Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Január 2019
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167307 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Titkok erdeje

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 20:49

*A lány premierplánba figyelheti mi történik. A baj csak az , hogy nemsokára el lesz állva a menekülés útja a sövényfallal, így aztán most már kénytelen itt maradni. A föld pedig csak morog és morog, s mintha különös kapcsolat lépne fel a három térdeplő csukjás és a sírok között. Fura kékes zőldes energia kezd keringeni közöttük, de még tart a folyamat. A lány viszont mire körülnézne már érezheti, hogy valaki megragadja a vállát.*
-Szóval te vagy a ki kém...jól gondoltam, hogy nem vagyunk egyedül.*szólal meg, egy úgy huszas éveiben járó fiatal férfi, aki bár nem kedvesen de nem is durván talpra állítja a lányt és az előttük álló másik csukjáshoz viszi. Már szóra nyitná a száját, de ekkor a másik idegen felemeli a kezét.*
-Még ne... ne zavard a folyamatot...*szólal meg s ár nem fordul feléjük érezhető hogy egy öregebb férfi lehet a háttérbe. A következő pillanatba csak annyit látni, hogy a három térdeplő hirtelen egyesül a fura energiával, s egy fájdalmas sikítást hagyva, mintha elektromosság menne keresztül rajtuk, egy kisebb füstkibocsáltással mind a földre esnek... A területre pedig mélységes csend ereszkedik.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 20:54

*Érdekesnek tűnik mindez, amit látok és ez a fura energia, amely a csuklyásokat és a sírokat kötik össze, igen csak érdekes a számomra. Egészen addig nézelődök, amíg valaki el nem kapja a vállamat és hirtelen pillantok fel rá, kissé ijedt tekintettel és hallom a szavait is.*
- Én... én csak erre jártam... *na de ekkor ránt fel magához, én pedig egy "aucs" mellett próbálom meg kiszabadítani vállamat a kezéből.*
- Engedj már el, nincs jogod ehhez, komolyan engedj el! *mondom kissé parancsoló hangon, hiszen ez a srác nem lehet sokkal idősebb nálam, így hát ne is rángasson, de végül csak kilépünk a fák és bokrok takarásából, majd egy csuklyás elé visznek, aki hallhatóan most csendet akar, én pedig csak kíváncsian nézek a három szerencsétlen felé, akik ha minden igaz, kilehelik a lelküket. Kissé halottassá válik az arcom, hófehér lesz és picit meg is remegek, miközben őket figyelem.*
- Én... én azt hiszem, hogy elmegyek. *lépek hátrébb és hirtelen ütöm meg könyökömmel a fiú oldalát, hogy ki tudjak szabadulni kezei közül, majd ha ez sikerül, futni kezdek, be az erdőbe, ki tudja, hogy merre, csak el innen, mert biztosan nem csak játszani jöttek ide.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 21:11

*Bizony fülön csípik, bár csak képletesen, és nemsokára meg is kezdődik a haddelhadd. Legalábbis a lány számáról biztosan, de azért elég erősen tartják.*
-Neked pedig semmi jogod kémkedni utánunk... szóval azt ajánlom ne hazudj kisasszony.*néz le rá a fiú, aki láthatóan csak felelősségből fogta meg, hogy aztán az öregebbik ismeretlenhez kísérje. Nemsokára a három csuklyás meg is hal, mégpedig elég gyorsan, viszont amikor a lány menekülni készül, a terve sikeresen beválik,legalábbis egy része. Ugyanis a fiatal fiú elengedi, de az öreg csak kinyújtja a kezét, és Hecate úgy érezheti, mintha a lábait acélsúlyok húznák le.*
-Nyugodj meg ifjú leány. Az ő haláluk természetes volt, ők maguk választották ezt a sorsot, a célunk érdekében. Pável Barát vagyok a mogorva fiatal úr pedig a tanítványom David......*mutatkozik be, miközben lassan a sírokhoz lép, amik a kifolyó vértől megnyílnak, s egy pillanatra mitnha a föld is megroppanna, majd egy úrna emelkedik a magasra, ami egy kést tartalmaz. A férfi hamar ki is veszi, s ezzel fordul vissza Hecateekhez, majd a fiatal fiúhoz szól.*
-Azt hiszem megvan amiért jöttünk... már csak azt kéne megtalálnunk aki kiszabadította őt......*mondja komoly hangon, s ha Hecatenek jól jár az agya bizony hamar eszébe juthatnak az össze függések.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 21:18

*Bizony elkapnak, pedig én próbálkoztam ügyesen elbújni, de ezek szerint nem sok sikerrel, most pedig már egy fiatal srác kísér oda ahhoz az öreg csuklyáshoz, aki egy picit se szimpatikus a számomra.*
- Nem hazudok, én tényleg nem akartam semmi rosszat... *motyogom, de végül már meg is látom a három férfi halálát és inkább egy kis cselhez folyamodva próbálok meg elfutni, de végül csak azon kapom magam, hogy képtelen vagyok megmozdulni, így hirtelen esek előre, de kezeimmel tompítom az ütést, hajam pedig előre zúdul, így a tegnapi szívás nyom láthatóvá válik a nyakamon is. *
- Áucs... *mondom miközben feltérdelek, de felállni nem sok értelme lenne, lépni se tudok, oly nehezek a lábaim.*
- De miért haltak meg? És... és mit akarnak tőlem? *nem értem, hogy miért nem mehetek el, de hamarosan el is hallgatok, ugyanis a sírok megnyílnak, majd pedig egy urna jelenik meg, melyben egy kés van. Csak figyelem az öreg férfi szavait és amikor hallom, hirtelen áll össze előttem a kép.*
- Öhm... csak nem Mengelor-ról van szó? *kérdezem feléjük pillantva, próbálva még mindig mozdulni, de ez továbbra se sikerül, így feladom és úgy nézek rájuk.*
- Én nem akartam... *sütöm le szemeimet, ezzel is elárulva, hogy én voltam a tettes. És hogy miért árultam el magam? Mert ők talán tudnak segíteni, hogy visszazárjuk őt és ha ez sikerül, én is biztonságban leszek.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 21:40

-Lehet hogy nem akartál, de ha így van félned sem kell semmitől.*csupán csak ennyit mond, és bizony hajthatatlanul viszi a másik elé a lányt, s nemsokára a három térdeplő alak is meghal. A lány menekülne de ez meg lesz akadályozva, így nemsokára csak azt érezheti, hogy a fiatal fiú felemeli, s a lábából elmúlik a különös érzés, tehát valószínűleg nem akarják bántani. Ezután történik meg a bemutatkozás is.*
-A halálukkal nagy dolgot fizettek meg csak úgy szerezhettük meg ezt...*mutat a késre, majd foyltatja.*
-Az ő vérük segített, hogy ismét a felszínre hozzuk, s megölve vissza taszítsunk egy démont, aki nemrég szabadult ki. Mi vagyunk a Le'salion rend.... s a rendünk egyik ősi tagja zárta őt be valamikor ide... Tegnap vettük hírét hogy kiszabadult.*mondja, de amikor meghallja a lány találgatását, szinte azonnal kérdőn néz rá, s látszik rajta a meglepettség.*
-Honnan tudsz te róla?? Talán csak nem...*de nem fejezi be csak közelebb lépve a lányhoz megáll a másik oldalán.*
-Gondolom nem tudod mekkora veszélyt engedtél ki... de mindegy is, ezen most nem érünk rá siránkozni, talán tudsz segíteni, a véred jól jöhet még... talán azzal vissza tudjuk küldeni oda ahonnan jött. Gyere.. eljössz velünk a mesterhez, majd ő elmondja hogy tudnál segíteni... Reméljük nem lesz késő..*mondja sötéten, s ha minden igaz meg is indulnak egyenesen be az erdő mélye felé.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 21:46

*Nem kell félnem, mondja ezt az, aki szépen ráncigál is valami idős pasi felé, akiről még csak azt se tudom, hogy kicsoda. Csupán csak nézek rájuk, de ahogy meghal a három szerencsétlen, inkább futni kezdek, de ezzel se érek el túl sok mindent, hanem már esek is el, majd érzem ismét a segítséget, így sóhajtok fel kissé. Nem szeretem az ilyen helyzeteket, de inkább csak figyelek a szavukra és most már teljesen világos a számukra, hogy én szabadítottam ki azt a démont, akit ők zártak be, ki tudja, hogy mikor.*
- Én csak lementem az egyik üzlet pincéjébe... nem tudtam, hogy egy démon és utána már nem tudtam mit tenni... *mondom végül, kissé mentegetőzve is szavaimmal, majd végül nyelek is egyet.*
- De tudom, engem is meg akart ölni. *magyarázom és amikor a véremet említik, csak elkerekednek a szemeim és megdermedek, nem fogok innen sehová se menni.*
- Nem megyek sehová... engem nem fogtok feláldozni vagy bármi. Majd megoldom én, visszazárom oda, ahonnét jött, de ti se vagytok jobbak nála, akik egymást ölitek meg a haláláért. *mutatok rájuk és ismét próbálok hátrálni, ez így már nagyon nem tetszik és jobb lenne mielőbb elhúzni innen. *
~ Kellett nekem követni őket. ~ *gondolom magamban, hiszen már rég visszafelé tarthatnék a Mysterioba, de nem, helyette meg kellett itt várnom, amíg besötétedik.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 22:04

*Csupán csak komor tekintetettel hallgatják a lányt, és nemsokára mikor a végére ér , bólintanak , miszerint értik.*
-Szóval véletlenül szabadítottad ki, értjük... abba viszont ne bizakodj hogy megölni akart. Van sokkal rosszabb dolog is a halálnál, főleg hogy ha a démon akit keresünk, és akit te kiszabadítottál ugyan az.*mondja vészjóslóan, majd nemsokára be is jelenti, hogy bizony el fogják vinni egy bizonyos "mesterhez". A lány válaszára , viszont kissé idegesen rázza meg a fejét az egyik.*
-Francokat akarunk téged feláldozni, ők is azért halltak meg mert így akarták. Tudod mi a szabad akarat kislány?*néz rá, a bizony nem túl sok évvel idősebb fiú, de az öreg csak bólogat.*
-Ifjú tanítványom arra akart célozni, hogy akik itt meghaltak, egy magasabb célért tették és ők is tudták jól. amúgy se volt sok hátra nekik, ők ilyesmire készültek. És ne aggódj nem áldozunk fel, csak a mesteremnek látnia kell téged, gondolom te se szeretnéd, ha kint maradna.*mondja, a démonra célozva, és ha a lány meggondolja magát, nemsokára bele is vesznek az erdőbe. Úgy jó fél óra gyalogút megint, mire egy különös kunyhóhoz érnek, mintha tényleg valami más dimenzióba lennének, még a fák se olyanok mint eddig. Hecate be lesz vezetve a kunyhóba s belül bizony meg is bizonyodhat felőle hogy sokkal tágasabb. Az orrát különös füvek s főzetek illata a földön pedig egy öreg talán még öregg mint akivel jött, férfi ül.*
-Azt hiszem te vagy az a lány, akinek köze van a démon kiszabadulásához... foglalj csak helyet.*int neki kezével magával szembe, majd ha megteszi a szemébe nézve, láthatja hogy lágy pillantással fogadják.. Na de hogy a lány mit szól ehhez, az már egészen más kérdés*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 22:14

- Milyen rosszabb dolog? Én... tudni szeretném, hogy mit akart tőlem. *mondom kissé határozottabban, majd hamarosan szépen ki is jelentem, hogy nem megyek velük sehova, de ez a srác eléggé lekezelő hangon beszél velem, én pedig csak dühösen lépek elé és nézek komoran bele rideg szemeibe.*
- Nem vagyok kislány és örülnék, hogyha visszavennél. Ha nem megyek veletek, azt hiszem, hogy nektek lesz nehezebb és több bajotok mindebből, tehát fogd vissza magad vagy mehetsz egyedül a démon után. *furcsák tőlem ezek a szavak, de már nagyon kezdem unni a viselkedését, mindenesetre amikor végül a férfi kezd el beszélni, csak bólintok, majd megindulok utánuk, ha lehet, akkor távolabb a sráctól, így jutunk el a kunyhóhoz, ahova besétálva meg is pillantom az idős férfit.*
- Öhm, jó estét! *köszönök illedelmesen, majd amikor hallom a szavait, csak lesütött szemmel ülök le vele szemben és figyelem tekintetét. Nem igazán tudok mit kezdeni a nézésével és ezzel az egész helyzettel sem, így kissé a pulcsimat szorongatva nézek körbe.*
- Akkor mit tudok tenni? *kérdezek rá végül, megunva a csendet, hiszen már nagyon tovább állnék innen, de ez nem tűnik annyira egyszerűen jelen pillanatban, hiszen segítenem kell és szeretnék is, mivel tudom, hogy tényleg én voltam a hibás.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 22:35

-Ha jól tudjuk a lényt akkor kapták el , amikor le akart petézni egy szűz lány testébe... van egy olyan érzésünk, hogy lehet ezt akarja folytatni persze csak ha te.... öhm szóval érted..*vág közbe a fiatal, aki nemsokára le is lesz teremtve, és kissé maga is meglepődik a szavakra, de az öreg csak felnevet.*
-Azt hiszem még van mit tanulnod a nőkről... minden esetre nem ártana bocsánatot kérned..*mondja a fiúra nézve, aki végül lesüti a szemét és biccent a lány felé.*
-Bocsáss meg, nem akartam faragatlan lenni.*mondja, kissé tényleg zavarban lévő hangon, majd ezután megindulnak, hogy találkozzanak valakivel, aki talán tudna még segíteni. A lány láthatólag feszült amikor oda ér, de az öreg csak elmosolyodik és megrázza a fejét.*
-Idegesnek tűnsz ifjú hölgy.. Nyugalom inkább igyál egy kis teát.. megnyugtat és felfrissít.*mondja , és tölt is a gőzölgő italból, amit ha a lány megkóstol tényleg semmi mást nem érezhet rajta mint frissen őrölt menta teát, a férfi ezután kihúzza magát, s látszik rajta, hogy régen valamikor magas szálas ember lehetett, de hogy most hány éves azt nem tudni.*
-Sok mindenben... Igazából nélküled talán vissza se lehet zárni a lényt. S a dolgod sajnos nagyobb is lesz mint hinnéd... neked kell megtenni, én csupán csak segíteni tudok.. mára már csak én élek ebből a csoportból aki hajdanán elejtette a démont... *mondja, és ha a lány körbe néz láthatja , hogy a kísérői egy az egyben átmennek a falon. De akkor hogy voltak képesek megfogni? Egyszerű a válasz, ha a lány kicsit gondolkozik, észre veheti hogy a hely ahova jött egyáltalán nem hasonlít Seolra... tehát lehet messzebb ért mint gondolná. És hogy hogy? Nem tudni.*
-Mindenek előtt szükség lesz a véredre... be kell vele kenni a tőr élét.. Azt mondják hogy aki kiszabadítja annak a vérével vissza is lehet zárni.. illetve szükség lesz még néhány dologra.*kezd bele, bár szemével kíváncsian figyeli a lányt nézve, hogy ő mit szól eddig ehhez.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 22:44

*Ahogy hallgatom a szavaikat, kezdem úgy érezni, hogy Sairus nagyon is jól sejtette, hogy vajon a démon mit is akar tőlem, így kissé ijedté válik tekintetem és amikor a fiatal srác a szűzességemet kérdezi, kissé elpirulok.*
- Igen, az vagyok. *mondom halkan, majd ahogy hirtelen feljebb emeli a hangját, idejének látom kiosztani kissé, hogy tanulja meg, hol van a helye és amikor hallom, hogy bocsánatot kér, csak biccentek felé egy aprót, de inkább már mennék, így sétálunk el egészen egy kunyhóig, majd pillantom meg az öreget, aki elé lecsüccsenve figyelni is kezdem arcát.*
- Én nem kérek, köszönöm. *utasítom vissza az italt, hiszen idegenektől nem szándékozom elfogadni semmit. Na de végül mesélni is kezd a másik és ahogy hallom, nekem kellene visszazárnom majd ezt a démont, tehát mindenképpen találkoznom kell még vele... viszont amikor a fiatal srác és a másik öreg átmennek a falon, kissé meglepődök mindezen.*
- Nekem? Én... én nekem a pálcám sincs meg, még nem szereztem be másikat, az nélkül pedig védtelen vagyok. *motyogom, majd hamarosan hallom, hogy a véremre mindenképpen szükség lesz, ez már meg se lep, valahogy sejtettem, hogy egy ilyen dologhoz majd vérre lesz szükség.*
- Akkor mondja kérem gyorsabban, hogy túl legyünk rajta. Elintézem, ha tudom, de nem akarok meghalni csak azért, hogy mindenképpen visszazárjam. Tudom, hogy én engedtem ki, de az életemet többre tartom. *látszik, hogy megváltozott a véleményem, önmagamhoz képest, régen más voltam, de most már élni akarok, minél tovább, így hát hogyha a tőr a közelemben van, akkor csak a kezembe veszem és gyengéden húzom végig ujjamat az élén, óvatosan, hogy nehogy vérem serkenjen, még ne.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 22:59

*Úgy tűnik , hogy Hecate bevallja, hogy szűz, viszont ezután a kínálást is elutasítja, ami látszólag nem sértő az öreg számára, sejti, hogy a lány csak ki akar térni már arra, hogy mi a dolga. Erre nemsokára sor kerül, s a férfi mesélni is kezd. Amikor a lány meglepődik, hogy a másik kettő átmegy a falon, az öreg csak elmosolyodik, de nem felel semmit, tudja, hogy a lány sejti mik is ők. Viszont amikor a lány beszélni kezd, a férfi csak megrázza a fejét.*
-Csak akkor vagy védtelen, ha feladod.. Ameddig van kitartásod, addig menni fog. A pálca lehet nem is segítene.*mondja, majd ezután jön a sürgetés, és a szavak, amire már nem bírja ki nevetés nélkül.*
-A Mai fiatalok nagyon véglegesen néznek mindent. A baj csak az hogy ezzel túlságosan meg ijesztik magukat, de megnyugtatlak. Ha ügyes vagy nem lesz probléma..... A tőrrel meg kell sebezned magad, s a véreddel kell megfesteni az élét. Nincs szükség sok vérre, de ami rajta van a tied legyen... Valamint a Seoli temetőbe meg kell keresned Erik Stendarin sírját, s ki kell ásnod. Ha sikerül akkor a koporsóban találni fogsz egy kristály nyakláncot... Valahogy a nyakára kell majd tenned a démonnak, s aztán a késsel meg kell céloznod a szívét... Nem túl komplikált, de annál nehezebb feladat.*mondja nyugodt hangon mindvégig a lány szemeibe nézve.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 23:05

*Ezek szerint pálcával és az nélkül is nehéz lesz a dolgom, de hát nem kell engem félteni, nem fogom olyan egyszerűen feladni és ha arról van szó, majd mindig ezzel a tőrrel fogok mászkálni. Mindenesetre nem figyelve arra, hogy nevet, kíváncsian hallgatom a szavait, melyek igen csak érdekesen csengnek. *
- Tehát menjek a temetőbe, gyalázzak meg egy halottat, majd lopjam is el a nyakláncát. Ez után pedig induljak démon vadászatra. Végülis, nem tűnik túl bonyolúltnak, azt hiszem, hogy menni fog. Van még valami? Mert... ha nincs, akkor visszatérnék az iskolába és majd a napokban igyekszem elkapni a démont is. *kissé feszengek, ez szemmel látható, na de felkelek és a tőrt is a kezembe veszem.*
- Hogy juthatok vissza? *kérdezem most már meg, hiszen biztos, hogy nem ott vagyok, ahova érkeztem, tehát nem Seol szigetén, hanem valahol máshol, de hogy pontosan mi ez a hely és ez az egész rend, azt nem tudom, de talán addig jó, amíg nem bonyolódom még jobban bele. Milyen furcsa, pont én kerülök össze egy másik renddel, amikor magam is a tagja vagyok egynek... bár ki tudja, én már nem érzem úgy, hogy oda tartoznék.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 23:16

*A lány szavaira csak lassan bólogatni kezd az öreg, hiszen Hecate eltalálta mit is kéne tennie, így többet nem is fűz hozzá.*
-Lényegébe ennyit. Sajnálom de itt mi már nem tudunk segíteni. CSupán csak annyit tehetsz hogy bízol magadba, és ha mindent úgy csinálsz ahogy mondtam nem történik baj..*mondja, majd figyeli, ahogy a lány feláll, és feltesz még egy kérdést. Az öreg egy pillanatra mintha kővé dermedt volna, de mielőtt azt hinné Hecate, hogy nem szólal meg halkan beszélni kezd.*
-Elég csupán csak lehunyni a szemed, és a parkra gondolni...*csupán csak ennyit mond, és ha a lány így tesz, nemsokára valami fura húzó érzést érez, mint aki hopponálna, de pár percig nem lát semmit. Végül szemei lassan kinyílnak, s ha körül néz, láthatja hogy a parkban fekszik, és egy picit mintha fájna is hátul a feje. Ha hátra nyúl egy nagyobb puklit is talál, viszont a különös rend tagjai már nincsenek itt. Talán álmodott volna? Az ember azt hinné. De nemsokára megérezhet valamit a kezében. A kés markolatát. TEhát egyáltalán nem volt álom amit átélt, most már csak az a kérdés, bevállalja e amit kértek tőle vagy sem? Ki fog derülni nemsoká...*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Márc. 06 2011, 23:22

*Csak bólintok egy aprót az intő szavak hallatán, majd ez után pedig felkelek, kezemben a tőrrel és már hallgatom is a szavakat, hogy mi módon is tudok kijutni erről a helyről.*
- Rendben, akkor... igyekezni fogok, viszlát! *hunyom le a szemeimet, majd már a park is lebeg lelki szemeim előtt. Pár pillanat az egész és nemsokára már meg is érkezek a parkba. A földön fekszem, azaz pontosabban a fűben, kissé távolabb az úttól. Szerencsére nincs bajom, viszont a fejem az fáj. Hátranyúlok hát, így érzem meg a dudort és kissé fel is szisszenek, hiszen fáj, ha megérintem.*
- Ahj, mi történt már megint velem? *kérdezem magamtól morgolódva, de végül megérzem a kés markolatát, amelyet hamarosan kezembe veszek. Igen, most már biztos, hogy mindez valóság volt, de mivel most már sötét van, idejének látom visszatérni a Mysterioba, hiszen fáradt vagyok és ilyenkor az a démon is bármikor rám lelhet. Tehát már fordulok is meg, majd meg sem állok a szobámig, hogyha minden jól alakul.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 09 2011, 02:16

*Egy fiatal diák alakja tűnik fel az erdőben. Ez az alak pedig nem másé mint egy fiatal inflatusos fiúé, aki ráadásul Sentilen, Mordredé. Úgy gondolta, hogy nem árt egy kis séta, legalább kiszellőzteti a fejét a tanulás után, na meg Samael is igényelt egy kis sétát. Így aztán a fiú két legyet ütve egycsapásra, már tudta is , hogy merre fog mai kis sétája vezetni. A famulus és gazdája egyébként teljesen nyugodtan haladnak s csupán csak néha - néha állnak meg egy pillanatra körbe nézni. A fiún egyébként egy fekete bőrnadrág, valamint szintén sötét árnyalatú póló, és egy bokáig érő bőrkabát van, mint átlagos viselet. Úgy gondolta annyira nincs már hideg, így akár a lengébb ruhát is megengedheti magának, bár még csak az elején járnak a tavasznak, de nemsokára úgy is melegebb idő várható. A következő megálló helyen a fiú csupán csak lassan végig simít a párduc fején, majd fejével int neki a fák közé.*
-Na menj.. fogj magadnak valamit.*engedi el az állatot, had vadásszon kedvére, s Samael pedig egy nagyobb rugaszkodással már be is veti magát a fák közé. A fiú közben csak szórakozottan előveszi a pálcáját, majd használva a vérmágián tanult mozdulatot, s igét kis gyakorlásba kezd.*
-Sanguis vincula * mondja ki hűvös hangon, s ha megjelennek a csápok csupán csak irányítja őket, néha néha rátekeri a fára, de látszólag csak sima cél nélküli gyakorlást végez. Ma nem is kívánna túl sok akciót.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 09 2011, 02:24

*Furcsa zaj hangzik az éjszakában, nem túl hangos és talán ismerős is a fiú számára, hogyha hozzá van szokva az éjszakai sétáláshoz. És hogy mi lenne ez a zaj? Egy állat hangja, pontosabban egy denevéré, ki úgy tűnik, hogy ezen az éjszakán hamar ki is szúrja magának Mordredet, így indulva meg a fiú felé, de nem bántásból, egyszerű érdeklődés gyanánt és nem túl messze az egyik fa ágára telepszik le, természetesen fejjel lefelé, de szemei csillogásán látszik, hogy a fiút nézi. Pár percig nem is történik semmi, de egy idő múlva az erdő mélye felől hangos lépteket hallhat Mordred, igazán kísérteties most mindez, viszont pár pillanat múlva tudhatja, hogy nem kell félnie, a denevér se baljós előjel volt, hanem csak egy egyszerű famulus, méghozzá Daemoné, kin most hasonló öltözet van, mint Mordreden, fekete bőrnadrág, lábain nehéz bakancs, felül egy fekete pulcsi és egy hosszú bőrkabát, nadrágjáról láncok lógnak le, arca piercinges, teste pedig tetoválásos, bár utóbbi nem látható, hála a sok ruhának. Tehát egy igazi rossz fiú áll most a sráccal szemben hamarosan, miközben kíváncsi pillantással néz a másikra.*
- Áh, szép estét Mordred. *azért tudja, hogy hogy hívják a háza sentinelét és mivel mind a ketten másodikosok, így ennyit tényleg illik megjegyeznie neki is, hiszen okos fiú, mégha nem is mindig mutatja meg a tudását mindenkinek. Nem szeret stréber lenni, ennyi az egész.*
- Azt hiszem, hogy még nem igazán beszéltünk, Daemon Wexler vagyok. *jobb kezét a srác felé nyújtja, majd a denevér hirtelen repül fel ismét az égbe, hogy kis idő múlva gazdája körül kössön ki.*
- Mi járatban ilyenkor erre? Csak nem valami rosszban sántikálsz? *kérdi kíváncsian, de láthatóan ez valamiféle humor akar lenni tőle, hiszen ő még mélyebben volt az erdőben, de hogy mit tett, azt senki más se tudja és ez így is van jó, teljesen a saját dolga az, hogy mikor, mit és miért tesz.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 09 2011, 02:39

*A fiú famulusa már rég bevetődött az erdőbe, menve a maga dolgára, a fiú pedig egy kis gyakorlásra szánja magát. Nemsokára viszont érdekes jelenség reppen el nem messze tőle, s amikor a fiú arra felé néz, nem is igen látja pontosan mi volt. Na de amikor az állat a fán köt ki, meggyőződik róla , hogy csupán csak egy denevér. Szereti ezeket az állatokat, nem mondhatni , hogy írtózna tőle, hiszen ezek is csak az éjszaka teremtményei. Jó pár volt még anno a családja házánál is. Viszont ez a denevér okosnak tűnik, legalábbis a fiú kiszúrja, hogy bizony őt nézik.*
-Na mi kéne pajtás?*kérdezi fennhangon hűvösen, miközben a csápok megszűnnek létezni, de ekkor hallja meg a lépteket, s egy időre elfelejtkezve a denevérről a hang irányába fordulva, észre is veszi hogy egy fiatal fiú az. Látta már órán, talán a keresztnevére is emlékszik , de még soha nem dumáltak. A fiú viszont úgy tűnik őt ismeri névről is.*
-Neked is szép estét.*köszönti szokásos módján a fiút, miközben most már teljes testel felé fordul, s ekkor veszi, észre hogy a denevér a fiú körül van. Mordred csak egy félmosolyt ejt, miközben fejével a denevér felé dönt.*
-Szóval ezek szerint nem csak egy árva denevér. A tied?*kérdezi, majd megtörténik a bemutatkozás is, és a kézfogást viszonozva a fiú mindvégig a másik szemébe nézve biccent.*
-A keresztneved beugrott, óráról azért ismerek pár embert. De minden esetre örvendek. TE is Inflatusos vagy*mondja, kijelentő hangon, hiszen ránézésre el lehetne mondani a fiúról, hogy nem éppen a vidám színes egyéniségek közé tartozik. A kérdésre, csak egy gonosz mosoly a felelet.*
-CSak annyira mint bárki más... És te? Sántikálsz valamiben?*kérdezi miközben lassan enged a tartásán, majd megrántja a vállát, de nem nemtörődöm módra.*
-Csak kijöttem kicsit szellőztetni a fejemet tanulás után. Elég sokszor járok erre esténként, igazából ő sántikál rosszba...*biccent fejével a fiú háta mögé, ahonnan nemsokára egy morranás is hallható lesz, majd megjelenik Samael, egy kimúlt nyesttel a szájába.*
-Meg őt is meg kellett sétáltani. A vadász ösztönt pedig nem szabad elnyomni bármennyire is famulus, néha lejövünk kicsit tréningezni...*mondja nyugodt hangján, majd tekintete kérdőre válik.*
-És te? Csak sima séta, vagy célja is van?*kérdezi, miközben hangjából enyhe kíváncsiság is kiérződni látszik.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 09 2011, 02:57

*Hiába szól a fiú a denevérhez, az nem tud neki válaszolni, hiszen a beszélés képességével gazdája nem ruházta fel. Mindenesetre amikor megjelenik a gazdi, akkor rögtön felreppen, hogy ezzel is jelezze, hogy kihez is tartozik, Daemon pedig már kissé el is mosolyodik a kérdést hallva.*
- Valóban nem árva és nem is sima denevér. A famulusom. *magyarázza röviden, mire kinyújtja kezét, melyre a denevér rá is száll. Daemon csak kissé végigsimít rajta, majd végül kezét kissé feljebb rántja, mire az állat lerepül róla, de nem megy túl messzire, figyelemmel tartja a társalgókat. A kézfogás is megtörténik idő közben, így nemsokára már hallja is, hogy azért a neve az nem ismeretlen Mordred számára.*
- Igen, az vagyok, szerintem nem újdonság, azért egy ideje már ide járok. *bár tény, hogy nem sűrűn mozdul ki, de manapság azért igyekszik jobban előjönni a "rejtekéből". Talán ezen okból is futott már össze pár normálisabb emberrel, most pedig talán egy újabbhoz van szerencséje, bár ez majd még eldől.*
- Nem, már nem igazán. Éppen visszafelé tartottam a kikötőbe, bár lehet, hogy előtte beugrom egy sörre. *mondja elgondolkodva, majd végül hallja is, hogy a srác mi okból jött ki, így tekint hátra és már meg is nézheti a fekete párducot. Szép állat, meg kell hagyni és oly hűvösnek tűnik, akár csak a denevér.*
- Értem mire gondolsz, én is sűrűn vagyok kint éjszaka, mert valaki nappal az igazak álmát alussza. *mosolyodik el kissé, majd végül közelebb lép picit a sráchoz, miközben hallgatja a kérdést.*
- Az maradjon az én dolgom, nem hiszem, hogy be kellene számolnom róla. *itt ismét a város felé tekint, melynek csak a fényei látszódnak, majd visszanéz Mordredre.*
- De ha elfogadod, akkor meghívlak egy italra. Teljesen kiszáradtam és hátha a fogadóban ismét meglátom azt a szőke szépséget. *bizony tetszik neki valaki, aki bár elsős, de ez nem ok arra, hogy Daemon ne kezdjen vele, hiszen egy év az nem a világ vége.*
- Neked van valakid? *kérdez rá idő közben, de csak akkor, hogyha a srác vele megy, mert ha nem, akkor marad az elköszönés, ahogy azt illik.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 09 2011, 03:17

*A fiú szavaira, csupán csak komolyan nézni kezdi a denevért, miközben eleinte némán bólogatni is kezd.*
-Valóban.. bár már akkor gondoltam, hogy famulus amikor ide jött. Okosabbnak tűnik mint egy sima denevér, nem volt nehéz arra gondolni, hogy famulus is lehet. BÁr akkor még nem tudtam kié.*teszi hozzá, komolykás hangján, végül a beszélgetés tovább terelődik. Megtörténik a kézfogás, és pár szó esik arról is ki mennyire ismeri a másikat.*
-Nem... bár túl sok mindenkiről nem tudom ki micsoda,maximum azokról akiket beosztok, a legtöbbjükről pedig pár nap múlva már meg is felejtkezek.*na igen a fiú nem mindenkit tart olyan nagyra, hogy a nevét is megjegyezze, bár azét van néhány, ki a negatív ki a pozitív tulajdonságai miatt.A fiút hallgatva, csak némán bólint. Egy sör lehet neki is jól jönne, nem mintha annyira oda lenne az alkoholért, hiszen nem iszik gyakran, de néha megkívánja az ember. A szavakra, csupán csak egy halovány mosolyt ejt, majd a denevérre néz, s ismét vissza a fiúra.*
-Legalább elmondhatod hogy nyugisabb az éjszakai környezet... bár aki igazán akar talál itt is izgalmat. AMúgy mire képes?*biccent fejével a denevér felé, miközben a párduca is lassan eszegetni kezdi a zsákmányát. A fiú úgy tűnik titokzatosnak akar tűnni, de Mordred se akarja erőszakkal kiszedni belőle az igazságot, így csak kimérten bólint, miszerint érti. A következő szavakra viszont enyhén meglepődik, de egy pillanatnyi gondolkozás után bólint.*
-Végülis.. egy sör bele fér, meg magam is gondolkoztam rajta, hogy lenézek. Amúgy nem hinném, hogy ilyen tájt, az alja népeknél több embert látsz, vagy mást.*na nem mintha ő lányokat menne le nézni, csupán csak nem sokszor találkozik ott ismerős arcokkal. Na de a kérdésre most ő von vállat, kissé titkolózós arckifejezéssel.*
-Mondhatnám, hogy az én dolgom, de minek titkoljam? Igen van*mondja, bár látszik, hogy nem taglal tovább semmit, majd ha a fiú kíváncsi lesz kérdez, aztán vagy felel neki vagy nem.*
-Akkor akár mehetünk is..*mondja, s ha a fiú benne van el is indulnak arra felé persze a famulusokkal együtt.*
-De ahogy hallom neked nincs, legalábbis még tartós nincs, a szavaidból kivéve... Honnan jöttél amúgy?*kérdezi tekintetét a fiú fele fordítva.*

\\Fagy\\
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 01:30

*A mai nap valahogy nem ment az alvás, így bár késő van, mégis sétára adtam a fejem. Nem félek éjszakánként, ez egy jó tulajdonságom és bár Kiara most nincs velem, mégis tökéletes biztonságban tudom magam, ahogy szinte mindig. Egy hosszú, fekete nadrágban, bakancsban és pulcsiban indultam útnak és természetesen egy derékig érő, fekete bőrkabát is megtalálható rajtam. Ez a tökéletes szerelés a ma estére, a nyakamban pedig ott lóg a Mordredtől kapott piros színű ékszer is, mely gyönyörű, mint amilyen azon a napon volt, amikor megkaptam tőle. Örök emlék és egyszerűen oda vagyok érte. Egyébként hófehér tincseim kibontva, egyenesen omlanak végig a hátamon, piros szemeim körül pedig sötét, fekete smink díszeleg. Elég ijesztőnek tűnhetek annak, aki nem ismer, de én csak nevetni tudok a balgákon. Egyébként éppen az ösvényen haladok tovább, egészen az erdő felé és hogy miért? Magam se tudom, most valahogy a fák közé vágyom, kiélvezve ezt az éjszakát, nem zavarva az se, hogy ha esetleg túlságosan is lehűl a levegő, nem vagyok olyan fázós, tehát maradok valószínűleg egy jó darabig az erdőben.*
Victor
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet : Képességek:
- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 01:43

*Az erdő most is csendes és nyugodt. Bár kérdés, hogy normális e, hogy még az éjszaka lényei se adnak hangot, s ilyen fura csendbe burkolódzik minden. Ha a lány beljebb ér, érezheti ezt a csendet, s pár percig szinte végig ebben sétálhat. Nemsokára viszont mintha fura hangok csapnák meg a fülét. Egyszer jobbról , másszor balról. Ágak reccsenése, néha néha egy egy cuppanó hang, mint mikor az ember lába még friss földbe lép. S a hangok közelednek. Ha a lány körbe néz, s figyeli a sötétséget, végül maga előtt, egy ismerős férfit vehet észre. Victort, aki egy ideje már nem igen járt ki Mystralba, de az idők változnak, s bizony a férfi se tudja észrevétlenül hagyni, hogy bizony itt vannak egy valódi vadászparadicsom tőszomszédságában, ahol aranyvérűek talán százai lehetnek. Nem szereti ezt a létet, de kívánja a vért, nem tud mit tenni ellene... Átok és áldás, talán most is ez jár a fejébe. A lány a szemeiből viszont valami fura nyugtalan vadságot is kiolvashat.*
-Ó nicsak kit látnak szemei... Mordana nemde?*kérdezi szemét enyhén hunyorítva s fejét oldalra döntve miközben megáll a lány előtt, s tekintetét az övébe fúrja. A férfin amúgy egy átlagos fekete bőrnadrág, illetve szintén feketébe hajló bőrdzseki van.*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 01:48

*Egy ideig csak csendes ez a hely és oly nyugodt, amelyre most szükségem van. Kissé feszült vagyok mostanság, hiszen még mindig van, mi idegesítsen és ezek a gondolatok nehezen mennek ki a fejemből. De ekkor egy ág reccsenése szakítja félbe gondolataimat, így lassítok lépteimen és fejem is lassan ide-oda fordul, miközben fülelek, elég erősen, de ekkor a hang a másik irányból tör elő.*
~ Mi lehet ez? ~ *kérdezem magamtól, miközben végül meg is állok, úgy figyelve, hogy vajon ki is jár erre, majd elég meglepetten veszem észre, a nemsokára előttem álló férfit, ki sötét felszerelésében szinte beleolvad az éjszakába. Furcsa, észre se vettem, hogy itt van és igen, már láttam valahol... Ahogy megszólal, majd a nevemet említi, hirtelen ugrik be az a rövidke beszélgetés a kikötőnél, így összeszűkítem szemeim, miközben a másikat figyelem ki oly közel áll hozzám és nem is rest a szemeimbe nézni, melyek vörössége most is oly egyedi és csodálatos.*
- De, de én már nem emlékszem a nevére. Na nem mintha annyira érdekelne. *vonom meg a vállamat is flegmán, picit se zavartatva magam, hiszen én már csak ilyen vagyok.*
- Mit akar? *vetem még oda neki a kérdést, hiszen valószínűleg van oka annak, hogyha megszólított, de hogy mi, azt próbálom jelen pillanatban kideríteni.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 01:59

*Valószínűleg fura lehet a lány számára, de ha tudná, hogy nem mindennapi ember áll előtte, talán nem is lepődne annyira meg. Ameddig viszont ezt nem tudja, még Victoré a lépés előny amit ki is használ. Nemsokára megjelenik a lány előtt, s nem rest megszólítani se. Szemei fürkészően figyelnek, s mintha mosolyognának is, de arca merev és nyugodt marad.. A válaszra viszont mintha enyhe csalódottság látszana rajta. Nem is annyira az arcán, inkább csak a szemeiben, amik még mindig a vörös szempárt veszik célba.*
-Ó.... ezek szerint, nem volt túl maradandó a beszélgetésünk...*na igen, de hogy a mai milyen lesz az még kérdéses, bár meg kell hagyni bizonyára a lány aranyvérű lehet, az ilyesmit pedig nem lenne jó kihagyni... Nem zavartatva magát megáll a másik mellett, de feje még mindig felé van fordítva.*
-Akkor másodszor is bemutatkozok a nevem Victor, és hogy mit akarok?*néz egy pillanatra valahova a fák lombjai fölé majd vissza a lányra.*
-Miért gondolod hogy mindennek van valami célja? Lehet hogy csak beszélgetni akarok, lehet valami mást... tudod mit.. egyezzünk meg, ha legyőzől elmondom..*lassan fel is emeli a kezét, s széttárja a kabátját, a lány láthatja , hogy nincs nála pálca.. A férfi arca viszont mosolyra húzódik, mintha nagyon is magabiztos lenne, kérdés hogy Mordana belemegy e a játékába.*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 02:06

*Be kell vallanom magamnak, meglepett, hogy ismét látom ezt a férfit, akire bár nem emlékszem tisztán, valami mégis rémlik. Nem volt nagyon maradandó az a beszélgetésünk, hiszen hamar távoztam, de valami azt súgja, hogy a ma esti egy kissé tovább fog tartani. A csalódottsága egy cseppet se hat meg, csak nézem a szemeit, majd vállat is vonok, mi szerint nem izgat, ez a nagy helyzet, nem volt miért emlékeznem azokra a percekre.*
- Áh, igen, Victor. Most már rémlik... *bólintok párat és amikor előáll a nagy ötletével, mi szerint elmondja, hogy mit akar, ha legyőzöm, kissé felnevetek, miközben szemeimet is egy másodpercre lehunyom.*
- Ugyan már, nincs miért harcolnom, főleg nem egy fegyvertelen ember ellen. Abba nem sok élvezet van. *nézek végül ismét a barna szemeibe, majd nemsokára hozzáfűzöm még.* - Egyébként is, mint mondtam, nem biztos, hogy volt bármi célja is, így hát csak az időmet pocsékolnám. *igazítom meg hosszú, fehér tincseimet, de azért nem kicsit érdekelne, hogy miért akar kiprovokálni valaki egy párbajt. Na meg, idősebb nálam, minden bizonnyal, hogyha varázsló - és miért ne lenne az - akkor nem feltétlenül van szüksége pálcára.*
- Egyébként meg miért is kéne harcolnom? Ez valami furcsa perverzió? *kérdem szórakozottan, miközben nyugodt léptekkel sétálok el mellette, de most nem óhajtom még itt hagyni, egyszerűen csak jól esik pár lépést megtennem és nem egy helyben ácsorogni, ha már egyszer sétálni jöttem ki a friss levegőre.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Pént. Márc. 25 2011, 02:13

*Miután bemutatkozik még egyszer , úgy tűnik a lány már kezdi feleleveníteni a dolgokat, legalábbis a szavai ezt igazolják. Ezután viszont a férfi egy igencsak fura egyességgel áll elő, ami bár a lánynak nem sokat jelent, ő bizonyára jól szórakozna rajta. De minden sajnálata ellenére, a lány nem akar oly könnyen belemenni, mint ahogy hitte.*
-Hmm... azt hiszem egy kicsit lebecsülsz engem kicsi lány.... de nyugalom arról biztosíthatlak, hogy nem időpocsékolás. Ahogy látom nehezen mész bele a játékba...*mondja , de mire a lány a következő szavai végére érne, a férfi megindul, de olyan sebességgel, hogy bizony nem egyszerű követni. A lány nemsokára már csak arra eszmél, hogy a férfi a háta mögött van.*
-Ha azt mondom, hogy az életedért, az elég jó indok a számodra?*kérdezi szinte suttogva közel a füléhez, miközben Mordana érezhet egy aprócska vágást is a nyakán, majd egy gyengéd lökést a hátánál, a férfi viszont nem mozdul, csupán kíváncsian várja, hogy meglepetést, félelmet, vagy más egyébb reakciókat vállt e ki a lányból.*
-Nem tűnsz olyannak, mint aki olyan könnyen adná magát... csalódást okozol..*mondja, belefúrva a tekintetét ismét a lányéba.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   

Titkok erdeje
Vissza az elejére 
5 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next