Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kísérteties játékterem

Go down 
+43
Athalie Rapace
Leopold Worchester
Naomi Teigneux
Yvonne Ricci
Élias Adachi
Chloe Walsh
Ashi Angel
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Lucius Rufinus
Bruno Stora
Serafina Damiana
Electra Richter
Luka Dubois
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Magdalena Kristina
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Mona Braxton
Lucas Doroven
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Nil Moriarty
Lisa Renfield
Miroslav Volodya
Hunyadi Péter
Daphne Alucard
Takoda Turner
Varg Yrjanfrost
Aleksandra Radjenovic
Leila Hunt
Aysha Darkblood
Jane Swan
Lynessa Loharn
Diana Gray
Troy Clayton
Amelia Davenport
Lionel Dustsnow
Lysagh Siobhain
Sideris Valbraith
47 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Kísérteties játékterem - Page 7 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-05-26, 3:00 pm

- Dehogy is. *vágok neki vissza, hiszen gondolhatna már tényleg másra is, nem csak rám és rá, miközben összegyűrjük a lepedőt. Na de jön a halálos és egyben végső pörgetés, amit már nem tudok teljesíteni, így bicsaklik össze a testem és nemsokára fáradtan adom meg hát neki magam, így feküdve el Kyle alatt, ki nemsokára rám is mászik, amivel nem számolok, tehát nyelek egy aprót és fel is tekintek szép szemeibe, melyekkel úúúgy, de úúúgy tud nézni, hogy egyszerűen már nem tudom hova tenni.*
- Majd még meggondolom. Nem akarsz felkelni? *kérdezek rá, de ő nemsokára furcsa játékba kezd velem, ezt hallom a hangján is, miközben beszélni kezd hozzám. Olyan furcsa ez az egész, mintha valami áldozat lennék és hirtelen már nem is veszem észre, hogy mennyire pirul bele arcom mindebbe.*
- Ne játszadozz velem, mert nem szép dolog... *hangom igen csak halk, miközben a szemeit nézem, ahogy felém közelít, de még nem távolodom el tőle, hagyom, hogy szinte majdnem összeérjenek az ajkaink, hiszen valahol én is akarom, nem is picit azt a csókot, melyet nem szabadna, de végül észbe kapok és elfordítom a fejem, tehát max egy puszi jön össze az arcomnál.*
- Nem akarok menekülni, mert nem hiszem, hogy kellene. *mondom végül halkan és kezem gyengéden végigsimít az oldalán, majd ez után pedig végül a mellkasára csúszik és gyengéden, utalóan kezdem el eltolni magamtól. Nem gyorsan és erőszakosan, csak jelzés képen, miközben a szívverésem is egyre gyorsabb. Utoljára Scottal voltam ilyen helyzetben és neki se tudtam ellenállni és mindent megkapott tőlem, amit csak akart, nem akarom ismét ezt, nem akarom, hogy Kyle is elcsavarja a fejemet és ezt most kéne megállítanom.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-05-26, 3:20 pm

* Kyle megnyeri a játékot s bár a diadalom érzete távol áll tőle, mégis kellemes érzés burjánzik benne. Kezével kényelmesebb pozícióba vágja magát miközben egy revans lehetőségét is megemlíti ahogy elhelyezkedik a lány fölött.*
- Ahogy gondolod és nem, nem igazán.Nincs erőm hozzá...* feleli mosolyogva, nem mintha annyira kikészült volna ettől a játéktól, de nem igazán akaródzik neki megmozdulni. Főleg, hogy egy próbát is megpróbál, igaz nem hisz abban, hogy kerülne, de azért reméli, hogy a lány édes ajkaihoz érhet. Így közeledik lassan fejével az övéhez s ahogy nézi azokat az értetlen szemeket s a csábos ajkat, úgy észleli azt is, hogy nem mozdul. Talán beijedt kicsit nem tudja, szavaira nem felel mert nem érdekli mit gondol a másik, ezen egyszer már túlestek, többször nem fogja ragozni ezt a témát. Már majdnem eléri az ajkakat amikor a lány elfordul, mivel számított rá, ezért ő is megáll, egy arcra puszival ő nem éri be, tehát hozzá sem ér. Szavaira furcsa képet vág, ezzel nem igazán ért egyet de hát ő tudja, minden esetre mikor a tolást megérzi feltérdel s végül teljesen le is mászik a lányról.*
- Beszari.* vet rá szavai közben egy pillantást, majd feláll s kissé kirázza kezeit miközben pillantását nem veszi el a másikról. Kicsit megigazítja magán pólóját s utána a cipőjébe is belebújik könnyedén.*
- Na én szerintem lépek...le kell vezetni azokat a gonoszan tomboló kis ingereket.* bizony egy lányra vágyik s mivel Hec továbbra is játsza a szende szüzet, így hát nem fog vele erőszakoskodni, amúgy is kezd elege lenni az állandó elutasításból s ez már nem kicsit zavarja kicsi lelkét, még ha nem is mutatja a másik felé.*
- Még egyszer kössz a jegyzeteket! Csáó bambina!* int felé egy hanyag mozdulattal majd lassan de biztosan elhagyja a termet s végül az egész Déi-Tornyot, majd átmenve Seol szigetére egészen a kocsmáig jut, hol megkezdi a vadászatot...*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Kísérteties játékterem - Page 7 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-05-26, 3:30 pm

*Furcsálom, hogy így rám mászik most, hiszen tudja a dolgaimat, hogy van valaki, aki bár nem a párom, mégis tetszik és úgy érzem, hogy nem akarom megtenni azt Scottal, amit ő velem tett, tehát mással kavarni, miközben mi valamilyen szinten közel vagyunk egymáshoz. Vagy csak én érzem így és ismét naív vagyok? Már nem tudom, de ő közeledik felém, én pedig egyre inkább érzem, hogy meg akarom, hogy csókoljon, hogy érezhessem az ajkát, de nem, nem szabad, hiszen ezzel mindent elronthatnék. Lehetnénk csak barátok is, de akkor nem történhet csók és igen, én szeretném megtartani Kyle barátságát és ez így lesz a legjobb. Úgy is tudom, hogy milyen ez a fiú, hogy sok lánnyal kavar, tehát magamnak tennék ismét rosszat, ha belemennék a játékába, aztán meg mással látnám. Így tolom hát el gyengéden magamtól, ő pedig nem erősködik, tehát felkel és már le is szól.*
- Meglehet, de ez vagyok én. *nézek fel rá és lassan fel is ülök, miközben ő már készülődni is kezd és ahogy érzékelem, megbánthattam, pedig nem akartam. *
- Kyle, ne haragudj rám. Szeretnék a barátod lenni, de nem akarom, hogy ezt elrontsuk testiségekkel... *nézek még utána, miközben magamhoz veszem a zoknijaim és azokba bújtatom bele hófehér lábacskáimat, miközben ő már el is köszön, így sóhajtok fel.*
- Szia! *nézek utána picit szomorúan, hiszen jó volt ez a nap, nem értem, hogy miért kellett most mindez. Kezdem megkedvelni, igen, ez tény, de van bennem annyi, hogy kitartsak az elveim mellett és mivel tudom, hogy ő nem állapodna meg mellettem, mert csajozós egy srác, így nem kockáztatok, nem fogom hagyni, hogy ismét kihasználjanak, tehát ha nem tetszik neki, akkor sajnos ez van, azért annyira már nem vagyok naív, mint amikor idekerültem. Felveszem hát cipőimet is, majd ez után a szobám felé indulok, most már nem igazán nézve hátra, hiszen biztos vagyok benne, hogy Kyle nemsokára már valahol máshol van, egy másik lányt tartva a karjai között és ez így is van jól.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-04, 7:58 pm

* Igazából nem sok kedvem van elhagyni a tornyomat. Ezért nem is megyek messzebbre csak a teremig. Jártam már ott és nem rossz hely. Ráadásul egyedül is ki lehet kapcsolódni ha ép magányos az ember. Most az vagyok, mert Aaront fent hagytam. Örülök neki, hogy tartja magát ahhoz amit kértem, de hogy őszinte legyek hiányzik. Talán még sem volt annyira jó ötlet kérni tőle valamit. Az meg megint nem hogy nincs velem. Olyan mintha az egyik felem fent maradt volna a szobámba. A kedvem most olyan semmilyen. Se nem jó, de rossznak sem lehet nevezni. talán a játék eltud a pozítiv irányba billenteni ezért is gondoltam arra, hogy dobálok egy kicsit. Talán fel kéne mennem hozzá és magammal hozni. Akkor viszont nem tanul meg semmit és tovább fog idegesíteni amit már egy kicsit unok. Erős leszek és ki bíróm. Már úgy is csak egy nap hátra és újra össze áll a kis csapatunk ahogy eddig. Vagyis remélem hoyg a változás szele azért megcsapja és megtanul végre viselkedni. Az rá férne s ha iylen eszközt kell bevetnem, hát megteszem, de azért én is szenvedek ahogy gondolom Ő is. Majd csak lesz valahogy. A kilincsre helyezem a kezemet melyet le is nyomok. A terem üres, de én ezt nem bánom. A tábla elé állok s a nyilakat a kezembe veszem. Az elsőt megcsavargatom a pöcöknél majd oda sem figyelve el is hajítom. Azért megnézem hova repült és csak egy nyamvadt kettest sikerült eltalálnom. Lesz ez még jobb is. Fel veszem az pozíciót s most rendesen célba veszem a táblát. Koncentrálok s méregetni kezdem a közepét.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-04, 8:18 pm

*Mostanában nem voltam a suliban, mert vissza kellett mennem Svédországba a szülőföldemre. Egy kicsit sem bántam, sőt örültem a meghívásnak, de örülök, hogy visszatérhettem. A régi sulimban minden évben június végén sporthét van és legutóbb én nyertem a bokszmecset, ezért el kellett látogatnom, hogy az övet visszaadjam, meg hogy, mint volt bajnok részt vegyek az átadáson stb… De mindegy is. Nosztalgiának jó volt, viszont korántsem hiányzott annyira a hely, mint gondoltam. Egyedül a nagy hegyeket és a közte megbúvó tavakat hiányoltam, amiken szabadidőmben korcsolyáztam. Oda el is látogattam, de valami visszahúzott Mystralbe. Eltelt néhány nap mire rájöttem mi is az. Pontosabban ki. Lucast hiányoltam. El nem tudom képzelni miért és hogyan, de úgy érzem, kezdek beleszeretni a fiúba és macskájába. Miután megütött a felismerés szele egyre többet gondoltam a zöld szempárra így még erősebb lett a honvágy, mint legutóbb most, hogy megjöttem semmi nem tart vissza, hogy megkeressem, de be kell, hogy valljam kicsit izgulok a találkozás miatt, de ez nem tart vissza, mert akaratlanul is a Cruoris hálókörlet felé megyek. Idegesen rágcsálom az ajkam a lépcsőn haladva, amikor léptekre leszek figyelmes. Az idegesség, ami bennem lappang úrrá lesz rajtam ezért a legközelebbi ajtón beosonva elbújok a terembe. Veszek egy mély sóhajt, hogy megnyugodjak.*
~Árulod miért bujkálsz kislány?~ *Kérdezem meg magamtól idegesen, de nincs időm kideríteni, mert nem vagyok egyedül a teremben, sőt egyenesen Lucas áll előttem.*
- Ööü…Sziasztok! Hello Lucas! *Köszönök zavarodottan. A többes számot azért használom, mert Lucas és a famulusa Aeron mindig együtt vannak, és nem akarom megbántani a cserfes kis szőrcsomót.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-04, 8:36 pm

* A gondolataim kicsit máshol járnak jelen pillanatban s nem igen tudok összpontosítani ami egy kicsit zavar. Ideges nem leszek, csak feszültnek érzem magam. Régen érzetem már ezt a szorongást s most már világos miért ilyen famulust hoztam létre. Azt hiszem olyan amilyen én soha nem leszek. Cserfes, édes, szókimondó és laza. Talán ezzel próbálom magam kompenzálni és most, hogy nincs velem érzem a hiányát, de rendesen. A fejem megrázom, hoyg a gondolatok ki hulljanak belőle. Már épp ereszteném e a nyilat mikor az ajtó nyílik s én a fejemet arra fordítom. Egy régi arcot pillantok meg magam előtt. Már egy ideje nem láttam a Svéd leányzót, pedig kedvelem.*
- Szia Mona.* Köszönök neki, egy apró ferde mosollyal, mely csak úgy magától kúszott az arcomra. Gondolom azért is mosolyodtam el mert rögvest többes számot használt.*
- Egyedül vagyok* Húzom el az ajkam melyből tudhatja, hogy annyira nem örülök én ennek, de most ez van. Talán jobb kedvedre tud deríteni ez a leányzó ezért a nyilat magam mellé engedem.*
- Te is játszani jöttél?* Kérdezem meg és a sárga szempárt fürkészem közben. Hiányoltam a társaságát, de nem csak én hanem Aaron is. Szinte minden nap megemlítette a leányzót. Nagyon megkedvelte a macskám ez tény.*
- Régen láttalak* jegyzem meg komolyan, mert valóban nem tegnap volt, hogy összefutottunk. Nekem rendes lánynak tűnik és ez csak jó. Mondhatom, hogy valamennyire merev is ezért nem vagyok olyan merev a társágában. Jelen pillanatban most a beszélgetésnek is nagyon örülök, mert tényleg csak a csend vesz körül. Nincs aki csacsogjon a fülembe állandóan.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-04, 8:54 pm

*A fiút megpillantva érzem, hogy felgyorsul a szívverésem, a vér lüktet a fülemben és mintha egy kicsit zihálnék is. Köszönés után megigazítom a hajam, ami időközben lenőtt így látszik a festetlen részen világos szőke hajam. Fekete rúzsom is egy kicsit lekopott a sok ajakrágcsálástól. Hallak megköszörülöm a torkom, hogy visszatérjen bele az erő, majd visszamosolygok én is.*
- Egyesül? *Biccentem oldalra a fejem, de nem ijedek, meg helyette kicsit felkuncogok.*
- Fogadjunk, hogy rosszat csinált. Mit csinált a kis csirkefogó? *Ahogy Aeront ismerem ez sokkal valószínűbb, mint hogy valami baja esett volna. Kicsit kezdek felengedni, bár még érzem magamon, hogy feszült vagyok. Előre lépek, miközben megvakarom jobb könyököm. Lucas zöld szeme a tekintetem fürkészi, mire én kicsit szégyenlősen lesütöm citrin köveimet.*
- Igazából nem csak ide tévedtem, de játszhatunk valamit. Mondjuk egy társast? Lövöldözni nincs most kedvem. *Ezzel a lendülettel a láda elé rogyok, hogy keressek valami jónak ígérkező társast, majd a kijelentésre bólogatni kezdek.*
- Igen, 10 napra elhagytam a sulit, mert visszamentem Svédországba. Elhívtak nekem meg menni kellet. Esetleg ötlet, hogy mit keressek? Nem igazán ismerem ezeket a játékokat. *Nézek fel, majd a kezemhez legközelebbi dobozra bökök, ami nem más, mint a Monopoly. Egy kalapos bácsi integet a dobozról és ő mögötte pedig egy zöld tábla van. Nem tetszik, a színe ezért inkább arrébb kotrom a játékot, hogy a következő után nyúljak.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-04, 9:14 pm

* Nem maradok sokáig magányos és ennek tényleg örülök. Már vágyom a társaságra ami fura nálam. Aaron előtt nem vágytam senkire, most meg? Elront az a cica, ezt is tudom már. Ez most mindegy. A visszakérdésre egy határozottat bólintok.*
- Nem viselkedett megfelelően. Csúnyán zavarba hozott nem olyan régen és ez volt az utolsó csepp a pohárba. Most nem beszélhet, bár holnap letelik a határidő és gondolom csak úgy áradni fognak belőle a szavak* Egy mosoly kerül az arcomra, mert már előre látom ha megszűnik a gát, mi szabadulhat a világra. Én csak két napot mondtam neki, de Ő akkor is megakarja mutatni, hogy kibírja egy hétig. Makacs, de kitartó. Ez egy plusz pont a szemembe. Többet beszélek most mint általában szoktam de ezen senki ne csodálkozón! Majdnem némaságban voltam egy egész hétig, pedig nem is nekem kellett. Valahogy nem volt kedvem az emberekhez ami nálam nem meglepő dolog.*
- Én benne vagyok* Régen játszottam már társa játékot, talán még gyermek koromban. Nem mintha olyan öreg lennék, de az én családom elég fura minden téren s ez alól a játékok sem kivételek. Figyelem ahogy a ládához lép s le is ereszkedik. A nyilakat melyek a kezembe pihenek a táblára szúrom, egy határozott mozdulattal.*
- Szabad megkérdeznem hogy jó vagy rossz okból utaztál haza?* Nem faggatózom, na jó egy kicsit, de ezt nagyon finoman teszem meg. Tényleg érdekel, hogy mit csinált Svédországban. Mögé lépek s belesek a ládába vagyis inkább azt nézem, hogy mit tesz félre.*
- Monopoly, stratégia játék. A lényeg, hogy Te legyél a legvagyonosabb. Annyira szerintem nem jó játék.* Vonom meg a vállamat mert az agymozgatósabbakat jobban szeretem mint pusztán a kockákra bízni a szerencsét.*
- Amúgy nem muszáj játszani. Ha van kedved sétálhatunk is egyet, vagy nem tudom.* Gondolom varázsló sakkot nem fog találni pedig nagy kedvencem. Szívesen megyek máshova is ha van ötlet. Jelen pillanatban nekem nincs meg nem is nagyon szoktam mással mászkálni a suliban. Én már csak ilyen vagyok.*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 12:14 pm

//Olvad//

*Belépve Lucast pillantom meg, amitől kicsit zavarba jövök, de igyekszem minél hamarabb rendbe rakni érzéseimet. Köszöntöm is őket, de kiderül, hogy a fiú most csak egyedül van, erről egyből arra következtetek, hogy a csibész Aeron rosszfát tett a tűzre. Beljebblépek a szobába vakarózva, majd a ládához lépek, amiben még több társasjáték van. Láttam, hogy Lucas kezében nyilak vannak, de nekem ahhoz, most nincs, hangulatom ezért fölvetem az ötletet, hogy játszhatnánk egy társast. Kutakodni is kezdek, de egyre furcsább és furcsább játékokat vélek felfedezni.*
- Megkérdezni szabad, csak lehet, nem kapsz rá választ. *Csipkelődők a fiúval, majd folytatom is a válaszadást.*
- Vissza kellett vinnem a bajnoki övet és fölavatni az új győztest. *Jó mérkőzés volt tetszett nekem. Még csak 14 éves a kissrác, de megnyerte. Elképesztően fürge. Neki még lesz esélye megvédeni a bajnoki címet. Nekem nem volt, mert addigra eljöttem, de amúgy sem lett volna, mert elmúltam addigra 16.
Közben tovább kutakodok, de beismerem, hogy egyiket se ismerem nagyon, viszont Lucas a segítségemre siet és tömören kifejti a kezemben lévő játék célját.*
- Ha nem szereted, akkor nem erőltetem, amúgy sem ismerek itt ezek közül túl sokat csak a kiütőst, habár a Tabunak jók a színei. *Mosolyodom el a táblán lévő arcon, majd a dobozt visszateszem a helyére, rápakolom a Monopolyt és fölkászálódóm a földről.*
- Akkor menjünk sétálni, mindig szeretek kimozdulni a természetbe. Mit szólnál, ha elmennénk a….*Egy kis gondolkodási szünet, míg kigondolom merre is sétálhatnánk.*
- Mit szólnál az Édességek vihara nevű bolthoz? *Javaslom, az egyik kedvenc helyemet a szigeten miközben a fiúval szemben állok meg?*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 12:31 pm

* Mona csatlakozik hozzám és én örülök neki. Szimpatikus lány és más mint a többiek. érdekel, hogy miért volt otthon s erre rá is kérdezek. A válaszára vagyis inkább a csipkelődésére egy apró mosoly kúszik az arcomra s oldalra billentem a fejemet. Végül pedig megkapom a választ*
- Bajnoki övet? Ha emlékezetem nem csal olyat a bokszolok kapnak vagy tévedek?* Más sportágba azt hiszem kupákat osztanak, de persze tévedhetek is. Ez mindjárt ki is fog derülni, reményeim szerint. A játékokat kezdjük el nézegetni. Nem igen szeretem a társastájékokat, mert társas. Igazból soha nem játszottam velük. A sakkot is csak azért, mert otthon az a szokás. Értelmiségi családban más játék nagyon nem fér bele. Ráadásul ahhoz csak két ember kell. Inkább sétálnék egyet, már ha van hozzá kedve. Úgy tűnik nem is olyan rossz ötlet. Kíváncsian pillantok rá, hogy mi lesz az úti cél.*
- Még nem jártam ott. Legalább oda is beteszem a lábam* Mosolyodom el. Valóban az elmúlt másfél év alatt még nem mentem be abba a boltba. Nem igen szoktam elhagyni a sulit és ha még s akkor nem egy boltba kötök ki. Aaronnal nem lehet boltba menni, mert nem tud viselkedni. Már megszoktam, de most új lehetőség nyílik előttem, így hogy nincs velem. Azt nem mondom, hogy nem hiányzik, de ez sem olyan rossz azért. Az ajtóhoz sétálok melyet ki is tárok s előre engedem a leányzót. Nem igen vagyok az a ismerkedős fajta így nehezen találom a szavakat ahogy jelen pillanatban is. Mona azért már nem idegen még sem jönnek a kérdések a nyelvemre. Valami témát azonban ki kell csikarni magamból már ha nem akarunk néma csendben sétálni. Talán az sem lenne rossz, de ahogy Aaron mondaná nyitni kell a világra.*
- Gondolom édes szájú vagy* Jegyzem meg és nem valami jó téma, de ennél jobb most nem jutott eszembe. Még bele kell jönnöm ebbe a kérdezésbe. Mondjuk ahhoz kérdeznem is kéne. Egy igazi nyertes alak vagyok! Húzom el az ajkamat s gondolatomból csak úgy süt az irónia.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 12:51 pm

- Igen övet és nem, tökéletes a memóriád tényleg bokszolók kapják. Svédországban, az árvaházban, az utolsó évemben én nyertem. *Válaszolok őszintén, majd térde ereszkedem és kutakodni kezdek egy ládában, de megbeszéljük, hogy nagyon egyikkel sem akarunk játszani, ezért Lucas ötletét megfogadva sétálni indulunk, de én kapok az alkalmon és igyekszem elcsalni magammal az Édességek viharába.*
- Nem jártál ott? Pedig nagyon szuper hely. Az a sok szín és illat, ami a megannyi édességből árad egyszerűen fantasztikus. El sem hiszem, hogy nem voltál ott én lassan törzsvendég leszek, annyit megyek oda falni. *Lelkesedem be pillanatok alatt hátha ezzel is közelebb tudunk kerülni egymáshoz. Kinyitja nekem az ajtót Lucas, amit én egy mosollyal és egy köszönömmel hálálok meg.*
- Pontosan, de a túl édes dolgokat nem szeretem. Itteni kedvencem a skorpió, ami első ízlelésre édesnek tűnik, de a benne lévő méreg igen savanyú. Uuuu mindig kiráz a hideg, ha bekapok egyet, de most kinéztem egy új édességet, ami ha minden igaz előző héten kellett, hogy megérkezzen a raktárba, és ha szerencsénk van, akkor találunk még belőle, de ami mindenképpen a kosaramban landol az egy nyalóka lesz. *Hát igen amúgy is szeretem az édességet, de most, hogy föl vannak turbózva még izgalmasabbak számomra.*
- Te szereted az édességet, és ha igen akkor milyet, hát, ha tudok olyat, ami esetleg ízlik neked.
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 1:11 pm

* A szavai hatására elkerekednek szemem. Nem a bokszolós dolgon, bár azt sem néztem volna ki a lányból. Eléggé rendben van az arca és kicsit sem hasonlít a sportág valamelyik női tagjára. Ami megüti a fülemet, hogy árva volt. Biztos nem lehetett jó egy árvaházba, bár sokan inkább oda kívánkoznának mert gyűlölik a szüleiket. Pedig nagy kincs egy család szerintem. Még akkor s ha nem túl jó a viszony.*
- Gratulálok* Jegyzem meg apró mosollyal az arcomon s azon tanakodom, hogy kérdezzem e a múltáról vagy sem. Talán olyan sebeket szakíthatok fel melyet nem kéne. Nem illik mások magánéletében vájkálni. közöm sincs és ráadásul ki vagyok én, hogy csak úgy rákérdezzek? Egy jelentéktelen szürke egér nem több. Inkább hagyom és másik témára térünk rá. Egész pontosan az édességboltra.*
- Nem, nem voltam még ott. Ritkán eszem édességet.* Vonom meg a vállamat, mert ez így van. Azt hiszem a kókuszgolyón és a pudingon kívül mást nem kóstoltam még. Az ajtót kinyitom előtte s előre is engedem.*
- Skorpió?* Képedek el mert még soha nem hallottam róla. Azt hiszem akad egy téma amibe nem vagyok jártas, de én ezt nem bánom. Mindent nem tudhatok és nem ismerhetek.*
- Ez ilyen varázsló édesség?* Valószínű, hogy igen és nem is értem miért kérdeztem rá. Talán csak azért hogy kérdezzek valamit? Nem tudom épp csak kicsúszott a számon. Ami fura, mert mindent átszoktam gondolni.*
- Milyen édességről beszélsz?* Felkelti a kíváncsiságom ez nem is kérdés. A tudás szomjam elég nagy s most hogy valaki bevezet az édességek viharába érdekel minden mely ezzel kapcsolatos.*
- Nyalóka?* Emelem fel az egyik szemöldököm. Erről sem halottam még. Fogalmam sincs, hogy milyen lehet.*
- Nem tudom. Én a kókuszgolyón kívül mát nem ismerek.* Vallom be, mert ez az igazság. Rá is illantok hogy lássam az arcjátékát már ha van. Egy aprót sóhajtok.*
- Otthon, tilos volt az édesség* Fűzőm még hozzá s tovább fürkészem a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 1:37 pm

*A válaszomon, mintha meglepődne, de nem tudom miért… valami furcsát mondtam? De ha úgy is meg akarja kérdezni, ha meg nem hát nem, akkor majd később beszélünk arról a dologról is. Szóba jönnek az édességek, amiről én csak úgy áhítozom. Egy kis cukor jól föl tud pörgetni.*
- Igen, de nem maga az ízeltlábú, hanem csak annak az alakjában megformált cukorka, de mozog meg csíp is. Ne aggódj elsőre nekem is nagyon fura volt, de vannak ennél furább dolgok is. *Emlékszem, hogy első alkalommal alig tudtam kijönni a boltból, de a választás sokkal nehezebb volt, mint maga a vásárlás.*
- Bizony-bizony, de nem kell aggódnod, vannak szokványos édességek is a hagyomány kedvelőknek. *Sima táblától elkezdve a bocskorszíjig minden van, de halads közben egyre és egyre több lesz a kérdés, amit nem bánok, mert ez az egyik jele annak, hogy fölkeltettem a dologgal az érdeklődését.*
- Az édesség titokzatos, majd akkor megtudod amikor megkóstolód. *Természetesen én tudom a mellékhatást, de ezt most nem árulom el neki.*
- Nem ettél mást? Hát akkor az nem lehet túl változatos, de biztos ettél pudingot is, hisz mondtad, hogy a pudingos palacsinta a kedvenced. *Bizony ám emlékszem, mert figyelek, a másikra miközben beszélgetek vele, de mielőtt ezt mondanám felkacagok, de nem akarom nagyon kinevetni így nevetésem inkább csillapítom.*
- Nálunk nem volt tilos az édesség csak nem volt kitől és miért venni így csak ünnepkor kaptunk, vagy amikor valaki megadományozta az otthont, de most megjöttünk. Tessék keresni valami finomat. Ha gond van nyugodtan kérdezz mindenre tudom a választ. *Mosolygok hátra, majd betolom a boltba, hogy nehogy meggondolhassa magát.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 3:13 pm

// Bocs, elszállt a nettem //

- Fogalmam sincs hogy képes valaki megenni egy bogarat. Mondjuk az őslakosok is fogyasztottak ízeltlábúakat. Egyszer megkóstoltam egy gilisztát de nem volt valami jó íze* Húzom el az ajkamat és gondolom egy skorpiónak sincs vagy nem tudom.*
- Csak találok valamit ami nekem való* Mondjuk kókuszgolyót. Annak ismerem az íz világát. Nehezen próbálok ki új dolgokat és szeretek ragaszkodni a megszokott dolgokhoz. Az édességek titokzatosak? Vajon ezt hogy érti? Nem kérdezek rá mert azt mondta majd megtudom. Ha rátud venni arra hogy megkóstoljak valami furát, elveszem feleségül. Ez egy kicsit erős gondolat volt de fedi hogy mennyire csökönyös vagyok vagy inkább rugalmatlan. Csak fejet rázok, hogy nem de amint folytatja egy apró mosoly költözik az arcomra.*
- Valóban az a kedvencem* Bólintok is egyet s nem is tudnám leírni, hogy mit érzek jelen pillanatban. Még senki nem jegyezte meg azt hogy mit szeretek. Talán mert nem sokat beszélek másokkal vagy talán azért egyezte meg mert érdeklem? Ez számomra fura gondolat s meg is ázom a fejemet hogy kiverjem a lehetetlen. Már miért érdekelném? Nem vagyok izgalmas és érdekes. Mona viszont elég érdekesen él. Az Ú élete sokkal kaland dúsabb gondolom mint az enyém. Közben beszél s most már ott tartok hogy felteszem a kérdést a múltjáról mikor érzem a kezét a hátamon s szabályosan tol a boltba. Nincs megszokva a fizikai kontaktus másrészt engem nem szoktak tolni. Fura érzésem támad.*
- Oké megyek már* Ezzel be is lépek az üzletbe s körbe pillantok. Jó nagy azt meg kell hagyni és a választék is bőséges. Monát keresem s amint meglátom oda lépek hozzá.*
- Mit ajánlasz?* Ahogy levettem nagy édesség szakértő és miért ne kérjem ki a tanácsát ha már új terepre érkeztem?*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-08-13, 7:35 pm

- Igen, tegnap a házatok másik Sentineljével találkoztam. * gondolok itt Alinoxra, akit rövidesen az után, hogy megismertem, meg is kellett mentenem az Árnyfegyvertől, amit a tanár dobott rá. Nagyon jó volt az az óra, csak el is fáradtam utána rendesen.*
- Öhm Alinox, de gondolom őt ismered. * hisz esélytelennek tartom, hogy még nem futottak össze. Bár aztán ki tudja, belegondolva én se sok mindenkivel találkoztam még a házamból. *
- Á, dehogy is. * nevetek fel a feltevésen.* - Nem vagyok a zűrös fajta, nem szeretek felbolygatni semmit, szimplán összefutottunk a benti kertben. * nem, nem sértődök meg a feltételezésen, hisz akár olyan is lehetnék. Na jó otthon azért próbáltam némi rossz dolgot is tenni, de neveltetésemnek hála, nem gyakran fordult elő az ilyesmi. Hellyel kínálom, amit nem fogad el, mit megértek, mert őszintén szólva én is kezdem már unni az ücsörgést. Azt is megtudom, hogy mindkettőnk napja szinte ugyanúgy telt, amin még most is mosolygok.*
- Ó, igen ez kicsit fura, de még mindig jobb, mint a szobámban lebzselni, és ha nem jössz, hamarosan úgy is elindultam volna valamerre. Nem megy nekem az egy helyben maradás, és a semmit tevés. * mosolygok, miközben félretűrök egy tincset, mi a szemembe lóg. Talán eddig ez volt a leghosszabb megnyilvánulásom, pedig aztán nagyon szeretek beszélni, persze csak ha van aki ezt meghallgassa. Aztán azt is megtárgyaljuk, hogy el kéne menni valamerre, mire felvetem, hogy gondolatolvasó, mert én is erre gondoltam előtte.*
- Ó, ez esetben sok sikert hozzá. * már majdnem kacsintok is, de inkább még egyszer kinézek az ablakon, mielőtt elindulnánk. Már csak a hely hiányzik, amire rászabadítjuk magunkat, és hagyom, hogy Raven találjon ki valamit, ugyanis nekem épp semmi nem jut eszembe.*
- Az tökéletes, úgyis rég játszottam már. * vigyorgok rá, majd újra ledöbbenek.* - A mi tornyunkban? Még nem láttam, bár a klubbhelységünkön kívül még nem jártam semerre a tornyunkban. * mindenesetre tetszik az ötlet, így el is indulok és remélhetőleg Raven is, hogy magunk mögött tudjuk az odavezető utat, mi nem épp rövid. Közben még mindig ismerkedünk, amit én kimondottan szeretek, az emberekkel való kommunikáció hiánya miatt.*
- Hát igen is meg nem is. Úgy értem már itt vagyok egy ideje, csak nemrégiben begubózódtam a szobámba, nem is tudom miért, és most megint itt vagyok. * mosolygok még mindig, miközben abban bízok, hogy nem bonyolítom túl a dolgot.*
- Skóciából jöttem, na és te? * érdeklődök kicsit, hogy én is megtudjak valamit róla. Már a játékterem ajtaja előtt állunk, és én nem is vagyok rest benyitni oda. Mikor ez megtörténik, szinte a szám is nyitva felejtem.*
- Hű, ez de cool. Szerintem itt jól elleszünk. * fordulok vigyorogva az exos lányhoz, hisz ahogy eddig levettem, szerintem neki is tetszeni fog ez a hely. *


// Fagyunk //
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-09-01, 9:06 pm

*Szorgalmas tanulással eltöltött nap után mindig jól esik az étkezés az ember számára ezért is ment Ambrus a könyvtár után egyenesen az étkezőbe, ahol asztalánál helyet foglalva áldás után be is falta a magának kiszedett adagot. Ücsörög ott még pár percet, mert nem tudja eldönteni, hogy most mivel is töltse el az este hátralévő részét. Azon töpreng, hogy visszamenjen-e a könyvtárba tanulni vagy inkább keressen magának valami más érdekesebb elfoglaltságot. Az előbbinél dönt ezért is sétál most háza tornyában található játékterembe. Sokan lekerülik ezt a helyet kísérteties kinézete miatt, de ez a fiú nem ilyen. Gyakorlatilag 5 évet ilyen stílusú kastélyban töltött és csak utána költözött nagynénje modern otthonába. Kedvenc játéka a sakk, mert átforgatja az agytekervényeket, de a dárcot sem veti meg, mert az meg fejleszti az ügyességet, de most még is úgy dönt, hogy a varázsló sakknál marad ezért is telepszik le az egyik puha székbe ahol már nyit is a fehér lóval.*
Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák Exortus
Diák Exortus
Magdalena Kristina


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás : 2010. Jul. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : senki sem tudja. :)

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-09-01, 9:43 pm

*A lány túl van ezen a napon is, egész nap bőszen tanult a szobájában, hogy behozza lemaradását a többiekkel szemben, és majd az év végén sikeresen átmenjen a második évfolyamra. Nagyon reménykedik, hogy sikerül majd neki, hiszen szinte minden nap tanul. Már este van, így megunta a tanulást, és úgy gondolja, ismételten elbarangol valahová, bár most kihagyja, a jégpályát, mert a múltkor is elesett. Nézegeti szokásosan a képeket, és közben zenét hallgat. A kedvenc számát dúdolja. Úgy dönt megnézi a Déli Főtornyot, hiszen eddig ott még nem volt. Kicsit fázik, mivel csak egy fehér toppot, és egy rövid nadrágot visel. A haja szokásosan egy nagy lobonc, mióta nem kínlódik a vasalással. Megérkezik a Déli Főtoronyba, és bemegy az első terembe, amit meglát, ami nem más, mint a Kísérteties Játékterem. Látja, hogy valaki bent van, és oda is köszön neki.*
-Szia. Magdalena vagyok. És Te?*Érdeklődik kíváncsian, hiszen erre még nem járt. Látja, hogy sakkozik a srác, Ő is szereti, így érdeklődik felőle.* -Ó, látom már nagyon profi vagy, mióta sakkozol? *Érdeklődik, közben körülnéz, látja a sok fegyvert a falon, attól egy picit meg is ilyed, így inkább a fiúra és a játékára koncentrál.*

Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-09-01, 10:04 pm

*Lelkesen lépeget egyik mezőről a másikra a fiú, hogy kiüsse saját magát. Lehet, hogy sokan nem élveznék ezt a fajta játékot, de hát soha nem volt senki a korosztályában, akivel eltöltse az időt, így maradt teljesen egyedül, amit ő nem túlzottan bán, de mindig jól esik neki a társaság, ezért is jelenik meg szája szegletében egy apró mosoly, amikor egy leányzó téved be erre a különös stílusú helyre.*
- Üdvözlöm kisasszony. *Hagyja félbe a játékot a fiú, majd föláll, hogy egy fejbiccentéssel és megfelelő tisztelettel köszöntse a diáklányt, aki egyből be is mutatkozik, ezért követi a példáját.*
- Ambrus vagyok és köszönöm, de annyira tehetséges nem vagyok. *Szerénykedik a fiú, pedig igazi stratéga, ha megfelelően odafigyel mindenre.*
- Azt hiszem hat-hét éves koromban kezdtem el játszani, eme nagyszerű sportot így van már tíz éve. *Szinte mindennapi játéka volt ez neki és örömmel sajátította el nagybátyja furfangos lépésit. Gyerekként kicsit jobban zavarta a kezdeti kudarc, de megtanulta, ha nem tanul kellő szorgalommal, akkor ne is várja el, hogy ölébe hulljon a siker.*
- Önt még nem láttam erre fele ezért megkérdezem, hogy önnek is a déli torony ad otthont vagy esetleg más házba került besorolásra? *Lehet, hogy ez a stílus, amit a fiú használ nem minden napi, de arra nevelték, hogy mindig megadja a kellő tiszteletet.*

Vissza az elejére Go down
Magdalena Kristina
Diák Exortus
Diák Exortus
Magdalena Kristina


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás : 2010. Jul. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : senki sem tudja. :)

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-09-01, 10:19 pm

*A lány még mindig csak nézelődik, majd megszólal egy elbűvolő férfi hang, és üdvözli Őt. Majd le esik az álla, hogy kisasszonynak szólította, szerinte senki nem hívta még így. Majd a köszönés után, be is mutatkozik. Egy igen ritka nevet kapott, ezen kicsit el is csodálkozik, de meglehetősen elnyerte a tetszését ez a név. A további mondatokban, csak magát becsmérli le, ami szerénységére utal, de ez nem tántorítja el Mag-et és még egyszer megdícséri.*
-Tényleg nagyon jól játszol, bárcsak én is így tudnék. *Mondja, majd hallja a választ a kérdésére. Nagyon meglepi, hogy olyan régóta játszik már, hiszen Ő mégcsak pár hete játssza ezt a sportot, melyet még Nevelőapja tanított neki, Brazíliában. Ő még csak az alapokat tudja, de szeretne többet is.*
-Majd megtanítanál engem is ilyen jól sakkozni? *Érdeklődik a lány, hiszen Ő is szeretne tudni profi szinten, eléggé elnyerte tetszését a srác játéka. Majd ezek után hall egy kérdést, furcsállja, hogy a fiú magázza Őt, de úgy gondolja, ez az Ő népénél szokás.*
-Én exos diák vagyok, szóval még nem látthatott engem errefelé. És Ön, ha szabad tudnom, hová valósi? *Kérdezi a lány, és próbál Ambrushoz igazodni, és nem tegezi le, mert lehet, hogy tiltja a vallása, vagy a népi szokásai.*

//FAGY//

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 12:23 am

*Nem érzem igazán jól magam. Valahogy hiányzik nekem Gabriel és bár megkaptam ezt a csodálatos medált, amelyet még most is viselek és pár kedves ajándékot, mégse láttam oly régóta. Annyira furcsa ez az egész, hiszen ha írt, akkor elvileg látni akar és elvileg együtt is vagyunk, de én már nem tudom, lehet, hogy ismét egy másik nőt tart a karjaiban? Sajnos félek, hogy ez így van, mint ahogy a bálon is el akart onnan menni, mintha attól félne, hogy más is megláthat így engem vele. Nem értem én ezt... de mégis oly jó lenne látni, így ösztönösen a Cruoris ház tornya felé sétálok, majd ahogy a hosszú folyosón végighaladok, egy számomra ismeretlen ajtón állapodik meg tekintetem. Még nem jártam itt, de ezek a kövek az ajtón nagyon is elnyeri a tetszésemet, ezért is nyitok be, de a benti környezetre aztán végképp nem számítok. Mindenhol fegyvereket látok a falakon, az egész hely mint valami középkori vár, úgy néz ki, bár a sakk készletek, illetve a billiárd annyira nem passzol bele ebbe a környezetbe. De csak beljebb lépek, az ajtót be is csukva magam mögött és végigsimítok pár éles tőrön, illetve kardokon, megnézve azokon a véseteket, a markolatukat, szinte megigézve, de aztán leülök a fal mellé, pont az egyik sakk-készlethez és elmerengek. Unottan lépek egyet, mire a másik oldalon, mintha valami szellem játszana, úgy mozdul meg a bábu, így mosolyodom el és kezdek bele a játékba. Egyébként egy hosszú, fekete nadrágot viselek, szegecselt övvel és egy tőrrel, amely az övhöz van akasztva, felül viszont most egy ezüst színű, rövid ujjú, V kivágású póló található rajtam, kezeimen ezüst ékszerek, tehát szép az összhatás, mint általában mindig. Hajam ki van bontva és még a smink se maradt ki, egyértelműen odafigyeltem magamra, hiszen soha nem lehet tudni, hogy kivel találkozik az ember. Így játszogatok hát tovább és tovább, várva, hogy legyőzzem láthatatlan sakk-partnerem.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Kísérteties játékterem - Page 7 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 12:53 am

*Unalmas, ha az embernek olyan szobatársai vannak, akiket általában nem lát, vagy ha igen, legtöbbször akkor is csak aludni. Na persze ennek megvan azért az előnye, mivel én se vagyok kíváncsi mindenki kölkére, főleg, hogy még az is megeshet, hogy nem csupán aranyvérűekkel vagyok egy szobában. Micsoda szégyen lenne, de sajnos nem kizárt. Mivel nem szoktam túl korán lefeküdni, így most sem azért ülök az ágyam szélén, hogy levetkőzzek, s álomra szenderüljek, sőt, épp ellenkezőleg. Csak azért ülök most ott, hogy felvegyem a csizmámat, mely ugyanolyan fekete színű, mint a bőrnadrág, és a láncokkal díszített ing is, ami még rajtam van. Amint a lábbeli is felkerült, pálcámat zsebre dugva már el is hagyom a szobát. Nem öltözök fel jobban, mivel nem áll szándékomban a kastélyon kívülre menni, ha pedig mégis úgy alakul, majd visszajövök valami felsőért. Természetesen a két késem sem maradhat el az övemről, a láncok mellé van csatolva, így meg is csillannak, ahogy kilépek a folyosóra, de még csak egy másodpercre sem állok meg, már meg is indulok a lépcsők felé. Nem itt akarom eltölteni az időm, tehát hamar le is érek a klubhelyiségbe. Hiába pillantok körbe, sehol nincs senki, csak a kandallóban ropog a tűz, így innen is tovább indulok. Hogy keresek-e valakit? Nem, a legkevésbé sem, egyszerűen csak nem arra a helyre vágyódom most, ahol általában is megfordulok. A klubhelyiségből kilépve csak nyugodt léptekkel indulok meg a folyosón, de mindössze pár lépés után már meg is torpanok. Párat szippantok a levegőbe, majd ahogy körbefordulok, fehér hajam az arcom elé libben. Ismét veszek pár mélyebb levegőt, immár újra a klubhelyiség felé fordulva, s lassan vissza is lépek párat, megállva végül egy kövekkel díszített ajtó előtt. Kezem máris a kilincsre csúszik, így egy pillanat múlva már fel is tárul előttem az ismeretlen szoba, s szinte azonnal ki is szúrom Vixit. Mivel az ő társasága nincs ellenemre, így beljebb sétálok, becsukva magam mögött az ajtót.*
-Üdv. Éreztem, hogy te vagy itt. *a megszólításnál természetesen rá pillantok, de tekintetem hamar körbepásztázza a szobát is, ami elég tetszetős a maga középkori hangulatával, bár a játékterem kissé elüt ettől a képtől. Közelebb sétálva kihúzok egy széket magamnak, leülve az asztal oldalánál, majd a sakktáblára pillantok.*
-Nem unalmas egyedül? *kérdem, mivel csak annyit tudok pillanatnyilag, amit látok, az pedig arról árulkodik, hogy csak Vixi játszik, senki más.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 1:01 am

*Elvagyok itt, bár kissé unalmasnak mondanám ezeket a perceket és ez a sakk is unalmas kissé. Szeretek beszélgetni, de valahogy nem találom a helyem és folyamatosan a bálon jár az agyam, na meg a kétértelmű levélen. A levél alapján barátként akar engem, de az ajándékok nem arról tettek tanubizonyságot előttem, így miközben tovább töröm a fejem, próbálva megfejteni Gabe furcsa gondolatmenetét, az ajtó kitárul, én pedig máris oda fordítom tekintetem, hogy meglássam, ki az. Szívem nagyot dobban a reménytől, hogy talán Gabriel jön be, de amikor Caint veszem észre, valahogy tovább dobog ugyanabban a gyors ütemben a szívem. Furcsa a viszonyunk és nem is kedvelem igazán, de mégis hálás vagyok neki, na meg... van valami, ami vonz benne, mintha olykor csak úgy vibrálna a levegő, például a teleport szobában, amikor hozzám ért... máris megrázom picit a fejem, pislogok párat, kiverve ezeket a gondolatokat a fejemből és már kérdezek is.*
- Hogy-hogy érezted? *teszem fel rögtön a kérdést, de aztán picit elpirulva jut eszembe, hogy udvariatlan voltam.* - Egyébként szia! *döntöm meg picit a fejemet is, így támasztva meg azt kezemmel és figyelem is, ahogy felém sétál, majd leül velem szembe, na de kérdésére most már csak vállat vonogatok.*
- De, kicsit. Valahogy nem találom a helyem. *pillantok bele furcsa szemeibe, de végül egy hirtelen ötlettől vezérelve kelek fel a székből és lépek oda elé, picit le is guggolva elé, hogy nagyjából egy magasságban legyünk.*
- Mondd csak, a kedvemért nem vennéd ki a kontaktlencséd? Akkor talán játszhatnánk is egyet. *hülye vagyok vagy sem, de szándékomban áll bebizonyítani a fiúnak, hogy amit érez, hogy nem jó a külseje, mint marhaság. Tudom, hogy nem nekem kéne ezt, de valamiért mégis úgy érzem, azt, amit Gabe-nél is éreztem, hogy szüksége van valakire és bár nem mutatja ki, sokat jelentene neki egy barát, így hát csak kezem picit bátortalanul ér hozzá a kezéhez és szorítom meg picit.*
- Légyszi. *nézek rá szép szemeimmel, próbálva most tényleg kedves lenni. Nem is látom okát annak, hogy bunkózzak vagy rideg legyek, nem akarok, egyszerűen örülök, hogy társaságom van és hogy pont ő, kivel tényleg mintha alakulna a viszonyunk.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Kísérteties játékterem - Page 7 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 1:23 am

*Fogalmam sincs, meddig fogok elsétálni, míg végül találok egy megfelelő helyet ma estére, legalábbis egy ideig, míg vissza nem térek a szobámba. Ez a tudatlanság viszont hamar szertefoszlani látszik, mikor kilépve a klubhelyiségből egy ismerős illat csapja meg orromat. Rögtön meg is torpanok, s keresni kezdem a forrását. Mivel még intenzívnek tűnik, így arra gyanakszom, csak egy picivel lehetett itt előttem a gazdája, s ha érzékeim nem csalnak, épp a klubhelyiség melletti teremben tartózkodik éppen. És hogy kire is gondolok? Egy lányra, méghozzá Vixire. Másra nehéz is lenne, mivel egyelőre rajta kívül nem mondhatnám, hogy túl sok ismerőssel büszkélkedhetek, na nem mintha ez különösebben szíven ütne. Vele viszont még szívesen el is beszélgetnék egy kicsit, így már oda is lépek az ajtóhoz, majd benyitva kezdem el keresni. Úgy tűnik, nem tévedtem, valóban ő van itt, így már rá is köszönök, egy kis megjegyzést is fűzve mellé, ami láthatóan meglepetésként éri.*
-Az illatod. Ugyanaz a parfüm van rajtad, mint múltkor a teleport szobában. *az volt az az alkalom, amikor a legközelebb jutottam hozzá, na persze nem olyan értelemben, egyszerűen csak akkor álltam a legközelebb mellette, így tisztán éreztem azt az illatot, amit most is. Végül odasétálok én is az asztalhoz, leülve elé, a magányos sakkpartijáról érdeklődve kicsit, hisz ezek szerint ő se bánja a társaságot. Szavait hallva viszont kissé összébb vonom szemöldökeim.*
-Hogy-hogy? Eddig úgy tudtam, jól elvagy itt. *mivel nem találkozunk túl sűrűn, nem is tudom naprakészen, mikor mi történik vele, így most értelemszerűen meglep ez a fordulat. Az viszont még jobban, mikor hirtelen felpattan, majd elém guggolva nézünk farkasszemet.*
-Mondd csak, mit... *tenném fel a kérdést neki, de mikor meghallom a kérdését, szemeim elkerekednek.*
-Már miért venném ki? Mondtam már, hogy nem szeretem a vörös szemeket. *vágom rá kapásból, majd a táblára nézek.*
-És amúgy is... Mi köze van a szemeimnek a játékhoz? *teszek fel én is egy kérdést, de közben megérzem, ahogy Vixi megszorítja a kezem, így csak odapillantok, de már hallom is a kérlelő szót. Barna szemeibe nézek, majd csak sóhajtok egyet.*
-Ez a téma kezd a megrögzöttségeddé válni. *jelentem ki neki teljesen normális hangnemben, de egyelőre nem áll szándékomban teljesíteni a kérését.*
-Mi bajod neked a szemeimmel így, ahogy van, hm? *kérdem, miközben kezem kihúzom az övéből, hogy hátralökjem vele a hajam, bár igazából ez csak egy álindok. Nincs bajom az érintésével, csak hát furcsa lenne így maradni ki tudja meddig, ezzel pedig ez kiküszöbölhető, s még csak nem is feltűnő.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Kísérteties játékterem - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 1:32 am

*Ahogy belép és oly furcsán köszönt, cseppet meglepődöm, na jó, inkább nagyon és mindezen meglepettség szépen ki is ül csinos pofimra, majd már nem vagyok rest rákérdezni is a dolgokra, hogy miből tudta, hogy én pont itt lehetek. Na de a szavai még inkább meglepnek, nem is igazán tudom először, hogy most mit kellene mondanom, de aztán csak elmosolyodom és csak összekapom magam.*
- Nem tudtam, hogy ilyen erős és... azt se, hogy így érzed rajtam. Megleptél vele... pedig gondolom elég sok lány illatát érezheted közelről. *na igen, nagyon helyes srác, ezt már elmondtam neki, tehát bizonyára olyan, mint Gabriel, minden ujjára jut egy nő, hogyha akarja, ezért is olyan furcsa, hogy pont az én illatomra emlékezne, akivel nincs is olyan jóban. Tudom én, hogy nehéz eset vagyok, de hát ez tesz engem ilyen egyedivé, a kiismerhetetlenségem. Csak leül, hogy egy kicsit beszélgessünk egymással, így tőrnek elő belőlem a szavak, de ahogy meghallom kérdését, nem igazán válaszolok, legalábbis egy pár másodpercig még nem.*
- Igen, úgy volt csak... vannak dolgok, amiket nem tudok kezelni. De mindegy, majd megoldom őket. *legyintek, mintha nem számítana, de nekem nagyon is fontos, viszont nem érzem úgy, hogy őt annyira érdekelné a dolog, hogy majd pont ő segítene nekem, így inkább csak felkelek, majd oda is lépek hozzá és hamar elmondom ám, hogy mit miért teszek, tehát ahogy leguggolok elé és kezem is a kezére kerül.*
- De én szeretném látni az igazi szemeidet. *vágom rá én is, ha már ilyen hirtelen tud nekem válaszolni.* - Amúgy semmi köze, csak látni szeretném, ennyi az egész. *jelentem még ki, de ahogy kezét kihúzza az enyémből, csak hirtelen pirulok el, érezvén, hogy ezt nem kellett volna és hamar fel is kelek, majd fejet rázok és inkább visszaülök a sakk túloldalára.*
- Mint mondtam, nekem eredetileg tetszik, de nincs közöm hozzá szóval... akkor játszunk, ha benne vagy. *mivel igen csak úri fiú, biztos vagyok benne, hogy tud sakkozni is, tehát csak lépek, majd ez után minden tőlem telhetőt megteszek, hogy elkerüljem pillantását, tehát végig a táblát figyelem, rá se nézve.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Kísérteties játékterem - Page 7 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime2011-11-15, 1:55 am

*Látom rajta, mennyire meglepte, hogy tudtam, hogy itt van, bár igazából a jól sejtettem kifejezés talán helyesebb lenne, de mindegy is. A lényeg, hogy nem tévedtem, tényleg ő az, s mikor rákérdez, el is mondom neki, hogy miből jöttem rá. Mikor viszont a válaszát hallom, csak egy kis mosoly mellett csóválom meg fejem.*
-Nem olyan erős, csak felismertem. A rajongótáborom méretét pedig úgy emlékszem egyszer már kitárgyaltuk. *lehet, hogy nem nézek ki rosszul, mert hát magam is így gondolom, nem véletlenül alakítottam ki ezt az image-et, de attól még nem veszem körül magammal lánysereglettel, nem is értem, miért hiszi folyton ezt Vixi. Én ide elsősorban tanulni jöttem, nem csajozni, tehát nem is erre megyek rá, még a barátkozást se vittem eddig túlzásba. Az asztalhoz ülve érdeklődni kezdek felőle, főleg, hogy most valahogy búsabbnak tűnik, mint máskor, mitha valami nyomná a szívét.*
-Nem vagyok egy nagy lelkizős típus, de ha gondolod, elmondhatod ami fáj. Ha tanácsot nem is tudok adni, hátha jobb lesz kibeszélni. *vonok picit vállat is, mivel még csak a problémája eredetéről sincs fogalmam, de az esélyt megadtam rá, hogy elmesélje. Hogy megbízik-e bennem annyira, hogy elmondja a dolgot, arról fogalmam sincs, de legalább biztosan lenne valami témánk, bár ezt eddig is mindig sikerült megoldani, bár a vitát ma kihagynám a repertoárból. Az általam okozott meglepetést viszont hamarosan ő is viszonozza, mikor elém guggolva kezd el kérlelni a kontaklencse eltávolítására. Nem tudom, miért van ennyire ráállva az eredeti szemeimre, de én nem vagyok olyan lelkes ez ügyben, mint ő.*
-Már így is többet láttad, mint bárki más fogja. *nem vagyok ellenséges, egyszerűen csak nem véletlenül hordom ezeket a lencséket, így nem is szívesen szabadulok meg tőlük. Amikor viszont végül kihúzom kezem az ő keze alól, figyelmem nem kerüli el a pirulás és a hirtelen felpattanás, ahogy Vixi máris az asztal másik oldalánál köt ki ismét, s egy az szememmel kapcsolatos utolsó mondat után a játékra tereli a szót. Ő lép először, de hiába a lépés, szemeit továbbra is a táblára szegezi. Egy ideig csak figyelem, majd végül mosoly szökik arcomra, s hátrébb dőlök.*
-Te zavarban vagy. *jegyzem meg vidáman, hisz az iménti pirulás, na meg ez a feltűnő tekintetkerülés tisztán erről árulkodik. Ismét előre dőlök, próbálva csak azért is a barna íriszekbe tekinteni.*
-Egyezzünk meg valamiben. Én kiveszem a lencséket, ha te elmeséled, mi miatt érzed rosszul magad, rendben? *azért a sakkról sem feledkezek meg, így szavaim ütán lépek is az egyik bábuval.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kísérteties játékterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísérteties játékterem
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: