Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Kérdésed van?

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 25

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 13:22

Nekem lenne is az új újításról kérdésem. Tehát ha jól értelmeztem akkor csak a házikkal tudok évfolyamot lépni? Vagy is ez így nem jó. Az órára járás és az órapótlás ezek szerint akkor nem számítanak a "vizsga" eredménybe csak plusz pontot jelentenek a háznak és a diákoknak?
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:26

Jól értelmeztél mindent Mona. Smile Nálad szerintem ezzel nem lesz gond, eddig is sok házit írtál. Smile
Szóval tantárgyanként házikkal 120 pontot kell összegyűjteni, egy egész év alatt és decemberben aki ezt megcsinálta, az évet léphet. Aki egy év alatt nem teszi meg, pedig kb. havi 2-3 házit kéne megcsinálni, az sajnos így járt. Nekünk ez ezerszer jobb megoldás, mert a vizsgákkal rengeteg időnk ment el, a kidolgozással, ellenőrzéssel és ugye gépnél is kellett lenni, így meg van értelme minden tárgynak és a háziknak is, több pont is lesz és ugye pl. a multiszabály nem módosult. ^^ Ha bármit nem értesz, akkor kérdezz rá részletesen, hogy mi nem világos, mert ahogy olvastam a hsz-ed, megértetted a dolgokat. Smile

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:29

Egyetértek Siddel, illetve még annyit hozzáfűznék, hogy ha belegondolsz, akkor eddig se számított bele a vizsgaeredményedbe, hogy hány órán voltál ott. Smile Szóval az óra alap dolog, amire amúgy is járni kéne, ha már erről szól az óra, azok a pontok pl a multihoz segítenek hozzá, de maga az évfolyamlépés csak házikból lesz, az is ha utánaszámolsz, tárgyanként nem túl sok, szóval simán teljesíthető. Smile

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:32

Jaj, én még annyit hozzáfűznék, hogy szerintem ez így nektek is jobb, mert sajnos pl. tavaly, nagyon kevesen jártak órákra, mert nem értek rá, nem volt kedvük, bármi... szóval ha azt szabnánk meg, hogy kötelező egy évben X órán részt venni, az nehezebb lenne szerintem. Viszont ha házit írsz, te osztod be az időd, hogy mikor érsz rá, megcsinálhatod a felét, majd elmentheted magadnak és előveszed egy hét múlva és befejezed és akkor küldöd be, szóval van rá normálisan időd, tényleg csak az emberen múlik, hogy mikor csinálja meg. Smile Gondolom lesznek olyanok, akik mielőbb megszerzik a kellő pontot és akkor év végéig ráérnek, de ha havi szintre beosztjátok az időt, az is bőven jó, szóval kinek mi tetszik. Smile És így mindenki magához igazodik, nem hozzánk időpont miatt vagy nem egy órán, ahonnan esetleg el kell lépnie vagy bármi. Smile

Azért remélem, hogy tetszik az újítás, mert a kérdésedből ez nekem most nem derült ki. Very Happy

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:35

Én is még egy szösszenetet hozzáírok, szóval az órára járóknak még azért is van előnyük, mert ott könnyebben felfogják az anyagot, lehet bátran kérdéseket feltenni, hogy mi nem tiszta, sőt, sokkal áthatóbban látják át az anyagot, akik viszont sose járnak be, csak háziznak, azoknak lehet, hogy nehezebb dolguk lesz, ha valami nem teljesen érthető, szóval az órára járásnak is sok értelme van, azon kívül is, hogy jó szórakozás. Smile

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:42

egy kicsit beleszólok, de csak véleményezni Very Happy személy szerint nekem tetszik az újítás, amúgy is akartam házikat írni, eddig is írtam, szóval tetszik ez a megoldás Smile
és ami az órákat illeti tény, hogy tényleg jók, meg minden, de nekem borzalmasan le tudja szívni az agyam xD

Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:44

Majd idén megtapasztalod, hogy a tanítás is mennyire fárasztó. XD De mi azért reméljük, hogy idén nem marad el annyi óra, mint tavaly, mert nekünk is idő és energia kidolgozni az órákat és ha már törjük magunkat, akkor legalább néha illene megjelenni rajtuk. Smile (minél többször Razz) Szóval én reménykedem benne, hogy 2012-ben picit aktívabb órára járók lesztek. Smile

És örülök, hogy neked tetszik Alinox. Smile

Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:45

Na én is akartam írni csak mindig elém írtatok és győztem módosítani XD Szóval a Siddel és Luciussal én is egyet értek, szerintem is ez egy kölcsönösen jó dolog nektek is, nekünk is, az órás dolgokat szerintem eddig is próbáltuk érdekesen leadni, és ezután se akarjuk megszakítani ezt a tendenciát Smile Én igazából még annyit hozzá tennék, hogy ugye ez így tényleg hosszú munka volt nekünk is, külön vizsgák előkészítése stb, sok időt vett el, ehelyett pl most több szabad időnk lesz nekünk is, és ebből adódóan több program is lehet, mesék stb, ami szerintem megint csak jó dolog, illetve nektek is egyszerűbb, lesz a dolgotok, így aki pl nem ér rá sokat az is szerintem simán át tud menni Smile Persze az órára járással én is teljesen egyet értek, szerintem tuti megéri ott lenni, egyrészt játék, másrészt szórakoztató is szerintem nekünk is nektek is Smile

Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:47

Jaj hát igen, így, hogy több időnk lesz normálisan nekünk is, több mesét is szeretnénk betervezni. Smile

Egyébként ami még az újítás mellett szól: aki pl nem egész évben aktív, hanem részlegesen játszik, az számára nem kell a vizsgán aggódnia, hogy a kiskérdésekre kikutassa a választ, illetve, hogy az akadálypályán mit kell használnia, hanem egy házi megírása sokkal egyszerűbb, mert ott egyértelműen az adott óra anyagához kapcsolódik a házi feladat (kívéve a félévi teszt, de hát az majdnem a felét megadja a 120 pontnak Very Happy), tehát egyszerűbb lesz mindenkinek, kevesebb hibázási lehetőséggel. Smile

Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 21
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:52

Én speciel, azért nem is jelentkeztem vizsgára, mert egyszerűen nem tudtam volna, hova berakni..>< Szóval nekem tetszik ez az újfajta cuccos : )
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 15:54

Azért is gondolkodtunk el még, mert nem csak te voltál így, hanem több emberke is és valamifajta megoldást kerestünk és most ezzel tudunk szolgálni, idén meglátjuk, hogy miként megy ez, max ha nem, jövőre alakítunk. Smile A saját hibáinkból, próbálkozásainkból tanulunk mi is. Smile

Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 16:17

Na én is felébredtem, meg már tanultam is ma egy kicsit, úgyhogy engedtem magamnak kis időt, hogy ide üljek, olvasgassak, reagáljak. Személy szerint tegnap este olvastam a hírt még, azt hiszem, és őszintén szólva olyan fáradt voltam, hogy reggel azon kezdtem filozni, vajon álmodtam-e vagy sem xD Na de persze rájöttem út közben, hogy valóság az, amit olvastam, és összességében jó ötletnek tartom, meg örülök is neki. Nekem ugye az egyetem miatt pl így sokkal jobb, hogy házikat kell írni csak, amiket ahogy Sid, leírtad te is, kb akkor írok meg és küldök el, amikor szeretnék, szal így osztódik időben is, nem pedig azon kell idegeskednem meg variálni a beosztásom itt is ott is, hogy mikor tudjak itt ülni órákat. Meg hát most is, szerintem mind a 6 vizsgám alatt volt olyan is, hogy vagy anya, vagy nagyi kitaláltak valamit és akkor az itthoni dolgokkal is macerálni kellett közben.. úgyhogy én részemről tökéletesnek tartom ezt a megoldást, és meg is köszönöm Very Happy Na és persze nyilván nektek is jobb így ^^ Úgyhogy BIG LÁJK! Very Happy:D
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 19:26

xD Örülök, hogy ennyi válasz érkezett a kérdésemre, de még csak a második oldalnál járok és mivel most keltem fel lassú vagyok és elfogom felejteni amit akartam.
Az újítás tetszik, mert így tényleg lesz versengés a diákok között, ami ügye feldobja a házakat és most már nem csak Sid nénit kell leverni, aki nagyon komoly ellenfél. Persze itt van még Jas, aki nagyon sokat ír meg Alinox... hát őt már meguntam, szóval nem ártana új ellenfél.

És örülök, hogy mindent értettem és egyet értek Luciussal. Amikor azt írta, hogy az órára járással sokkal könnyebb megérteni az anyagot. Az tök igaz szerintem, mert azok az órák amelyiken ott voltam sokkal könnyebben tudtam megcsinálni a házit vagy a vizsgafeladatot.Very Happy

Aztán.. volt még egy olyan, amit megakartam kérdezni csak lassulok, hogy...
Év közben is lehet Ts pályázatot írni? Mert én is akartam csak bejön Januárba a jogsi és nem tudom mennyi időm megy el rá.

Most pedig visszatérek az olvasáshoz és ha eszembe jut valami akkor azonnal szólok.
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Vas. Jan. 01 2012, 19:30

Még meglátjuk a TS-i dolgot, egyenlőre nem lehet, nem véletlen kértük Decemberben, de mindenki ránk hagyja a tanítást, csak Alinox segített, szóval nem tudom, igazából nem akarom azt, hogy megint ígérgetnek sokan és ugyanúgy max 1 ember ír (ha ír). :S Szóval erre majd visszatérünk, ha lesz év közben, akkor úgyis kiírjuk és látni fogjátok. Smile

Briesha Asselin
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Tündérpofi
Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás : 2011. Nov. 19.
Kor : 28
Üzenet : Mosolyogj, és a világ visszamosolyog Rád! (:

Rangok
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Szomb. Jan. 07 2012, 17:29

Szeretném kérni a karakterem jegelését, vagy amit ilyenkor kell. Tudom, hogy eddig sem voltam túl aktív, főleg játéktéren, de a dolgok úgy alakultak, hogy ezentúl még annyit sem tudok lenni, most pár hónapig biztos, és nem szeretném, hogy bárki hiába várjon rám. A párom karácsonykor megkérte a kezem Embarassed és úgy néz ki, őszre már meg is lesz az esküvő, ez pedig rengeteg szervezéssel és előkészülettel jár, már így is van amivel késésben vagyunk. Szóval bár nagyon tetszik az oldal, izgalmas, és nagyon jól meg van szervezve, nem szívesen hagyom itt, de egyelőre jobb ha félre teszem ezeket a dolgokat... Sajnálom Neutral
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Szomb. Jan. 07 2012, 18:37

Sajnálattal olvasom ezeket a sorokat, már ami persze az oldal elhagyását illeti. Sad Reméltem, hogy ha nem is túl sűrűn játszó emberkének, de azért megmaradsz nálunk, főleg, hogy most már elkezdődött az igazi élet a Mysterio-n a tanítással és egyebekkel, de ha így áll a helyzet, akkor fagyasztom a karit, de ha úgy alakul, örülnék, ha visszatérnél amikor tudsz. Smile
Az lánykéréshez amúgy gratulálok, sok sikert a közös élethez. Smile

Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Szomb. Jan. 07 2012, 18:40

Én is nagyon sajnálom, főleg, mert jó volt a játékunk és reméltem, hogy befejezzük, ill. játszunk majd még, de talán majd a jövőben. Smile
A lány kéréshez gratulálok, legyetek boldogok! Smile

A játék egyeztetésednél archiválom a témád, mivel ugye inaktívvá válsz, így hát hívni se tudnak téged, amikor nem fogsz reagálni. Ha visszatérsz, csak nekem kell szólnod msn-en vagy PÜ-ben, hogy tegyem vissza és már vissza is kerül oda. Smile Szóval ha visszatérsz se kell újat csinálnod, el lesz téve máshová, mert ott csak azokét hagyom ugye mindig, akik aktívak, az inaktívakat archiválom és ha ismét aktív lesz, az illető szólhat nekem, hogy kéri vissza.

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Csüt. Márc. 15 2012, 11:07

Azt szeretném kérdezni, hogy lehetséges multival évfolyamot lépni? Mert szeretném, ha egyel több harmadikos karim lenne, mert a háziknál változatosabban tudnám kijátszani a feladatokat, meg ilyenek. Ha lehet, akkor annak ugyanazok a feltételei mint sima évfolyamlépésnél, tehát a 800 pont? Smile

Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Csüt. Márc. 15 2012, 13:34

Igen, pontosan. Smile

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Csüt. Márc. 15 2012, 18:59

akkor bele kell húznom Very Happy köszi Smile

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Pént. Aug. 17 2012, 15:14

Nekem lenne egy kérdésem az egyetemmel kapcsolatban. Ma tök sokat foglalkoztam vele, veszettül agyalok a választható tantárgyakon. Ezzel nincs is gond tökéletesen értem a rendszert. A szabály szerint csak azt a varázslatot fogjuk ismerni amelyiknek az órájára bementünk illetve ha azt pótoltuk... ehhez kapcsolódik valamilyen formán a kérdésem.

Példába ültetem, mert szerintem úgy érhetőbb lesz.

Mondjuk elmentem nyaralni, behalt a gépem vagy csak lusta voltam órára menni illetve pótolni, tehát nem tudom a pusztítás tan második órájának anyagát, de rájövök pár hét-hónap, esetleg játék alkalmával, hogy nekem arra a varázslatra nagy szükségem van és én megakarom az tanulni. Van erre módom? Mivel önállóan ezt nemigazán lehet, ezért olyan lehetőség jutott eszembe, hogy felkeresek mondjuk egy harmadikos sentinelt, vagy simán csak egy olyan harmadikos, aki bent volt az órán, hogy Ő megmutassa nekem, vagy az adott magisztert, hogy mutassa meg nekem ezt a varázslatot. Ezt így lehetséges ez így? Vagy csak úgy tanulom meg, hogy jövőre újra felveszem a tárgyat vagy sehogy sem tanulom meg?
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Pént. Aug. 17 2012, 15:38

Na minden esetre a válasszal várd meg Sidéket is, elvbe holnap lesznek 1 napot biztos ide néznek. Addig elmondom úgy ahogy én gondolom.

Szóval. Ilyen hogy behalt a gép, vagy nyaralás, szóval olyan dolog ami ellen nem tudsz tenni, véleményem szerint valamilyen képen megoldható. Bár nem vagyok ebben biztos, de ha 1-2 óráról kimarad az ember nem veszít életbe vágó dolgokat, csupán annyit hogy max nem fogja tudni ^^ Ezt a részt konkrétan olyan alaposan nem beszéltük át, bár az alap felállásban úgy szól a dolog hogy ha van egy óra azt X ideig lehet pótolni és akkor tudja a kari, ha pedig nincs akkor az adott varit nem fogja tudni, így erre a teljes válasz majd ha Sidék megjönnek. A lustaság viszont nem volt éppen jó példa, szóval ne érts félre, nem rosszból mondom meg bunkózni se akarok, de erre az esetre akkor azt lehet mondani hogy "akkor ez van, így jártál". Szóval épen azért van idő a pótlásra, illetve lehetőség is, hogy ha valaki fejleszteni akarja a karakterét akkor tegyen érte, és az egyetemnél fognak igazán eldőlni hogy ki mennyire fogja kiképezni a kariját, itt fognak eldőlni az előnyök hátrányok, de erre azt tudom mondani, hogy ha valaki akarja 1 hét alatt, egy órát pótolni tud, annak a megírása kb 1 óra, ha úgy vesszük hogy az óratartó hszeit végig olvassa, és lehet keveset mondtam, na mármost ez azt jelenti hogy bőven van idő, csupán egy kis akarat erő kérdése. Aki pedig lustaságból nem teszi, annak számolnia kell a következményekkel is, éppen azért mert ez egy kötetlenebb forma, kevesebb elvárással diákok fele, házi írás pl nincs is szakos tárgyakból, se semmi, annyi a kérés, hogy aki meg akarja tanulni, vagy legyen ott, vagy pótoljon. Szóval így miután szépen megkanyarítottam a dolgokat, magánál csupán azért mert az ember önhibájából nem pótol, az nem fogja tudni. Az első részre gondolom még Sidék is jeleznek, én max úgy gondolom, hogy ki lehet tolni a pótlás időt, onnan ahonnan van géped/megjöttél pár napra, és ha akarod akkor pótolhatod, de mindenképpen határidő, szóval én azt is mindenképpen kitételhez kötném mert így alig lenne értelme hogy tartsunk is órát, hanem nyugodtan megtehetnénk hogy fogjuk és feltöltjük, azt csá, de abba meg semmi élvezet nem lenne^^.

Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Pént. Aug. 17 2012, 16:58

Aha, értem és meg is értem, van benne ráció, bár én a főhangsúlyt nem a lustaságra fektettem volna, mert azt tényleg ott egye a fene Very Happy
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Pént. Aug. 17 2012, 17:16

Tudom, de éppen ezért írtam hogy azt nagyon rossz példaként hoztad fel, mert arra logikusan az a válasz hogy ha valaki lusta akkor nem kell tudnia az adott dolgot, varit Very Happy

Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Pént. Aug. 17 2012, 23:46

Monára válasz: először is, harmadikostól sehogy se fogod megtanulni az egyetemi dolgokat, mivel azok már a harmadikon túl vannak és ha meg is tanulhatnál varit, mindenképpen magisztertől, tehát nem diáktól. Smile Ehhez tartom magam, akárki akármit is mond. Very Happy
Én azt mondom, hogy tartsuk magunkat ahhoz, amit a hírhez írtunk, szóval hogyha nem pótolod az egy héten belül és nem vagy órán, akármi miatt is, akkor sajnálatos módon ezt a karid nem fogja tudni, talán majd 1 évvel később esetleg megtanítja az adott magiszter, de hamar biztosan nem, szóval ezért mondok egy évet, mert az elég késői dolog. Tudod, van 1 hét, amíg pótolhatsz, de te mondjuk a 4. napon pótolnád és pont akkor hal meg a géped... akkor lett volna időd pótolni, csak nem tetted. Szóval vannak kibúvók, sokan hazudtak is már nekünk (te tudom, hogy nem tennéd, ne értsd félre Smile ), tehát erre azt mondom, amit Demien, hogy 1 hét alatt 1 órán belül tudsz órát pótolni, azt pedig barátnál, barátnőnél és akár a suliban is megteheted, mivel most már mindenhol vannak gépek, szóval meg lehet oldani annak, aki akarja. Smile

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   

Kérdésed van?
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next