Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Szivárvány tó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 23
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 17:11

- Megyek már, megyek. Ne ráncigálj.*morog, hessegető mozdulatot téve a kabátja szélét harapdáló famulus felé. Fogalma sincs, hogy mi baja Karaknak már megint, de nagyon úgy fest, hogy mindenáron át akar vágni a bokrok között. S mivel semmi kedve elveszíteni egy jókora darabot hosszú, szürkés kabátjából, amit jelenleg nyitottan visel, tehát kilátszódik alóla fekete felsője, valamint övvel kiegészített farmere is, így készségesen követi az akaratos állatot. Néhány lépést tesz csupán, s már kint is van a gazok körül, majd enyhén elkerekedő szemekkel mered az elé táruló látványra. Végül is szép érzete még neki is van, szóval értékeli ám a hasonló dolgokat. A tó pedig igazán jól fest, s hatására még dühösnek lenni is elfelejt.*
- Ezért jöttünk ide?*pillant érdeklődve Karak felé, aki csak vakkant egyet, majd megindul a víz felé. Egyelőre nem veti bele magát, bár úgy fest hamarosan ez is bekövetkezik, hanem csak mászkál a parton, néha közelebb araszolva a vízhez.*
- Ha ennyire akarod, maradhatunk egy ideig.*sóhajt végül és leereszkedik az egy nagyobbacska kődarabra, majd szokás szerint szinte azonnal rá is gyújt. Utána pedig csak nézi a látszólag jól szórakozó kutyát.*
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 17:27

*Nem éppen éjszakába nyúló, de mondhatni kora délutáni sétája ide vezeti, vagyis nem is annyira az övé inkább famulusáé, aki már jóval előrébb tart mint maga a fiú, így Brian, csupán annyit vehet észre, hogy a farkasától nem messzire egy süldő, ködfoltos leopárd lépdel, a víz mellett, bele bele szaglászva az ismerős levegőbe, miközben sötét szemeivel néha a fiút, és a famulusát is szemügyre veszi. Nem telik bele azonban sok idő, a gazdája is nemsokára megérkezik, aki a következő pillanatban észre is veszi, hogy nincs egyedül a tónál. Arca csupán egy pillanatra rezdül meg, de egyébként szokásos komolyságot ölt mint általában. Egy bőrnadrágot visel, hosszú szárú bakanccsal, illetve fekete pólót, ami felett egy szintén hosszúra igazított úgy térdig érő bőrkabát foglal helyet.*
~Azt hiszem már értem miért jött ide... választhattam volna kevésbé társaság keresőbb famulust is.~*pillant előre elgondolkodva, s figyelve hogy famulusa miképp megy közelebb a másik társasághoz, ám túlságosan közel nem, végül Valgrad csak finoman a saját lábára ver, s famulus hátra tekintve, már oda is szalad mellé engedelmesen.*
-Üdv nektek.....*köszön, miközben lassan közelebb sétál a kis "csapathoz" miközben kezeit mélyre dugja kabátja zsebeibe, majd elgondolkozóan néz előre.*
-Egész jó hely, bár lehetne kevésbé unalmas is, túl nagy a csend nemde öcsi?*kérdezi miközben tekintete lassan a fiúra, majd annak famulusára vándorol, jól megfigyelve mindkét "tagot"*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 17:43

*Nem épp önszántából érkezik a tóhoz, de ha már famulusa elráncigálta ide, akkor megadja neki az örömöt, hogy kiszórakozhatja magát. Így lehuppan egy kődarabra és néha a kutyát, néha a vizet bámulva élvezi a csendet és a magányt. Nem sokkal később viszont valami leopárdfélét lát meg Karak mellett, aki egyébként egyáltalán nem törődik a közelben mászkáló macskafélével.*
~ Képzelődöm?~*pillant cigijére, de a rudacskában ezúttal semmi adalék nincs, csak sima dohány, tehát nem lehet ez a bűnös. Aztán a vélt képzelődésnek a gazdádája is megjelenik és néhány lépésnyire megközelíti.*
- Hali.*biccent kimérten, úgy fordulva, hogy szemmel tarthassa a fiút és famulusát is. Persze nem számít rögtön támadásra, de azért nem árt elővigyázatosnak lenni. Legalábbis ő úgy véli.*
- Szerintem meg pont az a jó benne.*feleli karjait összefűzve mellkasa előtt, kissé zokon véve a megszólítást, de egyelőre inkább nem fejti ki a véleményét ezzel kapcsolatban.*
- Milyen hely lenne a megfelelő a számodra?*érdeklődik, s bár leginkább kocsmát vagy hasonlókat nézne ki a másikból, ezt inkább nem említi meg.*
- Egyébként Brian vagyok, cruorises. Ő pedig Karak.*mutatja be magát és famulusát röviden. Kézfogást és hasonlókat viszont nem kezdeményez, hanem marad a kövön, bár tekintetét nem veszi le a másikról.*
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 18:06

*A leopárdot se igen érdekli a másik famulus jelenléte, bár úgy tűnik vonzódik a társasághoz, de most jelenleg elég jól el van a víz piszkálásával, amiben mancsa igen nagy segítségére van, viszont mindez megváltozik , mikor megjelenik Valgrad, akinek hívására szinte nyomban oda is siet a famulus, a fiú meg mivelhogy már ne nézzék bunkónak, oda köszön a srácnak, elvégre nem tudni mikor jó az ismeretség, még ha ő nem is az a túlságosan ismerkedős fajta.*
-Ja kinek a pap, kinek a papné ahogy a mondás tartja... én minden esetre túl csendesnek találom, de úgy tűnik neki tetszik.*biccent a famulusa felé, a kérdésre viszont csak megrántja a vállát.*
-Ha már zöld övezet akkor maradok a vízesésnél, a víz zúgása legalább leköt..*emel ki egy cigit a belső zsebéből, majd begyújtva a benzines öngyújtóját egy pillanatra maga elé meredve csak csendesen nézni kezdi a távoli vidéket. A fiú szavai keltik ki ebből a révületből, bár arcán egy izomrost sem mozdul meg, csupán tekintetével fordul a srác felé.*
-Ja a szokásos protokoll, legalább te nem vagy az a kezelős fajta, én Valgrad vagyok, Exortus ház ő meg Styx..*néz le a famulusra, aki köszönés képpen csak morran egyet majd lefekszik valahova a kő mellé, mutatva hogy neki most nagyon kellemes ott.*
-Na és Brian a Cruorises te hányadikat taposod?*kérdezi miközben egy közeli kőre ő maga is leheveredik, lábát feldobva maga elé, kinyújtva. Nem árt ha többet tud az itteniekről, legalább tudja kivel mit kezdjen , nem akar még egyszer vak vágányra jutni, hogy egy nála tapasztaltabbal húzza ki a gyufát mint Azaria.*
-Amúgy egész stramm famulusod van, na és mit tud?*kérdezi meg csak úgy mellékesen, a másik pedig vagy válaszol rá vagy nem, kérdés mennyire bírja ezt a stílust.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 18:30

*Az ücsörgést és tétlen bámulást egy leopárd érkezése zavarja meg, aki némileg kibillenti eddigi unott mélázásából. De hamarosan megérkezik a hozzá tartozó mysteriós diák is, nyilvánvalóvá téve, hogy a nagymacska egy famulus. Mikor a srác ráköszön, ő is viszonozza a gesztust. Nem akar egyből összeszólalkozni valakivel, tehát megpróbálkozik egy normális társalgás lefolytatásával. Na meg az sem árt, ha ellenségeken felül, másféle ismeretséget is összeszed az ember.*
- Jó ízlése van.*pillant a famulusra röviden, majd tekintetét ismételten a fiúra fordítva várja a választ kérdésére. Arra már nem igazán reagál semmi, csak bólint egyet, jelezve, hogy azért figyel ő, még ha nem is úgy tűnik. S mivel a továbbiakban lemondana az öcsi megszólításról, így bemutatkozik.*
- Gondoltam nem árt, ha tudod a nevem.*rántja meg a vállát.* - Örvendek.*bólint a másik fél hívószavának megtudását követően. Bár ez a rész is puszta udvariasság csupán, semmi más.*
- A másodikat. Na és te?*kérdez vissza. Elnyomja a teljesen elhasznált szálat, majd rövid gondolkozást követően a zsebébe süllyeszti, ahelyett, hogy szokásához híven egyszerűen eldobná. Majd kis kutakodás után megkaparint egy másikat, aminek beizzítása után folytatja a füstölést.*
- Valóban az, de ha nem haragszol megtartanám magamnak, hogy mire képes.*feleli ajka körül aprócska mosollyal. Ez egyébként nem kihívás vagy ilyenek, szóval nem kell annak venni. Egyszerűen csak szeretne a meglepetés erejével élni, ha esetleg egyszer szüksége lenne rá.*
- Gondolom te sem fogod megosztani velem a famulusod képességeit.*ez nem kérdés, egyszerű ténymegállapítás. Amennyiben viszont Valgrad mégis elregélné ezt, nyilván nem állítja le.*
- Szörnyen álmosító ez a hely.*nyújtózkodik egy kicsit, s száját keze mögé rejtve beleásít a tenyerébe.*
- Egyébként csak sétálgattál, vagy konkrét célból érkeztél ide?*fordul ismételten társasága felé, majd lecsúszik a kőről és egyszerűen elheveredik a földön. Az persze nem épp a legmelegebb, de nem nem mondhatni, hogy zavarná a megfázás veszélye.*
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 19:12

*Nem célja neki sem hogy össze akassza másokkal a bajszát, egyszerűen csupán csak ilyen a fiú stílusa, valaki kibírja vele, és ráhagyja , valaki pedig nem. A srcárnál még nem döntötte el, hogy mit szóljon hozzá, de talán majd az idő telltével ez is meg fog történni.*
-Igen egész jó..*hagyja annyiban, hiszen nem ő akart ide jönni, de ha Styxnek mozgásra van szüksége, hát azt nem akarja tőle megvonni. A következőre azonban csak jóízűen felnevet, miközben ő maga is rágyújt egy cigire.*
-Meglehet, gondolom nem tetszett a megszólítás... én már lehet megöltelek volna ha a helyedben lennék.*mondja, miközben arcán nyugodt mosoly jelenik meg, sőt nem csak nyugodt hanem természetes, ahogy hangja lágysága is, amiben bár van némi hűvösség, mégsem nevezhető gonosznak, inkább mint akiről nem lehet eldönteni mit gondol. A válaszra azonban csak egy pillanatra lehunyja a szemét.*
-Szintén, de nem tervezem kivárni vele az év végét, amint lehet átmegyek harmadikba.*szív egy mély slukkot a cigibe, s mondja meg kerek perec, magabiztossággal a hangjában.*
-Nincs időm még itt rohadni plusz időt, amikor lenne sokkal fontosabb dolgom is..*mondja kissé mélyebb hangon, miközben orrán keresztül némi füstöt ereget kifelé, a famulusos témára térve azonban ravasz mosolyt ejt.*
-Na igen, eléggé bolond is lennél ha elmondanád, elvégre ki tudja mikor használhatják fel ellened, de ahogy látom nem vagy teljesen mimóza lélek és gondolsz a dolgokra. Én se fogom kiteregetni az ütőkártyákat.*simít végig az éppen mellé érkező famulus fején, aki megunva a földön fekvést inkább a srác mellett foglal helyet fejét az ölébe hajtva.*
-Általában ilyenkor jönnek a különös események.*emeli fel ujjait idézőjelet mintázva velük, bár arcán fura gúnyos mosoly jelzi hogy őt nem igazán hatják meg az ilyesmik.*
-Tényleg igaz, hogy itt időnként szarba keverednek a nebulók?*kérdezi, a maga nyers természetével a másikat, hiszen lehet Brian már került bajba, jobb egy hiteles forrásból hallani ilyesmit.*
-Ő volt a konkrét cél..*mutat a famulusára, miközben tekintetével az éppen kinyúló srác fele néz, majd megrántja a vállát.*
-Csak sétáltam, ő a társasági jellem kettőnk közül, bevallom nem vagyok a bratyi párti, normális emberrel meg nem igen találkoztam még itt... legalábbis nem sokkal. Na és te? Hogy vagy ezzel Brian?*kérdez rá az ismerettségére, hiszen ki tudja kettejük közül melyikőjük volt itt előbb. Val nemrégen érkezett csupán csak annak köszönheti hogy már másodikos mert elsőben jók voltak tanulmányi átlagai, de ezen nem is csodálkozik a fiú.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 19:45

*Még ő sem döntötte el teljesen, hogy a jövőben miként reagáljon erre a srácra, bár amíg ő normálisan viselkedik, neki sincs oka másként cselekedni. Végül is a beszélgetés egész jó mederben folyik eddig és ő se hal bele, ha nem pálcarántás az első reakciója mindenre. Bár a kezdeti megszólításnál ez majdnem megtörtént.*
- Jól gondolod. Egyébként kis híja volt.*vigyorodik el. Közben eléggé megfigyeli a másik reakcióját, de továbbra se tudja eldönteni, hogy mégis mire számítson tőle. Elég kiismerhetetlennek tűnik.*
- Milyen magabiztos vagy.*ez szintén csak egy megállapítás. A hangja is teljesen normális, nem szánja gúnyolódásnak, vagy bármi másnak. És, ha belegondol, akkor igazából egyet kell értenie vele. Akárcsak a következő mondatával.*
- Meg tudlak érteni.*bólint határozottan. Neki is lenne még mit elintéznie az életben, amit addig nem tud megtenni, amíg itt van. S nem mellesleg addig, míg nem gyújt össze kellő tudást. Ezután visszakanyarognak a famulusokhoz, s mivel nem olyan ostoba, hogy kiteregesse a lapjait, természetesen nem árulja el Karak képességeit.*
- Ahogy mondod. Egyébként pedig sok mindennek nevezhetsz, de mimózának nem.*húzza el a száját. Na igen, nem épp az a típus, akire ez a jelző ráillik. A fiú következő szavai hallatán viszont megemeli a szemöldökét, jelezve, hogy nem igazán érti, miről beszél, de a kérdés végül felvilágosítja.*
- Igen előfordul. Ha jól sejtem ez általában akkor következik be, ha gyanúsan sok diák kallódik egy helyre.*felel elgondolkozva. Ő még csak egy ilyenen vett részt, de hallott már pletykákat a dologgal kapcsolatban.*
- Elég izgalmas, de nem túlzottan egészséges események ezek.*jegyzi meg mintegy mellékesen, hiszen a legtöbb kaland rejt magában némi veszélyt.*
- Szóval téged is a famulus ráncigált ide.*mormogja félhalkan, leginkább saját magának beszélve ezúttal. A kérdés után aztán kicsit elmerend azon, hogy kikkel is találkozott eddig, de akárhogy is próbálkozik, nem jut eszébe túl sok értelmes egyén.*
- Nem mondhatnám, hogy túlzottan barátkozós típus vagyok, és ő sem az.*bök Karak felé, aki épp ebben a pillanatban indul meg felé. Valószínűleg megunhatta a játékot.* - És nem futottam eddig össze túl sok normális egyeddel. De azért akadt néhány.*teszi még hozzá, hiszen annyira azért nem rossz a helyzet. Ő egyébiránt már itt van egy ideje, de sose volt túl nagy szüksége barátokra, így nem is igazán kereste azok megszerzésének lehetőségét.*
- És hogy állsz a másik nemmel? Van barátnőd?*érdeklődik, továbbra is a hátán fekve, miközben csinos kis karikákat ereget az ég felé. Amúgy nem akar túlzottan belemenni a témába, de ha már az ismerősökről van szó, akkor mért ne kérdezhetné meg.*
- Visszatérve a különös eseményekre. Veled történt már hasonló?*jut eszébe hirtelen, hogy ezt elfelejtette megtudakolni, tehát gyorsan javítja is a hibát.*
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 20:23

-Ha valaki nem magabiztos az a gyengeség jele én pedig nem vagyok gyenge, és tisztában vagyok a képességeimmel.*mondja teljesen természetes hangon, nem gúnynak szánja ő sem, a másik viszont úgy tűnik azonos véleményen van, erre azért már oda figyel.*
-Nocsak te is el akarsz húzni innen minél előbb, vagy más tervek?*kérdezi, miközben kezeit össze fűzi a mellkasa előtt, nincs kedve sokáig itt maradni, van elég dolga, vagyis lesz majd a családi vállalkozásban, addig csupán csak túl kell élnie itt még pár évet. Milyen soknak is tűnik, pedig már másodikos.*
-Nem is neveztelek annak, ha az lennél ha nem, nem ismerlek.*válaszolja, teljesen őszíntén, hiszen semmit nem tud a srácról, max csak annyit hogy magának valónak tűnik, de ebben a suliban elég sok ilyen fazon észre vehető, a következő szavakra, viszont egyszerűen csak felnevet.*
-Szóval a sok ember vonzza a bajt, szokás mondani de úgy tűnik itt igaz, már ha tényleg történik bármi is, és nem a saját árnyékuktól ijednek meg..*feleli cseppet hitetlen arccal, még mindig mosolyogva, a kérdésre pedig egyszerűen csak bólint.*
-Mondhatni igen, kell neki némi séta és nem akartam egyedül hagyni, nem mintha nem vigyázna magára.*feleli egy apró vállrántás mellett, miközben a másik fele fordulva tovább figyel rá. A következő kijelentésre csak elpöcköli a csikket, majd a maradék füstöt kifújva kissé gúnyos hangon is fele, bár ez a gúny nem a fiú ellen szól.*
-Akkor mi jóba leszünk, én se vagyok az, a fajta, és eddig nem találtam olyat aki bele illene a terveimbe, tudod "Mikor egy régi barátunk nem passzol az újakhoz, megszabadulunk tőle. Ez a suli törvénye." egy könyves idézet de szerintem igencsak találó..*feleli fura mosollyal az arcán, egyáltalán nem bánja, hogy nincsenek hozzá közel álló személyek, megteszi neki a famulusa, és a célja amit kitűzött maga elé, egyébb hátráltató érzelmek mint a szeretet pedig csak hátráltató elem.*
-Azokra kíváncsi lennék.*horkan fel, bár kérdés kinek, mi a normális, előbb utóbb talán majd ő is össze fut valakivel, akivel megérteti magát. A kérdésre nem felel azonnal csupán oda vissza megroppantja a nyakát, majd int egyet.*
-Nincs, és nem is kell, jobban szeretem azokat a kapcsolatokat amik nem tartanak tovább fél óránál, de akkor az legyen vad fél óra, gondolom egy lebújt se ismersz a környéken mi?*néz a srác fele, nem tűnik olyannak mint aki ilyen helyre járna, végül aztán választ sem várva megrántja a vállát.*
-Azon kívül hogy ide jöttem semmi különös, egész nyugis helynek tűnik, talán ha a magiszterek nem szívóznak, még jó eredménnyel is zárok, mert vannak terveim a jövőre nézve, na és neked?*dől hátra a sziklán, őt nem zavarja hogy töri eseteg a hátát, kis fájdalom de innen legalább jó nézelődni.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 21:01

*A fiú szavaira megrántja a vállát. Tulajdonképpen igaza van, abban amiről épp beszél, tehát nincs értelme, hogy Brian bármi egyebet hozzáfűzzön a dologhoz.*
- Valami olyasmi. Van néhány elintézetlen ügyem, amiknek a végére minél előbb pontot szeretnék tenni.*nem megy bele a részletekbe, bőven elég, ha a srác ennyit tud. Ha pedig bármi más érdekelné, akkor majd rákérdez, bár nem tűnik túlzottan kíváncsi fickónak. A következőre bólint, de a továbbiakban inkább hanyagolja az esetet.*
- Ezúttal azt hiszem nem csak képletesen kell érteni. Egyébként valóban akadnak, akik megrémülnek a saját árnyékuktól, de kétlem hogy ezúttal ez lenne a helyzet.*feleli elgondolkozva. Legalábbis saját cirkuszos esetéből erre következtet, persze azt nem tudhatja, hogy a többi hasonló eset valóban megtörtént, vagy egy unatkozó, fantáziadús alak kreálmánya. Na de a beszélgetés tovább folyik, mialatt ő elfekszik a földön és onnan társalog tovább, úgy mégiscsak kényelmesebb.*
- Ja, nagyon is igaz. És ezt most tapasztalatból mondom.*fordul a rác felé, amennyire ez fekvő állapotából kitelik. Sok mindenkit kellett hátrahagynia, mikor idejött, s talán bánja is a dolgot, de akkor célja elérése lebegett a szeme előtt.*
- Bár az érzelmek néha segítenek.*rántja meg a vállát. Persze ez kétélű fegyver, hiszen lehetnek az ember segítségére, erősebbé téve őt, de okozhatnak hatalmas galibákat is. Mindenesetre figyelmesen hallgatja a fiút, bár a kérdés hallatán felvonja egyik íves szemöldökét és halkan horkant egyet.*
- Tipikus magányos farkas lehetsz, és nem, nem ismerek egyetlen olyan helyet se a környéken. Csak egy szimpla klubbal tudok szolgálni.*feleli. Valóban nem az a típus, akit hasonló helyeken meg lehet találni, mivel jobban szeret az emberektől a lehető legtávolabb maradni.*
- Nekem volt egy furcsa élményem egy csapat démon cirkuszában, de túléltem és ez a lényeg.*nincs mesélgetős hangulata, így a lehető legkevesebb szóban igyekszik ezt elmondani. Azt pedig senki se várja, hogy bármi mást hozzáfűzzön.*
- Teljesen elzsibbadt a lábam.*tápászkodik fel a földről, s az említett testrész birizgálja addig, míg végre ismét rendesen nem érzi.*
- Nem kényelmetlen úgy ülni?*kérdez rá, mikor megfordulva feltűnik neki a másik testhelyzete, mivel egy igen szúrós sziklának dőlve ücsörög.*
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 21:28

*Csak bólint a másik szavaira, neki is vannak dolgai, bizonyára azért nem mondja el egyikőjük se, mert nem hinnék, hogy a másikak köze legyen, nem is olyan nagy baj.*
-Lehetséges, de nem hinném hogy olyannal találkoznék itt amivel ne birkóznék meg, annyi embert nem ismerek, úgy hogy csak tippből mondtam, de úgy tűnik akkor igazam van.*feleli amolyan félvállról véve a témát.*
-Én se máshogy..*utal a tapasztalatra, bár ő nem hagyott annyi embert hátra, és nem bánja amit tett, mindig is egyedül volt, most is a helyzet nem sokat változott, így szokta meg, nem kell neki senki. Az érzelmek kiejtésénél viszont csak felnevet.*
-Ugyan miben? Az érzelmek csak gyengébbé teszik az embert, sebezhetőbbé, úgy is mondhatom nem nyílik meg a szívem inkább semmi előtt, nem akarok idő előtt tört találni benne.. Az eltökéltség segít, a tudás segít, az érzelmekből előbb tartom többre a dühöt, mert az legalább motivál..*int egyet, jelezve hogy nem ért egyet, de ha a srác máshogy érzi nem szól bele, ő csak elmondta a véleményét.*
-Fene.... Pedig azt hittem, itt az isten háta mögött legalább valami ilyesmi van, de hát így jártam. Amúgy az vagyok, a családom foglalkozása nem éppen olyan amit ha folytatni akarok kockáztatnám más életét is, már ha van olyan akit megszeretnék..*húzza el a száját, de komor arca mitsem változik, inkább csak továbbra is mered előre, hallgatva Brian-t. A meséjére viszont enyhén elmosolyodik.*
-Nocsak.. még a végén azt mondod van benne valami, hogy itt nem csak az unalomba hal meg az ember?*nevet fel, bár nyugodt természet, de egyszer szívesen kipróbálná magát valamilyen helyzetben, kérdés hogy ilyen mikor fog adódni. Ő maga csak eldől a sziklákon, de nem igazán reagál a fiú szavaira, egészen a kérdés elhangzásáig.*
-De... de én szeretem a fájdalmat, tudod ami nem öl meg az erősít, és egy kis nyomás a hátban legalább emlékeztet rá hogy van ott ami fájjon.*mondja egy kissé őrült mosollyal, végül ellazulnak az arcizmai.*
-A kínaiak vagy valamelyik ferdeszemű banda olyan ágyon alszik ami tele van tűkkel, én is kipróbáltam, lehet eleinte fájdalmas, de később egész jót tesz a hátnak, te is kipróbálhatnád, akkor talán nem zsibbadnál el pár percnyi fekvéstől.*néz rá sokat mondó tekintentettel, majd vissza is fordul az ég felé, azt silabizálva.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 21:53

- Lehet, de én azon a véleményen vagyok, hogy mindig kerülhetsz olyan helyzetbe, amiből nem biztos, hogy jól jössz ki.*vonja kicsit meg a vállát. Sose becsüli alá magát, s ugyanígy jár el az aktuális ellenfelével is. Egyszer már lebecsült valakit, akit nem kellett volna, tehát elég jól megtanulta a leckét. A beszélgetés persze tovább folyik és a tapasztalatokon túljutva az érzelmeknél lyukadnak ki, amiben látszólag nincsenek egy hullámhosszon.*
- Ebben nem értek egyet teljesen, bár más oldalról szemlélve a te álláspontod is igaz lehet. Ugyanakkor mindenki azt gondol, amit akar, szóval nem szólok bele.*fejezi be a mondandóját. Nem valószínű, hogy megtudnák győzni egymást, de neki nem is ez a célja, csupán elmondja, hogy mit gondol. Nem kell mindenkinek, mindenben egyetérteni. Az elég unalmas lenne.*
- Megeshet, hogy akad valahol eldugottan, de én még nem találkoztam vele.*nem járta még be az egész szigetet, tehát lehet, hogy van valami ismeretlen helyen, meg az is könnyen lehet, hogy már járt arra, csak átsiklott a tekintete felette. Nem nagyon szokta észrevenni az olyan dolgokat, amik nem érdeklik. A családi vállalkozásra pedig bólogat, egészen addig, míg lába jelezni kezdi, hogy ideje megmoccannia. Tehát fel is ácsorog, hogy megmozgassa tagjait, közben pedig a másik srác üléstechnikáját firtatja.*
- Ahogy gondolod.*néz kissé fura arcot vágva. Ő karcoló kövek nélkül is tudja, merre van a háta, de ezt inkább ismételten nem mondja ki hangosan.*
- Egészségedre, de én inkább kihagynám. Megvagyok a zsibbadással.*emeli fel kezeit vigyorogva. Nem hozza lázba túlzottan a szöges ágyon fekvés lehetősége.*
- Amúgy azok a fakírok, nem?*érdeklődik ide-oda sétálva. Egyébként lehet, hogy ebben téved, de hirtelen ez a szó ugrik be neki.*
- És mi a véleményed a vámpíros szóbeszédekről? Mostanában mindenfelé ezt hallani.*guggol le eddigi helyére, miután lábába ismét rendesen folyik a vér. Egyébként már kicsit talán unja is, hogy bármerre megy ezt hallani, de megvitatni még nem volt lehetősége senkivel, tehát itt a nagy lehetőség.*
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 22:10

-Ha olyan helyzetbe kerülnék, majd kitalálom hogy jövők ki jól, szeretek pozitívan gondolkozni.*Ő eléggé magabiztos, sőt túlságosan is , amit bár nem érez át, de nem is igazán érdekli, talán éppen azért, mert nem érzi át a doog súlyosságát, végül aztán az érzelmeknél lyukadnak ki,amiből Valgrad köszöni szépen de inkább nem kér, legalábbis nem túl sokat.*
-Látod ez egy igazán bölcs, és diplomatikus kitérés volt tőled, jól is teszed, amúgy se tudnál meggyőzni az ellentettjéről.*mondja váll rántva, miközben ismételten egy cigit kotorászik ki a zsebéből, de egyenlőre nem gyújt rá, csak az ujjai közt táncoltatva játszik vele.*
-Miért nézel ilyen furán, nem láttál még olyan embert aki nem nyavajog ha kicsit nyomja valami?*kérdezi, hiszen azért oda kapta a fejét, s látta a pillantást, a véleményre azonban ismételten egy vállrántással felel.*
-Te dolgod, én meg egyenlőre ezzel vagyok el..*pöffent bele egyet a cigijébe, majd egy csattanással össze is csukja az öngyújtóját, s egy csuklómozdulattal zsebre vágja.*
-Nem csak a fakírok... valamelyik természetimádó társaság csinálja, tudod testi lelki harmónia, jószívűség, és egyensúly és a többi paranormális hülyegyerek.... Én csak azért próbáltam ki mert kíváncsi voltam milyen, és végső soron egész tűrhető bár ha lehet ne kamatyolj rajta mert hamar sündisznóvá válhatsz akár átváltoztatás nélkül is.*kacsint egyet a fiúra, majd felpattanva a szikláról most már nemsokára a másik fölé lép,s famulusa is követi őt a lába mellett.*
-Nem tudom, igazából csak néhány szót hallottam, de nem igazán izgatnak addig ameddig nem akarnak kinyírni, egy biztos, vámpír, vérfarkas és a többi vérlény egyre megy vagy megölöd őket vagy ők téged, szerintem ezek vadállatok és jobb ha mi öljük meg őket mint fordítva. Ezen te is agyalj, mielőtt le állnál bratyizni egy vérszívóval. Vagy netán már találkoztál talán eggyel? *kérdezi, s meg is hallgatja a srác véleményét, azonban ahogy ez megtörténik ismételten felszólal.*
-A fene essen bele... elég késő van és még van mit tanulni is, szóval ha megbocsáltasz, én most eltépázok, így is eléggé el vagyok maradva.. majd még később biztos össze futunk, na szevasz..*köszön el a másiktól, s ha minden jól megy meg is indul az iskola felé.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Vas. Feb. 26 2012, 22:36

- Ez is egy hozzáállás.*reagál, bár ő továbbra is a jobb félni, mint megijedni taktikát hasznosítja, pontosabban pozitív gondolkozás ide vagy oda, nem szokása előre inni arra a bizonyos bőrre.*
- Volt időm gyakorolni és nem is akartalak meggyőzni.*zárják le ezzel az érzelmes témát is, amiben nem értenek egyet, de ez nem olyan nagy tragédia. Azután a másik ülését meglátva muszáj érdeklődnie, s a válasz hallatán vág egy tipikus "nem vagy normális ember" arckifejezést.*
- Már bocs, de én se szoktam nyavalyogni.*húzza fel az orrát. Nem sértődik meg azért, de nem tetszik neki a feltételezés, még akkor se, ha épp pár perccel ezelőtt sírt, hogy elzsibbadt a lába.*
- Értem.*húzza el a szót, de annyira nem érdekli a téma, így ennyi magyarázat bőven elég is neki. A következőre viszont halkan felnevet.* - Köszönöm a tanácsot, de ha nem mondod eszembe se jutott volna. Na nem mintha most ki akarnám próbálni.*vigyorodik el. Esze agában sincs bármire ráfeküdni, amiből szögek állnak ki. Se társasággal, se anélkül.*
- Nem találkoztam egyel se, de még ha így is lett volna, akkor se hinném, hogy a barátkozás lett volna az első gondolatom. Egyetértek a filozófiáddal, jobbak holtan, mint élve.*tesz a szájába egy újabb szálat, ami valószínűleg a mai utolsó lesz. Majd persze meg is gyújtja, másképp kevés értelme lenne.*
- Oké, csáó.*búcsúzkodik ő is, majd ismét egyedül maradva famulusa felé fordul.* - Na mehetünk végre?*érdeklődik, s a válaszként kapott beleegyező vakkantást követően megcirógatja a fekete füleket, majd sarkon fordul és nyugodt léptekkel elindul visszafelé. Olyan tempóban halad, hogy pont eltudja szívni az utolsó szálat, mielőtt a révészhez érne.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Csüt. Márc. 01 2012, 23:26

//Démonológia házi, 1.óra//

*Miután végez a játék utána tisztálkodással ücsörög egy keveset a szobájában, amit pár óra múlva Ulix felhívására hagy el. Most pedig itt van szigeten és elgondolkozva nézi a tó finoman hullámzó vizét, már amennyit lát belőle a tájra ereszkedő sötétség miatt. Jól esik neki a kissé hűvös esti szellő érintése, kitisztítja a fejét. Felnéz az égre, hátha meglátja vadászó madarát, de a hatalmas kékségen kívül semmi más nincs arrafelé, így hamar vissza is fordul a vízhez. Aztán lassan megindul, hogy sétálgasson még egy kicsit a környéken, nem nagyon akar visszatérni a kastélyba, élvezi a kellemes levegőt és a pillanatnyi magányt. De végül mégiscsak megindul visszafelé, vagyis csak indulna, de figyelmét elterelik az erdőből érkező zajok.*
- Mi ez a hangzavar?*fordul arrafelé, s kíváncsiságának eleget téve el is indul a fák közé. Erősen fülelve, lassú, lehetőleg nagyon is csendes léptekkel halad egyre beljebb és beljebb. A hangok is egyre közelebbről jönnek, míg végül az egyik fa mögül kilesve meglát egy magas, barnás hajú, viszonylag fiatal alakot, lábai előtt egy igen rondácska lénnyel. Természetesen nincs kedve megérdeklődni tőle, hogy mégis mit keres errefelé, így gyorsan megperdül, hogy aztán farkasszemet nézzen egy ugyanolyan külsejű alakkal, hasonló démonnal felszerelkezve.*
- Hova igyekszel szépségem?*húzza ajkát gonosz vigyorra, s néhány lépéssel társához tereli a leányzót, aki így szépen be is lesz kerítve. Elől és hátul mágus, jobbra, na meg balra is fák és az eltévedés veszélye. Tehát kénytelen élvezni még a csapdát felállítók vendégszeretetét.*
- Mit akartok?*húzza össze szemeit igen dühösen, miközben kezével a nadrágzsebében lévő pálca felé tapogatózik. S persze a helyzetet se felejti el alaposan felmérni.*
~ Na lássuk csak mim van. Két mágus, ismeretlen erővel és ugyanennyi krerob. Igazán szerencsétlen párosítás.~*sóhajt fel gondolatban, s igyekszik úgy helyezkedni, hogy mindkét támadót egyszerre láthassa. Mivel nem túl szerencsés, ha az egyik a háta mögött gubbaszt.*
- Még nem jöttél rá? Sectumsempra!*kapja elő pálcáját az egyeske és már ki is mondja az első támadást, amit a lány éppen hogy csak, de kikerül.*
- Most már rájöttem. Relaxo!*adja vissza a kölcsönt, de mielőtt átka elérné a célszemélyt, megjelenik az egyik rondácska lény és nemes egyszerűséggel elnyeli. Majd mintha mi sem történt volna ácsorog tovább a helyén.*
~ Ezekről teljesen elfelejtkeztem!~*sóhajt fel. Ahogy nézi, amíg a krerobok jelen vannak, semmi esélye arra, hogy elintézhesse a támadóit. Ebből pedig nyilván az következik, hogy elsőre a kis csúfságokat kell a másvilágra küldenie, ehhez viszont kénytelen átgondolni, hogy mit is olvasott a könyvben nem is olyan rég.*
- Piroinito!*hallatszódik ezúttal a másik irányból a varázslat, ami elől elhasalni, elhasal ugyan, azonban haja vége még így is meggyullad. Halkan sikkantva pördül azonnal a hátára, hogy megfossza a lángokat az oxigéntől. Ez sikerül is neki, így már csak kissé megpörkölődött tincsek és az orrfacsaró égett szag marad hátra.*
- Hogy fulladnál meg ott ahol vagy. Noctrum Verbis! Noctrum Verbis! Noctrum Verbis!*helyezi pálcája hegyét, kinyújtott kezének tenyerébe, miközben szorgalmasan ismétli az igét háromszor és közben a megfelelő dologra koncentrál. S ő maga is nehezen hiszi el, de a gömb megjelenik, s a kitörő ostorok támadást indítanak ketteske démona felé.*
- Ezt szívd el rondaság!*sziszegi, de figyelmét nem szakítja el céljától, vagyis, hogy darabokra robbantsa a lényt. S ami még meglepőbb, hogy ez pár perc múlva sikerül is neki, talán tehetsége van a halotti mágiához.*
- Mit műveltél? Sectumsempra!*üvölti enyhén habzó szájjal a károsult, s dühödten bevetett varázslata eléri a lányt, aki felszisszenve huppan a térdére, s fájó, vérző oldalát markolássza. Ennek hatására viszont az a bizonyos pumpa is az egekbe szalad, tehát egy helyben maradva emeli fel pálcás kezét, míg másikat a megmaradt démonra irányítja.*
- Umbra vincula! *harsogja az igét, de az szerencsétlenségére nem ér el túl nagy sikereket, mivel ellenfele szépen kivédi az árnypajzs segítségével.*
- Scutum! Relaxo!*a védekezés után rögtön támad is, de számításai nem jönnek be, mivel Elisa helyett saját társát kapja telibe, aki érdekes arcot produkál, majd ott helyben megdermed. Na nem a meglepetéstől, hanem a varázslat hatásától.*
- Ez elég kínos nem gondolod? Reducto!*vet be egy, a krerob miatt teljesen hasznavehetetlen igét, de ez nem zavarja. Pláne, hogy célja ezúttal nem a támadás, hanem egyszerű elterelés, ők pedig szépen be is kajálják. Így a lány arrébb oldalazik egy kicsit, így egy vonalba kerülve a támadóval, s szépen megismétli az előző, sikertelen próbálkozását.*
- Umbra vincula!*mondja, közben pedig pálcás kéz a magasban, másik a szörnyecskére mutatva, aztán csápok elő, s a támadás megindul. A lény persze el is kezdi megeszegetni az árnyakat, de egy idő után sok lesz neki, s puffadni kezd, majd pár perc múlva egyszerűen felrobban, cafatokat szórva mindenfelé. Valamint egy igen dühös, talán kissé ijedt urat hagyva hátra. A lány arcán elégedett mosoly suhan végig, de a feladatot még nem végezte el teljesen, így pálcáját a pajzsa nélkül maradt férfire emeli.*
- Fatum orbium!*rajzol egy kört a levegőben és bök ellenfele mellkasa felé. A varázslat sikeresen létre is jön, majd a férfi felé halad és telibe is találja a még mindig kissé ledermedt alakot, aki felüvölt a fájdalomtól, majd egyszerűen összeesik. Ő pedig fordulna vissza, hogy valamit kezdjen a másik férfival is, de mielőtt megpördülhetne meghallja a hangját.*
- Mors Mordem!*hallatszódik egy nem sok jót ígérő ige a dühös férfi szájából, mire a lány szeme elkerekedik, de még időben veti félre magát előle, így megúszva egy igencsak fájdalmas találkozást. Bár az esés nem túl kellemes, de azonnal felpattan, hogy mostmár véglegesen pontot tegyen az ügy végére.*
- Armorum! Armorum! Armorum!*emeli kezeit az ég felé, szorosan összetolva, közben pedig a megjeleníteni kívánt dárdára koncentrál. Hamarosan aztán a fegyver megjelenik kezében, mit azonnal a másik felé hajít, mielőtt az újra támadna. A fickót a vállánál találja el, s egy fához szögezi.*
- Eressz el! Nem hallod, amit mondok? Azonnal szabadíts innen ki!*acsarog a lány irányába, ő azonban már nem figyel rá, hanem sietős léptekkel elhalad mellette, hogy minél gyorsabban kiérjen a fák közül és Ulix összeszedése után visszatérhessen a kastélyba.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 15:16

*Némi nasival felszerelkezve fordul ki a konyhából, majd lépteit egyenesen a révész felé veszi. Ma igazán szép idő van, vétek lenne bent maradni a kastélyban, így úgy dönt, hogy ellátogat a tóhoz. Bár süt a nap, de azért nincs olyan szörnyen meleg, tehát fehér farmert, kék tornacipőt, azonos színű pántos felsőt és vékonyka bőrkabátot húz. Haját lazán felköti, s egy kékes árnyalatú napszemüveget tűz bele, hátha szükség lesz rá. Viszonylag hamar megérkezik céljához, ahol aztán Ulix is csatlakozik hozzá. A madár ugyanis kihagyta a konyhába tett kis kitérőt, egyből a szigetre jött. Amint aztán meglátja a lányt közeledni, rögtön oda is repül, s kényelmesen a vállára telepedik.*
- Mi tartott ilyen sokáig?*panaszkodik, gazdája pedig felmutatja a kezében tartott kekszes zacskót.*
- Nem tudtam dönteni.*magyarázza mosolyogva, s közelebb lépked a vízhez. Ott néni nézelődés után felfedez egy kényelmesnek ítélt fadarabot, majd eddig kezében tartott fekete pulcsiját gondosan elegyengetve rajta, végre ő is helyet foglal. Kibontja az érdességet, előszedi a magával cipelt könyvet és belemélyed a történetbe.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 15:24

*Ezen a csodás napon nem Elisa az egyetlen, aki ki vágyakozik a szabadba, hanem mi is Seinával, így hát már nagyjából két órája a környéken vagyunk. Bár hatalmas ez a tó, mégis körbe lehet futni, én pedig sűrűn kijárok ám ide, megvannak a kedvenc ösvényeim is és ahogy a lány leül, nagyjából már láthatja is a távolról közeledő alakomat, akár csak a famulusomét is, ki egyébként egy nem kis méretű rozsomák. Veszélyes egy állat, de én tudom, hogyha nem vagyok veszélyben vagy nem ér baj, nem olyan vad... Elvégre famulus, így némileg beleszólhattam a jellemébe, amikor teremtettem. Öltözékem egyébként egy szürke színű nike melegítőből áll, tehát fehér sportcipő van hozzá, a felsőm alatt pedig egy hófehér póló, melynek csak a felső része látszik a cipzár miatt. Barna tincseim össze vannak fogva és most csak a szemeim vannak kihúzva, más smink nincs rajtam, hiszen nem szándékozom leizzadni. A pálcám egyébként nálam van, némi pénz és zsepi is, de semmi más, ennyi bőven elegendő. Ahogy viszont én is kiszúrom a vörös üstököt és hamarosan tisztázódik bennem az, hogy kit is látok, már kissé el is mosolyodom, beszélni szerettem volna ezzel a lánnyal, így hamarosan oda is érek hozzá, a farönkhöz közel és kissé kifújom a levegőt, így támaszkodom meg térdeimre is, majd barna szemeim rá függesztem.*
- Szia! Elisa, ugye? Ha jól rémlik, évfolyamtársak vagyunk... Én Vixilien vagyok. *nem mondom a becézésem, nem látom most értelmét, annyira nem szimpatikus a csaj, de talán Noel miatt nem, hisz más bajom nem lehet vele. Csak kiegyenesedem, majd végül egyik lábam a rönkre teszem, így kezdek el nyújtani, amolyan levezetőként, Seina pedig máris a baglyot kezdi el szemlélni... *
- Szép idő van mi? *tekintek a másik felé, mivel nem óhajtok még egyenlőre mást mondani, amíg még a levegőt is nehéz venni, pár perc múlva ráér még az.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 15:38

*A hosszú tél és hideg után igazán jól esik végre néhány napsugarat is látni. Ráadásul ilyenkor a legkellemesebb sétálgatni, vagy ücsörögni valahol, tehát Elisa se marad a szobájában, hanem már ki is költözik a szigetre, legalábbis egy rövid időre. Némi mászkálás után végül a tó mellett szavaz, ahol aztán letelepedik egy farönkre és olvasmányát előszedve élvezi az izgalmas történetet és a lágy szellőt. Eme cselekedetéből aztán léptek zaja rángatja ki, amik csak akkor csendesednek el, mikor gazdájuk mellé ér. Kissé meglepődik azon, hogy a lány tudja a nevét, bár miután jobban megfigyeli rájön, hogy igazat beszél és tényleg évfolyamtársak.*
- Szia. Igen én lennék.*bólint mosolyogva. Nagy szerencséje van, hogy a másik elárulja a nevét, mivel magától nem jött volna rá. Csak azokat szokta megjegyezni, akik felkeltik az érdeklődését, illetve akikkel már váltott pár szót. A lány pedig egészen eddig egyik kategóriába se tartozott.*
- Igen az. Kellett már ez a jó idő, elegem van a télből.*húzza el a száját. Nem szereti a hideget, tehát egyértelműen kellemetlen volt neki ez a néhány hónap. A tavasz viszont a kedvenc évszaka, vagyis tökéletesen elégedett a mostani helyzettel.*
- Kérsz?*emeli meg a zacskót, mielőtt újabb kekszet helyezne a szájába. Nem akar bunkónak tűnni, ezért is kínálgatja.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 15:44

*Nem terveztem mára társaságot, tényleg csak a testedzés miatt vagyok itt, de most, hogy így kiszúrom ezt a vörös hajú leányzót, úgy érzem, hogy elérkezett az ideje a beszélgetésnek, mivel tudni szeretnék pár dolgot. Nem értem, hogy választhatott mást, de lehet, hogy Noel volt az oka, így hát nem vagyok rest a vámpír után "kutakodni" egy picit és csak remélni merem, hogy ez a kék szemű lány elég nyílt lesz, na meg őszinte, mert a hazugságoknak nem tudnék örülni. Köszöntöm is és ahogy látom a megdöbbent arcot, lágyan el is mosolyodom.*
- Csak azért tudom a neved, mert sentinel vagyok és mivel nem vagyunk sokan az évfolyamban, megjegyeztem a többi házból is pár embert. *és ez tényleg így van, tehát amikor már Noel említette a lányt, akkor se volt kétséges a számomra, hogy kire is gondolhat. Lábaimat nyújtogatom kissé, majd közben azért érdeklődöm is a másiktól, így próbálva megkezdeni a beszélgetést, de aztán végül kezeim jönnek, amiket nyakam mögé emelek.*
- Nem köszi, nem vagyok még éhes. *utasítom vissza kedvesen, de Elisa mellé már fel is mászik a famulusom és egyik nagy mancsát a lány felé nyújtja, amolyan köszönésképp.*
- Seina viszont ahogy nézem, kérne. Már ha nem bánod. *szép szemeivel néz a másikra és hogyha kap a kekszből, máris rágcsálni kezdi, de már ismét a fűben, én pedig ahogy végzek mindennel, már le is csüccsenek a másik mellé, élvezve ezt a kis pihenőt.*
- Csak az a rossz, hogy ezt a napfényt és jó időt nem élvezhetem azzal, akivel akarom... *sóhajtok fel, hiszen Noel elpusztulna a naptól, de aztán kíváncsivá válik a tekintetem, így kezdek el puhatolózni.*
- Neked amúgy van barátod? Mert ha igen, meglep, hogy nem vele vagy itt, tökéletes ez a hétvége a picknikhez. *adok ötletet is rögtön, de így próbálom meg kideríteni, hogy a vámpír vajon hazudott-e vagy sem... Bár kedvelem, még nem bízom benne teljesen, szerintem ez egyértelmű.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 16:06

*Élvezi a napsütést és a friss levegőt, egészen addig míg egy ismeretlen lány meg nem szólítja. Pontosabban ezután is élvezi, de már nem egyedül, hanem társaságban. A meglepődés úgy fest arcára is kiül, mivel Vixi megmagyarázza neve ismeretének az okát.*
- Ó így már érthető.*biccent egy aprót. Ő hatalmas bajban van a nevekkel, így számára ez teljesen lehetetlen, hiába is akarna megjegyezni mindenkit. Bár annyira nem is próbálkozik efféle dolgokkal. Ezután kekszét is kínálgatja, a nemleges válasz hallatán pedig már húzza is vissza, de a famulus mozdulata megállítja ebben.*
- Persze, hogy nem. Tessék Seina!*vesz ki egy adagot a csomagból és a rozsomáknak adja, s egy ideig mosolyogva nézi az állat rágcsálását.*
- Ide is dobj egyet, irigy nőszemély.*szólal meg Ulix is, szinte belehajolva a lány arcába, aki persze őt is megszánja pár darabbal, bár a szemét azért megforgatja a megszólítás hallatán.*
- Hogyhogy? Talán allergiás rá vagy valami más oka van?*érdeklődik naivan, mivel azt az okot, hogy a férfi esetleg egy vámpír szinte rögtön kizárja, bár magából kiindulva tudhatná, hogy ez is lehetséges indok.*
- Ne kérdezz már ostobaságokat. Hát nem egyértelmű?*néz a másik lány felé fürkészően, s talán fel is horkantana, ha egy bagoly képes lenne ilyesmire.*
- Igen van és ez egy nagyon jó ötlet. Ha visszamegyek a kastélyba, írok is neki egy levelek. Olyan kényelmetlen, hogy nem mehetek át hozzá.*sóhajt fel egy kicsit. Itt persze arra utal, hogy a srác másik házból való, ahova külsősök képtelenek bejutni. Pedig szívesen megnézné, hogy mégis milyen helyen tölti az idejét.*
- De térjünk vissza a tiédre. Ő is a suliba jár vagy esetleg valaki otthonról?*kíváncsiskodik egyelőre arra számítva, hogy a fiú többé kevésbé velük egyidős. De az ellenkező esetre is van kérdése talonban.*
- Esetleg egy idősebb férfi?*itt se öregemberre gondol nyilván, hanem olyan húszas évükben lévőkre. Amíg pedig a válaszra vár, újabb adag rágcsálnivalót töm a szájába, persze csak nőiesen és jól nevelten.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 16:17

*Szerencsére jó a memóriám, de Elisa most már amúgy is egy olyan személy, akiről tudnom kell dolgokat, főleg, mivel oly másmilyen, mint én magam. Amíg az én bőröm kreolos, addig a vöröskéé hófehér és szinte minden külső részünkben különbözünk, bár azt el kell ismernem, hogy ő is szép. Noelnek ezek szerint változó ízlése van vagy egyszerűen csak nincsen ideálja, fene tudja. A kekszből viszont most nem kérek, így utasítom azt vissza kedvesen, majd nemsokára már Seinát figyelem, hogyan próbál meg kunyizni és amikor kap, jókedvűen a fűbe fekszik és már nyammogni is kezd, de azért a tekintetén látszott ám, hogy hálás. Nyugodtan nézegetem egy ideig, de ahogy a bagoly megszólal, szemeim elkerekednek, és úgy nézek fel rá. Láttam már beszélő famulust, de valamiért nem számítottam rá.*
- Nicsak, beszél. Hát szia, hogy hívnak? *tekintek fel rá jókedvűen, így próbálva meg kideríteni, hogy vajon mennyire is szociális ez a madár. Baglyot mondjuk én nem teremtettem volna magam mellé, de hát nálam sok más szempont volt elől, de ami tény, hogy ez is különleges, más bagoly famulusról nem tudok.*
- Ezek szerint másik házba jár... hát a levelezéssel meg lehet oldani, ha meg együtt akartok aludni, ott a szükség szobája és egyéb helyek a Mysterion belül és akár a fogadó is. *furcsa a fogadóra gondolnom, sok emlék köt oda, de persze egy másik fiúhoz, amin próbálok nem agyalni, így inkább az én "párom" kerül szóba, ki egyébként nem az, azt se tudom, hogy milyen viszonyban vagyok Noellel...*
- Ő nem igazán az enyém, szóval... Talán egyszer úgy lesz, de Ő más, mint mi vagyunk. Nem vagyok a párja, mert akadnak ellentétek közöttünk, de a jövő még nem dőlt el. *mosolyodom el, majd nyugodtan hallgatom a találgatását, próbálva nem is figyelni a bagolyra, aki talán sejtheti, hogy merről fúj a szél, én viszont Elisára csak a fejemet csóválom meg eleinte.*
- Sokkal idősebb nálam és te is ismered Elisa... Szerinted ki az, aki nem jöhet ki a napfényre? Nem allergiás, de más oka van. *az előbb direkt nem feleltem, de most már talán rá sikerült vezetnem a lényegre, így nézek el a távolba, a nap felé.*
- Úgy hallottam, hogy te is voltál vele... Megkérdezhetem, hogy miért hagytad el? Ő ezt mondta és mivel én még annyira nem ismerem őt, mint szerintem Te, ezért is kérdezem. Tudod, nekem sokat jelentene, ha mesélnél nekem róla. *fordítom vissza a fejem a lány irányába, így fürkészem tovább fehér arcát és kék szemeit. Nem vagyok mérges, se semmi, még csak nem is félek, mivel tudom, hogy van valakije és ahogy láttam az előbb, őt is akarja, tehát nem ellenfél Noel miatt, viszont talán segíthetne nekem, talán megmondhatná, hogy kerüljem-e el Noelt vagy engedjek neki, oly tanácstalan vagyok, mint még soha.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 16:46

*Neki természetesen fogalma sincs arról, hogy a másik konkrét céllal érkezik hozzá, így ugyanúgy viselkedik, ahogy bárki mással szokott. Kekszét is kínálgatja, amiből a lányon kívül minden más jelenlévő kér, tehát szét is osztogat közöttük néhány darabot.*
- Szia. Ulix vagyok, örülök a találkozásnak.*kukkant ki Vixire gazdája háta mögül. Egészen kedves kis lényről van szó, aki szeret barátkozni, legalábbis akkor, mikor épp jó hangulatban van. Bár tud szörnyen morgós is lenni.*
- Igen másikba. Persze tudom én, de azért jó lenne, ha egyszerűen csak egy másik szobába kéne átmennem.*kissé elpirul az együtt alvás szóra, minek hallatán akaratlanul, de egész más dolog jut eszébe, mint a szundikálás. Bár reméli, hogy a lány nem hiszi majd perverznek. S hogy ezt minél jobban elkerülje, szóba hozza az ő barátját, akiről kiderül, hogy még nem az.*
- Szép lány vagy, biztosan betudod majd hálózni.*biztatja egy kicsit, s közben sok lehetőséget vesz át. Még az is megfordul a fejében, hogy talán valamelyik magiszterről van szó, de aztán hamar elveti ezt az elvetemült gondolatot.*
- Vámpír.*húzza össze a szemét, csupán egy szót kiejtve. S mivel egyetlen olyan vérszívó van, akit ő is ismert nem nehéz rájönnie, hogy kiről van szó.*
- Nahát csak rájöttél. Gratulálok.*repül arrébb, hogy megelőzze az esetleges fejbevágást, de a lány nem moccan, hanem a kezébe hajtja a fejét.*
- Noel.*súgja annak a férfinak a nevét, kinek már a puszta gondolatára is ideges lesz. Éppen ezért vesz néhány nagy levegőt, hogy lehiggadjon. Dühét nem szeretné a másikon levezetni, hiszen ő nem tehet semmiről. Amint a lány végez a beszéddel felemeli a fejét és elgondolkozva fürkészi annak arcát. Nem lát rajta rosszindulatot vagy bármi mást, csak puszta kíváncsiságot, tehát egy kis sóhaj után megszólal.*
- Igen voltam, de azt hiszem nagy hiba volt. Akkoriban viszont ezt nem éreztem át.*nos igen, úgy vélte szereti őt, s senki mást nem akart közel engedni magához, de a távollét meghozta az eszét.*
- Úgy érzed hogy szereted őt, igaz? Vagy, ha mást nem is vonzódsz hozzá.*biccenti oldalra a fejét, s ha megkapja a választ folytatja.*
- Én is ezt hittem. Bármit megtettem volna azért, hogy találkozunk, s még ha valaki azt is mondta, hogy amit teszek veszélyes, nem hallgattam rá. De egy időre el kellett hagynom az iskolát és kitisztult a fejem. Rájöttem, hogy mindez csupán illúzió volt. Elhittem, amiről azt akarta, hogy elhiggyem. És mikor újra találkoztunk megmutatta milyen valójában.*szomorúan lehunyja a szemét egy pillanatra, ahogy eszébe jut miként szúrta hasba azt, akit szeret. Nem túl kellemes emlék, így gyorsan megrázza a fejét és ismét Vixire pillant.*
- Mit szeretnél tudni róla? Ha képes vagyok rá válaszolni, megteszem. Szóval kérdezz csak.*érdeklődőn pillant a lányra. Szeretne neki segíteni, de nem döntheti el helyette, hogy mit tegyen. De legalább ennyivel a hasznára lehet, persze csak akkor, ha ismeri a válaszokat.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 17:03

*Nem sűrűn találkozom beszélő famulussal, pedig jó lehet, hogyha az embernek egy olyan lény a társa, akivel teljes mértékben képes megértetni magát, bár néhány esetben nem lenne hasznos. Nem véletlen teremtettem ilyennek Seinát, amilyen most, de azért nem vagyok ám rest Ulixnak is köszönni.*
- Én is örülök. *mosolygok rá kedvesen és végül már a pasikról is beszélgetünk, de ahogy említem azt, hogy együtt aludni máshol is tudnak, látom a pirulást és én is hirtelen jövök zavarba, mivel Gabrielen kívül csak egy incubussal voltam együtt, mindegyikkel csak egyszer, tehát számomra se olyan gyakori ám ez. Nem mondok végülis most erre mást, nem akarom ezt a témát feszegetni, talán így is a jobb, inkább szóba hozom Noelt, de eleinte még csak utalgatva rá.*
- Ez nem csak szépség kérdése az Ő esetében... *kezdek bele, majd apró utalgatásaim következnek és szinte nem is figyelek most a bagolyra, Elisa arcát fürkészem, ahogy végül kiböki Noel nevét, majd a dühösebb tekintet, mivel érezhető ez a kis feszültség, amely felőle jön. *
- Nagy hiba? Miért volt hiba? *kérdezek rá rögtön, kicsit talán mohón is kapva a lehetőség után, de aztán végül engedem, hogy Elisa kérdezzen, így rázom meg először a fejemet.*
- Nem, nem szeretem őt úgy... nem úgy, mint anno egy páromat, de igen, nagyon vonzódom hozzá és úgy érzem, hogy meg tudom szeretni és én szeretném is ezt, de néha annyira furcsa, hogy nem tudom eldönteni, hogy ő is biztosan ezt akarja-e. *természetesen egy vámpírtól nem várható el az, hogy emberien gondolkodjon, de tőlem se, hogy olyan szuperül kezeljem ezt a kialakult helyzetet...*
- Valószínűleg a vámpír harapás okozta mérget érezhetted, amiről tudom én is, hogy milyen, de... én komolynak érzem azt, amit. Tudom, hogy milyen valójában, engem nem úgy ismert meg, hogy el akart csábítani, hanem nagyon is durva volt velem és én ezt az énjét is szeretem... Veled talán nem volt durva soha? *kíváncsiskodom tovább, így adva fel a következő kérdést, ha már hallom, hogy szabad kérdezni tőle.*
- És mit gondolsz, ő csak ki akarna engem használni? Szóval, szerinted ne engedjek neki? *ezt csak a tanács miatt kérdezem, nem Elisára fogok hallgatni logikusan, de azért érdekelne, hogy mit szól hozzá.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 17:32

*Néha valóban igazán hasznos tud lenni, hogy Ulix képes a beszédre, negatívum viszont, hogy a bagoly nem érzi azokat a pillanatokat, mikor csendben kéne maradnia, így sokszor válik idegesítővé. Ennek ellenére akkor se változtatna ezen, ha esetleg lehetősége nyílna rá. Amíg mereng a beszélgetésük is tovább folyik, míg végül eljutnak a pasis témákhoz, s valahogy Noelnél lyukadnak ki, mint lehetséges barátjelölt.*
- Ő nem olyan mint mi és ez alatt nem csak a faját meg a táplálkozási szokásait értem. Hanem a gondolkodásmódját is. És bármennyire is próbálkozol sose fogja megérteni azokat a dolgokat, amik neked teljesen egyértelműek. Hiba volt megbízni benne, elhinni, hogy másmilyen, mint a többi. Ugyanakkor jó tapasztalat volt arra, hogy megtudjam, mik azok a dolgok, amikbe nem érdemes belefolyni.*fejti ki kissé hosszan a gondolatait. A kérdésére kapott válasz hallatán bólint és hozzá is fűz néhány szót.*
- Furcsa helyzet, nem igaz? Néha még magad se tudod, hogy mit akarsz.*ő is ezt érezte. Még magán se tudott kiigazodni, nem hogy Noelen. Mostanra viszont már tudja mire számítson, remekül helyrerakott mindent.*
- Igen, minden bizonnyal. Nem sose bántott, legalábbis a legutóbbi alkalomig nem. Na nem mintha hiányoztam volna neki, csak a sértett büszkesége vezette.*húzza össze szemeit dühösen. Ismételten felidegesítette magát és újra szüksége van néhány percre ahhoz, hogy lehiggadjon.*
-Ő egy vámpír. Nem hinném, hogy ismeri a szeretet vagy kedvesség fogalmát, tehát én nem tenném, nem engednék neki. De ezt neked kell eldöntened.*sóhajt egy aprót.* - Fogalmam sincs, hogy mit akar tőled, de bármennyire is furcsán hangzik kedveltem őt, a méreg használata nélkül is. Örülnék neki, ha valakivel boldog lehetne, már ha képes ilyesmire. Megbocsátani viszont sose fogok neki.*keményedik meg a pillantása. Megölné a vámpírt, ha lenne hozzá elég ereje, de sajnos nincs. Meghalni pedig nem akar, hisz barátja jól van, így van kiért élnie.*
- Mikor találkoztatok először?*kérdez néhány apróságot. Ha már ő is ennyit beszél, akkor a lány is elmondhat dolgokat kettőjükről. Persze csak, ha nem titkosak.*
- És hogy futottatok össze?*kíváncsi, hogy vajon Noel ismerkedési stratégiája a régi-e vagy egyszerűen nekiugrott a leányzónak. Közben pedig felemeli a fejét és nap felé pillant. Még véletlenül se akar kinn maradni sötétedés után, ezért is figyelgeti az időt.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 17:58

*Én már amikor idejöttem Elisához, akkor is tudtam, hogy miről is szeretnék vele beszélgetni, csak valahogy fel kellett vezetnem a dolgokat és most, hogy már ez megtörtént, ideje hát Noelről beszélni.*
- Én nem így érzem. Lehet, hogy veled más volt, hogy Téged nem értett meg igazán, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy egyedül van. Tudod, történt vele valami, amiről szerintem most nem mesélek, mert az ő dolga és nem hiszem, hogy örülne neki, ha elárulnám másnak, mégha te is vagy az a más... amitől mintha más lenne... Szóval én próbálok neki adni egy esélyt. *a teremtője halálára gondolok most, az sok mindent megváltoztatott benne, mintha sebezhetőbb, emberibb lenne. Ahogy velem bánt, ahogy nem befolyásolt és csak normálisan próbált magának megszerezni, nem kényszerített semmire, ahogy arra se, hogy legyek vele. Ezek azok a dolgok, amiket becsülök benne, pedig tudom, hogy nehéz és én se vagyok vele oly kedves, mint kellene.*
- Néha tudom, de utána megkérdőjelezem saját gondolataimat. Csók közben leszúrni... nem volt szép dolog tőlem... még most se értem, hogy miért tettem, tiszta hülye vagyok. *csóválom meg a fejem, ahogy visszagondolok arra a csodás éjszakára, amit teljesen elszúrtam és azóta nem is láthattam őt, pedig hiányzik, szerintem nem is tudja, hogy mennyire. Neki az idő másképp telik, de biztosan elvan mással, végülis, miért ne lenne el?*
- Szóval, téged soha... különös, engem szinte minden alkalommal... *fújom ki lassan a bent rekedt levegőmet és egyre jobban kavargok, nem is tudom már felfogni, mintha egy másik vámpírról lenne szó. Elisával ezek szerint kedves volt, vajon tényleg csak én tehettem róla, hogy engem bántott? *
- Hát, ez igazán kedves tőled, de... akkor én ezt még átgondolom. *nem is tudok több szót erről kibökni, az összezavarodás lassan kezd nem jó kifejezés lenni erre a helyzetre, amit most érzek és gondolok Noellel kapcsolatban. Most viszont nekem kéne mesélnem, így hát csak felemelem fejem, hogy ismét a szemeibe nézzek, mert eddig a fatörzs lebontásával foglalatoskodtam mellék-cselekvésként.*
- Még novemberben, a várromnál... Eljátszotta, hogy megsérült, pedig nem volt baja, aztán én segítettem rajta és később kimutatta a foga fehérjét. Bántott, de aztán el tudtam menni... Legközelebb pedig meg is alázott, szóval, velem nem kedves, ezek szerint nem úgy, mint veled. Nem is tudom, hogy mit akarok most már. *azért bánt, hogy mással más milyen volt, én azt hittem, hogy Elisával is durva volt és akaratos, de ezek szerint nem volt ilyenről szó. Lassan csusszanok le a fűbe, így érkezve oda, majd lábaim is felhúzom, így nézek a távolba. Seina is lassan odajön hozzám, így bújik oldalamhoz és lágyan simogatni kezdem.*
- Már egy ideje tudom, hogy naív vagyok, de én mégis, úgy szeretném azt hinni, hogy végre valaki tényleg akar, nem akarom ismét megégetni magam. *bár nem ismerem ezt a lányt, mégis, valahogy dőlnek belőlem az őszinte szavak. Meglehet, hogy nem érdekli az, amit mondok, de most mégis, képtelen vagyok magamban tartani a rossz dolgokat, valakinek el kell mondanom és mivel nincs túl sok barátom, most bizony Elisa fogta ki ezt a személyt, ha már így összefutottunk.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szomb. Márc. 03 2012, 18:28

- Talán megváltozott mióta nem láttam. Viszont, ha tényleg ezt akarod, akkor add meg neki az esélyt, de azt javaslom sose bízz meg benne teljesen.*tanácsolja óvatosan. Nem tudja, hogy mi történhetett Noellel, de ha őszinte akar lenni, akkor nem is érdekli túlzottan. A legutóbbi cselekedete óta úgy érzi, hogy az a vérszívó nem érdemli meg, hogy bárki aggódjon érte. A lány leszúrós szava hallatán viszont kicsit megszédül, s kezét a szája elé kapva áll fel, szemében apró könnycsepp csillan meg, mikor visszafordul Vixihez.*
- Bocsáss meg egy pillanatra.*lép távolabb és fordul is el, s nagy levegőket véve próbálja meg kiverni fejéből a kellemetlen gondolatokat. Ulix aggódva száll a vállára és igyekszik nyugtatgatni, ami aztán egy kis idő után sikerül is neki. Megtörli könnyes szemeit és csak azután fordul vissza és ül le megint a fatörzsre.*
- Sajnálom.*húzza apró mosolyra ajkait, s ugyan még mindig sápadt egy kicsit, de az emlékek, amik hirtelen megrohamozták eltűntek.*
- Téged bántott?*a csodálkozás miatt saját gondjait is elfelejti egy időre. Nem érti, hogy a lány mért akar együtt lenni valakivel, aki bántja őt. S ez az érzés csak fokozódik, mikor hallja a kérdésére kapott választ.*
- De ha ezt tette, akkor miért? Miért akarod pont őt? Hiszen annyi ember van még a világon.*emeli ki az ember szót gondosan. Egyszerűen nem bírja felfogni, hogy mikért vonzódhat egy ilyen alakhoz. Kezdetben értette, hiszen úgy gondolta, hogy vele is hasonlóan bánik, mint anno vele, de így már egészen más a helyzet.*
- Jól vagy?*érdeklődik, mikor a lány a földre csúszik és láthatóan nagyon bántja valami. S van is némi sejtése róla, hogy mi.*
- Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Velem sose volt őszinte, de veled láthatóan az. Egyébként még mindig durván viselkedik?*ez most a legfontosabb kérdés, mert, ha igen, akkor valóban nem kéne többet találkozniuk. Amennyiben viszont nem, akkor elgondolkodtató a dolog.*
- Ugyan ne mond ezt. Kedves lány vagy és jól is nézel ki. Biztos vagyok benne, hogy megszerezhetnél bárkit. De ha tényleg őt akarod, akkor ne add fel. Harcolj érte, mást úgysem tehetsz.*csusszan le mellé óvatosan és egy apró mosollyal lassan megveregeti a hátát. Nem zavarja az őszinteségi roham, szívesen hallgat meg másokat, főleg mikor az illető még szimpatikus is neki. S most ez a helyzet.*
- Bár én még mindig azt mondom, hogy az emberek közül kéne keresned valakit. De ez csak az én véleményem, neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. És azt, hogy van-e olyan fontos neked ez az egész, hogy az életedet is kockáztasd miatta.*hiszen egyértelműen erről van szó. Nem lehet tudni, hogy a vámpír mikor kattan be, így a vele töltött idő igen csak veszélyes, de ezt bizonyára Vixi is tudja.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   

Szivárvány tó
Vissza az elejére 
6 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Bifrost - A Szivárványhíd