Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-27, 6:36 pm

//olvadunk//

*Szeretném kipróbálni magam, hogy vajon mennyit is fejlődtem és ha már Tarkh a párom és egyben szerintem a legjobb barátom is, akkor nem vagyok rest kihívni őt egy párbajra sem. Nem biztos, hogy én nyernék, de azért érzek némi lehetőséget rá és még Tomot is megemlítem, de ahogy hallom a lekicsinylő szavakat, majd látom a röhögést, picit elkomolyodom, ugyanis ezen tette a fiúnak nem kicsit lepett meg.*
- Én azt hittem, hogy jóban vagytok... de te most eléggé lenézted őt. Ha Tom tudná, biztosan nagyon pipa lenne. *én továbbra se bírom azt a fiút, csak Tarkh miatt viselem el úgy-ahogy... de a lényeg, hogy most azért ez csúnya volt akkor, hogyha ők ketten tényleg amolyan barát félék. Sok minden témát érintünk még menet közben, de mivel kedvesem menni szeretne, ezért már fel is kelek, majd a lovon ülve jegyzem meg még neki, hogy azért úszni is szerettem volna, de nem olyan nagy gond, hogy kihagyjuk, így amikor felém nyújtja kezét, visszautasítom.*
- Nem, nincs, csak nemtom, fura volt ezekről beszélgetni... arról, hogy bántanál. *pislogok is rá szép, zöld szemeimmel, nem is tagadva azt, amit érzek, mivel eddig is őszinték voltunk egymáshoz, hát most sem érzem úgy, hogy bármit is el kellene titkolnom előle. Na de nem akarok ismét sokakkal együtt lenni, csak vele, ezért hozom fel a szükség szobájának ötletét is, majd ahogy hallom, hogy benne van a dologban, rá is bólintok.*
- Oké, akkor agyalok rajta, amíg oda érünk. *már rögtön el is kezdek gondolkodni, hogy vajon miféle helyszínt találjak ki magunknak éjszakára, a lovat pedig kicsit sebességre ösztönzöm, mert bár jó csak így sétálni, azért tényleg jó lenne ismét hozzá bújni Tarkh-hoz.*
- Hogy mit? Ajándékot? Öhm... persze. *kapom hirtelen oldalra a fejem, mint aki máshol járt és zavart mosollyal bólintok rá arra, hogyha szeretne nekem venni valamit, csak tegye meg nyugodtan.*
- Én is szeretnék neked venni ám majd valamit, csak még nem tudom, hogy mit. Neked szükséged van valamire? *kérdezek is rá erre, de a lovardához is elérünk azért menet közben, így pattanok is le róla és mivel az egyik lovász fiú pont kijön elénk, most rá bízom a csutakolást és a többit és inkább Tarkh-ot várom meg, amíg ő is leadja a lovat.*
- A gyűrűkkel most is gyorsabb lesz. *nyúlok is zsebembe, majd fogom is meg a kis ékszert és a második emeletre, a szükség szobája elé fogok teleportálni - ahogy azt ugye megbeszéltük -, ha a fiú is beleegyezik.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-27, 6:52 pm

*Néha vannak helyzetek, amiket lehetetlen kihagyni, ez adódik pimaszságomból, ezért meg is jegyzek valamit Tommal kapcsolatban, amit persze, hogy félreért Ginger... hiszen egyrészt ez az igazság, másrészt már nem emlékszem Tom mit mesélt, miért is ismételt, harmad részt pedig... nos, a fiúknál ez másképp van. Meghallva szavait tehát egy kissé elkomolyodva csóválom meg a fejem, de egy szelíd kis mosoly kiül az arcomra.*
- Mondott valamit, hogy miert ismetelt... de nem emlekszem ra. Lehet, hogy baratok vagyunk, de csunya volt amit müvelt, ez pedig az igazsag. Raadasul a fiuknal ez mashogy van mint a lanyoknal... nem sertödött volna meg. *legalábbis szerintem, bár tény, hogy kissé másképp állok az emberekhez mint kéne, hiszen otthon mindenem megvolt, a rangom és pénzem miatt szerettek, illetve... követtek, így bármit megtehettem, és ez átragadt rám, nem tudom levetkőzni, és mindenkivel így viselkedem, aki nem szimpatikus kifejezetten... néha még azokkal is, akiket kedvelek. Azonban nemsokára el is távolodunk a lovardától, és egy szép kör leírása után, egy kis pihenőt iktatunk be, s mivel kissé félreértelmezem a jeleket, no meg én is szeretném már nyugodtabb környezetben karjaimba tartani a lány, fel is ajánlom az indulás lehetőségét, és egy kis súrlódással ugyan, de végül megtörténik, ám előtte a lány még kibökni mi is bántja, amire csak elkomolyodva sóhajtok fel picit, egyenlőre nem nézve a tekintetébe, hanem a nyerget vizsgálgatva. Kezem combjára téved, amin végig is simítok egy kicsit, majd ha engedi, akkor kezét is megfogom, azon cirógatva, míg felpillantok a szemébe.*
- Ez... hozzank tartozik. Igy fogadtal el. Ilyen ugy sem fog megtörtenni, raadasul ki tudja, hogy megszerethetlek-e megjobban annyira, hogy ne tudjalak majd bantani. De be kell latnod, hogy ha megcsalnal... vegiggondolva a jellememet iszonyat dühös volnek... es mar csak meggondolatlansagbol is megtörtenhetne. *magyarázom halkan, egy kicsit nyelve is hozzá, s bár nem mondok el mindent, talán megint összeveszünk, vagy ezzel belerondítottam a kapcsolatunkba, de nem szeretnék semmit sem titkolni, és úgy hiszem, ennél jobban nem tudom kifejteni. Ahhoz nagyon sokat kéne beszélni... de talán megérti. Elengedem inkább, hogy a lovakkal visszafelé vegyük az irányt, s felveszem a lány tempóját is, de egy kérdést még beszúrok, melyre kissé érdekes választ kapok, de nem teszem szóvá, csak bólintok, viszont ahogy hallom, Gingert is érdekli ez az ő szemszögéből.*
- Rad. *felelem egyszerűen arra a kérdésre a választ, hogy mire is van szükségem, és talán ebből egyértelmű, hogy mindenem megvan... ami pedig nincs, azt csak ő tudja megadni, de azt nem pénzen veszik...* - Mindenem megvan. *mosolygom azért rá, hogy szavakkal is tisztázzam, de egy kérdés is felvetődik bennem, amit talán nem kéne feltenni, de nem igazán tudom megállni, így valamennyire érdekesen jön ki belőlem az, hogy vajon miből is fog venni.*
- Mire gondoltal nekem ajandek gyanant? *érdeklődöm meg, hiszen ha valami saját készítésű, akkor ahhoz nem kell pénz, de ha venné... nos nem szeretném, ha megint oda érnénk, hogy dolgozni óhajt. Idő közben meg is ékrezünk a lovardához, ahol bizony mint látom, nem nekünk kell a lovakat rendbe rakni, így csak úgy mint Ginger én is átadom saját lovam az illetékesnek könnyedén lehuppanva róla, s már közelebb is lépek a lányhoz, hogy bólintsak szavaira. A kezemen van, így még odanyúlok a lány kezéért, és nemsokára ha minden igaz, már a szükség szobája előtt találjuk magunkat, ahol csak rápillantok kedvesemre.*
- Kivancsi vagyok mit gondoltal ki. *jegyzem meg egy ravasz mosollyal, de az biztos, hogy én is fogok rajta alakítani, hiszen konyha is kéne, ha már szeretnék egy kicsit kedveskedni a lánynak. Türelmesen várok tehát, hogy beléphessünk az általa elképzelt szobába, közben persze el sem engedem a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 5:56 pm

*Nyújtózkodva, felrepedt szemöldökkel és ajakkal, de meglehetősen elégedett képet vágva lép be a gyengélkedőre. Előbb is jöhetett volna, de a szobában egyszerűen bedőlt az ágyba és néhány óráig békésen szundikált, így most az előző napokkal ellentétben valamivel kipihentebbnek tűnik. Fekete nadrágot, tornacipőt és sötétkék, kissé farmeres hatású inget visel, minek szára szokás szerint a könyökéig van feltűrve, haja pedig előre húzva és félig-meddig befonva kallódik a vállán. Hóna alatt méretesnek tűnő, szürke pokrócot cipel, kezében világosbarna, fonott piknikkosár, másik karjában meg egy nagyobb párnát egyensúlyoz. Reményei szerint Eiden már régen készen van, így indulhatnak is végre, ha pedig ezen vágya teljesül, akkor könnyes búcsút vesz a gyógyítótól, majd már indul is szépen a sziget felé. Eredeti tervében a vízesés szerepel ugyan, de neki most valahogy a másik vizes közeg szimpatikusabbnak tűnik, így immáron a főutcán lépdelve fordul barátja felé, aki remélhetőleg tartja a szokottnál valamivel lassabb, de azért nem csigaszerű tempóját.*
- Mit szólsz a tóhoz?*érdeklődik, s ha szerencséje van, vagyis Eiden beleegyező választ ad, akkor rátér az ösvényre, amin végighaladva nem sokkal később szeme elé tárul a tó, minek felszíne szivárvány színben pompázik, mikor éppen rásüt a nap. Továbbra is némán lépdel közelebb, majd nem túl távol a víztől, de kevéssé észrevehető helyen lepakolja a cuccokat, gondosan kiteríti a pokrócot, amire le is heveredik és kezét a feje alá rakva mered az ég felé.*
- És milyen remek tanácsokkal látott el a banya?*érdeklődik barátjára nézve. Biztos benne, hogy a nő nem hagyta csak úgy meglépni páciensét, tehát minimum egy füzetnyi utasításra számít. S míg a srác beszél figyel rá, de utána lecsukja szemeit és így élvezi a napsütést.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 6:12 pm

*Egész nap a délutánra és estére készült, amit nehezített, hogy mindent egy manóval kellett elhozatnia a szobájából, ha éppen nem volt már elve lenn. A cuccait amik nem kellenek, felvitette, és készülve az ágy szélén ülve várta Briant. Melegítőben, fekete pólóban, talárba öltözött, oldalán egy oldaltáska amibe beletuszakolta a gyógyszereit, a naplóját, rajzszerszámot, mert hátha lesz rá kapacitása hogy rajzoljon. Berakott mindent ami kellhet az éjszakához, a haját megfésülte, majd mivel így úgy nézett ki mint egy arisztokrata, fogta és összekócolta az egészet, hogy visszaszerezze gyermeki báját.*
-Meg sem kérdem mit csináltál magaddal.*Egy aprócska csók, majd mivel ő kifejezetten megkímélt állapotban van, elveszi a fiútól a párnát, hogy könnyítse a terheit, a párna amúgy sem nehéz! Majd irány kifelé, ahogy kiér egy nagy megkönnyebbült sóhaj.*
-Tó? Nekem megfelel a tó is, még nem voltam ott.*A tempót tartja, ugyan a biztonság kedvéért néha körbenéz, majd megrázza a fejét. Alex nincs a közelben nincs esélye hogy a közelben legyen, úgyhogy teljes nyugalomban lehetnek. Amikor odaérnek és panorámában láthatja a tavat egy nagy mosoly, és a párnát lerakva, a táskájával együtt odalép a partra és figyeli azt a sok színt.*
-Csak a szokásossal, vigyázzak magamra, ne erőltessem túl magam, ne fázzak meg, téli meleg zoknit is csomagoltatott nekem! Egyek rendesen és pihenjek főleg. Brian a tóba lehet fürdeni? Mármint nincs benne ami megegyen, ugye?*Néz a szőkére, miközben odasétál hozzá lehajol hogy megcsókolja, de ha nincs semmi ami megenné a tóban akkor menni fog fürdeni! Napok óta meleg van, és Eiden napok óta vágyik arra hogy vízbe jusson a zuhanyon kívül is! Nem véletlen akart a vízeséshez menni.*
-Géb nagyon berágott rád…hogy nem hoztad magaddal? De tudod…ez egy rendkívüli nap, olyan Bármi nap, a kutya útban lenne.*Mondjuk Karak nem mert Karak okos, de Géb? Géb láb alatt volna.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 6:36 pm

- Valójában semmi különös nem történt, csak nem értettünk egyet.*lazán megrántja a vállát és elvigyorodik. Ez amolyan megszokott dolog, általában helyre szokta hozni, mire visszaér az iskolába, de most teljesen megfeledkezett róla. Mindenesetre hagyja, hogy megcsókolják és elvegyék tőle a párnát, a kosarat pedig átpakolja a másik kezébe, így sokkal kényelmesebb fogást találva neki, s már meg is indul a sziget felé.*
- Akkor ideje, hogy megnézd.*jegyzi meg és már terelgeti is a fiút a megfelelő irányba. Látja a nézelődését, s azt is sejti, hogy mért teszi mindezt, de nem szól érte, pláne, hogy ő is figyel minden idegszálával a környezetre, bár ebből semmi nem látszódik rajta. Nem tart túl sokáig, mire eléri a tavat, ahol lepakol, majd a takaró elrendezgetése után elfekszik és onnan pislog barátja felé.*
- Nem hinném, hogy bármi megenne, szóval úszhatsz benne.*feleli kis gondolkozás után, majd elhúzza a csókot és felmorran, mikor elhúzódnak tőle. A kutya említésekor viszont elfintorodik és sóhajt egy aprót.*
- Jelenleg nem lennék a közelében, még Karak is lelépett.*megcsóválja a fejét, ahogy eszébe jut a kölyök hisztije. Na de esze ágában se volt magával vinni, így inkább bezárta a fürdőbe, mert másképp nem tudott volna eljönni onnan.*
- Mielőtt belemennél, gyere ide egy kicsit.*integet felé, majd ha közelebb jön, akkor kis mocorgást követően előszedi a pálcáját és egy apró mosollyal a fiúra fogja, aki remélhetőleg bízik benne annyira, hogy ne ijedjen meg miatta.*
- Aestus!*mondja ki a testfelmelegítő igét, mert ugyan nincs túl hideg, de meg akarja akadályozni a megfázást, így előre felmelegíti a srácot.*
- Most már mehetsz.*int felé mosolyogva, majd a párnát a feje alá gyűrve újra hanyatt dől, de ezúttal úgy fekszik, hogy szemmel tarthassa a fiút. Ugyan reménykedik benne, hogy semmi szükség nem lesz arra, hogy utána rohangáljon, de inkább készenlétben van, minthogy később bénázni kezdjen.*
- Biztos, hogy maradni akarsz estére?*emeli meg kissé a hangját, hogy Eiden tisztán érthesse a kérdést. Igazából ő úgy készült, hogy itt alszanak, tehát egyáltalán nem rajta múlik, de azt elképzelhetőnek tartja, hogy a srác meggondolta magát.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 7:07 pm

*csak bólint arra, hogy mi történt a fiúval. Megfogadta, hogy ma nem fog ezen lovagolni, ez a téma nem a legjobb, és általában morgás a vége, és ő ma inkább kényeztetni akarja a másikat, illetve pihenni, gyönyörködni a tájban, Brianben meg ilyenek. Nem veszekedős nap ez.*
-Úgyis azt mondtad, hogy megmutatsz szép lassan mindent nekem, mert egyedül a kalandor énem a Nagyteremig terjed. Ketten felfedezősdizni sokkal jobb.*Eiden amióta él, és túllett a krízisen sokkalta jobban értékel mindent, a színeket, a világot, az életet. Az elmúlt egy hónap túl megterhelő volt neki lelkileg és testileg is, így most boldog hogy végre semmi gondja. Semmi gondja? Na jó szemüveget kapott amitől Einstein feje van, de nem fog sokáig tartani, megoldja majd máshogy a látás problémát, pláne, hogy sem közelre sem távolra nem lát jól.*
-Akkor úszni fogok, te nem jössz be a vízbe? És szerinted lehet itt tábortüzet rakni vagy valami? Mármint, hogy ha besötétedik ne a tök sötétbe legyünk. *Nem mintha félne a sötéttől, csupán romantikusabb ha közben felgyújtják az erdőt. Na jó azt talán nem! A csókot húzza ő is míg lehet, de egyelőre még úszhatnékja van, és nem maradhat örökre a szőke közelében. Hallgatja Gébről a dolgokat és csak megrázza a fejét. Majd, majd amikor már fenn lesz megpróbálja megnevelni. A hívásra odamegy, immár úszáshoz vetkőzve, és tűri, hogy rávarázsoljanak, bármi is az, de kellemes.*
-Köszönöm, és igen Brian biztos, hogy maradni akarok estére, és kinn akarok aludni, és….nem csak aludni akarok, remélem azt sejted! Beváltom a BÁRMIT tehetek veled napomat is.*Vigyorodik el miközben besétál a vízbe, és hogy túllegyen a bevizeződésen amikor már elég mély a víz eldől benne és úszkál persze part közelben maradva.*
-Mi van a piknik kosarunkban? Csak hogy tudjam!*Kiálltja a fiú felé, már ha nem jött be vele pancsolni. Mivel már ugyebár csak boxer van rajta (az volt amiben lehet fürdeni) így látszik a hátán lévő tetoválás. Nos nem akármilyen gyönyörű angyalszárnyak, rásegítve a fiú angyali pofijára. A szemüveget amúgy kinn hagyta a parton.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 7:28 pm

- Valóban mondtam ilyesmit.*dünnyögi elgondolkozva. Tényleg említette, hogy nem jó az, ha a srác csak a megszokott helyeken kallódik, így nem árt, ha felfedezősdit játszik néha, s mivel egyedül nem szívesen engedné el, így marad az, hogy ő is vele megy.*
- Inkább nem. Fogalmam sincs, gondolom senkit nem zavarunk vele, amíg nem gyújtjuk fel az erdőt.*vonja meg a vállát, azt meg nyilván nem fogják, így semmi probléma nem lehet belőle, ha gyártanak egy kis tábortüzet. A csóknak örül, az elhúzódásnak már kevésbé, de túl fogja élni, majd néhány szót ejt a kutyáról is, s egy kis varázslatot is megcsinál, hogy megelőzze, hogy a srác megfázzon a nagy fürdőzésben.*
- Akkor maradunk. Hmm valóban? Lehet, hogy inkább menekülnöm kéne?*vigyorodik el, de szeme csillogásán látszódik, hogy nagyon is kíváncsi arra, hogy mégis mit tervez a másik és esze ágában sincs lelépni. Érdeklődve figyeli a srácot, majd a kérdés hallatán felül és beleles a kosárba.*
- Keksz, chips, néhány szendvics, innivaló, neked csoki, meg egy pulcsi, ha esetleg fázna valamelyikünk.*sorolja el a látott dolgokat, majd becsukja a kosarat, lassan feláll és a víz felé sétál, miközben szép sorban elhagyja az ingét, nadrágját és cipőjét is, majd szinte rögtön elmerül a hűs vízben és a fiú mellé úszik.*
- Nem szeretem bevallani, de valóban jól néz ki a tetoválás.*dünnyögi, miután a fiú mögé úszik és kezével finoman végigsimít a hátán, közben pedig minden apró részletét megfigyeli a szárnyaknak. Igaz ugyan, hogy egyáltalán nem akarta, hogy a másik visszavarrassa ezeket, de most, hogy már megvannak, annyira nem is utálja őket.*
- Ha már úgyis ezt nézem, mutasd mid van még.*kissé távolabb libeg és ott várja, hogy a srác felfedje a többi tetkóját is. Úgy emlékszik, hogy még kettőnek lennie kell valahol, bár az is megeshet, hogy téved.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 7:48 pm

-Az erdőt nem akarom én sem felgyújtani de egy tábortűznek megvan a hangulata.*Vigyorog a fiúra, és szépen elmerül a habokba, arra, hogy Brian menekülne inkább, ha már Bármi éjszakát csapnak felnevet és felé fordul.*
-Ne menekülj! Roppant kellemes és hosszú éjszakát gondoltam ki, teli olyan perverz dolgokkal amik csak az én fejemben születhettek.*Nevet a fiúra. Nem kell félni, ő kedvesen és aranyosan fog bánni a másikkal, és nem elégszik meg semmi snasszal! Kiakarja élni a fantáziáját.*
-Tehát semmi nehéz kaja akkor jó, reményeim szerint gondoskodunk arról, hogy ne fázzék egyikünk sem.*Még mindig csillogó szemekkel néz a másikra, majd ugyebár úszkál és amikor a fiú mögé ér, és a hátához ér megborzong tőle*
-Angyal vagyok persze hogy jól néz ki ha van szárnyam. És végülis megtartottam a szavam, nem tetováltattam magamra semmit sem.*Mondja érthető hangon. Feltehetően amúgy ha emberi kéz alkotja ezeket nem nézett volna ki ilyen jól. Bár relatíve Eiden keze munkája ő álmodta meg őket. Arra hogy mutassa egy kis gondolkodás és hátul a haját feltűri, nem túl nagy van a tarkóján, egy kör benne egy lángjaiból felszálló Főnix.*
-A másik a csípőmön van Brian, azt majd kinn megmutatom.*mondja miközben megfordul, de a fiú kezei továbbra is a derekán vannak akkor pláne örül. Hozzásimul a szőkéhez és hosszan csókolja miközben a kezei a fiú nyaka mögött összefonódnak.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 8:12 pm

- Aminek megcsinálása gondolom az én feladatom lesz.*ingatja a fejét. Na nem mintha túlságosan bánná, csak szeretné előre tisztázni a helyzetet, főleg, hogy úgy döntött most hanyagolja kicsit a varázslást, így majd a tűzzel is mugli módon kell majd próbálkoznia.*
- Tudod ezzel nem nyugtattál meg.*horkant, de azért vigyorog. Tény, hogy kissé feszélyezi a másikból kinézett perverzitás, de legalább ugyanilyen kíváncsi is a dologra. Gondolatait viszont igen hamar elnyomja a következő kérdés, így a kosár felé fordul és röviden belelesve elsorolja annak tartalmát. A következőkre már csak egy mosollyal reagál, majd arra is ráveszi magát, hogy csatlakozzon Eidenhez a vízben, ahol alaposan megszemléli a tetoválásokat.*
- Tévedésben élsz kölyök, ördög vagy nem angyal. Egy igazán vonzó ördög.*dörmögi, miközben újra végigsimít a srác hátán, ezt követően pedig a nyakán lévő díszen is, majd a szavak hallatán ujjait a fiú csípőjére simítja és bólint, jelezve, hogy türelmesen kivárja, hogy megmutassa. Amikor a másik hozzásimul átkarolja a derekát és behunyt szemmel élvezi a csókot, majd egy rövidke szünetet iktat be, hogy megtöltse tüdejét levegővel, de azután szinte azonnal visszahajol hozzá egy újabb csókra.*
- Meguntad az úszkálást?*emeli meg szemöldökét, mikor újra kénytelen távolabb húzódni egy kicsit. Mindenesetre nem engedi el addig, míg nagyon menni nem akar, ami reményei szerint nem fog megtörténni egyhamar.*
- Elmeséled mi jár a fejedben?*érdeklődik tőle, miután elengedi a derekát és hátrébb lebeg néhány centit és onnan pislog kérdőn barátja felé. Majd amíg a választ várja hajához nyúl és kisimítja az arcába tapadó vizes tincseket, amiket a füle mögé tűr, majd egy halk sóhajjal veszi tudomásul, hogy semmi értelme az egésznek, hiszen az összes visszahullik oda, ahonnan az előbb elszedte.*
- Ha már nem akarsz fürdőzni, nem megyünk ki? Mert téged ugyan véd a varázslat, de én kezdek fázni.*nem akar panaszkodni, de náthát se szeretne túlzottan, így arcára kérlelő kifejezés ül, de addig nem mozdul, míg Eiden bele nem megy a dologba.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 8:34 pm

-Neem, a tűzet ÉN akarom meggyújtani, tudod…mondtam, hogy olvastam róla és ki akarom próbálni, de a biztonság kedvéért hozzál öngyújtót, bár a cigi miatt azért gondolom van nálad. Hátha nem megy a fa-fa módszer.*Bár azért Eiden reménykedik benne, hogy menni fog neki, tanulmányozta órákon át, ideje lenne majd gyakorlatba áthozni a dolgot, és talán egy kis sikerélménye is lesz.*
-Ördög? Nem hiszem nincsenek szarvaim sem villás farkam drágám, sem pokoli tűz semmi. Elég snassz ördög volnék így…ellenben szárnyaim vannak, a gloriámat otthon hagytam. De ha azt mondod ördög, hát legyen…*Vigyorodik el, majd hosszú percekig csend telepszik rájuk, míg a megérdemelt csókjaikba felejtkeznek, majd az úszás említésére egy apró vigyor.*
-Találtam érdekesebb elfoglaltságot.*Magyarán Brian érdekesebb mint holmi úszás, sőt kifejezetten érdekesebb. Elég csak rá nézni! A következő kérdésre elkezd nevetni, majd a fiú füléhez hajol és belesugdolózik, spanyolul természetesen! Dallamosan, de igazat beszél, elmondja a pikánsabbnál pikánsabb ötleteit terveit, de neeem, nem fogja érthető nyelven közölni! Azt majd megtapasztalja a másik!*
-Meg ne fagyj, mehetünk.*Segít a fiúnak hátratűrni a haját egy csók kíséretébe, majd lassan kiúszik a partra megáll Brian előtt, hátat fordít neki és na most láthatóvá válik a csípője is, lejjebb húzva az alsóját. Nem túl bonyolult ábra.*
-Rakjunk tüzet!*Mielőtt rögtön valami olyasmit tenne! Nem egy ideig még húzza hisz előttük az egész éjszaka, annyiszor és úgy ölelheti a fiút ahányszor csak akarja (meg bírja!). úgyhogy lassan elmegy faágakat gyűjteni meg körbe köveket rakni, hogy ne az erdő égjen, majd megpróbál tüzet csiholni! Negyed órájába telt de akkor a lángok megjelennek és Eiden nagy mosollyal fordul Brian felé. Még kissé vizes haja a tűz hatására lassan elkezd megszáradni, de ebben a fényben Eiden tényleg kissé természetfeletti!*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 9:06 pm

- Ahogy gondolod és igen, mindig van nálam, szóval meg tudjuk oldani akkor is, ha besül a módszered.*pillant a másik felé. Nem nagyon tudja elképzelni, hogy sikeres lehet a fás módszer, de az nem fáj senkinek, ha hagyja, hogy Eiden próbálkozzon vele.*
- Az lehet, de úgy tudtam, az angyalok ártatlanok. Te pedig sok minden vagy, de az nem igazán, szóval az ördög tökéletes.*vidáman a fiúra mosolyog, majd jó ideig egy szót se szól, csendben élvezi a csókot, ami nagyon kellett már. A suttogásra, amit ugyan nem ért, bár sejti, miről van szó, kellemes borzongás fut végig a testét és halkan fel is sóhajt. Most már hivatalosan is imádja a fiú hangját, főleg akkor, mikor a fülébe motyog és azt a hangfekvést használja, ami pillanatok alatt az őrületbe tudja kergetni.*
- Kösz.*biccent egy aprót, mikor a másik hátratűri a haját, értékeli a gesztust, de semmi értelme az egésznek, mivel a szőke tincsek makacsul visszahullanak oda, ahonnan el lettek pakolva. A partra kiérve kissé megrázza magát, majd aprót nyelve figyeli a srác csípőjén lévő tetoválást, ami szintén a szebbek közül való.*
- Rakjunk.*egyezik bele szinte azonnal, de mivel még mindig fázik egy kicsit, magára kapja a nadrágját és csak utána indul neki a faágkutatásnak. Segít felállítani a tűzrakóhelyet, majd félrehúzódik, hogy helyet adjon a srácnak a próbálkozáshoz. Úgy öt perc után viszont megunja az ácsorgást, így lehuppan a takaróra és lábait maga alá húzva továbbra is érdeklődve figyeli őt, majd elvigyorodik, ahogy a láng fellobban.*
- Nem hittem volna, hogy menni fog, de szép munka.*biccent felé és a szája szélén felbukkanó aprócska mosoly mutatja, hogy tényleg meglepődött miatta, de ugyanannyira büszke is a fiúra a sikerért. Majd hosszú ideig csak megbabonázva, csillogó szemekkel figyeli őt és meg kell állapítania, hogy a fényben ülve, most még gyönyörűbb, mint általában. Nem tudná megmondani, hogy mire emlékezteti, de kétségtelen, hogy tetszik neki, amit lát.*
- Gyere ide.*kéri halkan és kezét is kinyújtva felé várja, hogy teljesítse a kérését, majd ha ez megtörténik, akkor végigdől a takarón és Eident is magával húzza, csak hogy ismételten megcsókolhassa.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 11:09 pm

//olvad//

-Akkor megnyugodtam, így hogy mindenképpen lesz tűz, máris nem fogom stresszelni magam.*Vigyorog rá a másikra. És valóban megkönnyebbülés, hogy ha nem menne neki a gyújtás akkor se fognak idefagyni. Bár persze mágia is van a világon, de hát varázslóktól az elég snassz lenne!*
-Én eddig úgy véltem, hogy ártatlan vagyok mint egy ma született bárányka. Hisz alig vagy pár napos…*Mosolyog rá a fiúra. Tény és való, hogy Eiden nem egy angyal. Mármint attól függ honnan nézi az ember az angyalosdit. Eiden ugyan a hangjával még mindig nem elégedett, viszont a hatással amit kitud vele csikarni a másikból már sokkalta elégedettebb, feltehetően meg is fogja szeretni a saját hangját. Csábításra mindenképpen jó!
Érzékeli, hogy a fiú nyelt egy nagyot, pont ezért gondolt a tűzrakásra, mert ha beváltja ígéretét akkor nem árt ha már van tűz és nem utána kell gondoskodni mindenről. Így míg nem lesz pót tűzifa és minden a tűzrakáshoz addig nem tesz semmit. Majd jön a tűzcsiholás művészete!*
-Én mondtam, hogy menni fog. Kicsit ugyan hosszadalmas.*Mosolyog rá a fiúra, majd amikor a haja már totál megszáradt, és még a fiú is hívja, hát feláll a tűz mellől, hogy odasétálhasson a másikhoz, eldől mellette és csókolja, hosszan.*

//pár órával később, és sok minden után//

*A bármi az bármi ugyebár, hát Mr. Perez kiélte magát, aminek a végeredménye, hogy jelenleg a párnán nyugszik a feje, már vagy negyed órája csak Briant nézi. Próbál rájönni mi jár abban a szőke fejében, mert hogy egy ideje feltehetően semmi sem járt egyikkőjükébe sem az is biztos.*
-Én…mondtam, hogy nem kell félned, vigyázom rád…és a Bármi jó dolog.*Tekintete a szőke hajról az arcra irányul majd megfogja a fiú kezét és egy mosollyal aprócska csókot lehel az ajkaira. Úgy véli ezt az éjszakát nem fogják elfelejteni, maximum, ha legközelebb túlszárnyalják magukat.*
-Romantika romboló ha azt mondom éhes vagyok? Elfelejtettünk enni előtte…*Bár teli hassal sem lett volna jó. Eiden meg most hogy elfáradt, és pihent is megéhezett.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-28, 11:43 pm

- Van pár tűzrakási módszer, szóval olyanunk mindenképp lesz.*vigyorog vissza. Végül is használhat, gyújtót meg akár varázslatot is, ha nagyon nincs más, bár akkor nyilván hallgathatná, hogy mindig mindent mágiával old meg és az milyen szörnyűséges.*
- Én arra gondoltam, ami itt kavarog bent.*nyújtja ki a nyelvét és finoman megpöcköli a srác homlokát. Egyértelműen a másik gondolataira és fantáziája célozgat, mert hát az sok minden, de hogy angyali nem az tuti biztos. S mindezt remekül mutatja az a hangfekvés is, amit a másik a dallamos spanyol nyelvből ki tud hozni, ezzel kellemes borzongást és egy sóhajt előidézve a szőke srácból, aki ugyan a világért se árulná el, de imádja ezt a módszert.
Ezután pedig kimásznak a vízből, majd a takarón ülve figyeli, ahogy a srác megpróbálkozik a tűzrakással, ami ugyan eltart egy jó darabig, de végül siker koronázza a kitartást.*
- Igaz.*biccent egy aprót. Nem bízott abban, hogy tényleg sikerül, így nem véletlen, hogy az utolsó percekben már az öngyújtóért tapogatózott, hogy használhassa ha kell, na de nincs rá szükség, így vissza is csúsztatja a zsebébe, majd kezét kinyújtva várja, hogy Eiden odalépjen hozzá. Ha pedig ez megtörténik, akkor hátradől szépen és csókolja a fiút.*

//néhány órával később//

*Halkan szuszogva, csukott szemmel fekszik a pléden, keze a feje alatt. Tisztában van vele, hogy a srác őt bámulja, de nem érdekli, hagyja, hogy arra meredjen, amire akar, míg ő újra és újra végiggondolja az elmúlt idő eseményeit és néhány részletnél halványan el is pirul. Csak akkor eszmél fel, mikor a fiú beszélni kezd, így fél szemét kinyitva pislog rá.*
- Utálok igazat adni neked, de ezúttal kénytelen vagyok.*kissé megszorítja a másik kezét, majd a csók után rámosolyog. Valóban nem nagyon tudta, hogy mire számítson, így zavarban volt és talán ideges is volt egy csöppet, de ennek mostanra nyoma sincs, jelenleg inkább fáradt, no nem kellemetlenül. Ezenfelül pedig roppant elégedett.*
- Talán egy kicsit.*nevet fel halkan, miközben ülő helyzetbe tornássza magát és nyújtózkodva közelebb vonja a kosarat, majd belepislog és csak utána fordul a srác felé.* - Mit kérsz?*ha pedig megkapja a választ, akkor a kért ételt a srác ölébe ejti, magának pedig kihalászik egy doboznyi sört, mert hát alkohol az mindig kell, ha már dohányozni nem tud Eiden közelében, majd szakszerű mozdulatokkal kinyitja és egy elégedett sóhajjal nagyot kortyol belőle.*
- Megkóstolod?*nyújtja a fiú felé és oda is adja neki, ha kér, majd csak ezután veszi vissza. Ezután újabb nagy adagot önt a szájába, majd ismételten eldől a takarón és nyújtózkodik egyet. S mivel Eiden nyilván ül addig, míg eszik, így addig ügyeskedik, amíg feje a másik ölébe nem kerül, s ha ezzel megvan, akkor egy elégedett szusszantással fordul oldalra és a szemeit is becsukja.*
- Remélem nem akadályozlak nagyon.*dörmögi halkan, bár elmozdulni nem nagyon szándékozik, így marad addig, míg a fiú ki nem pakolja onnan.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-29, 12:00 am

*Arra már nem tett megjegyzést, hogy angyali gondolatok volnának a fejében, vagy pont ellenkezőleg, alkalma nyílt a fiúnak arra, hogy gyakorlatban megtapasztalja a spanyol gondolatait, és vágyait, mert hogy egyiket sem fogta vissza Eiden. Elvégre BÁRMI nap nem sokszor adódik az ember életében. Figyeli a szuszogó fiút, a figyelés oka nem más, mint hogy jelenleg ennél többre nem futja!*
-Miért utálsz igazat adni nekem? Aggódtál, hogy valami nagyon perverzben töröm a fejem? Mármint …annál perverzebben mint amit csináltunk…el kell keserítenelek, de tényleg perverzebbre gondoltam, csak még edzenem kell.*Mert hamar fárad, nem a vágya, hanem az izmai! No de legalább van mi motiválja!*
-Ne nevess ki. Éhes vagyok, talán szendvicset.*Bizony éhes, és amúgy is a gyógyító is megmondta, hogy egyen! Meg hogy pihenjen, ennek ellenére elég aktívra sikerült az éjszakája.*
-Nem, inkább most nem, még a fejembe szállna és újra rád másznék…mérlegeld!*Nevet a másikra, kezében a szendviccsel, ölében a fiú fejével, amikor végzett az evéssel elkezdi simogatni a másik haját.*
-Nem, nem zavarsz, na gyereee.*Hogy kicsit kényelmesebb legyen (neki legalábbis), eléri hogy feküdjenek, a másikhoz hajol, hogy csókolja, majd egy idő után azért felveszi a boxerét és egy pólót is mert most hogy nem nagyon mozognak elég hideg lett, majd amikor felöltözött alváshoz odabújik a másikhoz.*
-Tudom, hogy tudod, de szeretem kimondani…*És halkan spanyolul elmondta, hogy szereti, hosszabban mint szokta, feltehetően körítést is tett a szónak. Majd a fiú oltalmazó karjai közé mocorogja magát.*
-Köszönöm, hogy ma csak az enyém voltál, és hogy itt lehetünk az erdőben egy gyönyörű tó mellett.*Nem fejti ki a szúnyogriasztó mágia áldásos hatását amit muszáj volt alkalmazni különben holnap ki tudja hol lenne szúnyogcsípés rajtuk, jobb ha a dögök messze vannak tőle.*
-Jó éjt Szőke herceg…*Pedig nézni akarta alvás közben! De nem sikerült elaludt a karjai közt, és arcára ismételten kiült azaz angyalian ártatlan ábrázat, bár Briant már nem veri át! Az a cuki fej igen cifra dolgokat tárol!*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-05-29, 12:23 am

- Nem egyértelmű? Mert azt szeretem, ha nekem van igazam. Nos azt hiszem egy kicsit igen, bár így is rendesen kitettél magadért. Azt mondod, hogy ennél...ó, mivel érdemeltem ki ezt?*forgatja meg a szemét, kétségbeesést tettetve, de vigyorából azért tökéletesen kivehető, hogy mennyire élvezte az elmúlt néhány órát és nyilván az összes többi is ilyen kellemes lesz, minimum.*
- Szendvics, szendvics..á megvan.*félrelökdös egy tábla csokit, kihalássza a keresett dolgot és átadja a fiúnak, majd rövid kutakodás után megleli a sörét is, mit elégedetten kortyolgatni kezd. A következők hallatán meg mérlegel, minek hatására visszahúzza a kezét, hogy a srác még véletlenül se kerülhessen közelebbi ismeretségbe az alkohollal, mert ugyan kellemes volt ez az egész, meg minden, de ennyi is bőven lefárasztotta, nem akar ismétlést. Majd feje Eiden ölébe kerül, s marad is ott, míg a fiú lakmározik, a felszólítás hallatán pedig változtat kicsit a helyzetén, tehát át fekszik a plédre és viszonozza a csókot.
Egy ideig figyeli a másikat, miközben öltözködik, de hamar rájön, hogy neki se ártana, így magára veszi a nadrágját és rövid kutakodás után a pulcsija is a kezébe kerül, amit gondosan eligazgatva magukra terít.*
- Ez így nem ér, csak egy szót értettem belőle.*dünnyögi kinyitva szemeit egy rövidke időre. Nagyon kíváncsi lenne rá, hogy mégis mit jelent a körítés, bár abban azért kételkedik, hogy meg fogja tudni.*
- Ne köszönd, én is legalább annyira élveztem a mai napot, mint te.*mosolyog a srácra halványan, apró csókot nyom a homlokára és nézi, ahogy lassan elalszik, majd sokáig figyeli őt, bár egy idő után már csukva vannak a szemei, így inkább csak a fiú lélegzetvételeit hallja, amiknek köszönhetően pár perc múlva ő is elszundít, bár jóval éberebben alszik most, mint ahogy a szobában teszi, így az éjszaka folyamán meglehetősen gyakran ébred fel a különböző zajoknak köszönhetően.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 13 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 2:43 pm

*Egy ideje már elhagytam az iskolát, hogy egy kis időt Seolon tölthessek, bár sok dolgom van, és mellette kevés szabad időm, de néha kell gondolnom a saját tanulmányaimra, így aztán felkerekedve a szivárvány tavat választottam ma, hogy gyakoroljam a vizenjárást, még nem kezdtem neki, először csak egy kis sétát teszek a part körül, miközben tekintetem elvész néha néha a messzeségbe. Keveset találkozok Azariaval is, de valamikor el kéne menni nyaralni talán majd idén lesz belőle valami, ha az idő is úgy engedi meg nekünk. Egyébként viseletem egy sima fekete farmer, sportcipő és egy szintén fekete rövid ujjú ingből áll, ami bár lehet nem éppen a legújabb de ahhoz hogy kimozduljak kicsit nézelődni, vagy gyakorolni vagy akármi más okból, szerintem tökéletesen megfelel. Famulusom egyébként nincs velem, valahol az iskolában van, legalábbis mikor legutoljára találkoztunk éppen a szobámba kuksolt mondván ma nincs kedve semmihez így aztán egyes egyedül leledzek most a környéken, legalábbis legjobb tudomásom szerint.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 2:58 pm

* Ezen a napon Vargal egyetemben én is a szivárvány tavat választom kimozdulási helyemül így miután a révészt magam mögött hagyom megindulok az ismerős úton. Nem egyedül érkezem a szigetre mivel koki is velem van de amint észleli, hogy ma nem a városba igyekszünk kis idő után magamra hagy és kedvére szaladgál hol a talajon, hol a fák lombkoronáiról ugrál egyikre, másikra. Nem is bánom mivel ma nincs sok kedvem a lendületességéhez, gyakorolnom is kéne nem is keveset mert a tananyagok csak érik egymást én pedig kissé le vagyok maradva, van amit csak elméletben tudok és csak órán gyakoroltam így nem ártana tökéletesíteni, hogy éles helyzetben ne valljak kudarcot. Ahogy a tóhoz érek a gondolataim is eme tantárgyak, anyagok közt sodródnak azon vacilálva, hogy melyikkel kezdjem. Igen sok erő szükséges már ezekhez a varázslatokhoz így jószerivel ha egyet kettőt létre tudok majd hozni szóval nem ártana odafigyelnem erre. Ezen gondolatok közepedte emelem fel csokoládé színű tekintetem s pillantom meg a velem szembe jövő Vargot kit ezer éve nem láttam már, maximum csak órákon, de ott általában nincs sok lehetőségünk arra, hogy cseverésszünk. Így hát mikor eléggé közel kerülünk egymáshoz kedvesen elmosolyodom és lassítok.*
- Hello Varg!* köszöntöm, régebben többet találkoztunk mikor ide érkeztem de hát annak már jó ideje s hát meglett időközben a saját dolgunk s bajunk egyaránt.*
- Hogy vagy manapság? Rég találkoztunk...már idejét sem tudom.* dugom farmerom zsebébe kacsóim mivel egy világosabb színűt viselek egy fekete hosszú ujjú felsővel és egy díszes övvel, tehát nem vagyok valami csicsásan kiöltözve, teljesen hétköznapi vagyok.*
- Egészségügyi séta vagy esetleg valami terved van a mai napra nézve? Mert iazán nem szeretnélek feltartani ha úgy van...* eszemben sincs hisz tudom, hogy igen húzósak a napjaink, tehát ha sietős dolga van akkor azt megértem és maximum majd máskor váltunk pár szót.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 13 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 3:13 pm

*Úgy tűnik mégsem kezdem azonnal a gyakorlást, hanem előtte kicsit sétálok, nem mintha annyira sürgős lenne a dolog igazából csak szeretek elgondolkozni ezen azon, valahogy lepihenteti az agyamat, ami mostanában amúgy is le van terhelve a tanulás, és persze a tanítás miatt is. Így kissé meg is lepődök amikor meghallok egy ismerős hangot, s felé is fordulva egy félmosollyal biccentek.*
-Szia. *köszönök egy félmosollyal a szavakra pedig ide oda ingatva a fejemet végül bólintok, hiszen tényleg elég rég futottunk össze, valószínűleg azért is mert mindenkinek megvan a maga dolga, kötelezettsége magánélete, ami persze talán így is van jól.*
-Az ám, elég régen, igazából ha fel akarnám idézni nekem se jutna eszembe, amúgy egész jól, tanulok, tanítok gondolkozok a jövőn, ilyesmi. Eléggé leterhelő főleg hogy új tantárgy van a kezeim között.*vallom be nyugodt hangon, hiszen a jelmágia után átnyargalni egy teljesen más tárgyra eléggé nehézkes feladat, már csak azért is mert magam mögött hagytam a megszokottakat, a kérdésre azonban csak nevetve csóválom meg a fejemet.*
-Mondjuk úgy hogy gyakorlásnak indult, de kicsit elbambultam, és most azon gondolkozok mennyi értelme van. Tudod a vizenjárást akartam kicsit átvenni gyakorlatba, azt hiszem nem ártana, de hát van még időm. Na és veled? Mi újság? Mostanában nem igazán láttalak, hogy mennek a dolgok, várod már az év végét?*kérdezek rá, miközben kezeimet lassan a zsebem mélyére dugom, persze kíváncsian figyelve a másikat. Mostanában amúgy is kevés emberrel találkozok amúgy sem árt egy kis ismeret csere.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 3:30 pm

* A szivárvány tónál sétálgatva a tanulás és a gyakorlás körül forognak a gondolataim ami nem is véletlen mivel ezek az új tantárgyak bár egyszerűnek tűnnek mégis jóval erő és koncentráció szükségeltetik hozzá mivel azzal jár, hogy egy nap jóval kevesebbet lehet gyakorolni. Legalábbis nálam ez a helyzet áll fent viszont ez senkinek sem számít így hát jó lenne ha ma valamit tudnék alkotni. Megpillantom Vargot s mivel nem igen találkoztunk az elmúlt hetekben, hónapokban érdeklődöm felőle a köszöntés után minek következtében kiderül, hogy egyen s ugyan azon jár az agyunk szinte.*
- Igen? És melyik anyagot tanítod most?* ez nekem teljesen új mert nem követem figyelemmel azt, hogy az elsősöknek ki tágít agyat. Picit fura mert nekem jelmágia egyenlő Vargal de gondolom én, hogy mi van a háttérben, a kihívás és az az újdonság varázsa. Remélem, hogy nem tartom fel semmiben s ahogy hallgatom úgy bólogatok aprókat jelezve, hogy nekem is hasonlón járt az agyam.*
- Értelme van, mivel sosem árt a gyakorlás kérdés az hogy mást is akarsz e utána.... mert akkor megfontolandó.* pillantok a tó felé így nem is kérdéses számomra, hogy miért erre sétálgat a fiú. Kérdésre visszafordulok felé s kissé oldalra döntött fejjel vágok elgondolkodó arcot.*
- Én is gyakorolni jöttem ki de nem tudok dönteni... az Elemi tárgyakat kéne kicsit gyakorolnom mert bevallom le vagyok maradva kicsit.* húzom el a számat, nem igen szoktam én elmaradozni de hát harmad év, húzós és persze van egy picinyke magánéletem is.* - Az elmúlt heteben hol itt voltam hol otthon mivel apámat meghalt egy út során így pár papírmunkát és a házat el kellett intéznem...De ezt leszámítva tanulk ezer és próbálok lépést tartani mostanság kevesebb sikerrel...* kezdek picitkét előre hátra hintázni a lábamo, nem viselt meg apám halála ezt láthatja rajtam mondjuk vélheti úgy is, hogy az itteni élet keményített meg kissé ami igaz is, de valójában nem érdekel.*
- Kicsit... tudod inkább azért várom mert kíváncsi vagyok, hogy milyen varázslatokat tartogatnak még a magiszterek. Bírom ezt a harmadik évet így hát nem véletlenül vagyok kíváncsifáncsi. Na és te? Várod már? Eldöntötted már, hogy melyik ágazaton tanulsz tovább?* érdeklődöm a jövője felől mivle most, hogy új tantárgyat is tanít lehet, hogy változott az ez irányú elképzelése.*
- Nyárra valami progi? Bár lehet nem sok időnk lesz rá de gondolom pár napot csak kapunk, hogy ki tudjunk kicsit mozdulni....* ebben reménykedem ez nem is vitás mivel el szeretnék magam is utzani, végre eleget akarok tenni vágyaimnak és világot szeretnék látni.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 13 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 3:46 pm

*Miután találkozunk hamar el is kezdünk beszélgetni, hiszen jó idő telt el az utolsó beszélgetés óta, biztos vannak infók amit ki tudunk cserélni, a kérdésre csak bólintok majd szokásos derűs hangon válaszolok is.*
-Ühüm.. Leadtam a jelmágiát, két év után kezdett az agyamra menni, bár nagyon szerettem tény de érdekelnek más dolgok is, most ebben az évben Démonológiát tanítok.*adom meg kicsit jobban kifejtve a választ, majd elmondom hogy miért is vagyok itt, pontosabban hogy mi volt az oka, bár azt hiszem ma csak kikapcsolódás lesz, úgy se ártana az agyamnak, kezdek fásult lenni.*
-Nem igazán tudom mit akarok, azt hiszem mára marad a fejszellőztetés, gyakorolni ráérek később is.*mondom, majd hallgatom a másik szavait amiből hallom hogy ő is gyakorlás gyanánt jött ki.*
-Pedig annyira nem olyan húzós, főleg hogy itt már eléggé tág értelembe vették a dolgokat, de kis gyakorlás és hamar vissza rázkódsz.*mondom egy félmosollyal ami hamar el is tűnik, amikor kiderül hogy miért is ment el a lány.*
-Részvétem, az én szüleim is meghaltak*mondom egy apró bólintással karöltve, de ahogy nézem azért nem tűnik annyira úgy a lány hogy szét lenne törve a dolog miatt, bár nem vagyok gondolat olvasó hogy a felszín alá lással, ez csupán egyszerű vélemény így első ránézésre.*
-Szó ami szó eddig elég érdekeseket vettünk, engem is valahogy mindegyik érdekel, pedig még a közepén se vagyunk. Szóval amiatt nem aggódok hogy ne tudnának mégjobban meglepni minket.*nevetek fel, majd a kérdésre kissé elgondolkozó arcot vágok.*
-Igazából nem tudom sok minden érdekel, többet megtudnék szívesen a démonokról is, azok valahogy a hulláknál jobban vonzanak, de itt van például az ereklye tan is ami nagyon érdekel. Szóval még nem igazán döntöttem ha lesz olyan amibe ezt a kettőt lehet erősíteni biztosan valami ilyen vonalon haladok tovább, de egyenlőre még mindig ugyan az a célom, hogy tanár lehessek. Na és neked van valami ötleted hogy mit szeretnél jobban megismerni?*kérdezem a nyaralásnál viszont kissé kesernyésen nevetek fel.*
-Ezen még nem mertem gondolkozni, hogy mennyi időnk lesz tanítás meg tanulás mellett de mindenképpen ha lesz lehetőség pár napra el akarom vinni Azaria-t valahova. Mostanában a kötelességek álltal épített fal azt hiszem kezd ráomlani a magánéleti szférámra.*mondom komoly hangon, de aztán csak kinyújtózkodok.*
-Bár gondolom te is érezhetted ezt amikor tanársegéd voltál, hogy nem éppen a felhőtlen szabadidőből áll az élet. De nézzük a dolog jó oldalát, legalább nincs háború, ennyivel könnyebb mint két éve, csak az a pár vámpír ami aggasztó körülmény.*rántom meg a vállamat, hiszen bár gondolok rájuk de személyesen még nem mondható hogy félnék is.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 4:08 pm

* Újdonság számomra, hogy Varg már nem Jelmágiát tanít így hát kíváncsian teszem fel a kédést, hogy akkor mégis melyiket. A váltás az igen csak másirányú, teljesen megértem ha ez a nagyobb lépés nem olyan egyszerű a számára.*
- Biztos ez is menni fog, a jel sem fogott ki rajtad így ez sem fog.* mosolyodom el kedvesen hisz a mi évfolyamunkban az a tantárgy amolyan mumusként lépett fel de hát úgy hallom, hogy ez cska nálunk volt így. A beszélgetés során kiderül, hogy gyakorolni jött ki ő is, de eddigre már túl is tett rajta, én nem mondok le róla, később is ráérek kifárasztani magam, úgy is tudom, hogy mi lesz a vége.*
- Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, erőnlétileg értettem húzósnak, a sok koncentráció igen kimerítő egy-egy varázslat után. És ha ehhez hozzávesszük a léleksebet is... nem elég, hogy fáradt leszek még tiszta ideg is.* mosolyodom el kissé megint mert hát mostanság nem egy harmadikos rohangál igen csak feszülten minek akár ez is lehet az oka. Valamit valamiért. Picit mesélek arról, hogy miért voltam távol, nem igen vágott földhöz apám halála mivel jó ideje eltűntnek nyílvánították szóval lehetett erre számítani.*
- Köszi.... de nem igazán érdekel, nem volt túl jó a kapcsolatunk.* vonom meg a vállam.* - Te nehezen viselted? Mikor történt az eset?* nem akarom mélyen érinteni a témát mivel úgy látom igen csak megváltozott az arckifejezése így hát felelek is a másik kérdésére mire maga is reagál így én is elkuncogom magam.*
- Hát igen, mindig meglepnek valamivel de én ezt szeressem.* ténylem bírom, hogy teljesen kiszámíthatatlanok de abban már van némi elképzelésem hogy jövőre mihez is kezdjek magammal.*
- Még van időd eldönteni, ebből a szempontból jó, hogy nincs a nyakunkon az év vége. Én szerintem maradok az eredeti elképzelésemnél. Az árnymágia érdekel nagyon, tavaly valahogy még közelebb jött hozzám s úgy érzem eléggé biztosan tudom uralni őket. De aztán itt van a rítusmágia is, lehet osztódom majd, de ez még eldől.* ha lesz lehetőség maradni plusz egy évet akkor ezt az ágazatot is magamévá akarom tudni, igazából azt még nem tudom, hogy mit akarok a tanulás után kezdeni magammal így hát addig tanulok ameddig csak lehet. Hallagtva a fiú további szavait aprókat kezdek bólogatni mivel nagyon is ismerős számomra a problémája.*
- Hát igen... ismerőős, voltam már segéd is ugye meg Sentinel is...nem is tudom, hogy melyiknek köszönhetően marad kevesebb szabadidőnk. De ezek szerint Azaria jól viseli, hogy kevesebbet találkoztok...* jegyzem meg mivel tudom, hogy jó ideje együtt vannak már s ezek szerint a kapcsolatuk igen csak kiálja a próbákat. Irigylésre méltó. Ahogy Charles és a vámpírok is szóba kerülnek úgy komorodok el, nagyon is emlékszem az akkori időszakra és ugye a jelenlegi helyzet sem túl kezdvező szerintem de hát itt az élet sosem fenékig tejfel.*
- Egyszer pórul jártam egynek köszönhetően... de legközelebb egyezmény ide vagy oda elteszem láb alól amelyik megközelít. Lehet a kis elsős fruskáknak csúcs ha harapdálják őket és vérbankként szolgálnak de számomra ez nonszensz. Helyben darabokra tépem legyen az bármelyik is....* fejemtem ki a véleményem az itt ólálkodó vámpírokról mivel még egy olyan megaláztatást és kiszolgáltatottságok nem vagyok hajlandó elviselni.*
- Te találkoztál már eggyel? Mond csak te miként állsz ehhez az egyezményhez?* mindenkinek más a véleménye ezekkel a lényekkel kapcsolatban de Vargét egyenlőre még nem tudhatom.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 13 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 4:32 pm

-Hát nem, ezért is bizakodok csak még meg kell szoknom az átállást.*a témával átlépve azonban úgy tűnik most már érthetően meg is tudom hogy mi a fő probléma amire nagyokat bólintok is.*
-Hát igen mondjuk ez az ereklye tan egyik veszélye, de talán itt megállja a helyét az is hogy szenvedés nélkül nincs győzelem. Általában ezért van hogy ha gyakorlok akkor próbálok valami nyugis környezetbe lenni egymagam. Tényleg át tudja formálni az ember kedvét.*mondom, egy félmosollyal de hát ez már csak ilyen, valamelyik varázslat fájdalommal jár, valamelyik meg lelki sérüléssel ami bár begyógyul de akkor nem kellemes. A részvétemet azért kifejezem amikor hallom mi történt, de a lány elmondása szerint nem volt valami jó kapcsolata vele.*
-Nem mindenkinek jó a kapcsolata a szüleivel... Bár valahogy nem is meséltél róluk soha.. Hogy én? Nehezen, az apám eléggé furcsa figura volt meg akart tanítani a "túlélésre" néha túl kemény volt és azt hiszem bár sokat tanultam tőle de talán éppen az veszett el ami egy családnál létfontosságú..*a szeretet talán ezt már ő is sejtheti de végülis már mindegy egyszer minden elmúlik.*
-Szóval nem valami jól, de hát ami elmúlt elmúlt, talán más lett volna ha nem vagyok éppen ott amikor megtörténik, de ott voltam. Egy démon végzett mindannyiukkal. Talán ezért is érdekel maga a démonológia téma*fejezem be végül, de nem akarok túl mélyre menni, azért ez kissé fájdalmas pont az életembe.*
-HÁt még van de elég gyorsan közeledik.. Amúgy az árnymágia is érdekes, a rítus mágiával nincs bajom, de valahogy nem az én világom pedig ha úgy vesszük az is ilyen szöszmötölős, de megvan biztosan annak is a maga szépsége.*mondom el a véleményemet majd áttérünk a szabad időre is amiből bevallom igencsak kevés van nekem. A feltételezésre inkább csak oldalra döntöm a fejem elgondolkodó tekintettel.*
-Ő Erős lány. Nem látszik rajta, és nem is mondja soha, gondolom sejti hogy nekem ez fontos, de szerintem belül ő is örülne ha többet lehetnénk együtt... Én is persze, és ezért akarok valamit kitalálni még nem tudom mit de változtatni szeretnék, hogy több időm maradjon vele.*
-Na és te? Valami fiú a láthatáron, vagy csak élvezed az édes magányt?*kérdezek persze csak sima kíváncsiságból egy félmosollyal, hiszen az én magánéletem már majdnem teljesen ismert előtte. Közben persze beszélgetünk másokról is, azért kicsit nevetek a szavakra de nem gúnyosan.*
-Azért vigyázz... Ezek a lények éppen elég veszélyesek már csak azért is mert ha akarnak irányíthatnak, szóval én óvatos lennék velük. Az egyezményt én se értem, lehet valami lobbi érdek volt, de nem igazán foglalkoztam a kérdéssel. Soha nem szerettem a vámpírokat még ha elméletileg érdekeltek is..*mondom el a véleményem ami igaz is, a kérdésre azonban csak elhúzom a számat.*
-Nem tudom...talán igen, egyel, de ebben se vagyok biztos, és hogy mit szólok hozzá?*megrántom a vállamat nem tudom mit mondhatnék erre.*
-Szerintem lényegtelen, mert nem én döntök, de annyit azért elárulok hogy nem kedvelem a plusz veszélyforrásokat ami engem vagy azokat akiket szeretek bajba sodorhatna.*fejtem ki finoman a véleményemet, ami persze igaz is, bár utálatot nem érzek.*
-Tudtál róla hogy van valami helyük is a környéken? Úgy értem a szigeten, valami klub..*mondom el hátha nem tudja, én is csak a szobatársamtól tudom, na igen ő eléggé ki van akadva a lényekre, de legalább a kiakadása közepette elmond pár infót.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 5:05 pm

* Miután kiderül az, hogy Varg melyik tantárgyba kóstol bele az idén tanításügyileg a varázslatok gyakorlása után maradt fáradtság és a lélekseb kerül szóba mi veszélyes is lehet másokra nézve, ugyanis rosszkedvünkben tudunk ám elhamarkodottan pálcát rántani legalábbis én olyankor mint egy elmegógyis szórom a különbnél különb varázslatokat.*
- Így van... de hát ahogy mondtad szenvedés nélkül nincs győzelem.* ezzel teljesen egyet értek és vállalom is na de ezek után a szülők halála is felmerül mi nem rázott meg annyira. Nem beszéltem sokat róluk ez tény és való, de igazából nincs is sok mondanivalóm.*
- Magányos gyermekkorom volt... ha a dadám nem lett volna ott mindig nem is tudom mi lett volna velem. Anyám a szülésnél megsérült és azóta magatehetetlenül fekszik, se fizikailag se mentálisan nincs jól... csak néz meredt tekintettel a plafon felé. Az apán persze engem okolt ezért, mintha tehettem volna róla...Szerette az anyám nagyon így akárhányszor csak rám nézett azt látta bennem aki tönkretette az életét. Nem foglalkozott velem.* szólok pár szót miután ő is mesél apjáról így azt is megtudom, hogy szeretetet náluk sem osztogatták eszeveszetten.*
- Uh.* fancsalodik el az arcom mikor azt is elárulja, hogy történetesen ott volt mikor végeztek a családjával, így már érthető a váltás is. Nem tudom mit mondhatnék még a sajnálkozáson kívül így a jövő zenéjéről alkotott elképzeléseimet osztom meg vele, szavaira pedig elmosolyodom.*
- Nem vagyunk egyformák... én ugyan így vagyok a te "tantárgyaiddal".* döntöm picit oldalra a fejem, nem kifejezetten utálom őket de vannak kedvenceim is, az Infaltus ház tantárgyai valahogy kevésbé álnak közel hozzám. Szóba kerül a nyár és Azaria is, ki már több hónapja együtt van a sráccal mi említésre méltó főleg, hogy Vargnak a kötelezettségei miatt kevesebb szabadideje van.*
- Nem ismerem annyira... egyszer találkoztunk a lovardánál akkor elvoltunk de aztán nem igen mozogtunk egy körökben ha érted mire gondolok.* mások vagyunk, más az érdeklődésünk így talán ezért sem botlunk egymásba lépten nyomon de hát ez nem feltétlen baj. A kérdésre jókedvűen megrázom a fejem, mégha olykor borús a magányosság is azért ffölhöz nem vet.*
- Nincs senki Varg, valahogy én leragadtam lélekben az első kapcsolatomnál. Próbálom kihozni a legjobbat az egyedüllétből hisz végtére is csak egy kapcsolatom volt ezidáig, mindig is egyedül voltam. Marad hát az álmaim beteljesítése...* nem tudom mennyi időm lenne egy kapcsolatra de régebben is megoldottam hisz kedvesemmel együtt Sentinelkezdtünk olykor, de hát ezen nem kell hogy rágódjak. Nincs miért. Ahogy a vámpírok szóba kerülnek teljesen megváltozik a hangulatom, én nem leplezem, hogy nem szeretem őket sőt mi több ha az utamba akad egy akkor nem is leszek rest csonkítani létszámukat. Ahogy óvatosságra int úgy mosolyodom el apró bólogatások közepedte.*
- Persze tudom, tisztában vagyok vele... Többek között ezért is szeretném mielőtt megtanulni Sideristől az okkulemenciát. Csak egyenlőre még nem sikerült egy mindkettőnk számára tökéletes időpntot összehozni. De én nem fogom hagyni, hogy kényükre kedvükre megcsapoljanak és játszadozzanak velem.* köszönöm nem kérek belőle, én is eltudnék játszadozni velük ha úgy alakulna szóval nem félek tőlük, már nem.*
- Hogy hogy nem vagy biztos benne?* létezik, hogy annak nem az volt a fő célja, hogy vadásszon? Még a végén az is kiderül, hogy vannak itt jófej vámpírok is... Amit persze addig nem hiszek míg nem látom a két szememmel.*
- Ez világos, csak kérdeztem, hogy mi a véleményed... a helyükről hallottam ímmel-ámmal de azt nem tudom, hogy hol van. Még a végén teljesen berendezkednek itten. Nem tudom miért jó ez...* vonom meg a vállam mivel én másként látom a helyzetet. Jó, hogy oldalukon tudhatják a magiszterek őket de hogy milyen áron... az ezek szerint már mindegy.*
- Mindegy, még élünk szóval a rinyálásnak sincs értelme nem igaz?* mosolyodom el túl is téve magam a témán mivel nem tehetünk ez ellen semmit sem. Az idő jó így nem ártana némi mozgással tölteni így hát a kitaposott kis útra vetül a pillantásom.*
- Sétálunk közbe?* talán ő sem bánja így ha pozitív a válasz el is indulok továbbra is zsebre dugott ujjakkal.*
- Alkottál már valami maradandót a metamorf mágiával? Bevallom én nagy dolgon töröm a fejem...* pillantok rá menet közben.* - Egy házat akarok csinálni itt Mystralban, mert semmiképp sem akarok hazatérni. Igaz nincs is hova mivel eladtam a házat és mivel smemi sem köt Spanyolországhoz így ebben gondolkozok.* nem kevés idő alatt fog elkészülni ezzel tisztában vagyok de végül is időm és pénzem is van - utóbbiból bőven - így hát ha most elkezdeném...*
- De az is lehet, hogy hagyom a fenébe és csak apró szobrokat és kerti dolgokra hagyom az erőm...a házat meg megveszem.* gondolkodok hangosan mert még nincs ez eldöntve teljesen.*
- Veled mi a helyzet? Itt akarsz tanítani vagy máshol? Mert akkor gondolom te is a környéken maradsz és itt telepszel le...* azért csak nem lakhatunk időtlen időkig egy iskolában vagy kollégiumban így hát már erre is gondolnunk kéne lassacskán.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 13 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 5:38 pm

*Csak lassan bólogatok, hiszen én is ezt mondtam, majd a családról is esik pár szó, és úgy tűnik a másik élete se volt fenékig jó.*
-Nem lehetett könnyű , de talán a suli segít abban hogy teljes életed legyen, elvégre új kezdetet biztosít annak aki ide jár.*mondom, hiszen nem akarok olyan mélyen bele menni ebbe, sok közöm nincs hozzá, én is csupán pár dolgot mondok el nagyvonalakban.*
-Annyira már nem vészes, régebben sokat álmodtam róla, néha még most is ha nyugtalanok az esték..*rántok vállat, valójában el akarom felejteni ami ott történt, de nem olyan egyszerű az, és ezt tudom én is. A tantárgyakkal máshogy állunk de nem olyan nagy baj ez, mindenki mást szeret, ezért is vagyunk talán mindannyian kicsit mások. Közben mondok pár szót Azariaról is, de ahogy hallom Jas nem igazán ismeri. Ezen nem is csodálkozok tényleg elég nagy a suli és mindannyian mások vagyunk.*
-Ő is picit vissza húzódóbb típus. Nem volt neki se mindig könnyű.*csak ennyit mondok, talán ez indok arra miért nem veszi körül annyi ember, de persze mélyen nem akarok semmit elmondani hiszen ez Azaria dolga így nem is mesélek róla többet, inkább érdeklődök hogy miképp is áll a másik nemmel, de ahogy hallom egyenlőre magányos életet él.*
-Szerintem nem kell ennyire borúsan kezelni, majd lesz valaki, ahogy telik az idő, főleg hogy ki tudja mennyivel lesz több szabad ideje az embernek jövőre.*mondom egy félmosollyal de ezután komolyabb téma következik ami nem más mint a vámpírok itttartózkodása. Jasnem nem tetszenek, amin nem csodálkozok hiszen az emberek nagy része inkább kerüli ezeket a lényeket, mintsem hogy szeresse őket, magam is így vagyok vele.*
-Nemtudom, találkoztam régebben egy fura fickóval akit nem ismertem, de egyenes jelek nem mutattak rá hogy mi lenne... Lehet csak amolyan 6.érzék vagy a külseje miatt gondolom hogy lehet hogy az, igazából ezt nem döntöttem még el, de nem is agyaltam rajta.*rántom meg a vállamat, igazából tényleg nem tudtam mire vélni a dolgot de nem is tulajdonítottam akkora fontosságot neki.*
-Hát sok sikert hozzá..*mondom egy apró bólintással a következő szavakra pedig csak elgondolkodó arccal válaszolok.*
-Gondolom terjeszkedés céljából, ez is egyfajta üzletpolitika, és úgymond megvethetik itt a lábukat, amúgy többet én se igazán tudok Mordred nem igazán volt bőbeszédű.*mondom komoly hangon, a következőre azonban azért felnevetek.*
-De , mondhatjuk így is, ahhoz képest mennyi minden történt ez a három év alatt lassan még mindig élünk, szóval biztos van valami célja az életünknek.*nevetek fel, bár nem igazán hiszek a sorsban, de a végén még tényleg elkezdek hinni benne hogy van értelme hogy megúsztam pár meleg helyzetet.*
-Persze mehetünk.*mondom egy kisebb bólintással, viszont amikor a metamorf mágiára terelődik a szó kicsit megrázom a fejemet.*
-Nem éreztem szükségét, igazából mindenem megvan, de talán ha úgy gondolom hogy letelepedek lehet össze rántok valamit, de lehet maradok a hagyományos módszereknél..*mondom derűs hangon, miközben tekintetemet a másikra irányítom hallgatva annak szavait.*
-Itt Mystralban? Ennyire megtetszett ez a város, vagy csak közel akarsz maradni a sulihoz?*kérdezem egy félmosollyal, de azért mondok még néhány szót.*
-Talán amúgy így lesz a legjobb, a mágia pedig pont segít abban hogy még ingyen is tudj létrehozni dolgokat ami drága lenne, én amúgy itt akarok tanítani, de szerintem hála a mágiának a távolság nem számít, így ha letelepedek a világ másik végén akkor is itt tudok lenni ha szükség van rám. BÁr ez Azariatól is függ hol telepedünk végül le. Igazából nem tudom hogy ő mit szeretne teljesen.*na igen ezt is majd meg kell beszélnem vele amúgy valami terved a jövőre nézve? Elvégre akkor te most gazdagnak számítasz ha mindent eladtál ami a múltadhoz kötne.. Gondolom az itt maradáson kívül van valami támpont amin el akarsz majd indulni.*mondom nyugodtan lépdelve a másik mellett, tekintetemet felé irányítva.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime2012-06-02, 6:11 pm

* Bizony nem volt könnyű életem de erre csak itt jöttem rá, akkor és ott nem hiányzott semmi csak kicsiként mindig bántott, hogy csúnyán, megvetően néz rám apa, így tőle nem hiányzott a szeretet mit mástól kaptam meg. Szavaira bólintok s még ejtünk pár szót Varg szüleinek haláláról, a tantárgyakról is, végül Azaria is terítékre kerül kit nem igazán ismerek, de annyit tudok, hogy kitart Varg mellett.*
- Elhiszem...*pillantok a fiú szemeibe, sokaknak nem volt az de lényegében azért akadnak itt olyan gyerekek is kiknek megvolt a gyerekszobájuk tehát nem mindenki olyan "szerencsétlen" mint mi. Ha már Varg kapcsolata szóba kerül én sem maradhatok ki bár én nem tudok semmi szaftosról beszámolni mivel hónapok óta egyedül vagyok. Szavaira felnevetek s kíváncsian csillogó szemekkel pislantok fel az Infaltusos srácra.*
- Borúsnak hangzott? Tény és való, hogy egy ideig nagyon rosszul kezeltem a magányt de mára azt hiszem ez már a múlté. Majd jön az a herceg a fehér lovon.* nem siettetem már, nem akarom hogy szeressen ha magától nem alakul ki akkor kár az egészért s ahogy mondtam így legalább tudok az álmaimmal vágyaimmal foglalkozni a szabadidőmben. Ahogy a vámpírok szóba kerülnek a kedvem picit megcsappan de nem vészesen, nem vagyok jó véleménnyel róluk, de hát ezzel nem vagyok egyedül. Ahogy felmerül az, hogy nem tudja pontosan, hogy egy ilyen lénnyel találkozott e avagy sem kíváncsi leszek és kérdezek de ahogy hallom magt Vargot sem érdekelte így utólag kifejezetten hogy kivel sodorta össze az Élet.*
- Végül is mindegy is, bajod nem esett úgy hogy így utólag felesleges időpazarlás elemezgetni azt a fickót.* vonom meg magam is vállam mivel sok értelmét nem látom, a vámpírklubról hallottam már de még nem jártam ott és ha minden jól megy nem is fogok, de az tény, hogy kezdik ellepni ezt a kis várost és a szigetet.*
- Bizonyára... Bár azért le a kalappal, hogy pár hónappal ezelőtt ide jöttek és itt is telepedtek le. Jó hogy az aranyvér a legízletesebb a számukra azért ennyi mágus közelében élni... nekik sem feltétlen veszélytelen.* kíváncsi vagyok, hogy ezt leszámítva mi vonzotta ide őket na de itt annyi minden történt az elmúlt három évben, hogy panaszra nem lehet okunk, élünk és ennek manapság örülhetünk.*
- Mások nem úszták meg... A lényeg, hogy nem szabad gyenge láncszemnek lenni és akkor minden rendben lesz.* az a rengeteg fejfa mi a temetőben ácsorog az megmutatja, hogy a gyengék kiesnek, ezért is tanulok és gyakorlok rengeteget, én nem akarok még ott kikötni. Akár tovább is sétálhatnánk ha már mindketten halasztjuk a gyakorlást így megindulunk a tó körül s közben a metamorf mágiát vetem fel, hátha Varg már alkotott valami maradandót.*
- Én is ezen vacicálok...* teszem hozzá szavaihoz s ezt picit ki is fejtem, lehet csak apróságokat csinálok majd gyakorlás céljából na meg azért is, hogy elmondhassam hogy ezt én csináltam de ez még a jövőben kiderül. Én itt maradok a szigeten mi a sok nyomasztó dolog és a vámpírok ellenére a szívemhez nőtt, nem tudom hogy van ezzel a fiú így hát ez irányban teszem fel a kérdésem mire meg is kapom a választ.*
- Igen, a teleportálás, a zspuszkulcs, hoppanálás bennem is felmerült már... De mivel nem jártam világot és a barátaim is innen a suliból kerültek ki így nem látok okot arra hogy máshol telepedjek le. Jó, lehet más elhúz innen amint vége a sulinak de mégis...* talán érti vacilálásom, nem akarok egy olyan városba, országba költözni hol senkit sem ismerek, az úgy nem buli számomra.*
- Hát lehet beszélni kéne már erről is... úgy röpül az idő, hogy észre sem vesszük.* pillantok rá majd ahogy a kérdés elhangzik úgy válok kissé tanácstalanná.*
- Fogalmam sincs igazából... az egy dolog hogy továbbtanulok de hogy a megszerzett tudással mit kezdjek azt még nem tudom. Ha már évekig tanultam akkor valami olyasmit szeretnék csinálni aminek köze van az árnyakhoz.* ez érthető is szerintem de konkrét célom még nincs ezügyben.*
- Ott van anyám is ugye... tudod ő a házban "lakott" egy külön szobában de átszállítattam ide Mystralba. A dadám is itt van... rajta is segíteni szeretnék, hátha a mágia segítene.* bár hogy ebből mi jó sülne ki azt nem tudom, mert idegenek lennénk egymás számára. Mint két idegen úgy kéne összeismerkednünk és nem tudom, hogy ez milyen hatással lesz rá, rám... Főleg ha megtudja, hogy apu halott. Talán ő is megharagudna rám valamiért? Nem tudom... De még mindig dönthetünk úgy, hogy ő jobbr amegy én meg balra.
Az idő szép lassan a kora estébe csúszik át s mivel még dolgom lenne így megállok annál az ösvénynél mi visszavezet a révészhez.*
- Azt hiszem visszamegyek a sulihoz, még mielőtt teljes sötétség lepne el mindket gyakorlok egy picit a kikötőben. Jössz vagy maradsz még?* döntöm oldalra a fejem s ha jön akkor együtt megyünk és a sulinál köszönünk el ha nem akkor ez itt megtörténik s egyedül sétálok vissza a révészhez ki átszállít a Mysteriohoz, hol egy kis gyakorlásba temetkezem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
13 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: