Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szobát szeretnék
Lucius Benedict Fenris I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lucius Benedict Fenris I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lucius Benedict Fenris I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lucius Benedict Fenris I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lucius Benedict Fenris I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2012-06-29, 7:26 pm-kor volt itt.
Másik oldalunk

Share

Lucius Benedict Fenris

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris Empty
TémanyitásTárgy: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-04-16, 12:10 am

Én is létrehozom ezt a topicot, hátha valaki kedvet érez rá, hogy játsszon valamelyik karimmal, és akkor ha más nem, itt tudunk időpontot egyeztetni. Smile

Lucius Benedict Fenris Fiuk
FIÚK
Josh Barker: Josh egy angol srác, de egyáltalán nem olyan, mint egy tipikus angol és nem is szereti, ha honfitársaihoz hasonlítják. Ő nem az a fajta, aki tejjel issza a teáját, nincs tipikus, unalmas angol humora és amiben csak tud, eltér az átlag angol emberektől. Öltözéke leginkább a fekete színű ruhákban kimerül, bár a szürke illetve a fehér színek is feltűnhetnek rajta időnként. Bár a külseje nem mindenki szerint lehet barátságos, de Josh egy teljesen normális, barátkozó srác, bár az elején még előfordulhat, hogy fenntartásokkal indít. Van egy sajátos stílusa és jól ért a nőkhöz. Tanulmányaiban kimagasló, ami annak is köszönhető, hogy szülei kiváló magántanárokat fogadtak mellé fiatalabb korában. A mágiát igen jól alkalmazza és a Mysterioba kerülése óta a leghőbb vágya, hogy kiváló árnymágus legyen belőle és ezért mindent meg is tesz.

Alexi Solsagan: Igazi finn fenegyerek. Sötét, időnként morbid humorral rendelkezik, s általában addig nem kegyelmez ellenfelének, míg azt térdre nem kényszeríti. Bár elég elborult alkat, ha eldurvult csatából ő jön ki győztesen segít ellenfelének, de nem a jó szíve miatt, hanem mert így még egy lapáttal rádobhat a győzelmére. Szereti idegesítő beszólásaival hergelni társait, s azokba a szóváltásokba is szívesen szítja a tüzet, melybe bele se tartozik.

Scott Renfield: Ez a kecskeszakállas srác egy igazi nőcsábász. Profi módon tudja elcsavarni a lányok fejét, ahogy ikertestvére, Lis ugyanezt teszi a férfinemmel. Bár régebben kettejük közül Scott volt a veszélyesebb, hugicája szépen behozta lemaradását a Mysterioba járva, így kérdéses, melyikük a rosszabb. Amúgy egy kedves, okos srác, aki mindig tudja, mikor mit is mondjon, hogy jól alakuljanak a dolgai.

Christian LeNoire: Kedves, visszafogott srác, aki időnként kissé félénk is tud lenni. Szeret ismerkedni, bár nem mindig nyílik meg a legkönnyebben, de azért igyekszik barátokat szerezni.

Drake Carpenter: Drake jelleme még kitalálás alatt Very Happy

Lucius Benedict Fenris Lanyok
LÁNYOK
Raven Dragonov: Harcias, nagyszájú és gyönyörű. Igazi vadmacska, aki nem fél kimondani, amit gondol, s ha kell, puszta erővel is elintézi a dolgokat, mivel többféle küzdősportban is jártas. Azért nem kell tőle megijedni, normális lány, szeret barátkozni, ismerkedni és flörtölni a srácokkal, csak ne húzd ki nála a gyufát, mert akkor lehet, hogy egy lány fogja ellátni a bajod.

Catherine Waters: Cat egy igazi kis könyvmoly. Ez a vörös hajú angol lányka nagyon vidám természetű, imád beszélgetni, ismerkedni, szórakozni, de mindemellett a tanulás és az olvasás a lételeme. Nem szereti, ha valamiről abszolút nem tud semmit, így mindig igyekszik bővíteni valamivel a tudástárát, de ha egy baráti sétára vágysz vidám hangulatban, nyugodtan keresd fel, hisz szívesen félreteszi kicsit a könyveket.

Bellatrix Lindroos: Vehemens spanyol leányzó, aki imádja a csipkés, gótikus ruházatát. Kicsit nehezen nyílik, sok baráttal nem dicsekedhet, de azért nem is zárkózik el az új ismeretségek elől. Azonban vigyázz vele, mert ha neki nem tetszőt mondasz, megismerheted a spanyolok vérmérsékletét, s lehet, hogy a leosztáson kívül még egy pofon is elcsattanhat.

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!

A hozzászólást Lucius Benedict Fenris összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-08, 9:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Hozzászólások száma : 29042
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-04-18, 10:12 pm

Szép jó estét magiszter bácsi!

Én majd Drake-el szeretnék játszani valamikor, hogyha lehetséges lenne (ha lehet, akkor még a héten Razz ). Gondoltam jelzem, hogy biztosan játszunk. Smile

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-04-18, 10:38 pm

Hűha, hát, akkor őt majd a napokban még kitalálom és adok valami jellemet neki, és akkor természetesen megoldható a dolog. Very Happy

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 26
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-05-01, 12:23 pm

Halihó Magiszter bácsi! Razz

Rég játszottunk már, úgyhogy szeretnék majd mindenképpen Scottal, Cat-el, Josh-al vagy Chris-el játszani egyet, vagy szép lassan mindegyikkel. Very Happy Razz Valamelyik nap délután esetleg? mosoly
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-05-01, 12:46 pm

Hát hali! Very Happy A jövő hetemet sajna még nem igazán tudom előre megmondani, hogy mikor érek rá, mert hétfőn kreszvizsgám lesz, kedden indul az egészségügyi tanfolyam, na meg akkortól már mehetek rutinra is, ha minden igaz Very Happy De valamikor tuti lesz időm rá, csak egyelőre még én se tudom pontosan, hogy mikor. Ma délután vagy estefelé ha lesz kedved, akkor játszhatunk, viszont majd még gyakorlok a holnapi vizsgára is, így valszeg lassabb leszek. Smile

Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-05-01, 12:52 pm

Hű húzós egy hét elébe nézel... Akkor amikor neked jó, ráérsz meg minden akkor szólj és játszunk Smile Szerintem most így lehetne a legjobban ezt összehozni és a délután/nem késő este az nekem is jó Smile A lassúság nem gond, úgysem szeretek kapkodni Very Happy
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-06-24, 10:40 pm

Valamikor szeretnék játszani veled egy hosszabbat... ha lehetne, akkor normális időben kezdeném el és nem csak este... tehát ha vmikor ráérnél és lenne kedved, akkor örülnék egy hosszú, egy huzamú, délutáni kezdetű játéknak. Smile

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-06-24, 10:50 pm

Hát a holnapi nap a mese miatt kilőve ilyen extra hosszú játék tekintetében, a hétfőm és keddem pedig még kérdéses a jogsi letétele miatt, szóval vagy a vasárnap marad, vagy szerdától remélhetőleg bármikor már Very Happy *oldalra fordul és megkopogtatja Sideris vállát, hogy lessen ide*

Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-06-24, 10:52 pm

Csak azért, mert már tényleg játszanék veled és annak is örülnék, ha nem mindig én kérnélek rá... de akkor remélem, hogy szerda után ez változni fog.

Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-06-24, 10:55 pm

*Átalakul vérfarkassá, mert úgy könnyebb fülét-farkát behúznia, és ígéri, hogy változni fog, és amint nem jár vezetni, sűrűbben fog játszani és szólni.*

Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-07-19, 9:53 am

Halihó Smile

Szeretném jelezni, hogy ha van kedved akkor játszanék veled valamikor. Már egy ideje szeretnék, csak mikor én vagyok fent msn, akkor téged nem látlak. Na de a lényeg, hogy itt jeleztem, aztán csak lesz belőle valami vagy nem Very Happy
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-07-19, 12:57 pm

A konkrét időlebeszélés nekem nem mindig megy sikeresen, szóval ha látsz fent msn-en, akkor kattogj, és majd megbeszéljük a dolgot, az a biztos. Smile

Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni

Lucius Benedict Fenris Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 24

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-07-20, 12:15 pm

Szeretnék ma játszani egyet Drake-el! Cool Tehát tessék kitalálni minél előbb a jellemét, mert most már nem engedek további halasztást! Razz
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-05, 11:46 am

Uff, valamikor kéne egyet játszanunk mert már régen toltuk és hát az meg fagyis bár sztem a Magiszter Mordredest nem bizta hogy megéri folytatni mert az már régen volt Very Happy Viszont ha lehet választani Alexihez vagy Scotthoz lenne kedv, utóbbihoz még ötlet is Very Happy

Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-05, 11:35 pm

Hali! Smile

Azt a magiszteres fagyit szerintem is hagyjuk már, régen is volt, meg már amúgy is a végefelé járt a játék. A játékban pedig benne vagyok, amint lezajlott ez a költöztetős mizéria meg minden, kari pedig felőlem mindegy, majd az aktuális hangulattól függ, melyik lesz előbb. Very Happy

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

Lucius Benedict Fenris Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-11, 11:14 pm

Halihó!

Ős régen játszottam veled, ezért összehozhatnánk valamit ha benne vagy. Very Happy
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-11, 11:46 pm

Szia! Smile

Természetesen benne vagyok, majd valamelyik nap megbeszéljük a részleteket msn-en. Smile

Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton

Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-12, 6:06 pm

Szép Napot! Smile

Ha lehetséges majd szeretnék egyet játszani a Magiszter Úrral. Smile
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-12, 6:09 pm

Szia! Smile

Rendicsek, igyekszem akkor majd a következő napokban aktivizálni magam, mert sokfelé ígértem már játékot. Very Happy Remélhetőleg most már lesz rájuk normálisan időm is. Smile

Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton

Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-12, 6:14 pm

Rendben, én már ráérek, és nem futok el sehová. Very Happy
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-29, 1:19 am

Csatlakozom a klubhoz, és lehetőleg valami hímnemű egyeddel játszanék tekintve, hogy eddig csak női partnerem volt.(:
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters

Lucius Benedict Fenris Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.

Rangok
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-08-29, 1:25 am

Hali!

Rendben, majd valamikor akkor veled is összehozzuk, és viszem valamelyik fiút, majd akkor kiderül még, hogy kit. Msn-en keress majd valamikor, amikor neked jó, és ha nekem is, akkor majd játszunk. Smile
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Lucius Benedict Fenris Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 25

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-09-04, 10:01 pm

szia! arra jöttem rá, hogy veled még nem is játszottam, csak még régebben önfejlesztőben, szóval egyszer játszhatnánk, ha van kedved Smile

Lucius Benedict Fenris 369922942ala2_www.kepfeltoltes.hu_
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-09-04, 10:15 pm

Nem én osztottalak be? Hmm. Na sebaj, természetesen nincs ellenemre a játék. Smile Jövő hétről még nem tudok mit mondani, mert fogalmam sincs, hogy rendesen meg lesznek-e tartva az órák vagy sem, de majd összehozzuk mindenképp. Smile

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Lucius Benedict Fenris Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 25

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime2011-09-04, 10:40 pm

nem te voltál, Sid volt Caleb karijával Smile és akkor oké, majd összehozzuk Smile

Lucius Benedict Fenris 369922942ala2_www.kepfeltoltes.hu_
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris   Lucius Benedict Fenris I_icon_minitime

Lucius Benedict Fenris
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next