Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Július 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Seol rejtelmes vízesése

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 25

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Pént. Júl. 22 2011, 19:03

- Hát kösz. *Bokszolok bele a vállába játékosan, de úgyhogy ne fájjon neki. Untattam egy picit, de ez van, nagyfiú túléli, de már tereli is a témát valami olyasmi felé, amit ő érdekel és az nem más, mint a kapcsolatok.*
- Nem tudom… amúgy sem vagyok vele, szóval nem lenne akadálya. ~Ezzel most kit is győzködök? Mert ez pont olyan, mintha adnám alá a lovat vagy magam alatt vágom a fát.~*Gondolkodom, miközben kezével végig simít arcomon, amit én egy puszival jutalmazok. Elárul a sajt testem, na, nem mintha nagyon tiltakoznék. A reakció igen csak meglep, hisz az előbb mondtam, hogy ne történjen, semmi erre belemegyek a játékba, de hogy ez még se történhessen, meg arrébb úszkálok és erre Kyle-t is próbálom rávenni, de ő csak duzzog, mint egy kisfiú.*
- De most úgy is viselkedsz, mint egy kölök, aki nem kapta meg, amit akar. *Mondom a tekintetébe, hisz észrevettem, hogy íriszei felém fordultak. Javaslom, hogy törjük meg a duzzogást, mire megfogja kezem és közelebb húz magához. Testünk összeér és én érzem belül, hogy itt a pillanat. Kyle közelsége új erőt ad a szunnyadó vulkánnak ezzel megmozgatva a mélyben lassan folydogáló lávát. Látom, hogy közeledik felém arca, mire behunyom a szemem és várom mit fog tenni, de csak a homlokomra kapok egy puszit, ami jól esik, de egy kicsit is keseredem.* ~Végig ezt akartam nem? Távolságot, de akkor ez a kettősség, miét van jelen?~ *Ezt nem igazán értem, de nincs időm másképp cselekedni, mert Kyle már ki is mászott a vízből. Figyelem eltűnő alakját, majd miután már nem tudom követni egy mérges nyögés következtében elmerülök a víz alá.*

Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 23

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 20:05

*Mivel egész nap borús idő volt, bent maradtam az épületben és próbáltam minél több helyet felfedezni. Azonban estére kissé jobb lett az idő, így gyorsan visszasiettem a szobámba, és kerestem néhány alkalmas ruhát. Végül egy hosszú farmernadrág, egy póló és kedvenc tornacipőm mellett döntöttem, de azért magammal hozok egy pulcsit is, hiszen manapság eléggé szeszélyes az időjárás. Mivel még annyira nem ismerem a szigetet, rögtön arra veszem az irányt. Nem tudom, hogy merre vezethet, de elindulok egy vékony, homokos ösvényen. Nem is kell sokáig sétálnom, máris meghallom a víz csobogását, majd hamarosan megpillantom a vízesést. Gyönyörűen csobog, és elég frissnek és tisztának is látszik. Kicsit közelebb megyek a patakhoz, majd veszek a markomba egy kis vizet és megkóstolom. Nagyon finom, friss vize van, ám meglehetősen hideg, így inkább lemegyek a tópartra, leülök, és csak nézek ki a fejemből, figyelve a vízesést.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 20:19

*Elég nyugodt ma úgy tűnik a környék, talán annyira is, hogy még az emberek lépteit is nehéz lenne meghallani, főleg a vízesés csobogása mellett. A lány is csak annyit vehet észre, hogy valaki megjelenik nem sokkal mellette, majd leülve felhúzza a fél térdét, amibe meg is kapaszkodik. A srác amúgy egy sima fekete kötött pulóvert visel, valamint bőrnadrágot, egy bakanccsal a lábán, haja pedig valahol az ápoltság, és a slendrián viselet között állapodik meg. Nem mondhatni hogy nem törődik magával, ez kívülről látszik rajta, de valószínűleg nem az a fajta aki sokat törődik azzal hogy is álljon a fejfedője..*
-Egész jó hely és nyugodt is, csodálom hogy kevesen járnak ide le, bár lehet hogy csak én vagyok balszerencsés , hogy soha nem futok össze senkivel..*mondja nyugodt mély hangon, s Corina hamar rá is jöhet, hogy hozzá intézi a szavait, hiszen a látókörzetükben nem igen látni másokat, így kizárólagos alapon, nem is lehetne más.*
-Amúgy téged mi szél hozott erre? Szieszta vagy vársz valakire?*kérdezi, de arca komolyságról árulkodik, amin még az a parányi mosoly sem jelent fedetlen boldogságot, inkább amolyan titokzatos szájízt ad a fiú jellemének, na de talán ez nem is lesz most baj. Pár pillanat múlva azonban pillantása kissé megváltozik, mintha eszébe jutott volna valami.*
-Áh... azt hiszem bárdolatlan voltam, a nevem Darren... Megzavartam valamit?*kérdezi miközben odébb is teszi magát egy fél méterrel, s kinyújtva a kezét persze üdvözölni kívánja a másikat.*
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 20:37

*Csendesen figyelem a környéket, bár ha épp jönne valaki azt nem valószínű, hogy meghallanám a víz csobogásának köszönhetően. Mikor aztán valaki megszólal mellettem, majd' szívrohamot kapok. Nem vettem észre se azt, amikor jött, se azt, mikor ülhetett le mellém. De azért természetesen válaszolok neki, hiszen nem tudhatta, hogy így megijeszt.*
-Igen, szerintem is csodálatos hely. ... Én most vagyok itt először, de azt hiszem, még sokszor vissza fogok jönni. *Mondom elmosolyodva, bár kissé furának tartom, hogy ő még szinte el sem mosolyodik. Mikor aztán ismét megszólal, arra következtetek, hogy azért mégsem tarthat annyira ellenszenvesnek, hiszen akkor nem beszélne velem.*
-Csak unatkoztam bent, ezért tévedtem erre. És te mijáratban errefelé? *Kérdem érdeklődve, bár semmi esetre sem szeretnék tolakodó lenni, pusztán kíváncsi vagyok. Mikor aztán bemutatkozik, úgy érzem én sem maradhatok adós.*
-Örülök Darren, az én nevem Corina. Az ég világon nem zavartál meg mást, mint az unatkozásom. *Mondom elmosolyodva, hiszen így legalább megismerek egy új embert, amit én egyáltalán nem bánok.*
-Melyik házba jársz? *Kérdem érdeklődve, ám nem is reménykedem, hogy egy házba tartoznánk, hiszen az én szerencsém olyan, hogy mindig a másik két ház tagjai találnak rám.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 21:02

*Úgy tűnik a másik nem számított rá, de ez nem igen zavarja a fiút legalábbis első ránézésre, csupán csak az apró sunyi mosoly mutatja, hogy észre vette, hogy túl halkan jött.*
-Remélem nem voltam annyira ijesztő...*feleli kicsit kiszélesítve a mosolyt, de aztán az hamar el is tűnik, s a helyébe inkább a nyugodt komolykás kifejezés ül. A szavakra úgy tűnik a lány is mond némi választ, amire aztán lassan bólogatni kezd, jelezve hogy érti.*
-Ezek szerint új diák vagy... Mostanában jöttél? Amúgy akkor lehet többször futunk össze...*feleli még mindig derűsen, hiszen bár általában magányosan, de azért le le jön egy kis friss levegőt szívni. A kérdésére nemsokára válasz is érkezik, amire aztán örömmel veszi tudomásul, hogy nem zavart meg semmit, a kérdésre azonban csak kissé hanyagul megrántja a vállát.*
-Szoktam sétálgatni erre arra, és most éppen ide hozott a lábam. Szeretem a vízközeli helyeket, és tetszik a víz csobogása ennyi...*ad egyszerű választ egy rövid félmosollyal majd megtörténik a bemutatkozás, amire csak mosolyogva biccent, de nemsokára egy kérdést is intéznek felé amire nem lesz rest válaszolni.*
-Bár nem hiszem hogy sokan ismernek, tudod én vagyok az aki inkább a háttérben van, de jómagam a Cruoris ház sorait erősítem, na és te?*kérdezi miközben térdére hajtja a fejét, amit aztán a lány fele is fordít, s kisimítva egy tincset a szemei elől érdeklődően figyeli a válasz adóját.*
-Amúgy honnan érkeztél erre? Csak nem egy Angolhoz van szerencsém?*kérdezi még mindig derűs nyugodt hangon, amiben érezhető némi fura hullám, mintha átgondolná a szavait, mielőtt kimondja őket.*
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 21:21

*Mikor megpillantom a mosolyt a fiú arcán - bármilyen rövid ideig is tartott - kissé elmosolyodom én is, bár ez az én esetemben nem nagy meglepetés, hiszen az esetek többségében kisebb, nagyobb mosoly terül el az arcomon.*
-Igen, csak ezen a héten jöttem. Van rá esély. *Mosolyodom el, amikor következő összefutásunk esélyeit latolgatjuk. Majd már tovább is terelődik a szó, miközben én egy kicsit megfigyelem új ismerősömet. Hosszú, fekete haját viszonylag ápoltan, kibontva viseli, ruhái sem annyira különösek. Mikor aztán válaszol a kérdésemre, kissé meglepődöm azon, hogy végre sikerült egy házbelivel összeakadnom.*
-Értem. Én is Cruos vagyok. Örülök, hogy végre találkoztam egy emberrel a házunkból, mert eddig mindig sikerült a másik két házból kiszúrnom embereket. *Mondom mosolyogva, hiszen szinte már lehetetlen, hogy így elkerüljem a saját házambelieket.*
-Nem, nem angol vagyok. Amerikai. Ennyire angolnak nézek ki? *Kérdem mosolyogva, hiszen még senki nem nézett angolnak, de egyszer ezt is el kell kezdeni.*
-És te honnan érkeztél? *Kérdem a fiút, bár semmi ötletem nincs, melyik országból érkezhetett. Mindenesetre ha majd megválaszolja, megtudom.*
--Másodikos vagy? *Teszem fel neki a kérdést, mert termetéből és arcából ítélve olyan 17-18 év körüli lehet.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 21:46

*Úgy tűnik a mosoly viszonzásra talál, na ez már egy jó pont a fiúnál, viszont ő azért nem az a fajta aki sokáig képes mosolyogni, így aztán nemsokára ismét nyugodt arckifejezése lesz úrrá rajta.*
-Akkor még nagyon friss vagy ha lehet így fogalmazni... Gondolom elég kevés helyet ismersz, amúgy meg igen van..*mondja de nem mond többet csupán csak ismét megejti azt a kisebb mosolyt, miközben a téma tovább terelődik, és megtudja, hogy egy háztársával futott össze.*
-Szóval egy bajtárs.. akkor üdv a klubban..*utal a házra, hiszen ő már valamivel régebb óta itt van, még ha annyira nem is hírhedt mint egyesek de ez őt nem is zavarja, a következő szavakra viszont csak lassan gonoszkás mosolyra húzza a száját.*
-Honnan sejted hogy van okod örülni? Lehet az a két srác a másik házból jobb fej mint én, de minden esetre n is örülök..*mondja miközben a mosoly is alább hagy de a kíváncsi tekintet attól még tovább fürkészi a másikat, persze nem mondta hogy rossz fej, csupán csak szeret játszani a szavakkal. Rá is kérdez a lány születési helyre de úgy tűnik bakot lőtt, arcán viszont nem látszik, hogy annyira kétségbe esne csupán csak egy parányi mosoly jelenik meg rajta, ami valahol kissé álmodozó de titokzatos is.*
-Hmm nem is tudom, igen talán Angolnak meg a neved alapján próbáltam következtetni... Na meg azt mondják kevés csinos Amcsi lány van, de úgy tűnik azért vannak kivételek*ejt egy pimasz mosolyt, persze ezt a lány veheti bóknak is mert nem úgy tűnt mint aki hazudna viszont tekintetével azért figyeli, hogy milyen reakciót válthatott ki a másikból.*
-De amúgy nem tévedtem sokat, sőt át vitten igazam is lett. Amerika nagyrésze angol gyarmatosítókból származik...*mondja el a véleményét még mindig barátságos hangon, a kérdésre azonban kissé felnevet.*
-Elég messziről, a hely neve említésre sem méltó, de ha már ilyen szépen kérdezted annyit elmondok hogy Alaszka legészakibb szegletéről......*feleli egy félmosollyal, de már rögtön érkezik a következő kérdés amire lassan bólogatni is kezd.*
-Ühüm... legalábbis én nem tudnék róla hogy megbuktam, szóval igen, és talán még harmadikos is leszek. És te? Hogy tetszik az itteni élet? Van kedvenc tantárgyad?*kérdezi miközben hátát neki dönti az egyik fának s kissé el is fekszik mellkasán össze fűzve a kezeit.*
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 21:57

*Halk suhogás a szélben, a bokrok megrezegnek és a fák ágai is hajladozni kezdenek. A két diák észreveheti, hogy furcsa, hűs szellő keríti őket hatalmába és az ég is mintha sötétebbé válna. A holdat eltakarják a felhők, akár csak a csillatokat és hogyha a víz felé figyelnek, észrevehetik, hogy a zuhatag mögötti barlangból valami furcsa, vörös színű fény világít ki. Nincs semmi más hang, csak a szél suttogása, de talán érzik, hogy valami határtalan sötétség árad ki a barlangból és a következő pillanatban, hirtelen robajjal a kék színű víz vérvörössé válik, a lezúdúló víztömeg immáron vérré alakul, a barlang felől pedig földöntúli kántálás hangját hallhatják. Nincsenek egyedül, ezt már biztosan tudhatják, de hogyha meg akarják tudni, hogy mi van a barlangban vagy esetleg ki, akkor a vízen át kell menniük, a véren át, ugyanis a sziklák is megremegnek, tehát ha rá mennének, meglehet, hogy még a végén összezúznák saját testüket... Ők döntenek, elmennek-e innen még most, amíg nincsenek igazán veszélybe vagy győz a kalandvágy.*
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 22:14

*Nagy örömömre szolgál, hogy egyre többször sikerül mosolyt csalnom a fiú arcára. Ezek szerinte nem olyan mogorva, mint elsőre látszik.*
-Igen, még friss az utazás élménye. *Gondolok itt a fájó hátsó fertályamra, melyet a hosszú utazásnak köszönhetek. A fiú következő mondatait nem tudom mire vélni, így inkább csak mosolygok egyet, hiszen az jó mindenre.*
-Mindig van okom örülni, hiszen új embert ismerhetek meg. *Mondom neki, majd megnyugtatásképpen csak elmosolyodom, hiszen biztos vagyok benne, hogy örülhetek az ismeretségnek. A bók hallatán csak elmosolyodom.*
-Köszönöm, jó hallani, hogy így gondolod. *Pirulok el egy kicsit a végén, hiszen nem vagyok benne biztos, hogy az igazat mondta, vagy csak van valami hátsó szándéka.*
-Alaszka ... az jó hideg hely lehet. *Jegyzem meg, bár elég hiányos földrajzi tudásomnak köszönhetően, lehet, hogy ez kissé hülyén hangzott. Még nincs is időm igazán feldolgozni következő mondatait, hirtelen valami szokatlan történik. A levegő kissé lehűl, majd nemsokára a víz is vérré válik. Önkénytelenül közelebb húzodom a fiúhoz, majd előveszem a pálcám, majd levegőért kapkodva megszólalok.*
-Mi-Mi volt ez? *Nézek felváltva a fiúra és a tóra.*
-Ez itt normális? *Nézek kissé rémülten, bár szememben az elszántság tüze ég.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 22:29

*Csak hallgatja a másikat, biztosra veszi hogy friss lehet az élmény,hiszen ő még mindig emlékszik hogy milyen volt először belépni az iskola falai közé.*
-Egy darabig még az is marad...*feleli kissé pimasz mosollyal, persze nem rosszból mondja, csupán csak humorizálva a másikkal, aki talán érteni fogja a dolgot, a következő szavakra viszont csak egy pillanatra elgondolkozóan emeli meg a vállait.*
-Nem mondom akkor te roppant pozitív természet lehetsz, biztosan jár ide pár seggfej is, azokkal azért nem szívesen barátkoznék..*na nem mintha ő annyira istenítené magát, de az egészséges egó azért megvan a fiúban, és ő Normálisnak tartja magát, úgy tűnik viszont a bók elér a lány fülébe, s a válasszal járó pirulásra meg is jelenik Darren arcán az a fura sunyi mosoly.*
-Tudom... Látszik rajtad.*mondja ki fedetlen igazmondással, hiszen a vörös arcból erre tud csak következtetni, na meg minek titkolja hogy észre veszi a részleteket? A hazára rátérve a lány megemlíti a hideget, a fiú viszont csak mosolyogva felel.*
-Az ám, de szeretem is, sokkal elviselhetőbb mint a trópusi hőség, és valahogy azt is szoktam meg, de hát kinek a pap kinek a paplan..*mondja, s még szeretne valamit hozzá tenni, de ekkor fura dolgok történnek. Az ég elsötétül, a fiú pedig kissé meglepett arccal tápászkodik fel.*
-Nem hittem volna hogy estére beborul......*kezd bele de ekkor figyel fel a hangra is, majd a barlangra, ahol meg is látja a vörös fényt.*
-Fogalmam sincs, de ha vissza akarsz menni akkor most menj..... Van egy olyan érzésem hogy nem vagyunk egyedül..*lép egy lépést előrébb de a hirtelen robajra megremegnek az arcizmai, s kissé hűvös tekintettel nézi a vizet ami most már vérvörös színt öltött, s a kántálást is hallja.*
-Nemtudom.. kérdezz olyas valakit akinek már voltak kalandjai erre. Tudod mesélnek ezt azt a népek, és .......szóval azt mondják nem lehetetlen hogy fura dolgok történjenek... Megnézzük? Ha igen akkor maradj mögöttem, ez eléggé piszkos út lesz..*mondja miközben lassan megindul a barlang felé egyenlőre csak a parton ameddig lehet később azonban bele is gázol a vízbe, látszólag nem undorodik a vértől, sőt nem is mutatja hogy zavarná a jelenléte.*
-Ez az egyetlen út, a szárazon lehet nem jutnánk be, az a remegés lehet meglazította a sziklákat...*mondja, miközben lassan hátra is nyújtja a kezét.*
-Fogd meg, ha valami gáz van max kihúzlak, ismerem ezt a helyet elvileg át lehet jutni a belsejébe...*mondja, és ha a másik benne van tovább is indul.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 22:39

