Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Édességek vihara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 24
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Szer. Márc. 24 2010, 22:55

- Hát jó, ez esetben elnézésedet kérem, Rosenál be szokott válni. *mondja mosolyogva, hiszen az ő egyetlene bizony mindig csak jókat nevet ez után és nem szokta a szívbaj kerülgetni, na de sebaj, nem lehet mindenki olyan, mit az a lány és még jó, hiszen Nathnek csak egy szeme fénye van.*
- Értelek én. Én is édesszájú vagyok ám, akármilyen hihetetlen. *hangja továbbra is nagyon vidám és ő maga is elkezd körbenézni, miközben azért néha Jasminere is figyel és hallja is ám az ötletet, amit mond neki, így ő maga is a kókuszos tekercsre pillant.*
- Akkor én is kérnék abból, amiből a hölgy az imént. *pillant itt ismét a Cruorises lány felé, majd mindezek után véleményt kér, hogy Jas szerint van-e itt valahol valami vicces, de úgy tűnik, hogy mind a ketten másképp értelmezik ezeket a szavakat, így a fiú csak felpillant a polc tetejére és vigyorogni kezd.*
- Hát, az igazat megvallva, nem ilyenre gondoltam. *már nyúl is az egyik polc felé, ahol sok féle cukorka van. Kicsiny, golyó alakúak, de Nath már tudja, hogy mi ez. A lányhoz lép, majd be is kap egyet és hangja hírtelen megváltozik, olyan lesz, akár az oroszláné. Körülbelül két percig tart ez az állapot, majd utána kissé még nevetgélve kap el egy nagyobb csomagot.*
- Ilyenre gondoltam. Minden kis cukorka más hangot eredményez. *magyarázza és hamarosan tovább sétál, de közben a pultra teszi azt, amit meg kíván venni és természetesen az elfogyasztott darab is ki lesz majd fizetve.*
- Oh, ez a fajta pedig szintén különleges. Van, aminek isteni íze van, de olyan is van, ami pedig borzasztó. *vigyorodik el ismét és ezekből is vesz magának pár darabot, majd hamarosan meglát még párat.*
- Ezeket neked nem javaslom. Az egyiktől hánynod kell, a másiktól elered az orrod vére. *húzza el kissé a száját, majd még sima gumicukrot is pakol a maga kis adagjához.*
- Szerintem nekem ennyi most elég is lesz. *mondja, majd amint az eladó elmondja az árukat, a fiú fizet, majd egy nagyobb szatyrot is átvesz tőle, amiben minden vásárolt termék benne van.*
- Megvárlak és ha van kedved, még sétálhatnánk egy kicsit. Szeretnék venni egy kis meglepetést Rosenak. *arcán egy kedves mosoly fut át és bizony van ám egy ötlete, de hogy ha Jasmine úgy gondolja, elkísérheti a fiút.*

Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Szer. Márc. 24 2010, 23:20

* Rose sokkal tökösebb csaj mint Jasmine, de hát tényleg nem egyformák a lányok, bár derül utána egy jót, bizony ama pillanatban a szívleállás kerülgeti.*
- Semmi baj. Egyszer úgy is felmondja a szolgálatot.* legyint, de azért szeretne még élni, hisz csak ízlelte meg milyen is az. Megmagyarázza miért is sietett annyira mire kiderül hogy a fiú is hódol az édes ízeknek.*
- Nem hihetetlen kell az a nasi akárki akármit mond.* mosolyogja e szavat, olyat hogy diéta meg fogyókúra messziről kerüli, badarságnak tartja, mindenki olyan amilyen. Nath valami vicceset szeretne így a felső polcra mutat hol egy bögyörős üvegbe cukrok vannak. Jóízűt nevet a látottakon, van ám fantázia a készítőben, de nem is hisz hogy ez semmiség, hisz a fiú érdekes cukorkákat mutogat neki. Mikor bekap egyet s oroszlán módjára beszél mitől szintén nevethetnékje támad teljesen oda van meg vissza, hogy ilyenek is vannak. Még nem szokott hozzá annyira hogy itt mindenben mágia rejtőzik, de ez kellemes meglepetésként éri. Mikor alábbhagy jókedve de a mosoly még ott bujkál ajkai körül követve a fiút elámul.*
- Nahát nem is tudtam hogy ilyenek is vannak. Ezek tényleg viccesek és szórakoztatóak.* maga is vesz belőle, na ná hogy kipróbálja, már vannak is tervei vele mit szépen megtart magának. Sorra figyeli a különleges cukros tulajdonságait majd mikor a hányós cukorhoz érnek felcsillannak szemei.*
- Nah nekem abból is kell. Persze nem magamnak.* pislant huncutul a fiúra, s mikor a fiú végzett maga is úgy érzi hogy elég lesz. Kezeiből a pultra rakja a rakományt majd kifizeti azt az összeget mit az eladó mond, így mindketten kilépnek a főutcára. Tervei közt csak az édesség beszerzése szerepelt így mikor a fiú sétára invitálja bólint.*
- Benne vagyok. De öhm Rosenak? * bizony nem érti mert minap úgy hallotta szétmentek. ~ Talán békülős ajándék ~ gondolkozik el a dolgon, de majd úgyis kiderül mivel vele tart.*
- Akkor hát menjünk. Ma úgy is lusta napomat éltem kell a mozgás. Van valami elképzelésed hogy hol és mit? * kérdezi elindulva mellette.*

Fagy
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 23
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 13:48

* Vasárnap van, így a reggeli pihenés sem maradhatott el Inflatusos leányzónknál sem. Későn fogyasztotta el a nap első étkezését, de nem is evett valami sokat, s úgy gondolta, ebéd előtt még jár egyet Mystralban. Átvitette magát a szigetre a révésszel, majd egy kis sétára adta fejét, épp ezért battyog végig most a főutcán. De mivel messziről kiszúrta az édességbolt cégérét, így arra felé vette az irányt. Már majdnem a bolt előtt jár, sőt, a kirakat előtt nézelődik. Szája mosolyra húzódik a sok finomság láttán, s nem rest kezecskéjét a kilincsre pakolni, hogy beléphessen a tágas, édességekkel teli üzletbe. Természetesen biccent az eladó felé egyet, s behúzza maga mögött az ajtót is. Csak áll egy darabig ott, hisz nem járt még itt, szóval tüzetesen átvizsgálja sötét szemeivel a polcok tartalmát, így messziről. Végül megindul a gumicukrok felé, ezek a kedvencei. Lehet az savanyú, édes, tehát bármilyen, Rose kivétel nélkül mindet fel tudná falni úgy nagy általánosságban. Egy fekete, hosszú ujjú felső van most rajta, alul pedig egy farmerszoknya. Lábán fehér tornacipője pihen, kezében pálcája, a biztonság kedvéért, haja pedig lófarokban söszekötve ékeskedik búbján. Elvesz egy zacskót a polcról, s a különböző üvegekben lévő cukrokból beletesz kettőt-kettőt, hogy mindet megkóstolhassa. *
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 32

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:01

*Nyilik az ajtó és az ajtón át beszűrőd fényben egy fehér jelenés ölt alakot. Ahogy csukóduik be az ajtó, gy lehet egyre inkább kivenni, hogy az bizony ember. Csak ruhája makulátlan hófehér, haja szintén az öregeket megszégyenítő színnel rendelkezik. A ruházata egyszerű, csupán póló és nadrág. Lábán fehér sportcipőt hord. Alaposan körbenéz abejáratban, elállva a befelé nyíló ajtót az esetlegesen később belépők elől, majd mikor döntött, akkor indul csak el a polcok felé. Édességre vágyik a szervezete. Valami étcsokoládét szertne. Hosszasan nézelődik az erre a célra kialakított polcon, ahol egymás melett állnak szép rendben a különböző édességek, a világ minden tájáról alattuk az áraik.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:10

* Ahogy megérkezett, már meg is indult a polcok felé, ahol szép sorjában mindenféle gumicukrot megtalál. Pakolt is már párat a kis zacskóba, s azt most leteszi az eladó elé, valami olyasmit motyogva neki, hogy "Még vissza mennék egy adag mogyorós égetett cukorért is.." kevésbé sem biztos benne, hogy így hívják, de megfodul, s keresni kezdi a polcok között az édességet. Ahogy fordul az egyik gondolából a másikba, mivel nem néz arra, erőteljesen nekiütközik valakinek, aztán a polcnak is. Ennyit a hevességről, néha figyelhetne a lába elé is. Nem is néz az alakra, hanem a szanaszét repülő és fölön landoló, egyesével csomagolt kisebb és nagyobb nyalókák összeszedésén foglalatoskodik. *
- Ennyire béna is csak én lehetek. * morogja orra alatt. Amit tudott összeszedett, fel is áll guggolásból, vissza pakolja a nyalókákat a polcra, s bőnbánóan mosolyogva, arcán pírral pillant először arra, akinek sikerült nekimennie, majd az eladóra is. *
- Ne haragudj, nem vettelek észre. De majd legközelebb figyelek. * kér elnézést a fiútól egy félmosollyal, majd kezét nyújtja felé. * Ruby Rose Re. * mutatkozik be, végül megint szét néz, tekintetével az újabb édesség után kutatva. *
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:20

*Egyik másik táblát leveszi a polcról és megnézi mit is tartalmaz, miylen arányokban,. miylen egyéb hozzáadott anyag van benne és közben minduntalan lesi az árakat is. Hirtelen megindul előre, a hátába fájdalom nyilall Vékony izomzata nem képes az ütközést maradéktalanul tompítani, a csonthártyájába is belenyilal az érzés. Mellkassal a polcnak esik a kezében lévő tábla csoki kiesik, a földre hull és hallhatóan eltörik, ahol megfejelte a polcot ott is összetört két táblával. Egy perc alatt lepi el tudatát a máreg és a harag. Már fordulna meg hogy leüvölti az illető fejét amikor felfedezi kedvenc csokoládéját egy igazi eredetei több száz éves recept alapján készülő svájci étcsokoládét. Nem is gondolta volna, hogy valaha még a világnak ezen eldugott részén talál iylet. De most kellemesen tud csalódni. A legfels polcon találja meg, nyulkál is fel érte de nem sok sikerrel. Végüól körbenéz és akkor látja meg ki ment neki.*
- Szia.
*Majd keresi tovább amivel elérhetné, létrát, vagy széket. A sor végében talál egy létrát, gurulós fajtát, és most azt tolja maga előtt maikor visszaérkezik.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:30

* Nem akart ő neki menni senkinek, csak épp valahol máshol járt az agya, és mivel nem is nézett előre, így lefékezni sem volt ideje. Látja a fiún, vagyis érzi, hogy ezt így most nem kellett volna, dehát sajnálja ő ezt, s szóvá is teszi a dolgot. De a srác foglalatoskodik valamit, mert csokija széttörött, Rose pedig most még inkább rosszul érzi magát a helyzetben. A fiúnak úgy tűnik fontosabb, hogy megszerezze előre kinézett zsákmányát, létrát is hoz, s kevésbé foglalkozik azzal, hogy Rose bocsánatot kért, sőt, még a nevét is megmondta, hogy a fiú legalább tudja, kit kell szidnia elvesztett édessége miatt. Felhúzott szemöldökkel nézi végig a lány az attrakciót, amíg a létra elébe gurul, majd hátat fordít a srácnak, s eltűnik két újabb polc között. Most jófelé ment, legalább megvan a másik dolog is, amit annyira akart venni. Így egy újabb kisebb zancskóval kezében közelíti meg most már óvatosan a fiút, s még egy tábla csokit is leemel a polcról, amiben (a csomagolás szerint) egy nagy adag fehércsoki pihen, benne elrejtve egy-két meggydarabkával. *
- Még egyszer bocs, és ugye nem fáj semmid? * elég suta kérdés ez, de ő maga is érzi az ütközés helyét, s valószínűleg a fiú is fogja még egy ideig. *
- Te is Mysterios vagy, ugye? Mintha már láttalak volna pár órán. * próbál beszédbe elegyedni vele, s azt is eltökélte magában, ha kimennek innen, megkínálja az édességéből, kárpótlásként, amiért neki szaladt. De egyenlőre csak figyeli a furcsa fiút, akinek még a nevét sem tudja. De nem lesz bunkó, még nem fogja elhagyni az üzletet. *
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:43

*Elkezd felfelé mászni a létrán és leveszi a táblát, amire vágyott. Aztán mikor leszáll a létráról és megfordul két keze között fogja a táblát és szemei csillognak, arcán büszke és önfeledt msooyl terül szét.*
- Nem történt semmi baj. *Jó adag fáziskéséssel reagál a lány mondandóira. A nevem Sverkir Erik Bergstrom. És igen Mysterios vagyok én is.
*A fiú körbenéz, mennyi kárt okozott az áruban, majd azt is megnézi, hol van az eladó. Elméletileg nem látta, ami történt, tehát akáér fizetés nélkül is távozhatnának. Aztán gondol egyet és összeszedi a tönkretett árut, majd előre sétál velük. Elmondja az eladónak mi történt, majd lecsenget az asztalra egy összeget és természetesen a saját ritkaságát is kifizeti.*
- Amúgy minden órán ott vagyok. *mondja a lánynak, aki remélhetőleg szintén előre sétált* - Csak eléggé könnyen el tudok aludni. Sajnos világ életemben aluszékony voltam.
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Ápr. 25 2010, 14:53

* Rose arcára mosolyt csal, hogy a fiú ennyire odaadóan tekintget új szerzeményére, kicsit megcsóválja fejét is. De hallja a választ, s a fiú nevét is, jegyzi is magában gyorsan. *
- Sverkir. Igen, így már határozottan ismerős vagy. * mondja inkább magának, mint a fiúnak. És bizony követi a pénztárhoz, de ő is megtoldja pár aprópénzzel a széttörött édességek árát, hiszen mindketten hibásak voltak, sőt, inkább Rose. Ő maga is kifizeti saját édességeit, majd ha már minden zacsi a keezében van, visszafordul Sverkhez. *
- Én sajnos nem vagyok ennyire buzgó, bár igyekszem jelen lenni azokon is meg a sulis eseményeken is. * teszi hozzá, majd elvigyorodik, mikor az közli, igen aluszékony fajta. *
- Nem csak te vagy az, hidd el. Bár én inkább óra előtt alszom ki magam és nem az órán. Ha már ott vagyok, akkor legalább kipeckelem a szemem. * halk kacajt hallat, majd lopva órájára pillant. Szemei kikerekednek, bizony elkésett egyik barátjával, Takkal megbeszélt ebédjükről. Sverkre néz most mosolyogva, s közben az ajtó felé hátrál. *
- Most sietnem kell, mert azt hiszem, késésben vagyok. Még egyszer bocs és remélem, legközelebb többet tudunk beszélgetni! * szól kedvesen, szabad kezével pápázik is egyet. Tényleg beszélgetne még a fiúval, de irtó gyorsan vissza kell nyargalnia a kastélyba, szóval köszön az eladónak, természetesen, s vet még egy pillantást Sverkre, majd újfent hatalmas iramban hagyja el a boltocskát, az ajtót becsapva maga mögött. *
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 16:07

*A Nap melegen süt és nagyon jó idő van. Ezért is határoztam el, hogy sétálok egyet Mystralba. A délelőttöt többnyire olvasással töltöttem, igy most igazán megérdemlek egy kis kikapcsolódást. Egy fehér ing van rajtam, valamint egy fekete nadrág. Nem valami meleg, aminek azért örülök. Igy is melegem van és kicsit fel is tűröm az ingemet. Nem valami elegáns, igy kicsit feszengve érzem magam, de hát legalább nincs melegem. Ahogy a Fő utcán sétálok, rengeteg szines bolt mellett sétálok el. Pálcaboltoktól kezdve papirboltokon át az...
~Édességek vihara? Erről beszélt Jasmine ~*gondolok vissza a parkban töltött beszélgetésünkre a lánnyal. Egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, majd lassan besétálok a boltba. Jasmine azt igérte, hogy nem fogok tudni a kedvenc édességeim közül sem - amiből pedig azért nem sok van, mert nem vagyok valami édesszájú. Inkább a savanyú dolgokat szeretem, valamint a gyümölcsöket. Ahogy besétálok, pár embert pillantok meg, akik a polcoknál keresgélnek. Körbenézek és a sok szint, a hatalmas szináradatot alig tudja befogadni a szemem.*
~Jesszus ez tényleg hatalmas választék~*nézek körbe. Pislantok párat, majd sóhajtok egyet. Épp próbálom visszanyerni az eszméletemet, mikor is odalép hozzám egy hölgy, akinek fekete szemüvege van, a nyakában lógó madzaggal, kellemes vörös szinű haja, barna, meleg szeme és lágy hangja. A teste karcsú, egy fehér ing van rajta, valamint a derekáig felhúzott fekete, szaténnadrág, élére vasalva.*
-Üdvözlöm az Édességek Viharában! Segíthetek? Mit keres? Ehető pennát? Olvadó buborékokat? Nyalogatható pengét esetleg rágcsálható ólmot? *záporozik a nő hangja és egy mondatban vagy 3-4 féle édességnevet és fajtát belesűrit. Pislogok párat, majd megköszörülöm a torkom.*
-Khmm. Köszönöm, egyenlőre csak nézelődök. Esetleg ha meg tudná mondani, hol találok savanyú dolgokat... *kezdem és felkészülök az újabb termékreklám-áradatra. A nő elmosolyodik, majd az egyik messzebbi, zöld polc felé mutat. Egyik kezét kinyújtja a polc felé, másik kezét a hátamra teszi és húzni kezd maga mellett a polc felé.*
-Természetesen savanyú dolgokkal is tudunk szolgálni. Kóstolja meg a Zöld Varangyszemet, vagy épp a citrom-cumit. Esetleg ajánlhatom a 3 féle szivószálunkat, ami természetesen ehető... *hadarja el ismét a nő. Sóhajtok egyet és végignézek a hosszú polcon.*
-Köszönöm...*mondom és közelebb sétálok. Szerencsére az ajtón lévő kis harang ismét megkong, igy a nő az újonnan belépőhöz siet. Fellélegzek és a polcokon lévő zöld, sárga, narancs, piros és még millió színű étkeket kezdem el vizsgálgatni, hogy mit érdemes megvenni.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 16:32

*A mai napon újabb kellemes, meleg délután van, épp alkalmas egy kis seoli sétára. Josh délelőtt viszonylag sokáig aludt, majd kicsit a tanulmányokkal is foglalkozott, hisz semmiből nem akar lemaradni és azért neki is van olyan tantárgy, amiből nem a legjobb. A délután elérkeztével viszont megjött a kedve egy kis mozgáshoz, így magára is vette fekete farmerét és pólóját is. Hosszú haját alaposan kifésülte, mivel a hosszas lazsálás alatt elég kócos lett, úgy pedig mégse akar kimenni. Amikor ez is megvan, felveszi a párjától kapott ékszert, majd a bakancsát is, végül pedig elhagyja szobáját. Most pontosan tudja, merre akar menni, így miután lesétált a fiú hálókörlet csigalépcsőin, egyenesen felsétál a lány hálókhoz és a Holdkő háló elé sétál, majd kopogtatni kezd.*
-Hahó Michelle. Itthon vagy? *kérdi kedves hangon, majd várakozik. Egy ideig nem jön semmi válasz, így ismét kopogtat.*
-Kicsim! Bent vagy? *kérdi, majd megpróbál benyitni, de az ajtót zárva találja.*
~Hmm, nincs itt. Biztos valami dolga van vagy elment sétálni. Kár.~ *ha nincs a lányka a szobájában akkor nincs mit tenni, egyedül indul el délutáni kis sétájára. Elhagyva a déli tornyot végigsétál a folyosókon, majd kilép a suli hatalmas kapuján. A cél most Mystral, így egyenesen a vén tengeri medvéhez sétál.*
-Üdv, Mr. McDillen! *biccent a srác a révésznek, majd beszáll a csónakba és nem sokkal később már a másik szigeten is találja magát. Elköszönve a férfitól most a főutcán indul meg, mivel konkrét terve van. Ha már nem sikerült elérnie Michellet, hogy együtt jöjjenek le sétálni, akkor vesz neki valami kis ajándékot. Ahogy a boltok között sétálgat, egyszer csak megpillantja a megfelelő kirakatot, telis tele édességekkel.*
~Tökéletes.~ *gondolja, majd már be is lép a boltba, amit egy kis csengő is jelez. Az eladó úgy csap le rá, mint egy ragadozó az áldozatára, de Josh finoman, udvariasan leépíti magáról a nőt, majd nézelődni kezd, mit is vegyen. Egyenlőre csak körbenéz, mi is a választék, mert abból bizony nincs hiány. Amikor az egyik polc mellé ér, egy látásból ismerős srácot szúr ki, aki szintén válogat.*
-Keményen betámadja a vevőket ez a nő, mi? *kérdi, ezzel magára vonva a másik figyelmét, majd kezet nyújt felé.*
-Üdv, Josh Barker, Cruoris. Már láttalak a suliban, de még nem volt egymáshoz szerencsénk. *kezdi, majd azokra a cukorkákra néz, amik előtt a srác áll.*
-Ezek milyen fajták? *kérdi, hátha valami különlegességeket nézeget a másik fiú.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Üzenet : "Olvass, de csak komoly könyveket, Érdekeljen a történelem, de ne legyen fontos a megoldás,
Szórakozz, de csak nagyon szépen, és mindig vedd fel a szebbik ruhád, Szeress, legalább úgy ahogy engem, Szeress valaki mást!"

/Republic/

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 16:44

*A nő végre magamra hagy, mire fellélegzek. Nem igazán kaptam már levegőt és a nő is úgy magyarázott, hogy nem sokat értettem belőle. Az első kedves mondat után, mintha átváltozott volna egy sárkánnyá, vagy piócává és sem a kinézetét, sem a hangját nem találtam kedvesnek. De szerencsére elment, igy én belevetettem magam a különböző formájú, szagú és látvány édességek közé. Talán az izük - ahogy a nő mondta - egyforma, savanyú. Körbejártatom ismét a szemem a bolton és megpróbálom megsaccolni, hogy melyik polcon milyen izű dolgok lehetnek, de nem járok sok sikerrel, igy inkább sóhajtva, gondolkozva visszafordulok az én kis polcom felé. A polc hatalmas, elér a plafonig és tele van tömve mindenféle bigyókkal. Minden doboz előtt kis papirra rá van irva, hogy mit is tartalmaz a doboz, de a dobozok egymás hegyén-hátán vannak. Felvonom a szemöldököm és éppen nyúlnék egy nem valami durva kinézetű, zöld gömbcukor után, mikor valaki megszólal a hátam mögött. Először azt hiszem, hogy a nő és reflexből visszarántom a kezem, majd végül megfordulok és fel is fogom, hogy ez férfi hang. Megpillantom magam előtt Josh Barker-t. Valóban nem találkoztunk még, de természetesen ismerem a fiút, mind az órákról, mind az iskolában. Ki ne ismerné?*
-Igen, nagyon *biccentek egyet és szinte észre sem veszem, de a szám vigyorra húzódik. Végül mikor a fiú bemutatkozik, biccentek.*
-Tudom. Jake, Inflatus *mutatkozom be én is kezet fogok a fiúval, majd ismét a cukrok felé nézek.*
-Állitólag ez az egész polc savanyúság. De valahogy nincs gusztusom kipróbálni ezeket... *mutatok egy kétes kinézetű, szőrmókosos gomolyagra.*
-Mintha penészes lenne... Azt hiszem maradok a savanyú szivószálnál... *veszek el egy csomag szivószálat, amiben piros, kék, sárga és zöld szinűű, cukros szivószálak vannak.*
-Te mi járatban? *nézek ismét Josh-ra, majd a pénztár felé nézek.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 17:13

*Miután Josh besétált a boltba, az eladó rögtön letámadta ajánlataival, de szerencsére azért elhessegethető és nem akaszkodik mindenáron az ember nyakába. A Cruorisos fiú hamar le is rázza magáról a nőt, így a hatalmas polcok között kezd sétálgatni, hátha észrevesz valami olyan finomságot, melyen rögtön megakad a szeme. Az egyik polc felé tekintve észreveszi a suli egyik diákját, aki elmélyülten vizsgálja a zöld ponc tartalmát, így ő maga is odasétál és megszólítja Jake-et, hátha ő talált valami finomat. Először a nővel kapcsolatban szól hozzá, mire a srác először kicsit megijed, majd azért megfordul és vigyorogva biccent.*
-Amikor korábban voltam itt, akkor még nem ő volt az árus. A másik szimpibb volt. *fűzi még hozzá előző szavaihoz, majd be is mutatokznak és a kézfogás is megtörténik. Ezután a cukorkák felé terelődik a szó, hisz értelemszerűen mindketten azért vannak itt.*
-Áhh, szóval ez a savanyú részleg. Hmm, akkor mégse innen fogok válogatni. *feleli a srác, majd rápillant arra a furcsa valamire, amire Jake mutat.*
-Hát azt nem csodálom... *el is húzza száját, mivel az a cukorka kb úgy néz ki, mint a macskák által felköhögött szőrgomolyag.*
-Lehet, hogy a megszokottaknál kéne maradni. *helyesel a fiú szavaira. Jake közben már ki is választja, hogy mit szeretne, majd Josh felé fordul.*
-Én a páromat szeretném meglepni valami finomsággal. Valami különlegességet keresek. *mondja, majd fejével a korábban említett cukor felé mutat.*
-A maga nemében ez is az, de a különleges nem feltétlen jelent jót is. Azt hiszem, inkább másik polcon keresgélek. *húzza el kicsit ismét a száját, mivel tényleg nem valami bizalomgerjesztő annak a savanyú cukorkának a látványa. Kicsit arrébb is sétál, hogy valami másik polcot kezdjen vizsgálgatni. Az egyik dobozsor alatti cetlinél vigyorogni kezd.*
-Hmm, azt hiszem, megvan a lógósok kedvenc sora. Műhányás cukorka, szédelgő cukorfelhő... Miket ki nem találnak. *mondja vigyorogva, majd még arrébb sétál.*
-Állathang utánzó cukor? Hm, ez jópofa. *egy pár darabot be is dob a zacskóba, hülyülni jó lesz. Közben ismét Jakere pillant.*
-Kicsit még válogatok itt, nem tudom, mennyire érsz rá. Nem akarlak feltartani, ha mennél, de ha ráérsz, akkor besegíthetnél keresni valami jót. *mindkét lehetőséget felajánlja, hisz ha Jake sietne, akkor elbúcsúzik tőle, de ha ráér, akkor az édesség vásárlás után akár még dumálhatnának kicsit.*
-Mennyi örömök? Kár, hogy nincs leírva, ez mit takar. De jó lesz. *abból a fajtából is kerül egy kicsi egy zacskóba, majd a srácra pillant.*
-Nos? Hogy döntöttél? *kérdi, mivel a választól függ, hogyan folytatja a válogatást.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Republic/

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 17:19

*Már kiválasztottam, hogy mit is fogok megvenni és bizony elhatározom, hogy majd felkeresem Jasmine-t és elújságolom neki, hogy tényleg nem semmi ez a bolt, hiszen valóban nem könnyű választani. Útközbe még beledobok egy kisebb zacskó zöld golyót a kosaramba, csak nem lehet olyan rossz. Persze ami savanyú az alapból nem lehet rossz. Legalábbis ez az én elvem. Josh közben kijelenti, hogy a párjának szeretne valami különlegeset venni.*
-Az ajtó mellett láttam ehető seprűt *jegyzem meg vigyorogva, majd követem a tekintetemmel Josh-t, ahogy felsorol pár érdekes és hasznos cukrot, csokit, egyéb édességet. Vigyorogva figyelem, majd a kérdésére megvonom a vállam.*
-Ráérek. Viszont nem ismerem a párodat, szóval igy nem nagyon tudok segiteni.*
-Édeset szeret? Vagy sósat? Nézd itt van Éneklő Keksz. Ötletem sincs, hogy mit tudhat... *ajánlom Joshnak a kis zacskót, ami úgy néz ki, mint a ropi. Majd tovább sétálok egy polc mellett. *
-Sóska izű rágó? *mutatok fel egy kis csomagot nevetve, majd egy sima mentolosat beledobok a kosaramba.*
~Hűha. Tényleg nem lehet ide úgy bejönni, hogy ne vegyél semmit~*nézek bele a kosaramba, amibe egyre csak gyűlik az édesség. Majd Josht figyelem, hogy talált-e már valamit a párjának.*
-Amúgy engem ide egy kis kókusztekerccsel csalogattak be... *jegyzem meg mosolyogva, majd megvonom a vállam. Hiszen az valóban isteni finom volt.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 17:45

-Ehető seprű? *Josh is felnevet a furcsa édesség hallatán, majd válogatni kezd a polcokon, furcsábbnál furcsább cukorkákat találva. Eszébe jut, hogy Jake nem mondta, hogy dolga van-e, így rá is kérdez, mivel nem akarja feltartani a másikat.*
-Remek. *mondja, majd a másik részére a fejéhez kap.*
-Oh, tényleg, bocsi. Michelle a barátnőm, ő is Cruorisos. Talán ismered is, de látni már biztosan láttad. Egy kedved, mosolygós kis kékszemű lányka. *mutatja be röviden szerelmét a srác. Neki már természetes, hogy párjaként emlegeti a másikat, de azért mindenki nem tudhatja, hogy ez a kifejezés alatt Josh kire gondol. Jake-el nem is beszéltek még soha, így nem meglepőek a szavai.*
-Inkább édespárti, ahogy eddig megfigyeltem. A csokikat nagyon szereti. *mosolyog a fiú, majd az első ajánlaton kap is.*
-Éneklő keksz? Jöhet. *vigyorog, hisz minél mókásabb, annál jobb meglepetés lesz.*
-Azt a sóskást asszem kihagyom. *feleli, majd ő maga is talál egy jót.*
-100 meg 1 íz kavalkádja... Érdekes lehet. *az is bekerül a kosárba, majd a srác szavaira reagál.*
-Azt nem merem még megkockáztatni. A kókuszt nem mindenki szereti és erről speciel még nem beszéltünk. *a pult felé veszi az irányt, majd néhány hagyományos cukorka is bekerül a csomagba biztos, ami biztos alapon.*
-Azt hiszem, ennyi elég lesz. Neked kell még valami? *kérdi Josh, miközben az eladónőhöz sétál, aki megpróbál rátukmálni még pár kis csomagot.*
-Köszönöm, de ennyi elég lesz. *udvariasan utasítja vissza az angol srác, majd kifizeti a kért árut és arrébb áll, hogy az Inflatusos fiú is fizethessen.*
-Ha megvagy, felőlem mehetünk. *mondja és be is áll az ajtó mellé, indulásra készen.*

Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Republic/

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 17:50

*A seprűre a fiú felnevet és én is elvigyorodom. Úgy tűnik, hogy nem jött be neki, pedig biztos érdekes lehet egy seprűvel rohangálni, aminek hiányzik a nyele vagy éppen az alja. Erre gondolva elvigyorodom és visszafordulok a polcokhoz. Pénzben nem szenvedek hiányt, de azért nem akarom megvenni az egész boltot, főleg, hogy nem is nagyon szeretem az édességeket. De persze azért pár szivószál és savanyú cukor landol a kosaramba. A "pár" szócska nem volt egyértelmű és úgy tűnik, hogy erre Josh is rájött, hiszen bemutatja a barátnőjét. Ahogy jellemzi, elmosolyodom. Biztosan nagyon szeretheti a lányt és be is ugrik, hogy az egyik órára bizony együtt érkeztek.*
-Ó! Michelle! Tudom ki ő *jut eszembe a lány arcképe, habár még nem beszéltem és nem is találkoztam vele huzamosabb ideid az órákat leszámitva. A kekszet Josh-nak dobom, majd tovább mondogatom, miket látok, de úgy tűnik, ezek már nem keltik fel a fiú érdeklődését. És az igazat megvallva az enyémet sem, igy Josh után én is kifizetem a kosaramba lévő dolgokat. A nő belerakja egy nagy zacskóba őket, majd Josh-ra nézek:*
-Én a kastélyba megyek vissza. Te is odajössz, gondolom *biccenek egy aprót, saját magam megerősitésére, majd kilépek az üzletből és kint megvárom a fiút is, hogy együtt indulhassunk a kastélyba.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 18:03

*A közös válogatás megkezdődik és van, ami jópofának is bizonyul, ebből kér is Jaketől Josh egy zacskóval, viszont akad olyan is, ami egyáltalán nem kelti fel érdeklődését. Egy kis közjátékként a Cruorisos fiú mesél kicsit párjáról, hisz az imént nem nevesítette a dolgot, így mostmár Jake is tudja, hogy kiről van szó. Miután a fiúk összeszedték azokat a cukorkákat, amikre szükségük volt, mindketten fizetnek, majd el is hagyják a boltot. Az Inflatusos fiú halad elöl, így amikor kilépnek a főutcára, ő szólal meg előbb további terveit illetően.*
-Áh, nem bocsi. Sétálni jöttem le, csak közben beugrottam egy kis ajándékért Michellenek. *magyarázza a srác, hogy ő még bizony nem óhajt visszatérni az ódon falak közé, még kiélvezi a kellemesen meleg friss levegőt.*
-Akkor ahogy látom, útjaink most elválnak. Azért örültem, hogy megismerhettelek. *mondja egy kisebb mosollyal a srác, majd ismét kezet nyújt Jake felé.*
-Majd még találkozunk. Akkor hát további szép napot! *mondja, majd ha minden igaz kezet fognak a sráccal és mindenki megy a maga útjára.*

Jake F
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Republic/

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Vas. Május 02 2010, 18:06

*Az édességeket kifizettük és ki is lépünk a boltból. Azt hiszem tényleg jó ötlet volt ide bejönni, habár már a nő látványától is elfog a félelem, igy elhatározom, hogy egyszer Jasmine-nal is bejövök ide és meglátjuk, hogy vele vajon hogy viselkedik a nő. Megkérdezem Josh-t hogy jön-e vissza a kastélyba, de a fiú közli, hogy ő még sétál egy kicsit. Én már eléggé elfáradtam, igy azt hiszem, hogy irány a klubhelyiség, a fotel és egy jó könyv. Erre a gondolatra elmosolyodom, majd a srácra nézek.*
-Nos akkor rendben. Kellemes további estét! *biccentek egyet a fiúnak, kezet fogok vele, majd elindulok vissza a kastélyba. Még utoljára hátranézek és látom, hogy Josh az ellenkező irányba indult el. Megcsóválom a fejem, majd elhagyom Mystralt és a kis ösvényen át a kastélyba igyekszem.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Csüt. Május 13 2010, 22:23

-Hát egy született méregkeverőnek biztosan nem, de egy magamfajta, egyszerű nekromanta tanoncnak azért okozott néha kellemetlen meglepetéseket*mondja egy kisebb vigyorral, persze jól esik neki a dícséret, főleg hogy azt Mordanatól kapja*
-Ahogy én is te rád*feleli kicsit nyugodtabb arccal, még mindig meg nem szűnő mosollyal, az amúgy álltalában sötét komorkás srác, aki most csupán csak élvezi és viszonozza a simításokat, végül beadva a derekát elmeséli a kígyós sztorit is*
-De de*bólint egykettőt titokzatos mosollyal, végül ő is egy kicsit felnevet, bizony kemény volt ,de megúszta, és úgy tűnik Mordanat is meglepte a dolog*
-Vagy inkább én beléd*teszi hozzá a lány szavaira, majd Trixiere kerül a téma, amire bólint, bár ő nem az a fajta aki sok embert sajnálna ha meghalna, de azért balesetet ő se akar*
-Szerintem erre ne gondolj, máshogy történt, szerencsére, és megtettél mindent ami tőled telhető volt abba a pillanatban*mondja komoly hangon, hiszen Mordana tényleg lelki ismeretesen csinálta. Úgy tűnik a meghívás is el lesz fogadva, így talán a termet ott hagyva egy kicsit más helyre mennek*
-Akkor a vendégem vagy ma*feleli miközbe egy puszit nyom az albínó halántékára, és át is veszi tőle a leckét, keze utána ismét lecsúszik a lányéra, majd a parancs szó után, mindketten az édességek vihara felé veszik az irányt. A révész segítségével, lassan le is érnek, és nemsokára már az édességbolt ajtaja előtt állnak. A fiú csak kinyitja az ajtót majd előre engedi a lányt, és kicsit ő is körül néz. Még nem igen volt itt , annyira nem volt édességesbe járó fajta, de hát ideje elkezdeni*
-Elég sok minden van itt.... *jegyzi meg nyugodt hangon, kíváncsi rá hogy a lány mit választ*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Csüt. Május 13 2010, 22:29

*A révész van olyan kedves és átviszi a két diák Mystralba. Jó is ez a kis kikapcsolódás a párnak, mivel ez az óra hosszú volt és bár izgalmas, most még is jó picit kettesben lenniük. Amikor a csónak megérkezik a kikötőbe, a leányzó lassan felkel a csónakból és ki is mászik, majd remélhetőleg Mordred is követi.*
- Akkor hát irány az édesség. *mondja tőle szokatlan vidámsággal, de igazából csak Mordreddel tud ilyen lenni. Csak a fiú ismeri, senki más itt, az iskolában és ez így is van jól, legalábbis az albinó szerint.*
- Amúgy ne felejtsd ám el, hogy nemsokára félévi vizsga lesz toxicologiából. Bár szerintem nincs miért aggódnod, menni fog, csak a főzetek hozzávalóit és elkészítési módjait jegyezd majd meg. *remélhetőleg a többi diák is tisztában van vele, hogy mi fog történni a 6. órán, így hát nem mond el semmilyen titkot se Mordrednek.*
- Viszont én a halotti mágiától kissé ódzkodom. Nem segítenél majd benne? Nem igazán érzem úgy, hogy menne. *húzza el picit a száját, majd folytatja. * - És a magisztered is mindig olyan komoly... Nem kedvelem igazán. *ismeri be, majd időközben már meg is látja a magas tornyú épületet, így kissé megszaporázza lépteit és húzni kezdi a fiút is.*
- Gyere, 10-kor zárnak. Jó lenne odaérni. *mondja és reményei szerint tényleg pár percen belül meg fognak érkezik majd az édességekkel teli boltba, ahol bizonyára rengeteg féle sütemény vár majd rájuk. A fiú előre engedi, így hát az albinó besétál az ajtón, majd már meg is csapja orrát a finom, édes illat. *
- Bizony, jó sok minden. *nézelődni is kezd, eleresztve picit kedvesét és egy epres szirup előtt áll meg. Kezébe veszi, majd Mordredre pillant, végül ismét a szirupra, majd beleteszi a kis kosárkába a kezében.*
~ Erre még bármikor szükségünk lehet. ~ *gondolja egy huncut kis mosollyal és már tovább is sétál, egyenesen a sütis pult felé.*
- Hmm, na nézzük csak. Kérnénk abból a gyümölcstortából két darabot, akkor két francia krémest és még a csokis tortából is két darabot vinnénk. *ez után a mellette lévő fiúra tekint.* - Remélem, hogy mindegyiket szereted. Ma teleesszük magunkat édességgel. Rég csináltam már ilyet. *mondja vigyorogva és ez után tovább sétál nézelődni, de közben figyel Mordredre is, hogy vajon a srác mit szúr ki.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Csüt. Május 13 2010, 22:48

*CSak derűsen bólint, és most már ketten indulnak meg az édességbolt felé, amit nemsokára el is érnek, persze a jóságos révészük segítségével aki átviszi őket a szigetre*
-Hát jó hogy te neked ez a véleményed... én azért valamivel még borúlátóbb vagyok e tekintetbe....*mondja és egy pillanatra kicsit elcsendesedik, majd a lány szemébe néz, mélyen, és kicsit el is mosolyodik*
-Már elkesztem rá készülni de tudod...... néha csak úgy érzésből teszem, szóval nem vagyok biztos a dolgomba. FŐleg nem Toxicologián, pedig próbálkozok... Tényleg a vizsgát is te tartod ugye?*kérdezi derűs hangon, hiszen azért mégis csak jobb ha egy olyan ember vizsgáztatja akit szeret, mint egy komor, és szigorú tanár előtt. Bár arról hogy Mordana tud szigorú is lenni nincs kétsége. A lány szavai viszont kicsit meglepik, és egy mosolyt is csalnak a fiú arcára*
-Hát. Szerintem te is tudod a válaszom*ad egy puszit a lány arcára, miközbe kicsit át is öleli karjával majd elmosolyodik*
-Csak mond mi megy döcögősen és akkor átvesszük, amikor lesz rá időd. Cronwlade prof miatt meg ne aggódj, szerintem nem is voltak szülei hanem elesett katonák hottesteiből rakták össze. Amikor Sentinel lettem is csak egy levéllel tudatta, meg a jelvénnyel, és kész... de attól még bírom. *mondja persze megérti ha Mordana nem, de ez nem is baj. VÉgül kicsit felnevet a húzásra*
-Jóólvan na, itt vagyunk mindjárt az ajtó előtt, ha az orrunk előtt bezárnák esküszöm rájuk törném az ajtót*mondja kicsit vidámabban de azért enged a húzásnak és nemsokára már bent is vannak. Amikor a lány leveszi a szirupot a fiú tekintete egy pillanatig Mordanan, és a levett ételkiegészítőn ingázik, végül kissé jobban elmosolyodik, de nem szól semmit. A lány úgy tűnik neki is kezd a rendelésnek, ami bizony nem is kevés, annyi biztos hogy ha nem csapják el a hasuk, menni már nehezebben fognak*
-Megvagyok velük, de arra figyelmeztetlek, hogy ha tele esszük magunk és nem bírunk mozogni, kint alszunk a szabad ég alatt*mondja a bizonyára, nagyon is ilyesztő fenyegetését, méghozzá apró mosollyal az ajkain, majd kifizeti a vett ételeket, és ha a lány engedi, bizony át is veszi őket. Ha már ő a férfi cipel ő szívesen*
-ÉS a drága hóhercegnőm elmondja hogy hol is fogjuk mind eme ínyencségeket elfogyasztani?*kérdezi bizony kissé fura de derűs mosollyal az arcán, miközbe tekintete a lányéba fúródik*
-Vízesés, vagy Tó?*dönti oldalra a fejét, ő mondott két ötletet, ha Mordananak jó mehetnek akár oda is, ha nem akkor bizony az albínó jön az ötletekkel*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Csüt. Május 13 2010, 23:04

*A vizsgákról kezdenek el beszélni, mivel lehet, hogy az év végi még messze van, de a félévi igen csak közel. A srác viszont egy okos kérdést tesz fel és mivel az Exortus ház magisztere még mindig nem igazán ad jelet magáról, így hát úgy áll a nagy helyzet, hogy ő lesz az, aki vizsgáztatni fog.*
- Igen, úgy néz ki, de persze itt semmibe se lehet biztos az ember. *mondja egy kissé el is gondolkodva a dolgon, hiszen elég sok minden változott már az elmúlt időben is, lehet, hogy még sok más is fog.*
- Renden, akkor viszont majd egyik nap lemegyünk a krematóriumba és gyakorlunk picit. *mondja miután sikeres lett a kérése azzal kapcsolatban, hogy segít-e neki a srác. Ahogy viszont Mr. Cornwlade szóba kerül, a srác meglepő dolgot mond róla.*
- Csak így kinevezett? És mi lett volna akkor, hogy ha nem fogadod el? Visszapostáztad volna vagy mi? *kérdi vigyorogva, de azért a másik megjegyzés se kerülte ám el a fülét.*
- Amúgy szerintem biztosan volt családja, csupán csak kissé különc vagy én nem tudom. *jegyzi meg vállat vonva, majd hamarosan kissé húz a fiún. Oda szeretne érni még addig, amíg be nem zár. Sikerrel is jár, így hát hamar elkezd bevásárolni és miután minden megvan, fizetni is kezdenek. Ő szeretne, de Mordred megelőzi, mint általában, így hát rosszallóan tekint rá.*
- Én is tudok ám fizetni. *lehet, hogy a Wasimir család milliárdos vagy ki tudja, hogy mekkora vagyonuk van, de Mordana se szegény, így hát pár sütit meg tud venni, főleg, hogy ő akarta ezeket. Na de mindegy is már rájött, hogy felesleges lenne vitatkoznia, úgy se érne el vele semmit.*
- Szerintem nem bánnám. Bárhol szívesen töltöm az éjszakát, ha te velem vagy. *bújik hozzá kicsit a másikhoz, át is ölelve és amikor megkapják egy kis zacskóba a rendelt dolgokat, természetesen a süteményeket dobozba csomagolva, nehogy megütődjenek és bajuk essen. *
- A vízesés tökéletes lesz. Felmászhatnánk egy sziklára és ott eszegethetnénk. De várjál, még innivaló is kéne. *tekint körbe és szerencsére azért még itt is árulnak itókát. Így hát a lány még két üveg vajsört is odatesz az eladónak, aki kissé csúnyán néz rá, mivel be szeretne zárni, de Mordana hajthatatlan. Így kifizeti ezeket is, majd már el is hagyják egy "viszlát" kíséretében a helyet.*
- Ez a nő megőrült. Inkább örülne a bevételnek nem? *pillant vissza a bolt felé, ahol a nő már megkezdte a bezárkózást.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Csüt. Május 13 2010, 23:30

*A vizsgáztatásról is szó kerül és hát persze, hogy Mordred szeretné ha Mordana vizsgáztatná, valahogy úgy biztosabbnak érzi a sikert, persze nem azért hogy a lány kivételezzen vele. Egyszerűen csak valahogy akkor jobban tudja ő is a dolgokat, mert bizonyítani szeretne*
-Hát , remélem azért ha már le adatak veled X órát akkor vizsgáztathatsz is. Ha meg nem majd direkt kéretni fogom hogy te vizsgáztass*mondja egy kissé fura, de lágy mosollyal, azért ő is tud poénkodni, mégha ezt csak Mordana is látja.*
-Én benne vagyok, amúgy is régen boncolgattam már*mondja nyugodt hangon, majd Demien is szóba kerül, amire a srác csak játékosan megrántja a vállát*
-Hát én még nem tudok róla hogy a kedves papa vagy mama, üdvözlő lapot küldött volna neki, max csak annyit hogy ritkán van a szobájába. Párszor már akartam keresni ,de eddig még nem értem el*mondja kicsit halkabban, de betartja annak hogy biztosan csak fura a férfi*
-Igen, csak úgy... amúgy meg ha nem fogadom el vissza ám.. úgy ismersz mint aki nem tenné meg?*húzódik apró mosolyra a szája, bizony ő nem az a fajta akire egykönnyen rá lehet erőszakolni bármit is. Nemsokára beérnek a boltba, majd a fizetésre csupán csak védekezőleg emeli fel a kezét*
-Jójó.. azért nem kell felfalni, mondtam hogy ma az én vendégem vagy... de ha esetleg lesz következő alkalom akkor....*nem is fejezi be a mondatot csupán titokzatos mosolyt ejt a lány felé, majd bizony magához is öleli, egy apró puszival karöltve a másik ajkán*
-Hmm akkor lehet valamikorra kerítünk valami jó kis extrém alvó helyet*dönti oldalra a fejét, kicsit még mindig azzal a fura mosollyal, bizony ő se bánná, de ezt nem kell mondania, bárhol szívesen van , csak Mordanaval legyen. Közbe a sütik be is lesznek csomagolva, de az ital elmaradt. Ezt viszont Mordana pótolja. Amikor az eladó kicsit csúnyán néz a fiú is vissza fordul feléjük*
-Ne nézzen ilyen eszeveszetten, maga is volt fiatal vagy nem?*kérdezi kissé hűvösebb, de azért még nem a legbarátságtalanabb hangján. LEhet megutáltatja magát a boltossal lehet nem ,attól hogy Mordanaval más még mással lehet hűvös. Útban a vízesés felé , a fiú is hátra néz majd bólint*
-Meg.... de mindegy van pár idióta a világon, egy vajsörbe meg senki nem hal bele.... szerintem az volt a baja hogy nem vagyunk "felnőtt korúak"*mondja, és meg is emelné a két ujját, ha nem lenne elfoglalva. Egy kis mosollyal átfogja szabad kezével Mordana kezét majd megszorítja*
-Ne érdekeljen , most akkor is jó lesz*mondja vidáman, majd megérkezve a tóhoz, le is rakja a kabátját, a fűre, hogy arra üljenek, majd de annyira még nem akar leülni, csupán végig néz a kimeredő sziklákon , végül Mordanan köt ki a tekintete*
-Na melyik szikla szimpatikus?*kérdezi egy félmosollyal*

\\Fagy\\
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Kedd Júl. 27 2010, 14:50

*Szépen elmondja a fiúnak, hogy mi lenne annak a pasinak a jussa, aki megpróbálna túl közel kerülni hozzá és ahogy hallja a másik szavait, kissé fel is nevet.*
- Ez igazán kedves, köszönöm a védelmet. *mondja most már szélesen mosolyogva, majd hamarosan azért megfordul és ha már bizonyítania kell, azt is fogja tenni. De mivel jobb megoldást most nem lát, így szorosan öleli a másikat, ahogy csak bírja és ez után elereszti, majd feltekint a kék szemekbe.*
- Megölni? Én ugyan nem, hiányoznál. Bár, megpróbálhatnálak feltámasztani, találtam egy ilyen pecsétet a jelmágia könyvben, bár a fél életemet kérné el érte. *húzza el picit a száját és azért látszik rajta, hogy ugratja a fiút, meghagyja neki az életét. *
- Hát, érted bármit tudod és te kérted, hogy bizonyítsam be. *ölt nyelvet a fiú felé és ez után egy hosszú csók következik és természetesen a puszik se maradhatnak el, a lány részéről biztosan nem és ahogy érzi, hogy viszonzásra találnak, lelke teljesen megnyugszik, hogy minden rendben van köztük. Bár eddig se félt... na jó, egy picit, de reménykedik a legjobbakba. Ez után mesélni is kezd és szóba jön az, hogy megismert még pár embert és amikor hallja, hogy a többség jó lenne, ha lányokból állna, csak kuncog picit.*
- Ő egy fiú volt, Sairusnak hívják. Kissé magának való, de nem volt vele különösebb bajom és nyugi, még csak meg se nézett magának. *mondja jókedvűen, majd ez után ő is érdeklődni kezd és érzi ám a húzást, aminek enged és a puszi közben picit lehunyja szemeit is.*
- Akkor jó, hogy ha minden rendben. *pillant fel rá és át is öleli két kezével a fiút, szépen hozzá is bújva és pár lépést így is tesznek meg.*
- Igazán ám. *bólint is hozzá, majd végül ismét kéz a képben folytatják az utat és Rose kerül szóba.*
- Ő az egyik sentinel, persze, hogy ismerem, de nem tudok róla úgy semmit. De szerint nem kedveled. Mit ártott neked? *kérdi őszinte kíváncsisággal és azért még talán jobb is, hogy a lány nem tudja, hogy Ryan megint rosszalkodott, de talán a fiú nem fog hazudni neki, majd minden kiderül. Már az ösvény mentén haladnak, egészen Mystral felé, ahol a lány az édességbolt felé indul, majd be is tér. *
- Jó napot! *köszön illendően, majd Ryant már húzza is a csokoládék felé, ahol minden féle megtalálható, így azt se tudja hirtelen, hogy melyikből is vegyen.*
- Te mit kérsz? Egy csokira azért had hívjalak már meg én. *pillant a fiúra mosolyogva és szerez magának egy kis fehércsokit, na meg mogyorósat is, miközben tovább nézelődik a különféle finomságok után.*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   Kedd Júl. 27 2010, 15:25

- Ez alap.* mosolyog vissza rá, lehet a lánynál nem, de Ryan olyan amilyen s ami az övé, azt jobb ha senki sem piszkálja, mert nem állja szó nélkül. S ahogy ismerjük ököl nélkül sem. mivel azért nem hanyagolják el egymást s találkoznak egy héten többször is, még így is hiányzik neki amikor nincs vele, de Faith csak bizonygatja, hogy neki jobban, így bizonyításra vár, mi meg is érkezik egy erős szorítás kíséretében. Van ám erő a lányban s ezt szóvá is teszi - mi szívén az a száján mint mindig - de amit a lány mond, azon akaratlanul is meglepődik s hangja is kissé hitetlenkedővé kezd vállni.*
- Odaadnád a fél életedet értem?* ő csak ugratta a lányt, hisz azért egy szorításba még nem fog beledögleni, persze ha árnyakról van szó az más tészta, de most a két kicsi karjáról van szó. Kíváncsian tekint a szeretett arcba, mit meg is simít, majd még pár szó után kéz a kézben célba veszik a várost. Ahogy hallja ismerkedik szaktársaival ami jó dolog, hisz persze, hogy nem várja el, hogy csak ő legyen neki, az kissé beteges lenne.*
- Ütnék egymást a szavaim, ha azt mondanám akkor rossz az ízlése, ha "úgy" nem is vetett rád egy pillantást. De azért örülök neki.* vallja be közelebb húzva magához, egy puszi a feje búbjára, amjd ő következik s megnyugtatja hogy minden okés részéről is. De azért csak kiböki, hogy egy leányzóval nagyon nem értettek egyet s amint hallja azért nagyjából betudja tájolni a lányt. A kérdésen nem gondolkozik túl sokat, nem akarja, hogy a félreértse, így érkezik is a felelt.*
- A stílusom nem tetszett neki szerintem. Pedig szerintem tök normális voltam.* horrkan fel, azért sokat javult e pár hét alatt, de úgy tűnik még eleget s persze ez sem szándékos javulás.*
- Csinos, szemrevaló lány s igaz ami igaz egy bókot is kapott, de aztán csak kötözködött és pocskondiázott egyfolytában...persze miután lenyomtam a víz alá.* vonja meg a vállát, ennek is volt oka, de hát mindegy is, nem azért nem szimpi neki mert nem olvadt el tőle, nah mindegy is.
Megérkeznek a főutcára s onnan hamarosan az édességboltba is eljutnak. Amint belép biccent köszönés képen, majd a lány után tartva a csokiknál áll meg.*
- Ahogy akarod.- pillant rá jókedvűen, most benne van, így sorolja is mire fáj a foga, ha már itt vannak.*
- Kééérek, epreset, olyat ami pattog olvadás közben és azokból a kis színesekből is két pohárral.* mutat az eladónak arra amik baromira hasonlítanak a kis mms csokigolyócskákra.*
- Ennyi.* mondja s megvárja míg a lány kinézelődni magát, esetleg még gazdagítja a fehér s mogyorós csokis választékot, közben azért néha végigsimít a karján vagy éppen átkarolja derekát, majd ha végeztek és Faith fizetett kilép a boltból a lány után.*
- Mit szólnál ha majszolnánk egy kicsit a parkban? Vagy sétáljunk az utcán?* áll meg pár lépésnyire a bolttól, hogy ne legyenek útban, majd ha a lány választott egy helyet, vagy éppen máshova szeretne menni akkor oda mennek, de közben azért csak beszél tovább.*
- Egyébként egy másik lánnyal is találkoztam kinek elgurult egy kereke...úgy tűnik mostanában sikeresen összefutok a degeneráltakkal.* mosolyodik el menet közben.*
- Te találkoztál már olyannal kivel nem értettél szót?* érdeklődik, hisz nem lehet hogy csak ő fut ezekkel a diákokkal.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Édességek vihara   

Édességek vihara
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Honey és Ferl - édesség mennyország