Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Szivárvány tó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Szivárvány tó   Kedd Aug. 30 2011, 19:36

Ha az Ösvényen maradsz az erdőben, akkor valahol a mélyén rábukkansz a Szivárvány tóra. Végtelennek tűnő vízfelszín tárul eléd, akárhonnan is nézed, és maga a víz keserű. Éjszaka és vihar idején teljesen fekete, de napközben meg a szivárvány színeiben pompázik felszíne, amint rásütnek a napsugarak. Partján tavasztól őszig gyönyörű virágok nyílnak, ám ha leszeded őket, amint kiérsz az erdő területéről, el is hervadnak. Mégis igazán festői táj, és gyakran járnak ki ide művészi vénával megáldott emberek papírra vinni ezt a szépséget, ami itt szemed elé tárulhat.

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 23

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Csüt. Szept. 01 2011, 22:19

*Egyszerűen nem tudom hova tenni a fiút, annyival komolyabb és érettebb gondolkodású, mint amilyen én vagyok, így csak egy szerényebb mosolyt ejtek szavaira és vállat is vonok hozzá.*
- Nem akarok hamar felnőni, éppen ezért nem sietem el a dolgokat. *válaszolom meg a furcsa kérdését, remélhetőleg úgy, hogy jól értelmeztem szavait, mert ha nem, akkor bizony most leégek előtte. Fura, nem olyan vagyok Doriannal, mint másokkal, mintha félénkebb lennék, de talán pont azért, mert neki engedtem valamit, amit másnak nem.... Ahogy viszont ismét az ellökést hozza fel, tekintetem tovább fürkészi kiismerhetetlen pillantását, miközben egy cseppet közelebb is lépek hozzá.*
- Miért akarsz annyira pont engem? Annyi más, normálisabb lány van... miért pont nálam probálkozol? Csak azért, mert kihívás vagyok a számodra vagy miért? *nem hiszem, hogy itt én lennék a legtökéletesebb lány, de úgy hiszem, hogy komolyan gondolja, de ennek oka is kell, hogy legyen és nem hiszem, hogy az, hogy elsős vagyok, hanem inkább az, hogy még érintetlen, illetve hogy ilyen szép. A pikniket viszont lebeszéljük, így hát hamarosan már el is válnak útjaink, amíg én felsietek a szobámba, de jobban felöltözni elfelejtek, de talán nem fagyok majd meg... Inkább csak a révészhez ülünk, majd ahogy a mystrali kikötőbe érünk, lassan kiszállok a csónakból és Dorian felé fordulok.*
- Ne is, azt nem akarok, bár a gyengébb italtól is félek. Azóta nem is ittam... *mosolyodom el kissé, de azért rábólintok a dologra, így lépkedem hát utána, majd kérek is egy kis szendvicset, amely már össze van készítve és egy tábla csokoládét.*
- Szeretem az édességeket. *magyarázom Dorianra tekintve, így miután kifizettem a dolgokat, csak beleteszem a fiú táskájába, ha már ő hozott magával és közben a famulusa után is érdeklődöm.*
- Rám? De... miért? Nem is tettem semmit és... rám nem kéne féltékenynek lennie. *nézek cseppet értetlenül a fiúra, hiszen még mindig nem tudom felfogni, hogy miért is akar tőlem többet Dorian, mint másoktól, én tényleg nem vagyok különlegesebb, mint bárki más... Az ösvényen viszont idő közben át is érünk és már a tónál is vagyunk, ahol kibújok lábbelimből, majd le is térdelek a puha fűre.*
- Egyébként, más lányokkal is ilyen vagy? *teszem fel a nagy kérdést, de szépen a víz felé is nézek, így próbálva elkerülni a szemkontaktust.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Csüt. Szept. 01 2011, 22:46

*Csak elmosolyodom a szavakon, szerintem sem kell elsietni semmit se. Lehet nem látszik rajtam, de én is úgy vagyok általában a dolgokkal, hogy fiatal vagyok még, tehát bőven van időm, nem is akarok soha nagyon sokat előre tervezni, amikor azonban közelebb lép hozzám, kissé mosolyogva oldalra döntöm a fejemet, semmiféle zavar vagy bármi negatív kifejezés nélkül.*
-Miért akarlak barátnak, vagy miért akarnék komolyabbat tőled?*kérdezek vissza kissé fürkésző tekintettel, figyelve, vajon ő mire gondolhatott az előző szavaiban, végül azonban csak mosolyogva folytatom.*
-Szimpatikus vagy, és amikor nincs rossz napod szerintem kedves lány is, egyszóval kedvellek, és ha nincs ellenedre barátkozni szeretnék veled, nem gondoltam még semmi komolyabbra, azért pedig nem szoktam bárkit megpróbálni megszerezni, mert kihívás lenne a számomra, szerintem az eléggé sportszerűtlen húzás lenne, ha csak azért. Ha szeretnék tőled többet, azért szeretném mert kedvellek, nem azért hogy bebizonyítsam, hogy megfelelek valamilyen kihívásnak.*teszem hozzá még mindig derűs hangon, majd kis időre elválunk ami után, már ismét együtt megyünk a sziget felé, később pedig a boltba ahol tovább beszélgetünk.*
-Ettől nem kell félj, nem erős és nincs hátsó szándékom amiért vettem volna.*mosolyodom el, miközben megvesszük a fontosabb dolgokat a csokira azonban csak derűsen bólintok.*
-Én is, bár mostanában próbálom megvonni magamtól.*mondom egy félmosollyal de még szóba kerül a famulusom is, aki bizony féltékeny, és úgy tűnik most Vixire is, aki viszont meglepődik ezen, én viszont kissé felnevetek a kérdésre.*
-Ó lehet hogy a klubban történtek hagynak nyomot benne, de álltalában mindenkivel ilyen akivel kicsit is próbálnék barátkozni vagy bármi, rosszabb néha mint egy feleség.*vigyorodom el, majd a tó felé véve az irányt hamar oda is érünk, ahova lepakolva, én csupán kiveszek a tatyómból egy elég nagy pokrócot is, amire akár ki is lehetne feküdni akkora. Szép nyugodtan ki is terítem, de amikor a lány kérdését hallom, hirtelen megállva kissé el is mosolyodom*
-Hát attól függ mit értesz az "ilyen" alatt? Kiskorom óta azt tanultam, hogy a nőkkel tisztelettel kell bánni, és nem szabad a család nevét azzal bemocskolni, hogy bárdolatlan barbárként viselkedek. Minden esetre én úgy hiszem, hogy ha valaki megérdemli, hogy tisztelettel bánjak vele, nem szégyenlem ezt megtenni sem..*mondom egy félmosollyal, miközben leülve a pokrócra ki is veszem a cuccokat a táskából amit vettünk, és kirakom őket közénk, de tekintetem az övét keresi.*
-Viszont ha arra gondolsz hogy minden lánnyal barátkozni akarok vagy esetleg csajozós lennék, akkor azt mondom nem, a te esetedbe úgy érzem érdekes ember vagy, és meg akarlak ismerni, tudod a bárba még ha nem is voltál teljesen magad, sok dolgot megtudtam rólad..*fejezem be egy gyengédebb mosollyal, majd oldalra döntöm a fejemet.*
-Na és te? Azt mondtad a legtöbb pasit ellökted magadtól, miért éppen velem teszel kivételt?*teszem fel a nagy kérdést, hiszen kíváncsi vagyok a válaszára.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Csüt. Szept. 01 2011, 22:59

*Ahogy érzékelem, valamit én érthettem nagyon, de nagyon félre, mivel felteszi a nagy kérdést, amitől picit bizony elpirulok, így mutatva ki zavaromat is, melyből sejtheti, hogy a második kérdés volt az igaz, azt hittem, hogy többet akar, azért kérdez vagy volt minden, de ahogy érzékelem, bizony hatalmasat tévedtem és most ez nem érint túl jól. Na nem azért, mert én mást akarnék csak... azt hittem, hogy olyan szinten kelthettem fel az érdeklődését és hát... ő teljes mértékben megfelelne mindenféle elvárásnak úgy hiszem.*
- Értem és... ne haragudj a kérdésért, csak jobb tisztázni a dolgokat. És szívesen lennék a barátod, hogyha úgy alakul. *direkt mondom, így hiszen most már összeáll a kép, én se fogok semmi olyat se tenni, amit nem kéne, mivel már így is elég mélyre sűllyedtem a saját szememben. Csak utána sétálok, így hagyva el a ködkatlant, ahol pici időre válunk csak el és nemsokára már nagyban folyik a vásárlásunk is.*
- Sejtettem. *mosolyodom el, hiszen bár aranyos voltam ittasan, mégse én voltam és engem akar megismerni, nem pedig azt a Vixit... Bár... lehet, hogy az tetszett neki igazán. Egy tábla csokoládét is magamhoz veszek, majd amikor hallom, hogy ő megvonná magától, meglepetten pislogok rá.*
- De miért? Te egyáltalán nem vagy kövér, az uszodában is láttam, hogy inkább sovány vagy. *upsz, már megint lebuktam, de már nincs mit tenni, ő ismegnézett akkor magának, láttam jól. A famulusról is eszik még egy kis említés, de idő közben meg is érkezünk a tóhoz, ahol a plédre tekintek és ahogy Dorian leteríti, nem vagyok rest áttelepedni oda a fűről és kissé ki is nyújtani lábaimat, majd cseppet el is fekszem, úgy a kényelmes. Na de nem nézek rá, inkább a tóra és úgy teszek fel még egy kérdést neki, amire ismét hosszú, kifejtett választ kapok.*
- Az utóbbira gondolok. *pillantok picit a fiú felé, de amikor tekintetünk találkozik, csak cseppet lesütöm a szemeimet, úgy mosolyodom el zavartan.* - Lehet, hogy túl sok mindent is. *sóhajtok egy picit, de amikor megkapom az én kérdésem, kissé hirtelen nézek a szemeibe, majd fogom meg inkább a csokimat, amit bontogatni kezdek, hogy addig is lefoglaljam magam.*
~ Hát nem egyértelmű, hogy te tetszel nekem, más pedig nem? ~ - Azért, mert szimpatikus vagy és mert a klubban nem használtál ki... Gondoltam egy esélyt megér a dolog. *vonogatom vállaimat, mintha semmi érdekes se lenne ebben, de ahogy a csoki kikerül a dobozból, rögtön nyammogni is kezdek rajta.*
~ Na meg mert iszonyat helyes vagy és egyedi a viselkedésed. ~ *ilyenkor jó, hogy nem tud gondolatban olvasni, mert akkor a falat kaparnám, az is biztos.*
- Egyébként próbálkozzunk majd meg egy közös úszással ismét vagy inkább ne? *váltok hamar témát, picit nevetgélve is, így nézve a fekete víz felé, mely biztosan hűvös, de mégis jó lenne megmártózni benne.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Csüt. Szept. 01 2011, 23:37

*A bocsánat kérésre egy kicsit elmosolyodom, miközben csak nemlegesen megcsóválom a fejemet, hiszen miért haragudnék? Én tettem fel utána a furfangos kérdést.*
-Nem hinném, hogy ilyesmiért haragudnom kéne rád, főleg mivel tényleg felkeltetted az érdeklődésemet, csupán csak szeretnélek jobban megismerni, és én se zárkózok el semmi elől , csak rábízom arra, hogy alakul a kapcsolatunk.* A boltban azonban tovább beszélgetünk, és rátérünk a csokira is, amire nekem is van némi szavam, de ahogy hallom Vixi válaszát, arcomon kiszélesedik az a bizonyos ravasz mosoly.*
-Igen meglehet, viszont ha túlságosan édesszájú vagyok az árt a fogaknak is...*nevetek fel halkan,persze figyelve tovább a leányzóra, majd még esik pár szó a famulusról is, miközben elérkezünk a tóhoz, ahol meg is teszem a szükséges dolgokat, mint a pokróc kiterítése, és az ételek kipakolása. Hoztam magammal még két poharat is a borhoz, tehát nem kel aggódni minden van, ami csak kell. A beszélgetés hatására, viszont kissé hosszantian fejezem ki magam, hiszen mindkét lehetőségre kitértem, ahogy viszont hallom Vixitől hogy az utóbbira gondolt, arcomon apró mosoly jelenik meg miközben fürkészően figyelem a lánykát.*
-Ez esetben, nem vagyok minden lánnyal ilyen, mondhatjuk úgy is hogy megkedveltelek, még ha rövid ideje is ismerlek, de nem bánom, hogy ilyen vagyok veled.*nézek rá, miközben elmondom, hogy megtudtam róla egy s mást még lent a klubba, amikor azonban lesüti a szemét, kissé én is lejjebb fekszem, de tekintetem még így is az övét keresi.*
-Szerintem még rengeteg érdekes dolog van amit nem tudok rólad, és mégis érdekel, de nem fogom ellened használni..*mondom kissé halkabban, és komoly hangon, hiszen nem kell attól tartania, hogy túl sok mindent árulna el nekem magáról és én azt felhasználom ellene. Ezután teszem fel én a kérdésemet, de a válaszra csupán csak egy apró mosollyal felelek.*
-Én is adnék erre egy esélyt....*mondom nyugodt hangon, majd a következőre kissé elgondolkozó arcot vágva, végül mosolygó pillantással nézek vissza rá.*
-Én benne vagyok, de ha megfázok, akkor téged fogadlak fel ápolni, de fordítva is lehet róla szó.*közlöm vigyorogva természetes hangon, miközben kezemmel hátrébb nyúlok a cuccaimhoz, remélve, hogy nem figyel, így mire vissza néz, érezheti, hogy valami puha cirógatja a vállait, s ha arra felé néz láthatja is hogy egy virág az, ami persze az én kezembe, van arcomon pedig egy kisebb mosoly jelenik meg. Nem mondok semmit se csupán csak kíváncsian figyelem mit szól a dologhoz, persze nem kell nyomulásnak vennie, hiszen egy ilyenbe nincs semmi rossz, csak kedveskedni akartam*

//Fagy//
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Pént. Szept. 02 2011, 22:22

//Olvad//

*Nem tudom még, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége, de tényleg jó lenne már egy barát. Sok ismerőst szereztem, amióta a Mysterioban vagyok, de barátokat egyet sem, akiben igazán bízhatnék és be kell vallanom magamnak, hogy nagyon hiányzik ez az érzés, hogy bízhassak valakiben, hogy szeressek vele lenni és talán itt a lehetőség arra, hogy Dorian ilyen személy legyen a szememben. Megveszünk mindent, amire szükségünk lehet a mai éjszaka, tehát szendvicseket, bort és még csokoládét is és ahogy minden megvan, végül a Szivárvány-tó felé is indulunk, hogy megkezdjük azt a bizonyos piknikezést, amelyről szó volt. Viszont most, hogy így beszélgetünk, ki kell térnem még arra, hogy vajon mindenkivel ilyen-e, mint velem, de a válasza nemleges és ez valahogy hízelgő is a számomra és egyre pozitívabban érint a felismerés.*
- Ez esetben akkor én meg köszönöm. *mosolyom lágy és kedves, mint szinte mindig, kívéve az uszodai esetet. Jó dolog most, hogy különlegesnek érzem magam, mert Dorian tesz is róla, viszont ahogy tovább beszél és szóba hozza azt, hogy még sok érdekes dolog van, amit megtudhat rólam, úgy mosolyodom el egyre inkább.*
- Csak ne akarj túl mélyre ásni. Sötét titkokat őrzök. *hajolok kissé közelebb hozzá elkomolyodott arccal, majd végül el is nevetem magam, hiszen csak játszottam, nincs semmi olyan titkom, amiről neki nem szabadna tudni. Viszont most, hogy itt vagyunk, a tóparton, kedvem támadt egy kis fürdőzéshez és bár nem azonnal, mégis felvetem neki az ötletet.*
- Engem ápolni? Inflás vagy, nem tudok bemenni csak úgy hozzád, ahogy te se hozzám. *öltöm ki felé jókedvűen a nyelvemet, egy kis ideig még szemeit fürkészve, majd végül barna szemeim ismét a víz felé tévednek, így csak arra leszek figyelmes a következő pillanatban, hogy valami puha, lágy dolog simogatja a vállamat. Hirtelen fordítom fejem abba az irányba, majd ez után kissé elpirulva nézek Dorian felé.*
- Hogy... hoztad úgy ide, hogy nem vettem észre és nem sérült meg? *teszem fel a nagy kérdést, kissé közelebb is húzódva a fiúhoz, kíváncsian lesve tovább az arcát.*
- És... miért? *bukik ki belőlem még az értetlen kérdés, majd fejem a virág felé fordítom, hogy meg is tudjam azt szimatolni és közben szemeimet is lehunyom kissé.* - Finom. *utalok itt az illatára, majd fejem végül le is hajtom a pokrócra. Most mit kéne tennem vagy mondani? A csoki se köti már le figyelmemet, csak a fiút nézem, próbálva rájönni, hogy miben rejlik mindez...*
- Nem kéne úsznunk? Utána biztosan jobban megkívánnánk a szenyokat, én legalábbis általában így vagyok vele. *lehet, hogy most hülyén reagálok a virágra, de még soha nem kaptam és igazán romantikusnak tartom, de egyszerűen nem tudom normálisan kezelni a helyzetet.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Pént. Szept. 02 2011, 22:43

*Ahogy érzem, Vixivel elég jó fele terelődik a viszonyunk, aminek persze örülök is, hiszen nincsenek sötét céljaim, ezzel a kapcsolattal, csupán csak szeretnék barátokat, ahogy minden fiatal, és hagyni a dolgokat a maguk útján. A leányzó pedig felkeltette a figyelmemet ezt nem is tagadhatom hiszen szép, okos, és nem utolsó sorban kedves is velem, leszámítva talán az uszodát, de az már régnek tűnik a szemembe, így túl is tettem magam rajta. Fő hogy élvezzük egymás társaságát, s ez be is következik, hiszen nemsokára megérkezünk piknikezésünk helyszínére, s én is válaszolok a feltett kérdésre, mégpedig teljesen az igazat. A válaszra csupán mosolyogva döntöm oldalra a fejemet.*
-Ahogy én is, szerintem remek társaság vagy..*na igen észre veszem ám, hogy túl sokat nem kell bókolni, hiszen folyamatosan zavarba se akarom őt hozni, de ami a szívemen az a számon, így el is mondom mit gondolok róla. Ha egy háripának nézném azt is a tudtára adnám. Amikor közelebb hajol, csupán csak mosolyogva nézek a szemeibe, tekintetembe némi finom ravaszsággal, majd én magam is elnevetem magam*
-Szeretem a sötét titkokat, amúgy meg honnan tudod hogy én nem? *kérdezem még mindig mosolyogva, majd szóba kerül az úszás is, amire megpróbálok ismét szellemesen válaszolni, viszont a szavai ellenére én még mindig rendületlenül kötöm az ebet a karóhoz.*
-Na és? Én úgy hallottam, hogy nincs lehetetlen csak kevés képzelő erő, szerintem ha nagyon akarnánk ki tudnánk találni valamit... De azért remélem nem leszünk betegek, nem szeretem gyengének érezni magamat.*fejezem be derűs hangon, végül pedig olybá tűnik a kis meglepetésem is sikerül, és ahogy látom meg is lepem vele Vixi-t, a pirulása azonban ismét mosolyt fakaszt arcomra.*
-Ha elmondanám, oda lenne a meglepetés varázsa, de annyit elárulok, hogy azt az időt használtam ki, amikor távol voltál, és egy tértágított táskában sok minden elfér.*teszem hozzá lágy hangon, bár ezzel is többet mondtam mint szerettem volna a miértre azonban csak lassan döntöm oldalra a fejem.*
-Szokás mondani, hogy virágot a virágnak, de nem akarlak zavarba hozni, így csupán csak annyit mondok, hogy, "mert ezt akartam tenni" Remélem sikerült egy kis örömet szereznem vele.*mondom mosolyogva, bár ha azt mondaná , hogy nem akkor se sértődnék meg, de azért lehet rosszul érintene, a szavakra azonban csak elmosolyodok.*
-Örülök hogy így látod..*mondom csendesebben, de Vixi úgy tűnik át szeretne lépni a dolgokon, talán csak mert zavarban van, így nem is akarom még jobban abba hozni, csupán csak bólintok.*
-Hát én benne vagyok, talán úszhatunk is egy versenyt, természetesen tétek nélkül.*mondom, komolyabb hangon, miközben lassan kigombolva az ingemet először azt veszem le, majd a nadrágot, zoknit és a lábbeliket is, s így ott hagyva azokat a pokrócon indulok meg a víz fele, amibe bele mártva a kezemet pár csepp vizet locsolok is a lány felé mosolyogva.*
-Aztán le ne maradj..*mondom apró ravasz mosollyal, persze barátságos hangon, s én magam meg isi indulok a víz felé.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Pént. Szept. 02 2011, 22:59

*Tetszik, hogy meg akar ismerni és végre úgy érzem, hogy már nem haragszik rám azért, amilyen voltam vele az uszodában. Tudom én, hogy benne marad és hogy nem fogja elfelejteni, de attól még tehetek róla, hogy az elkövetkezendő találkozásaink már sokkal jobbak legyenek. Így hajolok picit közelebb hozzá és figyelve a ravasz, de egyben aranyos kis mosolyt jelentem ki neki, hogy sötét titkokat őrzök, amelyekre csak elneveti magát, akár csak én magam is.*
- Tudod Dorian, nálad még el is hinném, hogy vannak olyan titkaid, amelyeket nem akarsz megosztani másokkal. *döntöm is meg cseppet a fejem, hiszen kinézem a srácból és bár eddig nem találtam benne semmi nekromanta vonást, pedig inflás, úgy hiszem, hogy van valami a háttérben, ami mássá teszi, mint az átlag emberek, hiszen bizonyára én se véletlenül figyeltem fel rá.*
- Hmm, szóval azt hiszed, hogy be tudnál jutni a klubhelyiségünkbe? *kíváncsiskodom, ahogy az úszás, na meg az ápolás kerül előtérbe a beszélgetésünkben, de hamarosan még kibök pár szót Doriannal, mellyel mélységesen egyetértek, így bólogatok is picit.*
- Én se szeretek, de szerintem ezzel mindenki így van. Akkor kiszolgáltatottak vagyunk. Ilyenkor fura belegondolni, hogy milyen lehet a mugliknak... Ők még lassabban gyógyulnak, nincs mágia, ami segítene nekik és többször meg is halhatnak, amelyeket mi még túlélhetünk. Örülök, hogy tiszta a vérem... *osztom meg vele a gondolatmenetem is és talán ezekből a szavakból arra is rájöhet, hogy aranyvérű vagyok. Nem tudom, hogy ez számít- e neki valamit vagy sem, de ha már bennem voltak a dolgok, akkor elárultam neki. Ahogy viszont elbambulok kissé, méghozzá a tó felé, úgy érzem meg a felkaromnál a rózsát, mivel rövid ujjú blúzt viselek, tehát a vállamnál konkrétan még ruha van és nézek rá igen csak meglepetten arccal.*
- Áh, szóval mágia, gondolhattam volna. *mosolyodom el még jobban, majd amikor tovább beszél, én pedig már közelebb húzódom hozzá, aprókat bólogatok a szavaira.*
- Igen, sikerült, tetszik nagyon. *veszem is el, hogyha engedi, így szagolgatom még egy rövidke ideig, majd váltok is témát, felhozva a fürdést.*
- Nem szeretem a versenyeket... az uszodában egyszer kikaptam és akkor tét is volt... Egy fiúval versenyeztem és megcsókolt... nem akartam, főleg mivel akkor láttam először és bár eleinte szimpatikus volt, mára már elhiheted, hogy nem az. Talán ezért is félek a másik nemtől, te is olyan határozott vagy, én pedig... *na igen, ismét egy kis információmorzsa, amit elmondok neki, de ahogy figyelem, Dorian hamar vetkőzik le, így ülök hát fel, majd nézek utána, de a vízcseppek a bőrömön egy kis hidegrázást okoznak.*
- Lehet, hogy mégse jó ötlet, nem hideg? *kérdezem párszor felé pislogva, de végül csak felkelek és kibújok a rövidnadrágomból, így hát egy világoskék színű tangát láthat meg rajtam, de nem túl sokat belőle, mert a hófehér blúzomat magamon hagyom. Az alatt is világoskék melltartó van, tehát át fog látszani, de mégse mutat meg mindent belőlem. Látott már bikiniben, de a fehérnemű mégis csak más és bár nem szoktam szégyenlős lenni ennyire, előtte most mégis az vagyok. Így hát a fehér kis felsőmben indulok meg utána, majd a tó partjához érve felemelem egyik lábikómat, ujjam hegyét pedig a vízbe mártom.*
- Ajjaj... *hát igen, hűvös, de az én ötletem volt, így lassan, picit se magabiztosan kezdek el befelé lépkedni, de olykor kíváncsian Dorian felé tekintgetve.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Pént. Szept. 02 2011, 23:24

*Lehet egy darabig emlékezni fogok rá, de talán ha jó marad a kapcsolatunk, az már csak egy kellemetlenebb emlék marad, a szavakra azonban mindketten nevetni kezdünk, s a kijelentésére, egy cseppet ingatni is kezdem a fejemet, még mindig azzal a titokzatos , de egyben magabiztos mosollyal az arcomon.*
-Hm.. lehet így is van, de ha megosztanám akkor hova maradna a titokzatosság? *kérdezem költőien, hiszen szeretem, ha az ember nem ismer ki elsőre teljesen, az számomra is veszélyes. Na nem mintha attól tartanék, hogy Vixi ellenem fordítaná a titkaimat, csupán csak hagyom kibontakozni a kapcsolatot olyannak amilyen lesz, bár eddig eléggé pozitív szemmel nézem a dolgok alakulását, s végre örülök is.*
-Nem tudom, annyira nem érzem magamat jó mágusnak, de nem csak a szobádban lehet aludni, mondjuk bérelnék egy szobát egy hétig, természetesen csak a betegnek..*felelem enyhe mosollyal az arcomon, ez már inkább viccelődés csupán tőlem, majd szóba jön a betegeskedés is.*
-Ahogy mondod, és én se szeretem azt az állapotot, nem szeretek másoktól függeni, a muglik viszont valószínűleg ebbe a világba szoktak bele, szóval nekik az a természetes ha napokig , vagy hetekig kúrálják magukat, de nekik ez az életük. Nekünk nem szerencsére.*mosolyodom el végül, majd jöhet a kis meglepetésem is, aminek olybá tűnik örül a leányzó.*
-Ha már mágus vagyok, akkor hasznos dolgokra használom a mágiát, fő hogy megleptelek, és hogy tetszik. Nekem ennél több nem is kell.*nézek bele egy pillanatra mosolyogva a szemébe, a fürdésre áttérve viszont egy kis versenyt is szóba hozok, aminek már nem annyira örül Vixi, s el is mondja ennek okát, én viszont csak mosollyal rázom meg a fejemet.*
-Bizonytalan?*próbálom befejezni helyette a szavakat, végül azonban nyugodt kissé talán megértő mosoly is jelenik meg arcomon.*
-Az én esetemben nem kell tartanod attól, hogy kihasználnálak, mármint maximum csak a társaságodat, ami nagyon kellemes, de nekem ez éppen elég, nem akarnék olyat amit te se..*húzódik kicsit szélesebbre a mosolyom, majd folytatom.*
-Mindamellett, eléggé gyenge jellemű kölyök lehetett, ha egy csókot csak fogadással tud elérni.*mondom egy kissé fintorogva a véleményem, lehet éppen a neveltetésem miatt nézem le az ilyesmit, és így az ilyeneket is, de hát ez vagyok én, magabiztos, és úgy érzem nem lenne szükségem ilyen aljas trükkökre. Minden esetre én hamar megválok a ruháimtól, s nemsokára a víz felé veszem az irányt, majd hátra fele kissé meg is locsolom a másikat, s derült arccal veszem észre, hogy bizony hidegnek találja.*
-Éppen eléggé hideg ahhoz, hogy ne ácsorogj benne, de ahhoz éppen elég kellemes hogy egy jót ússzál, gyere és meglátod..*vágok titokzatos arcot egy kis mosollyal, s egy darabig figyelem is ahogy "elkészül" de amikor látom, hogy nincs ínyére a víz kissé fel is nevetek, persze nem gúnyosan, csupán csak aranyosnak találom a helyzetet.*
-Gyere már, egyáltalán nem olyan vészes, ha már bent vagy, az előbb olyan voltál mint egy cica, csak nehogy cica lánynak becézzelek ezentúl.*vigyorodok el, persze nem bántani akarom, inkább ösztökélni arra, hogy jöjjön csak be nyugodtan, hiszen csak az első pár lépés a nehéz.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Pént. Szept. 02 2011, 23:35

- Igaz-igaz, majd rájövök a titkaidra, ne félj. *vigyorodom el most már jókedvűen, majd végül hagyom tovább folyni a beszélgetésünket, mely jó hosszúra nyúlik, így jön szóba a hideg vízről a betegség, majd pedig a muglik világa is, tehát egy kis filozofálás sose árt meg, de azért a szobafoglalásnál egy pillanatra leragadok most már én is.*
- És egy hétig kibírnád a társaságom? Szerintem sok lennék én neked... *nevetek fel, majd végül a betegséges dologra bólintok egy aprót, hisz valószínűleg igaza van, sőt biztos, mivel a muglik már megszokták az életüket, hogy milyen is az ő világuk és szerencsére más, mint a mienk. Na de nemsokára magunk mögött hagyjuk a negatívabb dolgokat, tehát a betegséget és már elő is kerül a rózsa, mely tetszik és tényleg kedves dolognak tartom, hogy ilyesmit ad nekem, csak úgy, főleg azok után, amilyen voltam vele.*
- Kedves tőled. *mosolygok rá aranyosan, de inkább témát váltok, így hozva szóba a vízet és az úszkálást, de ahogy a versenyre terelődik a szó, úgy érzem, hogy elmesélhetem neki azt az emlékemet, mely jó is lehetett volna, de nem az.*
- Igen, az vagyok... ez egy jó szó erre az egészre. *bólogatok is hozzá, de amikor hallom a szavait, csak egy aprót sóhajtok.*
- Tudod Dorian, engem inkább az bánt, hogy kihasznált... Utána nem keresett, egyszer se, nem is írt... Tehát meg se próbálta, hogy esetleg lehetne-e komolyabb és most már mással van, a bálon is mással volt és ahogy néztem, remekül elvoltak. Nem vagyok féltékeny, hiszen nem is ismerem igazán, csak rosszul érintett ez az egész, bár lehet, hogy én vártam túl sokat. Miért is hívott volna randira vagy bármi nem? *vonom meg vállam egy fájdalmas mosoly kíséretében, de inkább tovább lépek a dolgon, így veszem le a nadrágomat, majd a blúzomban indulok neki a víznek, de nem igazán akarok tovább menni...*
- Jó-jó... mindjárt megyek... *lépkedek befelé bizonytalanul, majd amikor hallom, hogy lecicáz, ismét csak zavartan nézek rá és inkább megszaporázom a lépteimet is, így merülök alá és nemsokára hófehér ruhám csurom víz lesz és barna tincseim is nagy részt.*
- Azt még félreértenék... *jegyzem meg azért, miközben a fiú felé úszom, de azért kezeimen látszik, hogy libabőrös, tehát hogy nincs igazán melegem.*
- Huhh, ennél hülyébb ötletem nem is lehetett volna. Szerintem én mégis csak kimegyek. *na igen, ennyit a nagy bátorságról, így fordulok meg hirtelen, el a fiútól és úszok inkább kifelé, hogy a pokrócra telepedhessek le dideregve.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 00:07

-Ó reméltem is, hogy nem adod fel egykönnyen.*vigyorodom rá vissza kedvesen, hiszen ahogy fejlődik az ismerettségünk, úgy fogunk többet megtudni a másikról. A betegséges témára rátérve azonban kissé oldalra döntöm a fejemet, elgondolkozó pillantást vetve Vixire.*
-Hmm.. nem is tudom, egyenlőre eléggé bizakodó vagyok, de mint mondják, nem tudja meg az ember míg ki nem próbálja. Lehet inkább én lennék sok te neked, erre nem gondoltál?*kérdezek vissza ugyancsak jókedvűen, ezután viszont előkerül a virág, és engem is jó kedvvel tölt el hogy örömet okozhattam neki, amit remélem, ha nem is nagyon de minimálisan sikerült. A szavakra csupán csak egy pillanatra hunyom le szemeimet, s felelek halkan.*
-Örülök, ha örülsz neki.*zárom le a dolgot, hiszen szívesen adtam neki, a következő szavaim azonban úgy tűnik fején találták a szöget a leányzónál, így csupán aprókat bólintok a szavaira, s hallgatom azzal a fiúval való történteket.*
-Érthető ha az vagy, de meg kell tanulnod egy fontos dolgot, ha ilyen terepre tévedsz... Inkább hagyd hogy más fusson utánad, minthogy fordítva legyen, ha valaki kedvel, és akar tőled valamit , akkor úgy is megharcol azért, hogy az övé lehess, az ilyen senkiházi majmokra pedig nem kell oda figyelni, és ahogy mondod sokat se kell várni tőlük.*mondom el , derűsen, de komolyan is a véleményemet, de azért a végén aprón elmosolyodok.*
-Fel a fejje, ha a véleményemet elmondhatom, szerintem rengeteg fiú lehet, aki egy ilyen lányért bármit megtenne.*kacsintok rá a végén, miközben el is kezdek vetkőzni, s meg is indulok a víz felé, de úgy tűnik a lánykának nem akaródzik annyira.*
-Ne kéresd magad, nem olyan hideg.*bíztatom nevetve, persze nem őt nevetem ki, csupán csak jól érzem magamat, ám szavaim úgy tűnik megint telibe találtak, pedig nem akartam kínos helyzetbe hozni, de tényleg abba a pillanatba , amikor a lábát a vízbe mártotta, olyan volt mint egy cica.*
-Nem látok itt sok embert aki félre értené, magunk között, pedig csak mi ketten vagyunk, te meg tudod hogy értem.*mondom játékosan, miközben egy kis vizet spriccelek felé, s én magam is el el merülök a vízben, mely hűvös de szerintem tűrhető. A lánynak azonban nem eléggé így aztán meg se tudom állítani , hogy kimenjen, hanem én is inkább csak követve leülök mellé, s a tatyómból elővéve a pálcámat, egy pillanatra rá nézek, hiszen látom hogy fázik.*
-Bízol bennem?*csupán csak ennyit kérdezek közelebb hajolva, miközben a pálcámat rá irányítva ki is mondom a testfelmelegítés igéjét.*
-Aestus*mondom ki, komoly hangon, remélve hogy össze jön, s ha igen akkor talán a vacogás is meg fog szűnni. Szeretem a pyromágiát valamennyire megy is, viszont Vixi nem ismerheti hiszen elsős, de ha már én igen, akkor miért ne segítsek?*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 00:22

*Lebetegedni nem lenne valami jó, de azért egy hétig csak ketten lenni se, szerintem nem bírna ki olyan hosszú távon és most hogy mondja, meglehet, hogy én se őt, hiszen valamilyen szinten furának találom a srácot.*
- De, gondoltam és meglehet, hogy igazad van. *mosolygok rá, hisz még csak ma beszéltünk először alkohol nélkül, normálisan egymással és bár van borocskánk, mégse bontottuk még meg és ki tudja, hogy egyáltalán meg lesz-e kezdve a mai nap folyamán, nem az a lényeg, hanem hogy jól érezzük magunkat együtt. A rózsát viszont megkapom és ahogy az úszásra terelődik a beszélgetés, úgy mesélem el mindazt, ami Scott és közöttem történt. Nem haragszom már a srácra, tudom, hogy csak kihasználta az alkalmat, ami bár rosszul érint, már tudom kezelni teljesen normálisan, úgy hiszem. *
- Igen, igazad van. Majd ha valakinek tényleg tetszem és megfelelek úgy, ahogy vagyok, úgy is rám fog találni. De hát, úgyse keresek senkit, eddig is elvoltam egyedül, szóval türelmes leszek. *mondom jókedvűen, bár ez a jókedv most csak álca, de hát mindegy, nem számít...*
- Köszi Dorian. Biztosan az is szerencsés lesz, akit te akarsz majd meghódítani. *próbálok én is kedveskedni neki, hiszen láthatóan ő is azt teszi, próbálva engem jobb kedvre deríteni, de most már ideje tovább lépni a témán, így indulunk hát meg a víz felé, amelybe annyira nem akaródzom bemenni, de mégis csak megteszem, viszont amikor lecicáz, egy kis beszólást is hallhat tőlem, a szavaira viszont csak körbekémlelem a helyet.*
- Persze, hogy tudom... *csóválom meg a fejemet is mosolyogva, de inkább kifelé indulok, hogy visszajussak a pokróchoz, melyre le is csüccsenek és kissé dideregve karolom át magam. Ahogy viszont a pálca előkerül, hirtelen teszem le kezeimet a pokróc puha szélére és pislogok párat a fiú felé, cseppet elkerekedett szemekkel.*
- Mit akarsz tenni? *bukik ki belőlem a kérdés, de ahogy a bizalom kerül szóba, csak lassan megcsóválom a fejem.*
- Őszintén? Még nem... hiszen nem is ismerlek... *nyelek egy aprót és hát nem félek tőle, de mégis... Ki tudja, hogy mi járhat a fejében. Ahogy viszont meghallom a varázsigét, majd pedig megérzem a varázslat hatását, egyre inkább érzem, ahogy a testem kellemesen meleg lesz, így sóhajtok fel halkan, picit megkönnyebbülve.*
- Köszi. *mosolyodom el lágyan, majd végül úgy döntök, hogy mégis csak kigombolom a blúzom, ugyanis csurom víz, az pedig hűti a testem és végül le is veszem magamról, majd a pokróc mellé a puha fűbe fektetem, így fekszem hát ki háttal, tehát hogy a formás hátsóm ne látszódjon most Doriannak.*
- Megkóstoljuk? *bökök hirtelen felindulásból a bor felé, így nézve hát kíváncsian a fiúra, hogy vajon kinyitja és tölt-e nekem vagy inkább elutasítja a dolgot.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 00:46

*Most már csak mosolygok, hiszen nem számít hogy igazam van e vagy sem, minden a gyakorlatba dőlne el, azonban témánk tovább terelődik, így tudom meg mi történt egy fiú és Ő közötte. Mondanom sem kell, biztos egy pancser lehetett a srác, ha veszni hagyta ezt a leányzót, de az már az ő hibája. Vixi szavaira azonban csak lágy mosollyal felelek.*
-Lehet valakinek már most is tetszel, ilyen szép, és aranyos lány mellett nehezen lehetne vakon elmenni.*mondom teljesen nyugodt természetes hangomon, elvégre én így gondolom, s bizony ha csajozós lennék, lehet már bepróbálkoztam volna nála, de nálam nagy kaland a megismerés is, lehet régimódi lennék? Meglehet, de szerintem annyira azért nem , csupán csak meg akarom ismerni, szavaira azonban csak gyengéden felnevetek.*
-Inkább nevezzük úgy hogy küzdeni érte, de mostanában egy kivétellel nem igen látok olyan lányt, akiért megtenném...*mondom sejtelmes mosollyal, persze remélem ettől nem hiszi, hogy nyomulok, csupán csak ismét őszínte voltam, már csak azért is mert eddig talán Vixivel a legjobb a kapcsolatom az egész iskolában. Nemsokára azonban úszni indulunk, ami elég rövidre sikeredett, hála Vixinek, de mégse tudok rá neheztelni, hiszen én még maradhatnék, de nem teszem. Egyedül uncsi lenne, na meg a hölggyel jöttem le, persze hogy szeretnék inkább vele foglalkozni. Ahogy azonban előveszem a pálcám, hogy segítsek a didergésen, kissé meglepetten figyelem a reakciót, majd egy nyugodt mosollyal megcsóválom a fejem.*
-Semmi olyat ami fájna, nem kell attól tartanod, hogy bántanálak. Megígértem, hogy nem foglak nem?*kérdezem vissza csendesen, majd a kérdésemre adott válaszon elmosolyodom.*
-Tökéletes válasz, én is ezt vártam, és jól is teszed, de most tégy kivételt és ne gondolj rosszra..*teszem azért hozzá, hiszen bár igaz, hogy nem szabad megbízni mindenkiben, de hinni is lehet a szavaknak, így talán sikerrel jár a varázslatom is, aminek köszönhetően a didergés is abba marad.*
-Igazán nincs mit, és még csak nem is fájt.*nézek rá ravasz mosollyal, majd figyelem ahogy a másik megfordul, s bizony tekintetem egy pillanatig a formás idomokon is elkalandoznak, tényleg szép leányzó annyi szent, s a modora is nagyon tetszetős, nem beszélve arról, hogy jó lelkű is.. Pár pillanat múlva azonban csak én is elhasalok, majd az üveget és a poharakat megfogva kibontom a bort.*
-Akartam már én is kérdezni..*mondom csendesen, s ha minden igaz, előbb Vixinek töltök, amit át is nyújtok neki, majd magamnak is.*
-Parancsolj, remélem ízleni fog, vörös félédes..*mondom még hozzá téve, bár rá van írva az üvegr, de megkímélem, hogy olvassa. Ha a lány benne van koccinthatunk is.*
-Egészségedre, és az új ismerettségre...*mondom mosolyogva, majd kortyolva egyet elégedetten nézek a másikra.*
-Miért tartasz tőlem?*bukik ki belőlem a kérdés, hiszen kicsit érzek benne egy kis tartást, de lehet csak én tapogatok most rossz fele.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 01:04

*Az uszodás esetemről egy kis ideig elbeszélgetünk, de ahogy a fiú kifejti, hogy lehet, hogy van olyan srác a Mysterioban, akinek már tetszem, kissé elgondolkodom a szavain. *
- Igen, meglehet, de mint mondtam, nem sietek el semmit. *mosolyodom el lágyan, majd ez után bókolok én is egy picit, mi szerint szerencsés lesz majd az a lány, aki Doriannal kerül össze. Sajnos a csókjára nem emlékszem teljesen, hiszen ki voltam ütve, de biztos vagyok benne, hogy finom volt és csodálatos.*
- Miért mondasz ilyet? *bukik ki belőlem végül a kérdés, ahogy megérzem a szavai között az utalást.* - Eddig azt mondtad, hogy csak barátkozni akarsz velem, most pedig láthatóan inkább bókolsz, utalgatsz arra, hogy lehet, hogy többet akarsz... Te is ugyanúgy játszol velem, mint mások, de te tudod, hogy tapasztalatlan vagyok ilyen téren, tehát ez még durvább... *fordítom el kissé a fejemet is.*
- Szeretném, hogyha ezt befejeznéd, mert nem vagyok a játékszered Dorian. *akadok ki kissé, hiszen így érzem és nem tetszik ez tőle, ahogy később le is cicáz és akkor is a barátságot mondja, teljesen össze-vissza viselkedik, bezavarva engem és én egy ilyen játéknak nem leszek részese, ezt jobb, hogyha még most tisztázom vele és tudja. A vízből viszont hamar kimegyünk a levegőre, a pokrócra csücsülünk, ahol szembe is találom magam a fiú pálcájával, de nem elátkozni akar előbbi szavaimért, hanem csak segíteni a hideg ellen.*
- De, megígérted, de akkor is másodéves vagy, szóval egyértelműen tartok a pálcádtól. *magyarázom meg viselkedésemet is, majd amikor hallom, hogy most nem akar semmi rosszat, csak bólintok, megadva az engedélyt arra, hogy megcsinálja, amit szeretne, majd miután már érzem a meleget, megszabadulok a blúzomtól, így hát a világoskék fehérnemű marad már csak rajtam és inkább féloldalasan fekszem, felé fordulva, így hozva fel az üveg bor ötletét is, amelyből iszogathatnánk egy kicsit.*
- Köszönöm, biztosan finom! *veszem át a poharat szabad kezemmel, hisz a másikkal kapaszkodom és koccintok is a fiúval, majd ízlelgetni kezdem.* - Nem rossz. *bár még mindig hadilábon állok az alkohollal, de talán túlélem a dolgot.*
- Az ismerettségre. *bólintok rá kissé késve, majd amikor meghallom a kérdést, egy nagyobb kortyot is iszok, majd ez után nézek komolyan a fiú szemeibe.*
- Ezt már szerintem letisztáztuk és elmondtam neked... nem látom értelmét, hogy ismét elmondjam. *ülök inkább fel, majd iszom ki elég hamar a pohár tartalmát, hiszen csokit ettem és már nem ártott valami folyékony. A poharat tehát le is teszem, majd úgy figyelem egy kis ideig a másik arcát.*
- Szerintem lassan vissza kéne térni... Nem tetszik, ahogy játszadozol velem... Túl sokat gondolsz magadról, úgy érzem. *őszinte vagyok és kissé sokkoltak a dolgai, amikkel jött. Eddig a barátság, de aztán a folytonos kedveskedések, bókok tömkellege és képtelen vagyok hova tenni a dolgokat, tehát inkább elmenekülnék, vissza a kis odumba, a Dália hálóba.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 01:33

-Jól is teszed..*most már csak ennyit mondok, és bizony ezután elhangzik tőlem pár bók is. Nem mintha nyomulnék, pedig bizonyára nagyon annak látszik, egyszerűen csak megszoktam már, hogy mindenben kifejtem a véleményemet, tabuk nélkül, a lány szavaira azonban cseppet elkomolyodik a pillantásom, de arcom nyugodtsága mit sem változik.*
-Csak azt mondom amit gondolok, és amit látok. Amúgy igen azt mondtam barátkozni akarok, ami teljesen igaz is, de ez megakadályozza azt hogy ne mondjam el a véleményem? Nem véletlen mondtam nemrégen hogy nem zárkózok el semmi elől, de én se sietek el semmit ennyi.*remélem ezek után megérti, miként is értettem, és elfogadja, ha nem azzal nem tudok sajnos mit kezdeni, lehet én vagyok túlságosan szókimondó.*
-Tévedés, ha játszanék, valószínűleg bepróbálkoztam volna, de nem tettem.. Bár meglehet hogy meggondolatlan voltam azt nézve, hogy azt hittem nem fogod a szívedre venni. Pár egyszerű bók nem jelenti hogy máris nyomulni meg játszadozni szeretnék, azt hiszem meg kell szokjam hogy elhagytam Franciaországot*teszem még hozzá, majd a figyelmeztetésre csak lassan bólintok egyet tisztelet tudóan.*
-Nem néztelek annak soha sem, de ha megsértettelek akkor bocsánatot kérek.*na igen nem volt szándékomban megsérteni, vagy bármi, így aztán nem vagyok rest a bocsánat kérésben sem. A víz után azonban úgy gondolom nem árt némi segítség, így véve elő a pálcámat próbálkozok meg vele.*
-Meglehet, de attól még nem vagyok olyan gonosz.*ejtek egy kis mosolyt, amikor az ital meg lesz bontva, már nem mondok semmit, csupán csak koccintok vele, a kérdésemet azonban nem tudom magamba tartani, s bár lehet ez már szóba jött, úgy tűnik szeretem az ismétléseket. Fejemet csupán csak oldalra döntve kezdek el nyugodt hangon beszélni*
-Tudom, de szerintem nincs okod rá, nem hinném hogy annyira veszélyes vagyok rád nézve,hiszen még egyben vagy.*mosolyodom el, viszont a következő szavakkal nem tudom hogy hadakoznom kéne e, így kis gondolkozás után, bár még maradnék, de végül csak bólintok, bár a szavai ismét kissé támadóak de megértem valahol, hiszen tényleg bátran beszélek.*
-Már mondtam, hogy nem játszadozok, azt hogy túl sokat gondolok magamról, szerintem te gondolod nem én, én csak én vagyok se több se kevesebb, de ha szeretnél mehetünk, csak össze pakolok, persze ha megvársz.*mondom még, s hogy ha a másik bene van, össze is pakolok, s ha minden jól megy talán együtt indulhatunk el az iskola felé.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 01:42

*Felfogtam már nem egyszer, nem kétszer, hogy semmit se siet el, mégis szavai és tettei felém mást sugallnak. Nem vagyok jó emberismerő, nem tudom, hogy ki mikor mit akar, tehát egyértelmű, hogy én értem félre, de hát ilyen vagyok, tudja jól, ez a nagy helyzet velem, így kissé fel is kapom a vízet, puffogva szólalok hát meg újból.*
- Elmondhatod, de nem úgy, hogy folyamatosan hitegetni próbálsz. *jelentem ki morgoldóva, hiszen nem tetszik ez az egész viselkedés, amit produkál azaz... tetszene, de a klubban valahogy sokkal jobb volt vele, azóta is azt a Doriant szeretném viszont látni és úgy hiszem, hogy az már nem jön össze, tehát félreismertem a fiút vagy csak az ittas lányokkal olyan, én már nem tudom, de lehet, hogy nem is akarom tudni.*
- Tudod, én már egyszerűen nem tudok kiigazodni rajtad. A klubban teljesen más voltál. *jelentem most már ki szavakkal is, osztva meg vele mindent, hiszen az a tánc se volt hétköznapi és hiányzik az az érzés, minden, ami akkor történt, de most már ott tartok, hogy nem érdekel. Azért a vízzel még megpróbálkozunk, de az úszás mégis máskorra marad úgy hiszem. A borocska viszont picit fogy és idő közben másról is kezdünk el beszélgetni és már majdnem azt hiszem, hogy minden normálisra fordul, amikor Dorian egy újabb idegesítő kérdéssel traktár. Meglehet, hogy én vagyok túl temperamentumos hozzá, de hát ilyen vagyok, ezt már nem lehet megváltoztatni, legalábbis nem könnyen.*
- Szerintem pedig remekül játszol az emberek gondolataival és érzéseivel. *pattanok fel, és kezdek el szépen felöltözni is, majd végül a papucsomba is belebújok szépen.*
- Én pedig erre nem vagyok kíváncsi! Menj vissza egyedül, én is visszatalálok, további csodás estét! *nézek a szemeibe dühösen, mivel erre nagyon nem vagyok vevő. Utálom ezt az egészet, kellett nekem megpróbálnom megbízni egy férfiban... Dühös léptekkel haladok hát el tőle, nem is foglalkozva tovább Doriannal és hogyha minden igaz, talán a suliba is vissza tudok jutni épségben és semmiféle bandita se néz ki magának út közben.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 03 2011, 02:04

*Úgy tűnik, hogy csak ideig - óráig volt jó az egész, talán nekem se kell ennyire nyíltnak lennem és akkor nem esnénk ilyen problémákba, de ezt már süthetem úgy néz ki, a szavaira csupán csak oldalra döntöm a fejemet.*
-Az őszínte dícséret, nem hitegetés, főleg akkor ha te mondtad, hogy nincs szükséged férfira, azt hittem attól még pár bókot szívesen fogadsz, mint a legtöbb nő, de mint mondtam elnézést kérek, ha megbántottalak vele.*nem tudok már jobban bocsánatot kérni, és nem is fogok, amikor azonban azt mondja, hogy nem tud ki igazodni rajtam, és a klubban más voltam egy percig nem is válaszolok, hiszen alaposan át kell gondolnom mit mondja, hogy ne sértsem meg őt.*
-A klubban mindketten mások voltunk, te se voltál teljesen tiszta, az a bajod, hogy nem akarok rögtönk nyomulni és nem lépek a tettek mezejére, hanem előbb megismerni akarlak és a barátod lenni, aztán hagyni, hogy történjenek a dolgok a maguk útján?..*jelzem felé, hogy ittas volt, s bizony ittasan az ember valószínűleg másképpen látja a dolgokat, bár ezt így már nem mondom el neki, úgy érzem ha szeretné rájöhet magától is, minden esetre az úszás után, kis borozgatás következik, de úgy tűnik nem tudom befogni a számat, így megint csak azt érem el, hogy feldühítem.A szavaira nem tudok felelni semmit sem, csupán csak meglepett, kissé értetlen pillantással figyelem ahogy indulni készülne, de az utolsó percben még finoman megfogva a karját megakadályozom ebben, persze ha nem tépi ki magát a fogásomból.*
-Hidd el lehet játszani másokkal tudat alatt is. Szerinted könnyű, úgy hogy tudom hogy belül szereted amit mondok, hiszen láttam hogy pár szavam jól esett, de mellette azt mondod nincs szükséged férfire, és ennek ellenére, azért mert nem teszek semmit, engem hibáztatsz, és azt mondod hogy játszadozok?*kérdezek vissza kissé komorabb hangon, hiszen ez már kezd csavarosabb lenni mint egy krimi történet, amikor azonban befejezem a pakolást, csak bólintok elengedve őt.*
-De rendben akkor ha szeretnél menj, és neked is további szép estét.*fordulok meg, és indulok el a város fele, még nincs tervem, de azt hiszem valami erős nem ártana, hiszen bár ez az egész jól indult, most mégse érzem úgy hogy jutottunk volna egyről a kettőre.*

//Fagy//
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szer. Szept. 07 2011, 21:36

//olvad//

- Már rég rá kellett volna jönnöd Dorian, hogy nem vagyok olyan, mint a többi nő és bár jól esik néha a bók, de te már túlzásba viszed és teljesen kiborít, hogy nem tudok kiigazodni rajtad. *jelentem ki igen csak mérgesen, majd hozom fel nemsokára a klubbban töltött estét is, mely kellemes volt, az a tánc is, de mégse tudom most hová tenni, ahogy magát a fiút sem. Eddig jó volt minden, elvoltunk itt, de most már nem úgy érzem...*
- Nem, nem az a bajom, nem akarok tőled semmit Dorian. Mégha meg is fordult a fejemben, hogy talán te leszel az, akit közel engedném magamhoz, mára ez már teljesen eltűnt ... Én... nem akarom mindig ezt a szöveget hallgatni, egyszerűen erre nem vagyok kíváncsi, talán másnál bejön, aki nem olyan fura felfogású, mint amilyen én vagyok, de nálam biztosan nem fog. *mérgelődök még mindig hangosan, majd nemsokára inkább fel akarok kelni, így távozni el a tóparttól és ezzel együtt tőle is, de ahogy elkapja kezemet, még megállok, nem tépem ki a sajátomat az övéből, úgy nézek le rá...*
- Te tényleg téves dolgokat hiszel. Nem akarom, hogy tegyél bármit is, nem akarom, hogy velem játszadozz és tudod mit? Ezt az egész barátságot nem akarom már, nekem ez nem kell, hülye voltam, hogy azt hittem, menni fog, de nem... Szóval... *lépek hátrébb is lassan, igen csak mérgesen, kissé kusza gondolatokkal a fejemben, hiszen valahol tetszik nekem, de egyre inkább érzem szavaimat igaznak, hogy nem akarom már, hogy én tetszek neki, ennek így nincs értelme. Hirtelen fordulok meg egy köszönés után, majd kezdek el sietős léptekkel eltávolodni tőle, tehát visszamenni az ösvényre és tovább lépni a mai estén.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szer. Szept. 07 2011, 22:00

-Azt már észre vettem, inkább én mondanám azt hogy rajtad nehéz ki igazodni.*morgom magam elé, de természetesen szavaimat neki címkézem, úgy tűnik más a felfogásunk, és valahogy ez a kettő dolog ütközik is egymással. Eddig megpróbálkoztunk jól kijönni egymással, de van egy olyan érzésem,hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni, így a következő szavaira már csak lassan meg is emelem a vállaimat, jelezve hogy ezügyben tehetetlen vagyok, hiszen mit tegyek? Nem fogok megváltozni az ő kedvéért.*
-Miért? Szerinted én akarok egyebet a barátságnál? Különben is te mondtad ki hogy megfordult a fejedben nem én...*mondom kicsit komorabb hangnemben, miközben a lányról elirányítom a tekintetemet, kissé a messzeségbe, de nem sokáig hiszen fejem nemsokára vissza fordul felé.*
-Hát akkor majd lesz más mit bánom én, ha téged a szövegelés ennyire zavar mondhattad volna eddig is, felőlem állhatunk egymással szembe fapofával is.*lehet igazságtalan vagyok, de most nem tud izgatni, még ha meg is fogom bánni, azt hiszem ma nem vagyok olyan hangulatban hogy Joker arccal hallgassam a szavait, amiben lehet némi igazság, minden esetre próbáltam kedves lenni, talán túlságosan is , de majd meglátja hogy tudok lenni más is. A lány viszont indulni kezd, amit én egy pár percig sikeresen meg is akadályozok , bár úgy tűnik a mondandóim megint nem érnek el célt, mert csak további vitát eredményeznek, bár ezek után ezen nem is kéne csodálkoznom. A szavai után egyöntetűen engedem el, majd teszem az ölembe a kezeimet, de egy pillanatra még felnézek rá, majd én magam is felállok, láthatólag kissé már feldúltabb arccal is.*
-Játszadozik veled a halál, te hiszed hogy játszanak veled, én mint mondtam nem szoktam szerintem egyszerűen csak félsz, vagy már magam sem tudom, de előbb akkor magadba tisztázd hogy mi a francot akarsz egyáltalán magadtól, ha a klubban még azon sírtál, hogy nem kellesz senkinek, most meg éppen az a bajod ha valaki észre vesz, de nyugi nem idegesítelek a társaságommal többet *választ se várva, megfordulok, majd gyors tempóban el is hagyom a helyet már ha lehetőségem van rá.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 14:36

*Bár nincs éjszaka, de valahogy most megjött a kedvem egy kis sétához, na meg Samaellel is kicsit ki kell mozdulnom, főleg hogy már napok óta eléggé ideges, amit én is észre veszek, egyedül viszont csak ritkán engedem ki, talán azért mert magam is tartok attól, hogy veszélyes lenne az emberekre nézve. Nemsokára már el is indulunk Seol szigete felé, azon belül is olybá tűnik a tónál lyukadunk ki. Nem mintha nem tudnék elképzelni jobb társaságot, hiszen Mordanaval se találkoztunk mostanában, és be kell valljam, ha valaki igazán hiányzik az ő. Na de mi mindig is ilyenek voltunk, lassan bele szokhatnék. A tóhoz érve, én magam csak helet foglalok egy fánál, majd intve a famulusomnak szabadjára is engedem őt. Samael csupán csak morran egyet, s nemsokára neki is indul a víz partja felé, s ahogy figyelem éppen az élelem szerzés nemes módját készül alkalmazni, vagyis halászik. Nem kell sok idő, nemsokára mancsát bele dugva a vízbe az arra úszkáló halak közül ki lökve egyet a vízből rátapos, és egy harapással leszedi a fejét. Néha elgondolkozok rajta, hogy milyen veszélyes is lenne rám nézve, ha nem az enyém lenne, hiszen a mozgása kecses és gyors, és nem utolsó sorba kíméletlen is, még jó hogy az én oldalamat erősíti. Amúgy egy fekete farmert, és pólót viselek, tehát amolyan mindennapos viseletet, hiszen nem megyek olyan helyre ahová nagyon ki kéne öltöznöm, de azért mégis kell egy alap szint.*
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris

Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 14:43

*Lehet, hogy hétvége van, de én rendületlenül abban hiszek, hogy ilyenkor is kell tanulni. Úgy sincs más dolgom és nem is igazán tudom mással elütni az időt, tehát az egyik kedvenc helyem felé, a tóparthoz igyekszem, vállamon egy fekete színű táskával, melyben jegyzeteim és könyvtári könyvek sokasága hever egy kis vajsörrel együtt, mely hála a mágiának, mindig hideg marad. Az idő kellemes, tehát a fekete sporcipőmhöz most egy fekete színű térdnadrágot húztam, felülre pedig egy fekete, rövid ujjú inget. Egyszerű, de számomra mégis jó viselet. A nyakamban ott lóg a C betűt formázó medál, de több ékszer nem található rajtam. A révész már rég áthozott engem és Marcant is a szigetre, tehát az ösvény mentén haladunk, de a fekete sárkány előre repül és kissé távolabb Samaeltől ér földet, majd el is kezd felé totyogni. Szárnyai ki vannak engedve, fejét viszont aranyosan előre dugja, úgy próbálva megnézni közelebbről is a nagymacskát, de a halra láthatóan nem pályázik. Én is megérkezem ám, így csóválom meg a fejem a jelenet láttán egy aprócska mosoly mellett, de ki se szúrom Mordredet, úgy ülök le jóval arrébb tőle egy fa tövébe, majd veszem elő az üveget, amit a puha fűbe helyezek és végül a jegyzeteim sokaságát is kipakolgatom, hogy mindig ahhoz nyúljak, amire éppen szüskégem van. Na de jégkék szemeim időről-időre Marcan felé tekintenek, nem lenne jó, hogyha rosszalkodna és balhéba keveredne, főleg ahogy nézem, ez a fekete párduc nem is túl barátságos, ellentétben az én bosszantó famulusommal. Na de egy könyvet a térdeimre teszek és már bele is lapozgatok a démonológia rejtelmeibe.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 15:03

*Csupán csak keresztbe fektetve a lábamat, figyelem hogy a famulusom hogyan akarja kifilézni azt a halat. Nem gyakran látok ilyen nagy élvezetet a puszta gyilkolásban, s lassan már azon jár az agyam, hogy lehet nem is az éhségért csinálja. BÁr kétségkívül csak én túlzom el a dolgokat, ami fura, hiszen magam sem vagyok túl barátságos természet de ezt tudom én is. Amikor viszont berepül a képbe a fekete sárkány, kissé meg is lepődök, ami látszik az arcomon, hiszen nem gyakran látni repkedni Seol szigetén sárkányokat, s ahogy látom, az a böhöm lény éppen Samaelhez közel szál le, és már ismerkedne. Legszívesebben már fognám a fejemet, hiszen Samael nem éppen a haverkodós típusok közé tartozik, s már hátra is csapja a füleit, miközben morran párat a sárkányra. Nem lenne jó ha egymásnak ugranának, de ahogy látom ez valószínűleg famulus lesz, hiszen az ismeretlen srác, akit bár látásból azért ismerek, megjelenik, és szerintem a sárkánynak közel lehet hozzá, másként miért figyelné ekkora nyugodtsággal? Itt viszont be kell látnom Samael van nagyobb veszélyben, így aztán füttyentve felé ujjaimmal nemleges mozgást végzek utalva rá hogy ne akarjon balhézni, mert ő fázik rá.*
-Viselkedj mert megpörkölik az orrodat...*hangom komor, és parancsoló, s bár famulusom pofáján látható, hogy nem tetszik neki a dolog végül bele nyugodva még tép kettőt a halon , amit aztán le is nyel, s már a morgást is abba hagyja. Végül aztán pár lépést téve a famulus felé, persze óvatosan, mint aki lopakodna, szagolgatni kezdi. Nem értem miért szereti ezt csinálni emberrel állattal de azt hiszem ezt már nem nevelem ki belőle. Nemsokára azonban felkelek, majd oda battyogok a sráchoz, ha már észre vettem, mi tagadás ötletes srác lehet, hiszen nem láttam még embert akinek pont egy sárkány lenne a famulusa.. Kissé bizarr de egyedi.*
-Üdv... a Famulusod egész tekintélyt parancsoló, de ahogy nézem elég nyugodt természet...*köszönök oda neki, persze csak a véleményemet elmondva szokásos hűvös hangomon.*
-Amúgy Mordred... és benned kit tisztelhetek?*nem tudom mennyire vagyok zavaró jelenség igazából nem is érdekel, ha nem akar beszélni max megmondja.*
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 15:19

*Nem szokásom figyelmetlennek mutatkozni, de mégse veszem észre a fiút, így foglalok helyet az egyik árnyékos részben, mert bár már ősz van, oly meleg az időjárás, mintha még mindig nyár lenne. Furcsa, de számomra kellemes, főleg az otthoni hűvös, esős idők után, amelyek Írországban vannak. Na de ahogy elnézem, a párduc nem örül Marcan társaságának, de ő láthatóan nem zavartatja magát, még hosszú farkát is meglengeti kissé, így tolva cseppet arrébb a famulust. Igaz, hogy kölyök ez a sárkány, de elég nagy erőt birtokol, amelyet nem mindig képes megfelelően kezelni, de láthatóan jól szórakozik a másik állat viselkedésén és szépen körbe is sétálja és ahogy éppen visszaér Samael elé, úgy hallom meg egy fiú hangjait, így hajolok előre meglepetten és keresem jégkék tekintetemmel a hang tulajdonosát, melynek szavai azért megmosolyogtatóak és mintha Marcan arcán is mosolyt vélnék felfedezni.*
- Ha nem tesz rosszat, akkor talán nem. *pillantok Mordred irányába, kinek tudom a nevét, hiszen már láttam órákon és sentinel is, azokat pedig illik ismerni, úgy vélem. Felkel és felém tart, én pedig nem vagyok rest kipakolni az ölemből, majd feltápászkodni, hogyha már tartanak annyira, hogy oda jönnek hozzám, akkor felkelve üdvözlöm a másikat.*
- Hali! Bocs, nem vettelek észre az előbb, azt hittem, hogy ez a famulus csak egyedül kószál, ahogy néha az enyém is szokott, de ezek szerint tévedtem és hozzád tartozik. *jegyzem meg, majd amikor hallom a szavait, csak elmosolyodom és fejemet is megrázom párszor, úgy intve nemet.*
- Áh, annyira azért nem nyugodt természet, ne tudd meg, hogy mi mindent képes művelni. De tény, hogy nem Mertix és nem is Lirhil... társ lélek, mivel én úgy is tekintek rá és Marcannak hívják! *a neve említésére a sárkány is felkapja a fejét, majd szárnyait kitárva repül oda Mordred mellé, biccentve is egyet felé illedelmesen, hiszen ragadt már rá valami a tanításomból.*
- Egyébként tudom, hogy hogy hívnak, én Raiden Carvex vagyok, a Cruoból! *nyújtom felé jobb kezemet is, hiszen szerintem így illik, hogy kezet rázzunk egymással, ha már bemutatkozik, majd a föld felé is intek.*
- Csatlakozhatsz, ha gondolod. Tanulni jöttem ki, mivel szintet léptem és tudod, nem szeretem, ha le vagyok maradva. *na nem mintha le lennék, egyszerűen gyakorlok, de ezt a srácnak nem kell tudnia.*
- És ti csak úgy lenéztetek ide? Nem unalmas egyedül? *ahogy nézem, se könyv, se semmi nincs a fiúnál, ezért is teszem fel a nagy kérdést, na de közben Marcan is felrepül ismét, így repülve hát a víz fölé, miközben lábai a hűs vízet súrolják.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 15:43

*Famulusom nem mutat akkora érdeklődést, lehet azért mert éppen evés közben zavarta meg a sárkány, lehet csak mert általában mindig ilyen, ezt nem tudom biztosra, de annyi biztos, hogy azért szólnom kell neki, amit meg is teszek, hiszen lehet nem egy teljesen kifejlett sárkánnyal találja magát szembe, de a sárkány bőrön, és a méreteken kívül még az erőre is kell gondolnom, és ha még ez nem lenne elég, ott van a tüze is. Jobbnak tartom leállítani Samaelt, mielőtt hülyeséget csinálna. A tolásra azonban csak tovább morog, láthatóan nem tetszik neki, hogy nem engedi a szaglászást, de a körözést ő is végzi, figyelve a másik famulust. Ahogy azonban hallom Raiden szavait, csupán csak egy hűvös és hamar eltűnő mosoly jelenik meg az arcomon.*
-Ha szólok neki, akkor talán nem tesz semmi rosszat.*válaszolom vissza hűvös, de nem kimondottan barátságtalan hangon, csak szokásos hangnememet használva, miközben már közelebb is megyek a fiúhoz, üdvözölve őt.*
-Nem igazán szeretem szabadon elengedni, félő hogy kárt tenne valakiben. Nem éppen a nyugodtságról híres..*felelem oldalra döntött fejjel, bár most már sokat fejlődött e téren famulusom, de még én se bíznék benne, hogy nem csinál semmi hülyeséget, ha hosszabb időre elengedném, bár már volt rá példa, és nem volt baj, de azért mégis.*
-Áh szóval egy Nyv.. nem is látszott rajta hogy Mertix lenne. Azt a lélek töltöttséget van szerencsém ismerni.. De minden esetre veszélyes fegyvertény lehet, amúgy az enyém is képes pár hülyeségre..*mutatok fejemmel famulusom felé, majd vissza nézek a srácra.*
-Az Ő neve Samael..*mutatom be, ha már megtudtam a fiú a famulusának nevét, s ha a lény mellém repülve biccent, akkor viszonzom a szívességet, s kissé meg is nézem magamnak a lényt. Samael is közben vissza tér, s kihúzva magát leül a lábam mellé, figyelve engem illetve Raident. A nevek említésénél viszont cseppet meghökkenek, bár ez az érzés hamar tova is tűnik hiszen sejtem mi miatt.*
-A Sentinelség átka gondolom.. Amúgy üdv, gondoltam hogy nem vagy Inflatusos, azoknak ismerem a jó részét.*fogadom el a kezét, s rázom meg férfiasan, majd elengedve vissza is eresztem magam mellé, pontosabban famulusom fejére, de ekkor jön az invitálás.*
-Nem hinném, hogy sokat maradok lent, de talán egy kicsit.... Amúgy mit tanulsz?*pillantok le a könyvre, hiszen azt már kiszúrtam én is, a kérdésre viszont egyszerűen vállat rántok.*
-Kellett már egy kis séta főleg neki, és nem bírta már kivárni az estét. Amúgy annyira nem, éjszakánként jobb de így is legalább kiszellőzik az ember agya, anélkül hogy a sok süket dumát hallgassa. Néhány ember túl sokat, és túlságosan feleslegesen beszél.*mondom egy félmosollyal, ebből talán leszűrheti hogy nem vele, hanem inkább az iskolai nyüzsivel van inkább problémám. Ahogy viszont figyelem szembe ötlik az a medál, és a C biztosan jelent valamit, miközben nézem a repkedő famulust, fel is ötlik bennem a kérdés.*
-A medálod formája a családnévre utal? Ahogy kiérződik angolszász név, vagy talán valamelyik szomszédos ország, ír talán, nem tévedek?*arról a földről származom, így aztán nem nehéz nevek alapján gondolkozni, na de nemsokára kiderül mennyire is tévedek.*
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Szept. 10 2011, 15:54

*Soha nem értettem, hogy akinek van famulusa, miért nem képes normálisan megnevelni, hiszen ő tehet arról, hogy milyen is az állat. Oké, Marcan se egy kis kedvenc és nem is mindig fogad szót, de már jó ideje mellettem van és megtanulta, hogy hol hogy illik viselkedni. Luciust nem kedveli, ez ellen nem tudok mit tenni, hiszen én magam se szeretem a bátyámat, tehát nála elnézendő a rosszalkodása, de például most is képes illendően viselkedni, ellentétben Samaellel.*
- Akkor neveld meg! *csak ennyit felelek már szavakban is, hiszen ez a véleményem és nem fogom eltitkolni előle, hisz nincs is értelme. A jellemét azért elmesélem Marcannak és hamar levágom, hogy a párducnak bizony Mertix a jelleme. Nem igazán látom értelmét tovább diskurálni a famulusainkról, így kínálom hellyel, miközben én magam is helyet foglalok, majd kissé összébb is szedem a holmijaimat. Szerencsére szélcsend van, tehát a papírok is a helyükön maradnak és ahogy hallom, nem szándékozik túl sokáig itt maradni.*
- Nekem mindegy, csak nem akartam bunkónak tűnni. Ha dolgod van, menj bátran. *vonok vállat aprón, hisz számomra mindegy, hogy itt van és beszélgetünk vagy tanulok. Nem hatnak meg az emberek és bár nem vagyok egy bunkó fajta, mégse igazán szoktam foglalkozni másokkal... egyszer próbáltam, de arra is ráfáztam, tehát ennek ténylegesen vége.*
- Egyébként démonológiát. Tetszik a tárgy és gondoltam mélyebbre ások. *mutatom fel a fekete, vaskos és egyben igen régi típusú, kopottas könyvet, mely lehet, hogy még Mordred számára is ismeretlen, ugyanis ez kívételesen nem könyvtári könyv, hanem otthonról szereztem be, pontosabban Saenius küldte. *
- Amúgy tudom, hogy mire gondolsz, a sok felesleges beszéd alatt. Tényleg vannak itt olyanok, akik nagyon csimpaszkodóak tudnak lenni, de hát ez van, mi jöttünk iskolába. *mosolyodom el kissé és ez után még hozzáteszem.* - Én eddig magántanuló voltam, de mégse bántam meg a zsivajok ellenére, hogy ide jöttem tanulni, kiemelkedő ez az iskola és sokra vihetjük itt. *láthatóan szeretem a Mysteriot, örülök is neki, hogy ide járhatok... Viszont miközben azért néha a papírra tekintek, fel kell néznem újból a sötét szemekbe, ahogy a C betű ki lesz szúrva a nyakamban.*
- Mivel bemutatkoztam, így nem nehéz kikövetkeztetni, hogy a vezetéknevemre utal, a Carvexre. És ír vagyok... *bólogatok aprókat és eszem ágában sincs vele megosztani, hogy az igazi családnevem a Fenris... Miért tenném? Még csak nem is ismerem, azt se tudom, hogy ő ki.*
- Mondd csak Mordred! Miért érdekel ebben a suliban mindenkit annyira, hogy honnan jöttem? Nem csípem ezt a kérdést és mindenki felteszi, mintha annyira fontos lenne az ország... Te meg tudod magyarázni? *ha már ő is kérdezte, csak tud rá magyarázatot is adni erre a komolyan feltett kérdésemre. Tekintetem fürkésző marad és valóban szeretném megtudni a választ minderre...*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   

Szivárvány tó
Vissza az elejére 
1 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next