Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Bagolyház

Go down 
+22
Jasmine Miels
Slash Daniels
Elisaveta Varlock
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Raiden Carvex
Wera A. Flinders
Alinox Ingren
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Michelle Norton
Carolayn Natri
Luka Dubois
Gabriel Perez
Nathaniel Cornwlade
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Gabriel Farell
Ginger Rosenberg
Brian Valentine
Havasi Zoárd
Sideris Valbraith
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-11-15, 9:14 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18.//

*Nyilván elmondom, ami a szívemet nyomja, nekem eléggé érdekes a világképem, tehát nem meglepő a hozzáállásom sem, de mivel egyenlőre nem tudunk a helyzettel mit kezdeni, ezért tovább is lépek. Talán majd egyszer sikerül kiköszörülnie a csorbát, mit ejtett mikor nem vett engem észre.*
- Remélem. *zárom le ennyivel a témát, s hamarosan már állata felé téved tekintetem. A szituációból kiindulva hamar levonom a következtetést, hogy nem általános madár, sokkal inkább famulus, s érdeklődve figyelgetem, mert számomra szimpatikus, és úgy tűnik, én is az vagyok neki. Fel is nevetek hozzáfűzni valóján.*
- A legtöbben aranyosak, ha alszanak. *teszem hozzá egy mosollyal, de azért egy kérdést is megemlítek, ami az állatok bántalmazásával kapcsolatos, s hallom is a cseppet sem megnyugtató hozzáállást. Tulajdonképpen szerintem ez a madár is normális, semmit nem véthetett a gazdájának, ezért nem fogadom el a gondolatmenetét.*
- Szerintem jó fej a baglyod is. Nem kéne, hogy bántsd, nevelni kéne maximum. *említem meg saját elméletemet, de természetesen nem kötelező elfogadnia... csak jobb, ha megteszi. Ezek után el is fogadom segítségét, tehát már nyújtanám a levelet, de mint hallom, nekem kell megtanulni. Egy pillanatig gondolkodok, majd úgy döntök, hogy valóban igaza van, tehát egy bólintással egyezem bele, és húzom vissza a levelet. Felszólítására a madarakat kezdem el vizslatni, de mikor ajánlatot tesz, inkább elfogadom az övét, és figyelem, hogyan hívja ide. Ideje ezt is megjegyeznem. Mikor a lábát nyújtja a madár, már óvatosan, kissé esetlenül, de oda is köthetem a levelet, közben a tekintetem kezemről a madárra, madárról a lányra, lányról a kezemre kapva, s végül a címet is elsuttogom neki. Megdöbbent arcommal találkozhat a másik, mikor a kidobás kerül szóba, de végül némán fogom meg óvatosan a madarat, s nem hajítom el, hanem az ablakhoz lépve engedem el, hogy lezuhanjon, majd szárnyra kapva repüljön a címzetthez.*
- Nahát. Elég érdekes a menete. Nem akartam kihajítani, de féltem, hogy megcsíp, vagy karmol. *morfondírozom, s a következőkben már a lány bemutatkozását is hallhatom, mire biccentek neki egyet. Én jövök, ezzel tisztában vagyok, tehát kezemet is nyújtom feléje, mert ő ezt nem teszi meg.*
- Zaine. Cruoris. Elsős. *felelem én is röviden, s ha elfogadja a kézfogást, akkor meg is rázom erősebben mint várná, de nem durván. Érdekes ötletet vet fel, egyetlen pillanatig gondolkodom is rajta, majd elvigyorodva kezdek bólogatni.*
- Hát ha van valami jó étel, aminek az elkészítését esetleg megmutatod... *utalok finoman arra, hogy egyáltalán nem tudok főzni, de szeretem, ha ételt készítenek nekem, s a nagyteremben már nyilván jártam, tehát legszívesebben a konyhába mennék, amire a mondat is utal, de végső soron a lányt fogom követni, akárhová megy.*
- Egyébként, milyen a felsőbb évfolyam? Nagyon nehéz? Sok érdekességet tanultok? *pillatok rá menet közben, ha el is indulunk, mivel felajánlja, hogy nyugodtan kérdezhetek tőle, tehát meg is teszem. Miért ne? Úgy is lesz még kérdésem, de egyenlőre csak keveset, talán ő is szeretne érdeklődni.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-20, 9:23 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//

*Egész nap Carol után keresgélek, de nem járok sikerrel. Nap vége felé nyúzottan térek vissza a nyugati toronyba, de a szobámban sincs nyugtom. Fel-alá járkálok mivel már kiidegeltem az összes szobatársnőmet. Mivel nem szeretnék egy átkot kapni inkább fogok egy lapot és egy tolat majd elindulok a fellegtorony felé. Állataim inkább a szobában maradnak és lustálkodnak, mint hogy velem tartsanak. Gyors léptekkel haladok a kiszemelt célom felé és közben a kezembe lóbálom a kincset érő tárgyakat. Kaptam ma egy levelet a szüleimtől mely teljesen felforgatja a napomat. Nem tudom, hogy kellene feldolgozni ezt az üzenet. Épp ezért kerestem egész nap Carolt. Mivel nem találtam meg így nem tudom vele megosztani azt a tényt, hogy véglegesen csak egy gyermekük van a szüleimnek. Na igen azzal nincs baj, hogy kitagadnak, de ezek szerint meg lett a nővérem akit keresek vagyis... A lényeg, hogy nem tudom mi tévő legyek. Minden esetre az már tuti, hogy ki akarom deríteni az igazságot még ha fáj is. Lépcsőfokokat kettesével szedem így nem egyszer lépek rosszul. Ennek a „kedves kis trükknek” köszönhetően négyszer vagy ötször elesek mire felérek. A fehér hosszú ujjú fölsőmön keletkezik egy alig észre vehető kosz folt, mitől még jobb kedvem támad. Egyébként a egy farmer és egy régi sport cipő van rajtam. A toronyba keresek egy tiszta falfelület és várom az ihletet, ami nem jön.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-20, 10:01 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//


*Késő délután óta vagyok itt a bagolyházban, és boldogítom a szárnyas népséget. Jobb módját találtam Elton felkeresésének, minthogy mindenhol keresgéljem. Kapott tőlem egy üzenetet, amiben az áll, hogy este jöjjön a Bagolyházba, mert le kellene dumálni a következő Los Angeles-i utunkat, valamint osztozni kellene az eddigi bevételből. A kis üzletünkből eddig 900 dollár bevétel van ami már egész jónak minősül. Tehát úgy 3 órája itt fent fagyoskodok néhány sör társaságában, és pár üres üveg is hever már körülöttem. Nálam van még a gitárom, az erősítőm, és a szokásos Marlboro helyett most más anyag van a cigipapírba tekerve. Öltözékemet tekintve simán elmennék mesefigurának, állandóan szakadt farmert, pólót, és egy bőrdzsekit viselek, na meg a szétjárt tornacipőmet, és ez most sem változik. Kezdek türelmetlenné válni, amikor fura zajokat hallok a lépcsőkről.*
~Ez vagy valaki más lesz, vagy Elton, csak be van rúgva.~ *Maradok a helyemen, csak a vicces cigit oltom el, és teszem a dobozba, mert ilyen jó cuccot sosem dobok ki. Először egy vörös folt jelenik meg a félhomályban, ekkor biztos vagyok benne, hogy nem az én emberem van itt, hacsak nem lett belőle hirtelen homár. Szépen lassan egy lányka mászik fel a toronyba, elég fiatalnak tűnik, szerintem elsős. Elhalkul a zene, amíg előveszem ismét a cigit, rágyújtok, és megszólítom.*
-Van bele dohányod is? *Mutatok a kezében lévő papírra, közben szélesen vigyorgok. Számba véve a cigit folytatom a halk gitározást, fejemet lehajtva, hogy a fekete hajam a szemem fölé boruljon, és ügyelve, hogy ne essen ki a számból a jó kedv, faggatózok tovább.*
-Remélem nem zavartam meg a törzshelyedet, tényleg ideális hely egy kis.. lazulásra. *Ismét csak vigyorgok, valószínűleg a fű hatása, ami nem került eladásra. Ennyit azért én is megérdemle
k.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-20, 10:48 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//

*Egész napomat tökre tette egy levél a szüleimtől. Általában az emberek örülnek a szüleitől kapnak leveket és nem is rágják magukat azon, hogy mit válaszoljanak. Hát igen ez az átlag nálam az is csoda számba megy, hogy levelet kapok tőlük mivel az utolsó találkozásunk nem volt túl barátságos. Bár próbáltam békülő levelet írni áprilisba, amit el is küldtem, de valahogy csak most óhajtottak válaszolni. Egyértelmű, hogy a válasz levélben nem békülni akarnak, bár az kevésbé derül ki belőle, hogy van csak egy lányuk. Válasz annyira piszkálja a csőrömet, hogy elindulok a baglyok lakhelye felé. Bár levelem még nincs kész, de egy fikarcnyit sem, mikor odaérek úgyis megírom. Legalábbis ebben reménykedek, de mi mikor felérek a fellegtoronyba csalódottan veszek tudomást más ember társamról is. Nem, nem utálom az ember társaságot sőt keresem is általában. Sóhajtok egyet majd egy halk szia után egy szabad falrészhez megyek, hogy írhassak. A kérdésére elkerekedik a szeme és egy furcsa grimasszal fordulok felé.*
- Hát igazat megvallva nincs, de most nem is kell nekem. Miért?*teszem fel a naiv jó indulatos kérdésemet. Közben reménykedek, hogy csak az egészségem miatt kérdezte bár tudom jól a válasz főleg, hogy úgy vigyorog mint a tejbetök. Bár az pozitívum, hogy tartja a ritmust. Jobban szemügyre veszem a srácot és a környezetét.*
- De nagyon is zavarsz.*mondom kicsit túl játszva magam.*- Amúgy a madarakkal iszogatsz, mert az már az már tényleg zavarna egy kicsit, vagyis csak akkor ha nincs egy józan jószág, mivel kéne egy tollse... akarom mondani egy postaga.. vagyis na, hogy hívják őket?*bökök a madarak felé a fejemmel. Közben ismét visszafordulok a lapomhoz. De nagyon nem jön az ötlet.*
-Te mit írnál a szüleidnek ha nem tudod mi a szitu?* teszem fel a kérdés. Szépen szeretném megfogalmazni a mondatomat, de nem nagyon sikerül. Közben a gitár hangjáról eszembe jut az első hetem az iskolában mikor a hangszer barlangban hülyéskedtünk Carollal.*
-Mióta tudsz vele játszani ?*kérdezem immáron a gitárjára nézve. Majd fél perc múlva ismét a fehér lapomat nézem.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-20, 11:31 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//


*Miközben várom Eltont, gondoskodom a magam szórakoztatásáról. Folyamatosan ürítem a sörösüvegeket, szívom a zöldet, boldogítom a baglyokat a zenémmel. Az összegyűlt zsetont is átszámoltam párszor, hogy tutira annyi legyen, amennyinek kell lennie. Felcsillan a szemem, amikor zörejt hallok a csigalépcsőről, de a társam helyett csak egy vörös lány esik fel a torony tetejére. Egy tollat és egy papírt látok a kezében, a papírt még megértem, de toll minek? Rá is kérdezek, hogy van-e belevalója.*
-Hát tudod, csak úgy. Nem szoktak az emberek esténként papírral rohangászni, csak ha a zsebükben van némi töltelék is. *Talán felfogja valamennyire, hogy miről is beszélek, de látszik rajta az ártatlanság. Szerintem a vörös haj nem rejt sok vadságot és komolyságot maga alatt.*
-Mondanám, hogy sajnálom..de...*Be sem fejezem a mondatom, ki lehet találni a végét, inkább kortyolok néhányat helyette, majd folytatom.* -Nem hallod, hogy huhognak a zenére? Józan madár ilyet nem csinál. Egyébként a viccet félretéve ha inna a sörömből valamelyik madár, akkor nem itt fent lenne, hanem lent, a földön...*Beszívott vigyorom mostmár egy kis gonoszságot is sejtet. Gondolok itt a Colt 45-re, amit a vasárnapi utazásunk során szereztem be, de még Elton sem tud róla. Hiába, valamivel meg kell védeni magam a pálcák ellen...Egyébként elég fura szerzet ez a lány, össze vissza beszél, keveri a madarakat. Nem tudom eldönteni, hogy túl sokat szívtam, vagy túl keveset, vagy ő is hasonló problémákkal küszködik.*
-Bagolynak hívják őket.. Amúgy csak annyit írnék, hogy "Csá fater, áruld már el, hol a jó büdös francban vagy már 5 éve?"...Igen, bizonyára csak ennyi lenne. *Fogalmam sincs mi a problémája a szüleivel, ha valódi tanácsot várna, akkor kifejthette volna bővebben, de én nem fogok esedezni érte, ha segítségre szorul akkor csak rá jön, hogy több információra van szükségem.*
-Tudod, öt éve kezdődött az egész, szerelem volt első látásra. Azóta gitározok megállás nélkül. *Terelődik a téma a gitározásra, ami nincs ellenemre, mert szeretek elmélyedve beszélni a gitárokról, és mindenről, ami a gitárokkal kapcsolatos, hiszen elég jártas vagyok a témában.*
-Figyelj, hagyd azt a lapot a francba, inkább tekerjünk bele valamit. *Folyamatosan vigyorgok, mint egy hülye, egészen addig, amíg egy elmebeteg bagoly fel nem üti az egyik üres üveget, és nekem nem jön. Hirtelen felpattanok, és valami borzalmas hangot kiadva a gitáron, az összes bagoly szanaszét reked.*
-Ne akarjátok átkozottak, ne akarjátok.*Talán a sok sör és a fű az oka, de közrejátszhat a hirtelen megmozdulás is abban, hogy kicsit megszédülök, és visszaesek a korábbi helyemre. Az biztos, még egy ilyen madár akció, és megtanítom őket a szabadesés alapjaira..*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-21, 12:36 am

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//

*Az este folyamán úgy döntök, hogy levél írásra adom a buksimat, amit nem a szobámban végezek, hanem fent a fellegtoronyban. Legalábbis így gondolom ki miközben a torony felé igyekszem. Ám mikor odaérek kiderül, hogy társaságom is van. Kicsit gyanúsnak tűnik a fickó, mivel túlságosan is boldog. Nem igazán foglalkozok vele csak köszönök neki, majd rögvest keresem is a tökéletes helyet. Gyorsan megtalálom és alkotásba is kezdenék ha jönnének azok a „kedves” szavak. Sajna nem jönnek valószínűleg nyaraláson vannak, de helyettük más szavak megtalálnak engem.*
~Már csak ő hiányzott Elton után... Bár nem tűnik veszélyesnek.~*sóhajtok felé. Az egy dolog, hogy Hollandiában úton-útfélen lehet drogot kapni és az eladókat alig lehet lekoppintani, de hogy már itt is ilyen sok jó kedvű emberrel lehet találkozni az már kicsit sokk. De a végeredmény az, hogy beszélgetésbe csöppennek. *
-Hát ne is nem hinném. Hát nem, áh még fiatalkorúak és máris megrontod őket. Ejj ejj* játszom meg a megbotránkozó lányt és egy pár percig meg is feledkezem a valódi célomról.*-Agresszív hörcsög, amúgy szívesen segítek megfőzni őket vagy sütni.*ajánlom fel a segítségemet. Ismét a lapomhoz fordulok, de még mindig nem jön ihlet, így megkérdezem a másiktól hogy mit írna. Érdekes választ add, de amennyi kapaszkodott adtam meg annak pont megfelel. *
-Igen bagoly köszi. *köszönöm meg a segítségét majd hallgatom a zenetörténetét. Elmosolyodok egy kicsit, mivel akiket ismerek és tudom, hogy szeretnek zenélni velük is ez történt. Bólintok egyet a szavaira, hogy értem. A következő mondatára már morcosan nézek rá, nem adom fel. Vagy legalábbis nem hagyom, hogy elszívja a lapomat. Összehajtom a lapot és a zsebembe teszem a tollal együtt. Közben figyelem egy bagoly öngyilkossági kíséretét. Az ajkamba kell harapjak, hogy ne nevesek.*
-Vigyáz még a végén bajod esik vagy ami nagyobb kár a gitárodnak esik baja.*mondom vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-25, 4:06 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//


*Szerintem nem gondolta volna, hogy pont belém botlik itt a baglyok körül. Rendesen félreértem a papíros dolgot, mert kiderül, hogy levelet akar írni, micsoda pazarlás. Kínálgatom is, de nem hajlik a jóra, nem tudja mit hagy ki..*
-Nem kell a színészkedés, téged pont nem érdekel az, hogy mi történik ezekkel a madarakkal, jól mondom? *Emelem fel kérdően a bal szemöldököm, melyen egy piercing is díszeleg. A következő megjegyzésére csak megrázom a fejem.*
-Fura vagy. *Mondom neki, arcomat teljes komolyságba burkolva, úgy döntök, kicsit ki kéne hozni a sodrából, de majd csak a későbbiekben. Egyelőre fel kell dolgoznom, hogy kivel is van dolgom, mert elég érdekes a stílusa. Kifakadok az apámmal kapcsolatban, de szerencsére időben visszafogom magam, mielőtt részletesebben elkezdenék mesélni. Felajánlok egy lehetőséget neki, hogy ne pazarolja el levélírásra azt lapot, hanem áldozza fel nemes cél érdekében, de még mindig hajthatatlan. További meggyőzési kísérletemet egy bagoly ámokfutása töri meg, amivel eléggé fel is hergel, nem bírom ki kiabálás nélkül.*
-He-He, viccnek is rossz... Inkább nekik fog bajuk esni, ha ezt folytatják! *Befejezem a dühöngést, mielőtt kirántanám a stukkert, majd érdeklődök a lány felől.*
-Amúgy hogy hívnak? *Kérdezem mostanra már higgadtan, és remélhetőleg választ is kapo
k.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-26, 12:05 am

//Már bocsánat, de Ashi: az életre keltő búbáj csak szobrokat és lovagi páncélokat éleszt újra, semmiféle dínót, ez le van írva a "Varázslatok, amiket ismerhettek" részhez, Slash: neked pedig ahogy mondtam, a Msyterioban nem használhattok se pisztolyt, se puskát, semmiféle lőfegyvert! Az utolsó 3 hsz törlésre kerül, nem érdekel, hogy mást is írtatok bele, ilyen jellegű hibákat többé nem szeretnék látni! Semmiféle dinó nem kel életre, és lövöldözni se fog senki! Nem szeretnék további írreális játékokat olvasni és ilyen marhaságokat játékokba beírni, mert annak következménye lesz a jövőben, tehát ha vmiben nem vagytok biztosak, akkor admintól kérdezzetek! Tehát a hsz-ek törlésre kerültek, további jó játékot, reálisan, ésszerű keretek között! És máskor figyeljetek oda! //
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-26, 3:48 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//

*Este felé levél írásra adom a buksimat, amint természetesen a baglyok közt akarok kivitelezni. Kissé zaklatott vagyok a kapott levél miatt és meg szeretném tudni, hogy is értetik a szüleim a dolgokat. Pechemre fent már van egy másik ember lény, kivel el is kezdünk beszélgetni. Mindenféle kéne fel akarja használni lapomat nemes célra, avagy el akarja szívni. Nem igazán díjazom főleg, hogy most nagyon is meg kell tudnom mire gondolnak a szüleim. A beszélgetés valamicske szinte jobb kedve derít olykor-olykor elmosolygok is, de még mindig azon jár a fejem mit is írjak nekik.*
-Ha színészkednék akkor nem vennéd észre hidd el. Amúgy abban tényleg igazad van, hogy kivételesen nem nagyon érdekelnek a postagalambok...*mormolom és közben a fal felé fordulok és írásba szeretnék fogni csak nem tudom, hogy is kezdjem. Megjegyzésére csak sóhajtok egyet, nem ő az első aki így látja.*
-Te lennék a furcsa ha nem jegyezted volna meg..*mondom kicsit egykedvűen. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sok ember tart furcsának már csak a viselkedésem miatt is ehhez pluszban hozzá jön a kinézetem és kész is az előítélet. Most már megtanultam nem fent akadni az ilyenen. Egy pár perc múlva felteszek egy egyszerű kérdést mire egy elég furcsa választ kapok. Csak felvonom az egyik szemöldökömet és sóhajtok egyet. Valószínűleg nincs valami rózsás családi háttere. Épp jókor fordulok a másik. Egy tollseprű alacsony repülésben felporít egy sörös üveget. A fiú reakcióján elmosolyogok és egy kis csipkelődéses meg jegyzést is elejtek melynek következménye, hogy a mások rámordul. Vigyorgok és feladom a levél írást. A tolat és a papír a farmer zsebembe teszem. Hátal a falnak dőlök és a másikat figyelem.*
-Angel.*k1is szünetet tartok majd hozzá teszem*- Ashi Angel. Inflatus ház jeles tagja. Na és a gitárosnak mi a becses neve?*teszem fel a kérdést „icpicit” túl udvariasan. Vagyis hozzám képesen túl udvariasan. Közben közelebb lépek és kezet is nyújtok. Gondolkozva nézek ki az ablakon ahonnan a csillagok néznek vissza rám. Hátrálok egy kicsit a falig. Hanyagul neki dőlök és egy lábamat a másol elé teszem, majd összefonom a karomat magam előtt. Mit ne mondja nem egy nőies beállás, de kényelemes.*
-Miért vagy itt? Vagyis tudom, hogy nem rám tartozik, de nem nézel ki úgy mintha madár lessen lennél. Főleg nem piával.*Azt már meg sem merem neki említeni, hogy beszívva még jobban nem nézem ki belőle. Kékeszöld bogaraim a srácról a madarak felé terelődik. Ekkor az egyik füles bagoly ismét meg próbálkozik a sör ellopásával. A terv kudarcba fullad mert egy másik madár meg zavarja. Éles huhogás lepi el a helyet.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2012-12-30, 10:46 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//


*Nem hagy bennem nyomot a társaság, de azért jobb, mint a baglyok huhogását hallgatni egész este, és ha nem jön el a spanom, akkor lesz aki lekísérjen ebben az állapotomban. Na mindenesetre próbálok mögé látni, és kifordítani a szavait, amiket beszívva nehezen értek meg, főleg, hogy inkább a pengetésre koncentrálok.*
-Mit tudsz te arról, hogy mit vennék észre, és mit nem.. Egyébként még mindig baglyok. *Javítom ki ismét, nem hiszem el, hogy ilyen nehéz megkülönböztetni a két állatot. Abban hasonlítanak, hogy madarak, és "postások", de sosem értettem, hogyan képesek felfogni, hogy hova kell vinniük a levelet. Itt még el tudom képzelni, a mágia világában, de az egyszerű emberek galambjai számomra rejtélyek maradnak. A levélírásban sikerül megzavarnom, és úgy tűnik, hogy egy gyenge pontját is megtaláltam, legalábbis ezt vonom le az arcából, amire néha azért felpillantok. Hirtelen komolysága nem hat meg, főleg azért, mert időm sincs rá egy elég érdekes kérdés miatt, ami csak felébreszt bennem néhány dolgot, de sikerül visszafojtani, és a támadó szárnyasoknak sem örülök túlzottan. Kíváncsi vagyok, hogy kinek állok az útjában, ami a levélírást illeti.*
-A gitárosnak igazi gitáros neve van. Slash Daniels. *Mutatkozom be én is, de én nem árulom el, hogy szintén Inflás vagyok. A kézfogáshoz nem állok fel, nem tesz jót a hirtelen megmozdulás ebben az illuminált állapotban. Kérdése után pár pillanatot tétovázok, hogy elmondjam-e neki a várakozásom valódi okát.*
-Tudod, a haveromat várom, Eltont. Nem láttad, miközben jöttél fel? Remélem hamarosan megérkezik. *Ennyi még belefér, de azt már nem fogom az orrára kötni, hogy mi dolgom Dixonnal, az már üzlet, és magánügy. Az egyre rakoncátlanabb baglyok is kezdenek jobban felbosszantani, minek eredménye egy a baglyok irányába repülő sörösüveg. Ha szerencséjük van, akkor nem találok el egyet sem, csak a szilánkok szóródnak szanaszét.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-04, 12:41 pm

// NRT: Jasmine és Caleb 2012.12.24. //


* Jó most újra feszültségmentesen ugratni egymást, elbeszélgetni akár a bálokról akár az új tanerőkről mivel emlékszem még volt, hogy találkozásaink csúf összeszólalkozásokban végződtek, valahogy a múlt mindig éket vert közénk, persze nem azok a csodálatos pillanatok, percek s napok miket együtt töltöttünk hanem nem várt terhességem, a baba ki Rómában fogant meg élményekkel teli utazásunk során, nem utolsó sorban pedig családja ki talán a mai napig nem tud sem rólam sem pedig a magzatról de talán ez így van rendjén, hisz nem Calebhez való vagyok, nem vagyok aranyvérű. Az idő mindenre megoldást nyújtott hisz úgy hiszem - s ez be is igazolódik a fiú szavai alapján -, számíthatok rá ha úgy érzem másodjára sem boldogulok egy-egy anyaggal és ez valamelyest megnyugtat.*
- Tudom.* mosolyodom el, jól érzéssel tölt el ez az egész hisz jószerint egymagam vagyok ebben a nagy világban mi olykor csúf és nehézségekkel teli, egy jó barátra aki talán több is még mindig szükség van. Nem ártana ha az italozás nem ártanameg ezért is vetem fel a sütizést mit Caleb sem utasít el, ezért magam válogatom össze az édességes asztalon a különféle sütiket de ahogy visszasétálok a fiúhoz látom az oly ismerős méricskélős pillantását mitől zavarba jövök, mi ugyan pozitív jellegű de mégis csak pironkodásra késztet. Szavaihoz nem is tudok mit hozzáfűzni, csak felkapok egy édességet és felé tartom, de úgy tűnik lányos zavaromban elvétem s nem ízléséhez méltót ragadok meg.*
- Látod már ezeket a sütiket is összekavarom miattad.* a rumosat ragadom meg és szépen ajkaihoz teszem ami már inkább kedvére való,magam is elfogyasztok párat majd pedig pezsgővel öblítjük. A bál tánccal jár én pedig szívesen keringenék egyet, kedves a fiútól, hogy annak ellenére, hogy ő nem érez kedvet hozzá mégis táncba visz így hát ezt meg is jegyzem miközben belé karolva a táncparkettre sétálunk.*
- De emlékszem... azóta sem volt részem hasonló utazásban.* döntöm kissé oldalra a fejem miközben azt a bizonyos Római utat említem fel, hisz az út drága volt mit ő állt s tényleg egész végig azon volt, hogy kedvemre tegyen és ez sikerült is. Lassan, ritmusra keringünk bejárva az egész táncteret, néha még meg is leszek pörgetve mire felnevetek, régen ez biztosan gondot okozott volna de mára jól veszem ezt az aprócska akadályt.*
- Köszi! Kénytelen voltam megtanulni legalább az alapokat, hogy ne áruljak petrezselymet. Annyira esetlen voltam, hogy az már cinkes volt...* vissza se szeretnék gondolni rá hisz jó párszor tapostam le a fiúk lábát, ütköztem nekik és hasonlók, így pedig ki kért volna fel egy következő alkalommal? Senki, bár a tudatlanok megtették...
A szám végeztével lassulunk, egy mosollyal köszönöm meg a táncot s lesétálunk vissza az asztalokhoz. Régi motorosok vagyunk az Exortusos fiúval így úgy gondolom, hogy semmi újdonság nem érhet itt már minket, ezért felvetem a távozás lehetőségét, már ha velem töltene még egy kis időt bálon kívül, hisz gyerek még az idő.*
- Mindegy csak el innen.* pillantok vissza vállam felett egy vigyor közepedte ahogy az asztalhoz sétálok újabb italokat magamhoz véve. Nem vágyom én kifejezetten sehova így mikor visszatérek és átadom a poharat aprót bólintok a fiú szavaira.*
- Tökéletes. Rég jártam fent...bár nem hiszem, hogy változott volna ott bármi is.* kortyolok italomba mi szép lassan el is fogy, így a poharat letéve már a Mysteriora is gondolok, hogy legközelebb már ott pillanthassak fel erre a magas férfira.*
- Felfelé. Bár arra már nem vállalkozom, hogy ezekben feltipegjek oda.* Caleb vállába kapaszkodva leveszem magamról az egyik majd a másik magassarkú cipellőm, elég volt belőlük mára tehát szépen egyik kezembe fogva indulok el a lépcsők felé, hol szoknyámba is belecsípek megemelve az elejét.
Ahogy felérkezünk a hűs éjszakai levegő belekap az arcom körüli tincsekbe megtáncoltatva azokat ahogy rajtam is végigszánkáz mire a hideg is kiráz.*
- Picit hűvösebb van itt.* jegyzem meg cipellőimet lóbálva miközben kissé hátrasétálok és egy számomra tetszetős helyen állok meg. Szépen le is rakom terhem s vetek egy pillantást Calebre de aztán a táj felé fordulok min barnaságaim szép lassan végig is siklik. Mystral fényei aprócska pontot képeznek innen mik olykor pislákolnak, ehhez társul a hullámzó tenger jól ismert hangja ahogy a kastélyhoz csapódik, annyira ismerős ez az egész hogy nem is tudom hogy tudnék már e nélkül élni.*
- Ideköltöztem Mystralba... ha végeztem az iskolával itt fogok élni míg az élet el nem sodor másfelé. Nem tudom még mihez kezdek majd...* szólalok meg halkan a látványban gyönyörködve de szavaim végeztével lassan felé fordulok, Spanyolországhoz már nem köt semmi, sosem szerettem ott élni ezt ő is tudja, így talán nem is meglepő, hogy itt vertem gyökeret, itt kezdtem el valójában élni tehát szívemhez tényleges közel áll ez a kis város.*
- Nem is tudom miért mondom most ezt neked...* rázom meg picit fejem s időközben összefűzött ujjaimra pillantok le.* - Talán csak tudatni szeretném, hogy itt leszek a jövőben, tudom, hogy te visszatérsz Kanadába és eleget teszel kötelességeidnek.* egyenlőre elképzelhetetlen számomra a tudat, hogy nem lesz itt a közelben s bár a mágiának köszönhetően egy szempillantás alatt utazhatunk a világban, azért ez más lesz...*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Bagolyház    - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-04, 9:13 pm

// NRT: Jasmine és Caleb - 2012.12.24 //


*Azért jó látni, hogy még mindig ilyen hatással vagyok erre a gyönyörűségre, hogy miattam szépen el is pirul. Ahogy Jast ismerem, nem váltja ki mindenki ezt belőle, biztos vagyok benne, hogy válogatós, mint ahogy régen is az volt. Érdekes visszagondolni az első találkozásunkra, amikor a vízesés felé mentünk, na de mindegy, most ezt a gondolatot inkább elhessegetem a fejemből és már el is vigyorodom a sütis dolgon.*
- A másikat is szeretem, de most a rumosat kívántam, te ezt nem tudhattad. *pillantok is bele azokba a csodás, barna szemekbe, majd miután elegendőt fogyasztottunk, ideje rátérni a táncra, így a táncparketten folytatjuk az estét, de a Rómás visszaemlékezés most meglep, én nem céloztam erre vagy legalábbis nem akartam.*
- Hát izé... örülök, hogy tetszett. *félszeg mosoly, ennél több most nem megy. Picit érdekes ez a beszélgetés, még mindig közel állunk egymáshoz, de már néha nem is tudom, hogy hova kellene pakolnom ezt a lányt. A zene viszont kellemes, a lábunk is visz minket, így dícsérem hát meg a másikat, mivel láthatóan sokat fejlődött, tényleg kellemes most már vele táncolni, nincs meg az az idegesítő dolog, hogy a lábamra lép minden ötödik másodpercben. Na jó, aranyos volt, de ezt a világért se ismerném ám be. Viszont ez az egy tánc most elég volt, így nemsokára a távozás mellett döntünk, így jutunk vissza a Mysterioba, majd a bagolyház lesz a következő állomásunk, de előtte még a lány megszabadul a felesleges, zavaró tényezőktől, belém kapaszkodva idő közben.*
- Azt hittem már, hogy arra célzol, cipeljelek fel. *vigyorgok is mellé egy sort, mert lehet, hogy képes lettem volna megviccelni azzal, hogy egy bűbáj segítségével emelem fel és viszem fel, egészen a bagolyházig. Na de erre most nem kerül sor, tehát fel tudunk caplatni egymás mellett a toronyig, hol mindketten megérezzük ám a hűs szelet.*
- Hát így mezítláb nem csodálom, legalább itt vedd fel a cipődet, mert meg fogsz fázni. Amúgy ha gondolod, segíthetek a hideg ellen. *itt esik le, hogy esetleg félreérthető a szavam, tehát már elő is veszem pálcámat, azzal mutatok a lány testére. * - Aestus! Így már jobb lesz. *mosolygok tovább kedvesen, tehát remélhetőleg már nem fog fázni és tovább gyönyörködhetünk a tájban. Viszont Jasmine ismét megszólal és amit mesél, az igen csak meglep, ez látszik is rajtam, tehát miközben a párkánynak támaszkodom, fejemmel felé fordulva figyelem őt kíváncsian.*
- Ha ez vígasztal, én se tudom pontosan mi lesz még a jövőben. A szakom elvégzése után biztosan okosabb leszek, neked is van még időd. *bíztatom is kedvesen, de további szavak hagyják el ajkát, amelyek még jobban felkeltik az érdeklődésemet. Nem is igazán tudok mit mondani, csak lassan a puha pofi felé nyúlok, amin végig is simítok.*
- Eddig is nagyon jól megvoltál nélkülem Jas, ez után se lesz probléma. Amúgy is, még két évig biztosan itt leszek. Miért ragaszkodsz hozzám még mindig ennyire? Nem érzed úgy, hogy el kellene engedned és más férfinak is esélyt adni? *kérdezem is tőle kedvesen, picit se bántóan, mivel nem annak szánom. Szeretném, hogyha jól érezné magát, ha valaki boldoggá tudná tenni és nem hiszem, hogy az én vagyok, egy olyan szemét alak, aki arra kényszerítette azt, akit szeret, hogy ölje meg azt a kicsinyke lényt, amelyben mindkettejük benne van. Nem, én nem érdemlem meg őt, ez biztos.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 3:50 am

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.// 

*Este felé egy rejtélyt szeretnék fényt deríteni egy válaszlevéllel. Az ötlet egészen addig zseniális meddig el érek a célomig, a bagolyházig. A szárnyas jószágok termében szóba egyedek egy sráccal. Morgós hangulatom, ellenére egypár szaván el-elmosolyodok, de nem haladok a levélírással. Egyszer kétszer megbotlik a nyelvem a bagoly szón és így keletkeznek postagalambok, tollsöprűk stb. Sokadszorra is kijavít, de ha nem lenne ez neki el, a színészi képességeimet is kétségbe vonja. Mordulok egyet és ismét a papírfecnire téved a tekintetem. Sóhajtok egyet és próbálkozok valami értelmes mondatot lefirkantani, sajna még mindig nem jön semmi ihlet és a társaságom sem segít a levélírásban bár az igaz, hogy nem fejtem ki neki a véleményemet. A végén madarakat kezdem elnézegetni és zsebembe teszem a tollat és a papírt, mintsem törődve a srác ne egyedi papír felhasználási céljairól. Ránézve sajnálatos módon nem díjazom az ilyen szokásokat. A beszélgetés folyamán a bemutatózásra is sorkelül. Amit egy kézfogás is követ majd hátrább lépek egypár lépésnyit. Így folytatjuk a társalgást. Amikor meg tud, hogy miért is vár vagyis kire is vár egy pillanatra megfagy az ereimbe a vér a név hallatán. Nyelek egyet és rögvest rá is vágom a választ.*
-Nem! És nem is szeretnék vele találkozni...!*jelentem ki éleshangon kicsit tétován, de nem azért dacosan nézek. Talán a másiknak még furább ehetek, de nem érdeke.*
~Ennél jobb nagy nem is lehetne! Esküszöm reggel a levél most meg az a tény, hogy lehet, hogy összefutok Dixonnal.~*ránézek a srácra és csak a kellő információt fogom most begyűjteni, utána már megyek is el.*
-És elvileg mikor jön?*kérdezem valami barátságosabb hangon. Ha már elvileg itt kell lennie akkor nagyon gyorsan eltűzök innen.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 12:23 pm

// NRT: Jasmine és Caleb 2012.12.24. //

* Nem igazán emlékszem arra vissza, hogy valaha is zavarba hoztam volna ezt a fiút, de most úgy tűnik megtettem ahogy Rómára célozva ismerem el, hogy mindig is figyelmes volt, velem szemben mindenképp. Hogy aztán mással is e azt nem tudom, minden esetre kapok egy kedves elismerést tánctudásom illetően s amikor a zene elhalkul mi távozunk, nem csak a parkettről hanem az egész bálról s célba vesszük a Fellegtornyot. Ám itt már nem áll szándékomban körömcipőben mászkálni, nem a stílusom ezt jól tudjuk na meg annyira nem biztos a menésem benne, hogy lépcső hegyeket is megtegyek bennük, így megkapaszkodva a fiúba veszem le őket.*
- Ó még mit nem!* nevetek fel szavaira.* - Távol áll tőlem az ilyen kicsinyes, női praktika.* nem vagyok egy csábító és nem is igazán használom tudatosan ezeket a dolgokat azért, hogy a karjai közé kerüljek.* - Van nekem két, szép lábam.* be is bizonyítom, így szép lassan felsétálunk a bagolyházba hol azért már jóval hűvösebb van az éjszakai levegőnek hála, tény és való, hogy lábikóim egyre csak hűlnek de én leginkább fölül fázom hisz vállaim csupaszon vannak. A kétértelmű megjegyzésnél Calebre pillantok kissé felvonva a szemöldököm, tagadhatatlanul kíváncsivá tett, hogy ezt miképp képzeli de ahogy előkerül a pálca pillantásom arra siklik s remélhetőleg úgy tudom ezt megköszönni, hogy a csalódottság nem érződik ki hangomból.*
- Kössz!* sétálok is picit hátrébb hol a tájban gyönyörködve szólalok meg mielőtt még néma csendben töltenénk itt a perceket. Nem tudom még mihez kezdek majd pedig szerintem már illene körvonalazódnia a tervnek, de amint hallom még ő sem tudja mit csinál majd bár azért neki ott a családi vállalkozás.*
- Van, igazad van de azért jó lenne már legalább valami elképzelés ami egyenlőre nincs.* sóhajtok fel s tovább fűzöm kis idővel szavaim bár nem tudom miért teszem ezt, de kétségtelen, hogy vegyes érzések keringenek bennem a jövőt tekintve melyből én továbbra sem zárom ki a fiút. Ahogy megsimítja arcomat úgy tekintek fel rá barnaságaimmal zöld szemeibe nézve, akkor is így teszek mikor a kijelentés elhangzik akár csak a kérdések, de ezúttal nem érvényes a némaság beleegyezés mondás, hisz nem, nem voltam el nélküle.*
- Azért mert megpróbáltam élni és továbblépni az még nem jelenti azt, hogy sikerült is, lehet, hogy úgy tűnt ez sikerült de...* emelem fel kezem s fogom meg arcomat érintő kezét mit leeresztek kettőnk közé. Szükségem volt a törődésre, pár kellemes órára ezért sodródtam Nath karjaiba, de ez nem változtatott semmin, sőt még inkább tudatosult bennem, hogy Caleb még bennem él.*
- Szeretnéd ha elengednélek? Ha nem gondolnék rád egyből amint valami ismerős helyzet áll elő?* tudom, hogy ez nem az ő válaszán fog múlni de legalább megtudom, hogy ő mit gondol. Közelebb lépek hozzá kezét is eleresztve, hogy aztán finoman megpihentessem kacsóm erős mellkasán, melyet még így a ruha felett is érzek.*
- Mit szólnál, ha...* ejtem ki lassan, halkan a szavakat amint lábujjhegyre emelkedem s ajkaimmal az övé felé közelítek. Sosem kezdeményeztem, mindig is azt vártam, hogy engem csókoljanak meg így ez a lépés meglepő lehet a fiúnak, de nem tudok mit tenni, annyira kívánom édes ajkait, hogy merészen közelítek felé s ha nem taszít el, nem állít le akkor bizony puha ajkaim az övéhez simulnak. Mindig is féltem, tartottam az elutasítástól, de úgy érzem felnőttem már ahhoz, hogy kezelni tudjam ha ez megtörténik.*

Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Bagolyház    - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 2:20 pm

// NRT: Jasmine és Caleb - 2012.12.24 //


*Egy picit se bánom, hogy magunk mögött hagytuk a bált és így a többi diákot is, jó lesz egy picit kettesben maradni, rég volt már ilyen. Remélem, hogy nem fullad negatívba ez a találkozásunk, néha képesek vagyunk nagyot alkotni, akármennyire is nőttünk már fel, néha a gyerekes viselkedés megmarad. Ahogy viszont az aulában vagyunk, Jasmine már a cipőjével bajlódik, én pedig egy kis megjegyzést teszek, és magam is halkan felnevetek ám. *
- Hát persze, tudom, hogy te nem vagy ilyen. *azért néha nem bánom az ilyen női praktikákat, de ezt most meghagyom magamnak, hiszen biztosan megvicceltem volna kicsikét a lányt, hogyha ez lett volna a kérése. Felérve a toronyba viszont azonnal megcsap minket a hűvös, esti szél, így tekintek a lányka felé és bár magamhoz is vonhatnám, mégse teszem, nem merem, így csak egy egyszerű varázslatot végzek el rajta, melynek hála teste felmelegszik és egy órán át nem fogja érezni a hideget. Szerencsére én nem fázom, tehát nekem tökéletesen megfelel még így a hőmérséklet, a pálca meg nálam, hogyha esetleg meggondolnám magam. A beszélgetés viszont folytatódik, így említjük meg a jövőt, hála a lánynak, majd pedig ez után egy kicsit másabb téma következik. Igazából reméltem, hogy elkerülhetjük ezt, de nem, a lány tesz róla, hogy ne szabaduljunk múltunktól, én pedig egyre nehezebben tudom kezelni az ilyen szituációkat, pedig muszáj lenne most már megtanulnom, így hát kezem puha arcához ér, majd megpróbálok mindent a legjobban megfogalmazni, ami bennem van, de a válasz, ismét csodálkozásra késztet.*
- Nem értem, miért nem, hiszen oly rég volt és nem én vagyok itt a legjobb pasi. *vigyorodom is el nagyokosan, mintha én el tudtam volna őt felejteni és nem jutna eszembe időről időre, bizonyos szituációkban. Na de kezemhez ér, amit el is vesz arcától, én pedig kíváncsian figyelem, hogy mit is szeretne, de a kérdése, bizony nem tudom, hogy mit kéne rá felelnem. Egyértelműen nem lenne a válaszom, de nem láncolhatom tovább magamhoz, így fordítom el lassan a fejem.*
- Nem tudom, hogy mit szeretnék, Jasmine. *ismerem is be picit félszegen, mert tényleg nem vagyok képes én se kezelni a kettőnk dolgát, de azért zöld szemeim lassan visszatalálnak hozzá, ahogy keze mellkasomhoz kerül, én pedig megsemmisülve, szinte sóbálvánnyá dermedve állok előtte, elhallgatva, résnyire nyitott ajkakkal, nagy szemekkel. Nem volt régóta ilyesmire példa, hogy valaki ilyen szinten kezdeményezzen, és az a baj, hogy amíg mást simán eltolnék - már ha akarnék persze -, most nem tudom ezt megtenni, képtelen vagyok rá, így a puha ajkak érinthetik enyémeket, és halk sóhajjal egy kis levegő is jut Jas testébe tőlem, de ennyi, kész, nem megy tovább ez az egész, szemeim lehunyom, kezeimmel pedig magamhoz vonom a másikat, hogy erős kezeimmel ölelhessem csodás derekát és végül nyelvemnek is engedjek egy kis játszadozást. Nem tapizom le, nem teszek semmi mást, csak hosszan csókolom őt, édesen becézgetve puha ajkát, majd végül hosszú hajtincsein is végigsimítok, annyira rég érezhettem már.*
- Ez nem volt jó ötlet. *suttogom ajka elé a csók után, majd homlokom a lányénak döntöm, úgy mosolygok le rá és jöhet még egy kis cirógatás a puha pofira is, de másik kezemmel még mindig derekát fogom.*
- Mit csináljak veled, te lány? *kérdezem most már vigyorogva, majd szépen magamhoz vonom, buksimat pedig vállára fektetem. Nem tudom, hogy mi tévő legyek, tényleg, teljes a tanácstalanság.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 4:07 pm

// NRT: Jasmine és Caleb 2012.12.24. //

* Ismer, tehát tudja, hogy ezek a női turpisságok távol állnak tőlem, néha persze kapóra jön ha valamit nagyon akarok, de túl számítónak tartom ezt a viselkedést így eszemben sem volt arra célozni, hogy vigyen fel a toronyba.*
- Helyes!*maximum egyszer meglepetésként éri ha galád módon mégis csak e képen akarnám érvényesíteni óhajom, sóhajom na de most szépen fel is sétálunk a toronyba hol a hűs levegő egyből átjárja testem, nem éppen vagyok túlöltözve tehát mikor Caleb segítségét ajánlja kíváncsian tekintek rá, hogy ezt miként is képzeli de végül a varázsige mellett dönt mi a célnak tökéletesen megfelel. Innen fentről mindig is szép látványt nyújtott a táj így ebben gyönyörködve kezdünk beszélgetni a jövőről hogy aztán hála nekem visszakanyarodjunk a múlthoz, kettőnkhöz. Nem feledtem azóta sem s bár próbáltam elszakadni tőle erőnek erejével azt hiszem ezt magam sem akarhattam nagyon mert nem sikerült s mindez rég volt már.*
- Kinek a pap kinek a papné... Az vagy, ezt magad is tudod.* mosolyodom el szélesen, most szerintem csak nem akar nagyképű lenni de mindez nem is fontos, ha ő másnak nem is nekem még lehet főnyeremény. Érintésére röviden lehunyom szemem de aztán kis kezemmel megfogom övét s közelebb lépek hozzá, bár nem látszik de tartok attól, hogy válasza negatív lesz, hogy azt akarja felejtsem el és hagyjam őt békén a jövőben, mit megtennék hisz nem áll szándékomban ráerőltetni magam, azt egyszer már megtettem mégis kezem mellkasára kerül és nem hátrálok. Nem baj ha nem tudja, én sem vagyok biztos abban, hogy ezt a vékony cérnaszálon függő, végre valahára hánytorgatástól mentes kapcsolatunkat megint labilissá tegyük, mégis kockáztatva mindezt közelítek a ledermedt fiúhoz ajkaimmal s óvatosan csókolom meg behunyt pilláimmal. Az, hogy nem utasít el valamelyest felbátorít és választ ad arra, hogy talán még mindig érez ő is irántam, kezeimmel átölelem nyakánál ahogy magához von s ajkaimat kissé szétnyitva engedek a hosszú csóknak mi oly rég csattant már el köztünk. Érzem, hogy erre vártam, vágytam s erre volt szükségem, kipirult arccal tekintek fel zöld szemeibe ahogy csókunk véget s mosolyodom el suttogó szavain.*
- Meglehet...de nem bánom. Ez nekem mindent megér.* felelem halkan ahogy homlokunk összeér s beszívhatom ismerős illatát egy kicsinyke mosoly közepedte.*
- Ne harcoljunk...* bújok hozzá, fejemet mellkasán pihentetve meg.* - Miért ne lehetnénk újra egy pár ha ennyi idő után sem hidegültünk el egymástól? Ami megtörtént, megtörtént változtatni nem tudunk rajta csak tanulni belőle. Fiatalok és makacsok voltunk Caleb... nem azért szakítottunk mert nem szerettük egymást s talán ezért is vagyunk most megint itt...* húzódom el tőle hogy felnézhessek azokba az ismerős szemekbe. Mentségemre legyen, hogy nem akarok a lelkére beszélni csupán már másként látom az akkori helyzetünket mi másként is alakulhatott volna ha nem vagyunk mind a ketten önfejűek. Persze csak feltételezés, hogy ő is hasonlóan érez, de ismerem már annyira, hogy helyre tegyen ha valójában ez máshogy van.*
- Szóval most azt csinálsz velem amit akarsz.* mosolyodom el szélesen, hogy lássa én minkét lehetőséget elfogadom, így vagy úgy de legalább pontot teszünk ennek a lehetetlen állapotnak a végére.*

Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Bagolyház    - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-07, 12:18 am

// NRT: Jasmine és Caleb - 2012.12.24 //


*Nem is tudom, hogy miért hittem azt, hogy meg fogom úszni a "mi" témát, hogyha Jas-el beszélgetek. Eddig minden annyira kellemesen telt, most pedig, hirtelen kezdem azt érezni, hogy Jas irányít, én pedig csak sodródom utána, nem tudva megállni és talán nem is akarok. Halkan sóhajtok fel arra, hogy még mindig ennyire jó pasinak tart, tényleg már nem tudok mi mást mondani és inkább csak figyelem, hogyan is közelít hozzám. Tudom, már most tisztában vagyok vele, hogy mire készül és arra is, hogy nem fogom visszautasítani, mivel én is régóta vágyom arra, hogy ismét megcsókolhassam ezeket a puha ajkakat, hogy hajába túrhassak és egyéb dolgokat művelhessek csodálatos testével, de nem, nem szabad, vissza kell fognom magam, mert ez csak a férfi vágy, nem lehet több annál, oly régóta vagyunk már külön. Ajkunk végül találkozik és egy csodálatos csók csattan el közöttünk, amit bár bánnom kéne, nem tudok és nem is vagyok rest sokáig elhúzni, hogy minél tovább kiélvezhessem mindezt, ki tudja, hogy mikor lesz hasonló alkalom és csak ez után ölelem magamhoz, még mindig nem eltolva a kicsinyke testet.*
- Ahj, olyan rossz vagy. *csóválom meg fejemet is, majd hallgatom halkan tovább, hogy mit szeretne, szépen lassan a szemeibe is nézve és ez a dolog, hogy legyünk ismét egy pár, annyira meglepő, én... én nem tudom, hogy felkészültem-e erre, pedig tény, hogy régóta nem játszom már úgy a nőkkel, mintha megváltoztam volna. *
- Akkor is csúnyán viselkedtem veled Jasmine, lehet, hogy fiatalok voltunk, de több eszem is lehetett volna, nagyon megbántottalak, azt se tudom, min mentél keresztül, milyen fájdalmat szenvedtél el... *nézek le pocakjára, ahonnan eltávolították a gyereket, de szerintem ő is sejti, hogy testi-lelki fájdalomra értem ezt az egészet, mind a kettő megnyilvánult akkor.*
- Én a legrosszabbat tettem veled és nem voltam melletted, se közben, se utána, egyáltalán nem. *rázom is meg a fejem. Önmarcangolás volna? Talán... részben, de így érzem igaznak, nem vagyok büszke magamra. Eleresztem, ellépek tőle, úgy kezdek el fel-alá mászkálni, mint valami zavarodott lélek, mert tényleg az vagyok.*
- Én nem akarok játszadozni veled, nem tudom megígérni, hogy minden rendben lesz és hogy soha többé nem foglak megbántani. Te tényleg ezt akarod? Egy ilyen alakkal lenni, aki tönkretett? *állok meg végül előtte, kissé megsemmisülve nézve bele a barnaságokba. Nem értem ezt a lányt, egyáltalán nem, én biztosan jó messzire hajítanám magamat a helyébe, nem hogy ismét közel tudjam magamhoz.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-07, 1:27 pm

// NRT: Jasmine és Caleb 2012.12.24. //


* Nem tudom mi minden játszódhat le a fiúban, hisz érzéseiről mit sem tudok így hozzám képest merészen helyezem kis kezem mellkasára s emelkedek kissé meg, hogy ajkaimmal felé közelítve megcsókolhassam. Sosem sikerült még egy napon kétszer is zavarba hoznom, lesokkolnom picit mi valóban meg is történik mivel nem utasít el. Hogy mindez azért történik mert tényleg megleptem vagy mert bolondnak tart amiért még mindig vágyom ajkaira és kockáztatom jó úton haladó kapcsolatunkat azt nem tudom, minden esetre hosszú csókban forrunk össze s kiélvezzük ajkaink találkozását ameddig csak lehet. Nem, nem akaródzik elszakadni s nem is akarok, erre vágytam, ő rá, hogy erős karjai ismét testemen érhessem ahogy ajkait ajkaimon de idővel mégis eltávolodunk kissé egymástól s bár lehet ez rossz ötlet volt, én mégsem bánom.*
- Egy picit... néha nem árt.* felelem mosolyogva ahogy ebbe az oly ismerős pozícióba kerülünk, homlokunk összeér hosszú pillanatokig de aztán összebújva merül fel a férfiban, hogy mit kezdjen velem. Olyan jó ismét a közelében lenni és érezni illatát, hallani hangját, hogy nem is vagyok rest felvetni a továbbiakat, a kibékülést s azt, hogy újra tartozzunk egymáshoz, eltávolodva kissé nézek bele szemibe s fürkészem férfias vonásait miközben hallgatom miként írja le önmagát múltbéli cselekedetének köszönhetően. Látom hova néz s látom azt is, miként hozza fel sorra az ellenem elkövetett dolgait ahogy elereszt s fel alá kezd el mászkálni, jól tudom nem tud hova rakni s nem tud mit kezdeni a helyzettel mivel akkor szokott így viselkedni mikor tanácstalan, nem tudja mi lenne a legjobb. Karjaim összefűzve karolom át felsőtestem, nem fázok, a varázslatnak köszönhetően nem, csupán csak szavainak hatására esik jól ez a mozdulat. Szomorkásan pillantok fel rá ahogy végre megáll előttem, valahol belül fáj mindez ami történt de ez egy kislány fájdalma, nem az enyém, inkább attól válik ilyenné pillantásom, hogy a fiút így látom.*
- Caleb én...* fordítom el a fejem s hunyom be szemeim, hogy aztán a következő pillanatban kissé megkeményedett pillantással nézhessek fel rá.* - Eltudom dönteni hidd el mit tudok megbocsájtani és mit nem. Goromba voltál és választás elé állítottál mi nem volt a legjobb lépésed, de ugyan kiknél nem fordul elő ilyesmi?* kezdem úgy érezni, hogy múltbéli viselkedésével akarná kimagyarázni, hogy miért nem jöhetünk össze megint, mi valószínűleg igaz is, de ha én azt mondom nem számít akkor az így is van, nem csókolok meg lépten nyomon mindenkit.*
- Én már megbocsájtottam... ha ezt te is megteszed magaddal szemben és elfogadod, hogy az adott helyzetben tini fejjel miként is éltük meg azt a gyereket és belátod, hogy túlélem néhány rossz tulajdonságodat, ahogy ezeket is...* nyújtom ki felé karjaim hol megannyi kisebb nagyobb halvány rózsaszín heg árulkodik arról, hogy nem egy könnyű élet van mögöttem mik ugyan úgy megviseltek lelkileg is.* - Akkor adhatnánk egy esélyt magunknak. Tudom, hogy nem akarsz megbántani, de most ezt teszed azzal, hogy mindent felhozol a kapcsolatunk ellen. Egyszerűen mond azt, hogy nem... ne kifogásokat keres. A gyerek tette pokollá az életem nem pedig te, ezt nem csak te szúrtad el hanem én is, ugyan olyan felelőtlen voltam. Legszívesebben megszabadulnék ettől az emléktől, még emlékezni se akarok rá...* fordulok a táj felé kezeim megpihentetve a párkányon. Én csak azt látom, hogy szétszedett minket nem egy gyönyörű kisbabát, ki amúgy sem született volna meg, mégis ahányszor a fiúra gondolok s arra, hogy miért nem vagyunk együtt, csak is őt okolom. Visszafordulva felé nézek fel a zöld szemekbe egy hangyányit közelebb lépve hozzá.*
- Tegyük meg... végezzük el a varázslatot. Nincs itt senki olyan aki felhozná, így végérvényesen elfeledhetjük múltunk azon részét.* többször is megfordult a fejemben még régebben de most nem magam miatt hozom fel, hanem a fiú miatt, ha tényleg csak az a gyerek a gondja s az, hogy milyen viselkedést váltott ki belőle akkor azt hiszem könnyebb megbirkózni azzal a kis űrrel s szakításunk miértjét nem érteni ami a varázslat következménye lenne.*
- Tegyük meg..* eszemben sincs könyörögni de kérlelő hangom szinte már ennek határát súrolja, szeretem őt, az isten verje meg, hogy ezt nem látja s nem tudja elfogadni, nem tudom még mit tehetnék, hogy ezt lássa, érezze valószínűleg semmit csak meghalni...*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Bagolyház    - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-13, 1:52 pm

// NRT: Jasmine és Caleb - 2012.12.24 //


*Ha azt mondja nekem ma valaki, hogy a bál után ilyen dolgok fognak történni, biztosan hülyének nézem. Még most se akarom elhinni, hogy idefent egy csodás csók csattant el közöttünk és bár folytatnám, nem akarnék megállni, mégse tehetem, így osztom is meg érzéseimet, gondolataimat Jasmine-al. Annyi minden kavarog bennem és neki tudnia kell, hogy igenis megbántam azt, amit tettem ellene, hogy mennyire röstellem ezt az egészet és nem is állok le addig, amíg ki nem jön az, aminek ki kell jönnie. Amikor viszont végzek, szépen elé is állok, úgy hagyva, hogy most már ez a szépség is megszólaljon végre, eleget beszéltem, azt hiszem, hogy most már mindent tud. Ahogy viszont elmondja, hogy igen is az ő dolga az, hogy mit bocsát meg és mit nem, ajkaim kissé szétnyílnak, egyszerűen képtelen vagyok mit mondani.*
~ Mikor lettél ilyen határozott? ~ *teszem fel csak magamba a kérdést, ezt jobb, hogy nem mondom ki és inkább tovább hallgatom kedves szavait, melyek igazán jól esnek lelkemnek. Ahogy viszont kezeire tér rá, csak hajamba túrok, ez tényleg nem olyan dolog, amire az ember büszke, végül elfordul, majd vissza felém, de nekem is mondanom kellene valamit.*
- Tényleg jobban kellett volna figyelnünk, akkor nincs ez az egész. *bólintok is rá, hiszen ha nem fogan meg a gyermek, akkor talán minden tökéletes maradt volna közöttünk, de hát ki tudja, ezt már soha nem fogjuk megtudni. Viszont ismét meglepetésként érnek szavai, mely szerint el akar végezni egy bizonyos varázslatot és nem kell túl sok ész ahhoz, hogy az ember kitalálja, mire is gondol.*
- Azt akarod, hogy töröljük ki mindkettőnk emlékéből a gyereket? Akkor nem fogjuk tudni a szakításunk okait, csupa kérdőjel lesz minden. *tárom is elé a varázslat következményeit, majd ez után még egy fontos dolgot elmondok neki.* - Én ki tudnám törölni a te emlékeidet, de te az enyémet nem... Ha komolyan akarjuk, akkor szükségünk van hozzá egy egyetemistára, olyan valakire, akiben mindketten megbízunk, és számomra ilyen rajtad kívül csak kettő van. *szerintem Jas elég jól ismer ahhoz, hogy tudja, Rose-ra és Cat-re gondolok. Másnak nem hagynék ilyen jellegű dolgot, de nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ez az egész.*
- Én nem hiszem, hogy ők szívesen tennék mindezt, Cat biztosan nem, olyan kis aranyos az a lány. Tehát ha komolyan ezt akarod, akkor beszélned kell Rose-al. *tekintek is el válla felett a sötét tengerre, majd vissza a másik arcára. Igen, ez nem egy hülye ötlet, akkor talán könnyebb lenne, mind a kettőnk számára a dolog.*
- Biztos ezt akarod? *simítok végül végig még egyszer arcán, mivel ez egy komoly döntés, az emlékek nem fognak visszajönni, ha egyszer törlődnek, de úgy érzem, hogyha Jas ezt szeretné, akkor nekem se lesz ellenvetésem, mert igen, én is ezt akarom, nem emlékezni arra a gyermekre és akkor talán tényleg, ismét boldogok lehetünk.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-14, 12:23 pm

// NRT: Jasmine és Caleb 2012.12.24. //

* Ez a csók részemről megváltoztatott mindent, sokat sugalló így hát bátran mégis kicsit félve vetem fel, hogy legyünk újra egy pár, ő sem talált szakításunk után senkit kivel boldog lehetne és én sem igazán, jó lehet talán nem is akartunk a történtek után egy komoly kapcsolatba bonyolódni, de ezt száz százalékosan nem tudom. Egy vissza nem térő alkalom talán, mivel volt, hogy egy találkozásunk megannyi kérdést vont maga után, nem beszéltük meg, nem tettünk semmit s én egy vámpír játékszere lettem minek az lett a vége, hogy megverve, legyengülve és eszméletlenül hevertem az utcán, teljesen kiszolgáltatva ennek az elvetemült világnak. Nem csoda hát, hogy most elmondom mit gondolok felnőtt fejjel a történtekről, megbocsájtottam neki, nem haragszom rá, más vagyok, megváltoztam az időnek köszönhetően s talán nem fog szeretni hisz az ő emlékeiben az a tizenhat éves kislány él de ha ez majd elválaszt minket, akkor ezt megtudom érteni és eltudom fogadni nem úgy, mint a gyereket mi szétválasztott minket szerelmünk ellenére. Nem szívesen emlékszem erre vissza de megtörténik elég sűrűn így hát szomorúan közlöm a fiúval, hogy emlékezni se akarok a gyerekre ha tehetném. Felé fordulok hát s felvetem a varázslat lehetőségét mire Caleb ennek következményeiről szól pár szót mivel én is számoltam.*
- Tisztában vagyok vele... gondolod, hogy nyomozásba kezdenénk?* bizonytalanodok el kissé mi kiérződik hangomból de míg elgondolkozok a dolgon hallgatom tovább a fiút, tudom, hogy egy harmadik személyre is szükség van s úgy tűnik nagyon is egy személyre gondolunk mire felsóhajtok s összekulcsolom karjaim a mellkasomon ahogy neki dőlök a párkánynak. Rose-al a kapcsolatom koránt sem rózsás nem tudom, hogy Caleb-el erről beszéltem e, nem lenne szép dolog úgy felkeresni, hogy segítségét kérjem főleg nem egy ilyen varázslat elvégzésére, de akkor kit? Felnézek hát a sötétségbe kémlelő fiúra kivel találkozik pillantásom ahogy rám néz s megsimítja arcom, ellépek a párkánytól s átkarolom kis karjaimmal nyakánál puha csókot ejtve ajkára majd azokba a szép, zöld szemekbe nézve felelek kérdésére.*
- Nem fog hiányozni az az emlék mi elválasztott Tőled. Nem tudom, hogy az űr miként fog hatni rám vagy rád, de szerintem jobban eltudjuk majd ezt viselni... Beszélek Rose-al.* az iménti kis megingás elillant s már biztos vagyok abban, hogy megpróbálom a lány segítségét kérni. * - Ha ez is kifog rajtunk akkor... bénák vagyunk.* mosolyodom el cirógatva a haját tarkójánál de ez a mosoly végül nevetésben fakad ki mivel igen csak vicces lenne ha ebben az esetben egy nagy kérdőjel választana el minket egymástól minek az okát sem tudjuk. A varázslat kezdi hatását veszteni én meg ismét megérzem a hűs éjszakai levegőt így enyhén megrázkódom ahogy kiráz a hideg.*
- Kereslek ha sikerült vele beszélnem. Későre jár...* lopok magamnak még egy puszit miközben arcán is végigsimítok majd ellépek tőle, nem szívesen de azt hiszem ezt az éjszakát még külön kell töltenünk s ha érti ezt a kicsinyke célzást akkor vagy együtt távozunk s válunk el útközben, hogy ki-ki maga tornyába vonuljon vissza vagy pedig magára hagyom s egyedül távozom, hogy nyugovóra térhessek és átgondoljam mit is csináljak ha az Infaltusos lány nem egyezik bele a varázslat elvégzésébe.*


// Köszönöm a játékot! mosoly //
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Bagolyház    - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-14, 2:30 pm

// NRT: Jasmine és Caleb - 2012.12.24 //


*Nem tudom már, hogy mi lenne a helyes, ahogy azt sem, hogy mit akarok. Eddig minden egyszerű volt, de most, ez a bál mindent megváltoztatott. Még mindig nem felejtettem el a lányt, ezzel ő is tisztában van és hiába akarnám visszafogni magam, nem tudom elutasítani őt. Az emléktörlés viszont jó ötletnek tűnik, tény és való, a gyerek miatt se vagyok vele, azért hagytam el és bennem él azóta is az eset, talán ez egy jó megoldás lenne, de mégis, következményekkel járna, olyanokkal, amelyekkel nem biztos, hogy tudnánk mit kezdeni.*
- Nem tudom, szerintem vagyunk olyan elvetemültek. *nevetek is fel most már picit jobb kedvűen, majd tovább magyarázok, próbálva rájönni arra, hogy ki lenne a legalkalmasabb erre a feladatra, hiszen mindenképpen szükségünk van egy olyan személyre, akiben bízunk. Nagy dolog engedni, hogy hozzáférjenek az emlékeinkhez, mást is törölhetnének, de én bízom Rose-ban, a kérdés az, hogy Jasmine hogy van ezzel a dologgal. Ahogy hozzám lép, úgy ölelem át kezeimmel, simítok végig derekán és engedek is a kicsinyke csóknak, ez után pedig türelmesen hallgatom szavait.*
- Rendben van, akkor majd szólj, hogyha eljön a pillanat. Tudod, az Exortus szak házánál találsz meg, ne a régi hálómba írj levelet. *mosolyodom is el, majd még egy puszi és ez után el is távolodik tőlem. Távozni készül és talán így a legjobb, van bőven min átrágni magunkat és ahhoz egy kis magány is szükséges.*
- Rendben van, én maradok még egy kicsit, jó ez a friss levegő. Jó éjt, Jas! *intek is felé egy picit, majd miután formás kis alakja eltűnik a lépcsőknél, én visszafordulok a tenger felé, úgy tekintek el az éjszakában, agyalva még egy jó negyed órát mindezen, amit most beszéltünk és az esetleges jövőnkön. Meglátjuk, hogy mi lesz.*

//Én is köszi! Very Happy Nem gondoltam volna, hogy ebből a játékból ilyesmit alkotunk. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-14, 9:17 pm

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.//


*Bármennyire is be vagyok szívva, azt látom, hogy aki érkezik, az nem Dixon, hanem valami kiscsaj, aki levélíráson töri a fejét, persze csak ha hagynám. Se a gitárjátékom nem engedi koncentrálni, mert azért a virtuóz játékomra nehéz nem figyelni, másfelől pedig nagyon pályázok a papírjára, mert sokkal jobb dolgot tudnék vele művelni, mint a levélírás. Időközben betámadnak a baglyok, ami miatt eléggé bosszankodok, ő persze csak kinevet. Na nem baj, azért se fogja megírni azt a levelet, erről tanúskodik az is, hogy eltette a lapot a zsebébe. Megemlítem, hogy kit várok, és nagyon úgy hallom, valaki nem szereti Eltont.*
- Hát, lehet mákod lesz, és nem fogsz.. *Kezdem megunni a várakozást, ezért lassan menni kéne lefele, lehet, hogy Dixon nem ért rá, vagy tököm tudja, miért nincs most itt Ashi helyett...Tovább érdeklődik, de nem érdekel hogy miért, én csak válaszolok neki.*
- Hát már itt kéne legyen. De szerintem nem várok már sokáig. *Ezzel fogom is magam, az üres üvegeimet egymásra rakom, tornyot képezve, beledobom a legfelsőbe a csikket, összerakom a gitáros cuccokat, és megindulok lefelé, kicsit szédülve a sok fűtől.*
- Bánhatod, hogy nem adtad nekem a papírt. Most jobb kedved lenne. Na szia. *Elköszönök, és már osonok is le a lépcsőn, elzúgok Mystralba, csapni egy ferde estét*


//köszi a játékot Cool //
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-01-16, 12:50 am

//NRT játék Slash -Ashi 2012.12.20.// 

*A baglyoknál keresek egy kis nyugtot a levélíráshoz. Ahogy belépek a szobába rögtön rájövők, hogy rossz helyre jövök mivel egy gitáros, feltűnően jó kedvű, srácra bukkanok. A levél írással nem haladok mivel Slash állandóan el szeretné kérni a lapomat , hogy nemes célra használja el. Talán oda is adnám, ha nem lenne számomra olyan fontos ez a levél, amit nem tudok megírni mivel nem tudom szavakba önteni a bánatomat. Egy unalmas és roppant felszínes beszélgetés alakul ki, de mégis jobb kedvre derít sőt még a madár támadáson is elnevetem magam. Meg is jegyzem neki, hogy vigyázni kéne a gitárra. Nem, hogy nem nézem ki belőle, de mégis jobb szólni. Időközben kiderül, hogy miért is van itt. Fancsali pofát vágok, mert „nemigazán” csipem Dixon-t. Sóhajtok egyet mikor közli Slash hogy valószínűleg nem fogok vele összefutni és meglepve veszem észre, hogy épp távozni készül. Vállat vonok és kinézek az ablakon. Szépen beesőtétedet, bár mikor feljöttem akkor is elég sötét volt.. de akkor is most sötétebb van.*
-Rendben akkor szia és a további jó estét!*köszönök el és mikor kilép sóhajtok egyet. Legalább annyi jó dolog történt ma hogy nem találkoztam a szemétládával.*


//Én is köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Gwynn Hunting
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gwynn Hunting


Jelige : Fehér Vadász
Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás : 2012. Dec. 26.
Üzenet : " Szeress meg engem koromfeketének, hófehérnek bárki megszeret! "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-02-23, 11:42 pm

// NRT : Loren - Gwynn, 2013. 02.23. //

*Eszemben sincs Madzag mellett tartani a baglyot amit rám sóztak, így aztán ideérkezésem után rövidesen kipateroltam a szobámból és megmondtam neki hogy mostantól a fellegtoronyban lakik. Ennek csak az az egyetlen hátránya van, hogy a jelentésem elküldéséhez fel kell másznom ide. Bár meglehetősen zord időjárási viszonyok uralkodnak idefent, megspékelve időnkénti jeges széllökésekkel, rajtam mindössze egy kinyúlt fekete pulcsi van, valamint egy sokzsebes fekete vászonnadrág, mindezt pedig az ezüstre koptatott bakancsom egészíti ki. Hajamat a tarkómnál feszes lófarokba fogtam, ám még így is táncol néhány hajszál az arcom körül. Mindent összevetve olyan benyomást keltek, mint aki nagyon otthon érzi magát, éppen csak nem melegítőben flangálok. Persze ennek semmi jelentősége, mivel a bagoly így is úgy is megismer, más előtt meg nem szándékozok felvágni. Ezért ki is nyújtom a karom, félreérthetetlen szándékom jeléül, mire meg is kezdi az ereszkedést néhány madár, ám amint látják, hogy nincs nálam finom falat, csalódott hanghatások közepette tovarebbennek. Bezzeg a számomra kiutalt hóbagoly nem ilyen válogatós, szinte szétveti az izgalom, hogy végre útjára indulhat. Ehhez mérten csak nagy sokára sikerül felerősítenem a lábára levelemet, mivel nem vagyok túl gyakorlott e téren. Soha senkinek nem küldtem még levelet, most sem épp baráti üdvözlést tartalmaz a küldemény, ezért sem bízom meg az itteni szárnyasokban, na meg nem szeretném hogy valamelyiket lelőjék a telepen csak azért mert nem az övék. Mihelyt végzek a csomag fixálásával, az egyik nyílás felé sétálok és útjára eresztem az izgatottan verdeső baglyot. Amint kiér a torony fényköréből, hófehér teste beleveszik a kinti éjszakába, én pedig magamra maradok a mellvértnek támaszkodva, élvezve a süket csöndet, amit csak a fáklyák sercegése szakít meg néha.*
Vissza az elejére Go down
Loren Volmorick
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Loren Volmorick


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás : 2012. Aug. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hél háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime2013-02-23, 11:55 pm

// NRT: Loren és Gwynn - 2013. 02.23. //


*Mindig csak a kötelességek… Továbbra sincs kedvem mindenről üzenni apámnak, de tudom, hogyha nem hajtok fejet akarata előtt, akkor képes és kivesz az iskolából, hogy ismét mellette éljek, otthon taníttasson. Én ezt semmi pénzért se kockáztatnám meg, tehát befejezem a levelet, majd gondosan becsomagolom és a családi pecséttel le is pecsételem azt, hogy ez után felkelve az asztaltól indulhassak meg a bagolyház felé, megkeresve a család fekete baglyát és adhassam fel neki a beszámolómat. Mivel nem szándékozom túl sokáig elleni, így csak egy fekete pulóvert húztam magara, kabát nélkül, de egy ezüst színű sál azért nyakam köré került, így azért mégis csak biztosabb és amúgy is jól áll, én pedig szeretek elegáns lenni. Derekamnál a pálcám és egy tőr, lábaimon fekete, testemhez tapadó nadrág található, és lábaimon pedig magassarkú, fekete csizma, melynek száraiba nadrágom szárai vannak betűrve. Hajam kibontva, egyenesen omlik végig vállaimon, szemeim körül fekete smink található és a gyűrűs ujjamon ott van édesanyám aranygyűrűje, mely a legbecsesebb kincsem. Mindennél többet jelent a számomra, nem élném túl, ha elveszíteném. Sok mindent képes vagyok elviselni, de vannak dolgok, amik kifognak rajtam. Viszont most csak a kezemben tartott levél jár a fejemben, így lépek most már fel a fellegtorony lépcsőin és kopogó lépteim hamarosan jelzik is az ott tartózkodó fiúnak, hogy társasága érkezik… Társaság… nem a legjobb, nem is kell igazából tudomást vennie rólam, de én azért ha felém tekint esetleg, biccentek felé.*
- Estét! *köszöntöm is szép, de mégis rideg hangomon, majd bal kezem felemelem, melyre rá is száll az a fekete színű bagoly, kire könnyed, már sokszor ismételt mozdulatokkal kötözöm föl a levelet és engedem is ki az ablakon, így nézve utána, figyelve, hogyan is távolodik el az éjszakában. Valahol belül, szívesen ismerkednék, próbálnék meg barátkozni, de sajnálatos módon nem értek hozzá, fogalmam sincs, hogy mit kéne mondanom neki, viszont ez a bizonytalanság kiül arcomra is, mivel meglepően sokáig figyelem csodálatos, zöld szemeimmel a fiút, mert bár van közöttünk úgy 5-6 méter, azért az ilyesmi fel szokott tűnni az embereknek. Nem akarok furcsának tűnni, de mégis, most kezdek eljutni arra a szintre, hogy szeretnék változni, de hogyan tegyem? Éliassal nem igazán jött össze a dolog, Mihaillal pedig egyenesen megutáltuk egymást, mi a garancia arra, hogy most másképp lenne mindez? Áh, inkább el is fordítom fejemet, így nézek az éjszakai égboltra, az óceánra és próbálom kizárni azt, hogy valaki más is van itt rajtam kívül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bagolyház    - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: