Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Árnyak folyosója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 22
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 22:05

* Gabriel erre csak felnevet. *
- Aztán a madame végül tényleg elkap minket! Azt azért nem kéne. * mosolyog, majd Vixi mondatát hallva elcsodálkozik. * - Persze, hogy komolyan veszem! Mindjárt itt vannak a vizsgák! Amúgy.... én sem szívesen találkozok a halállal. * teszi még hozzá. Mikor elkezd köhögni és Vixi megütögeti a hátát, nevetve néz a lányra. *
- Aranyos vagy, de így csak megfulladok. * vigyorog, ám ekkor ismét a Farell címerre terelődik a szó, amely elég kínos téma számára. *
- Nem mondtam mert... nem lényeges. * hazudja. * - És... igazából tényleg nem fontos. * próbálja leszögezni a dolgot. Aztán Vixi hátrébb lép, és mint megint, most is félre értett egy csomó dolgot. *
- Hé, én nem azt mondtam, csak.... hjajj.... * morogja maga elé. Neki most ehhez nincs türelme sajnos. Aztán Vixi elkezd beszélni valami Ködkatlanról, amiről még nem is hallott. *
- Az meg mi? * vonja fel a szemöldökét. Ám mielőtt választ kapna, újabb kérdés következik. *
- Nem tudom... gondolom csak az ablak miatt. Párszor nyitva maradt éjszakára... * Gabriel hirtelen elharapja a mondatot, és Vixire mered. *
- Te is hallottad? * suttogja egészen halkan, s valamiféle különös borzongás fut végig rajta. Eztán újra felhangzik az a különös hang, egyre erősebben, szűnni nem akaróan, Gabriel pedig ösztönösen közelebb lép a lányhoz. *
- Mi ez? * kérdezi rekedten, majd amikor már sikolyokká fajul a dolog, úgy rántja magához Vixit, mintha egy kiméra termedt volna előttük,s a pálcája máris a kezébe simul. Előreszegezve pillant a különös útelágazásra ami az imént még biztos, hogy nem volt ott. *
- Mi ez? * kérdezi még egyszer a furcsa női alakra pillantva, ám hangja olyan halk, hogy belevész a sikolyokba. Szinte megbabonázva tolja maga mögé a lányt, nem is foglalkozva azzal hogy Vixi tiltakozik e vagy sem, csak lassú léptekben elindul a különös jelenség felé, közben mindvégig előre tartva pálcás kezét. Nem megy túl közel hozzá, de épp eléggé, hogy megszemlélhesse. *
- Olyan mintha... * kezd bele, de nem tudja befejezni a mondatot, csak töprengve tovább fürkészi a különös látványosságot. *
- Itt egy ajtó. * mondja végül tárgyilagosan. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 22:15

- Ki mondta, hogy rosszat fogunk csinálni a gyengélkedőn? *kérdezem vigyorogva, bár a "rossz" szót furcsán ejtem, szemeim is felcsillannak, tehát bizony valami kellemes elfoglaltságra gondolhat a fiú. Viszont amikor annyira az órára járásról kezd el ámuldozni, mely elmondása szerint van olyan fontosságú, mint én magam, bizony furcsán kezdek el nézni rá.*
- Én mondtam, hogy gyakorolhatunk együtt... *hát igen, én megmondtam. Na de a köhögésre picit próbálok segíteni, de nem megy ez most olyan egyszerűen, így pirulok bele a beszólásba, hogy ezt nem kellett volna.*
- Bocsi... *motyogom halkan, majd inkább terelem a témát, méghozzá a skorpióra, mie lméletileg nem fontos. Kár, pedig tényleg érdekelne, de megértem, hogyha nem pont most akar erről beszélni, hanem később, így hát jöhetne a konyha, valami kellemes elfoglaltsággal, de ez mégse jön össze, hát bizony hogy nem, mert hogy az én morgós hercegem lusta most odáig lemászni, ezért is térek át a ködkatlanra, ahol még kényelmesen el is lehetnénk.*
- Az egy hely, ahol köd van, de egyébként egy nappalihoz hasonló. *vonom meg vállam, nem lényeges, de azért megindulnék az irányba, amikor meghallom a nagy kérdést. Ajkamba harapok, el is hallgatva, úgy nézve ide-oda, miközben kíváncsian fülelek, hogy vajon mi is lehet.*
- Miről beszélsz? *kérdezem eleinte, majd a hang erősödik és olyat hallok, amitől a hideg futkos a hátamon és nem kell engem magához húznia, ösztönösen bújok közelebb hozzá és nyelek is egy aprót. Pontosan tudom, hogy mi ez a hang, én magam is vágtam már bele húsba, hála a kardomnak ugyebár...*
- Mi történtik? *motyogom halkan, cseppet félénk hanggal, mivel ez nem tűnik viccesnek és mindjárt úgy érzem, hogy inkább az órán ülnék e helyett. *
- Hééé, tudok vigyázni magamra! *lépek el háta mögül, mert engem bizony nem kell így védelmezni, inkább csak előveszem a pálcámat, így lépegetve a fiú mellett méghozzá az ajtó felé.*
- Ki maga? *pillantok a szellemre, de ahogy hallom a csodás megállapítást, mely szerint ott egy ajtó van, csak fejemet csóválom meg, úgy nézve a kékségbe bele.*
- Ha a hentes itt van, akkor az ajtó mögött talán jobban járunk. *pillantok a fiú felé, majd ha a nő nem óhajtja megakadályozni ezt, én akkor bizony átlépek rajta, de úgy, hogy kezem útközben elkapja Gabe-ét, tehát jöjjön csak velem a hős lovag, majd meglátjuk, hogy mennyire bátor.*
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 22:26

*Úgy tűnik, hogy a diákok mégis csak észre veszik a sok furcsaságot, bizony nem is nehéz nem észre venni, egy derengő ajtót, ami előtt egy átlátszó női alak van. Úgy tűnik hogy a fiú már védené a lányt, de félelemre nincs ok, hiszen a szellem nem úgy tűnik mintha támadna, csupán csak a szemei idegesítően üvegesek. Amikor azonban Vixi kérdezni kezd, válasz helyett csupán egy hangosabb sikoly süvít végig a folyosón, s a diákok csak annyit láthatnak, ahogy egy penge áthatolva a szellem lány torkán átvágja azt, végül pedig a fej el is válik a törzstől, s a földön végig gurulva, bizony valódi vért hagy. Elég bizarr jelenség, és nem jelent feltétlenül jót. A diákok viszont úgy döntenek, hogy bemennek az ajtón, s bizony az első benyomásuk az lehet hogy bent hideg van. Nagyon hideg, és sötét.. Ahogy viszont beljebb lépnek, s talán csiholnak némi fényt láthatják, hogy egy amolyan álldozó terembe érkeztek, aminek a szélén különös fekete meggyújtatlan gyertyák díszelegnek, illetve a terem végébe egy emelvény is található, amin egy igencsak fura serleg van, kő burokba ágyazva. A serleg szintén mint az ajtó kéken pulzál, eléggé nagy hatalmú tárgy lehet, a diákok is érezhetik az erejét, viszont csupán úgy férhetnek hozzá, ha átnyúlnak a kőburkon ami körülveszi. Amúgy a burkon egy kb csukló átmérőjű lyuk van amin keresztül elérhetik azt a bizonyos tárgyat.*
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris

szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és így tűnök el, ha

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 22:37

- Végül is nem rossz az.... * vigyorog a fiú Vixire, majd máris jön a sértődés és a dorgálás, szokás szerint, amihez most nagyon nincs idegzete. *
- Jól van, tudod, hogy értem. * morcoskodik, majd már hallgatja is a lány beszámolóját a Ködkatlanról. *
- Én még nem is hallottam róla. * mondja Vixinek továbbra is csodálkozva, és próbálja elképzelni a dolgot, de valahogy nem elég jó a fantáziája most hozzá. Ekkor hallja meg a furcsa hangot, és azonnal megkérdezi a lánytól, hogy hallotta e. Mivel Vixi visszakérdez, elkezd gondolkodni, hogy lehet, csak a láz miatt hall már szörnyűségeket. Ám a hangok folytatódnak, és egyre borzalmasabbak... mint valami erőszakos horrorfilm hangeffektje. Közelebb húzza magához Vixit, de úgy tűnik talán nem is kellett volna, hiszen a lány magától is közelebb ment, és hozzá is bújik amit most semmiképp nem utasítana vissza. Inkább csak átöleli, és tovább fülel. *
- Nem tudom... de biztos nem itt pótolják az órát... * motyog Gabriel is, hisz most nem is nagyon jönne ki erősebb hang a torkán. Meg se hallja a lány méltatlankodását, amikor azért korholja, hogy maga mögé bújtatta, csak elindul előre a furcsaság felé. Gabriel úgy ébred fel révületéből, amikor Vixi hirtelen mellette szólal meg. fel se fogta, hogy a lány eddig vele jött. *
- Milyen hentes? * néz kérdőn a lányra, majd Vixi furcsa derengésbe öltözött arcát bámulva a jelenségnek köszönhetően csak int egyet a kezével. * - Hagyjuk inkább ne válaszolj. * húzza el a száját undorodva, ahogy belegondol a dologba. Ekkor azonban a lány megragadja a kezét, és vele együtt indul el előre. *
- Hé! Megőrültél? Ne siess,s még nem tudjuk mi ez! Ez így nem bátorság, csak hősködés! * rángatná vissza a lányt, de már teljesen mindegy. Ekkor jelenik meg egy eddig láthatatlan kés, és a nőalak máris kisebb lesz egy fejjel. Gabriel most már tényleg hátrébb lép a lezuhanó fej irányából, és ha tetszik Vixinek, ha nem, hátrébb rántja őt is, mivel épp fogja a kezét. A vér odafolyik a lábához, s ahogy megemeli a cipőjét, látja, hogy igazi vér. Nem csak illúzió. *
- Szerintem el kéne innen tűnnünk. * jegyzi meg, ám a lány mégis az ajtóhoz megy, Gabriel pedig követi őt, s próbál felzárkózni mellé, hiszen mégis csak ő a férfi, bár egyik tagja sem kívánkozik az ajtó mögé. Mégis belépnek, s az első ami tudatosul benne, az, hogy nagyon hideg van. Ő meg még betegebb lesz. *
- Lumos. * suttogja pálcájának, hogy legyen valami fény a sötétben. Gabriel megtorpan, hogy körül néz a szobában. Minden szegletet alaposan végig néz, s látszólag senki nem tartózkodik ott. Bár sosem lehet tudni, a kés is a semmiből jött. Ekkor veszi észre a különös, kéken pulzáló serleget, amelyért egy csukló méretű lyukon lehet benyúlni. *
- Nah oda nem megyünk. * jelenti ki halkan a lánynak a serleg felé mutatva. * - Nagy erejűnek tűnik, ki tudja milyen csapdával meg átkokkal van körül véve. Láttad a piramisokban a két fejű csontvázakat? Na olyan nem akarok lenni. * ragadja meg a lányt, és közelebb húzza magához. *
- Szerintem az lenne a legjobb, ha eltűnnénk innen. * néz mélyen Vixi szemébe. És komolyan is gondolja. Ám bármit is hisz a lány, nem azért mert gyáva. Hanem azért, mert ez valóban elég veszélyesnek tűnik. Ha Vixi nem volna vele, talán másképp állna hozzá a dologhoz. de vele van. És ez sok mindenen változtat most. *

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 22:53

*Remélem, hogy hiányzik neki az, hogy érezzen engem, a testemet is, a csókjaimat, de nem akarom túlságosan rá erőltetni magam, nem akarom, hogy bármi rosszat is higgyen, így csak csendben maradok, kedvesen mosolyogva és bár még egy kis ideig beszélünk, ez után mindez abba marad. A Ködkatlan is távol marad tőlünk, már nem fogunk oda menni, hanem a helyett valahova máshova... Lehet, hogy nem kellene, de mégis képtelen vagyok megállni.*
- Hmm, pedig vicces lenne. Bár Mr. Cornwlade nem hiszem, hogy így viccelne meg minket. *vigyorodom el, mert bár cseppet félelmetes a helyzet, mégis valahogy furcsa adrenalinnal tölt el, hogy ismét egy kalnadban lehet részem, egy csodás kalandban, mely bizonyára veszélyt rejteget. Az ajtó ott van, a nő pedig előtte, de nem válaszol, csak sikolyt egy nagyot, mire befogom kezeimmel a fülemet, majd ez után nézek a lábaim elé, a vérre...*
- Arról beszélek, hogy van itt valaki vagy valami, ami a húst vágja és... nagyon élethűnek tűnik, tehát húzzunk el innen! *jelentem ki, de amikor még vissza akar fogni, akkor csak picit ingerülten nézek rá, nem értem, hogy most mit nem tudott felfogni abból, amit mondtam.*
- Gabe, van itt valami gyilkológép, tehát ha itt maradunk, nagyobb veszélyben vagyunk. Mennünk kell, ha ilyen van, mindig menni kell, majd rájössz! *igen, ebben az iskolában vannak furcsa dolgok és talán nem ártana, hogyha ő is felzárkózna, de én majd teszek róla, így sétálunk át a zátjárón, ahol rettenetesen hideg van és csak a fiú folyamatos mehetnékjét hallom. *
- Azt hittem, hogy bátrabb és kalandvágyóbb vagy. Ne aggódj, itt vagyok! *szorítom meg kezét, miközben rá tekintek, de a hideg levegő már nekem se tetszik. Csak gyorsan begombolom a blúzom két gombját, így sétálok egyre tovább és ahogy a fény is felvillan mellettem - hála Gabe-nek és a pálcájának -, már tovább is haladok, a fekete gyertyákat figyelve. Pálcámat elővéve lépek oda hozzájuk, hogy azokat meggyújtva adjak egy kis fényt magunknak, így már láthatom is azt a bizonyos kő burkot, illetve benne a serleget. Szívem is megdobban, ahogy nézem, csodálatos és az erő, ami sugárzik belőle... egyszerűen hihetetlen és vonzza a szemem, de ekkor szólal meg ismét a fiú, miközben igen csak közel húz magához, tehát fejem is felé fordul rögtön.*
- Nem láttam semmi két fejű csontvázat... de mint tudjuk, az mutáció és muglik között is előfordul. Nyugi már, nem lesz gond... *távolodom el tőle lassan, most ha akar se fog tudni visszatartani, mert bizony gyorsan szökkenek az emelvényre.*
- Ha bármi gond van, te tűnj innen! Nézzük meg, mi történik. *kacsintok rá és bizony szeretném, hogyha büszke lenne rám, hogyha tudná, hogy neki én kellek, mert nincs még egy ilyen lány. Tehát igen, miatta is hősködöm, miatta teszek sok mindent, de itt a bizonyítás ideje és csak ketten vagyunk. Amúgy se biztos, hogy vissza tudnánk már menni... az a hentes meg számomra még mindig ijesztőbb, mint ez a lyuk, mely felé lassan közelít a kezem. Nem tudom, mi vár rám, csak lassan helyezem bele a lyukba a kezem, majd nyúlok is át rajta, így ha minden szerencsés, rá is fogok markolni a kupára és majd meglátjuk, hogy mi történik...*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Okt. 27 2011, 23:09

*Úgy tűnik, a két diák között is megvan a téma, hogy menjenek e tovább vagy sem.A fiú óvatosabb természetű, a lány pedig éppen hogy vakmerő, kérdés melyikőjük gondolkozik helyesen, nehéz is lehet megítélni, főleg egy ilyen helyzetben, ami azért eléggé bizarrnak tűnik. Minden esetre mikor már mindketten bemennek a terembe, s végig néznek, megállapíthatják, hogy valamiféle áldozati terem lehet, illetve feltűnik az a bizonyos kéken vibráló serleg is, ami körül a diákok is érezhetik a nem kicsi erőt, ami a tárgyból érkezik. A fiú nem érne hozzá, a lány viszont úgy tűnik túlságosan eltökélt, így keze meg is indul a lyuk fele, ami bizony engedi hogy benyúljanak rajta egészen addig, ameddig a lány hozzá nem ér ahhoz a bizonyos tárgyhoz. Ekkor viszont fura dolgot érezhet. A kő hirtelen mintha össze menne, nem engedve ki a kezét, a serlegből pedig különös kék láng csap ki egyenesen Vixi kezébe, ami mintha át hatolva a bőrén bele is menne a testébe. A lány egy pár pillanatig forróságot érezhet, és olyan érzést érezhet mintha szétrobbanna a feje, majd a lyuk hirtelen nyílva szét hátra löki őt. Eközben viszont történik más is amit már Gabe is jobban lát. A gyertyák hirtelen gyúlnak meg, s a padló mintha lassan remegni kezdene, mígnem ketté nyílik a diákok között, s a feltárt mélybe egy kéken pulzáló fura kaput pillanthatnak meg. Talán egy teleport kapu, talán valami más, viszont most döbbennek rá, hogy más út nincs. A bejárati ajtó ugyanis eltűnt.*

//Kis fagyi:) //
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris

szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és így tűnök el, ha

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Okt. 28 2011, 01:11

// Olvadás:))) //

* Gabriel idegesen inti le a lányt, amikor az egyre részletesebben kezdi el magyarázni, mi van itt. *
- Vixi hagyd már abba! A frászt hozod rám! Én is pontosan tudom mi van itt, de ne nevezd hentesnek meg semminek, és az ég szerelmére! Ne beszélj róla amíg nem muszáj! * korholja a lányt feszülten. * - És azt gondolod egy furcsán derengő kék ajtó mögött, ami előtt egy halott tekintetű lidércnő állt, akinek épp az imént vágták le a fejét, ki tudja mik vagy mi, és még igazi vér is jött belőle, majd biztonságban leszünk? * tiltakozik, és nem tudja felfogni, hogy a jó égben lehet ennyire más hullámhosszon a lánnyal. Ám amikor már belépnek és Vixi a bátorságát firtatja, akkor egyenesen elönti a pulykaméreg. *
- Bátornak lenni nem egyenlő a meggondolatlannal! Nem hiszem el, hogy ilyen botor módon viselkedsz! Nézz körül, mihez hasonlít ez a hely? Mint egy áldozati terem!!!* mérgelődik a lányon. Mikor Vixi beljebb lép és meggyújtja a gyertyákat, elsuttog egy "nox"ot, így már nem fénylik a pálcája, és rögtön tudja használni azt ha kell. Sokkal nagyobb biztonságban is érzi magát tőle. Vixi ekkor megbűvölten kezdi el bámulni a varázstárgyat amit hirtelen vesznek észre a fényben, s Gabriel azonnal magához is húzza a lányt, és elkezdi kifejteni, hogy miért ne nyúljanak hozzá. A lány viszont megint akadékoskodik. *
- Istenem Vixi.... * sóhajt fel. * - Átkok, azokat átkok okozták! Nincs kedvem semmilyen ilyen átokkal szembe szállni. Még csak elsősök vagyunk, gondolod, hogy vannak olyan bravúros pálcamozdulataid, hogy legyűrj bármilyen akadályt? * kérdezi, ám mielőtt bármit is tehetne a lány már ott van az emelvényen. *
- Mi bajod? Vixi meg vagy zakkanva?! Gyere le onnan! Ha bármi bajod lesz, én... énénén.... kinyírlak! Ne érj hozzá!!!
* De már késő. Mint általában az ilyen helyzetekben. Vixi már be is nyúl a lyukon, és megmarkolja a kupát, s ekkor máris elkezd összezárulni a kő. *
- Vix! Basszus, hát nem ismered a rókacsapdát?! Belelépni könnyű, kivenni már nem tudod! Ne! * de már késő. A kő összezárul, a serleg pedig fellángol, s a lángok a lány testébe hatolnak. Gabriel egy másodpercre megfagy a történtektől. Aztán már ugrana is a lányhoz kiáltva, s pálcáját lendítené, bár fogalma sincs milyen átkot kellene szórnia, és hová, amikor a kő szinte kiköpi a lányt, és ellöki. A gyertyák felizzanak, Gabe pedig Vixi felé ugrik, hogy elkapja, ám rosszul nyúl érte, és csak az egyik kezét kaparintja meg a lánynak, amit lehet alaposan meg is húzott, de legalább nem engedte, hogy a földre vágódva beüsse a fejét. *
- Vix! * kiáltja a lányhoz ugorva, és karjaiba veszi... vagyis venné... ha nem kezdene el remegni a padló... így Gabe félig tartva a lányt az egyensúlyában meginogva kicsit nekiütődik az oltárnak... s ekkor megnyílik a föld! A remegésnek köszönhetően a fiú elválik a lánytól, s a szemközti falnak vetődik háttal, s épp kettejük között nyílik meg a kopár padló. Gabe lepillant a mélybe, s egy pulzáló valamit pillant meg ami erősen emlékezteti egy teleport kapuhoz. Szétnéz, s látja, hogy nincs más út. Alapos kelepcébe kerültek, méghozzá azért mert Miss Mindenttudó kisasszonynak muszáj volt hősködnie. *
- Kelepce... Vixi jól vagy? * kiabál át a lánynak a másik oldalra, majd megpróbálja megkeresni a tekintetét kék szemeivel. *
- Le kell ugranunk! * mondja a lánynak. * - Nincs más út! Ugorj felém háromra, és kapj el ha tudsz! Maradjunk együtt! * mondja az ötletét, majd máris elkezd háromig számolni. *
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Okt. 28 2011, 01:41

*Olyan furcsa így hallgatni Gabe-et, eddig nem tűnt ennyire félős természetűnek, de most már kezdem úgy érezni, hogy azért vannak dolgok, amiktől tart, így mosolyodom el picit, miközben el is mesélem neki gondolataimat, amelyek jól láthatóan és hallhatóan is sokkolják ezt a szépfiút.*
- De miért ne, ha egyszer tényleg olyan hangot ad ki? Én csak azt akarom, hogy tisztában legyél ezzel az egésszel, hogy veszélyben vagyunk, ha itt maradunk. Szóval gyere már velem és ne izélj! *szólok most már én ő rá erélyesebben, hogy talán fel is fogja a dolgokat,tehát be is tudunk jutni abba a bizonyos áldozóterembe, ahol még nem jártam, de a gyertyákat hamar meg is gyújtom, hogy ne kelljen a pálcánkat használni a fényforrás miatt. *
- Én meg nem hiszem el, hogy ennyire parás vagy Gabe! Kicsim, nyugodj már le, minden rendben lesz, oké? *simítom meg kezét is, miközben oda is lépek hozzá, mivel oda is húz magához és úgy nézek fel szép szemeibe, hallgatva is mondanivalóját. Sejthetné, hogyha nem teszek valamit, akkor itt fogunk ragadni és az egyikünknek se hiányzik.*
- Szeretnék kijutni innen, de ha nem járunk a dolgok végére, itt ragadunk. Értsd meg légyszi, nem lesz bajom, szóval nyugi! *nyugtatom meg most már sokadjára és nemsokára már ki is szabadulok kezei közül, így lépek hát rá az emelvényre, de olyan édesen hív vissza, félt és annyira jól esik, hogy az valami hihetetlen. Felé is tekintek, de kezemet idő közben bedugom a kőburokba. Nem mondok már semmit, csak hozzáérek a serleghez vagy mihez és hirtelen meg is dermedek, ahogy a kövek összezárják a kezemet, mögülem pedig csak Gabe siránkozását hallom.*
- Nyugi már! *kiálltok vissza idegesen, mivel igen csak felingerel ez az egész, hogy nem tudom, mi történik, hogy mi van, csak azt érzem, hogy a valamiféle kék láng csak ki a serlegből, blee a kezembe, mely forró, de mégse éget, én pedig már csak az eseményekkel sodródom, érezve a forróságot és figyelem, ahogy a bőrömbe hatol ez a furcsa kék láng és végül megremeg testem és felüvöltök a fejemet ért fájdalomtól.*
- Elég! *kiálltok a nagy senkihez, szabad kezemmel próbálva kiszabadítani a másikat, de erre már nincs szükség, ugyanis zuhanok hátra, jó hátra... majdnem Gabe ölébe, ki csak megrántja karom, mire felnyögök, mintha ki is ficamodott volna és egy apró könnycsepp gördül le a szememen. Csak eldőlök cseppet, ahogy mind a ketten külön válunk és egy pár hosszú másodpercig a földön fekszem, úgy próbálva magamhoz térni. A gyertyák kigyúlnak, a föld remeg, majd egy szakadék jelenik meg közöttünk, én pedig csak Gabe hangját hallom. *
- Nagyon fáj... a karom... *ott, ahol a fiú elkapott, szóval nem is a lángtól, hanem a rossz mozdulattól, de azért összeszedem magam és felkelek, majd aprókat bólogatok, jelezve, hogy értem a nagy hadi tervet.*
- Menni fog... *motyogom és ahogy a kettőnél tart, már a hasadék szélénél vagyok, a háromnál pedig ugrok is, így ütközve össze a fiúval és ölelem át szorosan, hogy együtt zuhanjunk a mélybe. Fejem is a vállára fektetem, minél közelebb akarom tudni magamhoz, hiszen ki tudja, hogy hová kerülünk ezek után.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Okt. 28 2011, 01:59

*A két diák úgy tűnik furcsa egy helyre került, és bizony a kalamajkának még korán sincs vége, ugyanis az ajtó amin bejöttek már nem alkalmas a vissza menésre. Vixi azonban kissé vakmerően megérinti azt a bizonyos tárgyat, aminek hatására a kezét befogja a serleget tartó csapda, s bizony az a bizonyos láng is a lányba megy. A következő pillanatokba megtörténik a föld ketté nyílása, s úgy tűnik ifjú kalandorainknak ismét egy lépéssel előrébb kell haladniuk ha ki akarnak jutni innen. Így amikor ugranak, s elérik a pulzárt, egy csavarodást érezve pár másodpercig csak forognak a nagy semmiben, legalábbis ők így érzik. Azonban nem sok idő múlva a pörgés hirtelen abba marad, s ők bizony keményebben is érezhetik milyen csattanni egyet a földön. Szinte még a szemüket kinyitni is alig van idejük, valahol nem sokkal előttük egy épület omlik össze, az ég pedig sötét szmogos felhőbe takarózik. Csupán csak néhány villámot látni amint hangos mennydörgéssel végig hasít az égen, illetve érezhetik az orrukban a felgyülemlő port amit az össze roskadt épület kevert fel. Amikor azonban felállnak, egy kihalt utcát láthatnak, valamikor még élettel teli sétáló utca lehetett, de most? Mintha már rég elhagyták volna ezt a helyet, szinte az egész terület kihalt. Pár másodperc mulva egy raj varjú száll el a fejük felett, s az utca végéről átkozódó és sikítozó hangokat hallani. Valami nagyon nincs rendben itt, és úgy tűnik a két diák éppen bele esett a szósz kellő közepébe.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 24
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 01 2011, 19:12

*A párduc természetesen kíváncsian figyeli a lány hátrahőkölését, amely igen csak tetszik neki, így sétálja körbe, de már megérkezik a teremtője is, aki csak fejét csóválja meg cseppet.*
- Bocs ha megijesztett, Svírának hívják és ő a famulusom. Tudod, minden másodikosnak van, úgymond egy vizsafeladat, de annál fontosabbakká válnak. *simítja meg puha, hatalmas fejét is az állatnak, majd ez után kezet nyújt a lány felé, ki viszonozza is mindezt és be is mutatkozik. Bár Daph tisztában van a másik nevével, ez így illendő, ezzel ő is tisztában van. Szóval most már csak némi érdeklődés kéne, így hát nem is marad csendben, beszéltetni kezdi a lányt, de a szavaira el is kerekednek zöld szemei.*
- 2011-ben lovaskocsival? Hű, hát ilyet se hallottam még. *vigyorodik el kissé és nem akar bunkónak tűnni, de mégis olyan fura ez az egész így, a mai modernség miatt. Na de csak fejet csóvál kissé, inkább nem húzva tovább ezt a dolgot, hanem pár szót ő is mond magáról.*
- Én egyébként norvég vagyok és Seol szigetére a szüleim kísértek el még anno, onnan pedig ugyebár a révésszel jöttünk át az ikertestvéremmel, de ő már nem él. *nem fog elszomorodni ismét, nem szereti kimutatni a gyengeségeit és rég történt már... majdnem egy éve és hála ennek a helynek. Ha nincs az az áldozó terem és Sirius nem olyan merész, akkor talán még ma is élne. Jöhet ismét a téma terelés, így mesél picit a házakról és a kérdésre csak bólogatni kezd.*
- Igen, mi csak a saját klubhelyiségünkbe tudunk bemenni, ahogy ők is, a klubhelyiségen át pedig a szobákba lehet jutni. Tehát ennyi elzártság van, de igazából ha valamelyik más házban lévő barátnőddel vagy esetleg a későbbiekben barátoddal együtt akarsz majd aludni, akkor felmehettek a másodikra, a szükség szobájába vagy akár a fogadóba és ki lehet ott is venni egy szobát. Szóval az ilyesmit mindig megoldjuk. *kacsint rá jókedvűen a másikra, hiszen a magiszterek se szólnak bele a diákok életébe, itt mindenki legalább 16 éves, tehát szíve-joga azzal lenni úgymond, akivel akar, a lényeg az, hogy az iskolán kívül vigyázzanak magukra.*
- Amúgy természetesen nincs kijárási tilalom a Mysterioban, de szerintem erre az előbbiből rájöttél, amikor a fogadót mondtam. *egy kis mosolyt még kap a lány, miközben rá is térnek az Árnyak folyosójára, amely bár hosszú, mégse végtelen.*
- Persze, hozhatsz be háziállatot, másoknak is van. Egyébként milyen állat lesz? *csak kíváncsi, bár talán ezt Lilija is sejti. Vannak itt macskák és kutyák, na meg kígyók is, szóval sose lehet tudni, hogy kinek mi a kedvence. *
- Na, ez itt az árnyak folyosója. Van itt jó pár szoba, majd azokat megnézegeted, de mi most ha nem bánod, tovább megyünk, mert közelegnek a vizsgák és majd kéne még tanulnom rájuk. *nem bánja, sőt, izgatottan várja, hogy vizsgázhasson, tavaly is érdekes volt, biztosan idén is jól el fog szórakozni rajtuk. Oké, a Charles-korszak az nem hiányzik neki, de most minden rendben van, legalábbis ő úgy tudja.*

Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás : 2011. Nov. 01.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 01 2011, 19:31

*Lilija se nagyon örül a lovas kocsinak. Nem is reagál a lány mondandójára. Kissé régimódiak a szülei. Nagyon bennük van ez-az egész aranyvérűség. Hallgatja a lány mondandóját. A famolusokról még nem nagyon hallott. De eléggé tetszik neki a lény. Reméli, hogy egyszer majd neki is lesz egy. Persze tudja, hogy ahhoz sokat kell majd neki tanulnia. De van neki elég szorgalma. *
- Egyszer voltam Norvégiában. Nagyon szép hely. Nekem legalábbis elnyerte a tetszésemet. * A halott ikertestvérre nem tud semmit sem mondani. Ő csodálja a lány, hogy ilyen erős, neki ez sose menne, ha bátyja távozna el az élők sorából. Talán bele is rokkanna a gyászba. Egyre jobban tetszik neki az iskola, ahogy mesélnek neki róla. *
- Nagyon klassz ez a hely. Őszintén szólva, az elején kissé féltem. *Mondja ki az igaz véleményét. Mindig kimondja azt, amit gondol. *
- Talán a macskámat elhozatom ide. Bár nem biztos. Elég idős már. Lehet, hogy veszek egyet. Van valamilyen állatkereskedés itt? *Jól érzi itt magát. Még soha nem beszélt ennyit egy vele egykorúval ilyen jót. Mindig ott sürgött-forgott vagy az anyja, vagy pedig az apja. Dadájáról nem is beszélve, aki még ide is el akart jönni vele. Általában valamilyen arisztokrata család nagyképű gyerekével kellett beszélgetnie, akikkel semmi értelmes témáról nem tudott beszélgetni.*
- Nagyon szépen köszönöm a segítségét. Sok sikert a vizsgákhoz. Biztos vagyok benne, hogy átmész rajtuk. Okos lánynak látszol. *Mosolyodik el. Reméli, hogy hamarosan más diákokkal is találkozik. Szeretne végre gondtalanul ismerkedni úgy, hogy senki nem szól abba, hogy kivel és miről beszél. Nem bánta meg hogy végül is idejött. Nem csak tanulás lesz itt, azt már most sejti. *

Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 22 2011, 21:58

*Miután végre ki tudok csalni a lányból némi rekaciót azon kívül, hogy ha megtehetné elbújna saját magába, már egy kicsit gördülékenyebben meg a beszélgetés. Valami rajzot is az orrom elé dug, amit én absztrakt rajznak vélek, de mint kiderül, az egy térkép.*
-Hát...bizonyára.
*Évekkel ezelőtt feladtam, hogy a nők logikáját kövessem, így beletörődök, hogy ami neki egyértelmű, az nekem sosem lesz az. Megtörténik a bemutatkozás is, amiből megtudom végre a nevét is.*
-Ó, ugyan! Párszor én is eltévedtem, de egy-két hét alatt már eltalálsz majd oda, ahova kell.
*Ha már így összeismerkedtünk, érdeklődöm is, hogy merről jött, meg hogyan, meg kinek a pulikutyájával, vagy kiével nem, s miután elárulom, hogy én Firenzéből származom, igencsak elismerő reakciót kapok. Hát igen. Tényleg gyönyörű hely a szülővárosom, azért is szeretem annyira.*
-Hát...járom az utcákat, rajzolgatok. És minden hónapban belátogatok a képtárba, ahol az alkalmi kiállításokon kívül mindig ugyanazt találom, de ez sose zavart. Imádom a rajzolást és a festészetet, mindig tud újat mutatni.
*Mivel a kajám végére érek, el is indulunk felfelé, hogy valahol álomra hajthassa fejét a kis Izzie.
Eközben az is a tudomásomra jut, hogy tegnap jött. Így már mindjárt érthető, hogy miért ennyire elveszett. Tényleg nagyon friss neki még a kastély. Hát egy párszor még el fog tévedni, de ezt most inkább nem mondom. Van egy olyan érzésem, hogy ettől csak elszontyolodna.*
-Igen, de megtaláltad SuperChrist, aki megmutatja az utat. Csak végig a sárga köves úton! *sütök el szokás szerint egy poént, miközben felérve a lépcsőkön befordulok a folyosóra, majd megállok, s lepillantok a lánykára.*
-Nos, ez itt a tornyod. Nem tudok bemenni veled a klubhelyiségbe, én exortusos vagyok.
*Elég bénán ácsorgok csendben. Nem tudom, hogy most bemegy, vagy még van kedve dumálni. Az az igazság, hogy a varázslás nagyon izgalmas, de szörnyen bonyolult és fárasztó...*
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 22 2011, 22:17

* Igen, ez egy térkép, de mindegy is, én már csak ilyen kis szeleburdi vagyok, na. Persze megkapom, hogy ő is amolyan eltévedős fajta volt, s amilyen kis naív vagyok, el is hiszem, egészen biztos vagyok benne, hogy nem csak azért mondja, mert fel akar dobni, hanem tutira komolyan mondja. Ezt nem tudhatom mellesleg, nem is ismerem annyira, hogy érezzem hangjából az őszinteséget, azt viszont tudom, mit akarok látni a dolog mögött, és hát pontosan valami ilyesmit. Be is indul lassacskán a beszélgetés, bár egyelőre még mindig feszélyezve érzem magam a dologgal kapcsolatban, néha túlzottan is visszafogott vagyok és szende, aztán meg.. áh, gondolni se merek ilyesmikre, inkább a Firenzében töltött csodás napokra gondolok a családdal, akik annyira, de annyira hiányoznak máris, hogy az valami elképesztő. Érdeklődöm azért arról is, miket csinál ő otthon, a rajzolás viszont fura, egy srácot nem valami művészlelkűnek képzelek el, a barátaim se olyanok, de ezek szerint mégis él még ilyen a Földön, mint ő, hisz pont itt áll, vagyis egyelőre csak ül előttem. *
- Szóval akkor oda vagy a művészetekért. És a tánchoz mit szólsz? Mondjuk a baletthoz. * csillannak fel rögtön szemeim, nem véletlenül pont erre térek ki, ha már művészetről van szó, hiszen én ezt művelem, méghozzá igen csak tökéletesen és ügyesen, bár a közönséggel mindig akad némi problémám, az irtózatos lámpaláz végett. Megindulunk most már azért felfelé is, s közlöm, érkezésem tegnap estére esett, tehát nem egészen huszonnégy órája lehetek itt, na de a vicces beszólásra csak nevetek egyet, most nekem azt kell néznem és jegyeznem, merre is megyünk.. *
- Ááá igen. Ez az, tényleg. De szuper, annyira jó, hogy összefutottunk. * mosolygok rá boldog arccal, s ahogy hallom, ő Exos és nem tud bejönni, hát cseppet azért elszontyolodom. * - Kár, pedig olyan szép odabent minden. A klubhelyiség, a hálók, a folyosó.. minden, annyira meseszép. * sóhajtok is egyet mosolyogva, szemeim is lehunyom egy pillanatra, majd ismét felé tekintgetnek kék íriszeim, zavartam. *
- És most, van még dolgod? Biztos éppen rosszkor zavartalak meg. * pirulok bele most ebbe kicsit, még jó, hogy itt elég homályos a folyosó a fáklyák miatt, talán annyira nem is szúrja ki a dolgot. *
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 22 2011, 22:29

*Hamar rájövök, hogy se nem ijesztő nem vagyok, meg semmi ilyesmi, hanem úgy tűnik, ő ilyen kis szégyellős teremtés. Hát kellenek ilyenek is a Földön, anya kedvenc virága jut eszembe róla, a mimóza. Persze én szeretek beszélgetni, így hamar bele is lendülünk a dologba, s nem is én lennék, ha nem említeném meg, hogy mennyire szeretem a művészetet. A balett hallatán kissé felvonom a szemöldököm, majd vidáman elvigyorodok.*
-Hát, amennyiben nem én balettozok, szerintem klassz.
*Láttam már egy pár balettot és nem semmi, de az már szörnyű gondolat, hogy egy olyan rózsaszín kezeslábast magamra húzzak. Persze értem én a célzást.*
-Csak nem balerina kegyed?
*Úgy tűnik, nekem sikerül mindig olyan emberekkel találkozni, akikkel egy húron pendülök. Vegyük például Werát...nem...őt inkább mégse. Eközben megérkezünk a toronyba, s én a rezidenciára bizony nem tudok bemenni, viszont ahogy Izzie elkezd róla áradozni, az irtó aranyos, s mosolyt csal az arcomra.*
-Úgy látom, hogy az első benyomás jó volt.
*Nem igazán van mehetnékem, így hát ácsorgok, mint Dávid, a szobor, hogy van e kedve kint maradni és fogalmam sincs, miért nem kérdezem meg.*
-Mégis miben? A penne-hegy legyilkolásában? *nevetek fel. Tény és való, hogy a szobámban tanultam, de bevallom, nem nagyon akaródzik visszamennem, így örülök, hogy akad elfoglaltságom és társaságom. Hirtelen ötlettel előkapom a pálcámat és rávigyorgok a lányra.*
-Ide nézz, mit tanultam!
*A pálcát jól megfogom, s hussantok vele egyet, miközben a másik kezemmel is szerencsétlenül hadonászok.*
-Um...
*Ekkor belémfagy a szó. A hadonászás közepette sikerül valami bummot kicsalni a pálcából. Ezzel a bummal csak az a probléma, hogy nem ezt akartam, ráadásul a bumm a falba ment, így ott éktelenkedik egy nagy fekete folt. Kissé zavartan vakarom meg a tarkómat.*
-Ömm...hát nem egészen ezt akartam...talán hanyagolom inkább...pedig a szobámban még ment...
*Kissé szomorkásan lebámulok a cipőmre. A szobában még tényleg sikerült, nem tudom, hogy lett belőle most bumm, de állati szerencsétlennek érzem magam. Egyrészt nagyon égő Isobel előtt, másrészt a sikertelenség elég elkeserítő.*
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 22 2011, 22:41

- Nem is látszol valami kecsesnek, bocsi. * nézek végig rajta vigyorogva, picit már merészebben, bár nem benézésről van itt szó, semmiképpen, hiszen én kicsit se vagyok az a fiúzós fajta, egyetlen egyszer történtek bizonyos dolgok, amit azóta is bánok.. talán az az oka annak, amiért ilyen vagyok most vele, na meg ez a ne bánts virág figura is inkább emiatt esedékes. Kérdése azért logikus, és bólintok is rá egy jóó nagyot. *
- De, táncolok. Balettozom, meg mi egyéb. De ez az elsődleges, igen. * válaszolgatok neki, miközben már meg is érkezünk, lehető legnagyobb örömömre, és le is esik valami jó nagy kő szívemről, legalább tényleg nem valami hideg, patkányokkal teli zugban kell aludnom.. ajj, azt nem bírnám, fóbiám van az ilyen gusztustalanságoktól. És igen, áradozom én, annyira kellemes minden odabent, és egyébként idekint is, egyre jobban tetszik ez a hely, csak hát az a nagy helyzet, hogy idegen, de megszokható. Nem gondolnám viszont azt, hogy jókor zavartam meg, éppen evett, na meg ki tudja, nekem bár nem lesznek vizsgáim, de neki talán igen és tanulna, vagy sietne a barátnőjéhez vagy ilyesmi, amiben én mellesleg nem hiszek, mármint a kapcsolatokban, de ismét nevetésre sarkall, annyira aranyos. *
- Azért más is számításba jöhetne, nem csak az. *gondolkodom el iménti dolgaimon, mik már amúgy is eszembe ötlöttek, na de ahogy látom, attrakció lesz itt, szóval kíváncsi mosollyal arcomon dőlök neki a hideg falnak, vékonyka blúzomon persze azonnal átsüt ez a gonosz hideg. De csak figyelem a srácot, valami nagy durranásra várok, valami különösre, de amit csinál, mintha csak bohóckodna, s bár tényleg egy nagyobb, falat rongáló csatt lesz a vége, de tapsom, amit megeresztek zavart szavai után inkább meglepettek, hiszen nem igen ezt vártam, minden esetre vicces volt. *
- Nem baj, majd máskor. * nézek rá kerek szemekkel, majd a szemközti falra is, hát, ilyet még én se csináltam a fehér mágusoknál, pedig én azért tudok elég béna is lenni. * - Hányadikos vagy egyébként? * kérdezem diszkréten, pár percet még maradok, végül is, ha már felkísért, tartozom ennyivel, hogy ápolgatom a lelkét, ez amúgy is nagyon megy. *
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Nov. 22 2011, 22:52

*A lány szavaira kipukkad belőlem a nevetés. Hát kecses az nem vagyok. Csak annyira, mint egy rinocérosz. S ha már ennyire firtatja, felvetődik bennem, hogy balettozik, így meg is kérdezem tőle, ha már így eszembe jutott.*
-Az nem semmi. És azt hogy csináljátok, hogy így a...fejeteket vakarjátok a lábujjatokkal?
*Próbálom normálisan elmagyarázni, hogy mire is gondolok, de nem igazán sikerül, de reményeim szerint ebből is megérti. Én sose tudnám a fejem tetejére rakni a lábamat, legfeljebb ha levágnám, de annyira nem szeretném a fejemre pakolni. Kissé nemtörődöm módon legyintgetek, hogy ugyan miben zavart volna meg, s az egyetlen eshetőséget fel is dobom, de úgy tűnik, ő nem erre gondolt. Persze ki tudja, hogy mit forgat a fejében.*
-Például?
*Komolyan nem tudom, mire gondolt, viszont felötlik bennem, hogy megmutatom neki az árnycsápokat, amit néhány órával ezelőtt tanultam meg. Balszerencsémre nem úgy sikerül, ahogy szeretném és nem csak megrongálom az épületet, de le is égek, valamit csorba esik az egómon. Hát ez gáz volt...*
-Elsős...és úgy tűnik, az is maradok. *felelem kissé kesernyésen. No de nézzük a jó oldalát, ha megbukok, legalább lesz egy ismerős évfolyamtársam. Kissé szomorkás mosollyal pillantok végül a leányzóra.*
-Tudod, mugli családból származom és még azért előfordul, hogy bénázok.
*Nem szégyellem a családomat, mert bár vannak tagjai, akik undorítóan viselkednek, minden egybevetve azért szeretem őket. Főleg anyát...aki nagyon hiányzik nekem itt a nagy magányomban.*

//Fagy//
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 23
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Dec. 22 2011, 22:03

* Kettecskén érkezünk a srác elébe, így hát hamar meg is szólítom, mire elég morcos választ kapok, bár végtére is, nem lehet mindenki olyan laza, mint én. Be is mutatkozom azért, s nem mintha nem tudnám a nevét, de, tudom, csak teljesen kimondhatatlan, tehát egyelőre ezt mellőzöm, de a kézfogás azért megtörténik, és végre kimondva is hallhatom nevét, melyre elvigyorodom, jegyeztem a dolgot, de keményen. Pusztán udvariasságból azért még azt is megérdeklődöm, esetleg enyhítsek-e terhein, átvegyem-e a cuccok cipelését, de reakciója annyira pökhendi és szerintem kissé fellengző is, hogy a kedvem is elmegy az egésztől. *
- Hát, cseléd az nem vagyok, szóval csak hogy szórakozz egy jót.. akkor kössz, inkább kihagyom. Hozd csak te magad őket. * lököm oda neki, na velem aztán nem fog szórakozni, úgyhogy részemről itt le is van zárva a téma, gondolom ilyen reakcióra nem számított. Nem vagyok ám én se kedves a végtelenségig, ő pedig ezzel épp undorító módon akart visszaélni, tehát lőttek a kis tervének. Tocho viszont mestere a feszült helyzetek megoldásának: épp időben férkőzik közénk, s sokkolja is kis időre beszélni tudásával a srácot. Mosolyognom kell kelletlen reakcióin, épp hogy nem nevetem el magam, a lekutyázás miatt pedig kicsit se én fogok vissza vágni, mint maga a famulus. *
- Mond, nem szégyelled magad? Egy kicsit sokat képzelsz, haver. * fúj felé egyet a kismacsek, s ahogy elnézem, hiába próbálom beindítani a beszélgetést, ez így nem fog menni. Elindulunk azért, Tocho sértődötten halad elől, magában susmusolva, én pedig mögötte, Aristarkh pedig remélem holmijaival együtt a nyomunkban. *
- Nos, ha te nem beszélsz, akkor majd én fogok. A suliban három ház van, te ebből ugye a Cruorisba kerültél, a székhelyünk a Déli főtorony. Az Inflatus ház tornya a nyugati, az Exsortusosok pedig a Keletiben vannak, míg az Északi főtorony a magisztereink rezidenciája. Egymás klubhelyiségébe és hálóiba nincs bejárás, szóval ha összeszedsz valami másik házbéli csajszit, nos, az kellemetlen. * tudom én, hogy milyen ez, ebben a cipőben járok én is, lassacskán pedig a folyosóra is felérünk, amerről a klubhelyiségünk nyílik. *
- Ez itt az Árnyak folyosója, ott nem messze, az a fekete ajtó a klubhelyiség, azok ott pedig, a játékterem és az életre kelt szoba. Van tehát szórakozási lehetőség is. * közlöm zsebre dugott kézzel, teljességgel lazán és kissé nemtörődöm módon is, de azért ha akar, hagyom, hagy nézzen körbe, a klubhelyiség előtt viszont megállok, ott várom be a morcos Tochoval a srácot. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 21

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Dec. 22 2011, 22:30

*Látszik, hogy nem ejtették a fejére a kísérőt, mivel egyből leesett neki, hogy bizony egy elég pofátlan szívatást akart véghezvinni az új fiú, így ennek megfelelően reagál is.*
- Ehehehe. Latom, hogy nem vagy egy papucs stréber komám! Ezt már szeretem. De, ahogy kívanod. *vált barátságosabb hangnemre Arisarkh, miközben hatalmas vigyorral az arcán újra benyúl belsőzsebébe, előveszi pálcáját és egy intéssel magában kimondva az igét, megint levegőbe emeli cuccait.*
- Bocs haver, de nem hoztam pedigreet, remélem nincs öri-hari emiatt. *gügyögi gonoszul, ám inkább játékosabb stílusban az oroszlánnak. Szereti az állatokat, de azt is, ha azok tudják, hol a helyük. Figyelme ez után újra Axelre irányul, s meghallgat egy sor számára érdektelen információt. Mivel kezd felocsúdni kezdeti döbbenetéből, eljut odáig is, hogy a most fejébe tóduló kérdéseket megfogalmazza szóban.*
- Mondd, mi ez az allat? Hogy-hogy beszel? Ilyen nekem is lesz? *tör felszínre a kíváncsisága, miközben pálcájával az oroszlán felé bök. Nem is próbálja véka alá rejteni, hogy kifejezetten megtetszett neki Tocho, mivel egy beszélő állat azért mégis csak klassz.*
- Es egyebkent, hol fogok aludni? Lesznek szobatarsaim? Lehet itt kviddicsezni? Na es dohanyozni? *zúdulnak a kérdések Axelre. Mikor beéri a fiút, ő is megáll, és most már le is húzza fejéről a csuklyát, mivel eleget volt rajta.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 23
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Jan. 19 2012, 18:31

* Ketten megyünk a lány elé, s bár famulusom szokásához híven most sem hazudtolja meg önmagát, Olivia mégse reagál furát vagy bármi negatívat erre. Azért ez pozitív visszajelzés mindenképp, na de bele is kezdek mondókámba, vagy legalábbis ami az ismerkedős részét illeti. S már nyúlnék is táskái után, mikor is felszólít arra, ez az ő reszortja, s nincs szüksége a segítségemre, én meg persze kezdenék tiltakozni, ám Oli egy hosszas magyarázattal szolgál a bőröndök mikéntjére, mire én méregetni kezdem azokat. *
- Hát jó, ahogy gondolod. De szólj csak, átveszem. ~ Bár azt nem gondoltam, hogy ilyen maszek gurulós bőröndöt már Hitler is gyártott, de lényegtelen. ~ * húzom is el kezeimet a cuccoktól, így hát nem is én fogom őket felfelé vinni, hanem ő. Meg is indulunk, Tocho játékosan vezet minket a torony irányába, én pedig szinte azonnal társalgást kezdeményezek, a csend nem igen tartozik a legjobb erényeim közé. Szavait hallgatva bólogatok párat, barna szemeim felváltva tekintenek hol az előttünk ugráló famulusra, hol pedig az új diák arcára, a vizes kaland megjegyzésére azért csak elmosolyodom, tényleg nem tűnnek túl száraznak ruhái. Na de tovább hallgatva szavait, miközben már jó pár emeletet haladtunk felfelé, megtudhatom azt is, hogy ő maga német, na meg rengeteg más dolgot is rám zúdít, bár mindezt inkább kérdések formájában. *
- Na várj, egyesével válaszolok, túl sok az info. * vigyorodom el vonásait vizsgálgatva, s bár érdekes ez a motoros téma, arra is rá fogok térni, de egyelőre Tocho. * - Szóval igen, az oroszlán az enyém, tudod, ő amolyan varázslény. Famulus, és én teremtettem, első év végén neked is ez lesz az egyik tárgyad vizsgafeladata. * bólogatok szavaim közben, de szinte azonnal áttérek a következő dologora. *
- A házam a Cruoris, ahogyan a tiéd is, Oli. Némileg hiányos volt a bemutatkozásom akkor ezek szerint, de Cruo egyik sentinele vagyok. Hozzám fordulhatsz például ha valami gond van, vagy ilyesmi, de egyébként bármikor kereshetsz. És igen, ezen kívül még két ház van itt, az Exortus a méregkeverők otthona, a Keleti főtoronyban, míg az Inflatus a halálosztóké, ők a Nyugati főtoronyban vannak elszállásolva. A miénk a Déli, a magiszterek rezidenciája pedig az Északiban van. * foglalom össze röviden, ám ahogy felérünk az Árnyak folyosójára, Tocho már szemünk előtt sincs, kicsivel messzebb vár minket, egy bizonyos ajtónál. *
- A motor jó dolog, az egyik hobbim a dobolás mellett. Amúgy ha esetleg Mystralban akad valami rokonod, nála megőrizheted, én is ezt teszem. Na de közben megérkeztünk a tornyunkba, ez itt az Árnyak folyosója. Néhány fura helységnek is otthont ad ez a torony, de ahová most mi megyünk, oda ezen az ajtón keresztül jutunk be, itt. * bökök a pár méterrel előttünk lévő fekete ajtó irányába, ami előtt Tocho is ácsorog. Egészen az oroszlánkölyökig sétálok, majd mögötte állok meg, bevárva ott Olit, aki remélhetőleg nem maradt le útközben, s egy dolgot még nem tud: most rajta a sor, hogy szerepeljen, hiszen nemsoká egy feladata is lesz. *

//Oli beosztása picit fagy//
Olivia Schuster
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás : 2012. Jan. 14.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Jan. 19 2012, 23:51

//olvad//

* Miután a sok csevegést abbahagyom, a srác mosolyogva le lassít, kicsit sok információt közöltem vele, sajnos ilyen vagyok, ha kíváncsi vagyok valamire, akkor azt megkérdezem, vagy mesélésre invitálnak, akkor utána nehéz lelőni. Egyesével válaszolgat nekem, tehát megtudtam, hogy tocho azt Axel teremtette, és famulus az összefoglaló nevük az ilyen lényeknek, és év végén nekem is lehet egy. Már alig várom, hogy legyen nekem is egy lényecském, ha lehet választani, akkor egy kis sárkányt fogok alkotni, a szívem kiugrik az izgalomtól. Igyekszem a lépést tartani vele, hiszen a táskáimat igen érdekesen kell tartanom, hogy ne essenek szét. *
- De jó, tehát nekem is lehet majd. Bármilyen famulusom lehet? * Tudom, hogy később kapok erre választ, mondta szép sorjában mondja el. Ő is Cruoris mint én ennek örülök, sentinel efféle szót világ életemben nem hallottam, bár nagyrészt muglik között nőttem fel. *
~ Déli-toronyba megyünk vajon milyen lehet az? ~ * Tocho előrébb vár minket, én egy kicsit lemaradtam, a sötét folyosón kicsit nehezen tájékozódom, amikor nagyon lemaradok, akkor véletlenül bedőltem egy ajtón, annyira megilletődöm, hogy rögvest becsukom az ajtót, és nagyobb sebességre kapcsolva megyek előre. Megtudom azt is, hogy szeret motorozni és dobolni, a dobért annyira nem vagyok oda, de egy igazi rock/metál együttesbe kell, itt Mondja, hogy az Árnyak folyosójának nevezik ezt a folyosót. *
- Azt hiszem már tapasztaltam a folyosó az egyik ajtaját. * Visszaemlékszem arra a jelenetre, ahogy a sok cuccal eldőlők az ajtó irányába és beborulok. Nem láttam semmit, nagyon sötét még az egész környezet nekem. Egy fekete ajtóra bök Axel, hogy most azon kell bemennünk, már most rossz előérzetem van, hogy valami készülődik. *
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Feb. 19 2012, 16:28

*Ha valaki így viselkedik, nem várhatja el, hogy rögtön majd kedves lesz vele az ember, na meg, aki Sideris személyével tisztában van, az tudja, hogy a nő rideg és sose volt barátkozós, illetve kedves, csak egy-két emberrel, akik arra rá is érdemelnek. *
- Pedig csak a szobájába kísérem, nem máshová osztom be. Bár, talán a manók mellé elkéne egy kisegítő. *ez csak amolyan humor akar lenni a nőtől és mintha a szája széle is egy picinyke mosolyra gördülne, végül pedig meg is rázza a másik kezét, de nem túl sokáig, teljesen minimális ideig, mert nem szokása a diákjaival kezet fogni.*
- Remélem megállja majd a helyét a Mysterioban! *teszi még hozzá és végül mesélni kezd a házak elhelyezkedéséről, majd pedig Sheliah-nak is lehetősége van kérdezni, de mivel egyenlőre nincs kérdése, a nő csak aprót biccent.*
- Később biztosan lesz kérdése, mindenkinek van. *és ez után meg is indul. A bőröndökről gondoskodik, így nemsokára azok a lány szobájába kerülnek és ahogy a déli torony felé tartanak a lépcsőkön tovább, mégis csak elhangzik a szőke lánytól egy kérdés.*
- Természetesen! Ez nem auror-képző, azok máshol vannak. Itt csak fekete mágiát tanítunk, szóval ne számoljon mással. *cseppet furcsán méri végig a másikat, ilyet kérdezni... erre se volt még példa, na de csak kissé megcsóválja a fejét és már az Árnyak folyosójára is térnek rá, melyet fáklyák szegélyeznek.*
- Nem tudom, hogy mennyire nézett utána a tantárgyaknak, de elsőben spirituális ismereteket, árnymágiát, toxicológiát, jelmágiát, halotti mágiát és misztikus lények ismeretét fog tanulni, én velem pedig árnymágián találkozhat majd. A többi tárgyat a tanársegédek tartják. Melyik érdekli a legjobban? *ha ide jött tanulni, talán van valami sejtése az itteni dolgokkal kapcsolatban, így miközben pár ajtó előtt elhaladnak, a nő már a klubhelyiséget is célozza meg, de oda nem fognak csak úgy bemenni, de majd mindent a maga idejében közöl a magiszter.*

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Sheliah Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2012. Feb. 16.
Üzenet : "Húzd ki magad, mosolyogj, hadd törjék csak a fejüket, hogy mitől van olyan jó kedved."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Feb. 19 2012, 16:47

*Felértünk a déli főroronyba, azon belül az árnyak folyosójára. Alig világít néhány fáklya, tulajdon képen az egész hely árnyékba van burkolózva, három szoba sorakozik fel előttünk, a borostyán szemű nő elejt ugyan egy viccet, de a feszengésem még mindig megmarad, nem értem miért ilyen barátságtalan ez a magiszter, de tisztelem őt, így nem avatkozom bele a dolgába.*
-Értem, gondolom meglepő kérdés lehetett, amit párperccel ezelőtt tettem fel. *Tényleg az volt. Furcsálva nézett rám a magiszter ismét, ha ezt így folytatom tutira nem lesz jó sorsom ebbe a házban, javítanom kell, de sürgősen.*
-Igazából mindegyiknek utána néztem, és az előző iskolámban is tanítottak ilyesféle tantárgyakat. *Emlékezem vissza, de folytatom is, hiszen nem adhatok a nőnek egy kis kesze-kusza mondatot.* -Talán ami a leginkább megfogott a felsoroltak, és olvasottak közül az a halotti, és az árny mágia. *Teszem hozzá, mire a nő megindul, én elkezdem követni, és észreveszem a klubb helység felé igyekszik, reménykedek benne, itt talán találkozhatok olyan emberekkel akik a házamhoz tartoznak, vagy akár házon kívüliek, mert ha úgy vesszük, én igen csak barátkozós típus vagyok.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Feb. 19 2012, 20:09

*Nem kell túl sokat várnia és már itt is vagyok, pontosan a főfolyosón és mivel egyetlen egy lány van itt, egyértelműen ő lehet Arwen, de ha mégsem ő az, majd jelzi. Pár másodperc... és már tudom is, hogy jó helyen jár a lány, nem bolyongott el, tehát nekem se kell megkeresnem semerre sem. *
- A bőröndökkel? Hát tárgylebegtető bűbáj... nem ismered? *pillantok rá kérdőn, de végül előveszem saját pálcámat és végül segítek neki én, hiszen lehet, hogy egy muglik között élő személlyel van most dolgom.*
- Mobiliarbus! *és ahogy a levegőbe emelkednek a csomagok, úgy irányítom magam elé őket és közben már érdeklődni is kezdek a lány felől, mert ahogy hallom, hosszú volt az út, amíg ide ért.*
- És merről jöttél? *még egy apró kérdés, de aztán már hallom, hogy ő is érdeklődik, ami jó, legalább végre egy társasági lény, nem pedig egy olyan lány, aki csendben bandukol mellettem.*
- Hát, őszintén szólva fent hagytam a papírt, de majd megnézzük és együtt kiderítjük. *kacsintok rá, mivel az ajtón lévő táblán bizonyára már kint lesz ez is. Inkább csak sétálok tovább, miközben a fontosabb információkat közlöm a másikkal, de ahogy meglátom a pillantását, mert pont akkor fordulok felé, hirtelen állok meg.*
- Valami problémád van? Én segíteni akarok neked, de ha nem érdekel semmi a sulival kapcsolatban, akkor mehetünk felőlem csendben is. *fordulok is be az árnyak folyosójára és hamarosan már a fáklyákra tekintek, miközben gondosan figyelek a magam előtt lebegtetett cuccokra.*
~ Remek, mégse jó fej, ennyit erről.~ *pedig nem lett volna rossz, ha el tudunk dumálni, de hát semmi se kötelező.*

Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás : 2012. Jan. 29.
Tartózkodási hely : Mindig a lehető legsötétebb sarokban, hogy senki ne vegye észre őt, de ő mindenkit lásson.
Üzenet : Ha várod, hogy felbukkanjon, nem jön. Ha azt akarod, hogy ne jöjjön, váratlanul felbukkan pont mikor nem kellene.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Vas. Feb. 19 2012, 20:24

* Mintha meg sem hallaná a lány kérdését, nézi ahogy mozgatja a másik a bőröndöt, és el is indul
. Majd jön a kérdés melyet Eni úgy utál, mint mást sehogy. *
- Bocs de arról nincs kedvem beszélni. * ennyivel letudja, de ha a csaj még is érdeklődik tovább, már nem a szebbik modorát veszi elő. *
- Rendben, akkor majd megtudom később. Nem halok bele. * nagyot sóhajt, és minta kinek élni sincs kedve sétál tovább. *
- Nem nincs csak…csak igen kivagyok fáradva és ilyenkor, nincs túl jó hangulatom. Egyébként vannak tiltott helyek? * kérdezi, és arcán egy szép, sokat mondó, gonosz vigyor jelenik meg. *
~ Drága tiltott helyek…ha megmondja, hogy mik azok talán este meg is látogatok egyet. ~ * csak cammog tovább, és reméli kap valami jó ötletet egy kis rossz tevéshez. Ha meg nem mondanak neki semmit, kitálál maga is valamit. *
- Messze van még? * pillant a lányra, mert eléggé ki van már purcanva, és szeretne ledőlni egy kicsit, pihenni. *
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Kedd Márc. 06 2012, 23:36

*Nincs túl sok kedvem ehhez az egészhez, de hát ha már sentinel vagyok, akkor nem is leszek rest lesétálni a fiú elé, akit furcsa egy pozícióban találok, nekem is feltűnt ám, de amennyi félresikerült ember jár ide, már meg se lepődöm ilyen kis apróságokon. Talán feltűnési viszketegségben szenved és azt várja, hogy rákérdezzek a dologra, de én már csak azért sem fogok. *
- Áh, ezek szerint jó emberhez jöttem. *bólintok rá, de amikor hallom, hogy spanyol a fiú, meglepetten pislogok rá, hát... igazából valami északinak mondtam volna őt is vagy fene se tudja, de hogy spanyol? * - És temperamentumos is vagy? *kérdezek rá vigyorogva, hiszen a spanyolok a temperamentumukról híresek, bizonyára ebből a srácból se felejtették ki. Kezet is rázunk, én pedig szépen, fiúsan megrázogatom az övét, majd ez után eleresztve folytatjuk tovább a társalgást.*
- Nem, mindig változó, de most Ms. Valbraith engem küldött, majd te eldöntöd, hogy ez neked jó-e vagy sem. *viszont ahogy tovább beszél és kérdez, úgy szűkülnek össze szép szemeim, miközben halkan meg is köszörülöm a torkom.* - Ha éjfélkor jössz? Akkor meglehet, hogy kint hagytalak volna a folyosón és holnap reggel megkerestelek volna. Nem fogok ugrálni bárki kedvéért, ezt jobb, ha megjegyzed. Tehát ha bajod van, éjfélkor hagyj aludni. *azt inkább most nem mondom, hogy lehet, hogy Nillel leszek olyankor, nem sok köze van hozzá, de picit szemtelennek érzem, hogy képes lett volna olyankor betoppanni, még ilyet... *
- Egyébként pedig akad, nem sokan bírják a csónakázást, de majd megszokod. Nem sok választásod van. *mosolyodom még el cseppet, majd már elő is állok a nagy tervvel, mi szerint felfelé kell mennünk, méghozzá a déli főtoronyba. Nem igazán zavar, hogy ő húzza a száját, majd megtanulja, hogy miképp megy itt, tehát ha csatlakozik hozzám, akkor felé fordulva hallgatom a kérdését.*
- De van, bár a Daphne se túl hosszú szerintem. Ha gondolod, hívj Daph-nak, bár kevés ember nevez így, de ha szeretnéd, nem zavar, Géb. *na de végül feltekintek, hogy azért orra se bukjak menet közben, hülyén is nézne ki, hogy ő itt az új, én pedig el is tanyálok itt mellette.*
- Na és hogy telt az utad? *érdeklődöm még menet közben, miközben fel is érünk a déli főtorony aljához, hogy hamarosan már az Árnyak folyosóján haladhassunk végig.*
- Ez a folyosó vezet a klubhelyiségünkhöz és még néhány másik teremhez is, de oda most nem megyünk be, majd egyedül felfedezed. Egyébként ha a többi házat keresed, akkor a nyugati főtoronyban rálelhetsz az Inflatusosokra és a keletiben az Exortusosokra. Északon a magiszterek vannak, hogyha esetleg segítség kell vagy bármi olyan kérésed van, amivel nem hozzám vagy egy másik sentinelhez jössz mondjuk. *sétálok is tovább nyugodtan, nem is mondva egyenlőre más információkat, inkább kérdezek. Unom már, hogy mindenről nekem kell beszámolnom, lássuk, hogy mennyire is tájékozott Géb.*
- Na és tudod, hogy elsőben milyen óráid vannak vagy nekem kell erről is mesélnem? *pislogok rá kérdőn, bele is túrva menet közben dús, fekete tincseim közé, csak hogy ne lógjanak előre arcom irányába, de fél szemem a fiún tartom.*

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   

Árnyak folyosója
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...