*A fiú bátor és botor is egyben. Meglehet, hogy a hősködés nem mindenhol válik be úgy, ahogy kellene, ugyanis ahogy megindulnak a vízben, az bugyborékolni kezd. Nem forr fel, ettől nem kell tartaniuk a diákoknak, de nemsokára, amikor már úgy félúton járhatnak, hirtelen kezd el megmozdulni a hatalmas víztömeg, majd mint valami tölcsér, úgy szívja magába őket. Furcsa ez az egész, de hiába kapálóznak, nem fognak tudni kijutni a partra, hanem a tó közepébe sodródnak, majd ez után a víz, azaz a vér alá. Levegőt nem kapnak, érezhetik a szájukba bekerülő vas ízét is, de ez az egész úgy fél percig tart, mert akkor hirtelen tompa puffanást érezhetnek, mintha a tó alján valamiféle járat lett volna, ami most magukba szívta őket. Ha bárki erre jár, akkor mindent normálisnak talál, a víz kék, az idő is kellemes és a barlang is nyugalmas, de ők most egy zárt, sötét helyen vannak, nem látnak semmit és a levegőt se olyan könnyű itt venni... Viszont ha esetleg fényt gyújtanak, a falon különféle rúnákat vehetnek észre... Viszont ha jól figyelnek, egyetlen egy rúna van, ami nagyobb méretű és mintha időnként vöröses fényben világítana. Mindketten tanultak jelmágiát, tehát az Uruz jel az... Több jelentéssel is bír ugyebár, de rá kell jönniük, hogy melyik lehet az, mivel ha tovább nézelődnek, egyetlen egy nagyobb sziklát láthatnak még a "börtönükben", amely egy fejet formál... tehát valószínűleg valamire utal, hogy valamit kellene csinálniuk. Ha össze tudják kötni a rúna jelentését az "ajtóval", akkor talán kijutnak innen. De nem ártana sietni, mert a levegő folyamatosan fogy.*

Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 23:02

*Miközben a fiút hallgatom, ismételten elmosolyodom, hiszen biztos vagyok benne, hogy ez az élményem most még jó ideig friss marad.*
-Igen, ezt már hallottam egy párszor, szeretek ilyen optimista lenni. *Mondom, majd a hőség hallatán elmosolyodom.*
-Én inkább hőségpárti vagyok. *Mondom mosolyogva, majd hamarosan lefagy a mosoly az arcomról, hiszen egyre furcsább dolgok történnek a tó körül. Mikor aztán arról van szó, hogy esetleg visszaforduljak, szememben ismét felgyullad az elszántság tüze.*
-Eszem ágában sincs ... Veled megyek. *Mondom, majd a fiú háta mögé lépek és pálcámmal a kezemben elindulok. Milyen jó, hogy tornacipőben jöttem ismét. Mikor aztán elérjük a tavat, sikerül rávennem magam, hogy belegázoljak a vérbe, követve a fiút. Mikor aztán kicsit beljebb érünk, rá kell jönnöm, hogy mégsem döntöttem jól, úgyanis hirtelen örvénybe kerülünk, majd az be is szippant minket egy sötét szobába. Mikor sikerül felkászálódnom, rögtön gyújtok egy kis fényt.*
-Lumos. *Mikor aztán megpillantjuk a rúnákat, nem nagyon tudom mit jelentenek.*
-Most érkeztem, nem vagyok még képbe a rúnákkal. Ez mit jelent? *Nézek kérdőn a fiúra, majd a portól fuldokolva köhögni kezdek.*
-És ez vajon mit jelenthet? *Mutatok a fejre, melyet az egyik falon pillantok meg.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 23:19

-Jó neked nekem nem mindig megy.*válaszol egy vigyorral, persze ez nem jelenti hogy depresszív lenne csak tudja, hogy önmagában nehéz megélni mostanában a világon. A hőségpártiságra viszont nem mond semmit csak elmosolyodik, de ez se tart sokáig, mert nemsokára különös dolgok veszik kezdetüket. A srác figyelmezteti a lányt, hogy ha akar még vissza mehet , de úgy tűnik Corina nem úgy gondolja, hogy lelépne, így a válaszra a srác csak kissé oldalra dönti a fejét, tekintetében viszont komolyság uralkodik.*
-Akkor csak óvatosan, attól hogy másodikos vagyok nem jelenti hogy mindentől meg tudlak védeni..*persze nem mondta, hogy a lány ezt gondolná, de jobb figyelmeztetni a másikat. Ahogy haladnak viszont nem kerülhetik el, hogy begázoljanak a vízbe, és úgy tűnik a srác bele is sétál a csapdába magával rántva a lányt is így.*
-A fenébe mi ez.......?*kérdezi de szinte többre nincs ideje, mert nemsokára alámerülnek a vérben, na ha nem a levegőért küzdene akkor most azért már fintorogna, hisz nem holmi vámpír ő hogy ennyire szeresse a vért, de nem sok ideig tud ezen agyalni mert jön a puffanás, és olybá tűnik egy valamivel szárazabb helyre kerültek.*
-Nem arra szántam a mai estét hogy vérfürdőt vegyek, de legalább megvan az esti programom ha kijutunk innen......*morogja maga elé, ő maga előveszi a pálcáját, de mivel a lány fényt csihol így nem ismétli el az igét, hanem csak körbe néz, így látja meg a rúnákat.*
-Nem mondom, nem gondoltam volna, hogy ezt rejti a tó alja, most már csak azt kéne kideríteni hogy jutunk ki.*persze megakad a szeme egy rúnán ami fura mód vörösen világít, s így arra is veszi az útját kezével jelezve a lánynak hogy kövesse.*
-Azt hiszem akkor szerencséd van hogy itt vagyok, nem kopott annyira a tudásom egy év elteltével, talán ki tudunk agyalni valamit, szerintem a 99 %a a rúnáknak nem érdekes ez lesz a miénk.*veszi szemügyre a vörösen felvillanó rúnát amin lassan végig is simít elgondolkozó tekintettel nézve azt.*
-Ez a rúna ABC első nemzettségéből való, a neve Uruz vagy másnéven Ur tudnod kell hogy több jelentése lehet egy rúnának tehát ha valamit most félre értelmezek akkor lehet még nagyobb bajba leszünk. A jelentései a következők : őserő, kitartás, türelem, önfeláldozás.....*mondja kissé nehezen véve a levegőt, bizony nem mondja ki de neki is le esett hogy sietnie kéne mert megfulladnak, ha nem jutnak ki.*
-Azt hiszem megvan... Szerintem az önfelálldozás lesz, és reménykedj benne, hogy nem az életről van szó..*lép odébb, s megy közelebb a fejet formáló sziklához, amit már a körülnézésnél észre vett, s közelebb hajolva lassan bele is dugja a fejét.*
-Valami történni fog, vagy kinyílik valami kapu, vagy ez a sz*r levágja a fejemet, esetleg mindkettő, szóval szurkolj...*szól hátra kissé sötétebb hangon, de azért ő is össze szorítja a fogait, várva, hogy mi történhet, hiszen azért fél tőle hogy önként tolja be a fejét egy ilyen helyre.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 23:27

*Nem jó dolog kockáztatni, de most nincs túl sok választásuk a fiataloknak. Corinának szerencséje van, hogy okos fiúval futott össze, így a rúnát elég szépen sikerül is megfejteniük és szerencséje van Darrennek, jól értelmezi a dolgokat, így ahogy a feje belekerül a lyukba, már érezheti is, hogy képtelen kihúzni onnan, majd ez után pedig egész arca égni kezd, szinte tűzesen lángol, ami hatalmas fájdalommal jár... azaz csak fog járni, mivel a folyamat lassú... eleinte csak meleg, de egyre inkább forrósodik mindez, tehát valószínűleg az ajtó még nem nyílik ki és a fiú arca is szénné ég, ha a lány nem talál ki valamit. Nem voltak elég figyelmesek, az önfeláldozás bár szükséges a folyamathoz, van itt még valami, még egy kis rés az ajtónál, ami a lányra vár, főleg hogyha a fiút meg akarja menteni. Még nem ismeri, de talán nem szán neki ilyen szörnyű halált. És hogy mit kéne tennie? Képeket láthat az ajtó résénél, nem rúnákat, mint eddig, hanem egy embert, aki valamiféle vékonyka szálat tesz a résbe bele... És hogy mi az? Ha körbenéz, akkor nem találhat semmit, de ha a képeket jobban megfigyeli, az az alak is hosszú hajú és mintha a feje is közel lenne a réshez... Rá kéne tehát jönnie, hogy most mit tegyen, de remélhetőleg nem fog tévedni, így ha a megoldása jó lesz, a fiú feje kiszabadul majd a "börtönéből", de hogy mennyire sérül meg, az már Corinától függ... *
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 23:39

*Mikor leérünk végre a víz alá, kissé meglepődöm, majd igyekszem összeszedni és fényt gyújtva körülnézek. Nem vagyok biztos benne, hogyha visszamehetnék az időben, ismét lejönnék, de most már mindegy. Mikor aztán megpillantom a rúnát, hirtelen lelkifurdalásom támad.*
~A francba ... tényleg át kellett volna néznem a régebbi anyagot, hiszen biztosan tanultuk.~ *Mérgelődöm magamban, de szerencsére a fiú felvilágosít rúna ügyben. Kis ideig csendben figyelem az okfejtését, majd egy bólintással jelzem, hogy felfogtam, amit mondott. Viszont arra, ami ez után következik végképp nem számítottam. Sikerült megfejtenünk, hogy a rúna valószínűleg az önfeláldozást jelenti, így a fiú be szándékozik dugni a fejét a sziklába.*
-Biztos vagy te ebben? Ekkora áldozat? *Nézek aggódóan a fiúra, hiszen nem venném magamra, ha már az első itt töltött héten egy diákkal kevesebbet számlálnánk. Mivel azonban mást nem igen tudok tenni, csak csendben reménykedek, hogy a fiúnak nem esik bántódása. Ám nem várt fejlemény érkezik és a fiú feje beszorul, majd a luk csak egyre melegszik, tehát cselekednem kell. Gyorsan körülnézek, majd meg is pillantok egy rést, mely mellett képek állnak, melyeket talán még én is értelmezni tudok.*
-Tarts ki, sietek. *Mondom a fiúnak, majd alaposan megnézem a képet, mely egy embert ábrázol, amint közel hajolva valamit beletesz a résbe. Körbepillantok, ám rajtunk kívül mást nem találok. Ekkor, mint egy szikra, eszembe jut, hogy talán a hajamat használni tudom, hiszen a képen lévő ember is hosszú hajú. Nincs időm gondolkozni, a vállamra teszem a hajam, majd egy kisebb tincset be is tuszkolok a résen, ügyelve, hogy minél mélyebbre sikerüljön bejutnia, majd izgatottan és idegesen várom a fejleményeket. Remélem sikerül kimentenem a fiút, mielőtt komolyabb baja esne.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szomb. Júl. 23 2011, 23:51

*Szerencsére sikerül megfejteniük a rúna rejtelmét, illetve hogy mit is kéne tenni. Már csak a végső próba van vissza, amire bár nem túl sok jó kedvvel de a fiú jelentkezik. Maga se tudja mennyire jó ötlet ez de a körülményeket tekintve valamit tenni kéne, ha ki akarnak jutni. A kérdésére a fiú úgy ímmel ámmal bólogatni kezd.*
-Nem egyáltalán nem vagyok biztos, viszont mint gondolom te is érzed, a levegőnk fogy tehát ha nem lépünk így is úgy is meghalunk. Megfulladni pedig nincs kedvem.*mondja közelebb lépve a mélyedéshez, de még utoljára hátra néz a lányhoz.*
-Na meg gondolom neked is kb annyi kedved lenne beledugni a fejed a lyukba mint nekem, úgy hogy azt hiszem nem szívesen hárítanám rád a feladatot.*feleli, majd ezután már be is dugja a fejét, s az szépen be is szorul.*
-Remek... akkor most várni kéne mi történik... ~csak én érzem úgy hogy melegebb lett?~*teszi hozzá gondolatba, de sokat már nem tud agyalni, mert nemsokára bizony valami nagyon égetni kezdi az arcát, bár eleinte nem annyira, de ez a dolog forrósodik.*
-Basszus..... ez egy rohadt mikrohullámú sütő, rohadt forró......*mondja ki, de ezután már el is hangzik belőle pár fájdalmas kiáltás, amiből érzékelhető, hogy nem éppen a legkellemesebb amikor az ember arcát meg akarják sütni, próbálja kihúzni a fejét de nem igen sikerül.*
~Fenébe....... itt fogok megdögleni ha nem jutok ki egyhamar~ - Valamit találj ki mert ez szénné éget, ha még itt maradok.....*kiállt bár nem tudja ebből mit hall a másik, az ő testén egyre fájdalmasabb remegések futnak végig a hőtől, viszont ha a lánynak sikerül kitalálnia a megoldást, a srác egy nagyobb lendülettel úgy hátrál kezét az arcához tapasztva.*
-A rohadt életbe........*mondja kissé fájdalmasan miközben kezeit lassan elveszi az arca elől. Fogalma sincs hogy nézhet ki de biztosan van nyoma az arc szoláriumnak így aztán csak egy kisebb nyögés keretébe megpróbálja az arca fölé helyezni a kezét és magnetizációval rendbe rakni, legalábbis amit sikerül neki.*
-Kösz..... azt hiszem valaki nagyon tréfás lehetett ezzel a zárral.......*morogja maga elé, miközben azért próbál rendbe jönni, hiszen még mindig ki kéne jutniuk.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 00:03

*A rés eléggé hosszú, de a lánynak jól vág az esze, így nemsokára neki is kezd a haj bedugásának, így amikor végez, a fiú arcánál is megáll a forróság, de a leányzó haját még nem tudja rögtön kihúzni, csak jó pár másodperc múlva és hogy történik-e vele valami? Igen... fura módon a szőke tincsek között pár fekete jelenik meg. Nem tudni, hogy végleges-e, de egy ideig bizony ott lesznek. Mintha melír lenne, de félig olyan, mintha meghalt volna az a pár tincs... És hogy mi a fura mindebben? Nem csak az a picinyke szál lett fekete, amelyik a résbe került, hanem csak úgy, random szerűen jó pár, ahogy a véletlen alakította mindezt. A fiú viszont nem égett meg annyira és bár biztosan iszonyatosan fájt neki, csak néhány vörösebb folt van az arcán, tehát hálás lehet Corinának. A magnetizáció viszont nem rossz ötlet, így ahogy a fiú varázsol, hamarosan minden egyes kis piroskás folt eltűnik a pofijáról és ismét a régi lesz, az ajtó viszont idő közben kinyílik előttük és egy hosszú lépcsősort láthatnak maguk előtt. Ha megindulnak a szűk járaton, akkor úgy két perc után fel is érnek, majd hangos üvöltést hallannak, amely inkább bömböléshez hasonlít és pillanatok múlva már egy jégpáncéllal körülvett szörny indul meg feléjük. Jó nagy, vagy két méter magas, tehát nem ártana felvenni vele a harcot, mert ahogy nézik, vérre megy. Szemei csillogása mindent elárulhat nekik és bizony ez a dög addig nem fog meghátrálni, amíg ki nem nyírja őket. Éles karmai máris megindulnak először Corina felé, tehát ha a lány nem védekezik, akkor a mellkasa szépen fel lesz vágva.*

Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 00:18

*Nagyon igyekszem a fiút jobb belátásra bírni, de be kell látnom, hogy teljesen igaza van és ha nem cselekszünk, akkor bizony itt fulladunk meg, ami meg nem lenne nagy élmény. Mikor aztán bedugja a fejét, idegesen figyelem mi történik, de az ég világon nem mozdul, csak a fiú káromkodását hallom. A jelek szerint ez nem jött be és csak még nagyobb pácban vagyunk.*
-Igyekszem valamit kitalálni *Mondom, magabiztos hangon, bár én sem nagyon hiszek benne, hogy pont nekem sikerülne megmentenem a helyzetet. Ekkor azonban felfedezek egy szűk rést a falon, melyhez gyorsan közelebb is megyek és alaposan megvizsgálom a lukat és a mellette lévő képet is. Csak remélni merem, hogy valami használható megoldást találok, és minél hamarabb sikerül kimentenem a fiút a sütőből. Végül aztán arra jutok, hogy talán a hajamat kéne beledugnom abba a lyukba, talán az lehet a kulcs a kiúthoz. Egy gyors elhatározással már be is tuszkolom egy tincsemet és várom, hogy vajon történik-e valami. Szerencsére hamarosan kiszabadul a fiú, majd rövid idő múlva az én hajamat is elengedi a rés, ám nem várt fejlemény következik be, hiszen a hajamban össze vissza fekete tincsek jelennek meg, ám pillanatnyilag ez nem tud zavarni. Inkább a fiúhoz sietek, aki időközben már rendbe is szedte az arcát.*
-Minden rendben? Nem esett semmi bajod? *Nézek aggódóan az arcára, majd a megjelenő lépcső felé indulok, és fel is igyekszem rajta, természetesen kezemben a pálcámmal. Mikor aztán felérünk, ismét kellemetlen meglepetés következik, hiszen egy szörnyeteggel találjuk szembe magunkat. Az nem is vár sokáig, hamarosan rám is támad. Milyen szerencse, hogy apával olyan jól begyakoroltuk a védekező és lefegyverző bűbájokat.*
-Protego. *Mondom, majd reményeim szerint megjelenik egy láthatatlan fal, mely rövid időre távol tartja tőlünk a fenevadat. Ha nem, akkor fájdalomtól felüvöltve esem össze.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 00:30

*Úgy tűnik szépen bele sétált megint egy csapdába. Vagy nem is volt más választása? Nem tudni de már lényegtelen is, a fő hogy bizony most érzi igazán hogy felemelegedett a helyzet, s egy pilanatig még az is megfordul a fejében, hogy ez volt az első és utolsó kalandja. Ám ekkor érkezik a lány, aki úgy tűnik rájön a dolgokra és ki is menti Darrent, aki csak fájdalmasan felkiáltva tántorog hátrébb. Úgy tűnik annyira nem sérült meg, de ő ebből mit sem érzékel, hiszen azért fáj neki. Így aztán rendbe rakja az arcát méghozzá magnetizációval. A lány amikor oda jön, és kérdezni kezd csak megrázza a fejét.*
-Nem, legalábbis leszámítva azt hogy majdnem volt egy ingyen szolárium kúra az arcomnak, de nyugi megmaradok....*mondja bár hangjában nem sok jókedv fedezhető fel, amikor azonban felnéz a lányra észre veszi a haját is hogy megváltozott.*
-Nocsak... új dizájn? *kérdezi a hajra célozva, nem tudja ebből a másik mit lát, de hát nem is olyan fontos ez most. Inkább jussanak ki. Ekkor nyílik ki egy ajtó, amire kissé értetlenül is néz a fiú.*
-Azt hiszem más választás nincs, szóval menjünk.*tápászkodik fel, s indul meg a lépcső irányába, majd tovább a járatba, de nem sok perc elteltével, hirtelen hallja meg a fura hangot, s megtorpanva észlelnie kell, hogy bizony egy eddig nem ismert lény tűnik fel, nem is oly távol tőlük.*
-Hogy az a..........*emeli fel hirtelen a hangját, és ahogy látja a lény először Corina-t akarja elintézni, aki persze próbál védekezni, de a fiú nem tudja mennyire is fog ez menni, így ha az a bizonyos protego nem akarna össze jönni, kezével erősen nyúl előre a másik vállához hátra rántva őt, legalábbis megpróbálva, ő pedig a következő pillanatba rakja X alakba a karjait, s kezd el koncentrálni.*
~Össze kell jönnie........~*morogja magában, de persze most a feladatra koncentrál így mondja ki az igét ami az eszébe is jut.*
-Ignis Pilas....*mondja ki határozottan s rántja szét a kezeit, s ha minden jól megy talán a karjai be is lángolnak, ő viszont most tenyerét egymás fölé helyezve egy nagyobb gömböt próbál formálni, amit ha minden igaz, meg próbál elküldeni a lény felé. Elvbe ha jégből van, talán a tűz kinyírhatja, ha nem akkor megint tévedett egy nagyot.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 00:38

*A lány elég jól kezeli ezeket a helyzeteket, ugyanis nem pánikol be, amikor már felérnek azokon a bizonyos lépcsőkön és megtámadja őt egy hatalmas bestia, hanem létrehoz maga előtt egy falat, így a dögje szépen bele is ütközik, majd fejét megrázva néz a szöszire, hogy most mi történt. Viszont ez a kis időveszteség kedvez Darrennek, aki egy elég nagy méretű tűzlabdát hoz létre pillanatok előtt, amely a lényt eltalálva hangos ordításra készteti, így ég meg a feje, mivel ott lett eltalálva, ha már a diákok felé nézett és hamarosan el is ájul... vagy meghal? Nem tudni, de a hangra már egy női alak is megjelenik, két szarvval a fején és kezében egy jégből készült kis gömbbel. Oldalain szárnyak vannak, testét pedig alig takarja valami, de talán a srác tudja, hogy ez valamiféle démon lehet, hiszen ő tanul démonológiát és nem is tűnik embernek.*
- Mit tettetek? *hangik dühös, földön túli hangja és még mielőtt a nebulók bármit is tudnának tenni, a gömb feléjük indul, majd hirtelen válik oly naggyá, hogy a diákok köré kerül, de ebbe na pillanatban mindketten a vízesés partján találják magukat, testük jéghideg, tehát ami történt, az valóban megtörtént... És hogy lesz-e böjtje ennek a kis kalandjuknak, az majd kiderül...*

//Köszi, hogy részt vettetek, remélem, hogy tetszett. ^^
Corina: légyszi te játszd ki, hogy egy hétig a fekete melírok a lányka hajában maradnak, majd folyamatosan kopnak és jövő hét szombatra pedig visszaállhat a teljes szőkeség. Smile Szóval ez csak plusz játéklehetőség, remélem nincs ellenedre. //
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 00:48

*Mikor a fiú kiszabadul, örömmel hallom, hogy semmi baja, hiszen akár csúnyán meg is éghetett volna. A hajamra tett megjegyzését csak elengedem a fülem mellett, nem tulajdonítok most a hajamnak túl nagy jelentőséget. Azután lassan megindulunk az ajtó felé, de nem az a látvány tárul elénk, amit elvárnánk, hiszen szabadulás helyett egy újabb csapda vár ránk. Egy ronda lény vár minket odafenn és rögtön rám is támad, melynek hatására én védekezni igyekszem. Szerencsére a falam sikerül, így némi időt nyerünk, hogy Darren cselekedni tudjon. Ő rögtön elém is ugrik és egy hatalmas tűzgolyót hoz létre, mellyel megöli a bestiát ... vagy legalábbis félreteszi egy időre. Ekkor azonban egy női hangot hallunk, majd hamar meg is láthatjuk a hang tulajdonosát. Egy két szarvval ellátott, alig felöltözött nő jelenik meg előttünk, kezében egy kisméretű jéggömbbel. Mikor aztán ránk förmed, igyekszünk válaszolni, ám még mielőtt bármit is tehetnénk, egyenesen felénk dobja az út során egyre növekvő gömböt, mely végül a hatalmába kerít minket, és kidob a vízesés partjára. Mikor körbepillantok, már nem látok más egyebet, mint a tiszta vizű tavat, a gyönyörű vízeséssel.*
-Vége? ... Sikerült? *Nézek mosolyogva a fiúra, hiszen sikerült élve túlélnünk ezt a kicsit sem veszélyes kalandot. Mivel az idő kissé lehűlt délután óta, felveszem a földön felejtett pulcsimat, és még a cipzárt is felhúzom rajta. El sem tudom hinni, hogy túl vagyunk egy ilyen kicsit sem veszélytelen kalandon, bár nekem ehhez nem sok közöm volt.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 01:00

*Úgy tűnik, hogy a fejbedugás még nem volt a jéghegy csúcsa, mert az ajtón átlépve pár perc múlva már meg is jelenik egy igencsak furcsa, és egyben veszélyes lény is. Szerencsére viszont a lány pajzsa feltartja, ameddig Darren képes létre hozni egy tűzgömböt, amit aztán a lényre eresztve harcképtelenné is teszi. A dolgok azonban még koránt sem jöttek teljesen helyre mert a következő szárnyas női alakon megállapodva a fiú arca kissé megrándul.*
- Ó -ó .... azt hiszem nem kéne egy démonnal packázni........*mondja miközben azon agyal mit kéne tenni, de a nő egy gömböt küld rájuk, ami ellen a fiú már próbálna is védekezni, ám ekkor veszi észre hogy hirtelen nagyobb lesz s körül veszi őket így Darren csak hirtelen csukja le a szemét, várva hogy mi történik, de meglepetésére ismét a parton találja magát, persze nyakig véresen.*
-Ja... azt hiszem... csak arra vagyok kíváncsi miért nem ölt meg minket...*mondja miközben lassan felkel és nagyjából lerázza magáról a még lerázható vért majd a másikra néz.*
-Azt hiszem ideje lenne bemenni, én nem akarok több órán át ebbe a véres göncbe lenni, szóval lefürdök és szerintem le is fekszek, lesz min agyalni, ennek a démonnak nagyon betehettünk valamivel. Jössz vagy maradsz?*kérdezi, s attól függően amilyen választ kap indul el vagy egyedül, vagy a lánnyal a kastélyba, ahol majd később elvállva tőle elbúcsúzik s a szobája felé veszi az irányt, hiszen fura egy nap volt ez, úgy tűnik belekóstolt az itteni életbe és nem kerülte el a sorsát hogy ő is valami furát lásson.*

\\Nagyon szépen köszi a mesét irtóra bejött, és még a karim se lett égési sérült Very Happy Tuti volt nagyon, és köszke Smile\\
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 24 2011, 01:19

*Miután kiszabadítottam a fiút fogságából, az ajtó felé vesszük az irányt, ám ott ismét egy próbával találjuk szemben magunkat. A lény egyenesen felém indul, ám én szerencsére sikerrel felállítok egy láthatatlan falat, melynek köszönhetően az állat megzavarodik, ezzel mi időt nyerünk. Darren egy tűzgolyót hoz létre, mellyel sikeresen likvidálja a szörnyet. Ám ekkor még koránt sincs vége a történetnek, hiszen egy szárnyas, ördögszarvas nő jelenik meg előttünk. A fiútól megtudom, hogy egy démonnal állunk szemben, mely nem vár soká, hamarosan hozzánk vágja az eddig tenyerében dédelgetett jéggömböt. Ennek segítségével sikerül kijutnunk a partra.*
-Igen .. különös, de én örülök, hogy élek. *Mondom egy halvány mosollyal az arcomon, majd egyetértve a fiúval, elindulok befelé vele, hiszen nincs sok kedvem egyedül kószálni ezek után. Mikor beérünk az épületbe, elköszönök a fiútól, majd egyenesen egy zuhanyzó felé veszem az irányt, ahol végre eltüntethetem magamról ezt a sok vért.*
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Szer. Júl. 27 2011, 17:49

* Eléggé rosszul érintett, hogy kibeszélt a hátam mögött, ott és akkor megtudtam volnq fulladni mérgemben, de mivel azóta eltelt jó pár hét azért már ez a méreg is enyhült így most csak kissé talán számon kérem és elmondom azt, hogy semmit sem tudok neki megígérni.*
- Rendben.* bólintok a szavaira s nem sokkal ezek után kijelenti, hogy szeret, mi igen váratlanul ér s hát ennek tudatában kezdek el magamban értetlenkedi, végül pedig arra jutok amit mondtam, tehát, hogy azért vonzódik jobban Scott-hoz mert vele feküdt le. Erre kapok egy hosszú magyarázatot, ami súrolja a fejmosás határát részemről így elhúzva képemet bólintok aprót.*
- Értettem.* nem megyek bele ebbe jobban, hamarjában elegem is lesz a témából így hát rövid úton el is döntjük, hogy úszunk egyet így indulunk el a révész csónakja felé.*
- Persze, hisz nem akarjuk, hogy megfázz.* pillantok le rá kis mosollyal képemen s miközben baktatunk a csónak felé addig is érdeklődök arról, hogy elutazott e már.*
- Most ezt úgy mondod, mintha leakarnálak rázni állandóan... ha megyünk akkor megyünk és kész.* vonom meg a vállam, rajtam nem fog múlni szóval mindenben benne vagyok ezt ő is tudhatja. Lassacskán elérünk a vízeséshez is hol a lány egyből vetkőzni kezd így szabadulva meg ruháitól, nincs más választom nekem is neki kell vedleni mielőtt türelmetlenségében beránt a vízbe ruhástul.*
- De sietős valakinek...* jegyzem még egy félmosollyal a képemen, más már nem igen mondok inkább visszafogom magam a békesség kedvéért és hasonlóan hozzá levetkezem a felesleges ruhadarabokat. Nem vagyok egy izompacsira de ezt ő is tudhatja hisz látott már boxerben ami most is rajtam van s mivel Hec már bent van így hátrálni kezdek.*
- A nyár legnagyobb seggese szemtanúja lehetsz most.* kiáltom oda neki s mikor megfelelő számomra a távolság nekiiramodok majd a part szélén elrugaszkodom, kezem lábam az égnek emelem és fenekemmel csobbanok bele a vízbe, mi itt nem olyan mély. Pár pillanattal később fel is bukkanok fájdalmas képpel és a hátsómat vakargatva kezdem prüszkölni a vizet.*
- Ezt fájt basszus. Így jár aki térdig érő vízbe ugrál.* dörzsölgetem még egy kicsit majd nyakig merülök és úszni kezdek a mélyebb víz felé, hol visszafordulok a leányzó felé.*
- Mész a bálra?* tapogatózom kissé ez ügyben. mert hallottam erről a négy elem bálról mi nemsokára lesz, tehát nem is olyan hülyeség a kérdésem talán.*

//fagy//
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 25
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Vas. Júl. 31 2011, 13:20

*Már egy ideje sikerült visszatérnem a Mysterio falai közé, de még mindig nem érzem úgy, hogy fel kéne keresnem Demient. Nem akarom siettetni, hiszen ő mégis csak a magiszterem, tehát nem fogok hetente bekopogtatni hozzá, megvárom az én időmet. Apropó idő... nagyon kellemes, nyári meleg van ma is, legalábbis én nem érzem, hogy fáznék, így jelen pillanatban a vízesés felé tartok Soraya társaságában, aki a magasban repül utánam természetesen. Rajtam nincs túl sok ruha, csak egy fekete kis papucs, szintén fekete színű rövidnadrággal és egy vérvörös blúzzal. Szemeim csak kissé ki vannak húzva feketével, semmi extra, hiszen bármikor úgy dönthetek, hogy benézek a vízbe. Fekete tincseim egyébként egyenesen omlanak most is végig a hátamon, ahogy általába. Így érkezem hát meg a csodálatos zuhataghoz és nemsokára már le is vetkőzöm, méghozzá bikinire, amelyből jelen pillanatban egy vörös darab van rajtam. Szép és kiemeli minden idomomat, ahogy általában a bikinik. A ruháim most egy sziklára kerülnek, ahova Soraya is felrepül, tehát lopkodni senki se fog tudni, én pedig el is fekszem a kényelmes fűbe, méghozzá háton, sárga szemeim pedig lehunyom, így élvezem a nap sugarainak édes simogatását. *
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   

Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
2 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Vízesések
» A nagy vízesés
» -= Masamune műhelye =-