Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Az életre kelt szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Pént. Dec. 02 2011, 20:18

*Eltart ugyan egy darabig, de végül csak kibújik a szög a zsákjából, s kiderül, miért volt ilyen Vixi, ahogy az is, miért takargatja annyira a nyakát. Kérdőre is vonom, hogy miért kellett ez az egész, válaszára pedig rögtön van is reakcióm.*
-Te lehet, hogy nem. De a magiszterek talán igen. Nem gondoltál még rá, hogy nem ártana szólni valamelyiknek? *nem tudom, melyikük mennyire ért a vámpírokhoz, de ha már Lucius tanította azt az anyagot, ő biztosan konyít hozzájuk valamennyire, ráadásul ő épp Vixi házvezetője is. Azt viszont nem értem, miért kell többször a rendelkezésére állnia a vámpírnak, így fel is teszem a kérdést, a válasza viszont meglep.*
-Ilyen visszajáró vámpírról se hallottam még. *vágok közbe, de hamarosan azt is megtudom, hogy nem ez az első vámpír, akivel összefutott. Szemöldököm azonnal feljebb csúszik a meglepettségtől.*
-Mi a fene van benned, vámpírmágnes? Én még életemben nem találkoztam egyel sem, te meg már ittléted alatt kettővel is... *nem tagadhatom le meglepettségemet, de azért megcsóválom a fejem.*
-Az viszont, hogy azok bánják, akik fontosak neked csak duma. Szerinted melyik vámpír szánja arra az éjszakáját, hogy Seolon futkos egy a fejedből kiolvasott képet keresve? Főleg, hogy csak éjszaka mozoghatnak... Nem kell mident elhinni Vixi. *én legalábbis nem tartanék ennyire ettől, épp az előbbi érveim miatt, sőt, még azt is kijelentem, hogy felőlem jöjjön, ha engem akar, majd meglátjuk, ki mennyire erős.*
-Tényleg nem tudom, de legalább már legalább azzal tisztában vagyok, hogy két vérszopó is ólálkodik a környéken. *ha már ő is a falnak dőlt, hasonlóképp teszek én is, majd hogy ne csak a vámpírokról beszéljünk, megjegyzem, hogy a hajamért azért mérges vagyok, mire legnagyobb meglepetésemre felém tolja kerek fenekét. Milyen pasi az, aki ezt meg tudja állni? Hát én nem, így azzal a lendülettel rá is csapok kicsit a formás popsira, ami mosolyt is csal arcomra.*
-Ezt kár lett volna kihagyni. *vigyorodok el, hisz azért tényleg elég formás kis hátsója van ennek a lánynak, bár eleve csinos teremtés. Még egy mondatot váltunk a vámpírokkal kapcsolatban, amire csak bólintok, majd ezt követően már látom is szép szemeit, ahogy az enyémbe tekintenek megbánóan.*
-Most már tudom. De azért hirtelen sikerült rendesen felhúznod. Ha nem te lettél volna... *a mondatot nem fejezem be, inkább csak kissé cinikusan nevetek egy aprót.*
-Szerencsés... persze. *tudom, hogy neki ez tetszik, nekem viszont továbbra se, szóval ez van. Amikor viszont a hajammal kezd játszani, ismét sikerül meglepnie, szavaira viszont csak kissé elhúzom a szám.*
-Hát igen... bocs. Bár az is igaz, hogy te se bántál kesztyűs kézzel velem. Na meg az ingemmel. *húzom is meg kicsit a ruhaneműt, ami így csak tovább szakad, még nagyobb lyukas felületet képezve.*
-Na remek. *hogy valami másról is beszéljünk, inkább a múltkori téma felé terelem a szót.*
-Na és mi van azzal a Gabriel gyerekkel? Sikerült már megbeszélnetek a dolgokat? *kérdezek rá, hisz azóta azért már elelt jó pár nap.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 22

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Pént. Dec. 02 2011, 20:36

- Tudod, Lucius most nevezett ki sentinelnek, hülyén jött volna ki, ha segítséget kérek tőle vagy elmondom, hogy milyen könnyedén elbánt velem az a két vámpír. *ismerem be és talán feltűnik majd Cainnak is a kitűző, melyet a szívem fölött viselek. Na de még egy ideig beszélünk ezekről a lényekről, de ahogy a "vámpírmágnes" szót meghallom, csak kicsit megbököm a srác oldalát, azért az nem hiányzik...*
- Még csak az kéne... amúgy én se tudom. Aranyvérű vagyok, amit szeretnek és a külsőm se csúnya szóval... bár azért azt nem szeretem, amikor simogatni kezdenek meg ilyenek. *rázom meg fejemet is morcosan, így talán Cain sejtheti, hogy hozzám is értek, bár szerencsére még egyik se úgy... de ki tudja, én tényleg nem ismerem ezeket a már nem élő szerzeteket, csak azt tudom róluk, amiket Lucius tanított az óráin. *
- Hmm, lehet, hogy igazad van, hogy ez csak hülye fenyegetőzés volt. Nem is tudom, de azért bennem van a félsz, de próbálok tovább lépni ezen. *sóhajtok fel kissé, de ahogy továbblépünk ezen a témán, a fehér tincsei kerülnek szóba, na meg az én fenekem, amelynek járna azért egy seggbe rúgás Cain szerint. Nem vagyok rest tehát megfordulni és picit pucsítani is irányába, de amikor keze hozzám ér és kissé meg is csap, meglepetten fordulok meg hirtelen és igen csak elvörösödött arccal nézek rá.*
- Héééé, ezt meg mégis hogy képzelted? Nem vagy a pasim, ilyet nem szabad... *morgolódok, hisz nem szoktam én meg, hogy a fenekemet fogdossák, eddig csak Gabe számára volt az elérhető és neki se túl sokszor, de leginkább miatta. Egyszer lefeküdt velem, de azóta sose, szinte amolyan jutalomként mondta nekem azt, hogy együtt lehetünk, mégis milyen dolog már ez? Áh... nem foglalkozom most már vele, inkább csak a fiú elé lépkedem, így tekintve bele szemeibe.*
- És miért kívételezel velem? *pislogok rá szépen és hamarosan haját is megfogom, azon simítva végig, mely oly jól áll neki és ez után a nyakamra is rátérek...*
- Neked is bocsi... *ismétlem el őt, majd ahogy Gabriel kerül szóba, csak sóhajtok és eleresztem, majd szépen el is távolodom tőle, így sétálok a kanapéhoz, mely most nem vízes és talán meg is úszhatom a nyakamba a vízcseppeket.*
- Azóta se láttam, a bál óta nem találkoztunk, nem is üzent, szóval... szerintem igazad volt. Meg akart kapni és vége. Csak ha ez az igazság, akkor azt nem értem, hogy a szeretkezésünk után miért nem akart velem lenni többször? Ilyen rossz lennék az ágyba? Mert utána még pár hétig együtt voltunk, de szinte jutalomként említette nekem, hogyha jó fej leszek meg minden, akkor megkaphatom, olyan fura ez az egész. *vonom össze szemöldökömet is, nem igazán értve ezt az egészet, de láthatóan teljesen lazán beszélek Cain előtt az ilyen dolgaimról. Talán azért, mert benne megbízom.*
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Pént. Dec. 02 2011, 21:07

*Ez a lány nagyon ért a meglepetésekhez, így ismét visszakérdezek szavaira.*
-Sentinel lettél? Nocsak. Nem is tűnt fel, hogy akkora a rendetlenség, hogy bevetik a nehéz tüzérséget. *cukkolom kicsit, hisz az a fegyverarzenál, amit képes magánál tartani ez a csinos kis amazon, az bizony már említésre méltó.*
-Amúgy meg nem hinném, hogy hülyén jönne ki. 16 éves diák vagy, nem pedig vámpírvadász, szóval szerintem beszélned kéne vele. *bíztatom továbbra is a magiszterekkel való diskurálásra. Mindebben csak megerősít, mikor elárulja, hogy nem ez az első vámpír, akivel dolga volt, így egy kis becenevet is kap tőlem, mire egy oldalba bökést kapok.*
-Ez tény, de nem hiszem, hogy csak te rendelkeznél itt ezekkel a tulajdonságokkal. *fordulok felé, de utolsó szavára felvonom egyik szemöldököm.*
-Meg ilyenek? *kérdezek vissza, hogy egész pontosan mit is ért ez alatt, majd kifejtem, hogy szerintem a vámpír szavai csak üres fenyegetések, nem hinném, hogy elkezdené levadászni Vixi ismerőseit, ha nem hajlandó a vérével itatni. Úgy tűnik, ezt ő is belátja, így csak bólintok egyet szavaira, majd a vámpírok helyett inkább a hajamra térünk át, amiből galád mód le is vágott egy adagot. Mikor felém tolja fenekét, kissé rá is csapok, és láthatóan nem várt ilyen reakciót, mert nagyon gyorsan pördül meg, de még ennél is gyorsabban vörösödik el.*
-Jobban örültél volna, ha inkább tényleg rúgok? Amúgy meg kit izgat, hogy mit szabad és mit sem. Ezt nem lehetett kihagyni. *vigyorodok el, láthatóan engem cseppet sem zavar a dolog, nem úgy, mint őt. Ha már magunkra terelődött a szó, jöhet a kölcsönös bocsánatkérés is az iméntiek miatt, a kérdésére viszont csak vállat vonok.*
-Miért kell mindent megindokolni? *felelek kérdéssel a kérdésre, majd rátérek arra a srácra is, akivel elméletileg együtt van, vagy volt, vagy ki tudja már. A sóhajból ítélve semmi jót nem fogok hallani, legalábbis az ő szemszögéből, s ahogy a kanapéhoz sétálva leül, s mesélni kezd, én is közelebb lépek, de út közben még felveszem a tőrjét, amit a mesélése közben azért meg is nézek magamnak.*
-Sajnálom. *vetem közbe még az elején, majd ahogy tovább mesél, közelebb sétálok a kanapéhoz. Majdnem felnevetek hirtelen, mikor meghallom, hogy jutalomból lehetne a sráccal, hisz ez már annyira szánalmas, hogy nincsenek rá szavak, de visszafojtom, mert tudom, hogy ő máshogy érzékeli a dolgokat.*
-Megmondom őszintén, szerintem egyszerűen csak egy seggfej. *Vixi elé lépek közvetlenül, majd a tőr pengéjét fogva átnyújtom neki a fegyver, utána pedig le is ülök mellé.*
-Azt nem tudom, hogy milyen vagy az ágyban, de az, hogy megkaphatott, és még ő mondta magát jutalomnak, ráadásul többször nem akart... Erre már tényleg nem tudok mit mondani. Felejtsd el azt a marhát. *pillantok oldalról az arcára, várva valami reakciót, miközben meghallom felettünk a víz csobogását, így oda is kapom a fejem.*
-Remélem nem akar megint kiönteni... *húzom el kicsit a szám, hisz nincs kedvem hozzá, hogy nyakon legyen öntve.*

//fagy//
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 01:44

//olvad//

*Ahogy érzékelem, okozok én még meglepetéseket Cainnak, főleg most, ezzel a sentineli dologgal, így bólogatok is aprókat szavaira, még kissé el is mosolyodva, de ahogy hallom a beszólást, csak nyelvemet öltöm ki felé.*
- De kis gonosz vagy. Ha nem tudnád, jó a tanulmányi eredményem és a magiszterem meg van velem elégedve. Szóval, ne irígykedj! *vetem ám oda neki, majd ez után hallom, hogy nem ártana beszélnem a magiszteremmel, de annyira nem akarok, hogy az valami hihetetlen, hiába akar nekem érvelni, én akkor se akarom ezt.* - Még átgondolom. *zárom rövidre ezt a témát és végül szóba is jönnek komolyabban a vámpírok. A visszakérdezésre nem felelek, nem kell mindenről tudnia, így is túl sokszor vagyok vele őszinte, amit szerintem még egyszer iszonyatosan meg fogok bánni, tehát ugrunk is és hamarosan formás hátsómat éri keze, mi igen csak meglep, így szökkenek felé kipirult arccal és vonom is kérdőre a srácot.*
- Olyan kis dög vagy... *harapok ajkamba, mert valahol jól esett most mindez, hiszen tudom, hogy nőnek néz és ez nekem igen csak sokat jelent. Na de nem értem, hogy miért ilyen velem, így kérdezem meg ismét tőle, de nem akar indokot adni és végülis, nem olyan katasztrófa ez.*
- Igazad van, hagyjuk az indoklást. *mosolyodom is el lágyan, majd ahogy Gabe jön szóba, bizony leülök a kanapéra és egy sóhaj után kezdek el mesélni, de a "sajnálom" szónál már csak vállat vonok.*
- Nem kell, nem érdemelt meg... Majd lesz más, ennyi. *próbálok mosolyogni, de belül picit még fáj, de mégse annyira. Úgy érzem, a szerelem már elmúlt, sikerült végre továbblépnem ezen az egészen.*
- Jól mondod, tényleg az, szemét... *bólogatok is rá, így nézve meg a szembe jövő srácot, aki végül elém lépve adja vissza tőröm, tehát biccentek köszönésképp, majd elteszem fegyveremet is és miután a szexről is ejtünk pár szót, ismét lesütöm szemeimet is.*
- Legalább te még nem tudod... ez a vámpíros támadás semmi, egy incubus is megtalált és... sejtheted, mi történt, csoda, hogy túléltem. *ki is ráz a hideg, borzasztó ez az egész, nem tudok már egyszerűen mit tenni vele.* - Tényleg valahogy vonzom ezeket a dögöket, de hát ez van, nekem nem jut normális élet. *nézek fel rá ismét, majd ahogy szavait hallom, felnézek a vízesésre, végül pedig inkább csak felkelek és Cain elé lépek, biztos, ami biztos alapon.*
- Ki tudnálak valahogy engesztelni a mai bunkózásom miatt? *teszem fel a nagy kérdést, igen csak közel lépve hozzá, édesen nézve fel szemeibe, miközben kezem lágyan az ő kezéhez ér, amit egy nagyon picit meg is szorítok. Fontos nekem, nem tudok mit tenni és vonz ő is, mint a mágnes, nem tudok ez ellen mit tenni és nem is akarok.*
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 02:16

*Eddig ki sem szúrtam, de tényleg ott virít Vixin egy sentineli jelvény, amivel kapcsolatban nem is bírom magamba folytani a beszólást, mire egy nyelvöltés után választ is kapok, mire kicsit fel is nevetek.*
-Dehogyis nem, marha irigy vagyok. Minden vágyam az új diákok segítése, akik közül ki tudja hány lesz sárvérű. Kösz, inkább kihagyom. *semmi kedvem nem lenne a sentinelséghez, s valahogy azért róla se gondoltam, hogy ennyire csípi az újakat meg ezt a segítősdit. A vámpíros dolgot illetően már nem noszogatom tovább, hisz az ő dolga, hogy felkeresi-e Luciust vagy sem, bár tőlem aztán mehet a másik két magiszterhez is, ha nem a sajátjától akar segítséget kérni. Viszont amikor a fenekét felém tolja, nem bírom megállni, hogy ne csapjak rá kicsit, mire kipirult arccal reagál, de szavaira csak vállat vonok.*
-Tudom. *fűzöm hozzá röviden, hamarosan viszont egy olyan srácra terelődik a szó, aki lényegesen többet tett már Vixivel, mint egy fenékre csapás, de aztán el is tűnt mellőle, mint szürke szamár a ködben.*
-Azzal biztosan nem lesz gond. *szép lányról van szó, szóval nem hiszem, hogy gondja lesz a pasitalálást illetően. Azért leszólni még leszólom azt a srácot, mivel abból, amit eddig megtudtam róla, semmire nem tartom. Végül a tőrt visszaszolgáltatva ülök le én is a kanapéra, hogy ne csak álljak ott a fal mellett, de ekkor ismét olyat mond, amitől tágra nyílnak szemeim.*
-Egy Incubus? Azok nem...? *nem fejezem be a kérdést, tudom jól, hogy szex közben szívják ki az ember energiáját, s ha már Vixi azt mondja, csoda, hogy túlélte, valószínűleg nem csak fagyizni hívta el az a lény. Erre azért már megvakarom a fejem, s kicsit meg is csóválom.*
-Hát nem mondom, kijut neked a jóból... *természetesen az utolsó szó hangsúlya nem arról árulkodik, hogy a szó normál értelmére gondolok. Lassan már felfogni se tudom, hogy lehet ennyire peches, hogy minden ilyen dög őt találja meg.*
-Nem lehet, hogy ez a Gabriel is valami ilyen dög? Nem ártana errefelé egy alapos féregírtás. *próbálom kicsit feldobni, s bár nagyon érdekelne az Incubusos dolog, nem akarok egyszerre ennyi rossz dologról érdeklődni, jó lesz az majd máskor is. Ahogy viszont meghallom a locsogást a felettünk lévő képből, inkább úgy döntünk, hogy felkelünk, mielőtt nyakon leszünk öntve, Vixi viszont ekkor elém áll, s valamiféle kiengesztelési lehetőségről érdeklődik. Egy pillanatig csak figyelem szép barna szemeit, miközben kezét is megérzem az enyémen, majd vállat vonok.*
-Gondolom, ennyi peches sztori után nem az lenne a legjobb válasz, hogy csókolj meg és elfelejtve... *jegyzem meg egyszerűen, s ez bizony egy teszt is. Annyit beszélgettünk már a csókról, s annyi mindent tudok Vixi intim dolgairól, ahogy például azt is, hogy tetszek neki... de arról fogalmam sincs, hogy mennyire, vagy hogy mennyire merész.*
-Nem is tudom... neked van ötleted? *vetem még oda végül kíváncsian fürkészve a szép arcát, s várva, vajon mit váltanak ki belőle szavaim.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 02:25

*Örülök azért, hogy pozitívnak tartja azt, hogy nem lesz gondom majd a pasik terén, de én elég pechesnek érzem magam, hogy ismét valami szemétládát fogjak majd ki. Na de beszélgetésünket már a kanapéra ülve folytatjuk, ahol hamarosan kibökök még valamit, méghozzá az incubussal való találkozásomat, de ahogy visszakérdez, úgy nézek bele komolyan a szemeibe.*
- Nem tudtam védekezni... *egy démon ellen nehéz is lenne, de szerintem sejti, hogy min mentem keresztül, ahogy azt is, hogy valahol nekem ez egy mély seb, melyet lassan fogok csak begyógyítani, de ha folyamatosan sírok, attól még nem lesz jobb. Viszont Gabriel még mindig téma marad, így nevetek fel lágyan, amikor hallom a feltevést, mely szerint ő is valamiféle dög lehet, aki a közelemben akart lenni.*
- Hát ki tudja, még az is meglehet... *na de megázni nem kéne, így kelünk hát fel, majd lépek is közelebb Cainhoz, egész közel hozzá, kezéhez is hozzáérve és valamiféle kiengesztelést szeretnék neki adni, de ahogy vállat von és oly nyugodtan néz szemeimbe, egyre kellemetlenebbül érzem magam, ismét én fussak egy srác után, ahogy Gabe-nél is? Inkább csak eleresztem kezét, majd egy lépést hátrálok is tőle.*
- Nem, valóban nem lenne, amúgy nincs ötletem, ezért kérdeztem... *vonok vállat eleinte, el is fordulva tőle, így nézve körbe jobban a szobában, hogy valahogy eltereljem gondolataimat, annyira gáz vagyok, hogy az már hihetetlen.*
- De... talán mégis van ötletem. *fordítom vissza felé a fejem.* - A vizsgák után eljönnél velem valamerre? Kikapcsolódni picit... *egyértelműen egy másik országra gondolok, valami olyan helyre, ahol jól érezhetnénk majd magunkat, bár fene tudja, hogy akar-e egyáltalán az én társaságomban lenni. Megcsókolnám igen, mindennél jobban vágynék egy édes csókra, valakiére, akinek fontos vagyok, de az nem Cain, ő csak egy ismerősként néz rám és most max ő használna ki a csókommal, tehát inkább csak a festmény felé fordulok, amiből most apró vízcseppek csöpögnek le a kanapéra, de legalább háttal állok neki, így mégis könnyebb elviselnem ismételt szégyenem, hogy ilyen béna vagyok.*
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 02:52

*Ezzel az Incubusos témával sikerül ismét meglepnie, nem is kicsit, viszont látom rajta, hogy egy elég fájó pont, ráadásul valószínűleg nem is túl régi eset, így bár szól még pár szót, de én inkább már nem reagálok rá, csak csendben sóhajtok egyet. Majd máskor, később biztosan vissza fogok még térni erre, de nem most. Viszont ha már szóba került ennyiféle különböző dög, felvetem, hogy talán Gabriel is közéjük tartozik, s ezzel sikerül is picit megnevettetni, és pont ez volt a célom. Mivel azonban a kép megint rakoncátlankodni kezd a falon, a társalgást inkább állva folytatjuk, amikor is Vixi megfogja a kezem, s úgy kérdez rá, mivel tudna kiengesztelni a mai eset miatt. Támad is egy ötletem, amivel le is tesztelhetem őt, így némi hezitálás után elő is állok a csók gondolatával, de még hozzáfűzöm, hogy ha van jobb ötlete, azt is megoszthatja. Valahogy sejtettem, hogy aként fog reagálni, ahogy teszi is, vagyis elereszt, s hátrálni kezd, majd az ellenkezés után el is fordul. Ennyi, tehát a tetszése minden bizonnyal csak annyi, hogy szerinte jól nézek ki és kész. Ki tudja, talán még az albinoságom is közrejátszik abban, hogy visszautasítja a csókot, hisz az egy dolog, hogy valami nézni tetszik, de más dolog úgy hozzáérni. Mivel csak háttal állva nézelődik, az ajtó felé pillantok. Talán elérkezett a beszélgetés vége, s valamelyikünknek lépni kéne, de ekkor ismét megszólal, méghozzá egy ötletet vet fel.*
-Kikapcsolódás a vizsgák után? Hát... ha túlleszünk rajta, majd megbeszéljük. Egyelőre még elég távolinak tűnik. *felelem a hátának, mivel ismét csak az fordul felém. Úgy érzem, ez a beszélgetés itt tényleg meg lett lőve, s bár eddig nem tettem, most mégis én fogok hamarabb lelépni.*
-Azt hiszem, én most visszamegyek a szobámba. Egy kis gyakorlás sosem árt így a vizsgák idején. Örülök, hogy találkoztunk, szia! *azzal már ki is lépek mögüle, s megindulok az ajtó felé, így most ő láthatja csak a hátamat és hófehér hajamat, míg el nem tűnök az ajtó mögött.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 03:00

*Szívem szerint közelebb kerülnék hozzá, de magamtól ezt mégis képtelen vagyok megtenni, így kérdezek rá a dologra, enyhén utalva is a kézfogással arra, hogy valami kellemes dologra gondolnék, de szavai annyira lelohasztanak, hogy az valami hihetetlen, így távolodom hát el tőle, majd hamarosan a kép felé tekintve hozom fel azt, hogy elmehetnénk valamerre a vizsgák végeztével, de ahogy hallom válaszát, úgy sóhajtok egy aprót.*
- Ahogy akarod... akkor majd visszatérünk rá. *nem nézek még vissza rá, csak akkor kapom hátra a fejem, amikor hirtelen azt hallom, hogy elmegy innen és itt is hagy szépen, magamra. Nem, nem akarom ezt, tehát ahogy indul, úgy lépek hirtelen utána, majd vágok be elé az ajtónál, így dőlve neki a zárt ajtónak, hogy ne tudjon elmenni és nézek bele szép szemeibe.*
- Ne menj még el... *pislogok is rá, majd ez után ellépek az ajtótól és oda is lépek hozzá, végignézve szakadt ingén, mely megmosolyogtat és hamarosan már lágyan át is ölelem, fejemet pedig vállára hajtom, végül pedig suttogó szavaimat hallhatja a fiú.*
- Annyira szeretném, ha megcsókolnál, csak nem akarok egy lány lenni a sok közül. Te olyan helyes srác vagy, biztosan bárkit megkaphatsz... *motyogom halkan, majd eltávolodok fejemmel az övétől és picit közelebb is hajolok hozzá, de magasabb nálam, szóval ha akar valamit, neki kell tennie érte, de szép szemeim csak úgy csillognak. Meg akarom mutatni neki, bebizonyítani, hogy nem beszéltem én mellé, tényleg tetszik, úgy, ahogy van és a mai sértegetések után, ez a minimum, na meg... Gabe-en is teljesen túl akarok lépni és Cain annyira más, annyira... tökéletesnek tűnik mostanában.*
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 03:25

*A csókos teszt nem jön be, vagy épp pont beválik? Igazából sejtettem, hogy nem fogja megtenni, s bár én az előzményeket emeltem ki inkább oknak, úgy érzem, leginkább magam miatt utasít vissza. Sőt, nemcsak, hogy visszautasít, de még hátat is fordít, már épp a lelépésen gondolkozok, mikor felveti, hogy majd a vizsgákat követően elmehetnénk valamerre együtt. Nem adok neki konkrét választ, hisz addig még sok minden történhet, akár még ismét Gabrielbe bolondulhat vagy ki tudja, akkor pedig nem hiszem, hogy pont velem akarna utazgatni bárhová. Csak némán bólintok egyet a beleegyezésére, majd ha már úgyis csak a hátát fordítja felém, tényleg a lelépés mellett döntök. Így nincs értelme tovább itt maradnom, és igazából az ok se hazugság, amit felhozok távozásom okaként, hisz bár nem tartom magam gyengének, fogalmam sincs, milyen szintűek itt a vizsgák, egy kis gyakorlás pedig sosem árt. Már majdnem el is jutok az ajtóig, mikor hirtelen bevág elém, így állítva meg testével és szavaival.*
-Miért? *kérdem pár néma másodperc után, míg a pislogó szempárt figyelem. Ő viszont egy pillanat múlva már közelebb is lép, s átkarolva bújik hozzám. Nem is tudom hirtelen, miként kéne erre most reagálnom, hisz épp az imént utasított el egy csókot, de most mégis ennyire bújik. Végül csak derekára csúszik egyik kezem, míg másik továbbra is magam mellett lóg, s úgy hallgatom szavait, de erre már csak egy apró sóhaj hallatszik, mely mellé belül egy cinikus mosoly is társul. Egy párszor elmondtam már neki, mennyire is vagyok társasági lény, s hogy mennyire lengenek körül az emberek, így erre már nem tudok mit mondani. Ekkor viszont feje eltávolodik picit, de csak annyira, hogy aztán közelebb hajoljon. Úgy tűnik, mintha most hajlandó lenne a csókra, de én nem hajolok közelebb, csak lassan megcsóválom a fejem, s derekáról alkarjára csúszik kezem, amit finoman meg is szorítok.*
-Nem lenne jó ötlet. *ismétlem meg nem is oly régi álláspontját, mit nem hiszek, hogy ennyi idő alatt megváltozott volna.*
-Jó éjt Vixi! *egy aprót bólintok még a szavak mellé, csillogó barna szemeit nézve, majd finoman arébb állítom az ajtó elől, s hacsak nem állja ismét utam, most tényleg távozok is.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Kedd Dec. 06 2011, 03:34

*Egyértelműen útját állom, egyszerűen nem akarom őt elveszíteni és annyira vele szeretnék még maradni, akár egész este, de ő mégis az ajtót választja, az utat, mely távolra viszi tőlem, de én csak odasietek az ajtóhoz, egyértelműen kijelentve, hogy nem akarom, hogy itt hagyjon, de kérdésére csak magyarázkodni tudok.*
- Mert veled akarok maradni, nem akarok egyedül lenni és mert kedvellek Cain. *bököm is ki, majd már hozzá is bújok, de oly rideg, ahogy egy kézzel átölel, annyira... rosszul esik, hogy már kezdem megbánni, amiért ide jöttem, de nem, nem adom most fel, így kérek hát most én csókot, de ahogy megszorítja karom, úgy lepődöm meg egyre jobban és elkerekedett szemeim is ezt mutatják, így hát nyelek is egy aprót.*
- Ne csináld ezt! *kérem halkan, de ő csak arrébb tesz, én pedig igazán megsemmisülve ácsorgom tovább a teremben, amelyet már rég elhagyott és bizony megkönnyezem ezt az egészet, annyira szégyenletes most mindez. Miért néz így át rajtam? Ezek szerint ő nem akar úgy engem, ahogy én őt, vissza kéne vennem úgy hiszem, nincs mit tenni, tehát megtörlöm szép szemeimet, majd már el is battyogok, méghozzá a keleti torony felé, hol a hálómig meg sem állok. Azt hiszem, rám férne egy forró fürdő, na meg a pihe-puha ágyikóm is.*
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 17:23

*Harmadikos lettem. Ez olyan jól hangzik. Rettenetes tetszik és már az új mágiaágakat is tudom. Tök izgalmas lesz ez az év is, amit én már nagyon várok. Igazából az új tantárgyakról nem tudok sok mindent csak azt, amit a nevük elárul, de az is már valami. Nagini is fejlődött, amit még ugyan nem próbáltunk ki, de annak is eljön az ideje és Alinox is tanársegéd lett. Nekem is megfordult a fejemben, de nem tudom, hogy alkalmas lennék e a feladatra minden esetre nagyon szívesen megnézném, ahogy barátnőm leadja első óráját, de sajnos ez nem áll módomba, mert az órákra csak elsősök mehetnek. Ami kár, mert érdekel meg hát amúgy is én már tudom, amit ők tanulnak, és szerintem csendben tudnék lenni egy kis sarokba, de mindegy is feleslegesen töröm az agyam.
Éppen a haló körlet felé sétálok Nagininvel, hogy evés után olvashassak egy kicsit, amikor az én cicusom úgy döntött, hogy nem keletnek meg, hanem délnek. Nem tudom, mit akar a Cruosok környékén, de ám legyen. Egy pillanatra Lucas arca villan fel szemeim előtt, de ezt a képet gyorsan visszazárom a doboza. Nincs rá szükségem, hogy megint az ő arca kísértsen engemet. A hosszú folyosón farkát felcsapva siet végig famulusom egy résnyire nyitva hagyott ajtón, ahova könnyed mozdulattal be is csusszan, majd szinte azonnal egy nő halk, de még is rémült sikkantása hangzik. Azonnal rákapcsolok, mielőtt bengálimnak bármi baja esik, de mire odaérek, semmit sem találok. Egyedül Nagini ül a fotelben fejét a fölötte lévő képen legeltetve melyen egy üres kitolt szék található gyümölcsös tállal mellette.*
- Hát ez meg mivolt? *Lépek mögé, majd kezemmel a fülét kezdem el csikizni.*

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 17:32

*Shadow kilométer hiányban szenved ezen a kora délutáni órán, ezért Alinox úgy dönt, elmegy vele sétálni kicsit. Alinoxon most egy egyszerű koptatott farmernadrág, nyomott mintás rövid ujjú póló van, lábán tornacipő, nyaka köré pedig lazán egy sálat kötött. Haja hosszú hullámokban omlik alá vállára, hátára. Shadow örül, hogy kimozdulhat a szobából, ám a Mysterio-t most nem hagyják el, bármennyire szeretné is a tigris. Alinox nem nézi, merre mennek, ám egyszer csak arra eszmél, hogy a famulus elkezd rohanni.*
- Shadow állj meg! *kiált oda neki a lány, majd utána fut, egyenesen fel a Déli főtorony folyosójára, majd ott eltűnik egy ajtó mögött. Alinox lépésre lassít, kicsit kifújja magát, majd bekukucskál a szobába, ahová a tigris bement.*
- Shadow? *szólal meg, és ekkor ismerős arcot fedez fel odabent, vagyis pontosabban arcokat.*
- Sziasztok! *köszön vidáman szobatársának Alinox, és beljebb lép. Shadow is bent van természetesen, vigyorgó képpel ül az egyik fotel mellett.*
- Szóval ezért rohantál? Tudtad, hogy itt van Mona? *kérdezi rosszallóan csóválva a fejét, de közben mosolyog, hisz igazából nem tud haragudni famulusára.*
- Mi járatban errefelé? *fordul oda barátnőjéhez, és leül Shadow mellé a fotelbe, egy olyan kép alá, min egy szép őszi erdei táj van.*

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 17:50

*Alig, hogy Nagini kirohangálta magát szintén egy macskaféle fut be a terembe. Biztos van itt valami, ami idevonzotta a famulusokat.*
- Szia Shadow! *Simogatom meg a nagy tigrist kinek gazdája szobatársam, ezért jó a viszonyunk. Nagini is megörül a tigrisnek, ami nyávogással jelez is. Úgy tűnik Shadow lehagyta gazdáját, mert Alinox késve ugyan, de befut a terembe.*
- Szia! Rohant? Ezek szerint nem csak az én cicusom kergült meg? *Pillantok az említett személyre, aki menet közben arrébb sétált a fotelban egészen Shadowig, akinek fülét neki is állt piszkálni. Igaz, hogy Nyvnek teremtettem, de a Lirhil vadász mellett mindig játékossá válik.*
- Rossz hatással vannak egymásra famulusaink. *Sóhajtok is egyet mosollyal az arcomon. Pont mint mi Alinoxszal.*
- Nem ide akartam jönni, de Nagini hírtelen erre vette az irányt. *Vonom meg vállamat, majd hirtelen ismét az a női hang hallatszik, mint az előbb a sikításnál csak, hogy most kuncog. Fejemet hirtelen oldalra kapok, de semmi. Még egy kósza szellemet sem látok.*
- Hallottad? *Pillantok háztársamra, mert úgy tűnik cicám érdeklődését nem keltette fel a dolog. Az a különös, hogy neki állt dorombolni. Zavartan túrok bele a hajamba.*
- Tudod, hol vagyunk? Mert nekem fogalmam sincs. Nem jártam még itt egy év alatt. *Pillantok körbe bizonytalanul, majd sárga szemem az imént vizsgált képre téved.* ~Azon az előbb nem volt egy szőlő?~
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 18:06

*Sétára indul Shadow-al az exortusos leányzó, ki egyszer csak futni kezd, majd eltűnik egy szobában, hol Alinox még sose járt azelőtt. Mikor azonban benéz, nemcsak szárnyas tigrisét találja ott, hanem szobatársát és annak famulusát is.*
- Lehet az új év megbolondította őket vagy nem tudom. *nevet fel, majd lehuppan a fotelbe. *
- Most miért mondod? *mosolyog Monára Alinox és a famulusaikat kezdi el nézni, kik játszanak. Amiért Nagini Shadow fülét kezdte el püfölni, ezért a tigris egy jól irányzott ütéssel puha mancsaival üt egyet a cicára, mire az arrébb gurul, de fájni nem igazán fájhatott neki, Shadow nem bántásnak szánta, csak kis megleckéztetésnek, hogy a macsek tudja ki a nagyobb.*
- Mit, Mona? *kérdezi Alinox, mikor a szőke lány valamit hallani vél. A famulusok lekötötték a figyelmét, ezért nem hallott azon kívül semmi furcsát.*
- Nem tudom, nem nagyon szoktam járkálni a déli főtoronyban, de hangulatos kis hely. Ekkor szélfújást kezd el érezni a barna leányzó, és levelek valamint faágak repülnek el feje mellett, néhány bele is akad.*
- Mi a fene? *áll fel az ágyról Alinox, miközben egy sárga levelet és egy kis gallyat szed ki hajából.*
- Lehet, hogy a képből jött? Érdekes ez a hely. *mondja meglepetten kicsit, majd körbesétál, és megáll egy embert, valószínűleg varázslót ábrázoló kép előtt, ki egyszer csak kinyúl a képből, és ráinteget Alinoxra, mire ő sikkant egyet, mivel nem számított rá, de aztán felnevet.*
- Tetszik ez a hely. *mondja nevetve, bár nem tudja mi ez, de vicces. Képből kiszálló falevelek, és festményből kinyúló emberek? Ijesztő kicsit, de poénos.*

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 18:32

*A séta kellemes fordulatot vesz ugyan is összefutok legjobb barátnőmmel egy nagyon különös helyen, ami fura mód tetszik cicáinknak. Nagini pofátlankodik egy sort mire kap is egy sallert a tigristől, de nem kell félteni masszív az én drágám.*
- Azért mondom, mert úgy van. Nézd, meg már megint kötekednek. *Mutatok rájuk kezemmel. Nagini szemében felfedezem az ismerős szikrát, de gyorsan rászólok, mielőtt valami ostobaságot csinálna.*
- Felejtsd el, most nem harcolunk. *Fenyegetem meg ujjammal mire rám pillant, majd a szikra tova lesz. Szeret harcolni az én drágám nem véletlenül harcos famulus. *
- A nevetést. Tényleg nem hallottad? Amikor bejöttem is ez a hang hallatszott csak akkor sikkantott egyet. *Ennyire biztos nem vagyok szenilis tuti, hogy van itt valami, ami nem stimmel. Úgy tűnik, nem csak engem kergetnek a szellemek, mert Alinox is szép levélkoszorút kap a fejére.*
- Nem tudom, de vicces. *Kuncogok egy kicsit bár még mindig figyelem a környeztem, mert ez kezd nekem gyanús lenni.*
- Lehet bár én még nem láttam a szellemeket kijönni a képből csak vándorolni. Egyáltalán képesek arra? *Talál fejbe hátulról egy szőlőszem, mire hátrakapom a fejem, de már csak egy elsuhanó fehér vásznat látok. Ezután visszafordítom szemem Alinoxra ki sikkantott egyet meglepődésében így még sikerül észrevennem az integető fazon, aki rám kacsint.*
- Hát ez? Nekem nem. *Vonom össze durcásan szemöldököm, majd a szőlőszemet kergető Naginire tekintek.*
- Hát te meg? Ennek elment az esze. *Szólok először cicámhoz, majd Alinoxhoz, majd a sértődött hangra is felfigyelek. Közben famulusomat a kezembe veszem.*
- Nem szeretlek. Tedd, le játszani akarok vele. *Szólal meg a kislány kinek kezébe ott a szőlő kék szeme hatalmas arcát szőkés vöröses fürtök keretezik mikzöben ruhája leng körülötte ahogy forgolódik.*
- Nem, ő az enyém! *Most tényleg egy kislánytól védem a famulusom?*

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 18:55

- Szerintem aranyosak. *mondja a famulusokra nézve. Alinox szerint inkább játszanak, mint hogy fújjanak egymásra. Aztán Mona hallani vél valamit, de azt barátnője nem hallja.*
- Nevetés? Nem lehet, hogy képzelődsz? *kérdezi felhúzott szemöldökkel, ám ekkor levelek szállnak el mellette, és a hajába is beleakadva, mik úgy tűnik egy képből származnak.*
- Ez a Mysterio. Szerintem bármi lehetséges. *mondja Alinox, és körbesétál, majd egy kinyúló, integető kéztől megijed egy kicsit, de aztán felnevet. Közben Monával is történnek dolgok, és Alinoxal ellentétben a szőkeségnek nem jön be ez a hely, és egyszer csak egy kislány is megjelenik, méghozzá az, amelyik az előbb a festményen volt. Ezen Alinox meglepődik, de annak kijelentésén elmosolyodik, majd felnevet.*
- Úgy látom Mona, a kislánynak kéne a cicád. *viccelődik vele Alinox, és láthatóan jól szórakozik. Persze belegondolva fura az egész, hogy kijött az ember a festményből, de ez most nem lényeges.*
- Naa Mona hallottad. Tedd le, légy szófogadó. *mondja Alinox, és leül a fotelbe úgy nevet. Vicces az egész, és ma amúgy is jó hangulata van egész nap. Rosszul tette, hogy leült, mert ekkor valaki meghúzza a haját.*
- Aúú! *kiált fel és felpattan. Az előbbi integető férfi most félig kibújva a képből most a sálára pályázik, ám rácsap a kezére és hátrál kicsit.*
- Na jó ez a hely fura... de attól még mindig viccesnek tartom. *jelenti ki Alinox halvány mosollyal az arcán, és hátrafordul megnézni, hogy áll Mona és a vörös kislány "vitája".*

Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Hétf. Jan. 02 2012, 19:12

*Különös ez a szoba és nyugtalanít. Igaz tartom, nem bizsereg, ami azt jelenti, hogy nincsen veszély, de ez akkor is frusztráló.*
- Ebben mondjuk, van valami. *Biccentek rá, bár még mindig nem nyugodtam meg és szerintem egy darabig még nem is fogok. Miközben a termet vizsgálom egy lány ki a csendéletes képről tért közén a macskámra pályázik, ami nekem nem nyerte el tetszésemet, sőt egyből magamhoz is szorítom kedvencemet ezzel is érzékeltetve, hogy az enyém.*
- Nem adom neki. *Nézek villámokat szóró tekintettel barátnőmre, majd a fehér fodros ruhájú gyermekre.*
- Ne add alá a lovat. Mi lenne, ha a te tigriseddel játszana? *Emelem fel szemöldököm, majd gonoszan elmosolyodom.*
- Az a cica nagyobb, és ha ráülsz a hátára, akkor elbír. Néz, még szárnya is van. Hűű biztos tudnátok repülni. *Próbálom kedvencemről átterelni a témát, mire a kislány oldalra döntött fejjel Shadow-t kezdi el vizsgálni.*
- Jóóó szedjünk virágot! Gyere, cica rád ülök, de ne repülj el, mert megijedek. *Dobja ez a kezébe tartott szőlőszemet, majd kitárt karokkal a tigris felé veti magát. Ez a problémát úgy oldja meg a tanársegéd, ahogy akarja, én ugyan nem segítek neki, de úgy tűnik a férfi is a falról velem van, mert ő is piszkálni kezdi barátnőmet. Ismét rám kacsint, majd a kezét kezdi el simogatni, amire Alinox az előbb rácsapott. Ujjával int, hogy menjek közelebb, majd kabátujjából egy kártyát varázsol elő méghozzá egy körászt, amit aztán feldob, de az galamb lesz és tova lesz.*
- Maga szimpatikus nekem. *Lépek a ravasz figurához közelebb, aki most egy pálcával tolja feljebb a fején lévő cilindert.*

//Fagy//

Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 17:32

*Unalmas perceimet töltöttem éppen, amikor az Árnyak folyosójára tévedtem aztán persze Az életre kelt szobát is megtaláltam. Mint mindig, most is kíváncsiságom volt a nagyobb, így nyitok hát be a szobába. Fogalmam sincs, mit találok idebent, legfőbbképp hogy miért él a szoba, de gondolom ezt hamarosan meg fogom tudni. Biztonság kedvéért a pálcám nálam van, mert hát sosem tudom, éppen milyen fura dolog történhet velem, egy mágusvilág igen fura hely egy magamfajta lojális embernek. Ma fekete térdnadrágban és egy fehér izompólóban vagyok, lábamon szokásos edzőcipőm. Hajamat nem zseléztem be, mert lusta voltam erre időt pazarolni. Körbepillantok, egyelőre semmihez sem hozzáérve, de nem látok semmi szokatlant vagy olyat, ami szembetűnhetne, azon kívül hogy a képkeretekben mozognak a lakók.*
- Ennek a helységnek is inkább adtam volna az unalmas szobát, mintsem az életre keltet. Tuti valami hóbortos öregember volt mókás kedvében és viccesnek találta… *Morgom magam elé ingerülten, de távozni még nem akarok. Jó ez a kis csönd, egyedül lét és erre egyébként sem jönnek túlzottan szóval tökéletes hely az elmélkedésre. A szék kényelmetlen, ezért az egyik fotelt választom melybe bele is huppanok… azaz huppannék ha az konkrétan nem csusszanna ki alólam, én pedig így a padlóra esem. Pislogok kettőt, hogy mégis mi a fészkes fene ez.*
- Hogy az ördög vigyen el téged rozoga, ócska fotel… *Tápászkodom fel immáron igen zabosan a földről. Kezdem érteni miért, hívják a szobát úgy ahogy, de ez már több a soknál.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 21

Rangok
Betöltött poszt: Jegelt karakter

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 17:44

*Egész nap a plafont bámulta, Brian a lelkére kötötte, hogy nem hagyja el az iskola területét, és mint jó fiú tartja magát az ígérethez, csak nem gondolta volna, hogy ezzel együtt az unalom fogja megölni, akkor már inkább Alexander gyilkolja le, az gyorsabb és kíméletlenebb mint a plafonbámulás. Így megunva ezt a remek tevékenységet felnyalábolja Angelt, majd lerakja maga mellé és rábámul.*
-Gyere nézzünk körbe.*Nem ismeri az iskolát, és valójában majd Brian mutatta volna meg mi hol van, de hát amikor az ember lelép akkor ne várja, hogy a másik örökké vár, így keveredett el egy órája és csak a véletlenségnek köszönhető, hogy az Életre kelt szobában találja magát. A sokadik szoba ugyanis ahova benézett, majd mivel senki nem volt tovább is ment, de itt lát valakit, valakit akivel régóta elszámolni valója van.*
-Fééééééééééliiiix….rég láttalak.*De cukin tud affektálni, minden esetre becsukja maga mögött az ajtót, és rámosolyog a srácra, a kutya meg csak pislog, hogy a gazdi megbuggyant-e vagy miért beszél ilyen hülyén. Minden esetre Eiden haja megnőtt, így most vállig érő fekete haj, kék szemek, a haját lófarokba hátrakötötte. Ruházatát tekintve kék rövidnadrág, és egy kék trikó, így látszanak a hegei a lábán is és a kezén is*
-Tehát rég láttalak, már azt hittem eltűntél, Brian azt mesélte, hogy együtt edzetek, meglepő Briant úgy látni, hogy nincs szétverve. A múltkori beszélgetésünk nem sikerült valami jól, nem voltam túl jól…Ő itt Angel.*Mutat le a bundásra, aki a jelek szerint elfeküdt egy kényelmes sarokban.*
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 18:04

*Épp a földről próbálom felvergődni magam, mert most már többedére is ott kötök ki, a fotel nem engedi hogy leüljek rá, én pedig csak azért is megpróbálkozom vele újra és újra. Vagy a tízedik földről való felkelésemnél nyílik az ajtó én pedig kicsit idegesen, kicsit érdeklődve nyújtogatom a nyakam, hogy vajon kinek szottyant kedve erre jönni, ide, ide az istenverte helyre. Sok érdekes dologgal találkoztam már, de ez a fotel most nagyon kiborított. Nem tudom miért idegesített fel ennyire, talán mert bal lábbal keltem egyébként is. Kisvártatva egy ismerős, nem túl kellemes ismeretségből származó arc bukkan fel és a hozzá párosuló, rikácsoló hang.*
- Szentséges isten! Elfelejtetted bevenni a dili bogyód? *Teszem kezemet füleimre ugyanis most kellemetlenül hatott a dobhártyámnak az eddigi csönd után. Végignézve Eindenen megváltozott, haja lényegesen hosszabb lett és van még valami furcsa, valami szokatlan... ááh igen, a kerekesszék.*
- Hát nem hiányoztál! És mond csak, hol hagytad a székedet? A kölyök merre van, reggel óta nem láttam, eléggé mufurc hangulatban volt… *Nem akarom tudni az okát, ez amolyan szimpátia most nálam, de a megjegyzését hallva feljebb szökik szemöldököm.*
- Meglepő bizony, főleg mert a boxzsákom csak ezt ő még nem tudja… *Nevetek fel harsányan. Noh igen. Brian önként adta magát ahhoz, hogy a boxzsákom legyen, mondván erősödni szeretne, nem volt még alkalmam rá igazán hogy szétverhessem. Milyen kár érte. De ami késik, nem múlik. Az állatra pillantok ezután, ugyan olyan korcs, mint a többi, nem érdekelnek ezek az állatok így róla meg is feledkezem elég hamar.*
- Mit keresel itt? *Teszem fel a nagy kérdést miközben azon ügyködöm továbbra is hogy leülhessek a fotelba, de támad ebben a pillanatban egy nagyszerű ötletem.* - Miért nem ülünk le? *Nézek rá a srácra, kezemmel pedig mutatok az ülőalkalmatosságba, hogy foglaljon csak helyet.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 18:18

-Nem, beszedtem mindent amit kellett.*Dönti oldalra a fejét. A köszönés amolyan „de rég láttalak, végre láthatlak, és nincs Brian aki elnyom” féle köszönés volt. Ugyanis Eiden egójába akkor ott bele lett mászva azzal, hogy a szőke elé állt, és megakadályozta abban, hogy Félixet „elverje” bár kerekesszékből egészen vicces lett volna.*
-A székemet már egy jó ideje a gyengélkedőn hagytam, mint akkor is mondtam, nem vagyok nyomorék…csak nem voltam túl jól. Nem tudom, Brian folyton elcsavarog, rég nem láttam.*Ha belegondol, úgy másfél hete nem látta a szőkét, vagy ha igen akkor is csak futólag, lefekvéskor, bár amióta Eiden nem bírja elviselni, embertársai közelségét, és Brianét sem, azóta este sem igazán találkoznak. A srác dolgozik, Eiden meg halálra unja magát.*
-Azért örülnék, ha NEM vernéd szét, nem kellemes ápolni, és jelenleg nem is tudnám ápolni.*Tekintve hogy a szőke kétméteres körzetén belül nem igazán tud lenni, Félixtől is megtartja a jó 5-8 lépés távolságot.*
-Eltévedtem, unatkoztam, és ez volt az első olyan szoba amiben emberi élet is van…nem, inkább állok, egész eddig ültem és feküdtem, úgyhogy most kihagynám.*Sóhajt, majd elkezd sétálni kb 3 lépésre áll meg Félixtől.*
-És te mi járatban itt, itt nem tudom hol? Meg akartalak verni múltkor, csak nem voltam jól, de már jól vagyok. Tudod ez amolyan elégtétel, mert elverted a barátom, bár elég lényegtelen, mert már nem vered el…de verekedhetünk.*Nem ér kinevetni, teljesen komolyan gondolja, hogy Ő képes elverni Félixet, habár fizikai előnye azért…jóval nagyobb a másiknak.*
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 18:34

*Kell még pár másodperc, míg a hallásomat teljesen visszanyerem, ez az óbégatás nem hiányzott és hát volt jobb dolgom is, mint a kicsi Eindent pesztrálni, mert a csúnya pasijának éppen más akadt a zászlójára. Ebbe bele gondolni se akarok, jobb, ha nem tudom mivel tengeti unalmas perceit.*
- Hát pedig szerintem egy kimaradt, nézd meg gyorsan nehogy aztán tényleg elveszítsd… nem akarom megtudni milyen leszel ha hosszabb távon nem veszed be… *Gúnyolódom tovább. Mindig is élveztem mások szekírozását, főleg ha volt rá okom. Eindennel alapvetően semmi problémám csak van neki is egy „sokat képzelek magamról” beütése és ezt nem preferálom.*
- Így már egészen emberformád van és mondjuk úgy, hogy rendezettebben is nézel ki. Nocsak? Elcsavarog? Mi az, beütött a gebasz van a gépezetben vagy szimplán ráunt a te tétlenkedésedre? *Félreértés ne essék, nem érdeklődöm, de annyira jó másokon nevetni és egy ilyen unalmas nap után ez is megteszi. Tényleg jobb bőrben van, múltkor a frászt hozta rám azzal az ájulással és neki is kölyök formája van, nem tudom csak úgy ok nélkül kritizálni.*
- Szóval arra kérsz szépen, hogy ne bántsam a kis Briant? Mit kapok cserébe? Ingyen nem dolgozom… *Fontom elégedetten össze kezeimet, így pillantva a srácra, hogy mégis mit vár tőlem, ha az ő barátja önként tálalja fel az arcát vacsinak. Egészen kitartó egyébként, eddig minden reggel megjelent, ahogyan az a „szerződésben” foglaltatik. Már rég fel kellett volna adnia. Einden ahogy közelebb lép hozzám még kisebbnek látszik, így erőteljesen le kell szegnek fejemet, hogy a szemébe nézhessek.*
- Eltévedtél? Mivan ember nem tudsz olvasni, nem ismered a kastélyt? Te is idejársz nem? *Szentséges atya ég, hát ez sokkal rosszabb, mint amire számítottam.* - Oh, kérlek… megverni… te? És hol van a testőrség vagy a fegyver? Jaah bocsánat… te magad akarsz elverni? *Nevetnem kell, ez már sokkal szánalmasabb és röhejesebb, mint valaha gondoltam volna. 7-től órám lesz, de addig még gyerek az idő és végeredményben edzésnek nem lenne rossz, de Brian akkor tuti kiakadna, ha hozzáérnék. Közelebb lépek, már majdnem súrolom a srácot, így nézek le továbbra is. Nem akarom megverni, nincsen indokom rá és csak úgy snasszból nem fogom elpáholni, meg aztán kötöttünk egy megállapodást Briannel, amit vétek lenne elszalasztani. Végül kilépek oldalra, hátat fordítok neki és az asztalról megfogva egy könyvet lapozgatni kezdem, mintha valami érdekeset találtam volna.*
- Ott fogsz állni vagy mondasz is valamit? *Pillantok fel a lapok közül, szemlátomást kicsit lefagyott a rendszer.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 18:50

-Őrülten humoros vagy…megsúgom, ha huzamosabb ideig nem szedem, embereket gyilkolok le…*És még ki is nézhető belőle. Persze édes angyalarcú kis dög, de ettől még nem kell félteni, ha ereje lenne, simán gyilkolászna csak úgy heccből. De még arra is lusta.*
-Nem tudom, feltehetően tényleg megunt…nem lepődnék meg tőle.*Egy sóhaj, egy olyan sóhaj ami szívből jön és fáj is. Be kell ismernie, ha ő Brian helyében lenne, már rég otthagyta volna. Mert problémás, mert egy élő céltábla, és nem jó semmire sem. Eiden ezzel tisztában van, nem véletlen nem akadályozná meg ezt az egészet, ha Brian menni akar, hát megy.*
-Bármit kérhetsz, megkapod, ha őt nem bántod. A bármi, bármit jelent.*Méghozzá tényleg bármit, a srác elhagyhatja, de ettől még Eiden védeni akarja a testi épségét Briannek, és hát bármit, anyagilag pláne, de a srác fantáziájára bízza, hogy mi a bármi. Elképzelése szerint nincs olyan amit nem tudna teljesíteni.*
-El, de tudok olvasni, de nem olvastam el a kiírást, és igen, nem ismerem a kastélyt, és IGEN én akarlak megverni, és nem a testőrségem. Félix, nem vagyok porcelánból, nem vagyok annyira szerencsétlen, ne nézz le engem….*Fel van háborodva, Őt ne nézzék le, attól hogy nem egy langaléta, izomember még nem kell úgy kezelni mint egy pisist…bár az de na.*
-Itt jahm…*Ammikor Félix közeledett felvonta a szemöldökét de nem mozdult, és nem adta jelét, hogy hude megijedt volna a másiktól, inkább a közelség volt az amitől a „menekülj” parancs villogott az agyában. Nem Félixtől fél, hanem úgy az emberek érintésétől.*
-Nem tudom mit mondhatnék, nem is ismerlek. Egyszer láttalak akkor is folyton előttem ugrált Brian, még rendes portrét sem sikerült rajzolnom rólad…pedig elkezdtem.*Mert rajzol és az legalább jó. Minden esetre a kutya felé sétál, és leül mellé a földre, és a karjaiba veszi Angelt és simogatja.*
-Egyszer átjöhetnél, hogy lerajzoljalak…*Nem biztos benne, hogy Félix szívesen menne a hálójába, bár mi történne vele? Legrosszabb esetben csúnyán néznek rá.*
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 19:04

*Látom, hogy nem igazán nyerte el tetszését a kis poénkodásom, de azért nem gondoltam teljesen poénnak, volt benne valami apró kis „atyaég mi lesz itt” felkiáltás. Megölni nincs kedvem, ha elaltatom, akkor meg cipelhetem. Egyetlen dolog marad: elüldözés. Ez a legegyszerűbb és leghatékonyabb megoldás. Előbb utóbb csak elmegy, hacsak nem azt akarja, hogy kísérjem vissza a szobába, mert hát ő mondta az előbb: eltévedt. Még mit nem. Nem vagyok bébiszitter és Briannel is összekevert –nem is hasonlítunk- nah meg az anyja sem vagyok, leszek, egy szó, mint száz; szépen magától fog lelépni. A szavakat és a sóhajt hallva egyből lankad a mosolyom. Ez pont az a helyzet, amibe nem akartam soha kerülni. Sosem szerettem, ha nekem siránkoznak a szerelmi életükről és ezt még csak-csak elviselném, de Einden nyáladzása nem hiányzik. Egy pillanatig elgondolkozom, hogy rákérdezek, de győz a józanész és inkább másra terelem a szót. A srác mondatán fennakad a szemöldököm, ha most a kezemben lenne, valami biztos kiesne. Nem hiszek a fülemnek.*
- Szóval bármi! *Egyetlen másodpercig sem kell gondolkoznom, rögtön tudom mi az. Most próbára teszem.* - Hagyd el Briant! *Pontosan tudom, hogy Brian azért edz olyan keményen, hogy Eindent minden áron megvédhesse az olyan emberektől, mint én. Einden is bizonyára tudja, de vannak olyan apró momentumok, ami még édesebbé teszi ezt az egészet, és amiről biztosan tudom, hogy ő nem tudja. Csöndesen várakozom a válaszra, bizonyára mégsem olyan egyszerű szó az a „bármi” és most én mozgatom a szálakat, kényem-kedvem szerint.*
- Tudom, hogy nem vagy porcelánból, csupán csak egy kölyök vagy, ennyire egyszerű! *Rázom le magamról a felháborodottságát. Ennyire nincsen vajból a szívem, hogy megszánjam és továbbra is az előbbi ajánlatomra várom a választ. Közelebb lépek, de mivel nem kapok semmi érdemleges feleletet így hátrálok hát, majd egy könyvet kapok a kezembe, melyben teljesen üres lapok vannak, de ezt nem láthatja senki, így úgy teszek, mintha olvasnék. Pár percig csöndesen lapozgatom az üres oldalakat, amikor olyat hallok, ami nagyon is kedvemre való.*
- Rajzolsz? Portrét rólam? Mivan? *Ez már tényleg olyan kíváncsiság, ami akkor fordul elő nálam, ha érdeklődőm valami iránt. Jó magam is rajzolok, festek, alkotok, de azt nem tudtam, hogy egy sorstárssal állok szemben.* - Miért pont én? *Vetem fel a kérdést értetlenül. Pedig tök egyértelmű: mert szép, helyes és izmos vagyok. Ahogyan azt Daph mondaná.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Szer. Júl. 04 2012, 19:14

-Igen, bármit.*Elképzelése szerint nincs olyan amit nem tenne meg a fiúért, mármint Brian testi épségéért, és ez a bármi kifejtésekor is áll, csupán kissé elnémult. Egy kicsit lefagyott, ezt még meg kell gondolnia, körülbelül öt percébe telt, hogy mérlegeljen. Választhat, ha Brian vele marad, vagy Félix veri szét, vagy Alexander öli meg…szép jövőképek.*
-Rendben, elhagyom, ha ezt kéred, de akkor SOHA nem bánthatod őt, meg kell ígérned.*Néz a másikra, majd egy nagyot nyel. Brian a mindene, csakhogy a mindenével három hete nem igazán vannak jóban, így relatíve amit Félix kér nem sokban más mint a jelenlegi állapotuk.*
-És igen rajzolok, miért pont te? Mert miért ne? Karakteres arcod van.*Aprócska mosoly, még mindig a kutyát gyömöszöli. Ez nála manapság már kényszercselekés. Emberekkel úgyse nagyon találkozik,, így maradt a kutya gyömöszölése.*
-Tehát, ha ráérsz majd akkor gyere át…akármikor a hálómat szerintem ismered Calypso…tényleg akármikor. Most megyek, vacsoráznom kell meg ilyenek.*Feláll, megfogja a kutyust, és vele együtt kilép a szobából, hogy kisebb keveredés után visszatérjen a hálójába.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   

Az életre kelt szoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Fürdőszoba