Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Bagolyház    I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Bagolyház    I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Bagolyház    I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Bagolyház    I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Bagolyház    I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Bagolyház

Go down 
+22
Jasmine Miels
Slash Daniels
Elisaveta Varlock
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Raiden Carvex
Wera A. Flinders
Alinox Ingren
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Michelle Norton
Carolayn Natri
Luka Dubois
Gabriel Perez
Nathaniel Cornwlade
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Gabriel Farell
Ginger Rosenberg
Brian Valentine
Havasi Zoárd
Sideris Valbraith
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-13, 7:46 pm

Bagolyház

Bagolyház    Bagolyhaz

Ha sikerült megmásznod a fellegtorony lépcsőid, igen érdekes látvány tárul a szemed elé. Amikor felérsz talán ez első különös érzés a friss északi szél mely magával hozza az óceán sós illatát. A bagolyház elég sokmindenre jó. Ide jönnek ki a diákok nézelődni hiszen van mit. A torony magaslatáról mindent belátni, az óceántól egészen Mystral sejtelmes városáig, a Seol szigeten keresztül. Tériszonyosoknak nem ajánlott lenézni, elég ha kicsit szédülsz meg, ha lezuhansz biztos nem úszod meg élve. A házat nem véletlenül hívják bagolyháznak, hiszen az épület amolyan póstatoronyként is működik. A torony körül rengeteg bagoly repked a nap nagyrészében, a legtöbb szelíd és okos állat, elég ha megmondod hogy hova vigye a levelet és kinek, és elszállítja. Bár van néhány vadabb teremtés amelyik szeret csípni, így néha lehet hogy szerencsétlenül is járhatsz.




A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-03-27, 11:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-13, 8:17 pm

// olvad Briannel //

*Kicsit meghökkenek a hallottakon, mivel azt mindig is tudtam, hogy a bandaháborúk az utcai élet szerves részei, mint a westernfilmekben a cowboykalapok, de azért fura más szájából hallani a történteket. Ezért is csodálkozom, hogy ilyen könnyedén bekerülhetnék a klubba.*
- De ugye nem akarsz kidíszíteni? Mindenképpen szükséges ez a felvételi eljárás?* húzódóm kicsit odébb, hátha mégis elégedetlen a külsőmmel. Nekem ugyan nem hiányzik a monokli, mert kényes vagyok az arcbőröm puhaságára, így nem ragaszkodnék ahhoz, hogy bemázoljon nekem egyet.* - Egyébként hogy lehetsz te a főnök amikor itt vagy? Vagy van valami helyettes-féléd odahaza?*kérdezem összeráncolt szemöldökkel, bár nem értem, ez hogy nem jutott eszembe előbb. Lehet, hogy alapból felesleges kérdés és a válasz mindenki számára egyértelmű, de én sajna vagy nem sajna, de nem vagyok otthon a bandaügyekben.*
- Na akkor essünk neki. Neked is.* kívánunk egymásnak sok szerencsét, majd mindenki megcélozza a maga tornyát. Neki is látok szép igényesen kidolgozni Sid alakját, ám félúton elfog a kétely, hogy vajon elég lesz-e a festék a szoknyája legutolsó csipkemotívumáig. Végül addig rázogatom, amíg ki nem köhögi az utolsó szegélyt is, így áttérhetek a másik toronyhoz egy újabb magisztermintával a fejemben, amihez azonban szükségem lenne egy kis alapozásra.*
- Hé Brian! Idedobnád a bőrszínűt? Nem, nem a sárgát, annak nem biztos, hogy örülnének...*kunyerálom el Szöszitől a megfelelő színt, amivel hamarosan ki is alakítom az arcot, s csak ezek után következhet a többi elem, a megfelelő színek kombinálásával. Igyekszem a legtöbb színt felhasználni, de végeredményben mégiscsak a fekete dominál, ám a napfényben úgy látszik, mintha ezer színben fénylene a felülete, akár a víz felszínére cseppentett olajcsepp. Csak miközben visszafelé repülök veszem észre, hogy csupa festék lett a ruhám, aminek a házi manók biztos nagyon fognak örülni, de most még az outfitem leamortizálódása sem szegheti kedvem.*
- Pacsit ide!* nyújtom festékes mancsom Brian felé, aki úgy látszik, észrevette, hogy integetek neki, mert hamarosan ő is a Bagolytorony felé veszi az irányt. Büszkén szemlélődök néhány percig, majd ismét a fiú felé fordulok, nagy nehezen elszakítva tekintetem a műalkotástól.*
- Asszem király lett.* nyilatkozok szerényen, majd a megmaradt flakonok felé pislogok.* - Úgy nézem, max egy folyosóra való maradt. Vagy tévedek?* kérdezem bizonytalanul, mivel nemigen tudom megsaccolni, menyi festék lapul a zacskóban.* - Merre tovább mester?* kérdezem Briant, miközben összeszedegetem a sprayket, majd egyenként meglötyögtetve felmérem a tartalmukat.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-13, 8:42 pm

- Nem árt, ha meg tudod akadályozni, hogy egyetlen mozdulattal leüssenek. De ne parázz nem szándékozom rád ugrani.*emeli fel kezeit vigyorogva, ezzel jelezve, hogy nem akar bemosni senkinek. Azért ennyire még ő sem agresszív típus.*
- Jelenleg a jobb kezem a vezető, de időnként értesít a kialakult helyzetről. Bár ahogy most áll a dolog hamarosan el kell mennem ránézni néhány sunyi emberem körmére. Mielőtt előállnának valami képtelen ötlettel.*itt természetesen a jelenlegi vezér megdöntésére gondol, ami nem igazán tenne jót a hírnevének. Meg amúgy is, miféle dolog lenne már az. Ezután aztán nem beszélnek többet, hanem kölcsönös szerencsekívánás után kirepülnek az ablakon, hogy véghezvigyék a tervüket. Brian egész jól halad, s viszonylag gyorsan be is fejezi a saját feladatát, így még arra is van ideje, hogy néhány mintát fessen a falra. Amint ezzel kész van, még ráz néhányat a szenvedő flakonon, de az megmakacsolja magát és nem ad ki több festéket.*
- Tessék.*emeli fel az egyik hasonló színű cuccot, majd a kiáltást hallva jobban megszemléli és valóban. A benne lévő cumó inkább sárga, mint bőrszínű.* - Hogy neked mennyi bajod van.*panaszkodik, de azért átadja a kért flakont. Majd ha mindketten végeztek elindul vissza a bagolyház felé, s közben belecsap a feltartott tenyérbe.*
- Jól nézel ki. Pontosan emiatt jöttem ebben a szakadt ruhában.*mutat magára, mert ő is hasonlóan fest, mint Zoárd, azzal a különbséggel, hogy az ő amúgy is szakadtas ruházatán ez kevésbé látszódik.*
- Egyetértek, jók vagyunk.*szerénykedik egy kicsit ő is, majd követi a másik pillantását és megvizsgálja a flakonokat.*
- Nagyjából, talán kettőre is elég.*veszi kézbe a zacskót, amiben még három teli spré van, bár azok valamivel kisebb méretűek, mint az előzők és élénkebb színűek.*
- Jesszus, mondtam, hogy ilyet ne küldjön.*mered kiguvadt szemmel egy nagyon csúnya rózsaszín flakonra és úgy dobja vissza a zacsiba, mintha fertőző lenne.*
- Mivel nem elég túl sok helyre, így oda kéne, ahol jól látszódik. Mondjuk valamelyik főfolyosó vagy az aula.*tanácsolja, de azért összekaparja a dolgait és megindul az ajtó felé.*
- Mindenesetre induljunk. Majd útközben kitaláljuk.*int a srác felé és kilép a bagolyházból. A folyosón még megáll egy pillanatra, hogy megszemlélje a jelképet, majd egy kis sóhajjal ismételten megindul, kezében a zacskót lóbálva.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-14, 7:50 pm

