Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Árnyak folyosója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Aug. 29 2010, 00:20

-Perzsa? Az nagyon szép fajta. És találó a neve. *mosolyodik el, főleg a macsek tulajdonságain, majd ő is mesél kicsit.*
-Én egyik órán fogtam a páromnak egy gyönyörű hegyimacskát. Csak utólag tudtam meg, hogy a hópárduc kisrokona. *neveti el magát a srác, majd hozzáfűzi.*
-De csodák csodájára elég jól megmarad, pedig azt hittem, vihetem vissza az Alpokba. *tényleg jó, hogy nem kellett visszavinni és Michelle már sikeresen magához szoktatta, bár arra még mindig vigyázni kell, hogy ne karmoljon szét mindent. A lány otthona is szóba kerül, amit Mira csak tovább dícsér.*
-Igen, az Eiffel-torony tényleg nagyon szép hely. És nem utolsó sorban romantikus is az a város. *helyesel tovább a srác, majd kicsit felnevet.*
-Rendben, bár egyenlőre nem tervezek párizsi utazást, de majd szólok. *nevetgél tovább, majd válaszol ő is a kérdésre, hogy honnan vetődött erre.*
-Majdnem, de nem egészen pontosan. A történet Nottinghamshireről szól, ami maga az egész megye, míg Nottingham csak egy város. De a többi stimmel. *bólint a srác. Bár a honfitársaiért ő sem rajong, de azért az ilyesmit tudja, ha már helybéli. Ezután viszont jöhet az indulás, hisz nem akarja sokáig feltartani a lányt, biztosan elfáradt, s jól esne neki, ha ledőlhetne. Így hát meg is indulnak felfelé a lépcsősoron, s az első kérdést Mira teszi fel.*
-Szinte rögtön, hogy újra megnyitotta a kapuit. Tavaly november végén, szóval már igazi veteránnak számítok itt. *neveti el magát ismét, majd menet közben azért mesél.*
-Na, hogy ez se maradjon el. A suli felfelé két emeletből áll, ahogy lefelé is, középen pedig az aula van. Csak egy pár helyszín, hogy azért párat ismerj. A másodikon a könytár, az elsőn a gyógyító, az aulban pedig az étkezőt találod példának okáért. Az alsó két szint az Alagsor és az Óceán alatti barlangrendszer. Előbbinél a belső kertet, míg az óceán alatt az uszodát találod. Na meg persze minden szinten tantermeket is. *fűzi még hozzá, majd tovább folytatja.*
-Ezen kívül négy torony tartozik a sulihoz, a miénk a déli főtorony... *mondja, majd felérnek az utolsó lépcsőfokon is.*
-Vagyis ez. *áll meg egy pillanatra.*
-A nyugati és a keleti a másik két házé, az északi toronyban pedig a házvezetőket, vagyis a magisztereket találod. A mi házunk Sideris Valbraith vezetése alá tartozik. *itt most megáll, hagyva, hogy Mira megemészthesse a sok-sok infót és kérdezhessen, ha valamit nem ért.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Aug. 29 2010, 00:52

*Nem szól semmit Josh mondatára, hogy találó a neve. Még, 11 éves korában kapta Mira a Cicát és végülis a szeme és a színe miatt nevezte el, így és hallgat is ráa macsek. Érdeklődve figyeli, Josh történetét a hópárducról. Még soha nem látott Mira, hegyimacskát így csak elképzelni tudta, hogy szép lehet a jószág.*
- Biztos szép Cica, hópárducot még nem láttam, így csak elképzelni tudom.*Feleli magabiztosan, majd hallgatta tovább Josh-t. *
- Igen, a romantikus az kimaradt. ~Nem szeretem a romantikát.~*Nem mondja ki hangosan, mert nem szeretné megbántani a fiút. A lánynak vannak néha hideg gondolatai, mióta szakítottak a barátjával, azóta nem beszél erről. Persze, túl van rajta meg minden csak elfelejteni nehéz, mivel Liam a volt barátja 3 éve elutazott tiniszerelemnek indult kapcsolatból minden kihűlt szinte. Nem is tartják a kapcsolatot, és Mirának összetörték ezzel a szívét. Persze, megtanulta álcázni a bántatát meg a szomorúságát, mert nem szeret gyenge lenni. Inkább büszke a tartása, a lánynak.*
-Csak kicsit tévedtem, de igen a történet ugyanaz.*Helyesel mosolyogva, a Robin Hoodos mondatára és eszébe jutott, hogy megint el kéne olvasnia hiszen, utoljára, 12 évesen olvasta és vannak dolgok amikre nem emlékszik tisztán.*
- Akkor, te biztosan tudod már, hogy hol van a legtöbb terem. Vagy volt már olyan eset, hogy eltévedtél? Persze, nem az első alkalomra gondolok.*Teszi fel a kérdést, és kuncogni kezd, halkan. Persze ez nem a gúnyos nevetése, azt nem fogja rögtön megmutatni.* ~Már aludnék, jól jönne már az ágyikó a lábam is fájni kezd.~*Nyavajog, magában hiszen ilyenkor már általában ágyban szokott lenni. Nyűgös és Hisztis. Hallgatja, tovább a mesélését, és figyeli, hogy mi hol van. Bólint rá, hogy meg fogja találni ha kell keresnie valakit, de fél, hogy el fog tévedni.* ~ Hűű.. ez tetszik..~ *Vigyorodik, el az Óceánalatti barlangrendszeren arra nagyon kíváncsi lesz, hogy milyen lehet. Ahol mondta Josh megállt Mira, és tovább figyelte, hogy mi merre van.*
-Szerintem, szépen lassan, de el fogok mindenhova találni, remélem.*Mondja hangosan, majd körbe néz és megjegyzi, mindent tud. Nem kell kérdeznie. Ha még is, úgyis felteszi.*
- Az órák általában mikor kezdődnek vagyis úgy értem hogy óra előtt mennyivel kelljek fel másnap, nehogy eltévedjek.*Nevet fel, és elpirul.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 05 2010, 02:48

* Egyetért és egy aprót bólint is. A nemesi vér ilyen persze ő sem néz le senkit de azért van egy követelmény amit el kell érnie a másiknak. Kicsit elgondolkodik ezen a rideg dogon és ő annyira nem tapasztalta a lány ridegségét, melyet pozitív dolognak von le. Kis remény csillan szemeibe amit nem láthat a lány hiszen lefelé néz éppen. Majd fel is áll és burkoltan célzást tesz arra hogy itt az ideje talán annak hogy vissza induljanak a déli toronyba. A lány veszi a lapot, így el is indulnak. Egy aprót azért bólint a kérdésre. A kérdésre a Amirára pillant de nem válaszol rögtön. Meg várja míg fel áll s elindulnak visszafelé.
- Nem tudom mit értesz komoly kapcsolat alatt. Ha arra gondolsz hogy voltam e már szerelmes, akkor igen. Viszont ha a hosszúságra akkor nem. Elég sok helyen megfordultunk már az évek alatt. Suli, suli után és sehol nem töltöttünk el hosszú időt.* Fejti ki hosszasan a dolgot és mást nem árul le. Az már túl bizalmas lenne, bár kezdi megkedvelni a Francia származású lányt. Természetesen vissza kérdez, mert őt is érdekli. A zene már szól a nyakában s ez megnyugtatja kicsit. Ezért kapcsolta be. *
- A kérdés adott mivel én is kíváncsi vagyok* Mosolyodik el s a lányra pillant. Ahogy közelednek a klub helységbe a lány valami olyat mond amitől zavarban lesz Dimitrij. Kezeit kiveszi a zsebéből és a pólóját megigazítja. Ez nála pótcselekvés ha zavarban van. A lányra pillant azt ő maga sem tudja hogy miért, talán mert megváltozott a hangszíne. Látja hogy nem ő az egyetlen aki zavarba jött. Apró pír jelenik meg a másik pofiján. Ettől csak még jobban zavarba jön és kezdi érezni hogy ég az arca. Arcán is meglátszik pedig nem az a pirulós fajta. A zenére koncentrál egy kicsit.*
~ Elég volt, szedd össze magad és légy férfi!~ * Majd szóra nyitja ajkait.*
- Köszönöm én is ezt gondolom rólad.* Fekete szemeit elkapja a lányról s az előtt lévő utat kezdi nézni. Persze el mereng hiszen ez egy bók volt és kissé mérgelődik is magában hogy megint béna.*
- Szereted ha bókolnak?* teszi fel buta kérdését mert hát mindenki szereti a dicséretet. Na de ezt el kell nézni neki mert még mindig zavarban van s ilyenkor hajlamos buta kérdéseket fel tenni. Közben meg is érkeznek a folyosóra.*
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 05 2010, 03:07

~ Ez szép volt, csak így tovább! ~*Gondolja magában, de még mindig zavarban van. Kezeit lengeti maga előtt kibe kulcsolja azt se tudja hova tegye. A fiú kérdésére, válaszol persze, csak nem tudja kifejteni.*
- Igen.. hogy is mondjam, volt egy tiniszerelemnek induló kapcsolatom. a fiú, hogy is mondjam elment másik iskolába és el is költözött. Tartjuk a kapcsolatot, de nem vagyunk együtt mert tudjuk, hogy a másiknak lehet kapcsolata.. hosszú időtájt. De persze barátok megmaradtunk. Hogy mondjam Chase, olyan srác aki vonzza magához a lányokat. Nagy az egója, de jól áll neki.. Például ha itt lenne akkor a fejétől nem férne el a mienk.*Nevet fel hiszen tényleg így van. Bár sajnálja hogy nincsenek együtt, de azért azt nem, hogy távol vannak egymástól. Mert próbatétel mennyire bírják egymás nélkül, de persze azóta Mira fiúzott és ezen elmosolyodik.*
- Köszönöm, akkor ez kölcsönös.*Mondja még mindig zavarban van, fixirozni kezdi a folyosót mert lassan odaérnek a klubhelyiséghez.*
- Igen, szeretem *Mondja kuncogva, mert persze tehetnek fel buta kérdéseket, de az nem baj, mert az csak pozitív dolog hogy nem rontott el semmit Mira. Bele gondol, most teljes nyugodtság veszi körül, nincs miért idegeskednie meg ilyenek és jó kedve is van ha még fáradt is kezd lenni. Elgondolkodik kérdezne valamit, de nem meri feltenni hiszen, hülyeséget ő sem tehet fel...*
- őőő...kviddicsezni szeretsz? vagy tudsz?*Teszi fel zavarában a kérdést mert más nem jutott hirtelen az eszébe és szépen haladnak végig a folyosón.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 05 2010, 03:21

* A lány el is elmeséli a kapcsolatát s a fiú bizony fel nevet az utolsó mondatán. Kiderül hogy kölcsönösen szimpatikusak egymásnak ami csak jó lehet, legalább is a fiú számára minden kép. Ám a lány zavarba hozta ezért hát a póló igazítás és a pirulás is. Gyorsan helyre rakja magában a dolgokat és ismét vissza nyeri bőre színét. Egy buta kérdést is fel tesz és a válasz egyértelmű. Kicsit fel bátorodik s a lányra pillant ismét.*
- Szép így a hajad* Na ez megint csak béna volt de kifejti hogyan is érti egy zavart arckifejezéssel.*
- Már mint jobban áll kiengedve mint összekötve. Mikor találkoztunk úgy volt* Mosolyodik el és neki így tényleg jobban tetszik bár csak két hajhordát látott még Amirától. A klub helység előtt meg áll a fiú.*
- Oh hát persze hogy szeretem. Mondjuk repülni jobban de a játékkal sincs semmi probléma. Támadó szeretek lenni. Valamiért az megy a legjobban* Ki sem nézi belőle hogy kezdeményező szeret lenni ebben a játékban pedig így van Nem mindenhol béna csak a lányok terén, de majd biztosan fejlődik.*
- Te tudsz repülni?* A játékkal kapcsolatban teszi fel a kérdést és arra is vonatkozik csak nem akarta az " és te" kifejezést használni.*
- Szerintem ha megengeded fel kísérlek a szobádig, még a végén eltévedsz és akkor nem lesz követező alakalom már ha te is gondolod* Azért azt hozzá fűzi. Ő szeretne még találkozni a lánnyal s van egy érzése hogy ez kölcsönös de jó hallani a megerősítést. Kicsit el is gondolkodik valamin és erőt gyűjt hogy fel tegye a kérést ám előtte más valami következik.*
- Merre felé is van a hálód?* Mivel hogy arra fognak indulni talán nem árt tudni hogy merre is induljanak a klub helységből.*
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 12 2010, 23:07

* A suli kissé fel fordult ami neki nem tetszik. Óvatosan közlekedik csak hiszen elég fura alakok mászkálnak most a suliban. Mivel azt mondta neki Magisztere ha ilyet észlel szóljon neki így fejébe vette a szőkeség hogy ezt ma megteszi ha eljut odáig természetesen. Általában ő éjszaka tűnik fel mikor őrjáratra indul s ma is ez a fedő sztori ha valaki megkérdezné. A szobából csak kikukkant s mikor nem lát senkit a falhoz tapadva halad lefelé a déli toronyból. Hogy miért lapul a falhoz? Azt hiszi akkor nem látják. A lépcsőn sebesen szedi lábait és az árnyak folyosóján kicsit megpihen. Természetesen itt is a falhoz lapul biztos ami biztos. Nem buta bár elég furán tud viselkedni. Mély levegőket vesz ahogy a hideg falhoz simul.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 12 2010, 23:12

*A fiú a sötét folyosó valamelyik árnyékosabb zugából kanyarodik ki, ő maga nem lopakodik, bár tudja hogy mi történt, és a hideg kirázza ettől az egésztől, de nem maradhat a szobájában egész nap. Főleg hogy elviekben kötelezettsége van, bár már elgondolkozott azon, hogy fogja Azaria-t és el kéne húzni innen minél messzebb, mert úgy tűnik kezd kitörni a pokol. Viszont ahogy halad, észre is vesz egy lányt, aki eléggé fura módon közlekedik. Hogy a fiú mit keres itt? Nem tudni, valami oka biztosan van, de persze kizárólag munka ügyből. Viszont ahogy közelebb ér a másikhoz felzárkózik mellé, és tekintetét kissé kérdőn emeli rá.*
-... hmm... szerintem... nem kell lopakodni, egy ideje járom a folyosókat, de sehol senki, amúgy mi ez a titokzatos közlekedés. Mellesleg üdv*köszön a lányra, meglehetősen nyugodt hangon, persze ő sem áll meg közben*
-Merre mész? Gondolom tudod mi történt*mondja , most már komolyabb hangon a másiknak*
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 12 2010, 23:27

* A fal hideg de ez őt nem zavarja. Inkább így közlekedik mint hogy valaki meg lássa. Ahogy ott pihen egy kicsit megigazítja fekete pulcsiját is ha már van rá ideje. Amúgy teljes feketében van ma a leányzó. Ennyi elég is volt neki a pihenésből s tovább folytatja az útját de nem egyedül hiszen Varg zárkózik fel mellé aki normálisan megy. Talán dilisnek nézi a lányt de őt ez nem zavarja csak a srácra less.*
- Álca* csak suttog nehogy más meghallja, majd hirtelen megáll.*
- Azt mondtad sehol senki?* Kérdez vissza, majd ellöki magát a hideg faltól. Akkor nem kell, így közlekedni.*
- Mondjuk ha észre vettél akkor elég rossz álcát választottam nem igaz?* Kérdez rá komoly hangon mert ő ezt az álcát komolyan is gondolta. Persze használhat volna az árnyakat hogy célját elérje de nem tette. Közben tovább indul s tartja a fiúval a lépést már ha megy.*
- Hát őrjáraton vagyok és te?* nem árulja el valódi célját hiszen nem tudja hogy kiben bízhat bár a srácot látta már meg órát is tartott de azt nem tudja hogy át állt e a sötét oldalra vagy sem. A mondat második felére csak bólint egy aprót.*
- Igen hallottam a pletykát bár nem mindent tudok. Te mit hallottál? Sideris?* Kérdez rá mert Sideris-ért aggódik egy kicsit hiszen arról a harcol nem hallott. Azt sem tudja hogy a suliban van e vagy sem. Csak reméli a legjobbakat.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Szept. 12 2010, 23:44

*A lány válaszára, csak kicsit hitetlenkedve néz, na de sebaj, nem probléma, amikor rákérdez hogy vannak e itt csak megrázza a fejét*
-Igen azt... az egész kóceráj hót üres*mondja csendesebben, de azért körbe néz, nem mintha félne, csupán csak meg akar bizonyosodni a saját igazáról, de mást nem lát itt magukon kívül*
-Hát.... a hold világ elég sok fényt ver le a falról, de nem lett volna rossz, bár ha azok a sötét alakok elől akartál volna elbújni nem tudom mennyi esélyed lett volna rá*mondja miközben lassan pár lépéssel tovább is indul, remélhetőleg nem egyedül, miközben tekintetét a lányra függeszti*
-Őrjáraton. Így? Remélem nem hiszed el hogy ezt beveszem*mondja miközben kicsit fel is nevet, bár annyira nem boldog , így éppen csak pár pillanatig látható rajta ,ez a kis derült állapot, nemsokára vissza tér a komor hangulat az arcára*
-Én? CSak erre jártam, volt egy kis dolgom, és véletlen erre keveredtem.... csak jelmágiás ügy*magyarázza tömören, majd a következőre csak megrántja a vállát*
-Fogalmam sincs.. az igazat megvallva nem vagyok jóba a magiszteretekkel, nagyon nem. De nem láttam óra óta, ahogy a többiek is mintha felszívódtak volna, csak ezek a..... sötét disznók tűnnek fel néha néha.. azt hiszem ez most komoly, és lehet hogy nagy szarban vagyunk*mondja továbbra is komor kissé hűvös hangon, persze nem a lányra, csupán csak ő is feszült. Még nem fél, elvégre nincs miért, csak feszült*
-Annyit tudok amit nagyjából mindenki, bevették az iskolát, a magiszterek eltűntek, engem lent az első emeleten ütöttek le.... de fináléra magamhoz tértem...........
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Szept. 13 2010, 00:06

* Kicsit megnyugszik hogy üres a suli bár azért elég fura is számára. Végül is bevették a sulit, most meg sehol senki? És ha a diákok összefognak? Szegények nem sokat tudnának tenni. Kissé feszült most a lány. Kíváncsian figyeli a fiút, mert hát az álcája nem épp a legjobb. A falra pillant majd ismét a fiúra aki lassú léptekkel halad tovább így most a szöszi zárkózik fel.*
- Igazad van, kicsit buta voltam* Ismeri be a dolgot s elszontyolodik na nem mintha jó kedve lett volna. A fiú fel derül legalább egy kis öröm ami nem veszi most körbe a szöszit.*
- Hát nem hazudok valami jól ez tény* Vallja be ezt is na meg ebben a szituban azért elég furcsa lenne ha tényleg őrjáratra indulna. Fejét megvakarja majd ismét a fiúra pillant.*
- Kíváncsi vagyok* Ennyit mond csupán de hogy mire azt nem árulja el. Vissza kapja a fiú kérdést természetesen és egy halovány mosoly megjelenik pofiján.*
- Értem. Véletlenül nincs nálad egy fehér kréta?* Kérdez rá kíváncsian mert ha esetleg van talán jól jön neki. Persze tudna szerezi csak ahhoz be kellene mennie a jel mágia terembe. Arca komoly lesz s az aggodalom kis jele is észrevehető hiszen komoly témához érkeztek.*
- Hát ez szomorú. Én is úgy gondolom hogy komoly a helyzet ezért is akartam fel keresni Sideris-t. Hát ha tud mondani valami okosat hogy mászunk ki belőle vagy tud valami érthető magyarázottat adni a helyzetről vagy a helyzetemről.* Magyarázza hosszasan s azt is elárulja hogy mi volt eredeti célja. majd kiderül hogy a fiút leütötték az elsőn.*
- Oh szegény és már jól vagy?* Méri végig kék szemeivel a fiú fejét majd rápillant.*
- Engem nem engedtek ki a szobából* Fogja meg hirtelen a fiú karját mert most esik le neki a mondat vége.*
- A fináléra? Már mint arra hogy elfoglalták a sulit? Te tudod hogy mit akarnak? Mert azt hallottam hogy a régi rendszert akarják visszaállítani ami számomra nem épp a legjobb* Ismét az aggodalom üti fel fejét pofiján. Kicsit fél, de oka is van rá*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Szept. 13 2010, 00:20

-Ez még nem nevezhető butaságnak*feleli csendesen, miközben lassan tovább halad a folyosón, persze úgy tűnik a beszélgetés is megy a maga útján. A fiú úgy tűnik rá is tapint a dologra, miszerint a lány nem éppen sima őrjáratra indult*
-Hát.. kevesen szoktak lopakodva őrjáratra menni, csupán innen gondoltam..*magyarázza röviden a dolgot, miközben pillantását belefúrja az előttük megtelepedő sötétségébe. A válaszra csak bólint, inkább nem kérdez rá mire, de amikor kérdést kap, csak lágyan megrázza a fejét*
-Minden cucc bent van a jelmágia terembe, de mihez kéne neked kréta? *kérdezi, elvégre elég sok mindenhez jó az a bizonyos eszköz, de találgatni most nem szeretne, így hát megkérdezi*
-Nem érdemes oda menni...Szerintem ha tudna, már adott volna... A logika azt diktálja, hogy ha elül a vész a magiszter értesíti a diákokat, ez elmaradt. Gondolom azért mert nem úgy fejeződtek be a dolgok, ahogy a magiszterek akarták. Nem nehéz kitalálni. Nemde?*kérdezi a lány fele pislantva, egy pillanatig, majd vissza a folyosóra, és folytatja*
-Persze. Nem volna nagy ütés, csak egyszerűen kidőltem, de már jól. Meg amúgy is utána kéne néznem mi történt, és Azaria-t is meg kéne találjam*feleli kissé elkomolyodva, hiszen a lányért aggódik.*
-Gondolom a protokoll szabályzat lépett életbe. Mindenkit elzárnak, ameddig a harc véget nem ér. Úgy tűnik véget ért, ezért lehetünk most itt....*mondja el a meglátásait, majd amikor megfogják a karját, kissé hirtelen áll meg*
-Kb arra... és nem tudom, bármit akarhatnak, egyszerű hódítási vágy, vagy akármi. De még élünk, tehát talán nem tömegmészárlást. Bár ha igen úgy is kitaláljuk*mondja miközben lassan elhúzza a kezét, és tekintete kérdővé vállik*
-Többet tudsz mint én, ezt én csak úgy félfüllel hallottam. Amúgy miért? Félvér vagy? Nyugi nem vagyok félvér, vagy mugli utáló...*mondja megnyugtatás képpen, elvégre a mindene is éppen egy félvér leányzó, majd kissé komolyabbra vált a pillantása*
-Lehet meg kéne néznünk azt a tantermet...*csupán csak ennyit mond, majd tovább is halad, gyorsabb léptekkel*
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Szept. 13 2010, 00:46

* Na igen, ő sem így szokott indulna de mindent nem lehet elmondani rögtön. Kitudja kivel épp dolga bár a srác neki soha nem tűnt veszélyesnek. Nem egy jó emberismerő ez is tény. Haladnak azért a folyosón s beszélgetésbe elegyednek.*
- Mert lehet valakit csapdába ejtenék* Adja meg a kérdésre a választ s ebből tudni kell a srácnak hogy mire is gondol a szőkeség hiszen az utolsó jelmágia órán erről volt szó. Talán ezekben az időkben jól jöhet neki. Kinyögi végül hogy a magiszteri folyosóra indult s egész pontosan Sideris-hez.*
- Van benne valami* Csak ennyit felel sután, de a fiú szavai nem nyugtatják meg, hiszen nem volt bejelentés,ahogy ő is említette, tehát semmi sincs rendben.*
- Ő a barátnőd? Vigyázni kell a szeretteinkre* A mondta végét inkább magának motyogja mint a fiúnak. A fiú karját megfogja, mert lehet többet tud vagy épp látott valamit és ez kíváncsivá tette a lányt. Kiderül hogy látni nem látott semmit. Mikor a fiú elhúzza a karját a szöszi elengedi.*
- Bocs* Mondja csendes s maga mellé engedi karját és a folyosó vége felé pillant* A következő szavakra csak megrázza a fejét.*
- Én is csak hallottam dolgokat. Ha a régi rendszer visszajön akkor vagy meghalok vagy kitudja mi lesz velem. Mugli vagyok és abban a rendszerben nincs helyem* Magyarázza meg a fiúnak hogy miért is fél voltaképp mert ha igaz a hír, s a régi rendszer visszajön akkor a szöszi, fej nélkül marad s mehet a halottas házba a teste, hogy rajta kísérletezzenek. Ez nem hangzik valami jól és ajkát el is húzza.*
- Nézzük* Gyorsít ő is léptein hogy tudja tartani a tempót a másikkal.*
- Ismersz olyan rúna jelet vagy pecsétet, mely el fedi a kilétem?* Kérdez rá mert hát ha van olyan jel vagy pecsét vagy valami mely nem fedi fel hogy a lány nem aranyvérű varázsló. Jobb fel készülni és utána járni. Na meg a legmegfelelőbb személytől kérdezi, hiszen a srác oktatja azt a tantárgyat.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Szept. 13 2010, 01:08

*A lány válasza végül is kézenfekvő, a fiú is így tenne, ha csak páran támadtak volna, viszont erről a tervéről már letett, szép ha az ember hősködni akar, de ebben az esetben nem megy sok mindenre, így csak komolyan néz a másikra*
-Elkapsz egyet... vagy kettőt, talán hármat, és mi lesz a többivel?*nem mond többet , reméli hogy a lány sejtheti mire gondolhat, inkább folytatja tovább az útját, eléggé le van hangolva, de hát ilyen esetben ki örül?. Csak bólint, majd a kérdésre is*
-Igen ő.. és igazad van. Vigyázni, ezért lenne jó minél hamarabb látnom*mondja csendesen, majd a bocsánat kérésre csak megrázza a fejét*
-Semmiség, csak haladjunk, elhiszem hogy ideges vagy, de nem jutsz vele semmire, hidegvér....*mondja kissé megnyomva az utolsó szót, így halad egészen a lépcsőkig , és tovább, ahol tekintete ismét a lányra terelődik*
-Valamit hallottam én is a régi rendszerről, de nyugi, az még idő, egy ostrom után nem hinném, hogy a diákok listálása és szanálása lenne az első feladatuk. Az igazat megvallva, az jó hogy látunk itt sima közkatonákat, de hol vannak a főnökök?*teszi fel a kérdést kicsit elgondolkozva, fogalma sincs, hogy mi ez az egész. Végül úgy tűnik, hogy a jelmágia tanterem felé veszik az irányt*
-Nem... elviekben olyan jel van, amit másra felteszünk és megzavarja. De azt nem vállalnám, ezek kemény fiúk. Mondom nyugi... egyszerűbb lenne megkeresni az aktáidat és megsemmisíteni.. bár előbb ki kéne deríteni hol tarthatják.. most viszont próbáljunk meg bejutni... kell pár cucc nekem is*mondja de az ajtó nem nyílik, a fiú arca pedig kicsit elkomorodik*
-Franc.... lezárták... Állj hátrébb és örködj... van egy ötletem*lehet hülyeséget csinál, de egyenlőre csendesen kéne végezni ezzel, és remélhetőleg össze is jön a varázslat. Keze az ajtón, kézfején pedig a pálca*
-Nox Verbis*mondja ki és ha minden igaz nem az ajtó hanem csak a zár, elrohasztása lesz a cél... pár pillanat, bár a fiú arca eléggé torz lesz, mert fáj neki, hiszen a varázslat sikerült ,de végül hallja ahogy valami elporlad bent, és azonnal el is engedi az ajtót*
-Fenébe.....*mondja kicsit megfogva a most sérültnek látszó kezet, majd leereszti, és a lányra néz*
-Gyere.... pakoljuk ki gyorsan ami kell, ha itt kapnak minket lehet rosszul járunk....*és ezzel el is indul a szertár felé*
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 15:24

*Eddig minden oly nyugodtnak tűnt, de most még se az, hiszen az Árnyak folyosóján lévő falak mintha remegni kezdenének, még kísértetiesebbé téve ezt a helyet. Lehet, hogy máshol ezt nem érzékelik, de a Déli főtoronyban lévők minden bizonnyal... még pár másodperc és a padlózat hirtelen megnyílik és egy régi, mára már elfeledett lejárathoz vezet. És hogy mi lehet ott? Egy hosszú és mély gödör, melynek végén egy labirintusszerű járat van, mely egy elzárt szobához vezet. A szobában sötét van, még csak egy fáklya se világít és a közepén egy hatalmas szobor áll. A szobor kőből van, mely most mintha megrepedne. És hogy mit ábrázol ez a furcsa szobor? Egy bukott angyalt, aki annak idején a Mysterioban lakott. Egy másik dimenzióról jött át és itt ragadt. Beleszeretett egy nőbe, egy régi magiszterbe, akit Sayranak hívtak, de a nő halála után ebbe a terembe került és itt dermedt meg. Hosszú évszázadokig raboskodott ezen a helyen, mely régen az otthona volt, hiszen ezt a tornyot nem hagyhatta el, nem tudta elhagyni, hála Sayra átkának. Bár angyal és bár bukott, nem képes elrepülni innen. Itt kísértette hát a diákokat vagy éppen barátkozott velük, de a szeretett nőtől el lett szakítva és többé már nem láthatta, így a haláláról se szerzett még tudomást. Tehát ez a szobor most megmozdul és jó pár kődarab esik le róla, így engedve ismét életre kelni ezt a sokáig hibernálva lévő lényt.*
Akatriel

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás : 2010. Jun. 08.

Rangok
Betöltött poszt: Angyal
Évfolyam: Déli torony rabja

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 15:43

* Valaki éledezik. Érzi ahogy belülről valami meleg járja át testét. Beindul a vérkeringése az angyalnak ahogy éledezik. Megmozdítja kezét melynek hatására a kő mely körül ölelte a földre hull. Persze nem az egész hanem csak egy kis darab. Kezdetnek azért nem is olyan rossz.*
~ Mi történt? Hol vagyok?~* Első gondolat mely eszébe jut hiszen nem igazán emlékszik hogy mi is történt vele. Talán később kitisztul neki a kép. Nyakát ahogy megmozdítja ismét egy nagyobb kődarab hull a pórba.*
~ Kedvesem?~* Talán itt van szerelme és épp most szabadítja ki. Ez erőt ad neki ezért egész testével megmozdul. Annyira azért nem tud mozogni mert a kő szorosan veszi körbe testét. De így hogy valamilyen oknál fogva meglazult börtöne korlátjai talán kiszabadulhat.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 15:55

*A fiúról egyre sűrűbben hullanak le a kődarabok, de a szobában teljesen egyedül van. Kérdéses az, hogy miért pont most érkezett el ez a pillanat, több száz évvel később. Szegény Akatriel, még csak azt se tudja, hogy mennyi mindent megváltozott azóta, hogy milyen évet írunk és hogy a Mysterio már egyszer az óceán alatt volt. Nem tud semmit, amely az alatt a több száz év alatt történt, míg ő börtönében raboskodott. És hogy mi van Sayraval? Mára már végleg halott, de nem érzi, sajnos nem tudja ezt így kideríteni. Majd talán ha teljesen kibújik ebből a kőrétegből és feljut oda, ahol már diákok mászkálnak, több információt lesz képes szerezni a mostani világról. A kövek a testén engednek, így hamarosan teljesen szabad lesz, így hát kijut a sötét, zárt szobába. Viszont az ajtó zárva, az egyetlen ajtó, amely a kiutat jelentheti a számára. Valamit tennie kellene, hogy áttörje azt a vastag kőből készült ajtót. Vagy talán van valami, ami kinyitja? Ha körbenéz, mindenhol csak követ lát, hála annak, hogy angyalként élesebb a látása, mint holmi embernek. Az ajtón viszont egy furcsa szimbólum van, hogyha a fiú odamegy, láthatja, hogy egy angyalt mintáz. Ez talán valami jel akar lenni? A földön, az ajtó előtt egy kis mélyedés található, az angyalt ábrázoló kép alatt pedig egy nyíl van. Vajon mit kell tennie? Neki kellene rájönnie, hogy mit kérhet egy angyaltól ez a hely, amelyet más, emberi lény nem lenne képes megadni neki.*
Akatriel

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 16:17

* Egyre sűrűbben potyog róla a törmelék, mely eddig egy biztos börtön képezett a fiú körül. Lassan de biztosan kiszabadul. Amit vissza kapja látását körbe néz. A szoba sötét van de mivel jobban lát egy embernél neki ez nem okoz gondot a látásban. Egy szobában van teljesen egyedül és a köveken kívül mást nem lát, Illetve még egy nagy ajtót. A szeretett nő nincs ott pedig azt hitte hogy ő nyitja ki börtöne ajtaját. Mielőtt elindulna nyújtózik egyet, kicsit átmozgatva testrészeit.*
~ Vajon milyen sokáig lehettem itt?~* Nem tudja de érzi hogy nem tegnap sétált utoljára. Szárnyait is megmozgatja ezzel a port lesöpörve magáról. Úgy érzi kicsit berozsdásodott.*
~ Hol van Sayra?~* Ez elég fontos kérdés nála hiszen imádja azt a nőt. Az ajtón egy ismerős szimbólumot pillant meg így tudja hogy kézzel nem fog kijutni ebből a helységből. Ahogy végig járatja szemét a mintán csak fejet csóvál. Vajon mit akarhat tőle az ajtó? Milyen áron juthat innen ki? Látja a mélyedést és a nyilat is de hogy mit kell csinálni azt nem tudja. Végül is még csak most ébredt fel hosszan tartó álmából. Kezét a szimbólumra teszi és erősen koncentrál. Talán egyik képessége kell az ajtónak de vajon melyik?*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 16:38

*A fiúnak pedig nem ártana rájönni, hogy mit is kell tenni, hiszen nem nagy dolog. Ahogy kezét ráteszi az ajtóra, nem történik semmi egy ideig, de ahogy vár és elereszti azt, az ajtón lévő angyalos minta szárnyai hirtelen elvörösödnek, majd mintha vér indulna meg, lefelé a nyíl felé. viszont ez így túl egyszerű lenne, hogy ha csak a vére kellene. Valami mást kellene betennie a mélyedésbe, valamit, ami hozzá tartozik és ami csak neki van. Muszáj rájönnie vagy soha nem fog kiszabadulni erről a helyről.*
Akatriel

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 16:54

* Ahogy kezét ráteszi nem érez semmi változást így leereszti azokat. Törni kezdi buksiját. A jelre néz melynek szárnyai vörösbe borulnak és mintha vér csordogálna a nyílba. Ekkor megvilágosodik elméje elvileg. Mije van ami másnak nincs? Azért átgondolja a dolgot mit nyerhet s mit veszthet.*
~ Vagy itt maradok vagy Sayr-val leszek......~* Nem kell sokat gondolkodni hogy mit is tegyen hiszen amit érez a nő iránt az uralja testét és hiányzik is neki. Megfordul és szárnyát a mélyedésbe helyezi. Talán az kell az ajtónak és ha elveszti hát elveszti, nem érdekli. Egy valami viszont igen, még pedig a gyönyörű nő akit szeret. Ha ez kell hogy vele legyen hát megteszi. Szájában érzi a nő édes csókját és úgy emlékszik rá mintha tegnap lett volna az hogy utoljára megcsókolta. Azt nem tudja hogy a nő csak játszott vele s nem is szerette soha. Talán fájni is fog neki de elviseli. Nem a szabadság vágy hajtja hanem a szerelem.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 17:02

*Az ajtó jelet mutat a fiúnak, aki úgy tűnik, hogy végre rájön, hogy mije is van neki, ami másnak nincs ebben a kastélyban. Na jó, ez így nem teljesen helyes, hiszen azóta Mordred is kapott két szép szárnyat, na de erről elég kevesen tudnak és a lényeg az, hogy a fiú jól cselekszik. Ahogy a mélyedéshez érnek a szárnyak, hirtelen fájdalmat érez a srác és vagy 10 tolla elválik szárnyairól. Valószínűleg hamar vissza fognak nőni, de az ajtó csak így nyílik ki. És hogy most hova került? Arra a bizonyos hosszú folyosóra, melynek végén van az út felfelé, elég magasan, de a pislákoló fényt láthatja már a fiú. Tehát repülnie kell, felfelé, egyenesen az árnyak folyosójára, hogy kikerüljön eddigi börtönéből.*
Akatriel

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 17:11

* A jel útmutatás volt, amit fel is használt arra hogy kiszabaduljon ebből a szobából. Mikor szárnyait bele helyezi a mélyedésbe az megfosztja pár tolttól. Ez nem épp kellemes de ahogy a csókra gondol s a nőre elviselhető lesz számára a fájdalom. Egy angyal ne panaszkodjon! Az ajtó nyílik és egy folyosóra léphet amit meg is tesz. Megint csalódik hiszen a nőt nem látja sehol. Valamiféle fény szűrődik be erre a folyosóra. Egyértelmű hogy arra kell menni ha ki akar jutni amit szeretne.*
- Szerelmem jövök* Jelenti ki és hangja egy fiúhoz képest nem mély, de ő még is csak egy angyal még ha bukott is. Szárnyait kiereszti és lassan a levegőbe emelkedik. Párat csapkod a levegőben hiszen régen nem repült majd lába lassan elhagyja a talajt. Olyan ez számára mint a biciklizés amit soha nem lehet elfelejteni. Ráadásul ösztönös is számára a repülés így nem sok baja lehet. Azt reméli hogy a nő fent várja és ez csak egy próba tétel volt a számára hogy bizonyítsa szerelmét amit meg is tett. Gyorsan mozgatja szárnyait így felgyorsul és hamar kiért az árnyak folyosójára.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 17:15

*Ahogy a fiú felrepül a folyosóra, mögötte mintha a rés összezárulna. Lehet, hogy valaki ki akarta engedni? Meglehet, de az a valaki nem Sayra volt, mivel a nő sehol. A fiú nem tudhatja, hogy él-e vagy már halott, de a lényeg, hogy ő kiszabadult rejtekéből és most ismét a már jól ismert, Déli főtoronyban van. És hogy mihez kezd? Azt csak ő tudhatja, de egy biztos, nem képes elhagyni a tornyot, de itt oda megy, ahova csak akar. Élheti ismét életét, talán minden más lesz most, hogy eltelt jó pár száz év. Diákok most nincsenek a folyosón, eddig üres minden, de ha a klubhelyiség bejárata felé indul, meglepő módon az kitárul előtte, így hát szabad a járás, ő már ide tartozik, az iskolához és ehhez a toronyhoz, tehát a Cruoris házhoz.*
Akatriel

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 17:31

* Szárnyapásoktól visszhangzik a folyosó így nem csapkod annyira. Nem akar feljebb repülni így lassít a tempón hogy lebegést érjen el. Amint kirepül a résből az bezárul. A szeretett nő sehol. Most már nagyon szomorú de nem száll le a talajra. A falak ismerősek neki és kezdi otthon érezni magát a folyosón. Egy ismerős arc sem tűnik fel de még ismeretlen sem. Régen tele volt élettel ez a hely és most egy árva lélek sem. Nem fog itt lebegni hanem repülve indul a klubhelyiség felé.*
- Szerelmem merre vagy?* Hallatszik egy kellemes hang a folyosón s az ajtó felé repül. Csak úgy magától kitárul amin be is repül. A helység fura mintha változott volna, de az is lehet hogy ő emlékszik rosszul. Nem tudja hogy évszázadok teltek el és azt sem hogy szerelme már halott. Egy biztos hogy a déli toronyban fog repkedni míg meg nem találja kedvesét. A szobákat sem kíméli és pár ismerős arc után kezd el kutatni*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 23
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Szept. 17 2010, 22:00

*A visszavágás igen csak semmitmondó, még lenne mit gyakorolnia ennek a fiúnak, mondjuk az Ő Nilétől, hiszen kedvese ennél sokkal, de sokkal eredetibb volt, amikor még nagyon nem voltak jóba. Ő is a cigizéssel kezdte, de aztán a lány járt rosszabbul. Na de rég volt már, felesleges is most erre gondolni, így inkább bemutatkozik, majd egy rövid kézfogás után már el is kezd neki magyarázni, de ahogy hallja, nem igazán érdekli a fiút az egyik szabály se.*
- Aham, majd meglátjuk. *hagyja ennyiben a dolgot, hiszen újként sok embernek nagy a szája, de majd idővel eldől, hogy vajon az is marad vagy sem. Szóval most Daph még jó pár dolgot közöl a fiúval és amikor azt hallja, hogy azt már tudta, csak mérgelődve rázza meg ismét buksiját.*
- Igen, majd lesz, ha odaérünk. *sétál közben át a déli főtoronyba, majd nemsokára az árnyak folyosóján vannak. A fiú majd körbenéz itt, hogy ha szeretne, na de a lányka, most nem fog megállni, hanem a fekete ajtót veszi célba, amely a klubhelyiségbe fogja majd bejuttatni őket.*
- Egyébként merről érkeztél? *érdeklődik egy picit, mert egyszerűen utál csöndben sétálni valaki mellett. De abba már szinte biztos, hogy nem lesznek puszipajtások Richarddal, ami nem mintha gond lenne, egyszerűen tényleg picit sincs most jó kedve a lánynak, főleg azóta nem, amióta Charles lett itt az új magiszter. Gyűlöli azt a férfit, el se tudja mondani, hogy mennyire és talán azért is tűnik most agresszívabbnak ez a leányzó.*

//fagy//

Richard Woolgar
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2010. Sep. 17.

Rangok
Betöltött poszt: Jegelt karakter

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szomb. Szept. 18 2010, 21:19

//Olvadás.//

-Angliából jöttem, azon belül pedig Londonból.
*Rögtön meg válaszolja a kérdést Richard, miközben követi a lányt. Most ne túl bőbeszédű, de hát ez van. Este van már, és szívesen lenne végre a szobájában. Meg a klubhelyiségre is kíváncsi lenne, ami bizonyára van, ha már ebben az iskolában is házak vannak. Csak itt nem négy, csak három, de elég az is. Főleg, hogy egy remek házba került Richard, legalábbis a jellemzés szerint. Elvileg, ide járnak a tehetséges diákok.*
-Egyébként te minek vagy mondható? Mármint, biztosan nem vagy tanár, akkor olyan prefektus féle vagy mint amik a Roxfortban vannak, azért te segítesz nekem?
*A kíváncsiság, tudni akarja, hogy ki is áll most vele szemben. Bár, nem valószínű hogy itt is prefektus rendszer van, mivel hogy semmi szükség rá, nincs itt olyan sok értelmetlen szabály. Legalábbis, aszerint amit eddig elmondott a lány.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   

Árnyak folyosója
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...