Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Árnyak folyosója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 24
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 24 2010, 19:12

* A kapcsolatukról szóló szakítási történetet egy szép nagy ugrással átugorják, de máris másfelé kalandoznak beszélgetésükben, mi jelen esetben az ijesztgetős megjelenések, szívbajt hozva a másikra. Neki is vannak hasonló élményei, ezt Rose-tól még nem tapasztalta de hiába gondolná hogy ezentúl figyelni fog, ez úgysem menne. Viszont kíváncsi arra mi hozta ki Rose-ból az átkot Troy felé, miről a lány röviden mesél is. A végére elmosolyodik s megcsóválja fejét.*
- Úgy tűnik minden lánynál beveti ezt, de ez egyszer melléfogott.* eltudja képzelni mennyire szarul érezhette akkor magát, viszont ezt meg kinézte a lányból, kicsit hidegvérűnek ismerte meg mi neki sem ártana. A mágiaügyisek megjelenése nagy port kavart az iskolában, erről mindenki hallott, de hogy miért mászkálnak itt s mi ügyben úgy tűnik eddig téves elgondolásokat hallott. Tekintete komolyra vált, egyből eltűnik a mosoly fehér arcáról amint meghallja hogy mindenkit betámadhatnak zaklató kérdéseikkel s hogy Nath-et kínozzák.*
- De miért? Mit tudhat a fiú, hogy ennyire megszorongatják? * kérdezi tőle szokatlanul felindultan, bár nem hiszi hogy kap rá választ, ha a lány tudja is, hogy miért azt nem fogja neki elmondani. De próba szerencse. Bár Rose nem téved hogy Jasmine ijedős s félős s egyes helyzetekben inkább alul marad, mégsem kell annyira félteni. Mióta a mágiát tudja használni s a varázslatokat is eltudja végezni általában minden gond nélkül, sokkal több magabiztosság szorult belé, mint érkezésekor. S személyisége is változott némiképp, semmi esetre sem az a visszahúzódós, remete típus. A törődő szavakra bólint.*
- Rendben van. Megteszem ami tőlem telik. De a hallottak után remélem nagy ívből elkerülnek.* s ezt gy is gondolja, csak nem érti hogy a magiszterek miért nem figyelmeztették őket. Így sokkal felkészültebbek lehetnének egy ilyen találkozáskor a diákok. A furcsa esetek közé tartozik a bálon történtek is - legalább is Jasmine szerint - mire rá is kérdez. Rose a kérdések alapján nem hallott a dologról így maga elé pillantva a cipője orrát kezdi tanulmányozni.*
- A farsangi bál...nem úgy alakult ahogy szerintem eltervezték. Egyszer csak megjelent a semmiből egy csuklyás nő s érthetetlen szavakat kezdett olvasni egy könyvből, kezében meg egy szív volt mit felénk tartott. * kezd bele mondandójába, egy pillantás erejéig a lányra tekint majd vissza a fokokra.*
- Elájultunk vagy nem tudom, de aztán a tengeren kötöttünk ki egy páran összeláncolva egy társunkkal. Nagy nehezen partra értünk hol egy furcsa külsejű ház állt. Hideg volt s nem tudtuk mi van így bementünk. Aztán az események felgyorsultak, hárpiák törték be a ház ablakait s a lányokat szana szét kaszabolták. A fiúkat nem...*vajon miért...?* A csuklyás nő megjelent megint s kiderül egy volt magiszter volt, ki egyikünk szívét kérte. Egy ideig senki sem állt rá a dologra természetesen de aztán Thomas csak kilépett...*hangja halk s kissé zaklatott, megemésztette már a dolgokat, de lelki szemei előtt látja a jelenetet, mi kissé felkavarta.*
- A nőnek több se kellett, felkapta és szó szerint kitépte a szívét. Mint egy rongybaba hullott a srác vissza a földre s tértünk vissza a nagyterembe. A fiú ott feküdt szétcincálva.* beleborzong abba a sok vérbe pedig bírja, de mégis egy diáktársukról van szó s nem egy farkasról vagy bármi másról. Rövid ideig csendben marad majd egy nagy sóhajt után Rose-ra pillant egy halovány mosollyal.*
- De a srác él. Kapott egy szívet, így semmi baja.* azért csak happy end lett a vége bár ezt napokkal később tudta csak meg.
Mivel az egész délutánt szinte átaludta így pocakja tomboló hangja zavarja meg a beállt csendet.*
- Upsz...nem igazán ettem délután. Volna kedved egy kései evészethez? * áll fel s pillant a lányra, ha az jön akkor elindulnak együtt az étkező felé, ha nem akkor csak egy darabig tartanak együtt majd elválnak.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 23
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 24 2010, 19:28

* A Troyos dologra már nem mond semmit, csak felhúzott szemöldökkel néz a lányra. Hát bizony, Rosenál ez annyira nem jön be, és Nathen kívül más nem mászhat be az intim szférájába, akárhonnan nézzük. Viszont a farsangi bálon történtek eléggé felcsigázzák a leányzó fantáziáját. Kíváncsi nagyon, kérdez is, s Jasmine készségesen válaszol. Rose szinte végig a lány arcát nézi, arcizmai néha megrándulnak a hallottakon. S mikor Jasm a mondókája végére ér, Rose nem is kérdze többet, csak elhatározza magában, hogy elmeséli Nathnek az egészet. Bár nyilván tudja már a fiú, mert Rose teóriája szerint minimum egy Demien prof kellett ahhoz, hogy ez a srác újra közöttük szaladgálhasson. *
- Hát ez durva. De legalább egyben van, és az a lényeg. Mondjuk, reméljük nem emlékszik ezekre. Nem lehet valami kellemes úgy élni, hogy tudod, egyszer már meghaltál.. * szól halkan, de Jasmine nem hagyja, hogy gondolatai elkalandozzanak, mert felveti az evés ötletét. *
- Egy darabig elkísérlek, de most nem vagyok éhes és amúgy is járőröznöm kellene még. No meg egy kis friss levegő sem ártana, a gondolataimmal együtt, azt hiszem. * utasítja vissza a meghívást mosolyogva. Ekkor tehát már fel is tápászkodnak a lépcsőről, de Rose az aulában elköszön a lánytól. Először a nyugati toronyba megy, majd megindítja esti sétáját. *
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 20:42

*Lehet, hogy a lány nem fogja csípni a stílusát, de ez nemigazán hatja meg. Apja s anyja kedvéért sem változott meg nem hogy egy ismeretlen lány miatt. Ő ilyen és ilyen is marad. Legalább is csak úgy hiszi, ki tudja mikor csavarja el egy lány a fejét, ez eddig nem sikerült senkinek. S nem is hagyja, addig élvezi egy lány társaságát "úgy" ameddig maga akarja s nem tovább.
A sértődött arcra megböki a lányt oldalról.*
- Ne lógasd az orrod no, van úgy hogy mást mondunk mint amint szeretnénk. De akkor mondhattad vola így is.* csak nem hagyja abba, közli a nevét, hogy azért nevezze már valahogy ha szólítani kívánja majd elindul az ajtó felé. Kilép a folyosóra, az ajtót fogja a lánynak, csak nem csukja rá, annyi emberség még van benne.*
- Menjük a kajáládba. Legalább azt tudjam merre van ha megéhezek. Mutatod az utat? * kicsit azért visszavett magából bár csak egy nagyon aprót, hogy ne lógassa az orrát a leányzó, arra aztán végképp nem kíváncsi. Követi a sötét folyosón.*
- Hogy lehet, hogy egy ilyen leányzó fekete mágiát tanul? Mit fogsz kezdeni vele, nem hiszem hogy olyan gonosz s alávaló lennél. Vagy tévedek? Egy báránybőrbe bújt farkassal állok szemben? * pillant le rá, nehezen tudja elképzelni hogy nekromata akarjon lenni eme kis fruska.*
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 21:12

* Elindulnak tehát az étkezőbe s Lyn mutatja az utat Ryanak s ő egyenlőre követi lépteit. Nem valami jómodorú srácnak tűnik de legalább az ajtót nem csapja rá. Lynessa is tud felvenni ehez hasonló stílust s ha nem fog bírni a fiúval elő is kell hogy hozza ezt az énjét. Ha neki nem tetszik ha valaki kedves vele akkor hát legyen. *
-Ha szabad kérdeznem te mért éppen ezt az iskolát választottad? * kérdésében egy kis flegma hangszintet lehet felfedezni * ~ Mért van az ha megtetszik egy fiú, akkor azzal valami nem stimmel ~ *mormogja közben az orra alatt. *
-Igen, én ezt komolyan gondolom! Amúgy úgy veszem észre hogy kicsit pesszimista ő méltósága! * tör ki egy rövid kacaj erejéig *
-Amúgy milyen lánynak nézik ki? Azért mert nem fekete ruhában vagyok s a hajam sem az! Te sem nézel ki valami tipikus mágus tanoncnak! * s mostmár hangosabb nevetésbe kezdett, hisz bagoly mondja verébnek. *
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 21:32

* Ryan-nek nem az a baja hogy kedves a lány, sőt egyáltalán nincs baja, ő ilyen és kész. Kihumorizálta a lányt amit ő nem viselt jól, ezzel viszont nem tud mit kezdeni. Nah igen, és a bemautatkozás is érdekesen zajlott le. A kajákást választotta, mert a hosszú út során megéezett, egyébként is jó tudni, hol tömheti meg magát, ha éhes lesz. Így követi a sörér folyosón a lányt, közben megkérdezi miért is jött a fekete mágusoknak készülő tanconcok közé, nem tudja elképzelni a lánykát egy halottal. De vissza kapja a kérdést mire elvigyorodik.*
- Én kérdeztem előbb, így megtudod ha válaszolsz.* bár egyáltalán nem fülött foga az idejövetlehez mégis itt volt személyes okokból.*
- Ó kedvesem én nem vagyok pesszimista. Csupán nehezemre esik elhinni hogy a babaházadat felváltottad a holtak, a szőrős csúnya lények tanulmányozására.- böki oda neki az arcán szüntelenül jelen levő félmosolyával, mi egyébként csábító és jól áll neki, de talán ezt most a lány fel sem fedezi. Egyébként sem azért csinálja hogy levegye a lábáról, úgytűnik ahhoz elég csak megjelenése.*
- Nevess csak...biztosan lesz olyan óra miről legszívesebben sírva futnál ki, akkor majd megérted, hogy most mire gondoltam.* ő most jóindulatból kérdezett rá e dologra, neki kötelessége itt lenni, a lánynak nem biztos s erre akart rájönni.*
- Nem, nem nézel ki úgy és én sem. Nem is akarok az lenni...nyomós okom van rá, hogy úgy tegyek mintha érdekelne.* elkomolyodott a hangja, mivel családja száműzte ide, hogy beleverjék a fekete mágia csínját bínját, s vigye majd tovább e nélküle kihaló flében levő vérvonalat. Ehhez tudás kell, egy asszony, és egy gyerek. Csak azok nem fogják fel hogy a srácnak egyik sem kell, legalább is egyenlőre, de meg is kezdték egyengetni kis életét, így beíratták hát ide.*
- Na de most komolyan....mi a csudát keresel itt? * közben elndultak a lépcsőn is lefelé hol feljöttek, idáig még neki is stmmelt a dolog.*
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 21:56

*Lyn kezdi felfedezni az új diák stílusát ami valljuk be elég nyers s néha elég bunkó. Mint azt már Jasel kitárgyalták nincs valami sok tapasztalata a fiúk terén, de azért azt ő is tudja hogy hogy kell vagy legalább is kéne viselkednie egy fiatal fiúnak egy lánnyal. De hát ügye vannak a lázadó típusúak és ezek szerint Ryan is közéjük tartozik. A lánynak nem lenne semmi baja ezzel a stílussal, hiszen mindenkinek meg van a sajátja, de nem jó ha az ember túlzásokba esik, s környezetében sok mindenkit megbánt ezzel. *
-Hát jó, végül is most ebbe igazad van! Szóval én a nagymamám kedvéért vagyok itt mivel apámon kívül, tehát az anyai ágam mind nagy mágusok voltak, s szerencsére még mindig az is az én drága nagyikám! És én már kis korom óta szerettem volna ezt kitanulni. Na én elmondtam most akkor te jössz! * nézett a fiúra válaszra várva, ha már az volt a kifogása hogy ő kérdezte előbb, de előbb gúnyoló megjegyzésére reagál, miszerint ő a babaházát hagyta otthon *
-Kikérem magamnak! Elég merész vagy hogy még csak most találkoztunk és máris ilyen megjegyzéseket teszel! Ha így folytatod s nem veszel vissza egy kicsit a pofidból nem lesz itt egy barátod sem sőt a magiszterek s sentinelek sem fogják jó szemmel nézni ezt a modort! * állát felszegi hiszen nem találkozott még nem hogy fiúval még egyáltalán egy emberrel sem ki így viselkedne, s duzzogó orral sétál tovább az ebédlő felé kicsit még a srácot is lehagyja. Gondolja ha ennyire vagány fiú akkor megtalálja egyedül is.*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 22:20

* Addig nem modnja el miért került ide, míg a babaarcu társasága ki nem böki mit is keres itt valójában. Kibújik a szög a zsákból s a lányka el is mondja mit keres itt. Tudást. Hát ennél azért többet várt hogy nagy mágus akarok lenni s kész, de nem erölteti tovább a témát. Mivel azt mondta, hogy elárulja maga is amennyiben ő is, így állja szavát.*
- Azért jöttem ide mert apámék ide küldtek.* feleli s jó sokáig csendben marad, had hidje csak a lány, hogy a maga részéről ennyi a magyarázat. Hosszú csend után, vagy ha a lány beállt hisztibe megszólal.*
- Azt akarják hogy kiválóan sajátítsam el a fekete mágia tudományát, hogy vérvonaluk ne halljon ki. Egyetlen gyeremekük vagyok, így rajtam a világ szeme. Ennyi.* vonja meg vállát, egy kis indulat felfedezhető volt hangjában, hisz szinte megfenyegették, mit nem bír elviselni. De jó oka volt rá, hogy ezt megtegye nekik, de nem igazán akar erről beszélni. Úgy tűnik volt még egy jó kis beszólása a lány felé mit nem bírt elviselni az, a toporzékolása után meggyorsította tempóját magára hagyva őt. Nah őt sem kell ám félteni, pár hosszú ugrós lépéssel ott termett, s kezét végigsimítva a lány derekán állítja meg s fordítja magával szembe, szorosan magához tartava.*
- Ne csináld már tubicám, nem kell mindenen felkapni a vizet. Engesztelő csók? * szélesedik el mosolya, bizony megszerezhetné az egedélye nélkül is de az nem lenne olyan jó.*
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 22:41

*Mivel Lynessa elmesélte ő miért van itt így a fiú is engedett ebben a témában s elmondta neki, hogy semmi kedve nincs itt lenni de muszáj mert az apja így akarja s tovább kell vigye családja vonalát. Már meg sem lepődik mikor a Ryan lefikázza amiatt, hogy ilyen egyszerű választ adott, mégpedig hogy tanulásért jött ide, de hát ha egyszer ezért akkor nem mondhat mást. Így ezen a kis megjegyzésen tovább is lép, nem akarja minden kis apróságon felfújni magát. Mondjuk ez nagyon nehéz Ryan társaságában. *
-Szegény szüleid! * mondja gúnyosan, hátha kicsit észreveszi magát, de tudja nem sok rá az esély. Mikor előre siet mert kicsit kezdi elfogyni a türelme, egyszer csak a fiú nagy léptekkel utoléri, s derekánál fogva megállítja majd csókra késztetné, de természetesen Lynessa eltolja magától, ami nem könnyű, mert a fiú elég izmos s jó kondiba van*
-Te mit képzelsz magadról!? * lekever neki egy pofont, ezt már nem hagyhatja annyiban *
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Pént. Márc. 26 2010, 22:59

* Nem várta hogy a lány elkezdje sajnálja vagy ilyesmi, de legalább ha ennyire érdekelte miért van itt fűzhetett volna pár szót a hallottakon, no de sebaj. Túléli, egyébként sem szeret a szüleiről beszélni, csak neheztelve tud s a düh is elkapja. Lynessa az első lány kivel összefutott, így fogalma sincs miféle szerzetek járnak ide, az iménti fekete cucc s haj említése nem kerülte el a figyelmét, csak kíváncsi volt, hogy miért is akar fekete mágus lenni, mire egy azért mert csak-ot kapott szinte.*
- Nem azok, semelyik értelemben sem. Csak lennél te egy órát is a társaságukban....* kezeli le a helyzetet mivel fogalma sincs a csajszinak hogy milyen mocskos szülei vannak. Cöhhöl egyet, s megrázza a fejét.*
- ...de ha sokáig nyávogsz dolgokon elviszlek egyszer.* még csak pár perce ismerik egymást de úgy tűnik a lányzó sokkal jobban viselné az úriember modort mint az övét, de ez sem hatja meg. Mikor meggyorsítja lépteit hamar utól éri s derekánál fogva tartja magánál. Féloldalas mosolyával tkint le a barna szemekbe, szabad kezével a csók reményében feljebb pöcköli sapkájánal silderét.*
- Ugyan már...tudom hogy nincs ellenedre. Láttam a pillantásaidból hogy méregetsz.* feleli hízelgően, ám lány elakarja lökni s pofonra emeli kezét de megakadályozza benne. Elkapja csuklóját és a háta mögé szorítja gyengéden, de határozottan, másik kezével magabiztosna tartja.*
- Kis amazon...csak békülni szeretnék. Mi rossz van ebben? * kérdi közelítve ajakai felé.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 20:50

* Jasmine sétál fel a déli-toronyba vezető hosszú lépcsősoron, a mai nap kissé elfáradt s a friss, napos levegő teljesen kifárasztotta ma. Szinte az egész délutánját a szabadban töltötte s ha nem Ayshaval beszélgetett akkor viszont sétált. S bizony Seol szigete igen nagy s a távolság a kikötő és a között, igen nagy, pláne hogy előtte még körbesétálta a tavat hátha elkapja a nap búcsúzását. Szerencséje volt a lánynak, békésen végignézhette amint a nap korongja narancsosan kúszik le a horizont mögött, fényeit elárasztva a tájon, így minden hosszú percekig narancsos színben tündökölt. Amint megcsodálta e látványt lassan visszasétált a kikötőhöz és a révész csónakjával visszatért a kastélyba. Olyan fáradt volt, hogy a vacsorát is kihagyta, ha megéhezik majd a konyhába battyog, most csak egy fürdőre vágyik s egy puha ágyba. Amint felért a lépcsőkön nyakába vette a hosszú folyosót mi elvezeti a klubhelységig, honnan meg a szobájába jut majd. Elég hosszú táv ez nekei most, de nincs ereje sietni.*
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 21:10

*Dora lassan sétál fel a lépcsőn, a déli toronyba, nyakában az elmaradhatatlan fekete táska, megtömve mindenféle papírral. Jelenleg fehér inget, fekete mellényt, és farmert, valamit egy rikító sárga tornacipőt visel.A lépcső tetején meglátja Jasminet, és igyekszik minnél hamarabb elérni a lányt. Nagy sietségében, megcsúszik, és néhány fokot, vissza esik, de nem adja fel. Mivel számított erre a csapásra, erősen kapaszkodik a korlátba úgy siet fel a lépcsőn. Miután leküzdötte ezt az akadájt gyorsan körbe pillant, amikor meglátja a lányt. Elkezd felé sétálni. Léptei viszhangot vernek a folyosón, majd egy nem várt kihívásba ütközik egy nagy vörös macska képében. Az állatkát a vártnál később veszi észre, így amikor ki akarja kerülni, megbotlik a kikötött cipőfűzőben, és hasra esik. Fejét felemeli, és amikor a macska tapintatlanul, sőt már-már fensőbbségesen átsétál a hátán, lehajtja fejét, ami nagyot koppan a talajon. De még mindíg nem akar felállni.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 21:19

* Lassú léptekkel halad a klubhelység felé. Úgy érzi szinte nem is ahald csak egyhelyben sétál, annyiszor megtette már eme utat, hogy nagyon jól tudja, hogy még távol a cél. Gondolatai Troy körül forognak, ma sem találkozott a sráccal s ez már végképp aggasztja. Részben miatta is aggódik, hogy mi lehet vele, meg az ígéretek miatt is. Reméli hogy nem verte át megint, s ezt bizony csak akkor tudja meg ha találkozik vele. De a szerencse e téren nem pártjukon áll. Már azon volt hogy megfordul és átmegy a kelei toronyba megnézni mi van vele mikor elkapja Theodora esésének pillanatát. Annyira elvolt ondolataival, hogy nem is hallja a bénázó esést a lépcsőn, de eme hirtelen vezérelt ötlete bizony megfordulásra késztette.*
- Úristen jól vagy? Megütötted magad? Júúújjjj! * húzza el a száját mikor a fejét is hallja koppani a kemény kövön, odalép hozzá s leguggol, összeszedve a szétszóródó jegyzetetek.*
- Hova ez anagy siettség? Tudod...lassan jász tovább élsz.* feleli mosolyogva bizony maga is ilyne kis esetlen, eltudja képzelni magát amint saját lábában is elbotlik. Teljesen együttlrez a lánnyal.*
- S az a macska is....* húzza el a szájáz.*
- Honnan került eléd? Nem is láttam hogy elmentem volna mellette. Mondjuk nem is figyeltem.* kontrázza le saját szavait, elvolt saját kis gondolatvilágában.*
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 21:35

* Dora az esés után újra erőt vesz magán , és felemeli a fejét, így atnúja lesz, ahogy Jasmine megfordul, és odalép hozzá. ~ Ha már volt közönség, is akkor legalább ne túnjünk túl szánalmasnak.* gondolja.*
- Ja nem. Köszi jól vagyok. Már eléggé hozzáedződtem az ilyenekhez.*Majd szépen lassan minden sietség nélkül, felül, és a szétszóródott jegyzeteire pillant. Ő is elkezdi szedegetni őket.
- Hát tudod láttalak a lépcsőn, és utol akartalak érni. De volt annyi önbizalmam, hogy elhigygem, nem fogok elesni, egy teljesen sima talajon.* Néz rá bűnbánóan Jasmine-re, de hófehér homlokán, egy apró pirosas folt látszik.
- A macska meg...őt én se láttam. Csak később. Lehet hogy szellem.*Suttogja az utolsó mondatot teljes meggyőződéssel. Óvatosan körbe pillant ,hátha itt van még a cica is, de csalódnia kellett.
- De gondolom nem az esésem hangját, hallottad meg.Vagy igen? Ennyire hangos volt?* Tekint félősen Jasmine-re. Pupillái teljesen kitágultak. Talán szellem-macska gyanújától, vagy az esetleges hangzavartól amit ő okozot.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 21:57

* Szerencsére a lánynak komolyabb baja nem esett, leszámítva a piros foltot mi homlokát ékesítette.*
- Nyugi ezzel nem vagy egyedül. Amnt kicsit sietősebbre veszem a lépteim vagy félni kezdek és futásnak eredek tuti hogy elhasalok vagy nekimegyek valaminek.* ő is ilyen s ezzel biztosan rengetegen így vannak, de már maga is megszokta, így ha muszály nem siet, ezért van ott mindig mindenhol időben. A magyarázaton elmosolyodik, megérti a lányt s közbe a jegyzeteket is sikerült összekaparniuk.*
- Tessék. Bár lehet kicsit össze vissza vannak.* arra már nem vetemedett hogy bele is nézzen elég fáradt s a gondolatai is máshol járnak.*
- Legközelebb nyugodtan kiálts csak, ne törődj azzal kit zavarsz meg.* kacsintott a lányra ez a ő mentségük, hogy legalább hangjuk van s megálljra késztethetnek bárkit. Legalább is akit akarunk. Kuncogva konstalálja hogy a macska valószínüleg egy szellem.*
- Meglehet...itt semmi sem az aminek látszik.* kicsit komolyabbra sikerült mint szerette volna, de hát ezt már maga is tapasztalta. Feláll s kinyújtóztatja lábait.*
- Hát az se volt piskóta de hirtelen eszembe jutott valami. Úgy gondoltam meglátogatom egy barátomat mert régen láttam már. Nem akarok nyugtalanul aludni.* magyarázza a lánynak, bizony szeretne Troyal beszélni, s tudja hogy csak rosszul aludna ha ezt kihagyná ma is.*
- És te honnan jössz? Csak nem tanulgattál? * érdeklődik kíváncsian persze egy iskolában ez nem nagy bumm, hisz mindenki ezt cwsinálja. Legalább is a legtöbben. Tán a fáradtságtól s kimerültségtől de fázni kezd s derekán lévő felsőjét levéve gyorsan belebújik.*
- Olyan hideg lett nem? Pedig kint olyan jó idő volt egész nap.* néz a lányra miközben megigazgatja magán a felsőt.*
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Márc. 29 2010, 22:12

*Dora a válaszra elmosolyodik, majd bal kezével megdörzsöli homlokát, a piros foltnál.Közben kesztyűs
balját kinyújtja a jegyzetekért.*
-Köszi. Igazából nem is baj. Mindíg összevannak keverve.* Vigyorodik el*
-Oké. Legközelebb akkor kiálltok.*A macskás megjegyzésre, elgondolkodik majd miután tárolta az információt, figyelmesen hallgatta a lányt, aki egy barátjáról kezdett el mesélni.*
- Barát? Ismerem?* Kérdezte, majd összehúzta, finoman ívelt szemöldökét, és elgondolkodva pillantott az esése helyszínére.*
-Ja igen. Egy kicsit üldögéltem a könyvtárban. Szerettem volna többet megtudni az iskoláról.*Fintorodik el egy pillanatra, majd elmosolyodik, és magyarázat képpen hozzáteszi.*- Az öcsém részletesen kikérdez az iskoláról. Nem árt felkészülni.* Pillant fel a jegyzetekből, amiket éppen a táskájába gyömöszöl.
- Igen kicsit hűvösebb van.* De ő nem veszi fel a pulcsiját, egyrészt, mert lusta előkotorni a táskája legmélyéről, másrészt, nem fázik annyira.*

//Fagy//
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 31 2010, 18:19

//Olvad//

* Az összeszedett jegyzeteket visszaadja a lánynak a nélkül, hogy belepillantott volna. Most nem igazán érdekli a tanulás, hisz minden délelőttjét s olykor délutánját is az órák végett azzal tölti. Hogy n kelljen futnia a lánynak ha megpillantja legközelebb és nem fedezné fel, nyugodt szívvel javasolja azt hogy kiáltson utána bárhol is vannak akkor. A válaszára rákacsint.*
- Helyes! Inkább mint összezúzni magad.* de már biztosan hozzá van szokva akár csak ő. Valamit már meg sem érez annyira hosszá van szokva. Megemlíti, hogy éppen meggondolta magát és szunyókálás helyett egy barátját kívánta meglátogatni.*
- Hogy ismered e azt nem tudom. Elvileg barát és Troy-nak hívják.* vonja meg a vállát, de ha már így összefutott Dora-val elhalasztja azt a látogatást. S egyébként is...a fiú sem tördeli magát a találkozás miatt. Legalább is nem tud róla, hogy kereste volna.
A jegyzeteket látván érdeklődni kezd merről érkezik is a lány.*
- Nahát öcséd is van? Hányan vagytok testvérek? * kérdezi kváncsian mivel múltkor bátyáról hallott már a zeneteremben, de azt nem is sejtette hogy van még testvére.*
- Közben elindulunk? Úgyis messze még a cél.* céloz ezzel a klubhelyiségre min keresztül feljutnak szobájukba s ha a lány is benne van akkor bizony el is indul fel.*
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 31 2010, 18:35

*Dora, a papírokat beletömködi a táskába, közben felpillant és behúzza a cipzárt, majd felegyenesedik.*
-Troy? Nem, nem ismerem.És hogy-hogy csak elvileg?*Érdeklődik. Kicsit oldalra billenti fejét, és kíváncsian figyeli a lányt.*
-Igen. Öten vagyunk testvérek. Három bátyám van. Muglik, ahogy a szüleim is. És egy öcsém. Ő minden jel szerint varázsló...egyszer lilára változtatta az irodalom tanár parókáját.*Nevet fel, mikor eszébe jut, tesója bűnbánó kék szeme, amikor hazahozta a beírást, miszerint leöntötte tintával a pepit. Ez az indulása előtti napon volt. *
-És neked van tesód? És a szüleid is varázslók?*Kérdezgeti ő is Jasminet. Tesz pár lépést előre, majd megtorpan. Gyanakodva körül néz, hátha még itt olálkodik a macska.*
- Igen persze.*Válaszol, majd követi a lányt a hosszú folyosón.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 31 2010, 18:57

* Elmondja ki is az a barát kit meglátogatott volna a találkozásuk előtt, de úgy tűnik hogy a lány nem is ismeri.*
- Majd összefuttok. A három év elegendő lesz rá.- feleli lágy mosollyal bár ez sem biztos, nagy ez a kastély s annyi folyosó kanyarog benne hogy simán el lehet kerülni egymást. A kérdésre felsóhajt, majd hosszú csend után megrázza tincseit.*
- Áh semmi, nem is érdekes.* magyarázkodik.* Nem szeretnék róla beszélni ha nem bánod. Tudod sok dolgot hall az ember.* magyarázza ennyivel, többet nem szeretne beszélni a témáról. Közben felveti hogy induljanak el a klubhelyiség felé s hallgatja a lányt. Kicsit zavaros neki a dolog hogy mugli szülei vannak d a kicsi már most varázsló de sebaj.*
- Jó nagy családban nőttél fel akkor. Nem hiányoznak? * kérdi kíváncsian, s ő is kap egy kérdést, mire közömbösen megrázza fejét.*
- Nem nincs tesóm. Esélyem se lett volna rá max mostoha tesóra. Azt meg nem tudom hogy van e. De lehetséges.* erre gondolt már párszor képtelennek tartja hogy apja leragadt anyjánál s e hosszú idő alatt egy nővel sem állt össze.*
- Csak az anyám az. Azaz csak volt...hogy aztán még ki a családban azt nem tudom. Csak nemrég értesültem róla, mugliként tengettem mindennapjaimat.* feleli kedvesen a lánynak.*
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 31 2010, 19:07

* Dora, mivel látja, hogy ez a téma kicsit kényelmetlen a lánynak, így nem is kérdezősködik tovább. Óvatosn lépked tovább, nehogy megint elessen.
- Igen. A bátyáim mindíg is vigyáztak rám. Én meg rájuk.* Mosolyodik el* De nagyon hiányoznak. Alig várom már hogy újra lássam őket.* Nyújtózkodik egy nagyot, majd kezeit össze kulcsolja a tarkóján, és úgy ballag tovább.
-És mi történt? Mármint az anyukáddal...*Fordul Jasmin felé. Majd mivel érzi, hogy megint egy kényes témához érkeztek, leengedi karjait, és komolyan figyelni kezd.*
-Vagy ha nem szeretnél beszélni róla megértem.* Szólal meg. Szemöldökét össze húzza, egy kicsit, nyel egy nagyot, és most már kicsit lasabban lépeget.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Szer. Márc. 31 2010, 19:26

* Jasmine örül, hogy a lány nem feszegeti a Troyos témát, mivel maga sem tud mit mondani vle kapcsolatban. Egyszer megvannak egyszer nem. S most nem tudja melyik korszakukat élik. Viszont a beszélgetés zerencsére halad tovább s hallgatja a lány vágyakozó hangját családja után.*
- Bármikor meglátogathatod őket ha gondolod...Akkor mész amikor akarsz. Vagy nem tudtad? - kérdezi kedvesen bizony itt akkor megy haza az ember amikor csak akar, nem kell megvárnia a szünidőt.*
- Helyes s ez így van jól. biztosan jó dolog ha az embernek van egy bátyja...nem hogy három.* forgatja meg szemeit, ő egyke volt de sosem vágyott testvérre. Vagy mégis?
A leányzó az édesanyjáról kérdezi mire egy felhő suhan át tekintetén de ezt a lány észre sem veheti mert maga elé néz. Így egy sóhajt után egy barátságos lágy mosollyal tekint Dora-ra.*
- Anyám beteg lett születésem közben. Jobban mondva olyan agyvérzést kapott vagy mit, mitől éves óta csak magatehetetlenül fekszik az ágyában s fogalma sincs mi zajlik körülötte. Ha van akkor azt meg nem hozza tudomásunkra.- mondja lassan már elérvén azt hogy közömbös hangnemben beszéljen róla, bár érthető módon ez talán sosem fog sikerülni, mert igen csak becsapták anyját illetően.*
- Tudod én abban a hitben nőttem fel, hogy anyám halott. De ez nem így van...* magyarázza Theo-nak hogy azért értse a dolgokat ha már elmesélte neki. Kicsit csendben marad és gondolataiba merengve sétál a lány mellett, picit még megviseli anyja állapota.*

// Fagy, Theo eltűnt//
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Hétf. Ápr. 05 2010, 01:17

*Ő próbálja bizony oldani a hangulatos és amikor meglátja a fiú arcán is a kis mosolykezdeményt, bizony úgy érzi, hogy egész jó úton halad, de ő nem olyan, mint Michelle, hogy egész nap nevessen, de azért próbálkozik most jó kedvű maradni, bár nála minden teljesen hangulatfüggő, viszont mióta kibékültek Nillel, ismét jobb napjait éli a lányka.*
- Hát, az igazat megvallva ugye árnymágus lennék és a magiszterünk szeret árnyak segítségével jelezni nekünk. Szóval kaptam egy levelet, hogy most jöttél és én meg itt vagyok. *magyarázza és még bólogat is hozzá, meg minden és reményei szerint a fiú érteni is fogja a dolgot.*
- Mondjuk én is imádom az árnymágiát, nem meglepő, hogy ő is mindig alkalmazza. *bizony felnéz a nőre és örül is neki, hogy pont ennek a háznak a tagja. Ez után felajánlja a fiúnak a segítségét, aki úgy látszik, hogy önmaga, egyedül szeretne megbírkózni vele, így csak lassan vállat von.*
- Ahogy gondolod. Én a mágiát használnám, de mondom, felőlem azt csinálsz, amit akarsz. *vigyorodik el és úgy figyeli egy kis ideig, ahogy a fiú küzd a cuccaival, de mindenesetre majd ha nem bírja tovább, csak fog szólni. *
- Hát, Hilron... hmm, végülis illik hozzá. Csak azt hittem, hogy van jelentése a névnek, ennyi, de nem lényeg. *legyint is egyet, majd elmagyarázza, hogy itt bizony négy torony van és hogy melyikben kik vannak.*
- Gyorsabb út? Nincs szerencséd. A leggyorsabb úton megyünk, szóval lépcsőzünk. *vigyorodik el, majd miközben már indulnak felfelé, egy kicsit beszélgetnek is a származásokat illetően.*
- Még egy angol? Ejj. *mondja vigyorogva, majd ő maga lassan megrázza fejecskéjét.*
- Nem találtad el, én Norvégiából származom. *magyarázza és időközben csak feljutnak a déli toronyba, ahol az árnyak folyosóján halad tovább a lány.*
- Itt van pár hely, mint például az életre kelt szoba vagy a kísérteties játékterem. Ezeket most nem mutatnám meg, majd talán egyszer és ahogy hallottam, te is álmos vagy. Szóval irány a klubhelyiség. *mondja mosolyogva és bizony egy fekete ajtóig sétál, de azért a másik két szobába vezető ajtót is megmutatja a srácnak, miközben elmennek mellettük, hogy ha majd esetleg arra járna, tudja, hogy mire számítson.*

//fagy//
Antionette La Sallio
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás : 2010. Mar. 27.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Ápr. 15 2010, 21:57

*Nos hát ez egy érdekes történet, hogy is került ő ide? Fejét megvakarva gondolkozik el az elmúlt fél órán, amíg bolyongott könyvvel a kezében, nyalókával a szájában. Csak arra emlékszik mikor elindult a szobájából, még nagy volt az az epres nyalóka. Most meg már egész picuri. Megvonja a vállát, és egy ablakpárkányra kuporodva újra kinyitja könyvét. Egyszerű farmerben, tornacipővel addig helyezkedik, míg egyik sarkán megtalálja a legkényelmesebb pozíciót, és másik lábát kinyújtva elmerül a könyvben. Az utolsó oldalnál felpillant, és összeráncolja a szemöldökét. Már majdnem végzett a könyvvel, és ha ezt befejezi, nem lesz mit olvasnia. *
-Ezt aztán tökéletesen összehoztam.
*Bizarr, és a megbolondulás első jele. Túl sokat lenne egyedül? Meglehet, de olyan kis elveszett még itt. leteszi a könyet, és kinéz az ablakon. Vörös haja lágyan omlik vállaira, szemében ott bujkál egy kis félelem. Félelem a magánytól.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Ápr. 15 2010, 22:09

*Fiatal srác érkezik, méghozzá nem máshonnan , mint a Cruoris ház klubhelyiségéből. A fiú öltözéke amolyan sétáló, mindennapi ruhához hasonlít. Egy sötétkék farmer aminek a térdén, bizony már van egy két lyuk, hogy ez stílus, vagy csupán az idő vasfogának, jele nem tudni, de azért annyira még nem vészes. Ezen kívül van még rajta egy szürke rövid ujjú, amit egy fekete bőrdzseki takar el. A fiú egy kis sétálásra indult, de hogy merre , igazából maga se tudja. Nemsokára kiér az árnyak folyosójára, és kicsit meglepetten látja hogy bizony nincs egyedül. Egy ismeretlen lány is van itt rajta kívül. Nem látta még, igazából a toronyban, és a klubbhelyiségben se, tehát valószínűsíthető, hogy nem egy házba tartoznak. A fiúról amúgy elmondható hogy nem éppen beszédes de most valahogy kivételt tesz. Amúgy a kezében egy félig elszívott cigi lóg, persze tudja ő maga is hogy az iskolában a dohányzás szigorúan tilos, de Nil nem az a típusú fiú aki beszokta tartani ezen dogmákat. Amikor oda ér a másikhoz, a csikket csak kipöcköli az ablakon , majd a lány felé fordul*
-Szia... Kis séta olvasással?*kérdezi miközben tekintetét, a könyv felé vezeti. Nem tudja miről szólhat, de annyira nem is fontos, majd maximum rákérdez. Pillantása ezután ismét a lány felé kanyarodik*
-Amúgy Nil Moriarty Cruoris ház... Gondolom te nem szakbéli vagy*utal rá hogy bizony nem nagyon látta a lányt még a környéken.*
Antionette La Sallio
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás : 2010. Mar. 27.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Ápr. 15 2010, 22:24

*Hopp egy csikk repül el elötte, mire gyorsan oldalra pillant és elmosolyodik.*
-Szió, igen, de már kiolvastam, így nincs mivel foglalkoznom. Nem ülsz le?
*Fejét oldalra billenti, és érdeklődve vizsgálgatja a fiút. A bemutatkozásra csak bólint, majd ő is megszólal.*
-Antionette La Sallio. De csak simán Ann. Inflatus ház. Örvendek.
*Jólnevelt, még a kezét is kinyújtja, és állandóan mosolyog. Ha valakivel beszél le se lehetne vakarni az arcáról a mosolyt. Annyira belevésődött, hogy még egy szökött gyilkosra is kedvesen nézne. Áldott jó lélek.*
-És te mi járatban erre? Kis esti séta cigivel?
*Semmi cinizmus, csupa-csupa udvariasság. Törökülésben a fiú felé fordul, és onnan figyel tovább. Nagy levegőt vesz, és gyorsan, kissé zavarban hadarni kezd.*
-Nagyon megharagudnál ha kérnék egy kis cigit , mert nekem otthon maradt , és két hete elvonási tüneteim vannak.
*Hatalmas bociszemek, angyali mosoly. Hát lehet neki ellenállni?*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Csüt. Ápr. 15 2010, 22:36

*Úgy tűnik hogy a leányzó észre veszi a srácot, így csak egy félmosollyal ő is biccent neki, most valahogy jó napjában van, pedig tud ő nagyon gonosz és bunkó is lenni, viszont egy jó ideje már nem mutatkoznak ezek a jelek rajta.*
-Hát, nem mintha nem szeretnék olvasni, de szerencsére nem tartozok azok soraiba akik, sokat olvasnának. Amúgy mi a könyv címe?*pislant egy pillanatra, az előbb említett borító irányába, majd a bemutatkozásra biccent, és óvatosan kezet is fog a lánnyal*
-Ez esetben örvendek Ann..*mondja egy apró biccentéssel. A srác nem éppen kapott nevelést, amit magára szedett azt mind itt ,valamint amerre megfordult, és amennyire emlékszik azokból az emlékekből szedi elő, de szerencsére úgy tűnik , egész jól halad vele, a kérdésre csak oldalra dönti a fejét*
-Hát mondjuk úgy hogy inkább, céltalan séta, esti cigivel, de nagyjából igen.*mondja derűs hangon, majd le is ül, ha már hellyel kínálják, viszont észre veszi Annen a zavarodottságot*
-Hmm annyira azért nem vagyok félelmetes*mondja egy félmosollyal, kíváncsi hogy a lány rájön e hogy mire célzott, majd a kérdésre kicsit elgondolkozó arcot vág*
-HÁt... tudod ezzel megszegnék mégtöbb törvényt. Igazából még nekem se szabadna itt. Az egész épületben tilos, és ha adnák meg kéne büntesselek, mivel Sentinel vagyok de.... tekintettel arra hogy szépen kérted...*vesz elő egy dobozt a belső zsebéből majd a lány ölébe ejti, tűzzel együtt*
-Nem nézek oda. De azért próbáljunk meg az ablakon kifele fújni. LEhet más nem lenne ilyen kedves*mondja egy félmosollyal*
-Amúgy régóta vagy itt az iskolában?

\\Fagy\\
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   

Árnyak folyosója
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...