*Sietősen kapkodom a lábam a hideg lépcsőkön, hogy minél előbb felérjek a Bagolyházba. Ma nincs kedvem senkivel összefutni, mert elég ramaty hangulatom támadt, mikor ráébredtem, hogy ma Valentin nap van, még ha nem is szoktam különösebben megünnepelni. Jobban belegondolva lehet, hogy csak azért, mert azelőtt nem volt senkim, akit meglephettem volna valamivel. Az utóbbi időben változott némileg a felállás, de most mégis egyedül kell töltenem ezt a délutánt, ami alaposan rányomja bélyegét a kedélyállapotomra. Sokáig morfondíroztam rajta, hogy leugorjak-e Mystralba egy kis búfelejtésre, de végül úgy döntöttem, hogy más okból keresem fel a révészt. Egészen pontosan az édességboltba látogattam el, ügyelve arra, hogy még csak rá se nézzek a múltkori balesetről gondoskodó cukorkákra. Már az első polcnál rájöttem, hogy azt sem tudom, milyen csokit szeret Marcus, vagy hogy szereti-e egyáltalán, ami ha lehet, még jobban elszontyolított, de nem adtam fel. Ennek köszönhetően most egy aprócska csomagocska lapul a zsebemben, amit hamarosan fel is erősítek egy bagoly lábára. A kék selyempapírba rejtett halom nem más, mint három közepes méretű csokikúpocska, természetesen minőségi csokoládéból, piramis alakba rendezve, mivel mindegyik egyel kisebb, mint az előző. A legalsó mentolos töltetű, a középső rózsaszirmokból készített rózsaszín-fehér kompozíció, édeskés ízvilággal, a harmadik pedig sima étcsoki, mivel nem sikerül dűlőre jutnom, hogy az édeset szreti-e, vagy a keserű fajtát. Arra azonban ügyelek, hogy semmiféle szívecske ne legyen rajta, mivel azt már túlzásnak ítélem. Nem nyalizni akarok nála, csak szeretném, ha tudná, hogy gondolok rá és hiányzik, ennek ellenére nem esek túlzásokba: cirkalmas betűimmel megjelölöm a csomagot, hogy tudja, nem tévedt el a bagoly, de egyéb megjegyzést nem fűzök hozzá. Amint végzek a kötözéses hadművelettel egy tizedmásodpercig még átfagyott ujjaim közt szorongatom a selyempapírt, majd útnak engedem a madarat és visszasétálok a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 7:31 pm

*Úgy hallottam, hogy itt baglyokkal szokás üzenni és mivel már tapasztaltam is a dolgot - legalábbis úgy, hogy nekem küldtek -, most megpróbálok beletanulni ebbe a dologba és hasznosítani ezeket az állatokat. A kis levelem már kész van, így sétálok felfelé, egyenesen a bagolyház irányába, ahol még nem voltam, így hát biztosan újdonság lesz az, ami vár rám. Egy fekete, csinos kis nadrág van rajtam, kényelmes sportcipővel és felül egy hófehér pulóver, vörös tincseim pedig ki vannak engedve, mint szinte mindig. Zöld szemeim körül némi smink található, csak szolidan, tehát egész szép vagyok, főleg most, hogy nőies ruháim is vannak, hála Tarkh-nak. Lassan lépkedem tovább felfelé, vigyázva a lépcsőkre, mert a szellemkastélyból azért okultam és ha tudnám, hogy ezek még milyen kis gonosz lépcsők, még jobban félnék... Viszont ahogy a bagolyházhoz érek, úgy csap meg azonnal a hűs szél és dideregni is kezdek, miközben vörös tincseim ide-oda szállnak, na, ennyit a csinosságról.*
- Ohóóó. *kapok is hajamhoz, hogy valahogy eligazítsam a rakoncátlan szálakat, de amikor már nagyjából látok, csak a hatalmas ablakokat és a sok-sok baglyot kezdem el nézegetni.*
- Na akkor, hogy is kéne ezt? Csipp-csipp, gyertek ide. *tartom ki kezemet is, de kaját nem hoztam, tehát fogalmam sincs, miképp kéne magamhoz vonzani őket, de azért édesen nyújtogatom feléjük kezem, mintha vadászsólymok lennének és rajtam kesztyűk lenne. Valahogy csak megoldom a dolgot, mert ezt a levelet még ma muszáj lesz elküldenem. Tarkh-nak is szóltam volna, de mivel nem volt a szobájában - hisz ajtót se nyitott, így erre következtetek -, muszáj megoldanom magamnak a dolgaimat.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 7:53 pm

*Ma a zöld dominál a szerelésemen, ezt mutatja a fekete kabátom alól kivillanó mohazöld kötött pulcsi is, magas garbós nyakkal, amit egyébként nem szeretek, de ennek a színe némileg jobb kedvre derít. Ehhez egy egyszerű fekete bársonynadrág társul, a szokásos elegáns cipővel, mivel sima tornacsukában oda lenne a magabiztosságom. Hajamat is szépen befonogattam, a copf végére fekete masni is került, bár tulajdon képen totál felesleges így kiöltöznöm, úgysem megyek sehova. Illetve a Bagolyházba igen, miután nagy nehezen rászánom magam, hogy feladjam a nagybátyámnak a szülinapi ajándékát, ami már valószínűleg úgyis későn ér haza, de hát én igazán nem tehetek róla, hogy el kellett használnom a homokórában lévő ezüstport, amit aztán nem tudtam persze pótolni. Így beszereztem egy antik töltőtollat, amúgy is szereti a régiségeket, szóval mindegy mi az, csak 100 évnél öregebb legyen. Szerencsére a párválasztásban nem így gondolkodott, bár sose értettem hogy talált magának ilyen szemrevaló pipit. Ha már a szemrevaló idomoknál tartunk, a lépcsősor tetejére érve meg is pillantok egy ilyen kategóriába sorolható lánykát, aki bizony nem szenved hiányt semmilyen réten. valószínűleg ennek a tudatában is van, legalábbis én ezzel indokolnám a naciválasztást ebben a hidegben. Ami azonban még a kinézeténél is jobban felkelti az érdeklődésemet az a madárcsalogató technikája, amit felvont szemöldökkel figyelek pár pillanatig, majd leesik, honnan olyan ismerős a csajszi, így az is nyilvánvalóvá válik számomra, miért így próbálkozik levelet feladni.*
- Segíthetek?* kérdezem előlépve a boltozat takarásából, mivel nem azért jöttem, hogy szórakozzak más tehetetlenségén. Nekem már elég nagy gyakorlatom van ebben, szóval hipphopp előkerítek egy baglyot, ami aztán jól bele is csíp a kezembe. Jobban megnézve ez az a példány, amelyiket a múltkor reptetni tanítottam, így gyorsan átpasszolom a lánynak.*
- Áááu. Bosszúálló kis dög. Egyébként nem bánt, csak rám pikkel.* szisszenek fel a hüvelykujjamat ért támadás láttán, majd meg is magyarázom a dolgot, nehogy azt higgye a lány, hogy egy vérbaglyot szabadítok rá. Amint az uhu hatótávolságon kívül ér, bele is nyugszik, hogy a kötelességét kell teljesítenie, így nem kapkod a lányka csuklója után. *
- Nos akkor be is mutatkoznék. Zoárd vagyok. Ha nem tévedek, Gingernek hívnak igaz?* kérdezem a vörös hajú leányzót, picit habozva a név kibökése előtt, mivel azért az én fejem sem káptalan, nem tudok minden nevet megjegyezni.*
- Különben hogy boldogulsz a suliban? Remélem akadnak barátnőid akik segítenek.* kérdezem barátságosan, utalva arra, hogy tapasztalataim szerint a lányok falkákban járnak, ezért is csodálkozom rajta, hogy most egyedül találom. Nem mintha nem segítenék neki szívesen, csak megnyugtatóbb lenne tudni, hogy akad olyan, akihez fordulhat, ha bármi gondja támadna. Főleg, miután nem egy olyan ember van a varázslópalánták közt, aki kényes az aranyvér kérdésre, mondhatni igazi fanatikusok, akiktől jobb óvakodni. Miközben a válaszra várok, magamnak is kerítek egy baglyot, hogy rábízzam a csomagomat. Remélhetőleg ez nagyobb sikert fog aratni, mint a legutóbbi küldeményem.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 8:03 pm

*Nem hittem volna, hogy valaki pont ekkor talál rám, miközben itt bénázom, így hát ahogy meghallom a férfias hangot, igen csak meglepetten pördülök meg a tengelyem körül és már pislogok is Zoárd felé, picit bele is pirulva abba, hogy ilyen béna vagyok.*
- Öhm, hát ha nem nagy kérés. Tudod, én még csak most először akarok bagolypostát használni, de nem tudom, hogy kell. *tekintek rá, figyelve is meg, miként hívja magához a baglyot, hogy legközelebb már egyedül is menjen és idő közben két kezembe szorongatom piciny kis levelemet, melynek tartalmát senki másnak nem akarom megmutatni, ez teljességgel magánügy, de valósznínűleg más is így van a saját leveleivel. Ahogy viszont figyelgetem az ügyeskedését, úgy nevetek fel a bagoly csípésén.*
- Biztos így kell? *kérdezem jókedvűen, de ahogy megkapom, csak lágyan simítok végig tollas szárnyain, majd ahogy nézem, ő csak kedvesen huhog nekem, így tartom hát tovább. Ahogy láttam, a lábukhoz kell kötni a levelet, tehát én most éppen ezzel ügyeskedem, de már hallom is a bemutatkozást, melyet nem tudok azonnal viszonozni, főleg nem kezet fogni, mivel tele van az éppenséggel.*
- Láttalak már órán, de a nevedre nem emlékeztem, engem... *kezdenék bele, de ahogy kiböki, úgy változik még szélesebbé szép mosolyom.* - Igen, úgy hívnak. Nem hittem volna, hogy valaki tudja azok közül, akiket nem ismerek. De ezek szerint figyelmes vagy. *állapítom meg, majd amikor a levelet felkötöttem a bagolyra úgy, hogy ne veszítse el az értéket útközben, máris a fiúra pislogok.*
- Mondd csak, hogyan kell útjára bocsátani? Mondjam el a címet vagy mi? *kíváncsiskodom továbbra is, majd ha megkapom a választ, útjára is engedem a hallott módon a baglyot és ez után kezeimmel a párkánynak támaszkodom, úgy nézek utána és csak akkor fordulok újból a másik felé, most már felpattanva a párkányra, amikor Zoárd megszólal.*
- Hát, a suliban alakulgatnak a dolgok, de barátnők nincsenek, inkább barátok. Tudod, a fiúkkal jobban kijövök, ez mindig is így volt, jó pár bátyám van. *egy lány van, aki szimpatikus nekem, de egyenlőre még nem beszéltem túl sokat vele, pedig Mikaela szimpatikus, de nem túl közlények, de talán majd idővel. *
- És te neked hogy megy? Gondolom még csak te is nemrég érkeztél a suliban. *csak órán láttam, tehát biztosan elsős, így hát logikusan neki is új lehet itt az élet. Nem tudom, hogy mennyire közlékeny és mit kérdezhetek tőle, de csak nem szedi le a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 8:23 pm

*Talán kopognom kellene, hogy ne ijesszem meg a lányt, de ez csak akkor jut eszembe, mikor hangomra hirtelen megpördül a tengelye körül. Valószínűleg a hideg miatt berekedhettem, vagy csak azért mert már jó ideje nem beszélgettem senkivel, így a hangom a normálisnál tényleg mélyebben cseng. Meg is köszörülöm hát a torkom, csak ezután szólítom magamhoz a legközelebb punnyadó tollcsomót, ami nem bizonyul a legjobb választásnak. Ezt Ginger csilingelő nevetése is alátámasztja.*
- Egészen biztos. Bár sokat segít a dolgon, ha előtte nem átkozod el a delikvenst.* morgok elővéve hímzett zsebkendőmet, hogy ne vérezzek össze mindent, bár nem olyan mély a vágás, pár perc múlva el is fog állni a vérzés, ha jól sejtem. Mivel nincs nálam pálca, nem tudom beforrasztani a sebet, de összekaparva férfiasságom maradékát csak kibírom valahogy enélkül is. Persze ha a kis tollas gonosztevő nem terjeszt fertőzést, mert akkor bizony kampec. Na de amíg ez kiderül, van némi időm, amit ismerkedéssel szándékozok eltölteni, ha már így összetalálkoztunk. *
- Igyekszik az ember. * mosolyodom el én is a bók hallatán, mivel nem csak a tananyagot érdemes ezek szerint megjegyezni az órákon. Míg a hölgy a maga postájával van elfoglalva, gyorsan felerősítem a saját csomagomat is egy nagyobb testű madárra, mivel a levelem is elég vaskosra sikerült, így nem árt, ha nem szakad meg alatta. Már épp tenném fel a következő kérdésemet, mikor Ginger újabb problémával hozakodik elő. Számomra mindez természetes, így eszembe se jutott az imént ezt is elmagyarázni.*
- Igen, a címet, és az illető nevét, hogy biztosan oda találjon.* bólintok szavaira, majd hogy jó példával járjak előtte be is mutatom az én példányomon, akárha órán lennénk, így hamarosan mindkettőnk küldeménye beleveszik a horizontba.*
- Ezt örömmel hallom.* somolygok a nemlétező bajszom alatt, mivel nem meglepő módon a lányok közül is inkább a fiúsabbakat kedvelem, bár Ginger nem tűnik olyannak, akit nagyon megviselt a bátyókkal tűzdelt gyermekkor.*
- Én már itt vagyok egy ideje. Évismétlésre kényszerültem, szóval valójában másodikos lennék. Ebből kifolyólag ismerek már pár embert a suliból. Mondjuk az igaz, hogy az elsősök közül te vagy az első áldozatom.* fejtem ki egy kicsit bővebben az iskolához fűződő viszonyomat, bár a kellemetlen témát igyekszem hamar elhessegetni, visszatérve az előző ponthoz.*
- Nem tűnsz fiús lánynak. Úgy látszik, a bátyók nem tudtak elrontani.* jegyzem meg felvezetésképp, majd rögtön el is kezdek érdeklődni a hobbyjáról, amit ránézésre nem tudnék kitalálni.* - Vagy csak jól titkolod, hogy valójában profi motorversenyző, baseballsztár vagy esetleg basszusgitáros vagy.* említek néhány olyan mugli tevékenységet, amik inkább fiúkhoz köthetők, de sose tudni, még az is lehet, hogy esetleg eltaláltam valamelyiket.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 8:37 pm

*Nem tudom eltagadni, hogy a frászt hozta rám hirtelen és igen csak zavarban érzem magam, amiért látta ügyetlenkedésemet, de ha már itt van, egyértelműen nem fogom megtagadni tőle a segítséget, hanem nagyon is szívesen fogadom most azt. Figyelem is, miként hívja magához az egyik baglyot és el is nevetem magam a madár bosszúján, de ahogy kiveszem Zoárd szavaiból, már került ezzel a kis szárnyassal összetűzésbe.*
- Oh értem mester. *döntöm meg a fejemet is, majd végül a bemutatkozásunk is megtörténik és igen csak meglep, hogy valaki emlékszik rám, de természetesen jó értelemben. Nem ártana viszont el is küldeni az állatkát, így amikor hallom, hogy miként kell tenni, hát elárulom a helyet, ami Amerika természetesen és a nagybátyám nevét is, majd már a levegőbe is engedem a tollseprűt, így figyelve röppályáját.*
- Köszi tényleg, egyedül azt hiszem, hogy egy ideig még ellettem volna. De talán idővel majd belejövök ebbe az életbe. *gondolkodom el hangosan, bár meglehet, hogy ezt a fiút nem izgatják az én dolgaim és ő is lenéz azért, mert sárvérű vagyok és ismeretlen még számomra ez a világ, de már kezdem megszokni és szinte lepattan rólam mindez, főleg azok után, hogy az első ilyen illetőt mára a páromnak tudhatom. *
- Oh, hát sajnálom, biztosan rossz lehet. Én is lehet, hogy újra fogom járni az elsőt, még az alap varázslatokat se tudom, de szerencsére akadnak úriemberek, akik majd segítenek. *mosolyodom el és az első áldozat szónál is meglepődöm, nem hittem volna, hogy én vagyok az első elsős, akivel beszélgetni kezd.*
- Eddig hogy-hogy nem barátkoztál senkivel? Jó fejek ám az évfolyamtársaim. *győzködöm is szépen a fiút, de amikor rátér arra, hogy nem tűnök fiúsnak, úgy nézek el a távolba.*
- Pár hete nem mondtad volna ezt. A sminket és a ruhákat Tarkh-nak köszönhetem, eddig a bátyáim cuccaiban jártam nagyrészt és a sminket is csak filmekből ismertem. Szóval, most próbálok nőiesedni, szerinted jó úton haladok? *teszem fel a nagy kérdést egy kis mesélés mellett és egy picit sem aggódok azért, amiért most őszintén kikotyogtam a dolgaimat. Nem tagadom, hogy csóró vagyok, sem azt, hogy Tarkh sokat segített nekem, mivel egyre fontosabb nekem az az orosz fiú. *
- Egyébként a motorozást eltaláltad, van otthon pár egyszerű motorunk, azokkal imádok motorozni és a nagy álmom egy chopper. Talán egyszer majd össze tudok rá dobni egy kis pénzt. Tudod, azon gondolkodtam, hogy itt, Mystralban el tudnék-e menni dolgozni. Szerinted? *ő már régebb óta ide jár, biztosan tud egy-két dolgok ezekről a helyekről és egy kis pénz jól jönne, a családomat is ki tudnám segíteni és Tarkh-ot is meg tudnám lepni pár kellemes ajándékkal időnként, mert ő oly sokat tett már értem és úgy érzem, hogy én szinte semmit.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 9:00 pm

*Feltűnik a lány zavara, hiszen nem vagyok vak, viszont az meglep, hogy ilyen simán úrrá tud lenni rajta, mivel egyébként egyfolytában mosolyog és viccelődik, nagyrészt az én kontómra. Persze ez engem nem zavar, legalább kimozdít kicsit a letargiából, így én is egyre többet mosolygok, már ha épp akad min, ilyenkor pedig az sem zavar, hogy esetleg az én bénázásom a nevetés tárgya.*
- Biztosan. Nem tűnsz elveszettnek. Az úriemberek pedig, ahogy mondod, szívesen segítenek a megszorult hölgyeknek. Szóval nem hiszem, hogy ismételned kellene, nálam sem az intelligenciahiány volt a probléma.* intézek el egyből két kérdést, megnyugtatásnak szánva szavaim. Tisztelem azért, amiért egyedül elmerészkedett egy teljesen új, ismeretlen világba, kapaszkodók nélkül, ezért sem haboztam segíteni neki.* - Még az is meglehet, hogy egyik órán majd te segítesz nekem.* teszem még hozzá, mivel a gyakorlati foglalkozásokon sokszor kapunk rejtvényeket, melyeket együtt kell megoldanunk, így bármi megeshet.*
- Órákon nem szívesen beszélgetek, a tanárok nem nézik jó szemmel. Meg aztán egy tea mellett mégiscsak ideálisabb. Vagy mondjuk akár a bagolyházban.* keresek magyarázatot arra, hogy miért nem ismerem közelebbről az elsősöket, bár őszintén szólva ez engem nem is nagyon foglalkoztatott eddig. Aki akart, eddig is nyugodtan odaülhetett mellém, nem rakom ki a foglalt táblát, így rajtam nem múlt a dolog.*
- Szóval ő az a bizonyos úriember. Mit ne mondjak, jó hatással van rád. Persze nem alkothatok teljes képet, mivel legutóbb nem vizsgáltalak meg alaposabban.* vallom be torokköszörüléssel, mivel nem igazán találom a szavakat. Azt mégse mondhatom neki, hogy nem szerepel az étlapon, másrészről viszont tényleg dögösen fest, a smink se áll rosszul neki, így őszintén felelek a feltett kérdésre.*
- Hűha. Pedig általában nem tippelek valami jól. Egyszer kipróbáltam én is, de nem engedtek egyedül, úgy meg nem az igazi, ha a csomagtartón görnyed az ember. Akkor már inkább a seprű.* emlékszem vissza, mennyit nyúztam apát, hogy engedjen meg egy kört, mire felültetett Rob háta mögé. Abban a pillanatban nem tudtam eldönteni, melyikünket szánjam jobban.* - Talán az étteremben keresnek pincért. Főleg, ha szólok az érdekedben, hogy csapnivaló a mostani. * pillantok rá kissé értetlenül, mert az oké, hogy nem mindenki születik pénzeszsáknak, de nem értem, hogy Tarkh hogy engedheti meg, hogy dolgozzon, mikor láthatólag neki elég jól megy. Persze lehet, hogy tévedek, így nem is ártom bele magam ebbe, inkább elmondom az ötletemet, majd szeget üt valami a fejembe.*
- Nem ő az a srác akivel olyan csúnyán összevesztél az órán? Mi is volt akkor? Toxicológia?* kérdezem meg, mivel ezt igencsak furcsa fordulatnak találom. Még a végén beigazolódik a mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 9:26 pm

*Nagyon csalódott lennék, hogyha újra kellene ismételnem ezt az évem, de azért félek, hogy erre mégis sor kerül majd, viszont ahogy hallom, Zoárd szerint nem lesz gondom, így mosolyodom el kedvesen és figyelem is meg aranyos arcát.*
- Hát remélem, hogy igazad van. De akkor nálad mi volt a gond? *pislogok rá kíváncsian és bár lehet, hogy ehhez semmi közöm sincs, mégis meg szeretném tudni, mert én már csak ilyen kis kíváncsi szerzet vagyok. *
- Oh, hogy én neked? Hát én nem hiszem azt. *pislogok rá, de hát ki tudja, talán még lesznek csodák. Az viszont meglep, hogy rajtam kívül más elsőst eddig még nem ismer a fiú, de nemsokára meg is tudom, hogy miért nem, így tudok ám mit mondani én is.*
- Hát, én óra után is szoktam ismerkedni. Például múltkor is így történt, de ez a hely se rossz, a tea nekem úgyis túl úrias. *bár ahogy elnézem, Zoárd se egy szegény fiú, meglehet, hogy ő is igen gazdag és most egy rossz pontot szereztem nála, nem tudhatom, de majd a reakciójából úgyis ki fog derülni időben. Tarkh-ot is szóba hozom, ahogy a külsőmről beszélünk, mely most megtévesztő. Bár próbálom visszafogni vadóc és fiús énem, attól még ugyanaz a lány vagyok, csak most némileg visszafogottabban, mert úgy érzem, hogy Zoárd nem biztos, hogy vevő a dolgaimra.*
- Szerintem kölcsönösen vagyunk jó hatással egymásra, ugyanis azért én is segítem ám az ő életét. *húzom is ki magam büszkén, majd nemsokára már a motorozás is lesz a téma, melyről először beszélhetek csak, még Tarkh se tudja, hogy ez nagy álmom, de ráér még megtudni, legalább lesz egy kis meglepetés az ő számára is.*
- A seprű se rossz, itt tanultam meg repülni és nagyon élvezem. Elvileg van valami sport is ezzel kapcsolatban, most nem rémlik a neve. Na, de azt is meg akarom tanulni, meg megnéznék egy olyan meccset is. A testvéreim amerikai fociznak, kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen seprűs sport mennyivel másabb. *mesélgetek is neki és egyre jobban élvezem ezt a találkozást, végre egy új embert ismerhetek meg, aki tök kedves és érdeklődő és picit se érzem azt, hogy kisebb lennék nála. Ezért is merem megkérdezni a munkát is a másik szigeten, de amikor hallom, hogy pincérnek elmehetnék az étterembe, sőt, még segítene is, felvonom picit a szemöldökömet is.*
- A mai világban semmit se adnak ingyen, ezt megtanultam. Te miért szólnál az érdekemben? *kérdezem meg picit bizalmatlanul, mert nekem ez most így furcsa, főleg, hogy nem is ismer, most beszélünk életünkben először egymással.*
- Egyébként de, ő az és akkor éppen fasírtban voltunk, de azóta összejöttünk, tehát most nyugalom van. Mondjuk a mi kapcsolatunk eléggé hullámvölgyes, de nem bánom, ha így kell lennie, a lényeg, hogy a párom. *mosolyodom el kedvesen, picit szerelmes tekintettel, mert bár Tarkh ezt nem tudja, én egyre jobban kezdek belezúgni.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 9:45 pm

*Mikor új emberrel kerülök kapcsolatba, óhatatlanul is felmerülnek a személytelenebb témák, amibe sajnos a suli is beletartozik, így most sem mulasztom el megmagyarázni bukásom okát.*
- El kellett mennem innen egy fél évre. Aztán így nem lett meg a kellő óraszámom, na meg a tudásom az évfolyamlépéshez. végül is nem gond, így az elején picit unalmas még, de a második félév már nekem is új lesz, addigra meg szerintem bőven belerázódsz te is, szóval simán meglehet, hogy én kérek majd segítséget tőled.* magyarázom a helyzetem, mivel kissé szkeptikusnak tűnik, vagy inkább csak kicsi az önbizalma. Valószínűleg a helyében én is ilyen lennék, hisz így is kellenek bizonyos szertartások ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben és megfeledkezzek a szorongásról, ami csak akadályoz kapcsolataim kiépítésében.*
- Pedig épp tanácsolni akartam, hogy ne ücsörögj ott, mert megfázol, de akkor inkább nem invitállak meg egy forró teára.* vigyorodom el, miközben odasétálok a párkány melletti falrészhez, hogy kényelmesen neki dőlhessek, míg Gingert hallgatom.*
- Szerintem te a kviddicsre gondolsz. Én is gondoltam már rá, hogy játszani kellene egy meccset, bár annyira azért nem vagyok jó benne. * összegzem a véleményem a varázslók sportjáról, mivel én inkább az asztali játékokat kedvelem, amik mellett el lehet fogyasztani egy pohárka kellemes fehérbort.*
- Mondjuk hogy meglegyen a mai napra a jó cselekedetem. * vonom meg a vállam, mivel eléggé váratlanul érint a kérdés, hisz nem gondoltam volna, hogy a kis vörösben egy vérbeli üzletasszony lapul.* - De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, mondjuk megkérlek, hogy ha éppen arra járok, te szolgálj ki engem, csak hogy jó helyre kerüljön a borravaló.* kacsintok a lányra, mivel már az ötletet is abszurdnak találom, hogy kiszolgáltassam magam egy nővel, hiszen úri ember ilyet nem csinál, szóval biztos lehet benne, hogy egyúttal neki is rendelnék valami finomat, hátha oda tudom csábítani az asztalomhoz néhány pillanatra. A pincérmunka amúgy is leég melós, biztos örülne egy kis pihinek. Na de ne szaladjunk ennyire előre, mivel annyira azért nem ismerem a tulajt, nem biztos, hogy el tudom neki intézni.*
- Hát, akkor sok sikert meg boldogságot a jövőben!* mosolyodom el a tekintetét látva, amiből egyértelmű számomra, hogy a kislány bizony szerelmes. Vagy legalábbis a kezdő stádiumban van, ahonnan már nincs visszaút. Erre a gondolatra megint sikerül elszontyolodnom, így egy kiálló, kerek kis kavicsot kezdek el babrálni a párkány szélén, komótosan forgatva az ujjaim közt, míg végül feleszmélek és ismét kérdezek valamit tőle, hisz eddig is készségesnek és nyíltnak bizonyult.*
- Egyébként milyen munkát tudnál magadnak elképzelni? Mert gondolom nem a felszolgálás álmaid netovábbja.* célzok itt esetleg a suli utáni terveire, bár ez még messze van, tudom. Közben tovább morfondírozom, milyen lehetőségek akadnának még Mystralban, csak éppen az a bökkenő, hogy a többi helyen nem vagyok törzsvendég.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 10:01 pm

*Nem tudom elképzelni hirtelen, hogy valaki miért nem tudja befejezni az adott évét, tehát a bukáson kívül, ezért is kérdezek most rá erre az igen csak személyes témára, de ahogy hallom a szavait, úgy tudatosul bennem, hogy ehhez semmi közöm és inkább csendben kellene maradnom, tehát ajkamba harapok kissé és már bólogatok is.*
- Oh értem, hát remélem, hogy most minden jól fog alakulni és együtt lépünk majd tovább. *csillannak meg szép szemeim is, mivel szimpi a fiú és előre örülök, hogy még több embert megismerhetek. Viszont amikor az ismerkedést és a teázást hozza szóba, szépen el is utasítom az ötletét, úgy, hogy fogalmam se volt arról, hogy teázni akarna hívni, így picit elmosolyodom, de nem vagyok olyan, hogy ezek után majd meggondoljam magam.*
- Nem kell félteni, jól bírom én és nem is olyan hideg. A teát pedig majd legközelebb. *kacsintok rá és ahogy nézem, ő is így érzi, mivel máris a falhoz sétál, annak dőlve neki és már a kviddicsről is folyik a szó, így bólogatok szaporán, ahogy meghallom a sport nevét, mivel ennyire már nem emlékeztem rá. Viszont amikor már a munkában való segítésről szól, igazán meglepődöm, mert ilyesmit ritkán tesznek az emberek, főleg itt, hogy csak úgy kedveskednek a másikkal, én pedig nem akarom, hogy hátsó szándékai legyenek velem, tehát jobb óvatosnak lenni. *
- Szóval te ilyen jólelkű srác vagy? *kérdezek rá, majd amikor azt mondja, hogy én szolgáljam majd ki, egyértelműen komolyan veszem, mert nekem nem tűnik úgy, mintha viccelne, de tény, hogy picit kellemetlen lenne, de hát nem tudom.*
- Hát ha tudnál segíteni, akkor megköszönném és a kiszolgálás is rendben. *döntöm el végül vállat vonva és el is mosolyodom, hiszen bár picit ciki, de hát másokat is ki kell majd szolgálnom, akik oda mennek és hát lehet, hogy ez nekem meg fogja érni, még több embert ismerhetek majd meg és talán jól is érzem majd magam. Az tuti, hogy a családomnak könnyebb lenne, így kapok is Zoárd ajánlatán. Tarkh-ot is megemlítem azért, mint a páromat, mert bár továbbra se mondtuk ki konkrétan, én úgy érzem, hogy mi együtt vagyunk.*
- Köszi! *de ahogy elnézem, szavai bár őszinték, mégis, mintha picit szomorú lenne, így kezem lágyan vállára kerül.* - Öhm, valami baj van? *teszem fel a nagy kérdést, majd ha válaszol, utána már én is készségesen felelek az övére.*
- Igazából nem gondoltam még így bele a jövőbe, majd lesz, ami lesz. Az is lehet, hogy haza fogok térni és élem úgy az életem, ahogy eddig, mintha nem is boszorkány lennék és dolgozok tovább a szüleimmel. A jövő kiszámíthatatlan, én pedig félek tervezni, mert még a végén megégetem magam és pofára esem. *ismerem be nagy komolyan, mert bár nem szoktam ilyeneket mondani, azért rendesen átgondoltam magamban mindent. Tarkh-nak is most jó vagyok, de valószínűleg majd a jövőben egy aranyvérű lányt akar maga mellett tudni, nem pedig engem és talán ez náluk így is van jól, nem tudhatom.*
- És neked vannak terveid? *kérdezek vissza, na nem azért, mert mást nem tudok kérdezni, hanem mert egyszerűen engem is érdekel az ő válasza.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 10:25 pm

*Szerencsésen letudom most is az évismétlés okát firtató kérdést anélkül, hogy bármi konkrétat elárulnék róla. Nincs kedvem ezt most taglalni, így a kelleténél talán hűvösebbre veszem a figurát, az udvariasság felé sodródva, amiből Ginger egybőlleveszi, hogy ez magán ügy. Okos lány. Ha a jövőben velem is lesz kedve beszélgetni az órákon, bizonyára jól ki fogunk jönni. Mondjuk erre kevés esélyt látok, mivel Tarkh is szorgalmasan jár órákra, én pedig a világért sem alkalmatlankodnék, így csak egy biccentéssel elintézem a lányka kijelentését, mivel nálam is az elsők között szerepel a másodikos lét elérése, mint jövőbeli terv. *
- Szavad ne feledd!* mosolyodom el a kacsintásra, de belül valahogy kétlem, hogy legközelebb egy finom porceláncsésze széle fölül tekintenek rám a smaragdzöld szemek. Ennek ellenére az invitálásom továbbra is fennáll, nem bánva, hogy esetleg ez majd átlényegül útközben. Ha már a teázásról esik szó, meg is említem az éttermet, mint lehetséges munkahelyet, mivel ide van a legnagyobb esélyem beprotezsálni. *
- Dicséretes, hogy ennyire nem bízol az emberekben. Alapvetően jószívűnek tartom magam, igen. Másfelől pedig nekem semmibe nem kerül elcsevegni a tulajjal rólad, bár nem ígérhetek semmi konkrétat, hiszen ő tudja megmondani, kire van szüksége és kire nem.* felelem a bizalmatlan kérdésre, ami rendben is van, így elárulom, hogy ebbe még nem muszáj beleélnie magát, mert nem 100%-os a dolog. Bár affelől nincs kétségem, hogy lelkiismeretesen végezné a munkáját, mint ahogy abban is biztos vagyok, hogy Tarkh ezt úgysem fogja engedni, már ha valóban olyan úriember, mint amilyennek gondolom. Na mindegy, ebbe nem fogok beleszólni, mivel másfelől Gingert is meg lehet érteni, én sem szeretném ha másra szorulnék állandóan, mikor egyedül is képes vagyok megállni a lábamon, így készséggel lefutom az érdekében a szükséges köröket, még ha a végén esetleg ezek feleslegesnek bizonyulnak is. A felesleges próbálkozásról, na meg a párkapcsolatos témáról egyből eszembe jut a saját magánéletem is, így aztán nem csoda, ha kicsit elbambulok, bár kész csoda, hogy nem látszik meg arcomon semmi a bennem dúló viharból.*
- Ami azt illeti, akad. Sajnos nem mindenki olyan lelkes párkapcsolati téren, mint egyesek.* Sikerül mosolyt erőltetnem az arcomra, mivel megjegyzésemet egyáltalán nem szánom sértőnek, én tényleg örülök neki, ha más megtalálja a boldogságát, csak mihelyt megpróbálom valamivel elterelni a figyelmemet, egyből a saját problémáimba botlok.* - De nem gond, amíg ti kitartotok, addig lesz szín a világban, addig érdemes lesz élni és remélni.* pillantok ki az ablakon, el a messzeségbe, de most nem bambulok el, csak nem merek a lányra nézni. Következő megszólalására azonban odakapom a fejem, hisz elég képtelenségnek hangzik amit mond.*
- Vissza tudnál térni a mugli világba azok után hogy láttad mindezt?* kérdezem meghökkenve, kezeimet széttárva, jelképezve ezzel a kastély és a varázsvilág hatalmasságát, amit nem is lehet megismerni 3 év alatt.* - Eldobnád magadtól a tehetségedet, holott megadatott a lehetőség hogy kitörj?* vonom fel a szemöldököm, mivel ezt a dolgot sehogy sem értem, így továbbra is az arcát fürkészem, hátha megértem az álláspontját. Addig is ismertetem a sajátomat.*
- Nemrég meghalt az apám, amivel megörököltem a Magyarországi cégeink igazgatói posztját. Egyenlőre a helyettesem látja el a nagyobb feladatokat, de ha végzek, valószínűleg átveszem a terhek egy részét.* felelem a kérdésre, mivel ez nem titok, bár én még nem vázoltam fel mindent olyan részletesen, mint ahogy azt Ginger tette.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 10:44 pm

*Nem igazán értem, hogy miért óhajt nekem ennyire szívesen segíteni, így rá is kérdezek jószívűségére, amire egy hosszabb, szépen kifejtett válasz is érkezik, így hallgatom hát türelmesen végig szavait.*
- Nekem a próbaidő is megfelel, aztán megmondja utána, hogy jó leszek-e vagy sem. *próbálok valami megoldást találni minderre. És hogy Tarkh mit fog szólni mindenhez? Szerintem semmit... tud a terveimről, tudja, hogy segíteni akarok a családomnak, tehát nem is igazán tud mit tenni. Bár nekem segít, nem hiszem, hogy ez a segítség az én mugli családomat is megilletné, én pedig ha megtehetem, igenis melléjük fogok állni és segítek, ahol csak tudok. Ahogy viszont a szerelem lesz a téma, észreveszem ám Zoárd arcát, miként szomorodik is el a bájos pofi, így kerül kezem vállára, de csak pár másodpercre, nem viszem túlzásba a dolgot.*
- Sajnálom, de majd talán neked is sikerül. Én se hittem volna, te is láttad, hogy beszéltünk egymással azon az órán. *utalok itt a toxira, de végül próbálunk is ezen tovább lépni, mivel nem akarom, hogy tovább búslakodjon, így hát a jövőm vázolom, szóba hozva azt is, hogyha úgy alakul, akkor bizony én haza fogok térni, mert ha semmi se köt majd engem ehhez a világhoz, szenvedni se fogok.*
- Nem tudom... nem hiszem. Attól még varázsolhatnék otthon is, megkönnyíthetném a dolgokat, de egyedül nem tudom, hogy mennyire tudnék kitörni úgymond, ahogy te fogalmaztál. Én kevésnek érzem magam ehhez. *sóhajtok is fel, nekem szükségem lesz a jövőmet érintve segítőre, de ha kiemelkedem, akkor talán a magiszterem majd beajánl egy jó helyre. Viszont ahogy őt hallom, már tudatosul is bennem, hogy bizony egy gazdag fiúról van szó, így bólogatok hát aprókat, ezek szerint tényleg van miről beszélni, valóban rendelkezik egy kis befolyással és nem kamuzott nekem. Bár ez is lehet kamu szöveg, de én mégis hiszek neki.*
- És mégis milyen cég volt az? Varázslattal kapcsolatos? Tudod, fogalmam sincs, hogy miféle mágus cégek vannak vagy munkák a mágusok számára, nem igazán láttam még ebbe bele. *tehát ha akar, mesélhet nekem, mert én jó kis hallgató közönség vagyok, viszont tényleg kezd hideg lenni a popómnak, így le is ugrok a párkányról, hogy Zoárd elé sétáljak, majd úgy hallgassam őt tovább.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 11:04 pm

- Valószínűleg úgyis ezt fogja mondani, de akkor holnap meg is kérdezem, úgyis tartozom neki egy itallal.* felelem komolyan. Szavaim mögött nincs semmiféle nagyzolás, számomra ez természetes, mint ahogy az is, hogy szólok Ginger érdekében, hiszen ez semmibe sem kerül nekem, vagy max fizetek még pár kört a tulajnak, ennyit meg igazán megengedhetek magamnak.*
- végül is az esély mindig meg van rá. És igen, nehéz lett volna nem meghallani.* kuncogok aprót, mikor arra terelődik a téma, hogy miként "beszéltek" egymással az órán, bár én erre más szót találnék inkább. Persze utólag az idő, vagy inkább a szerelem mindent megszépít, így nem is akarok mélyebben belemászni a dologba, hisze egyikőjüket se nagyon ismerem.* - Annak viszont örülök, hogy ez a Tarkh fiú jobb belátásra térült a "sárvérűekkel" kapcsolatban.* macsakkörmözök a levegőbe, mivel nem találok hirtelen jobb szót rá, viszont engem ez a probléma hidegen hagy, így nem akarom, hogy ebből félreértés legyen, nekem semmi bajom a mugli szülőkkel rendelkezőkkel, csupán nem sok ilyen ismerősöm van. Ennek megfelelően nem is értem, miért akar mugliként tovább élni azután, hogy megtapasztalta, mennyivel egyszerűbb varázslónak, illetve az ő esetében boszinak lenni.*
- Szerintem az a te bajod, hogy még nincs elég önbizalmad. Biztosan találsz majd olyan munkát, amit szeretni fogsz és akkor anélkül támogathatod a szüleidet, hogy le kéne tenned a pálcát.* fejtem ki a véleményemet, majd az én jövőm taglalása következik, így Ginger meg is kérdezi, miféle cégek vannak a család tulajdonában.*
- A legelső gyárunk játékokkal foglalkozik. Vannak kisgyerekek számára készült darabok is, de a számítástechnika is érdekel minket, azon belül is a szimulációs programok, mikor a játékos köré materializálódik a játékvilág és saját maga alakítja az eseményeket.* jellemzem részletesen a kedvencemet, mivel sok tesztelésen voltam már jelen, ami a munkám legkellemesebb részének mondható.* - Ezen kívül foglalkozunk seprűgyártással is, de nem a miénk a legelőkelőbb márka. Inkább olcsóbbakat gyártunk, hogy mindenki számára elérhető legyen.* említem meg a kevésbé jelentőset is, majd ismét a horizontra pillantva elképedve állapítom meg, hogy bizony idő közben alaposan besötétedett.*
- Hű de későre jár, azt hiszem, ideje indulnom. Örültem a találkozásnak, remélem összefutunk még az órákon kívül is. További szép estét Ginger!* búcsúzom a lánytól a Bagolytoronyban, ha még maradni akar, de ha úgy látja jónak,akár velem is jöhet, és akkor a lépcső aljánál hangzanak el utolsó szavaim, kihangsúlyozva a lányka nevét, melynek hangzása igencsak tetszik nekem.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-16, 11:13 pm

- Már holnap? Hű, hát köszönöm... max értesíts egy levélben, hogyha mennem kell és hogyha esetleg érdekli a dolog, köszi szépen. *hálálkodom rögtön, majd végül ez után szóba jön az óra, majd pedig Tarkh is, így hát az én vérem is, melyet bizonyára már órán megtudott Zoárd, így vonogatom meg picit a vállaimat is most szavaira.*
- Hát igen, én is, de azért nem is szeretném megváltoztatni. *azért az a morgósabb énje is tetszik nekem, bármennyire is hihetetlen. Viszont áttérünk már a jövőre is, így hozom szóba azt, hogy én még nem igazán tudom, hogy mihez is fogok kezdeni, majd hallom is Zoárdot, aki viszont annál biztosabb a saját dolgaiban. Kedves, hogy így bíztat, hogy maradjak boszi, de én is így szeretném ám, de nem látom értelmét további ecsetelésnek, majd a jövőben talán meglátjuk, hogy mi lett a másikból. Kíváncsian hallgatom a cégük dolgait, így lepődöm meg, amiért mugli dolgokkal is foglalkoznak és szerintem tekintetem mindent el is árulhat neki, de amikor a seprűkről hallok, úgy bólogatok még.*
- Akkor ezek szerint elég szerteágazó és több helyről kapjátok a bevételt. Ez okos dolog. *teszem így hozzá, de sajnos arról most nem leszek felvilágosítva, hogy miféle mágus munkák vannak, de majd talán legközelebb vagy esetleg majd mástól megkérdezem. Ő már búcsúzni is kezd és mivel én magam is fázom, úgy döntök, hogy vele tartok a lépcső aljáig.*
- Én is örültem, és biztosan összefutunk még, szia! *intek is utána, majd én magam a déli tornyot veszem célba, így hát nemsokára már a saját hálómban lehetek, így várva izgatottan, hogy mit is ír majd vissza a nagybácsikám a levelemmel kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 12:21 am

* Gabriel eleinte nem is figyel fel a léptekre, csak amikor már egészen közel hangzanak fel, szinte mellette. De még így is eléggé el van merülve a saját szerencsétlenségében ahhoz, hogy magasról tojjon rá még akkor is, ha épp a magisztere jön felfelé. Lehet még meg is átkozná, hátha végez vele... aztán elveti ezt a gondolatot, mert jobban jellemezné a magiszterét a kínzás, mint a gyors halál. Épp lassan kifújja a füstöt a szájában lévő cigi mellett, amikor... *
- Hé! * ül fel villámgyorsan a lépcsőn, és az alakra pillant, akit a félhomályban rosszul lát, viszont a hangja alapján egy újabb nőnemű egyed, aki belepofátlankodik az életébe. Plusz jelenleg ez is tönkre akarja tenni látszólag. *
- Nem is fogod tudni, hogy mi a bajom, és azt is megtartom magamnak, hogy mivel tudom megoldani, oké, haver ? * szól vissza ingerülten, de a lány már megy is tovább, így kénytelen feltápászkodni, majd a cigit felveszi a lépcsőről, mert, hogy időközben odaesett, és már megy is utána. Ám amit meglát a bagolyházban, kisebb szív szélütést okoz számára. *
- N... h... mi a...??? * horkan fel. * - Normális vagy? Az egy rohadt drága bor volt! * fakad ki olyan fájdalmas képet vágva, mintha menten sírva akarna fakadni. Na nem mintha tényleg az ára számítana, inkább csak az, hogy jelen pillanatban egyetlen vigaszát szakította el tőle egy vörös fruska. Dühösen elhajítja a csikket a bor után a tengerbe, majd karba fonja a kezét, és villámokat szóró szemekkel néz a lányra. *
- Mégis... ki a francnak képzeled te magad, hogy ide jössz, és ártatlan cruorisos diákok borát öntözgeted? Kiscsillag, hahóó! Nincs húsvét, és te nem vagy fiú! * néz dühösen a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 12:28 am

*Nem tudom, hogy ki ez a srác, de ahogy érzékelem, eléggé kész van már ahhoz, hogy ne igyon többet, így szépen ki is kapom kezéből az üveget, hogy azzal együtt a bagolyházba siethessek. Nem vagyok ám rest a tartalmát majd kiönteni az óceán hűs vízébe, de előtte még kuncognom kell a srác felindultságán. Valami baja van, ez biztos, de hogy mi, az már nem az én bajom, az üveg teljesen üres, így már fel is állítom azt a párkányon, majd nyugodtan fordulok szembe a sráccal, így állva tekintetét, mely most mintha egészen emberi lenne, ellentétben az előbb látott roncshalmazzal, aki a lépcsőn gubbasztott.*
- Hát, kifizetni nem tudom, mert nincs egy kanyim se, de ha vígasztal, azért tettem, mert jót akartam. Már így is eléggé ronggyá ittad magad, szerintem leállhatnál vele... hát, tettem érte. *vonogatom meg vállaimat is lazán, végül pedig próbálva nem törődni a rám háruló tekintettel, kezeimmel megkapaszkodom az ablak párkányában, majd fel is csüccsenek oda, így szívva be a friss levegőt.*
~ Azért remélem, hogy kilökni nem akar. Elég magasan vagyunk... ~ *valószínűleg szét is zúznám magam, de talán nem lesz ilyen gondom, mivel már homlokomat ráncolgatom szavai hatására.*
- Jó, hogy rájössz, hogy nőből vagyok és tudom, hogy húsvét később lesz... És hogy kinek? Ginger vagyok és szintén cruos, aki észnél van, nem pedig egy alkoholista, mint egyesek. *bökök is ujjammal a fiú mellkasa felé és ha figyelt, akkor a nevemre is rájöhet, akár csak arra, hogy mi bizony egy házhoz tartozunk.*
- Szóval, mi a bajod? Nem szokott az ember csak így iszogatni, kifeküdve az egyik lépcsőn... Örülj neki, hogy én találtam rád és nem egy sentinel. *nézek most már cseppet elkomorodva szemeibe, bár nem tudom, hogy azok mit tettek volna vele, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy próbálom tapasztaltabbnak mutatni magam, mint amilyen vagyok és keményen állni a sarat.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 12:52 am

* Gabe kicsit meglepődik a lány szavain. Hogy azon lepődik e meg, hogy ő az első olyan ember itt, aki látszólag nem gazdag, vagy azon, hogy látatlanban jót akar, nem tudja, de azért sikerült a dolog. *
- Ööö.. * kezdi frappánsan, majd gyorsan kivágja magát egy teljes mondattal. * - Akkor sem jogosít ez fel rá, hogy elvedd mások tulajdonát. * próbál ismét mérges arcot vágni, de ez annyira már nem sikerül neki mint az előbb. * - Amúgy, meg honnan veszed, hogy ronggyá ittam magam! Tök józan vagyok, csak egy fél üveg bor volt! * mondja némiképp ismét dühösebben. Igaz is, most nincs berúgva, ha egy egészen picit spicces is, az elmúlt pár napban viszont remekül szinten tartotta magát ami meg is látszik beesett arcán, és karikás szemein. Na meg ismételt ápolatlanságán... amihez most egy kezdetleges borosta is társul. De ez valahogy hidegen hagyja. Aztán majdnem kap egy újabb szívrohamot. *
- Mi... hé, meg vagy hibbanva? Tudod te milyen magasan vagyunk? Szállj le az ablakból! * tesz egy lépést a lány felé. Majd tekintete elsötétül a lány válaszától. *
- Igen, látom, hogy sajnos te is nőből vagy, mint az összes hibbant liba ebben a suliban. * mondja mogorván. * - Alkoholista??? * háborodik fel aztán a szó hallatán. * - Tudod egyáltalán, hogy mit jelent ez? Te jó ég... * fogja a fejét, és forgatja a szemét, aztán egy pillanatra elgondolkozik. * - Cruos? Ahh... azért voltál akkor ismerős... * morog továbbra is. * - Szóval Ginger... nagyon örülök, és ennek örömére... varázsold vissza a boromat az üvegbe, legyél szíves! És szállj le az ablakból! * tesz még egy lépést a lány felé. Aztán meghallja a kérdést, és nevetnie kell rajta. *
- Mi a francot érdekli minden nőt, hogy mi a bajom? * fakad ki. * - Tisztázzunk akkor valamit... * mutat Gingerre. * - Te nő vagy én meg férfi... de ennek ellenére nem akarlak elvinni iszogatni, nem akarlak tangában meg melltartóban sem látni, se megcsókolni, sem lefektetni! Oké? * néz a lányra szikrázó ezüst szemeivel. * - Mert úgy tűnik jó ha ezeket előre elmondja az ember... * dünnyögi a végére, majd hátat fordít Gingernek és pár percig magában dühöng. Aztán fordul csak vissza. *
- Gabriel vagyok... és baromira hidegen hagynak a sentinelek. ha érdekel. És szállj már le abból az ablakból könyörgöm! * néz tényleg könyörgően a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 1:06 am

*Nem bunkóságból vettem el a piáját, de hát rám már rám lehet aggatni az "ital-lopó" nevet is akár, ugyanis Siriussal is hasonlóan kezdődött az ismerettségünk, bár akkor csak egy kis kávét kértem... khm, vettem el az engedélye nélkül. A mai napig nem értem, hogy miért volt úgy kiakadva rajta, de hát ez már az ő baja. Viszont most, hogy Gabriel is felér hozzám a bagolyházba, máris beszélni kezd, én pedig lazán megmagyarázom neki, hogy kifizetni aztán nem tudom, hiába is várja ezt tőlem.*
- Igazad van, de még mindig a te érdekedben tettem. *mutatok is rá a dolog lényegére, természetesen csak képletesen, majd hallgatom is a magyarázatát, melyekre aprókat bólogatok.* - Akkor züllött vagy, nézz csak magadra. Nem tudom, hogy neked milyen a családi állapotod, de én normálisabban nézek ki, pedig szegény vagyok, mint te. *jó, az most más tészta, hogy Tarkh vett nekem pár szép ruhát és sminket, nem kell mindenről tudnia egy idegennek. Inkább csak nyugodtan felcsüccsenek az ablakba, de ekkor már nevetnem kell a fiún.*
- Dehogy vagyok és nem is akarok leszállni, szeretek itt ücsörögni. Egyébként, sose volt jó a szemmértékem, de ha ide jössz és lenézel, talán te meg tudod mondani. *vigyorodom el és a hibbant liba megszólalásánál már meg is érezheti valahol a combjánál a rúgásomat, mivel nincs messze tőlem, tehát simán eltalálhatom és még így is szerencséje, hogy benne nem forgatom meg a tőrömet úgy, mint Tom-ban a szakkörön.*
- Fogd vissza magad és mutass egy kis tiszteletet. *sötétül el tekintetem, majd alkoholistázom is le mindenféle aggodalom nélkül, szinte zsigerből mondom ki ezeket a szavakat.*
- Persze, hogy tudom, úgy néztél ki. *jelentem is ki határozottan, majd kibököm ám neki a nevem és a házam is, de amikor ismételten az üvegről beszél, majd az ablakból való leszállásomról, csak felsóhajtok és még zöld szemeimet is megforgatom.*
- Nem tudok bort varázsolni, nem vagyok Istennő sajnos és az ablakból se fogok leszállni, tehát ne akarj nekem parancsolgatni, mert rigtig itt maradok egész este. *kezeimet össze is fogom szépen magam előtt, majd rá is kérdezek, hogy mi a baja, de ahogy visszakérdez, már nyitnám a számat, hogy válaszoljak, de ekkor hallom meg a magyarázását és végül mégis csak, leszállok én az ablakból, kezeimmel védve magamat.*
- Na ide figyelj! Soha az életben nem akarnék olyan pasival kezdeni, mint te... és nem szoktam sűrűn inni és eszem ágában sincs levetkőzni pont te előtted! És! *itt ujjammal ismét megbököm mellkasát, de jó erősen, hogy biztosan érezze.* - Ami a legfontosabb, hogy van barátom, tehát nem érdekel más pasi, vetted? *jó lenne most már, hogyha normálisabban állna hozzám, mert ha még egy ilyen szöveget meghallok, egy pofon boldog tulajdonosa is lehet.*
- Aha, Gabriel... hát nem nézel ki éppen angyalnak. *khm... meg is köszörülöm a torkom, majd szépen hátat is fordítok neki, így könyökölök most már rá a párkányra és nézek ki a sötét éjszakába.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 5:21 pm

// Olvad Very Happy //

- Jogom van rá olyan csövesnek kinézni amilyennek akarok. * mondja dühösen Gabriel. Nem érti, hogy ez az idegen lány miért avatkozik bele ismeretlenül az ő életébe. Ha épp túllőni akarta volna magát, ahhoz sem volna semmi köze. Nem beszél a lánynak az anyagi helyzetéről, de amikor felül a párkányra, a szívbaj kerülgeti. Gingert viszont látszólag nem. *
- Nem kell lenéznem, hogy tudjam baromi magasan vagyunk, és nem szeretnék épp itt lenni amikor leesel. * fonja karba a kezét. Aztán mintha a lány is kezdene dühbe jönni, és Gabriel ezt némiképp elégtétellel észleli. Nehogy már csak ő legyen dühös, és ő érezze magát szarul! Kicsit önző ez a gondolat, de a mély bánatba süllyedt emberek gyakran gondolnak önzőségeket. Aztán jön a rúgás. Nem olyan nagy, nem olyan erős, de akkor is... *
- Áu! Hé! Jobban örülnél ha kilöknélek? * persze nem gondolja komolyan, de ez a rúgás azért most túlzás volt. Hát még amikor a lány végre leszáll, aminek félig meddig örül is, amíg nem indul meg felé legalább olyan lángoló szemekkel, mint a haja. *
- Hé... hééé. várjál már! * hátrál a lány elől, amikor az elkezdi bökdösni. * - Lenyugodnál, vöröske? * teszi védekezőleg maga elé a kezeit. * - Először is! Épp azt próbálom tisztázni, hogy ezeket baromira nem akarom, ugyanis az utóbbi időben olyan dolgok történtek velem, hogy valszeg nem árt előre tudatni az ilyeneket másokkal... áu, hagyd már abba! Jójójó, megértettem! * kpja el a lány kezét, de nem szorítja meg, csak finoman ellöki magától. * - Csak ne bökdöss már! * néhány pillanatig méregeti a lányt hunyorítva, aztán szólal csak meg. *
- Te meg nem vagy olyan kellemes társaság, mint egy pohár gin, Ginger. * szellemeskedik, majd nagy levegőt vesz, és sóhajt egyet. *
- Na jó, elismerem, talán baromi rosszul kezdtük az ismerkedést. * mondja. * - Bár egy szóval sem mondhatod, hogy te olyan nagyon igyekeztél pozitívnak tűnni! Elvetted a boromat! * szemmel láthatóan ez még mindig rosszul érinti lelkileg. * - De ha megígéred, hogy többet ez nem fordul elő, akkor megpróbálok én is kevésbé bunkó lenni. Amúgy meg hála az égnek ha van pasid... nem bírnék ki még egy percet sem egy szingli csaj közelében még egyszer... soha többé... * bámul maga elé sötéten, majd a korláthoz sétál, és nekitámaszkodik hátulról. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 5:33 pm

*Nem értem, hogy mi a jó abban, hogyha így néz ki, de ha neki ez tetszik. Vékonyka vállaimat is megvonom, jelezve nemtörődömségemet felé, de azért valamiért mégis csak zavar ez, magam se tudom, hogy miért, talán valamilyen szinten túl jó ember lennék? Áh, fenéket... a párbajnál se voltam az...*
- Nem fogok kiesni, nem kell előre örülnöd. *vigyorodom el, majd hamarosan jön is a rúgás, amely a személyemet ért sértés miatt történik, így hát megérdemli, nem is kicsit, tehát durcásan nézek is rá.*
- Még csak az kéne... *puffogok is cseppet, végül pedig leszállva a párkányról - na nem Gabriel örömére -, meg is indulok felé, igen csak szikrázó szemekkel és ahogy hallom az általános becézésem, most valahogy mosolyogni se tudok, jobbnak látom tisztázni azt, hogy én nem vagyok olyan lány, szóval felejtős vagyok...*
- Ha nem piszkálnál és sértegetnél folyton, akkor még talán le is nyugodnék. *jelentem ki morgolódva, tisztázva vele mindent, de amikor kezemet ellöki, csak összefűzöm magam előtt, el is lépve tőle, majd kijelentem a bemutatkozására, hogy a nevével ellentétben nem éppen egy angyallal beszélgetek.*
- Egy pohár gin? Pff... te aztán értesz a hasonlatokhoz. *forgatom meg picit a szemeimet is, miközben őt figyelgetem, de aztán végül próbál normálisabb lenni, legalábbis nekem úgy tűnik, mégse érzem azt, hogy nagyon vevő lennék a társaságára. *
- A bor... a bor, mindig csak erről tudsz beszélni? Ha annyira kellene, már rég kerítettél volna magadnak másikat. *nem igazán tud meghatni a hisztizésével, rosszabb, mint egy csaj, én nem vagyok ilyen, bár ez azért más tészta, engem sokszor fiúsnak ítélnek, bizonyára nem ok nélkül.*
- Én is örülök, hogy van, bele is döglenék, ha pont egy ilyen srác akarna rám mászni. *lépek is el tőle kissé, majd végül az egyik bagoly felé tekintek. Nincs mit küldenem senkinek, tehát csöndességbe burkolózom egy kis időre. Mégis mit kéne mondanom neki? Nem is ismerem, nem akar válaszolni a kérdéseimre se... szóval...*
- Egyébként Gabriel, mindig azt hiszed, hogy te vagy a világ közepe? *könyökölök végül oda mellé, mivel eddig nagyon úgy tűnt a szavaiból, hogy hatalmas egoval rendelkezik, hogy majd minden csaj rá akar mászni, tehát nah, ez annyira röhejes szerintem.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 5:47 pm

* Gabriel hol hüledezik, hol dühbe gurul, hol védekezik, hol kiakad, hol meg próbál normális lenni, de most egyik se megy neki, és igazából már nem is nagyon akarja. *
- Nem piszkállak és sértegetlek, hanem dühöngök! És igen a bor a bor és a bor, mert nekem igazán fontos volt az a nyamvadt üveg! Ugyan, mi a francot tudhatsz te arról amikor az embernek már nem marad semmije??? * fakad ki. * - Azt hiszed nekem az lenne a legfontosabb, hogy itt vedeljek naphosszat? Szívesebben lennék.... valakivel. * gondolja meg magát a mondat végén, mielőtt kimondaná Vixi nevét. Aztán Kim jut eszébe. * - Vagy valaki olyannal akivel egészen jól éreztem magam, mielőtt el nem csesztem... igazából... * gondolkodik el. * - Az is az alkohol miatt volt... * ahogy erre rájön, megfordul a korlát felé, és szinte magába roskadva bámul kifelé a tengerre. Jó pár perc elteltével szólal csak meg. *
- Nem te vagy az első aki ezt gondolja... * sóhajt fel. Majd benyúl a zsebébe és kivesz egy szál cigit, rágyújt, aztán a dobozt Ginger felé nyújtja, hogyha dohányzik esetleg, akkor vehet belőle nyugodtan. Aztán gyorsan elteszi, mielőtt még az is a tengerben végzi. Lassan kifújja a füstöt és felsóhajt. *
- Nem... tudod... állatira szar, hogy mindenki ezt hiszi róla,, amikor soha életemben nem voltam az... annyi pénzzel mint a szemét, jobban nélkülöztem mint bárki más... próbáltam kitűnni a tömegből, mint mindenki... ennyi volt a bűnöm... egykor... most már nem... * szív bele a cigibe, és mereven bámul előre a sötét, éjszakai égre. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime2012-02-29, 6:00 pm

*Picit olyan érzésem van, mintha egy elmebeteggel beszélgetnék és igen csak veszélyesnek is látom, már csak a reakciói miatt... Szerencsére azért nem tesz olyat ellenem, ami veszélybe keverne, így nézek rá nagy szemekkel, ahogy beszél tovább, most már meg se szólalok.*
- Valakivel? De akkor... miért nem keresed meg? *teszem fel a nagy kérdést, mivel igenis úgy érzem, hogy itt egy bizonyos emberről van szó, nem pedig egy szimpla társaságról, mert hát most is itt van, velem, de hát egyértelműen látszik, hogy mi ketten nem jövünk ki igazán, de nem is tudom, hogy akarok-e ezen változtatni, ez a Gabriel nem valami szimpatikus.*
- Látod? Itt is a tanulság... nem kéne ennyit innod. *jelentem ki határozottan, mivel saját szájából hallhatta az élet igazságát, itallal csak elrontja a dolgokat és talán mi is tök normálisan el tudnánk itt dumálni egymással, de így kb esély sincs rá, mert én se engedek és ő se igazán. Végül mellé lépek, így kérdezve rá valamit, de fejemet lágyan megrázom, nemet intve a cigaretta látványára, végül pedig hallgatni is kezdem a szavait.*
- Hát te tehetsz róla, hogy ezt hisszük, mert ezek szerint mások is vannak. Ahogy azzal jöttél, hogy levetkőznék előtted, aztán a csókkal és a szexel... nem is tudom, hogy mit vársz. Viszont úgy érzem, hogy nem én vagyok neked a megfelelő társaság, szóval én léptem is... *nem látom értelmét itt maradni, nem jövünk ki jól, majd talán legközelebb, így hát szépen meg is fordulok.*
- További romlott estét! *intek is neki még egyet és ez után nyugodt léptekkel hagyom el a bagolyházat, jó lesz visszatérni a szobámba vagy esetleg Tarkh-hoz...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bagolyház    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: