Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Takoda Turner I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Takoda Turner I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Takoda Turner I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Takoda Turner I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Takoda Turner I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Takoda Turner

Go down 
+2
Sideris Valbraith
Takoda Turner
6 posters
SzerzőÜzenet
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Takoda Turner Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 2:27 am

Daphne
~ első rész ~


Takoda Turner Daphnealucard
Lassan eltelt két év az óta, hogy megérkeztem a Mysterioba, s mivel újfent sikeresen vettem az év végi akadályokat, megkezdődhet a harmadik is. De ne szaladjunk még előre, inkább csak próbálok visszaemlékezni bizonyos dolgokra, amíg még lehetséges. Bár szerintem ez a napló a jövőben biztosan hiányos lesz, pár lapot elhagyok majd belőle, feltételezem azokat, amelyek a leglényegesebb eseményeket rejtik, de ha mégis egyben megmaradnak jegyzeteim, bejegyzéseim, talán lesznek olyanok, akiknek szívesen olvasok fel belőle egy kellemesen hideg, téli estén a kandalló előtt. A rosszabb emlékekre is úgy akarok emlékezni, mindenre részletekbe menően, ahogy megtörténtek, én magam is át akarom majd élni, fel akarom idézni újra és újra életem foszlányait, s ha kell, mindenféle szégyen nélkül ejteni egy-egy könnycseppet. Gyorsan számba vettem tehát magamban az elmúlt két év fontosabb, meghatározó eseményeit, s amíg a jelenhez érnék, pár dolgot papírra kell vetnem, hiszen nagy jelentőséggel bírnak ezek is.
Kezdetben, mikor ide jöttem, leginkább átoknak éreztem ittlétem minden percét. Nem kertelek, kedves naplóm, rühelltem itt lenni, mintha minden ellenem játszott volna. Az emberek, a folytonos kérdezősködés, az akadékoskodás, az, hogy soha senki nem hagy békén, és hogy muszáj leszólítani egy ismeretlent az utcán, boldogan, mosolyogva, hogy egy újabb ismerőssel legyenek gazdagabbak, ami nyilván este segít az elalvásban, mondván ma is egy jó élmény.. Nos, én próbáltam minél nagyobb ívben elkerülni ezeket az embereket, és ezeket a szituációkat, hiszen se szociális, se emberszerető lénynek nem mondanám magam, a mai napig sem igazából. Változtam, az ember mindig alakul és formálódik, természetesen engem is puhított ez a két év, s szépen lassan megtanultam elfogadni azt, hogy nem minden történhet úgy, ahogy szeretném, és hogy egy népes iskolában nem találhatok soha egy üres zugot, ahol nyugodtan maradhatok magamnak.
Az elejétől fogva így volt ez, változásom gyökeres meghozója pedig nem volt más, mint egy Cruoris-os, kissé akaratos és törtető, soha semmit fel nem adó lány, Daphne Alucard, aki egy jó ideig engem sem volt hajlandó feladni. Tulajdonképpen nem azért jöttem ide, hogy ismerkedjek, barátokat szerezzek, esetleg barátnőt, hanem csakis azért, hogy leendő törzsfőségemre megfelelően készüljek rá: megtanuljam megfelelően és a lehető legjobb célokra használni azt az élet adta erőt, amelyet örököltem szüleimtől. Egy pillanatra sem gondoltam hát, hogy bárki is lesz olyan itt, aki majd megfog, aki egyszerűen zsigerből engem akar, foglalkozni velem, megismerni, nevetni és sírni, szép emlékeket adni nekem és magunknak, azzal pedig pláne nem számoltam, hogy én fogom egy napon ugyanezt érezni valaki iránt, iránta.
A történetünk összességében nem mondható boldognak, nincs „hepi end”, nincs boldog végkifejlet, hiszen ha az volna, minden bizonnyal sok minden máshogy történt volna a múltban. Ha tudom azt, amit ma tudok, merek gyönge ember lenni, merek megnyílni és szeretni, de gyáva voltam, önző és gyarló: a félelmeimre hallgattam, akaraterőm pedig mélyre ástam, amivel minden bizonnyal óriási hibát követtem el. Hogy bánom-e mindezt? Hazudnék, ha nemet mondanék, mert hiányzik. Hiányzik ő, a kellemes vagy épp szomorú emlékek, és hiányzik az, aki mellette végül mégis mertem volna lenni, ha nem lett volna túl késő. Ha viszont igent mondanék, nem is tudom. Nem vagyok képes kimondani azt, igen bánom, hogy így alakult, mert azzal sok-sok embert bántanék meg, akik közel álltak, vagy állnak hozzám, és őhozzá is. A sors keserű fintora ez, és talán mégsem vagyok annyira önző, mint azt néha hinni szeretném.
Arra már nem emlékszem, hol, hogyan, milyen helyzetben került sor az első találkozásunkra, de azt tudom, kristály tisztán élnek emlékeimben kíváncsi szavai, mosolygós vonásai, érdeklődő, sóvárgó tekintete és testbeszéde, melyek attól a pillanattól kezdve, hogy meglátott és kicsit is megismert, folyton azt sugallták, sőt.. sőt ordították nekem: vegyél már észre, te szerencsétlen! De nem így történt, miért is történt volna? Hát persze, hogy észrevettem, de az ijedtség, hogy kicsit is jó lehet valami megrémített. Még hogy én változzam meg? Vetkőzzem le az álarcom, melynek viselésébe már amúgy is belefáradtam? Abszurdnak tartottam még a puszta gondolatot is, csírájában fojtottam tehát el a dolgot, lehetőleg mihamarabb. Taszítottam magamtól, s biztos vagyok abban, már a legelső alkalommal megbántottam, hogy aztán napokig fuldokolhassam önsajnálatomban, amiért egy ilyen mondva csinált pojáca vagyok, nem mellesleg egy gyakorlatilag tökéletes külsőben. És ha tanultam volna hibáimból, talán ott, következő alkalommal a szükség szobájában kicsit is megerőltetem magam, lehetett volna esély a változtatásra, ám ugyanúgy befuccsolt a dolog: sikerült még inkább elidegenítenem magamtól, s kezdődött megint ugyanaz a kör, többször, sokáig, újra és újra.
A történetnek még korán sincs vége, és ahogy a mese elején már írtam, nem lesz boldog befejezés, nem alakulhat mindig minden tökéletesen. Nem lehet mindig a hős lovagé a királykisasszony, hiszen elképzelhető, hogy megrémíti a hétfejű sárkány, s inába szállt bátorsággal kapja nyakába lábait és rohan fejvesztve a tökéletes befejezés elől. A hős lovag, igen, a hős, a nevetséges hős. Lehet, hogy hosszú idő múlva meggondolom magam, s azzal ellentétben, ahogy kezdtem ezt az egészet, nem is akarom majd elolvasni az újabb és újabb rólunk szóló fejezeteket, nem akarom majd felidézni, mert bár régen történt mindez, ő erre ment én pedig arra, de ha másnak nem is, magamnak illik bevallanom, valamit, csak csendben és titokban. Ha csak eszembe jut, netán összetalálkozunk egy tanórán, a folyosón, esetleg orromba szökik egy kósza illat, mely kicsit is emlékeztet rá, akaratlanul is csordultig töltődöm ősrégi emlékekkel, mintha valami gonosz és láthatatlan erő nem engedné, hogy elszakadjak mindentől.
De már így is túlságosan sokat írtam le és árultam el, kétséges, hogy az álmok szép mezejére lépjek egyhamar, tehát leteszem a tollam és hagyok még sok-sok írni valót máskorra is: képtelenség egy bejegyzésbe besűríteni életem ezen rövidke, boldogtalan de titkon mégis legboldogabb szakaszát. Ma is boldog vagyok, nagyon, de ez mégis teljesen más volt számomra, idővel majd kiderül, hogy miért.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 2:37 am

Ez nagyon Takos volt, nagyon tetszett és eszembe jutott, hogy tényleg hányszor lett szegény Daph elutasítva és megbántva. De amit írtál, szerintem csak mi ketten értjük, max akik olvasták a régi játékainkat, Dem és Lucius, de más nem igazán hiszem, mivel így konkrét dolgokat nem írtál, csak említettél. Tehát nekem tetszett, de félő, hogy más nem érti.

Várom a folytatást! Takoda Turner 4238535738
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Takoda Turner Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 2:38 am

Egyelőre nem is akartam többet, szóval nem gond, majd tisztázódik idővel szerintem mindenkiben =) De örülök, hogy tetszett, itt izgultam, hogy mit fogsz szólni Takoda Turner 4238535738
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 9:22 pm

Bevallom őszintén, mikor ezt olvastam az a benyomásom támadt, hogy könyvet olvasok. Nem tudom ki fogalmaz ennyire szépen a saját naplójában, de kétségtelenül lekötöttél olvasás közben. Very Happy Viszont Sid szerint Takos volt, és ha ő mondja, akkor az úgy van. Ez esetben akkor meg örülök, hogy ilyen érett srác a te indiánod, felkeltette az érdeklődésem mind ő, és mind a története. Tudod, nekem ő nem tartozott a szimpatikusabb karakterek közé (kövezzetek meg nyugodtan Very Happy), de ezzel a naplóbejegyzéssel bizony sikerült egy kicsit jobban megértenem őt. Örülök, hogy írogatod a naplót, és várom a következő részt, mert ebből nem túl sok derült ki. Te is azt mondtad, a következőben lesznek a történések. Alig várom, tudod milyen kibírhatatlanul kíváncsi szerzet vagyok. Razz
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Takoda Turner Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 9:35 pm

Jaj de jó, örülök =) De szuper Very Happy Amúgy igen, ő ilyen, ahogy te fogalmaztál, érett ^^ Szóval én csak próbáltam úgy, ahogyan ő írná, és a kövi részben már több minden lesz, ezt is biztosra mondhatom, tényleg =) És az is jó, hogy ezáltal szimpatikusabb lett a karakter, ilyen reagra pl nem számítottam, de remek (:

Nagyon örülök, hogy tetszett, és köszi, hogy elolvastad!!! De még várnod kell a folytatásra Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Takoda Turner Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 10:06 pm

tök jó lett szerintem is, tetszett, ahogy megfogalmaztad Very Happy a kedvenc részem az utolsó előtti bekezdésben a hősös, sárkányos, királykisasszonyos hasonlat vagy minek is nevezzem Very Happy lényeg a lényeg, biztos olvasni fogom ezt a naplót is, mert kíváncsi vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-06, 11:29 pm

Na én már megpillantottam melóhelyen elolvasni viszont csak most volt teljesen időm Very Happy Lényegre térve tetszett, ahogy a többiek mondták nagyon jól leírtad. Nálam kicsit az előjött hogy nem írtál konkrétumokat, bár olvastam a játékokat, csak így vissza már nem emlékszem annyira , de attól még átjött. Na persze ezt ne vedd negatívumnak, mert az írásmód és az összeszedettség nagyon szép lett, és az ember bele tudja élni magát, nem is annyira a történtekbe, hanem itt inkább a karakter érzéseibe, én legalábbis inkább abba nyertem betekintést, bár a történteket tudom Smile Szóval Gratu ügyes voltál Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Takoda Turner Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime2012-01-07, 12:07 am

Köszi nektek is =) És ugye csak azt tudom mondani, lesz újabb rész, amiben lesznek konkrétumok, de ez egyelőre amolyan ízelítő lett volna csak. És azt hiszem, mézesmadzagnak is megfelelt, mert ha már ennyien kíváncsiak vagytok a következőkre is, gagyi csak nem lett Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Takoda Turner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takoda Turner   Takoda Turner I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Takoda Turner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Takoda Turner
» Jessica Turner
» Jessica Turner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Karakternaplók-
Ugrás: