Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Seol rejtelmes vízesése

Go down 
+66
Victoria Blody
Vladislav Kerensky
Narumi Tanaka
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Yvonne Ricci
Alexi Solsagan
Isabella Bartolo
Illya Imbecairwen
Conrad Dietrich
Patrick Davis
Lycoris Ozera
Gabriel Perez
Brian Valentine
Azrael
Noel
Ginger Rosenberg
Völgyesi Félix
Lisa Renfield
Alice Sinclair
Elijah Donovan
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Katherine d'Argenta
Aideen Garadex
Fekete Ambrus
Sandy Bertona
Raven Dragonov
Mikaela Johnson
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Demetrius
Marcus Mccannt
Larissa Dustwood
Nathaniel Cornwlade
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christian LeNoire
Scott Reid
Daemon Wexler
Alinox Ingren
Kimberly Fox
Ryan Bourton
Sophia Lerenz
Brianne Layton
Daren Delor
Alexandra Alasein
Serafina Damiana
Élias Adachi
Faith Craven
Mesélő
Lionel Dustsnow
Corina Watson
Kyle Brensley
Mona Braxton
Jasmine Miels
Bruno Stora
Krishana Quinn
Sideris Valbraith
70 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
SzerzőÜzenet
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-21, 9:31 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//


*Ma szerencsére nagyon kellemes idő van, ezért úgy érzem, hogy megérdemlek egy kis pihenőt a sentineli kötelességeim és a tanulás között, tehát a cél nem más, mint a Seolon található vízesés. Jó lesz egy nagyot lubickolni és ha szerencsém van, akkor még ismerősbe is fogok botlani, akivel eltölthetem a délután nagy részét. Most már csak el kellene készülnöm, így veszem magamra fekete bikinimet, melynek nyakbaakasztós részét ügyesen meg is kötöm, nehogy véletlenül elengedjen az anyag, ez után pedig már fel is húzok egy combig érő, fekete szoknyát és egy vajszínű, szintén nyakbaakasztós felsőt, lábaimat fekete szandálomba bújtatom és már itt sem vagyok. Természetesen akad nálam egy kisebb táska is, amelyben megtalálható pálcám, tőröm, egy kis innivaló és némi csemege a mai napra, de más egyéb nincs nálam, felesleges is lenne… Na jó, a törölköző nem, de arról jelen pillanatban sikerül megfeledkeznem. Hajam amúgy kibontva, szemeim kissé kihúzva, tehát átlagosan nézek ki azok számára, akik ismernek. Le is baktatok a Keleti főtoronyból, egészen az auláig, amelyen átvágva el is érkezem a kijárathoz. A révész nagy mákomra ott van a csónakjában, így aranyosan intek is felé.*
- Jó napot! *köszöntöm is kedvesen, így dobom be magam a ladikba, hogy hamarosan már az óceánon át haladhassunk, egészen a másik sziget felé. Ott elbúcsúzunk egymástól és én már itt sem vagyok. Letérek a jól ismert ösvényre, majd a vízeséshez vezető úton haladok végig. Már messziről hallom, hogy akadnak ott páran, akik hallhatóan jól érzik magukat, ez pedig mosolyt csal az én arcomra is, így veszem sietősebbre az utat, de ahogy megérkezem, egy szőke lányt szúrok ki, egyedül ücsörögve egy pléden.*
- Hé, Galina! Szia! *köszönök is rá szobatársnőmre, akivel úgy érzem, hogy egész jól kijövünk egymással. Nem hittem volna, hogy így alakul majd, de pozitívan csalódtam benne, így már futni is kezdek és hamarosan közvetlenül plédje mellett fékezek le.*
- Ugye csatlakozhatom hozzád? *kérdezek rá kíváncsian, miközben barna szemeim ide-oda nézelődnek.* - Nem látok egy pasit se a közeledben, szóval gondolom nem zavarok. *le is vetem papucsom, majd hátsóm már a plédre is kerül, így tekintek a másik felé, majd ez után teszem le táskámat is és kezdek el megszabadulni a felesleges ruhadaraboktól is, hogy csak a bikinim maradhasson rajtam, mely természetesen kiemeli szép alakomat, de nincs kinek mutogatni. Noel ismét elment valahova, én pedig elterveztem, hogy nem fogok többet siránkozni, jól fogom érezni magam és remélem, hogy ismét visszatalál majd hozzám.*
- Na, milyen a víz? Ahogy látom, ők jól érzik magukat. *mutatok is ujjammal az ugrándozók felé, majd nézek vissza ez után a lányra is.* - Te miért vagy egyedül? *nem is értem, hogy miért nem mások társaságát élvezi, szerintem onnan se küldenék el, ha a többiekkel szeretne ugrálni. Miközben meghallgatom a válaszát, én viszont csak előhalászom a csokis kekszet, amelyet kinyitok és már kettőnk közé is teszek, egyértelmű jelzésként, hogy szolgálja csak ki magát a lány, ha kér. A víz is oda kerül az édesség mellé, ez után pedig már eszegetni is kezdek, élvezve a Nap kellemes sugarait is és hamarosan irány a víz.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-22, 1:51 am

//NRT, Galina és Vixi - 2013.07.21.//

*Elég sok jót hallottam már erről a kis vízesésről, többen is említették már nekem, hogy érdemes megnézni, és nem kellett csalódnom. Csak azt nem tudom, hogy minek vártam hónapokat arra, hogy elsétáljak idáig. Nagyon jól esik az úszás, a víz hőmérséklete tökéletes, amikor pedig úgy érzem, hogy eleget mozogtam, egyszerűen kimegyek, hogy végigterülhessek a magammal hozott pléden. Hozzá tudnék szokni ehhez. Ha nem is léptetem elő minden napos elfoglaltságnak, az biztos, hogy addig fogom kihasználni a lehetőséget, amíg az időjárás engedi. Nem bánom, hogy vannak itt még páran rajtam kívül, bár ahhoz nem fűlik a fogam, hogy közelebb is kerüljek a többiekhez. Kicsit elkalandoznak a gondolataim, ahogy a vízben pancsolókat nézem, szinte meg sem hallom, hogy valaki a nevemet kiálltja. Velem együtt többen is a jövevény felé pillantanak, nekem pedig azonnal mosolyra húzódik a szám, ahogy felismerem, hogy ki az. Amióta itt vagyok nem sok emberrel sikerült összehaverkodnom, de annak örülök, hogy Vixi közöttük van.
- Persze. *Micsoda kérdés, pont ő ne csatlakozhatna? Arrébb is húzódok, hogy kényelmesen elférjen a pléden ő is. Majdnem visszakérdezek, hogy miért lenne pasi a közelemben, de szerencsére sikerül visszafogni magamat: ez a kérdés így elég bután hangzana. Mostanában nem sokat beszélgettem vele, mindkettőnknek megvan a maga dolga, a hálókörletben pedig általában soha nem sikerült egyszerre a szobánkban tartózkodni, kivéve, ha aludtunk. Simán el tudom képzelni magamról, hogy még alvás közben is csak fecsegjek folyamatosan, de a másik nem hiszem, hogy díjazná.*
- Nagyon jó, ha valaki nem élvezi, azzal komoly gondok lehetnek. *Válaszolom neki egy széles vigyorral. Mondanám, hogy neki is ki kell próbálnia, de nyilván okkal van rajta a fürdőruha.* - Nem vagyok egyedül. *Mondom nevetve, hiszen itt ül mellettem, nem igaz? Persze tudom, hogy mire gondolt a kérdésével, de mit válaszolhatnék neki? Még én magam is furcsának találom, hogy ennyire elhúzódom az olyan csoportoktól, mint ez a fiatalokból álló is.*
- Nem igazán akarok velük tombolni. Itt most jobb. *Végül is, ez is egy elfogadható válasz.* - De te hogyhogy egyedül jöttél? *Mégis csak szociálisabb lány, mint én. Eléggé felderül az arcom, amikor meglátom, hogy mit hozott magával. Neki legalább volt annyi esze, hogy ne jöjjön nasi nélkül, és ha már felajánlja, akkor nem is leszek rest elvenni egy kekszet, hogy elmajszolgassam.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-23, 6:15 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//


*Nem is lehetnék ennél szerencsésebb, hogy szobatársnőmre lelek itt rá, hiszen jól kijövünk egymással, tehát bizonyára szívesen tölt majd el velem egy kis időt és csak remélni merem, hogy nem fog pár perc után lelépni, jelezve, hogy neki elég volt ennyi a mai napra. Odaérve hozzá kedvesen köszöntöm is, majd mivel nem zavarok, szépen le is dobom magam hozzá, hogy nekiállhassak a vetkőzésnek, hogy majd nemsokára a vízben köthessek ki. Labdát vagy ilyesmit nem hoztam, pedig most, hogy belegondolok, milyen jól el tudnánk passzolgatni egymásnak… na de majd legközelebb.*
- Na, ez remek hír, imádok pancsolni és kellemes emlékek kötnek ehhez a helyhez. *pillantok itt a zuhatag alá, ahol egy kisebb barlang is megbújik. Bizony, ott volt az a bizonyos békülés Noellel, micsoda szex volt, hű, még most is beleremegek, ha csak rá gondolok. Hiányzik azért az a vámpír, nem tudom, hogy merre járhat, de talán nem fog bolondot csinálni belőlem, megígérte, hogy nem teszi ezt meg velem ismét. *
~ Fel a fejjel, légy már erősebb. ~ *hordom is le magam kissé gondolatban, majd inkább kipakolom a finomságot a táskámból a vízzel együtt és azt eszegetve folytatom a lánnyal a társalgást.*
- Oh értem, ahogy gondolod. *az ő dolga, viszont a kérdésére csak halkan felsóhajtok cseppet és meg is vonogatom vékonyka vállaimat. * - Hát, nem kérdeztem meg mást, hogy velem tart-e, a barátom pedig eltűnt valamerre, nem látom már egy ideje… *egy kis szünetet tartok, majd a suliban lévő barátaimat is felsorakoztatom szépen egymás mellé gondolataimban.* - A barátoknak pedig bizonyára akad jobb dolguk is, nem tudom, így alakult. De mivel rád leltem, ezért nem zavar. *jegyzem is meg egy kedves mosollyal arcomon, majd a süti elpusztítása után mosolyom kiszélesedik és cseppet közelebb hajolok Galinához.*
- Na és te? Hogy állsz a pasikkal? Sikerült becserkészned egyet? *remélem, hogy neki nagyobb szerencséje van, mint nekem, mert én akárhogy is próbálom megtartani a páromat, valamiért mindig eltűnik… de hát ő nem ember, más a gondolkodása, tudhatnám már.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-26, 12:09 am

//NRT, Galina és Vixi, 2013.07.21.//

*Szeretek egyedül lenni, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy ne örülnék Vixi jöttének. Velemiért nem nézem ki belőle, hogy olyan pancsolós lenne, biztosan mert képes sokkal komolyabban viselkedni mint én. A mondata másik felével talán nem szeretne annyit elárulni, amit viszont az arckifejezése elmond. Elvigyorodom, sejtem ám, hogy milyen emlékekről beszélhet. De eszem ágában sincs megjegyzést tenni, egy azért, mert gyerekes dolog volna, másfelől pedig ha tévedek, az nagyon ciki lenne. De látom, hogy nincs túl jó kedve, valami nyilván bántja. Az ilyesmit én is észreveszem másokon, csak általában nem szokott érdekelni, de most Vixiről van szó, és a tömény empátia miatt a vigyorom sem tartós most. Talán szokatlan jelenség vagyok, hogy itt ülök egyedül, hiszen a másik is rákérdez ennek okára, és ahogy beszélgetünk néhány szavából lesz is egy jó sejtésem azzal kapcsolatban, hogy miért is nem látja a mai napot olyan szépnek. Ha az én barátom tűnne el szó nélkül, hát lenne néhány keresetlen szavam hozzá. Persze csak miután épen és egészségesen előkerül.*
- Írj neki, a baglyok biztosan megtalálják. Bár azt nem tudom, miért nem szólt neked. Ha már a barátod... áh, hímneműek. Furcsák mind. *Legyintek egyet, mert akárki akármit is mond, szerintem a nő és férfi között nem a nő a bonyolultabb. Hátrébb húzódom kicsit, hogy hátamat a fa törzsének támaszthassam, a következő kérdés után pedig automatikusan mosolyra húzódik a szám, ahogy eszembe jut egy bizonyos ember.*
- Talán. Még nem vagyok benne biztos. *Mint szinte semmiben sem Daemonnal kapcsolatban. Vállat vonok, erre az idő majd úgyis választ ad. Jó lenne másra terelni a szót, de úgy elég nehéz, ha mindkettőnknek a fiúk járnak az eszében, úgyhogy egyelőre nem is próbálkozom a dologgal.* - Azért azt meg kell hagyni, köztük is van pár nézegetni való. *Jegyzem meg fejemmel a vízesésnél játszók felé intve. Nem mintha ne lett volna egyértelmű, hogy róluk beszélek, hiszen rajtunk kívül már csak ők vannak itt. Ha pedig helyes fiúk ugrálnak előttem, akkor eszemben sincs behunyni a szememet.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-30, 2:05 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//


*Kellemes a találkozás és csak remélni merem, hogy a nap további része is az lesz, bár már gondolatban verem a fejem a falba azért, mert Noelt említettem. Nem szabadott volna rá gondolnom, főleg nem szóba hoznom, mivel érthető módon Galina is él a lehetőséggel, hogy róla beszéljen, én pedig ezt nem szeretném… nem igazán tudom, hogy mit mondhatnék neki erről. Talán meg kellene bíznom a lányban és a kőkemény igazságot elé tárni? Lehet… bár félek, hogy megutálna egy életre, ha rájönne arra, hogy egy vámpír kedvese voltam… vagy inkább szajhája? Fogalmam sincs, hogy tényleg jelentettem-e valamit annak a férfinak és nem csak szavak voltak-e azok, amiket mondott. Ha tényleg szeretett volna, nem hagyott volna ismét faképnél…*
- A bagoly nem jutna el hozzá, amúgy se tudom, hogy merre lehet. * jegyzem is meg egy kisebb mosollyal, mivel egy vámpírra nem éppen jellemző az, hogy bagolypostát használna. * - És már nem először teszi ezt… a vámpírok mind furcsák. *no, csak kibököm ezt a kicsinyke mondatot, innentől kezdve pedig Galinán múlik, hogy miképp viselkedik velem. Ha itt hagy és Mr. Fenristől másik szobát kér majd, azzal a címszóval, hogy nem akar egy olyan lánnyal együtt élni egy szobába, aki egy vámpírral hált… hát, nem vetem meg érte, elfogadom a döntését, de belül nagyon reménykedem benne, hogy pozitívabb lesz ennél ez az egész. Szép szemeimmel fürkészni is kezdem arcát, majd jön a remek Vixi-témaváltás, így az én pasimról az ő fiú ügyeire térnék rá, több-kevesebb sikerrel.*
- Hmm, és miért nem vagy benne biztos? Egyáltalán ki a kiszemelt? *hű, hogy én milyen kíváncsi is vagyok. Eddig furcsa, de még nem mesélt róla, talán ideje kutakodnom egy picikét az életében, elvégre én is megbíztam benne. Tudom-tudom, ez semmit se jelent, de valahol el kell kezdeni ezeket a témákat is. Galina viszont a vízesésnél lévő srácok felé mutat, így kíváncsian pillantok én is arra és most, hogy így jobban megnézem őket, hmm, igaza van.*
- Talán nekem is túl kéne lépnem és más felé nyitnom. *gondolkodom is el hangosan, de ez után már fel is pattanok és egy sütit még majszolva nézek el a víz felé.*
- Nem úszunk egyet? Már kezdek megsülni itt kint, jót tenne a hűs víz. *vetem fel az ötletet, és a süti elfogyasztása után indulok csak meg a víz felé, már ha a szöszke lány is benne van. Mondjuk, ha később csatlakozik, én akkor is megyek, szeretnék fürdeni egy kicsit, így be is sietek a vízbe, majd hamarosan az alá elmerülve kezdek el a zuhatag felé úszkálni, de időnként azért felnézek, nehogy a fejemre pottyanjon valaki.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-07-31, 11:18 pm

//NRT, Galina és Vixi, 2013.07.21.//

*A pasi téma nem tartozik azon kevés dolgok közé, amikről nem beszélhetek, ezért egyszerűen hagyom, hogy magával ragadjon a téma. Főleg mivel Vixi szemmel láthatóan beszélne róla, akkor miért ne hallgatnám meg? Valamiért úgy képzelem, hogy a bagolyposta a világ minden problémáját megoldhatja, de ezek szerint mégsem. Már éppen közölném a következő ötletemet, amikor felfogom, hogy miféle információhoz is jutottam. Vixire nézek, nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem-e, de az arckifejezése elárulja, hogy továbbra is tökéletes a hallásom. A vámpírok engem nem izgatnak túlzottan, az alapokon túl nem is tudok róluk sokat. Igazság szerint csak a vérük az, ami érdekel. Na de visszatérve az eredeti témánkhoz, nem igazán tudom, hogy mit is mondhatnék. Vagyis tudom, de elég kegyetlennek tűnik.*
- Most mondhatnám neked, ha hátrahagy egy szó nélkül, akkor nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. De tudom, hogy az érzelmek nem így működnek, nem lehet őket csak úgy kikapcsolni. Sajnálom, Vixi, hogy ez történt. Őszintén szólva soha nem volt dolgom vámpírral, nem tudom, hogy miben különböznek egy embertől, ha kapcsolatokról van szó, de amit érzel, én is átéltem már. El fog múlni. Addig pedig ha beszélni akarsz, vagy szidni őt, vagy hogy valaki megkeresse és orrba vágja, akkor én itt vagyok. *Szeretnék többet segíteni, de mégis mit tehetnék vagy mondhatnék, amitől jobb lenne neki?* - Talán nem is lépett le végleg. Ha azt mondod, hogy egyszer már csinált ilyet… még visszajöhet. *Elég bosszantó a gondolat, hogy vannak emberek (meg vámpírok), akik képesek így semmibe venni mások érzelmeit, de naivság lenne azt gondolni, hogy ez csak ritkán történik meg.*
- De hol a pokolban találtál egy vámpírt? *Majdnem nevetek, ahogy ezt kérdezem; elég poénosnak találom mindkettőnk ízlését, ha férfiakról van szó.* - Remélem azért te nem vagy valami divatból vámpírokért rajongó lány, mert ha nekiállsz koporsóban aludni, akkor átköltözöm egy másik hálóba. *Próbálom kicsit oldani az előbbi beszélgetés után hátramaradt komor hangulatot, meg persze tényleg érdekel, hogy honnan szerzett egy vámpírt. Viszont ha már Vixi fiú ügyeit kiveséztük, akkor én sem úszom meg a kérdéseket.*
- Őszintén szólva nem tudom, hogy mit is szeretne tőlem. Addig pedig nem mondhatom biztosra, hogy becserkésztem-e… de a figyelmét, azt hiszem, kellőképpen felkeltettem. Egyébként Daemonnak hívják, már egyetemista. Nem vámpír, de elég furcsa a maga módján. *Talán Vixi ismeri is, látásból biztosan, hiszen elég feltűnő jelenség. De ha már nem tudunk elszakadni a fiúktól, akkor foglalkozzunk olyanokkal, akik legalább fizikailag is jelen vannak, ezért is hívom fel szobatársam figyelmét a pancsolókra, és a reakciójából egyértelmű, hogy sikerrel is jártam, bár arra nem számítok, hogy azonnal fel is ugrik.*
- A hűs víz, mi? *Nézek rá vigyorogva, majd én is felkelek, és fél percen belül már mindketten a vízben vagyunk. Igazság szerint az előbb már kiúszkáltam magamat, úgyhogy pár perc után inkább a vízeséshez közeli egyik sziklához úszom (ahol persze még véletlenül sem eshet a fejemre senki), és onnan nézem a mutatványokat, melyek elég vakmerőek lettek, amikor a srácok észrevették, hogy bizony közönség is akadt. A sziklának félig nekidőlve, félig belekapaszkodva nem kell azon erőlködnöm, hogy a felszínen maradjak. Tényleg helyesek ezek a fiúk, de részemről a nézelődésen túl nem akarok tőlük semmit; sajna nincs közöttük az, akit szívesen látnék fürdőgatyában. Vixi irányába nézek, hogy megvan-e még, kezdem kicsit unni magam, úgy látom, hogy lassan kezdenek kifogyni a bemutatni való ugrásokból.*
Vissza az elejére Go down
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-07, 10:23 am

//NRT - Alinox és Rebeka - 2013.06.29.//

* Kósza gondolatom, miszerint ha kint tartanék autodidakta tanulást a szabadban már akkor besülni látszik, mikor kiagyalásra kerül. Minden esély megvan arra ugyanis, semmi sem lesz eleinte céltudatos hozzáállásomból, mert hát nem a szívem csücske a tárgy, amiből készülnöm kellene, és valljuk be, elég könnyen vagyok elcsábítható a dologtól.
Tényleg nem is kell túlságosan sokat edzenie környezetemnek azon, eltérüljek jóságos szándékaimtól, mivel a vízesésnél már most látom, a ritkuló fák közül is kiérve, nem én vagyok ma az egyetlen, aki itt igyekszik élvezni a napsütést. Bár nagyon próbálkozom nem a szívbajt hozni vélhetően iskolatársamra, eléggé úgy látszik, sikerül ezt tennem, legalábbis szavai, és az összerezzenés ezt támasztja alá. *
- Ne haragudj, nem akartam tényleg. * mosolygom le rá, már miközben izgek-mozgok és helyezkedem mellette, innen még barátságosabbnak tűnik, szóval nem hiszem, hogy el fog hajtani egy perc múlva. No meg én is igyekszem legtermészetesebb énem előkaparni, aki valójában belül vagyok, így történik is meg a bemutatkozás, ha már az illem így diktálja. Hű, illem. Micsoda nagy szavak. De hát ilyennek is kell lenni, és bizony szerintem őszintének is: kíváncsian leskelődöm könyve irányába, saját olvasmányomra is felhívva a figyelmet, mennyire nincsen most ínyemre ez, ám válaszán őszintén kikerekednek szemeim, s kicsit mintha belém is fagyna a szusz meglepetésemben. *
- Öhm.. akkor ez most nagyon ciki volt, ugye? * húzom fel nózim két oldalt, egyelőre nem is látok túl azon, egy ex-tanársegéddel ücsörgök most itt, de engem még nem tanított, az biztos. * - Agatha Christie viszont pazar könyveket írt. Nekem a Gyilkosság az Orient Expresszen a kedvencem. * árulom is el neki, és valahogy ezt már felszabadultabban teszem, őszintén, és aranyosan mosolyogva: olyan ritkán terelődik errefelé a téma bárkivel, hogy szinte alig ismernek az emberek, és nem is tudják így azt, hogy ami nem tankönyv, az inkább kedves a szívemnek. No de nem vagyunk mi itt egyedül, nagyon úgy néz ki, hiszen míg én nem veszem észre a nagy állatot egyelőre, Alinox szavaiból már hallhatom, egy harmadik fél is csatlakozik a beszélgetéshez.. de hogy hajam szimatolása közben kell leessen a tantusz, egy tigris az, ki hozzánk szegődik, nem hogy félelmet nem vált ki belőlem, mint inkább rajongást. *
- Azta, de szép vagy, Shadow! Vááóó. * lesek is felé izgatottan, barna tekintetem követi a nagymacska fekvési útvonalát, nekem pedig a hozzá közelebb eső kezem automatikusan a hatalmas fej felé indul, s ha nem leszek lemorogva, bátran tartom nózija elé mancsom, szagoljon csak meg, érezze, hogy nem fenyegető a mozdulat, s csak ezután simítok végig feje puha bundáján, miközben Alinox kérdése is elér ezzel a remek tárggyal kapcsolatban. *
- Érteni értem, nem túl bonyolult, egyszerűen csak nem köt le annyira, legalábbis egyelőre. De hát mindenből meg kell felelni év végén, nincs mese. * sóhajtok is egyet végül, de nem fogom ám be túl hosszú időre. * - De most már, hogy van egy okos volt-tanársegéd ismerősöm, talán nem lesz olyan nehéz felkészülni. Ha nem bánod, lehet, hogy kérnék tőled segítséget a jövőben, nagyon szeretnék évfolyamot lépni. * mosolygom is rá kedvesen, nem hagyva fel a famulus simogatásával, természetesen. *
- És mond csak, mindig egyedül jársz ki ide, vagy ez most csak ilyen különleges alkalom? * érdeklődöm random valamiről, az időjárásról mégse beszélhetünk, bár ki tudja, nekem kezd melegem lenni most már, szóval még az is lehet, megválok ruháimtól, aztán fehérneműben csobbanok egyet a hűsítő vízben. De ez még a jövő zenéje, picit beszélgetni szeretnék Alinox-szal, ha már így sikerült megzavarnom. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-12, 4:57 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//

*Nem szoktam ilyen nyitott lenni az emberekkel, de úgy érzem, hogy Galinában bízhatok és a francba is, szükségem van arra, hogy kibeszéljem, legalább egy picit azt, ami történt. Még mindig bánt, hogy Noel ismét hülyét csinált belőlem, de betelt a pohár, itt ér véget ez az egész, szóval nem fogok utána sírdogálni – gondolom persze ezt most -, és kemény leszek, megmutatom én neki, hogy nélküle is vagyok olyan jó. *
- Már nem tudom, hogy mit kéne gondolnom, szerintem igazad van, tényleg nem érdemel meg engem, ha egy szót se tudott szólni arról, hogy lelép. Mert nem azzal van a problémám, hogy eltűnik… *na jó, azzal is, de ezt most inkább nem mondom a lánynak. * - Hanem azzal, hogy ezt egy szó nélkül teszi. *sóhajtok is fel és aprókat pislogok is, miközben a szöszke szobatársamat figyelgetem.*
- Köszi, kedves vagy, hogy próbálod bennem tartani a lelket… nem is értem, hogy miért az ilyen pasikra bukom, akik csak ártanak nekem és miért nem nyitok a normálisak felé. Tiszta hülye vagyok. *egy kisebb mosolyra azért még futja, miközben a másikat nézem és a szavaira most már nem is tudok nagyon mit mondani… egy ideig csak magam elé meredek, majd rávágom azt, amit érzek.*
- Lehet, de nem fogom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem. Ő neki örök élete van, nekem nincs… nem fogok várni rá, mint valami hülye kis csitri, így járt. *mondom most ezt, de ha ismét meglátnám, minden összeomlana, úgy éreztem már jó ideje, hogy nekem ő a tökéletes, nem kell más férfi az életembe, ő benne megvan minden, amit akarhatok.*
- Hogy hol találtam? Ezt most komolyan kérdezed? *pillantok fel rá ismételten meglepetten.* - Seol tele van velük, te nem tudtad? *nem tudom elhinni, hogy komoly ez az egész, hiszen már jó pár hónapja ő is ide jár, a Mysterioba, biztosan tudomást szerzett már ilyesmikről. * - Egyébként nem, ne félj… Tudod, őt gyűlöltem eleinte, amikor megismertem, de aztán minden megváltozott és beleszerettem. Lehet, hogy ez a mérge miatt is volt, nem tudom, de így alakult, mindenféle mánia és koporsóban alvás nélkül… számomra ez nem vicces. *nem akarok csúnyán nézni rá, de mégse tudom én ennyire lazán venni ezt a témát, ahogy azt ő teszi, így inkább úgy döntök, ideje, hogy hanyagoljunk engem és inkább Galináról beszélgessünk, neki is van mit elmondania én nekem, így érdekelne is az a srác, akire utalt az előbb.*
- Daemonnek? Ő… ő tényleg furcsa alak. *bólintok is rá és nem is tudom, hogy melyikünknek van akkor rosszabb ízlése. Hallottam már arról a srácról és bár nem ismerem, őszintén szólva meg se akarom ismerni, de ezt inkább most nem hozom szóba, nem akarom megbántani a szobatársamat, tehát jobb is, ha most hallgatok az ilyen stílusú véleményemről.*
- És te hogy ismerted meg és mi tetszik benne? *akkor már én is faggatózom egy kicsikét, így figyelgetem a másik arcát, egészen addig, amíg nem döntünk úgy, hogy bemegyünk a vízbe. Jót fog tenni, fel fog frissíteni, de nem tagadom, a kilátás is jó, így visszavigyorgok a másik felé és már nemsokára a vízben is vagyunk. Érzékelem, hogy Galinának mintha elég lett volna, de nem baj, én még úszni szeretnék, így egy időre magára hagyom, majd csak pár perc múlva úszom oda hozzá és kapaszkodom meg abban a sziklában, amelyiken ő ül.*
- Na, kinéztél magadnak valakit? *teszem is fel a nagy kérdést szórakozottan, de ahogy figyelem, azok a srácok is mintha felénk néznének, sőt, van, amelyik még kezével int is nekünk, hogy csatlakozzunk hozzájuk az ugrálásban.*
- Van kedved vagy maradjunk? *a másikra bízom a döntést, nekem igazából mindegy, nem hiszem, hogy rögtön egy ismeretlen fogna meg és segítene túltenni magamat Noelen, de egy esélyt bármikor adok a dolognak.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-18, 11:31 pm

//NRT, Galina és Vixi, 2013.07.21.//

*Nem éppen én vagyok az, aki bárkinek is tanáccsal szolgálhatna, ha a fiúkról van szó, de ha már így alakult megpróbálok valami értelmes dolgot is mondani. Részben talán sikerül is. Vixi jól látja a dolgokat, én legalább is így gondolom, de az érzéseit akkor sem tudja csak úgy félrepakolni az útból. Nem tudom, hogy miért érdekli bármelyik nőt is az olyan férfi, amelyik bántja, de ezen abszolút nincs kedvem gondolkodni most. Amikor Vixi saját magát hülyézi le, nem mosolygok vissza, azt hiszem a vonásaim is szigorúbbak, mint általában.*
- Nem vagy az. *Jelentem ki mindenféle ellentmondást nem tűrő hangon; ebben aztán nem érdemes vitázni velem. Később biztosan ő is máshogy látja majd. Csak bólintok a következő kijelentésre, végül is ez lenne a helyes lépés, hogy ne hagyja magát kihasználni… persze, csak ha ő is így akarja. Egyértelmű, hogy Vixi is bőven túllépett már azon a határon, ahol még teljesen racionálisan képes látni a dolgokat és azok összefüggéseit. De ha már szóba kerültek a vámpírok, akkor rá is kérdezek, hogy neki hol sikerült találni egyet.*
- Dehogynem tudtam. Csak éppen még egyel sem találkoztam. *Húzom is el a számat, mintha a világ egyik legnagyobb tragédiáját jelentené nekem a dolog, ami persze némi túlzás, de valóban bosszantó, hogy még egy se akadt az utamba. Nem mintha olyan nagyon kerestem volna őket, de ha már ennyire tele van velük a sziget… Vixi már nyilván megszokta tőlem a fura humoromat, ezért fel sem veszem, amikor kissé csúnyán néz rám.* - Ne haragudj. *Ismét eljött az ideje, hogy előszedjem a békítő mosolyomat, ez általában működik, ráadásul most még őszinte is. Ennek ellenére Vixi most az én ügyemre irányítja a reflektorfényt… pedig az övé sokkal érdekesebb. Na de ha már kérdez, akkor válaszolok neki. A mosolyom csak szélesebb lesz, mikor ő is a fura jelzőt aggatja Daemonra, bár biztos vagyok benne, hogy másra gondol. Nyilván cifra dolgokat hallhatnék róla, ha tartanék egy rögtönzött közvélemény kutatást a diákok között.*
- Néhány hónapja találkoztunk, akkor, amikor elmentem begyűjteni azt a kis békát. *Na igen, emlékezetes este marad, az biztos.* - Őszintén szólva egyre több dolog tetszik meg benne, apróságoktól egészen addig, ahogy velem bánik. De ez semmit sem számít, nem is lenne szabad ennyire törődnöm vele, világosan közölte, hogy nem akar barátnőt. *Vállat vonok, ez tényleg olyan dolog, amire csak annyit lehet mondani, hogy ez van, felesleges is beszélni róla. Szerencsére Vixi figyelmét könnyű a jelen levő srácokra terelni, amikor pedig elindul a víz felé, nem kell kétszer hívnia engem sem, viszont hamar elunom magam.*
- Nem. Mindegyik helyes. *Válaszolom szobatársnőm kérdésére, amikor ő is odaúszik a sziklához, ahol éppen időzöm* - Neked melyikük tetszik? *Szerintem nehéz lenne közülük választani, nem mintha nekem ezt meg kellene tennem. Én is észreveszem, amikor az egyikük int nekünk, hogy csatlakozzunk. Ha egyedül lennék, akkor valószínűleg figyelmen kívül hagynám az invitálást.*
- Megyünk. *Jelentem ki, ha már rám lett bízva a döntés. Kimászom a vízből, majd határozottan megindulok a vízesés és a néhány várakozó felé, közben pedig próbálok barátságos fejet vágni. Valamiért meg vagyok győződve róla, hogy ezt csak Vixiért csinálom, egyedül nem akar idejönni hozzájuk és kell neki az önfeledt szórakozás, akkor hát feláldozom az oly nagyra becsült magányos perceimet… de persze ez nem igaz, én is örülök a társaságnak. Néhány percen belül pedig már bele is keveredek egy idióta versenyfélébe az egyik fiúval, akivel azon vetekszünk, hogy melyikünk tud messzebb ugrani vagy melyikünk ugrik nagyobb hasast. El kell ismernem, tényleg jól szórakozom.*
- Rég ide kellett volna jönni hozzájuk… *Ismerem be Vixinek, amikor egy fél percre magára hagyják a körülötte zsongó srácok. * - Jobb kedved van? *Én alig tudom megállni, hogy ne vigyorogjak folyamatosan, remélem, hogy a jókedvből a másikra is ragad valami.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-26, 9:36 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Nem tudom, hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet. Aideen már rég óta forgatja fel életemet, azonban a múltkori eset óta nem láttam. Ez nem feltétlen az ő hibája, mert nem is kerestem, ahogy most sem keresem őt, tehát nem feltétlen találhatna meg, attól függetlenül, hogy a szigeten tartózkodom. Nem azért kerülöm őt, mert nem szeretnék már vele lenni, vagy éppen nem hiányzik a vére, egyszerűen úgy érzem, kudarcot vallottam, és a bukást én nehezen viselem. Nem a sebeimet nyalogatom, csupán... egyedül akarok lenni, míg nem jön az a bizonyos szikra, ami majd utat mutat nekem. Nincsen mitől tartani, hiszen Noel már ismét nincsen körünkben, és úgy érzem, számára ez szórakozás. Időnként jön, felforgat mindent, majd akár a felelősségre vonás elől menekülve, el is tűnik. Ez azonban nem köti le érdeklődésem, nem is az én dolgom. Jelen pillanatban a vízesés előtt volnék, a zuhogó folyamot figyelem, s a kezemben tartott apró köveket hajigálom a vízbe, egyre növekvő erővel, ami a csobbanás mértékéből látszik és hallatszik. Engem azonban nem egyszerű kiszúrni, próbálok a fák rejtekében maradni - tulajdonképpen az egyik földhöz közelebbi ágon ülök -, és ruhám is a sötétbe olvad bele, bakancsomtól kezdve nadrágomon keresztül egészen a kabátomig, minden fekete. Nem kirívó, nem is mondanám strapabírónak, vagy általam kedvelt katonai ruházatnak, most inkább csak bele szeretnék olvadni a világba, így ha valaki rám pillant, eszébe sem juthat, hogy esetleg pszichopata lennék. Nem tudom. Az vagyok? Hát, ha is lennék, engem aztán nem érdekelne... Gondolataim már régen ide-oda kalandoznak, és őszintén szólva, fogalmam sincs, milyen régen tart márt fásultságom, kedvtelenségem. Majd csak kirángat belőle valami.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-29, 9:14 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Mostanában már nem agyalok azon, ami történt. Megtörtént, túléltem, és ő is. Nem tudom, hogy ez az élet, amit adtam neki, jobb-e számára, mint a halál, de már nem szeretnék tovább dilemmázni, szeretnék tovább lépni, élni az életemet. Jelen pillanatban is ezt teszem és bár már besötétedett, én mégse vagyok már a kastély rejtekében, hanem a kellemes időt kihasználva sétálok, egészen a vízesés felé, ahol talán még csobbanok is egyet majd az éj folyamán. Bár öltözetemen nem látszik, de fehérnemű helyett most egy fekete bikinit viselek, viszont ezt sikeresen rejti el fekete, rövid ujjú blúzom és combközépig érő, fekete szoknyám, melyhez most fekete szandál párosult. Kívételesen nem bakancsban vagy csizmában vagyok, olykor rám is rám fér az ilyes fajta viselet és nem is bánom, hogyha bárki így lát. Hosszú, most már derékig érő fekete tincseim csak úgy táncolnak a szélnek köszönhetően, ezüstös tekintetemet pedig kevéske, fekete smink díszíti. Az ösvényt hamar magam mögött hagyom, így térek rá a vízesés előtt elterülő füves-fás területre, mélyen magamba szívva a természet kellemes illatát, de amikor az aprócska kövek a vízbe hullnak, szemeim a fák körül kezdnek el kutakodni, kíváncsian figyelve azt, hogy vajon kitől származnak a dobások. Közeledek is az említett hely felé, majd amikor a lombok alatt vagyok, kiszúrom a rég nem látott, de egyben mégis fontos személyt. Egy ideje kerültem és tudom, hogy ő is engem, de úgy érzem, hogy ez így volt a legjobb, szükségem volt időre, sok időre azok után, ami történt, most viszont mégis, egy kedves mosoly jelenik meg arcomon, jobb kezemet felemelem és már felé is tekintek.*
- Szia. Rég láttalak… *szólítom is meg, nem mondva túl sokat szavaimmal, de hogyha nem akar látni, hát úgyis eltűnik majd. Nem tudom, hogy mit gondol rólam, hiányzok-e még neki vagy már talált magának mást, de talán most, a következő tette mindenre választ ad majd a számomra.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-08-31, 9:40 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Előre érzem az illatát, hallom lépteit, már régen tudom, hogy alattam áll, mikor hozzám szól, azonban csupán ekkor mutatom ki jelét annak, hogy észre is veszem őt... Talán abban reménykedem, hogy nem fedez majd fel? Egyszerű a mondat, nem is tudom, esetleg azt sem tudja, mit szeretne tőlem most? Mert én ebben a helyzetben volnék. Lassan fordítom feléje pillantásomat, egészen szemem sarkából figyelem, és csak utána fordítom feléje arcom.*
- Aideen. *ejtem ki nevét színtelenül, e szó akár köszönés helyett is szolgálhatna. Remélem apró sóhajom, és elkalandozó tekintetem nem fogja meg figyelmét, ám ezt követően lazán zuhanok a föld felé, és puffan lábam a talajon. Nem sietek semmit, szótlanul, szinte szoborként sétálok oda eléje, pár pillanatig csak nézem. Mit mondhatnék? Ő ezt nem érti, nem is értheti meg, nem kérhetem, és ha értené, nagyobb szégyenbe kerülnék, mint amilyenben most volnék. Én, a bérgyilkos, aki bárkivel végezni tud, kivéve azzal az állattal, aki a szerettével bánt el, annak ellenére is, hogy ígéretet tett védelmezésére. Próbálkoztam egyáltalán? Talán. Sírni biztosan nem fogok neki.*
- Látom... felépültél. *jelentem ki mereven a tényeket, s talán ő is érezheti rajtam a feszültséget, nyilván észleli, hogy nem köszöntöm úgy őt, ahogyan szoktam, és kifejezetten csendes, komoly és mozdulatlan vagyok. Mikor lettem ilyen érzelgős? Nem... nem is az vagyok, csupán sérti az egómat a helyzet, büszkeségem csorbát szenvedett, ahogy alapjában remegett meg a magamban lévő bizalmam is.*
- Nem hiszem, hogy segít, ha ezt húzom. Sajnálom, hogy nem tudtalak megvédeni, ahogyan felelősségre sem vontam a tettest. Megértem, ha csalódtál. *sóhajtok fel finoman és halkan, beszéd közben pedig mélyen a szemeibe nézek. Egyet biztosan én is tudok: a következményeket egy férfi mindig vállalja és viseli, ez az egész csupán erről szól, semmi másról, nem kell túldimenzionálni, nem lettem reménytelen romantikus, sem hős lovag... ismét csak az elveimhez tartom magam. Nem várom meg a válaszát, lassan sétálok a part felé, zsebembe csúsztatva kezeimet, de mivel nem tőle távolodom el, csupán vele egyhuzamban a parthoz indulok, talán egyértelmű, hogy nem elzavarom őt, de muszáj valahogy a feszültségem levezetni. Addig jó, míg a közel depressziós fázisban vagyok, mert ha másba csapok át...*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-01, 3:42 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Meglep, hogy pont ő van most itt, a vízesésnél, ahova az én utam is sodort, bár tény, hogy nem számítottam senkire se, most mégis, örömöt érzek Azrael láttán. Hiányzott, és bár annak idején haragudtam rá, sőt, féltem is tőle, a fajtájától, de mára minden rendeződött bennem. Érdeklődve meredek hát rá, miután megszólítom, de csak egyetlen szót hallok tőle, a nevemet, melynek hangsúlyában semmi sincsen, üres, semmitmondó, egyszerű megállapításként hangzik. Na de még mielőtt én bármit is mondhatnék, a férfi már le is ugrik a fáról, majd egyenesen felém tart, így én csak kíváncsian méregetem őt, mivel nem sokat változott azóta, hogy nem láttuk egymást, ahogy talán én sem. Maximum kicsit felnőttesebb lettem, hiszen a hónapok telnek, nem áll meg az idő fölöttem. *
- Igen, már jó ideje. Csúnya is lenne, hogyha a mágia világában elhúzódnának a sérülések. *jegyzem is meg egy kisebb mosollyal arcomon, bár ez a mosoly most nem túl őszinte. Nem is értem, hogy miért kell most felhoznia azt, ami történt, rég volt már, igazán tovább léphetne rajta, de ha ő így szeretné, hát legyen. Én is vissza fogok emlékezni arra a másik vámpírra, kit azóta se láttam, talán már a közelben sincs… nem tudom, de nem is érdekel. Ez a rideg viselkedés viszont kicsit fáj, érzem a hiányát az ölelésének és a kedves énjének, amelyről én tudom, hogy benne él, még akkor is, hogyha oly sok ember elől titkolni is akarja igazi valóját. De még nem vezethetem én a beszélgetésünk szálát, hagynom kell, hogy elmondja azt, amit szeretne, így figyelek hát rá és hallhatom is bocsánatkérését, melyre kissé lesütöm szemeimet. Most erre mégis mit kéne mondanom? Oly rég volt már…*
- Rég volt már, szinte el is felejtettem, ami történt. *emelem fel lassan a fejem, hogy ismét a szemeibe nézhessek, így engedve elmélyülni azt a csodás, természetellenes szempárt az én ezüst íriszeimben. A varázs viszont hamar megszakad, Azrael ellép mellőlem, majd a part felé sétál, én pedig egy aprócska sóhaj után a másik felé indulok, hogy pontosan mögötte állhassak meg.*
- Még mindig emészted magad? *kérdezek rá halkan, majd puha, meleg kezem a vállára téved. * - Lépj túl rajta, már én is megtettem. *talán az, hogy ezt hallja tőlem, segít valamennyit, de ha nem… hát akkor nem, nem nagyon tudom, hogy mit kellene tennem, vele együtt én se nagyon értek az érzelmek teljes kimutatásához, engem is ő tanított meg igazán élni, vele élni, nélküle pedig oly béna vagyok, mint amilyen akkor voltam, amikor megismertük egymást. *
- Vagy őrlődj és kerülj el továbbra is. *eresztem el lassan, így sétálva mellé és lassan ki is bújtatom lábaimat lábbelimből, mivel nem óhajtok a parton maradni. Nem azért jöttem ide és elszomorodni se akarok, épp elég szomorúság ért nemrég, nincs szükségem még egyre és talán ha látja, hogy én tényleg tovább léptem, Azraelnek is menni fog.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-01, 9:15 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Fogalmam sincs, miért itt és most találkozom vele, de olyan mélyen ülök gondolataimban és olyan erősen tart fogságban a letargia, hogy még kedvem sincs menekülni, mielőtt észre is vehetne akár. Maradok itt, lesz ami lesz, ezért amint szavait hallom, erőt véve magamon indulok meg feléje. Feleletére nem reagálok semmit, egyszerű hümmögés hagyja el számat, úgy mérem őt végig, mint aki jelet keres arra, hogy hazudik a lány állapotát illetően. Nem találok, talán nincs is értelme keresni, ezért végül nehezen bököm ki, ami bánt, s mint látom, ezen nem osztozunk. Érdekes...*
- Pedig te voltál a szenvedő alanya egy igazságtalanságnak. Velem szemben anno elég sokáig haragot tartottál, de Noel más? *vonom fel szemöldökömet, és nyilván nem utalok semmire, egyszerűen nem értem a helyzetet. Auráját is szemlélni kezdem, de nem, ismételten nem hazudik, ami kettős érzelmeket vált ki belőlem. Egyik részről örülök, hogy ezen túl tud lépni, nem viseli meg olyan szinten, ahogy gondolom, másik oldalról azonban nem értem, hogyan képes valaki felejteni egy ilyen után. Odébb sétálok, muszáj valahogyan mozognom, de a közeledő léptek zajából hallom - akármilyen csendesen is indul felém -, hogy hozzám tart.*
- Tudod ha rajtam múlik... és lehetőségem lesz rá a jövőben. Kerüljön bármibe, Noel végleg meg fog halni. Talán még Vixilient is megtalálom pár szép szóra. *vonom meg csendesen a vállaimat, és gyakorlatilag mindenhova nézek, kivéve a lányra, így kezdem most a csillagos eget szemlélni hátra hajtott fejjel, mint aki onnan vár jelet. Szóval én nem tudok rajta túllépni... maximum feldolgozni, ez a nagy helyzet. Szinte bizsergés fut végig vállamból a testemen keresztül, ahogyan hozzám ér, rettentő régen nem éreztem már élő ember melegét. Nyúlnék hozzá, ám ekkor beszél tovább, s amint mellém lép, gondolkodón vizsgálgatom az arcát.*
- Kerülni? Miért, te talán kerestél? Esetleg ma indultál a keresésemre azért, mert túlléptél rajta? *ráncolom össze homlokomat, de a következő pillanatban csak elfordítom a fejemet, kifújom a levegőt, és egy apró mosoly suhan át az arcomon. Nem tudom hogyan csinálja, de elég itt lennie, valahogyan még ilyen téma mellett is elő tudja rángatni jobbik énemet.*
- Azért remélem, senki nem környékezett meg az iskolából. *vigyorodom el kajánul magam elé, ezzel jelezve, ha esetleg kétségei támadnának a kapcsolatunkat illetőleg, hogy én tartok rá igényt, és nem engedem meg senki másnak, hogy olyan helyzetben álljon a lánnyal, ahogyan én. Talán ő is tudja a hirtelen felcsillanó tekintetemből, hogy kezd aprón, de visszatérni a kedvem.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-02, 10:17 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Szeretném tisztázni azt, ami kettőnk között van és azt is, ami történt, de ehhez Azraelnek is megértőnek kell lennie, nem pedig úgy kell hozzáállnia a dolgokhoz, hogy az én magyarázatomat várja. Ahogy mindig, most is sikeresen ért félre, én pedig csak egy fáradt sóhajt hallatok, úgy rázom meg kissé fejemet is, majd nézek is rá helyes arcára.*
- Nem fogok neked magyarázkodni, de az idők változnak, úgy érzem, hogy én is erősödtem és komolyodtam, nem vagyok már a régi Aideen. Tovább tudtam lépni, mert tovább kellett lépnem, hogyha nem akarok a múlton rágódni és mivel az én életem nem tart örökké, így meg is tettem. Itt semmiféle összehasonlításról sincs szó. *jegyzem is meg végig arcát figyelve, de hogyha nem lesz képes felfogni szavaimat, akkor azt hiszem, hogy nem tudok mit tenni a dolgok ellen, túlmagyarázni nem fogom, ha nem ért meg. Majd talán egyszer, végülis, neki van ideje átgondolni mindent annyiszor, ahányszor csak akarja. Ő viszont hamarosan tovább lép, egészen a parthoz sétál, ahova néhány másodperc múlva én is követem, úgy téve fel egy nagy kérdést és már hallhatom is azt, hogy a bosszú elevenen ég benne, mint az a tűz, mely soha ki nem alszik, és ez belül azért engem is örömmel tölt el.*
- Én nem foglak megállítani, de mivel eddig se tettél semmit, nem tudom, hogy most már lenne-e értelme, mivel én is már magam mögött hagytam a múltat. *teszem is nemsokára kezem vállára, de nem hagyom ott oly sok ideig, mint aminek talán örülne, hanem mellé lépve vázolom fel a másik opciót, hogy akár el is kerülhet, ahogy azt eddig tette, de erre is mintha csak visszatámadni tudna. Ahj Azrael, te soha se változol.*
- Nem kerestelek, de nem is kerültelek. Gondoltam majd ha úgy alakul, úgyis találkozunk, nem akartam semmit se siettetni és én is addig a tanulmányaimra koncentráltam. *mesélem is el neki azt, amit tettem, majd végül a lábamról is lekerülnek azok a bizonyos cipellők, hogy hamarosan majd a vízben is lubickolhassak egyet. A következő szavai viszont teljességgel meglepnek, így aprókat pislogok felé, majd oldalra is biccentem fejemet.*
- Nem igazán. Azt nem mondom, hogy nem nézett meg senki, de konkrétan nem nyomultak. *bújok ki most már a szoknyámból is, mely után a csinos blúz gombjai következnek, amiket szépen lassan ki is gombolok, majd veszem le magamról, hogy most már a fekete bikini kerüljön előtérbe. Azrael láthatja, hogy külsőleg is változtam, ugyanis alakom sokkal szebb, melleim és hátsóm formálódott, mintha magasabb is lennék, tehát valószínűleg tetszetősebb lehet a látvány, mint amilyen régen volt, a kislányos Aideen tényleg már eltűnt.*
- És te veled mi a helyzet? Nem találtál senkit utánam? *kérdezek rá én is kíváncsian, majd ez után lépek be a kissé hűvös, de mégis kellemes vízbe, hogy lassan haladhassak befelé. Nem tervezek nagy úszást, de egy kicsikét most akkor is meg fogok mártózni benne.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-13, 2:36 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//

*Nem éppen így terveztem ezt a mai napot, hogy majd Galinára uszítom minden bajom és lelkizni fogok vele Noelről, de szükségem van erre a beszélgetésre. Eddig is megtehettem volna, hiszen a szobatársam és talán a barátnőm is lenne, ha közelebb engedném magamhoz, de mégis, képtelen voltam erre, most viszont csak úgy jönnek azok a bizonyos szavak, amelyek a szívemet nyomják. Hülyének érzem magam, amiért mindig bedőlök neki, de nem tudok mit tenni, szeretem azt a férfit, minden hibájával együtt, de azzal, hogy folyamatosan megbánt, bosszúm el fogja őt érni. Viszonozni fogom a megbántást, és tudom, hogy sikerrel fog zárulni mindez. Galina viszont kedves marad továbbra is, nem érzi úgy, hogy hülye lennék, amire most már csak egy picinyke mosoly lesz a válaszom, szavakra itt talán nincs most szükség.*
- Fura, hogy még nem találkoztál velük. Nem tudom, hogy jól jártál-e vagy sem, ebben nem tudok túl racionális lenni. *pillantok is felé szomorú tekintettel, bár tény, hogy legtöbben gyűlölik őket, én mégis más vagyok és igen, Noel miatt. Viszont nem akarok most tovább rajta agyalni és róla beszélni, ezért is irányítom a beszélgetést Daemon-re, aki számomra nagyon is negatív diák itt, nincs túl jó híre, de ki vagyok én, hogy bármi rosszat is mondjak róla? Nekem vámpír pasim van… volt, tehát még mindig rosszabb vagyok, mint Galina. *
- Oh, szóval ezek szerint valamivel sikerült megfognia. *bólintok is rá, majd hümmögök is hozzá kicsit. * - Szerintem ez csak szöveg, amit a pasik előszeretettel mondanak. Nincs felelősség, ha nincs barátnő, de szerintem hazudik. Mármint nem biztos, de van rá esély, szóval ha úgy van, állja sarkadra, vesztenivalód nincs. *bíztatom egy kicsikét Daemonnel kapcsolatba és remélem, hogy nem fogom megbánni ezt a tettemet, nem szeretném, ha Galina is megégetné magát, az elég szomorú lenne. Talán tényleg jobb is most a témaváltás, mely a vízesésbe ugráló fiúkról szól, na meg arról, hogy úsznunk kéne – én végtére is ezért jöttem le elsődlegesen -, így nemsokára már bikiniben indulunk meg pancsolni, miközben hallom, hogy a lány szerint mindegyik helyes.*
- Azért szerintem ennyire nem néznek ki jól. *jegyzem meg a sziklához érve és ez után tekintek fel én is rájuk, így figyelve meg jobban őket és végül az egyik szőke, kissé hosszabb hajú fiún állapodik meg tekintetem.*
- Az a szőke. *jelentem is ki, miközben a mellette álló barna hajú srác már hív is minket. Nincs ellenvetés, tehát hamarosan kimászva a vízből meg is indulunk a négy fős társaság felé, akikhez odaérve már meg is történik a gyors bemutatkozás. Van, amelyiket már láttam a suliban, de nem tudtam volna megmondani a nevét, és hát a játszadozás meg is kezdődik. Ugrálunk, hülyülünk, telik az idő. A szöszke viszont amennyire jól néz ki, annyira nem kellemes a társasága a számomra, szóval hamar rájövök arra, hogy itt tényleg csak az időt fogjuk eltölteni, de nem iszok meg velük semmit se ezek után. Jó idővel később viszont amikor Galina ismét mellém kerül, csak érdeklődve pillantok felé.*
- Lehet, bár nekem lassan elég volt. *igazítom is meg kissé kócossá vált hajamat, mely nem valami egyszerű művelet, így végül fel is adom és már bólintok is.* - Igen, lényegesen jobb, de szerintem én most már megyek. Kibolondoztam magam és akad még más dolgom is. Jössz te is vagy még maradsz? *a lány válaszától függ, hogy együtt hagyjuk-e magukra a szomorú fiúkat vagy én egyedül indulok-e vissza a suli felé. A Mysterioba érve jöhet egy fürdés a víz után, majd pedig egy kis tanulás is, abból sose elég. Mégis, jó döntés volt ez a kis kikapcsolódás, tényleg legalább néhány órára elfeledtem a gondjaimat.*

//Bocsi, hogy ilyen lassan írtam, de köszönöm a játékot, jó volt. Smile //
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-15, 10:10 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Aideen elég érdekesen működik. Valóban ilyen megbocsájtó lenne, vagy ez csak egyszeri alkalom? Miért pont azon kell túllépnie, amin én nem tudok? Szükségem lenne majd a támogatására, bár... talán magam is úrrá tudok lenni a helyzeten, már ha adódik rá lehetőségem. Csupán türelmesnek kell lennem. Nekem van időm, ahogy Noel-nek is. Az már más kérdés, hogy a két lánynak ennyi nincsen, de nem is számítok elhúzódó problémára.*
- Értem. Akkor a szüleid gyilkosát sem keresed tovább? *fonom karba a kezeimet, mert azért kíváncsi lennék, nála hol húzódnak a határok, ha a túllépésről van szó... azért ezt csak nem adta még fel, mert ha nem így volna, az bizony meglepetésként érne engem. Valahogyan tetszett a szemében az az elszántság, amikor erről beszélt, és nem szeretném, ha ez kiveszne belőle.*
- Noel nincs itt egy ideje. Külön nem rohangálok utána. Főleg, hogy van még itt valaki, aki egyszerűbb eset nála. *mordulok fel, mert annak ellenére amit mond, mintha valami csalódottságot, esetleg megvetéssel kevert szánalmat éreznék ki a mondatból... eddig sem tettem semmit? Mert nem volt lehetőség, az viszont nincs kizárva, hogy a jövőben lesz. A magyarázata már szokásos mondat számomra, hiszen ismerem... tanult. Azért nem támadok csupán vissza, mert én sem kerestem őt, okkal, így tehát nincs miért dühösnek lennem. Nincs rá jogom.*
- Azért remélem, hogy innentől nem csak én foglak ismét keresni téged... *jegyzem meg, hiszen ha már találkozunk, nincsen okom rá, hogy tovább kerüljem. A nehezén már túl is estünk. Igazából kezdek engedni, valahogy nyugtatólag hat a közelsége, és tulajdonképpen nem érek vele semmit, ha makacskodom. Kíváncsian figyelem a vetkőzési folyamatot, ám a magam részéről nem teszek semmit, ami jelzést adhatna arról, hogy esetleg nekem is szándékom lenne fürödni.*
- Megnéztek? Hm... és mondd, jól esett? *kérdezek rá, ám a hangsúlyomban egyszerű kíváncsiság lapul csak. Én aztán nem vagyok féltékeny rá, tudom, hogy a mi kapcsolatunk különleges, azt nem cserélné el bármiért, és a fiatal fiúkák valószínűleg nem elegek Aideen igényeinek. Következő kérdésére már annyira egyértelmű a válasz, hogy inkább csak horkantok egyet.*
- Ugyan kit találtam volna? Úgy kérdezed, mintha veszélyben éreznéd magad ilyen téren, mondd, csak nem tudsz valakit, akit vetélytársnak éreznél? *vonom fel egyik szemöldökömet, míg a vízhez közeli sziklákhoz sétálok emberi tempóban, majd arra telepszem le, és onnan figyelgetem a lányt. Egyelőre nem szándékozom oda menni, ahhoz nincs hangulatom, így inkább csak csendesen figyelgetem őt, mert egyértelműen tetszik a látvány, ezt láthatja is rajtam.*
- Nincs kedved nálam tölteni az estét? *teszem fel az egyszerű kérdést. Ebben semmi hátsószándék nincs, de ha már itt van, olyan régen találkoztunk, hogy nem engedném el egy könnyen, és mutatni is szeretnék valamit neki. Hiszen tudhatja, hogy az én szobámban rengeteg érdekesség lapul, olyanok is, amikről nem gondolta volna, hogy érdekelnek engem. A művészeteket például aktívan művelem, nyilván csak unaloműzés céljából, de már egész jó vagyok...*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-16, 12:51 am

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Én már szeretném lezártnak tekinteni a Noeles ügyet, éppen elég ideig szenvedtem miatta és féltem attól a férfitól, nem szeretném ezt tovább tetézni és ezt igazán felfoghatná végre Azrael is. Sajnos viszont nagyon úgy tűnik, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű, így kérdez rá a szüleim gyilkosára is, melyre most már dühösen villan felé a szemem.*
- Ez nem volt szép, remélem, hogy te is tudod. A két dolog nem összehasonlítható. *remélem érzékeli, hogy azért mi is a különbség a halott szüleim és egy őrült között, aki engem bántott, bennem tett kárt, nem pedig egy szerettemben. Viszont ha nem, akkor nem, de ha még pár ilyen dolgot mond vagy kérdez, félő, hogy ismét nem fogunk egy ideig beszélgetni egymással. *
- Nem tudom, hogy merre van és hogy hova ment, de egy ideig itt volt, akkor se léptél. Én csak ezt mondom… *jegyzem is meg, de az utolsó, nyitva hagyott mondat mégis foglalkoztat.* - Kire gondolsz? Megint arra a szerencsétlen lányra? Szerintem épp elég neki, hogy ismét eltűnt ez a nagy szerelme… összefutottam vele néhányszor, szóval őt hagyd. *nem tehet róla amúgy se, hogy mit tett velem Noel, én pedig nem fogom őt hibáztatni. Én voltam a szenvedő fél, had mondjam már meg én, hogy mi legyen, főleg, mivel ez a férfi itt előttem tényleg nem állt bosszút értem. Egy ideig fájt ez a tény, de mostanra már ebbe is belenyugodtam, most mégse fogom elhallgatni előle érzéseimet. Nem kerestem, de nem is feltétlenül kerültem, ezt közlöm is vele, de a szavai oly furcsák…*
- Most ezt úgy mondod, mintha ismét minden a régi lenne, pedig még csak pár perce beszélgetünk. Nem tudom, hogy mi lesz ez után, Azrael. *ismerem is be őszintén, majd döntök úgy, hogy megteszem azt, amiért ide jöttem, tehát nekiállok vetkőzni, hogy nemsokára majd a vízben úszkálhassak egy kicsikét és közben azért válaszolok is a másiknak. Nem titok az, ami történt. Újabb kérdését hallva viszont kissé elmosolyodom, majd aprót biccentek is fejemmel.*
- Igen, persze. Nem sűrűn fordult ez elő velem régen és most nagyon is jól esik, hogy észrevesznek és nem feltétlenül néznek különcnek. *ismerem is be, majd kérdezek vissza én is, ugyanis érdekel, hogy vajon most már más nővel osztja-e meg a lakosztályát, mással olyan-e, mint amilyen velem volt, minden… Ahogy viszont felhorkan, majd beszélni kezd, úgy nyugszik meg szívem.*
- Nem tudhatom, hogy mit érzel már irántam, hiszen jó ideje nem találkoztunk. Egyébként nem tudom, fogalmam sincs, hogy kikkel futottál össze és hogy esetleg ki tetszett. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen lány, akin megakadt a szemed. *tekintek is felé egy pillanatra, majd ez után sétálok be a hűvös vízbe, ahol először még ismerkedni kezdek annak hőmérsékletével, így mosva meg magam kissé, majd nemsokára már nyakig el is merülök benne, amikor meghallom a hirtelen ért kérdést.*
- Hogy mi? Nem… izé, én nem gondoltam semmi ilyesmire se, hiszen régen beszéltünk utoljára, nekem megfelel az is, hogy sétálunk egyet a városban, szóval szerintem most még nem lenne jó ötlet. Majd talán legközelebb. *utasítom is vissza a meghívást a tőlem telhető legkedvesebb módon. Nem, tényleg nem érzem úgy, hogy jó ötlet lenne most hozzá mennem és ott töltenem az egész éjszakát, kettesben vele. Erre szerintem még nem készültem fel belül, fogalmam sincs, hogy miként is viselkednék vele, tehát a-a, húzom még kicsit a dolgot. A következő pillanatban fekete üstököm is a víz alá kerül, így kezdek el a zuhatag felé úszkálni, hogy csak néha jöjjek fel egy kis levegőért. Igen, szándékomban áll most kicsit kizárni Azraelt, annyira fura ez a találkozás, még nehezen állom meg a helyem úgy, ahogy kellene. Ahogy viszont a vízesés aljához érek, akkor ismét feljövök a felszínre és kíváncsian pillantok vissza felé, hogy vajon még mindig a sziklán ül-e vagy szeretne-e ismét mondani valamit. Nem zártam még le a társalgást, de láthatja, hogy tényleg pancsolni jöttem most le, tehát talán nem veszi rossz néven a fürdőzésem. Ha pedig mégis… hát nem tudok mit mondani majd erre.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-16, 4:12 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//


*Nem ért engem. Annak ellenére is, hogy rengeteg időt töltöttünk együtt, nem érzi még át ösztönösen, nem ismer eléggé, hogy tudja, mit miért teszek és mondok. Nem baj... magyarázok számára, hiszen így fejlődhet. Direkt teszek fel számára provokatív kérdést, amire érkezik a válasz, melyet remélek.*
- Miért ne lenne összehasonlítható? Nyilván... nem felejtetted el a célodat, mert a szüleid életed fontos részét képezték. Szeretted őket. Azért akarsz bosszút, mert kedvesek a szívednek, mert igazságtalanság történt. Nálam... pontosan ez a helyzet... és amíg te nem felejted el a szüleid gyilkosát, addig én sem fogom azt, amit Noel tett. Érted? *hajolok hozzá közelebb, hogy szelíden, halkan fejtsem ki számára gondolataimat, közben borostyán tekintetemmel merülve el az ő ezüst szemeiben. Hiába állítja, hogy őt nem érdekli, azért arra még futja a maradék emlékeiből, hogy engem is hibáztasson.*
- Szerinted miért nem léptem? Noel erősebb nálam, kellettél volna te is. Olyan állapotban, képes lettél volna bármire? Engem sem akartál látni... Viszont ahogy hallom, te már nem akarsz ebben részt venni. Nem probléma, akkor egyedül oldom meg. *rántom meg a vállam, s részemről pedig itt van szúrás a lány felé. Azt viszont hallom, hogy lágy a szíve, amikor azonban védeni kezdi Vixilient, azonnal villan a szemem, tűz lobban benne, nem parázs, és arcom is dühösen rándul meg.*
- Óh igen? Találkoztál vele? Mondd csak, ő hogyan értékelte a viselkedését, szerepét ebben a helyzetben? Mert én egyszerűen hálátlannak tartom. Én megvédtem őt, amíg nem volt itt Noel. Én szórakoztattam őt. Én foglalkoztam vele. Ennek ellenére, ezt bizonyára képtelen volt említeni annak az őrültnek, ahogy talán azt is, hogy ő kérte a harapást... akkor pedig nem érdekel kinek a tulajdona, ha az másnak ajánlja fel a vérét. Hibás és bűnös. Semmi nem mentesíti őt, mert vétkesek között cinkos aki hallgat. *csattanok fel haragosan. Aideen nem látja át a helyzetet, ő csupán a saját, szenvedő szerepéből tekint a dolgokra, én már átélőként, célpontként, résztvevőként, stratégaként látom a történteket. Magasabb szintről. Vixilient semmi nem mentesíti, az sem, ha Aideen mentegetni próbálja, mert előbb kellett volna annak a lánynak gondolkodnia...*
- Aha... tehát szerinted nem kéne a régi helyzethez fordulni vissza? *komolyodok el, és most hangszínem is zuhan. Miért? Őt már nem érdekli mi történt, túllépett rajta, ennek ellenére láthatóan engem ostoroz és büntet. Nem kérdezek mást, nem is mondom el, én mit gondolok, őt akarom hallani, erősítse meg, hogy helyesen értem amit mondani szeretne... Ilyen módon már nem is reagálok következő válaszára, egyszerűen hümmögöm el magamat, láthatóan feszült vagyok.*
- Hát... ez csalódás. Értem már, miért mondod amiket mondasz... nem ismersz és nem értesz engem. Kár. Azt hittem, ezt a témát elégszer magyaráztam már neked, és elégszer bizonyítottam, de ezek szerint nincs így... egyszerűen egyenlő szintre helyezel a többi férfival, és azt hiszed, én is teljesen úgy működöm. *rázom meg a fejemet szomorúan, és őszintén be kell valljam, sért amit gondol. Amikor Aideen találkozott velem, még javában fejlődő korban volt, egyértelműen nem a külseje miatt tetszett meg elsődlegesen, és azt gondoltam, tudja, hogy nekem más a fontos, más érdekel. Ilyen unalmas apróságoknál nem ragadok le, hogy majd én nézegessem a szép lányokat. Röhej. Ezt az emberek teszik, de én embernek is különc voltam...*
- Lassan őszintén mondhatnád el, mit gondolsz rólam. Haragszol rám? *kérdezek vissza, amikor elutasít engem. Tudja, hogy nem feltétlen van választása, ám magam alatt én sem vágom a fát, hogy kényszerítsem... Közben le is ugrok a szikláról, és inkább a fa törzséhez sétálok vissza, hogy oda támaszkodjak, és ott fűzzem karba a kezemet. Mást vártam... teljesen mást, számítottam a gondokra, de ilyen szintű távolodásra? Nem érdemlem meg én ezt.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-16, 6:09 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Nem is értem, hogy gondolhatja azt, hogy a szüleim halálát Noel tettéhez hasonlítja. Szerintem a két dolog nagyon is különbözik egymástól és ezt neki is fel kellene fognia, főleg, mivel bánt az, amit mond. Nem, én erre nem vagyok most kíváncsi. Rég nem találkoztunk és hogyha csak piszkálni akar, akkor akár várhatunk ismét egy hónapot addig, amíg ismét összefutunk.*
- Én ezt tökéletesen értem, Azrael, de nálam akkor is más az, hogy én tovább tudtam lépni azon, hogy bántott, ahogy annak idején te is bántottál engem és azon is tovább léptem, de azon nem tudtam, ami a szüleimmel történt. Ezt te is képes vagy megérteni vagy továbbra is ki szeretnéd forgatni a szavaimat? *teszem fel most már a nagy kérdést, ugyanis nem várom azt, hogy elfelejtse azt, ami történt, ezt pedig neki is tudnia kell. Mégis, amikor lehetősége lett volna rá, nem lépett, én ezt láttam és nem felejtem el ezt az egészet. Szomorú voltam azért, mert nem tett valamit Noellel, de most már mindegy, most már nem hiszem, hogy bármiféle bosszút is kellene állni, lehet, hogy ő húzná a rövidebbet, azt pedig nem szeretném. *
- Kellettem volna én is? Nem kértél meg erre, nem emlékszem ilyesmire. *rázom is meg kissé a fejem, mert tényleg nem rémlik, hogy együtt kellett volna bármit is tennünk Noel ellen, bár tény – de most be nem vallanám -, hogy nem mernék ártani annak a vámpírnak, félnék, hogy megismétli azt, amit tett… tehát nem, jobb nekem tőle távol maradni.* - És te is tudod a választ, hogy nem lettem volna. De kérlek engem hagyj ki ebből, még egyszer nem akarom azt, amit akkor éreztem. *ismerem is be és most egy pillanatra észre is veheti tekintetemben a fájdalmat, tehát nem, teljesen nem felejtettem el, élénken él bennem az, ami történt, egyszerűen rettegek attól a férfitól, éppen ezért megtartanám a kellő távolságot tőle, nem pedig a bosszún gondolkodnék. Vixiliennel is azóta sikerült megbeszélnem a dolgokat és át tudom érezni azt, amit ő érez, ezt pedig finoman most Azraelnek is elmesélem, de érezhetően nem tetszik neki a dolog. *
- Igen, párszor összefutottunk. Nem tudom, hogy ez miért meglepő a számodra, mivel évfolyamtársak vagyunk. *pislogok aprókat a férfi felé, mely után már elő is jönnek azok a bizonyos kérdések, amire halkan fel is sóhajtok. Nem szívesen feszegetem most ezt a témát.* - És ezt most miért nekem mondod? Már nem egyszer hallottam ezt tőled, beszéld meg vele, hogyha annyira érdekel a dolog és ne én velem. Ő sajnálja azt, amit Noel velem tett, de mivel az a vámpír eltűnt, nem tud már semmit se tenni, az is bántja, hogy ez történt. Ha akarod, megkérem rá, hogy találkozzon veled és akkor tudtok beszélni. Ehhez mit szólsz? Szerintem belemenne… bár én örülnék, hogyha nem bántanád. *ennyit tudok most tenni ezért az egészért, tehát Azrael is láthatja, hogy én próbálkozom, neki kell eldöntenie, hogy él-e ezzel a lehetőséggel vagy sem, ahogy azt is, hogy minden bosszúvágyát Vixin tölti-e majd ki vagy inkább azon, aki az igazi bűnös. Viszont kicsit később is félre leszek értve azzal, hogy nem tekintek még mindent a réginek, így szomorodom el most már ezen az egészen.*
- Én ezt nem mondtam, csak azt, hogy még nem minden a régi. Most találkoztunk, mit vársz tőlem? Hogy rögtön a karjaidba omlok? *teszem is fel a nagy kérdés, mely után azért elmesélem azt is Azraelnek, hogy nem egy fiú nézett meg engem az utóbbi időkben, mely jól esett, már hogy ne esett volna jól, mégis az érdekelne, hogy vele mi a helyzet. Tényleg hülyeségeket beszélnék úgy, ahogy ő mondja? Mi van velem?*
- Nem mondtam egy szóval se, hogy olyan vagy, mint mások, mivel ez nem így van, de ettől függetlenül furcsa, hogy csakis én vagyok az, aki tetszett neked, és más nem fogott meg. *ismerem is be, mert ennyire nem tartom magam különlegesnek, most mégis nagyon úgy tűnik, hogy ő ezt próbálja a tudtomra adni. Annyira furcsa mindez, de mégis, örülök annak, amit hallok. A meghívást viszont vissza kell utasítanom, nem biztos, hogy mindez annyira jó ötlet lenne, fogalmam sincs, hogy mit várna el tőlem és nem lennék képes még bármire, amit esetleg kérne tőlem, tehát egyelőre egy minimális távolságot megtartanék kettőnk között.*
- Nem haragszom, egyszerűen nem akarok még nálad aludni. *tekintek vissza rá, majd kis szünet után folytatom.* - Már párszor elismételtem, hogy most látlak néhány hónap után először, mégis mit vársz tőlem? Nem tudok úgy tenni, mintha tegnap váltunk volna el. *csóválom meg fejemet is, majd inkább kis időre a víz nyugtató ölelését választom Azrael helyett, így merülök le a mélybe, majd úszok el a vízesés aljáig, ahonnan visszanézek a vámpír felé. Ő azóta már helyet váltott, nekem pedig talán tényleg ideje lennem odamenni hozzá, így végül a part lesz az újabb célpontom. Hát… ennyit az úszásról. Pár perc múlva elhagyom a hűvös vizet, így érek ki a nem túl meleg levegőre, majd csavarom ki dús, fekete tincseim közül a vizet és közben a másik felé sétálok, hogy kicsivel előtte álljak meg.*
- Most mire gondolsz? Mit szeretnél? *teszek is fel pár kérdést halkan, miközben továbbra is a másik tekintetét vizslatom. Úgy érti a kérdésemet, ahogy csak akarja, rá van bízva, én csak válaszokat várok, akármilyeneket. De tényleg érdekel, hogy mi járhat a fejében és hogy mire vágyhat.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-17, 2:39 pm

//NRT: Galina és Vixi - 2013.07.21.//

*Nem gondoltam, hogy ennyire bele fogunk merülni a pasik témába, na nem azért, mert ne lehetne beszélni róla, csak eszembe sem jutott, hogy Vixi pont velem akarna lelkizni. Sajnálom, amiért úgy érez, ahogy, de ilyen helyzetben a kibeszélésen és egy halom édességen kívül nem is nagyon segít semmi. Nem fogom őt semmiért sem elítélni, mégis miért tennék ilyet, joga van azt szeretni, akit csak akar. Akár ember vagy bármi más... egy vámpírral mondjuk nekem egész más terveim lennének, de még nem hozott össze velük a sors és Vixivel együtt én sem tudom igazán eldönteni, hogy ez jó vagy rossz dolog-e.*
- A vámpírok szerencsések, hogy még nem találkoztak velem. *Jelentem ki végül. Én is mesélek egy kicsit egy bizonyos valakiről, nem sokat, csak amivel válaszolok szobatársam kérdésére. A válasza akár meg is nyugtathatna, de nem hiszem, hogy Daemon hazudna ilyen téren, miért tenné? Vele kapcsolatban valóban nincs vesztenivalóm? Szerintem van. De mivel úgysem tudunk mit kezdeni a témában felmerült két úriemberrel, ezért felesleges is most tovább agyalni rajtuk, inkább foglalkozhatnánk olyanokkal, akik jelenleg a közelünkben vannak. Nekem persze eszembe sem jutna, hogy esetleg társaságban is jól érezhetném magamat, de ha már Vixi is itt van, akkor miért ne. Végignézve a fiúkon, én helyesnek tartom őket, nem kimondottan, de mégsem csúnyák, a másik lány válaszán pedig felnevetek. Látszik, hogy nem élt 13 évig Szibériában egy olyan nemzet fiai között, akik nem éppen a szép vonásaikról híresek. Néhány percen belül már együtt játszadozunk velük, én kifejezetten jól érzem magam az egyikkel. Vixi viszont nem tudja túl jól leplezni, hogy kicsit unja a társaságot, de legalább már nem tűnik annyira rossz kedvűnek. Végül is ez lett volna a cél.*
- Egyedül? Dehogy maradok. * Úgy mondom, hogy csak ő hallja, nem akarom megbántani egyik fiút se, végül is nekem jó társaságnak bizonyultak, de Vixi nélkül akkor sem maradok velük. Elköszönünk tőlük, kicsit csalódott fejet vágnak, de ismerve az ilyen típusú srácokat néhány percen belül úgyis találnak más lányokat. Összeszedem a ruhámat és a plédet, majd elindulunk vissza. Nekem is lenne más dolgom is, de jó szokásomhoz híven továbbra is addig halogatok mindent, ameddig csak lehet.*

//Én köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-09-23, 11:01 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Fogalmam sincs, néha miért vagyok ekkora türelemmel Aideen felé, hiszen ennyi idő után már igazán érthetne néhány apróságot, ami azzá tesz engem, aki vagyok. Most azonban olyan régen nem láttam, hogy nehéz lesz teljesen felbosszantania, még akkor is, ha nem érti amit mondok, ezért a vádaskodására csak mélyen sóhajtok fel és forgatom meg a szemeimet.*
- A lényeg csupán annyi volt, hogy ahogy én nem kérem rajtad számon, hogy a szüleid gyilkosán akarsz bosszút állni, úgy te se tedd rajtam ezt, ha én Noelen. *vonom meg a vállam, mert kezdem unni, hogy túl van ragozva a téma. Szerintem nem tudja, milyen figyelemmel is vagyok iránta, hiszen számomra talán egyértelmű, mit miért tettem, de úgy látszik, ő már ezt nem tudja.*
- Olyan állapotban? Persze, hogy nem kértelek meg. *hümmögök fel, s remélhetőleg így már érteni fogja. Nem akarok arra térni ki, hogy bizony elég ramatyul volt testileg és lelkileg, talán segíteni se akart volna, de ha igen, nem mentem volna vele akkor sem sokra. Amikor azonban közli, hogy ő bizony nem segít, egy pillanatig csupán mélyen a szemébe meredek, majd aprón hajtom meg a fejem, mint aki gondolkodik, s közben szemem is lehunyom pár másodpercig.*
- Rendben. Ahogyan szeretnéd, akkor ne segíts. *egyezek bele, ám szavaimból nem hallatszik ki sértődés, vagy más érzelem. Én aztán tudom, hogyan rejtsem el, amit gondolok, hiszen éveken át ezt gyakoroltam, és az örökkévalóságig lesz időm fejleszteni. Érdeklődésem azonban hamar fordul Noelről Vixilien felé, így mikor hallom, mi is történik, csak kedélyesen kacagok fel.*
- Miért lep meg? Hát... én a helyedben nem fogadtam volna őt szívesen. Persze te tudod, kinek mit engedsz meg és kihez hogy állsz hozzá... már megszoktam, hogy furcsán rendezed a kapcsolataidat. *felelem neki egyértelmű utalásként, azon meg majd gondolkodik, hogy pontosan hogyan értem, ha akar. Részemről már azt sem bánom, ha nem teszi, mert annak ellenére, hogy az összes ellenséget magasról ejti le, sőt... még sajnálja is, addig rajtam vezeti le a dühét. Én ebből nem kérek.*
- Majd meglátom, mi történik. Nem csak rajtam múlik, de talán pár nevelő célzatú pofont kap. *emelem tekintetem az égre, míg összefűzöm karjaimat a mellkasom előtt. Amint látom, Aideen valóban másképp áll a dolgokhoz, mint én, s így nem egy szinten szemléljük ezt a találkozást és a kapcsolatot, sőt, sem a múltat, sem a jövőt. Milyen jó, hogy a férfiak nem drámáznak annyit.*
- Nem, nem várom el. Ahogy gondolod. *szólalok meg most már hidegen. A következő kijelentése már annyira túl van tárgyalva, hogy nem is reagálok rá, csak egy sóhajtással nyugtázom. Hányszor magyaráztam el neki? Ha ötször nem, akkor egyszer sem, többet nem fogom, vagy magától jön rá - talán későn, mert már elavult lesz az információ -, vagy egyáltalán nem is derül ki számára, hogy én mit gondolok és érzek.*
- Rendben, megértettem. *legyintek rá, jelezve, hogy többet nem kell ismételnie, én már rég nem tartok ott, hogy erőszakoskodjak vele. Nincsen ma kedvem, nem is állna jól, és nem is tenne jót. Tulajdonképpen még fürödni is otthagy engem, s kezdem úgy érezni, hogy sérti a büszkeségem, ahogyan engem büntet a bűnösök helyett, ahogyan talán akarva-akaratlanul játssza azt, hogy nem tud rólam semmit, és egyáltalán, ahogy engem kezel. Így amikor elém sétál, és kérdést tesz fel, már csak egy kőszobrot láthat helyettem.*
- Hm... minek magyarázzak? Majd rájössz magadtól, hogy milyen vagyok, ha eddig nem sikerült minimálisan sem kiismerned. Addig én iszom egy pohár vért... vagy többet. Jó szárítkozást. *intek neki, s ezzel én a magam részéről ott is hagyom a lányt, ha nem állít meg, s ellenkező esetben a vámpírklub felé veszem az irányt, mert igazából a vadászattól is elment a kedvem. Lehangol az, ami történt, talán némileg bánt is, de nem érzem úgy, hogy most tovább kéne erőlködnöm. Majd máskor. Talán.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2013-10-08, 5:45 pm

//NRT: Azrael - Aideen, 2013.08.26.//

*Azt hiszem, hogy valahol sikeresen félreértettük egymást, mert kezdek ott tartani, hogy nem nagyon tudom már követni a fonalat és mintha Azrael is ezzel hasonlóan lenne. Próbálok még mindig türelmes maradni, bár kicsit kezd már nehézzé válni, így csak egy sóhaj tör fel ajkaimból.*
- Én nem bánom, hogy bosszút akarsz állni rajta, az viszont érdekel, hogy mit teszel, ahogy Téged is az, hogy én mit. Ezért is számítunk egymásnak… nem? *kérdezek rá kíváncsian, miközben a másik igéző tekintetét figyelem, de nem akarok vitatkozni, eszem ágában sincs. Viszont sajnos még Noelen nem léptünk túl, ahogy a bosszún se, amihez talán szüksége lenne Azraelnek az én segítségemre is, én mégis gyáva vagyok, félek attól, ami várna rám ez után, hogy mi történne akkor, hogyha veszítünk. Féltem a saját épségemet, ahogy Azrael életét is… nem akarom őt elveszíteni és bár halhatatlan, mégis könnyedén elérheti őt is a végső halál, legnagyobb sajnálatomra. *
- Nem azért nem segítek, mert nem akarok… egyszerűen a következményektől félek. Még egyszer nem akarom azt átélni, amit velem tett, ezt megérthetnéd. *nem kerülöm el továbbra se tekintetét, már ha ő se teszi ezt én velem, igenis látni akarom a szemében, hogy mit érezhet a dologgal kapcsolatban. Viszont Vixi se maradhat sokáig említés nélkül, amely egy újabb csepp olaj arra a bizonyos tűzre, pedig nagyon nem annak szántam.*
- Nekem vele semmi bajom sincs. Ő is olyan, mint én, egy vámpírba szeretett bele és egyértelmű, hogy mellette áll, ahogy én is te melletted, Azrael. Szóval itt nincs semmi furcsaság, maximum neked, de bizonyára ami neked nem ésszerű, az nekem az és fordítva is így van. Nem vagyunk egyformák. *mintha ő ezt nem tudná. Ellentétesek vagyunk és talán ez is az, ami vonz minket egymáshoz, mivel én ezt tökéletesen érzem még mindig, még akkor is, hogyha most kissé csalódott is vagyok ez az egész miatt. Az pedig, hogy létrejön-e az a bizonyos találkozás évfolyamtársam és Azrael között, csakis rajtuk múlik. Azt nem igazán lehet tudni, hogy vajon mi fog akkor történni, de majd utólag kiderül, talán tényleg ki kéne szállnom ebből a dologból és rájuk bízni. Ami viszont ez után történik, nem kicsit lep meg. Nem érzem úgy, hogy készen lennék máris Azraelhez menni, hiszen már régóta nem találkoztunk, most pedig… túl gyors lenne mindez. Ez a hideg hangnem viszont cseppet sem segít… én mégis próbálok javítani a dolgokon, megmagyarázni azt, amit érzek, hogy mit miért is teszek, de mintha egy kőnek beszélnék… Jobb is talán, hogy egy kis időre a tavat választom a vámpír helyett, segít cseppet gondolkodnom is, így amikor az úszásnak vége, elé is sétálok teljes valómban. Viszont most elmarad a szokásos nézés, mindenféle megjegyzés és érintés is, majd pedig úgy dönt, hogy magamra hagy. Cseppet leesett állal nézek rá, nem is nagyon tudok hirtelen mit mondani, de én mégse fogom csak így, ennyi ruhában megállítani, amúgy is, mit mondhatnék neki? Hagyom is tehát, hogy elmenjen… hogy magamra hagyjon, de úgy hiszem, hogy mégis csak ismerem én őt eléggé…
Felveszem hát ruháimat és nagyjából amikor Azrael a vámpírok klubjához ér, akkor veheti észre, hogy majdnem pont előtte termek, hirtelen jelenve meg a semmiből. Mostanra szerencsére már megtanultam hoppanálni, ennek pedig most nagy hasznát veszem.*
- Nem hagyom, hogy csak így lelépj. Veled megyek! *jelentem is ki, de azért előre engedem, hogy lépjen csak ő be a klubba, majd utána követem én is, aztán odabent beszélünk… Ahj, nem biztos, hogy túl jó ötlet besétálni ide, a holtak barlangjába, de most mégis ezt a döntést hoztam meg, hát nem fogok visszakozni.*

//Szerintem te már írj a vámpírok klubjához. Smile //
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2014-03-09, 10:36 pm


//NRT: Nil és Elinor – 2014.02.07//

-Mondhatjuk úgy is! Az unoka nővérem, de emiatt nehogy másként kezelj – Mondom még most figyelmeztetésként. Nem bírom a megkülönböztetést, a pozitívat se , nemhogy a negatívat. Amellett hogy a lány norvég viszont nem tudok olyan könnyen elmenni, de csak egy pillanatig jut eszembe Daphne, az megint más hogy nem akarom hosszúra nyújtani a „miértekre” való válaszadást. Amikor a másik viszont kifejezi, hogy nem vagyok egoista, jóízűen felnevetek. Látszik hogy csak pár perce ismer, de ezért nem kell őt hibáztatni, eléggé össze tett személyiség vagyok néha ilyen, néha olyan különösebb ok nélkül, tehát nagyon is tudok egoista lenni ha akarok mondhatjuk úgy hogy nekem ez az egyediségem.
-Mondjuk úgy hogy ma a nem egoista lábammal keltem fel. Egyébként borzasztóan bunkó is tudok lenni, ezt jobb közölnöm, mielőtt további perceket akarnál rám szánni – Felelem ravasz mosollyal a másik arcára nézve.  Érdekes leányzó az biztos, talán megéri kicsit normálisabbnak lenni, mostanában úgy se érzem hogy annyian mellettem állnának, vagy olyan sok barátom lenne, bár tény jó részét magamnak köszönhetem, de kész ilyen vagyok aki pedig nem kedveli a valódi személyiségemet az így járt. A nyúl lelövése azonban még engem is meglep. Itt ez a félénk leányzó aki egyetlen lövéssel küldi halálba semmiféle kegyelem, vagy szánalom nélkül szerencsétlen állatot, pusztán mert szeret vadászni !! Végén még kiderül hogy a félénk, kislányos arc mögött egy igazi harci amazon bújik meg, amit nem is félek kijelenteni felé, némi mosollyal. A nyulat viszont kár lenne leadni a konyhán, ha pénzt is lehet belőle szerezni, így nyugodtan osztogatom jótanácsaimat, amit látszólag meg is fogad Elinor. Fura hogy ennek a csajnak nincsenek barátai, csak a könyvek, nem tűnik rossz akaratúnak, se egoistának, vagy bunkónak, szóval nem tudom mi lehet az oka, szerintem érdekes személyiség. Vajon csak a többiek nem vették észre? Meglehet elég sok balhés egyénnel van tele ez a suli, persze jómagamat is beleszámítva, viszont nem félek kedves szavakat mondani a másik felé, lehet csak arra vagyok kíváncsi mikor vörösödik el az arca.
- Miért szerinted te milyen fajta lány vagy ? Vagy kérdezek jobbat, szerinted a magamfajta fiúk, milyen lányok társaságára kíváncsiak? – Kérdezem teljesen érdeklődő hangon, és be kell valljam nagyon kíváncsi vagyok a  válaszára, végül azért vállat rántok majd egy kisebb mosoly is megjelenik az arcomon.
- Ha nem érdekelne a társaságod már elsétáltam volna, de ha más magyarázatot akarsz, szeretem az unalmas lányokat, főleg akik ilyen magabiztosan lövöldöznek le ártatlan nyulakat az erdőben – Kacsintok felé egyet barátságosan, nem tudom hova ez az önbizalom hiány, fele annyira lenne egoista mint ahogyan lő lehet még engem is kenterbe verne ezen a téren. Elég sok mindent megtudok róla, szavaiból kiházmozva okos lány lehet, de ami az élettel való tudást illeti, igencsak tapasztalatlan lehet, nincsenek barátai nem  kóstolt még semmilyen itókát, nagyon gyorsan segíteni kéne ezen. El is hívom magammal, persze nem csak ő miatta, úgy érzem számomra is jó lenne egy kis társaság, és valahogy az övét érdekesnek találom, hiába mondta az előbb hogy unalmas, szerintem ez nincs így.
- Megnézném, hogy sikerülne kerülnöd egy ilyen helyen. Amúgy meg nem tudtad hogy engem csak az kerül akinek megengedem ? – Vigyorodom el, na igen tudok én mutatni egót magamból van itt dögivel, de persze érezhető a szavaimon, hogy nem bántásnak szánom csupán csak heccelni próbálom őt. A csokis témába viszont óriási nagy bakot lőttem, így nem hiszem hogy tovább kéne folynia arról a beszélgetésnek, inkább áttérek az ötleteimre, lévén van elég sok hely ahová mehetnénk, mondjuk Darts-ozni de fura mód Elinor nem ismeri ezt a játékot.
- Nem tudod mi a Darts? Na akkor egyszer el kell gyere, szerintem szeretnéd. Van egy tábla aminek a részei különböző pontot jelentenek, van a táblához néhány apró nyilacska amivel célba kell dobnod és attól függően hol találod el , kapod a pontokat. Azt hiszem neked testhezálló lenne – Nézek végig rajta kicsit lassabban , kíváncsian figyelve, hogy mire miképpen is fogadja azt ha stírölik picit. Amikor azonban a főutcára érünk, és tekintetemmel keresem a bódét ahol  bort lehetne venni hirtelen jön ám a másik kijelentésre amire picit meg is lepődök.
- Heh.. Hogy érted azt hogy túl sok? Nincs ebben semmi rossz, ha még randira hívtalak volna akkor azt mondom oké, de  a szórakozást hogy lehet fokozatosan csinálni?  – Kérdezem nevetve, de azért még belül meglep a dolog,  a szavai viszont úgy hatnak hogy eszem ágában se lenne itt hagyni. Pár pillanat múlva ismét egy kisebb nevetésbe török ki, miközben az egyik bódéhoz lépve ki is kérek két nagy adag italt, ami közül az egyiket a másik kezébe nyomom.
- Ne gondold hogy ilyen könnyen megszabadulsz tőlem Jörmungandr.  Amúgy szeretem én is azt a helyet, bár remélem nem olyan sötét célok vezérelnek, hogy engem a gyanútlan áldozatot  belöksz  a vízesés alá… – Mondom ki perfektül a nevét, bár úgy érzem a nyelvem összetekeredik közbe, de végül is sikeresen célba érek, ami a nevének kimondását illeti. Az italok tehát megvannak, mi pedig útnak is indulhatunk a vízeséshez, hová pár percnyi séta után oda is érünk.
- Nos, akkor  igyunk a fokozatosságra. Egészségedre – Felelem felé emelve a poharamat, amiből iszok is pár kortyot. Tekintetem azért a pohár mögött figyeli miként éli meg az első korty alkoholos italát, ilyet úgyse lát sokat élőben az ember.
Vissza az elejére Go down
Elinor Jörmungandr
Diák Exortus
Diák Exortus
Elinor Jörmungandr


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2013. Jan. 14.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime2014-03-22, 3:26 pm

//NRT: Nil és Elinor – 2014.02.07//


Nem is tudom, hogy miért lepődöm meg azon, hogy Nil rokona Siderisnek, hiszen se a magiszterasszonyt, se pedig ezt a fiút nem ismerem. Mégis, valahogy olyan megközelíthetetlennek tűnik számomra az a nő, talán ezért is furcsa. Mindenesetre a válasz is megérkezik, én pedig kissé elmosolyodva intek nemet buksimmal.
- Nem, dehogy. – nem vagyok ilyen, bár ezt ő persze még nem tudhatja. A származásom is szóba kerül, amelynek hála néhány szót említünk Norvégiával kapcsolatban is, de mivel érzem azt, hogy Nil szeretne tovább lépni a témán, így engedem is, hogy ezt megtegye. Bunkóság lenne idegenként faggatózni, szóval nem is teszem, inkább csak egy kedves megállapítás hangzik el tőlem, mivel eddig nagyon is kedvesnek tűnik a cruos fiú. Erős, nagyon is, nálam sokkal erősebb, ezt mégse mutatja ki, sőt, úgy tesz, mintha ez nem így lenne, ez pedig nagyon jól esik ám most nekem. Mégis, mintha arra utalna, hogy ő nem mindig ilyen.
- Velem nem vagy az és nekem most csak az számít. – válaszolok is neki szinte azonnal. Mindenkinek van jó és rossz oldala, de amíg velem Nil ilyen normális, addig miért kéne az miatt aggódnom, hogy mi lesz később? Lehet, hogy semmi változást nem fogok érzékelni nála, ha pedig mégis, bármikor elköszönhetek. A nyúl viszont megjelenik, így éri utol a halála, hiszen elsődlegesen vadászat miatt vagyok az erdőben, így erről az elpusztult állatról is ejtünk még néhány szót, én pedig biztos vagyok benne, hogy meg fogom fogadni Nil ötletét, tehát valahol majd Mystalban eladom a zsákmányt. Nem vagyok pénz szűkében, de ez mégis csak egy lehetőség… Meg is indulunk a fiúval együtt a városka felé és idő közben még egy közös forralt borozást is megbeszélünk. Még soha se kóstoltam azt az italt, de azt hiszem, hogy most jön majd el annak az ideje, mégis, kissé feszélyezve érzem magam ennek a srácnak a társaságában. Helyes és magabiztos, erős varázsló, miért pont velem akarna sétálgatni, amikor annyi más lány is van, aki jobban felkelthetné az érdeklődését? Nem is értem…
- Nem is tudom… Mondom, szerintem unalmas hozzád képest. – és hogy én szerintem egy ő fajta fiú milyen társaságra vágyik? Hát… nem egyszerű a kérdés és bizony sikerül elérnie, hogy bele is piruljak a dologba. – Sokkal szebb és lazább lányok társaságára. – igen, talán ez lesz a tökéletes válasz, ha meg mégse, akkor se tudok magamból többet kicsikarni jelenleg, túlságosan is zavarban vagyok ez az egész miatt. Ő ismét kedvesen reagál, hogy neki megfelelek, erre pedig már tényleg képtelen vagyok mit mondani, csak egy picinyke mosolyra futja és szemeimet is lesütöm szavai közben. Nem tudom, hogyan kellene most viselkednem, annyira ismeretlen ez az egész helyzet, így inkább próbálkozom ismét a beszélgetéssel, de az se megy olyan jól.
- Eddig is sikeresen elkerültük egymást, bár tudat alatt. Szóval szerintem sikerülne, főleg, ha tudatosan is teszem. – pislogok felé, mert azért ne higgye azt, hogy nem lennék erre képes. Csak később esik le, a vigyorából, hogy mindezt csak viccnek szánhatta… a fenébe, ismét sikeresen leégettem magam és ezen az édességes téma se segít. Elbizonytalanodtam… talán hagyni kéne a forralt borozást is, mégis, nincs merszem most ezek után lelépni és elköszönni, így próbálok úgy tenni, mintha minden normális lenne, de ismét eltalálja azt, amihez nem értek. A darts-ot… fogalmam sincs, hogy mi lehet az, de Nil segít ezen, mivel nemsokára már a tudtomra is adja, hogy az egyfajta játék, és ahogy mesél róla, tényleg elkezd érdekelni.
- Hmm… tényleg nekem valónak tűnik. Talán egyszer elmegyek veled, ha úgy alakul. – mi mást mondhatnék erre? Én magamtól tuti, hogy nem fogom őt felkeresni és mivel eddig se futottunk össze csak úgy, lehet, hogy ez után se fogunk, tehát ez majd még a jövő zenéje. Ahogy viszont végignéz rajtam, ismét úgy érzem, hogy nem tudom hová tenni a dolgot, így csak egy vörös tincset a fülem mögé tűrök és próbálok úgy tenni, mintha semmi se történne, pedig nagyon is jól esik ám ez, nem szoktam rám így nézni a fiúk, főleg nem olyanok, mint Nil, akik ennyire helyesek, mert bár én nem feltűnően, de azért lopva megfigyeltem már magamnak. Szerencsére a főutcán lévő egyik forralt bort áruló bódéhoz odaérünk idő közben, így legalább leszáll rólam és rendel, én pedig miután fizet, az én részemnek az árát a srác felé nyújtom és ez után veszem csak el a poharat.
- Tényleg nagyon kíváncsi vagyok az ízére. – ismerem is be, majd ez után mosolyodom el a vezetéknevem hallatán. – Nem gondoltam volna, hogy emlékszel a teljes nevemre. Nehezen mondják ki idegenek, azt hittem, hogy neked is kacifántos lesz. – nem tudom magamban tartani meglepettségemet, úgy nézek felé és mivel az ital még egyelőre nagyon-nagyon meleg, eszem ágában sincs inni belőle.
- Szerintem tökéletesen tisztában vagy vele, hogy nem tennék ilyet, főleg nem hidegben. Én bírom a jeges vizet, de te nem hiszem. – na nem nézem le ez miatt, se semmi ilyesmi, de én igazi norvég vagyok, tehát a hideg nehezen árthat nekem. Még némi séta és meg is érkezünk a vízeséshez, ahol én kényelmesen elhelyezkedem a puha fűben, nem messze a parttól, az íjat és a nyilakat pedig magam mellé fektetem. A poharak összekoccannak, majd végül biccentek.
- Okés. – ajkamhoz emelem a forralt bort, majd nemsokára meg is érkezik az első korty, amitől zöld szemeim cseppet fel is ragyognak. – Hű, ez nagyon finom… és túl meleg is. – nevetek fel most jókedvűen, majd nemsokára még egy korty követi az előzőt. Nem bánom, hogy megkóstoltam, és ez a fahéj… tényleg tökéletes itóka.
- Neked mi a kedvenc alkoholod? – mivel ugye én még nem próbáltam ki egészen mostanáig semmiféle alkoholt sem, érdekelne, hogy ő mit kedvel, úgy igazán. Na nem azért, hogy együtt igyunk olyat, csak… hát valami lazább témát keresek, ez pedig annak minősül.

//A karimnál az, amikor a „túl sok”-at írtam, az cselekvés volt, nem beszéd, szóval azt a részt figyelmen kívül hagyom, mert te értelmezted rosszul. Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seol rejtelmes vízesése - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
28 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: