Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Teleport szoba I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Teleport szoba I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Teleport szoba I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Teleport szoba I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Teleport szoba I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Teleport szoba

Go down 
+31
Zaine Warhurst
Gyulai Rebeka
Josephine Moore
Jackelyn McKinney
Electra Richter
Havasi Zoárd
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Wera A. Flinders
Carolayn Natri
Luka Dubois
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Illya Imbecairwen
Fekete Ambrus
Vixilien Sandanez
Cain Gathassin
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Sairus Macrain
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Alinox Ingren
Mona Braxton
Lilith Corivan
Mesélő
Alexi Solsagan
Lucas Doroven
Ryan Bourton
Elisaveta Varlock
Sideris Valbraith
35 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-04-25, 1:52 pm

Teleport szoba Hoppszoba

Ha a diák el szeretne utazni egy kis időre, bizonyára olykor nehézségekbe ütközik, hogy honnan szerezzen zsupszkulcsot. Viszont hogyha ebbe a szobába tér be, máris tudja, hogy mindezen gondok tova szállnak, ugyanis e sötét szoba egy értékes festményt rejt, mely amolyan átjáróként szolgál a Mysterio diákjai számára. És hogy mit kell tenned ahhoz, hogy használhasd? A festmény mellett található nagyobb darab urnából vegyél ki egy kis hamut, majd ez után dobd rá a festményre, mely lángba borul... Mondd el az utazásod célját és azt, hogy mikor szeretnél visszatérni a Mysterioba és ha ezt megtetted, akkor sétálj át a képen és már ott is leszel, ahol lenni akartál. Pontosan annyi idő múlva, amikor vissza akartál jönni, tehát amit meghatároztál időtartamot, érezni fogod a húzást, hogy a kép visszahúz téged az iskolába, tehát bárhol vagy és bármit is tegyél, több időt nem kapsz, hanem vissza fogsz térni ebbe a szobába, a kiinduló pontba! Ezért ajánlom hát, hogy gondolkodj el rajta, hogy maximum mennyi időt akarsz egy bizonyos helyen tölteni, mert nem lehet jó ott hagyni a holmijaidat a figyelmetlenséged miatt, tehát egy órát se árt magaddal vinned ilyen esetben.
Ha ezt az átjárót párosan használjátok, akkor mindkettőtöknek el kell végeznie az utazás előtti teendőket, tehát az urnából a hamut és az időtartam, illetve a hely megnevezését... magyarul minden személy, aki átlép a festményen, ezt végre kell, hogy hajtsa, mert ahogy egy ember átlép a festményen, a tűz elalszik... (ha famulust vinne át valaki, akkor az még a gazdájával együtt értelemszerűen át tud menni, tehát ez a szabály emberekre vonatkozik!)
Egyébként ez a szoba bár sötét, mégis nyugalmat áraszt, sötét van bent és a fény alig-alig pislákol idebent. Mégis ha le szeretnél ide ülni, bátran foglalj helyet, vannak itt kanapék és fotelek is - természetesen mind fekete színben -, tehát le is pihenhetsz ide az utad előtt vagy akár után... vagy amikor csak éppen erre jársz.
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-05-18, 4:31 pm

*Ma kivételesen egész korán kel, de ahelyett, hogy a környéken ólálkodna, inkább valami hasznosabb időtöltést választ. Magyarán tanul. Igyekszik bepótolni a mostanában elmaradt leckéket, meg varázslatokat, hogy majd, ha ráveszi magát a dologra, akkor legyen mit gyakorolnia. Már javában benne van a délutánban az idő, mikor egy sóhajjal levágja maga mellé a könyvét, és egy nyújtózkodás után feláll.*
~Talán ideje lenne sétálni egy kicsit.~*gondolja ásítás közben. Ezt eldöntve fekete, rövid szoknyát húz, közepesen magassarkú szandált és egy vörös pántos felsőt vesz hozzá. Haját alaposan eligazgatja a nyaka körül, majd kilép az ajtón és egyenesen az aula felé indul. Eredetileg a szigetre tart, de végül meggondolja magát és inkább a kastélyban marad. De, ha már lejött idáig, akkor nem fog visszamenni, így itt kezd el nézelődni, hátha talál valami érdekeset. Végül egy eddig nem látott ajtóhoz ér és kíváncsiságának eleget téve be is nyit. Egy ismeretlen szobában találja magát, mindenesetre beljebb lép, hogy alaposabban megszemlélje magának.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-05-18, 4:39 pm

* Tökéletes nap ez a mai arra, hogy végre tegyen valamit annak érdekében, hogy a górék leakadjanak róla. Utálja az érzést hogy fenyegetve van, hogy nem az van amit ő akar s legutolsó sorban Faith-et is félti, ki tudja mennyire elvetemültek ezek a muglik. Ám ahogy az eszébe jut úgy mosolyodik el magában szórakozottan, hisz ő nem adja egy könnyen, harc nélkül vele nem tehetnek semmit. De ettől függetlenül tagadhatatlanul aggódik, így hogy elejét vegye ennek az egésznek betér a nem rég felfedezett teleport szobába, hol vet egy pillantást a sejtelmesen sötét szobába, majd egy laza mozdulattal becsukja maga előtt ajtót. Így fedezi fel a közelben álló leányzót kis idővel de egyenlőre még foglalkozik vele, csak gondolataiba mélyedve lép beljebb. Nem, nem itt fog ügyködni, hanem valahol egészen máshol, egy másik országban, így kapóra jön ez az új utazási lehetőség, bár benne van a pakilban, hogy hiba csúszik a számításaiba, de majd akkor és ott megoldja valahogy. A legközelebbi fotelhez sétál és egy mély levegőt véve megtámaszkodik támláján. Nem sokszor csinált ilyet és a tét nagy, bár minden szükséges cucc nála van, de mégis... Kicsit parás lett mióta Faithel mozog. Amúgy ez a támaszkodó fiú teljesen beleépül a sötétségbe, köszönhetően fekete kapucnis pulcsijának és melegítőnadrágjának, lábain sportcipőt visel, képe pedig frissen borotvált, no de mégsem csupasz, a szokásos körszakáll ott fityeg ajka körül. De mivel nem bunkó így végre a lány felé pislant s morgós, mély hangon köszön neki.*
- Szia Elisa!* talán nem neheztel a kis késlekedés végett a leányzó, de ez biztosan kiderül majd nem is oly sokára.*
- Minden rendben?* érdeklődik tetőtől talpig végigmérve, van oka arra, hogy ez iránt érdeklődjön, ki tudja mikor durran el kedvese agya s árt annak, kivel szóba elegyedett s nő nemű.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-05-18, 4:51 pm

- Várj meg létszi* Mintha a falnak beszélnék kb. Kénytelen vagyok megállni, mert nem bíróm ezt a tempót. Egész nap szaladgáltam utána. A falnak támasztom a kezem hogy szusszanjak egy kicsit. Még jó hogy az időnek megfelelően öltöztem mert így nem szakad rólam a víz. Azért meg külön megdicsérem magam hogy sport cipőt húztam nem papucsot. Mintha éreztem volna hogy ma futós nap lesz. Pedig nem terveztem mára futást és tessék. Reggel óta meg sem állok szinte. Az ebéd is kimaradt Aaron miatt. Csak tudnám mi érdekes van egy szürke egéren. Mondjuk, az jobban szeretném tudni hogy kihez tartozik. Szinte biztosra veszem, hogy nem egy mezei egér. Az csak nem bujkál és fut egész nap mikor egy cica üldözni. Vagy talán még is? Az lenne a legjobb, ha hagynám, a csodába s mikor Urasága úgy gondolja, majd haza jön. Ha nem tudna beszélni talán magára, hagynám, de így? Még a végén valaki elvarázsolja nekem. Na, tessék, megint szedhetem a lábam, ezért ismét futni kezdek a fehér macskusz után.*
- Most már tényleg elég legyen. Gyere ide szépen.* Nem tudom minek próbálkozom még mert egy biztos hogy nem én vagyok a személy akire hallgat ez a cica. Csak tudnám, akkor miért én vagyok a gazdija. Fékezem, mert végre megállt. A cica egy ajtót figyel melyet kaparni kezd.*
- Nagyon rossz macska vagy ugye tudod?* Lépek oda mellé s mielőtt megint futásnak eredne a kezembe veszem. Azt hiszem mára megnyerte magának az ölemet mert hét szentség hogy le nem teszem.*
- Menjünk be, rád fér a testmozgás, mert felszedtél pár kilót.* Pillant rám a cicus és nemet intek a fejemmel. Lehet hogy felszedtem pár kilót de nekem tökéletesen megfelel. Csak tudnám miért piszkál folyton? Persze, ennyi futás után még kívánság műsort is tartunk.*
- a-a, megyünk a szobába* Nézem az ajtóra melyen meglátom a kis felíratott. Hm, ezt még soha nem láttam, pedig nem vagyok új. Vajon mikor került ide ez a szoba? Ez egy jó kérdés de az jobban érdekel hogy mit takar. A neve persze beszédes, de ettől még kíváncsi vagyok. A kilincset le nyomom de mielőtt kinyitnám a cicára pillantok.*
- Nem miattad.* Ezzel ki is tárom az ajtót mely meg is adja magát tolásnak. Természetesen belépek. Nem üres ez rögtön feltűnik.*
- Bocs skacok.* Nem akartam én semmit megzavarni és zavarni sem szeretnék, de ha már itt vagyok körbe nézek és majd után elhúzom a csíkot.*
- Csak körbe lesek és megyek is.* Pillantok a srácra majd a leányzóra. Elisának egy apró mosolyt is küldök, de a fő célom, hogy szétnézzek.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Teleport szoba Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-05-18, 4:58 pm

*Egy kellemesen meleg nap a mai, hiszen közeleg a nyár. A finn srác számára ez már kész kánikula, hisz odahaza azért a hűvösebb napokhoz, hónapokhoz szokott, de azért ezzel sincs különösebben baja. Mivel a nap eddigi részét leginkább a szobájában töltötte egy kis tanulással, illetve olvasással, úgy dönt, itt az ideje egy kis mozgásnak is. Kipattanva az ágyból lekapja magáról a gyűrött felsőt, majd egy másik, sima fekete pólót húz fel, alulra pedig egy farmert. Amikor ezekkel megvan, leül az ágy szélére, majd bakancsaival kezd el bíbelődni, ekkor viszont Belial is elé sétál, mire Alexi felpillant.*
-Te is jönni akarsz? *kérdi a hiúztól, az viszont csak bólint egyet válaszképp. A srác még meghúzza a fűzőt a bakancson, majd kicsit megfésüli kócos hosszú haját, s ismét az állatra pillant.*
-Akkor gyere! *még a pálcát a zsebébe dugja a kisszekrényről, majd már el is hagyja az Odin hálót, Beliallal együtt. Súlyos, hangos léptekkel halad végig a folyosón, míg a hiúz szinte némán és észrevétlenül követi őt egészen az auláig, ahol megakad a srác szeme az egyik ajtón.*
-Ez eddig is itt volt? *párszor már körbejárta a sulit, de valahogy eddig nem szúrta ki a szemét ez a bejárat, ezért most úgy dönt, itt az ideje, hogy szemügyre vegye. Meg is indul a páros a szoba felé, ahová hamarosan be is nyit a srác, majd miután beléptek, egy igencsak sötét, komor, de mégis elegáns hangulatú szobába érnek. Rögtön el is nyeri a hely a finn fenegyerek tetszését, viszont azt is észreveszi, hogy nincs egyedül.*
-Üdv. *szól oda a párosnak, mivel ma nincs annyira szivatós kedvében, bár ez csak idő kérdése és lehet, hogy előjön belőle, csak eddig egyszerűen nem volt kinek beszólni a szobában. Tovább viszont nem is foglalkozik a bent lévőkkel, inkább a szobát veszi szemügyre.*
-Hangulatos, nemde? *pillant le a hiúzra a srác, aki ismét csak bólint egyet, úgy tűnik, ő is csendesebb ma, mint általában.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-05-18, 5:00 pm

*Elméletileg a Teleport szoba teljesen normálisan működik, ma viszont valahogy mégis más kisugárzást kelt, mint általában, magához vonzva pár diákot, akik ha betérnek, semmi meglepőt sem láthatnak, minden olyan, mint amilyen eddig volt, de talán már azt is furcsálják a tapasztalt kalandorok, hogy négyen itt vannak, pont ebben a szobában, ami talán nem lehet teljesen véletlen. Na de hamarosan az ajtó becsapódik, majd kattan a zár és mintha bezárták volna őket ide, de nem teljesen ez történik, mivel még mielőtt bármit is tehetnének, a festményből tűz tör elő, tehát valamiféle átjáró most megnyílt. De hogy hová vezet és miért nyílt most meg, azt nem tudhatják. Aki kíváncsi rá, hogy mi vár rájuk a túloldalon, az átléphet rajta, aki viszont megfutamodna, annak jobb, hogyha a fenekén marad.
Ha tehát átsétálnak ezen a bizonyos portrén, akkor hamarosan megérezhetik a már jól ismert húzást és egy olyan helyre kerülnek, ahol nem valószínű, hogy bárki is járt. Európa legészakibb pontjára fognak kerülni, a Nordkinn-fokhoz, mely csodálatos és egyben jeges hely, tehát akik nem öltöztek fel igazán, azok bizony megérezhetik a bőrükön, hogy itt még a 0 fokot sem éri el a hőmérséklet.*

//A köv. hsz-t Norvégiába a Nordkinn-fok-hoz kérném elküldeni és ha kérhetem, akkor 20 percen belül tessék írkálni, mert többet nem fogok senkire se várni.//
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Teleport szoba Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-06-02, 1:44 pm

//3. démonológia házi//

*Hosszúnak nem nevezhető a tegnapi éjszaka, mivel eléggé unatkoztam és bár próbáltam lekötni magam egy könyv olvasásával, mégis hamar elért az álom. Így történt, hogy a mai napon már reggel 8-kor kukorékoltam és egyszerűen képtelen voltam mit kezdeni magammal. Na de dél már elmúlt, tehát csak nyugodt léptekkel sétálok vissza a szobámba, ugyanis az ebédemet nemrég fogyasztottam el. Nem ettem tele magam, ki tudja, hogy mit fogom még ma csinálni és nem kéne ismét az ágy mellett döntenem, elaludni újból pár órát. Így nyitok hát be a szobámba, természetesen Niam társaságában és pillantok körbe. Minden normálisnak tűnik, kívéve az a levél az íróasztalomon, méghozzá pont a könyveim fölött, tehát igen valószínű, hogy nekem lett szánva. *
~ Lucius. ~ *jut eszembe rögtön kedvesem neve, majd már mosolyogva fel is bontom azt, de az írás más. Ismerős, de mégse az Exortus ház fejéé, hanem az én magiszteremé, Demiené. Kissé meglepetten és mohón olvasom a sorait, hogy mit is szeretne tőlem, de amikor meglátom, hogy egy démont kellene elpusztítanom, csak még szélesebbé válik a mosolyom, ez már tetszik, ahogy az is, hogy engem szemelt ki erre a célra, hogy végezzek vele.*
- Úgy érzem, hogy most nem fogok unatkozni. *pillantok a famulusomra, ki csak odasétál hozzám, majd fejével nekem dörgölőzik, láthatóan félt, de én csak beltúrok dús bundájába.*
- Te itt maradsz és ne aggódj, nem lesz semmi bajom. Tudod... tudok ám vigyázni magamra. *döntöm oldalra a fejem és Niam is leül, ezek szerint felfogta, hogy ez most rám marad. Végigpillantok magamon, hogy jó lesz-e ez az öltözék most és ahogy nézem, a fekete bőrnadrág és top, illetve a bakancs remek erre az alkalomra. Csak összefogom fehér tincseimet és már a fiókomhoz is sétálok. Tudom, hogy mit kell tennem, tehát egy démont is elő fogok hívni magamnak.*
- Niam, mégis kellenél majd. A teleport szoba elé kellene levinned. *utalok itt a képességére, mire csak biccent felém. És hogy miért kérem mégis társam segítségét? Csak mert furán néznének rám az elsősök, hogy egy ilyen szarvas démonnal mászkálok, tehát jobb biztosra menni, ő meg majd bizonyára követ engem. Szóval amint a hajam össze van fogva, már le is térdelek a padlóra és könnyedén felrajzolom a pentagrammát a földbe, ez után pedig beleállok, majd körbetekintek.*
- Hova is tettem a tőrömet... *morfondírozok hangosan, de nemsokára ki is szúrom egy másik szekrényen, így pillantok hát oda, majd a pszichokinézissel magamhoz vonzom, el is kapom és ez után már nem várva semmit, csak szép, ügyes vágásokat ejtek a karomon, egészen addig, amíg egy fordított elipszist nem formál. Amint ez megvan, csak halkan sóhajtok, nem szeretem megvágni magam, de csak leeresztem a kezem és engedem, hogy vérem tovább follyon lefelé, a jelbe és már koncentrálok is.*
- OctoSenris! *mondom ki ötször, jól érthetően a varázsigét, a vérem pedig már gyűlni is kezd a lábam körül, a jel közepénél, egészen addig, amíg fel nem villan, majd a vérem mintha elégne a jellel együtt. Füst borítja el a szobám ezen részét, Niam pedig idegesen kezd el mászkálni körülöttem, de nemsokára ez eloszlik és már meg is láthatom a démonomat, a megtorlót! 1 méter, 60 cm ez a lény, vörös színű és fején ki szarvak vannak, tehát nem túl bizalomgerjesztő, de én nem félek tőle.*
- Üdvözöllek itt! ~ Majd kövess! ~ *pillantok rá, hiszen tisztelem ezeket a lényeket, de ő ma mégis meg fog halni. Ez a sorsa, tehát talán nem oly meglepő a számára mindez. Csak odasétálok Niamhoz, jelezve, hogy mehetünk, de ő csak felemeli mancsát, a sebemhez érintve és saját energiái által be is gyógyítja azt, hogy vérem se follyon tovább.*
- Jaj köszönöm. Vigyázni fogom magamra, ígérem! *ölelem át, mire ő már teleportál is velem, egészen az aulához, pontosabban a teleport szoba elé, ahol a lény vár rám. A Megtorlóm természetesen követ, hiszen gondolatban már kiadtam számára ezt az utasítást. Itt viszont csak Niamra nézek és kissé szigorúbbá válik pillantásom.*
- Tényleg maradj itt, nem szeretném, ha bejönnél. Ott egy démon van, az ellen nem segíthetsz! *szerintem érti is, hogy miért nem, hiszen nem ruháztam fel olyan képességgel, max elteleportálni tudna, de van egy olyan érzésem, hogy más famulus se tudna mit kezdeni ezekkel a nem e világi lényekkel. Tehát a leopárd csak leül az ajtóba, én pedig már be is nyitok, a démonom pedig lépked utánam. Az ajtót bezárom magam után, nem kell, hogy más is most erre jöjjön.*
- Colloportus. *előveszem ám előtte a pálcám, majd az ajtó felé irányítom, így mondva ki ezt az egyszerű bűbájt, mellyel mágikusan be is tuodm zárni azt. Valószínűleg ha egy elsős erre téved, nem fogja rögtön megpróbálni kinyitni, tehát van időm. Így pillantok hát körbe a teremben, kékségeimmel a veszélyes démont keresve, ki hamarosan megjelenik előttem. Fekete színű, kezein és lábain karmok vannak, de nem túl nagy méretű, de annál dühösebben csillognak vörös szemei. Viszont gyors, nagyon is, így tűnik el a falba, mire én felé vezérelném a megtorlómat.*
~ Várj még, meg kell találnunk. ~ *így lépegetek a fal felé, majd ez után hirtelen jelenik meg, megkerülve engem és már nem is tudom, hogy hol lehet... viszont ha jobban megnézem a termet, mintha több fotel lenne itt, mint ahány az előbb volt.*
- Nocsak... ezek szerint képes felvenni egy tárgy alakját és ahogy nézem, eltűnni is... szuper lesz. *elérkezettnek vélem a pyromágia használatát, hiszen Lucius miatt nagyon is megszerettem. Így veszem át bal kezembe a pálcám, majd ez után irányítom rá a jobb oldalira.*
- Flamma Tacturus! *mondom ki jól érthetően a varázsigét, mire jobb kezem felizzik, vörös színt ölt és már érezhető is a hő, amelyet kibocsát magából. Elég erős, tehát égetni is képes, így sétálok hát a bútorok felé.*
- Remélem Demien nem fog megharagudni, ha pár helyen kiégetem a bútorokat... *ő küldött ide és valahogy meg kell oldanom ezt a dolgot, max a szüleim kifizetik a kárt, amit tettem. Így érek hozzá az első fekete színű kanapéhoz, kis ideig rajta is hagyva a kezem, amíg nem kezd el füstölögni, ami után visszahúzom, hiszen ez nem a démon. Még akad másik három a teremben, tehát csak reménykedem benne, hogy nem az utolsó lesz a démon és hogy a sejtéseim se rosszak, így nyúlok a másikhoz, melyet szintén égetni kezdek, de a démon hirtelen változik vissza és ugrik ki a kezem közül, én pedig máris utasítom a Megtorlómat.*
~ Kapd el!~ *a démonom felé indul, de hirtelen tűnik el szemünk elől, így ő is csak körbenéz, keresve a lényt, tehát most előle is elrejtőzött.*
- Ez így nem lesz jó! *állapítom meg, majd megszűntetem a varázslatot, hiszen talán újból nem veti be a "tárgynak mutatom magam" trükköt.*
- Desiturus! *mondom ki halkan, mire a kezem lassan, fokozatosan ismét visszaváltozik eredeti színére, így veszem jobb kezembe a pálcám, ott van igazán jó helyen. Csak töprengek, hogy most hogyan tovább, de hirtelen ér a felvilágosodás.*
- Hogy erre nem gondoltam. *sóhajtok fel, hiszen ennyire hülye nem lehetek. A pálcámat hamar fordítom a homlokom felé, méghozzá a két szemem közé és már mondom is ki a jól ismert, de számomra nem túl kedvelt varázsigét.*
- Mortus oculus! *és kissé össze is szorítom a fogaimat, nehogy felkiálltsak a fájdalomtól, hiszen a szemeim szinte égnek, de egy perc után már minden sötét, még sötétebb, mint alapjáraton a szoba. A Megtorló viszont fényesebbnek látszik, ahogy egy másik árny is az urna közelében.*
- Megvagy! *azt nem tudom, hogy miképp volt képes elrejtőzni ez a démon egy másik démon elől, de most már mindegy. Fekete szemeimet le se veszem róla, így mutatok az adott irányba.*
~ Az urna jobb oldalán van! Kapd el és öld meg! ~ *lépek hátrébb, hiszen csúnya lesz a vége, hogyha elkapja, de oly gyors ez a démonka, akit teremtettem, hogy a másik képtelen védekezni, átöleli kezeivel, leszorítva a földre, én pedig végig is tudom nézni a pusztulását. Ahogy figyelem, nemsokára elégnek mind a ketten, így az én kis teremtményem is, de a tűz erős, így kapok én is a lángokból és kiálltok most már fel, hiszen hátradobott a hő, így ütközöm neki a falnak, miközben érzem, hogy kezeim is megégtek. *
- Ez nagyon fáj... *sóhajtok fel és a testem is nem picit, de nincs mit tenni, túl fogom élni. Viszont ahogy körbenézek, több démont nem látok, így emelem pálcám szemeim közé ismételten.*
- Vivus oculus! *és már jön is az újabb fájdalom. Viszont Niam se fogja ezt már csak úgy hagyni, tud még teleportálni ma, így hát nemsokára mellettem terem, én pedig hamarosan látni is vélem szeretett famulusomat, aki ismét hozzám dörgölőzik, de nem azért, hogy jobban fájjon és hogy szőre belemenjen a sebembe, hanem újból meggyógyít, ma már másodszorra. *
- Köszönöm, hogy bejöttél! *simítok végig rajta, hiszen nagyon hűséges társammá vált, de most csak felkelek, hiszen bár ő fáradt, teljesen meg tudott gyógyítani, így lépek hát az ajóthoz és irányítom a zár felé a pálcámat.*
- Alohomora! *nyitom ki, mire az csak kattan, mi pedig kisétálunk rajta. Ismét felteleportálhatnánk, de nem akarom, hogy Niam ennyire kikészüljön, inkább csak a konyha felé kezdem le vezetni.*
- Gyere, csinálok neked valami finomat, megérdemled! *ahogy rám néz, észreveszem ám, hogy szemei csak úgy csillognak és hamarosan pedig már az alagsornál tartunk. Hosszú és fárasztó volt most ez a nap, legalábbis ez az egy óra.*
~ Demien... Demien... ezért még számolunk. ~ *mosolyodom el kissé, hiszen nem tagadhatom, hogy élveztem ám a dolgot, na de ahogy a konyhához érünk, benyitok, majd neki is látok elkészíteni valami finom harapnivalót szeretett famulusomnak.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Teleport szoba Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-11, 12:33 pm

~Persze, bosszúállás meg minden. Ugyan, dehogy.~ *Forgatom meg szemem, miközben dolgára engedem a lányt. Elintézzük a reggeli teendőket utána meg megbeszéljük a napi programot.*
- Ha-ha nagyon vicces. Nekem is van ám még trükköm. *Teszem csípőre a kezem a mondat hallatán, majd az ujjammal meg is fenyegetem, mint anya a lányát.
- Nem értem mi a bajod velük. Sokaknak tetszik, de ha kutya vagy macska, akkor mindenképpen macska, mert ha kölyökre esik a választásod, akkor sem fog összepiszkítani mindent, meg persze a macskákat amúgy is jobban kedvelem és így Aeronnak i lenne kivel játszania. *Ezután javaslok egy egyszerű közlekedési módot, ami tetszik mind a kettőnknek, majd útnak is indulunk. Átcsoszogunk az aulán és belépünk az igen sötét szobába melyben egy kép és néhány ülő alkalmatosság található.*
- Tudod, hogy működik? *Fordulok hátra kíváncsian, de nem várom meg a válasz, mert az urnához lépek, hogy kivegyek belőle egy adag hamut, majd a képpel szemben állok meg, hogy elkezdődjön az utazás.*
- Hány órára menjünk? 2 vagy 3? *Amint megbeszéltük ezt is a hamut a képhez vágom, mely belobban, én pedig megnevezem a helyszínt és az időt.*
- Három órára a black cat kisállatkereskedésbe.*De mielőtt belesétálnék a képbe visszaszólók.*
- Ne feledd neked is meg kell ismételni, amit én tettem. *Ezzel el is tűnök a festményben.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Teleport szoba Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-11, 12:44 pm

* Miután mindketten felöltöznek és elkészülnek, Alinox a táskájába teszi a pálcáját a pénz és egy két dolog mellé, majd a teleport szobába mennek. A barna hajú lány még sose járt itt, de igazából nem nagy cucc a szoba.
Mona egy urnához lép, amiből ha jól látom hamut vesz elő, majd a képre dobja, elmondja az úticélt, és miután megbeszélik hogy három órát maradnak, el is tűnik.*
~Aha, szóval így működik a teleport szoba. Tök jó!~ gondolja, majd tudja, hogy neki kell jönnie, Mona ne várjon rá túl sokat, bár megérdemelné a reggeli dolgok miatt, de úgy dönt, nem gonoszkodik.
Most Alinox-on a sor, ő lép a hamus urnához. Kivesz egy adag port, és a képre dobja, ami rögtön lángra is kap. Kicsit meglepődik, de tudja, hogy ez így normális.*
- Black cat kisállatkereskedés, 3 óra.* mondja, majd belép a festménybe, és megkezdődik a nem túl hosszú utazás Mystralba, hogy megvegye házikedvencét. Valószínűleg nehéz lesz a választás.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Teleport szoba Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-20, 2:19 pm

*Csak fejet csóválok a "jajveszékelésre", hiszen tuti nem fájt ám neki az a picinyke csípés, még egy szunyot is erősebbet csíp nálam, de azért megsimizem ám az oldalát, hogy érezze, hogy szeretem. Na igen, ezt azóta nem mondtam ki, amióta újból összejöttünk és még várat is magára, tehát marad csak az érintés, mely jelzés értékű, de a szavakhoz még nincs merszem, valahogy félek, hogyha kimondom azt, amit érzek, ismét elveszíthetem. *
- De te változtál és én ezt tudom! *igen, bízom benne, hogy most már nem akar minden lányt, bár ki tudja, lehet, hogy nincs igazam, de talán egyikünk se kockáztatná most meg azt, hogy szétmenjünk, csúnya világ lenne... Inkább áttérek az ingre, amely alatt ott lapul egy izompóló, mi szépen megmutat ám mindent Péterből, de még nem láthatom, sajnos.*
- És az miért baj? Neked nincs ilyen cicid, amit takargatni kell! *mutatok két domborulatomra vigyorogva, hiszen a férfiak sokszor felső nélkül mászkálnak, a fnee érti, hogy most mi neki ezzel a gondja. Inkább csak megpuszilom, amely át is alakul ám csókká, tehát élvezem hosszan, nem sietve el semmit és ez után bontakozom csak ki ölelő kezei közül.*
- Tudok róla okoska, de túlélek én mindent! *húzom ki magam magabiztosan, majd ez után meg is indulunk, hogyha minden igaz a teleport szoba felé, bár még mindig nem tudom, hogy vajon hová is tartunk. *
- Még szép, hogy képes vagy. *azért elég rég voltunk már sokat együtt, hiszen amikor szakítottunk, utána féltünk is egymástól, tehát a legjobb most az ebben az egészben, hogy bármikor láthatom és vele lehetek. *
- Félni a fegyverektől? Viccelsz? *kérdem mosolyogva, de azért ahogy lefelé sétálunk, ismét rákérdezek ám, hogy hová is tartunk.*
- A kíváncsiság nem mindig jó ám. *pislogok fel rá, mert tudni akarom azt, amit még mindig oly ügyesen titkol előlem. Na de ahogy kiböki, úgy állok meg egy pillanatra és gondolkodom el hangosan.*
- Azok nem a középkorban voltak? *pislogok még párat, de azért nemsokára tovább sétálok, így érkezünk meg a teleport szobához is, melyen benyitok, majd szépen behúzom magam után Pétert is.*
- Na, itt is vagyunk. Akkor, csak utánad! *én úgyse tudom, hogy merre is megyünk, hiszen ilyen játékok mindenfelé voltak, de én főleg Angliához tudom kötni a dolgot, de inkább ezt nem mondom, hanem kíváncsian várom a folytatást.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-20, 2:31 pm

// Pici fagyi //
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-20, 3:27 pm

// Olvad //

* Változni olyan dolog mely természetes. Sok minden hatással van ránk, mely a változást eredményezi. Van, amit magam irányítok és csak a gondolkodásom szab határt a változás értéken, hiszen akar olyan is mely ösztönös. Azt a legnehezebb módosítani és akad olyan is amibe nem szeretnék. Na de ezt most hagyjuk inkább. Egy apró mosoly kúszik az arcomra a szavai hatására. Tetszik, ahogy bízik bennem vagy megadja az esélyt. Ezt sugallja nekem a mondata. A megjegyzésére viszont felnevetek. Szerencse hogy nincsenek olyan melleim, mert lehet egész nap fogdosnám. A tekintem a mutatott területre siklik.*
- Még szerencse, mert akkor magamhoz vonzódnék az meg nem egy nagy buli* Bele sem gondolok inkább ebbe, mert még a végén elszáll a jó kedvem, mely most uralkodik bennem. A csókot, ahogy érzékelem mind a ketten szeretnénk kiélvezni, ezért nem sietjük el. Azonban el kell válni, mert a nap nem áll meg.*
- Nagyon helyes.* Simítok végig a szép arcon. Azért jó hallani, hogy képes túlélni mindent. Mondjuk, azt nem tudom hogy a mindenbe egy atomcsapás is bele tartozik vagy az nem, de ez most nem lényeg. Sejtem, hogy mire érette. Jó látni azt, hogy sikerül meglepnem. Néha eszembe jut, amit mondott egyszer. Hogy én tök egyszerű és kiszámítható jellem vagyok, vagy valami ilyesmi volt a lényege. Akkor haragból mondta talán, de én elgondolkodtam rajta. Talán ezzel is azt akarom bizonyítani neki, hogy akkor rosszul látta és sok minden érdekel. A bizonyítás vagy megfelelés kényszere él bennem, de szerintem ez normális minden embernél. Jelen esetben Lis-nek szeretnék megfelelni, mert vele vagyok. A szavai rántanak ki a gondolatimból s ismét fel kell, hogy nevessek. *
- Elnézést kérek mis semmitől nem félek kis asszony.* Hangom játékos mert nem sértésnek szánom természetesen. Csak ez nagyon úgy hangzót. A kéz fejét meg is simítóm, hogy ne essék félre értés. Tetszik ahogy kíváncsiság lobban a tekintetében. Szebbé teszi az arcát vagy nem is tudom. A lényeg, hogy tetszik. Egy kérdés az mely felfedi tervem egy részét a mai napra.*
- De igen, mi viszont a jelenbe maradunk. Remélem még nem vettél részt egy ilyenen?!* Nem áll szándékomba egy másik korba utazni vagyis igen, de nem úgy hogy tér és idő utazáson veszünk részt. Nem is lennék képes azt irányítani, hiszen ahhoz nagyon erősnek meg tapasztalnak kéne ennem. Még nem vagyok, de talán egyszer. A szobába érünk, s ahogy látom valakinek nagyon sietős. Szinte húz maga után be a szoba rejtekébe, ami nem baj persze. Hagyom magam és nem ellenkezem. Miért is tenném? A cél ez volt ráadásul mind ezt egy gyönyörű társaságában teszem meg. Nem is kell ennél több. A leányzó kezét elengedem mert sajnos párosan nem tudunk utazni. A hamuhoz lépek s egy adagot a kezembe veszem. A kis vörös arcára nyomok egy apró puszit és a hamut a megfelelő helyre szóróm *
- A cél Skócia és azon belül Tantallon vára. Visszaérkezni pedig ma 9-kor szeretnék. * Magam biztos léptekkel átsétálok a képen. Kíváncsi vagyok így milyen utazni, mert ebben még nem volt részem. Nem is kel sokat várni s már egy másik országban leszek.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Teleport szoba Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-20, 3:43 pm

*Nem tudom, hogy vajon merre is szeretne vinni, de nagyon remélem, hogy valami tuti hely lesz. Végülis, ha nem tetszene, szerintem akkor se mondanám el neki, a lényeg, hogy együtt legyünk. Viszont arról nem vagyok rest tájékoztatni, hogy nem vagyok ám félős, szóval ilyen szinten megnyugodhat.*
- Nem mondtam azt, hogy semmitől se félek. Például attól a tiltott mágiás varázslattól, amit első órán vettünk, nagyonis... *ha azt rajtam alkalmazná valaki... bizonyára Péter is emlékszik még rá, akkor Illyával volt, de ott voltam én is az órán és szinte rosszul is lettem. Akkor nem igazán törődött velem, de meg tudom érteni, mivel Tak is ott volt, de azért azt soha nem akarom megtapasztalni, hogy milyen lehet, ha valaki rajtam alkalmazza. Viszont most már mindjárt a teleportnál vagyunk, így kerül szóba a várjáték, amire ma menni fogunk, ha minden igaz.*
- Azt gondoltam, hogy nem utazunk vissza a múltba. *nevetek fel kicsit, majd ez után rázom meg kissé a fejem.* - Nem, dehogy vettem. Szóval éppen itt lesz az ideje. *és ahogy beérek a szobába, szépen magam után is húzom, így zsebelem be a puszit, majd lépek Péter után a hamuhoz, hogy én magam is belemarkolhassak.*
~ Hmm, Skócia, már várom. ~ *csillannak meg ismét a szemeim, de ebből Péter most mit sem láthat, így ha ő eltűnik, akkor én magam is megismétlem azt, amit az előbb ő.*
- Skócia, Tantallon vára, este 9 óra! *és már bele is dobom a hamut a képbe és átlépve rajta követem Pétert...*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Teleport szoba Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-22, 10:55 pm


//Olvad Nymphadora//

*A másik szavaira, még csupán csak egy kis álmos mosolyt ejt, miközben szemeit le fel csukogatja, de érzi, hogy erőt kéne vennie magán és fel kéne kellni.*
-Meglehet, de ahogy érzékelem nem zavar téged..*feleli egy álmos mosollyal, végül pedig kinyitva ténylegesen a szemeit kérdez tőle valamit, hiszen fura hogy nem ébredt fel akkor amikor a lány, a zajokra eléggé fel szokott figyelni, a válasz viszont meglepi.*
-Akkor nagyon csendes voltál, nem is hallottam amikor kimentél, de akkor azt hiszem már csak rám várunk.*mondja, majd azételt is észre véve csak mosolyog a válaszon miközben levesz egy szendvicset és elég hamar el is majszolja.*
-Annyira én se, szerintem egy most bőven elég, amúgy se szoktam reggelizni...*mondja miközben már fel is ült az ágyban, és nemsokára már a bakancsát erősíti a lábára, persze előtte azért mond egy kis bókot, hiszen észre veszi ám ami előtte van, és szerinte csinos is a másik. A válaszára viszont vállat ránt.*
-Akkor úgy tűnik nekem kisebbek az igényeim öltözködés terén mint neked, bár hogy lány vagy így nem is csodálkozom...*vet egy kisebb cinkos mosolyt, de csupán csak játékból, tehát nem beszólásnak szánta.*
-Akkor teleport szoba, és szerintem mehetünk is igazad van.*mondja, megvárva míg a másik kilép előtte, s nemsokára már a teleport szobában találják magukat. A fiú még nem használta ezt a rendszert, így elég gyorsan felméri, hogy és mint mehetnek itt a dolgok.*
-Szóval az uticél és a hossz... Hány napra szeretnél menni? Kettő, három, esetleg több?*kérdezi nyugodt hangon, miközben hűvös ámde cseppet sem barátságtalan tekintete Nymphadorara néz, ha megkapja a választ nemsokára el is mondja, az útjuk célját, és hogy mikor szeretnének vissza jönni, s ha minden igaz így el is hagyják a Mysterio-t.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Teleport szoba Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-07-22, 11:01 pm

*Csak lágyan elmosolyodom a szavai hallatán, hiszen soha nem ismer be valamit csak úgy, tisztán, szinte harapófogóval kell kihúzni belőle a dolgokat.*
- Szeretem, amikor a hajammal babrálsz. *mondom neki kedvesen, majd ez után már fel is világosítom arról, hogy mindennel elkészültem, tehát hogy már egy ideje azért fent vagyok. Ahogy megreggelizik és felkel, úgy állok fel az ágy mellé, majd iszok is egy kicsit a számára kikészített narancsléből, majd ez után pedig már egy bókot zsebelhetek be.*
- Meglehet, de a lényeg, hogy nem találsz kivetnivalót a külsőmben. *pillantok rá és amikor felkel, akkor meg is indulunk egymás mellett a teleport szobához, ahova betérve én magam is körbenézek. Még nem voltam itt, tehát nem árt. *
- Hmm, szerintem a kettő elég, max visszamegyünk, hogyha maradnánk még. *mondom neki egy kis gondolkodás után, így figyelem meg, ahogy Sairus előre megy, majd utána én magam is szedek a hamuhoz, a képhez lépek, elmondom az úti célt és a napot, majd ha minden igaz, át is fogok lépni a képen, így érkezve meg Svédországba, ahol én magam még soha nem jártam, de most mindez megváltozik.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-08-07, 4:03 pm

//Hát srácok úgy tűnik hogy a mese érdeklődés hiányában elmarad, ha érdekel majd valakit akkor jelezzétek és megtartom máskor.... //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Teleport szoba Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-08-07, 4:07 pm

//Hát szomorú vagyok, hogy elmarad. Sad //
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-08-07, 4:09 pm

//Én is, nagyon vártam. Mikor egy órára elment a net, azt hittem, szívrohamot kapok, hogy lemaradok róla. Kár Sad //
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Teleport szoba Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-08-07, 4:12 pm

// én is sajnálom, Sad néztem is hogy nincs fent szinte senki háromnegyed háromkor, de reméltem, hogy befutnak...már elkezdtem írni a hsz-t is, de akkor ennek fuccs... remélem valamikor be lesz pótolva Smile //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Teleport szoba Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-08-07, 4:21 pm

//én is remélem, de azért ezt elmentem a legközelebbire.//
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Teleport szoba Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-10-19, 12:54 am

*Miután beszálltunk a csónakba, s megindulunk, Vixi hálálkodni kezd, amiért megmentettem. Én csak némi fejcsóválás mellett felelek neki, elmondva véleményem, amiből ő csak utolsó szavaimra tér ki, mire lassan felé fordítom a fejem. Nem tudom, mit mondjak most erre. Valóban köszönhető annak is, hogy segítettem neki, hogy aranyvérű, de mint mondtam, nem csak ez volt az ok. Bár az is igaz, hogy adott esetben egy sárvérű miatt még csak a kisujjam se feltétlen mozdítom meg. Végül úgy döntök, nem válaszolok inkább semmit, ha csak ezt a részt akarja kihallani szavaimból, hát tegye. Inkább csak visszafordulok az iskola felé, némaságba burkolózva, de mikor nekem dől, s maradásra kér, nem utasítom vissza. Én is örülnék, ha normális viszony alakulhatna ki közöttünk, így bár nem vagyok egy lelkizős típus, de maradok, hátha most sikerül normális hangnemben elbeszélgetnünk egymással. A partotérés után rögtön az iskolába megyünk, ahogy felé fordulok, hogy valami olyan hellyel álljon elő, ahol le tudunk ülni, mivel én még továbbra sem járkálok itt valami otthonosan, s mikor az egyik ajtó felé mutat, kissé meglepetten tekintek oda.*
-Teleport szoba? Itt ilyen is van? *szöknek ki számon a kérdések, de aztán bólintok egyet, s kezemmel jelzem is, hogy menjen csak előre, ő ismeri a járást, nálam legalábbis biztosan jobban, ha tud a helyről.*
-Nekem megfelel. *egyezek bele szavakkal is a helyválasztásba, majd mindketten besétálunk, s az ajtó már be is csukódik mögöttünk. Miközben ő a kanapéra csüccsen, én azonnal körbefordulok, alaposan szemügyre véve a helyet.*
-Elég jól néz ki. *jegyzem meg, de ekkor hallom kérdését, mire egy pillanatra megtorpanok. Nem szeretek ezzel dicsekedni vagy híresztelni, mivel eleve nem szeretem a helyzetem, csak próbálom kihozni belőle a legjobbat. Pár pillanatig mélyen a barna szemeibe nézek, majd végül megindulok én is a kanapé felé, s leülök mellé, továbbra is arcát figyelve.*
-Elmondom neked, de meg kell ígérned, hogy nem híreszteled el! *tekintetem továbbra is komoly. Végül kissé elfordulok, s miközben jobb kezem egyik szemem elé emelem, a ballal meghúzom kissé szemhélyamat, így véve ki végül a kontaklencsét, amitől ilyen fehér színű a szemem is, majd ismét felé fordulok. Így pillanthatja meg azt, amit rajta kívül nem sokan, hogy igazából piros a szembogaram.*
-Albino vagyok! *adom meg végül a kérdésre a választ, bár most elég furán festhetek ilyen felemás szemmel.*
-Olykor az aranyvérűséghez való ragaszkodásnak is megvannak a maga hátulütői... *nem fejtem ki jobban neki a dolgot egyelőre, majd ha érdekli, akkor úgyis kérdez. Azért a lencsét visszarakom a helyére, majd ismét rá pillantok.*
-Most te jössz. Árulj el valamit, amit nem tudnak rólad sokan. *dobom vissza a labdát, hogy akkor tényleg megismerkedhessünk valamelyest.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Teleport szoba Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-10-19, 1:07 am

*Nem tart túl sokáig most ez az elgondolkodás a részemről, mivel rögtön beugrik a teleport szoba, melyet bár még nem használtam, mégis tudom, hogy hol van és hogy mi is a hely varázsa. Ahogy figyelem Caint, bizony érzékelem, hogy újdonság ez a számára és ennek nemsokára hangot is ad, én pedig csak éppen hogy elmosolyodva bólintok rá minderre.*
- Aham, van... *nem igazán tudok most vidám lenni, egyszerűen még mindig sokkolva vagyok a nemrég történtek miatt, így ahogy hallom, hogy neki is megfelel a hely, meg is indulunk felé, majd amikor benyitok, csak kényelmesen leülök a kanapéra, egyik lábam áttéve a másikon, majd úgy kezdek el kérdezni is. Nem tudom, hogy a kérdés hogy is jutott most így hirtelen eszembe, de nem tudom nem észrevenni különleges külsejét, mely egyébként igen megnyerő, de ez a modor... az valami borzalom a számomra. Csak kíváncsian figyelem, ahogy mellém ül, majd tekintetünk is hosszú időre találkozik, én pedig végül rábólintok a kérésére.*
- Nem fogom! *na de amit tesz, igen csak furcsa, összevont szemöldökömmel figyelgetem tettét, majd ahogy rám néz, most már felemás szemekkel, úgy hajolok picit közelebb hozzá, figyelve meg a vörös szemeket, majd úgy nézve meg jobban az arcát és már nekem is összeáll a kép.*
- Hű... *csak ennyi telik tőlem és hirtelen most a klubb ki is esik, most a felismerés varázsa alatt vagyok, de amikor még tesz egy kis megjegyzést, már csak kérdővé válnak szép, de kisírt szemeim.*
- Nem igazán értem, hogy mire gondolsz Cain... kifejted vagy inkább megtartod magadnak? *kezdem úgy érezni, hogy lehet ezzel a fiúval normálisan beszélgetni, egyszerűen nem annyira könnyedén, na meg, finoman kell felé nyitni, úgy hiszem és mivel nem óhajtok ismét bajba keveredni, így hát ezt teszem. Na de ahogy kérdez, úgy kezdek el picit kényelmetlenül fészkelődni, elég furcsa, de egyben lényegretörő kérdést hallhattam tőle, de hogy milyen választ is adjak rá, egyenlőre még nem tudom.*
- Nem is tudom, nem szokásom titkolózni, én... *igazítom meg összefogott tincseimet zavartan, miközben ismét a fehér szemekbe nézek, majd végül vállat is vonok.*
- Nincs igazán mit mondanom. *láthatóan nem mondok teljesen igazat, kellemetlen most mindez, hiszen még Gabe se tudja, sőt, senki a családomon kívül.*
- Ezt eddig még senkinek se mondtam el. Csak a szüleim tudják... és nem tudom, hogy megérdemled-e, hogy megosszam veled. Tudod, túl személyes. *próbálom kihúzni magam a dolog alól, talán így nem erőlteti, hanem majd egyszer megtudja, majd ha úgy alakul, ha pedig nem, akkor soha.*
- Szóval inkább kérdezz mást! *bólintok rá saját szavaimra, így próbálkozva meg most már elég ésszerűen a tereléssel.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Teleport szoba Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-10-19, 1:32 am

*Beérve az iskolába inkább Vixire bízom a helyválasztást, mivel az általam ismert helyek listája egyelőre elég rövid, de majd igyekszem bővíteni. Ő viszont hamar dönt, méghozzá a Teleportszoba javára, ami nekem még ismeretlen, de legalább ezt is felírhatom képzeletbeli listámra a mai este után. Amikor viszont beérünk, s én nézelődni kezdek, egy olyan kérdéssel áll elő, amit nem nagyon vártam. Valahogy túl személyesnek érzem, bár lehet, hogy ez egy kívülállónak cseppet sem az, de nekem igen. Végül úgy döntök, elmesélem neki, miért is vagyok ennyire fehér, de előtte még leszögezem, hogy ezt nem mondhatja el senkinek. Talán a mai életmentésem után megbízhatok benne annyira, hogy ezt nem fogja kiadni rólam, majd idővel úgyis kiderül. Amikor rábólint, lassan kiveszem az egyik kontaklencsét, így mutatva meg, hogy valójában vörös a szemem, amit jól látható ámulattal fogad.*
-Hű bizony. *felelem, majd még egy mondatot elárulok, ami fel is kelti érdeklődését. Talán most túl sokat árulok el neki magamról, de ha akarok legalább pár ismerőst szerezni magamnak, akkor ezt muszáj lesz. Vixi pedig aranyvérű is, okos is, na meg szép is, és valamiért úgy érzem, a vitáinkon túlmenően is, hogy megbízható.*
-A családom nagyon fontosnak tartja, hogy csakis tisztavérű mágusokból álljon a Gathassin család. Olyannyira, hogy az aranyvér megtartása miatt akár a családon belül is választhat párt magának az ember. *fejtem ki bővebben a dolgot, majd miközben visszateszem a kontaklencsét, folytatom.*
-És mint tudjuk, emiatt időnként előfordulhatnak bizonyos génhibák, rendellenességek. Mint például az albinoság. *megadtam neki a teljes választ, most már tudja rólam azt, amit rajta kívül nem sokan, innen az iskolából pedig senki más. Igaz, eddig még mással nem is igen beszéltem, de ha ez másként lenne, akkor se tudnának róla. Nem vagyok az a fajta, aki ezzel dicsekszik, erre a vonásomra nem vagyok büszke, még ha az aranyvérűség miatt is van. Viszont ha már én elárultam magamról egy ilyen infót, kíváncsi vagyok tőle egy olyanra, amit ő nem szokott elmondani bárkinek. A fészkelődés, a tagadás és a vállvonogatás egyértelmű jelei annak, hogy bizony van ilyen dolga a lánynak.*
-Hogyne lenne. Mindenkinek vannak titkai. *felelem ellenkező szavaira, majd mikor azzal áll elő, hogy nem tudja, megérdemlem-e, kissé közelebb hajolok hozzá.*
-Az imént megmentettelek attól a benga állatól. Azt hiszem, ennyit igazán megérdemlek. *lehet, hogy túl személyes dologról van szó, de én is ilyen infót adtam ki magamról, így hiába próbálja terelni a témát, kíváncsian várom azt a bizonyos belső infót. Viszont nem kezdem el szavakkal erőltetni, inkább csak kényelmesen hátradőlök a kanapéban, bal lábam a jobb térdemre fektetve, s ujjaim összekulcsolom az ölemben, úgy figyelem szép barna szemeit. Ez általában hatásosabb tud lenni, mint az erőszakoskodás, a csend olykor erősebb, mint a kiabálás.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Teleport szoba Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-10-19, 1:45 am

*Nem igazán számítottam erre a válaszra, sőt, semennyire se számítottam ilyesmire, így ahogy vörös szemeit nézem, bizony nem tudom visszatartani azt az egy csodálkozó szót, amely most kijön belőlem. Ahogy hallom az ismétlést, cseppet elpirulok, hiszen talán ez túl személyes, de nincs mit tenni, most már megtudtam a nagy titkát.*
- Bocsi csak... szerintem nagyon különleges vagy... mármint, a külsőd. *javítom ki magam gyorsan, mivel bár a belsője is oly különleges, hogy kevés ilyen elviselhetetlen ember van rajta kívül, de kívülről tényleg nagyon szemrevaló és egyedi... és nem tagadom, tényleg tetszetős, az egész valója, ahogy néz, ahogy áll, a ruhái, minden... Bizonyára sokáig foglalkozott azzal, hogy végül hogy is nézzen majd ki. Na de rákérdezek még a további szavakra és ahogy hallom, ajkaim résnyire szét is nyílnak a döbbenettől.*
- Azt akarod mondani, hogy a szüleid testvérek? Húha, egyre érdekesebb dolgok vannak körülötted. *jelentem ki, de amikor már ő kérdez, akkor az már kezd nem tetszeni. Eddig jó volt, hogy én tudakolózhattam, de most, azt hiszem, hogy ez véget ért, így kezdem el igazítani a hajam, majd mocorogni is zavartan, majd végül már csak azt figyelem, ahogy közelebb hajol hozzám és kijelenti, hogy ő segített, tehát ennyi jár neki. Szemeim lesütöm, halkan sóhajtok, majd bólintok.*
- Rendben... de azért ne élj vissza azzal, hogy segítettél... *nézek rá szép szemeimmel, így figyelve meg, ahogy kényelembe helyezi magát, majd lábaimat picit felhúzom, de úgy, hogy a szoknya most ne csússzon feljebb, majd felé fordulok.*
- Kiskoromban, úgy 10 éves lehettem, a tengerparton játszadoztam és pár srác odajött hozzám. Idősebbek voltak és... meg akartak erőszakolni. Apám időben oda ért, így nem történt baj de én... én azóta félek a másik nem közelségétől. *nem emelem le róla szemeimet, szégyenlem mindezt, mivel elég borzasztó és szánalomra méltó dolog, de akkor és ott féltem és nem tudtam mit tenni, elmenekülni se, hiszen többen voltak.*
- Tudod, felfigyeltek rám, hogy szép vagyok, a bőröm is különleges sokak számára, hiszen kreol bőrű vagyok, mint látod és... egyszerűen kifigyeltek és elkaptak. Akkor jó ideig nem jártam ki sehová se, de mára már túlléptem ezen az egészen, ezért kezdtem el vívni, önvédelmet tanulni, hogy meg tudjam védeni magam, mágia nélkül is. *tessék, elmondtam valami olyat, amit rajta kívül az iskolában még senki se tud és talán érzi is mindennek a helyzetnek a komolyságát, hogy mi történt és én magam most bizony csendbe burkolózom, kezeimet tördelem kissé a rossz emlék miatt, de ahogy kérte, megosztottam vele a legnagyobb és egyben legféltettebb titkomat.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Teleport szoba Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime2011-10-19, 2:17 am

*Ahogy elnézem, erre a válaszra kicsit sem számított, a nagyfokú meglepettség, mely az arcára ült, s az a rövid szócska mindent elárul. A szót meg is ismétlem, mire jóleső szavakat hallok, még ha teljesen nem is értek vele egyet.*
-Jah... különleges. Az, ahogy elrejtem talán az, de az igazi valóm, a ronda vörös szemek minden, csak épp nem különleges. *cseppet sem örülök neki, hogy albino vagyok, még ha szerintem a lehető legjobbat is hoztam ki külsőmből az adott helyzethez mérten. Szeretem ezt a stílust, de jó lenne, ha nem takargatás céljából kéne úgymond mögé bújnom. Végül azt is elárulom, minek is köszönhető az, hogy albino lettem, hogy mindez a családom nagyfokú aranyvér mániájának tudható be. Szó se róla, én se adnék alább, de ettől még nem örülök, hogy pont rajtam jött ki ennek egy mellékhatása. A kérdésére csak bólintok egyet, viszont mivel nem akarom, hogy csak ő élvezhesse ki, hogy ilyen belsőséges információkat tudott meg rólam, visszadobom a labdát, s én is várok tőle valami ilyesmit. Bár az elején próbálja tagadni, hogy neki nincs semmi ilyen, de észrevehetné már lassan, hogy látom rajta, amikor hazudik, nagyon nem tudja álcázni a dolgot. Amikor előállok azzal, hogy szerintem megérdemlem az infót, s meghallom szavait, csak megcsóválom kissé fejem.*
-Azt hiszem, semmi tisztességtelent nem kértem cserébe, csak hogy beszélgessünk. *további szavak helyett inkább csak kényelmesen elhelyezkedek a bőrkanapén, úgy figyelve szép arcát, s várva azt a félve őrzött titkot. A sztori elején még semmi különöset nem fedezek fel, amikor viszont ahhoz a részhez ér, hogy meg akarták erőszakolni, szemöldökeim a magasba szöknek.*
-Meg akartak erőszakolni 10 évesen? *ezt fel se tudom fogni, egyszerűen érthetetlen. Mit lehet megkívánni egy olyan fiatal lánykában? Ahogy tovább mesél, úgy hallgatok el, s adom vissza neki a szót, de továbbra is csak nagyokat pislogok. Oké, értem én, hogy már akkor is szép volt, és ha már a különleges külsőnél tartunk, hát az övé is az, de akkor is. 10 évesen... Viszont így már azt is jobban értem, miért futkosott az első találkozásunkkor is egy karddal a hátán. Mondjuk az önvédelmi részt egyelőre nem villogtatta meg számomra, bár tény, hogy közel állt azért hozzá. Mindenesetre az ő története sem kevésbé meglepő, így csak veszek egy mély levegőt, s csak aztán szólalok meg.*
-Hű. Ez kemény. *bököm ki röviden, le is eresztve lábam, mivel egy ilyen sztorit hallva mégse tudok ennyire elkényelmesedve ücsörögni. De ahogy elnézem, nem örül neki, hogy fel kellett idéznie ezt a sötét elméket, így hogy ne nyomja rá teljesen a bélyegét az estére és a csodával határos módon normális hangvételű beszélgetésünkre, igyekszem valamivel inkább kizökkenteni ebből az állapotból.*
-Ezt az önvédelmi dolgot azóta is bánja az ingem. *húzódik egy kis félmosolyra az arcom, majd kissé megköszörülöm a torkom.*
-Amúgy megismételnéd azt a részt, hogy különlegesen helyesnek tartasz? *persze tudom, hogy nem pont ezt mondta, de valamivel oldani kéne ezt a helyzetet, és ezzel talán sikerül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Teleport szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teleport szoba   Teleport szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Teleport szoba
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Az életre kelt szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: