Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kísérteties játékterem

Go down 
+43
Athalie Rapace
Leopold Worchester
Naomi Teigneux
Yvonne Ricci
Élias Adachi
Chloe Walsh
Ashi Angel
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Lucius Rufinus
Bruno Stora
Serafina Damiana
Electra Richter
Luka Dubois
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Magdalena Kristina
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Mona Braxton
Lucas Doroven
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Nil Moriarty
Lisa Renfield
Miroslav Volodya
Hunyadi Péter
Daphne Alucard
Takoda Turner
Varg Yrjanfrost
Aleksandra Radjenovic
Leila Hunt
Aysha Darkblood
Jane Swan
Lynessa Loharn
Diana Gray
Troy Clayton
Amelia Davenport
Lionel Dustsnow
Lysagh Siobhain
Sideris Valbraith
47 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 11:51 am

*Még sohasem jártam erre, azaz a Déli főtoronyban. Mindig csak a saját házam tájékán barangoltam, de ma, ezen az álmos, esős délelőttön kötelességemnek érzem, hogy máshova is ellátogassak. Egy egyszerű nyuszi mamusz meg egy hosszú pizsamaszerű kockás szerkó feszül rajtam. Csodásan festhetek, de nem érdekel én is láttam már embereket, lengébb öltözékben is. No de ahogy elérem a Déli főtornyot, gondolkodóba is esem, hogy merre tovább. Aztán megpillantom az ajtót, ami úgy vonzz, mint pláza cicát a leárazás. Be is lököm azt a bizonyos ajtót, majd szétnézek. Leesik az állam, hogy a mi házunkban miért nincs ilyen. Vagy van csak még még én nem vettem észre? No de végig is simogatom a fegyvereket, de levenni nem akarom, nehogy megsértsem vele magamat. A hatalmas billiárd asztal felé veszem az irányt, majd megragadok egy dákót.*
-Olyan csodás ez a nap, mint egy nagy hagyma...*A botba éneklek, mintha az valami óriási mikrofon lenne. Nem zavartatom magamat, csak éneklek tovább, elvégre senki nem jár errefelé most.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Kísérteties játékterem - Page 9 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 12:09 pm

*A reggelizés végeztével sétálok fel a Déli főtoronyba, hogy aztán a szobámban vagy a klubhelyiségben találjak valami elfoglaltságot magamnak. Épp a játékterem előtt sétálok el famulusommal, mikor énekhangot hallok meg. Mivel nincs jobb dolgom, pusztán érdeklődés szintjén benyitok a helyiségbe, és körbeforgatom a fejem, a hang forrását keresve. A billiárd asztalnál ismerős fekete tincseket pillantok meg, és szám szegletében apró mosoly jelenik meg egy rövid időre. Amúgy a kedvem és a közérzetem jobb lett, mióta sikerült beszélnem Monával, bár még kettős érzelmek vannak bennem azóta is, de ezeket folyamatosan nyomom el magamban.*
- Valami tehetségkutatóba készülsz? *szólalok meg, és kicsit beljebb lépek, és Don is bedugja a fejét a játékterembe. Vicces látvány, meg kell hagyni, ahogy Serafina az egyik dákót mikrofonnak használva énekelget.*
- Egyébként szia. Rég találkoztunk, történt valami érdekes azóta? *teszem fel a kérdést a rég látott ismerőstől. Anno vele is sikerült közvetlenebb kapcsolatot kialakítanom, ő azon kevés emberek közé tartozik, aki rászolgált erre. Eszembe jut ekkor például a bagolyházban mikor a madárürülékben fetrengett, vagy ahogy Mystral-ban abban az elhagyott házban hoztam rá a szívbajt.
Öltözetem egyébként egy szürke melegítőszettből áll, lábamon pedig egy egyszerű fehér edzőcipő van. Famulusom bizalmatlanul szemléli az exos lányt, mire megszólalok, mielőtt hülyeséget csinál.*
- Nyugi, emlékeim szerint jó fej. *mosolyodok el kissé, és bár tudom, hogy Serafina tényleg jó arc, vagyis az volt kicsit régebben, ezt a megjegyzést egy kis üdvözlő cukkolásnak szánom.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 12:21 pm

*Unalmamban találok rá a déli főtoronyra, ahol aztán belépek a játékterembe majd egy dákó segítségével csillogtatom meg -amúgy nem létező- énekes tehetségemet. Észre sem veszem, hogy valaki belép, csak amikor már megtörténik a baj, meglát ebben a komikus helyzetben. De szerencsémre egy régi ismerőst fedezek fel az emberkében, méghozzá Bruno Storát. Nem teszem le a dákót, azt még a kezemben szorongatva támaszkodom a asztalnak a csípőmmel.*
-Nem teljesen. Csak gondoltam, hogy elbűvölöm az éppen erre járókat a csodás hangommal.*Majd folytatom a hevenyészett dalt, amit az előbb is énekeltem. Valahogy nem nagyon megy ez nekem, így csak abbahagyom, nem produkálom magamat tovább.*
-Hellobello. Nem, semmi különös sem történt velem.*Vakargatom meg az államat, amikor rájövök, hogy tényleg nem történt velem semmi említésre méltó dolog azóta, hogy volt egy pár kalandunk.*
-És veled?*Kérdezek vissza kedvesen, majd mikor látom mellette a famulust, integetek neki. No nem várom, hogy visszaintsen, de azért rávigyorgok.*
-Hogy hívják? Nagyon cuki...*Mutatok az állatkára, akiről tudom, hogy van olyan értelmes, mint bárki más, mint egy ember teszem azt, de néha azért jól esik gügyögni minden szőrös, négylábú dolognak.*
-A te haverod meg megfürdött már egy nagy adag bagolykakiban... csak hogy tudd, hogy este lefekvés előtt mivel vakargatja meg a füled tövét.*Még mindig mosolygok, de szavaimat most a macihoz intézem, de közben már mutatok is az asztal felé, ahol rengeteg golyó sorakozik.*
-Van kedved játszani?*Nem tudom, hogy igent vagy nemet mond e, de én azért fogom a dákómat, azt, amelyiket az előbb mikrofonnak használtam és a billiárd asztal egyik végébe állok, várva a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Kísérteties játékterem - Page 9 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 12:46 pm

*Reggeli utánra nincs sok tervem, de mikor a játékteremből énekhang szűrődik ki, a kíváncsiságom győz, és Donnal benézünk a helyiségbe. Odabent Serafina énekelget egy dákót szorongatva. Megszólítom, és kissé felnevetek a válaszán.*
- Hát, arra még gyúrnod kéne... éés beszerezni rendes ruhákat, mert ahogy látom, már csak a pizsamád maradt... *mondom, hiszen ekkor veszem észre a nyuszis mamuszt, meg magát az öltözetet, amibe mások aludni szoktak. Mint megtudom, nem történt vele semmi érdekes, és mikor visszadobja ezt a kérdést, egy fintor jelenik meg arcomon.*
- Történni történt, de inkább hagyjuk... *egy ballépés volt, és szeretném elfelejteni. Bár egész jóban vagyunk Serafinával, nem tudom, elmondjam-e neki, meg egyébként se vagyok az a magamat sajnáltató fajta. A fekete hajú lány kiszúrja a famulusomat, és mikor elhangzik a jelző, fejemet az állat felé kapom, hogy hogy reagál erre.*
- Hűha, azt, hogy cuki, inkább ne használd rá, mert még le találja venni a fejedet... Még én se ismertem ki eléggé, pedig már egy ideje velem van, annyi biztos, hogy azt szereti, ha egyenrangúként bánnak vele. *mondom, és kissé megnyugszom, mikor látom, hogy a pápaszemes medve most nem készül támadni. Talán ez az esős idő az ő kedvét is lelombozta kicsit.*
- Egyébként Donnak hívják. *közlöm a nevét a famulusnak, majd felnevetek Serafina visszavágásán.*
- Nem tudom ki dobott egy hátast szinte rögtön azután, hogy belépett a bagolyházba... *jegyzem meg jókedvűen, és rájövök, hogy ez a hangulat egy kicsit már hiányzott nekem.*
- Billiárd? Naná, játszunk... Remélem felkészültél a vereségre. *mondom a lánynak, és veszek én is egy dákót magamnak.*
- Kezdj te! *adom át a terepet Serafinának, és várom, hogy lökjön. Eközben Don eltűnik a helyiségből, biztos elmegy valami elfoglaltságot keresni magának.*
- Amúgy még mindig elsős vagy? Nem gondolod, hogy illene évfolyamot váltani? Vagy ennyire szereted a sulit, hogy sose akarsz tőle megválni? *húzom kicsit a másik agyát, miközben én is meglököm a fehér golyót, hogy aztán az az egyik színesbe belekoccanva belökje azt az egyik lyukba.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 12:56 pm

*Megjegyzésére csak nyelvet öltök, nem gondolom, hogy olyan borzalmas hangom lenne, bár az biztos, hogy a vakolat is pergett a fejemre, miközben énekeltem.*
-Miért? Szerintem tök dizájnos.*Körbe fordulok, hogy minden létező szögből megcsodálhassa a kockás pizsamámat, majd a mögötte álló medvére bámulok, akiről is kiderül, hogy Donnak hívják.*
-Pedig akkor is az.*Vigyorgok a füles mackóra, majd figyelmesen hallgatom a magyarázatot, miszerint simán lekapná a fejemet a helyéről.*
-Nos, nem valami szép kilátás, hogy megváljak attól, amit a legjobban szeretek magamon. De amúgy mióta van veled?*Kíváncsiskodom tovább, miközben meginvitálom egy játszmára a billiárd asztal mellett.*
-Öhm... na arról inkább ne beszéljünk. Néha még ma is érzem magamon azt az orrfacsaró bűzt.*Adom be a derekam hiszen tényleg én kezdtem azt a kaki dobálósdit ott, a bagolyházban. Szép kis bemutatkozás volt, mondhatom. De jól esik felidézni az emlékeket, azokat, amiket eddig átéltem a Mysterio falai között, de inkább a jelennel kezdek el foglalkozni.*
-Ami azt illeti, még sohasem játszottam. Ugye nem gond, ha könnyen nyersz?*Nézek rá szégyenlősen, majd én is beállok, és farpofa rázások közepette kilövöm a kis fehér golyócskát.*
-Ööö... igen, még mindig. Nem tudom, még nem döntöttem el, hogy mi leszek a suli után, és addig inkább nem is vágyódom a nagyvilág után, tervek nélkül. Neked már van elképzelésed, hogy mit kezdesz miután végeztél?*Kíváncsiskodom tovább, miközben várom, hogy ő lökjön.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Kísérteties játékterem - Page 9 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-07, 1:26 pm

*A Déli főtoronyban a Kísérteties játékteremben futok össze a pizsamában éneklő Serafinára, mi kicsit vicces szituáció. Beszélgetésbe kezdünk, és szerencsére most a bemutatkozós, ismerkedős részt kihagyhatjuk, mert már ismerjük egymást egy ideje. Cukinak hívja Dont, mire figyelmeztetem, hogy ha együtt akar aludni a fejével ma este is, inkább az ilyen jelzőket mellőzze.*
- Hát jó, akkor vállald a kockázatot. *hagyom rá a lányra, majd válaszolok a feltett kérdésre.*
- Jelmágia vizsgán kellett csinálni, szóval pár hónapja. *mondom, majd beleegyezek, hogy billiárdozzunk.*
- Dehogy, szeretek nyerni. *mosolygok, és bár úgy lenne elvárható, ha most hagynám Serafinát győzni, de már csak azért se fogom. Felnevetek azon, ahogy lök, vicces látvány, de aztán végül is nem is vészes a kezdés.*
- Nem rossz, nem rossz... *jegyzem meg, és ki is használnom a helyzetet, mert könnyen be tudok lökni egy színes golyót. Játék közben érdeklődöm, hogy Serafina vajon az örök elsősök útjára lépett, avagy tervezi az évfolyamlépést.*
- Bérgyilkos leszek... Na jó, igazából nem tudom. Valami izgisebb munka kéne nekem, nem leszek semmiképp se egy olyan, aki bankban, vagy irodában, vagy hasonló helyen dolgozik, kell az izgalomés az adrenalin az életembe. *vonom meg a válllam, hiszen tényleg halvány lila gőzöm sincs, mihez akarok majd kezdeni magamhoz, de még úgyis csak másodikos vagyok.*
- Ha sikerülne az évfolyamlépés, gondolkodtál már azon, milyen famulust akarsz majd magadnak? *érdeklődöm, miközben a billiárdozás folytatódik, és hol egyikünk lök, hol a másik.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-27, 10:30 pm

//olvad//

*Egy kifejezetten személyes pillanatban talál rám régi cimborám, Bruno, de mivel már látott rosszabb helyzetben is, így nem jövök zavarba, sőt. Habár a pizsi lehet, hogy nem éppen a legjobb választás, de már nem tudom visszacsinálni. Így inkább úgy teszek, mint aki minimum a legátlagosabb ruhában feszít. Ám a famulusa eltereli a figyelmemet a megjelenésemről, de mikor közli, hogy akár nekem is ugorhat az állatka, csak egy vállrándítással elintézem. Bár nem akarok közelebbi kapcsoltba kerülni vele, de azért gondolom, hogy nem engedné, hogy felzabálja a fejemet. Túl szép vagyok ahhoz, hogy úgy végezzem.*
-Ezt most úgy mondtad, mint hogyha nem társat alkottál volna, hanem egy projektet, amit be kell adnod az óra után.*Vonom fel a szemöldökömet, nem látszik túlzottan az, hogy kötődne Don-hoz. És akkor elkezdődik a játék, amiről tudom a legelején, hogy már vesztésre állok, hiszen egy fiú ellen kiállni billiárdban kész öngyilkosság. Ahogy belöki a golyót, csak rávigyorgok.*
-Jó a lyukérzéked, fiú.*Kacsintok egyet, remélem nem értette félre a célzásomat. De aztán elgondolkodom, hogy mi is lehetne a fiú, azok alapján, amit leírt.*
-Legyél szerződtetett vándorló. Van adrenalin, nem ülsz egy helyben és még fizetnek is érte. Vagy menj el dublőrnek. Ott aztán van izgalom dögivel.*Gondolkozok el ismét, még lökni is elfelejtek, de aztán rájövök, hogy én jövök, így gyorsan lökök is egyet, ami beletalál a lyukba.*
-Gerappaaa..*Ordítom el magamat diadal ittasan, de aztán ismét Brunot kezdem fixírozni.*
-Szóval famulus... Semmi képen sem akarok olyan állatot, amilyen már valakinek van. Valami cukit akarok, olyat, amilyet szeretek is. Például... oposszumot. Imádom az oposszumot.*Sóhajtok egyet, de aztán rájövök, hogy megint nem löktem, így a kicsi kacsóm között megpörgetem a dákót és nagy lendülettel el is lököm a golyót, minek következtében az kirepül a pályáról, egyenesen Bruno homlokának. Remélem, hogy nem lett semmi baja, de rögtön elhajítom a dákót, és futok oda hozzá.*
-Jól vagy? Bocsi, megint bénáztam.*Húzom el a számat, és ha nem küld el melegebb éghajlatra, akkor még azt is felajánlom majd neki, hogy hozok rá jeget.*
-Üljünk le? Nagyon megütöttelek?*Remélem, hogy nemleges lesz a válasz, de azért lecsücsülök a legközelebbi székre, úgy várom, hogy most mi legyen tovább.*

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Kísérteties játékterem - Page 9 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-27, 11:00 pm

*Az kissé hamiskás énekhang késztet arra, hogy bekukkantsak a Déli főtorony folyosóján fellelhető egyik helyiségbe, hol aztán egy dákót mikrofonnak használó Serafinával találkozzak. Mivel viszonylag jóban vagyunk, így beszélgetni kezdünk, többek között a famulusomról.*
- Hát nem egy barátkozós jellem egyikünk se, nem ismertem még ki teljesen, de elvagyunk egymás mellett, és tudom, ha úgy van, számíthatok a segítségére. *felelem, és így belegondolva, tényleg kicsit igaza van Serafinának ezzel kapcsolatban. Elkezdünk billiárdozni, és ami engem illet, startolok is egy szép kezdéssel.*
- Mondj újat... *nevetek fel a lyukérzékkel kapcsolatban. Egyébként nem vagyok felvágós vagy beképzelt, szóval én ezt abszolút poénnak fogom fel, szóval semmi félreértés nem történik.*
- Szerződtetett vándorló? Az milyen? *vonom fel a szemöldökömet, mert nem igazán értem, hogy ez a kifejezés mit takar, de talán hamarosan megtudom a fekete hajú exostól. Jót mosolygok magamban, mikor Serafina örülni kezd annak, hogy bement a golyó a lyukba.*
- Kezdők szerencséje... *mondom, ami talán így van, talán nem, de lényeg, hogy nem áll rosszul attól függetlenül, hogy még mindig én vezetek. Hogy ne csak a golyó és a dákó ütközésének a hangjait halljuk, természetesen tovább folyik a társalgás, most épp a másik leányzó jövendőbeli famulusáról.*
- Valami cuki... az ilyenek hallatán falnak tudnék menni. *ráz ki a hideg. Nem bírom az ilyet, meg az olyasmit, hogy "szercsi, puszcsi" meg társaik.*
- Azt hittem először, hogy azt mondod, hogy kiscica, kiskutya, vagy valami hasonló zsebállat. *jelentem ki őszintén, majd újra mondanék valamit, de ekkor valami eltalálja a homlokomat, és én hátratántorodok kicsit.*
- Aúú hát ez nem volt kellemes... valami rosszat mondtam, hogy ezt érdemeltem? *kérdezem, és egy fájdalmas nevetést hallatok, miközben kissé fájó homlokomat dörzsölöm, és mivel picit megszédülök, leülök egy székre.*
- Egy kis jég jól jönne, mert nem szeretnék a homlokom közepére egy púpot. *mondom, és bár nem vagyok puhány, ember legyen a talpán, aki meg se érzi, ha egy kemény golyó landol a fején.*
- Hozzá kéne szoknom, hogy mikor veled vagyok, mindig történik valami váratlan... *cseppet sem rosszalló a kijelentés, inkább csak megjegyzés.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-05-27, 11:25 pm

-Velem még sem vagy annyira elutasító, barátságtalan.*Döntöm oldalra a fejemet, néha kicsit érdekes ez a srác. Arról beszél, hogy nem barátkozós jellem, közben meg már tökre megkedveltem azt a zsivány fejét.*
-De ha nem barátkozós, akkor tényleg nem jöhettek ki. Na jó, nem bonyolódom bele a dolgodba.*Nevetem el magamat feltartott kézzel, hiszen tényleg nem úgy látszik, hogy a legjobb pajtások lennének, bár lehet, hogy néha csal a szemem, meg rossz a megérzésem. De aztán megjegyzést teszek arra, hogy milyen pompásan találta el golyójával a lyukat, mire egy szintén viccelődős megjegyzést kapok.*
-Nos, az egy olyan hajléktalan, aki járja a világot, közben pedig ezért kapja a pénzt. Szerződtetett vándorló.*Félre hajtom a fejemet, kérdően, hogy keni e már, hogy miről dumálok itt neki, már mióta.*A tökéletes lökésemre csak annyit mond, hogy kezdők szerencsére, mire felháborodást tettetek, és még hátat is fordítok neki, de aztán inkább visszafordulok, és úgy nézek rá, összehúzott szemmel.*
-Akkor mutass jobbat, jedi harcos.*Várom a lökését, közben elmagyarázom neki, hogy milyen famulust akarok, egyáltalán majd ha eljutok odáig, addig a szintig, hogy biztos legyek benne, nem ártanék a famulusomnak, ergo elég érett lennék hozzá.*
-Jól van na. De mondhatnám úgy is, hogy egy cukcsi-mukcsi padlócirkáló kis cicust, egy édi-bédi kis szőrcsomót. Örülj, hogy csak cukit mondtam.*Nézek rá pláza macskásan, szempillát rebegtetve, majd egy nagyot fújva visszatérek eredeti énemhez, a kis laza feketeséghez. *
-Szeretem a macskákat meg a kutyákat is, de ha egy életre szóló társat akarok, akkor nem szeretnék egy általános állatot. Elég fontos nekem, hogy kitűnjek a többi ember közül nem csak stílusban, hanem ezek szerint állatban is.*Vonom meg a vállamat, majd ellököm azt a végzetes golyót, ami Bruno arcában landol.*
-Hát igen, tudhattad volna, hogy mellettem nem vagy biztonságban. Na de várj, meg nem mozdulj... mindjárt itt van a jég, várj meg... ha rosszul lennél, agyrázkódásod lenne, akkor is várj meg, majd én elviszlek a gyengélkedőre. Jesszus... sajnálom.*Ilyen szavakkal távolodok a sráctól, és leszaladok a konyhába egy nagy adag jégért, amit belecsavarok egy törlőkendőbe, úgy térek vissza.*
-Hát igen, tudhattad volna, hogy velem nem vagy biztonságban. Legközelebb hozok neked bukósisakot.*Odaadom neki a jeget, ahogy belépek az ajtón, sőt még egy pohár kólával is meglepem. Remélem, nem olyan vészes a sérülése, ahogy kinéz.*
-Nagyon fáj?*Nem merek többet kérdezni, várom, hogy lejjebb lohadjon a pukli.*



//Fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 10:18 pm

*Lucius ma is felfedező körútra indult, egyelőre a kastélyban. Már a vacsoráját letudta, s egy kis esti bolyongást a világért se hagyna ki, így jut el ebbe a játékterembe. Próbálta az utat megjegyezni, de nem könnyű, mert annyi helyet igyekezett már itt bejárni, meg sok egyforma folyosó van s ez alkalmasint könnyen megzavarhatja. A nagy felderítgetés oka egyébként a múltkori késése, nem akar még egyszer ilyet, mert nem lesz jó vége. A meleg miatt most lengébben öltözött mint szokott, na meg este van, nem akart megint ingbe flangálni, ezért fekete ujjatlan felsőjét vette fel, ami látni engedi, hogy szán a testedzésre időt, válla és karja szépen kidolgozott, ha nem is felpumpált, nem tápszeres majom elvégre, hanem egészséges edzést végez, Ez halványan emlékeztet is az antik szobrok ideáljára s ez a jelenleg láthatatlan mellkasára és hasára is vonatkozik. A lábára már annyira, nem, mert a térdig érő terepgatyából pipaszár lábak lógnak ki, bár vádlija is erős, korántsem vastag, meg bokája is elég vékony. De ilyen a genetika... Nála van barna bőr táskája is. Ahogy belép, körbenéz s megállapítja, hogy ez egy kedvére való hely, a design kifejezetten megnyeri magának, bár hamar rájön, hogy a hely társas interakciókra való, így azért körbenéz, hogy talál-é esetleg valami egyszemélyes elfoglaltságot is itt.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 10:33 pm

*Bár már kicsit késő van, de nem vagyok fáradt, és így van ezzel famulusom, Louis is, így egy kis sétára indulunk, de nem az iskolán kívül, hanem csak itt a Mysterio falain belül. Eszembe jut, hogy a Déli főtoronyban van egy játékterem, így arrafelé vesszük az irányt. Kicsinek tartom arra az esélyt, hogy más is van ott, de biztos van valami játékgép is, szóval elleszek remélhetőleg. Öltözetem egy szürke trikóból áll, farmer halásznadrágból és edzőcipőből, hajam kicsit kócos, és vizes is, mert nemrég zuhanyoztam le. Mikor belépek a Kísérteties játékterembe nevezetű helyre, látom, nem leszek mégse egyedül.*
- Szia, Patrick Davis vagyok! *mutatkozok be, és közelebb sétálva hozzá kezemet is nyújtom kézfogásra. Louis famulusom is bejön, és leül az egyik fal mellé, és onnan szemlél minket.*
- Van kedved biliárdozni? A vesztes vizet a nyertesnek egy italt. *vetem fel egy kis verseny ötletét így vakon, hiszen ki tudja, lehet, hogy egy biliárd bajnokkal van dolgom. Én mellesleg egy közepes képességű játékosnak tartom magam, nem vagyok profi, de annyira béna se. Megfogom az egyik dákót, és úgy várom, hogy diáktársam belemegy-e az ötletbe.*

Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 10:50 pm

*A ma esti kirándulása ebbe a játékterembe hozta, ahol épp azon mereng, mit is kezdjen magával, de nem kell sokat várnia, pillanatokon belül akad társasága is. Egy srác jön be, aki felettébb ismerősnek tűnik Lucius számára.*
-Szevasz, én pedig Lucius Rufinus. *amikor Patrick közelebb jön, elfogadja a másik kezét s a megfelelő erővel és erélyességgel fog kezet. Arcán egy halvány mosoly ül.*
~Tudom honnan ismerős!~ *gondolja, mert a srác arca és neve is ismerős számára s ezt ki is fejezi.*
-Egyébként mi szobatársak vagyunk, ha a Kobra hálóban laksz. Tudod, én újonnan érkeztem... *igen, biztos a dolgában. Igazából a legtöbbször villanásnyi időre látta a társait, mindenki a saját dolga után ment többnyire. De nem baj, itt az ideje egy kis szocializálódásnak.*
-Jaja, elfogadom a kihívást!*szélesebb a mosolya s ő is fog egy dákót. A golyók már elrendezve, mindazonáltal én a zsebembe nyúlok s egy pénzérme kerül elő belőle.*
-Ha fej én kezdek, ha írás, akkor te. Oké? *ha a másik beleegyezik, akkor fel is dobja az érmét, ami az asztal peremén landol Patrickhoz közelebb, így ő láthatja elsőként az eredményt.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 11:07 pm

*Nem gondoltam volna, hogy ezen az esti órán más is választja a játéktermet, nem csak én. Bemutatkozunk, aztán közli, hogy szobatársak vagyunk, és egy-két pillanatig még én is nézem az arcát, aztán elmosolyodom.*
- Tényleg, most, hogy mondod, tényleg láttalak már futólag párszor, talán még köszöntünk is, de még nem beszéltünk. De akkor itt az ideje megismerkedni, ha már szobatársak vagyunk. *mondom, és ennek örömére, meg hát csak úgy, felvetem egy biliárd verseny ötletét, mibe Lucius bele is megy. Bólintok arra, hogy pénzfeldobással döntsük el, ki kezd, majd figyelem az érme útját, ami hozzám közel esik le.*
- Fej, te kezdesz. *mondom, és visszanyújtom neki a pénzérméjét, majd várom, hogy lökjön, ami ha megtörténik, én is sorra kerülök.*
- Amúgy rendmániás vagy? Csak mert nekem szokásom kissé szétdobálva hagyni a cuccaimat... *teszem fel a kérdést, mert ha már egy szobán osztozunk, akkor jó lenne tudni, hogy odafigyeljek-e, hogy azért viszonylag rend legyen, vagy Lucius se túl rendes. Őszintén szólva örülnék, ha a második lehetőség állna fent, már régen se tartottam rendben a cuccaimat, a szobám olykor csatatérként nézett ki, vagy mintha egy hurrikán söpört volna végig, de hát női felügyelet nélkül nőttem fel két apával, szóval ez úgy érzem valamelyest megmagyarázza a dolgokat.*
- Többi szobatárssal dumáltál már? *érdeklődöm tovább, mert ami engem illet, ha jól rémlik, Lucius az első négyünk közül, akivel szóba elegyedek, pedig már lassan egy éve, hogy ide járok.*

Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 11:24 pm

*A magányos kóborlásból közös játék lett, amikor Patrick is a játékterembe érkezett, Ilyen a vakszerencse, mert ráadásul még szobatársak is a srácok s erre gyorsan fény is derül.*
-Ahogy mondod! Előbb-utóbb ezt is el kell kezdeni... És ez most van. *örül, hogy egy szobatársat talált,m legalább kevésbé lesz elveszett, meg eddig javarészt csak hölgyeményekkel volt dolga, de a srác kicsit olyannak tűnik, akivel jól el lehet lenni, lógni a nagy semmibe, sörözni, meg ilyesmi. Lucius se egy kívülálló, legalábbis ránézésre és ha barátságosan közelítenek felé, közvetlen, meg barátságos és ha olyan a társaság, sok hülyeségre kapható.*
-Akkor hajrá... *mondja inkább csak magának, majd meglöki a fehér golyót egy jó lendülettel, meg erő is van benne, itt nincs helye technikázásnak, menjenek a szerencse szerint. A golyók a szélrózsa minden irányába szétrebbennek s egy csíkost sikerül is így vakon lyukra helyezni.*
-Akkor a csíkossal vagyok. *ez így meg is van, majd szóba kerül a rendrakás kérdése.*
-Hát egyezzünk ki abban, hogy az én részemen rendet csinálok, a többi helyen meg azt szórsz szét, amit akarsz. *a pedáns rend egyik furcsa szokása. Pontosabban olyan, hogy rendet rak, aztán az idő folyamán kupi lesz, amit ismét rendbe rak, Így nála egyszerre van rend és rendetlenség néha. Az ő részén a rá eső ágyat, íróasztalt és szekrényt érti igazából.*
-Hát tudod egy másik szobatársat a szerdai órámon láttam, de nem dumáltam vele, mert nem volt rá lehetőségem. *magyarázza, amíg a másik lökését figyeli.*
-És te? Csak régebb óta vagy itt mint én... *a mondatot nem folytatja, jó az így. Rossz szokása, hogy néha fél mondatokkal operál.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-06, 11:43 pm

*A Kísérteties játékteremben ismerem meg egyik szobatársamat, ki így elsőre szimpatikus, és amúgy is egy nyitott srác vagyok, szóval ha nem szobatárs lenne is, szóba elegyednék vele. Az én részemről abszolút barátságos a közeledés, de Luciusé is, szóval úgy érzem, nem lesz itt gond. Biliárdozni kezdünk hamarosan, és a srác már elsőre betalál az egyik golyóval.*
- Oké, akkor az enyém a tele. *jegyzem meg, de inkább csak hangosan gondolkodva, hiszen ez egyértelmű ezek után. Elhelyezkedem, mert a piros 15-ös jó helyen van, meglököm a fehér golyót, és az pont jól találja el az említettet, így az az egyik középső lyukban landol. Eddig kiegyenlített a küzdelem, de még közel sincs vége. Kicsit a rendrakásról faggatom szobatársam, és hát ebben kicsit különbözünk, ahogy hallom.*
- Majd azért akkor igyekszem, hogy túlságosan ne zavarja a szemedet az én részemen levő kupi és rendetlenség... *ajánlom fel nagylelkűen, és elmosolyodom, majd másik két szobatársunkról kérdezem.*
- Ó, hát én csak veled beszélgettem eddig, bármilyen fura, pedig szeptemberben lesz egy éve, hogy itt vagyok... sok emberrel találkoztam már, vagyis hát viszonylag, de a szobatársakat eddig elkerültem, vagyis hát ami a hosszabb beszélgetéseket illeti. *felelem, és közben természetesen a játék nem áll meg, felváltva löködjük meg a fehér golyót, igyekezve a megfelelő golyókat a lyukba juttatni.*
- Amúgy szoktál járni játékterembe? Vagy mi a hobbid? *faggatom kicsit, hiszen ha közös az érdeklődési körünk, akkor lóghatnánk többet együtt. Úgyis több itt a lány, vagyis nekem eddig úgy tűnt fel, szóval jól jönne egy haver is, és Lucius akár alkalmas is lenne rá.*

Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-07, 12:08 am

*Úgy tűnik a ma esti felfedező körút jobban sikerült, mint várta, új ismerőssel gazdagodik, aki a szobatársa is egyben. Jól indul a dolog, a jövőre nézve biztató, hogy jól kijönnek. Lucius ha valakivel elsőre megtalálja a hangot, meg jól elvan, akkor később se lesz probléma. A játék is halad, meg a beszélgetés is.*
-Ne is foglalkozz vele, más dolgaival annyira nem foglalkozom, a saját cuccaimra figyelek. Bár ha szemetet gyűjteni látsz, az ne lepjen meg... *kicsit el is neveti magát. A játék több kevesebb sikerrel megy, mivel nem gyakran játszik, de azért azt se lehetne mondani, hogy ritkán. Ha egy pubban járt és volt asztal, ő játszott. Ha matekból jobb lenne, ez is jobban menne, de valahogy nem akaródzik a golyók trigonometrikus alapú lepattanását számolgatni, így inkább a szerencsére helyezi a hangsúlyt, meg az ösztöneire. Nagyjából fej-fej mellett haladnak, mikor ki egyenlít ki.*
-Akkor másodéves vagy? ~bár lehet, hogy ismétel, nem kizárt, szerdán is volt egy lány...~ De amúgy értelek, én is a pár nap alatt, amióta itt vagyok, már szert tettem pár ismerősre, de a szobatársak közül a másik kettő nem tudom milyen arc lehet, de nem lenne rossz majd kideríteni. *picit furának érzi, hogy ennyire egymás mellett élnek és még sincs túlzott kapcsolat köztük, de ennyi baj legyen!*
-Inkább pubokban fordulok meg, ott dartsozok, balckjackezek, vagy biliárdozok egy-egy sör társaságában. Ez az egyik hobbim, ha úgy tetszik. De emellett gitározom is, bár igyekszem nem a szobában, hogy ne zavarjak senkit. *az olvasást és a versírást nem mondja, ezt most érdektelennek érzi, Helyette inkább lök, egy csíkos golyót helyzetbe hozva, ám a lökés nem volt elég erős, így a golyó a luk előtt áll. mögötte a fehér.*
-Neked mik a hobbijaid? *közben a krétáért nyúl s az asztalnak dőlve használja azt.*


//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-12, 12:38 pm

//olvad//

*Ezen az esti órán billiárdozni kezdek szobatársammal, Luciussal, ki jófej, az első benyomás abszolút pozitív. Mivel nem vagyok egy rendszerető ember, ezért e téren érdeklődöm picit nála, de mint hallom, ebben eltérünk.*
- A szemetet azért nem szoktam elszórni, a szennyes ruha meg az ilyesmi az, ami általában szanaszét van. *mosolyodom el, majd ráterelődik a szó a többi szobatársunkra, és ebből kifolyólag rákérdez Lucius, hogy hányadikos vagyok.*
- Igen, másodikos vagyok, szerencsére a lustaságom ellenére sikerrel vettem a tavaly év végét. *hát igen, nem igazán szeretek tanulni, de azért hülye se vagyok ettől függetlenül. Nem kérdezek rá, mert tudom, hogy elsős, és így inkább a hobbijairól kérdezem, mi hasonlít az enyémekre, mi azért jó. Mielőtt a kérdésre válaszolnék, picit megvakarom a fejem, hogy most hogy lökjem meg a golyót, végül lökök egy erősebbet, az nekipattan az asztal szélének, majd eltérülve ütközik bele a citromsárga tele golyóba, mi begurul a lyukba.*
- Hűha, ez aztán a mázli! *örülök meg egy kicsit, de mivel nem felejtettem ám el, hogy kérdeztek tőlem, ezért arra is válaszolok.*
- Sok mindent szeretek csinálni... új embereket megismerni, barátokkal, haverokkal lógni, deszkázni, korizni, parkour-özni, eljárni ide-oda, és nagy szerelmem még a gitár, szóval engem abszolút nem zavar, ha a szobában gitározol. *mondom, és mikor Lucius mondta, hogy gitározik, titkon megörültem kicsit, hogy rokonlélekkel van dolgom. Egyébként a beszélgetés közben természetesen nem áll meg a játék, és egész jók vagyunk, már elég kevés golyó van fent, és azt tapasztalom, hogy az előbbi mázli ellenére én állok vesztésre.*
- Ha nem sikerül feltornázni magam, a végén még én fizetek. *nevetek fel, noha nem ütne szíven, ha fizetnem kéne, de hát a férfibüszkeség az megvan.*
- És, csajokkal hogy állsz? *kérdezem, és remélhetőleg nem túl indiszkrét a kérdés neki, de hát fiúk között óhatatlan, hogy ez a téma is előkerül, legalábbis én úgy gondolom.
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-12, 12:58 pm

*Az esti mászkálás odáig "fajul", hogy megismeri az egyik szobatársát, akivel biliárd játszmába is kezd. A sráccal jól kijönnek, egyáltalán nincs rossz természete Patricknak, bár Luciussal se nehéz kijönni, csak nem kell belekötni, ennyi az aranyszabály.*
-Akkor ez a kérdés megoldódott, nem lesz baj ilyetén együttműködésünkkel. *egy biztató vigyor is belefér. A rend kérdését kitárgyalták, ami nem volt épp elhanyagolható, hiszen egy légtérben élnek.*
-Ördögöm volt... és most neked is! *nevet fel, mert ezzel arra is célzott, hogy eltalálta Patrick hanyadik évfolyamra jár, meg a jól sikerült lökést is díjazta.*
-A lustaság krónikus kór, amiben mind szenvedünk. Vagy így, vagy úgy, mindenki lusta, csak másra. Legalábbis szerintem. *tovább ezt nem firtatja, mert koncentrálnia kell, egy teli és a keret közé ékelt csíkos golyót kíván kiszabadítani szorult helyzetéből, sőt, ha tudja, lyukra is helyezni. Ajkait pengevékonyra vonja, ahogy összpontosít és lök. A lökés erősebb, bár a golyót jól találja el, az visszapattan, így nem megy lyukra, hanem a kiindulópontjától nem messze áll meg, ám immár jobb helyzetben, ahonnan könnyebben lehet célozni. A lökés lehetőségét átadja Patricknak, közben a hobbik kérdése is szóba kerül.*
-Az ismeretségek kötése az én listámon is fenn van, meg szeretek én is jó arcokkal lógni. Viszont én inkább a testedzést részesítem előnyben és nem ezeket a fajta sportokat. Úszok, erősítek, meg vívok. Ez a triász. Viszont a hangszer akkor nálad is nagy szenvedély. A hangszeres teremben szoktál gyakorolni? Meg milyen stílusban játszol?*hát igen, ő kevésbé hiperaktív, ha ezt nézzük, sose vonzották a gurulós, ugrálós dolgok, se a csapatjátékok. Pusztakézzel is szokott gyakorolni, de ezt most nem említi, magától értetődőnek érzi. Viszont annak, hogy Patrick is gitáros, megörül. Jó, ha van szaktárs a közelben, ha szobatárs, az meg egyenest király.*
-Akkor húzz bele, mert a szoros küzdelem az izgalmas! *azzal összehoz még egy elhibázott lökést, nem szándékosan, csak egyszerűen túl hirtelen volt most, nem gondolta meg, mit csinál.*
-Hát hallod, nem régóta vagyok itt, de láttam már egy-két formás darabot, annyi szent! És te? *nem zavarja annyira a téma, természetesnek érzi. Meg a válaszra is kíváncsi. Valamit valamiért...*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-12, 1:29 pm

*Játék közben jól elcsevegünk erről-arról szobatársammal, és fejben megjegyzem, hogy legyek rá egy kis tekintettel, szóval ne csináljak túl nagy rendetlenséget, de persze pedáns rend se lesz, szerintem nem is tudnék úgy élni. Hol nekem van szerencsém, hol pedig játékostársamnak, de hát ez így szokott lenni, nem jöhet be mindig minden lökés.*
- Na igen, van benne valami. *bólogatok a lustaságról kifejtett gondolataira. Még sose jutott eszembe bontogatni a lustaság fogalmát, de tényleg van, hogy az ember csak egy dologhoz lusta, más dolgokat meg tök szívesen és teljes erőbedobással csinál. Na de a biliárdozáshoz egyikünk se lusta, ahogy a beszélgetés sem áll meg, egyik témát követi a másik, per pill a hobbiknál járunk.*
- Úszni én is járok néha, meg erősíteni is, vívni viszont abszolút nem tudok, de az igazából sose vonzott. *persze elfogadom, hogy van, aki ezt szereti, van, aki pedig mást, de hát ez így is a természetes.*
- Amúgy nem a Hangszerek barlangjában szoktam gyakorolni, hanem van saját akusztikus gitárom, és néha kijárok a parkba, vagy a szobában játszogatok. Autodidakta módon tanultam meg gitározni, és hogy milyen stílus? Hát ami éppen jön, előfordul, hogy imprózok valamit, vagy egy régebben megtanult dalt játszok, változó. Na és te? *érdeklődöm én is, mert ő talán konkrétabb válasz tud adni. Nekem a gitározás egy jó szórakozás, a hangulatomtól függ, milyen dalt játszok, vidámat, vagy esetleg szomorúbbat, bár ez utóbbi azért ritkább.*
- Igyekszem, nem akarok veszíteni! *jelentem ki, és lökök ismét egy szerencséset, az egyik teli golyó ismét betalál a lyukba.*
~Na, talán csak van esély a győzelemre...~ *gondolom bizakodva, majd rákérdezek, Lucius hogy áll a lányokkal.*
- Hát igen, ide találtak a Mysterio-ba a szép lányok, ebben egyet értünk. Viszont fél éve járok valakivel, ő is ide jár, szóval csak barátként közeledek feléjük. *mondom, és igazából nem sajnálom, hisz tökéletesen megvagyunk Elisa-val, szóval nem érzem úgy, hogy más lány olyanfajta társaságát kéne keresnem, de mint barát, jöhet. Folyik tovább a játék, és elérünk oda, hogy a golyók száma egy-egy, de nem tudnám megmondani, melyikünké van jobb helyzetben.*
- Na most ugrik a majom a vízbe... *nevetek fel, és rajtam a világ szeme. Vagyis majdnem. Na jó, elég a hülye gondolatokból, szóval elhelyezkedem, jön a lökés, de a teli golyó túlságosan a szélén van, így nem megy be a lyukba, mire csalódottan fújom ki a levegőt.*
- Ha most belököd a tiedet, nyertél. *mondom, és kicsit hátrébb lépek, onnan figyelve a történéseket.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-12, 2:05 pm

*A játék és a beszélgetés is jó mederben folyik, nem akadozik, ami nem is oly meglepő, hiszen úgy tűnik, mind a ketten közvetlenek, meg nincs problémájuk ismeretségek kötésével. Átbeszélik a rendrakást, meg a lustaság is egy-két mondat erejéig szóba kerül. A játék is folyik, de emellett a hobbijaikat is átbeszélik és itt is mutatkoznak közös pontok.*
-Hát nem olyan sokan foglalkoznak a vívással, annyi szent. Nem mindenkinek a világa, meg sokan elavult dolognak tartják, bár nem az, mert képességeket fejleszt és ha még nem is karddal küzdesz, azért az a koncentráció, mozgáskoordináció, reflexek a varázslás folyamán is jól jöhetnek. *ez tapasztalat is nála, normál esetben a saját lábában is felbotlik, de ha harci vagy éles szituáció van, nem bénázik, a vívási képességei lépnek életbe.*
-Én is hoztam saját hangszert, csak az enyém elektromos, de egy-két praktikus kis bűbájjal lehet jól használni. Mondjuk én is szeretek vándorolni vele, a belső kertben, meg erre-arra járkálok, úgy nem egyhangú a gyakorlás. Én viszont valamennyire tanultam zenét, bár nem sok tanári segítséget kaptam, sok dolgot magamtól és oktató anyagok segítségével sajátítottam el. Meg igyekszem változatos dolgokat játszani, minél több stílust, dalt ismerni, mert saját dolgokat arra lehet építeni. *szimpatikus számára, hogy a másik önerőből szerezte gyakorlatát, nála voltak kezdő lökések, mert a korai szakaszban ha rossz beidegződés alakul ki, az komoly gubancot okozhat. Őse konzervaótiumi zenész, de azért jók az alapjai. Közben Patrick egyenlít, és a csajok is szóba kerülnek.*
-Az jó! Hát szurkolok nektek, meg legyetek boldogok. Meg mondjuk a hűséged becsülendő, ez nem általános dolog... *kétségtelenül egyet értenek abban, hogy itt bizony jó kínálat van, meg Lucius szemében a másik még nőtt egy kicsit a hűséges természete miatt. Ezt jó értéknek tartja, őt is jellemzi. Nem mindegy kikkel van körülvéve az ember, így valamelyest a fiú iránt már van bizalma.*
-Akkor lássuk! *de Patrick elhibázza, így Luciuson a sor. Az asztalhoz lép, kifújja a levegőt, s a haját is babrálja kicsit, majd nekilát. Az a golyó van már csak fent neki, amelyiket a múltkor kiszabadította, de túl erősen lökte. Szerencsére jó a golyó helyzete, így gondosan céloz, és az erőt is mérlegeli kicsit, majd dönt. Nem lök nagyot, inkább óvatos és a golyó lassan indul meg a lyuk felé. A lyuk előtt már-már megállni látszik, de még is továbbgurul, így benn is van.*
-Megvolnánk. *nem is tudja mit mondhatna, de kifújja a levegőt és elmosolyodik. Örül, de tudja, hogy lesz még itt visszavágó. Majd ásít egyet, hisz már elég késő van.*
-De lassan menjünk, mert még a végén itt alszom el helyben! *közli, s a dákót a helyére pakolja, pedáns ember módjára, majd Patrickra vár s könnyen lehet együtt távoznak. Ha nem, akkor ő egyedül megy vissza a Kobra hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Kísérteties játékterem - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-12, 2:24 pm

*Beszélgetünk erről-arról, jó pár téma előkerül, többek között a hobbi is, és hallgatom, mit mond a vívásról, miben igen csak tapasztaltnak látszik.*
- Na igen, ebben egyetértek, hogy ezek jól jöhetnek egy varázslónak adott helyzetben. *bólogatok, majd egy olyan témát érintünk, ami a szívemhez már sokkalta közelebb áll, ez pedig nem más, mint a gitározás.*
- Ráadásul a különböző helyek adhatnak ihletet egy egy improvizatív játékhoz. *teszem hozzá, mint a gyakorlás helyszíneinek változatosságának egy pozitív oldalát. Megtudom, hogy Lucius azért részt vett némi képzésben, míg ugye én nem, de úgy érzem, tudok annyit, hogy magamat, és esetenként mást is elszórakoztassam gitározásommal. Profi nem akarok lenni, hobbinak pedig elég ez, de persze a fejlődés lehetőségét sose utasítom vissza ennek ellenére. Fiúk vagyunk, így nem meglepő, hogy felbukkannak a lányok, mint téma, és abban egyetértünk, hogy vannak itt szép lányok, de elmondom szobatársamnak, hogy nekem van valakim, és így a lányokhoz csak mint barát közeledek.*
- Köszönjük! Ami a hűséget illeti, úgy vagyok vele, hogy ez fejben dől el, hogy én most hűséges leszek-e a barátnőmhöz, vagy sem, de ha nem akarok hozzá hűséges lenni, akkor inkább szakítsunk, de nem szoktam megcsalni azokat, akikkel összejövök, ez nekem többet jelent. *mondom, és kicsit talán kusza volt a mondandóm, a lényeget talán fel lehetett fogni. Na de ez a téma is hanyagolva lesz, mert a döntő lökés következik, amit én sajnálatos módon elbénázok. Titkon remélem, hogy Lucius is elrontja, és lesz esélyem szépíteni, de a golyó a lyukban landol.*
- Gratulálok! *mondom neki, és bár kicsit szomorú, hogy nem én nyertem, de vigasztal, hogy épp csak egy kicsivel veszítettem. Már csak azért is belököm az utolsó golyómat a lyukba, amolyan elégtételként.*
- Benne vagyok. Játék közben nem érzékeltem a fáradtságot, de így, hogy befejeztük, már érzem, hogy ragadnának le a szemeim. *mondom, és én is a helyére teszem a dákót, majd intek Louisnak, és így hárman baktatunk fel a Keleti főtoronyba.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-31, 3:47 pm

*Felfedező utam a padlástérre vezet, ahol is egy ismerőssel futok össze, s némi ránk valló beszélgetés veszi kezdetét csöppnyi félreértéssel, bolondozással, illetve egy kis macska nézéssel. Végül Ashi egy érdekes ötlettel áll elő, s mivel sejtelmem sincs mire gondol, ezért is kíváncsiskodom terve felől, majd mikor előadja a kicsit esetlen, de aranyos játékát nevetésben török ki vele együtt.*
- Ne haragudj, nem kinevetlek, hanem veled nevetek. *kacarászok jóízűen hátra is dőlve kicsit, ám a téma nem múlik egy gyorsan, rám is térünk, mire finoman utasítom vissza az ajánlatot. Nekem ehhez sem tehetségem, sem kedvem, s bár érdekes, mégis túlságosan elvont számomra.*
- Tényleg nincs. Megnézhetnénk helyette a játéktermet, mit szolsz? Tudsz biliárdozni? *kérdezem tőle mosolyogva, s ha nincs ellenére, akkor az ötletet vele megtárgyalva indulok is az ajtó felé, hogy utamat a lánnyal együtt vegyem a játékterem irányába. Nem haladok gyorsan, elvégre ráérünk, de mégis mintha szökellnék járkálás közben, úgy pislogok ide-oda érdekességek után kutatva, mire meghallom a másik szavait is.*
- Semmi gond, én is lökött tudok lenni. *rázom meg finoman fejemet és egy mosolygós pillantást is vetek a másikra haladás közben, míg utunkat mutatom. A csönd a legnagyobb ellenségem, tehát ezt elűzném, így már gondolkodok beszélgetési témákon is.*
- Na és... van valaki aki tetszik? *kérdezek is rá egy furcsa kis mosollyal, hátha ezzel feldobhatom a beszélgetést, és távol álljon tőlem más életében kutakodni, de erre kíváncsi volnék. Idő közben hamarosan a játékteremhez is megérkezünk, azaz némán mutatok előre, hogy ez a megfelelő hely, és benyitva nézek körül. Sosem jártam még itt, de már hallottam róla, és nem okoz csalódást, kissé megtorpanva mérem fel csillogó szemekkel a lehetőségeket, aztán egy percnyi tanakodás után indulok meg a biliárdasztalhoz, hogy két dákót kapjak ki, és az egyiket Ashinak is dobjam, mit remélhetőleg elkap majd.*
- Játszhatunk? *kérdezem is rátámaszkodva enyémre, míg ismételt pillantást vetek a többi játékra, de egyelőre ezt találom a leginkább hozzám valónak, s már pakolom is ki a golyókat szépen rendezve őket a kezdéshez, míg a másikra várok.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-31, 4:22 pm

*Találkozok az egyik ismerősömmel. Kicsit összezavarodik a beszélgetés kezdete, de hamar rá térünk Müzlire majd arra hogy valamit kéne csinálni, hisz az idő mint tenger, de unatkozásra elpocsékolni felesleges. Így kitalálok egy fejemben jónak látszó ötletet melyet elő is adok, de nem nyer nagy sikert csak egy kicsit nevetést.Mire én is elkezdek nevetni. Mikor elkezd bocsánatot kérni leintem mert tudom hogy nem vagyok ma sem jobb formában, de legalább próbálkoztam és nevetünk egy jót. Meglepődve hallom hogy nincs neki fantáziája, de már nem teszem hozzá, csak a kérdésére felelek.*
-Hallottam már róla és a neve is tetszik, szóval okés, benne vagyok. Biliárdozás nem az erősségem, de hátha nem török össze senki/semmit...*mosolygok rá, mivel tény hogy nem vagyok jó belőle, de egypárszor próbáltam már. Mikor a macskám is a nyakamba kerül el is indulunk a helyes úton engem irányítani kell mi vele nem tudom pontosan hol van. Útközben eszembe jut a múltkori beszélgetésünk és az is hogy milyen hülye voltam.*
-Ki nem tud lökött lenni?*kérdezek vissza, d3e ez inkább költői kérdés. Közben a macskámat is elkezdem, piszkálni ki nagyon is élvezi. Egy kicsit el hallgatunk, majd feltesz egy kérdés mire csak a szájamat vonnom el egy kicsit.*
-Hát tudod akikkel találkoztam azoknak már volt barátnője...*sóhajtok.*-Pedig olyan szép a szerelem, de engem valamiért elszeret kerülni, bár... *gondolkozok el egy kicsit hogy mi történt volna hogy ha otthon maradok, de rá kell jönnöm már, ami elmúlt elmúlt és nem lehet vissza fordítani.*
-Nem tudsz egy rendes fiút ki épp barátnőt keres?*teszem fel a kérdést,d e olyan röhejesen hangzik hogy muszáj nevetnem. *-És veled ilyen téren mi a helyzet?*kérdezem vissza kíváncsian és közben meg is érkezünk a terembe. Mikor belépünk rögvest fel csillan a szemem, de ahogy észre veszem nem csak nekem. Körbe járom a termet és nézegetem hogy mi van itt. Ekkor érkezik egy dákó felém amit sikeresen el is kapok és meg is pörgetem a kezemmel.*
-Na jó ilyet nem játszunk mert még valamit leverek.*tarom inkább magam mellett és odasétálok a billiárd asztalhoz.*
-Előre szólok te kezdesz mert én nagyon béna vagyok benne.*nevetek, majd figyelem, hogy lök ha lök.*
-Mióta tudsz biliárdozni?*teszem fel egy egyszerű kérdést ami talán hülyén is hangzik.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-31, 4:44 pm

*Beszélgetésünk érdekes témákon ível át, érdekes megnyilvánulásokkal, de tőlünk más nem is várható. Mivel a talált hely, ahol tartózkodunk nem megfelelő számunkra, ezért döntünk úgy, hogy el is indulhatnánk máshová, ahol ténylegesen szórakozhatunk, elfoglalhatjuk magunkat.*
- Nyugi, majd megtanítalak. *mosolygok rá mikor félelmeire tér ki, s költői kérdésére is csak felkacagok kicsit séta közben, mikor lépteink már a helyes irányba vezetnek ráérősen és vidáman. Nagyon izgatott vagyok és várom a termet, ugyanis a hallottak alapján igen jó szórakozás, tehát körbepillantva is próbálom méginkább memorizálni az utat.*
- Öhm... nem tudom, de talán az elsősök között kéne keresgélned. Tudod, sokaknak még nincs barátnőjük, főleg az újaknak, akik nem rég jöttek. *pillantok rá mosolyogva, egy kis kihívó vigyorral, mikor szavait is hallom. Tényleg sejtelmem sincs kit lehetne ajánlani, nem találkoztam még olyan sok fiúval, illetve azok közül is a legtöbb felsőbb éves volt. Ashi-hoz szerintem egy kedves, megértő és vidám srác illene, de mégis kicsit visszahúzódó, így agyamban kutatok egy ideig ilyet keresve, de sikertelenségem lelomboz.*
- Nincs barátom, és őszintén szólva nem is akarok. Tudod néha egy kicsit szórakozni jó, de nem érzem... hogy találkoztam volna már az igazán hozzám illővel. *felelek kérdésére halkan felsóhajtva, mert lelomboz a téma. Nincs kedvem tovább beszélni róla, hiába izgalmas, nem esik jól, és éppen jól jön, hogy hamarosan a terembe is megérkezünk, felmérve a terepet. Szavaira rákacsintok, mikor a dákót is elkapja, majd elrendezve a golyókat, bedőlve mutatom meg Ashinak, hogyan kell lökni dákóval.*
- Látod? Így kell lökni. Mindig a fehéret lököd, azzal kell eltalálni a saját golyóidat, hogy bemenjenek a lyukba. Ha bement te jössz még egyszer, ha nem, a másik. Másik golyó belökése érvénytelen. Mindjárt meglátjuk kivel vagyok. *magyarázom neki röviden, majd lökök is egyet a fehérrel, hogy szétüssem a kezdő állást, és egyből lassan, kissé bizonytalanul, de az egyik teli be is találjon a lyukba.*
- Telivel vagyok, tehát te neked a csíkost kell lyukba juttatnod. Most én jövök még egyszer. *mondom neki, és újra lövök. Az ilyen játék elterjedt Texas-ban, éppen ezért jól játszom, bár régen nem kamatoztattam már tehetségemet, de hamarosan bele fogok lendülni, mert lökésemre még egy golyó betalál, ám a következő már nem.*
- Te jössz. A feketét utoljára kell belökni. Aki előbb löki be veszít. *állok is odébb, hogy megszemléljem őt játék közben, egy biztató mosolyt küldve felé. Szeretnék nyerni, ezért összpontosításba kezdek, ami hosszú távon fárasztó...*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime2012-07-31, 5:27 pm

*Elindulunk a padlásból a játékterembe, hogy megnézzük milyen is valójában, hisz még egyikünk sem járt ott. Ha lesz biliárd -ami illik hogy legyen- akkor biliárdozni fogunk. Bár nem vagyok biztos hogy velem a legjobb ötlet mi el nem igen tudok célozni avval fehér golyóval. Bólintok a szavaira, de el mondom hogy tartok, hogy valamit lelökök. De azért felteszek egy költi kérdést melyre egy halk nevetést is kapok. Mosolygok azon hogy ő nevet. Nem csak mi haladunk hanem a téma is. *
-Köszi.*mondom hálásan majd végig hallgatom azt is ami ő mond. Látom, hogy elszomorodik, de szerencsére hamarosan meg is érkezünk a terembe, hol mindkettőnknek felvillan a szemem. Én elkezdek körbe sétálni és tanulmányozni mik is vannak itt. Mosolyogva nézelődők és elkapom a felém repülő fát. Elkezdem pörgetni, de hamar rá kell jönnöm hogy rossz ötlet mert bármit leverhetek. Így inkább visszasétálok az asztalhoz és és figyelem ahogy Jackelyn kipakolja a golyókat.*
-Taníts mester.*mondom, jó kedvűen és figyelem ahogy behajol és a lökésre készül. Sikeresen egy simát belök és így még egyszer ő jön.*
-Na aszem nekem végem van. Te sokkal ügyesebb vagy mint én.* mondom mikor a másodikat is belöki, de szerencsére a harmadikat elhibázza. Most rajtam a sor én meg oda lépek a legközelebbi oldalhoz ahol a fehér van és felkészülve próbálok egy csíkosra koncentrálni. Ellököm és hát eltalálja csak nem megy bele a lyukba.*
-Parancsolj mester!*adom át a helyemet, majd odalépek a macskámhoz ki idő közben letettem.*
-Egyébként még mit szeretsz játszani ?*teszem a fel a kérdést és nézem ahogy löki a golyót .*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kísérteties játékterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísérteties játékterem
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: