Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Titkok erdeje

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 25

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Hétf. Feb. 07 2011, 21:22

*Belekarol a fiúba, úgy kezdenek lassan sétálni. Úgy tűnik mégis beadja a derekát és végre elmondja, mi is az igazság, mert eddig csupán csak pletykákat hallott maximum és vagy nem akart hinni nekik vagy tényleg már abszurdnak gondolta az egészet. Ki tudja, meg talán az is segít picit, hogy mégis csak a Titkok erdejében sétálnak épp.
Csendben hallgatja végig a másikat, s nem is vág közbe, még akkor sem, mikor a fiú bizonygatni kezdi, hogy ő aztán semmi rosszat nem csinált Miroval együtt.* ~ Na persze, én meg most jöttem le a falvédőről...~*Gondolja, de nem teszi szóvá a megjegyzést. Így is már egyszer azon a folyosón eléggé megkapták a magukét az ikrek, nem is érti, minek kell kihúzni a gyufát megint, most egy másik magiszternél.
Mikor azonban elmondja, hogy a két hulla mit is művelt a fiúval, szinte szó szerint kővé dermed. Lábai gyökeret vernek majdhogynem a földbe, szemei elkerekdnek, arca pedig a fehér és a halványzöld keverékének egy egészen érdekes árnyalatát ölti fel, s a nagy levegő is amit vett, benn reked a lányban és úgy mered a másikra. Láthatóan köpni nyelni nem tud most, s csak úgy száguldanak a gondolatai minden fele, például hogy a fürdőben épp hogy rá akart mászni a másikra, pedig ha ezt akkor megtudja... na akkor sem lett volna jobb, de talán kevésbé ütne vissza így utólag a dolog.
Aztán még jön ez a doki dolog is, meg az új keletű pirulák. Ez még inkább okot ad a lánynak, hogy csodálkozzon a másiknak.*
- Antidepresszáns?? Szóval erről van szó?* Tör ki belőle a szó, de hallani hangján az enyhén hisztérikus élt, s el is lép a másik mellől mert az egyik közeli fa törzsének dőlve muszáj valamiben megtámaszkodnia és kapaszkodnia, mert így is már forog a gyomra, a feje pedig kezdi megadni magát. Meg is rázza tehetetlenül s nem is nagyon tud megszólalni.* ~ Egy hulla??? Egy hulla nő volt Vele? Én meg még ezek után????.... meg ez a gyógyszer is, csak ettől lenne jó kedve? Amúgy meg semmi? Még tőlem sem? AKkor miről is beszélünk?* Gondolja egyre inkább sötétebben látva a világot, s ez látszik a tekintetén is. Hiába, ő jobban mutatja az érzéseit, pláne olyannak, akinek nem fél megmutatni, egy ellenséges személy esetében ez persze másképp lenne. Sóhajt egy hatalmasat mire megszólal de az arca, a hangja semmit sem változik az előbbihez képest.*
- És képes voltál ezt még mindig, ennyi ideig és épp előlem titokban tartani? Mégis... áhh, ne, ne is mondj inkább semmit.* Emeli fel a két kezét, és tehetetlenül beletúr a vörös tincsekbe, láthatóan tényleg sikerült sokkolni a lány, s lassan a rosszullét szélére sodorni. Épp neki kell ez, aki amúgy is végig hányta az összes HM órát és a vizsgát is. Az meg hogy a hírnevükkel mi lett, na most a legkevésbé foglalkoztatja. Ez olyan dolog hogy vagy tud rá valaki vigyázni vagy nem. Mondhatni a nagy névhez hozzá tartozik az is, hogy valaki tudja e viselni vagy sem, ha nem, akkor így járt.*
- Most... most inkább hagyj. Bocs de ez most így... túl sok volt nekem!*Emeli fel a kezét, hogy inkább tényleg hagyja a másik békén és lendületes léptekkel elindul kifele az erdőből Betelgeuse nyomába, vissza a kastélyba, ott meg valami nyugodt helyre.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Hétf. Feb. 07 2011, 22:05

* Most aztán mindent elmond a másiknak és talán kissé sokkolja is de hát mindig is őszinte volt s soha nem hazudott kedvesének. Amúgy is el kellett mondani mert hát jogos hogy inkább tőle tudja meg mint mástól. Csak mondja s mondja de azért félszemmel figyeli a másikat hogy mi játszódhat le benne. Hát nem valami szép látvány ezt meg kell hagyni de nem azért mert csúnya lenne a másik hanem azért mert sejti már hogy mi fog jönni és azt nem teszi zsebre. Hát a másik sokkolva van s ahogy hallja nem is kicsit.*
- Gondolom az* vonja meg a vállát mert nem tudja a nevét hiszen az nincs rajta a pirulákon, de azért nem buta srác ő maga is rájön hogy mi baja lehet és tudja. Ám ezt nem árulja el a lánynak s még Mironak sem mondta pedig hát Miro a testvére aki mindig mellette van. Viszont ha az lesz amire gondol akkor nem kell sokat várni és testvére megtudja hogy mi is a baja, melyre a srác már rá jött. A lány eltávolodik tőle s a srác csak csendben figyeli. Engedi hogy karját kihúzza kedvese mert hát ezt várta. Hát igen lehet ő sem szívesen érne olyanhoz aki egy hullával volt. Bár azért nem teljesen mert hát ő nem ért hozzá viszont a nőci igen. Azt nem lehet mondani hogy jó volt sőt még pozitív oldala nincs. *
- Nem titkolóztam és azóta nm találkoztunk és hidd el hogy jobban szenvedek mint valaha.* ezt azért még elmondja a fának támaszkodó lánynak, de mást nem mond csak nézi a másikat s egy könnycsepp is legördül helyes arcán. Tekintete világ fájdalmat sugározz s érzi is azt az erős fájdalmat. Azt is sejti hogy a másik el fog menni s azon mélázik hogy mászik ki ebből? Jó kérdés még maga sem tudja s sejtése beigazolódik mert a lány távozni készül. Ha tudna csajozni most valami olyan szöveget levágna amitől a lány meghatódna s karjaiba borulna de nem tud ezért fejét a távolodó lány felé fordítja. Tudja hogy nem szabad hagyni hogy elmenjen a másik de semmi használható nem jut az eszébe. Talán az a baj hogy gondolódik s nem ösztönösen cselekszik? Most átadja magát az ösztönnek s a lány után fiút. Kezét finoman megfogja s ezzel megpróbálja meg akasztani. Maga felé fordítja s mélyen a szemébe néz a másiknak.*
- Octavia Blackwood, én tényleg nagyon szeretlek és tudom hogy a helyzet nem épp a legalkalmasabb........nem bánok jól a szavakkal s nem vagyok a tettek embere sem. Béna vagyok, ilyen téren tudom jól, de kérlek, szépen kérlek ne hagy el. Én nem tudok nélküled élni és ezek nem nagy szavak. Bizonyítani akarok neked hogy tudok jól is viselkedni. Megkomolyodom s kerülni fogom a bajt bármi is történjen csak kérlek adj nekem egy utolsó esélyt.* Szégyen vagy nem de sírni kezd vagyis inkább könnyezni. Nézi a szép zöld szemeket, melyeket mindig is szeretett. Nem tudja mit mondjon még de amit most mondott az őszinte volt és tényleg megváltozik. Felhagy a csíny tevésekkel ha ez kell a lánynak vagy jeles tanuló lesz vagy akármi csak ne hagyja el. Talán most látszik hogy mennyire is szereti ezt a vörös hajú szépséget mert képes lenne mindent beáldozni azért hogy vele legyen. Valamit azért még is mond s elengedi a lány kezét melyet eddig elvileg fogod. Nem engedte ám hogy a lány megszökjön mert azt akarta hogy ezt még meghallgassa s talán ez sikerült is. Tehát most már elmehet a másik ám valami felé választ vár talán kap de az is lehet hogy nem.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Hétf. Feb. 07 2011, 22:31

*Nem kicsit sokkolja a lányt a srác, mondhatni, ennél gyomorforgatóbbat nehezen tudott volna így kitalálni a másik neki, inkább Demienre vall az ilyesmi meg arra a hígagyú Charles-ra.
Az meg még hab a tortán hogy a srác újabban gyógyszereket kezdett szedni, sőt, az sem tudja hogy pontosan micsodát. Csodás egy doktor lehet az is, lenne pár keresetlen szava az efféle kuruzslókhoz, mivel a minimum, hogy a beteg orrára kötik, mit és miért meg hogyan, ettől nem lesz kisebb a tekintélye vagy ilyesmi. De úgy tűnik, Dimitrijt ez nem zavarja vagy nem tűnt fel neki vagy ilyesmi, bár lehet éppp azért mert most nagyobb baja is van, és emiatt kapta a gyógyszert.
Újra a másikra pillant mikor az megszólal, s látja hogy könnycsepp csillog a másik szemében s ez is eléggé meglepi a másikat, mivel az ilyesmit tőle várta volna a legkevésbé, és ha mégis hát nem Viának, maximum Mironak mutatta volna ezt meg.*
- Nem? Akkor a fürdőben csak démont láttam vagy bilokáltál, vagy mi?*Kérdez még vissza meglepetten bár nem olyan kemény hangsúllyal mégis érződik még benne a hitetlenség árnyéka, s nagyon nem is figyel már oda a másikra, hanem elindul kifele az erdőből. Messzire azonban nem jut, mivel Dimitrij utána jön és elkapja a kaját, maga felé fordítva a lányt. Igen ám de most nem szoknyában meg báli cipőben van hogy még egyszer ezt eljátssza csak úgy vele, de azért csendben végig hallgatja a másikat. Mikor azonban még el is sírja magát a másik, na akkor érzi úgy hogy valaki nagyon fejjel lefele fordította most a világot körülötte. Finoman a másik álla alá nyúl, hogy rá figyeljen, ne a földre vagy máshova.*
- Most figyelj rám, rendben? Nekem most ez... túl sok volt... így egyszerre. Nem is mondom, mik forognak most a fejemben, így ne várd hogy épeszű és normális döntést kelljen hoznom ebben a helyzetben. Adj nekem egy kis időt, hogy... hogy sorra vegyem ezt a sok mindent amit elmondtál az imént meg most is. De egy valamit had kérjek tőled. Nekem nem kell a csillagos ég vagy az isten tudja mi, én csak szeretném visszakapni azt a Dimitrij Pjotrovics Volodyát, akivel megismerkedtem, és aki tudta még mit jelent vigyázni a másikra. Nem csak az hírnevére, hanem az érzéseire is. Eszembe sem jutott elhagyni téged, azok után ami történt a bálon nálatok meg utána az évnyitón meg minden, meg az öcséd leszedné ezek után a fejemet is, szóval szó sincs most erről. Épp csak... még nem tudom, mit kezdjek ezek után ezzel. Én eredetileg direkt akartalak elvinni abba a fürdőbe, mert tudtam hogy hiányoltad hogy én miért nem közeledtem feléd, de most így... így most nem megy nekem ez. Sajnálom, kérlek, értsd meg ezt!*Magyarázza el a másiknak hogy mi is a problémája. Búcsúzóul még megsimítja a másik arcát, letörölve róla azt a néhány könnycseppet, és most már tényleg elindul befele, és Betelgeuse is ott a sarkában, aki ha kell, védő aurát von a lány köré, csak hogy mehessen, mivel ismeri már annyira, hogy tudja, most tényleg sikerül kiakasztani a lányt.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Hétf. Feb. 07 2011, 22:54

* Egy biztos a srác nem kicsit furán viselkedik jelen pillanatban. Ez is ő csak ezt jól elrejtette most még is valami a felszínre hozta. Megfogja a lányt elmondja azt amit szeretne. Nem hiába szereti a másikat hiszen most is meghallgatja mint mindig.*
- Nem tudom* Húzza el az ajkát, mert erre most jelen pillanatban nem tud jobbat mondani. Egy könnycsepp jelenik meg arcán és ez igen csak ritka. Az álla meg lesz fogva s hagyj a másiknak hogy irányítsa fejét a szép zöld szemek rabul ejtik mint megannyi másik alkalommal. Csak bólint egyet hogy rendben figyelni fog. Hallgatja a lány szavait bár beszéde édes duruzsolás fülének. Hát nah, a rózsaszín köd már csak ilyen. Ennek ellenére figyel s minden egyes szót végig rág. Kicsit megnyugszik mikor eljutnak odáig hogy nem hagyják el. Tényleg nagyon félt ettől. Mikor a lány a végére ér az ajka megmozdul s szavak hagyják el torkát.*
- Rendben, tudod hol találsz* csak ennyit mond s hagy neki időt. Azt hogy a régi Dim vissza tér e vagy sem az a jövő zenéje lesz. Változnak az emberek ahogy ő is és sok minden történt vele az elmúlt egy év alatt. Egy biztos hagy időt a másiknak s kerülni fogja amennyire csak tudja. Ha a lány döntött úgy is keresni fogja s akkor ő ott lesz s elfogadja a döntést. Csak reménykedni mert benne hogy szereti legalább annyira mint Dim, Viát. Ha ez így lesz akkor minden jól fog alakulni ha pedig nem akkor az a világ vége lesz a srác számára. Nézi a távolodó csodás alakot majd egy fánk támasztja fejét és hátát is. Zsebébe csúsztatja kezét s egy dobozkát húz ki. Rá pillant majd a távolba.*
~ Ha Miro megtudja hogy nem szedem ki fog nyírni de a szerelemért mindent~* Ezzel el is dobja a dobozt melyben a pirulái voltak. Hogy ez milyen hatással lesz a fiúra? Jó kérdés de ha a lány a régi Dimet akarja akkor az nem szed gyógyszert. Egy pont ki is van pipálva. Már csak a többit kell s minden a régi lesz legalább is ebben ringatja magát. Ellöki magát a fától s ő is eltűnik csak ő nem az úton hanem a fák között.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Kedd Feb. 08 2011, 22:50

*Kissé meglepnek a mostani szavai, ne ítéljem el, amíg nem ismerem. Furcsa, ritkán hallok ilyet másoktól és mintha egy pici érdeklődést éreznék irányában, hogy tényleg többet szeretnék megtudni róla és így bólintok a szavaira, hogy értem és rendben, akkor meglátjuk, hogy mennyire is sikerül majd ez a megismerős dolog, így hát hamarosan már hallgatom is további szavait és kellemes, dallamos hangját. *
- És miért menekültél az éjszakába? Mi elől menekült egy magad fajta lány? *el se tudom képzelni, ezért is kérdezem most tőle mindezt, de ahogy hallom, ez a játszótér nem túl népszerű és azért is van most itt. Na de az én véleményem is elhangzik a magányról és az emberekről, akiket nem kedvelek és ezt el se rejtem a lány elől, ki meglepő módon nem ítél el, ez pozitívum, így még elő se hívja agresszív énemet, addig van szerencséje, mert néha képes vagyok úgy kikelni magamból, hogy senki se ismerne rám, az a kegyetlenség, amit véghez szoktam vinni... na de most nem számít, most semmi más se számít, csak a jelen pillanat, így folytatjuk tovább a beszélgetést és már ki is kéri a véleményemet.*
- Ezzel arra célzol, hogy adjak neked egy esélyt, hátha megfog benned valami, ami arra késztet majd, hogy megismerjelek? *kérdezem kissé oldalra döntött fejjel, hiszen nem fogok leállni minden szürke egyénnel beszélgetni, az csak időpocsékolás lenne, viszont ha tényleg tud mutatni valamit, ami különlegessé teszi, még meglehet, hogy érdekes társaságnak fog bizonyulni. Na de a flegmaság nálam most nem bejövős dolog, így hátat is fordítok neki, hogy ott hagyjam, de ahogy kiejti a nevét, megállok, majd egy kérdéssel fordulok hozzá és amikor elkezdi mesélni, hogy milyennek lát, képtelen vagyok elrejteni a mosolyomat, milyen meglepő, máris pár dolgot megállapított rólam, talán többet is, mint én rólam.*
- A múltamról most nem fogok beszélgetni veled, de a többi elemzéssel nem volt gond. És téged ez nem zavar? Nem értem, hogy miért akarsz pont velem beszélgetni, de hát legyen. *vonok vállat, majd jöhet is az invitálás egy kis sétálásra, méghozzá a sötét erdőbe, ahol már elég rég jártam.*
- Oh, szóval nem vagyok félelmetes... ~ kíváncsi vagyok, hogy meddig fogod ezt gondolni. ~ *pillantok a szemeibe, majd végül bólintok a kérdésére, az erdő a célunk, így hát nemsokára be is lépek a sűrű növényzeten keresztül az erdőbe és mivel nincs túl sok csillag az égen, így eléggé sötét van, de nem óhajtok mágiához folyamodni, hogy fényt teremtsek, egyszerűen csak sétálok a másik mellett, egy jó ideig csendesen, nem szólva hozzá, de végül mégis úgy döntök, hogy tényleg megpróbálkozhatunk ezzel a társalgással.*
- Egyébként Daemon vagyok és másodéves Inflatusos diák. *na igen, egyenlőre ennyire futja tőlem, majd talán idővel több is alakul, a lánynak most ennyivel kellene beérnie, de egy apró mosollyal az arcomon pillantok le rá, miközben a nevemet mondom.*
- Te melyik házba jársz? *kérdezem és közben lassan megfogom a denevért, aki ismét a magasba repül, majd úgy kísér minket tovább az utunkon, be az erdő sűrűje felé, de a lánynak nem kell aggódnia, ismerem ezt a helyet, akár a tenyeremet, tehát vissza fogunk találni az iskolához.*
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 315
Csatlakozás : 2010. Mar. 16.
Kor : 24

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Kedd Feb. 08 2011, 23:07

*Az érdekesen kezdődött beszélgetésből talán egy jó ismeretség is kialakulhat. Sosem lehet tudni. A fiú érdeklődik, miért is kedvelem annyira a sötétet, az éjszakát.*
-Nem éppen a legjobb családi körből érkeztem ide. Számomra az éjszaka és a sötét a nyugalmat jelentette mindig. ~Amikor már nem kellett tartanom apámtól.~ *De ezt már csak gondolatban teszem hozzá mondandómhoz.* De hogy hogy magamfajta lány? Miért, milyen fajta vagyok szerinted? *Kérdezem, egyenesen a szemébe meredve.*
-Arra célzok, hogy talán kellene adnod egy esélyt azoknak az embereknek, akikkel vannak közös vonásaid, hátha jó viszonyban lesztek. Ezek szerint nekünk vannak közös vonásaink.*Mondom, de egy pillanatig sem céloztam magamra, de úgy tűnik, van pár hasonlóság kettőnkben, s a végére oda is biggyesztettem a mondandómnak.*
-Jó rendben, nem muszáj a múltadról beszélgetnünk. De jó emberismerőnek tartanak. *Ezek szerint most sem vallottam szégyent ezen a téren, úgy tűnik, elég sok dolgot ismertem fel a fiúban.*
-Számomra egyenlőre nem, ha csak nem teszel valamit ,amivel azzá válnál a szememben. *Mondom bársonyosan selymes hangon, ami már-már a védjegyemmé fejlődött. Pár pillanat múltán a játszótérről egyenesen az erdőbe jutottunk. Nem félek. Sosem féltem az erdőben. Várom, hogy a fiú mondjon valamit ,amire nem is kell olyan sokat várni.*
-Daemon. *Ismétlem el a nevet, miközben mosolyra húzódik a szám. Akaratlanul is hasonlít a démon szóhoz, így hát nem véletlen a dolog. A másodévesen is elmosolyodok- ezt is megsejtettem a famulusból.*
-Inflatusos vagyok én is. Eredetileg én is másodéves lennék, csak fél évet kimaradtam, mert haza kellett utaznom, így a vizsgákat sem tudtam teljesíteni. Maradtam elsős. *Mondom nyugodt hanglejtéssel, cikázva a fák gyökerei között. Bár nincs sok fény, a szemem már alkalmazkodott, s úgy-ahogy kiveszem az egyes tárgyakat, növényeket a sötétben. Nem félek attól, hogy eltévedünk, Daemon határozottnak tűnik ilyen téren.*
-Na és honnan jöttél ide, a Mysterio-ba? *Kérdezem, miközben a fiú arcára helyezem a tekintetemet.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Kedd Feb. 08 2011, 23:20

*Arra gondoltam volna a legkevésbé, hogy esetleg Sandy családi háttere sötét lehet, de ahogy mesél, kezdem úgy érezni, hogy nagyot tévedtem, de nem sok közöm van hozzá és a családjához, hiszen nem vagyunk olyan jóban, hogy ilyesmiket kérdezzek tőle, így hát nem is reagálok most semmit, de láthatóan felfogtam a szavait, egyszerűen nincs mit mondanom rá.*
- Én nem érzem úgy, hogy túl sok közös lenne bennünk. Ennyiből mindenkiben van közös, aki a Mysterioba jár, nem gondolod? Mégse lehetsz mindenkivel jóba vagy adhatsz mindenkinek esélyt, én legalábbis így látom, bár te lehet, hogy mindenkivel jól kijössz, nem tudhatom. *nem fogok az miatt változtatni a hozzáállásomon, mert Sandy így gondolja, hogy adjak esélyt másoknak is. Én eddig is jól elvoltam egyedül, miért ne lennék el ez után is? Na de végül megindulunk mindketten az erdő felé és ahogy hallom, még nem fél tőlem, bár ő is érzi, hogy tudnék mit tenni azért, hogy ne élvezze ennyire nagyon a társaságom, amit még mindig nem értek, hogy miért tart fontosnak, amikor én nem próbálkozom annyira ezzel a bizonyos ismerkedéssel, de ha ennyire szeretné, hát maradjon csak velem. A nevemet is elárulom neki és látva a mosolyt sejtem, hogy mire gondol, amire a legtöbben, amikor meghallják a nevemet. Én szeretem, bár a szüleim akkor még nem tudhatták, hogy tényleg egy démonként tudok viselkedni, olyanokat tudok tenni, amire még csak nem is számítottak. *
- Értem, ezek szerint te is egy ideje már ide jársz. Úgy hallottam... *tartok egy rövidke szünetet, miközben a lány arcára tekintek. * - Hogy a jó tanulmányi eredmény, az órákra járás és a folyamatos háziírás segítségével egy elsősből is lehet akár másodikos. Ha teszel érte persze. *nem könnyű, az tény, de hogyha a lány szeretné feljebb tornászni magát, akkor tud majd mit tenni a cél érdekében, csak rajta áll, hogy mit is szeretne kezdeni a jövőjével. Mindenesetre amikor a hazámról kezd érdeklődni, akkor csak kissé hátrasimítom a hajam - természetesen csak az egyik oldalon, mivel a másik kissé tüsi - és kissé elmosolyodom.*
- Angol vagyok, de szerintem már nem sokáig. Írországba fogok költözni, nem szeretem Angliát, az angol embereket és szokásokat. Unalmasak és Írország teljesen más. *úgy tűnik, hogy mégis csak mesélek kicsit magamról, ami még engem is meglep, de hát ezek szerint Sandy mégse lesz annyira rossz társaság. Mi minden derül ki egy hintázó leányzóról, soha nem gondoltam volna.*
- És te merről érkeztél? És mi célból jöttél pont a Mysterioba? *általában mindenkinek vannak céljai, így hát kíváncsian hallgatom majd a további szavait, miközben befordulok egy vékony ösvény felé, hogy most azon haladjunk tovább és bár kissé ködös körülöttünk az erdő, mégse érzem egy picit se, hogy tartanom kellene bármitől.*

//fagy//

Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Feb. 09 2011, 22:18

//Olvad//

*Daemon jó társaság- a maga különc módján. A nemrég megismert fiúval baktatok az erdő felé. Közben társalogni próbálunk.*
-Talán igazad van. De annyi bizonyos, a sötét mindketten szeretjük. *Nem sokkal később elindulunk az erdő felé, amit lassan el is érünk. Apró lépésekkel haladok, jóval kisebbekkel, mint a mellettem sétáló fiú. Szóba kerül, hogy félek-e tőle. De nem félek. Legalábbis egyenlőre nem. Miért tenném? Egyenlőre semmi olyan jelet nem adott, amitől tartanom kellene tőle. Eközben témaváltásra kerül a sor.*
-Hát igen ,az órák.... *Mosolyodik el kissé zavartan.* - A tananyag sem olyan könnyű dolog. De köszi a tippet. *Mondom őszintén ,majd átlépve egy hatalmas gyökéren- mert már az erdőbe jutottunk- beszélgetünk tovább.*
-Angliából Írországba? Nem semmi. *Mondom, miközben eszembe jut Jake, aki ugye angol, s Londonban él, a Froster villában. De gondolataimat elhessegetve Jakeről, hiszen most nem vele vagyok, egyedül a mellettem sétáló fiúra koncentrálok, na meg persze arra, hogy ne essek orra a sötétben. Bár egy kis kísérteties köd van azért a fák között, de vigyázni kell azért, hogy orra ne essek. Egy kérdés csattan fel a fiútól ,amire én válaszolok.*
-Szlovákiából, onnan is hegységek közül. A házunktól nem messze volt egy erdő, ott sok időt töltöttem. *Ennyivel elintézem, majd a fiúra tekintek, hogy hátha látok valamiféle reakciót az arcán.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Feb. 09 2011, 22:24

*Én nem úgy érzem, hogy csak talán van igazam, szinte biztos vagyok benne, hogy amit mondok, az úgy is van, de most ezt nem fejtegetem ki Sandynak, inkább csak bólintok egy aprót arra, hogy igen, tényleg mind a ketten kedveljük a sötétet, az éjszakát és ez azért jó dolog, talán ez az ok miatt is indulunk most meg az erdő felé, mely bár kissé ködös és elhagyatott, az én szemeim számára magával ragadóak. Nemsokára rájön, hogy másodikos vagyok, ő viszont még elsős és nemsokára ki is derül számomra az ok, hogy miért.*
- Szerintem nem nehéz, könnyen meg lehet tanulni, de te tudod, igazából még ráérsz, egy év nem sokat jelent. *nekem igen, de tudtommal több ember számára nem, így hát csak mesélni kezdek arról, hogy mégis merről jöttem és hogy hová szándékozok költözni és ahogy hallom, igazán sikerül meglepnem ezekkel a szavaimmal.*
- Meglehet, de már semmi se köt Angliához. *a semmi alatt tényleg azt értheti, amit a szó jelent, se család, se barátok, tényleg semmi, a múltamon kívül, amit szívesen a hátam mögött hagynék. Na de engem is érdekel ám, hogy ez a barna hajú lány mégis honnan érkezett és amikor meghallom, hogy ő is Európából, akkor csak picit mintha elmosolyodnék, úgy figyelem az arcát.*
- Ezek szerint nem csak a sötétet szereted, hanem még az erdőket is. Gondolom ide is sokat jársz ki. *emelem fel kezeimet és nézek végig a hatalmas erdőn, de most már nem befelé tartok, hanem egy visszafelé vezető ösvény irányában.*
- Egyébként a másik kérdésemre még nem válaszoltál, miért érkeztél a Mysterioba? Mi volt a célod? *figyelek ám, így ez egyértelműen kimaradt. Szóval nem fogok addig tovább lépni, amig nem mesél egy picit többet magáról.*
Sandy Bertona
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Feb. 09 2011, 22:45

*Jól eltársalgunk újdonsült ismerősömmel a játszótér melletti erdőben.*
-Jó, hát nekem sok ülőizom kell, hogy valamit tényleg úgy megtanuljak, ahogyan azt itt elvárják. És a logikám sem olyan penge, mint kellene. Az évekről meg annyit, hogy vannak eberek, akiknek igen is számítanak az évek. *Felelem minden gondolkodás nélkül a fiúnak, aki időközben irányt vált. nem számít ,igyekszem vele lépést tartani.*
-Engem köt Angliához valami. *Akaratlanul is kicsúszik a mondat a számon, bár ha tehetném, inkább visszaszívnám, de mivel kimondtam, ez lehetetlen.*
-Igen, szeretem az erdőket. De nem ,itt még nem voltam. Otthon az erdő az egyedüllétet jelentette, azt meg megtalálom itt bárhol máshol, például egy játszótéren. *Próbálom megértetni a fiúval a gondolataimat. Eközben ismét irányt váltunk, s visszafelé kezdünk botorkálni, legalábbis én úgy veszem ki.*
-A célom? Nem volt igazából célom, amikor idejöttem. Max annyi, hogy elkerüljek az otthoni helyzetből. *Mondom ki egy icipici gondolkodás után a véleményemet, majd egy ideig némán botorkálunk egymás mellett.*
-Tudom, hogy magánykedvelő vagy. De kinek öntöd ki a lelked, ha éppen arra van szükséged? *Hirtelen megtorpanok ,amikor kérdezem, s tekintetemet a fiú szemeibe vésem, érezhetően, hogy komolyan kérdezem.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Feb. 09 2011, 23:07

*Amiket mond magáról a lány, nagyon is ellene beszélnek, hiszen szavaiból azt veszem ki, hogy nem valami okos és nem is jó tanuló, ami sokaknál nem fontos, de én még is szeretem az intelligens embereket.*
- Ez esetben erőltesd meg magad, hogy átmenj jövőre. *pillantok a szemeibe, hiszen ha nem akar örökké elsős maradni, akkor bizony muszáj lesz tanulnia és az elméleti részeket is a hátsóján megtanulni. Na de amikor a hazámról mondok pár szót, ő neki is van ám hozzáfűzni valója és kissé kíváncsian pillantok le rá, szép arcára és már kérdezek is, szívbaj nélkül, nem zavartatva magam, hogy valószínűleg semmi közöm sincs hozzá.*
- És mi köt oda? *eddig én is meséltem neki, talán most ő is megtisztel azzal, hogy elmondja, mégis miért szereti azt a helyet, ahol én is születtem, de mégse kedvelem... Na de végül Sandy tovább beszél, aminek én kifejezetten örülök, addig se én mesélek magamról, amiről nem is óhajtok majd túl sok mindent elárulni neki.*
- Ezek szerint otthon gondjaid voltak. *vonom le a következtetést, de ismerős ez is, nekem is gondjaim voltak, de én egyszerűen megoldottam őket, megöltem mindenkit és most itt vagyok. Nem titkolom, amit tettem, nem vagyok egy jó fiú... miközben ezeken gondolkodok sétálunk vissza Mystral felé, majd amikor megáll és feltesz egy igen furcsa kérdést - legalábbis számomra furcsát - csak én is megállok és a szemeibe tekintek, miközben egy barna tincset a füle mögé tűrök.*
- Nincs szükségem senkire, akinek kiöntsem a lelkem. Nekem nincs olyan. *fúrom szemeibe az enyémeket, hiszen nincs lelkiismeret-furdalásom se mindazokért, amiket elkövettem. Na de végül nem mondok mást, csak elindulok vissza, a kikötő irányába, nem figyelve, hogy követ-e, bár biztos vagyok benne, hogy azt teszi.*
- Már mondtam, hogy tökéletesen megvagyok én egyedül is. *szólok még vissza, hátra se pillantva a másikra, aki majd eldönti, hogy velem tart-e a továbbiakban, még egy darabon vagy sem.*

//fagy//

Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 17:03

* Itt az idő hogy kimozduljon egy kicsit a szobájából. Nem volt ő elveszve csak sokat tanult mert az fontos ha harmadikos akar lenni. Nos ő akar, de ehhez tanulni is kell. Világos zöld ing van rajta és nem hiányozhat a fekete farmer sem. Mivel nincs nagyon jó idő így egy fekete kabát is van rajta. Kezét lazán zsebre dugja s így indul el az ösvényen. Az erdő jó terep egy kis sétához még ha az ösvényen bandukol is ez a fiatal ember. Persze azért az túl snassz lenne így bevág a bokrok között s ott folytatja tovább az útját egészen addig míg egy nagy fával nem találja szembe magát. Pont ezt a fát kereste így nem igazán látszódott az a mozgásán hogy csak céltalanul sétálna. Mielőtt bármit is véghez vinne szét néz az erdőbe alaposan s nem észlel mozgást. Ez neki csak jó így hát szinte biztos benne, hogy egyedül van. Pálcáját előveszi s egy varázsigét elmormol. Ez az ige azonban nem ismert vagy csak kevesek számára. Apja tanította neki mielőtt a suliba jött volna. Persze a lelkére kötötte hogy ezt senkinek mondhatta el hiszen az iskola kikötésében ez is benne szerepel. Lévén csak olyan diákok járhatnak ide akik az alap varázslatokon kívül mást nem ismernek. Eddig titokban tartotta s ez után is így lesz. Hogy ez milyen ige? Nem kell semmi veszélyesre gondolni. Szimplán csak egy elfedő varázslat ami történetesen nem lenyomozható. Vagyis a mágia nyomott hagy de ezt az igét vagy varázslatot nehéz felfedezni. Céltudatosan kell keresni hogy ez követhető legyen. Ki gondolná hogy bárki bármit is ide rejtene? Főleg azt hogy ezt egy diák is ismeri? Miután a retek helyet megnyitotta letelepedik a fa tövébe s egy nagyon régi de agyon használt kis könyvet vesz a kezébe. Fel is csapja az egyik oldalon s olvasásba kezd. A retek hely közben vissza zárul így ha valaki erre járna – amit ő nem hisz, mert elégé bent van az erdőben és messze a sulitól – akkor sem derülne ki hogy mit csinál itt. Annyit ehet csak látni hogy valamit olvas nem többet. Talán az sem véletlen hogy pont a titkok erdejében rejteget valamit.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 17:10

*Az apró leányzó unottan lép ki a suli kapuján. Nyújtózik egy jó nagyot, mert igazság szerint még csak most kelt fel. Laposan pislog körbe, majd elindul valamerre az orra után. Bakancsot, farmert, egy fekete topot, s egy vékony bőrdzsekit visel. Álmosan lépeget előre, maga sem tudja merre, mivel aktívan kémleli cipőjét. Észre sem veszi, hogy lábai a titkok erdejébe viszik. Kotorászik zsebében s ahogy egyre beljebb halad egy eltéveszthetetlen hangot hall. Valaki lapozott. Feltehetően egy könyvben. Zsebéből eközben előkerül egy szál cigi és egy öngyújtó, azonban a cigarettát rögtön kikapja szájából, amint megpillantja, hogy ki is lapozott.*
-Jé. Péter olvas.
*Bár nem hiszi, hogy a másik ne tudna olvasni, de hát Péter egy olyan ember, akit piszkálni kell, mert különben nem élet az élet. Vigyorogva nekitámaszkodik a mellette lévőfának, miközben a cigi és az öngyújtó visszacsúszik zsebébe.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 17:21

* A könyv tartalma érdekes a srác számára az egyszer biztos ugyan is nem igen figyel a körülötte lévő környezetre. Talán kellene, mert ha már valaki rejteget valamit az nem biztos hogy jó dolog. Vagy lehet hogy még is? Nos ezt nem fogja elárulni senkinek vagyis nem szeretné. Persze az is lehet hogy egyszer valaki rájön majd idővel. A hang azonban mely nagyon is ismerős számára az kizökkenti a sorok közül s felemeli helyes arcát. Egy apró mosoly jelenik meg pofiján s a könyvet össze zárja.*
- Helló törpikém, tudom ritka pillanatok egyike de szoktam* Nem veszi sértésnek a szavakat melyeket kap. Egyik kezét a lány felé nyújtja s ha bőr bőrt érint akkor egy apró húzást fejt ki. Jelezve hogy üljön csak le mellé. Amint egy magasságba lesznek vagyis az nem lehet mert a leányzó még így is kisebb. Szóval amint közelebb kerül hozzá egy puszit nyom le a másik ajkára. A puszi mely kicsit hosszabb azért mint egy sima puszi amolyan jó hogy látlak mert már hiányoztál jellegű. Így is van hiányzott neki a másik.*
- Mi a pálya szépségem?* Mikor már nem ér hozzá az ajka a másikéhoz akkor teszi fel a kérdést természetesen. Tele szájjal nem szabad beszélni. Szemeivel végig méri a másikat s várja a választ.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 17:34

*Ahogy a másik elszakítja figyelmét a könyvtől, vidám vigyor terül szét arcán. Szerencsére a fiú már megszokta a csipkelődéseit, így hát nem sértődöznek. Ahogy invitálják, természetesen elfogadja, s le is huppan Péter mellé.A puszit mosolyogva viszonozza.*
-Semmi érdekes, most keltem fel. Mi jót olvasol?
*Kíváncsian vet egy pillantást a lapokra, majd kék szemeit ismét a fiúra emeli, mert bármennyire is imádja a könyveket, a magyar srác momentán jobban érdekli. Körbepillant a erdőben, majd továbbra is kíváncsi tekintettel visszafordul a fiúhoz.*
-Hol hagytad Gyilkost?
*Bár nem sűrűn hurcolja magával Péter a tigrist, legalábbis ő maga talán kétszer, ha találkozott vele, de magából kiindulva érdeklődik, hisz a leányzó nemigen szeret megválni imádott sólymától, aki momentán valószínűleg egy pockot ebédel. A mosoly továbbra sem hervad le arcáról. Ez újabban szokása, ha találkozik Péterrel. Persze ha már így nézegeti, alaposabban is szemügyre veszi.*
-Jól nézel ma ki.
~Hát mondjuk...nem csak ma...~
*Ez utóbbi szavakat már nem teszi hozzá, mert nem kell állandóan fényezni a magyar srácot, nehogy elszálljon magától túlságosan, bár ez feltehetően megtörtént már.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 18:00

* Egy kis érdeklődés következik a részéről s amint hallja nem történ semmi érdekes a másikkal. Hát van ez így bár ennek örül azért mert így nem kerül bajba a lány s neki nem kell aggódni. Mikor a kérdés felszínre tör a könyvre pillant majd Illyára.*
- Hát ez könyvet. Egész pontosan apám egyik könyvét.* Szépen be is csúsztatja a kabátja zsebébe hogy az ne legyen szem előtt.*
- A szobámba alszik. Nem volt kedve jönni* Vonja meg a vállát mert valóban a famulus fent van a suliban. Ő is körbe pillant s még a fölötte lévő fára is fel les. *
- És a te kedvenced?* kérdez vissza, mert eddig jelét nem látta a famulusnak. Talán csak elbújt valahol hogy lesből támadjon. Jó persze szereti a másik állatát és egész jól kijönnek de azért kitudja mire is képes. Figyeli a másik kékségeit s nem igazán érti hogy mit néznek rajta aztán mint derült égből a villám úgy jön a válasz.*
- Köszönöm te is csini vagy* Mosolyodik el s kezét a másikéba csúsztatja s még fejét is a másik vállára hatja. Ma valamiért ilyen hangulata van ennek a srácnak.*
- Hiányoztál ám pillant a másik szemeibe s közeledik s felé. Na nem a szeméhez hanem inkább az ajkaihoz. Melyre egy csókot lehet. Ez bizony már sokkal aktívabb, de lágy nem követelőző. Legalább is most nem. Persze melyik férfi fejében nem az első gondolat a szex? Hát neki de azért tud ő más milyen is lenni. Mikor vége szakad akkor ismét beszélni kezd.*
- Nem voltál órán pedig vártalak* Valóban várta hogy majd betoppan a másik de nem így történt.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 18:14

*Felvonja fél szemöldökét a fura válaszra, majd amikor a másik elteszi, megvonja a vállát. Hát ha nem akarja megmondani, ő dolga. Úristen...csak nem szektás? Ez egy pillanatra szöget üt fejében, s kimeredt szemekkel megbámul egy falevelet, majd fejét megrázva fordul a másikhoz.*
-Kajál. Mint mindig. Én nem tudom, hogy tud ennyit enni...
*Kissé ironikus, hogy a leányzó így elcsodálkozik, mert ahhoz képest, hogy milyen kicsi és csontos, ő maga is elég nagy mennyiségben tud enni, no de hát ezt saját magán sosem veszi észre senki. Alaposan végigméri a fiút, s meg is állapítja, hogy szokás szerint jól néz ki. Ezért mellesleg igencsak irigyli, pláne reggel, mivel ő maga reggel elég pocsékul tud festeni. A viszonzott bókra elmosolyodik, majd egy puszit ad a másiknak, néhány pillanat múlva pedig már érzi is a srác tenyerét, melyben a magáé igencsak el tud veszni, s a fejet is érzékeli vállán, így hát mosolyogva pillant rá.*
-Te is nekem. Csak...
*A mondat nem kerül befejezésre, mert a fiú ajkai az övére tapadnak. Fene tudja miért, de ez mindig bizsergeti a leányzót, mintha csak az első lenne, pedig nem az. Amíg tart a csók, bizony kiélvezi, majd amikor a fiú elhúzódik, s kérdez, kissé felkuncog.*
-Az a helyzet, hogy az a mihaszna szárnyas szerelmi afférba keveredett majdnem. Tudod nem ellenzem én ezt a dolgot, de..nem lenne jó minisólymokat nevelgetni a szobámban, meg szerintem a vezetőség se lenne oda érte, így hát egész délután őt kerestem aztán verekedtünk egy sort.
*Karján fel is húzza a kabátot, melyen jónéhány karmolás és csípésnyom található, mely a bunyó emléke. Hát ez van, az embernek tudnia kell ezt elviselni, ha egy sólyommal él együtt. Pláne akkor, ha nem akarja, hogy az a sólyom költsön is.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 18:36

- Azt én sem* Mosolyodik el, mert valóban sokat tud enni, ez a famulus. Talán ha kisebb gyomorral hozza létre a másik nem eszik ennyit vagy kitudja.*
- Lehet lassan gömböc lesz és akkor már a sólyomnak nem lehet nevezni* Vigyorodik el mert kíváncsi akkor hogy nézne ki a famulus. Jó nagy kövér madár aki repülni sem képes mert méretes lett. Eszébe jut hogy a „családban” nem csak a famulus tud sokat enni.*
- Rád hasonlít ebből a szempontból* jegyzi meg elgondolkodva mert ő érzi ezt a kis párhuzamot. Közelebb húzódik a lányhoz hogy érezze a közelségét s kezét is megfogja. A csak szócskára viszont felemeli egyik szemöldökét, de nem mond semmit hanem várja hova fog kifutni ez a mondat, de előtte inkább a kívánatos ajkat kóstolja meg. Már egy ideje vágyik rá s most hogy itt van miért ne tenné meg? Egy kérdést is feltesz s bizony a válaszon elneveti magát. Ő úgy tudja hogy a famulusok nem rendelkeznek olyan szervvel így csak lelki eredetű lehet az a vonzalom amit egy másik famulus iránt táplál a leányzóé. *
- Nem lesz gond azt ne felejtsd el hogy nem képes szülni. Ha meg hímeket akar kergetni hát hagy tegye. Ki az a famulus?* Kérdez rá majd lepillant a fehér karra. Hát elég csúnya vagy ő annak találja. Óvatosan meg is simítja így eleresztve a másik meleg kezét de gyorsan vissza talál ám a helyére.*
- Talán nem kéne így benyúznotok bár ha az ember bele lendül akkor nincs megállás.* Ezzel egyet ért hiszen Gyilkos is képes méretes sebet ejteni Péteren úgy hogy nem is áll szándékában. *
- De mi volt az a csak szócska? Hiányoztam csak......?* Szeretné tudni ez nem is kétséges s mivel ezt egy picit elterelték itt az ideje vissza térni és megtudni mi van.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 18:49

*Ahogy Péter elmélkedik a sólyomról, bizony a leányzó elneveti magát, hisz elég nagy gáz lenne, ha nem tudna többé repülni a madár, testsúlyánál fogva.*
-Akkor majd gurítom.
*Persze ez a jókedv nem tart ki örökké. Ha már a famulus táplálkozási szokásairól van szó, hát persze,hogy felhozzák az övét is. Na de kérem, hát ez sértő egy nőre nézve.*
-Nem is eszem sokat!
*A leányzó vigyorogva oldalba böki a másikat. Hát Péter is tud enni rendesen, ha arról van szó, úgyhogy jobb ha hallgat. A csók után bizony elmeséli famulusa szerelmi történetét melyet ő, a zord anya kellett kettétörjön.*
-Igen, de ő ezt nem tudja. És amúgy a madarak tojnak, nem pedig szülnek.
*Az utóbbi tényfeltáráson kicsit gúnyosan nevetgél is, hisz illik tudni, hogy a madarak tojást raknak, nem pedig szülnek. No de ő így szereti Pétert, az emlős madarakkal együtt. A verekedés nyomait is megmutatja Péternek, ha már ott van, s az meg is említi, hogy talán túlzásba viszik a dolgot.*
-Igen, csak ha hagyom, hogy ő mindenféle madárral összejövöget annak a reményében, hogy családjuk lesz aztán rájön, hogy nem lesz, akkor lelkibeteg lesz. Az rosszabb, mintha élve megnyúz. Én csak őt védem.
*Legalábbis ő így gondolja, hisz a famulus mindig védelmére siet, ha arról van szó, de néha bizony rászorul az anyáskodásra, melyet a finn leányzó talán néha egy kissé túlzásba is visz.*
-Épp ugyanezt akartam elmondani. Hogy egy napom azzal telt, hogy ezt az idegbeteg tollast kergettem. Pedig jobb időtöltést is el tudtam volna képzelni.
*Az apró leányzó kacéran rákacsint a másikra, s immáron ő közelíti meg ajkait, először csak apró puszikat lehelve rá, majd végül megcsókolja.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 19:03

* fel nevet a lány válaszán. Hát megnézné ahogy az apró lány egy kétszer akkora sólymot guriga. Vicces lenne az egyszer biztos. Na ezzel nem ért egyet mert szerinte igen is sokat eszik és csak szerencsés lehet hogy nem látszódik meg rajta. Ki is lesz javítva hogy a madarak tojnak nem pedig szülnek.*
- Nem vagyok én sem tökéletes és csak szó tévesztés volt nah* jegyzi meg komolyan mert valóban csak szót tévesztett vagy más jár a fejében? Jó kérdés. Megnézi a sebeket amiket a lány szerzet s a következő szavak hallatán egy szó ugrik be neki.*
- Áh szóval féltékeny vagy.* vigyorodik el mert így még nem látta a másikat és szó mi szó tetszik neki ez az anyatigris szerep. Ő valami rosszabbra számított de most kellemesen csalódott. Most a lány ad egy csókot mely viszonzásra talál s amit vége van a fiú szólal meg elsőnek.*
- Szóval én csak egy kellemes időtöltés vagyok. Ez most fájt* Egyik kezét még a szívére is helyezi s ajkait is lebiggyeszti. Egy kis játék és jókedv nem hiányozhat az egyszer biztos főleg ha együtt vannak.*
- Akkor kellemesen töltsük el az időnket*Áll fel s finoman a másikat is erre ösztönzi. Amint meg vannak a srác elindul, e eszébe út hogy a könyv nála van így megtorpan. A lány kékségeibe pillant.*
- Hát az van hogy még nem mehetünk mert ezt vissza kell tennem oda ahova való* húzza ki a könyvet s figyeli a másikat sötét csillogó tekintetével.*

// Pici fagy //
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 21:43

*A fiú szavai nevetésre ösztönzik, majd komoly arccal rámereszti kék szemeit a másikra, s hitetlenkedve szólal meg.*
-Nem vagy tökéletes? Úristen. Miért állok veled szóba?
*Ijedten szája elé is kapja kezét, majd végül kipukkad a lányból a nevetés. Persze nem gondolta ő komolyan, csak mókázik. A fiú szavaira összehúzza szemeit,s kissé agresszív hangon megszólal. Még hogy ő. Hát miféle gondolat ez, kérem szépen?*
-Kikérem magamnak! Én nem vagyok féltékeny!
*Inkább megcsókolja a másikat, nem vitatkozik vele, bár meg kell hagyni, remek dolog Péterrel vitatkozni,mert annak sosincs ártatlan vége. A másik meghökkenésére elmosolyodik, s egy apró puszit ad ajkaira.*
-Annál sokkal jobb.
*Ha már így fel van ajánlva, felpattan a fáról, s el is indul, majd hallva, hogy Péter megállt, csodálkozva visszafordul. Nem érti, hogy mi a probléma.*
-És mi akadályoz meg ebben?
*De most komolyan. Hitetlenkedve néz fel a magas fiúra, hogy ebből miért kell ekkora nagy ügyet csinálni. Hát rakja el azt csá.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 22:07

- Azért mert a hibáim ellenére is szerethető vagyok, nem igaz?* vigyorodik rá a fekete hajú szépségre. Édesen cseng a lány nevetése s ez mindig mosolyra ösztökéli a srácot. Most sincs ez másképp. Bizony a lány féltékeny még ha tagadja is ám egy olyan oldal mutatkozik most meg amit nem sokszor szokott látni. Már mondaná hogy azért nem kell bekapni mikor a másik ajkát érzi az övén. Na ennyit a vitáról. Mondjuk csókolózni jobb az biztos. Picit meglepődik a megfogalmazáson miszerint csak egy kellemes időtöltés s ennek hangot is ad. Persze nem veszi ezt véresen komolyan. *
- Ez már jobban tetszik * jegyzi meg vigyorogva s megsimogatja a másik szép arcát. Aztán támad egy ötlete hogy menjenek valahova, de a könyvet nem akarja magával vinni így megáll s a lányra pillant.*
- Hát* Sóhajt egy nagyot mert nem tudja hogy mondja el mit is csinál itt. Sok kérdést vetne fel és nincs kedve most válaszolgatni rá.*
- Mi lenne ha előre mennél amíg ezt elteszem és mire hiányoznék már ott is vagyok* egy apró puszit nyom a másik homlokára s így kérte meg finoman hogy menjen el most. Addig amíg elintézi ezt a kis dolgot szeretne egyedül lenni. Nem buta lány a barátnője így biztos levágja a szitut. Azzal viszont tisztában van hogy ez még előfog bukni valamikor s akkor válaszolni kell majd a kérdésekre. Remélhetőleg minél később kerül erre sor. Addig nem mozdul míg a másik el nem megy. Ha ez megtörténik akkor a könyvet vissza teszi oda ahova való s már a lány mellett is van. kezét a másikéba csúsztatja s így vezeti a fekete szépséget. ha pedig a lány megmakacsolja magát már pedig ez Illyanál jellemző akkor valami mást kell kitalálnia.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 22:18

*A lány kissé mosolyogva elgondolkozik, s végigsimít nem létező szakállán, majd sunyin rávigyorog a másikra.*
-Hát..najó. Most az egyszer.
*Elvigyorodik, majd még mielőtt hajbakapnának azon, hogy ő féltékeny e, megcsókolja a másikat, ezzel feltehetően beléfojtva a szót. No de hát mindegy, végülis nem ellenkezett a fiú. Majd persze megcáfolja a magyar srác szavait, miszerint ő csak egy jó időtöltés, hisz igen sokat jelent neki a másik, s ezzel úgy tűnik megnyugodnak az egyébként sem feszélyezett kedélyek. Hamarosan már inkább indulnának, hogy azért mégis csak kellemesen töltsék az időt, amikor is Péter igencsak fennakad azon, hogy neki most el kéne tennie azt a könyvet. Kissé félrebillentett fejjel, s összehúzott szemekkel nézi a másikat.*
-Vettem a lapot. Hozzál rágót. Rá akarok gyújtani.
*Hát ha már így eltessékelték akkor bizony annak ára van. Az életben semmi sincs ingyen, a leányzó pedig ezt nagyon is jól tudja. Ha Péter elküldi őt, akkor ő viszont rágyújt. Ennyi a dolog. Szavait igazolva el is baktat, majd néhány méterrel odébb már száll is fel a füstfelhő. Persze annyira nincs kedve most egyedül sétálni, így látótávolságon kívül érve inkább leheveredik egy fa tövébe, ahol bizony ráesik a fejére valami. Egy madárfióka. Kigúvadt szemekkel nyúl feje tetejéhez a leányzó, majd elborzadva maga elé emeli a kis lényt. A fióka csak vergődik és sipákol.*
-Jó nénikéd fejére esegessél te kis fattyú!
*Idegesen nekivágja a kis madarat a fának, aki immáron holtan pottyan a földre. Idegesen morogva ismét beleszív cigarettájába, majd kíváncsian tekint fel, hátha ott van a madár mamája, de szerencsére nincs a közelben.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Vas. Feb. 27 2011, 22:34

* Szépen vagy inkább finoman megkéri a másikat hogy hagyja magára egy picit mert neki valamit el kell intéznie. Ezért is szereti a másikat mert nem faggatja ha akarja.*
- Köszönöm* Még egy puszi a másik homlokára s amint a lány távolabb megy már fel is fedi a helyet s a könyvet is vissza teszi. Aztán mintha nem is történt volna visszazárja s az erdő titka marad ez is. Mikor a lányhoz ér már a madárka a élettelen teste fekszik a földön. Látta hogy mit csinált a másik de most mit tudna tenni ellene? Nem gondolja hogy meg kéne ölni egy állatott. Viszont ma jól szeretné magát érezni ezt elteszi egy másik napra. A lány előtt áll meg aki bizony már javában szívja a cigijét. A zsebébe nyúl s elővesz egy csomag rágót melyet a másik felé nyújt.*
- Felkészültem* Mosolyodik el s másik kezét is nyújtja hogy felsegítse a leányzót. *
- Na gyere törpikém* Amint fel állt a másik már mehetnek is s elvileg ez is történik. Már azt is tudja hogy mit fognak csinálni a mai nap. Nem sokára úgy is este lesz, bár ez a fiút nem zavarja.*
- Kajálunk a fogadóba?* Teszi fel a kérdést s a lányra pillant.*

// fagyó //
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Szer. Márc. 02 2011, 17:47

//Olvad//

*Ahogy a puszit megkapja, már baktat is el a messzeségbe, ahol rágyújthat egy cigire, hisz valamit valamiért. Nem igazán érti a dolgot, de tudja jól, hogy ha Péter nem akarja elmondani, akkor maximum sértődés lenne a vége. Nyugodtan üldögélne is a cigijével, ha egy madár nem esne a fejére, melyet szépen a szemben lévő fához ken, hogy legyen szíves, máshová essen. Eközben Péter is megérkezik, s a lány ráemeli nyugodt, jégkék szemeit.*
-Mire?
*Hagyja hogy felsegítsék, majd egy kicsit le is porolja magát. Kissé tanácstalanul rátekint maradék cigarettájára, de végül eldobja. Arról nem volt szó, hogy Péter orra alá füstöljön, s tudja jól, hogy a másik nem is szereti, így hát jobb a bagó nélkül, inkább elveszi a rágót. El is indulnak és az úticél is hamar kiderül.*
-Épp az előbb közölted, hogy sokat eszek!
*Vigyori-sértődött arcot vág a leányzó, majd nevetgélve oldalba böki a fiút*
-Lehet róla szó.
*Ha kaja, akkor ő természetesen vevő rá. Enni jó. Persze ezt a finn lányka könnyen mondja, hisz akármennyit eszik, nem látszik meg rajta, feltehetően ezért milliónyi nőtársa gyűlöli is.A fiú kezét nem engedi el, s vidáman rámosolyog. Egy olyan ragaszkodó famulus mellett, mint amilyen Illyának is a társa, nehéz bármikor kettesben lenni, így hát számára minden perc kincs, amikor nem hármasban vannak végre.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   

Titkok erdeje
Vissza az elejére 
4 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next