Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kérdésed van?

Go down 
+12
Mona Braxton
Alinox Ingren
Gabriel Farell
Krishana Quinn
Lilibeth Mabelle
Lucius Benedict Fenris
Hunyadi Péter
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
Sverkir Erik Bergstrom
Mesélő
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-08-17, 11:51 pm

Akkor már én is reagálok, hogy mindhármunktól kapj választ. Very Happy Szóval én úgy emlékszem, hogy megbeszéltük, csak lehet, hogy a fontosabb dolgok mellett feledésbe merült, de a lényeg, hogy az 1 hét az 1 hét minden esetben. Legyen ez lustaság, nyaralás, betegség, nethiány stb miatt, mert pont ettől fognak kiéleződni a karakterek. Aki ott van vagy pótolja, az adott esetben sok varit fog tudni, aki meg nem, az kevesebbet, majd egy év múlva megtanulhatja. De ahogy Sid is mondta, csakis magisztertől! Eddig sem úgy voltak a dolgok, hogy valaki kijátszott mondjuk egy lógást, és akkor egy diáktársától tanulta meg a varázslatot, hanem magisztertől vagy könyvtárból. Egyetemnél ugye utóbbi kilőve, tehát aki ténylegesen tanítani akarja a karakterét, az ahogy fentebb is írták már, 1 órát biztosan tud szakítani 1 hétből, hogy valahol valahogy pótolja az órát. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kérdésed van? - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-08-18, 4:48 pm

Értem és köszönöm a válaszokat Very Happy Én is ilyen hosszabb időre gondoltam, szóval semmi olyan, hogy egy hétre rá a harmadikos diák meg csak botlás volt, mert most ők a legidősebbek és így asszociáltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leonard Harris
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Leonard Harris


Jelige : Ezerarcú
Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás : 2011. Jun. 07.
Üzenet : A legnagyobb erkölcstelenség az, amikor valaki olyan dologba fog, amihez nem ért.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-10-13, 12:14 am

Öööö.. hellosztok!

Gondoltam fellesek, hamár pm-et kaptam dee.. nem találok semmilyen useres, beszélgetős részt. Se chat, se semmi. Én lettem agyhalott? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-10-13, 12:29 am

Szia.

Van egy témánk az Useres beszélgetések néven ugyan ebben a fórumrészben, de szerintem egyszerűbb, ha az újításoknál olvasol, vagy a Pm-et amit kaphattál az újításról a fórumon Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-10-13, 12:50 am

Szia Smile

Bizony, ha beszélgetni akarsz, akkor a useres beszélgetéseknél tudsz, ha játszani, akkor játékra hívás, PÜ-s rendszer, játék egyeztetés és a Mysterion elsősorban az MSN-es elérés megy. Smile Szóval nem tudom, hogy pontosan mit keresel, az üzenetben láttad az újdonságot és hogyha bármiben tudok segíteni, msn-en megtalálsz, ahogy régen is voltál, csak te vesztél el onnan.
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kérdésed van? - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-11-27, 4:26 pm

Nekem lenne egy kérdésem méghozzá a TS pályázattal kapcsolatban.

Mikor tudjuk meg az eredményeket? A beküldés határideje dec 20, de ha én holnap beküldöm a pályázatot, akkor várnom kell december végig vagy előbb értesítetek a döntésről?
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-11-27, 4:37 pm

Igen, várnod kell, mivel egyáltalán nem biztos, hogy csak te pályázol ugyan arra a tárgyra, szóval ez olyan hogy pl elküldöd de az adott tárgyat már átadták másnak mert ő pl előbb küldte be a pályázatát, ugye ez pedig nem jó Smile Szóval az elbírálások mindenképpen 20.a után fognak történni mivel addigra aki akar az beküldi a pályázatát az általa kinézett tárgyakra, és szerintem a 20-a és elseje közötti időt fogja felölelni, mert utána ugye már tanév kezdés van, legalábbis én logikusan így gondolom a dolgot
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-11-27, 5:06 pm

Jaja, ahogy Dem bácsi is írja, de ha megvannak a pályázatok, akkor igyekszünk minél előbb kiírni az eredményeket, szal sztem nagyon max 25-kor már tudni fogtok az eredményekről. Smile
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kérdésed van? - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-11-27, 5:17 pm

oh... hát ez pech.... remélem, hogy valami olyasmi lesz, hogy "megnézzük, elmondjuk a véleményünket, de csak xy-kor tudod meg, hogy nyertél stb...
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2012-11-27, 5:20 pm

Pedig tök logikus Mona, az nem lenne fer a többiekkel szemben, hogyha azért, mert vki most ér rá vagy előbb írja meg, megkapná azt a tárgyat, amit pl. másik két ember is szeretne még. Smile Nem a gyorsaság a lényeg, hanem a minőség és mindenkinek ugyanannyi esélye van. Smile

Na de még senki se küldött pályázatot, szóval húzzatok bele, mert örülnénk, hogyha jövőre már többen is segítenétek nekünk, különben sajnos sok órának kell majd elmaradnia, annak pedig senki se örülne. :/
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Kérdésed van? - Page 3 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 11:23 am

na most nekem lenne egy kérdésem Smile elolvastam ezt az aktivitással kapcsolatos új topicot, amit ott leírtál Sid, és először is, szerintem tök jó ötlet, hátha egy kis mézes madzagra az emberek kicsit beaktivizálódnak Smile a másik viszont, amiért ide írok, hogy ugye azt olvastam, hogy az évfolyamlépéshez szükséges pontokat segíti ki ez a kedvezmény a részetekről, a pontokat dobja szét az illető a tárgyak között, ahová kéri, és ez az első három évfolyamnál nekem tiszta is. de ha nekem a fő karim egyetemista, akinél máshogy megy az évfolyamlépés, és elvileg pont nem szükséges, csak mondjuk a házkupához, vagy multihoz, ilyesmikhez, akkor is beírhatom a hsz-eimet, és kapok pontot? csak akkor hogy osszam el, vagy mi? tehát az egyetemi részét a dolognak nem teljesen értem, hogy ez ránk hogy vonatkozik Smile előre is köszönöm a választ!
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 12:28 pm

Na írok én aztán ha Sid úgy van akkor majd ő is. Szóval logikusan az egyetemi évfolyamlépésbe nem avatkoznak bele a pontok, lévén az egyetem nem lépésre megy hanem mittudom én van 3 év ahol le lesz adva egy tananyag szóval 2-3 éven belül végzi mondjuk el Axel az aurorvadász szakot, aztán amelyik varinál ott volt(vagy pótolta ) Tehát tudja , amiknél nem volt ott, nem pótolta azt nem és kész. A multik viszont ugye egyetemistáknál automatán lépnek évfolyamot, illetve te mondhatod meg hogy bukjon e valamelyik vagy sem, szóval hogy egyszerűen fejezzem ki magamat az egyetemistáknak nem kell fájjon a fejük az évfolyamlépéssel kapcsolatban. Szóval a te esetedben a pontok automatán a főkarakterhez mennek ,legalábbis szerintem mert így lenne logikus (Vagy nem? Sid XD)
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Kérdésed van? - Page 3 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 12:31 pm

jaja, az egyetemi évfolyamlépést vágom, csak az a kérdés még mindig, mint amit te is megfogalmaztál a végén Very Happy vagy ez egyáltalán az egyetemi karikra is vonatkozik? és ha igen, akkor milyen címszó alatt kérjem a pontot? Very Happy tudom-tudom, sok velem a baj, de na.. amíg nem tiszta, addig úgyis nyaggatlak titeket Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 12:34 pm

Én csak megerősítést kértem XD Hát nézd, mivel a multiaid felett ilyen esetben abszolút uralmad van tehát egyetemistaként te döntöd el ki lép, ki nem lép évfolyamot így logikusan a pontok csak a főkarakternél érnek valamit, és ugye a pontok nem csak évfolyamlépés szempontjából nagyon jók, hanem teszem azt multiszerzés miatt, avagy pontverseny Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Kérdésed van? - Page 3 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 12:39 pm

éppen ezek miatt van a kérdésem és az értetlenkedésem is Razz na de akkor majd Sid néni letisztázza ezt, reméljük Very Happy azért köszi neked is, Dem (:
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 1:20 pm

Rózi drágám, Demien majdnem teljesen megválaszolta a kérdésedet, csak azt felejtette el kihagyni, hogy igen, az egyetemisták is írják csak be oda a hsz-eiket, amik pontot fognak érni, csak számukra nem vonatkozik a tantárgyak közötti elosztás. Ők megkapják szimplán a pontot, bekerül a pontfalra és így segíthet a házának, na meg saját magának multi szerzésében. Very Happy Annyi tehát a különbség az alsóbb évesek között, hogy nálunk nem vonatkozik az, hogy az évfolyamlépéshez segítsen. Very Happy

Őszintén szólva azt hittem, hogy ez egyértelmű, mivel beírtam, hogy a magisztereknél is számít a dolog, ergo mi is be fogjuk írni oda, csak nem bontjuk mi se majd tantárgyakra, szimplán leírom, hogy hány pontot kaptam (a részletes leírás után) és ennyi, majd felviszem a pontfalra. Smile

Remélem, hogy így már minden tiszta, de ha nem, kérdezz csak, tényleg az a lényeg, hogy mindenki, mindent megértsen. Smile És én mindig örülök, ha kérdeztek, inkább, minthogy vki ez miatt csináljon hülyeséget. (Szóval ne szerezzen a Cruoris Rózi által sok-sok pontot, mert user nem írja be magát. Razz *igen, a végtelenségig kiáll a háza mellett és hogy ők győzzenek. XD *)
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Kérdésed van? - Page 3 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 1:23 pm

rendben, akkor most már megvagyok Smile csak beírom a hszeket, meg hogy mennyi pont, és kész. nincs tárgyelosztás, ez evidens, értettem! Very Happy akkor máris beírom, mert van mit RazzVery Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 1:28 pm

Ide is írom, hogy majd csak jövő hónaptól él a dolog (ha vki csak ezt a beszélgetést olvassa), bővebben a másik topicban. Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 1:54 pm

Hát én a azt hittem hogy a beírós dolog logikus azért nem is mondtam XD De mindegy fő hogy most már minden tiszta Very Happy Ami meg a házak közötti versenyt illeti én meg a saját házamért teszek ki szóval készülj Sid mert csütörtök után házit fogok tőled kérni XD
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-02, 2:13 pm

Kérhetsz most is és akkor a jövő héten megkapod. Smile Legalább tudom, hogy melyik tantárgyon gondolkodjak és hogy melyik karinak. ^^
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Kérdésed van? - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-11, 10:23 pm

Eszembe jutott egy kérdés, ami már régebben is megfordult a fejemben, de most akkor le is írom Very Happy Szóóval... ha én egy kutyakölyköt választok famulusnak, akkor az mondjuk 2 év múlva is ugyanúgy egy kölyök kutya lesz? Szóval a famulusok nem "öregednek" úgymond? (ez Axel karijának oroszlánkölyök famulusáról jutott eszembe) Lehet, hogy hülye kérdés, csak már gondolkodtam ezen, és baj nem lehet ha érdeklődök Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-11, 10:27 pm

Persze, mindig örülünk a kérdésnek. Very Happy És igen, jól mondod, a famulusok nem öregednek. Smile Lehet, hogy a jövőben majd lesz rá vmi megoldás, de egyelőre még nem öregednek. Smile
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Kérdésed van? - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-11, 10:32 pm

értem, köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-11, 10:36 pm

A famulusok valóban nem öregednek, hisz létrehozott varázslények, a karakter szabta meg a méretét, fajtáját és minden egyéb, tehát úgy és olyannak teremtette, amilyen. Két példa is jól mutatja, hogy miért is nem öregednek, az egyik a fent említett Axel-es példa, amivel ugyebár nála idővel nem lenne értelme az alakváltásnak, a másik pedig Raiden-nél a kölyöksárkány, ami nem véletlenül kölyök, mivel felnőtt sárkányt nem engedélyezünk famulusnak. Úgy pedig, ha nőne, ugyebár idővel azzá válna, tehát maradnak ugyanolyanok, mint mikor meg lettek teremtve. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kérdésed van? - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime2013-06-11, 10:40 pm

Akkor most már én is kérdezek. Nem mintha, ilyesmire vetemednék csak eszembe jutott. Smile
A famulusok is tudnak sérülni, így ők is megtudnak halni, ha a logikám helyes. Ez legutóbb mesén is eszembe jutott, hisz Xeno nem volt jó bőrben illetve egy párbaj alkalmával Melinda Sasa is majdnem kimúlt. Tehát ha a famulus meghal akkor mi lesz utána? Tudunk újat csinálni? Elvileg ezt a varázslat maga nem zárja ki, de régen volt, lehet én felejtettem el valamit Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdésed van? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van?   Kérdésed van? - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdésed van?
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: