Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A Lélek terme I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A Lélek terme I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A Lélek terme I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A Lélek terme I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A Lélek terme I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A Lélek terme

Go down 
+12
Conrad Dietrich
Lucius Rufinus
Serafina Damiana
Ashi Angel
Lisbeth May
Bruno Stora
Fekete Ambrus
Corina Watson
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Jasmine Miels
Mesélő
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-03-13, 10:20 pm

A Lélek terme Lelekterme

Nem véletlenül kapta ezt a nevet a terem, amit inkább egy nagyobb hétköznapi szobának nevezhetnénk. A teremrészt az alagsori folyosóról érheted el, feltéve ha észre veszed. A terem sötét ajtaja ugyanis a fénytől kissé távolabb esik, így az avatatlan szemek nem biztos, hogy azonnal észre veszik hogy az egy bejárat. Belépve a tömör, talán mahagóni fából készült, könnyen nyíló ajtón egy nagyobb szobába tévedsz, ahol a vörös és a fa szín az uralkodó. Nem túl sok minden van itt. Egy beépített kandalló, néhány könyvespolc, egy nagyobb kanapé, előtte egy kis asztallal, na meg egy nagyobb, talán ebédlő asztal a szoba másik végében, illetve fura mód egy oda nem illő zongora is. Elég vegyes össze tétel, de ha többet maradsz bent észre fogod venni, hogy te is vegyes dolgokat fogsz észlelni. A teremnek nem véletlenül „A lélek terme” a neve. A szobába való huzamosabb tartózkodás, fura érzelmi változásokat vált ki az emberből. Ez a változás lehet akár tíz perc elteltével is. Ahogy az idő telik, annál gyorsabban hatalmasodik el rajtad az a bizonyos érzelem amibe a szoba varázsereje sodor, s ahogy jársz körbe a szobába és figyeled, nem véletlenszerűek a változások. A szoba északi oldala, ahol az asztal van különösen erős negatív energiákat hordoz. Ha azon a részen vagy, rövid időn belül erős szomorúság fog el. A szobának ez a része ugyanis a negatív élményeidből táplálkozik, így nem meglepő, hogy vidáman érsz ide, de mire elhagyod ezt a részt, zokogni fogsz. A déli rész ahol a könyvespolc is van dühöt szül. Idegesebb feszültebb leszel, lehet hogy egy rossz szóért is dühbe gurulsz. A keleti részen, ahol a kanapé is van, még furább változásokon mehetsz keresztül. A lényednek teljesen ellenkezőjét éled meg. A nyugodtból izgága, az erősből gyenge, a gonoszból jó, és fordítva. Ugyanígy hat az érzelmekre is. Miután már megtapasztaltad a szoba különös állomásait, valószínűleg már eléggé összezavarodhattál, nem árt a zongorához is menni egy kicsit. Elég csak leülni elé, s máris érezheted, hogy kezd normalizálódni a helyzet, ha pedig tudsz játszani rajta, talán még jobban megnyugodhatsz. Ez hát az igencsak különös Lélek terme, melybe tett kirándulásod megedzheti a lelked. De egy biztos, amint elhagyod a szobát kitisztulsz. Olyan mintha egy fura álomból ébredtél volna fel, aminek minden percére emlékszel, de nehezen hiszed el, hogy megtörtént.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 6:07 pm

* Egy kis kézi munka után a leányzó egy kis sétálásra adja a fejét, igaz most nem hagyja el a kastély falait mi ugyan nagyon is kecsegtető számára a betóduló napsugarak látványától mik betöltik egész szobáját, mégis valahogy lekeveredik az alagsorba. Nem tartoznak ezek a félhomályos folyosók a kedvenc helyei közé, de ha már lejött ide tesz egy kis sétát, hátha felfedez valami érdekeset. Így lát meg egy ajtót, mire nem igazán emlékszik s bár nincs sok érdekesség egy ajtóban ő mégis benyit rajta. ~ Nahát egy szoba...de érdekes, még sosem jártam itt ~ gondolja magában mivel jó ideje itt lakik már, így azért ez picit furcsa, na de ha eddig nem s, most beljebb tér s szép lassan körbesétál az ízlésesen berendezett kis szobában. Ahogy elhalad a kanapé mellett végigsimít annak huzatán, majd tovább haladva a zongorát is szemügyre veszi.*
- Hm...minek van itt lent egy ilyen szép szoba...és kinek?* gondolkodik el ez hangosan miközben tovább halad s a többi berendezési tárgyat is szemügyre veszi.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 6:22 pm

*Már eltelt egy kis idő a reggeli túrája óta a fogadóban, s bár még mindig eléggé kivan, de úgy dönt, hogy talán jobban tenne neki, ha sétálna egyet. Így feltápászkodik az ágyból és magára ölt egy kényelmes farmert, tornacipőt és sötétkék pántos felsőt. Rövidesen a kabátját is felveszi, hiszen még mindig érzi a hidegrázást. Haját laza lófarokba köti és lassú léptekkel elindul lefelé. Nem gondolkozik sokáig a célját illetően, így rövidesen azon veszi észre magát, hogy elért az alagsorig. Mindenesetre nem csügged, hanem folytatja az útját, míg egy látható, ismeretlen ajtóhoz ér. Némi időhúzás után végül közelebb lép és óvatosan benyit rajta. Egy szobában találja magát, ami különösen szépen és ízlésesen van berendezve. Annyira elámul, hogy először észre se veszi, hogy nincs egyedül. Amúgy is kissé sápadtas arca még jobban elfehéredik, s talán rögtön ki is fordulna, ha előbb feltűnt volna neki, de így nincs más választása, mint maradni. Végül is nem lehet benne biztos, hogy Jas még mindig pikkel-e rá. Így végül megköszörüli a torkát és halkan megszólal.*
- Szia. Régen találkoztunk. Hogy smint?*érdeklődi meg a szokásos kérdéseket, de van ami ennél is jobban izgatja.*
- Egyébként mi ez a szoba?*pillant körbe, miközben a zongorához lép.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 6:39 pm

* Lassan járja be a szobát nem siet sehova, így elég sokáig elidőzik a szekrénynél és az ablaknál, majd végül úgy dönt, hogy levesz egy könyvet a polcról és beleolvas. A könyv, melyre választása esett nem is poros, szinte semmi hiba nem fedezhető fel rajta így úgy véli nem is olyan régen került ide. Na de éppen hogy csak bele tud olvasni a sorokba mikor nyitódik az ajtó s Elisa sétál be rajta. Látja, hogy nem veszi észre így hagyja had nézelődje ki magát, de aztán csak találkozik pillantásuk.*
- Hello.* köszön vissza neki kissé tartózkodóan, álmában sem gondolta volna, hogy egyszer a hogyléte iránt fog érdeklődni s mivel ezt a egy kezdeményezésnek veszi így reagál is rá.*
- Köszönöm megvagyok...talán mert nem kerestük egymás társaságát.* vélekedik továbbra is másikat figyelve, ez talán az ő hibája is na de már nem igazán érdekli a múlt.*
- Elég sápadtnak látszol...minden rendben?* bár egyébként is fehér bőrű a lány de egy kis megviseltség lerí róla s mielőtt itt esik össze az ő társaságába így érdeklődik mielőtt ismét rákenik, hogy tett vele valamit. A kérdést meghallva körbetekint a helyiségben miközben a könyvet is összecsukja kezében.*
- Nem tudom, igazából most bukkantam rá én is. Sosem vettem még észre ezt az ajtót...ebből is látszik, hogy még rengeteg hely lehet itt a kastélyban hol még nem jártunk.* osztja meg gondolatait, bár már érkeztekor is megmondta magának, hogy sosem tudja majd bejárni, úgy tűnik valamicske igazság lapult szavaiban. Visszarakja a könyvet a helyére és megcélozza a kanapét, hova le is csüccsen s úgy fordul, hogy lássa a lányt.*
- Elfeledhetjük az első találkozásunkat? Azt hiszem kissé elvetettem a sulykot...* jó ennyi még belefér, de részint úgy érzi nincs mit visszaszívni de így már könnyebb erről beszélni, mivel nem érdekli a másik kettő enyelgése.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 6:56 pm

*Sétára indul, hátha az segít neki kiheverni a problémáit, így jut el az alagsorba, ahol egy ismeretlen ajtót talál. Mivel kíváncsisága mindennél erősebb, így belép rajta és csodálkozva nézelődik, míg meg nem látja, hogy nincs egyedül. A szobában lévő Jasminnel nem mondhatni, hogy túl jóban van, de nem érzi értelmét annak, hogy veszekedjenek, így megpróbál normálisan indítani. Ez láthatóan sikerül is, ugyanis a másik lány válaszol.*
- Az könnyen elképzelhető. Nem volt épp felhőtlen élmény.*jegyzi meg az első találkozásra utalva. A kérdés hallatán megvonja a vállát.*
- Nem mondhatnám, de semmi komoly. Csak szédülök egy kicsit.*feleli elgondolkozva. Természetesen nem fog nekiállni panaszkodni, de ha már érdeklődtek tőle, akkor nem hazudik.*
- Na igen, elég nagy ez a kastély ahhoz, hogy sose unatkozzunk.*mosolyodik el egy kicsit. Úgy érzi, hogy talán képesek lesznek normálisan társalogni egymással, ami elég jó hírnek számít. A következőkre kissé felvonja a szemöldökét, leginkább a csodálkozás miatt.*
- Egy kicsit valóban, de meg tudom érteni a te helyzetedet is. Úgyhogy felejtsük el.*biccent felé egy apró mosollyal.*
- Akkor ez azt jelenti, hogy nem fogsz megtámadni, ha most leülök melléd?*érdeklődik félrebiccentett fejjel és lassan megindul a kanapé felé. Odaérve leereszkedik a lány mellé és felé fordulva folytatja a beszélgetést.*
- Történt veled valami érdekes mostanában?*érdeklődik kíváncsian. Hiszen ha már képesen úgy társalogni, mint két értelmes ember, akkor ne ücsörögjenek csendben túl sokáig.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 7:11 pm

* Talán tényleg valami változás ment végbe a lányba az elmúlt egy-két hétbe, mivel nem igazán zaklatja fel Elisa látványa ki szintén betér ebbe a furi szobába. Ennek is megvan az oka s mivel a másik nyit felé a történtek után, az a legkevesebb, hogy válaszol is neki, bár az is biztos, hogy ezt a lépést kerülte volna jó sokáig.*
- Bocs, én is akkor tértem vissza egy utazásról és tök zavaros volt minden...* sóhajtja elhúzva ajkait, sok meglepi érte akkor az elmúlt napokban mik azóta már tisztázódtak szóval már rá se ránt. Nem fest túl jól a másik ezt letudja olvasni az arcáról még ha nem is ismeri annyira.*
- Oh, az nem jó...utálatos egy dolog. Gyógyítónál voltál már?* teszi el végül a könyvet s tér a kanapéhoz miközben beszámol arról is, hogy maga is most van itt először. Kis idő után felhozza, hogy felejtsék el a történteket s úgy tűnik ne ütközik akadályba a másiknak sincs ellene kifogása. A kérdésnél kissé elmosolyodik de arrébb csúszik, hogy kényelmesen elférjenek mindketten.*
- Hát nem tudom, tudod semmi se biztos manapság, de egyenlőre azt tudom mondani, hogy nyugodtan ülj le.* nem áll szándékában kitekernie a nyakát szóval ha leült a másik nem láthat sunyi pillantásokat mik a fogásokat keresnék a másikon. A kérdésnél egyből felidőzik benne egy friss élmény, de kétséges, hogy nem e fogják hülyének nézni.*
- Hát hiszed vagy sem, betekintést nyerhettem a tenger alatti világba. És nem búvárkodtam.* teszi még hozzá titokzatos mosollyal ajkain.* - Szuper volt, ugyan akkor félelmetes is...rengeteg veszély leselkedik a lent lévőkre odalent...* pillant le babráló kezeire, kicsit ficánkolni kezd ültében mi értelmetlen számára is, lábait kezdi el pakolgatni így hol maga alá húzza, hol lóbálja, még a feneke alá is behúzza.*
- És veled? Jaj nem tudom mi van, olyan mozoghatnékom van...* helyezkedik továbbra is miközben a másikra is figyel ám.*
- Hogy megy a tanulás? Tetszenek az anyagok?* talán jó ha a semleges témáknál maradnak így nem lehet gond hisz Jas is egy tűzről pattant leányzó, pillanatok alatt lázba tud jönni és akkor oda a szentabékének.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 7:35 pm

*Kicsit megszeppen, amint észreveszi az ismerős lányt a szobában. S bár az emlékei nem épp a legjobbak vele kapcsolatban, de mégis megkockáztat némi kommunikációt. Ez a próbálkozás láthatóan jól sikerül, így ha nem is teljesen, de azért eléggé megnyugszik.*
- Semmi gond.*csóválja meg a fejét. Végül is nem történt visszafordíthatatlan dolog és senki sem halt meg, így nem létszükséglet, hogy örökké utálják egymást. Ezután az egészsége is szóba kerül, mivel úgy tűnik, hogy jól láthatóan le van amortizálva.*
- Még nem voltam. Miután visszatértem a fogadóból, végigaludtam a napot. Csak nem rég keltem.*feleli, de abban egyet kell értenie, hogy ha nem múlik el a dolog, akkor hamarosan meglátogatja a gyógyítót. S mivel kicsit kifárad az ácsorgásban, némi érdeklődés után lehuppan a kanapéra.*
- Akkor megnyugodtam.*nevet fel. És, hogy ne maradjon abba a beszélgetés újabb kérdést tesz fel, amire furcsa, de érdekesen hangzó választ kap.*
- Valóban? Ez izgalmasnak tűnik. Mesélj még.*kéri és valamilyen okból kifolyólag még mindig ugyanabban a pózban ücsörög. Keresztbe tett lábbal nyugodtan.*
- Velem nem történt semmi említésre méltó, megvagyok.*von vállat és csodálkozva pillant a mozgolódó lányra, aki szóvá is teszi a különös dolgot.*
- Én is látom, viszont ami szintén fura, hogy én még mindig ugyanúgy ülök. Pedig ilyenkor már rég ugrálni szoktam.*jegyzi meg és feláll, hogy kiheverje ezt a különös dolgot. Lassan az asztal mellé sétál, majd Jas felé fordulva válaszol.*
- Szerintem egész tűrhetően. A pótlást teljesen befejeztem, hála annak, hogy érdekesek az anyagok.*mosolyodik el, de a jókedve mintha fokozatosan szállna el.*
- És neked, hogy megy a tanítás?*érdeklődik és rémülten veszi tudomásul, hogy könnyezni kezd, s különös szomorúság lepi el.*
- Mi ez?*kérdezi szipogva és egyre erősebb sírás közepette visszamegy a kanapéhoz.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 7:58 pm

* A két lány fegyverszünetet köt s idővel már mindketten a kanapén ücsörögnek. Elisa valami érdekesről szeretne hallani s most kivételesen tud is mondani valami olyasmit, bár eleinte nem nagyon merül el a részletekben, ugyanis az a fránya bizonytalanság ott motoszkál Jasmine-ban, hogy valóban érdekli-e.*
- Érdekel? Na jó,hát annyi volt az egész, átmentem Seol-ra sétálni de a kikötőben észrevettem, hogy pár férfi fogva tart valakit ki segítségért kiáltozott.* könyököl a kanapé támlájának s fejét belehajtja kis tenyerébe.* - Odamentem s kisebb harc után elűztem a matrózokat s csak ez után láttam meg, hogy egy sellőt mentettem meg a karmaik közül...Gondolom viszonzásul adta azt, hogy magam is sellő lehessek és láthassam azt a környezetet ahol él. Mi tényleg csodás volt...* mosolyodik el kissé de kisvártatva már elhúzza a száját.* - De én nem voltam jó sellőnek se mivel belegabalyodtam egy hálóba és kifogtak azok a matrózok kiket elűztem. Mázlim volt, hogy ki tudtam szabadulni de aztán a sellő lány azt mondta, hogy inkább térjek vissza partra. Na meg amúgy is csak egy órán keresztül élvezhettem azt, hogy kopoltyúm van.* mosolyodik el kissé szélesebben s mivel többet nem mond erről így bizony ennyi lett volna ez a történet, viszont közbe a másik felől is érdeklődni kezd s azon kapja magát, hogy igen nyughatatlanul pakolássza lábait.*
- Az jónak számít...ha történik valami akkor az gubancos szokott lenni.* feleli továbbra is testhelyzetet váltogatva.*
- Miért nem tudsz nyugton megülni?* következtet erre szavai után, ő nagyon is ól el tud ücsörögni a klubhelyiségben lévő kényelmes fotelekbe, de úgy tűnik teste most teljesen ellene fordult.*
- Ezzel én is így vagyok...kissé lemaradtam az utazás miatt. De ma már az aktuális anyagokat rághatom át.* mi azért haladásnak tűnik na de a lány felpattan majd hirtelen szipogni kezd, maga is tincseit türögeti folyamatosan a füle mögé miközben érzi, hogy elszorul a torka és olyan szomorúság telepedik rá, mint amit az egyik órán tapasztalt tavaly. Lassan a könnyek is csordogálni kezdenek szépséges arcán s az állánál összegyűlve pottyannak le ölébe.*
- Nem tudom...* feleli síri hangon, nem tud ellene mit tenni, nem érti mi tört rá, hisz egészen jól megvolt eddig.*
- Jhaj. Remélem nem egy lidérc...* pattan fel és fel alá kezd el járkálni a kanapé mellett, miközben már vállai is rázkódni kezdenek a zokogástól. Persze nem erről van szó s nem is lát kellemetlen emlékeket de ki tudja mi folyik itt.*
- Az...az...tudod nem lenne jó...* magyarázza a lánynak s közben valahogy a zongora mellé is keveredik miközben könnyeit törölgeti arcáról.*
- Tök ciki már...nah.* próbál mosolyogni a másikra ki közben talán ugyan azt éli meg vagy pont az ellenkezőjét, pont ekkor kellett ennek bekövetkeznie mikor Elisa is itt van. Viszont egy idő után a sírás abbamarad, könnyei elapadnak így kissé érthetetlenül csüccsen le a zongora előtti kis székre miközben azon agyal, hogy mi volt ez az előző.*
- Érdekes...nem érzem most szomorúnak magam...*pedig az előbb igen csak depressziós tüneteket produkált na de kíváncsian pillant a lányra, hogy neki vajon mi lehet erről a véleménye, persze csak ha nem kezdett el dísztárgyakat dobálgatni a makulátlan falhoz.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 8:27 pm

*Meglepő, de a történtek ellenére mondhatni, hogy megkötötték a fegyverszünetet, így békésen ücsörögnek egymás mellett a kanapén. Jasmine mesél a vele történtekről, amit Elisa érdekesnek talál, így rá is kérdez a dologra.*
- Persze, hogy érdekel.*biccent és már hallgatja is a másikat. Kíváncsian, csillogó szemmel figyel és néha elcsodálkozik, vagy bólogat. Amint a mese véget ér megszólal.*
- Még mindig nehezen hiszem el, hogy mik meg nem történnek.*csóválja a fejét, majd elmosolyodik.*
- Azért szerencse, hogy nem történt veled semmi gond.*teszi még hozzá és egy kicsit meg is szeppen, hogy ilyet gondol, de ez van. Eközben a másik lány különös mozgékonysága is feltűnik neki, együtt a saját nyugodtságával is.*
- Nem igazán tudom, de általában azt csinálom, amit most te. Gyakran változtatok testhelyzetet.*feleli és már fel is áll, hogy megpróbáljon változtatni a dolgon. Ahogy tesz néhány lépést megáll az asztal mellett, s miközben a másik lányt hallgatja hirtelen szomorúság telepedik rá és maga se érti, hogy miért, de sírni kezd. Viszont ahogy elnézi, nem ő az egyetlen.*
- Lidérc?*pillant a másikra könnyes arccal és elindul a könyvespolc felé. Amint odaér a rosszkedv egy másodperc alatt elszáll, s helyette düh marad.*
- Mi a fene ez a hangulatingadozás?*morogja fogcsikorgatva és erős késztetést érez arra, hogy elhajigáljon néhány könyvet.*
- Nekem mondod. Én se érzem kellemesen magam.*morran fel idegesen és követi a másikat a zongorához, ahol minden különös dolog elmúlik.*
- Én se és dühösnek se.*jegyzi meg és gyanakodva pillant körbe.*
- Ezzel a szobával valami nem oké. Mi folyik itt?*érdeklődik csodálkozva és kifújva magát kissé zöldülő arccal nekitámaszkodik a zongorának.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 8:51 pm

* mivel Elisa érdeklődést mutat a kis kalandja iránt így elmeséli neki mi történt, nem hagyva azt sem miként keveredett ebbe az egészbe. Izgalmas is volt menekülni a szigonyok elől uszonyával mivel nem egészen előtte szerezte s ne igazán tudott még mit kezdeni vele de valahogy megoldotta.*
- Fura dolgok az egyszer biztos... csak egyszer valami végzetes ne történjen.* bár hallott ő ilyesmiről és egyszer szemtanúja is volt egy kivégzésnek ezt inkább nem hozza fel hanem elhessegeti eme gondolatot de az sem kerüli el figyelmét, hogy a másik mit is mond min meg is lepődik.*
- Hát...ő, ez kedves tőled, de tényleg csak a szerencsén múlott az egész.* látja a másikon, hogy ő is meglepődik a kicsúszott szavakra, így nem erőlteti tovább a témát, ez így több volt mire számított. Ez alatt viszont különös dolgok mennek végbe, úgy tűnik, hogy az érzelmi állapotuk pillanatok alatt megváltozott s miután Jas megelégelte a lábpakolgatást feláll és fel alá kezd el járkálni sírva.*
- Aha...alattomos egy lény, bár nem hinném hogy, hogy az lenne, hiányzik ahhoz még valami.* nyögdécseli el a szavakat arcát törölgetve miközben a zongorához keveredik s közben Elisa is máshol köt ki mi érthető is, egyenlőre megmagyarázhatatlan az, hogy mi történik velük, így vélhetőleg menekülni akarnak, azaz menni amerre látnak.*
- Nem tudom, de gáz ez az egész.* szipogja de aztán lassan abbamarad a sírás és a szomorúság is elmúlik, Elisa meg láthatólag dühös lesz, legalábbis az arcáról ezt olvasni le. A zongorához ér s lassacskán ő is teljesen megnyugszik, kicsit arrébb csúszik, hogy helyet szorítson neki.*
- Szóval dühös voltál?* tekint a másikra s a szobát kezdi el fürkészni, valami lehet vele az már nem lehet titok számukra.*
- Biztos valami bűbájt szórtak rá...valami olyat, ami az érzelmeinket befolyásolja. Ezt tudom elképzelni, hisz van más helyiség is mi mágiával áldott.* nem is egy, szóval nem lehet akkora butaság az amit mond de valahogy zöldesnek látja a másik arcát mi nem jelenthet jó.*
- Jézus te zöldülsz! Minden oké?* pattan fel és onnan les le Elisa-ra, végül leguggol elé és tekintetét keresve ajánlja fel segítségét.*
- Szerintem el kéne menni ahhoz a gyógyítóhoz. Eddig se voltál okés de lehet hogy ez a hangulatingadozás még tett rá egy lapáttal. Felkísérlek jó? Amúgy is szerintem menni kéne innen mivel úgy tűnik csak itt a zongoránál vagyunk biztonságban.* mosolyodik el kissé ismét körbepillantva a szobában miről első pillantásra senki sem mondaná meg, hogy nem mindennapi.*
- Nah lépjünk, gyere.* áll fel és ha minden igaz és Elisa is benne van, akkor elhagyják ezt a helyet, mi érdekes volt ugyan de legközelebb felkészülten kell ide betérni és kisilabizálni hol lenne jó nekünk.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-04-26, 9:11 pm

*Érdekesnek találja Jas történetét, így meg is kéri a lányt, hogy meséljen neki. Elisa érdeklődve hallgatja végig és hozzá is fűz néhány dolgot.*
- Igen, igazad van.*bólint, s az egyik mondandóján még ő maga is meglepődik, de szerencsére hamar ejtik a témát. Eközben azonban különös dolgok történnek, figyelembe véve a hirtelen jövő szomorúságot, amivel nincs egyedül.*
- Remélem is, hogy nem az, így is épp elég bajunk van.*dünnyögi könnyek között és az érzés elől menekülve a könyveknél köt ki. Ahol, bár a szomorúság elmúlik, de kap helyette dühöt.*
- Egyetértek.*sziszegi és ezt a helyzetet is megelégelve elindul a zongora felé, ahol a másik lány normálisnak tűnik. Odaérve ő is tapasztalja, hogy visszatér a megszokott hangulata.*
- Na végre.*sóhajtja és bólint a másik kérdésére, miszerint nagyon is dühös volt, s közben helyet foglal a lány mellett.*
- Elég elvetemült lehetett, aki ez kitalálta.*motyogja halkan, mert közben szinte érzi, ahogy a gyomra háborog, s ennek hatására erős színváltozáson megy keresztül.*
- Nem vagyok jól.*ingatja a fejét és egyetértően bólogat a következő szavakra. Most már ő is úgy véli, hogy talán meg kéne látogatnia a gyógyítót. Ezt eldöntve ő is feláll és a másik lánnyal együtt elhagyják a szobát, ami igazán érdekes, s egyszer még biztosan visszanéz ide, de akkor majd úgy, hogy fel lesz készülve a változásokra.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:02 am

*Mikor ma reggel felkelt ez a fiú, nem tudta, hova mehetne. Lemegy a nagyterembe reggelizni, de a szobájába nem akar visszamenni, ezért elindul a kastélyban egy kis sétára. Hamarosan eléri az alagsort, amelynek sötét folyosói elnyerik tetszését. Néhány percig csak sétálgat céltalanul a folyosón, de aztán megpillant egy ajtót, amin halvány fény szűrődik ki. Kíváncsian közelebb megy és benyit. Kis szobába jut, barátságos légkörrel. Nincs bent senki, pedig a fényből erre lehetett következtetni. Körbejártatja szemét a helyiségen, majd megakad a könyvespolcnál. Odamegy, és nézegetni kezdi a kisebb-nagyobb, bőrkötéses könyveket. A címüket olvassa, hogy ki tudja választani a legérdekesebbet. Nincs is jobb a magánynál, főleg akkor, ha még könyv is van a közelben.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:13 am

*A mai reggel elég eseménytelenül indul, így reggeli után úgy döntök, alaposabban felfedezem az alagsort. Tegnap már jártam erre, de nem néztem meg, milyen termeket rejt a folyosó. Mint általában, most is egy koptatott farmert, pólót és tornacipőt viselek a kényelem kedvéért, és amint már hozzászoktam, természetesen a pálcám is nálam van, hiszen nem lehet tudni, mikor lesz rá szükség. Mikor elérem a folyosót, léptek zaja üti meg a fülemet. Elindulok hát, a hangokat követve, majd az egyik ajtónál, mely mögül fény szűrődik ki, kissé megtorpanok. Próbálok hallgatózni, de mivel nem hallok semmit, úgy döntök, benyitok. Egy diákot pillantok meg a könyvespolcok előtt.*
-Szia! Nem zavarlak? *Kérdem egy kis mosollyal az arcomon, majd a zongorához sietek, és alaposabban megnézem. Nagyon szeretek zongorázni, ám a közönséget sose bírtam, így amíg a fiú itt van, nem túl valószínű, hogy zongorázni hallana. Azután kissé gondolkozóba ejt a tábla, amit belépéskor az ajtón látta,.*
~Lélek terme ... ez meg mit jelenthet?~ *Töprengem el, bár nem sokra jutok, hiába próbálom törni a fejemet. Talán ha a fiú visszaköszön, megkérdezem tőle, ő esetleg tudhat valamit.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:23 am

*A nem túl eseménydús reggel után sétálni indult, így ért le az alagsorba, ahol felfedez egy termet, nem túl nagy, de barátságos, nehezen észrevehető és még könyvek is vannak itt. Néhány perce van még csak a szobában, és vizsgálgatja a könyveket, mikor maga mögül hallja az ajtó nyitódását, mire gyorsan megpördül. Egy lány jön be a szobába, és letelepedik a zongora mellé.*
~Ha azt mondanám, hogy igen, se menne el.~*gondolja magában fintorogva, kívül az arca pedig kifejezéstelen.*
- Szia. Nem zavarsz. Zongorázni akarsz?*mert ha igen, ajánlhatja a lánynak a hangszerek termét, ott sokkal jobban lehet zenélni, mint itt, mivel az a terem jóval nagyobb, és a többi zenei művészlélek biztos értékelné a játékát. És ha a válasz igen, tényleg kiküldi, menjen máshova zongorázni, de ha nem a válasz, akkor talán nem lesz bunkó, csak maradjon a lány csöndben. Kezével megtámaszkodik a falnál, és várakozóan tekint a diákra. Pálcája a keze ügyében van, nem mintha ez ellen a lányka ellen használni akarná, mivel egyáltalán nem tűnik vérengző fenevadnak, csupán megszokásból van közel a pálcához a keze, ha bármivel szemben kellene. Egy ilyen iskolában bármi megtörténhet, nem árt vigyázni.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:32 am

*Mikor belépek a terembe, a fiú rögtön megpördül, valószínűleg az ajtó nyikorgása miatt. Elég kifejezéstelen arccal néz rám, de engem ezzel nem tud meghatni, nem vagyok az a típus, aki rögtön lelépne ezért.*
~Na tessék .. ez se örül nekem, de akkor is kénytelen lesz elviselni a jelenlétemet.~ *Mosolyodom el egy kissé, ám ezt a fiú már nem láthatja, hiszen időközben elindultam a zongora felé. Egy kis ideig nézegetem, hiszen régen láttam már zongorát, egészen pontosan mióta itt tanulok. A fiú kérdésére megfordulok, hiszen illetlen lenne háttal válaszolnom neki, és ezt még itt is betartom.*
-Nem, csak megnéztem. Csak akkor szeretek zongorázni, ha egyedül vagyok, de most valahogy nincs is kedvem játszani. *Mondom tőlem szokatlan nyugodtsággal, valószínűleg a suli hatása lehet.*
-És találtál valami érdekes könyvet? *Nézek kérdőn a fiúra, hiszen amikor beléptem, épp a könyvespolcot nézegette, feltételezem azért, mert olvasni van kedve. Ez esetben azonban, nem lesz egy túl izgalmas társaság, de majd én is keresek egy könyvet, hátha el tudom ütni ezzel az időmet.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:41 am

*Nem sokáig marad egyedül, pedig az hitte, ez egy ilyen szoba, és csak úgy véletlenül nem szokott mindennap betévedni valaki. Bár ma vele ez történt. A lány a zongorához ül, de El reméli, hogy nem akar játszani rajta.*
- Örülök.*feleli a lány válaszára, gúnyos félmosollyal az arcán. Arcáról leolvashatóak a rosszindulatú gondolatok, pl. hogy biztos rosszul játszik, csak püfölné a billentyűket, szóval csupa rossz gondolat. Megmagyarázhatatlan dühöt érez, de talán csak azért van ez, mivel megzavarták.*
- Nem, semmit. Épp a legérdekesebbet akartam kiválasztani, de nem jutott rá idő.*ezzel arra céloz, hogy megzavarták, és ennek nem örül.*
- Egyébként hogy hívnak? Csak azért kérdem, mert buta szőkének nem hívhatlak.*gonoszkodik kicsit, bosszút kell állni amiért megzavarták. Hogy ne ácsorogjon ott egész végig, hanem kényelmesen bunkózhasson, leül a kanapéra. Kényelmesen elhelyezkedik, és a lányt figyeli, a gonosz félmosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 11:54 am

*Mikor beléptem a terembe, éreztem, hogy a fiú nem örül annak, hogy rajta kívül más is betévedhet ide, és hamarosan ez teljesen be is bizonyosodik. Kijelentettem, tőlem szokatlan nyugodtsággal, hogy nem, nem szándékozom játszani, mire a srác hamarosan rám is förmed, számomra érthetetlen okokból. Azonban még ennél is különösebbnek érzem, hogy nincs meg bennem a megszokott temperamentum, hanem teljességgel nyugodt vagyok, és ezt nem tudom mire vélni.*
-Értem, keresgélj csak nyugodtan, nem akartalak megzavarni. *Mondom hűvös nyugodtsággal, majd én is a könyvespolc felé veszem az utam, hogy és lassan érezni is kezdem, hogy a nyugalmam elszáll és a helyébe düh költözik. Ezt aztán csak tetézik a fiú szavai, melyet aztán nem is hagyok szó nélkül, végre visszatért heves természetem, egy jó adag dühvel megpakolva.*
-Corina. De én is kíváncsi lennék a te nevedre, hiszen nem szeretnélek bunkó taplónak szólítani az elkövetkező időben. *Mondom dacosan, majd elkezdem nézegetni a könyveket, próbálva megnyugtatni magam, ám ez nem nagyon sikerül most.*
-Gondolom elsős vagy te is, hiszen a másodikosok már jóval érettebbek és tudnak felnőtt módjára viselkedni. *Vetem oda félvállról a fiúnak, majd tovább böngészek a könyvek között, hátha akad valami nekem való, izgalmas könyv.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 12:07 pm

*Nem nagyon örül annak, hogy megzavarják, néha azért jó egyedül lenni, és csak olvasgatni, vagy egyszerűen csak ücsörögni és semmit sem csinálni. Ezt zavarta meg a lány. Egyre bunkóbb módon viselkedik, ami megszokott dolog, nem lepődik meg rajta, és a dühön sem, mivel annak is van alapja. A név-kérdésre Corina visszatámad.*
- Élias.*veti oda félvállról, mit se törődve a lány visszaszólásával. Direkt nem a becenevét mondta, mivel azt a lány nem érdemli meg, nincsenek jó viszonyban, sőt, egyre rosszabban. Mikor Corina a könyvespolchoz lép, El inkább leül a kanapéra, hogy valamennyire messze legyen a lánytól.*
- Ahogy mondod, elsős és az inflatusban vagyok. Te melyikben?*kérdezi és közben lassacskán érzi, hogy elpárolog a dühe, és a helyét valami más veszi át, valami fura, tőle szokatlan dolog.*
- Ne haragudj, Corina, nem tudom, mi van velem. Nem szoktam ilyen lenni. Sajnálom.*ez már felettébb furcsa, és egyben rémisztő. Mikor volt ő ilyen? Mikor is kért bocsánatot ennyire szépen? Hát ez az, hogy soha.*
- Na és, mióta vagy itt? Szeretsz itt lenni? Vannak már ismerőseid? Honnan jöttél? Miért is ide jöttél? Bocs hogy ennyit beszélek..*újabb furcsa dolog. Ő nem szokott ennyit és ilyen gyors egymásutánban kérdezni. És főleg nem ilyen izgágán, hanem csendben és nyugodtan. Tényleg furcsa, és egyre furcsább lesz. Először a düh, aztán ez a inreális izgága viselkedés, a túl sok beszéd, a túlzott kedvesség. Mi folyik itt? Nagyon furcsa ez a szoba, az egyszer biztos.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 12:20 pm

*Nem nagyon szeretem, amikor sértegetnek, de a heves természetem úgy tűnik ma még rosszabb. Nem nagyon értem, hogy miért, ám ráfogom arra, hogy talán csak a fiú hozta ki belőlem, így inkább leülök a szoba túlsó oldalán lévő asztalhoz, majd olvasgatni kezdek. Nyugalmamat ezúttal is a fiú zavarja, meg, ám nem várt fejlemény következik.*
-Cruos vagyok. *Mondom furcsa szomorúsággal a hangomban. Mióta ideültem, kezdem egyre szomorúbban érezni magam. Nem értem, mi lehet itt, de ez egyre különösebb.*
-Nem baj, már megszoktam, hogy sokan megbántanak. *Mondom egyre szomorúbban, ami eléggé szokatlan tőlem. Először is nem szoktam olyan könnyen megbocsájtani az embereknek, ráadásul nem igazán adom ki féltettebb dolgaimat, mert nem szeretek sebezhető maradni. Egyre melankólikusabb hangulatba, ami felettébb különös, hiszen nem szoktam én ilyen lenni. Merengésemet a fiú kérdésözönje zavarja meg.*
-Még csak most jöttem, és nem igazán vannak barátaim ... egyedül érzem magam. *Mondom és egy könnycsepp gurul le az arcomon.* -Amerikai vagyok, és te? Gondolom neked sok barátod lehet. *Nézek a fiúra, könnycseppekkel elárasztott szemeimmel, majd lassan becsukom a könyvet, nehogy összekönnyezzem, hiszen nem örülnének neki a magiszterek.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 12:34 pm

*A beszélgetés kezdetén még eléggé dühös volt, mivel megzavarták, és néha azért szeret nyugalomban lenni, egyedül, de miután leül a kanapéra, a dühe elpárolog, és bocsánatot kér Corinától, mert megbántotta. A lány közben leül az asztalhoz, és olvasgatni kezd. A fiú kérdés özönt zúdít rá, kíváncsian, izgágán.*
- Ugyan, ne búsulj, sok ember van itt, biztos megtalálod a neked való barátot.*mondja kedvesen, nyugtatni próbálva a lányt.* - Én angol vagyok, és Londonból jöttem. Amerika biztosan nagyon szép hely, ugye?*kérdi megpróbálva mosolyt csalni a lányka arcára, de ő már könnyezik, és így nehezen fog menni. Valamiért hirtelen elszomorodott, szegény lány.*
- Nem igazán barátok. Csupán néhány jó ismerős.*feláll a kanapéról, hogy megvigasztalhassa a lány, ezért leül mellé az asztalhoz. A szomorú téma szomorúságot csal elő belőle.*
- Nekem sose volt igazi barátom. Mióta ide jöttem, kicsit több mint féléve, már sok ismerősöm van, de nem igazán tudom, mikortól lehet egy ismerőst barátnak tekinteni.*szomorúan lehajtja a fejét, és belegondol, hogy valóban ez a szomorú helyzet van. Nem tudja, mikortól nevezzen barátnak valakit, még akivel jóban van, annál sem. Egyre melankolikusabb a hangulata.*
- És mondd, miért ide jöttél, a Mysterióba?*kérdezi csak azért, hogy ne gondoljon a szomorú tényre, ami előállt. Feláll, hogy ne üljön egy helyben, bár amilyen szomorú, csoda, hogy van kedve felállni. A könyvespolchoz lép, hogy levegyen valami könyvet, és elterelje a figyelmét. Ahogy a könyveknél időzik, a szomorúságának nyoma vész, és hirtelen visszatér a dühe.*
- Ne sírj, nem vagy te kisbaba!*förmed rá Corinára. Utálja ha valaki sír, nagyon utálja, és rettenetesen dühös most, még ő maga sem tudja, miért húzta fel ennyire magát, csak azért, mert egy lány sír.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 12:49 pm

*A hangulatom egyáltalán nem változik, és kezdem úgy érezni, hogy már soha nem leszek vidám. Ekkor azonban a fiú szavai egy kicsit kisodornak az önsajnálatból.*
-Igen, remélem, hogy végre lesznek barátaim nekem is. *A fiú következő szavai egy kicsit meglepnek, majd mikor leül az asztalhoz, megpróbálom megvigasztalni, legalább addig sem magamat sajnálom*
-Próbálj bízni az ismerőseidben, és akkor rájössz, hogy igaz barátok-e. *Mondom egy halvány mosolyt erőltetve az arcomra, majd lassan én is felállok az asztaltól, hogy visszavigyem a könyvet. Úgy sem olvasok és akkor pedig semmi értelme, hogy ott legyen az asztalon, csak azért, hogy azon sírhassak. A fiú közben már el is indult a könyvespolchoz, mikor én felkászálódom.*
-Nem nagyon ismertem a mágusképzőket, és apa mondta, hogy ez a legjobb suli, így hittem neki és most itt vagyok. *Alig fejeztem be a mondandómat, mikor a fiú ugyanolyan udvariatlanul rámförmed pont úgy, mint amikor beléptem ebbe a terembe. Időközben én is odaérek a könyvespolchoz, és szomorúságom hirtelen mérhetetlen dühvé változik.*
-Nem bőgök, csak valami fura dolog jött ott rám, de az ilyen érzéketlen tuskókat ez nem hatná meg, úgyhogy nem is folytatom a mondandóm. *Torkolom le úgy, mint még előtte oly kevés embert. Egyre furábbnak érzem ezt a szobát, hiszen úgy ingadozik a hangulatom, mintha valamilyen játékba csöppentem volna.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 1:01 pm

*A lány szomorú szavaira sajnálat költözik belé, de mikor odaül mellé, hogy megvigasztalja, ő is szomorú lesz, nagyon szomorú.*
- Egész biztosan.*feleli szomorúan, majd néhány szót szólva arról, hogy nem tudja, kiket mondjon barátainak.*
- A bizalom kényes dolog. Ezer tettel lehet csak elnyerni, és egyel elveszíteni.*szomorúan feláll, hogy a könyvespolcnál találjon valamit, amit egyszer elolvashat, bár azt sem tudja, honnan van ehhez ereje ezután a nagy szomorúság után. Életkedve is alig van. Miközben a könyvespolchoz lép, egy kérdést tesz fel, mire akkor kap választ, mikor már odaér a polchoz. Közben Corina is felállt, és most ő is ott van.*
- Helyesen teszed, mivel értelmetlen a mondandód. Nem véletlenül vagy buta szőke.*újra előjön bunkó énje, ami már ismerős, de most kissé túlzásba viszi, bár ezt ő nem látja. A düh más embert talán elvakítana, de ő a sok évnyi folytonos düh miatt megtanulta visszafogni, és így is józanul gondolkodni. Ezt most is így teszi, és végiggondolja a dolgokat. Mikor megfejti végre, mi folyik itt, megragadja Corina karját, jó erősen. Először is azért, mivel még mindig dühös, másodszor azért, hogy ne tudjon a lány kiszabadulni. Maga után vonszolva a diákot, kilöki az ajtót, és kilép a folyosóra, ahol végre elengedi a lányt.*
- A szoba művelte ezt velünk, ezért voltak a folytonos hangulatváltozások.*magyarázza meg, közben megkönnyebbülten fellélegzik, a normális közérzete visszatért, újra normálisan gondolkozik és érez.*
- Mivel odabent egyikőnk sem tudta megismerni rendesen a másikat, azt ajánlanám, hogy menjünk el az étkezőbe. Mivel ebédidő van, eszünk, és közben normálisan elbeszélgetünk. mit szólsz?*most, hogy végre se a szomorúság, se a düh, se semmi idegen érzelem nem zavarja, végre teljesen józan, és reméli, hogy Corina sem dühös azért, amit nem direkt, teljesen elvakítva mondott. Az igazi énje egy szinten bunkó, de tud normális is lenni, és ezt a részét akarja megismertetni Corinával.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-25, 1:13 pm

*A folyamatos hangulatváltozás már kezd kiakasztani, de eszem ágában sincs elmenni, hiszen csak úgy fortyog bennem a düh. Mielőtt még elindulnék, a fiú válaszol a mondandómra, melyre én csak bólintok egyet, és a könyvespolchoz sietek. A fiú fogadtatása nem épp nevezhető kedvesnek, melynek hatására ismét határtalan düh tölt el.*
-Még hogy buta szőke? Bár az ilyen taplóktól lehet, hogy ez bóknak is vehető? *Kérdem, hiszen annyira mérges lettem hirtelen, bár nem értem mi történhetett velem. Talán kezdek megbolondulni, vagy nem tudom, de ez már biztosan nem normális, nálam legalábbis egyáltalán nem. Tovább már nem tudok gondolkodni, hiszen hirtelen megragadja a karomat, és elkezd kifelé vonszolni.*
-Vedd le a kezedet rólam!... Azonnal engedj el! *Kapálózom, hiszen még mindig borzasztóan dühös vagyok, de nem tudok kiszabadulni, és látszólag semmi esély nincs arra, hogy elengedne. Mikor aztán kilépünk az ajtón, végre elenged, de ekkor már semmi dühöt nem érzek, csupán annyit, hogy a karomon egy nagy vörös szorításnyom fáj.*
-Szóval ezért voltál ilyen bunkó, és ezért voltam hol dühös hol meg szomorú? *Nézek a fiúra a felismerés örömével, majd tovább hallgatom a mondandóját.*
-Rendben, úgy is éhes vagyok, úgyhogy benne vagyok. Mehetünk? *Nézek mosolyogva a fiúra, majd elindulok az ebédlő felé. Mellesleg örülnék, ha sikerülne a normális énemet megmutatni a fiúnak, hiszen eléggé furcsán viselkedtem odabenn.*


//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-29, 5:17 pm

*Az iskola nagyon remek élvezem az itteni életet és a gyakorlást meg az új ismereteket magamba szívni, de a szobatársam Bruno Stora egyre jobban idegesít. Mindig szétdobálja a cuccait nekem meg rendet kell raknom. Rend a lelke mindennek. Nem igaz, hogy ezt képtelen felfogni azzal az orknyi tudatával. Néha úgy érzem, jobban járnék, ha egy küklopsz lenne a szobatársam. Szeretem a rendet és ezért ő is tehetne egy kicsit, de már csak azért sem fogok neki összepakolni. Igaz ezt roppant nehéz megállni, így inkább elmenekültem. Vettem a hátamra egy táskát, amibe beletettem a lények illetve a halotti mágia anyagokat, hogy meg tudjam tanulni. Van még nálam töltő toll, papír, pálca. Ennél több, alig ha fog kelleni, ha leckét akarok írni. Helyszínemnek a belső kertet gondoltam ki, de menet közben kioldódott a cipőfűzöm és meg kellett, hogy álljak bekötni. Neki támaszkodom a falnak, hogy kényelmesebb legyen, amikor a fal eltűnik mögöttem. A lábamat még nem emeltem fel, de kénytelen voltam egy-két lépést hátratántorodni. Körbe nézek, hogy mégis hova keveredtem, de csak egy szobában voltam. Kellemes berendezésű szoba furcsa az egész.*
~Itt jó lesz, nekem legalább nem zaklat senki.~ *Döntöm el pillanatok alatt, majd behajtom az ajtót, amin beestem, de nem csukódik be, hanem résnyire nyitva marad fényt engedve a félhomályos folyosóra. Először úgy gondoltam, hogy a kanapára ülök dolgozni, de egyszerűen elszállt szorgos kedvem hirtelen csak lazsálni akartam, amibe most a könyvolvasás se fért bele, mert hirtelen undorodni kezdtem tőlük, de a zene vonzani kezdett pedig én azt nem is szeretem, de a zongora nagyon csábított. Ledobtam cuccaim a kanapéra, majd a zongorához ültem, de ott megint én voltam. *~Mi volt ez? Mi történ az előbb?~
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime2011-07-29, 5:49 pm

*Péntek délután megéhezek, hiszen a délelőttöt ismét kicsit kondizással töltöttem, valamint lassan a végére érek a tananyag pótlásnak is. Már csak egy-két lecke maradt ki. Az izzadt pólómat leveszem, az ágyra dobom, amit még nem igazítottam meg, de most már minek, mindjárt este van. Befújom magam a spray-vel, tiszta trikót húzok, felveszem a fekete melegítőfölsőmet, hiszen a nadrágom is az, bekötöm a tornacipőmet, és elindulok a konyha felé, de utolsó lépésként még a hálóban a zsebembe süllyesztem a pálcámat.
Az alagsorban sétálok, mikor a sötétebb folyosórészen egy nyitott ajtót fedezek fel, ami eddig fel se tűnt, hogy ott lenne egy szoba, vagy terem. Bekukkantok, és kedvenc szobatársamat pillantom meg a zongoránál ülve. Belépek, és gúnyos hangon megszólítom.*
- Nocsak, nocsak, kivel sikerült összefutnom... Csak nem Mr. Udvariassal, aki a középkorból jött? Nem egy ablak alatt kéne szerenádoznod, vagy a lányoknak segédkezni ott ahol tudsz?* kérdezem, miközben körbesétálok a szobán, megállva a könyves polc előtt.*
- Vagy most épp a művészlelket játszod, hogy kicsi szíved megnyugvást találjon a zenében?* mondom, és egy halvány vigyor van az arcomon. Kíváncsi vagyok, Mr. Középkor mit szól erre.*
- Ja, amúgy jó is, hogy összefutunk, szólni akartam, hogy kezd a hócipőm tele lenni azzal, hogy akárhányszor belépek a szobába, tisztítószer szag csapja meg az orromat. Egy házi tündér is elveszett benned?* kérdezem, és érzem, hogy kicsit ingerült leszek.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Lélek terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Lélek terme
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» A Tükrök terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: