Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Disneyland - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Disneyland - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Disneyland - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Disneyland - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Disneyland - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Disneyland

Go down 
+2
Hecate Lunadea
Scott Renfield
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Disneyland - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime2012-04-29, 8:28 pm

*Mást lehet, hogy lassan kezdene idegesíteni, hogy Elisa ennyire nincs tisztában a dolgokkal, de én azért türelmesebb vagyok, főleg így, hogy szeretem.*
- A majális azt jelenti, hogy a szabadban egy nagy területen, ami általában füves, kimennek különféle árusok, meg néhány vidámparki játék is helyet kap, és az ember le tud menni szórakozni, kicsit kikapcsolódni. Van, mikor színpadot is állítanak fel, és akkor ott szoktak lenni koncertek is. *remélem érthető volt a magyarázat, ha nem, úgyis kérdez. Pár játékon már túl vagyunk, most épp az óriáskereket próbáljuk ki.*
- Akkor jó. *mosolyodom el. Jó hallani, hogy helyesnek tart, meg azt is, hogy nem ámított eddig, és nem egy gyönyörű lánnyal töltené inkább ezeket a perceket, noha egy percig se hittem ezt. Kiszállva az óriáskerékből a büfé felé megyünk, hol két lángos lesz rendelve, mellé üdítő. Fizetek, majd az asztalnál nézelődünk a játékok között, hogy mi legyen a következő úti cél.*
- Dodzsem a neve. Vannak autók, amikbe bele lehet ülni, és van egy pálya, ahol körbe-körbe lehet menni, de ez igazából inkább arról szól, hogy belemenj a másik kocsijába, ütközzetek, aztán jót nevessetek rajta. Szórakoztató játék. *írom körül a dodzsem fogalmát, remélhetőleg érthetően. Közben ellépek a kajáért, ami tök gyorsan kész lett, és ez jó. Visszasétálok, leteszem az asztalra a két lángost, majd elkezdem enni sajátomat, és egyet kell értsek Elisa-val, tényleg finom, és érezni rajta, hogy friss.*
- Lefogadom, hogy nem ettél még lángost, de ha igen, akkor is örülök, hogy ízlik. *mondom, és én se igazán szólalok meg, míg meg nem eszem a zsíros ételt, majd iszom egy kis kólát, és megtörlöm a szalvétával a kezem.*
- Szóval dodzsem, és körhinta? Nekem tökéletes. *mondom, és felállok. Szó sincs arról, hogy nem lenne kedvem, minél több időt töltök Elisa-val, annál jobb. El is indulunk először a dodzsem felé, hol kiváltom a zsetonokat.*
- Külön kocsiba üljünk, vagy egybe? *teszem fel a kérdést, majd a válasza szerint ülünk be egy, vagy két kocsiba. A zsetont a megfelelő helyre teszem, majd indulhat a menet. Néha beleütközöm az emberekbe, nem nézem igazából, hogy ki a szerencsétlen "áldozat", csak megyek. Sajnos rövid a menet, így nemsokára leállnak a villanyautók, és kiszállásra kerül a sor.*
- Na, hogy tetszett? *érdeklődöm barátnőmtől, miközben újra megfogom a kezét. Én élveztem, remélhetőleg ő is.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime2012-04-29, 8:48 pm

*Bólogat a szavakra és igyekszik mindent megjegyezni, hogy legközelebb ne kelljen megkérdeznie ismételten. Egyébként nem ő tehet róla, hogy ennyi mindent nem tud, az egész családjának a felfogása és nevelési módszerei miatt van, hiszen csupán annyit engedtek látni a világból, amennyit feltétlenül szükségesnek ítéltek, ami láthatóan nem volt túl sok dolog. Ezután felülnek az óriáskerékre, amit talán még a hullámvasútnál is jobban élvez, akár csak barátjával váltott röpke csókokat. Majd az éhségnek hála a büfét is útba ejtik, s miután kikérik az ételüket helyet is foglalnak. A magyarázatra újabb biccentéssorozat a választ, s csillogó szemeiből az is kiolvasható, hogy elnyerte tetszését a dolog.*
- Nem még nem, de jó íze van.*valóban nem próbált még ilyet, lehetősége se lett volna rá, hiszen szülei mindent elítélnek, aminek köze van a szórakozáshoz vagy a muglikhoz. Szerencséje van tehát, hogy ilyen türelmes barátot sikerült összekaparnia, aki nem kap idegrohamot a sok értetlenkedés miatt.*
- Igen.*lelkesedik fel, s szinte rohan a dodzsem felé, ahol végül külön kocsi mellett dönt, így be is huppan egy pirosas járműbe, amit rövidke próbálkozás utána működésképes állapotba hoz, s így megy körbe - körbe, néhányszor ütközve is egy kicsit, aminek nagy részében Patrickot választja áldozatnak. A menet alatt vigyorog és nevetgél, hiszen remekül érzi magát, s jól elvan a kissé furcsa, de szórakoztató játékkal.*
- Nagyon jó volt. A muglik tényleg tudhatnak valamit.*véleménye szerint nem értenek túl sok mindenhez, de ahhoz minden bizonnyal nagyon is, hogy miként kell szórakozni, hiszen ez a vidámpark igazán remek, s olyan dolgok vannak benne, miknek köszönhetően az embernek egy pillanatra se fordul meg a fejében a hazamenetel gondolata.*
- Akkor mehetünk a körhintához?*pislog angyalian, bemászva a fiú karja alá, ami így most a vállán pihen, kivéve persze, ha Patrick nem hagyja, hogy oda bújjon hozzá. Ha viszont hagyja, akkor az oldalához simul és így indul meg arrafelé, amerre a hintát sejti.*
- Többféle körhinta is van?*érdeklődik aztán. Ő valami ücsörgőset és lovasat is látott, legalábbis mindkettőnél köröket tettek meg a rajta ülők, s érdekelné, hogy vajon mindkettőnek ugyanaz-e a neve avagy sem. Csak, hogy tisztázzák, hogy ő pontosan melyikre szeretne majd felülni.*
- Nem eszünk fagyit? Ezt most én fizetem.*szúr ki egy árust, aki épp fagyit próbál rásózni az előtte elhaladókra, akik közül jó páran meg is állnak a minőséginek kinéző édesség előtt.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Disneyland - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime2012-04-29, 9:12 pm

*Nem bánom, hogy ennyi mindent kell elmagyaráznom Elisa-nak. Bár nem mondom ki hangosan, kicsit azért sajnálom, hogy így nőtt fel, hogy ennyire minimális a tudása a muglik világáról, pedig azért annyira szerintem nem rossz. Az óriáskerék után a cél a büfé, és két sajtos-tejfölös lángos. Finoman elkészítették, ettem már olyat, ami csöpögött az olajtól, vagy épp érezni lehetett rajta, hogy már meg volt sütve előre, és csak átmelegítették a rendelés után. Az evés után a dodzsem felé mennek, hol külön autókba ülnek be. Én egy zöld színűbe ülök be, min a szám a 17-es. Elindul a menet, és bizony Elisa-t se kímélem meg az ütközésektől, csakúgy, mint a többiekbe, az ő autójához is hozzákoccanok, miközben remekül szórakozom, és látom, hogy a vörös hajú leányzó arcán is széles vigyor terül el. Sajnos kb 2 perc után vége a menetnek, és a kijáratnál újra összetalálkozunk.*
- Hát igen, van néhány jó kis találmányuk. *bólogatok, majd körbenézek, merre van a körhinta, amit beszéltünk.*
- Persze, menjünk, arra láttam. *mutatok egy irányba, majd hagyom, hogy odabújjon, és átkarolom őt, így sétálunk a játék felé, ám ekkor hallom a következő kérdést.*
- Hát, most per pill kettő féle jut eszembe. Van egy olyan, ahol műanyag vagy nemtom miből készült lovakon lehet ülni, esetleg óriási teáscsészébe, hintóba, meg ilyesmikbe. Éés nem tudom, hogy itt van-e olyan, de létezik olyan is, hogy lánckörhinta, amin láncokon lógnak le hinták, abba bele lehet ülni, és az forog körbe. Mindkettő tök jó szerintem. *válaszolom, miközben odaérünk a lovas körhintához.
- Na, mi legyen, jó lesz ez? *kérdezem, és amennyiben igen, akkor felülök az egyik lóra, és nézem, ahogy Elisa is választ magának valamit. Elhangzik egy csengőszó, és elkezdünk körbe-körbe forogni. Nem túl gyorsan, de azért nem is csigatempóban. Előre-hátra hintázok a lovon, mitől olyan feeling lesz, mintha ténylegesen lovagolnék. Na jó, azért nem, de jobb élményt ad szerintem. Amikor vége van, a lányhoz fordulok.*
- Na, tetszett? *teszem fel a kérdést mosolyogva, miközben elhagyjuk a körhintát.*
- Mennél még valamerre? Vagy keressünk magunknak valami szállást? *kérdezem, mert bevallom, nekem kicsit elfáradt már a lábam, de ha Elisa még menne valahova, természetesen benne vagyok. A csomagjaink, amiket magunkkal hoztunk, jó helyen vannak, még a bejáratnál letettük az értékmegőrzőbe, szóval amiatt nem aggódok, hogy hol vannak.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime2012-04-29, 9:32 pm

*Remekül érzi magát a dodzsemen, s azt se bánja meg, hogy végül a külön kocsi mellett dönt. Menekül az emberek elől, néha pedig ütközik is, jó párszor használva áldozatnak barátját, aki szintén nem kíméli a leányzót. Láthatóan mindketten remekül szórakoznak, s vidáman lépnek a kijárathoz, legalábbis Elisa biztosan. A szavakra bólogat, jelezve, hogy ebben egyetért. Eddig nem hitte el, hogy a muglik tényleg képesek valami hasznosat alkotni, de kezd rájönni, hogy családja ebben is téved, s bizony a mágiát nem használok is ugyanolyan értékűek, mint ők.*
- Itt a lovas van? Érdekesen hangzik.*ingatja a fejét és megy is a mutatott irányba. Egyszer szívesen megnézne egy másik fajta körhintát is, de most tökéletesen elégedett ezzel is, így bólint a kérdésre, majd felül egy fekete paripára és izgatottan várja, hogy elinduljanak. S nem is csalódik, ez a játék is tetszik neki, nem mennek túl gyorsan, de annyira lassan se, hogy unatkozni kezdjen, s a hintázó lovaknak köszönhetően, pedig még jobb az élmény.*
- Igen, olyan izgalom utáni levetésnek nagyon kellett.*mosolyog vissza a srácra. Ma tényleg rengeteg újdonsággal ismerkedett meg, így már szükség volt arra, hogy valami csendes és komótos dologban is részt vegyen, s erre tökéletesen megfelel ez a körhinta.*
- Szívesen megnéznék, még néhány dolgot, de már elég fáradt vagyok. Szóval mi lenne, ha keresnénk valami szállást. Persze, csak, ha nem gond.*ha Patrick még maradna, akkor nyilván nem fog tiltakozni, de ő már kissé kimerült a sok izgalom után és jól esne neki egy meleg fürdő , na meg egy pihe-puha ágy. Így természetesen nem tiltakozik, ha elindulnak kifelé, hogy találjanak maguknak egy helyet, ahol eltölthetik az éjszakát.*
- Innen merre megyünk? Vannak a közelben szállodák?*érdeklődik kicsit, majd, ha indulnak, akkor ő is megy, persze csak azután, hogy a fiúhoz lép, megöleli és újabb ágaskodások után puszit nyom az ajkaira.* - Köszönöm, hogy elhoztál ide.*elmosolyodik és vidáman csillogó szemekkel néz a srácéiba egy rövidke ideig, majd hozzábújik egy kicsit, s ismételten elhúzódva fogja meg a kezét, jelezve, hogy pillanatnyi érzelgősségi rohamának vége, s mehetnek, amerre kell.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Disneyland - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime2012-04-29, 9:59 pm

*Hullámvasút, óriáskerék, dodzsem... Jól szórakozunk mindketten, de Elisa azért valamennyivel jobban élvezheti mindezeket, mert neki ugye minden az újdonság varázsával hat.*
- Igen, úgy tudom, itt csak a lovas körhinta van, de egyszer elviszlek lánckörhintázni is. *ígérem neki mosolyogva, majd végigülünk egy menetet a hagyományos körhintán. A lánynak ez is tetszik, és ezt el is mondja, miután a játék kijáratához érünk. Megkérdezem, maradna-e vagy menne, nekem igazából mindegy.*
- Majd még lehet, hogy visszajövünk máskor, de akkor most keressünk egy szállodát... Majd fogunk egy taxit, és megkérdezzük tőle, hol van a közelben egy jó szálloda. *mondom, miközben a csomagmegőrző felé veszem az irányt, elhozni a cuccokat.*
- Egyébként én is elfáradtam kicsit, de örülök, hogy tetszett. *mosolygok, majd a vidámpark előtt igyekszem leinteni egy taxit.*
- Nincs mit köszönni, szívesen tettem. *mosolygok, majd viszonzom a csókot. Tovább próbálkozok taxival, és egy szerencsére meg is áll, ahová be is ülünk csomagosól. Lebeszélem vele, hogy egy közeli szállodába vigyen minket. Út közben kifelé nézek az ablakon, a környéket lesem, és Párizst ahol nyüzsögnek az emberek, zajlik az élet ezerrel. Kb 10 perc kell, hogy megérkezzünk egy pofás kis szálloda elé, hol kifizetem a fuvart, majd kiszállok, és a csomagokat is kiveszem.*
- Na, ez jó lesz? *fordulok Elisa felé, kinek ha beleegyező választ ad, megfogom a kezét, és besétálok vele. A recepciónál lefoglalok egy szobát, minek erkélye is van, a városra nézve. Nem a legolcsóbb, de van pénzem.*
- Az ötödik emeleten van a szobánk. Nincs kedvem lépcsőzni a csomagokkal, meg egyébként se, szóval irány a lift. *mondom, és odalépek a lifthez, hol megnyomom a hívó gombot, és hamarosan meg is jelenik. Az 518-as a mi szobánk, minek ajtaját kinyitom, és körbenézek.*
- Hm, ez a szoba jobb, mint vártam. *bólogatok elismerően, és az ágyra dobom a táskámat.*
- Megfelelő lesz? *kérdezem odafordulva barátnőmhöz. Remélem az ő ízlését is elnyeri a helyiség.*
- Akarsz először menni zuhanyozni, vagy én kezdjem? *kérdezem, mert ami engem illet, szívesen lemosnám magamról a mai nap porát.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Disneyland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Disneyland   Disneyland - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Disneyland
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Franciaország-
Ugrás: