Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 8:52 pm

*Kellemes, de egyben kissé unalmas is ez az ücsörgés a tó partján. Leginkább azért unalmas, mert nincs a srác mellett Hecate. Az utóbbi hetekben alig látta őt a fiú, s a szépség mindig arra hivatkozott, hogy sokat kell tanulnia. Nem igazán érti még mindig a srác, hogy mit kell ennyit készülni, hisz ismeri Hecet, nem egy buta lány, és bár nem is túl egyszerűek, de simán megoldhatóak a vizsgák is anélkül, hogy az ember beleroskadna a tanulásba. Egy sóhaj mellett vesz fel egy lapos követ a víz alól a fiú, majd kicsit szemügyre veszi, s végül elhajítja, hogy kacsázzon vele. Hát... nem jön össze, rögtön elmerül a vízben, ahogy eléri annak felszínét, de ekkor valami furcsa dolgot tapasztal. A saját nevét hallja, méghozzá Hecate hangján, de nem maga körül valahonnan, hanem az égből. Meglepetten kapja fel a fejét, a látványtól pedig majdnem hanyatt esik a szikláról.*
-Hecate? *kérdi kissé hitetlenkedve, mivel leginkább a griffet látja, s nem párját. Az állat viszont pillanatokon belül landol a földön, hátáról pedig le is ugrik a lány. Eléggé meglepetten pislog a páros felé a srác, hisz addig rendben van, hogy a másodikba kerüléssel egy famulus is társul az ember mellé, na de egy ekkora griff? Főleg úgy, hogy neki egy lábszárközépig érő sivatagi rókája van, erre Hec beállít egy ekkora lénnyel. Nem semmi. A lányka arca gyönyörű, főleg ahogy örömtől sugárzik most, viszont mikor megtorpan az utolsó lépéseknél, Scott kizárja fejéből a famulust, s inkább kettejükre koncentrál.*
-Szia! Te is. *biccent is egy aprót, és hát nem csak Hec az, aki nem tudja, hogy álljon a másikhoz hirtelen. Hetek óta szinte nem is látta a lányt, most pedig ez a talpig fekete szerelés önkéntelenül is eszébe juttatja megismekedésük idejét, mikor a lány még Sairussal próbált összejönni, s hogy neki tetszen, sötétebb ruhákat hordott. Talán csak a pár hét kihagyás teszi, de sajnos a rossz gondolatok megjelennek fejében, hogy talán valaki mást talált Hec, s ennek is köszönhető a ritka találkozás, nem csak a tanulásnak. Azért felkeül a helyéről, de ha már a lány nem tette, ő se lép most oda, hogy csókot vagy puszit adjon a másiknak.*
-Látom sikerült a Jelmágia vizsgád. Szép famulus. Szerintem a tiéd lesz a legextrább a másodikosok között. *pillant először a kékségekbe, majd ismét az állatra, mert hát nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Szivárvány tó - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 8:59 pm

*Engem is meglep, hogy pont most futok össze Scottal, de hát tegnap végeztem és azóta nagyon sokat aludtam, na meg ettem, mert be kell ismernem, picikét megfeledkeztem az étkezésről a sok tanulás miatt, de Ares tett róla, hogy ne mást csináljak, minthogy most elsősorban magammal foglalkozzak. Na de most mégis a levegőn vagyunk és ahogy Scottot kiszúrom, úgy érkezünk hát földet, majd nemsokára az érdekes arckifejezést kezdem el tanulmányozni, így figyelve hát meg a fiút, miközben a famulusomat méregeti és arcom teljes mosolyában pompázik, láthatóan élvezem a jelenetet, de a griff csak karmaival kezdi el kaparni a földet.*
- Hé nyugi, ő a barátunk, nem fog téged bántani és te se őt. Rendben? *vonom össze szemöldököm, miközben a griff fejét simogatom, de ez után a fiúhoz lépek és amikor látom, hogy tartja a távolságot, nyelek egy aprót. Nem tudom, hogy mi történt, lehet, hogy megunta, hogy velem van, de inkább nem teszek most még semmi elhamarkodott dolgot sem.*
- Öhm, tudod... nem igazán van igazad. Sokáig nem találkoztunk, de rengeteget kell tanulnom és bepótolnom mindent. *magyarázom meg a fiúnak a dolgokat, majd végül csak picit közelebb lépek hozzá és kezem lágyan a kezébe teszem, így cirógatva végig ujjam hegyével a kezét.*
- Harmadikos vagyok... évfolyamot léptem és így a másodikos tárgyakból vizsgáztam. Szinte egész nap tanultam, meglepetés akart lenni. Jövőre járhatunk együtt órákra és együtt is végezhetünk. *csak úgy sugárzom, de azért karikás szemeim a fekete smink mögött jelzik, hogy nem hazudok neki, teljesen igaz az, amit mondok.*
- Nagyon haragszol rám? *kérdezek rá minderre, mert ahogy nézem, nincs igazán jó passzban és végül el is eresztem őt, picit hátrálva is.* - Vagy találtál valaki mást? *tényleg hosszú volt ez az idő, de én annyira ragaszkodom még mindig hozzá, hogyha muszáj lenne, talán még elengedni is képtelen lennék, de egyenlőre nyugalmat erőltetek magamra, viszont a griff csak mérgesen járkál ide-oda, megérzi, hogy valami bánt engem, hogy valami bajom van és most nem is szólok rá.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 9:24 pm

*Nem számít társaságra most a srác, mivel idefelé jövet senkivel nem futott össze, úgy gondolja, hogy egyedül fog ücsörögni a tó partján. Hecate megjelenésére pláne nem gondol azok után, hogy az utóbbi időben alig látja. Most mégis ez történik, méghozzá egy griff hozza a hátán, ami nem kicsit lepi meg a srácot. Valahogy nem gondolta volna párjáról, hogy pont egy ilyen állatot fog teremteni magának, majd ha a Jelmágia vizsgát csinálja, így mikor a páros már a földön áll, akkor is elképedve figyeli a lényt, akinek viszont úgy tűnik, hogy nem tetszik ez a nagy bámulás. Scott viszont nem foglalkozik tovább a lénnyel, ahogy a nyugtatásával sem, inkább csak az elé sétáló lányra figyel, akivel nem is tudja, hányadán állnak pillanatnyilag. Szereti ezt a görög szépséget, viszont az elmúlt hetek, na meg most ez a teljesen fekete szerelés miatt nem kívánt gondolatok ásták be magukat a fejébe, így csak feláll a helyéről, de nem közelít a másikhoz. Nem fogja rögtön ezzel letámadni a lányt, egyelőre a griffről szól pár szót, mikor azonban meghallja, hogy nincs igaza, s hogy Hecnek pótolnia kellett, kissé összébb szöknek szemöldökei, mert nem érti a másikat.*
-Bepótolni? Mit kellett neked bepótolni? *kérdi, miközben a szépség elé lépve fogja meg kezét, finoman végig is simítva rajta. Mikor azonban kimondja a következő két szót, Scott szemei nagyra tágulnak.*
-Hogy... micsoda? Harmadikos? *kérdez vissza, mivel újabb döbbenet érte, pár percen belül már a második. Így elnézve a lány arcát a ragyogáson túl tényleg fáradtnak látszik. Viszont úgy tűnik, nem csak ő gondolt olyanra, hogy a párja mást talált, mivel Hec elő is áll ezzel a kérdéssel, s kissé el is hátrál Scott-tól, de ő hirtelen pislog párat.*
-Mi, én? Dehogy találtam, nem is kerestem. *vágja rá, majd Hec keze után nyúl.*
-Én is azt hittem, hogy neked kell valaki más helyettem. Főleg ez a fekete szerkó hirtelen. Tényleg azt hittem... *böki ki, s érez is némi gombócot a torkában. Ezek szerint tévedett, de az érzés nem száll el olyan hamar, mint a felismerés.*
-És hogy haragszom-e? Nem... szörnyű volt ez a pár hét, de nagyon megleptél ezzel a kettős évfolyamlépéssel. *végre a mosoly is kiül a srác arcára is, miközben közelebb húzza magához Hecet, hogy megölelhesse. Sokáig így is maradnak, de végül valami bevillan a srácnak, így elengedi a lányt az öleléséből, s a szemeibe néz.*
-Viszont... így hamarabb lettél harmadikos, mint én. Én még nem tettem le minden vizsgát. *kissé el is húzza száját, hisz nem elég, hogy vagy húszszorakkora a lány famulusa, mint az övé, de még előbb is lép harmadikba, mint ő. Na erre aztán tényleg nem számított.*
-Na és hogy mentek a vizsgák? Egyáltalán hogy tudtál egyszerre ennyi anyagot a fejedbe sűríteni? *érdeklődik kicsit, hisz azért ez tényleg nem semmi teljesítmény.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Szivárvány tó - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 9:44 pm

*Ahogy érzékelem, eleinte nem igazán tudja felfogni Scott, hogy mit is kellett nekem pótolni, de amikor kibököm neki a nagy titkomat, amit oly nehéz volt előle eltitkolnom, akkor bizony majd leesik az álla, ezt én is látom, így bólogatok aprókat mosolyogva, miközben édes vonásait figyelgetem.*
- Bizony! Tudom, hogy csak itt ismerkedtem meg a mágiával, de úgy érzem, hogy remekül képes vagyok uralni és bár a másodikos tárgyak igen durvák, de valahogy... megfogtak és hát, most egy szinten vagyunk legalább. Örülsz neki? *nem érzem annyira így a dolgokat, így kicsivel később még azt is megkérdezem tőle, hogy nem talált-e valaki mást, de ahogy hallom, hogy nem is keresett, csak bólintok.*
- Na azért. *kacsintok rá játékosan, de amikor visszakapom a kérdést, akkor rajtam a meglepettség ideje, így nyelek is hozzá.*
- Mi? Nem, dehogy... egyszerűen tanultam, ahogy mondtam. Nézd! *húzom fel hasamnál a fekete pulóvert, mely alatt a hófehér pólóm is látszódik természetesen.* - Ennek az összeállításnak most semmi köze nincs senkihez. Csak így volt kedvem felöltözni és ennyi, tényleg. *bizonygatom neki édesen, majd amikor meghallom, hogy nem haragszik rám, majd át is ölel, boldogan bújok bele erős karjai közé, beszippantva kellemes illatát, hiszen Scott mindig, mindenre ad, ami a külső megjelenést illeti és nemsokára már csak picit távolodunk el egymáshoz, amíg egymás szemeibe nézhetünk.*
- És most ez miatt irígy vagy? Te is megcsinálhattad volna már... de akkor, mit csináltál, amíg nem találkoztunk? *most ismét rajtam a kikérdezés ideje, na de ez után Scott jön, én pedig csak sóhajtok.*
- Nagyon jó lett mind és úgy, hogy semmi mást nem csináltam... egész nap tanultam... erről Ares is tanuskodhat. *mutatok a griff felé, ezzel be is mutatva őt Scottnak, mert hát erről nem feledkeztem meg.*
- Na és Narin hol van? Be akartam mutatni őket egymásnak, biztosan jól kijönnek majd. *én és az örök optimizmusom, mert hát látszik rajtam, hogy így érzem, de ezzel ellentétben Ares nem, így fújtat picit.*
- Érdekel a famulusom ugye? Mertix jellemet kapott, tűz jellemmel és a három képessége a gyógyítás, a védelmi aura és a mérgező csípés és karmolás. *meg se várom a válaszát, egyértelműen úgy értelmezem, hogy érdekli majd az, amire Ares képes.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 10:22 pm

*Nem kicsit lepik meg Hec szavai a srácot, miszerint ő máris harmadikos, így meglepetten tekint a másikra, miközben az magyaráz.*
-Hogyne örülnél, tényleg nagyon jó, hogy együtt járhatunk majd órákra, csak egyelőre még nem fogtam fel a dolgot. *nem semmi ez a teljesítmény, főleg, hogy még a lány is kiemeli, hogy itt ismerkedett meg a mágiával. Mikor azonban neki lesz szegezve a kérdés, hogy talált-e magának valaki mást az elmúlt hetekben, rögtön ellenkezni is kezd, hisz erről szó sincs, de ha már fel lett hozva, rögtön vissza is dobja a labdát, utalma a sötét öltözékre is, ami nem annyira jellemző Hecre. Ő viszont szintén rögtön ellenkezni kezd, bőszen mutogatva is a fehér pólót, hogy rácáfoljon Scott szavaira. Annyira édes így, na meg amúgy is, hogy Scott rögtön magához is húzza, hogy végre újra megölelhesse, mert ez már nagyon, de nagyon hiányzott neki. Sokáig nem is ereszti el, de végül eszébe jut, hogy a lány a szintlépéssel is lepipálta, mivel ő még másodikosnak számít. A kérdést hallva viszont eleinte csak elvigyorodik, majd el is neveti magát.*
-Irigy? Nem, dehogy, már miért lennék? Én is az leszek, csak picit később. *vágja rá, de rögtön számon is lesz kérve, hogy miért nincs még meg a vizsgákkal, de a srác csak megcsóválja a fejét.*
-Nyugi, szinte már mind megvan. Csak a Tiltott mágia nem áll hozzám túl közel és semmi humorom a vizsgához. Inkább halogattam eddig meg jobban átnéztem az anyagokat, de pénteken én is megcsinálom. *a többi értelemszerűen már megvan neki, méghozzá nagyon jó eredméynyekkel, mivel nem egy hülye srácról van szó. Na de az is érdekelné ám Scottot, hogy Hecnek hogy sikerültek az ő vizsgái, főleg ennyi egymás után.*
-Ares? Találó név, amilyen morgósnak tűnik. *pillant a griffre a fiú, de aztán mosolyogva fordul vissza.*
-Gratulálok, tényleg nagyon ügyes vagy. *természetesen egy puszi is jár a puha ajkakra.*
-Ha minden igaz, még mindig fent alszik a szobámban. Viszont ne tegyünk elhamarkodott kijelentéseket. *vágja rá a srác hátrafelé mutatva a válla felett, majd azért arra is rátér, hogy nem biztos, hogy országos cimbora lesz a két varázslény, őt eddig legalábbis nem győzte meg Ares a kedvességéről. Hec viszont már tovább is mesél, mindent megosztva a sráccal a griffjéről, mire Scott kissé fel is nevet.*
-Nem mondom, ahoz képest, hogy mennyit tanultál még mindig eléggé pörögsz. Amúgy a tűz az eleme, nem a jellemes, de a többi stimmel. Viszont hogy én mit adok Narinnal plusz képességnek, arról még fogalmam sincs, pedig már nagyon el kéne dönteni. *teljesen más kettejük társa, minden tekintetben. Semmi közös nincs bennük, azon kívül, hogy famulusok, szóval egy újabb érv amellett, hogy nem biztos, hogy olyan jóban lesznek, de majd kiderül.*
-Na és hogy hogy pont griff? Honnan jött ez az ötlet? *kérdi, majd észbe kap, s mielőtt még válaszolhatna a másik, közelebb lép hozzá, s átkarolja a derekát, s ajkait a másikéra tapasztja. Hosszú, lágy, kellemes csókot ad, melyre annyi ideje vágyott már, s remélhetőleg Hec is, közben pedig a lányka hátán simít végig.*
-Bocs, de ez már nagyon hiányzott. *mosolyodik el a kékségekbe tekintve, miközben félretűri a leányzó haját kettejük közül.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Szivárvány tó - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-14, 10:42 pm

*Nem akarom, hogy félreértsen bármit is, még csak véletlenül sem, így tehát nem vagyok rest hófehér pólóm is megmutatni neki, amely láthatóan megmosolyogtatja. Nem is értem miért, én szerintem sokat fejlődtem, már nem vagyok olyan naív és gyerekes, mint amilyen voltam, szerintem kezdek felnőni, de hát ezek szerint ezt Scott még nem így látja, viszont amikor magához húz, izmos testét érezhetem, kezeimmel bátortalanul simítok végig a kabáton keresztül, így ismerkedve újból a hátával, hiszen régen érezhettem már és most igazán jól esik nekem mindez. Viszont mégis úgy érzem, hogy zavarja is részben ez az egész, ezért is térek rá arra, hogy irigy lehet, de a visszakérdezésnél nem válaszolok azonnal, csak vékony vállaimat vonogatom.*
- Mert a reakciódból úgy vettem ki, de ezek szerint tévedtem. *viszont most már csak azt kellene kiderítenem, hogyha nem tanult, akkor mégis mivel töltötte az idejét, de hamarosan ez is kiderül, így bólogatok hát hozzá.*
- Ühüm, értem... de szerintem a nehezén jobb túl lenni még az elején. *osztom meg vele az én álláspontomat is, majd hozom szóba a griffmadarat is, így mutatva őt be Scottnak is.*
- Jaj, ne mondj már ilyet. Csak a mertix jelleme miatt van mindez, de nem akartam mást... így a legjobb. *pillantok hátra és bár lehetne egy kezesbárány, véleményem szerint az nem passzolna hozzá. Na de ajka az enyémre kerül, én pedig hirtelen megfeszülök, meglep most a dolog, de aztán elmosolyodom, miután elválik tőlem.*
- Rendben, lehet, hogy igazad van... de majd úgyis megszokják egymást. Nincs igazán más választásuk. *döntöm oldalra a fejemet is kissé, majd mutatom be neki a griff képességeit is, de cseppet félrebeszélek, na sebaj, ez is én vagyok.*
- Oh, félremondtam, bocsi. Szóval nem tudod, hogy mit adj még neki? *gondolkodom el én magam is jól láthatóan, hiszen ismerem a famulusát és hát... őszintén szólva én se tudom, hogy mivel kellene felruházni.*
- Szerintem gyógyítást ne, mert az az én famulusomnak van és hogyha bajba kerülünk, Ares is tud segíteni. *mondjuk ahogy most méregeti Scott-ot, nem tűnik úgy, hogy a fiúnak is nagyon szívesen segítene, de majd ez a hozzáállás idővel talán változni fog.* - Egyébként szerintem biztos megtalálod majd a megfelelőt. *biztatom kedvesen, mert a famulus magán dolog, szerintem ehhez nekem sincs közöm, Scottnak kell eldöntenie mindent.*
- Hogy miért? Nézz utána a görög mitológiában és megtudod. *kacsintok rá, de ez a kacsintás félig sikerül csak, ugyanis máris magához von és átkarolja vékonyka testem, melyen érezheti, hogy még vékonyabb, mint szokott lenni és máris hosszú, édes csókjával bombáz, amelyet eleinte még csak félénken adok neki, de aztán egyre magabiztosabb leszek és úgy karolom át, csókolva még hosszabban, szemeim is lehunyva közben, de a griff megunja mindezt és inkább a tó fölött kezd el repkedni, majd az erdő irányába, de mindig olyan távolságba marad, hogyha kell, akkor segít, de erre ő köszöni szépen, nem kíváncsi. Amikor viszont véget ér a csókunk, kipirulva pislogok fel rá, fejemmel is mellkasához bújva.*
- Szeretlek. *csak ennyit mondok, másra most nincs is szükség. Hiányzott már nekem is és olyan jó tudni, hogy nem veszítettem el, hogy ő még mindig az a Scott, akivel annak idején összejöttem.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-15, 2:06 am

//olovad//

*Szerencsére hamar a végére járnak, hogy az aggodalom, hogy megcsalta valamelyikük a másikat csak egy rossz gondolat, mivel szó sincs ilyesmiről egyik félnél sem. Ez azért megnyugtató, így most már átterelődhet a téma más dolgok felé, amik kiteszik a páros idejének nagy részét ebben a hónapban, ezek pedig a vizsgák.*
-Nem is feltétlen azért hagytam a végére, mert nehezebb lenne, egyszerűen csak nem áll közel hozzám és nem volt kedvem hozzá, de mivel muszáj megcsinálni, így már ezt is beütemeztem péntekre. *mosolyodik el, hisz ez azt jelenti, hogy pár nap múlva már valóban elmondhatják magukról, hogy egy évfolyamba járnak, s ha minden jól megy, tényleg együtt is fognak végezni. Viszont Hec nem csak az évfolyamok számával lett több, hanem egy griffel is, amiről viszont megoszlanak egyelőre a véleményeik.*
-Ha te mondod. Viszont jobb lesz, ha mielőbb megszokik az alvilági istened és jól fog viselkedni, mert nincs sok kedvem ahhoz, hogy mindig így méregessen. *pillant Scott is a lényre, majd azért az övé is szóba kerül, ha már a harmadik képességről beszélt a lány. Scott viszont még nem döntötte el, melyik is illene leginkább Narinhoz, így egyelőre még gondolkozik.*
-Gyógyításon nem is nagyon agyaltam. Ares-el viszont nem sokra megyek, ha egyedül keveredek bajba vagy mondjuk párbajszakkörön vagyok. Na meg perpill nem is vagyok biztos benne, hogy segítene. *egyelőre tényleg nem győzte meg a fiút Hec famulusa, valahogy jobban örült volna egy kisebb és normálisabb állatnak, de talán idővel összebarátkoznak majd.*
-Én is biztos vagyok benne, majd úgyis kiötlök valamit, hogy a lehető legjobb legyen. *biccent egy mosoly mellett a fiú, majd azért még rákérdez ám, hogy miért pont griff. Konkrét választ azonban nem, csak egy kis huncut választ, mire a válasz csak egy fejcsóválás lesz. Na igen, bár a párja görög, és szó mi szó, eléggé benne van a mitológiai dolgokban, ő annyira nem jártas benne. Van, amit tud, de van, amit nem, így például most az sem esik le neki, miért is volt ez Hec választása. Ahelyett viszont, hogy ezt tovább tudakolná, inkább csak elkapja párja derekát, magához vonja, majd már csókolni is kezdi. Hec majdnem olyan félénken kezd bele a csókba, mint annak idején, mikor megismerkedtek, de aztán kezd felderengeni neki a dolog, s már ő is átadja magát a szenvedélynek. Szerencsére a griff megelégeli a jelenetet, s inkább arrébb repül, aminek pillanatnyilag Scott nagyon is örül. Amikor viszont a csók véget ér, egy rövidke szót hall a lánytól, ami örömteli mosolyt csal arcára, s egy puszit nyom a bújós lány buksijára.*
-Én is szeretlek. *hihetetlenül jó érzés újra átölelni a lányt, a hetek óta tartó megvonás már borzasztóan rossz érzés volt, de most ismét itt vannak egymásnak, s mivel hamarosan Scott is letudja az összes vizsgáját, januárig minden egyes percüket csak egymásnak szentelhetik.*
-Egyébként nem fázol? Alig van rajtad ruha, ráadásul olyan vékony lettél, hogy csoda, hogy nem fújt le a szél Ares hátáról idefelé jövet. *érzi ám, hogy csontosabb lett a lány, mint eddig, na nem mintha idáig túlsúlyos lett volna, de mégiscsak megérződik a változás.*
-Sétálunk valamerre? *érdeklődik tovább, hisz ha már végre újra összefutottak ne csak egy helyben álljanak.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Szivárvány tó - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-15, 2:22 am

*Egy picikét úgy tűnik, hogy félreértem Scottot, mivel azt hittem, hogy nem megy neki a tiltott mágia és éppen ezért is hagyja hátra ezt a vizsgáját, de ez kissé másképp van, így bólogatok is hozzá.*
- Oké, értem, csak azt hittem nah... de akkor nem szóltam. *mosolyodom el most már én magam is, majd nemsokára már Ares kerül előtérbe, ugyanis láthatóan nem kedveli a fiúmat, ahogy Scott sem őt, de ezzel én jelen pillanatban nem tudok és nem is akarok mit kezdeni, csak lassan fújom ki a levegőt, türelmesen.*
- Nicsak, tudod, hogy Ares egy görög, alvilági isten volt. Tanulsz. *kacsintok rá, kitérve a szavai elől és végül csak picit meg is bököm a fiú hasát.* - Hé, segít, ha én megkérem! Ne légy ilyen ellenséges vele. *morran is valamit a griff a hátam mögül, de érezhetően jól esik neki, hogy én a védelmére keltem. Viszont a famulusos téma kissé tova száll és végre kettőnkre terelődik a téma, így hagy minket magunkra a griff, én pedig már csak azon kapom magam, hogy szenvedélyesen csókolózunk, miközben Scott testéhez simulok és bizony, félénken tapogatom meg testét, simogatva hátát és kezeit, ismerkedve vele ismét. Ez a félénkség mindig bennem volt, tehát Scott számára se lehet új dolog, de hát én már csak ilyen vagyok. Még egy vallomásra is futja tőlem, majd végül már hallom is az érdeklődést, mire vállat vonogatok.*
- Nem igazán. Úgy voltam vele, hogyha hideg van, akkor majd felmelegítem a testhőmérsékletemet, de most, hogy a közelemben vagy, erre nincs szükségem. *ismét elpirulok, de most saját szavaimon, viszont amikor már a szél elfújásával jön nekem, kissé morgolódva kezdek el durcázni.*
- Hé, annyira azért nem vagyok sovány... hagyjál már ezzel. *tolom el magamat tőle, de végül bólintok az ötleten, így hát kezem a kezébe csúsztatom.*
- Szerintem menjünk a révész felé, az még úgyis hosszú séta... *gondolkodom hangosan és hogyha Scottnak nincs ellenvetése, akkor az ösvény felé fogunk megindulni, miközben én újabb témát találok ám.*
- Amúgy, valamit elhallgattam előled és úgy érzem, ideje megtudnod... Én, nem vagyok olyan egyszerű lány, mint hiszed, valahogy vonzom a bajt és a furcsa lényeket. A démonról tudsz de... Victorról nem. Ő egy vámpír, akit megkedveltem és ivott a véremből... nem is egyszer. Én sajnálom tényleg, de amióta az a démon a karomba véste a jelét, mindig bajba kerülök. Scott... *állok meg és ezzel állítom meg őt is, miközben igen csak komolyan a szemeibe nézek.*
- Te elítélsz engem azért, mert a véremet egy vámpírnak adtam? *kemény kérdés, főleg azért, mert a fiú is tisztában van bizonyára a vámpírok mérgével, mely csodálatos, akár egy orgazmus vagy még annál is jobb. Hát igen, elérkezett az ideje, hogy ezt megtudja rólam, mégse titkolhattam el örökre előle.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-15, 2:49 am

*Mikor a fiú pár szót szól Aresről, s így elárulja azt is, ki volt a név eredeti viselője, a lánykától kap is egy kis beszólást.*
-Azért annyira nem vagyok sötét a görög mitológiát illetően, na meg melletted csúnya is lenne, ha semmit nem tudnék. *mosolyodik el a srác, majd a griff védelmét hallva kissé fel is nevet.*
-Én vagyok ellenséges vele? Ő fújtat rám, mióta leszálltatok, mint valami gőzmozdony. *kissé meg is csóválja fejét, mivel nem érti, miért egy pár hetes lény védelmére kel a lány a szerelmével szemben, de hát úgy tűnik, mégis ez van. Viszont mivel már így is többet beszéltek, mint amennyit bújtak, s Scottnak ez nagyon is hiányzott, így magához húzza a lányt, hogy egy hosszú csókot váltsanak. Szerencsére Hec sem akarja mindezt gyorsan letudni, így elég szenvedélyesre sikerül ez a kis nyelvjáték, aminek végén azért arra is felfigyel ám a fiú, hogy Hecate nincs éppen túlöltözve. Ahogy viszont a lány válaszol, Scott önkéntelenül is elmosolyodik.*
-Nézd már, milyen kis profi lett valaki. Ha fázom, csak bevetem a testfelmelegítést, mi? Hány korodbéli tudná ezt így hirtelen megcsinálni, te kis okoska? *vigyorodik el, de persze egyik szava se bántó, sőt, érezhetően büszke a lány teljesítményére. Az viszont azért jólesik neki, hogy Hec most miatta nem fázik, így mosolya el is lágyul, de mivel megérzi a másik soványságát is, erre is tesz némi megjegyzést, mire a lány morogva lép el tőle.*
-Tuti Ares ettel el előleg a kaját, amíg te tanultál. *cukkolja tovább kicsit a másikat, hisz ilyenkor is édes, és úgyse fog ilyesmin komolyan bedurcizni a lány, na meg ha mégis, úgyis hamar kiengeszteli. A sétában azonban Hec is benne van, az ötletére pedig csak bólint egyet a fiú, majd már meg is indulnak az említett irányba. Természetesen menet közben se maradnak csendben, így hoz fel a lány egy olyan témát, melynek már első szavai furán csengnek, így kissé összébb is futnak Scott szemöldökei.*
-Elhallgattál? *kérdez vissza, majd csak hallgatja tovább a szavakat, de egy férfinévnél megtorpan. Victor? Ki a fene az a Victor? Egy másik srác, akivel mégiscsak volt valami? Hiába mondja szinte rögtön utána a lány, hogy Victor egy vámpír, szavai előtt már megannyi kérdés átfut Scott agyán, s ezek száma a további szavakkal egyre csak bővül, így közbe is vág a srác.*
-Hohoho... ácsi. Te... megkedveltél egy vámpírt, aki belőled ivott? *kérdez vissza, s nem is sétál már tovább, csak döbbenten néz szembe a lánnyal, aki újabb kérdéssel fordul felé. Hirtelen iszonyatos sebességgel pörögnek a dolgok a fiú agyában, minden olyasmi, amit a vámpírokról tanult, minden, amit most a lánytól hall, majd végül válasz helyett inkább visszakérdez.*
-Adtad vagy elvette? *kérdi jól tagoltan a szavakat, hisz ez nagyon nem mindegy, főleg, hogy többszöri esetről van szó, s tisztában van vele a fiú, milyen kötődés alakulhat ki ebből.*
-Hányszor történt? Mióta és mikor volt utoljára? *szöknek ki belőle az újabb kérdések, meglehetősen nagy komolysággal a hangjában, és bizony most sehol egy mosoly. Túl szép volt eddig minden, mióta végre újra találkoztak, de úgy tűnik, ezt most ismét sikerül valaminek beárnyékolnia.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Szivárvány tó - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-15, 3:02 am

*Egyértelműen csak cukkolom a mitológiai tudásával a fiút, de amikor ezt komolyan veszi, jókedvűen nevetgélni kezdek.*
- Szerintem se lenne szép és csak szórakozom, ne vegyél már mindent olyan komolyan. *döntöm meg picit a fejem is, majd amikor a griffet kezdi el piszkálni, egyértelműen Ares védelmébe kelek, de Scott szavaira most már csak fejemet csóválom, nincs mit tenni úgy érzem. Viszont mi ketten ismét közelebb kerülünk egymáshoz, egy édes, hosszú csókban forrnak össze ajkaink, majd mindezek után már egy kis érdeklődés hagyja el kedvesem száját.*
- Hé, nem azért mondtam, csak tényleg egyszerűbb. Amúgy meg, fogalmam sincs, hány korombeli tudja ezt megcsinálni, de nem is érdekel igazán, hogy őszinte legyek. *vonogatom meg vállaimat is, mivel úgy érzem, nem egy sima diák vagyok, hanem egy kívételes ember, oka volt annak, hogy ide jöttem és ezért teljesítenem is kell. Na de még egy kis cukkolás elhangzik Scottól, mire oldalba csípem, de végül megindulunk az ösvény felé, de nem sikerül beérnünk, ugyanis úgy érzem, most már nagyon ideje lenne neki elárulnom pár dolgot, amelyek a múltban történtek velem.*
- Igen, el, de csak azért, mert féltem, hogy mit fogsz szólni hozzá... *kezdek bele, majd már mesélek is, igen csak hosszan, így mondva el mindent Victorról, de amikor visszakérdez, csak rábólintok, igen, megkedveltem azt, aki véremet vette és ahogy tovább folytatódik a beszélgetésünk, egyre jobban érzem azt, hogy ennek egy örök titoknak kellett volna maradnia.*
- Eleinte elvette, később adtam... *hajtom le fejemet is, engedve, hogy fekete tincseim az arcom elé kerüljenek, majd picit meg is remegek a faggató kérdésektől, de tudom, hogy jogosak, tehát kékségeim ismét Scott tekintetét keresik.*
- Körülbelül háromszor, négyszer fordult elő és még régebben. Amióta mi együtt vagyunk, nem találkoztam vele... júliusban ivott belőlem utoljára. Azóta beszéltem Demiennel is és tudom, hogy nem szabadott volna, sajnálom, de ez a múltam, nem hozzád köthető, csak azt akartam, hogy tudd. *tényleg, amióta vele vagyok, azóta nem történt ilyen és Victor nem nőként tekintett rám és én se férfiként rá, egyszerűen egy támasz volt, aki segített nekem átvészelni sok mindent, mellettem állt, mint egy segítő inkább... én így néztem rá, nem másképp. Na de ezt most már nehéz kimagyaráznom, pedig Scott is érezhetné, hogy tényleg a kapcsolatunk előtt volt.*
- Nem tudok ezen szépíteni, megtörtént és igen, én adtam neki, mert kedveltem és mert akkor annyira le voltam törve, hogy nem volt más, ami boldoggá tegyen. Önző voltam, mert én is kihasználtam, ahogy ő engem. *lépek most már elé picit mérgesen, elmondva neki minden igazságot, mert akkor nem volt nekem ő se, hogy segítsen magányomon, de Victor mérge akkor felbecsülhetetlen volt.*
- Ryan után nehéz volt tovább lépnem, akkor annyi minden történt velem, meg kell értened. *olyan volt, mintha drogoztam volna, azzal kiegészítve, hogy egy 500 éves férfi érhetett hozzám, de nem tett velem semmi olyat, de hát ezt hiába bizonygatom már úgy érzem.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Szivárvány tó - Page 3 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-15, 3:32 am

*Nem vesz a srác mindent véresen komolyan, ahogy ezt se vette, de úgy tűnik, szavai másként csengtek, mint ahogy akarta, de hát ez van, nem kezd bele magyarázkodásba, mivel nem érdemes. Egy csókot azért váltanak így a nagy beszélgetés közben, hisz az egy ideje elmaradt, hála annak, hogy Hec ennyit tanult, de aztán ismét folytatódik a társalgás, melyet szintén megvontak maguktól egy ideig.*
-Hű. Ezt mintha te vetted volna kicsit komolyabban, mint ahogy szántam. *vigyorodik el a fiú, bár azzal nem feltétlen ért egyet, hogy a varázslás könnyebb, mint felhúzni egy kabátot, de igazából ez már részletkérdés. Viszont hogy ne csak egy helyben állva beszélgessenek, hamarosan meg is indulnak a révész felé az ösvényen, ahol Scott el tudna képzelni valami kellemesebb beszédtémát is annál, mint amit hall. Van tehát valami, amit eddig nem mondott el neki a lány, ami méghozzá egy Victor nevű fazonról szól. Hamarosan az is kiderül, hogy ez a Victor egy vámpír, aki ráadásul visszajáró vendék a lánynál, vagy legalábbis az volt valamikor, így rengeteg kérdés merül fel a srácban, melyek közül néhánnyal elő is áll. Nem mondhatni, hogy túlságosan örül a válasznak, miszerint volt, hogy Hecate önként adta vérét annak a szörnyetegnek, ahogy az sem, hogy megkedvelte azt a vérszopót. Egyáltalán hogy lehet egy ilyen lényt megkedvelni, ami belőle táplálkozik? Na de mivel önként is adta vérét a lány, s Scott tisztában van vele, miféle hormont szabadít fel egy harapás, felmerül a kérdés, hogy mindez mikor történt, mivel az nagyon nem mindegy. Amikor viszont Scott meghallja, hogy mindez még őelőtte történt, nem a kapcsolatuk idején, egy mélyről jövő sóhaj szakad fel.*
-Bár így se örülök neki... de az megnyugtat, hogy nem akkor történt, mióta együtt vagyunk. *látszik, hogy komolyan beszél, de azért még hozzáfűzi.*
-És igen, valóban hiba volt. *helyesel a fiú, s bár belegondolva már rég történt mindez, mivel ő csak most tudta meg, így cseppet sem mondható nyugodtnak a dolog miatt. Hecate viszont lassan a srác elé sétál, s mérgesen szól a sráchoz.*
-Biztos lett volna más, mint egy vámpír... *vág vissza a srác, állva a lány tekintetét, majd mikor a Ryan-el kapcsolatos dolgokat is felhozza, Scott csak nyel egy nagyot, s csak kis idő múlva válaszol.*
-Nem tudom, meg tudom-e érteni azt, hogy egy vámpírt kedveltél és önként adtad neki a véred... de elfogadom a dolgot. És örülök, hogy elmondtad. *lassan, meggondoltan beszél most a srác, s végül csak lepillant maga elé a földre. Hát meg kell hagyni, Hecate ma elsőosztályú hangulatromboló, mert bár hetek óta nem találkoztak, s most végre kiélvezhetnék azt, hogy együtt vannak, inkább előáll egy ilyen témával, amivel kapcsolatban Scott hirtelen azt se tudja, mit is gondoljon. Lehet, hogy a vizsgákon tökéletesen teljesített a lány, de időzítésből megbukott.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Szivárvány tó - Page 3 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 10:01 pm

*Hiába van már sötét, meg este, de én délután három óra óta kint vagyok a levegőn, és sétálgatok, néha kocogok. Kicsit hűvös van, néha az eső is esett, meg a szél is fújdogál, de nem vagyok cukorból vagy papírból, szóval nem nagyon hat meg ez az egész. Öltözetem a szokásos fekete melegítőszettemből áll, mi fölé most egy kabátot is húztam, sötétszürke színben. A kapucni a fejemen van, hiszen most is csöpög az eső. Cipőm néha belesüpped a sáros földbe, szóval rendesen dzsuvás már, de majd kimosom.
A Szivárvány tónál kötök ki hamarosan, bár nem volt tervben a hely, de lábaim céltalanul vittek egyik ösvényről a másikra. Eléggé antiszociális lettem mostanában, kb senkivel nem találkoztam, tanulgattam vizsgákra, mik eddig sikerültek is melyik így melyik úgy, de szörnyű, mennyire leköti az emberek figyelmét ez az egész. Na de mindegy, nem fogok ezen agyalni, igazából semmin nem gondolkodok, csak nézek ki a fejemből a fodrozódó vízre, és letelepedek az egyik kőre megkockáztatva, hogy akár fel is fázhatok, mi elég kellemetlen dolog, de túlzottan az most nem érdekel, meg egyébként se. Erős az immunrendszerem, boldoguljon el ezzel is. Tehát egy sziklán ülök felhúzott lábakkal, messziről hihetnék azt is, hogy én is egy kődarab vagyok mozdulatlanságom miatt.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 10:10 pm

*Ezen a borongós estén nem tudom, hogy mi csalt ki, talán a természetbe vágyódás vagy csak egyszerűen az, hogy nem nagyon mozdultam ki mostanában sehova. De hogy hova menjek, azt még akkor sem tudom, amikor kikászálódok a révész bácsi mellől. A kabátomat szorosabbra húzva magam körül, elindulok előre, amerre a lábam visz. Így jutok el a már oly jól ismert ösvényre, ami a tóhoz visz. A csizmás lábam nagyokat cuppan a sárban, de nem nagyon izgat, most inkább megyek, a csukámmal majd később törődök. Látom már a tavat, meg a rajta táncoló eső cseppeket a Hold tükörképével egyetemben. Az esti hangulatomhoz öltözködtem fel: éj kék kötött pulcsi, vastag fekete bársonynadrággal kiegészítve. Igen, ez is én vagyok. De ahogy egyre közelebb érek, a gondolataim annál inkább elkalandoznak azokra időkre, amikor még sütött a nap. Egy hatalmas sóhajjal leülök egy nagy szikla mellé, ami tök szürke. Mélyet sóhajtok, majd megpaskolom a mellettem levő sziklát.*
-Sz*r az élet, mi haver? Te csak itt vagy, senki meg sem mozdít, én meg...*Nem fejezem be a mondatot, mert csak ekkor esik le, hogy élőt fogok, nem pedig élettelent.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Szivárvány tó - Page 3 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 10:22 pm

*Ruháim már át vannak fagyva meg ázva, talán nemsokára vissza kéne menni a suliba, de még egy ideig maradok. A tónál kötök ki egy idő után, hol le is telepedek egy sziklára, és szinte mozdulatlanul ücsörgök ott, tök nyugisan. Azonban hamarosan mocorgást hallok meg a hátam mögül, valaki közelít, de én nem fordulok hátra, pálcám kéznél van, ha esetleg támadni akarna valaki, de hát csak nem. Le is ülnek mellém, majd meg leszek veregetve, és hozzám szólnak. A hang alapján felismerem Serafinát, és mikor leesik, hogy sziklának néz, mire én felnevetek.*
- Az, nagy sz*r. *mondom mosolyogva, és valószínűleg Serafina megijedt, mikor hangot adtam ki, mert hát arra számított, hogy időtlen idők óta itt álló kavics vagyok.*
- Ha már így összefutottunk, szia. *köszönök régi ismerősömnek, kit nem láttam mostanában. Vele már nem vagyok olyan hűvös, és távolságtartó, mint másokkal, mert párszor már lógtunk együtt, és jófej lány.*
- Na, veled meg mi van? Nem fejezted be a mondatot. *kérdezek rá, és ezek szerint tényleg elég mozdulatlanul ülhettem, ha sziklának néztek.*
- Egyébként minden oké? Mert nem szokott az ember csak úgy a sziklákkal beszélgetni. *a szokásosnál többet beszélek, mitől kicsit elszoktam, de nem baj, ez engem most nem zavar, és gondolom az exos leányzót se.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 10:33 pm

*A tó csudálatos, minden szép és hangulatos. Sajnos a hó még nem esik, amit nagyon fájlalok, mert régi álmom, hogy a kastély ablakból nézzem a hóesést egy bögre forró csoki társaságában. Na de inkább az eső esik, és az is egyre idegesítőbben, de közelebb lépek a tóhoz, hogy még jobban megcsodálhassam. Letelepszem egy kőre, majd a mellettem levőhöz elkezdek beszélni. Kicsit meglepődök, hogy nem sziklát tapintok, de lassan már meg sem lepődök semmin. A srácban Brunot ismerem fel, akivel már nem egy ízben találkoztam.*
-Amúgy hello.*Köszönök vissza barátságosan, és mivel egyetértünk az élet jelenlegi halmazállapotával kapcsolatban, nem gondolom, hogy tovább kellene firtatnunk azt. De a kérdésére csak magam elé mosolygok.*
-Valahogy úgy akartam befejezni, hogy az valami atom lírikus legyen meg költői... valahogy úgy, hogy de jó neked, hogy ha megrúgnak, akkor te is visszarúgsz. De ez magamban sokkal jobban hangzott...*Sóhajtok egyet beletörődően, hogy már engem sem a mondásaimról fognak megjegyezni az emberek.*
-Amúgy minden oké. Kicsit fáradt vagyok, meg az utóbbi időben hanyagoltam a társaságot, lehet, hogy ezért gondoltam azt, hogy egy kaviccsal kellene megosztanom a dolgaimat. Lehet, hogy fel is viszem és beállítom a szobasarokba. Úgy sincs szobanövényünk Jess-szel.*Vakargatom meg az államat, mint valami pedofil, de most nem a hajlamaimat -azokat, amik nincsenek- akarom kifejezni ezzel, csak azt, hogy valóban elgondolkozok a dolgon. De a legvégén inkább a mellettem üldögélő srácra nézek, és visszadobom neki a labdát.*
-És te miért csücsülsz kint a jéghidegben, esőben, fagyban egy rohadt hideg sziklán?*Vonom fel a szemöldökömet kíváncsian. Ha akarja, megosztja, ha nem akarja, akkor belelököm a tóba.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Szivárvány tó - Page 3 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 10:47 pm

*Sziklának néznek, és elkezdenek hozzám beszélni, mi azért kicsit vicces, ezért fel is nevetek röviden, de aztán szóba elegyedek megszólítómmal, hisz ismerem.*
- Hát, mit ne mondjak, benned egy költő veszett el, de nagyon mélyen leledzik, még nem tört felszínre. *gúnyolódok kicsit, mit Serafina már nem egyszer tapasztalhatott, ám ezt jelen esetben nem bántásnak szánom.*
- Tudom mit érzel, én se beszélgettem túl sok mindenkivel az elmúlt időben, de azért én még nem jutottam el odáig, hogy elkezdjek tárgyakkal beszélgetni. Amúgy kavics, mint szobadísz? Inkább vegyél kaktuszt, vagy nemtom, de egy kavics? *elképzeltem, ahogy Serafina egy táskába belepakol néhány követ, és felcipeli a szobájába, és ezen elmosolyodom picit. Természetesen párbeszéd folyik köztünk, így a lányka is kérdez tőlem.*
- Hát, jó pár órája már kint vagyok, igazából azt se tudom, mennyi az idő, de lassan már tervezek visszamenni a suliba, mert azért már kezdek fázni, ahogy mondtad, elég hideg van.* vonom meg a vállamat, és felállok.*
- Szerintem megyek is, ha már felvetetted ezt a dolgot. Jössz te is? Vagy még lődörögsz valamerre? *kérdezem, miközben összedörzsölöm a kezem, hogy picit felmelegedjenek, majd zsebre dugom őket.*
- Visszaérünk suliba, ihatnánk forró csokit, vagyis én szerintem iszok, és gondolom neked sincs ellenedre... Természetesen nem kényszer, csak egy ötlet. *mondom, mert ha már találkoztunk, akkor csak nem válunk külön néhány perc után, de hát ki tudja, Serafina talán nem igényli a társaságomat, mit akár meg is értek.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 11:00 pm

-Akkor szerintem egy olajfúrót kérek, az elég mélyre tud ásni a lelkembe, hogy megtaláljam a költőt. Talán Petőfi tűnt el bennem, mint valami füstbe ment terv.*Gondolkozom tovább, de azért a szemem sarkából felmosolygok a srácra, vettem a poént természetesen.*
-Hallod, most komolyan... használd a fantáziádat. Mekkora buli lenne egy bazi nagy kő a szobában, arra pakolhatnál, esetleg még a kaktuszt is rátehetnéd. Milyen egyedi lenne...*Most már komolyan fontolgatom, hogy esetleg majd felcsábítok egy Stongehenget a szobába. A szobatársakkal majd ledumálnám, szerintem még díjaznák is. De gyorsan visszatérek a jelenbe, a srác mellé.*
-Asszem hamarosan 21 óra lesz. Lehet, hogy tényleg be kellene menni.*Hagyom rá a fiúra, majd mikor elkezd tápászkodni, én is fürgén felugrom és megigazítom magamon a kabátot. Csak ez után ér el a tudatomig a két kérdés, mikre gyorsan választ is szolgálatok ennek a hamuban sült pogácsának.*
-Én benne vagyok a forró csokiban. Azaz... majd ő lesz bennem hamarosan.*Sóhajtok egyet zagyva beszédemen, de azért bátran neki indulok, de csak hogy egy picikét feldobjam a hangulatot, szerencsésen eltanyálok a sárban, de hogy hogy, arról gőzöm sincsen. Nehezen felhúzom magamat, aztán méltóságteljesen kitakarítom az arcomból a sarat valamint kiköpdösöm annyi mennyiségű piszkot a számból, amivel az egész harmadik világ jól lakhatna.*
-Szerintem induljunk.*Mondom csendesen, és ahogy lassan rátérek az ösvényre, hallom, ahogy toccsannak mögöttem a sárcseppek a földre.*

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Szivárvány tó - Page 3 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 11:30 pm

- Még időben írhatsz levelet, és akkor talán találsz majd a karácsonyfa alatt egyet. *mondom, és szerencsére Serafina érti a gúnyolódásomat, de igazából ezt el is vártam tőle. *
- Hát, én valahogy nem lelkesednék érte, hogy ha egy bazinagy kő lenne egyik napról a másikra a szobámban, de ahogy érzed. *mondom fejemet megvakarva, és rájövök, hogy a lány tényleg képes lenne így "bebútorozni" szobáját. Hamarosan elkezdek felállni, és mennék vissza a suliba, így kérdezem meg Serafinát, hogy ő jön-e, és még a forrócsoki ivást is felvetem, mint iskola falain belül művelhető tevékenység.
Mondatán elmosolyodom, nem ez az első ilyen okosság, amit tőle hallok, és gyanítom, nem is az utolsó. El is indulunk az ösvényen, hol néha bokáig ér a sár, talán emiatt is történhet az, hogy Serafina szépen hasra esik, min felnevetek.*
- Te élvezed, hogy mindig beleesel a trutyiba? *kérdezem még mindig jókedvűen, és eszembe jut első találkozásunk alkalma, mikor is egy nagy rakás bagolykakiba csüccsent bele fent a Fellegtoronyban. Ha kell, segítek neki felállni, de aztán indulunk is tovább, és hamarosan a révészhez érünk.*
- Remélem a vízbe nem szándékozol beleesni, mert akkor kénytelen leszek utánad ugrani, és a víz szerintem jéghideg. *fordulok a fekete hajú lány felé. Remélhetőleg minden gond nélkül átérünk a sulihoz, hol be is lépkedünk a bejárati ajtón, hol már több a fény, mint kint. Végignézek ruhámon, majd a lányén is.*
- Hűha, ha tisztasági díjat osztogatnának, biztos elsők lennénk. *mondom ironikusan, mert tényleg eléggé sárosak vagyunk mindketten, meg vizesek, de főleg Serafina, hiszen ő még el is esett ráadásul.*
- Át akarsz öltözni, vagy szimplán rontsunk be így a nagyterembe? *kérdezem, az aulában ácsorogva.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-16, 11:44 pm

*A következő lehetőségen ismételten elgondolkozom, majd felé fordulok reménykedő, csillogó szemekkel.*
-Szerinted létezik a Mikulás?*Természetesen csak poénkodom, nem vagyok annyira agyalágyult, mint amilyennek néz csak jó játszani a hülyét. De most ragyogó, reménykedő tekintettel nézek a srácra, mintha tőle várnám a megváltást. Újabb téma hoz lázba, méghozzá egy rohadt nagy kő gondolata a szobában, mire oldalba is bököm.*
-Te... ha veled vagyok, mindig egy csomó tök jó ötlet jut eszembe. Amúgy ezen kívül nem tudnék még egy ilyen alkalmat felsorolni, de így van.*Vigyorgok rá, aztán mivel felmerül az indulás gondolata, boldogan trappolok a sárban, de eszembe sem jut a dagonyázás gondolata. Ám a következő pillanatban már a földön fekszem, és hallom a gúnyos nevetést. Már lendül is a kezem, és egy kisebb sár csomó landol a srác nadrágszárán.*
-Élvezem, olyan jó meleg.*Mondom, és még prezentálom is állításomat, hiszen meghempergek gyorsan a sárban. Ha már lúd, legyen kövér. De aztán a révészbácsihoz sikeresen, esés mentesen jutunk el ám a következő gunyoros mondatára csak sötéten nézek rá.*
-Ez a harmadik beszólásod volt. Ha a negyediket is ellövöd, akkor megölellek.*Már tárom is a karomat, és mivel tudom, hogy elég gusztustalan dolog egy saras embert ölelgetni valamint elég antiszoc csigaház fílingű a gyerek, így valószínűleg megijesztem ezzel. Láthatja a vidám szikrákat a szememben, amikor a történet végén belépünk a kastélyba. A kérdésére csak cinkosan rámosolygok, és odahajolok a füléhez, hogy belesuttogjam a nagy tervet.*
-Felőlem bemehetünk így is. Na?*Nézek rá reménykedve, hátha benne van a dologban.*
-Vagy ha van kedved, akkor fel is mehetünk átöltözni, hogy aztán kulturáltan falatozzunk idilli környezetben.*Lenyomom neki a kultúr cuccot, második alternatívaként. Szóval nem mondhatja, hogy nem adtam választási lehetőséget én sem.*

//Fagy.//


A hozzászólást Serafina Damiana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-12-17, 10:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-17, 4:39 pm

// Srácok, eskü hogy nem beszólás, de legyünk logikusak, ha ha van egy világ amiben bár Harry potter nincs de Roxfort van, mint intézmény, és ha úgy vesszük a fél hps világ mint Azkaban és barátai, szóval nem kéne kijátszani hogy van film. Szóval ez, hogy egy Harry Potteres alapú szj oldalon azt játssza ki az ember hogy látta a Harry Pottert filmen, az nem reális és igen csak nem ide passzoló. Remélem érthetően fejeztem ki magam. Serafina légyszives módosítsd majd a hszt!//
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Szivárvány tó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-28, 6:39 pm

*A mai nap ismételten kedvetlenség lett úrrá rajtam, magam sem tudom miért, de néha az évben van egy két alkalom amikor az ember szeretne egyedül lenni. Én is éppen ehhez hasonló cipőben járok, de annyira , hogy még Samaelt se hozom magammal, hanem egyedül indulok meg Seol szigete felé. Valószínűleg csak egy kis séta lesz semmi több, aztán irány vissza a kastély, miután megvolt a kora esti fejszellőztetés. Öltözetem nem is különleges, csupán csak egy fekete nadrág, pólóval, amit egy hosszú bokáig érő bőrkabát takar, lábamon pedig frissen kiboxolt bakancs látható. Miután a révész segítségével átjutottam a túlpartra, komor tekintettel felmérve a terepet arra jutok, hogy még így sincs nagyobb ötletem mit kéne tenni, így egyszer csak megindulok az egyik irányba, s a lábaim szépen lassan előre is visznek ami persze a dolguk is, s nemsokára azon kapom magamat, hogy a tónál kötöttem ki.*
~Pedig annyira még nem is kedvencem ez a hely...~*húzom el a számat, na igen ilyen az amikor az ember túlvan minden vizsgáján, és túl sok szabadideje maradt. Miközben egy pár percig tekintetemmel a messzeséget illetve a víz tükrét kémlelem, lassan járni kezdek a parton, legalább annyi öröm megvan ebbe, hogy minden olyan csendes, és "kihalt" egy árva hangot nem hallok, maximum csak a természet neszeit, amik olyan halkak, hogy nem tudnak éppenséggel most megzavarni.*
Vissza az elejére Go down
Darius
Vámpír
Vámpír
Darius


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

Minden képességet ural.

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-28, 6:49 pm

*Már alig vártam ezt a percet, amikor végre kimozdulhatok abból az átkozott kastélyból. Unatkozom, így hát nem ártana valamiféle szórakozás után néznem, ezért is érkezem meg most olyan gyorsan erre az átkozott szigetre. Hosszú, fekete bőrkabátom kényelmesen megigazítom magamon, majd nemsokára nehéz léptekkel indulok meg az ösvény felé... egészen addig, amíg a levegőben egy ismerős szagot nem érzek. *
~ Oh, az aranyvérű. ~ *na igen, több emberből ittam már ezen a szigeten és aranyvérűből is volt közöttük néhány, de egy fiúé különösen kellemes volt, így hát ahol megérzem őt, máris gyorsítok lépteimen, így suhanok a tópart felé és a következő pillanatban Mordred már azt érzékelheti, hogy valaki keze szorosan elkapja a nyakát. Én vagyok az, ez természetes és ahogy fogom, éppen előtte állok és a következő utasítást adom ki neki, mélyen a szemeibe nézve, kihasználva a meglepetés erejét.*
- Nem támadhatsz rám soha, semmivel! *ennyi elég is, úgy érzem, hiszen az uralmam alá vontam, majd már mögé is kerülök, így húzom magamhoz közel, miközben másik kezem játékosan karcol bele a nyakába, majd végül ujjam hegyét bele is nyomom a körmöm által okozott sebbe, hogy ez után lenyalhassam.*
- Tudod, pont jókor jártál erre! Azt hiszem, hogy tudom, mit fogok veled kezdeni. *mert nem akarom, hogy még egyszer eltűnjön a szemem elől, tehát hosszú hetekig vagy akár hónapokig az én vendéglátásomat "élvezheti". Ha pedig rossz lesz, a kínzásokat, de nem igazán hat meg, a lényeg az, hogy minden nap hozzáférjek csodás véréhez, mely olyan, mint a mámor és nem is várakozom tovább, hirtelen támadom meg, olyan sebességgel, hogy esélye sincs semmit tenni. Éles fogaim a húsába marnak, majd vadul szívni kezdem vérét, egyre erősebben szorítva őt magamhoz, a nyakát fogva, tehát biztosan érzi majd a fojtogató érzést, de én most extázisban vagyok és nem is törődöm azzal, hogy esetleg meghalhat most, a kezeim között, csak élvezni akarom azt, amit már hónapok óta nem éreztem: az ő vérét.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Szivárvány tó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-28, 7:02 pm

*Nem igazán számítok társaságra, valahogy jó most ez a nyugalom, így nem is fülelek, vagy figyelek különösebben semmire. Bár valószínűsítem, hogy ha így lenne se tudnék mit tenni, hiszen szinte előbb érzem a támadást, minthogy meglássam hogy ki az, kezeimmel megpróbálok a támadóm keze felé kapni, hogy lefejtsem a nyakamról, de ekkor felnézve látom ám meg, az arcot, ami nem ismeretlen, viszont igencsak gyűlöletes számomra, ami a szemembe gyúlt tűztől le is rí rólam.*
-Te rohadék... eressz el......*mondom, felhevült parancsoló, bár kissé elfúló hangon, amiben akad jó adag feszültség is, na de az hogy miként beszélek egy emberrel, és miként egy vámpírral valószínűleg igencsak különböző hatást fejtenek ki, elnézve hogy ez a példány igenis nagyon erős, Fél kezemmel lenyúlva az oldalamhoz már éppen ragadnám meg a pálcát, amikor hallom Darius hangját, s érzem is hogy akarat erőm szinte azonnal csődöt mond... Ez a vérszívó olyan erős mentális képességekkel rendelkezik, ami ellen hasztalan védekezni mert úgy se sikerülne. Így kezem lassan le is hanyatlik az oldalamhoz.*
-Na mi az elme béklyó nélkül nem vagyunk olyan ke....*akarnám befejezni de a vágás, majd miután a sebbe nyomja az ujját, félbe szakítja a mondandómat, és fájdalmasan fel is morranok. Kaptam már nagyobb "Pofonokat" is, de valahogy ez se olyan kellemes, főleg hogy nem tudok tőle szabadulni se.*
~Meg ne próbáld.....~*süvít egy hang belül, amikor végre világossá válik az ami mindvégig előttem volt, a célja, így próbálok meg kiszabadulni továbbra is de sajnos mindez hasztalan. Nemsokára testem teljesen elernyed, hagyva hogy addig szívja a véremet ameddig csak akarja, miközben az én szemeim is lecsukódnak, bár a folytogatástól néha öklendezés szerű rángások törnek fel, hiszen levegőt nem igen kapok, de valahogy nem is érdekel már, kezdem azt érezni amit aznap amikor először találkoztunk, azt a förtelmes és egyben leírhatatlan érzést is.*
Vissza az elejére Go down
Darius
Vámpír
Vámpír
Darius


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

Minden képességet ural.

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-28, 7:11 pm

*Nem is számítottam más fajta reakcióra, egyszerűen értelmetlen lenne tőle bármi normális megmozdulást vagy szavakat remélni, így csak rideg arcom gonosz mosolyra húzódik, miközben őt fürkészem és már ki is adom neki a parancsot, de még mielőtt mögé kerülnék, egy gyors pofont is kap tőlem, mely bár gyors, erős is... tehát ajkai közül akár a vére is kiserkenhet.*
- Megmondtam, hogy ne merészelj tegezni! *végül már mögé is kerülök, de ahogy ellenem próbál beszélni, úgy szorítom meg jobban a nyakát. Nem érdekel, hogy mit mond, hiszen csak egy ember, fel sem érhet hozzám képest. Még hogy a varázslók olyan hű de erősek... pár parancsszó és már nem tudnak mit tenni, hanem engedelmes bárányokká válnak, a farkas kezei között és most én vagyok a farkas, ahogy mindig. Megízlelem vérét, de csak egy pillanatra az ujjammal, de ahogy hallom a gondolatokat, úgy szélesedik ki egyre inkább a mosolyom.*
- Nem csak próbálom. *és már le is csapok nyakára, erősen, durván, hogy úgy szívjam vérét, mely eleinte biztosan fájdalmas, főleg a fojtás miatt, de végül ő már csak a mérget érezheti, én pedig csodás vérét, de nem, nem akarom megölni, így ahogy elernyed kezeim között, hirtelen engedem el és lököm a földre, majd ujjammal meg is törlöm véres ajkamat is, úgy sétálva a fiú felé.*
- Rég nem ízleltem hozzád hasonlót, különleges a véred... *tekintek le rá, úgy figyelve meg bódult arcát és végül a nyakát is, melyen látszik harapásom, akár csak a fojtás nyoma, de így szép, én úgy hiszem.*
- Mit szólnál hozzá... *kezdek bele, majd már le is guggolok elé, kezeimet összefűzöm magam előtt és úgy nézek a már ártalmatlanná tett fiúra.* - Ha most velem jönnél egy hosszabb időre? *oh ez csak játék részemről, mondjon bármit, nem lesz más választása, de én azért élvezem most ezt, az örökkévalóságban nem sok öröm van, így amikor alkalom nyílik rá, azt ki kell használni és most jó kiélvezni azt, ahogy reménykedik benne, hogy még választhat.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Szivárvány tó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime2011-12-28, 7:26 pm

*Értelemszerű, hogy nem fogok barátkozni egy ilyen lénnyel, vagy akár jó szót is szólni hozzá, egy ehhez hasonló támadta meg Mordana-t is, és sajnos hiába papoltam neki hogy vigyázzon most én kerülök ugyan ebbe a helyzetbe. Még szólok pár szót amikor elkap, hiszen nem leszek olyan könnyű préda - gondolom én persze csak - De az amit én gondolok, és ami történik egészen más. A pofonra csupán csak fejem oldalra csuklik, és érzem is a vasízt amivel megtelik a szám. Kissé megrázva a fejemet próbálok ébernek maradni, védekezni ez a lény ellen, de bármennyire is próbálkozok, azt hiszem az én tudásom most fabatkát sem ér egy ilyen ellen. Nemsokára védekezésem hasztalanná válik , ahogy érzem a szívást, a folytást leszámítva, megint kezdődik az a fura, undorító és egyben jóleső érzés is, aminek nem lehet ellen állni, ahogy ennek a lénynek sem, ismeri a gondolataimat uralkodik rajtam, nem tudom mennyi esélyem is lenne. Kis felocsúdás viszont ér amikor megérzem a lökést, és nemsokára egy erősebb puffanással a földön kötök ki. Kezem lassan előre nyújtva próbálom felhúzni magam, távolabb tőle, miközben elmém már lassan káosszá hasonló katyvasszá vállt. Nem tudom mennyi esélyem van, támadni nem tudok, valahogy távol kéne maradni ettől a lénytől, nem szabad engedni hogy megmarjon... A szavaira sokáig nem hallatszik válasz csupán csak azt láthatja, hogy próbálok talpra kászálódni, kikerülve őt, ami ha sikerül akkor is láthatja hogy nem túl sok erő maradt benne, hiszen jó sok vért vesztettem.*
-Nem... nem érdekel hogy milyen a vérem...Keress magadnak egy másik játszótársat...*mondom, de hangomon érezhető, hogy magam is bizonytalan vagyok, és kevés kitartás maradt benne, a harapása álltal kelltett mámor miatt, de ami maradt, azt próbálom felhasználni, Ő csak annyit láthat, hogy a felsőmtől próbálok meg meg boltolva szabadulni, miközben felé nézve próbálok hátrálni, lehet ez hülyeségnek tűnhet, én csupán a szárnyaimat próbálom kiszabadítani, az az utolsó esélyem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
3 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: