Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Október 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Disneyland

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 23
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 11:26

*Miközben a park felé tartanak, Jasmine megkérdi, izgul-e, mire ő körhintás választ ad.*
- Hát nem felejtem el, az biztos.*mosolyog rá a lányra. Az a találkozás emlékezetes volt, a csápoknak köszönhetően. A sor elég hosszú, és mivel rengeteg a mugli, varázsolni kockázatos, ezért beszélgetéssel ütik el az időt.*
- Nem, nem az, csak "látogatóba" jött. Igazából ha igazat mondott, apám uszította rám, hogy megnézze, jól viselkedek-e. Én viszont elintéztem, szerintem többet nem fog odajönni. Kész röhej az a srác.*nincs túl jó véleménnyel erről a rokonáról, az a srác egy piperkőc nagyképű barom, és teljesen idegesítő.*
- Ne add fel, biztos javulni fogsz.*biztatja a lányt a táncolással kapcsolatban. Azért annyira biztos nem falábú, valamennyire biztos tud táncolni. Bár ha saját magát nézi, lehetséges, hogy több olyan ember is van, akinek semmi érzéke a tánchoz.*
- Nem, nem hiszem, hogy segíthetsz. Egy másik lány által szereztem róla tudomást, a kettőnk családjával kapcsolatos.*azért a kíváncsiságot felismeri a lány hangjában, ezért is kertel egy kicsit, de hogy valamennyire kielégítse Jasmine kíváncsiságát, valamennyit elárul neki.*
- Krishana, az a lány, ő mondta, hogy ismerős volt neki a családnevem, aztán kiderült, hogy valamelyik rokonom már járt náluk, és valamit üzleteltek az ő apjával. És hát eléggé kíváncsi vagyok hogy ki volt az és milyen ügyben.*ezután ő is felteszi ugyanazt a kérdést. Mikor Jasmine Nath-et említi, a fiúban felmerül a kérdés, hogy ők ketten járnak-e, mivel neki Nath azt mondta, hogy nem, de valamikor talán annak az ideje is eljön. Végül mégsem kérdezi meg.*
- Az jó lehet. A mindennapok. Bár néha azért jó egy kis újdonság is.*a kapu felé biccent, ahova már oda is érnek, és ahol Jasmine egy csomó jegyet vesz. Már El is venné elő a pénzét, hogy szintén vegyen valamennyit, mikor a lány a kezébe nyomja a felét. Aztán a magyarázatot is megkapja, hogy majd ő meghívja valamire a jegyekért cserébe, amire csak rábólint.*
- Az bizony.*szélesen elmosolyodik, miközben Jasmine a térképet fürkészi, a körhintát keresve. Végül a sok közül a legközelebbit választja. Nem tart sok időbe megtalálni, együtt elnavigálnak oda, és amikor megérkeznek, egy percre megtorpan, és csak bámulja a játékot.*
- Hűha...*elcsodálkozik, milyen nagy ez a körhinta, és milyen gyors, mivel most épp megy. Jasmine megragadja a kezét, mire ő elszakítja tekintetét a hatalmas játékszerről, és beáll a sorba, hogy a következővel elinduljanak.*
- Hát ha a láncok nem szakadnak el, akkor túléljük.*nem akar frászt hozni a lányra, vész madárkodni, hogy a lánc elszakadhat, de ha mindig a legrosszabbra gondolunk, nem érhet csalódás. A körhinta lassulni kezd, és mikor teljesen leáll, az emberek kiözönlenek, hogy helyet adjanak a várakozóknak. El egy kék színűbe ül le, és ha Jasmine követi, akkor mellé ül, de lehet, hogy maga akarja irányítani a sajátját. Mindenesetre a körhinta elindul és egyre gyorsabban forog.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 25
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 12:02

* Kiderül, hogy El is egy tanár segítségével próbál javítani lovaglótudásán vagyis jobban mondva megtanulni, akár csak én bár jó magam a tánccal szenvedve.*
- Jah cirka évtizedek alatt...de annyi időm nincs.* ha hihetek a pletykáknak akkor hamarosan bál lesz, de ez még tuti így hát rettentő jókor kezdem neki a tanulásnak, de ahogy a helyzetem áll jelenleg, jobb ha a következő évszázadban rendezik meg azt a bizonyos bált. Na de túljutva ezen kíváncsian hallgatom azt, hogy miféle különös dolog foglalkoztatja ezt a fiút s mivel mágus vagyok így hát egyértelműen eszembe jut egy két dolog.*
- Hát...ha év végégi sem sikerül kiszedni belőle akkor lesz majd a tarsolyodva rengeteg lehetőség. Lesz olyan bájital minek segítségével kitudod belőle szedni ha ennyire érdekel.* mosolyodok el szavaim közbe miket halkra vettem, hogy senki más ne halhasson, nem tudom miként vennék ha kiderülne mik is vagyunk valójában. Na de hamarosan én is elmondom miként teltek napjaink mikkel egyenlőre teljesen meg vagyok elégedve s hamarosan rengeteg jegyet váltok ki miket be is térünk a vidámparkba. A körhintával kezdünk így megkeressük a kapott térképen minek most igen csak hasznát vesszük s közösen tájékozódva el is jutunk hozzá, mit már messziről ki is szúrunk.*
- Öhm hát igen...* harapok bele ajkamba s egy pillanat erejéig hezitálok picit de aztán megragadva a fiú kezét igyekezek be a sorba, hol hol a hintát lesem hol el-t.*
- Na ne idegesíts El, mert rögtön elszaladok a kölyök vasút irányába.* pillantok fel rá kissé aggodalmasan, szavai által egy régen látott film is felrémlik emlékezetemben mitől végigfut a hideg a gerincemen.*
- Minden rendben lesz.* mondom csak a magam nyugtatása végett is s közben lejárt az idő hintázóknak kik vigyorogva, szédelegve el is hagyják a terepet, utat adva számunkra. Természetesen a fiút követve csücsülök be mellé, mivel ezek többszemélyesek s mivel ketten jöttünk nem látom értelmét annak hogy külön visítsunk.*
- Hűű.* motyogom izgatottan ahogy becsatolom magam mit aztán egy srác is leellenőriz s ha elegendően gyűltünk össze akkor a hinta is megindul mi eleinte lassan kezd el forogni de aztán rohamosan gyorsul a tempó így kapaszkodok hát meg görcsösen az ülésbe s élvezem a szelet és a gyorsaságot ami a hajamba kap, még fel is sikkantok ahogy egyre jobban kilengünk és süvítünk a magasban, ahogy letekintünk magunk alá....Na nem, nem tekintek le azaz gyorsan elkapom a tekintetem és mosolyogva üvöltök El felé.*
- Ez szuper!* jobb mint az árnycsápokkal való szórakozás az tuti, így hát egészen addig míg tart a körünk visítva ijedek meg kissé ahogy a fiú azt állítgatja fentebb vagy lentebb menjünk, nincs időm megszokni egyik helyzetet sem mert nem hagy rá időt, de nem érdekel a lényeg, hogy élvezem.
Körülbelül öt perc után egyre csak lassulunk míg végre meg is állunk, kitágult szemekkel, hevesen dobogó szívvel csatolom ki magam s támolygok ki El után, kibe muszáj vagyok megkapaszkodni a szédülés végett, az amúgy is kacska lábaimmal ez a párosítás vesztemet okozza és nem akarok mindenki szeme láttára orra esni.*
- Ez jó volt.... nem bánod ha a következőt én választom ki?* állok meg valamivel arrébb s kíváncsian tekintek fel a fiúra. Ha rám hagyja a választást akkor a már régóta vágyott hullámvasútat választom, mindig is szerettem volna egy ilyesmire felülni így vetek egy pillantást a zsebemből előhalászott térképre.*
- Ez sincs túl messze... na meg szerintem szépen haladhatunk beljebb is, hogy semmit se hagyjunk ki.* vetem fel, mert hát ha már eljutottam ide bizony felakarok ülni sok mindenre. Terebélyes a vasút így valamivel a terület szélére kell sétálnunk de közben persze fecsegek, csak nem fogok néma csendben sétafikálni a fiú mellett.*
- Hogy hogy nem voltál még vidámparkban? Miért nem jutottál el egybe sem?* érdeklődöm, mert hát ennek több oka is lehet s idővel már megint messziről felfedezhetjük a
játékot mi már méretéből adódóan lehetetlen eltéveszteni.*
- Szent ég!* kerekednek el szemeim, ez nagyon veszélyes, nagyon meredek, már a látványtól is érzem amint felfordul a gyomrom, de túléltem már elég sok mindent így csak nem fogok ettől beparázni. Vagy mégis? Nem, nem beállok megint a sorba előhalászva egy jegyet, hogy egyből áttudjam adni amikor ránk kerül a sor, bár amint elnézem itt nem megy a játék tehát nem kell várakozni csak átadni a jegyet.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 12:32

*Mivel az elő botrányos próbálkozása a lovaglással elég csődös volt, tanárral próbál jobb lenni, ahogy Jasmine a táncolással csinálja ezt.*
- Miért, táncolni készülsz?*érdeklődik a lánytól, ki eléggé negatívan áll hozzá a tánchoz, bár ha nem szereti, akkor érthető, elvégre ő sem lelkesedne olyan dologtól amihez semmi kedve. Na de mesél egy kicsit a rejtélyes ügyről is, amire kap egy javaslatot Jasmine-tól.*
- Köszi az ötletet. De azt hiszem majd írok a nagyapámnak egy levelet, hogy szedje ki belőle, aztán továbbítsa nekem az infót.*ez azért mégis csak békésebb megoldás, mint a bájital, és sokkal hamarabb kész is lesz. Már ha a bácsikája beszélni fog, és ebben majdnem teljesen biztos, mivel a nagyapjának rendkívül ügyes meggyőző képessége van. Ezután Jasmine is mesél egy kicsit, végül bejutnak a parkba, és útjukat a körhinta felé veszik. A nagy játéktól egy percig földbe gyökerezik a lába, ez újdonság, de aztán Jasmine megragadja a kezét, és beállnak a sorba. Kicsit vészmadárkodik a fiú, amivel sikerül a frászt hoznia a lányra.*
- A kölyök vasút nem olyan érdekes.*a nevetés már ott van, de azért mégsem neveti ki a lányt, bár ha így folytatódik a nap, ilyen vicces helyzetekkel, akkor nehéz lesz megállni. Még magát is megnyugtatja a lány, addig lejár az idő, és az emberek támolyogva mennek a kijárat felé. Ők beülnek egymás mellé, becsatolják az övet, nehogy kiessenek, és miután egy srác ellenőriz mindenkit, elindul a játék. Először még lassú, de aztán folyamatosan gyorsan. A szél annyira süvít, hogy alig hallja Jasmine-t.*
- Az bizony!*üvölt vissza a lánynak, majd megragadva az irányító kart először jó magasra felviszi magukat, aztán hirtelen le, majd középre és össze-vissza. Most egészen olyan mint egy kisgyerek, és ez jó, bár el van foglalva a le-fel kormányozással, így nincs ideje visítani. A körhinta aztán folyamatosan lassul, végül megáll. Mikor a kicsatolás után lelép a földre, kicsit meginog, és vár egy percet, míg már nem forog a világ. Jasmine-nak meg kell kapaszkodnia benne, nehogy orra bukjon, de a plusz súly azért nem küldi a földre, a lányt is megtartja saját magával együtt. Mikor aztán leáll a szédülés, továbbindulnak.*
- Nyugodtan.*hagyja a lányra a a választást, és ő a hullámvasutat választja, ami jó, mivel El-nek is ez lett volna a következő ötlete.*
- Igen, így legalább bejárjuk az egészet. Már ha lesz rá idő.*mivel ez a park elég nagy, és sok játék van itt, aztán még enni is fognak, nem biztos, hogy végigmennek mindenhol, de azért a legtöbb játékra majd biztos felülnek. A hullámvasúthoz vezető úton sem kukák, így Jasmine kérdezgeti, és ő válaszolgat neki.*
- Tudod, apám eléggé földhöz ragadt, és utál szórakozni. És szerinte, ha ő nem megy, más se menjen.*elég ostoba élet filozófia, bár az apjától nem is várt volna mást.*
- Az egyetlen ilyen játék-féleség, az a Temze partján lévő Milleniumi-nagykerék, bár az nagyon lassú, fél óra, míg körbeér.*azt a fél órát nézelődéssel töltötte, és azzal, hogy a kabinban lévő embereket azzal ijesztgette, hogy rémtörténeteket mesélt nekik, amiben kitört az üveg, és az ember beleesett a Temzébe, vagy az aszfaltra.*
- És te? Te sem voltál még vidámparkban, nem?*kérdezi miközben odaérnek a hullámvasúthoz. Hatalmas és hajmeresztően meredek..*
- Az igen! Hát ez nem semmi!*csodálkozik a nagyságán, és hogy milyen meredek kanyarok vannak rajta, de persze nem futamodik meg, követi a lányt, és mikor odaadják a jegyüket, El azonnal az első kocsit foglalja le, ami még szerencsére üres, és invitálja Jasmine-t is. Az első kocsiban a legfélelmetesebb ülni, azért is választotta ezt. Ha a kocsik megtelnek, és mindenkit ellenőriztek, hogy rendesen le van-e kötve, a sípszó után megindul a járgány. Először lassan araszol fel a tetejére, ahonnan egész szép a kilátás.*
- Három... kettő... egy...*amint a visszaszámlálást befejezi, a kocsi villámgyorsan lebukik, és lefelé kezd el száguldani. A meredekebb lejtőknél hangosan felkiált, nem félelmében, csupán azt jelzi ezzel, hogy jól érzi magát.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 13:01

- Itt a suliban elég sok bál kerül megrendezésre s hát egyértelmű, hogy a bálon többek között mit szoktak csinálni. Ha nem is fantasztikusan, de azért szeretnék legalább annyira megtanulni, hogy az este végére ne legyen kék-zöld foltos a partnerem lába.* húzom el a számat kissé, bár most, hogy nincs pasim fogalmam sincs kivel menjek el ha lesz az a bizonyos bál, na de ez még a jövő zenéje. Beérve a vidámparkba egyből a körhintát vesszük célba, mire hamarosan fel is kerülünk, elsőnek nem is rossz, élvezem amint a szél belekap a hajamba s magasról pillanthatok a távolba ha éppen nem fosok a látványtól, de leginkább akkor érzem vére zúdulását ereimben mikor El fel és le irányítja ezt a kis kabinféleséget mi sikkantásokat vált ki belőlem. Eléggé megszédülök ahhoz, hogy kiszállás után megkapaszkodjak benne így míg nem érzem stabilnak magam a karjába kulcsolom sajátomat mi láthatólag nem zavarja.*
- Még három-négy hasonló mozgásúra felülünk és össze kell majd kaparni a földről.* jegyzem meg szórakozottan még mindig kissé szédelegve de aztán hamarosan minden a helyén marad, a fák sem mozognak örömtáncot járva körülöttem és az elmerek sem nyúlnak meg, tehát elengedem a fiút. A következő menetet én választom ki ami a hullámvasút lesz mi nincs messze, jobban belegondolva haladhatunk játékról játékra - persze csak azokra ülünk fel amihez kedvünk is van - így legalább semmi olyat nem hagyunk ki mi szomorúvá tenne minket. Jól érzem magam El társaságában, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sül el, bár még messze van a délután, bármi megtörténhet, én egyenlőre nem panaszkodom. Ahogy a vasút felé tartunk kíváncsian teszem fel a kérdést, hogy miért nem járt eddig ilyen helyen, amint hallom az atyai szigornak köszönhető ez mire felsóhajtok.*
- Hát igen, de szerencsénkre itt a Mysterio-ban szabadon járhatunk-kelhetünk, azt csinálunk amit csak akarunk.* mosolyodok el szerényen, alig vagyunk korlátozva - szinte semennyire - így igazán önállónak és felnőttnek érezhetjük magunkat. Főleg én, ki egyre közelebb ér ahhoz a bűvös 18-as életkorhoz.*
- Én sem. Tudod otthon egészen másmilyen voltam, nem voltam barátaim, nem jártam el sehova, így számomra az élet itt kezdődött el a suliban.* na igen, eléggé magamnak voltam de "kinőttem" a depis korszakot mi teljesen megváltoztatott. Ahogy közeledünk a játékhoz úgy pillantom meg a meredeken hullámzó pályát mi ámulásra késztet.*
- Hát ez nekem lehet sok lesz.* ahogy elnézem a szöget miként tart majd fel a kocsi és miként zuhan le, hogy ismét felmásszon a csúcsra a gyomrom is görcsbe rándul ha ehhez a gyorsaságot is hozzátoldom. Végül is csak beállunk a sorba s míg sorra nem kerülünk érzem, hogy szívem egyre inkább ki akar szakadni a helyéről, de amint átadtuk a jegyeket beletörődöm sorsomba, immáron nincs visszaút.*
- Na ne...!* nyögök fel amikor El az első kocsi első ülését veszi célba.* - Ennyire nem vagyok bátor.* jegyzem meg aggodalmasan, én inkább középre ültem volna, ott biztonságosabb számomra, de ahogy mögöttem nyomakodnak befelé úgy kezdenek el lökdösni is izgalmukban mi kicsit sem tetszik, legszívesebben le is kaszabolnám őket pálcám segítségével, de mivel ezt sajnos nem tehetem tétovázva ülök be a fiú mellé. Remegő kézzel csatolom be a biztonsági hámot, mi véd attól hogy kiessünk s a maradék időben ajkamat harapdálva pillantok hol a sínekre hol az Infaltusos fiúra.*
- Félek.* bököm ki halkan, bezzeg egy mutáns lénytől kevésbé rezelek be na de én már csak ilyen vagyok. A kocsik meglökődnek a sípszó után így kapaszkodok hát bele az előttem lévő kapaszkodóba. Felfelé egészen tűrhető csak a kitörő izgalom és félelem zavar s ahogy már csak pár méter van és El is visszaszámol úgy nyelek egy nagyot. Hogy mi történik azt nem tudom, mint akit gyilkolnak úgy visítok fel s kidülledt szemekkel meredek a sínekre, ujjaim teljesen elfehérednek a kapaszkodástól, egyszerűen hihetetlen, hogy én erre felültem.*
- Áááá!* nem bírom abbahagyni talán még akkor sem mikor felfelé megyünk, de immáron jóval gyorsabban, a következő pillanatban ismét leszaladunk a mélybe és ezt újra és újra megtesszük amíg csak a pálya tart. Szívem úgy kalapál mintha több liter kávét ittam volna meg egy huzamra, fejem s fülem zúg s ahogy a szél a szemembe süvít úgy buggyannak ki a könnycseppjeim is. Amint visszaérünk kiindulóhelyünkre mereven kapaszkodok tovább, képtelen vagyok megmozdulni, szépen kivasalt hajam mint valami madárijesztőnek úgy kócolódott össze, arcom holt sápadt, ajakam is meg meg remeg olykor, teljesen lesokkolódtam. Már nagyjából mindenki elhagyta a kocsit de én még mindig ott dekkolok, úgy érzem izmaimnak nem igazán akaródzik engedelmeskedni bármennyire is szeretném.*
- El..?* motyogom magam elé teljesen kiszáradt ajkakkal. Tiszta ciki, de ez van, ez nekem sok volt, mondtam én mielőtt még felszálltunk volna.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 13:24

*Néhány szót beszélnek a táncról is, és a közeledő bálról, és a lány hozzáállása mulattatja a fiút. Vicces ez a lány, jó a társasága. Mikor bejutnak a parkba, egyből a körhinta felé mennek, ami gyorsan kezd el forogni körbe-körbe, miközben El a karral állítgatja le-fel az ülőhelyüket. Mikor kiszáll, forog a világ, így meg kell állnia egy percre, Jasmine-nak pedig meg kell kapaszkodni a karjában, hogy el ne essen.*
- Hát ha tényleg azt kell, ne félj, majd én megcsinálom.*néz a lányra mintha időjárásról, vagy valami semleges témáról lenne szó. A következő játékot a leányzó választja ki, ami a hullámvasút lesz, de míg odaérnek beszélgetnek is közben.*
- Igen, az nagy szerencse. Ezért is szeretem még a sok másik dolog mellett a sulit.*már azon is eltűnődött, hogy haza sem megy látogatóba, hanem inkább egész nyáron a Mysterióban marad. Az sokkal jobb nyaraló hely, mint ha hazamenne. Bár akkor az apja egészen biztosan nagyon dühös lenne, de kit érdekel?*
- Tényleg? Hát akkor a suli jól megváltoztatott.*jegyzi meg Jasmine-nak, akiről el sem tudja képzelni, hogy ne lenne legalább egy tucat barátja, és több tucat ismerőse. Magáról igen, de Jasmine-ról nem. Ahogy elérik a hullámvasutat, a leányzó kicsit megijed, de mégis beállnak a sorba, és miután odaadták a jegyüket, El az első kocsiba ül be, szegény Jasmine-nak pedig nincs választása, így jön utána. Mikor beül mellé ajkait harapdálva mondja, hogy fél.*
- Ne aggódj, nincs mitől. A hullámvasút tökéletesen biztonságos, ha pedig mégis kiszállnál, boszorkány vagy, túlélnéd.*hát igen, ez a jó abban, hogy varázserő van a birtokukban. Bár lehet, hogy ezzel még jobban ráijesztetett a lánykára, bár nem volt szándékában. A sípszó után elindul a menet. El nyugtatóan megsimogatja Jasmine kezét, amivel azt akarja mondani, ne félj, nem lesz semmi baj. Felfelé még lassú, de lefelé már nagyon gyors, és ahogy teszi meg a hajmeresztő kanyarokat és forgásokat, annyival jobb. Mikor visszajutnak a kiindulópontra, El mosolyogva pillant Jasmine-ra, de amint meglátja a lányt, már egyből nem mosolyog. A hevederek felpattannak, az emberek kifelé tartanak, de ő még mindig egy helyben ül.*
- Jasmine, nyugi, vége van. Gyere.*gyengéden próbálja lefeszegetni a lány ujjait a korlátról, és ha ez sikerül, kitámogatja a kocsiból. Gyengéd mosollyal simítja le a lány kócos haját, hogy ne legyen már olyan mint egy madárijesztő.*
- Azt hiszem, pihennünk kéne egy kicsit.*javasolja néhány pad felé mutatva. Ha Jasmine leül az egyikre, ő egy pszichokinézissel megszerzett pohárba vizet tölt, majd azt a lánynak adva leül mellé.*
- Hát ez meredek volt. Legalább élvezted?*bár nehezen elképzelhető, ahogy most kinéz, így inkább más vizek felé evez, egy olyan témát hozva fel, ami mindig nyerő.*
- Szép az idő.*felnéz az égre, ahol vakítóan süt a nap, felhő sincs az égen, most legalább nem lehet egy "szép az idő" mondattal leégni. Azt akkor lehet, ha felhős az ég, és még esik is. Ez most nincs így, szóval nem ég.*
- Mit szólnál következőnek a kísértetházhoz?*néz a lányra, aki remélhetőleg megnyugodott, és a kísértetházzal nincs semmi ellenvetése. Az nem gyors, olyan tempóban lehet benne menni, ahogy akarják.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Csüt. Júl. 21 2011, 14:07

* Örömmel konstallálom, hogy lesz ki összekaparjon ha szükségessé válik, a körhinta után erre nincsen szükség, bár picit szédülök, El-be kapaszkodva egy ideig sikeresen visszanyerem egyensúlyom és semmi sem forog már körülöttem. Következő úti célunk a hullámvasút lesz, legalábbis az egyik a sok közül mivel van itt többfajta is, mi a legközelebbihez sétálunk s közben a vidámparkról beszélgetünk s felmerül az is, hogy a Mysterio-ban mennyire szabadok vagyunk.*
- Eléggé... de ez érthető is, teljesen más négy fal között élni két öregemberrel mint sok fiatal között kik szóra méltatnak és kedvesek.* felelem mosolyogva, bár vannak ellenségeim akikkel nem jövök ki jól, ez talán az én hibám is talán nem, minden esetre én sem vagyok mindenkivel puszi viszonyban. Amint elérjük a hullámvasutat ledermedek a látványtól és habozni kezdek, de végül is felülünk rá, méghozzá az első kocsiba, mihez nagy nehezen jutok el - mások igen csak segítenek - s mikor már a védő heveder is elénk kúszott félősen jegyzem meg, hogy ettől az egésztől tartok.*
- Gondolod?* én ebben nem vagyok annyira biztos, sajnos repülni nem tudok és Caterna ostora sincsen nálam szóval nekem igen meleg a pite. Na de hamarosan elindul a szerkezet és én üvöltök torkom szakadtából, visítok mint akit nyúznak, a szélnek köszönhetően könnyeim is megindulnak mik bár elhomályosítják a látványt némileg azért látom az elsuhanó tájat és mindent ami szükséges. Talán ez is a baj, szememet képtelen voltam behunyni így mikor véget ér a menet teljesen lemeredve, kócosan és holt sápadtan ülök ott továbbra is annak ellenére, hogy már mindenki kiszállt, ez most valahogy nem tud érdekelni. Rekedtesen szólítom El-t ki látva szorult helyzetemet segíteni próbál.*
- Nem tudok.* motyogom, ujjaim teljesen rászorultak a kapaszkodóra és ha a fiú nem fejtette volna le talán még másnap is ott ülnék. Teljesen ránehezedve támolygok ki lesütve szemeim, mások jót szórakoznak rajtam, de hát nem tudok mit csinálni, remegnek a lábaim és nem érzek erőt sem magamban. Nem számítottam erre s már nem is tudom miként üljek fel az ilyen hajmeresztő dolgokra, de majd elválik ha jobban leszek.*
- Az jó lenne...* egyezek bele, jót tenne ha megvárnánk míg az adneralin szintünk visszaesne normálba és az izmaim is engedelmeskednek, mert egyenlőre nem igazán bírok velük. A padon jobb valamivel s határozottan értékelem a fiú segítségét, így a témaváltást is.*
- Igen, sikerült kifogni a jó időt. Köszi El.*pillantok rá kedvesen elmosolyodva ahogy átveszem a poharat miből iszok is.* - Egy perc és összekapom magam, nem akarom elrontani ezt a napot.* ígérgetem s ahogy tőlem telik úgy próbálok meg regenerálódni sok sok nagy levegővétellel én nézelődéssel, de direkt kerülöm az ilyen és ehhez hasonló játékokat.*
- Nem tudom, hogy élveztem e, nem tudom eldönteni, nem tudom mikor sokkolódtam le.* vallom be szememet lesütve, egyenlőre még nagyon a hatása alatt vagyok, az iram, a szél, a sínek, a zúgás... egyenlőre csak erre tudok gondolni és a hányingerre mi többször is megkörnyékezett.*
- Legközelebb becsukom szemem hátha jobb lesz.* egy próbát megér, minden esetre pár perc ücsörgés után már sokkal jobban érzem magam és a lehetőségre már szélesebben mosolyogva bólintok is.*
- Az jó lesz! Szerintem a kettő együtt sok volt, egy nyugisabb most jól esne.* állok fel a padról s ha sikerül kisilabizálni azt, hogy hol is találjuk meg a kísértetházat akkor el is indulunk felé miközben én most már azért tüzetesebben szemügyre veszem a parkot. Rengeteg jelmezbe bújtatott figura mászkál a kicsiket szórakoztatva, lufis bohócok és különböző árusok.*
- Mit szólnál egy vattacukorhoz?* pillantok fel rá amint megérzem ezt a fincsi illatot és azt is felfedezem, hogy onnan érkezik.*

// Fagy //
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 10:05

//Olvad//

*Körhinta után Jasmine-on van a lehetőség, hogy úti célt válasszon, így indulnak el a hullámvasút felé. Közben persze beszélgetnek, és a Mysterio is felmerül.*
- Igen, tényleg sokkal jobb. Bár olyan fiatallal együtt élni, aki az idegeidre megy, nem épp a legjobb.*jegyzi csak meg úgy mellékesen, ezt is az otthonára értve. El mindig is furcsállta azokat az egykéket, akik testvérre vágynak. el nem tudja képzelni, miért teszik ezt, mikor ő legszívesebben elpasszolná az övét bárkinek, aki kéri. Végül elérik a hullámvasutat, és mivel El az első kocsit választja, Jasmine sajnos a sok ember miatt nem mehet máshova.*
- Még szép.*hiszen ezért van varázsereje, hogy ne legyen annyira sebezhető, mint a muglik. De a menet hamarosan elindul, gyorsan száguld és forog össze-vissza, egyszóval hajmeresztő az egész. Mikor aztán visszaérkeznek a kiindulási pontra, ahol Jasmine kis segítségre szorul. Le kell feszegetnie a lány ujjait, hogy elengedje a kapaszkodót, és kitámogatni a kocsiból. A többi ember persze jól szórakozik, amiért legszívesebben megleckéztetné őket valami jó kis varázslattal, de inkább lemond róla, és Jasmine-nak segít. Keres egy padot, ahol a lehető legjobb témát hozza fel.*
- A te érdemed, te választottad.*mondja ezután tölt egy pohár vizet a lánynak, és újból leül mellé, és kérdezgeti.*
- Tudod mit? Ha lesz olyan, hogy legközelebb hullámvasútra ülnénk, hátra megyünk. Jó?*félrefordítja a fejét, elgondolkodva néhány dolgon, kissé összeráncolva homlokát. Pár perc múlva felvet egy ötletet, ami nem jár hányingerrel, se gyorsasággal. A kísértetkastély, amibe Jasmine bele is egyezik. A térképről megállapítják, merre is kéne menni, elindulnak, de néhány perc után Jas ismét kérdez.*
- Á, szuper ötlet.*azzal már meg is indul egy vattacukor árushoz, persze a lány mellett. A sorban rajtuk kívül csak egy gyerek van, ő hamar meg is lesz, így ők jönnek.*
- Milyen színű legyen?*fordul Jasmine-hoz először, aztán maga nézi meg jobban a választékot. Szomorúan állapítja meg, hogy fekete nincs, ezért hát mást kell választania.* - Akkor én kéket választok.*mivel ez a második kedvenc színe, és ebből szerencsére van, nem kell valami mást választania. De ha a lány is választott, ő kifizeti mindkettőt.*
- Ne aggódj, még ebédet is kapsz mellé.*egy vattacukor azért nem törleszti azt a sok jegyet, ez csak egy kis része, de az ebéd azért kicsit messze van még, de addig is elég lesz a vattacukor. Ha mindkettőjüknek megvan a cukra, tovább is indulhatnak. Egyszer csak eszébe jut egy kérdés.*
- Mondd csak, neked milyen a családod? Mert ugye mondtad, hogy két öregember. Mennyire öregek?*miközben kérdez, baljával megfogja a vattacukor egy ragacsos részét, és próbálja leszakítani a többitől. Először gyengén, hogy csak ennyi kell neki, és kész, de mikor nem jön le, erősen megrántja mire egy sokkal nagyobb darab jön le, mint amit tervezett. A lendülettől pedig kis része az arcába csapódik. Mikor végül sikerül megennie azt a darabot, egy másik kisebb darabka ráragad az orrára, és a keze is teljesen ragad.*
- Hogy kell ezt enni, hogy ne legyél teljesen ragacsos?*mordul fel ingerülten szedegetve le arcáról és kezéről a rátapadt darabokat.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 10:27

* Nem éppen a legjobban sül el ez a hullámvasútozás, nem számítottam arra, hogy kissé rosszul leszek tőle, így hát csak El segítségével tudok kimászni a kocsiból és teljesen rá is támaszkodom míg el nem érjük a padot. Ott kapok egy pohár vizet mit hamar el is fogyasztok, az üvöltözéstől teljesen berekedtem és ki is száradt a szám, szóval pillanatok alatt el is tűnik az ital.*
- Tudom. De mindig is felakartam ülni egy ilyenre.* jegyzem meg sóhajtozva miközben már azon jár az eszem, hogy legközelebb azért becsukom a szemem, mert hát erről azért én le nem mondok és hát El-re is tekintettel vagyok.*
- Rendben, hátha ott elviselhetőbb lesz. Ott is ki kell próbálni nem de?* a kérdés költői, természetesen választ nem várok s miután jobban érzem magam a kísértet kastélyt választjuk mi felé el is indulunk. Menet közben nózimat megcsapja a jellegzetes vattacukor illat mitől a nyál is összefut a számban, így vetem fel, hogy ehetnénk egyet. A fiú is benne van így mosolyogva lépkedek mellette az árushoz, hol hamar választhatunk is.*
- Pirosat kérek.* döntök a szemrevételezés után s miután megkaptuk a csemegénket folytatjuk utunkat.* - Nem aggódok, behajtom rajtad.* pillantok fel rá mosolyogva s miközben küzdök ezzel a ragacsos nyalánksággal, hogy letudjak csippenteni belőle egy darabot a felmerülő kérdésre is válaszolok.*
- Lehet hülyén hangzik El, de nekem nincs családom.....* pillantok fel rá megkeményedett tekintettel.* - Anyám mondhatni meghalt születésem közben, apám e miatt pedig engem okol, nagyon szerette anyámat így egy fikarcnyi szeretet sem kaptam felőle az elmúlt 17 évben és 11 hónapban. Azt se tudja hol vagyok... de szerintem nem is érdekli.* vonom meg a vállam s bekapom a megszerzett falatot.*
- A dadámmal és a szakácsnővel éltem, őket értettem öreg alatt. Nagymamám helyet nagymamám volt, apám és anyám helyett is ő próbálta megadni mindazt a szeretet mi egy gyereknek szüksége van... Nagyon szeretem.* mosolyodok el, mert hát csak ő van nekem ezen az egész földkerekségen. El szerencsétlenkedése reppent ki bambulásomból s amint látom mit le nem művel felkacagok.*
- Kifog rajtad egy vattacukor?* kapom le nózijáról azt a kicsinyke adagot mi ráragadt és betömöm a szájába, hogy megtudja ízlelni miről is van szó.*
- Hát...az nem hiszem, hogy elkerülhető. De ha megpróbálod apránként lecsipkedni úgy, hogy a többi a pálcikán maradjon talán sikerül. Így ni.* mutatom meg sajátomon és óvatosan, nyugodtan le is szedek egy kisebb darabot mit aztán a számba tömök. Nagyon finom az íze, élvezettel nyammogok magamban míg el nem olvad ajkaim között. Ahogy felnézek rá egyből elkap a nevetés ugyanis imitt-amott kék foltos lett a fiú arca.*
- Tiszta kék az arcod! Megszínezte ahogy kissé odaolvad!* nevetek jóízűen, bizony ám, ha ujjait is megnézi akkor ott is láthatja és természetesen az enyém is olyan csak pirosba.*
- Rosszabbak vagyunk mint egy gyerek.* de én nem bánom, nem sűrűn volt lehetőségem ilyet enni s amint látom s tudom, Elnek sem. Közben a kísértet kastélyhoz érünk hol megpróbáljuk elfogyasztani a maradék édességet, igaz összeragad tőle a szám és az ujjaim de rá se rántok.*
- Na menjünk.* iramodok meg befelé persze csak miután a jegyet is átadtam. Egy olyan szobába kerülünk hol minden mozog így hát én egy puff félére vetem magam, minek két oldalába kapaszkodva pattogok mint egy nikkelbolha s próbálok nem leesni róla miközben széles vigyorral figyelem a másikat.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 10:46

*A hullámvasút kissé máshogy sül el, mint gondolta a fiú, de azért így is élvezte, és miközben várnak, hogy lecsökkenjen az adrenalin-szint, leülnek egy padra.*
- Hát, most megvolt.*bólint és mosolyogva vállat von, majd felvet egy ötletet, hogy legközelebb hátra üljenek, mert ott talán jobb lesz. Miután Jas is jobban lesz, a kísértetkastély felé veszik útjukat, de séta közben a lány kiszagolja a vattacukrot, így kérnek is egyet-egyet. A fiú fizet, és tudomásul veszi, hogyha esetleg el akarná bliccelni az ebédet, akkor azt a lány behajtja rajta. Útközben a családjáról kérdezi Jas-t, és megtudja, hogy neki sem volt túl felhőtlen a gyerekkora.*
- Nem szabadna olyanért okolnia téged, amiért nem te vagy a hibás.*mondja komolyan, mert bár neki megvan mindkét szülője, egyáltalán nem úgy érzi, mintha lennének. De amint megpróbálja megkóstolni a vattacukrot, szerencsétlenkedni kezd, és összeragacsozza a kezét és az arcát is.*
- Hé, még nem ettem ilyet, hogy várhatod el, hogy tudjam?*néz rá Jasmine-ra durcásan, lebiggyesztett ajkakkal, és még keresztbe is rakná a kezét, ha nem tudná, hogy akkor még ragacsosabb lesz. A lány lecsippenti az orráról azt a kis darabot, és a szájába tömi.*
- Hm, finom.*állapítja meg, miközben azt figyeli, Jasmine hogy csinálja, hogy nem lesz mindene ragacsos, és a példáját próbálja követni. Amint a lány felnéz, felnevet, és El hamar meg is tudja, mi az oka ennek, vagyis hogy a vattacukortól tiszta kék lett az arca és a keze is.*
- Kék és piros marslakó. Vigyázzunk, a végén hívják a zsarukat.*viccelődik egy kicsit, majd a kísértetház felé közeledve próbálja meg eltüntetni az összes megmaradt vattacukrot, kisebb-nagyobb sikerrel. Mikor odaérnek, odaadják a jegyet, és már mennek is be. Egy mozgó szobában találják magukat, ahol Jasmine már azonnal leveti magát egy puffra, mi mozog alatta, így kicsit nehéz megmaradni rajta. El széles mosollyal felmászik egy asztal tetejére, és úgy tesz, mintha szörfdeszka lenne, és ő a tengerben szörfözne.*
- Tudtad, hogy szuperül szörfözöm?*kérdezi Jas-t vigyorogva, kezeit széttárva, hogy meglegyen az egyensúlya. Ha kiszórakozták magukat a mozgó szobában, és továbbmennek, egy rövid folyosó után elérhetnek egy álló koporsóhoz, ami folyamatosan nyitódik, aztán becsukódik.*
- Gyere.*megfogja a lány kezét, és a koporsó elé állítja. Mikor újra kinyílik az ajtó, és megjelenik a csontváz egy vízipisztolyból víz fröccsen a lányra, így olyan, mintha a csontváz pisilte volna le. El biztonságos távlatból figyeli őt. Elsősorban nem a csontváztól fél, inkább fedezékbe bújna a lány elől, hátha el akarja kapni őt ezért a szemétségért.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 11:08

* Megkapom a vattacukromat mit egy mosoly kíséretében köszönök meg s ahogy a kastély felé tartunk a fiú arról kezd érdeklődni, hogy milyen a családom. Nem hiszem, hogy nekem van olyanom és ezt el is mesélem neki, születésem pillanatában ez a szó megszűnt létezni.*
- Hát ezt mond neki.* vonom meg a vállam, sosem közeledett felém, alig volt otthon s mára már úgy érzem nincs is szükségem rá. Na de ahogy látom, hogy El miként birkózik meg a pálcán lévő nyalánksággal úgy nevetek fel rajta mert eléggé muris látványt nyújt.*
- Ne morogj már, olyan viccesen festesz amint ezzel a nyavalyával harcolsz.* mosolyodom el kedvesen amikor látom a durcás képet, mi szerencsére nem tart sokáig, tehát megfigyelheti, hogy én miként próbálok meg minél többet ajkaim közé juttatni, persze csak miután az orrára ragadt ragacsot a szájába tömöm.*
- És még milyen fincsi lenne ha több is kerülne a szádba.* nem pedig az arcára mi kissé kék lesz így hát ismét felnevetek a látványon mit szerencsére nem bán, szavaiból legalábbis így érzem.*
- Még a végén kitessékelnek minket innen.* kuncogom magam elé halkan, azért érdekes, hogy egyes mindennapi dolgok kifognak rajtunk na de hát sebaj, ez van azzal ki mágia segítségével könnyíti az életét és nem volt igazándiból gyermekkora. Elérjük a kastélyt hova be is térünk, egyből egy mozgó akármire vetem magam, kisebb kihívást jelent számomra rajta maradni de igen jól szórakozom. El egy mozgó asztalra pattan fel és úgy csinál mintha hullámot lovagolna meg mire megint csak felnevetek, az utóbbi időben szerintem nem mosolyogtam ennyit mint ma és még nincs vége a napnak.*
- Nem, de most már tudom....kár hogy nem hoztunk fényképezőgépet.* biggyesztem le ajkam kissé mert hát ezeket a pillanatokat meg kellett volna örökíteni.*
- Kint majd veszek egyet. Amúgy most komolyan tu-tu-tudsz szörfözni?* kérdezem még mindig pattogva, ez egy lehetetlen sporot számomra még sosem próbáltam és szerintem nem is fogom. Na de megelégelve ezt a szobát ragadja meg a fiú a kezem és egy kisebb folyosóra követem míg nem maga elé állít.*
- Mi ez?* pillantok vissza rá vállam felett, őszintén szólva fogalmam sincs de mikor látom,hogy fedezékbe menekül a hátam mögé én gyanútlan visszafordulok, ekkor kapok egy adag vizet az arcomba mire igazán nem számítottam így hát meg is lepődök.*
- A fene.* ugrom meg kissé és kapok az arcomhoz hol szét kenem a folyadékot.*
- Egy lány háta mögé bújsz?* fordulok felé vigyorogva, persze csak viccelek nem kell komolyan venni szavaimat de ha úgy vesszük... Elfordulok a koporsótól és egy másik folyosón indulok el - mivel a koporsó elállja utunkat így csak is erre lehet - de pár lépés után felfedem a talajban mozgó hengereket mik hol előre mozognak hol hátra s bár a falba kapaszkodó van beépítve őszintén megrémülök a látványtól.*
- Szana-szét fogom itt törni magam.* motyogom kétségbeesetten lesve az akadályt. Magamban szurkolok magamnak és egy nagy sóhaj után meg is kapaszkodok a korlátba de ahogy sejtettem ez sem nekem való, amint rálépek ki is csúszok és fenékre esve sodorja előre lábamat míg én továbbra is kapaszkodok.*
- Mesés látványt nyújtok mi?* vigyorodom el de következő pillanatba már azon vagyok hogy megoldjam a helyzetet. Elengedem a kapaszkodómat és négykézlábra helyezkedem ami biztonságos. De a hengerek egyszer csak visszafelé kezdenek el mozogni így szépen visszacsúszok egészen El lábának ütközve először lábaimmal ugye majd popsimmal.*
- Szuper!* nevetek fel a fenekemre ülve a szilárd talajon.* - Próbáld meg te!* pillantok fel rá, hátha ő több sikerrel jár én majd csak megoldom valahogy, szerencsére most csak mi vagyunk itt.*

Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 11:28

*A vattacukor eszegetése közben El a családjáról kérdezi a lányt, ami nem egy boldog téma, egyikőjüknek sem. Mivel nem akarja, hogy Jas szomorkodjon, elveti a témát, de okot ad arra, hogy kinevessék, ugyanis rendkívül szerencsétlen azzal a vattacukorral.*
- Inkább egy emberevő fenevad, mint a vattacukor.*morogja szúrós szemmel nézve az édességre, de aztán egy kicsi a szájába is kerül, ami igazán finom, és ennek hangot is ad.*
- Hát igen, lehetséges.*vonja meg a vállát egy félmosollyal, aztán mikor Jas felhívja a figyelmét a kékségére, ezen inkább nem morgolódik, hanem viccelődik.*
- Rábeszélném őket, hogy ne. Van néhány módszer, ami működne.*és persze mind mágikus, ami ugye nem baj, hiszen egy varázslónak azért van varázsereje, hogy használja. Na de közben elérik a kísértetkastélyt, ahová be is lépnek, és egy mozgó szobában találják magukat. Jasmine egy mozgó akármire ül rá, ő pedig egy asztalra, amin azt játssza, hogy szörfözik.*
- Mik ki nem derülnek, ugye?*és mi minden ki fog még derülni! De azért tényleg kár, hogy nincs fényképezőgép, volna néhány dolog, amit meg kéne örökíteni, például a vattacukrokat.*
- Igazából nem, az asztalszörf jobban megy.*miközben ezt mondja, az asztal jók előrebillen, aminek köszönhetően leesne, de úgy mesterkedik, hogy úgy látszódjon, mintha ugrott volna. Ezután megfogja Jas kezét, és egy folyosón végighúzva egy koporsó elé állítja, amiben egy csontváz van. A lány kérdésére csak biztatóan mosolyog, nem kell félni, semmi rossz, és Jasmine marad is, elérve ezzel, hogy az arcába fröcsköljön a víz.*
- Eszembe se jutott.*válaszolja szintén vigyorogva, és Jasmine után megy, aki egy folyosón indul el. Az utat elállja egy rakás előre-hátra mozgó rönk, amin át kéne jutni.*
- Majd összeraklak.*javasolja a lány halk motyogására, ki már el is indul, és a korlátba kapaszkodva próbál átjutni. nem nagyon sikerül, és elesik.*
- Igen, igazán mesébe illő.*helyesel nevetve Jas kérdésére, aki most négykézlábra állva próbál kifogni az akadályon, de ez sem sikerül, így csúszik vissza El-hez.*
- Oké, megpróbálom.*kivárja, hogy a rönkök előre guruljanak, és akkor rájuk ugrik, mintha csúszna, és a feléig jó is ez a taktika, de aztán a rönkök újra hátrafelé kezdenek forogni, így hasra vágódik, hidat képezve a két part között.*
- Au.*jajdul fel lényeges fáziskéséssel, vagy jó egy perc után, hogy elvágódott. Mindenesetre a folyamatosan forgó rönkök között lehetetlen felállni, talán ha Jasmine valahogy áttudna jutni a sebtében készült "hídon", akkor segíthetne neki is feltápászkodni.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 11:47

* A mozgó szoba igazán muris számomra, hisz minden mozog s míg én egy puff szerűségen zötykölődöm addig El eljátsza egy asztalon, hogy szörfözik. Egészen jól megy neki meg kell hagyni s ahogy elnézem úgy merül fel bennem az, hogy kár, hogy nem tudjuk ezt megörökíteni. Viszont minden jónak félbeszakad egyszer, így ennek is, kézen fogva követem a srácot egy folyosó felé hol aztán előre tessékel s míg én kíváncsian pillantok rá addig az ajtó kinyílik mire vissza is fordulok és egy csontváz az arcomba spriccel egy vizipisztollyal.*
- Beszari.* pillantok felé vigyorogva az arcomat törölgetve, nagyon is mögém bújt most már tisztában vagyok vele így hát elfordulva ettől a koporsótól továbbsétálok míg nem a mozgó talajhoz nem érek mi aggodalommal tölt el. Szerencsére egy igével helyrehozhatom ha eltörik valamim így nem pánikolok, bátrabban kapaszkodom meg a korlátban de a gyorsan mozgó rönkök így is kiviszik a lábam s mint egy szerencsétlennek úgy pattog a lábam továbbra is míg én erősen, szétfeszített karokkal kapaszkodok.*
- Hófehérke szerencsétlenkedése.* motyogom szórakozottan majd négykézlábra vágom magam és így próbálok átjutni, de a rönkök visszafelé veszik az irányt így ütközök neki a fiúnak és pottyanok popsira.*
- Sok sikert!* vigyorodom el azt figyelve miként próbálkozik, de neki sem sikerül, szépen kiterül a rönkökön mire felnevetek miközben két tincset a fülem mögé tűrök s ajkamba harapva teszem le tenyerem a fiú vádlijára, majd szépen át is mászok rajta, nem kímélve őt, hisz itt ott tenyerem és térdem igen csak belenyomódik. De végül sikeresen átjutok s megfordulva kapom el a fiú egyik kezét és húzni kezdem mielőtt a rönkök ismét irányt váltanak. Ha segít nekem - mert hát nem bírom én el csak úgy őt - akkor talán sikeresen átjutunk ezen a szakaszon s végre felállhatunk.*
- Szemét ez a kastély...* vigyorodom el s ahogy körbenézek látom, hogy sötétített kisebb alak van a falba építve min elgondolkozok ugyan, hogy minek van ott de nem említem meg. Tovább menve egy egyszerű folyosóra érünk hol semmi sincs, így hát gyanús lesz nagyon is.*
- Jaj de ismerős ez nekem... de nem vagyok hülye.* már nyúlnék is pálcámért, hogy kivédjem a támadást bármi legyen is mikor észbe kapok. Ez nem az a hely, semmi olyan nem érhet mi megsebesítene vagy az életemre törne így a mozdulat félbe is szakad.*
- Nah jó...*én megyek elől s figyelek mindenre amire csak tudok, de mégis meglep, hogy fentről a plafon felől valami kasza féleség megindul felénk, én meg sikkantva guggolok le nehogy leszedje a fejem s ha minden igaz ez olyan gyorsan történik, hogy a fiú átesik rajtam.*
- Bocsi.* emelem fel fejem mivel karjaimmal bevédtem azt.* - Azt hiszem így folytatom az utam.* ha El elindul akkor én utána négykézláb követem mi tiszta röhejes de hát ez van, nem bánom ha a fiú hülyének néz s mivel rajtunk más úgy sincs itt...*
- Mikor érünk ki innen?* kérdezem araszolgatva a földön, fogalmam sincs mekkora út van még előttünk, nem mintha nem szórakoznék jól, csak kérdezem.*

Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 12:08

*A mozgó szoba és a szörfözés után egy folyosó végi csontvázhoz érnek, ami egy vízipisztollyal spricceli le Jas-t, El jóvoltából, aki elé állítja a csontváznak. Jas rágalmazásán csak vigyorog, és követi a lányt egy forgó rönkökkel teli útszakaszhoz, ahol előbb a lány próbál szerencsét, nem túl nagy sikerrel. Ezután ő jön, és bár egy darabig úgy néz ki, átjut, végül mégis elterül a rönkökön, hidat képezve a két oldal körül. Jasmine ezt ki is használja, hídnak használva őt átmászik a másik oldalra, cseppet sem kímélve őt.*
- Te kis szadista.*motyogja orra alatt, remélhetőleg úgy, hogy na hallja a lány. Ezután szerencsére segít neki, kezét megfogva próbálja felhúzni, és kis szerencsétlenkedés után épségben átjut a túloldalra, vállát simogatva, ahol különösen erősen nyomódott a térde belé, de igazából nem fáj, csak kicsit sajog, és már indulhatnak is tovább. Egy üres folyosóra érnek, ahol semmi sincs, így hát igazán könnyű lenne itt átsétálni, ha nem lenne biztos benne, hogy itt valami trükk van.*
- Paranoiás vagy?*kérdi vigyorogva a lányt, majd Jas után megindul a folyosón, aki igencsak gyanakodva méricskél mindent. Nem is ok nélkül, mivel a plafonból valami kaszaizé indul meg, így Jas lebukik. A lány olyan hirtelen tűnik el, hogy csodálkozva nézne körül, ha nem bukna át a földön guggoló lányon.*
~Szóval idetűnt.~*gondolja fejét csóválva, feltápászkodva földről, immár másodjára.*
- Ugyan, ne törődj vele, lassan megszokom.*továbbindulnak a folyosón, Jasmine négykézláb, El két lábon.*
- Olyan vagy, mint az evolúció visszafelé.*nevet fel a fiú.* - Két lábon kezdted, négyen folytatod.*a folyosónak a végére érnek, és akkor Jasmine feltesz egy kérdést, remélhetőleg immár két lábon.*
- Már látom a fényt az alagút végén.*mutat előre a kijáratra, amit el is érnek, remélhetőleg balesetmentesen. A lépcsőn lejőve ismét a szabadban találhatják magukat.*
- Na, hát ez egész jó volt, az esésektől eltekintve.*állapítja meg mosolyogva, majd körülnéz, van-e errefelé árus, ahol vehetnének egy fényképezőt.*
- Nézd, ott vehetünk fényképezőt.*mutat előre egy nagy bódéra, ahol van minden, szuvenírek ez meg az, s még fényképezőgép is. Ha Jas is jön, megindulhatnak a bódé felé.*
- Te szeretnél venni, vagy én vegyek? Nem, tudod mit, vegyünk mind ketten.*javasolja, és már ott is van a bódénál, ahol egy digitális fényképezőt kér az eladótól, hozzá elemeket, amit ki is fizet. Ha Jas is vásárol, megvárja, ha nem, akkor a térképet nézegetve indul el lassan, hogy kiszúrja következő úti céljukat. Mivel egyedül nem akar dönteni, ezért inkább beteszi a fényképezőbe az elemeket, bekapcsolja, majd Jasminre-ra irányítva a kamerát kattint egyet.*
- Jó kép lett. Most hova menjünk?*sok lehetőség van még, rengeteg hely, ahol nem voltak, így hát inkább a lányt véleményét várja, mivel a kísértetház az ő ötlete volt, így most újra Jasmine jön.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 12:38

* Persze, hogy kihasználom a helyzetet különben csak mágia segítségével jutnék át olyan béna vagyok, de hát tálcán kínálta nekem magát a fiú, így mászok át rajta a túlpartra, hol aztán segítek neki is megszabadulni a rönköktől. Felállva sétálok tovább s ameddig a szemem ellát egy egyszerű folyosót pillantok meg. Már kapnám is elő pálcámat mikor is eszembe jut, hogy ez itt felesleges, így hát gyanakodva indulok el.*
- Még szép! Te talán nem? Tudod, hogy eddig hány ilyen folyosót láttam? Két kezemen nem tudnám megszámolni.* vetek egy pillantást rá a vállam felett majd megyek tovább egészen addig míg nem a plafon felől egy kasza nem lódul felénk s én azt teszem amit ebben a helyzetben lehetséges, gyorsan leguggolok és védem a fejem. Ennek következtében bukik át rajtam a fi s ahogy lábfeje megböki a popsimat úgy esek én is előre, de még épphogy sikerül megtámaszkodnom.*
- Hát én ilyen ügyetlen vagyok.* ez van, a suliban szerencsére csak ritkán nyilvánul meg de itt ezen az átkozott helyen... szinte lépten nyomon. Minden esetre négykézláb folytatom utam mi nagyon is kedvére van a srácnak így csak grimaszt vágva pillantok fel felé.*
- Örülök, hogy jól szórakozol. Ez a cél na meg így a biztos....innen lejjebb már aligha eshetek.* bár szerintem képes lennék rá no de mindegy is, hamarosan kiérünk a végére mi azért örömömre szolgál így hát felállok és lesétálok a lépcsőn.*
- Nekem is tetszett.* értek egyet a fúval a lépcső aljában viszont egy manus áll ki egy borítékot nyújt felénk, mellette egy tábla melyen fityingnek tűnő összeg van.*
- Vajon mi lehet benne?* fordulok kíváncsian Élias felé, előkapok pár garast és kifizetem az összeget érte majd kissé félre sétálva izgatottan tépem fel a borítékot. Több mint egy tucat kép kerül így kezünkbe miken mi vagyunk lekapva különféle pozíciókba, úgy látszik titok elkapták a vicces pillanatokat.*
- De jó!* nézegetem át gyorsan s közben Elnek adom azt amit megnéztem. Van itt minden, szörfözés, pattogás a puffon, bár a vigyorgó fejem nem igazán tetszik, a kapaszkodás a rönkökön, El hasalása és bukása rajtam, még az is ahogy átmászok rajta és a képembe spriccel a csontváz.*
- Elrakom ezeket oké? Csináltatok belőlük kettőt Mystralban.* akkor ezért voltak azok a kis elsötétített ablakok na de El kiszúr egy árust hol vehetünk gépet, rövid úton eldöntjük, hogy kettőt veszünk azaz ő, így én csak megköszönöm neki és átveszem a gépet. Megtöltöm elemekkel s mikor végzek a nyakamba akasztom, de ahogy felnézek látom, hogy vakuzik a gép, utólag kiöltöm rá a nyelvem is.*
- Ajánlom is!* mosolyodom el s a kérdésnél vetek egy pillantást a térképre. Valami hajmeresztőt szúrok ki megint s miközben a hasba tűzöm a topom alá a borítékot elindulok a gép irányába.*
- Gyere megmutatom.* vigyorodok el s ha minden igaz hamarosan el is érjük az égbe szökő tornyot.*

- Szabadesésnek hívják. Eléggé meredek de felülünk nem?* szerintem itt nem lesz gondom, azt leszámítva, hogy maximum egy két szervem leszakad zuhanás közben, na de sebaj. Egy kis rosszulléttől nem fogom kihagyni a legjobb játékokat így már be is lépek a sorba s feltekintek az éppen lassan felkúszó innen nézve kis dobozkát miben az emberek ülnek s mikor az felér egy pillanatig csak áll majd villámsebesen lezuhan minek következtében fül sértő visítás ér el hozzánk.*
- Ez szuper!* pillantok izgatottan El felé s visszafordulok a játék felé. A dobozka még föl le pattog a tornyon s szép lassan míg meg nem áll s miután az "utasok" leszálltak róla jöhetünk mi is. Beülök egy helyre s ha El is így tesz gyorsan felhívom magamra a figyelmem és lekapom, ám ekkor odalép egy fiatal srác ki ellenőrizve a hámot el is veszi a gépemet.*
- Tilos felvinni, utazás után visszakapod.* ereszt meg felém egy mosolyt, de ha már nála van akkor élek egy lehetőséggel.*
- Légyszi kapj le minket.* vet egy pillantást a bódé felé, de aztán már emeli a gépet én meg picit El felé tolom fejem, hogy beférjünk a képbe. A vaku villan s ő mosolyogva pályázik el segíteni a többieknek.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Pént. Júl. 22 2011, 13:04

*A rönkökön való átjutás kész csoda, bár ha valaki élő hídként van szolgálva, úgy egy fokkal könnyebb. Na de ezen már túl is jutnak, és egy üres folyosóra érkeznek.*
- Ha növesztesz még párat, talán sikerül.*néz vigyorogva a lányra, ki előre indul, majd hirtelen eltűnik, és ő felbukik valamiben. Az a valami, mint kiderül, Jasmine volt, aki egy kasza elől bukott le. Ezután folytatják útjukat, El két lábon, Jas pedig négykézláb.*
- Igen, nagyon jól szórakozom.*fordul hátra a lány felé vigyorogva, de aztán néhány perc és kiérnek a szabadba. Egy ember, aki ott állt a bejáratnál, Jas kezébe nyom egy borítékot, mire kíváncsian közelebb megy. Képek vannak rajta, amikor bent voltak a kísértetházban, úgy látszik, titokban lefényképezték őket. Miután Jas megnézi a képeket, egyesével odaadogatja neki is. Egyes képek igazán viccesre sikerülnek, ezeken nevet is.*
- Oké, te biztos jobban tudsz vigyázni rá.*bólint rá az ajánlatra, majd kiszúr egy árust, ahol lehet venni kamerát is. Kettőt vesz, egyet magának, egyet a lánynak. Kicsit távolabb megy, míg Jas berakja az elemeket, és mikor a lány megfordul, elkattintja a gépet. Jasmine ezután a kérdésére kiszúr egy játékot, ami felé már el is indulnak, és néhány perc múlva elérik a nagy tornyot.*
- Azta! Hát ez szuper.*a kérdésre csak bólint, még szép, hogy felül, ki nem hagyná. Beállnak a sorba, és követve a lány tekintetét nézi a játékot. A kis kabin lassan leáll, és az utasok kiszállnak, így most ők jönnek. Leül egy helyre, és Jasmine felé néz, aki most visszaadja az előbbi lesből fotózást, és őt kapja le. De az srác, aki ellenőrzi a hámot, elveszi tőle, és El-től is a gépet, de Jasmine kér egy fotót, így a srác miután lefotózta őket, bezárja az ajtót, és a szabadesés mindjárt kezdődik.*
- Ez majdnem olyan, mint a hullámvasút, nem fogsz félni?*vigyorog rá a lányra, majd egy perc múlva elindul a szabadesés. Lassan megy felfelé a magasba, de mikor eléri a legmagasabb pontot, villámsebesen kezd el zuhanni lefelé.*
- Húúúúú!*kiált fel jó hangosan, közben próbálva figyelni fentről a tájat, ami nem lesz túl sikeres, de valahogy azért csak sikerül egy-két pillantást vetni felé. A kabin egy darabig még föl-le ugrándozik, aztán leáll, és miután kicsatolja a hámot, nevetve lép ki a kabinból. A srác visszaadja a kameráját neki is, Jasmine-nek is, így egy gyors hátrafordulással ismét lekapja a lányt.*
- Tudtad, hogy fotogén alkat vagy?*pillant rá a lányra közbe a képet nézve, majd Jas felé tartja a kijelzőt, amin ő látható. A tekintete ekkor a karórájára esik, és meglepődve látja, hogy eltelt az idő.*
- Nem megyünk ebédelni? Pont dél van.*persze csak akkor, ha találnak egy kajáldát, ehhez pedig szükség van a térképre, és még oda is kell valahogy jutniuk. De ha minden jól megy, kb. tíz perc múlva már egy asztalnál ülhetnek, és rendelhetnek valamit.*

//Fagy//
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 01 2012, 17:00

*Egy kis kikapcsolódásra invitálom barátnőmet, ki egy cseppet meg is várat, és megéri rá várni. Bezsebelhet tőlem egy bókot, és megjegyzem, hogy majd figyelnem kell, melyik pasi akarja majd lecsapni a kezemről.*
- Nem mintha terveztem volna, hogy egyedül hagylak. *mondom rákacsintva, majd elmondom neki az úti célt, mi remélhetőleg majd tetszik neki, és megérdeklődöm, hogy van-e kedve ott maradni majd éjszakára is. Erre igen a válasz, minek örülök, és el is mosolyodom.*
- Remek, hát akkor induljunk is. *kapom fel a cókmókom, majd jöhet a por, a festmény, a szükséges dolgok kimondása, majd nemsokára már ott is vagyok a Disneyland bejáratánál, arra várva, hogy Elisa is megérkezzen, mi néhány pillanat múlva meg is történik. Mázlink van, rögtön sorra kerülhetünk a pénztárnál, így veszek is két jegyet, majd Elisa kezét megfogva beljebb sétálok.*
- Hát, nem mindegyik ennyire giccses, de igen, ilyen egy vidámpark. *mosolyodom el. Tudom, hogy nem járt még ilyen helyen, és aranyosnak tartom gyermeki kíváncsiságát.*
- Nincs mit, de ne hálálkodj előre, lehet, hogy nem fogod jól érezni magad. *mondom magamhoz ölelve kicsit, bár kétlem, hogy ne szórakoznánk jól, elvégre ez mégis csak egy vidámpark.*
- Mit szólnál a körhintához? Vagy esetleg hullámvasútaznál? *kérdezem rámutatva az egyes játékokra. A körhintán lovakra lehet ráülni, és akár előre-hátra hintázni, miközben nevéből eredően ugye forog körbe.*
- Tied a választás, de akár mindent kipróbálhatunk, van időnk. *mosolyodok el, és belenézek a pénztárnál kapott kis katalógusba, hogy mi merre van.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 01 2012, 17:25

*Bár beletelik egy kis időbe, de immáron teljesen felkészülve, szépen kicsípve magát jelenik meg a teleport szobában, ahol barátja szerencsére még mindig vár rá, így a köszönés és egyebek után végre az is megtudja, hogy hova készülnek menni. Már előre tetszik neki a dolog, annak ellenére, hogy el se tudja képzelni milyen lehet egy vidámpark, na de majd hamarosan kiderül. Közben abba is beleegyezik, hogy ottmaradjanak éjszakára is, de mért ne tenné, hiszen minél több időt szeretne kettesben tölteni barátjával, ha már ilyen ritkán találkoznak. Na de hamarosan átlépnek a képen, majd a pénztáron is igen hamar túljutnak, így Elisa is kieresztheti magából gyermeki kíváncsiságát.*
- Érdekes helynek tűnik.*pislog körbe, alaposan megszemlélve az összes ismeretlen szerkezetet. Fogalma sincs róla, hogy melyik mire való, de szívesen kipróbálná az összeset.*
- Viccelsz? Már az remek, hogy ketten vagyunk.*mosolyog rá szeretetteljesen, de a romantikára most nincs ideje, hiszen már pislog is a mutatott irányba, kikerekedett szemmel figyelve meg mindent, amit csak lehet.*
- Azt nézzük meg.*mutat a hullámvasút felé, ami éppen akkor kezd zuhanásba, a rajta ülőket sikításra késztetve. Ezt hallva Elisa egy kicsit megszeppen, de végül nyelve egyet, nagy bátran megindul felé. Útközben kiszúr egy Mickey egér jelmezbe bújt embert is, minek láttán megtorpan és csodálkozva pillant felé.*
- Az ott milyen lény?*kérdezi és szúrós pillantást küld egy kisfiú felé, aki kineveti értetlenkedése miatt. De hát nem tehet róla, ez az első eset, hogy ilyen helyen van, tehát nagyjából minden tökéletesen új neki, amit éppen lát. S talán ezért is tetszik neki ez a hely.*
- Erre jön.*ugrik kicsit hátra, ahogy látja a közeledő alkalmazottat, majd bátorság ide vagy oda inkább megfogja Patrick kezét és elkezdi a hullámvasút felé húzni. Az most sokkal szimpatikusabb, mint a beöltözött figura, főleg, hogy nem indul meg sehova.*
- Milyen sok minden van itt.*les ki a játékra felszállni vágyót sorából. Nem is nagyon tud dönteni, hogy miket szeretne kipróbálni, tehát számítani kell egy kis össze-vissza rohangálásra és a tanácstalanságára.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 01 2012, 17:53

*Miután Elisa megérkezik a teleport szobába, nem töltünk ott túl sok időt, csak amíg megbeszéljük az utazással kapcsolatos dolgokat, aztán már irány is Disneyland, hol megveszem a belépőket, majd jót mulatok az inflás lány vidámparkra való rácsodálkozásán.*
- Igazad van, már csak emiatt is jó ez az utazás. *mondom megpuszilva a homlokát, majd felajánlok neki két közelben lévő játékot, mik közül a hullámvasút lesz kiválasztva. El is indulunk arra, és egy pillanatra érzem a lányon az elbizonytalanodást.*
- Nyugi vigyázok rád. *mosolygok rá, ám ekkor felbukkan az a bizonyos Mickey egér, és azzal kisfiúval együtt én is felnevetek.*
- Az kérlek szépen egy vidámparki alkalmazott, aki egy meseszereplőnek van beöltözve, szóval teljesen ártalmatlan. *mondom jókedvűen, aztán újra kitör belőlem a nevetés, mikor Elisa megijed a közeledő figura láttán. Nem akarom kinevetni, de annyira aranyos, hogy ilyen új neki minden.*
- Nyugi Elisa, az ilyeneknek általában csak az a céljuk, hogy megöleljenek, esetleg képet csináljunk velük. Ha gondolod, később fényképezkedhetünk velük, de nem erőszak a disznótor, ez ma a te napod. *fordulok felé kedvesen, és bátorítóan megszorítom a kezét. Valószínűleg ez az ötlet egyébként hanyagolva lesz kicsit, így megindulunk a hullámvasút előtt álló sor felé, és be is állunk a végére.*
- Az biztos, és amilyen kíváncsi vagy, talán zárásig se érünk végig. *mosolygok rá szeretetteljesen, és előrébb araszolok a sorban. Nemsokára a sor elejére jutunk, és beülünk az egyik kocsiba, majd egy vidám arcú alkalmazott ránk húzza a biztonsági kart.*
- Na, izgulsz? *kérdezem felé fordulva, majd lassan mindenki beszáll, így a menet elindul felfelé, hogy aztán meredeken lefelé kezdjen zuhanni.*

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 01 2012, 18:25

*Végül sikeresen megérkeznek a vidámparkhoz, ahol aztán rengeteg újdonság és érdekesség vár rá. A felajánlott játékok közül végül a hullámvasutat választja, de mikor hallja a sikítást kicsit megrendül határozottsága.*
- Biztos?*pillant a fiú felé és egy hálás mosollyal is megajándékozza, majd a nevetést hallva barátja is kap egy szúrós pillantást. Utána viszont újra megnézi magának az egeret, s elég nehéz elképzelnie, hogy abban egy normális alkalmazott van.*
- Szóval az ott egy ember? Meseszereplő? Milyen?*kíváncsiskodik kicsit, s most, hogy már tudja mi az, inkább érdeklődik iránta, semmint fél. Legalábbis ezt gondolja addig, amíg a fickó meg nem indul feléjük, így kicsit ugrik is ijedtében.*
- Megölelni? Akkor nem fog minden is elnyelni, mint azt az alkalmazottat?*pislog nevető barátja felé és el se tudja képzelni, hogy mégis mitől ilyen fene nagy a vidámsága. Mindenesetre a fényképezkedéshez még szüksége van némi bátorságra, így inkább a hullámvasutat választja.*
- Akkor siessünk. Még sok minden van, ami érdekel.*lelkesedik fel, s amint elérnek a kocsihoz kényelmesen elhelyezkedik és küld egy mosolyt az alkalmazott felé, s ezután már nincs más dolga, mint pislogni és nézelődni, na meg vigyorogni.*
- Igen.*bólogat lelkesen, míg a kocsi zuhanni nem kezd. Az első ilyen esetnél sikolt egyet, de utána már egyre jobban kezdi élvezni a menetet, így már csak nevet, minden le- és felmenetnél, forgásnál, s ahogy a kör a végére ér csalódottan sóhajt egy kicsit, hiszen szívesen ücsörgött volna még ott. Na de a búsulás nem tart sokáig, hiszen mikor kibontakoznak a tömegből, már meg is lát egy másik játékot.*
- Az mi?*pillant a fa járművek felé, amik egy csúszdán haladnak le, majd nagyot csobbanva vízben kötnek ki.* - Ó szellemvasút.*pislant a másik irányba, s ezt csak azért tudja magától is, mert a barlangra ki van írva hatalmas fehér betűkkel.*
- Kipróbálhatjuk mindkettőt?*érdeklődik kérlelődve, majd, ha megkapja a választ, akkor elindul az elsőnek kiszúrt dolog felé, hogy egy kis sorban állás után ismételten elfoglaljanak két helyet.*

//fagy//
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 17:15

//olvadunk//

*A vidámpark roppant jó ötletnek tűnt, Elisa-t lenyűgözi a sok, számára ismeretlen látnivaló, és jóleső érzéssel tölt el, hogy én vezethetem körbe ebben a "világban". A leányzó kissé megrémül a Mickey egér láttán, min jót mosolygok, és minek következtrében szúrós pillantásnak leszek gazdája, de én ezt nem veszem a szívemre. Elmagyarázom neki, mi a helyzet, meg hogy miért van itt a figura.*
- Mickey egér egy beszélni tudó egér, vannak barátai a mesében, például Minnie egér, Donald kacsa, Plútó, aki egy kutya, meg még akad pár szereplő ebben a mesében. Gyerekeknek szól, láttam pár részt kiskoromban. *foglalom össze röviden, amit a meseszereplőről tudni kell.*
- Elnyelni? Dehogy, az alkalmazottat se nyelte le. *mosolyodok el jókedvűen.* - Fogd fel úgy, mintha farsang lenne, és az emberünk Mickey egérnek öltözött volna be. *egyszerűsítem le a dolgot. Nemsokára elindulunk a hullámvasút felé, mi izgalmasnak tűnik, van benne pár meredek lejtő, és egyszer a feje tetejére is áll. Mindezek mellett még gyors is, szóval az adrenalin szintet képes rendesen megemelni. Beülünk az egyik kétszemélyes kocsiba, aztán indul a menet. A lejtőknél kezemet felemelem, úgy hagyom, hogy lóbálja a szél, és néha Elisa felé pillantok, kin látszik, hogy a kezdeti talán félelem után most már igazán élvezi a menetet.*
- Az is egyfajta hullámvasút, csak lassabb. Ami a pláne benne, hogy mikor a végén a vízhez ér a kocsi, akkor készül egy fénykép, amit ott abban a narancssárga-fehér tetejű bódéban meg lehet venni. *felelem kérdésére kicsivel később, mikor megszabadultunk a tömegtől. Elisa a szellemvasutat is megleli, és azt is kipróbálná, nem meglepő módon.*
- Persze! Gyere, ez a vizes hullámvasút közelebb van, előbb üljünk fel erre, aztán mehetünk a szellemvasúthoz is. Aztán ha nem vagy tériszonyos, egy rövid séta után lesz az óriáskerék, amin messze elláthatsz, és a panoráma az ilyen helyeken fantasztikus szokott lenni. *ajánlom fel egy későbbi lehetőségnek. Végigálljuk a sort, majd beülünk a fa kocsiba, és az is elindul, néhány kanyart, és fel-le menetet megtesz, aztán pedig csobbanunk a vízben, és közben a vakut is látom villanni. Az érkezés következtében egy nagy adag vízfolt kerül a pólómra, de nem érdekel, jónak jó volt.*
- Na, tetszett? Gyere, nézzük meg, milyen kép készült. *mondom, és ha benne van, akkor odasétálok a bódéhoz, és meglesem a rólunk kattintott képet. Kicsit vicces, pont látszik, ahogy a víz rámfröccsen.*
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én megveszem, ez az első közös képünk, nem hagyom itt a franciáknak. *mosolyodom el, zsebemből előkotrok némi aprót, átnyújtom a fiatal lánynak, ki diákmunkán lehet itt, ő pedig egy borítékban odacsúsztatja nekem a fotót.*
- Akkor szellemvasútazunk egyet? Vagy közben meggondoltad magad? *fordulok Elisa felé újra.*

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 17:39

- Eh? És ebben mi a pláne? Furák a varázstalan emberek.*ingatja a fejét kicsit, bár azért szörnyen kíváncsi lenne egy ilyen mesére.* - Én is szívesen megnéznék egy rész.*dünnyögi elgondolkozva, na de utána meg a maskarás dolgokat sem érti, így annak a magyarázatára kezd figyelni.*
- Nem? Ó, akkor ez egy jelmez. De ha ilyen van rajta, nem találja ki senki, hogy ki öltözött be.*sóhajt kicsit. Náluk a farsangi bál végén mindig van egy kis verseny is, miszerint az, aki a legtöbb ember eredeti személyazonosságát kitalálja kap valamit, általában egy kisebb birtokot vagy hasonlót. Na de gondolatai hamar más síkra terelődnek, hiszen megérkeznek a hullámvasúthoz, amitől ugyan meg van rettenve egy kicsit, de ahogy belelendülnek a menetbe egyre jobban kezdi élvezni, s a végén szinte ki se akar már szállni. De hát nem maradhat ott, így megy, s néz is szét, hogy mit próbálna ki szívesen, amiből rögtön ki is szúr kettőt.*
- Fénykép? Ezen is mozognak majd az emberek?*kíváncsiskodik kicsit, miközben rendületlenül halad előre, s izgatottan huppan be az egyik kocsiba. Mikor elindulnak fészkelődik kicsit, s úgy ül, hogy minden remekül láthasson. Felsikkant, mikor a kocsi a vízbe csapódik, de ez inkább örömteli dolog, nem pedig az ijedtség miatt sikkantgat, s ugyan kissé ő is vizes lesz, de elégedetten vigyorogva pattan ki, majd tipeg is Patrick után a bódéhoz.*
- Elég érdekes fejet vágok, de nem olyan rossz.*kritikus szemmel nézi meg a képet, jó alaposan, de nem tiltakozik a megvétel ellen, hiszen annyira azért nem lett borzasztó. Ekkor ötlik fel benne, hogy nem olyan régen elhangzott egy másik dolog neve, amit szintén nem ismer, de akkor épp a vizes játék lebegett a szeme előtt.*
- Az óriáskerék az a nagy és lassú valami, ami körbe-körbe forog?*pislog, majd kissé piroslik és ajka vidám mosolyra húzódik.* - Az olyan romantikus.*motyogja, majd addig nyújtózkodik, míg sikerül egy puszit nyomni a srác arcára. Az első kérdésre bólint, míg a másik hallatán megrázza a fejét.*
- Dehogy-dehogy. Szeretném megnézni.*aranyos arcot vág, majd tenyerét a másikéba csúsztatja, s indul is előre szépen és megingathatatlanul. Ahogy meglátja a kiírást és az egész hely hangulatát is megérzi ugyan lassít egy kicsit, de végül hangosan nyelve egyet beáll a sorba, s mikor végre bejutnak leül az egyik kocsiba és Patrickot is maga után húzza.*
- Nagyon félelmetes lesz?*érdeklődik, mikor elindulnak, majd a bejáratot elhagyva immáron a sötétben ücsörögnek. Önkéntelenül simul a másikhoz, alaposan hozzábújva, s amikor meglát valamit előbukkanni vagy megugrik, vagy a srác vállába fúrja az arcát.*
- Mért jó az embereknek, hogy ijesztgetik magukat és egymást?*pislog a srácra miután ismét feltűnik egy ronda boszorkány, ami hirtelen nevetni is kezd, ezzel ismételten ráhozva a frászt szerencsétlen leányzóra, aki még közelebb bújik.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 18:09

- Fura, de szerintem a szó pozitív értelmében. A varázsvilágban is vannak jó dolgok, de a muglik között is akadnak jók. *mondom kissé lehalkítva a hangomat, hiszen nem kell, hogy beszéd tárgya legyünk, mert holmi varázsvilágról beszélgetünk. *
- Itt nem is az a lényeg, hogy ki öltözött be, az nem érdekel szinte senkit, itt az számít, akinek be van öltözve, azt ismeri mindenki. *magyarázom, de aztán ezen a témán túllépünk, jön a hullámvasút, mi mindkettőnk számára élvezetes, majd pedig az a bizonyos vizes hullámvasút következik.*
- Nem, ezen nem mozognak az emberek. De emléknek akkor is remek. *mosolyodom el, majd mikor végigérünk, a bódénál megvesszük a képet.*
- Lehet tökéletesen normális fejet vágni, miközben az ember egy hullámvasút alján ráfröccsenő vízzel találja szembe magát? *nevetek fel, aztán hallgatom az óriáskerékről alkotott véleményét.*
- Igen, arról a nagy forgó kerékről van szó. *mondom, majd elmosolyodok, mert hallom a motyogását, miszerint romantikus. A 183 centimmel jóval magasabb vagyok Elisa-nal, kinek dolgát nem könnyítem most meg, hogy lejjebb hajolok, hogy könnyebben puszit tudjon adni,. Nem gonoszkodásból, csak tesztelem, mennyire kitartó, és végül sikerül is neki a "hadművelet". Ezek után a szellemvasút felé megyünk, méghozzá kézenfogva, ami most még hasznosnak is bizonyul, mert néhány egyedül kódorgó férfi egyed feltűnően néz végig Elisa-ra, én meg csak magamban mosolygok, hogy "hehe, nektek sose lesz ilyen szép barátnőtök". Eközben lassan odaérünk a barlang elé, hol végig kell állnunk ismét a sort. Hiába, jó az idő, így sokan itt vannak.*
- Nem tudom, ahány szellemvasútban voltam eddig, mindegyik másmilyen volt. Majd kiderül. *vonom meg a vállam, majd sorra is kerülünk, így huppanok bele a kijelölt kocsiba. Elisa hozzám bújik, mire én átkarolom, így indulunk meg szépen lassan a sötétbe. Mikor valami előugrik, akkor a lány egyre közelebb és közelebb bújik, mi igen csak jó érzés. Ezért jó lányokkal ilyen helyre jönni, mert mi fiúk bátrabbak vagyunk, bár be kell, hogy valjam, néhány felbukkanó izétől az én szívem is kihagyott egy ütemet. Na és azok a hanghatások...*
- Hát, az emberek önkéntelenül is keresik az adrenalinforrást, és a félelmet. Valamiért élvezik, de nem tudom megmagyarázni. Én is ezek közé az emberek közé tartozok, hogy őszinte legyek. *mondom, és mivel elgondolkodok egy kicsit, így az a bizonyos felvihogó boszorkány rám is a frászt hozza, bár volt itt félelmetesebb báb is. Lassan kezdem látni az alagút végét, és nemsokára ki is gördülünk a fényre, hol párat pislognom kell, mert furcsa a vakító nap a jó pár perc sötétség után.*
- Na, nagyon borzalmas volt? *kérdezem, miközben kiszállok, és Elisa-t is kisegítem.*
- Ezek után szinte megváltás lesz felülni az óriáskerékre, nincs igazam? *nevetek fel, és átkarolom barátnőm derekát, úgy indulva el az említett játék felé. Különös módon itt nincs sor, így csak beülünk az egyik szabad kosárba, vagy nem is tudom mi ennek a neve, és lassan emelkedni kezdünk.*
- Nem vagy tériszonyos, ugye? *kérdezem, miközben lassan haladunk felfelé, és ahogy kinézek, egyre távolabb és távolabb látni el. Az időjárás tiszta, szóval ellátnni a messze távolba. Fantasztikus élmény, meg kell hagyni, szerintem Elisa tetszését is elnyeri az egész.*

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 18:41

- Igazad lehet, nem ismerem túlzottan a varázstalan világot.*megvonja a vállát, s hangját a fiúéhoz hasonlóan halkabbra veszi, hiszen ő se szeretné, ha valaki kifigyelné őket, aztán magyarázkodhatnának. Majd már jön is a második hullámvasút, ami a fröcskölődés ellenére is remek élményt nyújt. A képre aztán bólint, ha nem mozognak, hát nem mozognak, erről a dologról már amúgy is hallott egyszer, így nem akad fenn rajta túl sokáig.*
- Nem.*feleli végül, kis gondolkozás után. Tulajdonképpen igazat beszél a másik, hiszen, ha épp jókedvűen visítozik, akkor nem az az első dolga, hogy remek fényképalanyként mutasson, bár a készült kép még így is egész értelmesen néz ki. Ezután az óriáskerékről is szót ejtenek, amit remekül le is ír, majd jön az arcra puszi, amiért meg kell küzdenie, de nem adja fel, így sikerül áthidalnia a több centinyi különbséget.*
- Sokszor voltál már vidámparkban?*érdeklődik. Biztos benne, hogy a srácnak remek gyerekkora volt, legalábbis abból erre következtet, amit hallott már tőle a szüleiről. Látja mikor néhány fickó végigméri, aminek hatására aztán el is mosolyodik kissé, s ki is húzza magát. Nyilvánvalóan nem akar flörtölni senkivel, a mellette álló srácot kivéve, de attól még jól esik neki, hogy megnézik, hiszen ez mutatja, hogy valóban csinos. A szellemvasútban aztán ismét visszavesz magából és a fiúhoz bújva próbálja átvészelni a fel-fel bukkanó bábukkal és ijesztő hangokkal telerakott utat, amit úgy sikerül is neki, hogy szinte teljesen beleépül a másikba, olyan közel furakszik hozzá.*
- Én nem szeretek megijedni, szerintem semmi élvezetes nincs benne.*rántja meg a vállát. Nem épp az a bátor típus, szereti alaposan átgondolni a lehetőségeit, mielőtt bármibe beleugrana, ami véleménye szerint egy jó megoldás, hiszen ezzel rengeteg problémát és sérülést el tud kerülni.*
- Annyira nem, de nem mennék vele még egyszer.*sóhajt kicsit, miután Patrick segítségével kiszáll a kocsiból, majd visszafordul a szellemvasút felé és kinyújtja a nyelvét, mintha ezzel elérhetné, hogy elszégyellje magát, amiért megijesztette. A kérdésre bólogat és vidáman megy is, hogy minél hamarabb elérjék az óráskereket, szerencsére sorban állni se kell, így azonnal helyet is foglalhatnak az egyik üres kosárban.*
- Akkor nem tudtál volna felvonszolni ide.*vigyorog a fiúra röviden, de aztán már oda is csusszan az ablakhoz, aminek kis híján neki is tapad, s így nézelődik. A park környékén még nem járt, így minden, amit lát újdonság neki, alaposan megszemlél mindent, s igyekszik elraktározni az összes olyan játékot, amit szeretne még kipróbálni, s ilyenből bizony akad bőven.*
- Ez egy remek hely.*dünnyögi, bár azt nem teszi hozzá, hogy magára Disneylandre vagy az óriáskerékre érti. Ezután viszont a fiú mellé ücsörgök, közelebb bújik hozzá és szépen eléri, hogy megcsókolhassa. Köszönetképpen, meg amúgy is régen kapott már ilyet, s bizony hiányolja az érintést, aminek viszont megkorduló gyomra vet véget.*
- Hoppá, azt hiszem a nagy izgalomban megéheztem.*kicsit pirul, de ugyanannyira vigyorog is. Majd újra a másik szájára hajol, ezután viszont ismét az ablakhoz vonulgat, hiszen épp a kerék tetején vannak, így innen lehet a legtöbbet látni, s ezt nem akarja kihagyni.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 19:20

*Bár mindketten aranyvérűek vagyunk, én láthatóan többet tudok a varázstalanok világáról, mint Elisa. Kétféle hullámvasúton is túl leszünk, közös képünk is készül, és a szellemvasút felé tartunk.*
- Rendes vidámparkban kétszer vagy háromszor voltam, ha jól emlékszem, viszont ünnepekkor szokott lenni a közelünkben majális, és ott is van néhány játék mindig, és inkább oda jártunk ki haverokkal. *felelem, majd nemsokára a szellemvasútban robogunk végig, néha kissé megijedve az előbukkanó dolgoktól.*
- Hát konkrétan én se megijedni szeretek, hanem azt az izgalmat, ami mondjuk egy ijesztő film vagy helyzet okoz. Adrenalinfüggő vagyok, meg kell, hogy mondjam. *nem véletlenül a parkour az egyik hobbim, az nem kevés veszéllyel jár. Hamarosan a végére ér a "szellemjárat", és mindketten kiszállunk, majd Elisa nyelvnyújtós akcióján jót mosolygok.*
- Ettől jobb? *kérdezem jókedvűen, és egy puszit nyomok az arcára. Elindulunk az óriáskerék felé, hol már ülhetünk is be egyből a kosárba.*
- Akkor jó, nekem sincs bajom a magassággal. *teszem hozzá úgy mellékesen, majd csakúgy, mint Elisa, én is kifelé kezdek bámulni. Óriási ez a vidámpark, van egy olyan érzésem, hogy nem tudunk végigmenni minden játékon, de nem akarom ezt hangosan is mondani, a végén még elveszem a szép leányzó kedvét. Nemsokára azt veszem észre, hogy bújnak hozzám, így ölelem magamhoz a lányt. Hülye lennék ellenállni a csóknak, mi kellemes élmény, mint mindig.*
- Ezt el tudnám viselni bármikor. Kettesben egy óriáskerék kosarában egy gyönyörű lánnyal. *mosolyodom el, majd röviden felnevetek, mikor meghallom a gyomorkorgást.*
- Már csak egy piknikes kosár hiányzik az idillből. *mondom nevetve, és ekkor az én gyomrom is kordul egy kicsit.*
- Én is éhes vagyok, szóval ha leértünk, keresünk egy büfét, vagy valamit, ahol kaját árulnak. *biztosítom róla Elisa-t, majd fogadom a csókot, ami érkezik, ám ez nem tart sokáig, mert a táj most per pill jobban leköti a lányt, és ezért nbem sértődök meg, abszolúte megértem. Én is kifelé bambázok, és szent meggyőződésem, hogy kicsiben ugyan, de látom az Eiffel tornyot. Sajnos nemsokára véget ér a körbeforgás, így kénytelenek vagyunk kiszállni, de egy utolsó csókra azért még magamhoz húzom Elisa-t, majd kilépve a kosárból ujjainkat összekulcsolom, és körbenézek, valamiféle irányító táblát keresve, hogy találjunk egy büfét.*
- Gyere, pont itt van pár méterre egy büfé. Van egy önkiszolgáló étterem a vidámpark túlsó felén, de sok idő elmenne, ha ott ennénk, szóval szerintem jólesz ez is... *mondom, és ha benne van ebben, akkor elindulunk arrafelé, majd odaérve megnézem a kinálatot.*
- Hát nem túl egészséges ételek, de éhségűzőnek megteszi. *felelem, és magamnak kérek egy óriás sajtos-tejfölös lángost, majd ha Elisa is kér valamit, akkor kifizetem a menüket, és az egyik asztalhoz sétálok, és belekortyolok a kólámba, amit a lángos mellé kértem.*
- Remélem hamar elkészítik az ételeket, mert most, hogy érzem a kaják illatát, még jobban korog a gyomrom. *nevetem el magam, és közben előveszem a katalógust, benne egy térképpel és a játékokkal.*
- Nos, ahogy nézem, nem messze itt van a dodzsem, egy tükör útvesztő, éés egy gyerek hullámvasút... utolsót szerintem kivehetjük a listáról, de nézelődj, mihez volna kedved? Még van pár óránk, amíg bezár a hely. *tolom oda a papírt, miközben az órámra nézek. Délután 1 óra van, és ha jól láttam, ötkor vagy hatkor zár a hely... bele kell húznunk...*
- Na kész is a kajánk, rögtön hozom, addig válassz valamit! *mondom, és kicsusszanok a padról, majd a pultnál felveszem a lángosom, meg amit Elisa kért, és visszabaktatok az asztalhoz.*
- Jó étvágyat! *szólalok meg, majd lecsippentek egy darabot lángosom széléből.*

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Vas. Ápr. 29 2012, 19:53

- Mi az a majális?*csodálkozik el ismételten, hatalmas szemekkel meredve a másikra. Már megint olyasmi került szóba, amiről ő semmit se tud, így kezdi kicsit butának érezni magát, pedig egészen eddig meg volt róla győződve, hogy tulajdonképpen okos. A szavakra aztán csak bólogat, érti ő, hogy miről van szó, csak hát neki az adrenalintermelés se tartozik a kedvenc elfoglaltságai közé.*
- A puszitól jobb.*bólogat határozottan, mert az tényleg tetszik neki, míg a nyelvnyújtogatással nem ér el túl sok sikert. Ezután pedig már ülnek is fel az óriáskerékre, ami nagyon is elnyeri a tetszését, így jó darabig bámul kifelé, majd ezt megunva egy rövidke időre, közelebb csúszik a fiúhoz és meg is csókolja.*
- Én inkább a helyes srácokra szavazok.*mosolyog rá, még közelebb bújva hozzá, de az egésznek szépen véget is vet a páros gyomorkorgás, mi jelzi, hogy ideje lenne bekapni néhány falatot.*
- Jól hangzik.*bólogat kicsit, bár fogalma sincs róla, hogy mit is adhatnak egy büfében, de ezt most nem fogja megkérdezni, eleget értetlenkedett ma már és nyilvánvalóan fog is még. Így inkább újra az üvegre tapad és nézelődik kifelé egészen addig, míg a kör véget nem ér, akkor aztán örömmel fogadja a csókot, ahogy a kézfogást is, így szállnak ki és keresik meg azt a bizonyos étkezdét.*
- Jó lesz, éhen halok, mire elérünk oda, láttam fentről, elég messze van.*fordul a fiú felé és mutogat is arra, amerre felfedezte az éttermet. Máskor lehet, hogy tiltakozna egy egyszerű büfé ellen, de most elég éhes ahhoz, hogy mindegy legyen neki, hogy mit kap, csak ehető legyen, így követi a fiút a helyig, s mivel nem nagyon ismeri az árult dolgokat, így ugyanazt kéri, amit a srác, majd saját narancslevével együtt ő is az asztalhoz telepedik. A szavakra bólogat, de az említett játékok hallatán ismét a magasba emelkedik a szemöldöke.*
- Micsoda? A hullámvasutat értettem és a tükrösről is van elképzelésem, de mi az a dod..dod.. hát az.*húzza fel az orrát végül, mivel nem emlékszik tökéletesen a névre, így nem is tudja kimondani. Aztán pedig az orra elé nyomott papírt kezdi tanulmányozni. Kapásból talál egy halom érdekességet, de úgy dönt, hogy inkább azokat nézné meg, amiket fentről is látott. A fiú szavaira nem reagál, tulajdonképpen fel se tűnik neki, hogy a srác elmegy, így legközelebb arra eszmél, hogy étele már előtte van.*
- Neked is, jó étvágyat.*gyanakodva beleharap a lángosba, majd nyammog egy kicsit, s végül mosolyogva nyeli le a falatot.* - Ez finom.*jegyzi meg, miközben tovább folytatja a lakmározást és nem is beszél addig, míg mindent be nem termel.*
- A fura nevű játék érdekesnek tűnik, és mit szólsz még a körhintához?*bájosan pislog, amivel remélhetőleg akkor is eléri, amit akar, ha a srácnak nincs túl sok kedve hozzá.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   

Disneyland
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next