Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Augusztus 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Disneyland

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 00:34

Disneyland

32 km-re Párizs központjától, Marne-la-Vallée városában 566,560 négyzetkilométeren fekszik a fantasztikus európai Disneyland, amely csak az egyik Marne-la-Vallée két vidámparkja közül. Európa leglátogatottabb vidámparkjában 48 játék található, melyek 5 "világra" vannak osztva. A játékok a Disney cég filmjeire, és rajzfilmjeire épülnek, igen ötletes, és kreatív, és jól kidolgozott megvalósítással.
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 00:42

*Mivel a lányka is felébredt már, így a páros beszélgetni kezd, így eldöntik, hogy hamarosan elutaznak egy kicsit együtt, hogy felvidítsák Hecatet. Jó, persze nem csak ezért, hisz az együtt töltött idő amúgy is nagyon kellemes, de most Scott ezen akar mesterkedni. Bár eleinte megoszlik a véleményük, hogy tömegbe menjenek-e vagy sem, végül Hecate csak Scottra bízza magát, majd már át is sétál a saját szobájába, hogy felöltözhessen, s menetre készen térjen vissza a Deimos hálóba. Addig pedig a srác is felöltözik, így mikor hallja a kopogtatást, már nem csak a törölköző van rajta, de ahogy látja, a lánykán sem, elég csinos lett a röpke húsz perc alatt.*
-Sikerült. *mosolyodik el a fiú, majd beengedi a leányzót. Viszont mielőtt indulhatnának, kéne valahonnan szerezni zsupszkulcsot, mivel Scott épp kifogyott belő, s ezt a görög lányka tudtára is adja. De legnagyobb meglepetésére, Hecatenél van egy, ráadásul magával is hozta, így Scott meg is lepődik, de azért felcsillannak szemei.*
-Ügyes lány. Akkor hát Mystral kilőve. *vigyorodik el, a Sairussal való utazgatásra pedig nem reagál, érthető a dolog, ma viszont tényleg nem akarja azt a srácot emlegetni. Át is veszi gyorsan a lánykától a karkötőt, majd a felsője zsebébe rakja, s Hecatevel együtt készülődni kezd. A felső cipzárja felhúz, már csak a kabát kéne, de azzal megvárja a lányt, hogy ne lökje fel. Mikor Hecate elkészült, csak bólint egyet a szavaira.*
-Máris, csak felkapom én is a kabátom. *nyúl el végül a fekete kabátért a srác, amit gyorsan fel is kap, majd ismét előveszi a zsupszkulcsot.*
-Akkor hát indulás. *markolja meg finoman a kezébe tolt kis kacsót, majd már jön is a húzás, amint elutaznak. Mindössze csak pár pillanatba telik, hogy Új-Zélandról egyenesen Franciaországba csöppenjenek, méghozzá a mesés Disneylandbe. A bejáratnál kötnek ki természetesen, a jól ismert kastély előtt, ahol Scott kissé izgulva pillant a görög szépségre, hogy vajon megfelel-e neki ez a helyszín.*
-Remélem megfelel. Gondoltam, egy kis vidámság jót tenne. *mosolyog rá a lánykára, hisz itt aztán tényleg válogathatnak kedvükre, hogy hova mennének, mit néznének meg vagy próbálnának ki, hiszen hatalmas ez a park, de már most rohangásznak körülöttük a mesehősök.*

Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 00:49

*Elég gyorsan készülődnek mind a ketten, hiszen Hecate se szeretné húzni az időt, minél előbb szeretne már elmenni a kastélyból, legalább egy rövidke időre, így hát a zsupszkulcs is nála van, végszükség esetére és ahogy nézi, kellett is ez most nekik. Így hát végül felöltöznek, majd már kabátban indulnak el a Mysterioból, érezve a jól ismert húzást és pillanatokon belül már Disneyland-ben is vannak, ahol a lányka meglepetten forgolódik ide-oda, hogy merre is vannak, majd végül leesik ám neki, hiszen ez a kastély, a sok gyerek, az ismert mesék szereplői. Kékségei csak úgy csillognak, ahogy nézelődik, majd nemsokára Scott nyakában köt ki, szorosan átölelve a fiút.*
- Köszönöm. *súgja halkan a fülébe, majd egy puszit lehel az arcára, miközben kezét a fiúéra csúsztatja és rá is kulcsolja a sajátját.* - Még sose jártam itt, de, szerintem biztosan sikerül majd a jó kedv. Örülök, hogy veled lehetek itt. *mondja kedvesen és nemsokára elereszti a fiút, majd hogyha minden igaz, akkor meg is fognak indulni befelé, méghozzá előre, ki tudja, hogy merre vagy hova, de a lényeg, hogy a vidámpark minden egyes érdekes részét meg kell nézniük, hiszen ez a nap erről fog szólni.*
- Mivel kezdjük? Van valami ötleted? *nézelődök továbbra is, majd hirtelen mutat fel a magasra és kezével kissé meg is állítja a fiút.*
- Egy óriáskerék! Szerintem kezdjük azzal és akkor fentről körbe tudunk nézni, meglátva, hogy hol mi is van. Benne vagy? *kérdi jókedvűen és hogyha a fiú is egyetért vele, akkor bizony meg fognak indulni az említett játék felé, amely a tériszonyosoknak nem ajánlott, de talán velük nem lesz ilyen gond.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 01:11

*Nem sokkal azután, hogy Hecate visszatér Scott szobájába, már indulnak is, méghozzá egyenesen Disneyland-be. Ezt persze előre csak a srác tudja, hisz ő tervelte ki az úticélt, de nagyon reméli, hogy ennek a kedves, aranyos lánykának meg fog felelni ez a hely, s segít neki felvidulni. Pár pillanat múlva máris a bejáratnál állnak, ahol rengeteg ember, gyerekek és felnőttek egyaránt nézelődnek, na meg persze a mesefigurák bőrébe bújt dolgozók sem maradhatnak el. A lányka csak nézelődik erre-arra, majd a srác kérdését követően máris a nyakában köt ki, s hangjából jól hallatszik a boldogság. Scott így végre megkönnyebbülve mosolyodik el, s viszonozza természetesen az ölelést is, amihez ő még egy bónusz puszit is bezsebel.*
-Igazán nincs mit. Megérdemelsz egy kis szórakozást és boldogságot. *feleli a fiú is halkan, majd mikor megérzi a kezére kulcsolt ujjakat, csak ismét elmosolyodik. A következő szavak ismét csak jól esnek neki, hisz ezek szerint Hecate tényleg szeret vele lenni, ahogy ez természetesen fordítva is igaz.*
-Örülök, hogy így gondolod, és én is hasonlóan érzek. *jegyzi meg, majd mikor a lányka elengedi, csak egy kis mosollyal fűzi hozzá.*
-Egyébként még én sem jártam itt soha, szóval nekem is új lesz. *éppen ezért ő is nézelődik erre-arra, hisz már a bejáratnál állva is sok érdekességet láthat az ember, nemám ha majd beljebb jutnak. A kérdést hallva viszont csak megcsóválja kicsit a fejét.*
-Fogalmam sincs, igazából azt sem tudom, mi merre van. *mondja, majd ekkor lép el egy kisebb tömeg egy stand elől, így észre is vesz valamit.*
-De várj csak. *gyorsan odalépked a kis bódéhoz, ahol térképek sorakoznak a park látogatói számára. Le is kap kettőt a sorból, majd visszasiet a lányhoz.*
-Azt hiszem, így könnyebb lesz. Tessék. *nyújtja át az egyik térképet, majd már el is indulnak befelé, de ekkor Hecate hirtelen megállítja, majd Scott már követi is tekintetével a kezét, miközben a szavakat hallja.*
-Remek ötlet. Ez még a térképnél is jobb, legalább rögtön látjuk, ami érdekel. *feleli vidáman a fiú, majd már haladnak is tovább az óriáskerék felé. Elég nagy a sor, így picit várniuk kell, míg ők következnek.*
-Na izgulsz? Innen biztos belátunk majd mindent. *Scotton mindenképp látszik, hogy izgul, hisz neki is új ez a hely, boldog is, hogy Hecatevel lehet itt, meg amúgy is, na meg azt is reméli, hogy tényleg tetszeni fog ez a nap a lánynak, s sikerül felvidítania.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 01:21

*Ahogy körbenézek és megpillantom a helyet, ahova Scott hozott, le se tudnám tagadni, hogy mennyire tetszik nekem ez az egész, így boldogan nézelődök körbe, majd hamarosan a fiú nyakában kötök ki, hozzá is bújva szépen, nem érdekelve, hogy ki mit gondol, hiszen úgy festhetünk, mint egy pár. Na de akkor mi van? Engem aztán nem zavar, Scottot pedig itt, a sulin kívül nem hinném, hogy érdekelné. Mindenesetre még egy puszit lehelek az arcára, majd hallom is a kedves szavakat és kölcsönösen meg is említjük egymásnak, hogy örülünk, hogy együtt lehetünk itt, nem mással, hanem akivel éppen vagyunk. Egy ilyen helyen Sarius úgy se érezné jól magát, én viszont annál inkább.*
- Áh, akkor ketten fedezzük fel, ez tök jól. *mondom vidáman, majd hamarosan már egy picit magamra is hagy Scott, én pedig a szemeimmel figyelem az útját, majd ahogy látom, nem megy messze, majd nemsokára már egy térképet is kapok a kezembe, amelyet kinyitok, majd nézegetni kezdek.*
- Hűha, jó sok minden van itt. Remélem tudod, hogy szinte mindenre fel szeretnék ülni. *vigyorgok rá, majd végül ki is szúrok egy hatalmas játékot, méghozzá egy óriáskereket, mely felé megindulunk, reményeim szerint még mindig kéz a kézben és amikor a sorban állunk, hallom a kérdését.*
- Persze, hogy izgulok, már alig várom. *bújok fejemmel a vállához, majd amikor rajtunk a sor, akkor már fel is ülünk egy kis kabinféleségbe, csak ketten, tehát igazán romantikus is most ez az egész, én pedig csak a fiúhoz bújok odafent is, nem távolodva el tőle.*
- Tényleg hálás vagyok azért, amit értem teszel. Pedig meg se érdemlem. *sütöm le szemeim egy kis időre, majd végül fejét gyengéden magam felé fordítom. Amíg nem vagyunk valami magasan, addig ráérünk nézelődni, tehát most egy kis időt fordíthatok rá és mivel lassú ez a kerék, így tényleg jó pár percig együtt lehetünk most, ebben a nyugodt kabinban. Ajkam ismét az övének tapasztom, majd lágyan megcsókolom, hosszan és egyre szenvedélyesebben, szinte bele is feledkezve mindebbe és hamarosan azon kapom magam, hogy Scott ölébe mászok, lábaimat átvetem lábain, térdeim az ülésen vannak, kezeim pedig nyakát simogatják, miközben ajkam le se száll az övéről.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 01:43

*Jó érzés, hogy Hecate ennyire kimutatja, hogy örül a választott helynek, s bizony Scott annak is nagyon örül, hogy ennyire ölelgeti. Bolondság azt gondolni, hogy szégyenkezne emiatt, vagy valami hasonló, a suliban se távolodna el, hisz tetszik neki a lány, nem is kicsit. Az nem meglepetés különösebben, hogy Hecate még nem járt soha Disneyland-ben, hisz már korábban is elmondta párszor, hogy csak a rendjével élt. Na de Scott is most jár itt először, amit a lányka tudtára is ad, aki csak még jobban örül a dolognak, hisz ez így egy közös kis felfedezőút.*
-Bizony. Izgalmas lesz. *mosolyodik el a srác, majd hogy a felfedezés azért valamivel könnyebben menjen, gyorsan szerez pár térképet, ami már a nagyságával elárulja, hogy maga a hely sem éppen pici. Amint visszatér, az egyiket Hecate-nek adja, aki máris nézegetni kezdi, akárcsak ő. Hát, tényleg lesz itt látnivaló, annyi biztos, csak férjenek bele a napba. A vigyorgós szavakra Scott picit elneveti magát, majd bólogat párat.*
-Igen, valahogy sejtettem. De ne aggódj, addig maradunk, amíg ki nem dobnak innen, szóval csak lesz rájuk időnk. *nevet fel picit ismét, majd már meg is indulnak az óriáskerék felé, s menet közben bizony vissza is szerzi a pici praclit a srác, hisz a térképnézegetés közben el kellett engednie, de amúgy szívesen fogja. Amikor viszont elérik a hatalmas monstrumot, be kell állniuk a sorba, hisz nem csak ők ketten vannak most itt. Várakozás közben a fiú picit még érdeklődik, de ahogy hallja, a lánynak tényleg eléggé fel lett keltve az érdeklődése, így csak elmosolyodik, miközben Hecate kicsit hozzábújik. Így várják meg, míg végre körbe nem ér a kerék, majd már be is szállnak az egyik üres kabinba. Szerencsére két személyes, így hát senkivel nem kell osztozkodniuk, és valóban igen romantikus is ez így. Mikor Hecate ismét bújni kezd, Scott csak megsimogatja picit a kezét.*
-Már hogy ne érdemelnéd meg. A boldogság neked is kijár. *végig is simít a hófehér arcon, mikor a lány lesüti szemeit, de ekkor már érzi is arcán a kis puha kezet, mely szembefordítja a görög szépséggel, s végül ajkuk ismét összeér. Először csak egy pusziként, majd az hamar át is vált édes, gyengéd csókká, amit Scott is igen szívesen viszonoz. Az ő keze is a hófehér arcra vándorol, amin végig is simít lassan, majd csak tenyerébe temeti azt. A csók viszont fokozatosan elkezd vadulni, ráadásul a lánykának hála, majd hamarosan Scott legnagyobb meglepetésére Hecate az ölébe mászik, feltérdelve vele szemben az ülésre, miközben érzékien csókolja és simogatja ez a gyönyörű istennő. Természetes, hogy a fiú sem ellenkezik semmi ellen, így az ő egyik keze a lányka hátára vándorol, míg a másik a combját kezdi simogatni. Mivel nem szoknyában van a lány, így nem kell félnie, hogy esetleg túlságosan felhúzná azt, vagy netán benyúlna alá, így talán a comb simítása sem fog gondot okozni. Mindenesetre valószínűleg ebben az óriáskerékben nem szokott éppen ilyen fülledt lenni a hangulat, mint ami most kettejük között kialakult, de hát elég magasan vannak ahhoz, hogy ezzel senkit ne zavarjanak.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Feb. 25 2011, 01:51

*Csak egy nagyot bólintok a szavak hallatán, mi szerint addig maradunk, ameddig ki nem tesznek minket innen és végül boldogan indulok el Scottal az oldalamon az óriáskerékhez, ahol egy kis sor van, de mivel a kerék folyamatosan forog, így mindig ürülnek ki újabb kabinok és így kerülünk mi is bele az egyikbe, ahol nemsokára már érzéki csókot váltunk egymással. Érzem ám a fiú kezét arcomon és annyira kedves és gyengéd, hogy belefeledkezem érintésébe és pillanatok múlva már az ölében ülök, azaz pontosabban vele szemben térdelek, de fenekem a lábain van, miközben kezeimmel simogatom és csak csókolom egyre tovább, egészen addig, amíg nagyjából a tetőre fel nem érünk, akkor végül elválok tőle, majd kissé kipirosodott arccal nézem szemeit. Olyan jó érzés úgy csókolózni, hogy tudom, nem fognak visszautasítani és boldogan viszonozzák mindezt, annyira boldog vagyok ilyenkor, amikor Scottal lehetek és kezdem úgy érezni, hogy ő tényleg megérdemli, hogy viszonozzam neki érzéseit és bár nem szerelmes belém, ez a tetszés szerintem már több, hiszen ahogy figyel rám és aggódik értem...*
- Nézd, innen már láthatunk mindent. *szólok hozzá halkan, mintha ez a csók oly természetes lenne, hiszen valahol az. Minden találkozásunkkor jutalmazzuk egymást ezekkel a gyengéd érintésekkel és kedveskedéssel és nem szállok le az öléből, úgy mutatok kifelé, egyik játékról a másikra, csillogó szemekkel még mindig és arcom az arcához érintem, miközben kifelé nézelődünk.*
- Szerinted az a barlang amolyan kísértetvasút féle lehet? *mutatok egy irányba, majd hamarosan jöhet a másik.*
- Nézd, vízes hullámvasút. Arra is fel kell ülnünk. *még mindig jókedvű vagyok, miközben átölelem és most már csendben nézelődök tovább, hallgatva szíve dobogását és kezemmel vállát simogatom, miközben élvezem mindezt, ami most kialakult közöttünk.*

//fagy//
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Márc. 03 2011, 02:59

//olvad//

*Ők is hamar sorra kerülnek az óriáskeréknél, mivel az folyamatosan halad, így már be is pattannak az egyik üres kabinba, mely most csak kettejüké. Tökéletes is ez így, hisz még kellemesebb, s ami azt illeti romantikusabb is az út. A lányka persze szerénykedni kezd, de Scott kifejti, hogy szerinte bőven megérdemli most ezt az utat. Erre pedig pár pillanat múlva a lánykának nagyon kellemes felelete lesz, mivel már bele is huppan Scott ölébe, feltérdelve elé az ülésre, majd csókolni kezdi, eleinte lágyan, majd egyre szenvedélyesebben, amit természetesen Scott is örömmel viszonoz, miközben keze a lányka combjára vándorol, s azt kezdi simogatni. Hecate kezei sem tétlenkednek, a csókot pedig egészen addig el is húzzák, pontosabban ki is élvezik, míg a lassan forgó kerék teljesen fel nem ér a csúcsra. Akkor viszont abbahagyják, bár nem a magaslati levegő miatt, hanem mert azért nem ártana picit levegőhöz is jutni. Scott is csillogó szemekkel pillant a szép arcra, mikor a lányka már kifelé nézelődik, s bizony magához is öleli a derekánál a szépséget, majd végül ő is kipillant.*
-Hűű, innen még nagyobbnak tűnik. Ez... ez tényleg hatalmas. *na igen, a térkép is többszörösen kinyitós, de hát azért mikor az ember felülről lát rá egy ekkora helyre, azért mégis jobban rácsodálkozik.*
-Végig lehet ezt járni egyáltalán egy nap alatt? *kérdi egy aprót nevetve, majd abba az irányba pillant, amerre Hecate mutat.*
-Hát, szerintem az nincs egybe. Legalábbis a koponyánál nem látok síneket, de lehet, hogy az. *próbálja kivenni innen a magasból a fiú a dolgokat, majd még hozzáfűzi.*
-Mondjuk külön-külön is izgalmas... De várj csak. Talán mégis egybe van. *ő még mindig ennél a kísértetvasút fejtegetésnél tart, s próbálja kivenni, hogy hogyan is lehetnek ott a dolgok, mikor Hecate már másik masinát szemelt ki magának, így most oda is kapja a fejét, majd kicsit fel is nevet.*
-Felfogunk, felfogunk. Mindenre felülünk, amire csak szeretnéd. Mondtam, addig maradunk, míg ki nem dobnak... bár akár egy picivel talán még tovább is. *egy puszit is ad a szép pofira, hisz azért itt csak muglik dolgoznak, akiket két ügyes mágus könnyedén át tud ejteni.*
-Nézd csak! Ott meg valami felvonulás van. Azt is meg kéne majd nézni! *mutat most ő is egy másik irányba, de a kerék nem áll meg, halad tovább, így ők is egyre kevesebbet látnak a tájból, ahogy a magasság is csökken. A srác viszont csak félretűri a lányka haját, így egy apró kis puszit lehelve a szép nyakra, majd gyengéden szembefordítja magával a lányt.*
-De először még azt a csókot kéne megismételni, amit emelkedésnél váltottunk. *mosolyodik el, majd ajka lassan ismét Hecate ajkaihoz ér, hogy egy újabb lágy csókban forrjanak össze, egészen addig, míg le nem ér a kerék... vagy akár tovább, bár lehet, hogy akkor morognának a lent ácsorgók.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Márc. 03 2011, 03:07

*Csak összebújunk és kényelmesen nézelődünk kifelé, úgy figyelve meg innen fentről mindent és ahogy hallom, Scott is meglepődik azon, hogy milyen nagy is Disneyland területe. *
- Hát nem tudom, de megpróbáljuk. Max visszajövünk máskor is. *pillantok szép szemeibe, ezzel jelezve, hogy szívesen eljövök vele máskor is, hogyha kedvet érez majd hozzá és örül a társaságomnak. Na de túl sokáig most nem tudok elmerülni barna szemeiben, ugyanis nemsokára már ki is szúrok pár helyet, ahová mindenképpen el akarok menni.*
- Majd megnézzük közelről. *mondom és most már a hullámvasútat is megpillantom, mely a vízben megy és már előre tudom, hogy mennyire várni fogom, hogy azt is kipróbáljam és ahogy hallom, Scott se ellenzi ám a dolgot.*
- Okés, én benne vagyok, egész nap csak együtt. *a puszira egy pillanatra lehunyom a szemeimet, majd amikor mondja, hogy valami felvonulást lát, kékségeim máris kinyitom és érdeklődve figyelem, amit mutat.*
- Hmm, oké, kezdjük majd azzal, utána pedig majd meglátjuk. *vigyorodom el, de ahogy a nyakamhoz ér, kissé kiráz a hideg, majd pedig már érzem is az apró puszit, amely hatására nem tudok nem mosolyogni. Viszont amikor a szemeink találkoznak, csak hosszú ideig nézem az arcát és ahogy hallom, újabb csókra fáj a hódító foga és ajkunk hamar találkozik is, én pedig csak ölelem tovább, kedvesen viszonozva a kért csókot, hosszan, mindent beleadva, majd végül kissé szaporábban véve a levegőt válok el tőle, de ajkam az ajkát súrolja.*
- Szerintem le kéne szállnunk... *mondom még csukott szemekkel, hiszen Scott tud csókolni, nem is kicsit, így egyszerűen elvarázsol, nem tudok mit tenni ellene és egész testem őt kívánja, hogy még foglalkozzon vele és éreztesse vele, hogy kell neki, hogy tetszek neki. Na de észbe kapok, az álmodozásnak most vége, ugyanis már hallom is a beszélgető tömeget, így pironkodva mászok le róla, majd már ki is ugrok a kabinból és remélhetőleg Scott is követni fog mindjárt, én pedig még mindig kissé zavarban vagyok, hiszen ez a viselkedés kettőnk között azért nem teljesen normális és nem tudom, hogy hogy veszi ki magát nála.*
- Öhm... én... én nem is tudom, mi van velem. *sütöm le szemeimet, mintha valami rosszat tettem volna, pedig igazából csak nem tudom hogyan kezelni ezt a kialakult helyzetet.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Márc. 03 2011, 03:35

*Valóban hatalmas ez a hely, az ember addig nem is tudja mennyire, amíg saját szemeivel nem látja. Hiába a hallottak, hiába a térkép vagy a prospektusok... ezt látni kell, hogy az ember felmérje. Hát mindenesetre elég meglepő, s Scott nem is biztos benne, hogy egyetlen nap elegendő arra, hogy az ember körbejárja az egészet, s mindent alaposan megnézzen, nemám, hogy többször kipróbáljon. De ahogy hallja, Hecate szívesen eljön ide vele máskor is, mire csak elmosolyodik.*
-Nincs ellene kifogásom. Sőt, lehet inkább pár helyen húzni fogom az időt, hogy biztosra menjek. *szélesedik ki mosolya a srácnak, hisz ő is szívesen tölti idejét ezzel a görög szépséggel. Ám de most akármilyen jó egymást nézni, inkább kifelé kéne kacsingatni, hisz elvileg azért is ültek fel az óriáskerékre, hogy szemügyre vehessenek innen mindent. Így hát el is kezdenek nézelődni, s a lányka kapásból felsorol pár dolgot, amit mindenképp meg akar nézni közelebbről, na meg persze ki is akar majd próbálni. Innen fentről a kísértetvasutat nem igazán tudják kivenni, de úgyis megnézik majd közelebbről, max akkor kiderül az igazság, így csak biccent egy picit a lányka szavaira. A vízben haladó vasút viszont szintén izgalmasan hangzik, így erre mindkettejük szeme felcsillan. Meg is beszélik, hogy arra tuti felülnek, Hecate szavai pedig igen jól csengenek.*
-Úgy bizony. Csak te és én. *egy puszit is kap a szép kis pofijára ez a lányka, amit élvezettel fogad, de ekkor Scott is kiszúr valami érdekeset, egy felvonulást.*
-Rendben. Előbb megnézzük őket, aztán jöhetnek az izgalmak. *a felvonulás lehet, hogy látványos, de közel sem olyan izgalmas, mint egy szellemkastély vagy szemmelvasút vagy ilyesmi, így tényleg jó lesz az kezdésnek. Na de sajnos máris lefelé haladnak a kerékkel, így Scott a maradék időt ismét valami kellemessel szeretné tölteni. Egy puszit lehel tehát a szépség nyakára, s mivel rajta csücsül a lány, így meg is érzi amint végigfut a testén a hideg. Ez egy kis mosolyt csal arcára, majd már szembe is fordítja magával a kék szemű teremtményt, hogy ismét a csókját érezhesse. Nem tehet róla, egyszerűen imádja ennek a lánykának az ajkait, melyek oly édesek és puhák, hogy el se akar szakadni tőlük. Ajkaik találkoznak is, s ahogy felfelé is, úgy lefelé is hosszan, lágyan csókolják és simogatják egymást. A csókot most a lányka szakítja meg, de csak alig eltávolodva.*
-Nem akarom. Van még elég fülke... Jó itt veled. Repüljünk tovább. *suttogja vissza a srác, de az ő szemei se nyíltak még ki, csak várja a csók folytatását, így egy puszit lehel is a finom ajkakra, s most valóban úgy érzi, hogy repülnek ezzel a szépséggel. De sajnos hallani a lent álló tömeget, akik szintén nagyon szeretnék már felülről megcsodálni a parkot, így amint Hecate észbe kap, már le is ugrik a srácról, majd már ki is sétál a fülkéből.*
-Hé, ne hagyj itt. *pattan fel egy kis vigyorral Scott is, majd a görög leányzó után siet, s már át is öleli hátulról, mikor hozzáfér végre kiérve a várakozó tömegből. A szavak hallatán egy mosoly kúszik arcára, majd a lányka vállára fekteti fejét, hátulról hozzábújva, s két kis kézfejét simogatva.*
-Én igen. Boldog vagy és élvezed az életet. Ez teljesen normális. *bújik még közelebb a srác, egy újabb puszival jutalmazva a szép fehér arcot, majd maguk elé pillantva felcsillannak szemei. El is engedi a lánykát, majd elé lép, s mosolyogva a kékségekbe pillant.*
-Tudod mi kell most neked? *kérdi, majd hirtelen mutat maguk elé.*
-Vattacukor! *el is kezdi húzni a lányt a kezénél fogva az árus felé, ahol most szerencsére nincs is sor, így egyből ők kérhetnek.*
-Milyen kérsz? Én egy zöldalmásat. *adja le rendelését, majd ha a lányka is válaszott, gyorsan kifizeti a finomságokat, melyekből jó nagy adagot kaptak, majd ismét a lánykára pillant.*
-Akkor irány a felvonulás. *lép határozottan párat előre, majd kicsit megtorpan.*
-Öhm... merre is volt? *picit felnevet, hisz tényleg nagy helyről van szó, nem csoda, ha könnyen eltéved az ember. Ismét eljött a térkép ideje.*

//fagy//
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 19:45

//olvad//

*Csodálatosan telik az eddigi nap, tényleg ezerszer jobb, mint a tegnapi és most már igazán örülök is neki, hogy megmondtam Scottnak, hogy oda megyünk, ahová csak szeretné. Most már egy jó ideje ezen a hatalmas óriáskeréken csücsülünk és már indulunk is lefelé, de a fiú az ajkamat akarja. Keze az állam alá csúszik, így kérve rá, hogy ne ellenkezzek és forduljak felé, én pedig szinte megbabonázva csókolom úgy, ahogy azt akarja, hosszan és érzelmesen, szinte le se szállva róla és bár tudom, hogy mit szeretne, hogy egész nap csak csókoljuk egymást és legyek az övé, én ezt mégse engedhetem, főleg nem itt és most, így már pattanok is le az öléből, így hagyva el ezt a gépet és sétálok ki a tömegből, ahova Scott is pillanatok múlva követ, majd már át is ölel, közel húzva magához, én pedig erős kezeibe bújok, hiszen oly jó érzés most mindez.*
- Igen, normális... de annyira boldog vagyok veled. *pillantok fel kékségeimmel helyes arcára és szívom be csodálatos illatát, mely annyira jó és édes, ez egy igazi férfi, ebbe biztos is vagyok. Na de mielőtt még túlságosan álmodoznék, már hallom is a továbbiakat, így enged el, én pedig csak utána sietek, egészen a vattacukrosig.*
- Én még sose ettem ilyet, tehát akkor olyat, amilyet te. *ismerem be kissé pironkodva, miközben én is kapok egy zöldalmásat, majd már a fiúra is pillantok, ki oly nagyon pörög, én pedig alig tudom levenni róla a szemem. Inkább csak megkóstolom ezt a furcsa halmazállapotú édességet és csak vigyorogva próbálom elfogyasztani, kissé szerencsétlenkedve is, így arcomat is eltakarom, de hamar megeszem.*
- Ez gonosz étel. *jegyzem meg jókedvűen, majd a felvonulás említésére határozottan mutatok kissé keleti irányba.*
- Arra... *és már lépegetek is Scott mellett, majd hamarosan egy szélesebb úthoz érünk, ahol különféle jelmezbe öltözve vonulnak át Disneyland alkalmazottai és a rajongók is.*
- Ez nagyon jó. *bújok oda kicsit a fiúhoz, miközben eszegetek tovább és addig jó ez a felvonulás, amíg az édességünket fogyasztjuk és ez után jöhet az igazi szórakozás.*
- Én majd a kísértetvasúttal szeretném kezdeni. *szólok még oda neki, hiszen pont kiszúrok egy táblát, amely annak helyét hirdeti, így hát már bőszen mutogatok is felé, hogy majd arra induljunk tovább.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 20:14

*A kicsik és szüleik általában azért ülnek be ebbe az óriáskerékbe, hogy madártávlatból is megszemlélhessék ezt a hatalmas helyet, s ez eredetileg a két fiatallal sem volt másképp. Kicsit nézelődnek is, amikor legfelülre érnek, de visszafelé már ugyanolyan fülledt hangulatban ereszkednek, mint ahogy már felfelé is haladtak. Scott szíve szerint el se engedné innen a lányt, csak csókolni és simogatni akarja, megfeledkezve a többi emberről, de sajnos ezt nem lehet, főleg, mivel Hecate már le is pattan róla, mikor az ő fülkéjük is eléri a talajszintet. Így hát csak kisietnek a hosszan kígyózó sorból, az élen a lánnyal, akit viszont hamarosan már el is kap Scott, s magához ölelve kezdi magyarázni, hogy nincs min aggódnia. A válaszszavakat hallva viszont a fiú csak boldogan elmosolyodik, majd egy puszit lehel a lányka buksijára.*
-Én is veled Hecate. *mivel szereti a karjai közt tudni ezt a szépséget, így egy ideig nem is engedi el, viszont végül kiszúr egy vattacukor árust, akihez már oda is húzza a fiatal lánykát, hisz egy ilyen helyen szinte kötelező vattacukrozni.*
-Még soha? Na, akkor épp itt az ideje. *feleli a lánynak, majd visszafordul az eladó felé, s módosítja a rendelést kettőre. Hamar meg is kapják a finomságokat, amit Scott gyorsan ki is fizet, majd az egyiket átnyújta szaktársának, s mindketten falatozni kezdenek. A lányka nehezen boldogul így elsőre vele, amit Scott vigyorogva figyel végig, a megjegyzésnél pedig el is neveti magát.*
-És tudod mi a legjobb? *azzal már le is kap egy hosszabb csíkot saját édességéről, egy ponton picit megnyalja, majd megpróbálja felragasztani Hecate orra alá, mint valami bajuszt, persze csak ha a lányka nem hiúsítja meg tettét. Egy kis nevetgélés után viszont jöhet akkor a felvonulás, amihez meg is indul a srác, de hirtelen nem tudja betájolni merre is induljanak, így a lány segítségét kéri, aki szerencsére jobban emlékszik rá. Most nem kéz a kézben sétálnak a felvonulásig, hisz mindkét kezükre szükség van a vattacukor elfogyasztásához, de hamarosan már el is érik céljukat, ahol összebújva figyelik a széles úton felsorakozott jelmezbe bújt tömeget.*
-Tényleg az. *bólint egyet a srác, miközben tovább fogyasztják a vattacukrot. Pár percig így el is vannak, de hát a vattacukor sem örökös, na meg a felvonulás is folyamatosan halad, így hamarosan a lányka már egy tábla irányába bök.*
-Oké, azzal kezdjük. *feleli a srác, majd hirtelen kicsit elneveti magát, ahogy Hecatet figyeli.*
-Tiszta zöld lett a nyelved. Ugye nincs semmi sötét titkod, hogy néha átváltozol vagy ilyesmi? *cukkolja nevetve kicsit a srác a másikat, de persze tudja jól, hogy az édesség színezékének köszönhető a változás. Viszont ez pont kapóra jön most neki, így csak szembefordul a lánnyal, miközben kezeit a derekára csúsztatja.*
-Csókolj meg, hátha lejön. *na persze, mintha ez így menne, de hát Hecate még sosem evett ilyet, talán be lehet picit ugratni, a csókot pedig mindketten élvezik, addig meg még tud várni az a kísértetvasút.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 20:27

*Ahogy a kerékről leszállunk, Scott szinte rögtön mögém lép, hogy magához öleljen, én pedig nem is ellenkezem, hosszan bújok hozzá, bele a karjaiba, miközben ki is jelentem, hogy boldog vagyok, amikor vele lehetek. Amikor viszont hallom, hogy Scott is, csak elmosolyodom, majd végül eleresztve egymást indulunk meg a vattacukros irányába, mely számomra még ismeretlen finomság, de hamarosan bizonyára én is megízlelhetem majd.*
- Hát igen, éppen itt. *bólintok rá, majd már meg is kapom a sajátomat, így kezdem el enni, bár igen csak nehézkesen, majd amikor rám ragasztja az övét, akkor csak elnevetem magam.*
- Te annyira gonosz vagy. *és már le is kapom magamról, hogy szépen elfogyasszam.* - Ez tényleg finom. *mondom ízlelgetve a finomságot, majd ahogy megérkezünk a felvonuláshoz, akkor csak odabújok a fiúhoz, miközben megesszük mindketten a saját adagunkat és végül már ki is szúrom a következő állomásunkat, így mutogatok a megfelelő irányba, miközben Scott a nyelvemről kezd el beszélni, én pedig elpirulva pislogok párat.*
- Hogy mi? Dehogy van... Zöld? Tényleg? *kérdem kissé kétségbe esetten és máris kezeimet a számra teszem, úgy nézek rá aggódva, hiszen fogalmam sincs, hogy ez ezzel jár, majd ahogy érzem a derekamon kezeimet, kissé felvonom a szemöldökömet is a szavakra.*
- A te nyelved is zöld. Te galád, átvágtál. Ez színez ugye? *mutatok a kidobott bot felé, amelyen az édesség volt, majd kissé durcásan összefonom magam előtt a kezeimet.*
- Nincs csók, csak kihasználod az alkalmat. Engedj el szépen! *és már le is pakolom magamról erős kezeit, majd most kissé tartva a távolságot kettőnk között, még mindig durcásan indulok meg a kísértetvasút felé, ahol be is állunk a sorba és pillanatok múlva már be is ülünk az egyik vagonba.*
- Még mindig nem hiszem el, hogy így akartál csókot lopni. *pillantok rá és láthatóan igen is zavar ez a dolog, de majd bizonyára megbékélek.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 20:49

*Az óriáskerék megvolt, ideje tehát belevetni magukat az önfeledt szórakozásba. Ám mielőtt még megindulnának a felvonulás felé, Scott egy kis vattacukrozásra invitálja meg Hecatet, akiről hamar kiderül, hogy még sosem evett ilyen finomságot. Úgy tűnik, sok mindenbe ez a fiú avatja be a görög istennőről elnevezett szépséget, de hát ezzel neki semmi problémája, így hát hamarosan már két zöldalmás finomsággal kiegészülve indulnak meg az úton. A lányka láthatóan szenved a vattacukor elfogyasztásával, amit Scott nem bír ki vigyorgás nélkül, sőt, egy kis merényletet is elkövet a lány ellen, így hát Hecate hamarosan kap egy vattacukor bajuszt. Természetesen mindketten jót nevetnek rajta, és szerencsére még ízlik is a lánykának az édesség.*
-Tudom. Mutattam már olyat, ami nem tetszett? *kérdi, hisz azért ilyen szinten bízhat benne a lány, még sose szúrt ki vele Scott. Na de hamarosan elérik a felvonulást is, amit egymáshoz bújva néznek végig, miközben szép lassan a vattacukrok is elfogynak. A lány már indulna is tovább a kísértetvasút felé, de Scott egy kicsit ismét meg akarja tréfálni, így a zöld kis nyelvecskéjéről kezd beszélni, mire Hecate elpirulva kérdez vissza, s próbálja eltakarni azt.*
-Aha, tényleg az. *feleli vigyorogva a srác, de közben ő is lebukik, hisz ugyanolyan zöld az ő nyelve is, és ezt Hecate is észreveszi, és gyanakodni is kezd.*
-Hát... meglehet. *nevet picit Scott, de ekkor a lány összefonja maga előtt a karjait, s kissé durcásan kezd tiltakozni a csók ellen.*
-Ugyan már, csak hülyültem. *feleli továbbra is mosolyogva a srác, de mikor kezeit le is emeli magáról a lány, csak picit alább hagy mosolya, és sóhajt is egy aprót.*
-Rendben, sajnálom. *tényleg nem akart ő rosszat, csak poénkodott, s amúgy is váltottak már pár csókot, nem gondolta, hogy ez most ekkora gond lenne, de hát ez most így sült el. Sajnos egy kis távolságot is tart Hecate a kísértetvasút irányába haladva. Szerencsére ott is elég hamar sorra kerülnek, így már be is csüccsennek az egyik vagonba, de egyelőre még állnak, hisz annak is meg kell telnie, de közben a lányka a csókot dologra tér vissza.*
-Ne csináld már Hecate. Nem akartam semmi rosszat, csak játék volt. Azt hittem, szereted amikor csókolózunk. *vágja rá a srác, majd csak megfogja a lányka kezét, s végigsimít rajta, miközben a kékségekbe pillant.*
-Sajnálom, rendben? *kérdi, de ekkor hirtelen megrándul alattuk a vagon, majd már meg is indulnak előre. Kitárul előttük a két nagy fa ajtó, majd már be is térnek a sötét, ijesztő alagútba, ahol csontvázak, szellemek, s egyéb rémisztő játékok próbálják a frászt hozni a merész vállalkozókra.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 21:00

*Csak fejemet rázom kissé, mivel még eddig tényleg nem volt arra példa, hogy Scott bántott volna vagy olyat tett volna, ami nem jó, így csak rá mosolygok, majd meg is történik a kis becsapás, ami meglepően furcsán érint és most magam se tudom, hogy miért, de hevesen és negatívan reagálok minderre, így hát hamarosan már le is veszem kezeit vékonyka derekamról, majd kicsit eltávolodok tőle.*
- Ha csókot akarsz, azt másképp is megkaphatod, nem csak ilyen módszerrel. *pillantok rá, majd végül már meg is érkezünk a következő állomásunkhoz, ami nem más, mint a kísértetvasút, amelybe beülünk, valahova előre és már hallgatom is tovább Scottot, így fejemet felé fordítom, majd már érzem is a kezemen a kezét, amelyet nem is húzok el.*
- Persze, hogy szeretem és jó, rendben, nem fogok hülye lenni. *simítok vissza, megadva magam annak, hogy én reagáltam túl mindezt. Ekkor viszont már nyílik is az ajtó, érződik a rándulás és már meg is kezdődik a nagy utazásunk. Egy darabig csak sötét van, én pedig kissé meg is szorítom Scott kezét, majd már előrébb hallom is a sikítozásokat, de csak nevetgélek, hiszen annyira nem tartom rémisztőnek a dolgokat, viszont amikor hirtelen egy csontváz jön ki a falból, szinte közvetlenül mellettem, felsikkantok, majd hirtelen ugrok egyet és már közelebb is csúszok a fiúhoz.*
- Megijedtem. *pillantok a szemei, majd végül fejemet a vállára hajtom, úgy pislogok fel rá, kissé zavartan, majd már nemsokára jön egy pár denevér is, így hirtelen húzom le fejem, attól félve, hogy elérnek, pedig tudom ám, hogy nem fognak és még sok-sok más is hátravan, mint például a vámpírok vagy zombik, na meg a pókok is.*
- Ez tényleg ijesztő. *vigyorodom el a vége felé, ahol már inkább nevetek a dolgokon, kissé megszokva a félelmet.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 21:24

*Ez a zöld nyelves kis trükk úgy tűnik balul sült el, mivel a lányka durcásan utasítja vissza a csókot, sőt, Scott kezeit is leveszi magáról, s kissé távolságtartón indul meg a kísértetvasút felé, de előtte még pár szót váltanak.*
-Tudom, csak játék volt. *feleli a srác, de úgy tűnik, ez most nem igazán tetszett a lánynak, így hát csak megadva magát indul meg ő is az említett játék felé, ahol hamarosan be is ülnek, s Scott ismét bocsánatot kér, hogy ne ilyen hangulatban folytassák a napot, jobb szereti a békességet és az összebújást. Meg is fogja a lányka kacsóját, amin végig is simít, és szerencsére Hecate se szándékozik tovább durcizni.*
-Nem vagy hülye. Csak ne vedd úgy a szívedre a dolgot, hisz ez csak egy kis játék volt. *épp hogy befejezi a szavait Scott, a vagon már meg is indul, így haladva be a sötét alagútba. Eleinte még nem látni semmit, csak a teljes sötétséggel igyekeznek ráhangolni az embert az ijesztő útra, majd hamarosan a távolból sikítások is hallatszanak. Bár Hecate nevet, azért jobban rámarkol a srác kezére, aki természetesen viszonozza is ezt egy mosoly mellett, bár ebből most semmi se látszik. Hamarosan viszont kezdetét veszi az igazi rémisztgetés, így pár csontváz is előugrik a falból, az egyik pont Hecate mellett, aki egy kis sikkantás kíséretében ugrik közelebb Scotthoz.*
-Ha már kísértetvasút. *felei, de ő maga is hirtelen beleborzong, ahogy mellette vágódik ki valami szörnyeteg, démoni kacaját hallatva, majd már jönnek is a denevérek, melyek visítozva repülnek el a fejük felett. A lányka nagyon édesen behúzza nyakát, mintha attól tartana, hogy túl alacsonyan fognak repülni, de persze minden ügyesen meg van tervezve, így hamarosan már vámpírok, zombik következnek. Hecate hallhatóan élvezi a dolgot, s nincs ez másképp Scottal sem.*
-Aha, tényleg jó. Ügyesen összehozták. *feleli mosolyogva, majd elérnek egy kis hídra, mely csak olyan széles, mint maga a vasút. Lassan haladnak végig rajta, így láthatják az utasok, hogy igen mély árok felett fut végig ez a szakasza a pályának. Ekkor viszont hirtelen megbillen a vasút bal oldala, az amelyik oldalon Hecate is ül, így Scott egy kissé ijedt kiáltással nyúl utána, nehogy kizuhanjon a lány.*
-Hecate! *kapja el a szépség kezét, de nincs mitől tartani, ez csak egy újabb trükk volt. Egy kis speciális effekttel csinálták meg itt a padlót, ami olyan hatást kelt, mintha nagyon mélyen lenne az alja, míg valójában ugyanúgy szintben van, mint eddig volt. A vagonok ismét egyenesbe állnak, majd már folytatódik is az út, de már csak ki az újabb fa kapukon.*
-Na ez volt ijesztő. *szögezi le a srác, hisz egy pillanatra valóban megállt benne az ütő, annyira élethűre sikerült ez a kis trükk a pálya végén.*
-Nem semmi. *mászik ki a vagonból a srác, persze csak Hecate után, hisz ő ül azon az oldalon.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 21:41

*Csak bólintok még arra, hogy ne vegyem ennyire a szívemre a dolgokat, majd már el is kezdődik a nagy kalandunk, így hát a kísértetvasútba beszállva hamarosan már a mi sikolyunkat is hallani, miközben igen jól érezzük magunkat odabent. Viszont a talaj elmozdítás valóban rémisztő, így felsikkantok, majd amikor látom, hogy ez csak valamilyen effekt volt, a fiúhoz bújok és fejemet is a mellkasához fúrom.*
- Ez nem volt vicces. *jegyzem meg kissé remegve, láthatóan megijedtem, majd amikor véget ér az út, csak kiszállok, hiszen jobb lesz most már a világosban, azt hiszem, ennyi ebből elég is volt, így a fiú kezét szorongatva nézek körül.*
- Most menjünk valami vidámabb helyre... mondjuk a vízi hullámvasúthoz. *mutatok is oda, hiszen az nincs messze, így hát hogyha Scott is benne van, akkor hamarosan már ott állunk sorba, majd beülünk az egyik rönkbe, ahova pont ketten férünk be. Én hátul, mivel én vagyok a könnyebb, Scott pedig elől foglal helyet. Bár vízen vagyunk, úgy éreztem, hogy nem fogok belőle sokat kapni, de nem ez történik, mert az első nagy lejtő után már sikítozva zúdulunk be a vízbe, ahol mindketten kapunk belőle bőven.*
- Ááááá csurom víz vagyok. *nevetek fel, miközben kezeimet Scott vállaira helyezem és egy puszit nyomok a nyakára, hiszen újabb felfelé út következik a nagy lejtő előtt.*
- Na hogy tetszik? *kérdem kedvesen, kissé át is ölelve most hátulról, így a következő adag vízet remélhetőleg csak ő fogja kapni, én pedig talán megúszom.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 22:04

*Be kell vallani, ez az utolsó szakasz így a vége előtt valóban elég ijesztőre sikerült, így Scott is a lány után kap, bár nem billen akkorát a vagon, mégis a reflexek ezt kívánják. Amikor viszont visszabillen a vasút, Hecate szorosan a sráchoz bújik, s kissé remegve szólal meg.*
-Tényleg elég durvára sikerült. De ne aggódj, nincs semmi baj. *öleli magához a fiú, meg is puszilva ismét a fekete hajkoronát. Nemsokára viszont már meg is áll a vasút, így a páros is kipattan belőle, hogy másfelé induljanak, de Hecate továbbra is erősen fogja Scott kezét, mintha még mindig attól tartana, hogy lezuhan. A következő választás viszont ismét egy vasútfélére esik, méghozzá a vízi hullámvasútra, amire Scott ismét csak rábólint.*
-Reméljük, ott nem várnak ilyen meglepetések. *mondjuk a kettő között már ránézésre is nagy különbségek vannak, hisz az iménti inkább zárt pályás vasút volt, míg ez tényleg a vízben fog hasítani, s a sikolyok is boldog nevetéssel vegyülve hallatszanak felőle. Így hát már át is sétálnak az újabb sorba, majd mikor ők jönnek, most egy rönkbe szállnak be, de most nem egymás mellé, hanem egymás mögé. Scott ül előre, mivel a lányka már be is foglalja a hátsó helyet. Mondjuk itt annyira nem lesz mit nézelődni, de akkor is meglepő, hogy a lány ült hátra, hisz ő a kisebb, de ő tudja. Meg is indul a menet, így siklanak végig a vízben, fel az egyik emelkedőn, melyről végül gyorsan siklanak vissza a mélybe, alaposan elázva ezáltal, amit először Hecate jegyez meg, hisz Scott még a víz ellen küzd. Amikor hátrafordul a srác, a hajáról, orráról és a szakálláról is csurog a víz.*
-És akkor én mit mondjak? *vigyorog a fiú, kissé meg is törölve arcát, miközben a lányka egy puszit is ad a nyakára, majd egy kérdéssel áll elő.*
-Nagyon buli, csak teljesen átáztam. *feleli nevetve a fiú, végigsimítva a már őt karoló kezeken, majd már fel is érnek az emelkedőre, ami rosszat sejtet.*
-Na ne... újabb csobbanás! *jegyzi meg a srác, de már száguldanak is lefelé, belecsobbanva a vízbe, ami ismét beteríti a fiút, s egy picit azért a görög lány is kap. Scott kissé fuldokolva, köhécselve szólal meg ismét.*
-Már értem, miért hátra ültél. *nevetgél kicsit, majd körbepillant.*
-Száraz ruhát is árulnak valamerre? *kérdi, ismét felérve egy emelkedőre, de most próbál cseles lenni, így lefelé menet csak ráhajol a rönkre, nehogy már Hecate ne élvezhesse ki a vízi hullámvasútat, hisz annyira vágyott rá már az óriáskerékben is.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 22:22

*Tovább indulunk, egészen a vízi hullámvasútig, amelyre fel is ülök, méghozzá rögtön hátulra. Két okból, hiszen a könnyebb embereknek kell hátul ülniük, na meg úgy érzem, hogy itt kevésbé fog érni a víz is. Így indulunk meg, egészen felfelé az első buckáig, mely után nemsokára tiszta vízesek leszünk. Hozzá is bújok szépen Scotthoz, hogy jókedvűen öleljem át, majd jegyzem meg, hogy milyen vízes is lettem, amelyről ő se panaszkodhat, így inkább el is bújok mögötte, hogy ne kapjak ennyi vízet a következő körben.*
- Hát, te vagy elől. *öltök nyelvet, bár ebből ő túl sokat most nem lát, viszont hamarosan jöhet az újabb csobbanás is, így amikor Scot hátrafordul, csak felnevetek, hiszen ennyire vízesen annyira kis édes, tiszta aranyos és egyre jobban tetszik nekem.*
- Okos döntéseim egyike volt. *a hátraülésre célzok itt természetesen, majd végül a száraz ruhánál csak összeborzolom a fiú haját és nemsokára már megyünk ismét felfelé és végül lefelé is, de ahogy Scott ráhajol a rönkre, azt éri majd el, hogy a háta is vízes lesz, na meg én is, így telibe talál engem is minden egyes hideg vízmennyiség, így megborzongok, de nevetek.*
- Szét fogunk fagyni. *didergek meg hirtelen, miközben kissé megcsikizem a fiú oldalát. *
- Olyan kis gonosz vagy. Neked kellett volna ezt kapnod. *na de még egy utolsó zúdulás lefelé és mindketten kapunk még egy jó nagy adag víztömeget, majd csurom vízesen ki is szállunk a rönkünkből és végignézek magamon, majd Scotton is.*
- Lehet, hogy nem volt jó ötlet. *nevetek fel, majd végül a fiúhoz bújok, nem érdekelve, hogy mennyire is vagyunk vízesek és lágyan meg is csókolom, bár testem megremeg, valahogy nem tetszik neki ez a hideg.*
- Mi lenne, ha eljönnénk ide legközelebb is? Csak mert, ez a vízes ötlet nem volt a legjobb ötlet, fázom. *nézek bele szép szemeibe, mivel hosszabbra terveztem én is ezt az egészet, de így egyszerűen nem tudok sehová se felülni, hanem egyenes út vezethetne a gyógyítóhoz, ha tovább maradnánk.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 22:48

*Lényegesen másabb ez a hullámvasút, kevésbé ijesztő, de annál nedvesebb. Ezt leginkább Scott tapasztalja meg, mivel ő ül elöl, így sokkal nagyobb adag zúdul a nyakába, mint a hátul megbúvó szépségnek. Hecate nevetve kezd panaszkodni az első emelkedő után, mire Scott is megmutatja, mennyire vizes, de erre csak egy kis beszólást kap.*
-Nem is tudom, ki startolt be rögtön hátra. *vágja rá a srác, de nem tud túl sokat beszélni, mivel már jön is az újabb bukkanó, aminek a végén ismét kap a nyakába rendesen vizet, ami ráadásul nem mondható túl melegnek. Most már biztos benne a srác, hogy számolt ezzel Hecate, s ezért ült ő hátulra, s mikor ezt felveti, a válasz is eléggé úgy cseng, ami igazolja szavait. Még kap egy kis kócolást a következő emelkedő előtt, ám most ő tervez egy kis bosszút. Amint megindul lefelé a rönk, Scott rá is hasal, hogy a csobbanásból Hecate is kivehesse a részét. Igaz, ami igaz, így a háta is csurom víz már, de legalább a lány is kiélvezi a vízi hullámvasút egyediségét. Mindketten boldogan nevetgélnek tovább, viszont a vizes ruha tényleg elég húvös rajtuk.*
-Csak nem. Valahogy túléljük. *nevetgél Scott, majd a csikizésnél csak hátrapillant.*
-Az lehet, de akkor az előző kettőt meg neked. *na igen, ha már Hecate akart annyira felülni erre a játékra, akkor alap, hogy nem minden vizet Scott fog kapni, viszont még egy hullám van a kör vége előtt, ebből pedig bőven kapnak mindketten, hisz ez nagyobb csobbanás, mint az előzőek. Bőrig ázva szállnak ki a rönkből, a ruhájukat pedig szinte ki lehetne csavarni, de ők csak nevetnek, hisz tényleg jó a kedvük. A lányka megállapítására Scott vigyorogva a kékségekbe pillant, majd meghúzza a mellkasánál a pólóját.*
-Őszintén? Szerintem jó ötlet volt, csak a végére kellett volna hagyni. *na de ez az édes csók és a bújás annyira finom és kellemes, hogy már el is feledteti velük, hogy teljesen átáztak. Csak lágyan csókolják egymást, egészen addig, míg egy kis szellő a tudtukra nem adja, hogy bizony így hamar meg fognak fázni. Scott csak még jobban magához öleli a lányt, aki közben felpillant a szemeibe, s a hazatérést fontolgatja.*
-Hát meglehet, hogy egy jó kis megfázással térnénk haza, ha még maradnánk. *bólint egyet, majd körbepillant.*
-Bár hosszabbra terveztem a mai napot, de egyet kell értenem, tényleg megfagyunk, ha maradunk. *helyesel a srác, majd egy árusra pillant, pár méterrel arrébb.*
-Mielőtt még hazatérnénk... vigyünk valami emléket is, mit szólsz? *mosolyog ismét a lányra, egy kis puszit adva ajkaira, s ha Hecate rábólint, még gyorsan odalépnek a plüssöket és egyéb játékokat árusító pasashoz. Ha viszont nem, akkor csak elő kell kotornia a lánynak a zsupszkulcsot, hisz az övével jöttek el most ide.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 23:06

*Egész jól eljátszadozunk a víz fölött, miközben mindketten kapunk bőven a vízből, amely hideg, de mégis jól eső érzésekkel tölt el minket. Így hát amikor már véget ér a menet, kiszállva rögtön Scott karjaiba vetem magam, hiszen most már tudom, hogy szabad, ahogy ő is. Nem vagyunk egy pár és talán soha nem is leszünk, de most jól esik, hogy van velem valaki és szerintem neki is, hogy most már nem utasítom vissza, hanem édesen bújok hozzá, mintha ez lenne a világ egyik legtermészetesebb dolga. *
- Hát igen, a végére. Máskor majd okosabbak leszünk. *mondom halkan kuncogva, majd már meg is csókolom, hosszan, ahogy azt kell és ahogy megtanított még annak idején, hiszen ennyi csókból egyértelműen tanul az ember és Scott is tudhatja, hogy úgy csókolom, ahogy azt ő szereti. Na de végül megbeszéljük, hogy nemsokára vissza kellene indulnunk, mert ennek így nem lesz jó vége, de előtte még szeretne valamit a srác.*
- Én se így terveztem, de lesz még alkalom. *simítom meg helyes arcát, majd rábólintok az emlékre, így sétálok oda az ajándékbolthoz és egy édes kis hófehér tigrist választok, melyet fel is mutatok a fiúnak.*
- Ez annyira édes, nem gondolod? *kérdezem vidáman, majd végül még egy kis fülke felé mutatok.*
- Közös képet is csináljunk ám, szeretnék emléket. *pillantok fel rá és hogyha megkaphatom a plüsst, akkor azt is magammal hozva húzom be a kis fülkébe, ahol kissé megigazítom vízes tincseimet, majd fejem Scottéhoz dugom, a kis plüss pedig kettőnk között marad, így mosolyodom el. Kattan is a fotós masina, így nemsokára pont két képet dob ki a gép, egyet neki és egyet nekem. *
- Ez annyira jóó lett. *mondom vidáman és hamar el is teszem az enyémet, még mielőtt valami baja lesz, majd végül jöhet a zsupszkulcs is, amit a fiú felé nyújtok.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Márc. 13 2011, 23:26

*Tetőtől-talpig átázva száll ki a két fiatal nevetgélve a hullámvasútból, majd Hecate máris Scott karjai közt köt ki. Közösen megállapítják, hogy ezt a játékot inkább a végére kellett volna hagyni, na de majd legközelebb. Ezután jöhet a hosszú és igen kellemes csók is, melyet Scott nagyon is imád, így közben végig is simít az ázott, fekete hajkoronán. A csók végén viszont megbeszélik, hogy vissza kéne térni a suliba, hogy a későbbiekben ennek a kiruccanásnak az emlékei között ne sorolják fel a megfázást is.*
-Lesz bizony. *biccent egy picit a srác mosolyogva, de a visszatérés előtt még egy kis szuvenírre is gondol a srác, amiben Hecate is benne van, így már oda is sétálnak az árushoz, hogy válogathassanak egy kicsit. Mindketten nézelődnek egy ideig, de a lánykának végül szemet szúr egy tigris plüss, melyet Scott felé mutat.*
-Aha, tényleg ari. Na akkor még nekem is egyet. *akkor már mindkettejüknek legyen valami tárgyi emlék, így tovább kutat a srác, míg rá nem lel egy oroszlán plüssre, mely mintha kicsit hajazna az egyik rajzfilmszereplőre, de ez Disneylandben talán nem olyan meglepő.*
-Azt hiszem, ez jó lesz. *már ki is fizeti a két kis plüsst, majd már érzi is a húzást a fényképezős fülke irányába.*
-A legjobbkor, bőrig ázva. Tuti képek lesznek. *nevetgél a srác, de nem ellenkezik, szívesen benne van ebben is, így már be is suhannak a fülkébe. Fejek összedugnak, plüssök középen. majd jöhet a mosoly és a vaku. A kép rögtön el is készül, s szerencsére mindenkinek jut egy emlékül, így Scott is megvizsgálja közelebbről, majd el is neveti magát.*
-Tényleg jó. A két ázott veréb. *nevetgél tovább, majd egy száraz helyre el is teszi a képet, s mire ezzel megvan, Hecate már felé tartja a zsupszkulcsot.*
-Akkor irány haza. *egy gyors utolsó puszit még lehel a lány ajkaira itt Disneylandben, majd már meg is fogja a kis holmit, amivel visszatérhetnek a Mysterioba.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 25
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 10:30

* Amint hallom El-nek is megfelel Franciaország, így nem kell mást kiagyalnunk egyből indulhatunk. A készített zsupszkulcsot előhalászom zsebemből és magam elé tartom egy kis lóbálás után, hogy megfoghassa. A kérdésemre adott válasza eléggé kétértelmű mire elvigyorodom, most vagy nincs felkészülve vagy nem evett, de bármelyik is legyen megfogja a kis tornyot, így érezzük meg az ismerős húzást, mi Európa egyik legszebb országába repít bennünket, hogy szórakozhassunk egy picit. Természetesen a parktól pár perces sétára érkezünk nem bele a közepébe, sikeresen landolunk egy félreeső helyen hol senkinek sem tűnik fel az, hogy a semmiből pottyantunk ide, így csak újabb mosolyt vetek a fiúra és elteszem a tárgyat, mi szükséges lesz visszafelé is.*
- Na itt vagyunk. Izgulsz?* indulok el mellette ha ő is így tesz a bejárat felé, hol nyár lévén már egy kisebb sorba érkezünk majd, de ez már nem igen zavar, a lényeg, hogy előbb utóbb befogunk jutni. Csillogóan izgatott tekintetem azt jelzi, hogy én sem vagyok tartózkodó attól, amiben ma részt fogunk venni, nem is gondoltam volna, hogy ennyire betudok indulni ilyesmire.*
- Amúgy mi újság veled, hogy vagy mostanság?* pillantok felé kedvesen érdeklődve, elég rég láttam a fiút ahhoz, hogy ez a kérdés ne legyen fölösleges szóval míg várakozunk az időközben elért sorban addig én minden figyelmem rá irányítom és kíváncsian hallgatom szavait.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 23
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 10:43

*Az indulás pillanatáig sok minden kavarog a fiú fejében, legfőképpen a sok egészségtelen kaja, amit enni fog, és amiért tuti kinyírná valaki otthon, valamint az első út egy valódi körhintán. Aztán elindulnak, és mivel gyakorlott zsupszkulcs utazó, még fel sem fordul a gyomra. A parktól pár perces távolságra érkeznek, ahol senki nem csodálkozhat azon, hogy hát ezek meg honnan kerültek ide?*
- Igen, már alig várom a körhintát.*mosolyogva néz a lányra, mivel az ő érdeme, hogy szóba került a vidámpark, ne meg az is, hogy ennyire érdekli egy normális körhinta, ahol nincsenek árnycsápok. A sor elég nagy, egy darabig biztos itt kell majd ácsorogniuk, hogy bejuthassanak. Egy pillanatra azt fontolgatja, hogy valami varázslattal előrébb juthatnának, de akkor Jasmine kérdez tőle, és inkább úgy dönt, addig is beszélgessenek.*
- Jól, történt mostanában néhány dolog. Találtam magamnak egy lovagló tanárt, mivel pocsékul tudok lovagolni, összebarátkoztam egy kiscicával, Mystralban összefutottam az idegesítő unokatesómmal és még mindig foglalkoztat egy rejtélyes ügy. Szóval semmi különös.*megvonja a vállát, és olyan arcot vág, mintha minden napja végtelenül unalmas lenne, soha nem csinálna semmit és a halál küszöbén állna az unalomtól.*
- És te? Veled mi minden történt? Biztos sok érdekes dolog.*tény és való, hogy egy másodikos jobban el tudja ütni a napjait, mivel sokkal több ismerőse van, mint egy elsősnek, bár El nem mindig akarj elütni senkivel sem a szabadidejét, inkább csak egyedül van valami olyan helyen, ahol biztos nem zavarja meg senki. Most azonban a tömeg hatalmas, bár a szórakozás érdekében ezt is ki lehet bírni. Inkább Jasmine-t nézi, várja a válaszát, az úgyis sokkal érdekesebb mint unatkozni sorban állás közben.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 25
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 11:05

* Sikeresen megérkezünk egy félreeső helyre honnan elindulunk a bejárat felé s közben kíváncsian méregetem a másikat azt figyelgetve, hogy ő is annyira izgul e mint én. A körhinta említésére felnevetek és megcsóválom a fejem kissé.*
- Úgy látom mélyre ható benyomást okoztam a csápokkal.* utóbbik valamivel halkabban ejtem ki így picit közelebb is hajolok hozzá menet közben de aztán már vissza is egyenesedek s szórakozottan nevetgélek magamban. Nem ússzuk meg a sort így szépen beállunk a végére, szerencsére azért haladunk de addig is érdeklődöm felőle s hallgatom mi mindennel volt elfoglalva.*
- Unokatesóddal? Talán ő is Mysterio-s?* még nem hallottam tőle erről a rokonról s talán csak látogatóba érkezett ezt nem tudom, de bizonyára hamarosan ki is fog derülni.* - Amúgy én meg egy tánctanárt...nekem meg a táncolás nem megy, valahogy nincs érzékem hozzá....az első két órán legalábbis a srác azt mondta reménytelen vagyok.* ez picit ugyan elszomorít de a mosoly ott tündököl arcomon, azért már nem ártana legalább az alap lépéseket megtanulni legalább olyan szinten, hogy ne daráljam le táncpartnerem lábát.*
- Rejtélyes ügy? Még is mi? Hátha segíthetek...* vetem fel, persze némi hátsó szándékkal mert nagyon is kíváncsi vagyok mire gondol a srác. A kérdést visszakapom s picit megvonom a vállam.*
- Semmi érdekeset, háziztam sokat, szakkörön voltam, találkoztam pár új diákkal, az egyiket be is osztottam, Nath-el is lógtam...* mosolyodom el a fiú nevének említésekor.* - Szóval éltem kis mindennapjaimat.* pillantok rá vissza, persze közben haladunk előre így érünk el a kasszához is, hol váltok két jegyet magunknak jobban mondva veszek csomót - nem tudom hogy megy itt - s mikor ezzel végeztem besétálunk a játékmezőre. Elfelezem a jegyeket és a fiú kezébe nyomom az ő részét akár csak a térképet melyen fel van vázolva mi hol van.*
- Te meg majd meghívsz valamire.* italra, ételre, finomságokra gondolok ha ellenkezne, szóval így valamelyet kvittek lennénk.*
- Szóval körhinta mi?* vigyorodom el s ha tényleg ezzel akar kezdeni akkor lepillantok a térképre hol meg is keresem ezt a játékot. Több is fel van tüntetve minden bizonnyal különbözőek, eltérnek valamiben így én a legközelebbit választom.*
- Akkor erre menjünk.* lépek közelebb hozzá és bökök rá a jelzett területre. Felemelve tekintetem megpróbálok kiigazodni s ha ebben El is segít akkor bizonyára el is indulunk célunk felé. Tekintetem közbe az újdonsült dolgokat mérik fel, van itt minden mi egy Disney Landbe szükséges, ezt már itt az elején is látom. Viszont barnaságaim kiszúrják a
körhintát már messziről, mi éppen mozgásban is tehát vannak rajta.*
- Ez nem semmi...nem szokványos az tuti.* állok meg hirtelen s hát be kell valljam magamnak elgondolkodtató hogy felüljek rá. Na de ha már itt az elején vaciálálok mi lesz később? Megragadom el kezét és húzni kezdem affelé a következő menetre felülünk.*
- Ha ezt túléljük minden másra felülök az tuti...* állok be a sorba hol vidáman a fiú felé pislantok majd a fel a jákra.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   

Disneyland
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next