Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Január 2019
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167307 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Seol rejtelmes vízesése

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 23

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 14:25

*Céltudatosan lépek ki a kastély falai közül, és indulok a révészhez, aki remélhetőleg át fuvaroz engem a vízeséshez. Scottal oda beszéltünk meg egy kis találkát, így most dudorászva mászok ki a révész mellől, intek neki, majd a piknik kosárral a kezemben elindulok, hogy találkozzam a sráccal. Mint mindig, most is lenyűgöz a vízesés, de nem sokáig nézegetem, inkább keresek egy árnyas helyet, ahova letelepszem, leterítem a tipikus kockás plédet, és kirakok rá egy gyümölcsökkel teli tálat, limonádét, poharakat, egy kis francia salátát valamint süteményt. Most ilyen étkezésünk lesz, feltéve ha lesz kedve kajálni. Én mindenesetre áthúzom a fejemen a pólómat, kibújok a miniszoknyából, és feltelepszem egy sziklára napozni.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 14:44

*Fütyörészve várom öreg révész barátomat, aki minden bizonnyal Serafinát szállítja át éppen a túloldalra. Küldi neki azért az öreg, hamarosan fel is vesz engem, aztán nem kell sokat várni és kitehetem a lábam a partra. Soha nem voltam még a vízesésnél, de valahogy nem hiszem, hogy úgy néz ki, mint amilyet a National Geographic-on látok. Így hát elindulok az ösvényen, ami minden reményem szerint a vízeséshez vezet, és percek múlva elégedett tekintettel érkezem meg a kívánt helyre. Egy ideig bámulom a vízesést és a környéket, egész gyönyörű. Addig-addig nézelődöm, amíg észreveszem a plédet rajta a svédasztallal. Miután odacaplattam, csupán leakasztok egy szem szőlőt a fürtről, majd a lány után kezdek kutatni tekintetemmel és hamarosan észre is veszem. Ledobom a trikómat, így már csak a fürdőgatya van rajtam. A sziklához száguldozom és miután odaérek, halkan felosonok a lány mellé és karba tett kézzel bámulok rá.*
- Megjöttem te néger. *köszönök mosolyogva, de hogy ne csak ennyi teljen tőlem, ezért egy csókkal megtoldom az üdvözlégyet, majd lehuppanok mellé és a szemem végigfut a testén. Hadd stíröljem, úgy sem láttam még bikiniben.*
- Na és mizu veled ezen a csodás napsütötte délutánon? *kérdezem, miközben a vízesés tetejét vizslatom, és azon gondolkodom, hogy vajon le lehet-e onnan ugrani.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 14:57

*Miután megérkezem, rögtön bikinire vedlek át, majd meg is célzom az egyik szimpatikus sziklát, amelyre fel is fekszem. Könyvet most nem hoztam, így nem tudom elütni az időt Bram Stroker híres regényével. Inkább heverészek, és élvezem a napsütést, úgy is pár nap még csupán, és a nyarat ősz fogja fel váltani. Feltámaszkodom, úgy bámulom a vízesést, és felidézem, amikor először jártam erre. Mosolyom még szélesebb lesz, amikor meghallom magam mögött a lépteket, de még mielőtt felé fordulhatnék, már meg is hallom a hangját. A néger jelzőn csak végig nézek magamon, majd rávetem sugarát szürke szemeimnek.*
-Én inkább arra tippelnék, hogy egy hypo reklám modellje vagyok vagy egész nyáron a pincében napoztam.*Emelem fel hófehér karomat, hogy ég közelebb húzzam a rövidke csók közben a kis buksiját.*
-Velem semmi különleges. Megöltem három vámpírt, két ghoult, tíz boszorkányt, pár hobbitot törpökkel egyetemben, meg még sok mindenkit. Tudod, csak a szokásos.*Poénkodom el a kérdést, majd hasra fekszem a sziklán, így a srác szemébe tudok nézni, miközben beszélgetünk.*
-És veled mi újság? Melyik lánynak csavartad el a mai napon a fejét a sármos mosolyoddal?*Kérdezem vigyorral az ajkaimon, miközben rajta csimpaszkodik a tekintetem.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 15:12

*Varázslatos, szó szerint varázslatos ez a hely. Sosem jártam még vízesésnél, pedig biztos lett volna rá lehetőségem, ha akarok, de ez a hely bámulatos. Az idő teszi fel az i-re a pontot, emlékszem, mikor az eső miatt panaszkodtam, nyáron.. Nem ám így sütött volna a Nap azalatt a három hónap alatt.. De késő bánkódni, ami még vissza van, azt kell kihasználni. Rátalálok a piknik felszerelésre, majd egy remek kutató expedíció után a lányra is, és le is dobom magam mellé.*
- Hát akkor jó, hogy nem egy hófehér sziklára feküdtél, mert az életben nem találtalak volna meg. *kacsintok rá, majd a csók után kényelmesebb pózba akrobatizálom magam. A válaszán valamiért nem lepődöm meg, csak összeráncolom a szemöldökömet.*
- Mi a halál angyala az a ghoul? És miért ölsz hobbitokat? Ha nem lettek volna, Frodó se viszi el a gyűrűt és akkor nem lesz peace. *majd felmutatom a béke jelét, de elég a hippiskedésből. A kérdésére felöltöm magamra a csüggedt tekintetet.*
- Sajnos egy lány sem engedett közel magához, így váltottam, mától meleg vagyok. *bólogatok a lány felé, aztán elvigyorodom és felpattanok.*
- Szóval sármos lennék? Akkor holnap minden lányra rávillantom a 'sármos mosolyom' és meglátjuk, mi lesz a végeredménye. Na de itt az idő, hogy megnézzem a víz hőmérsékletét. *és már le is kászálódom a szikláról.* - Jössz, vagy most mindenképpen csoki szeretnél lenni? *húzom fel a szemöldököm, de aztán meg sem várom a válaszát, és beveretek a vízbe. Úgy is jönni fog egyszer.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 15:30

*Az idő eléggé jó, így én kifekszem napozni, majd hamarosan megérkezik társam is.*
-Azért gondolom az feltűnt volna, ha a fehér sziklán egy fekete bikinit találsz.*Mondom lebiggyesztett szájjal, majd elkezdem csavargatni lófarokba kötött hajam végét.*
-Hát, a ghoul az egy olyan teremtmény, amit a vámpírok hoznak létre. Ha az ember meghalt, és kap egy kis vámpír vért, akkor ghoulként fog visszajönni. Mert ugye kis mennyiségben a vámpír vér gyógyít, ipariban pedig átváltoztat ghoul-lá. A ghoulok mellesleg halottakat esznek.*Vonom meg a vállamat, miközben a terítő felé nézegetek.*-Vajon mi lenne, ha azon a terítőn a tál gyümölcs helyett pár darab ujj lenne, természetesen külön lenne a reszelt köröm, és ha kérnél rá, meghintenéd vele? A francia saláta helyett egy kis emberi vér megspékelve máj darabokkal meg pár csigolyával.*Nyalom meg látványosan a számat, de mivel eltértem a tárgytól a fantáziálgatásommal, gyorsan vissza is kanyarodom.*-Azért nyírok ki hobbitokat, mert én a NASA-nak dolgozom, és egy kutatásuk alapján a hobbitok terjesztik az AIDS-et. De amúgy meg ha Frodó nem lett volna, akkor Tolkien bácsi sem írta volna meg a meséjét.*Mondom, miközben megrázom a buksimat, hogy kitakarodjon belőle ez a sok hülyeség. Bizonyára megártott a nap, így a csókocska után el is döntöm, hogy hamarosan beveszem magamat a vízbe.*
-Hát ha én nem vagyok lány...*Kezdem forgatni a szememet, ártatlanul, majd csak csúnyán nézek rá a meleg jelzőnél.*
-Eléggé.*Bólogatok igen meggyőzően, majd rámosolygok, mikor beinvitál a vízbe.*
-Most még nem köszi.*Nézem, ahogy leugrik, majd amikor hallom a csobbanást, én is utána ugrok, egy komisz mosoly kíséretében. Amikor érzem, hogy célba értem, felbukkanok, így látom, hogy alig pár centire kerültem el az éppen felbukkanó Scottot. Egy csókot lehelek az ajkára, majd elkezdek úszni.*
-Úgy sem kapsz el!*Kiáltom, majd gyorsabb tempóra váltok, miközben megcélzom a vízesés belsejét.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 15:44

*Valahogy a múlt éjjel nem volt olyan meleg, így aránylag hamar elaludtam.. olyan 1 körül. Ezelőtt voltak napok, úgy értem éjszakák, amikor csak 3-kor tudtam álomba merülni, olyan döglesztő meleg volt. Na de a jó oldala, hogy legalább napközben nem panaszkodhatunk, hogy hideg lenne. Pár perccel Serafina után érkezem meg, majd beszélgetésbe is elegyedünk egy sziklán.*
- Azt hinném, hogy valaki itt hagyta. *vonom meg a vállam, részemről ezt a témát kitárgyaltuk.*
- Fura. Én azt hittem, hogy ha halott embert vámpírvérrel itatsz, akkor az is vámpír lesz. Vagy ahhoz meg is kell harapnia az ember halál előtt? Mindegy, úgy is mindenhol különböző dolgokat írnak. *legyintek egyet, majd kissé érdekes ábrázattal hallgatom, hogyan ábrándozik a lány az emberi uzsonnáról.*
- Hát.. akkor én.. ma kihagyom a pikniket. *nézek magam elé, de aztán a kis pöttöm Frodó kerül szóba, meg a hobbitok.*
- Ha ők terjesztik, mért élnek olyan sokáig. Főleg a Bilbó, az százakárhány évig élt, igaz a Gyűrű miatt. *megyek bele kicsit alaposabban, imádtam a Gyűrűk Ura trilógiát, filmben is, könyvben is, a kedvenceim közé tartozik.*
- Jól van na, csak vicceltem. *pöckölöm meg finoman az orrocskáját, majd úgy döntök, jobb lenne lehűteni a testhőmérsékletem.*
- Jól van, a vízben megtalálsz. *majd el hagyom a sziklát és pillanatokon belül a vízben pancsolok. Meglepő módon valaki mégiscsak követett a vízbe, és másodperceken belül észlelem, hogy ez bizony Serafina. A csók után ocsúdok fel, majd egy komisz mosollyal az arcomon indulok utána.*
- Nem is tudod, hogy az első nap már volt, aki kihívott egy versenyre. Sajnos csúnyán megjárta. *elevenítem fel magamban az első uszodai látogatásomat, majd a lány után úszok, de persze nem gyorsan, kíváncsi vagyok, hova akar kilyukadni.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 15:56

-Hát igen, mindenhol mást írnak. De a ghoul létben biztos vagyok.*Mondom a tenyeremre támasztva pici buksimat, így fixírozom a fiút. Ezután hangosan sorolom, hogy ha ghoulok lennénk, mit ennénk. Kicsit meglepődöm, hogy a fiú ennyire komolyan vesz.*
-Nem lennél elég bátor megkóstolni egy vérsalátát?*Vonom fel a szemöldökömet, habár lehet, hogy nekem is elszállna a bátorságom, bár kitudja, lehet hogy ennél jobbat még soha senki sem talált ki. Talán Kínában szabadalmaztathatnám a kutya ragu mellé.*
-Azért élnek sokáig, mert a Megyébe még nem jutott el a szmog, valamint semmi ártalmas anyag sem, így szép, hosszú életet élnek.*Magyarázom kicsit félredöntött fejjel, na nem mintha hinnék a kiejtett szavaimban. De mindenre kell tudni válaszolni, így erre is megkockáztatok egyet. De rövid úton vége is a beszélgetésünknek, mert Scott a vízben landol, majd én is, követve társamat. Egy szájra puszi után gyorsan elúszok tőle, majd szólok neki, hogy kövessen. Még hátra pillantok, így diadalittasan látom, hogy a fiú lassabb, mint én. Csak gúnyosan szortyintok egyet, miszerint megbánta az a valaki, hogy kihívta. Kíváncsian várom, hogy hogy reagál, így amikor a vízesés alá érek, rendületlenül úszok tovább, majd a belső oldalán lemerülök, jó mélyre, úgy várom a fiú megérkeztét.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 16:09

- Jól van, én hiszek neked. *adom meg magam, aztán egy ghoul étlapot ismertet a lány, amit nagyon is elképzelek. Hát, nem lenne egy fenséges vacsora az hótziher.*
- Attól függ mi a tét. Csak úgy magamtól, hogy csillapítsam az éhségem, úgy nem igazán szeretném. Amúgy se vagyok valami nagy mindenevő. *ecsetelem Serafinának, aztán inkább visszagondolok a konyhai eseményekre, és az ott elfogyasztott ételre. Na, ez már mindjárt jobban tetszik.*
- Hát akkor a Megyébe fogok költözni. Probléma megoldva. *csettintek egyet hangsúlyozva a mondatomat, majd miután letárgyaltuk Zsákos Frodót, a megyét és a ghoulokat, inkább a hűs víz felé veszem az utam és felfrissítem a testem. Ugyan azt állította, hogy nem követ, most mégis mellettem ér vízbe Serafina, majd egy jutalompuszi után már úszik is, mint Michael Phelps, én pedig szépen komótosan követem. Mint már mondtam neki is, az első alkalommal is kihívtak egy versenyre, amit ugye sikerült is behúznom. Mondjuk így visszagondolva nem nagy dicsőség leúszni egy lányt, kivéve persze ha történetesen nem egy úszóval van dolgom. Egy kis idő múlva szem elől vesztem a partnerem, aztán már a vízesés belső oldalán találom magam.*
- Aki bújt, aki nem jövök. *kiáltom, ám belül senki nem fogad. Elsőre átfut rajtam a gondolat, hogy talán valami gond van, de a lányt ismerve csak szórakozik. Egyszer csak előbukkan valahonnan, addig is körülnézek valami olyan hely után, ahová le lehet ülni.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 16:20

-Szeretsz fogadni?*Kérdezem kíváncsian, miközben a hajamat birizgálom. Elég meleg van, ezért döntöttem az összefogott mellett. Ám most inkább kibontom, így szabadon hullik a hátamra és a derekamra. Egy-két téma után a fiú a vízbe veti magát, na nem öngyilkossági kísérlet gyanánt, majd én is követem. Egy gyors puszi után kihívom egy "versenyre", aztán, mikor látom, hogy lassan követ, átúszom a túloldalra és eltűnök a víz alatt. Hamarosan érzem is a vállam mellett a rúgásokat, így elkapom a fiút és elkezdem lefelé húzni. Nem sikerül a művelet, nem számítottam arra, hogy ilyen nehéz, így durcás ábrázattal bukkanok fel ismét Scott mellett. A közelben van egy szikla, így arra veszem az irányt, majd mikor megérkezem, fel is mászom, onnan figyelve a vízesés belsejét.*
-Szeretem ezt a helyet.*Sóhajtok egyet, majd magamban kijavítom, hogy nem EZT a helyet, hanem az egész környéket.*
-Neked van már kedvenced helyed az iskola körül?*Kíváncsiskodok, miközben helyzetet változtatok, a hátamra fekszem, a lábamat lógatva a szikláról.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 16:32

- Nem, de ez esetben csak akkor lennék képes belekóstolni a ghoul menübe. *húzom el a szám, aztán inkább csobbanok egyet, tekintve, hogy ez igen nagy és szép vízesés is van a környéken. Serafina meglep, mikor felbukkan előttem, aztán máris a vízesés felé veszi az irányt, így hát én sem tökölök sokat, és követem a lányt. Kellemes a víz hőmérséklete, a hely is csodaszép, ergo nincs okunk panaszkodni. Szépen megfontoltan úszkálok a lány után, aki úgy látom komolyan veszi a versengést, majd én is átérek a vízesés belső oldalára, ugyanakkor a lányt nem találom sehol. Hirtelen valami, vagy valaki elkap és lefelé kezd húzni, de csapok egyet mindkét kezemmel, így sikeresen a víz felszínén maradok és nevetni kezdek. Egy pillanat múlva felbukkan mellettem a merénylő, számítottam is, hogy a lányt fogadhatom e szerepben.*
- Ez aranyos volt. *nevetek, majd én is a sziklához úszom és nyújtózom egyet.*
~ Hogy ez mennyire baró és ellazít.~ *fut végig a gondolat a fejemen, azt hiszem többet kéne ide járnom. Remekül érzem magam ennél a vízesésnél és még egyet minimum szeretnék ugrani a tetejéről, már ha lehet.*
- Meg is értem, hogy miért. *helyeselek, aztán egy pillanatra behunyom a szemem, mélyeket lélegzem, és hallgatom a lezúduló víztömeget, kellemes az idő, majd ahogy kinyitom a szemem, a lány arcát vélem megpillantani és mosolyra húzódik a szám.*
- Ennél már nem is lehetne szebb. *teszem még hozzá halkan, aztán lágyan megcsókolom Serafinát.*
- Hát, tekintve, hogy még nem jártam mindenhol, ezért nem tudok tökéletes válasszal remekelni.. De igazából nincs is kedvenc. Minden hely más miatt hangulatos. Nekem speciel a Szivárvány-tó is nagyon tetszett, amikor ott jártam. Meg van a hangulata. Na és neked egy más kedvenc, a vízesés mellett? *pillantok rá, majd mellé dőlök hasonló pózba.*

//kisfagy//
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 17:10

//Kis olvadás.//

*Az úszkálás mellett döntünk, így követem ifjú társamat a vízbe. Gyorsan kezdek úszni a vízesés felé, ahol is lebukok, majd mikor a fiú mellém ér, elkapom a lábát, de sajnos lehúzni nem tudom magam mellé, így csak felmegyek hozzá a felszínre. Duzzogva fröcskölöm le gyorsan, várva a reakcióra, de aztán feltelepszem egy sziklára, Scottal együtt. A csók közben elmosolyodom, miközben egy picikét beletúrok a hajába.*
-És kellemesebb sem lehetne.*Toldom meg a fiú véleményét a helyről, mikor szétválunk. Pihegve karolom át a kezemmel a térdemet, én is a vízesést fürkészve.*
-Még én sem jártam mindenhol, sajnos. Eléggé érdekes helyek vannak erre, de eddig ami mély nyomot hagyott bennem az Cremus kastélya, vagy mi a bánat. Mondjuk nem fűznek oda szép emlékek, de nagy kalandot éltünk át ott Brunoval.*Nevetek sötéten, ahogy visszagondolok az ott eltöltött időre.*-Valamint a tó is nagyon tetszik, a játszótér, meg a kocsma sem egy utolsó hely.*Magyarázom merengve, keresgélve a fejemben, vajon merre jártam. Teljesen elnyúlok a kiálló sziklaszirten, még a szememet is becsukom, úgy élvezem a lecsapódó párát.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 17:27

*Ha belegondolok nem ma voltam, hogy a szabadban, vagy egyáltalán akárhol fürödtem. Mármint strandoltam. És baromi jó, dög meleg van, jól esik lehűteni magam, és a társaságra sem lehet egy rossz szavam sem. Miután beérünk a vízesésen túlra, Serafina egy elkeseredett próbálkozással le szeretne húzni a víz alá, ám sajnos ez a misszió kudarcba fullad, így nevetek csak, mikor lefröcsköl. Követem őt a sziklára, majd a kastély körüli helyek kerülnek kerülnek szóba.*
- Van még időnk bejárni a kastélyt, nem ez az utolsó évünk. *mosolygok, aztán összeráncolom a szemöldökömet, amikor meghallom a nevet. Úgy tudom, a Bruno férfinév. Felkönyökölök és mosolyogva a lányra sandítok.*
- Szóval Bruno mi? És még te kérdezősködsz, hogy hány lányt csábítottam el a sármos mosolyommal. Jól van, Bruno. *bólogatok, majd én is elkezdek filózni hasonló gondolatokkal, hiszen én össz-vissz csak a kocsmában, a játszótéren, a tónál, meg itt jártam. Persze most nem számoltam bele a boltokat, meg a kastélyban található helyeket. Érdekes ötletem támad.*
- Mond csak, nem szeretnéd, hogy megmasszírozzalak? *kérdem vigyorogva.* - Itt a vissza nem térő alkalom, mert különben elmegyek és leugrom a vízesésről. *mutatok a vízesés felé, de komolyan beszélek, mindenképpen leugrom.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 17:38

*Kisebb témát után, melyeket hamar ejtünk, célba vesszük a vizet majd a vízesés belsejét. Próbálkozásom nem sikerül, így teljesen lelombozódva mászok fel a sziklára, ahol újra szóba elegyedek a hímneműek eme furcsa példányával.*
-Tudom, hogy van. Csak egy éve itt vagyok, és még nem minden helyet fedeztem fel.*Sóhajtok egyet csalódottan, majd elkezdem sorolni, hogy merre is voltunk. Az egész mondókámból ezek szerint a fiú csak a nevet szűrte ki, így a kérdésére ugyanolyan sandán nézek rá, mint ő énrám.*
-Csak nem féltékenyek vagyunk, fiatal úr?*Kérdezem vigyorogva, bár elviccelem a dolgot, belül azt kívánom, hogy legyen igen a felelt a kérdésemre.*
-Amúgy csak annyi történt, hogy rám ijesztett, én nekirohantam, de előtte még elővarázsoltam egy csokor virágot a pálcámból, utána felmentünk az emeletre, közben beszakadt alattam a lépcső, utána sikeresen bezáródott az ajtó, én bent rekedtem, ő meg kint. Ja, és utána ki akart nyírni egy szellem, de szerencsémre Bruno betörte az ajtót, és megmentett, mielőtt még "kardot" ránthatott volna a vén szatír.*Rajzolom a macskakörmöket a levegőbe beszámolóm végén, majd a következő kérdésén csak kicsit meglepődöm. Erről az jut eszembe, amikor Calebbel töltöttem el egy éjszakát, ő is masszázst akart adni.*
-Öhm... köszi, de nem.*Nyelek egyet, majd rámosolygok.*
-Ha menni akarsz, akkor menj csak, de én szerintem kiúszok, és onnan nézem, ahogy összetöröd magadat a sziklákon.*Mondom, majd egy kecses mozdulattal leugrok a szikláról, bele a vízbe. Elkezdek kifelé úszni, majd mikor már a nyílt vízen vagyok, türelmesen kezdek el várakozni, hogy lássam a mutatványt.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 17:56

*Első látogatásom a vízesésnél jól telik, már ki is pécéztem magamnak egy ugrásra a tetejét, de előbb kicsit társalgunk a lánnyal, majd bekukkantunk a vízesés mögé.*
- Én örülök, hogy ennyi minden van. Legalább nem unom halálra magam, hogy mindennap ugyanoda tudok csak látogatni. *vonom meg a vállam, aztán a lányra terelődik a figyelmem, és kipécézem magamnak a Bruno nevet.*
- Nos, pöppet elképzelhető. Amilyen extázisban mesélsz a kalandról egy Bruno-val! *válaszolom elkerekedett szemekkel, de közel sem vagyok annyira féltékeny, mint amilyennek megjátszom magam. Bár azért legbelül szívesen eltrécselnék Bruno-val.*
- Ah, szóval Bruno most a hős, aki az életét kockáztatva megmentett? Véletlenül nem szőke a haja, és nem herceg? *teszem fel egyetlen kérdésem, miután végighallgattam ezt az őrült és kicsit furcsa történetet. Felajánlok egy kis masszázst, én sem értem mért, mert soha életemben nem csináltam még, valószínűleg nagy kudarc lenne belőle, így nem is sértődöm meg, amikor nem kér belőle. Most viszont eljött az idő a mutatványra.*
- Köszi, de rendes vagy, remélem szép helyre temetsz. *válaszolok, majd egy bombával a vízbe ugrom, ez remek bemelegítésnek, aztán a vízesés teteje felé veszem az irányt. Volt már rá precedens, hogy szikláról ugrottam, ha eddig nem történt baj, akkor ma sem fog. Miután felérek, van alkalmam megcsodálni innen fentről a környéket. Tudom, hogy mély a víz így nem aggódom. Úgy terveztem, hogy fejest ugrom, amit már jól begyakoroltam az évek során. Most már egy lépés választ el a zuhanástól, széttárom a két kezem és az ég felé nézve szívok egy nagyot a levegőből. Miután teljesen megtelt a tüdőm, készen állok az ugrásra. Természetesen nem véletlenül szívtam be ennyit, kicsit tovább szeretnék a víz alatt tartózkodni, hátha sikerül megviccelnem a leányzót. Tehát a levegővétel után elugrom előre, majd a vízbeérés előtt összezárom a két kezem így csusszanok be a víz alá. Ezután a tervnek megfelelően addig húzom lent, amíg van levegőm.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Kedd Aug. 30 2011, 18:11

-Én egy szóval sem mondtam, hogy nem örülök, csak valami elképzelhetetlenül türelmetlen természetű vagyok.*Magyarázom nagyra nyílt baba szürke szemeimmel, majd egy gyors mosolyt küldök a fiú felé.*
-Oh, igen, teljesen elbűvölt a srác, főleg miután megforgatott egy adag bagoly trutyiban.*Mondom, miközben csípőre teszem a kezemet. Azt azért nem említem meg, hogy én kezdtem a kaki csatát, ő csak folytatta, így aztán nézem a teljesen megszeppent arcát. Simítok rajta egyet, majd hallgatom gúnyolódását.*
-Ami azt illeti nem szőke, bár gondolom hogy jól megértenétek egymást: ő is imádja a kapucniját.*Összeborzolom a teljesen fedetlen kobakját, majd hallgatom az ajánlatot, amit egy fejrázás kíséretében el is utasítok. Ezután elkezdek kifelé úszni, úgy várom, hogy mikor ugrik le. Amikor megtörténik, teljesen tátva marad a szám, hiszen egy nő kecsességével ér a vízbe. De hiába várom, nem bukkan fel. A szívemet félelem szorítja össze, majd én is lebukok, és a víz alatt kezdem el keresgélni a fiút.*

//Fagy//
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 16:26

//Olvad//
-Pedig a türelem rózsát terem. Akár egy rózsabokrod is lehet, ha eléggé türelmes vagy. *mutatok rá a dolog jó oldalára.*
- Micsoda úriember, tanulhatnék tőle. *vonom fel a szemöldökömet a hallottak alapján, igazából nem nagyon tudtam értelmezni, hogy most végül is megdobálta ürülékkel, vagy ilyesmi, de inkább nem filózok rajta.*
- Szóval neked bejönnek a kapucnis srácok? *kérdezem levonva a következtetést, majd miután összekócolja a sérómat, elhatározom, hogy most pedig leugrom a vízesés tetejéről. Koncentrálok, hogy azért mégiscsak jól sikerüljön az ugrás, aztán elugrom, és egy fejessel csusszanok a vízbe. Elterveztem, hogy kicsit vicceskedek, és nem szándékozom egyből a víz felszínére felúszni, így hát lentről mélyről nézem, ahogy keresni kezd, persze én látom, hiszen fent világos van. A víz mélyén a part felé kezdek el úszni, így a lány mögé kerülök és halkan felbukkanok a víz felszínén. Egy pillanatig várok, amíg Serafina feladja és feljön a felszínre, majd odakiabálok neki.
- Na mi van Indiana Jones, mit találtál? *kérdem vigyorral az arcomon.
*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 16:42

-Az nem lenne rossz. Szeretem a rózsát.*Tapsikolok türelmetlenül, még mindig, nem hallgatva a rózsák lehetőségére. A lehetőségre, hogy Ő forgat meg, elvigyorodom, hiszen ez lehetetlen, nem olyan fiú, aki képes lenne egy lánnyal így elbánni.*
-Kapucni nélkül is bejönnek a kapucnis srácok, de nagy átlagban a csuklyásokra gerjedek. Tudod, mint a dementorok.*Nézek rá kedvesen, még mindig vigyorral az ajkaimon, de ezek után egy egész szép kis ugró bemutatót látok, amiről Sophia jut az eszembe, neki is a kis vízi műsora. De a jó kedvem rögtön elillan, ahogy nem bukik fel a srác a felszínre. Jeges kezek markolják a meg a szívemet, miközben lebukok, és a fiút kezdem fürkészni az aljon, de nincs ott. Amikor felbukok, magam mögött hallom a már jól ismert hangot, így csak nagy lassan megfordulok, és ez alkalommal láthatja az arcomon, hogy nagyon megijesztett.*
-Ez... most nem volt vicces.*Mondom csüggedten, majd a part felé veszem az irányt, ahol is felkapom a törölközőt, és hosszú hajamat kezdem szárítgatni. Közben a pléd felé bökök a fejemmel, csak úgy, mellékesen.*
-Van kaja, ha kérsz, egyél nyugodtan.*Hirtelen valahogy elszáll a jó kedvem, így miután meg szárított a nap, lekuporodom a plédre, és elveszek egy zöld almát.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 17:00

- Feljegyezve. *kopogtatom meg a halántékomat. Szóval szereti a rózsát, ez még később az én javamra válhat egy esetleges meglepinél.*
- Hmm. Pedig a dementorok nem valami jó arcok. Kiszívják a boldogságot. Kíváncsi lennék, hogy a dementorok férfiak-e vagy nők? Vagy van-e mindkettő? És akkor milyen lehet ha smárolnak? Egymást boldogságát szívják ki? *zagyválok össze pár értelmetlen kérdést, majd kiúszok, hogy a vízesés teteje felé vegyem az irányt, ahonnan nyomban le is ugrom, egyenesen a vízbe. Itt egy kicsit várakoztatom a lányt, nem is tudom miért, talán csak tesztelni akarom. Egy kis ideig várok, amíg feljön, majd észreveszem elborult tekintetét.
~ Tyű, tényleg elég komolyan aggódhatott. ~ *húzom össze a szemem a gondolat hallatán, majd követem a lányt ki a partra, és ledobom magam a plédre. A következő mondatára felfigyelek, nem a tartalma miatt, hanem a hangsúly és a hidegség kelti fel a figyelmemet.*
- Mi a baj? *teszem fel ezt az egyszerű, kommersz kérdést a lánynak, és valahogy elmegy a kedvem az evéstől. Nem szomorkodni jöttem ide, és elképzelni nem tudom, mitől lett rossz kedve. Talán az előbbi briliáns ugrás után nyújtotta show miatt? Fürkészem a tekintetét, majd beugrik egy gondolat, hogy mi is lehet a helyzet. Kicsit arrébb teszem a kosarakat, hogy Serafina mellé tudjak ülni, majd mutató- és hüvelykujjammal óvatosan magam felé fordítom a fejecskéjét, ezek után a szemébe nézek.
- Hé. Köszönöm. Mindent. Nem tudom mi lenne velem nélküled. *mondom halkan a lánynak, aztán egy gyengéd csókot nyomok az ajkaira. Ha számításaim helyesek, talán az a baja, hogy nem érzi, hogy értékelném, amit tesz?*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 17:13

-Nem tudom, hogy nők vagy férfiak. Még nem kérdeztem meg tőlük. De jó kérdés, a legközelebbi misztik lények ismeretén meg kellene kérdezni.*Vakarom meg az államat, majd egy ásítás után végül is kiúszok, nézem a fiú ugrását, majd az azt követő eltűnését. Mikor végül is felbukkanok a víz tetejére, látom, hogy csak ugratott. Végül is kiúszok a partra, ahol megszárítkozom. Ő is utánam jön, és meg is kérdezi, hogy mi a bajom. Döbbenten nézek rá, hogy nem esett le neki, de ő nem érthet annyira a nőkhöz tizenhat évesen, mint amennyire én értem a saját nemem észjárását.*
-Tudod, nem szeretem, amikor ilyet játszanak velem. Igen, én is ugyanezt csináltam, még a mai nap elején, de az más volt. Mert én nem 100 méter magasról ugrottam le, hanem csak lemerültem. És... nagyon megijedtem.*Hadarom le egy szuszra, miközben még mindig a hajamat szárítom, de szemeimmel már őt fürkészem. De aztán lecuppanok a plédre, majd egy zöld almát kezdek méricskélni, amit a többi testvére közül halászok ki a tálból. Scott mellém ül, erre pillantok csak fel merengésemből, és hallgatom a szavait. Nagyon meglepődöm, a szemem is kikerekedik, de aztán elmosolyodom, és visszacsókolom.*
-Én köszönöm, hogy vagy.*Suttogom bele a szájába, majd pár másodperc múlva lefekszem, és Scottot is magammal húzom, így hagyva, hogy egy kicsit elmélyüljön a csók.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 17:33

- Szerencsére még nem csevegtem velük, de nem is áll szándékomban. Szerintem elég hülyének néznének, ha megkérdezném, hogy egy dementor az férfi-e. *grimaszolok, majd következik az ugrásom a vízesés tetejéről, ami jól sikerül, aztán lemerülök, és egy kicsit heccelem a partnerem. Azonban az én számról is lehervad a mosoly, mikor meglátom fancsali ábrázatát, levonva a következtetést, hogy ezt nem találta éppenséggel viccesnek. Követem a partra, a plédhez, és a rosszkedve mivoltja után kezdek érdeklődni, és azt ezt követő tekintet az arcán elárulja, hogy bizony sürgősen kezdjek el gondolkodni, ha eddig nem jöttem rá.*
- Értem. Hát akkor azt hiszem itt az első alkalom, hogy a bocsánatodért esedezem. Most már ezt is tudom, nem fog előfordulni többet. *erőltetek magamra egy kedves mosolyt.* - És különben is. Most mond, hogy nem volt baró az az ugrás! *próbálok egy kis jókedvet csempészni a hangulatába, én mondjuk biztos megtapsoltam volna magam, ha láthattam volna, ahogy leugrok. Habár nem is nagy szám, csak egy szimpla fejes volt, azt bárki megcsinálja. Nem hagyom magára a lányt, kicsit arrébb téve az ételt melléülök , és próbálom kinyilvánítani az érzéseimet felé, ami általában nem szokott egykönnyen menni. A mondandóm végére becsempészek egy könnyed csókot is, de a lány gondoskodik róla, hogy ne engedjem el olyan gyorsan az ajkait. Miközben magához húz, sikeresen felrúgom lábammal a salátás tálat, ennek eredményeképpen nem hiszem, hogy azt még elfogyasztanánk.
- Ó... sebaj, pótoljuk. *suttogom halkan egy mosoly kíséretében, majd ezután teljesen átadom magam a lánynak. Az elején csupán gyengéden érintkeztek ajkaink, de most egyre intenzívebben vetem be ajkaim arzenálját, miközben egyik kezemmel a lány haját kezdem túrni. Egy váratlan pillanatban arrébb dőlök jobbra, a lányt magammal húzva, hogy most legyen rajtam, hiszen mégiscsak kényelmesebb neki, ha ő fekhet rajtam. *
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 17:44

-Valahogy én sem akarok velük randizni.*Sóhajtok egyet, de aztán következik az ugrása, ami után nagyon rossz kedvem lesz, de végül is közlöm vele kedvtelenségem okát.*
-Nem volt nagy gond... csak... na.*Nem tudom megindokolni, de azért elmosolyodom azon, ahogy igyekszik jobb kedvre deríteni. Na nem mintha nem sikerülne neki, ezért egy halvány mosolyt megeresztek felé.*-De, csodás ugrás volt.*Most már tényleg mosolygok, nem kell erőltetnem magamra a jó kedvet. Tényleg igaz, ha rossz kedved van, akkor csak mosolyogj, és vagy sírni fogsz, vagy nevetni. De ezután kapok egy csókot, és mivel nem akarom egyhamar elengedni a fiút magam mellől, gondoskodom, hogy legyen valaki, aki betakar az egyre nagyobb szelek elől. De aztán felrúgja a salátást tálat, mire morgok egyet, elég sok időbe került elkészíteni, de mint ahogy mondja is, pótolható. Inkább engedelmeskedem a hívásnak, és ráfekszem, miközben enyhén megharapom a száját, és tovább csókolom.*
~Hát, így azért el tudnám tölteni hátralevő napjaimat...~*Gondolom, majd mikor már kezdenének komolyabbra fordulni a dolgok, megsimogatom az arcát, és legördülök róla. Egy hangos szusszanással érek földet, pont az elejtett zöld almám mellett, ami rövid úton a kezemben landol, ezzel magára hozva a halálos ítéletet.*

Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 17:59

- Akkor már inkább a kapucnis srácok, nemde? *mosolygok, majd az ugrás után elkeseredett hangulata a téma, amit sikerül nagyjából megfejtenem.*
- Értem. *simítok végig az arcán, aztán kicsit próbálok belé jókedvet lehelni.*
- Sokat gyakoroltam. *fogadom a dicséretet elégedetten. Egy csókkal megkoronázom a vidítást, ami egy sima pusziból, egy szenvedélyes csókcsatába terelődik át, örömömre. Sikeresen elintézem, hogy ma se együnk salátát, aztán könnyítek a helyzetünkön azzal, hogy hátrafordulok, és magamra fektetem a lányt. Még sosem tapadt össze az ajkunk ennyi ideig. Eddig általában mindig csak egy-egy puszi, csók volt, de most végre kinyilváníthatom érzelmeimet ebben a hosszadalmas menetben. A csók közben végigsimítok a hátán, majd mikor eleresztjük egymást, egy finom mozdulattal megnyalom az ajkait, és engedem, hogy ő is kényelmesebb pozitúrába helyezkedjen. Úgy érzem, megkoronáztuk a mai napot.*
- Az előbb tévedtem, viszont ennél már tényleg nem is lehetne jobb. *fekszem a lány mellett miközben az eget bámulom, percek múlva felülök és töltök két pohárba limonádét, az egyiket Serafinának adom, annak ellenére, hogy nem tudom szomjas-e, majd egyből le is húzom az italt.*
- Ez de jól esett. *jegyzem meg elégedetten, miután lehűtöttem magam.*
- Zárul Miki móka tára, indulhatunk. *mosolygok a lányra, aztán segítek az összepakolásban, hogy végül visszatérjünk a jól megszokott kastélyba, ahol kiterülök az ágyra és a plafon bámulom a nap hátralevő részében. Kavarognak bennem a gondolatok.*

A hozzászólást Scott Reid összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03 2011, 18:12-kor.
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Szept. 03 2011, 18:09

-Igen. Inkább ők.*Hagyom rá mosolyogva, de aztán leveti a szikláról magát, ami nem hoz magával kellemes hangulatot. De aztán sikeresen megoldjuk a problémát, és még egy dicsérettel is megspékelem a beszélgetésünket. Ezután jön egy felejthetetlen csókcsata, ami szerintem az eddigiek időtartamának minimum a tízszerese, de a végén elégedetten hemperedek le társamról, és még az ég felé is felnézek. Eléggé sötét van már, de mielőtt megszólalhatnék, a látóterembe beúszik egy pohár.*
-Köszi.*Nézek rá hálás szemekkel, majd gyorsan kiszlopálom a pohárból.*
-Uhh. Nagyon jól éreztem magamat veled. De szerintem ideje indulni.*Mosolygok rá, majd még egy puszit nyomok a szájára, és elkezdek összepakolni. Minden visszakerül a kosárba, a pléddel együtt. A révész visszafuvaroz bennünket, így csak a klubhelyiségben válunk szét, méghozzá úgy, hogy még kap egy búcsú puszit. Boldog lélekkel ugrándozok fel, majd leülök rajzolgatni egy kicsit.*
Christian LeNoire
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2010. Dec. 27.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Szept. 11 2011, 20:24

*Ez a nagy fegyverimádat idegen Christől, pedig ő pasiból van, Vixi viszont lányként imádja őket, s saját bevallása szerint még jól is bánik velük, szóval elég veszedelmes leányzó. Azzal szemben legalábbis minden bizonnyal az, aki rosszat tesz ellene, de Chrissel teljesen normális.*
-Mondhatni. Nem keresem magamtól a harcot, ha tehetem, elkerülöm. Jobb a békesség szerintem. *adja meg a választ a kérdésre, majd a további társalgás már a csónakban folyik. Itt beszélik meg, hogy egyikük sem bővelkedik túl sok ismerősben, ahogy azt is, hogy Vixi ma neki szenteli a maradék napot, s ha jól sül el, akár máskor is benne van a találkozásokban. Ez igazán jól hangzik, jól jönne már neki egy olyan ismerős, akivel tényleg sűrűbben össze tud futni. Hecate is szóba kerül, ha már Vixi is említett egy ismerőst, a lány pedig rögtön le is csap erre a témára, s már össze is boronálná Christ az egyelőre számára még névtelen lánnyal. A kérdés ismét hirtelen éri, így kissé zavartan kezd beszélni.*
-Nem... vagyis. Nagyon szép lány és kedves is. De csak barátok vagyunk. Amúgy is van barátja. *feleli egy kis mosoly mellett, a következő téma viszont Vixi különleges neve. Hamar kiderül, hogy azért ilyen extra és még sosem hallott, mert tényleg egyedi, az édesapja találta ki. A névnap kérdése viszont felmerül Chrisben, de arra is megkapja a választ, egyszerűen ők olyat nem tartanak.*
-Nahát. Nem tudom, volt-e már olyan mondatod, amivel nem leptél meg. *furcsa ez a névnapmentesség, bár az is igaz, hogy maga az ünneplés is furcsa. Hisz ha belegondolunk, egy ember születésnapját megünnepelni jogos dolog. Na de ez nevet, amit még csak nem is ő választott? Na nem mintha Chris a névnapok ellen lenne, sőt, ő szereti is. A csónakból kiszállva viszont Vixi már bele is kezd a tervezgetésbe, de sikeresen megnevetteti a srácot a rosszul kiejtett szóval. Chris úgy hiszi, direkt volt ez a kis szójáték, ha már mindketten exosok, de az elpirulás és Vixi szavai hamar meggyőzik ennek ellenkezőjéről.*
-Oh... semmi baj. Ne haragudj, nem akartalak így kinevetni. Azt hittem... mindegy. *csóválja meg végül a fejét, majd hallgatja tovább a lány kész kis programtervét. Szó se róla, jól hangzik minden lépése, így Chris már össze is állítja a sorrendet, hogy melyik lépést mi kövesse. Vixi még az úszásra is felhívja a figyelmét.*
-Nem biztos, hogy úgy vagyunk öltözve. *fogalma sincs róla, mi lapul a lányka ruhája alatt, de ő nem úszónadrágban sétafikál, annyi biztos. A következő pillanatban viszont Vixi már ott áll egy idős nőnél, és egy rakás gyümölcsöt csomagoltat el, így Chris csak lassan visszateszi a kezében lévő narancsot.*
-Nem mondom. Úgy látom, te tényleg szereted a gyümölcsöket. *mondja egy mosoly mellett, s amennyit vett a lány, neki már nincs is szüksége többre, minden bizonnyal azt kettejüknek szánta. Vagy ha nem, akkor úgyis szól majd, mielőtt továbbállnának. A lány fizet, majd már fordulnak is tovább.*
-Rendben. *bólint egyet a fiú, majd pár árussal odébb meg is látja az üvegeket.*
-És tényleg. Pedig azt hittem, csak a fogadóban fogunk kapni. *azzal már oda is sétál az árushoz, a lányka szavaira pedig ismét csak bólint. Felőle is lehet kettő-kettő fejenként, ettől aztán nem kell félni, hogy a fejükbe szállna. Miután kifizette az árut, meg is indulnak az újabb úticél, a vízesés felé, közben pedig a párbajszakkörről társalognak, amit Chris ajánl a lánynak.*
-Hogy mennyi esélyed lenne? Tőrökkel meg kardokkal? Hát én rád fogadnék, az tuti. *vigyorodik el ismét, a visszakérdezésre pedig csak megcsóválja a fejét.*
-Nem igazán. Csak múltkor láttam a kiírást, meg hogy lehet jelentkezni rá, de nekem nem áll szándékomban. Csak gondoltam hátha téged érdekel. *lassan viszont elérik a vízesést is, ami mint kiderül, szintén Vixi kedvelt dolgai közé tartozik.*
-Én is szeretem. Nyugis és szép hely. *helyesel, s pillanatokon belül meg is pillantják a zuhatagot.*
-Előbb enni szeretnél vagy úszni? *érdeklődik a fiú, miközben egy sziklához lépve kinyit két vajsört, s az egyiket átnyújtja Vixinek.*
-A megismerkedésünkre. *mondja kedvesen, majd ha koccintanak, bele is kortyol a nem túl hűs italba, hisz a parton vették, nem hűtőből.*
-Lehet, hogy a fogadóval mégis jobban jártunk volna. *mondja még egy apró fintor mellett, de azért kortyol még egyet.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Szept. 11 2011, 20:35

*Ha már így a barátokról beszélgetünk, akkor úgy érzem, hogy rákérdezhetek arra, hogy tetszik-e neki az a bizonyos lány, akivel jóban van, de ahogy hallom, bár szépnek találja, mégis van annak a leányzónak már barátja.*
- Oh értem, akkor bocs a kérdésért, csak úgy jött. *vonogatom meg vállaimat is.* - Előfordul ám nálam néha, hogy hülyeségeket kérdezek, de majd megszokod, ha több időt töltünk együtt. *vigyorgok rá és ezt most tényleg elterveztem, hogy szerzek magamnak egy barátot, csak azt nem tudom, hogy ez mennyire fog összejönni. Azért a névnapomról is mesélek kicsit, hogy nekem olyanom nincsen, mivel a nevem is egyedi, tehát egyik névnapos füzetben sincsen benne a Vixilien.*
- Hmm, az jó, hogyha megleptelek. *teszem még hozzá, majd ez után már ki is kötünk a csónakkal a kikötőbe, ahol egy kissé félrebotlik a nyelvem, de hát sebaj, túlélem én ezt a cikis helyzetet is, hiszen a srác is kedves, nem szivatni akar, így én se kapom fel a vízet a szavaira.*
- Nem gond, értem én, hogy humorosnak hittél, de sajnos annyira nem vagyok az. *sóhajtok egy picit, de végül már a haditervet is megbeszéljük, tehát itt a kikötőben beszerezzük a gyümölcsöket és a vajsöröket, majd irány a vízesés, ahol akár pancsolhatnánk is egyet.*
- Rajtam bikini van... szóval nálam nem gond, de ha neked igen, akkor kihagyhatjuk. Én nem erőltetem, csak ötlet volt és én alapba is terveztem egy kis úszkálást a szigeten, azért is öltöztem így. *mesélgetek picit, majd nemsokára már az öreg nénihez sétálok, akitől meg is veszem a számomra jónak ítélt gyümölcsöket, természetesen két fő részére.*
- Hát ketten vagyunk. *jelentem ki a szavaira, majd ez után mondom, hogy ő fizeti az italokat és ahogy hallom, nincs is mindez Chris ellenére, tehát amikor már minden megvan, útnak is indulunk az ösvényen át a zuhataghoz és nemnsokára már a párbajszakkör kerül szóba.*
- Lehet, hogy lenne, de nem tudom, hogy bárkit képes lennék-e leszúrni. Szóval, lehet, hogy nincsenek barátaim, de nem vagyok egy öldöklős asszaszin. *nevetek fel vidáman, majd amikor hallom, hogy Christ se érdekli annyira a dolog, akkor már hanyagolom is a témát. A vízeséshez is megérkezünk, így nemsokára le is pakolom a cuccomat a fűbe, majd amikor hallom a kérdést, a víz felé nézek.*
- Szerintem ússzunk egyet, amíg még nincs olyan hűvös, utána pedig ráérünk ameddig akarunk itt lenni. *ha már én dönthetek, akkor meg is teszem. Viszont az üveget elfogadom, így koccintok a fiúval.* - A megismerkedésünkre! *ismétlem el szavait kedvesen, majd már iszom is belőle egy kicsit. * - Amíg úszunk, tegyük bele a vízbe és akkor lehűlhet kissé. *tanácsolom és én a magam két adagjával így is teszek, majd kibújok a papucsokból, majd jöhetnek a ruhák. A fekete rövid naci és a felső hamar a fűbe kerül a zacskó mellé, majd végül nem zavartatva magamat megindulok a víz felé. Kissé hűvös, így nem sietek befelé, de egy kis úszás akkor is jól esne.*
- Jössz te is? *kérdezek végül vissza, hiszen sose lehet tudni, hogy mikor gondolja meg magát Chris.*

//fagy//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   

Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
6 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next