Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szobát szeretnék
HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38

» Mystral kikötője - A rév
HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager Csüt. Aug. 14 2014, 13:51

» Mystral parkja
HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors Vas. Aug. 10 2014, 00:43

» Karakterkép igénylés
HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeby Annabella Cullins Csüt. Júl. 31 2014, 12:39

» Az életre kelt szoba
HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus Pént. Júl. 25 2014, 14:42

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Másik oldalunk

Share

HTML kódok

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

HTML kódok - Page 26 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 25

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

HTML kódok - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 22 2013, 16:27

tetszik a hármas Smile meg a kép is Smile meg ha már itt tartunk a kari neve is Very Happy

HTML kódok - Page 26 369922942ala2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 22 2013, 17:22

Örülök, hogy tetszetős, én is örültem, amikor megláttam ezt a képet. Very Happy

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

HTML kódok - Page 26 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 26

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 22 2013, 17:57

Szerintem is a hármas Very Happy
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 22 2013, 18:03

Csak a hármas Very Happy
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May

Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 24
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 02:45

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a szín nagyon világos? Nézzek sötétebbet? Mennyire bántja a szemet? Én így este már nem nagyon tudom eldönteni Smile
//Lisbet – Doki 2012.03.14 NRT//

*Tényleg szívesen sündörögnék a doki közelében, tanulnék tőle ezt-azt elsősorban a mérgek, gyógyszerek ilyesmi érdekelne, de minden bizonnyal csak nyűg lennék számára, így sajnos egy hatalmas lehetőségről le kell mondanom. Kicsit letör a dolog, de teljesen leköti figyelmem a kivizsgálás. Nem tudom, miért élvezem ennyire ezt, de biztos, hogy a múltamhoz illetve apámhoz kapcsolódik. Visszagondolva elborzadok és undorodok attól az egésztől, amit velem művelt, de ilyenkor mindig elfog a gyermeki izgatottság, mint anno. Érdekes dolog a tudat alatti.*
- Milyen baljós a doktor úr, csak nem vészmadárnak készül? *Hoppá! Lehet nem kellett volna beszólni, nem is az volt a célom egyszerűen mondom, ami hirtelen eszembe jut. Remélem, nem kapja fel a vizet és kínoz meg rossz szóviccem miatt. Azonban rám hozza a frászt a fura dobozával meg a kísérteties itókájával. A doki nem az a személy, akiben az ember elsőre megbízik, sőt egy sötét sikátorban sem akar vele találkozni.*
- Hogy utána halak zabáljanak fel? Szó sem lehet róla! *Nem vagyok egy ijedős nyuszi és ez a téma sem kavar fel különösebb képen, de tény, hogy most elég morbid téma került terítékre.*
- Ezt a dumát! *Forgatom meg ezüst szemeimet, majd lehúzom a lötyit. Szörnyű íze van, több oldali arctorzulásom lesz tőle. Borzalmas ez a valami, minden idegszálam tiltakozik ellene. Igen csak összehúzza arcizmomat, de azért a szememet ki tudom nyitni, így megúszom az erőszakos behatolást.*
- Szeretem a zöldet, de a fákon és a füvön. *Pislogok erőteljesen, hisz a könnyeim folyamatosan folynak, amik elhomályosítják a kilátást. Farzsebemből előrángatok egy vászondarabot, majd itatni kezdem a kis anyagot, ami hamarosan világoszöld színt ölt.*
- És mi az a nem sok jó? Mit vizsgál doktor úr? Ezt nem mesélte el az előbb. *Törölgetem szemem és össze is szorítom, hátha attól elmúlik, de nem úgy érzem, mintha mindjárt elmúlna.*
- Mennyi ideig fogom itatni az egereket? *Kellemetlenül érzem magam, hisz még sosem sírtam és most igen csak szokatlan, hogy így potyognak a könnyeim.*
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 09:24

Szerintem egyik se világos, szóval alapvetően mindkettő sötét szín de nekem az első jobban olvasható

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 10:03

az első jobb szerintem Smile

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 11:22

Köszönöm Smile
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:16

Szerintem az a világosabb (tehát a fenti) nem rossz, az alsó viszont tényleg sötét. Smile Nekem annál ki kéne jelölnöm a hsz-ed szövegét, hogy el tudjam olvasni, szóval azt ne. XD De a kettő szín közötti átmenetet is még választhatod, talán az lenne a tuti. Smile

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville

HTML kódok - Page 26 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:19

nekem meg mindkettő tetszik, és olvasható is, de hajszállal az első. az jobban passzol az aláíráshoz! Smile
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May

Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 24
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:30

A legfelső, mint kettő közti átmenet?

*Tényleg szívesen sündörögnék a doki közelében, tanulnék tőle ezt-azt elsősorban a mérgek, gyógyszerek ilyesmi érdekelne, de minden bizonnyal csak nyűg lennék számára, így sajnos egy hatalmas lehetőségről le kell mondanom. Kicsit letör a dolog, de teljesen leköti figyelmem a kivizsgálás. Nem tudom, miért élvezem ennyire ezt, de biztos, hogy a múltamhoz illetve apámhoz kapcsolódik. Visszagondolva elborzadok és undorodok attól az egésztől, amit velem művelt, de ilyenkor mindig elfog a gyermeki izgatottság, mint anno. Érdekes dolog a tudat alatti.*
- Milyen baljós a doktor úr, csak nem vészmadárnak készül? *Hoppá! Lehet nem kellett volna beszólni, nem is az volt a célom egyszerűen mondom, ami hirtelen eszembe jut.

- Milyen baljós a doktor úr, csak nem vészmadárnak készül? *Hoppá! Lehet nem kellett volna beszólni, nem is az volt a célom egyszerűen mondom, ami hirtelen eszembe jut. Remélem, nem kapja fel a vizet és kínoz meg rossz szóviccem miatt. Azonban rám hozza a frászt a fura dobozával meg a kísérteties itókájával. A doki nem az a személy, akiben az ember elsőre megbízik, sőt egy sötét sikátorban sem akar vele találkozni.*
- Hogy utána halak zabáljanak fel? Szó sem lehet róla! *Nem vagyok egy ijedős nyuszi és ez a téma sem kavar fel különösebb képen, de tény, hogy most elég morbid téma került terítékre.*
- Ezt a dumát! *Forgatom meg ezüst szemeimet, majd lehúzom a lötyit. Szörnyű íze van, több oldali arctorzulásom lesz tőle. Borzalmas ez a valami, minden idegszálam tiltakozik ellene. Igen csak összehúzza arcizmomat, de azért a szememet ki tudom nyitni, így megúszom az erőszakos behatolást.*
- Szeretem a zöldet, de a fákon és a füvön. *Pislogok erőteljesen, hisz a könnyeim folyamatosan folynak, amik elhomályosítják a kilátást. Farzsebemből előrángatok egy vászondarabot, majd itatni kezdem a kis anyagot, ami hamarosan világoszöld színt ölt.*
- És mi az a nem sok jó? Mit vizsgál doktor úr? Ezt nem mesélte el az előbb. *Törölgetem szemem és össze is szorítom, hátha attól elmúlik, de nem úgy érzem, mintha mindjárt elmúlna.*
- Mennyi ideig fogom itatni az egereket? *Kellemetlenül érzem magam, hisz még sosem sírtam és most igen csak szokatlan, hogy így potyognak a könnyeim.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville

HTML kódok - Page 26 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:32

nekem a legélénkebb tetszik még mindig a legjobban Very Happy
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:38

Szerintem jobb. Smile

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimePént. Jún. 14 2013, 13:40

Akkor, szerintem az lesz, mert az én szememnek kicsit élénk a másik, de az marad üzenetnek Very Happy
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 30 2014, 21:19

1. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
2. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
3. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
4. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
5. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
6. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
7. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
8. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
9. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
10. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
11. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
12. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.
13. Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.Színpróba.

A hozzászólást Alinox Ingren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 30 2014, 21:25-kor.
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 30 2014, 21:22

szerintem 5-ös vag 9-es
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 30 2014, 21:23

Szerintem az 1. vagy az 5. (de inkább az 5 Very Happy )

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 30 2014, 21:25

Az 5-ös nekem is bejön, szóval akkor ez lesz Smile köszi a segítséget Smile

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: HTML kódok   HTML kódok - Page 26 I_icon_minitime

HTML kódok
Vissza az elejére 
26 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26