Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Aranykor Antikvitás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Aranykor Antikvitás   Vas. Nov. 29 2009, 18:15

Mystral egyik utcácskájában több színes kirakat között egy ódonra bukkanhat az ember. Az ajtó fölött fa táblára vannak festve eredetileg arany, de már megbarnult festékkel az Aranykor Antikvitás nagy kerek betűi, az ablaküveg mögött meg mintha egy régi film képei bukkannának fel, ódon bútorok, régi könyvek. Belépve egy aprócska csengő hangját hallhatod, jelzi, hogy megérkeztél ide. Varázslatos világban találhatod magad, és ha szereted régi korok tárgyait, akkor ez itt egyenesen tetszeni fog neked. A falak mentén bútorok, akár több száz évesen is, és nem kell félni, nem esnek szét koruk ellenére, erről gondoskodtak a bolt tulajdonosai. A polcokon dísztárgyak, és könyvek, a terem közepén meg asztalok és egyéb kisebb bútordarabok között néhány régi ruhaköltemény is fellelhető. Úgy érezheted, múzeumba tévedtél, de nem, hiszen itt bármit megvehetsz, ha szeretnéd, és ha van rá pénzed, természetesen. Mindig akad, aki készségesen körbevezessen, és mindent megmutasson, csak vigyázz ám, nehogy olyasmire is rábeszéljenek, amire semmi szükséged.

Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 22:22

-Néha úgyis muszáj rágódni, az emberek nem bírják ki annélkül. Nameg ez a normális is emberek vagyunk folyamatosan jár az agyunk, *mondja komolyan miközbe haladnak most már a folyosó vége felé*
-Nem ismerek semmilyen ERiket, hacsak nem az vörös hajús srác, talán valalmelyik órán már láttam*mondja komoly hangon, bár egyáltalán nem biztos hogy így van, de valahonnan ismerős a név*
-Annyira nekem se, csak én céllal jöttem ide, mondjuk azt az iskolát már akkor kizártam ott nem érem el amit akarok*teszi hozzá komoly hangon majd a következőre kicsit elgondolkozik*-Az a B -betűs suli ismerem, francia, igen, hát .. nem éppen szerepelt a tervek között. Igazából a Durmstrang és Mysterio között vaciláltam de végül ide jöttem. *mondja egy félmosollyal, szerinte jól döntött*
-A kisugárzás néha megtévesztő , tanárként nem fogjuk megtudni hogy hogy ők mienek amikor nem tanítanak, kivéve ha ismeretséget kötünk*teszi hozzá majd a kérdésre kicsit elgondolkozik*-Egy könyvet, tudod miksztikus lények ismerertnén volt szó Linaktrópiáról, és hozzám ez a téma kicsit közeli. Láttam egy egész érdekes írást lent az érdekel csak*mondja miközbe már meg is indulnak, nemsokára MYstralban lesznek, és a bolt ajtajánál állnak*
-Elég sok régiség is van itt mondjuk az a könyv is idősebb mint én, kiváncsi vagyok mennyit fognak kérni érte*teszi hozzá miközbe belép az ajtón, előbb persze maga előtt be engedi a lányt.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 22:34

Igen az a B-s, én se tudom kimondani sose a nevét rendesen. És sejtem, mi lehetett a kizáró ok.*Mondja egy mosollyal, majd elindulnak már a Mystralba vezető úton.* Valószínűleg ugyan az ami miatt és a Durmstrangot zártam ki.*neveti el magát kicsit. Egészen jó kedve lett. Jó volt az óra, sikerélmény is érte, s lám, most még ezzel a sráccal is milyen remekül elcsevegnek pedig látszólag milyen...különbözőek. Hm, valami dejavu, pedig ennek semmi köze nincs az órához, max a userekhez ^^.* Mért, talán hívjam el egészség túrára vagy wellnes hétvégére Demient? Ugyan, az mindenkinek egészséges ellen csak nekem nem, nem túl kellemes végig rettegni egy hétvégét.*Mondja szkeptikus fintorral a lány.* De valahogy Sideris úrnőt se vinném el délutáni teára*Mondja majd odaérnek az antikváriumhoz és lassan bemegy Varg után. csak bólogat a fiú szavaira, s ő inkább körbenéz a boltban. Nem a könyvek, a régi tárgyak fele sétál, s végül egy apróbb tárgy mellett állapodik meg. Egy kicsi kristály ingát lát, sima ezüst függőn lóg, mégis érdekesnek találja, de nem meri megfogni, ki tudja kié volt előtte.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 22:47

-Sebaj majd ha benáthásodok egyszerűbb lesz bár én mindig is utáltam a franciákat, nagyon oda voltak hogy ők hozták a "felvilágosodást"*emeli fel a két újját még hozzá téve, persze nem rossz szándékból mondta csupán tényleg nem szívleli a békaevő népséget*
-Igen. VAlószínüleg*teszi hozzá félmosollyal, nem mondhatni hogy a sráccal nem lehetne eldumálni bármiről, bár kicsit zord a srác külseje de mint már mondta ő is az éremnek két oldala van, és külsőből se lehet mindig ítélni. Mondjuk azt se lehet mondani hogy ő a világ legszentebb embere ő egyszerüen csak az aki. SE jó se rossz. Legalábbis ez az ő elképzelése*
-Nem mondtam*mosolyodik el*-Csupán hogy néha el kell fogadni azt ami van , ők is emberek ahogy mi. Ismered a skorpió és a béka történetét?*kérdezi de ezt már Mystralban. Nem sokat vár a válaszra mindjárt bele is kezd*
-Egyszer egy skorpió érkezett a folyóhoz. Mivel nem tudott úszni, megkérdezte a teknősbékát, nem vinné-e át a túlsó partra. A teknős nem vállalta, azzal indokolva:
A folyó közepén megszúrsz, és meghalok. A skorpió erre azt válaszolta:
Ha te elmerülsz, én is megfulladok, több eszem van annál, minthogy megszúrjalak.A teknőst ez meggyőzte, és elindult úszva a skorpióval a folyóba. Ahogy a közepére értek, a skorpió megszúrta a Teknőst. A teknős haldokolva megkérdezte:Mégis miért tetted? Most mindketten meghalunk! Mert én skorpió vagyok. Ilyen az én természetem.*fejezi be a kis mesét majd a végén elmosolyodik*-Nem tehetünk semmit a dolgok ellen. Ez a természet rendje. Néha nem megérteni csak elfogadni kell. A magisztereink ilyenek, ez a természetük. Ki tudja mi gondoljuk e jól*mondja hozzá téve bár neki sajátos az elképzelése viszont hisz benne. A lány után ő is belép majd lassan a polc felé veszi az irányt, persze figyeli a lányt is*
-Érdekes egy darab mi?*kérdezi derűs hangon miközbe ő elővesz egy könyvet és fellapozza*
-Egy vérfarkas emlék iratai, írta Jonathan Noble... azt hiszem ez lesz az*mondja a lány felé mutatva miközbe megindul az eladós púlt felé*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 22:57

Látod, én ezér törülök hogy olaszul beszélek. Bár... nekünk is megvan a stikkünk, ha lehet ezt mondani. Dallamos nagyon a nyelvünk, ugyanakkor külső szemlélőnek nagyon hangosak vagyunk otthon. AZT hiszik veszekszünk és ordibálunk, pedig a valóság szerint szimpla családi beszélgetésről van szó. Bár az is igaz, rám ez akkor igaz ha otthon vagyok. Itt valamiért... nem. Nincs szükség rá hogy brákit is túl kelljen kiabálni, amx a fogadóban a sok részeget.*Vigyorog egy sort, majd hallgatja a történetet, bár ő is ismeri.* Akkor Demien a skorpió, én meg a béka. Jacob úgyis megmondta hogy vizicsirke vagyok. De cska mer tő fél a vízben.*Csúfolódik gonoszul egy sort, majd elindul ugye a boltban. Felnéz mikor Varg hozza a könyvet.* Hm... Olyasmi mint az interjú a vámpírral csak kissé monológikusabb? *Érdeklődik, majd újra az inga fölé hajol.* Hm... nagyon réginek tűnik, nem is tudom, megfogjam e egyátalán.*Motyogja halkan a fiúnak*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 23:09

-Hát ahogy szokták mondani más helyek más szokások, annyira olasz országot nem ismerem, tudod norvégiából elég kevés helyre mozdultam , ki azok is inkább a szomszédos országok voltak nameg nem nyaralni mentem*mondja még hozzá téve*
-Nekem tetszik néha a környéken lévő csend, valamikor könnyebb úgy gondolkozni, amúgy meg a fogadóban lent csak jó helyre kell ülni és már nincs is baj a hangoskodóktól*mondja még hozzá téve, bár ő csak párszor fordult meg arra, annyira nem szeret inni járni viszont azt se lehet mondani hogy tiszta életet élne*
-Csak a lényeget akartam leszűrni belőle, miszerint ők ilyenek, nem lehet mit tenni, én mondjuk nem is akarok nincs rossz dolgom itt*mondja derűsen majd a kérdésre egy kicsit elgondolkozik,*
-őő nem.. Ez amolyan napló, az írója maga is likantrópiával fertőzött volt, leírja az élményeit és hogy miket élt át azt hiszem 15 éven keresztül. Apám miatt vagyok rá kíváncsi, tudod meg akarom érteni a dolgokat*meséli kicsit hallkabbra véve a szót és ekkor jön az eladó*
-Nyugodtan megnézheti közelebbről is*szólal meg mire a srác is csak megrántja a vállát*-HÁt ha azt mondják akkor szerintem megfoghatod*mondja amíg ő a pulthoz viszi a könyvet, és ki is fizeti érte az árát, ami azért húzós volt nem is kicsit*-Amúgy érdeklődsz az ilyesmi iránt?*kérdez a lány felé fordulva*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 23:22

Én sem nagyon jártam még a skandináv országokban, bár egyszer egy igazi finn szaunát kipróbálnék mert szeretek szaunázni. Vagy egy igazi török fürdőt.*Mondja csevegő, kedves hangon. Miközben még azért körbenéz majd odasétál hozzá Varg is meg az eladó is.*Grazie!*Biccent a férfi fele majd felemeli az ingát óvatosan a lánc kapcsát megfogva. Egyszerű, mégis tiszta hegyi kristály függ az ezüst foglalatban, mégsem annyira szokványos, de szimmetrikus, hegyesebb formára csiszolták a végét. Aztán a könyvre pillant.* Akkor lényegében mégis az. Mint mondtam, csak monológikus, nem dialógus, de Louis is a saját élményeit, életét mondja el, árny és fény egyaránt megvan benne.*Magyarázza majd hallgatja tovább, a miértet, s kicsit megszeppenve pislog fel a fiúra hiszen érti a lényeget.* Ohh... gondolom akkor, nem lehet könnyű.*Csak ennyit tud mondani. A részvét hülyén hangzanak, elvégre a férfi nem halott, másrészt meg hülyeség olyankor azt mondani hogy átérzem, amikor ez nem igaz. hiszen ő nem nagyon találkozott közelebbről ilyen emberrel, maximum látásból valaki. Odasétál ő is, s kifizeti az ingát az eladónál de nem rakja el, s egyelőre nagyon a láncon kívül nem is tapogatja, a nyakába sem akasztja, csak nézegeti, miközben kilépnek a boltból.* Mármint ez? Vagy a vérfarkasok?*Néz, miközben elindulnak a fogadó fele, s inkább a zsebébe csúsztatja a kis tárgyat.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Feb. 05 2010, 23:55

-Egész jók bár ez inkább a finneknél járatos, mármint a melegbe be aztán hidegbe ki , de Norvégia se a legmelegebb égtáj*mosolyodik el, majd a következő szavakra reagál is miután biccentett az eladónak*
-Hát igen , de nem regényszerű, de érdekel*teszi hozzá komoly hangon, a következőre kicsit elmosolyodik*-Áh csak vannak nála olyan pillanatok amikor kikel magából tudod a teliholdas időszakok. A nevem is félig miatta van, nameg legalább kaptam tőle valami különlegeset születésemkor*mutat a szemére ami tiszta fehér kivéve a benne lévő kis fekete szembogarat*-Mindenki azzal él amilye van, apám pedig nem halott szóval nem vagyok szomorú*mondja közbe az eladó átveszi a pénz az ingáért és mind a ketten megindulnak a fogadó fele*
-HÁt régiségekre gondoltam mintsem vérfarkasokra*mondja félmosollyal*
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Csüt. Feb. 18 2010, 18:28

*Meleg méregzöld kabátjába burkolózva küszködik a széllel Niamh most éppen Mystral egyik utcájában. Egyik kezét mélyen a zsebébe mélyeszti, másikkal pedig összefogja nyakán a kabátot, hozzászorítva a bolyhos fehér sálat is. Kusza vörös tincsei ide-oda libbennek a szélben, néha az arcába, és kegyetleneül csikizik az orrát, ami most nem nevetésre készteti, hanem egy enyhe fintorra, máskor pedig éppen kifújja egy újabb nekivágódó hideg légtömeg arcából a kis pimaszokat.*
~Még szerencse, hogy nem szoknyát húztam...~*áldja az eszét, hiszen szűk fekete nadrágban van, aminek a szárát elnyeli egy pár fekete kopogós sarkú csizma, amitől még magasabbnak is tűnik. Lassan befordul az egyik mellékutcába, és végignéz a színes kirakatokon. Annyira nem is kötik le, de zöld íriszei felcsillannak, amikor valami másat lát meg a többi ablak között, valami különlegeset. A nagy megfakult barna betűk ámulatot csalnak az arcára, és kissé oldalra döntött fejjel bámulja meg az egészet, míg egy újabb erős széllöketnek hála muszáj lesz felébrednie. Annyira nem erős ez a támadás most, hogy felesne tőle, de törékeny alkata mégis megérzi, és picit odább lép. Talán csak nem jól állt meg, sebaj. Sóhajt egy aprót, de aztán ismét a feliratot bámulva lépked közelebb, és lassan lenyomja a kilincset. Belép, és a mögötte záruló ajtó most azt az érzetet kelti benne, hogy mint Alice, ő is belecsöppent csodaország kellős közepébe. Mint valami mesében, olyan ez a hely. A hirtelen melegtől most már olyan kissé zavaró zsibbadtság lepi meg az arcát, és a kezét, legszívesebben talán éppen vakarózna lassan, de azért hogy néz az ki. Sóhajt egy aprót, majd szépen kigombolja a nagy sötétzöld gombokat, egyenként megküzdve velük, és leveti a kabátját, majd magához szorítja, és bemasírozik a sok sok csodás dolog közé. Egy hatalmas velencei tükör ragadja meg a figyelmét, nem híú ám, de azért nőből van, így odasétál, és elszörnyed.*
~Merlinre... szörnyen nézek ki.~*pillant végig magán fejét csóválva, és máris kabátját a legközelebbi szék támlájára pakolja óvatosan, majd visszalép a tükör elé, és kócos fürtjeit kezdi igazgatni, majd ha azzal végzett, akkor a ráncokat simítgatja ki élénkvörös blúzán, mely majdnem combközépig ér, majd lassan szétbontja nyakán a bolyhoz sálat, most már csak úgy simán átvetve hagyja lógni. Elégedetten pillant végig magán most már, aztán ismét kezébe veszi a kabátot, és a legközelebbi polcról levesz egy könyvet.*
-Hapciiihi... *az első reakciója, amit kinyitotta, így gyorsan lerakja, és egy zsebkendő után kezd kotorászni kabátja zsebeiben. *
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Csüt. Feb. 18 2010, 18:45

* Még nem feledte el délelőtti kalandját, miszerint Seol szigetére tévedt, be egy barlangba, ahol megküzdött az árnyakkal. Jobb szeme fölött apró, varas csík jelzi, hogy sikeresen lefejelt egy éles sziklát. Mély volt ugyan a seb, de ivott valami gyógy-löttyöt, amitől gyorsabban megy a regenerálódás. Tagjai fájnak egy picit, és mintha sántítana is, de ez is hamarosan elmúlik majd, nem kell félni ezektől a kis fájdalmaktól. Nem is tudott nyugton maradni hálókörletében sem. Letusolt, hajat mosott, felöltözött, megszárította üstökét és útnak indult Mystral városába. Kivételesen lecserélte barna bőrdzsekijét egy melegebb, fekete, magas nyakú, derékig érő szövetkabátra. Haja gombóccá összeköve csücsül feje tetején, így a legpraktikusabb hordani, ha fúj ez a fránya szél. A kabát alatt csak egy fekete garbós, hosszú ujjú felsőrészt visel, egy sötét farmerral. Kedvenc fekete nadrágja ronccsá szakadt, még azzal is kell valamit csinálnia, hogy újra hordható legyen. Lábán fekete tornacipő, csak hogy ne legyen mégsem annyira elegáns: a cipő üti a kabátot. Nyakán bordó színű sál fogja össze a kabát felhajtott gallérját, így védekezik a hideg ellen. Kivételesen nem céltalanul bolyong a városka utcáin, egy antikvitást keres. Úgy hallotta, ruhák is vannak itt, neki pedig szüksége lenne egy új talárra. Na és oda van a régi cuccokért, úgyhogy ezért döntött így, bejön ide, és szétnéz, hátha talál valamit. Nem is kell sokáig keresnie az üzletet, mosolyogva fogadja, hogy sikerült észre vennie a cégért. Nem teketóriázik, benyit az üzletbe. Először csöndesnek és üresnek ítéli, majd hall egy halk hapcit, miközben becsukja maga mögött az ajtót. *
- Hahó. Valaki? *érdeklődik, s arra indul, amerről a hangot feltételezte érkezni. * Ó, szia. Te tüsszentettél? Jobbulást! * néz az ismeretlen vöröshajú lányra kedvesen. *
- Ruby Rose Re vagyok. Gondolom te is a Mysterioba jársz, vagy tévedek? *kérdezi rögtön. Nem ismerős neki a leányzó, de nem tűnik egy hárpiának első látásra, ezért próbál szóbaelegyedni vele Rose. Ő is leveszi kabátját és a lányéra teszi, rá a székre. Pálcája azért kezében marad, a biztonság kedvéért. *
- Nem láttál véletlenül talárokat? Imádom a régebbieket. * közli mosolyogva, s belehuppan egy hozzájuk közel lévő fotelbe. Hatalmas porfelhő száll fel abból is, lehet, hogy mégsem kellett volna ilyen hévvel beleülni. De csak köhög párat, szemeivel pedig a helységet fürkészi. *
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Csüt. Feb. 18 2010, 19:19

-Hahapchi... *újabb tüsszentés, amitől nem hallja a hangokat. Továbbra is zsebkendőt kutat, majd amint talált egyet, már trombitál is rendesen. Csupán csak akkor veszi észre, hogy már nincs egyedül, amikor elé toppan a lány, és egy nevet hall. Gyorsan befejezi eddigi tevékenységét, majd egy örömteli mosolyt varázsolva még mindig a hidegtől piros arcára, kezet nyújt a lánynak. *
-Szia. Igen, és hát köszönöm. Meg nem tévedsz, valóban oda járok. Cruorisba. És örvendek... Ruby, vagy Rose... hogy szereted? *kérdezi még úgy a biztonság kedvéért, mielőtt bármi rosszat is mondana, vagy olyat, amit nem kell. Kíváncsi zöld tekintetét a lányra függeszti, és újabb mosolyra húzódik a szája, majd a választ megvárva ő is bemutatkozik.*
-Én Niamh Sullivan vagyok... Sokféleképpen szokták ejteni, de amit megszoktam az a Nísz. *mondja komolyan pislogva a lányra, bár azért így első ránézésre nem ő az az ember, akit komolyan is lehet venni, hiszen olyan, mint aki valami meséből tévedt ide a maga kis színes világával, és mindig legalább fél méterrel a föld felett jár. Van ebben is némi igazság, de azért lerángatták már a földre, akkor is, ha ragaszkodik a saját elképzeléseihez. *
-Talárokat? Még nem... csak most érkeztem nemrég, de talán a ruhák fele. Vagy hanem ha megkérdezzük az eladót biztos elmondja, merre találhatóak. *válaszol kissé elmerengve, majd körbepillant, de sehol nem lát sem talárokat, sem pedig tulajdonost, eladót, senkit sem. Fura, de azért akkor majd utána járnak maguk, hogy hol vannak talárok. Közben a lány belehuppan az egyik régi fotelbe, porfelhőt okozva, amire újabb tüsszögésroham fogja el Niamh-ot. Hevesen tüsszög, vagy négyet is, majd egy bocsánatkérő pillantás közepette előveszi a zsebkendőt, és kissé elfordulva, újabb akcióba kezd.*
-Ne haragudj, csak néha eljön az allergiám. Pedig azt hittem, már elmúlt, de úgy tűnik, mégsem... *néz vissza a lányra, amit végzett, és megtörölgeti a szemeit is, mert bizony eleredtek a könnyei is a tüsszögéstől, meg a portól, vagy talán valami mástól, nála ezt sose tudni. *
-Amúgy nagyon szereted a régi dolgokat? Szerintem, nézzünk szét, biztos van valahol valami eldugva... *mondja bölcsen, és kezébe is veszi a kabátját, menetre készen. *
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Csüt. Feb. 18 2010, 19:35

* Nem gondolta, hogy ilyen nagy rohamot kap a lány a portól, de végülis ismerős neki kiskoráról a reakció, mert őt is kínozták efféle allergiás tünetek. Viszont örül, hogy újabb Mysteriosba botlott, egyre több emberkét ismer meg. *
- Rose, de igazából mindegy. * mondja mosolyogva. A családja így hívja, de általában nem foglalkozik ilyesmikkel. Vagyis eleinte foglalkozott, de a magisztereinek mégsem mondhatja meg, hogy heló haver, utálom a Rubyt. Úgyhogy enyhült a kis akaratos, mára már tényleg lényegtelen. *
- A te neved viszont érdekes. *vonja fel szemöldökét, és hát ha a leányzó úgy kívánja, akkor Rose majd úgy szólítja ezentúl. De a talárokra terelődik a beszélgetés. Az eladó nem válaszol a szólongatásra, így kénytelenek lesznek maguk felkutatni a boltot. *
- Szerintem nézzünk körbe, mit szólsz? Amúgy igen, szeretem a régi holmikat. És ez a szag..leszámítva a port, csodás! * vigyorogva tápászkodik fel a fotelből, s összeszedi a székről kabátját. * Jobban vagy? * tekint kérdőn a prüszkölő lányra. Megvárja még a választ, aztán felfedező útra indulnak a boltban. De mivel nem találnak túlságosan sokmindent, vagyis talárt épp nem, pedig Rose azt keresett volna, a leányzó csalódottan áll meg az ajtóban. *
- Fantasztikus. Na nem baj, majd lejövök holnap is és varratok egyet a szabóval. De szerintem lassan induljunk vissza a kastélyba, mert ahogy nézem, nemsoká kezdődik az óránk. * indítványozza a dolgot a lány felé, s ha az benne van, akkor valóban el is indulnak, vissza Mysterioba. *
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 22:30

*Ahogy hallja, Serafina nem lehet túl régi diák itt, ha pedig mégis, akkor pedig nem túl nyílt, hiszen nem ismer még sok embert, Daph-al ellentétben, ami nem baj, hiszen ami késik, az nem múlik ugyebár.*
- Szerintem nyugodtan tedd meg, nem igazán harapnak, legalábbis a suliban. Itt, Mystralban van néhány fura fazon, de azokat el lehet kerülni. *von vállat, hiszen nem igazán szokott most már így bajba kerülni, ha meg mégis, meg tudja védeni magát.*
- Nah meg, tanultunk a suliban jó pár varázslatot. Öhm, te is elkezdtél már vizsgázni? Vagy maradsz még egy évig elsős? *kíváncsiskodik picit, hiszen nem tudja, hogy milyen szinten van a lány, de ahogy figyeli, kissé talán félős lehet. Na de a látszat csalhat ebben az esetben is, így ki tudja.*
- Szóval eddig szinte csak Exosokat, értem én. Hát, akkor ez esetben örülhetsz szerény személyemnek és remélem, hogy nem fogod megbánni, hogy szóba álltál velem. *dönti meg kissé a fejét, majd ez után Nil kerül szóba, akinek valami kis meglepit tervez a lány és egy kis édességet is, amely elősegítheti a gyógyulását is kedvesének.*
- Jaj, semmi gond. Tudod, kissé sötét és rosszfiús alkat, de én így szeretem. *arcvonásai ellágyulnak, ahogy róla beszél, na de hamar rendezi is mindezt, miközben fizet és még felkap egy másik darab csokit is, amit majd útközben fog elmajszolgatni, hogyha minden igaz. Serafina is idő közben odasétál hozzá és fizet, majd ez után el is hagyják az üzletet.*
- Hmm, merre is menjünk... *teszi fel magában a nagy kérdést, bár hangosan és a lányra tekint, majd ez után ismét csak fejét forgatja a különböző üzletek felé.*
- Gyere, azt hiszem, hogy idefelé jövet láttam egy érdekes boltot. Csupa régi cuccot árulnak ott, hátha találunk valami érdekeset és talán te is találsz magadnak valamit. *mondja hirtelen felindulásból és hogyha a lány is vele tart, akkor nemsokára az Aranykor Antikvitás nevű boltig jutnak el. Szerencsére Mystralban minden bolt sokáig nyitva van, így a lányka már be is nyit. Az apró csengő itt is jelez, Daphne pedig kedvesen köszönti is az eladót, majd diáktársához fordul.*
- Nézzünk körül. Kíváncsi vagyok, hogy mi minden van itt. *látszik rajta, hogy izgatott, hiszen szeret ajándékot vásárolni és most itt a lehetőség, hogy valami tutit és maradandót vegyen a csokoládé mellé.*

Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 22

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 22:51

*A kedves diákságot még nem igazán ismerte meg, bár ahogy hallotta, vannak elég sötét emberek. De ez a lány kifejezetten rendesnek tűnik, bár ki tudja... jobb félni mint megijedni. Elég nyuszi, szóval nem igazán tud senkivel sem barátkozni. Ha megszólítják, akkor szívesen társalog bármiről, ami csak szóba kerül.*
-Tudom, hogy nem esznek embert, elvégre az hízlal. Bár kifejezetten fehérjékben és zsírokban gazdag...*Gondolkozik hangosan, bár ezt csak magában akarta hozzátenni. Na de most kicsúszott, Istenem!*-A rossz lelkületű emberekkel teljesen okés a viszonyunk.*Gonosz maszkba torzul a lány arca, de gyorsan átváltozik a grimasz egy egyszerű széles vigyorba.*
-Hát, ami azt illeti, szerintem még maradok gólya. Mert nem igazán van kedvem vizsgázni, tanulom az anyagot, valamint tudom is, csak leblokkolok, akárhányszor megmérettetés elé kerülök.*Húzza el a száját, elvégre utálja ezt a gyengeségét, még bevallani is.*
*Kifizeti a csokit, majd a hölgyemény után kilép a boltból. Nem tudja, hogy hova mennek vásárolni, de nem is nagyon izgatja, mert ismét megcsapja a szabadság szele. Kiérve az üzleből feltépi a csoki papírt, majd elkezdi élvezettel majszolni. Hirtelen eszébe jut az illem, és gyorsan megkínálja a karamellel a mellette sétáló lányt.*
-Kérsz? Nem tudom, hogy szereted-e , de nekem ez a kedvencem. Meg az olvadás álló robbanócsoki. Neked melyik a beszt?*Kérdezi kíváncsian, miközben egy Aranykor Antikvitás nevű boltba lépnek be. Serafina elvarázsolva néz körül, mert imádja az ilyen dolgokat. Rögtön ki is szúr magának egy szúette könyvekkel teli polcot. Széles ívben odakanyarodik, hátha talál magának valami jót. Hátra néz társára, hogy mit csinálhat.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 23:06

*Ahogy a lány válaszát hallgatja, picit meglepődik ezen az emberevős, kannibálos dolgon és kissé fel is nevet a szavak hallatán.*
- Szerintem nem csak azért. Én mondjuk nem vágyom emberhúsra. *gondolkodik el egy pillanatra és arca is kissé eltorzul, ahogy arra gondol, hogy valakinek a kezét majszolgatja vagy éppen az agyát. * ~ fúj, undorító ~ *és inkább ismét a lányt hallgatja, akinek arca mintha egy rövid időre megváltozna. Lehet, hogy nem is olyan védtelen és ártatlan ez a teremtés? Na de inkább témát váltanak, így kerül hát szóba a vizsga, amelyekből már csak kettő van vissza Daph számára, de valahogy képtelen rávenni magát, hogy ismét Charles-hoz menjen. Egyszer viszont muszáj lesz, hogyha nem akar évet ismételni.*
- Hát ha úgy érzed, hogy még nem menne, akkor maradj elsős. Ha nem voltál bent minden órán, akkor most legalább tudod majd pótolni. Én mindenesetre örülök nagyon, hogy másodikba mehetek majd, na meg, sentinelként hülyén is nézne ki, hogyha megbuknék. *húzza el kissé a száját, hiszen tényleg így érzi és csalódást okozna Sideris számára. Viszont most már a fizetésnél tartanak és ez után már az utcán is sétálgatnak, ahol egy darabig gondolkodnak, hogy merre is kellene tovább menni. *
- Öhm, nem, köszi, van csokim. *mutatja fel közben, majd ő is kinyitja a papírt, hiszen kettő csokit vett és az egyiket el is kezdi majszolgatni.*
- Hmm, egyik se rossz, bár én a nugát krémeset imádom a legjobban. *csillannak fel szemei, majd végül megindulnak az egyik antikvárium felé, ahova be is térnek, de még az utcán megeszi a lányka a csokit, majd a papírt az egyik közeli szemetesbe dobja. Ahogy viszont a világos, igen csak réginek tűnő üzletbe beérnek, szemei rögtön nagyobbá nyílnak, miközben mindent igyekszik megnézni. Látja ám, hogy Serafina a könyvek felé indult, de ő biztos benne, hogy valami mást fog venni Nilnek, nem pedig egy könyvet. Így hát a régi ékszerek felé veszi az irányt. Sok féle gyűrű és karkötő van itt, na meg nyakláncokból is jó néhány, mégis egy medál az, ami igazán felkelti Daph figyelmét. *
~ Azta... ~ *erre az eladó is odaér hozzá, majd beszélni kezd, mi szerint elég drága egy tárgy az, de a lányka tudja, hogy ez kell neki.*
- Szerinted ez tetszeni fog neki? *lép oda a lányhoz és kíváncsian fel is teszi neki a kérdést, miközben a medált is megmutatja.*

Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 23:22

*A boltba belépve természetesen a poros könyvek közé lép, ahol külön kis világába süllyed. Van itt minden, amit a varázslásról tudni kell: varázs szavak szótára, varázsitalokról szóló könyv, és még sok már. De az ő figyelmét egy vékony, bőrkötésű könyv kelti fel, amely a többi könyv mögött foglal helyet. Megforgatja, kinyitja, de minden oldalon csak a Mysterio nevet látja. ~Vajon mi lehet ez?~ Ahogy a könyvecske végére ér, rájön, hogy beleszeretett ebbe az egyszerű... jegyeztfüzetbe. Az ára is olyan szeretett teljes, mint maga az áru, így hát beledobja kosárkájába, amit a bejárat mellől vett el. Hirtelen meghallja a lány hangját, majd néhány másodperc múlva azt is, amiről ki akarja kérni a véleményét. Elveszi a Dephne-tól, és aprólékosan megszemléli. Minden szépen kidolgozott kis részletet megnéz, majd a végén elégedett vigyorral nyújtja vissza, jelezve, hogy neki tetszik, felmutatja a hüvelykujját.*
-Ha rámhallgatsz, megveszed.*Kacsint egyet, majd ő is megmutatja a füzetet, amit kinézett.*-Még szétnézünk, vagy máris menni akarsz?*A lányon múlik, hogy mennek-e vagy még leskelődnek a boltban.

Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 23:31

*Miközben Serafina a saját érdeklődésének tetsző dolgok között válogat, addig Daphne valami értékesnek tűnő cuccot néz és ahogy kiszúrja azt a bizonyos medált, máris tudja, hogy azt kell megvennie kedvesének. Oda is sétál diáktársához, aki elveszi tőle az ékszert, majd meg is nézi és végül jelzi is, hogy tetszetősnek tűnik a számára.*
- Rád, mert nekem is tetszik és remélem, hogy neki is fog. *mosolyodik el, majd ez után megszemléli ő is a kis jegyzetfüzetet, amit a lány nézett ki magának.*
- Hmm, nem rossz, nekem tetszik. Eléggé egyediknek is tűnik, de szerintem majd valami olyat írj bele, amit nagyon szeretsz, tehát ne egy sima toxicológia jegyzetet. *ő azt pont nem szereti, azért azzal a példával jött elő. Ahogy viszont a lány kérdését meghallja, csak lassan a fejét rázza.*
- Én szerintem végeztem mára és oda is adom neki az ajándékot. De ha te még szeretnél venni valamit, megvárlak ám és együtt visszamehetünk a kastélyba. *közben az eladóhoz sétál, majd kifizet egy szép kis összeget a nőnek, mire egy fekete selyemdobozba kerül a kedves ajándék.*
- Nah, mi legyen? *kérdi, miközben visszapillant Serafinára és persze ha a lány még Mystralban marad, akkor akár egyedül is vissza megy hozzá, de talán erre nem kerül sor. Most minden a másikon múlik.*

Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 23:42

*A notesz teljesen leköti a figyelmét, így picit megijed, amikor a lány megszólítja. A tárgyacska, amit a hölgyemény dug az orra alá, kifejezetten csinos darab. Szerinte simán pasi medál.*
-Szerintem fog neki tetszeni.*mosolyog vissza a lányra Serafina.*-Hát, nem igazán szeretném sulira pocsékolni, mert nagyon tetszik. Szerintem... valami saját készítésű dolgot kreálok bele.*gondolkodik el a lehetőségeken. Valószínűleg ez lesz az új vers-vázlatfüzete. Még jól is mutatna itt-ott egy-egy rajz meg valami vers. Na, de majd meglátja még, hogy mit kezd vele. Mindenek előtt vissza kell térnie a kastélyba.*
-Én már elfáradtam, szóval felőlem mehetünk. Valahova még be akarsz nézni, vagy egyenesen megyünk vissza?*Vonja fel érdeklődve a szemöldökét, válaszra várva. Mindeközben odaslattyog a boltoshoz, és a leányzó után kifizeti saját szerzeményét is.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Pént. Nov. 12 2010, 23:47

*Ahogy kikéri a lánytól a véleményét, megnyugszik, hogy nem csak ő találja szépnek a medaliont, hanem valaki más is. Ez után viszont ő is véleményt mond a jegyzetfüzetről és ahogy hallja, egy kratív leányzóval akadt dolga, így elmosolyodik és bólint is egy aprót.*
- Igazad van, arra jobb lenne. De majd ha nem titok, amit bele fogsz írni, mutasd meg, kíváncsi vagyok rá, hogy mit kreálsz benne. *még az is megfordul Daph fejében, hogy esetleg rajzolgatni fog bele az exortusos diák, na de majd csak kiderül a számára. Ha pedig mégse, akkor nem lesz köze hozzá, ennyi az egész. Fizet is idő közben, majd őt Serafina követi és végül megtárgyalják, hogy visszatérnek az iskolába.*
- Menjünk vissza, fáradt vagyok picit és számomra hideg is van odakint. *ismeri be, majd hogyha a másiknak sincs ellenére, akkor a kikötőig együtt mennek, majd ha a révész átviszi őket a Mysterioba, Daphne el is búcsúzik a lánytól.*
- Remélem, hogy majd sűrűbben összefutunk. Szóval, köszi a kíséretet, aztán további jó szórakozást. *int is felé egyet, majd ez után a déli főtorony felé indul, hogy megkeresse kedvesét.*

Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Szomb. Nov. 13 2010, 00:16

*Serafinának nagyon tetszik a medál, amit a másik választ párjának. Ha lenne nála annyi pénz, biztos, hogy magát is meglepné valami szép nyaklánccal, de így marad a jegyzet füzet, amit meg is mutat a hölgyikének.*
-Jaja, majd megmutatom. Egyszer, ha látsz a folyosón, nyugodtan kapj el, és akkor majd megnézheted.*molyog Serafina, elvégre így már bebiztosít remélhetőleg magának egy beszélgetős szünetet.*
*Visszatérve a kastélyba elbúcsúzik a lánytól, majd miközben a hosszú lépcsősorokon halad felfelé, azon gondolkodik, hogy mit csináljon új szerzeményével.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Szomb. Dec. 04 2010, 23:36

*A válaszra egy elégedett mosoly születik, gondoltam hogy nem csak járkálni járnak ide az emberek, na de ez már lezárt dolog, a következő pedig Samael lesz. Kicsit érdekesnek tartom hogy nem tudta, de nemsokára kiderül az is miért.*
-Majd vizsgán neked is lesz. Végülis az egész lényét te adhatod meg neki, persze ha sikerül betanulnod a jelmágia anyagot, eléggé kusza is tud lenni.*magyarázom még hozzá téve, persze nem megijeszteni akarom, erről szó sincs, nálam az ilyesztegetés nem így kezdődik. Nemsokára megtudom, hogy a lány hova akar menni, és úgy tűnik útjaink keresztezik egymást, hiszen röpke körbe nézésre én is oda akarok menni. Bár nekem van már fogalmam róla mit szeretnék venni.*
-Ennyire új vagy még? Mondjuk Mystral nem túl kicsi de vannak buktatói, főleg éjszaka.*mondom, kissé meglepve még mindig hűvös hangon, majd rá is kérdezek hogy elsős e? Najó igazándiból kijelentem de hát eddig biztosnak tűnik eme állításom.*
-Az attól függ mi a rendes..amúgy meg igen , valahol el kell. Melyik házba kerültél?*kérdezem, hiszen nem tudok róla, hogy az Inflatusba került volna mostanában bárki is, ha meg igen , akkor eléggé lopakodva csinálhatta, mert azért azt tudom hogy mi hogy megy a házba. Meg is említem, hogy fura, hogy ilyen hamar talált barátot, de amikor kiejti azt a nevet, bizony elhúzom a számat. Mondjon Mordana bármit amit akar, akkor se szívlelem a fószert aki kis híján megerőszakolta őt. A kérdésre csupán csak letekintek a bakkancsomra , majd végig simítok a kezemen is.*
-Ó igen... azt hiszem túlságosan is.. valahogy furcsállom is hogy valaki "kedvesnek" találja... mióta is ismered, hogy ilyen átható jellemzést tudsz adni róla?*láthatóan húzom el a számat, hogy lehet azt a pojácát kedvesnek találni? Főleg egy ilyen csajnak, ez még csak nem is pszichopata hogy társlelkek lennének. Na de mindegy idő közben megindulunk az antikvárium felé is.*
-Igazándiból van egy tervem, egy kis apróság. Ritka apróság, de nem akarom bele élni magam ameddig nem találom meg....*magyarázom, miközben megérkezünk az épülethez, azért kinyitom az ajtót, és előre engedem a lányt de az már egy rossz pont hogy Sairussal bratyizik, bár az ő dolga.*
-Amúgy merről jöttél? A neved alapján nem néznélek európainak.*mondom, miközben én is belépek az ajtón Samaellel, és lassan szét is nézek, mi minden található itt.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Szomb. Dec. 04 2010, 23:47

*Eleinte a famulusáról kezdünk el beszélgetni, így hát szóba jön a jelmágia is, amely Mordred szerint nem valami egyszerű tantárgy, engem még se könnyű elijeszteni az ilyesmitől.*
- Ha ott nem kell hullákkal foglalkozni, akkor nem lesz gond. *jelentem ki magabiztosan és arcomon látszik, hogy nem szívesen érintkezek majd a halottakkal. Nem tudom még, hogy mi lesz velem Halotti mágián, de valahogy majd csak megoldom a dolgot.*
- Pár hete jöttem még csak és tapasztaltam, hogy éjszaka könnyű itt eltévedni. Szerintem még egy kis idő és teljesen meg fogom szokni ezt a helyet. *mondom kissé talán reménykedve is a szavaimban, hogy így lesz, hiszen semmiben se lehetek még igazán biztos. *
- Én Cruorises vagyok. Úgy gondolom, hogy ebbe a házba passzolok a leginkább. *a hallottak alapján még tényleg így gondolom, na de szóba hozom Sairust is és amikor kiejtem a nevét, látom a furcsa arcot, ahogy hirtelen átalakul Mordred. Nem kedveli, ebbe már most biztos vagyok. *
- Öhm... hát, amióta ide járok, szóval... nem túl régóta, de velem nagyon rendes. Te miért nem kedveled, hogyha nem titok? Tudod, eddig még nem igazán beszéltem mással itt, rajta kívül, de szeretnék minél többet megtudni róla, örülnék, hogyha még jobban megismerhetném, tényleg szimpatikus nekem. *magyarázom igen csak mosolyogva, hiszen nagyon is megkedveltem Sairut, hiába is próbálta elhitetni velem, hogy ő nem éppen egy rendes alkat, hisz amikor ittam, akkor se használta ki a helyzetemet, nem hagyott ott sehol, sőt, még meg is védett és meggyógyított. Tehát számomra ő nagyon is kedves és minden bizonnyal az is marad. Na de lassan megérkezünk az antikváriumba, így hát előre sétálok, majd amikor érdeklődni kezdek, hogy ő mit is szeretne venni, csak egy kis körülírást hallok.*
- Tehát semmi közöm hozzá, értem. Mondhatod ám ezt is. *minek legyek túl kedves vele? Ő se annyira az velem, így hát inkább csak körbenézek és lassan az ékszerek felé indulok, amikor hallom a következő kérdését.*
- Pedig Európai vagyok. *nem fordulok felé, úgy beszélek hozzá, csupán csak akkor, amikor egy bizonyos dolgot kiválasztottam és indulok meg vele fizetni.*
- Görög vagyok. *pillantok rá és más esetben kikérném a véleményét az ékszerről, de most, hogy tudom, hogy nem kedveli Sairust, valószínűleg nem is mondana őszinte véleményt, így magamra hallgatok és megveszem, tehát szépen fizetek, majd amikor egy bordó csomagba becsomagolják nekem, a kabátom belső zsebébe rejtem.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Vas. Dec. 05 2010, 00:09

*A témába úgy tűnik bele jönnek a famulusok is, és a jelmágiára vonatkoztatva, kapok is egy kérdést, amire csupán csak kissé elgondolkozok.*
-Talán csak egynél.. a halott mozgatás bélyege, ott egy hullán lett bemutatva a bélyeg ereje, de nem volt túlságosan vére.*nem mintha sok problémám lenne a vérrel, hiszen mondhatni ebbe nőttem fel, szeretek foglalkozni az ilyesmivel, na de ezen nincs mit csodálkozni, Inflatusos vagyok. A következő szavakra csak lassan jobbra, balra ingatom a fejem*
-Mondhatni elég egyszerű, biztos volt már pár halál eset.... legalábbis pár hónapja mintha olvastam volna valamit, az újságban de lehet hogy tévedek. Egy biztos, ha egyedül jössz erre nem árt nézni kik vannak a közeledbe.*ezt amolyan jó tanácsnak szántam, ha akarja megfogadja ha akarja nem , hiszen nem kötelező, a házra csak lassan bólintok. Ezután szóba jön Sairus... nem szeretek róla beszélni, kerülném a témát, úgy érzem az a senki még csak azt se érdemli , hogy szóljak róla, de a lány kérdez.*
-Örülnél ha jobban megismernéd? Szerintem akkor még nem ismered a sötét oldalát... és hogy én miért gyűlölöm? Szerintem te is így tennél, ha először kis hijján megöli, majd később még majdnem meg is erőszakolja azt akit szeretsz..*ezt kicsit hidegebb hangnembe mondom, érezhető szavaimon hogy gyűlölöm azt a kölyköt, még akkor is ha már Mordana megbékélt vele, na de mindegy. A kérdésre csak egy körül írt választ adok, pontosabban csak akkor szeretnék max beszélni róla, ha már megvan, de addig nem. A válasz viszont nem hat meg , egyszerűen csak oldalra döntött fejjel válaszolok rá.*
-Tehát, nem akarok addig róla beszélni, ameddig nem tudom hogy ott találok e, mert ha nincs utazni fogok.*mondom színtelen nyugodt hangon, a lány hihet amit akar, nem neki nincs hozzá köze, egyenlőre csak szeretném magamnak megőrizni ezt a titkot. Na meg valahogy úgy érzem jobb ha Mordana látja legelőször elvégre neki veszem. Ezután kiderül a lány hovatartozása is*
-Áh értem... akkor tévedtem. Pedig névről asszociálhattam volna mindegy.*válaszolok miközben lassan körbe nézek, de nem találom azt amit szeretnék, így aztán csak lemondó sóhajjal lassan elhúzom a számat. Ez se az én napom, de akkor is megveszem valahol amit szeretnék... Minden esetre megvárom a lányt, és akkor szólok hozzá amikor már kiválasztotta amit akar.*
-És most? Vissza a suliba? *kérdezem miközben lassan az ajtó fele lépek, persze csak akkor, ha a másik nem akar még venni valamit.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Vas. Dec. 05 2010, 00:24

*Csak lassan bólintok arra, amit mond, hiszen ha csak egy órán kell a halottakkal foglalkozni, akkor azt még kibírom valahogy vagy maximum kihagyom majd azt az órát. Na de inkább folytatjuk a beszélgetést, amely egészen gördülékenyen megy mindaddig, amíg szóba nem hozom azt a fiút, akit igazán megkedveltem ez idő alatt, de Mordred szavai, amiket mond, hirtelen megállásra késztetnek. Teljesen lefagyok attól, amit mond, gyűlöli Sairust és ahogy hallom, elég rendesen van rá oka is. Valami mintha eltört volna bennem, én... én tényleg kedveltem, de hogyha ilyenre képes, én vajon mire számíthatok? Nem, nem szabad, hogy ezek a gondolatok vezéreljenek, ő rendes volt velem és soha nem bántana meg.*
- Én ezt nem tudom elhinni... ő, velem annyira kedves volt. Vigyázott rám és segített nekem. Bár tény, hogy egyszer majdnem kaptam tőle egy kaszaboló átkot, de szerintem nem akart komolyan bántani. Én ezt nem akarom elfogadni, hogy ilyet tett. *hajtom le a fejem szomorúan, majd azért lassan követem a másikat, de fejemben Mordred szavai visszhangoznak: "Szerintem te is így tennél, ha először kis hijján megöli, majd később még majdnem meg is erőszakolja azt akit szeretsz.." Halkan szipogni kezdek és érzem, hogy egyre jobban szúr a szemem is. Nem, ilyet nem tehetett, eddig nem ment volna el, hiszen engem is látott már meztelenül, mégse csinált velem semmit, sőt, inkább fel is öltöztetett. Csak magamba roskadva ballagok be az antikváriumba, majd már csak félig meddig figyelek a másikra, agyam kikapcsolt. Az ajándékot meg is pillantom, de nem tudom, hogy érdemes-e megvennem vagy sem, de azért megveszem, hiszen ezt lehet, hogy jobb lenne majd előbb vele megbeszélnem. Már csak akkor hallom meg komolyabban Mordred szavait, amikor ő menni készül.*
- Én lehet, hogy még sétálok itt egy kicsit vagy... vagy beugrom a fogadóba. Nem tudom, nem tudom, hogy hová is akarok most menni. *látszik rajtam, hogy teljesen tehetetlen vagyok és hogy nagyon mélyen érintett mindaz, amit mondott. Inkább csak kisétálok az antikváriumból, majd kezeimet zsebeimbe sűllyesztve indulok el a főutcán, a fene tudja, hogy hova, a lényeg, hogy mindent átgondolhassak és hogy kiüríthessem a fejem.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   Vas. Dec. 05 2010, 00:55

*Útközbe úgy tűnik a Sairusos téma nagyon kezd előtérbe kerülni, és a lány csak tudni akar egyre töb dolgot, még ha én nem is akarok róla beszélni. Végül mondok valamit, amit tudok illetve láttam is. Úgy tűnik erre a lány már nem tud mit mondani, sőt mintha furcsább is lenne. Vajon ennyire rosszul érinthették a szavaim? Egy olyan szörnyeteget egyálltalán ki képes kedvelni mint az a srác.... nem értem , de mindegy is.*
-Az a srác minden csak nem kedves.. és ha azt hiszed hogy nem képes bántani nagyon tévedsz... bántott ő már lányt, ha akarod tudok mutatni is egyet.*mondom kissé lehet hogy több szenvedélyt is adva a szavaimnak, de hát tényleg utálom őt, és meg is van rá minden okom, főleg azután amit tett Mordanaval. Az legalább egy kis vigaszt érzek amiért elmondhatom milyen egy ember ő. Úgy tűnik ezután egy kis csend tör be közénk, a lány se nagyon szólal meg, látszik rajta hogy eléggé mélyen érhette a dolog , így aztán kifele az antikváriumból nem is nagyon szólalunk meg, csupán csak egy kérdést teszek fel amire megkapom a választ.*
-Ha rám hallgatsz ilyenkor hanyagold azt a helyet. Főleg egyedül, nem lányoknak való hely.*mondom elvégre lehet hogy kedveli azt a seggfejt, de attól még nem kéne , hogy valaki bele kössön, de tekintetem eközben hirtelen kissé kíváncsivá is válik.*
-Ne mond hogy ennyire megütött a dolog. Mióta itt vagy ismered ami nem túl sok idő... hozzá kéne szoknod a csalódásokhoz, az emberekbe pedig nem nehéz csalódni elhiheted... Megbízni pedig mégkevésbé könnyű...*mondom még hozzá, miközben tekintetem kissé komolyabban néz a lány irányába.Lehet ez a lány valami zárdából jött, vagy valami, de úgy tűnik, hogy nincs annyira tisztában ilyen szempontból az emberekkel. Főleg nem az itt lévőkkel. Ezt hívják talán Naívságnak?*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Aranykor Antikvitás   

Aranykor Antikvitás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next