Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Bagolyház

Go down 
+22
Jasmine Miels
Slash Daniels
Elisaveta Varlock
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Raiden Carvex
Wera A. Flinders
Alinox Ingren
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Michelle Norton
Carolayn Natri
Luka Dubois
Gabriel Perez
Nathaniel Cornwlade
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Gabriel Farell
Ginger Rosenberg
Brian Valentine
Havasi Zoárd
Sideris Valbraith
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-02-29, 6:33 pm

* Gabe eljutott az őszinte pillanatába, így sóhajtva válaszol a lánynak, szomorúan maga elé meredve. *
- Próbáltam... megkerestem... elszúrtam... * mondja, majd oldalvást Ginger felé pillant. * - Te meg ne haragudj, ha kissé eszelősnek tűnök... annak is érzem magam hidd el... totál hülyének és eszelősnek.
* Ám a szavak már nem fognak, Gingernek látszólag elég, s noha Gabriel fejében is megfordult pár perccel ezelőtt, hogy otthagyja a lányt, rá kellett jönnie útközben, hogy igaza van. Védekezően megrázza a fejét, és ismét magyarázatba kezd. *
- Azzal jöttem, mert legutóbb is egy lánnyal itt csúszott be a hiba... végül mindig vagy én rontom el vagy mások hisznek rólam mást, mint ami vagyok... mint most te is... bár joggal... ne haragudj... * ám már ez sem ér semmit. A szavak elszállnak, Ginger pedig otthagyja... Gabriel pedig még vagy egy órát fagyoskodik a bagolyházban, mire visszaindul a hálótermébe. * ~ Ez nem mehet így tovább... semmi sem mehet így tovább.... valamit tennem kell...! ~ * csak ez jár a fejében folyamatosan, amíg nem sikerül nagy nehezen álomba vergődnie magát. *


// Köszi a játékot, érdekes volt Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 7:56 pm

*A tény, hogy még csak most érkeztem és nem ismerek senkit, kissé megijeszt, de ugyanakkor érdeklődővé is tesz. Bár szerettem volna megérkezésem pillanatában kicsit közbenézni, de az utazás és új iskolám miatti izgalom túlságosan lefárasztott, így szinte az egész napot átaludtam. Az utána következő időben pedig igyekeztem bátorságot önteni magamba, ahhoz, hogy kitegyem a lábam a hálóból. Most viszont szép az idő és amúgy is unom már a bezártságot, tehát egy kis felfedezőút mellett döntök. Indulás előtt azért átöltözök, egyszerű szürke buggyos nadrágot veszek fel, fehér tornacipővel és kissé sötétebb színű, bő felsővel, amin az "It connects with someone encounters" felirat díszeleg. Még gyorsan elrejtem kedvenc válltáskámban a szüleimnek szóló levelet, majd már el is hagyom a klubhelyiséget, hogy felkutassam a bagolyházat. Nem vagyok otthon az iskolában, így beletelik egy kis időbe, talán egy jó fél órába is, mire nagy bolyongásom közepette rálelek a keresett helyre. Hatalmasat nyelve nyitok be az ajtón, s szemüvegemet feljebb tolva orromon, lépek beljebb. Kissé meglep a töménytelen mennyiségű bagoly látványa, ugyan láttam már ilyen madarakat, de egy helyen ennyit még sosem. Nagyot nyelve indulok meg az egyik testesebb jószág felé és kérőn pillantva rá, próbálom magamhoz édesgetni, mire kis idő után nagy szívélyesen hajlandó tudomást venni létezésemről és közelebb repül. Így már csak annyi a dolgom, hogy lábára erősítsem a kérdéses papírost, majd egyszerűen útnak eresszem.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 8:08 pm

*Bár már itt vagyok egy ideje, azért vannak helyek az iskolában, ahol még nem jártam, csak úgy mint Seol egyes részein, így képes vagyok még mindig eltévedni, s most is ez történt, így egy számomra eddig ismeretlen helyen kötök ki. Első ránézésre meg tudom állapítani hol vagyok, és hát őszintén szólva nem hittem volna, hogy ilyenje is van az iskolának, bár gondolhattam volna... hiszen azért ez alap dolog. A sok bagoly árulkodó számomra, s mikor belépek, tekintetem körbe is hordozom a falakon és a madarakon, némelyiken egy kicsit leragadva, mert bizony szeretem az állatokat csodálni, és ezek a teremtmények nagyon szépek is tudnak lenni, ráadásul ellentétben a többi állattal hasznosak, okosak, és pont nekem valóak, nem tolakodnak sosem. Használtam rengetegszer őket levél szállításra, de mióta a családom halott, nincs kinek írni, és a régi kapcsolatokat sem akarom felbolygatni, oly szép most minden, végre van egy barátnőm, valaki aki fontos, nem szeretném ha pont most találnának meg és... hát bevégeznék az elkezdett munkát a családommal. Ezt nem említettem még Gingernek, hogy egy ilyesmi veszély is fenyegethet, de egyenlőre nem is akarom, bár idővel ki kell böknöm, mert joga van tudni. Csak hát, félek, hogy mit fog szólni... Mindeközben merengve bambulok előre, a baglyokra, még mindig a küszöbön állva, egy lépést sem megyek beljebb, egészen addig, míg tekintetem egy ismeretlen lányra nem talál, s ez sikeresen ki is rángat az elmélkedésből, így szemeimen is meglátszik, mintha felriadtam volna. Kicsit megkésve, de köszönök is neki, hiszen nem vagyok bunkó.*
- Priviet! *s már beljebb is lépek, zsebre dugott kézzel odasétálva a lány mellé. Meglep hogy szemüveges, ő az első akit így látok, itt annyi furcsa szerzet van, mégis vicces, hogy egy ilyen általános dologgal, mint szemüveg, nagy ritkán találkozik csak az ember... így az érzelmeim talán arcomra is kiülnek. Kinyitom a szám, mintha mondani akarnék valamit, de csak egy sóhajra futja, inkább kibambulok az ablakon, nézve a gyönyörű tájat. Nincs most kedvem ismerkedni valahogy, lehangoltak az előbbi gondolataim.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 8:22 pm

*Igazából nehezemre esik kidugni orromat a hálóból, hiszen nem ismerek senkit és kicsit félelmetes nekem ez az egész helyzet. Édesanyám boszorkány, így van némi sejtésem arról, miként működnek a dolgok a varázsvilágban, de ez az első alkalom, hogy távol vagyok a családomtól. Ráadásul ez a hely olyan számomra, mint egy másik civilizáció. Ezekkel a gondolatokkal lépek be a nagy nehézségek árán meglelt bagolyházba, hogy ott feladhassam levelemet, amiért szintén meg kell küzdenem. Az apró sikerélmény hatására vidáman nézek a tovaszálló madár után, mikor egy ismeretlen szó hangzik el mögöttem. Kissé megrezdülve, riadtan fordulok meg, hogy némi hunyorgás után kiszúrja az érkezőt. Egy pillanatra elkapom a srác csodálkozó arckifejezését is, de nem merek szólni érte.*
- Szia.*pislogok egyet, remélve, hogy az előbbi szó valami hasonlót jelentett. De figyelembe véve azt, hogy még arról sincs sejtésem, mégis miféle nyelv lehet, nem vennék mérget rá. Egy darabig figyelem az illetőt, majd erőt véve magamon közelebb lépek hozzá.*
- Ne haragudj. Meg tudod mondani, hogy itt van-e olyan, hogy vacsoraidő? Vagy bármikor szerezhetek magamnak enni valamit?*érdeklődök halkan. Jelenleg ez az egyetlen dolog, ami érdekel, mivel szinte kopog a szemem az éhségtől.*
- Egyébként Héderváry Fruzsina vagyok és csak nemrég érkeztem, szóval nem nagyon tudom miként mennek itt a dolgok.*nyögök ki egy hosszabb mondatot is, felbátorodva azon, hogy nem átkozta le rögtön a fejem. Legalábbis eddig, aztán majd elválik.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 8:32 pm

*Alapvetően nem lenne rossz kedvem, de a gondolatok kihozzák belőlem, így tűnhetek egy kicsit mogorvábbnak a kelleténél, de ez engem most nem tud érdekelni, csak beljebb lépek, és egy köszönés után elkezdem szemlélni a tájat. Látom ám a lányon, hogy viszonozza a meglepődést, és talán egy kicsit fél is tőlem, legalábbis arcáról ezt olvasom le, de nem teszek semmit azért, hogy erre bizonyítást is adjak. Legalábbis nem tervezem. Mikor közelebb lép, tekintetem rátalál a szemeire, de mikor végigmondja kérdését csak elmosolyodom picit.*
- Nincs olyan. Akkor eszel amikor akarsz, a nagyteremben mindig minden van, egyebkent pedig csinalhatsz is magadnak a konyhaban, vagy leugorhatsz Mystralba enni, esetleg ha ugy van, akkor a szükseg szobajat is atalakithatod konyhava, bar annak nincs sok ertelme, mert az alapbol van. *fújok ki neki egy szép tartalmas választ, és büszke vagyok most magamra, hogy ennyire segítőkész vagyok, annak ellenére, hogy én is az újak közé tartozom. Végülis kedves lánynak tűnik, nincs okom elüldözni. Bemutatkozik, de keze nem lendül felém kézfogásra, ezt azért picit magamra veszem, így villan le tekintetem a kézfejére is, de aztán vissza az arcára, és lehetőség szerint gyorsan eltüntetem arcomról a meglepettséggel kevert rosszallást.*
- En Aristarkh vagyok. Aristarkh Yermolaevics Zhukov. Erdekes neved van, olyan ekezetes... Hédervaaary... *próbálom kiejteni a vezetéknevét, nem tudva azt, hogy ez tulajdonképpen nem a keresztneve, hiszen nálunk, oroszoknál ez másképpen van. Persze nem sikerül jól kiejtenem, de látszik rajtam hogy nagyon próbálkoztam és most is magamban motyogom halkan, hátha sikerül... de aztán visszatérek a normálisan világába, és neki szegezek egy kérdést.*
- Tudod merre van az etkezö? Lekiserjelek? *pillantok rá, mert ha új, bizonyára ilyeneket nem tud. Válaszától függően vagy kiengedem magam előtt az ajtón, vagy pedig nekidőlök a falnak, és onnan szemlélgetem tovább.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 8:52 pm

*Nem vagyok otthon az iskolában, ami nem is csoda, hiszen csak nemrég érkeztem. Hatalmas szerencsémre viszont csak sikerül eljutnom a bagolyházba, hogy feladjam a szüleimnek szánt levelet. Már biztosan aggódnak, mivel halogattam egy ideig, de ennyit talán még ők is kibírnak. Egyébként kettős érzéseim vannak a nappal kapcsolatban. Valamennyire szeretném, hogy összefussak egy iskolatárssal, viszont ugyanennyire rettegek is egy ilyen találkozástól. Nem tehetek róla, de elég szégyenlős típus vagyok. Sokáig meditálni azonban nincs időm, mivel valaki rám köszön, legalábbis azt hiszem valami ilyesmit jelenthet a szó. A gesztust persze viszonzom is, majd felbátorodva megérdeklődöm tőle az étkezések menetét.*
- Köszönöm. Bár az említett helyek nagy részéről nem tudom, hogy merre vannak, de egyszer csak megtalálom őket.*vakarom meg kicsit tarkómat, miután sikerül értelmezni az elhangzott szavakat. S ha már kérdezek is, úgy vélem illene bemutatkozni, amit meg is teszek.*
- Ó, kezet kéne nyújtanom igaz? Ne haragudj, nem vagyok otthon az ilyenekben.*pirulok el kicsit, mikor követve a srác pillantását, észreveszem, hogy mozdulatlan kezemet nézi, amit ezután felé nyújtok. De legalább ennek köszönhetően, már tudom, hogy errefelé így szokás.*
- Aris..., aris.. Baj lenne, ha simán Tarkhnak szólítanálak? Nem ígérem, hogy a többit meg tudom jegyezni.*pislantok egyet kérlelően, mert a fiú neve tényleg elég bonyolult. Bár ahogy elnézem, a srác hasonlóképp van az enyémmel.*
- Az Héderváry.*hangsúlyozom az ékezeteket, de végül csak legyintek egyet.* - Hívj csak Fruzsinak. A másik a vezetéknevem.*teszem még hozzá, csak a biztonság kedvéért. A kérdést hallva felcsillan a szemem és hálásan elmosolyodok.*
- Azt megköszönném. Kezdem úgy érezni, hogy éhenhalok.*sóhajtok egy aprót megkönnyebbülten, s ahogy nézem ki leszek engedve az ajtón, tehát ki is lépek, majd megtorpanok, hiszen sejtelmem sincs róla, hogyan tovább.*
- Csak utánad.*lépek kicsit arrébb, hogy a fú kényelmesen kijöhessen a bagolyházból, majd ha elindul, akkor a nyomába szegődök.*
- Te melyik évfolyamba jársz?*kíváncsiskodok kicsit. Ha már magammal rángatom a nagyterembe, akkor legalább ne kukán tegyük meg az utat. Legalábbis ez a véleményem.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-07, 9:01 pm

*Nem tervezek nagy társalgást, de ha már társaságom akad, nem fogom visszautasítani, bár kezdeményezni sem kezdeményeztem. Persze, a segítséget sem tagadom meg, így mondom el neki, hogy merre találhatja az étkezdéket, és szavaira csak bólintok egyet, hogy nem tudja mi merre van, hiszen most érkezett, ez egyértelmű. Már ajánlanám fel a segítségem, mikor bemutatkozik, s észreveszi bizonyára a pillantásomból, hogy elmaradt a kézfogás. Nem baj, legalább feltűnt neki, így rázom meg az övét férfiasan, de nem úgy, hogy fájjon neki. Úgy látszik, kölcsönösen nem tudjuk kimondani egymás nevét, és kissé meglep, hogy ráhibázik a becenevemre, de elmosolyodva biccentek neki egyet, hogy igen, nyugodtan használhatja, bár szeretem, ha megjegyzik az egész nevemet... Kiderülnek az ő nevének a rejtelmei is, de nem próbálgatom tovább kimondani, inkább csak megmaradok a felajánlott megszólításnál.*
- Fruzsi. Fura egy nev. Honnan valosi vagy? *érdeklődöm is meg, mert ez nem hagy nyugodni, de ha már kitárgyaltuk ezt kellő képpen, nem vagyok rest felajánlani a segítségemet a lánynak, ami előbb elmaradt, és látom, hogy boldogan beleegyezik. Szavaira csak mosolygok, most nincs túl sok kedvem beszélni, ezt ő is levehette, na meg ő is egy kicsit tartózkodó szerzet, az ilyen mellett az ember néha akaratlanul is az lesz. Kiengedem magam előtt, és már át is veszem a vezetést, ahogy meghallom hangját, hogy utánam szeretne menni.*
- Az elsöbe, de viszonylag koran erkeztem, szoval mar itt vagyok egy ideje. Te is bizonyara az vagy, hiszen most erkeztel. Melyik a hazad? *nézek rá, érdekel, hogy vajon az én házam béli-e vagy sem. Bár tulajdonképpen akkor sincs baj, ha nem, egyel több elsős, akit megismerhetünk Gingerrel.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Bagolyház    - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 9:08 pm

*Bár Demien elég sok papírt elintézett már nekem, hogy kevesebb gondom legyen a családi birtok átvételével, mégis akad még pár levél, amit nekem sem árt elküldenem és tisztáznom a Minisztériummal, illetve bizonyos rokonokkal, mert bár a szüleim meghaltak, a rokonaim még élnek... egyenlőre. Szóval jelen pillanatban felfelé tartok a fellegtorony irányába, hogy azokon a nyavalyás lépcsőkön túljutva meg is érkezhessek a bagolyházba. Egy fekete farmer van egyébként rajtam, kényelmes, fekete színű sportcipővel és egy szürke színű, rövid ujjú pólóval, mely kissé azért rátapad izmos testemre, így látszanak ki az izmok a kezeimnél és a mellkasomnál, illetve a hátamnál is. Régen nem voltam ilyen, de manapság rengeteget edzek, így hát nem meglepő az sem, hogy így nézek ki. Hajam kicsit kócos, de engem ez soha sem zavart, így áll jól, így az igazi és ahogy felérek a baglyok közé, már bele is kap a szél, hála a hatalmas ablakoknak. Csak körbenézek, majd halkan fütyülni kezdek egy kellemes dallamot és nemsokára már karomra is száll egy fekete bagoly, mely már az én tulajdonom, tehát nem viszi el bárki levelét, csakis az enyémet. *
- Vidd el ezeket, tudod, hogy hova! *egy helyre kell vinni, hiába is van több címzett, tehát csak lassan felkötöm lábára a leveleket, majd végül az ablakhoz lépek vele. Szépen eleresztem, így nézek utána, miképp is süvít keresztül az éjszakában, majd végül kezeimmel megtámaszkodom a párkányon, úgy figyelve a távolodó madarat, majd ez után az óceán tombolását, ahogy hullámai a szikláknak csapódnak.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 9:19 pm

-Nem és nem. Fogd be, és kussoljál.*Szó szerint kiabál, bár ha jól megnézzük nincs kivel, a jelek szerint magával beszél, de nem annyira egyértelmű ez sem. Hulla sápadt tegnap óta, és nincs a legjobb állapotában. Fogalma sincsen merre megy, miért megy arra, és az miért felfelé van.*
-Olvasni akartam, pihenni, nem lépcsőt mászni, örülnék, ha tartanád magad ahhoz, hogy halott vagy.*Puffog még mindig amikor már nagyon közel van a madarakhoz. Öltözetét tekintve egy fekete ing, fekete nadrág, fekete talár, ezüst haja meg lófarokba van kötve, hogy legalább az ne legyen a képében. Arca dühöt mutat és elkeseredettséget egyszerre.*
-Azt hittem itt legalább békén hagysz, nyugodtan otthon maradhattál volna, egy vázát vagy egy kutyát…*És megtorpant mert konkrétan nekiment Nathanielnek.*
-Váááá*Hátra ugrás és sikítás, mint egy rossz horrorfilmben. Az ijedtség oka főleg az volt, hogy nem tudta merre jár, nem gondolt emberekre és konkrétan nekiment egynek, és ez túl hirtelen volt. Reményei szerint azért süketséget nem okozott.*
-Sajnálom, de tényleg, én nem akartam magának menni. Kussss!*Megrázza a fejét, és próbálja a hangokat a fejéből kiűzni. Hangokat…csak egy hangot, de az makacsul mondja a magáét.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Bagolyház    - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 9:25 pm

*Az ember fia azt hinné, hogy itt teljes nyugalomra lelhet, mivel a madarak halk huhogásán és a szél aprócska süvítésén kívül semmi más se zavarja meg, de engem most mégis... Kiélesedett érzékszerveimnek köszönhetően már hallom is, ahogy valaki beszél, de olyan furcsán, mintha csak magának mondaná a dolgokat, így lassan fordulok is meg, mert bizony ez az egész sikeresen felkelti az érdeklődésemet, egészen addig, amíg túl közel nem merészkedik az illető, oly nagyon, hogy szerencse, hogy megfordultam, mivel így erős kezeimmel foghatom meg vékony vállait, úgy figyelve a meglepett arcot, hallva a sikítást és hiába is ugrana hátrébb, egyenlőre erősen fogom kezeim között, ahonnan nem oly egyszerű ám kiszökni. Fejem cseppet oldalra billen, ahogy az ezüst fürtöket látom, de végül a bocsánatkérésre csak eleresztem, így dőlve most már háttal neki a jéghideg falnak.*
- Magának? Nyugodtan tegezhetsz, nem vagyok még annyira öreg. *mosolyodom el cseppet, de ekkor jön a furcsa kuss, mert láthatóan nem nekem szól, legalábbis ennyire hülye nem vagyok, hogy magamra vegyem mindezt. Arcomról lefagy a mosoly, szemöldököm felvonom, úgy nézem meg a fiatal srác arcát, nem igazán értve, hogy mégis mi a baja.*
- Öhm, megvagy haver? Mert ha valami gond van, elkísérhetlek a gyógyítóhoz. ~ ilyenkor utálok sentinel lenni.~ *de mivel fiatalabbnak tűnik nálam és még csak nem is ismerem, azt már tudom, hogy alattam lévő évfolyamba jár és hogy nem is az Inflatus ház tagja, tehát egy ideig még fürkészem az arcát, végül úgy döntök, hogy megpróbálkozom a bemutatkozással, aztán majd lesz, ami lesz. Szóval jobb kezem felé nyújtom, melyből kellemes meleg sugárzik a fiú felé. Valószínűleg nem fogja tudni, hogy honnan, ez az én titkom... hála a vérfarkas vérnek, sokkal melegebb a testem hőmérséklete, mint az átlag embereknek.*
- Nathaniel Cornwlade vagyok, az Inflatus ház egyik sentinele. *nem örvendek, csak biccentek felé és hogyha valamennyire tájékozott, akkor talán rémlik majd neki a vezetéknevem. Ha pedig mégsem, akkor nem, nem megyek a falnak tőle.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 9:38 pm

*Pedig minden álma az lett volna, hogy elugrik, ez a lefogás szerű maradásra kényszerítés még jobban összezavarta, de próbál nem zavarodott képet vágni, ami jelenlegi lelki, testi állapotát nézve lehetetlen dolog.*
-Oh, sajnálom…persze tegezni…*Látszik rajta, hogy kínban van, nem fejezte volna be a mondanivalóját, de azért tekintve, hogy néha sértő dolgokat mond, olyannak aki itt sincs, furán jönne ki, ha folytatná, így a fiú kérdésére egy nyögés.*
-Megvagyok…remekül, soha jobban…nem, nem hiszem, hogy bárki segítene, már megszoktam, csak néha túl hangos, és össze vissza beszél, legszívesebben kikezdene mindenkivel, és néha arra eszmélek, hogy fogalmam sincs hol vagyok, miért vagyok ott és miért csinálom amit csinálok. Hidd el elég gáz amikor felébredsz olyan mellett akit nem is ismersz és tudod, hogy mit csináltál, de azt is hogy nem is te csináltad…érted?*Mint egy kisfiú aki össze van zavarodva, lehet pofon kéne vágni, attól helyre állna a feje, de jelenleg őszinteségi és panasz rohama van.*
-Még egy sentinel, istenem, mind megakar ölni…Váááááááááááá Kussolj…*Nathaniel szemeibe néz majd felemeli a kezét valahogy jelezve, hogy kér két percet és minden okés lesz. Behunyja a szemét, mély levegő és egy sóhaj.*
-Oké, már jobb. Gabriel vagyok, Gabriel Eiden Perez, Cruoris. Nem vagyok kattant…komolyan, csak…Eiden néha kicsit hangos…de most elfáradt…remélem…remeg a lábam.*Látszik rajta, hogy egy hajszál válassza el attól, hogy a lábai feladják és hagyják, hogy eltaknyoljon, úgyhogy próbál falat találni magának sikerül is…az ablak mellett…nem néz arra, nem akar sikító frászt kapni.*
-Azt hiszem…most sem sikerült jó benyomást tennem elsőre…sajnálom.*Mély sóhaj, valahogy elsőre senkire sem tud pozitív hatást gyakorolni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Bagolyház    - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 9:49 pm

*Mivel fogalmam sincs, hogy ki ez a srác, de elég furán viselkedik, egyértelműen kezeim között tartom, hogy térjen már észhez, mert nekem nem közveszélyesnek, inkább önveszélyesnek tűnik. Tehát nyugodt tekintettel figyelem, hogy miket hord itt össze és végül el is eresztem, nem óhajtom egész nap magam mellett tudni. Csak nekidőlök a falnak, de ahogy beszél és beszél, egyre többet, háááát, ember vagy éppen farkas legyen a talpán, aki ezt mind megérti és fel is fogja első körben.*
- Öhm... szóval te neked valami hang beszél a fejedben? És irányít is? Ez nincs így rendben, ezt remélem, hogy te is tudod... főleg ha teszel dolgokat, amiket elvileg nem te teszel... *nyelek is egy picit, hiszen nekem is volt már hasonlóban részem, amikor befolyásolták a tetteimet, ártottam azoknak, akik fontosak nekem és akiket szeretek, tehát most is erre gondolok, hogy valaki ártó szándékkal viselkedik így ezzel a sráccal szemben.*
- És most miért is nekem mondod el mindezt? Még csak most látlak először. *ez a legnagyobb kérdésem úgy érzem, de végül kibököm a nevem is, de kezem már vissza is húzom idő közben, egyértelmű, hogy nem óhajtja megrázni, így csak felnevetek, úgy csóválva meg a fejemet is, hihetetlen ez a srác, már most látom.*
- Hé, nyugi, nem akarlak megölni, nem ártottál még nekem. Bár ha ártanál, már rég ledobtalak volna a sziklákra. *nem tudom, hogyan is kellene most ezt kezelni, de aztán végül vállat vonok, bánom is én, hogy akar pár percet magának. Ezt az időt kihasználva tekintek ki az ablakom, majd amikor már a bemutatkozásra tér rá, fejem visszafordítom irányába és végül úgy érzem, hogy kezdem kapisgálni a dolgokat.*
- Csak nem egy másik én van benne? *hallottam már az ilyesmiről. Akármennyire is vadnak tűnök olykor, a műveltségemet se lehet kérdőre vonni, így hát nyugodtan hallgatom meg erre a választ, miközben azt figyelem, hogyan is dől neki a falnak és lassan meg is indulok az irányába, úgy állva meg közvetlenül előtte, nyugodtan figyelgetve arcát.*
- Hát nem igazán, de meglehet, hogy nem te tehetsz róla... Tudok valamit segíteni? *fogalmam sincs, hogy mit lehetne, ezért jobb megkérdezni tőle. Bár nincs kedvem itt testőrösdit játszani vagy baby sittert, de ha úgy van, hogy esetleg egy kis kaja kell neki, a nagyteremig még lekísérhetem.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 10:05 pm

-Ez bonyolult, és és már megszoktam, ez már csak ilyen.*Tudja jól, hogyha nagyon akarná, megtudna szabadulni Eidentől. Ha nagyon akarná, és 50% hogy ő maga is belepusztulna. Akkor már inkább elnézi, hogy sok-sok dologról nem tud, és néha hangosan vitázik saját magával, és hülyét csinál magából. Eddig otthon egyedül volt, így a vitái is privátabbra sikerültek, de itt Eiden kószál…Géb meg nem fog visszatalálni.*
-Mert te vagy itt, és ki kell mondanom, mert magamban tartva csak még jobban összezavarodok, és most sem vagyok teljesen képben. Ezért, neked mondom.*A fiú kérdezte ő meg csak válaszolt. Vannak dolgok amiket ki kell mondania, mi lenne ha mindent csak gondolna? Eidenre is néha rá kell kiáltani, hogy fogja be, bár általában le se tojja az ilyesmit.*
-Tuti nem? Te vagy a második sentinel akivel találkozom, az első meg akart ölni, pedig nem sértegettem, csak azt mondtam Barbie babás a neve ez nem sértés, az istenért ez bók…mit várnak tőlem életemben nem találkoztam ennyi emberrel mint most hirtelen. Ledobni?*Most tudatosult benne, hogy magasban van.*
-Ezek baglyok…*És az is tudatosult benne, hogy madarak vannak a közelében, álmélkodva nézi őket, mint aki nem látott még baglyot csak képen….pont azért mert még sosem látott ilyet csak képen.*
-Eiden, ő….ő a tesóm, az ikertesóm…csak halva született, és azóta bennem van…vagy valami ilyesmi. Nagy általában nem zavar, eléggé egy ízlésünk van. Csak amikor ismeretlen helyen….érted, amikor nem tudom mi történt, vagy mit mondtam, vagy mint most, hogy fogalmam sincs hol vagyok, és hogy jutok vissza oda ahonnan elindultam. Ilyenkor Eiden elég nagy gond nekem.*Néz fel miközben lassan lecsúszott a földre és ott üldögél.*
-Nem hiszem, hogy segíteni tudnál, jelenleg ülni tudok, begörcsölt és beremegett a lábam, úgyhogy pár óráig azt hiszem itt fogok ülni…utána meg eltévedek, és megint a folyosón fogok aludni*Rejtélyes módon volt, hogy ebben a pár napban kinn ébredt, nem kellemes.*
-De legalább nem hallom a hangját…te régóta itt vagy, mármint a suliba? Sentinel vagy akkor biztosan jó fej lehetsz, meg segítőkész.. sok olyan lúzerrel találkozol, mint én? Idegesítelek ugye?*Egy grimasz, miközben Nathaniel szemeibe néz majd szép lassan végignéz rajta.*
-Erősnek tűnsz, hát nem lennék az ellenséged.*A tekintete újra a baglyokra téved és egy mosoly, a jelek szerint szereti az állatokat.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Bagolyház    - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 10:23 pm

*Fel se tudom fogni, hogy az ilyesmit miképp is lehet megszokni, így csak tovább figyelem a fiatal vonásokat. Ez a fiú nekem olyan védtelennek tűnik, mint akivel semmi nem történt egész életében, mint akinek nyugodt élete volt. Egykor még talán én is ilyen voltam, de ez a pár év a Mysterioban, a szüleim halála, mindenért én vagyok a hibás, tehát vállalnom is kell ezeket a következményeket. Próbálok beletörődni a mostani életembe, egész jól is megy, de ezzel a sráccal mégse tudok mit kezdeni. *
- Az lehet, de így engem is teljesen összezavarsz és nem vagyok épp egy olyan ember, aki annyira kíváncsi mások bajára. *csóválom meg a fejem is, de amikor meghallom a feltételezését, mely szerint meg akarom ölni, hát tényleg nem tudok már mit tenni. Más jogosan tart tőlem, de Gabrielnek egyelőre még oka sincs, nem tett ellenem semmit és nem is morgós kedvemben talált rám, így szerencséje van, amiért ilyen jó fej vagyok.*
- Nem fogom bizonygatni, de ha arra vágysz, hogy kínozzalak meg, majd végezzek veled, megoldhatjuk. *bánom is én, de ne nekem nyavalyogjon már, mert azt nehezen viselem, főleg hosszú távon. Gébet még csak pár perce ismerem és már most nehéz esetnek érzem, de azért meghallgatom - nagyjából türelmesen -, azt a bizonyos dolgot, amiért egy másik sentinel bántotta.*
- És szerinted ez bók? Szerintem nagyon is sértő, de ki volt az, aki meg akart ölni? *tudakolom is meg tőle kíváncsian, hiszen fogalmam sincs, hogy ki lehetett, bár ha cruos, akkor bizonyára egy oda járó sentinel. Nil egész türelmes, Josh-t rühellem, tehát talán Daphne lehetett, de nem biztos, így inkább megvárom a válaszát. Ahogy eljut a tudatáig végül előző szavam, úgy bólintok most már vigyorogva, de annál magabiztosabban.*
- Igen, ezek baglyok és a bagolyházban vagyunk, fenn a fellegtoronyban, üdv! *talán ha körül is nézne egy kicsit, akkor képben lenne, de így, hogy csak beszél és beszél megállás nélkül, nehéz lesz kiigazodnia ezen a helyen. Végül azért kezdek ráérezni a dolgokra, hogy talán egy másik én is uralja a testét, tehát skizo lehet, de ez még nem teljesen biztos... azaz, hát mégis, végülis, amiket mond, azok arra utalnak.*
- Én a helyedben már rég tettem volna róla, hogy halott is maradjon, tehát ne zavarjon. Te is tehetnél, mégse teszed, miért? *próbálom figyelmen kívül hagyni azt, hogy most se tudja, hogy merre van, majd végül elé lépve ajánlom fel segítségem. Nem annyira szívesen, de most úgy sincs más dolgom, talán ez a kis kitérő mégis belefér... beleférne, ha jönne.*
- Ne sajnáltasd már magad, inkább gyere. *nyúlok is le érte, majd szépen fel is húzom magamhoz, így döntve neki a falnak, hogy térjen már észhez.* - Milyen nyámnyila pasi vagy már te? *vigyorodom el újból, őt figyelgetve, de aztán már a kérdéseire is kezdek el válaszolni.*
- Igen, amióta a suli ismét megnyílt... és a jó fej és segítőkész dolog... hát ez rám nem igaz, inkább fogalmazzunk úgy, hogy a nevelőapám, Demien miatt csinálom ezt. *talán le is esik most már neki, hogy a vezetéknevem egyezik Demienével, tehát az Inflatus ház magiszterének a nevével. *
- Remek kérdést tettél fel, mert bizony idegesítesz, szóval gyerünk, nyomás lefelé, ideje rendbe szedni téged... ha pedig nem jössz, akkor beleváglak az uszoda vizébe. *egy kis fenyegetés is elhangzik azért, hiszen ha nem tudok vele végképp mit kezdeni, akkor az lesz. *
- Ne is akarj az lenni, akkor nem jársz jól és nem lesz hosszú a pályafutásod a Mysterioban! *ha megy lefelé, akkor nem is engedem őt leállni vagy elesni vagy bármi, próbáljon csak meg talpraesettebb lenni, így talán biztonságban lejutunk a második emeletre.*
- Szerintem egy kis kaja jót tenne. ~ meg nekem is.~ *és már irányítom is tovább, hogy újból lefelé haladhassunk, az aula irányába, hiszen a nagyterem ott van és a konyháig én nem fogok lemenni, főleg nem szenyokat csinálni neki vagy egyéb dolgot, tehát tőlem azért túl sokat ne várjon. De amíg csendben van, addig még egész tűrhető a társasága.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-03-10, 10:49 pm

*Arról nincs meggyőződve, hogy a fiú nem olyan, aki nem kíváncsi mások bajára. Hiszen akkor itt hagyta volna már réges régen, hogy majd ha életképes lesz (soha) akkor menjen amerre lát. Ehelyett itt van, tehát valamennyire érdekli Géb jövője, legalábbis ami az elkövetkezendő pár órára vonatkozik, vagy legalábbis addig míg nem hagyja ott egy biztosabb, forgalmasabb helyen.*
-Nem, cseppet sem vágyom a kínzásra sem a halálra, pláne tőled.*Vajon miért pláne Nathanieltől? Nos, végignézve a fiún, a kínzás és az öldökölés elég gyorsan lezajlana, és Géb ugyan nem fél semmitől sem, de meghalni sincs kedve csak úgy.*
-Daph…és az bók. Sajnálom, nem szoktam emberekkel találkozni, én semmi sértőt nem találtam abban a mondatban, erre majdnem megfujtott. Le kellett volna hánynom, megérdemelte volna.*De még mennyire, hogy megérdemelte volna. De ezt a lehetőséget már elszalasztotta.*
-Ez komoly, hű menő. Sose láttam még baglyot. Egészen aranyosnak tűnnek.*Azért a biztonság kedvéért nem fog madarat simogatni, hátha azok annyira nagyon nem élveznék a dolgot. Meg hát a földre sem száll oda egy sem, úgyhogy marad a távoli csodálás.*
-Ez nem annyira egyszerű Nathaniel. 16 múltam, Eiden volt az egyetlen majd 14 évig akivel kommunikálni tudtam, szükségem volt rá. És csak mert most lenne kivel beszélnem, nem ölhetem csak úgy meg. Meg nagy valószínűséggel magával rántana, és az nem vicces. Nem félek a haláltól, de azért direkte nem generálom magamnak.*Elkeseredetten néz fel a fiúra. Nem tudja érthető –e Eiden volt az egyetlen mindig akivel tudott beszélni, a része, akár akarja akár nem. Az, hogy 16 évesen már roppant mód zavarja a tesója, az lényegtelen.*
-Hé, nem sajnáltatom magam.*Dehogynem, kicsit elveszett, gyenge és még rá is játszik. Minden esetre feláll, de erősen remeg a lába, tehát kénytelen a fiúba kapaszkodni vagy elvágódik.*
-Pff, nem lehet mindenki erős mint te.*Nyámnyila hát, ez van, ezt kell szeretni. Minden esetre hallgatja a fiút, és…hát neki akkor sem mond semmit Demien neve, úgyhogy eldöntötte, hogy csak hümmög, mint aki érti.*
-Vicces fiú vagy, úszni sem tudok csak szólok, tehát ha nem a megölésem a cél, akkor ki kell mentened is a medencéből.*A végét a mondatnak elnevette. Lelki szemei előtt mindez lejátszódott és nem talált benne semmi rosszat. Jó kis fulladás, víz, kimentés, szájon át való lélegeztetés… a gondolatsornak hála ennél a pontnál elpirul.*
-Nem tervezek az ellenségeddé válni. Eidenről nem nyilatkozom, ő mogorvább és agresszívebb…*Halad a srác mellett majd egy apró megtorpanás és felnéz rá.*
-Ha kikezdene veled, üsd le, csak jó tanács volt.*Tovább sétál, majd sóhajt. Annak az esélye, hogy Eiden kikezdjen Nathal és túl is élje mindezt elég csekélynek látszik.*
-De azért vigyázz a testre, hosszú távon nekem fájna, és ilyen baromságok miatt nem szeretek szenvedni. Ne is foglalkozz velem, jelenleg hülyeségeket mond a fejembe.*Próbál totál nem odafigyelni Eiden megjegyzéseire és gondolataira, amik általánosan Nath kidolgozott testére irányulnak, de a folytonos pirulása nem azt mutatja, hogy nem hallja, és nem gondolja át. De Eidennel ellentétben, Géb tényleg Bi, és általában szeretne a nők mellett maradni, de nem zárkózik el semmi elől, csakhogy van annyi esze, hogy Nath nem meleg, csak a teste melegebb, nem a jelleme.*
-Igen, ennivaló, az remek dolog lenne, meg egy hideg innivaló, le kellene hűlnöm. *Már nem pirul, viszont szép, élettel teli színe lett.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-04-09, 11:44 pm

- Helyes, akkor majd értesítelek, ha kiokomuláltam valamit. Vagy meg szeretnél nézni valamit?*próbálom kiszedni belőle, hogy mihez is lenne kedve, ha meg nem mond semmit, akkor majd én szépen eldöntöm, hogy hova megyünk. Ötletem egyelőre nincs, de majdcsak kitalálok valamit, ebben jó vagyok.*
- Persze. Az fent van a fellegtoronyba, de úgyis lépcsőzünk, szóval ennyi még nem árt meg. Ugyan még nem jártam arra, szóval előre is bocsi, ha esetleg elkavarodunk.*vigyorodok el. Tényleg nem voltam még ott, egyszerűen csak utána érdeklődtem, hogy merre keressem a baglyokat, ha esetleg szükségem lenne rájuk, s ez az információ éppen jól jön.*
- Nem nagyon értem, hogy miről vagy szó, de rendben. Nem haragszom, nem gond, ha csöndben vagy.*rántom meg a vállam és igyekszek nem túl furcsán méregetni az érdekes monológja után. A kérés hallatán aztán felvonom a szemöldököm és felnevetek.*
- Általában folyton beszélek, szóval néha jó, ha valaki versenyt társalog velem. Na, mégis mit mondhatnék?*megvakarom a fejem búbját és sóhajtok egy kicsit. S míg azon meditálok, hogy ugyan miről is társaloghatnánk megérkezünk a bagolyházhoz, minek láttán megkönnyebbülten sóhajtok.*
- Megjöttünk. Van egy pár madara a sulinak, mi? Csak hívd magadhoz az egyiket, aztán már küldheted is a levelet a megfelelő személynek.*mosolygok rá, miközben kezemmel körbemutatok az említett helyiségen. Majd kissé undorodva a sok kosz láttán, lépek beljebb, s arrébb húzódva várom, hogy befejezze a műveletet.*
- Egyébként a családodból mindenki tudott mágiát használni? Vagy milyen vérű vagy?*ez egy fontos dolog számomra. Nem kedvelem a sárvérűeket, s a félvérűekkel se vagyok kibékülve, ugyan elviselem őket, de eléggé meg kell erőltetnem magam ahhoz, hogy ne vágjak fejeket hozzájuk.*
- Sikerült?*pislogok rá kicsivel később, s reményeim szerint megoldotta a dolgot, vagyis elküldte a levelet. Egyébként nem szeretném lerázni őt, hiszen jól érzem magam, de már kezdek fáradni, ami pedig azt jelenti, hogy kibírhatatlanná és nyűgössé válok, így mindkettőnknek jobb, ha hamar szétválunk.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-04-10, 12:08 am

-Hm..nekem még egyenlőre nincs tervem. De azt hiszem majd csak kitalálunk valami jót. *mosolygok rá, és közbe szeljük a lépcsőket, egyenesen felfelé a fellegvárba. Tetszik hogy nem szótlan fajta, mert mindig az volt a problémám hogy rengeteget beszélek, és nem tudtam hogy mikor unják amit mondok és mikor nem. Tehát ő jó beszélgető társ lesz. Észre sem veszem hogy semmit nem mondott, és már fent is lettünk. Kinyitja az ajtót, és már megy is be, majd én is követem. Elég koszos, és rengeteg madár van bent. Oda sétálok egy bagolyhoz, majd előveszem a levelet, de még nem adom oda neki. Megsimogatom a fejét, de belecsíp az ujjamba, és rögtön vérezni kezd. Felszisszenek és legszívesebben behúznék egyet a bagolynak, de az én hibám hogy megsimogattam, meg egyébként is milyen lenne már hogy ha leállnék verekedni egy tubival. Oda adom a levelet, ám ahogy hozzányúlok rácseppen néhány csepp vér. Remek, most majd azt öcsém azt hiszi, hogy megtámadtak vagy valami. Oda nyújtom a bagolynak a levelet, aki rákap a csőrével, majd a madár "roppant nagy értelmet" sugárzó szemeibe nézek.*
-Vidd el Danken Natri-nak! *Mondom a szárnyasnak, aki már repül is vele. Körbe nézek, és csodálom a tájat, majd mi után jól megnéztem visszafordulok és megyek Luka felé. Lenézek a kezemre, s meg kell állapítanom hogy biz az a rohadt dög jól megcsípett, mert a bőrömet egy csőr nyom erejéig eltávolította. Sziszegek egy kicsit ahogy a levegő piszkálja a friss sebet. Kilépek az ajtón majd megvárom Luka-t is. Amikor ő beér engem szép lassan megyünk le a lépcsőn. *
-Köszi hogy elkísértél. Viszont szerintem én most már körbe nézek a szobámban macska témában, mert szerintem már nagyon hiányolhat. * felszisszenek, mert a falba beleütöm pont a sebet ahol megcsípett a madár*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-04-10, 12:41 am

*A szavakra bólogatok, jelezve, hogy majd kitalálunk valami okosat. Véleményem szerint ez nem lesz olyan nehéz, elég sok szórakozási lehetőség akad a környéken, de akár külföldre is kiruccanhatunk, ha épp ahhoz lesz kedvünk. S mivel megkér, hát nem leszek bunkó, így elkísérem a bagolyházba, amit szerencsésen meg is találok, méghozzá első nekifutásra. Tudtam én, hogy sok mindenben jó vagyok, de nem hittem volna, hogy a tájékozódás is olyan remekül megy. Ott aztán félre állok, hogy Carol nyugodtan feladhassa a levelet, ami nem megy teljesen zökkenőmentesen, így mikor hozzám lép, már a kezemben is van egy zsepi és egy ragtapasz.*
- Elég csúnya lett.*fogom meg a sérült végtagot, majd letörölgetem róla a vért és be is ragasztom, persze csak, ha engedi.* - Elég agresszívek ezek a szárnyasok, szóval vigyázz velük.*tanácsolom neki egy kis mosollyal. Majd én is kilépek az ajtón és megállok mellette és bevárva őt együtt lépegetünk lefelé. Mikor az elágazáshoz érünk, ahol én kényelmesen eljuthatok a klubhelyiséghez megtorpanok, hogy elköszönhessek tőle.*
- Nincs mit. Persze menj csak, nekem is van még egy kis dolgom. Örültem a találkozásnak. Szia!*mosolygok rá, majd intek is neki, mielőtt sarkon fordulnék és sietős léptekkel megindulnék a folyosón. A bejárathoz érve aztán kimondom a jelszót, belépek és egyenesen a szobám felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-04-10, 12:53 am

*Jól esik hogy ellátja a sebem, így amikor végez, én hálám jeléül az arcára adok egy röpke puszit, és már megyünk is le. Így kiegyenlítettem az utcán történt puszit. Lefelé menet csak azon töprengek hogy hogy lehetséges az hogy volt nála ragtapasz, de igazából egyáltalán nem bánom, hisz most bizony kapóra jött. Amikor leérünk az elbúcsúzásra került a sor.*
-Köszönök mindent! Szia! *azzal már megyek is a bejárathoz, ahol elmondom a jelszót, és egy pár pillanat múlva már az ágyamban fekszek hassal, fejemet a párnába temetve, és végig gondolom mindent a mai kis találkozásról. Eközben kiscicám tüneményesen dorombolva szundikál a hátamon. *
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Bagolyház    - Page 2 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 9:35 pm

*Ismét elérkezett egy újabb hónap, amikor a levelemet el kell küldeni, így hát vidáman sétálok felfelé, egy hófehér borítékkal a kezemben, hogy a fellegtoronyba felérve majd feladhassam a levelemet. Öltözetem most is hozzám passzoló, tehát egy világoskék színű farmernadrág van rajtam, fehér sportcipővel és egy szintén világoskék színű blúzzal, mely tökéletesen illik kék szememhez. Hajam ki van bontva, mint általában mindig, de amint felérek a hosszú lépcsőkön, már bele is kap az esti, hűs szellő, én pedig elmosolyodva nézek végig a baglyokon, de még nem keresve a sajátomat, csak mindig szokásom gyönyörködni bennük. Armarus egyébként nincs velem, így hát egyedül lépek a nyitott, hatalmas méretű ablak elé, majd mélyet szippantok a levegőből.*
~ Imádok ide járni. ~ *az óceán illata mindig magával ragadó marad a számomra. Na de ideje lenne a levelet is kézbesíteni, így körbe is nézek, majd halkan, szinte dalolva fütyülök, hogy a hóbagoly hozzám találjon és miután ez megtörténik, bal kezemből egy kis kekszet adok neki.*
- Vidd ezt haza! *simítok is végig fején, majd engedem, hogy elfogyassza a megelőlegezett jutalmát és hogyha ez megtörténik, már szépen lábára is kötöm a kis borítékot, majd felemelem és kezeimből nyitja ki szárnyát, úgy repül el a távoli éjszakába, én pedig kis kezeimet a párkányra helyezem, úgy nézek a madárka után. Nincs több tervem mára, a fontos, kötelező dolgomat már letudtam, tehát élvezhetem nyugodtan a hétvégét.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 10:04 pm

*Hat... hét. Ma van a hetedik napja, hogy itt vagyok - mert hét közben érkeztem -, ezért mivel az illem megköveteli, és nekem is orromra kötötték, hogy minden héten küldjek levelet, hogy jelentsek hogylétem illetve a történések felől, különben problémák lesznek, s haza kényszerülök menni. Ezt szeretném a legkevésbé, így akármennyire is gyerekesnek tartom, meghajtom fejem a szülői tekintély előtt, s most a bagolyház felé tartok, mivel úgy hiszem, hogy valahol az épület felsőbb szintjein található, és annak ellenére, hogy nem jártam még ott, minimális kereséssel meg is találom. Öltözékem egyébként, lévén hogy a tegnapi ruhavásárlás sikeres volt immár elvárásaimhoz hű, egészen pontosan átlagos. Egy mintás tornacipő van most rajtam, hozzá egy kék farmer, valamint egy fehér póló, vörössel nyomott sárkánymintával rajta, és mivel hűvösebb az idő, így egy fekete kapucnis pulóver is rám került, melynek kapucnija most nincs fejembe húzva. Már a küszöbön megállok, hogy szétnézzek, de saját baglyom nincs, így kissé bizonytalan vagyok más baglyokat illetőleg, de tekintetem most egy lányon akad meg. Halkan lépek beljebb, és annak ellenére, hogy az illem hangos köszönést írna elő, én ezt mégsem teszem meg, csupán lassan mögé settenkedem szinte, mivel hallom dúdolását.*
- Szép... a hangod. *szólítom meg halkan, egészen pontosan a hátához beszélve, de szinte rögtön le is sütöm zöld szemeimet, egy kis mosollyal az arcomon. Tekintetem ismét a baglyokat kutatja, és a lány mellé lépve szúrok ki magamnak egyet. Óvatosan nyúlok oda, ám az állat felém kap, így hirtelen rántom vissza a kezem.*
- Nyugalom... csak levelet akarok küldeni. *csitítom kicsit a madarat, és újra próbálkozom, de az megmakacsolva magát elfordítja a fejét, mint aki nem akar tudomást venni rólam. Felsóhajtva csóválom meg a fejem, míg leeresztem a kezemet.*
- Akkor is veled fogom elküldeni a levelet Hans, már csak az ilyen viselkedésed miatt. *nem tudom miért neveztem el a madarat, és láthatóan az sem, ugyanis most ismét felém fordítja fejét, és nagy szemeivel megrovóan pillant rám.*
- Nem tetszik a neved? Nekem igen. *mosolyodom el kicsit, de most ismét a lány felé fordulok, hogy kezet nyújtsak neki, egy szemforgatás után, ami a madár végett tör elő belőlem, és még fejemmel is az állat felé bökök, hogy egyértelmű legyen.*
- Üdvö... szia. *tessék, képtelen vagyok levetkőzni a nemesi viselkedést, a sajátos szóhasználatommal, így egy pillanatra zavart mosoly fut végig arcomon, de már folytatom is tovább, egy bakinál több kell ahhoz, hogy eltántorítson célomtól.*
- Conrad Dietrich vagyok, és segítségre szorulok. *jelentem be, remélhetőleg kézfogás közben, már ha elfogadja a lány, ha nem, akkor egyszerűen leeresztem magam mellé a kezemet.* - Segítenél egy kicsit madárügyileg? *kérdezem is, és remélhetőleg pozitív választ kapok, mert ha jól láttam bejövetelnél, mintha egy kis csemegét adott volna a lány a saját baglyának, hátha akad még belőle...*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Bagolyház    - Page 2 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 10:14 pm

*Nem számítok jelen pillanatban senkire sem, csak magam vagyok és a kis baglyom, amely nemsokára már le is száll elém és egy kis keksz után el is indul a levelemmel. Nem figyelek hátra, így amikor a halk hangot meghallom, hirtelen remegek meg, majd 180 fokos fordulatot veszek és szépen a fiú szemeibe pislogok. Nem néz rám, így csak lejjebb hajolok, úgy nézek rá kérdőn, de aztán kedvesen elmosolyodva döntöm meg cseppet a fejem.*
- Köszi. Egyébként szia. *köszöntöm is kedvesen, ahogy azt illik, de mint nézem, nemsokára figyelme már el is terelődik rólam. Valószínűleg nem véletlenül van itt, hanem egy levelet szeretne elküldeni valakinek, így hát figyelem is az akcióját és halkan kuncogok, miközben kezem ajkam elé kapom, úgy figyelem hát tovább az ügyködését, majd amikor végül feladja kis időre és inkább bemutatkozik, kis kezem az övébe kerül és párszor meg is rázom azt. Nem erősen, de mégsem rendezem le hamar, így miután eleresztem, már hallhatja is a nevemet is.*
- Én Michelle Norton vagyok és azt hiszem, hogy akkor én leszek a segítőd. *a durcás madárkára nézek, majd zsebembe nyúlok és egy kekszet veszek elő, de még nem adom oda a madárnak, inkább Conrad felé tekintek.*
- Nyújtsd ki a kezed, tenyérrel felfelé. *kérem is meg kedvesen és hogyha hallgat rám, akkor picit összébb töröm a kekszet és a kezébe szórom, a bagoly pedig érdeklődve fordítja felénk a fejét, úgy figyelget minket, majd Conradot és végül már rá is száll a fiú kezére, hogy onnan csipegesse fel a finomságot.*
- Soha nem árt lekenyerezni ezeket a jószágokat. Ha végzett, már elviszi oda a leveled, ahogy szeretnéd. De... hogy-hogy nem értesz hozzá? Csak nem új neked ez a világ? *értheti, hogy a mágiára gondolok, mivel meggyőződésem, hogy talán nem ismeri még ezt, ezért se tudott a bagollyal se hogy bánni. De ha rám néz, láthatja, hogy semmiféle megkülönböztetés nem fogja érni ezért, legalábbis tőlem nem. Lassan nekidőlök a falnak, onnan figyelem, hogy most már menni fog-e a bagollyal a dolog vagy kell még egy kis segítség.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 10:28 pm

*Köszönteném én hangosan is a lányt, de egy kis akciót nem bírok megállni, ám nem viszem teljesen véghez, csupán akkor biccentek már neki, mikor figyelmem a madárra összpontosul. Hiába ugyanis, mert bár alapvetően tudom, hogy is kéne kezelni ezeket a madarakat, igazából az én leveleimet elküldték mások helyettem, én csak elméletileg tudom, mit is kéne tenni, ha saját magam akarom intézni. Így egy gyors bemutatkozás következik részemről, mert azért ezt mégis csak illik, és végre sikeresen elkerülöm a rangot is, mert általában megszokásból hozzá teszem a nevemhez... Tehát a lány keze az enyémbe kerül, és én sem szakítom meg hamarabb a kézfogást, de mégis gyengéden rázom csak meg, ahogyan azt illik.*
- Nagyszerű, köszönöm. *mosolyodom el hálásan, és már teszem is amit mond, tenyérrel felfelé kinyújtom a szabad kezem, s érdeklődve várom, miben is ügyködik a lány. Egy kis csemegét szór tenyeremre ahogy az hamarosan kiderül, és lőn a madár is odareppen falatozni. Közben persze nem tétlenkedem, megsimogatom egy kicsit a bagoly fejét, s fél kézzel kicsit ügyetlenkedve, de nagyjából rákötöm a levelet. Lehetőleg halkan, de elmotyogom a címet is, mivel tartalmazza a "Liechtenstein" és a "hercegi család" szavakat is, és nekem nem szándékom ezt reklámozni. Egy apró huhogással már fel is reppen kezemről, s én már le is rázom tenyeremről a maradék csemegét, csak aztán fordulok a lány felé ismét.*
- Neeem... illetve, sosem használtam még baglyot. *adom is meg a választ. Nos... ez persze nem a teljes igazság, mert a "miért"-ek nincsenek benne, de míg nem kérdez rá, addig nem is szándékozok még csak utálást sem tenni a származásomra.*
- Gyakran jársz ide? *érdeklődöm egy kicsit, ugyanis láttam, hogy nem indult el rögtön a levél elküldése után, mintha még maradt volna élvezni egy kicsit a kilátást, no és persze ha a továbbiakban segítségre lenne szükségem, szívesen egyeztetném össze levélküldési időpontjaimat Michelle-el...*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Bagolyház    - Page 2 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 11:03 pm

*A bemutatkozást elég gyorsan letudjuk, úgy érzem, hogy nem is szükséges erre több időt fecsérelni, inkább máris Conrad segítségére is sietek, így hát hamarosan a bagoly már nem is tűnik olyan makacsnak, mint amilyen volt. Figyelem, ahogy végül a levél is felkerül a lábára, de a halk susogás se kerüli el a figyelmemet, viszont nem értem, hogy pontosan mit is mondott neki.*
~ Talán nem akarja, hogy meghalljam, hogy hova küldi. ~ gondolkodom el magamban, majd végül egy érdekes kérdést is intézek még a fiú felé, így próbálom kideríteni, hogy esetleg kell-e neki segítség az itteni boldogulásban vagy sem. De amikor kiböki, hogy a baglyokat nem ismeri, csak aprót bólintok rá, nem kérdezősködöm, hogyha nem szeretné, inkább csak visszafordulok az ablak felé, majd ismét kinézek a távoli éjszakába.*
- Havonta egyszer adok fel egy levelet a szüleimnek. Ezt beszéltük meg, már több mint két éve, amikor ide jöttem, tehát azóta is megtartom ezt a jó szokásomat. Tudod, aggódnak értem. *mosolyodom is el, miközben visszatekintek a fiú felé, de aztán még egy utolsó pillantás és végül ott is hagyom az ablakot, a srácra nézve teszem fel a következő kérdést.*
- Vacsoráztál már? Csak mert ha még nem, akkor lenézhetnénk a nagyterembe, én személy szerint farkas éhes vagyok. *mosolyodom is el kedvesen és hogyha van kedve velem tartani, akkor bizonyára jönni fog, de ha nincs, akkor marad, ez az ő döntése, nem erőltetem senkire se rá a társaságom, de lassan azért a lépcsők felé indulok, hogy azon lefelé haladhassak...*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime2012-05-04, 11:18 pm

*Végül egy kis segítséggel, de megoldódik a bagoly probléma is, és ahogy látom Michelle sem a susogás kérdését, sem pedig a baglyokkal kapcsolatos témát nem feszegeti tovább, aminek örülök.*
- Érthető, de akkor nem én vagyok az egyedüli aki ilyet beszélt meg a szüleivel. *ez azért megnyugtató, ezek szerint mégis csak normális szokás ez, és nem kell tőle tartanom. Bár igaz, hogy a lány kissé ritkábban küld leveleket mint én... Viszont mivel a dolgunkat elvégeztük, nem igazán van értelme itt maradni, s épp indulni készülök, mikor rákérdez valamire, amit most hogy mond, eszembe is juttatja mennyire igaza van. Nem ettem még semmit. Sőt, igazság szerint a nagyteremben sem voltam még, ugyanis egy jó ideig csak a szüleim által berakott csokoládékon éltem, annyira lefoglalt a pótlás, és legutóbb is Mystral-ban vacsoráztam.*
- Hogy-hogy egy ilyen szép lánynak, nem volt eredetileg társasága a vacsorához? Még nem, de szívesen veled tartok. *biccentek is feléje, mintegy megköszönve az ajánlatot, s már indulok is meg utána, lefelé a lépcsőkön. Most a lány vezet, hiszen én nem tudom merre van az étkező.*
- Milyen a koszt egyébként? *azért erről nem árt tájékozódni, mert bár olvastam az ittlétem alatt már egy-két dolgot az iskoláról, mindig jó megkérdezni egy ide járó diákot is, aki ha jól nézem idősebb, tehát rutinosabb járású mint én.*
- Mondd csak, te idősebbnek, mesélnél nekem az iskoláról? Még csak egy hete vagyok itt. *ebből talán lejöhet neki a korom és az évfolyamom is, ha eddig nem tűnt fel neki, s bár nem kérdezek rá nála konkrétan, azért várom ám, hogy ezeket az információkat megossza velem. Bár lehet, hogy nem esik majd le neki, mert csak a mi köreinkbe szokás az ilyen kis diplomatikus utalgatás. Közben azért míg sétálunk a célirányban, elő is húzom zsebemből a zsebórámat, hogy fedelét felpattintva megszemléljem mennyi az idő. Nem kicsit nem illik ruházatomhoz, de ezt még nem volt időm lecserélni...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bagolyház    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: