Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Szivárvány tó - Page 15 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-04, 11:18 pm

* Tudhattam volna, hogy ez történik, hogy nem fogok tudni nemet mondani neki, és nem csak neki, de magamnak sem. Így hát ha már ölemben van, egyértelmű, hogy nem fogom ellökni, tehát csak szorítom magamhoz, és győzködnöm sem kell sokáig arról, hogy maradjon, míg nem végül vad és hosszú csókokban nem forrunk össze. Ilyesmire volt már alkalom, és egyszer igen közel jutottunk ahhoz a bizonyos dologhoz, de végül persze nem történt semmi.. ott volt neki Nil, nem akarta megbántani, nekem pedig most van valakim.. de valahogy a józan eszem is azt diktálja, ezt kell cselekednem. Csókolom tehát továbbra is, kezeim pedig hátát fedezik fel elsőként, de haja sem marad ki a jóból, s bár ez valami spontán, ösztönös dolog volt részemről, a reakció meglehetősen pozitív. *
- Nem fogok, ne aggódj.. * nézek bele a csodás szemekbe, majd végül megmarkolva hátsóját pakolom a földre, de nem azért, mert eltolnám, vagy bármi, egész egyszerűen meg akarom kapni, vele akarok lenni, érezni akarom, hogy szívünk egy ritmusra dobog egyre hevesebben és hevesebben, s hogy testünk csak a másikért ég. A földre fektetve esem neki újból, nem erőszak az, amit művelek, egyszerűen csak nem tudom visszafogni magam. Megalázni nem fogom, sem pedig kellemetlen, vagy negatív helyzetbe hozni, így hát kissé lassítva mégis kényeztetem picit, miközben ő sem tétlenkedik, s bizony érzem a vizes boxernél kezét, mely oly izgató most számomra, és bizony egyik kezemmel támaszkodom csak fölé, mert ha már ő babrál a ruhadarabbal, én is leakaszthatom róla végre ismét a bikinifelsőt. Tovább csókolgatva mellkasát nyúlok hát teste alá, háta irányába, s húzom ki gyorsan a csombékot, nem finomkodva emelve fel róla, s fedve fel formás, hófehér kebleit, remélhetőleg fejét is sikerül kibújtatni belőle. *
- Akkor ne fogd vissza magad. * ejtek egy aprócska puszit mellei közé, s ahogy érzem, húzza a nadrágot, természetesen a segítségére leszek, így pillanatokkal később már láthat teljes valómban. Nincs miért szégyenkeznem, és bizony érezhetően és láthatóan feltüzelt a helyzet, tehát immár csak a bikinije alsó része állhat az utamba. Pár pillantást engedve magamnak bukok a halmokra, s kezdem kényeztetni őt, s csak hogy tovább tüzeljem a kicsikét nyomom neki erősen férfiasságom, s sóhajtok is párat közben, de egyelőre a behatolás még várat magára.. inkább szabad kezem téved féltett kincse felé, hogy amíg még bírja, és amíg még bennem sem szakad el a cérna, a puha anyagon keresztül érinthessem őt ott vágyakozva, ahol még sosem tehettem, fel-felpillantva melleiről arcára: látni akarom, érezni, hogy jó-e, amit teszek.. de egészen biztos vagyok a dolgomban, és ezt ő is érezheti: immár egy magabiztos valaki akarja őt, nem pedig egy tétova alak. *

//a műsornak vége egy darabig, tehát FAGY//
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-09, 5:25 pm

*Eléggé helyénvaló amit a lány mond, bár még mindig nem értek sok mindent, de nem akarok túl sokat kérdezősködni, annyi kiderül az egészből hogy valószínűleg a lány nem arnyvérű, hiszen mágusok nem igazán állnak be mugli munkákba, ez mondjuk nem izgat.*
-De mégis akkor mit akarsz egy olyan helyen ahol általában az emberek mágiát akarnak használni vagyis tanulni szóval hogy kerültél ide?*kérdezek rá most már érthetőbben, persze a meleg miatt én akár egyedül akár mással de úszni szeretnék, hiszen nem bírom a túlzott napsütést, és nem szeretem azt se ha melegem van de persze tudok ellene tenni, viszont azt hiszem hamar eltalálom mi a problémája, amire el is mondom hogy nincsenek rossz szándékaim. Ez igaz is, bár eléggé laza vagyok és nem vetem meg a nőket sem, de nem mindig csak egy dolog körül forog az agyam, a válaszra viszont felnevetek.*
-Hát, ha arra vigyázni kell akkor azt mondom hogy nagyon türelmes lehetsz..*mondom nevetve, szavaimmal nem bántani akarom egyszerűen csak megszokott hogy a fiatalok korábban érnek, bár lehet nem mond igazat ezt nem látom.*
-Amúgy nem, mivel nem mászok rá mindenkire, téged meg amúgy se ismerlek csak kb pár perce.*mondom most már csak mosollyá redukálva a nevetést, majd el is indulunk a helyszín felé, közbe viszont kiderül, hogy bizony nem vagyok ismeretlen a számára, így kicsit meg is lep a dolog.*
-Akkor ezek szerint jó az arcmemóriád, elég sokan járunk ide és hogy ennyi ember közül megjegyzel, hát pirospont.*húzom szélesebb a mosolyom, nekem nem ilyen jó ez a képességem, általában addig nem is igen emlékszek senkire ameddig nem beszéltünk.*
-Hmm szóval egy házba? Az jó nem is gondoltam volna hogy egy háztárssal futok össze, na és hogy tetszik eddig a tanév?*kérdezem miközben már oda is érünk a tóhoz, nem kell engem nagyon kérdezni, hiszen én kérdeztem a dolgot tehát szánt szándékom hogy felfrissítem magam.*
-Eddig is volt, amúgy meg nem zavarnak elég nagy ez a tó..*mondom egy kis mosollyal végül le is vetem a cuccaimat persze boxerig majd bele is trappolok a vízbe, eleinte csak szokva a hőmérsékletet végül aztán el is merülök benne egy pillanatra, hogy aztán két méterrel odébb kissé zihálva jöjjek ki. Egész jó a víz csak meg kell szokni.*

//ÉÉs fagy//
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Szivárvány tó - Page 15 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 2:27 pm

//Olvadunk Takkal//


*Ennyi volt, kész, nem bírjuk tovább, így forrunk össze egy csodálatos csókban és én már nem akarok ellenkezni, nem érdekel a huga sem, nem tartom őt méltó párjának, hiszen mégis csak testvérek, de elvenni se fogom tőle Takot, csak egyetlen egy éjszakára, legalábbis most még nem gondolok többet bele ebbe az egészbe, mint ami. Vágyaink teljesülnek be, melyre már vagy két éve várunk, tényleg eljött az idő és hogy ez után mi lesz, az már a jövő zenéje, ki fog derülni, ebbe biztos vagyok. Fenekem a földre kerül, fölém pedig ez az izmos, helyes fiú, ki már követelőzve csókol meg, én pedig szőke tincseibe túrva viszonzom is ezt az érzést, majd hátán karistolok végig körmömmel, egészen addig, amíg a boxerhez nem érek le, melybe először csak bele nyúlok, hogy izmos fenekét is megérezhessem, majd ez után már jöhet is annak levétele, melybe kapok egy kis segítséget is, így nemsokára ki is bújtathatom az utolsó rajta maradt ruhadarabból, ő pedig engem a bikini felsőmből. Nem ellenkezem, pillanatok alatt láthatja meg formás melleimet, melyek oly szépek és hát méretesek is, de reményeim szerint tetszeni fogok így Taknak.*
- Nem fogom visszafogni, ne félj. *vigyorodom is el, majd végül már nekem is dörgölőzik, így sóhajtok fel, főleg, hogy ajka mellemmel játszik, keze pedig odalent. Hirtelen mélyednek körmeim a hátába, oly régóta vártam ezt a pillanatot és most végre itt vagyunk. Nyakába csókolok, majd kissé meg is harapom, miután felhúztam magamhoz és ez után nézek csak bele a szemeibe.*
- Had kényeztesselek én is egy kicsit... *kezem lassan mellkasán siklik végig, egészen le, hogy előbb kézzel játsszak vele és ez után lágyan dönteni kezdem, ugyanis ajkammal is szeretnék örömet okozni. Számomra ez nem megalázó, hanem ehhez az egészhez jár és nagyon szeretném, hogyha Tak teljesen kiélvezné az együttlétünket és hogy örökre emlék maradjon a számára. Szóval ha engedi, akkor most én döntöm le őt a fűbe, majd fölé hajolva kezdem el kényeztetni szépen lassan, aztán egyre magabiztosabban, de néha felpillantok a kékségekbe, hogy jó-e, amit csinálok és hát melleim is azért izmos testét cirógatják idő közben.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Szivárvány tó - Page 15 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 2:45 pm

* Kész, ennyi volt. Képtelenség ellenállnom az édes kísértésnek, a tiltott gyümölcsnek, s belül a kisördög azt mondja, ha már rosszat csinálok, legalább vissza ne fogjam magam semmiben.. én pedig nem is teszem ezt, a pillanatnak élek, ennyire egyszerű az egész. Idővel felé kerülök, belekezdve a kényeztetésbe, s lassanként, csókcsatáink közepette rólam a boxer, róla pedig a bikini felső is lekerül, így araszolunk kissé talán gyorsan is a rég várt aktushoz. A telt keblekhez már volt szerencsém, de azért egy enyhe mosoly végig szalad arcomon.. változott ez a lány, nem is keveset, és így csak egyre jobban tetszik, és akarom őt.. *
- Nem is ajánlom. * súgom válaszára, és hát nem teketóriázva kezdem az édes kényeztetést, lényegében mindenhol, ahol csak érem: ajkaim melleivel játszanak, olykor fogaimat is megérezheti a puha bőrön, kezem pedig lentebb foglalatoskodik, végül bebocsátást kérve az anyag mögé is. Körmeit érezve hátamban pillantok fel szemeibe, azt hiszem tetszetős a kisasszonynak a technikám, érzem, hogy ég a vágytól, és hát én magam sem vagyok ezzel máshogy. Hagyva a húzásnak kerül arcunk ismét közel egymáshoz, vágyát hallva pedig mosolyogva csillannak fel szemeim, annyira vágyom rá, de még mielőtt eltávolodna tőlem, egy rövidebb, de annál vadabb csók jár neki. Ekkor kezecskéje máris jó helyre tapint, testem kissé megfeszül, s egy mélyebb sóhajtással válok el tőle, engedve a döntésnek fordul most a helyzet: én kerülök a földre. Hangos szuszogásom jelzi, hogy bizony tetszik, amit művel, nagyon jól érti a dolgát, én pedig kezeimmel immár szabadon lévő kebleit cirógatom, már amennyire érem, és bizony kissé sem megalázóan simítok végig olykor-olykor buksiján is, semmi durvaság. Egyre inkább érzem a véget, de még mielőtt teljesen elszakadna a cérna, egyik vállát elérve tolom picit el. *
- Ez.. ez nagyon jó.. de most hagyd és gyere. * nézek felé csillogó kékségeimmel, kezeimmel hívogatóan intve, üljön az ölembe. * - Látni szeretnélek. * szusszanok újból egyet, és amennyiben hajlik a dologra, felülök fekvő helyzetből, segítő kezeim bújtatják kifelé az utolsó kis ruhadarabból is, így húzom végül magamhoz, hogy teljesen elmerülhessek benne, s megkezdődhessen a vélhetően utolsó felvonás. Erős kezeimmel elő is segítem a mozgás könnyebbségét számára, még mielőtt idő előtt elfáradna ez a csoda itt előttem. *
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Szivárvány tó - Page 15 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 2:56 pm

*Nem állok ellen, hagyom, hogy kibontson a felsőmből és én is ezt teszem vele odalent, miközben egymást kényeztetjük, most már egyre nagyobb erővel és nem is tudok ellenállni mindennek. De mégis, egy kis időre engedem, hogy elszakadjon testemtől, ugyanis én is szeretnék hasonló jókat okozni ő neki, amely nemsokára meg is fog történni, mivel egy csodás csók után már le is fejtem magamról, így dől a földre, én pedig mellé térdelve kényeztetem hosszan, kezemmel is rásegítve a dologban és közben élvezem ám a cirógatását is. Nem tudom, hogy mennyire kíván, hogy vajon milyen gyorsan is jutna el a végső ponthoz, de én kiélvezem az ismerkedést Takoda egész testével, egészen addig, amíg lágyan tolni nem kezd. Felegyenesedem tehát, majd végül elmosolyodva bólintok is.*
- Persze, bármikor. *mondom is neki sugárzó arccal és ez után engedek is a további vetkőztetésnek, így nemsokára cseppet elpirulva, teljesen meztelenül jelenek meg a fiú előtt és lassan fölé is csüccsenek, így egyesülünk és rá hajolva kezdek mozgásba, miközben csókokkal bombázom ajkát, nyakát, arcát és egész felső testét is. Kéne más póz is, de a vágyak már oly nagyon kiteljesedtek, hogy most ennyire futja, így jó pár perc múlva bizony testem megremeg, összébb is szűkülök, majd rá is fekszem a fiúra, ezzel jutva el a csúcsra, remélhetőleg nagyjából egy időben ezzel a csodás fiúval, kit tovább cirógatok és csókolgatok.*
- Csodálatos volt! *szólalok is meg halkan, szuszogva, el nem távolodva tőle és az se zavar, hogyha még mindig bennem van. Szedek gyógyszert, nem lesz gond, ebbe biztos vagyok. *
- Uhh, teljesen kifárasztottál. *csak percekkel később mászom le róla, fekszem bele a hűs főbe, majd lehelek egy csókot a puha ajkakra.* - Nem fürdünk le? *ha már itt a tó, akkor miért ne tehetnénk meg? A testem teljesen forró, le is izzadtam, szóval jól esne egy kis pancsolás.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 3:02 pm

* Miután ma nem igazán sikerült korán kelni csak délkörül, indulok el a szigetre. Mint mindig most is mindenre fel vagyok készülve, egyaránt esőre, fürdésre, tanulásra egy szó mit száz mindent van nálam ami csak kell. Így indulunk el a nyugati toronyból egészen le a Seol szigetére. Még a ki sem értünk a kastélyból mikor találkozunk egy ismerőssel, kivel el is kezdek beszélgetni.*
-Áh, ha ön nem tegez akkor én sem fogom.*mosolyodok el hisz tudok illedelmes is lenni ha nagyon nagyon akarok. Folytatjuk is a csevejt egészen addig míg ki nem érünk a kastélyból hol már ott van egy hippogriff. Valahogy össze keverhetem valami más fajjal a meghajlás véget, már csak azért is gondolom így mert elég furcsán néz rám a fiú, de Alasternek elnyerte a tetszését valószínűleg, mert nem támad meg. Mikor kijavít Ambrus egy kicsit elpirulók és elkezdem tanulmányozni a tengert.*
-Őhm.. igen tudom csak a Hippogriff és a Griffet keverem mármint a neveket... Rossz szokás. Elnézést ezért. Tudom hogy egy utóda születhet egyszerre és nem vigyázni kell a szelídítésére, mert igen csak büszke lény és emellett erős illetve éles a csőre és a karma... röviden ennyit tudok most jelen pillanatban elmondani önnek.* ősszinté szóval érdekelnek ma misztikus lények de nem annyira hogy most jobban megerőltessem az agyamat. Elég belegabalyodok a válaszba amiért kapok is egy kis mosolyt. *
-Természetesen igen hisz nem siettek sehova sem.*mosolyodok el és figyelem ahogy elmennek. Miután vissza érnek már indulunk is a tóhoz. Gyorsan odaérünk és ekkor kapok észbe hogy nincs rajtam a bikini.*
-Egy pillanat türelmét kérem.*Mondom és beljebb megyek az erdőbe hogy át öltözhessek. Mikor vissza érek már a vörös színbe vagyok teljesen.*
-Nem akar bejönni a vízbe?*kérdezem meg és bár mi legyen a válasza én már indulok is a vízhez. Ha követ akkor fel is teszem neki a következő kérdésemet.*
-És mióta tud úszni.*kérdezem és lefröcskölöm ha követ, ha nem akkor a hátamon fekszek és a kutyámat próbálom kerülgetni, ki minden áron elakar súlyestzeni.*

//És fagyunk Ambrussal//
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Szivárvány tó - Page 15 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 3:18 pm

* A kényeztetés oda-vissza jár, és meg is történik. Bátor a leányzó, ami nekem kifejezetten imponál, és hát.. rég óta érik már ez a dolog kettőnk között. Hátamra dőlök tehát, s hagyom, élvezem egy darabig, hogy kényeztet, igyekezve nem tétlennek lenni eközben, nem úgy feküdni ott, mint egy fadarab és kész, ám eljön az a pillanat lassan, amit vele szeretnék átélni, így állítom le kis idő elteltével, mert igen, annyira vágyom már az együtt létet. Nem veszi rossz néven szavaimat, így hát lehámozom róla a maradék ruhadarabot is, egy pillantást vetve féltett kincse felé. De persze nincs sok időm, hamarosan már ölembe ül, szemeimet lehunyva élvezem a pillanatot, úgy dőlök vissza hátamra. Imádom, hogy elpirul, hogy kissé szégyellős, de mégis egy vadmacska, aki nagyon jól érti a dolgát, kezeim pedig hálásan simogatják és kényeztetik tovább melleit, olykor fentebb húzódva lehelek egy-egy csókot testének arra a porcikájára, ami éppen elérhető közelségben van számomra, és persze én is mozgom azért alatta, amennyire és ameddig még képes vagyok rá. Újból vészes közelségbe kerülök az aktus végéhez, kék szemeim testét pásztázzák, szívem egyre hevesebben ver, s egyre gyorsabban is szuszugom, sóhajtozom alatta, s ahogy érzem szűkülését, épp elég nekem is az, mint utolsó, végső lökés, így nagyjából vele egy ütemben sikerül elérnem a csúcsot. Nem lököm el magamtól, bár részemről nem történt védekezés, de ő sem tűnik szívbajosnak, tehát megbízom a józan gondolkodásában, miért is ne tenném!? *
- Igen.. csodálatos volt. * húzom magamra mélyebbeket lélegezve, így ölelem magamhoz, és bár kissé részemről is kimerülten, de csókolom édes ajkát, továbbra is ugyanúgy kívánva őt, mint ezelőtt. * - Azt hiszem, megérte várni. * lehelek még egy puszit ajkára, kezeim pedig popóját és hátát cirógatják lágyan, és bár továbbra kis kiráz a hideg közelségétől, a tudattól, hogy domborulatait mellkasomon érzem, s hogy még továbbra is benne vagyok, de a fürdés gondolata több okból is előnyösen hangzik, így bólogatok is párat, egyik karom most fejem alá helyezem, míg lemászik rólam, de a csók természetesen még viszonzásra talál. *
- De mehetünk. * mosolygom ismét egyet, szép arcát cirógatva meg most szabad kezemmel, tehát idő közben én fordultam felé, s ha így tesz, ha felkel, én is így teszek, én magam keze után nyúlva adom tudtára, hogy nélkülem nem fog oda besétálni: egyszerűen kezeimbe kapom, remélhetőleg nyakamba aggatja majd kacsóit, hogy le ne pottyanjon véletlenül. *
- Ennyi jár, ha már annyira kimerültél. * lehelek egy puszit orra hegyére, s el is indulok vele a víz felé, mely még mindig olyan kellemes hőmérsékletű, s elengedni is már csak akkor engedem, ha olyan mélységbe értünk, ahol szinte nyakig ellep minket a víz. *
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Szivárvány tó - Page 15 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 3:30 pm

*Egy kis orális kényeztetés után már jöhet az igazi aktus is, így hagyom, hogy segítsen levenni rólam az alsóm, majd ez után már az ölébe is csüccsenek, szépen lassan, de aztán egyre magabiztosabban mozgok rajta, egészen addig, amíg mindketten el nem érjük a csúcsot. Csodálatos ez az egész, el se tudom hinni, hogy megtörtént mindez, így fekszem rá, cseppet fáradtan, aprókat lihegve izmos testére és ahogy érzem az ölelését, teljesen hozzá bújok, annyira jó most vele.*
~ Vajon valaha megismételjük még ezt? ~ *kérdezem magamtól, de nem akarom elrontani a pillanatot, így inkább csendben maradok, egy picit még rajta maradok, megpuszilgatom, de aztán felkelek és nemsokára az úszást javaslom, mivel le kéne mosakodnunk, mind a kettőnknek. Ahogy viszont felkap, meglepetten pislogok szemeibe, kezeimmel átölelem és úgy nézem tovább a kék szempárt.*
- Még mindig nagyon fontos vagy nekem, ugye tudod? *kérdezek rá halkan, majd menet közben csak elmosolyodom a további szavain.*
- Én bírnék még egy kört is... amúgy is félek, hogy többé nem kaplak meg. *sóhajtok egy aprót, de aztán már a vízben is vagyunk és amikor el leszek engedve, lemászom róla és szépen el is kezdem mosakodni, majd a víz alá bukom és fekete tincseim is nedvesek lesznek. Nem tudom, hogy mit szabadna mondanom és tennem, de azért lassan odaúszom újból Takodához, kezeim vállaira kerülnek és lágyan megcsókolom újból a fiút.*
- Remélem, hogy nem fogod megbánni. *suttogom még halkan, mert azért nem szeretném, hogyha furdalná a lelkiismeret és hogy ezt a csodás pillanatot el akarja felejteni, ahogy engem is. Nem akarom, hogy ismét eltávolodjunk.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Szivárvány tó - Page 15 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-06-21, 3:54 pm

* Relatíve nem nyúlik túlságosan hosszúra első aktusunk, mindketten annyira vágytunk már erre, nem csoda tehát, hogy így egymásnak estünk, hiába a visszatartó erő. Lehet, hogy jelenlegi cselekedetemmel most sok mindent elrontottam, de a folyamat visszafordíthatatlan, és fájnia kellene, mert egy számomra nagyon fontos személyt bántottam meg, ugyanakkor egyelőre nem érzek semmit. Egyáltalán semmit.. és talán ez a legfélelmetesebb. Nem is merek még a következményekre gondolni, sőt mi több, kicsit furán érzem magam. Ennek már nem most kellett volna megtörténnie, rengeteg ideje kerülgetjük egymást.. ezen zakatol agyam egy darabig, de el kell távolodnom a földtől, tényleg jól fog esni testemnek némi víz. Bele is egyezem tehát a helyszínváltásba, részben, de karjaimba kapom őt, az indok pedig egyszerű és logikus, már amit mondanék, de előbb még ő szólal meg. Hangját, s szavait hallva lassítok amúgy sem túl gyors lépteimen addig, míg végül meg nem állok, s kékségeim a zöld szempárba nem pislognak. *
- Te is nekem.. és tudod, félelmetes, hogy ennyi idő után sem tudlak kiverni sem a fejemből, sem pedig máshonnan. * reagálom, de tovább indulok, pár szót szólva, közel akarom tudni magamhoz, érezni akarom bőrét a sajátomon. Hasonlóképp vélekedem mint ő, és meg sem lep őszintesége. Ismerem már a leányzót, mint a tenyeremet, hiába távolodtunk el idézőjelben egymástól, de szavai belül késként érnek, és azt hiszem, most kezd elkapni a felismerés. *
- Nem tudom Daph.. kezdem azt hinni, ez a mi sorsunk. Egyszer fent, egyszer pedig lent. * reagálok csak mondata második felére, testem árulkodó jelei pedig az elsőre adnak egyértelmű választ. Kívánom őt, jobban, mint valaha, és mint bárki mást, de a víz kifejezetten jól esik, és el is kell engednem őt.. muszáj. Hozzá hasonlóan, szinte azonnal lebukom a víz alá, s arrébb tempózom egy szusszal, megmozgatva végtagjaimat is, majd ismét felszínre kerülve törlöm meg arcom a víztől, hajam rövid, úgyis gyorsan megszárad. *
- Nem, nem fogom megbánni. Lehet, hogy ideje volt részemről is egy kellemetlen beszélgetésnek.. * válaszolom a csók után, nem térek ki az útjából, hagyom, hogy ismét magával ragadjon a pillanat, s a víz takarásában simogatom lassan hátát, formás hátsóját, s húzom végül szorosan magamhoz, érezve telt és formás melleit mellkasomon, így ölelem meg, bújok nyakához, s lehelek rá jó pár puszit is, végül halkabb, szomorkásabb hangon szólalok meg. *
- Ennek már rég meg kellett volna történnie.. de miért nem történt? Annyira hülye voltam, komolyan. És azt hiszem, Jessie-vel kapcsolatban is igazad van.. szegény lány. * rázom meg végül fejem, kezdem érezni a helyzetet. * - Hogy szerethetem őt, ha közben meg veled akarok lenni? Ez nem normális, nagyon nem. * csóválom meg újból szőkeségem, továbbra sem engedve el Daphot magamtól. Homlokom az övének döntve hunyom le most szemeimet, egy hosszú pillanatig tétovázva, mi tévő is legyek, míg végül egy halk kérdés nem röppen felőlem. *
- Velem töltöd az éjszakát? Valami szárazabb helyen. * nézek szemeibe, képtelen vagyok tőle elszakadni, ugyanakkor az apró bakiból lassan óriási hiba lesz, ha nem több a józan esze, mint nekem.. *

//fagyi ismét//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-03, 10:08 pm

//Házi feladat//

*Mindig is szerettem a szabadban bolyongani. Illik is hozzám, mert sosem tudok nyugton ülni sejhajomon mindig tennem kell valamit, pezsegni, élni pont úgy, mint a természetnek. Neki - és nem annak – sincsen egy nyugodt porcikája sem, mert az élet valamilyen formában, de mindig jelen van. Ilyen vagyok én is, ezért is vagyok ismét úton jelen esetben a szivárvány tóhoz. Persze nem csak ezért kelek útra, hanem azért is, mert Alinox ma csúnyán ellátta a bajomat és piszkálja a csőröm, hogy ilyen könnyen ment neki, ezért szépen sorjában végig veszem a varázslatokat. Halottit, tiltottat, pyromágiát mindent, sőt most, hogy kellően besötétedett az árnymágiát is, de nagy hangsúlyt elsősorban a harmadikos varázslatokra fektetem, mert azok számomra az igazi újdonságok. Miután átvettem az alsóbb évfolyamos varázslatokat a harmadikosokkal kezdek el foglalkozni. Kezdő varázslatnak a jéggránátot gondoltam ki, amihez pálcámmal a víz felé mutatok, majd a bonyolult pálcamozdulatba kezdek vele.*
- Glacies granatum. *Ejtem, ki először az első szót miközben egy kört írok le a levegőben, aminek köszönhetően a kiemelkedő víz gömb alakú lesz és megfagy. Most, hogy a fegyver kész, pálcámmal egy távolabbi sziklához fordulok, majd kimondom a második igét is, amit egy bökés követ, ezzel elindítva a gránátot kijelölt célpontom felé. A jéggömb száguld a szikla felé, majd előtte földet érve hirtelen felrobban megannyi éles, tűszerű jégdarabot kilövellve magából. Nem kell aggódnom, hogy esetleg egy ilyen kis repesz eltalál, mert csak egy kis kört írtam le miközben természetesen nagyon odafigyeltem a varázslatra. Úgy látom ezzel a varázslattal nem lesz, gondom tehát nézzük a következőt. Ezen az órán vettük még a szélörvényt, de most nincs kedvem repkedni, így ezt a varázsigét átugrom a vízen járással együtt, mert az is gyakoroltam már jó párszor. Választásom az új pajzs és támadó varázslatra esett a légburokra. Pálcámat az ég felé emelem, majd koncentrálni kezdek, hogy ez az új veszélyes pajzs létrejöjjön.*
-Magico reversio. *Hangzik fel pár másodperccel előttem a közelből egy másik ige.*
- Aeris velius. *Hangzik az én igém, ami úgy tűnik, remekül működik, mert létre jön a burok, de nem körülöttem, hanem az ismeretlen körül. A burok létrejöttekor lökéshullám keletkezik és mivel az idegen közel áll hozzám, így ennek következtében én hátra is repülök, mivel nem körülöttem jött létre a burok.*
- Fenébe! *Könyökölök fel fekvő helyzetemből miközben dühtől szikrázó szememet az alakra emelem. Egy harmincas éveit járó fiatal nő, méregzöld ruhában, barna hajjal és egy ocsmány kalappal a fején. Arcán széles vigyor terül szét, mint akinek késsel szélesítették volna ki mosolyát. Nem szép nő, egyáltalán nem kellemes ránézni, sőt mosolyától a hideg futkos a hátamon.*
- Ügyes kislány.*Dicsér meg recés magas hangján, mintha direkt az Ő kedvéért csináltam volna ezt az egészet, majd pálcáját elkezdi megemelni. Elég szokatlanul tartja, így inkább nem várnám meg a végeredményt.*
- Terrae conventum. *Tapasztom két tenyeremet a földre. Ha már úgy is ide lettem lökve. Koncentrálok, hogy a testem egybe olvadjon, a földel, ami sikerül is, majd jó messze a nőtől és burkától előjövök. Sokat kell még várnom, hogy a burok megszűnjön létezni, addig viszont neki van előnye és nincs mit tennem, várnom kell. De csak a támadással, úgyhogy én addig menet közben még tevékenykedhetek.*
- Gyere vissza aranyom!*Kiállt fel miközben elkezd felém sétálni. Természetesen a gonoszkacaj nem maradhat, le a végéről bár jobb lenne, ha ez a nő csöndben maradna ugyan is hangjával üveget lehetne karcolni. Nem nézem tétlenül, hogy felém közelítsen és lehetőséget sem adok arra, hogy szórja rám az átkokat, ezért befutok a fák közé, ahol nem lát.*
- Jajj kincsem ne bujkáljál. *Brr… ráz ki a hideg. Egy szélesebb törzsű fának vetem a hátam, majd kezemet X alakban összefűzöm mellkasom előtt.*
- Ignis pilas. *Rántom, szét kezeimet mire azok lángba borulnak, majd, hogy ne legyen annyira feltűnő, hogy mit is tervezek, elkezdem labdákkal dobálni a zöld ruhába öltözött hárpiát.*
- Butus nem látod, hogy ez nem működik? *Kacag fel ismét ám a kilencedik labdámat nem a pajzsnak hanem a közelembe álló bokornak dobom, ami lángokba borul, majd a tízedik és egyben az utolsó labdát ismét a nő kapja ám már nem kacaghat rajtam sokáig, mert lejárt a varázsige és a burok megszűnik létezni és ezt a pillanatot használom ki, hogy megtámadjam.*
- Silex hastarum. *Dobbantok magam előtt lábammal, a pálcájával hadonászó nő felé mire a repedés meg is indul felé. A sérülés nem lesz hatásos ugyan is 1 méterre áll tőlem, de ahhoz bőven elég, hogy megsérüljön.*
- Ne csináld! *Kezd el rikácsolni azonnal. Nem tűnik túl tehetségesnek, de engem ez most egy cseppet sem érdekel. A sziklanyárs a lábát találja el végig szántva bal lábszárát, amitől fájdalmasan felkiált, és a földre esik. Kezeivel kiabálás közben azonnal lábához kap eldobva pálcáját. Nem is kell nekem több, további habozás nélkül dugom kezem az égő bokorba. A sérülés fáj, de helyette arra figyelek, hogy létre jöjjön a varázsige.*
- Palmae receptum ignis os mortium spiritus. *Jelennek meg izzadság gyöngyök a homlokomon a tűz melegétől és a fájdalomtól, ami égés közben keletkezett, de most már kihúzhatom kezem. Tenyereimben ott égnek a lángocskák, amiket energiává alakítva játszok most házisárkányt. Legszívesebben most mondanám a földön kúszó nőnek, aki egyre jobban eltávolodik tőlem, hogy a vacsora tálalva, de sajnos most nem tudok beszélni. Teszek felé pár lépést, majd számat kitárva lángcsóvát köpök a nagyon vicces nő felé. Velem senki ne szórakozzon főleg ne a pálcámmal, az nálam érzékeny terület. Égés közben hallat még pár sikolyt, majd agya felmondja a szolgálatot a nagy fájdalom miatt és beájul. Nem tudom, hogy bele is hal e a sérüléseibe vagy nagy fájdalmakközpette magához tér… nem érdekel. Tenyereimet a földhöz nyomom, hogy kialudjanak a lángok, majd pálcáját felveszem a földről, hogy ismét működésbe hozzam sajátomat.*
- Magico retorsio. *Szegezem az idegen pálcát sajátomra. Elég fura megfogni ezt a pálcát egyáltalán nem simul a tenyérbe, sőt elég gyengének is tűnik, nem mondanám, hogy jó minőségű, de a célra megfelel, így már is rendben van az én gyönyörűségem. A másik pálcára nincs már szükségem, ezért azt el is dobom, mert számomra csak hasztalan ketyere, viszont így mára a gyakorlásom kilőve, mert lefáradtam, ezért vissza is sétálok a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 6:33 pm

*Nem is tudom hol áll a fejem, csak azt tudom, hogy szörnyen lüktet, bár már nem vérzik, azóta elláttam a sebet, melyet a nagyteremben szereztem a mai napon egy kellemetlen balhé után. Egyetlen dolgot várok jelenleg, mégpedig hogy leteljen a 24 óra, hogy meglátogathassam Daphnie, mert egyelőre meg se tudom közelíteni és ez szörnyen frusztrál, főleg mert ma egyébként is szerettem volna látni, meg akartam lepni, de ez most elhúzódik. Fejem másik szegletében ezzel szemben szörnyen rossz gondolatok, fondorlatok keringenek, mert bosszút akarok állni a mai srácon, hogy megtanulja egyszer és mindenkorra, hogy velem nem packázhat. Ma csak mázlija van, semmi több. Az incidenst követve a hálóba mentem, hogy rendbe szedjem magam, mivel így mégsem járkálhatok, csapzottan, leverten és fáradtan, nah meg vérző fejjel. Vettem egy hideg zuhanyt és át is öltözködtem, mivel az oxigénhiányos környezettől megizzadtam. Az ing helyett egy fekete ujjatlan edzőpólót vettem, ami kivételesen nem feszül hozzám, hanem lazán lóg, könnyedén fújja a szél, de még így is jól látszanak feszes izmaim, kidolgozott mellkasom és karom. Nem akarom semmit, csak nyugalmat, hogy gondolkozhassak, ezért is jöttem ide, a tóhoz. Pálcám övemhez erősítve, kezemben pedig egy mappa melyben rajzoláshoz alkalmas kellékek lapulnak a papírtól a ceruzán át minden, még tinta és penna is található, és az eddig elkészült rajzok, többek közt melyet Daphnie-ról készítettem. Az idő kellemes, nincs annyira meleg és a tónál sem látok jelenleg senkit. A kilátás most is szemet kápráztató, nekem pedig pont erre van most szükségem. Egy közeli fa tövébe helyezkedem el, egyelőre csak hátamat döntve a törzsnek, zöld szemeimet lehunyva gondolkozva. Időm van, rajzolni később is tudok.*
~Lehet úszni kellene...~ *Ötlik fejembe a gondolat, fel is nyílnak szemeim, nem gondolkozva a továbbiakon pattanok fel, vetve le pólómat és farmeremet csobbanok egyenesen a tó hideg vizébe, elmerülve jó néhány másodpercre a víz alatt. A partról nem látszódik semmi, csak a ruha és a mappa árulkodhat, hogy itt bizony van valaki.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 6:44 pm

*Mivel odakint csodálatos az idő, így nekem se szabadna túl sokáig búslakodnom, ezért is döntök úgy, mivel Seina már egy ideig győzköd, hogy engedek neki, hogy kivigyen a friss levegőre. Talán nekem is jót fog tenni mindez. Telefonomat felkapom, majd pedig pálcámat is, ez után pedig kezem a rozsomák puha bundájára téved, ki már teleportál is, méghozzá a tóparthoz. Megszoktam már ezt a fajta közlekedést, így egy picit se okoz gondot nekem mindez, csak elmosolyodva simogatom meg kis kedvencemet, miközben ő a partnál el is fekszik, én pedig körbe se nézve ülök le mellé, így hát se a ruhákat, se a mappát nem veszem észre, ahogy a vízben lévő fiút sem. Öltözetem amúgy ma is csinos, egy fekete kis szoknya van rajtam, lábaimon fekete, magas sarkú cipő, felül pedig egy hófehér színű kis top, mely szépen kiemeli dekoltázsom, akár csak kreol színű bőrömet. Barna szemeim körül fekete smink található, hosszú, barna tincseim pedig kibontva omlanak végig szép testemen. Leülök én is a famulusom mellé, kissé neki is dőlve a puha pocaknak, majd lábaimat is lefektetem, hogy a szoknyám alá az erre tévedők se láthassanak és ez után a telefonom kezembe véve kezdem el nyomkodni, egészen addig, míg rá nem lelek a számra, melyet hallgatni szeretnék. Nincs itt senki, tehát nem hiszem, hogy a zeném bárkit is zavarna, így nem túl hangosan, de mégis érthetően nyomom be a számot, majd halkan dúdolni is kezdek... egészen addig, míg el nem jön egy rész, melyet már szép hangomon énekelek, mint valami szirén.*
- " Ősz van és peregnek a sárgult levelek,
Meghalt a földön az emberi szeretet.
Bánatos könnyekkel zokog az őszi szél,
Szívem már új tavaszt nem vár és nem remél.
Hiába sírok és hiába szenvedek,
Szívtelen rosszak és kapzsik az emberek.
Meghalt a szeretet!"
*most sajnos teljes a beleélésem a számba, mivel át is érzem a mondanivalóját, engem mindenki csak kihasznál, átver és elhagy, nekem pedig... ez többé nem kell. Így egy apró könnycsepp simít végig szép pofimon, amit nem hagyok ott sokáig, letörlök és inkább tovább énekelek, halkan, lágyan, dallamosan, de jól esik most ez, jó picit magam lenni, elmenekülni a világ elől és csak így, énekelni.*

//A szám: https://www.youtube.com/watch?v=Q66u6B3I48Y //
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 6:59 pm

*Előbbi ötletemnek köszönhetően a vízbe csobbantam, minden cuccomat odahagyva az egyik fa tövébe, remélve senki sem téved erre, hogy esetleg megviccelhessen azzal, hogy elviszi a nadrágom, mert bár egy másik alkalommal biztos vicces lenne, most a nyakát is kitekerném az illetőnek, ha csak a fejében megfordul a gondolat. Vagyok olyan agresszív és feszült a mai nap, hogy egy másodpercig sem gondolkoznék tetteimen. De a parton nem volt senki akkor amikor a vízbe ugrottam, így ettől nem is tartva merülök el a hűs vízben, egészen sokáig leúszva, bár nem tudom milyen mély és hogy laknak-e benne furcsa, ismeretlen állatok, nem szeretném megtudni, ezért nem is merülök le teljesen, csak a felszín alatt két-három méterrel lehetek, pont annyira hogy ne láthasson senki se. Nyugodtan, már-már a tó sodrásával úszom egyre távolabb a parttól. Eltelik jó bő egy perc, mire feljövök a víz felszínére újabb levegőért, majd eltűnik megint. Jól bírom a víz alatt, sokáig elvagyok akkor, ha oxigén van a tüdőmben, nem úgy mint délelőtt. A feljövetelem nem tarthatott néhány másodpercnél tovább, így ha a partról pont nem a vízre néznek nem jöhetnek rá, hogy egyáltalán van valaki a vízben, vagy ha látta, hiheti azt is könnyedén hogy csak egy halacska verte fel az egyébként enyhén hullámzó vízfelszínt.*
~ Mégis ki ő, hogy megparancsolhassa nekem hova mehetek és hova nem. Esküszöm erre ki kell találnom valami megoldást. Most már unom, hogy mindenki az átkozott mentális képességével próbál legyőzni, mintha félnének közelharcot vívni. Ebből is látszik mennyire szánalmas az emberiség egyes foka, ahol a patkányok élnek, köztük ezzel az ismeretlen sráccal.~ *Belül még mindig dühös vagyok, persze már nem látszik arcomon vagy mozdulataimon, egyedül csak a fejemben zsongnak a gondolatok, szüntelen. A víz kellemes, frissítő, de most valahogy ez sem az igazi. El kéne menni pár napra innen, de nem hagyhatok itt mindent csak úgy. Végül feljövök a vízfelszínre s gyorsúszásban visszamegyek a partra, ezzel igencsak felkeltve a figyelmet. Én csak akkor pillantom meg a lányt, amikor már a part szélén állok, beletúrva hajamba, hogy ne a szemembe lógjon, mert így van olyan hosszú, hogy semmit nem látok. Nincs tőlem messze, alig pár méterre, ezért a zenét is hallom. Nem tűnik túl boldognak, nem tudom oda kéne-e mennem hozzá vagy sem, de majd elküld, ha nem akar társalogni. Közelebb lépkedem arcomon egy kedves mosollyal, s bár nem mutatom szédülök a fejemre mért ütéstől, szemem alatt van is egy kisebb monokli, amit nem sikerült eltüntetni.*
- Öhm, szia, minden rendben? *Kérdem másfél méterre megállva tőle. Ez talán a világ legegyszerűbb és egyben legtermészetesebb kérdése, amit jómagam is utálok, mert ha ilyet kérdeznek tőlem akkor látszik rajtam, hogy nincs minden rendben, szóval akkor miért is kérdezik? De nem kérdezhetek mást...Rajtam egyébként csak a boxerem van, amiből csöpög a víz, felsőtestem szabadon van teljesen, ezért nem lepődnék meg rajta, ha kicsit megállna a szava.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 7:12 pm

*A szám nem olyan rövid, így hát nyugodtan tudok énekelgetni és dúdolgatni is, miközben ujjaimmal a combjaimon verem a ritmust, szépen, kényelmesen, egészen addig, amíg a vízen fel nem bukkan egy fej, majd ismét eltűnik. Fejemet picit megrázom, vajon jól láttam? Tényleg van itt valaki? De mivel egy ideig sehol senki, így nem tulajdonítok neki túl nagy figyelmet és jöhet egy következő szám, melyet szintén nagyon szeretek, így tudok tovább dúldolni, miközben már világossá válik előttem, hogy most nem vagyok egyedül. Kíváncsian tekintek a víz irányába, hogy vajon kivel is hoz össze ma a sors, de amikor a fiú teljesen kibukkan a vízből, majd felém tart, tekintetem ösztönösen siklik végig a testén és amikor fölém magasodva megáll előttem, csak lesütöm szemeimet, apró pírrel pofimon, hiszen erre mégsem tudok nem reagálni, hisz alig van rajta valami és az az egy boxer picit feszélyez is, de még sincs jogom megszólni, hogy öltözzön már fel.*
- Szia. *mondom halkan, szinte suttogva, majd lassan felszegem fejem, úgy nézek bele szép szemeibe is, majd vékony vállaimat lassan megrántom és végül felsóhajtva rázom meg picikét a fejemet is.*
- Nem, nem igazán, de szerintem erre magadtól is rájöttél. Viszont ahogy nézem, te se vagy túl jól. *tekintek is arcára, mely bizonyára helyes lenne az a csúnya monokli nélkül. Egy pici ideig várok, de aztán magam mellé fektetem a telefont és amikor a szám véget ér, most már csend telepszik ránk, nem nyomok be újat, hogyha társaságom akad. Fenekemről letörlöm a fű darabokat, majd végül a másik felé nyújtom vékonyka kezemet.*
- Vixilien Sandanez vagyok, de hívj csak Vixinek! Ő pedig a famulusom, Seina. *mutatok is hátra, mire a rozsomák fejét felemeli, de csak biccent a fiú felé, nem tesz mást, tovább fekszik teljes nyugalomban, élvezve a kellemes időt. Ha megtörténik a kézfogás, utána kezemmel automatikusan nyúlok arca felé, de nem, nem érek hozzá, csak a másik szemeibe tekintek.*
- Meggyógyítsam? Biztosan fáj... *harapok picit ajkamba is, bár nem tudom, hogy nekem ehhez mi közöm van, de ha már így találkoztunk és ide is jött hozzám, talán ennyit még tehetek érte. Ő dönti el tehát, hogy kér-e a segítségemből vagy sem, én viszont igyekszem elterelni figyelmem a másik testéről, ezért is koncenrálok csakis a szemkontaktusra.*

//A zene: https://www.youtube.com/watch?v=pVP_agnXMRY //
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 7:27 pm

*Végülis a vízben töltött néhány perc elég volt arra, hogy lehűtsem feszengő testem, melyből kitörni készülődött egy vadállat, márpedig az nem igazán lett volna túl jó sem nekem, sem pedig a társaságomnak, ki, egy kicsit szomorkás leányzó, egyedül kuporogva a fa tövében, zenét hallgatva, dúdolgatva, énekelgetve. A zenét ismerem, de most jobban foglalkoztat az, hogy mit felel a kérdésemre, persze eléggé egyértelmű, s a kedves mosolyból egy őszinte és barátságos mosoly kerekedik a választ hallván, mert hát valóban észrevettem, de mit kérdeztem volna mást? Az közben eszembe sem jut, hogy esetleg fel kéne öltöznöm, most természetesnek érzem és olyan, mint egy fürdőruha csak boxer, hát most nah. Biztos látott már ilyet... A lesütött szemek és az arcpír -amit egyébként így nem látok- nem foglalkoztat annyira, most nem.*
- A reggeli nyitott szekrényajtó nem túl jó találkozás a sötétben... *Próbálom kicsit felvidítani, bár korántsem mondtam igazat, ez nem azért van, mert félre akarom vezetni, hanem ez mindig kellemesebb eset, minthogy.. "csak összeverekedtem" történet. Csönd telepszik ránk, én meg állok a lány mellet lenézve rá, hogy most mi lesz, miközben ő lassan megmozdulva áll fel, így nézek rajta én is végig. Mert nő, mert egy lánnyal van dolgom, mert ismeretlen és mert végig szeretnék rajta nézni. Pusztán csak ennyi.*
- Örvendek Vixi. Völgyesi Félix. *Mutatkozom be miközben elfogadom a kéznyújtást, s finoman kezet fogok vele, igyekezve nem nagyon összeroppantani vékony kezét, melyre ha hagyja egy apró csókot lehellek. Semmi más szándékom nincs, csak szeretném mosolyogni, vidámnak látni, legalábbis nem letörtnek és szomorúnak. Figyelem kezét, amint arcom felé nyúl nem érve hozzá.*
- Hát, azt megköszönném! Arra már nem volt időm, meg orvos sem vagyok! *Mosolygok, s bár lehet ment volna az eltüntetése, túlzottan nem áldoztam rá időt.* -Egyébként nem fáj, csak ha hozzáérnek! *Teszem hozzá. Még jó hogy nem látja, hogy szédülök a fejemre mért ütéstől, melynek köszönhetően hátul felszakadt a fejem, de azt már helyrehoztam és alig látszik belőle valami.*
- És én... tudok segíteni? Vagy ez olyan dolog amiben én nem tudok, igaz? *Kérdem csöndesen a szemét fürkészve. Egy megérzés azt sugallja nem éppen a barátnőjével veszett össze, hanem emögött szerelem áll.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 7:42 pm

*Nem szoktam meg, hogy ilyen kevés ruhában elém sétál egy srác, így hát picit zavarba is jövök és bár tudom, hogy a boxer olyan, mint egy fürdőnadrág, de mégis, oly sok látszik a másik testéből, hogy képtelen vagyok teljesen figyelmen kívül hagyni ezt a jelenséget. Barátságosan elmosolyodva köszöntöm őt és miután a zene is elhallgat, már nyugodtabban tudunk kommunikálni egymással, hiszen úgy sejtem, hogy azért jött ide, mert szeretne egy picit beszélgetni velem.*
- Uhh, az tényleg kellemetlen lehetett. De még mindig jobb, mintha valaki bántott volna. *mondom is neki kedvesen és végül felkelve mutatkozom be neki, így kezem erős kezébe kerül és már biccentek is felé.*
- Én is örvendek! *ekkor éri a puha csók a kézfejemet, mely igazán meglep, rég kaptam már ilyesmit, talán utoljára Gabrieltől. Ahj, ő is úgy hiányzik nekem, de mégse tudok mit tenni, elment és kilépett az életemből, ő is. Én mindig csak így járok, de nem, nem akarok megint ezekre a férfiakra gondolni, így inkább kezemmel a sérült arc felé nyúlok, majd rá is kérdezek a gyógyításra.*
- Csak bízd rám. *és végül tenyeremmel a seb felé nyúlok, így várva türelmesen, hogy a meleg elkezdjen áramolni a másik szeme irányába, miközben én koncentrálok és pár pillanat múlva a magnetizációnak hála a sérülés teljesen eltűnik és most már a fájdalom is vele együtt.*
- Így már jó is. *engedem le kezem magam mellé, fejemet picit megbillentve, majd ez után le is csüccsenek és megpaskolom picit magam mellett a fűvet, jelezve, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Ismét úgy ülök le, hogy a szoknyám ne mutasson többet a kelleténél, tehát figyelve minden részletre és csak ez után fordulok a másik felé.*
- Ha tudod, hogy a férfiak miért lépnek le akkor, amikor egy kapcsolat már kibontakozott és a nő teljesen szerelmes, akkor tudsz segíteni. Mert sajnos én nem tudom a választ és mindig így járok... Ezek szerint, csak addig vagyok jó, amíg nem leszek szerelmes beléjük, utána már nem kellek... *hajtom is le picit a fejem, kezeimmel pedig a fűvet kezdem el birizgálni. Tényleg nem tudom, hogy mit mondhatnék, de minek tagadjam az egyértelműt? *
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 7:57 pm

*Ha valaki ma odajött volna hozzám mondván, hogy ma majd kedvesen fogok valakivel beszélgetni akkor egyenest kiröhögtem volna, mert erre a legparányibb esélyt sem láttam, most pedig mégis itt állok egy szál vizes boxerban a lány előtt, éppen bemutatkozván neki, beszélgetésbe elegyedve vele. Elmosolyodom mondatán, ami a bántást illeti. Fején találta a szöget, de nem mondhatom most már, hogy így történt, ezért hallgatok. Még segíteni is szeretne a monklimat látva, ami nem lenne rossz ötlet, mert nem szeretem ha sérülés van rajtam, nemhogy az arcomon, amit nem tudok elrejteni. A bemutatkozást követően egy enyhe csókot is lehellek kézfejére, hogy jobb kedve legyen, hogy fontosnak és szerethetőnek érezze magát. Nincs elveszve a világban, én látom, ahogyan más is.*
- Köszönöm! *Továbbra is tartom a szemkontaktust, mert ő is ezt teszi, nem néz le vagy arrébb, s úgy illő hogy én is figyeljem, meg még a segít is rajtam. Lassan el is tűnik az éktelen ütés a szemem alól, lassan megtapogatva érzékelem, hogy már nem is fáj.* - Tényleg köszi! *Mást nem tudok mondani. Hálás vagyok neki az egyszer biztos. Leülnék én, de vizes vagyok, ezért felemelem a kezem, hogy várjon egy kicsit majd hátrébb szaladok a fához, hogy magamhoz vehessem a ruháimat és a mappát, majd visszatérek a lányhoz, magamra öltve közben a felsőt, így mégis jobb. Leülök végül mellé, vele szembe fordulva hogy jól láthassam.*
- Oh! *Ez egy olyan téma, amire nem fogok tudni válaszolni, hiába vagyok pasi. Nem hagytam még el egyetlen lányt sem, amikor szerelmes lett belém, de mégis látom hogy ez nagyon bántja, szóval elő kell drukkolnom valamivel.*
- Nem tudom milyen srácokkal lehettél, de akkor nem találtad meg az igazit. Az igazi nem hagy el egy ilyen csinos és kedves, segítőkész lányt. Hidd csak el! És az ilyen srácok miatt nem éri meg szomorkodni. *Figyelem miként vélekedik arról amit mondok. Tisztában vagyok vele, hogy elég egyszerű és letisztult amit mondok, de nem látok bele azoknak a srácoknak a fejükbe.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 8:06 pm

*Bár nem számítok most senkire se, hogy pont engem fog megszólítani, de ez mégis megtörténik és belül örülök is neki. Jól fog esni ez a kis társalgás, ugyanis eddig nem tűnik taplónak a srác és így még egy ismerősre szert tehetek. Én már nem kergetem magam hiú reményekbe, minthogy barátság... olyan nincs, valahogy... rám nem talál. Lassan felkelek, bemutatkozom és amikor ez viszonzásra lel, már a seb eltűntetésével is foglalatoskodom és miután mindez kész, csak megnézem a most már egészséges arcot.*
- Így azért mégis csak jobb. *végül lecsüccsenek a puha fűbe, ahol őt is szívesen látom, de mivel érzékelem, hogy valami még hiányzik neki, így csak érdeklődve nézek utána, majd amikor már felöltözik és még egy mappát is magával hoz, rögtön emlékek villannak be, méghozzá egy olyan fiúval kapcsolatban, ahol én rontottam el a barátságot, mert az tényleg az lett volna. Az az ittas csók nem számít, mindketten tudjuk. Most mégsem hozom még mindezt szóba, majd talán kicsivel később, inkább a problémámra térek rá, ha már Félix így rákérdezett a dologra és ahogy arra számítottam, nem igazán tud mit kezdeni a kapott információval, de hát mit is vártam?*
- Kedves vagy, de én mindkettőnél úgy éreztem, hogy nem kell más... én... én még most is szeretem, de két hónapja nem láttam és szerintem ez azt jelenti, hogy nem kíváncsi rám. Szerinted ez szakítás? *tudnom kell igen, muszáj tudnom, több embert meg kell kérdeznem, hogy letisztázzam magamban, hogy tovább léphessek, hogyha úgy van. Na persze nem könnyű, de ki tudja. Elég helyes srác Félix, biztosan van tapasztalata a kapcsolatokban. Na de a válasz után azért picit közelebb hajolok hozzá, feltérdelek és a mappa fölé hajolok.*
- Csak nem rajzolsz? Megnézhetem? *kérdezek is rá kíváncsian, próbálva terelni magamról a témát, mivel nem szeretném lelki szemetesládának használni szegényt, nem azért jött ide, hogy engem hallgasson, így ideje jobb társasággá válnom, talán sikerül.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 8:21 pm

*Valóban jobb így az arcom, hogy már nincs rajta az a csúnya monokli, s ez megint egy lánynak köszönhetem, most éppen Vixinek. Valahogy rajtam mindig a csajok segítenek. Hol Daph, hol egy másik lány, hol ez, hol az, az orvosiba sosem megyek le, pedig olykor lehet egyszerűbb lenne. Viszont ha nem lenne seb, nem gyógyítaná meg és talán nem kezdtünk volna beszélgetni, kitudja. A lány leül s mutat maga mellé, hogy foglaljak helyet, amit nem utasítok vissza, csak előbb össze kell szednem az elhagyott cuccaimat, ami a ruháimból és a mappából tevődik össze. A felsőt magamra kapom, a nadrágot meg egyelőre magam mellé teszem, míg meg nem száradok, persze varázslatot is használatnék, de jó idő van ahhoz, hogy vizes legyek, noha a napból most nem látszik semmi, engem ez nem zavar.*
- Oh hát sok mindent lehet érezni... *Kezdek bele mosolyogva, talán túlságosan is mosolyogva, mert tudnék én is mesélni ezer meg ezer történetet.* - Saját véleményem szerint az ember sok mindent érez, de a fele se igaz, mármint megbocsájts, nem a te érzelmeidet vonom kétségbe, csak annyit akarok kihozni belőle, hogy lehet úgy érzed, de mégsem annyira igaz.. mert hát... mindkettő, te magad mondtad.. és az igazi csak egy van.. nincs másik... harmadik. Igazi csak egy van, nem több! Szóval akkor az első a nagy szerelem, a második már csak amolyan pótlék, az űr kitöltésére... ez kusza, nem megmagyarázható! *Árad belőlem a költő, csak nem tudom érek is-e vele valamit, de látom, hogy nem túl sokat szeretne erről beszélni, már csak azért is mert egyből tereli a témát a mappára, ami az ölemben nyugszik. Nem nehéz észrevenni, már vaskos, noha sok minden van a papírokon kívül is, ezért óvatosan nyitom fel, kiszórva belőle a pennát és a tintát, egy ceruzát, hegyezőt, zsebkendőt, tust és még pár csecsebecsét ami a rajzoláshoz kelhet, csak ezután tűnnek fel a papírok, mindegyik más. Valamelyik keményebb vagy vastagabb, másik pedig könnyű és vékony, vagy éppen majdnem átlátszó. Egyik másik régi, pergamenre hasonlító, épp mi akadt a kezembe. Lényegében bármire képes vagyok rajzolni, amin fog valamilyen formában a tinta, vagy a grafit.. esetleg a varázslat.*
- Tessék! *Nyújtom végül át a teljes mappát benne a rajzokkal, egyedül egyetlen egyet veszek ki, melyen Daph van. Nem beszéltem meg vele, hogy láthatja-e más is, s mivel nem kizárt hogy a csaj ismeri, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. A mappában talál tájról, madárról, tetoválásokról (köztük a mancsos-farkasost), de már van benne pár diákról is, hol egyről, hol csoportosan, éppen hogy volt hozzá kedvem. A legutolsó pedig a kastélyt ábrázolja teljes valójában.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 8:34 pm

*Miután mind a ketten helyet foglalunk a puha fűben, elmondom neki, mi nyomja a szívem és próbálok is tőle tanácsot kérni. Persze nem ismerem, így nem is feltétlenül fogok igazat adni annak, amit mond, de lehet, hogy a helyes pofi mögött egy igazán bölcs ember bújik meg, én pedig ezt mindjárt ki is derítem. Bele is kezd a beszédbe, de ahogy halad tovább és elmondja a saját álláspontját, úgy kezdek kissé mérges lenni és fejemet is megrázom cseppet, mégis hogy mondhat ilyet?*
- Félreértettél! Én most Noelt szeretem, akivel együtt vagyok, ő a második párom és nem is kell más! Szeretem és nem pótlék, nem egy űrt akarok vele kitölteni, de ezek szerint te nagyon nem érthetsz a szerelemhez. *kezeimet össze is kulcsolom magam előtt puffogva, mivel ez van, hogyha valaki kihoz hirtelen a sodromból. A spanyol vérmérséklet ugyebár... De próbálom ám rendezni ezt az egészet, így felé is fordulok és inkább témát váltok, azt hiszem, hogy több tanácsot nem fogok kérni tőle, tehát a mappáé lesz a főszerep, amit ki is nyit, majd ez után a lapok tömkellege kerül elő, én pedig lassacskán egyesével magamhoz veszem őket.*
- Hű, nagyon szépen rajzolsz! Főleg ez tetszik. *húzom is ki azt a papirost, amely a kastélyt ábrázolja. Szépen el is merengek rajta, majd vissza is adom Félixnek, hiszen nem benyúlni akarom, de tényleg szép és ez dícséretet érdemel.*
- Egyébként engem is lefestettek már, elég fárasztó volt. *mosolyodom is el, osztva ezzel meg egy kis információt a másikkal. Igen, itt Dorian képe villan be a lelki szemeim elé, jó kis nap volt és azóta is örülök annak a rajznak, amit tőle kaptam.*
- Egyéb hobbyd is van? Csak mert azt látom, hogy úszni és rajzolni szeretsz, de mi vonz még? *kérdezősködöm egy kicsikét, ismét egy olyan téma felé terelve ezt az egészet, amely talán elég semleges ahhoz, hogy ne az én magánügyem legyen kivesézve.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-19, 8:50 pm

*Mintha egyre többen kérnének tőlem ilyen szempontból tanácsot, ami nem egyszerű, mert én nem ő vagyok, vagy azok a srácok, így aztán nem is nagyon tudok mire jutni a dologgal, de mégis elmondom a véleményemet, melyre egyből megkapom a magamét. "Nem értek a szerelemhez!" Hát jellemző, hogy ezt kapom, ezek szerint kicsit megbántottam, melyet sajnálok, mert nem akartam, távol álljon tőlem. Mégsem teszem szóvá az engem illető mondatot, mesélhetnék én neki arról, hogyan is értek én a szerelemhez, de ha így gondolja, hát így gondolja, nem fogom magyarázkodni.*
- Meglehet, sosem tudtam hogyan kell a lányokkal bánni... *Emelem fel lassan egyik szemöldökömet, persze mosolygok közben, nem bántott meg és nem is vettem magamra, viszont miért ne játszhatnék a dologgal egy kicsit. Végül eközben átadom a mappát, hogy megnézhesse a rajzokat, amiket készítettem. Egyik-másik valóban jól sikerült, de még igencsak kezdő vagyok, sokszor szenvedek egy-egy rajzzal, tán csak az igazi ihlet hiányzik. Mikor előveszi a kastélyos képet elmosolyodom, sokaknak tetszik.*
-Köszi, tényleg jól sikerült, nekem is tetszik, de örülök hogy neked is bejön! *Mosolyodom el a szemét fürkészve továbbra is. Visszaveszem a mappát amikor végzett velük s lassan egyesével visszapakolok bele. Ma sem lesz rajz.*
- Igen? Hát, azt nem csodálom. Bár engem még nem rajzoltak le, csak én rajzoltam másokat, de tényleg nehéz feladat mozdulatlan maradni, ezt aláírom. Mondjuk egy jó rajzoló bármire képes, mozgó dolgot is letud úgy rajzolni hogy az teljesen tökéletes legyen... *Persze ehhez már tényleg nagy tehetség kell, magam is csak próbálkozom vele. Érzékelem, hogy tereli minél távolabb a témát magáról és magánügyeiről, nem is firtatom így a dolgot s készséggel felelek az újabb kérdésre.*
- A motorokat, de azt nagyon, jah és a szép lányokat! *Nevetek fel halkan utóbbi szavamon, tudnék mit mesélni, volt pár afférom, de nem megyek bele tovább.* - És te? Miket szeretsz? Látom a zenét azt igen, de neked van valami különleges vagy érdekes hobbyd? Jut eszembe, nem vagy éhes vagy szomjas? Bár azt sem kérdeztem, hogy zavarok-e... *Vakarom meg tarkómat, ami igen rossz mozdulat volt tőlem. Felszisszenek és a szememet is behunyom egy pillanatra.*

//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-23, 12:36 am

*A repülés egy kis nézeteltérést szül közöttünk, elvégre bár nem ismeretlen számomra a magasba emelkedni mugli koromból, attól függetlenül is vonz egy másik lehetőség, na és a következmények... mint hallom azonban esélyem sincs.*
- Áh, szóval a legjobbaktól elzártak. Nagyszerű. *morgolódom kicsit csalódott féltékenységgel, elvégre a lány szavaiból kivéve mind a két lehetőséget művelheti, nem úgy mint én. Mikor azonban tapasztalatlannak nevez, kissé fel is vonom szemöldököm egy pimasz mosollyal.*
- Nahát, akkor te ebbe vezetsz majd be, én pedig biztosan találok valamit, ami hasonlóan ismeretlen neked. *kacsintok rá, értse úgy ahogyan szeretné, de a kacér vigyor nem tűnik el, egészen addig, míg ölembe nem kerülve beszélgetünk tovább, tervezgetve, illetve megragadva egy bizonyos témánál, mégpedig Aideen új ismereteinél, így egy csöppet nyakánál maradok, míg belecsókolok. Nem ijeszt meg.*
- Azért engem sem ejtettek a fejemre. *jegyzem meg gonoszkás mosollyal miután vérét veszem, hogy tovább tervezgethessünk, s mint látom, tetszik neki amit ajánlok, így már gondolkodom is az útvonalon.*
- Nem hiszem, hogy annyi helyisége van mint a ti kastélyotoknak, de ettől függetlenül található a mienkben is ez az. Persze mások szobájába nem megyünk be... *felelem belegondolva hogy hány őrült is található itt... Azonban pont azért, mert képes megvédeni magát, nem is aggódom sem a most, sem a jövő miatt mikor meglátogat, és szerintem szabadon kelhet-járhat, biztonságban. Ideje azonban távozni, s választásával együtt indulok le, hogy kiérve a kastélyból egy csónakba ültessem, addig természetesen ölemből áthelyezve máshová, s amint a túlpartra érünk, már ismét karjaimba kapom, hiszen nincs vesztegetni való idő, így suhanok vele végig Seolon, a tóig, mi most a célpont, ahol is leteszem.*
- Mondd... hogy is tervezted ezt? *villantok meg egy pimasz vigyort, míg közelebb is sétálok a vízhez. Őszintén szólva egyre inkább fokozódik bennem a kíváncsiság ezért is állok meg, hogy szemügyre vegyek, várakozóan csillogó tekintettel.*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Szivárvány tó - Page 15 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-23, 3:07 am

//olvad//
*Örülök, hogy vannak olyan dolgok, amikre én taníthatom meg Azraelt és nem pedig ő engem, így mindjárt feljebb értékelem magam, valahogy többnek érzem és mintha tényleg számítanék, hiszen tudást is szerezhet tőlem, nem pedig egy kislánynak fog tekinteni, ez pedig iszonyatosan jó érzés. A pimasz mosoly láttán viszont kíváncsian tekintek bele a szép szempárba és most nem tudok tovább magabiztos lenni, picit el is pirulok, ismét csak az ő kedvéért.*
- Ahogy ismerlek, elég kreatív vagy, eddig is találtál már olyat. *felelek is neki, majd végül az ölében kötök ki, ugyanis úgy óhajtja véremet venni, hogy ismét ilyen közel vagyok hozzá, mint szinte mindig, de azért egy kis megjegyzésre még telik, aminek hála nem morgolódást kapok, hanem egy lágy csókot puha nyakamra, mitől a hideg is kiráz.*
- Tisztában vagyok vele, ettől olyan izgalmas ez az egész. *nyelek is egy picit, majd jöhet a sikkantás, ahogy a harapás is, mely jó ideig eltart, én pedig már meg is érzem a csodás méreg hatását, mely további lazítást eredményez nálam, de egy pillanatra se bánom, élvezni szeretném most az együtt töltött időt. A kastélyos szavakra nem reagálok különösebben, majd ha körbevezet, akkor úgyis látni fogok mindent, inkább izgatottan várom, hogy megérkezzünk a tópartra is, ahova ismét oly gyorsan suhanunk, hogyha erre is jár valaki, nem valószínű, hogy észre is fog venni. Még pár pillanat és el is érjük a célpontunkat, hol lábaimra is állok és már érzékelem is, hogy valamiről megfeledkeztem, de mégsem tudok annyira aggodalmaskodni, így tárom szét picit karjaimat.*
- Úgy, hogy segítesz megszabadulni pár ruhától, hogy nehogy vizesek legyenek. *a cipőkből idő közben szépen ki is bújok, de reménykedem benne, hogy némi segítségre lelek Azraeltől. Picit félek ettől az egésztől, oly ismeretlen ez számomra, főleg ez a magabiztosság, ami kissé már rájátszott, ez nem teljesen én vagyok, de a méreg és az, amit akarok, most erre ösztökél, változnom kell. De tekintetem ismét oly édessé válik, picit félénkké, de mégis, szeretném, hogyha hozzá méltó lehetnék, nem pedig egy igazi kislány, aki eddig voltam, talán így... talán így már kellek neki, igazán és rájön arra, hogy nem vagyok én annyira kicsi hozzá képest.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-23, 3:30 am

*Érdekes lesz innentől fogva a találkozásunk, hiszen végre Ő is képes lesz megvédeni magát, már nem szorul segítségre, méltó ellenfél, aki képes megvédeni magát, és kiállni minden téren gondolataiért, érzéseiért, önmagért... mintha érne a lány, így a testvér és apa szerep kiesik, most már csak barátja és kedvese lehetek. Ez izgalmas fejlődés.*
- Bizony... *suttogom egy kis mosollyal.* - Mennyi mindent nem láttál még. *hagyom rá, hogy megmaradjon a titokzatosság sejtelmessége. A fantáziájára bízom. Tudom, hogy érti mire gondolok, de az hiszem a kimondatlan egyezség miatt olyan izgalmas. Hamarosan viszont ölemben köt ki, végre a megérdemelt helyen a félreértések és veszekedések sorozata után, na és persze a hatásos belépő hozta beszélgetés elmúlásával.*
- Egyetértek. *dörmögöm nyakába, ezzel lezárva a témát, mikor érzem remegését kis csókomra a puha fehér bőrén, mibe hamarosan fogam váj bele, elvégre ez mindkettőnknek előnyös. Neki talán vissza kell rázódnia, elsőre esetleg fáj, de végül ugyan úgy élvezi a kölcsönös kihasználást mint én, mitől mind a ketten jobb állapotba kerülünk végül. El is indulunk tehát átszelve a kastélyt és Seol szigetét emberfeletti gyorsasággal, míg ölemben tartom, hogy célunkat is elérjem, azaz a tavat, ahol újabb izgalmak várnak rám... és rá, az ötlet és a helyzet miatt. Szavaira kissé elvigyorodva lépek oda, hogy egy gyors mozdulattal könnyedén húzzam magamhoz derekánál fogva magabiztos mosolyommal. Egész lényemből árad a határozottság ahogyan felmérem, majd kezem elindul, hogy kigomboljam felsőjét, s közben hozzá simulva nyomjak homlokától lefelé egészen nyakáig apránként haladva - a száját kihagyva -, egy-egy csókot a puha bőrére minden egyes gombnál, s végül lehúzzam róla felsőjét. Ha ez sikerül, és nem utasít el, fel is mérem a látványt, elvégre elméletileg csak egy melltartó lesz rajta, de a nadrágtól magának kell megszabadulnia, mert én saját dzsekimet dobom a földre, és veszem le pólómat, majd rúgom le bakancsom, és lépek ki nadrágomból.*
- Ne izgulj, csak úszunk. Gyere. *nyújtom felé kezemet, s ha elfogadja, akkor a vízbe vezetem, hogy együtt mártózzunk meg. Kíváncsi vagyok, mihez kezd a helyzettel.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Szivárvány tó - Page 15 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime2012-07-23, 3:37 am

*Még nem tudom, hogy mit hoz számomra ez az éjszaka, de elterveztem, hogy változom és ez így is fog történni. Már unom azt, hogy mindig én vagyok a védtelen kislány, mindenki számára, a megközelíthetetlen nemes, hát ezennel szeretnék ezen változtatni. Így hagyom, hogy elvigyen a tó partjáig, ahol viszont lábaimra állva jegyzem is meg neki, hogy bizony most rá bíznék egy kis feladatot, melyet tudom, hogy nem fog visszautasítani... a legutolsó találkozásunk óta. Azóta úgy érzem, hogy talán tényleg kellek neki, fontos lehetek, számítok neki, éppen ezért nem fogja kockáztatni, hogy elveszítsen. Ahogy magához húz, úgy kerülnek kezeim izmos mellkasára, majd tekintek fel cseppet félénken szemeibe, már ameddig láthatom őt, ugyanis nemsokára már puszikkal árasztja el pofimat és a ruhámtól is megfoszt, pontosabban felsőmtől, de a nadrág marad, inkább a továbbiakban csak magával foglalkozik.*
- Csak nem félsz levenni rólam mást is? *kérdezek is rá pimaszul, hiszen a fogadóban is eddig jutottunk, de nem fogok várakozni, kezeimmel csak lassan kibújtatom a gombot a lyukból, majd a cipzárt is lehúzom és végül a naci is a földre kerül, így láthatóvá válik a francia bugyim is, mely szépen simul rá testemre. Nem, véletlenül se húznék fel még egyelőre tangát, az számomra túl merész, túl sokat mutat, így hát ennyivel kell megelégedni, de ezek a darabok is oly szépek, sok férfi többre értékeli őket, mint a tangák, mert sejtelmesebb, nem mutat annyit, nagyobb a meglepetés. Egyébként picit azért zavarban vagyok, ahogy most így, alig valamiben ácsorgom mellette, de mint érzékelem, tudhatja Azrael is mindezt.*
- Nem izgulok. *hazudom, de kezem máris kezébe helyezem, így ha minden igaz, akkor már a vízbe is tudunk érni, ahova nyugodtan sétálok be mellette és bár kissé hűvös, mégis jól esik most ez testemnek, tehát el is eresztem Azraelt, majd a víz alá bukva úszom picit beljebb, hogy aztán pár méterrel arrébb ismét a felszínre jöhessek. Fekete tincseim most testemre tapadnak, én pedig kíváncsian nézek a másik irányába.*
- Tetszem neked? *muszáj rákérdeznem, úgy érzem, hogy ez nélkül nem tudok most létezni, tudnom kell, hogy miként is néz rám, hogy vajon... legalább most, megindítok-e benne valamit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
15 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: