Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Bagolyház

Go down 
+22
Jasmine Miels
Slash Daniels
Elisaveta Varlock
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Raiden Carvex
Wera A. Flinders
Alinox Ingren
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Michelle Norton
Carolayn Natri
Luka Dubois
Gabriel Perez
Nathaniel Cornwlade
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Gabriel Farell
Ginger Rosenberg
Brian Valentine
Havasi Zoárd
Sideris Valbraith
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 9:43 pm

* Egy borítékba hajtogatott levéllel ujjaim között caplatok most fel, ezen a már majdnem kései órán a bagolyház lépcsőin. Hosszú farmerom farzsebébe dugva billeg ide-oda pálcám, a koszos, agyonhasznált tornacipőm gumitalpa csak úgy nyifog a hideg kövön. Felül egy egyszerű, fehér póló látható most formás alakomon, tetoválásaim nagyobb részét takarva, most még kivételesen dekoltázsom sem látszik, sem hátam, sem pedig a leglényegesebb részek. Hajam frissen mosva, illatosan omlik le vállaimon és hátamon, közében egy tincs van csak hátra tűzve, hogy ne lógjon szemembe semmi felesleges, szemeim körül kevéske, feketés-zöldes kombó, smik gyanánt. Wapi nincs velem, tehát egyedül vagyok, és hát szabad kezemben ott pihen egy kisebb mappa, valamint egy ceruza: amint találok egy baglyot, aki hajlandó Ausztráliáig menni levelemmel, máris hódolni fogok szenvedélyemnek, amíg még némileg világos van. Szuszogva érkezem meg fentre, a baglyok tanyájára, végül hangosan fújom ki a levegőt, így ébresztve, vagy inkább riasztva fel párat, kik huhogva repdesnek arrébb, vagy inkább el a toronyból, jó messzire, menekülve a feladat elől. *
- Lássuk csak.. te jó leszel nekem. * szúrok ki egy koszosfehér színűt, ki még kissé ugyan kómás, de láthatóan nemsoká éledezni kezd, ahogy lábára kezdem kötögetni és erősíteni a levelet. * - Vidd el ezt az öcsémnek! * cirógatom meg buksiját, de a követelőző huhogás és ujjcsipkedés nem hagy csak úgy arrébb sétálni. *
- Na jól van, tessék. A többit majd ha vissza térsz! * kaparok ki egyik zsebemből némi finomságot, huhogós barátom pedig máris felröppen lábán levelemmel, s el is tűnik szinte azonnal a rózsaszínesedő égbolton. Én magam ahhoz az ablakhoz igyekszem, melyen keresztül távozott, mindenféle tériszony nélkül mászom fel a párkányra, s helyezkedem el úgy, hogy lábaim kifelé lógnak, így háttal vagyok a lépcsőknek. Mappámból egy papírt húzok elő, ceruzám hegye pedig máris sercen a hófehér lapon, hogy valami szépet alkothassak oda, közben halkan dudorászom magamban egy kedves kis dallamot, mely még gyerekkoromból, egész pici koromból ragadt meg elmémben. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 9:56 pm

*Nincs kedvem igazán semmihez és valahogy az utóbbi időkben a napjaim igen csak egyhangúak. A tanulásra koncentrálok és azon elmélkedem, hogy hazatérek egy kis időre Írországba, de mégis, haragszom a nagybátyámra, amiért eltitkolta előlem apám halálát és amiért nem lehettem ott vele az utolsó percekben vagy legalább a temetés pillanatában. Ezen gondolatok között sétálok végig a hosszú folyosókon, fekete nadrágban, fekete színű sportcipőben és egy rövid ujjú ingben, melynek felső három gombja is ki van most gombolva, hiszen elég jó idő van. A kezeim egyébként zsebeimben vannak, fejem picit lehajtva, így lépkedem tovább, nem igazán tudva, hogy merre is megyek, ennyire nem figyelek most semmire. Hajam amúgy most is kócos, mint mindig, a nyakamban pedig ott lóg a medálom is, de a drága Marcan nincs mellettem, tehát csak egy fekete folt vagyok az éjszakában. Amikor viszont a bagolyház felé vezető lépcsősorhoz érek, csak megtorpanok, felnézek rá, majd végül vállaim aprót rándulnak, így indulok felfelé és figyelve a lépcsőkre nemsokára már meg is érkezem. Nem fogom még fel, hogy nem vagyok egyedül, csak megcsap az éjszaka szellője, magamba szívom a friss levegőt, majd a huhogó, ébredező baglyok felé tekintek, kik kíváncsian méregetnek, hogy vajon van-e nálam levél... de hiába keresnek, nincs semmi.*
- Wera? *suttogom halkan magam elé, amikor a vörös üstököt meglátom, de nem mozdulok, nem tudom, hogy most mit kéne tennem. Furcsa voltam a lánnyal, kissé bunkó is, pedig nem ezt érdemli, ezért pedig szégyellem magam, így kezeim kihúzom zsebeimből, jobbal megvakarom cseppet a tarkóm, majd végül a lány mögé lépek, halkan, de mégse akarom, hogy itt lezúgjon nekem, így kezem lágyan a vállára teszem, de csak az egyiket.*
- Szia... *szólítom is meg, egy halk köszönéssel, de most nem nézem meg a rajzát, csak jégkék szemekkel tarkóját bámulom és nemsokára el is eresztem, így lépek egy lépést hátra, hogy adjak neki némi tért. Mondanom kéne valamit, valami olyat, hogy rég láttam, remélem jól van vagy érdeklődnöm a hogyléte felől, de mégse tudok, nem tudom, hogy látni akar-e egyáltalán, mert ha nem, akkor természetesen lelépek.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 10:12 pm

* Célom van most azzal, hogy itt vagyok, tehát fent a bagolyházban, már az általános dolgokat, mint a rajzolást is leszámítva. Levelem igen fontos, öcsémnek címzem, hiszen a héten szülinapom van, tehát azt a pár napot otthon szeretném tölteni vele, ez áll most soraimban. De a kötelezőket letudva máris szenvedélyemnek kezdek hódolni, kényelmesen helyezkedve el az ablakban, persze nem lógok kifelé, tehát popóm egy része bőségesen a bagolyház felé figyel, így firkálgatom a csodálatos mélységet lapomra, mely nem hogy nem rémít meg, de egyenesen vonz. Semmi öngyilkos hajlam nincs bennem, hiába nem volt könnyű életem, kiugrani sem akarok így, viszont a rajzolásba sem feledkezem bele annyira, hogy ne érezzem, valaki mintha lenne még itt, velem. Nagyjából akkor emelem fel buksim, s nézek a végtelen égboltra, mikor Raiden felér a toronyba, s nevemet suttogja, amit ugyan nem hallok, de a kellemes szellő, amely elölről érkezik, tesz arról, hogy megborzongjak, ahogyan újra azt teszem, mikor egy kéz kerül vállamra. Nem teszek hirtelen mozdulatot, bár nem tagadom, pillanatok alatt, ahogy ösztönösen a mélységbe tekintek, lepereg előttem sok minden, és talán szaporábban is veszem a levegőt.. a hang ellenben, amit hallani vélek, bennem rekeszti a szuszt, szép pofim pedig lassan fordul oldalirányba, hogy zöld szemeimmel megbizonyosodjam arról, amit gondolok. Ő volna, tényleg? Remek. És áll előttem, mint valami műanyagbábu, aki megdermedt. *
- Szia Raiden. * fürkészem pár hosszú másodpercig helyes, ugyanakkor nem picit gondterhelt arcát, majd végül egy halvány mosolyt küldve felé húzom fel lábaimat, s fordulok teljesen irányába, vele szembe, befelé lógázva lábikóimat. *
- Rég láttalak.. mi újság veled mostanában? Mi szél hozott erre? Mert ahogy látom, nincs nálad levél, vagy én jöttem ki a gyakorlatból és nem tűnt fel, hogy már elintézted. * nézek rá továbbra is kérdőn, egyszerűen ahogy előttem áll.. szívem szerint megölelném, de nagyon, de nem tehetem, hiszen kissé mérges vagyok rá, vagy legalábbis voltam, most viszont csak az érdekel megint, mi van vele, annyira eltűnt, én pedig aggódtam, na. Várva a válaszra figyelgetem tehát tovább, egyelőre jobb, hogy viszonylag távol van tőlem, mert egyre nagyobb a késztetés.. de majd meglátjuk, hogyan szerepel a fiatal úr. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 10:34 pm

*Tényleg csak úgy visz a lábam, céltalanul bolyongok a folyosókon, de a lényeg, hogy csak megérkezem egy bizonyos helyre, ahonnan nincs tovább, max a tenger, de nem óhajtom magam levetni a sziklákról, bennem sincsenek öngyilkos hajlamok, így állok meg, tekintek is körbe, majd szúrok ki egy ismerős lányt, kinek nevét is kiejtem, majd odalépve hozzá köszöntöm is. Nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, Werával kapcsolatban annyira bizonytalan vagyok, nem tudom őt hova tenni, nem tudom, nem értem egyszerűen, hogy mit akarhat tőlem, miért akar pont velem barátkozni, mivel nem vagyok egy jó ember, se kedves. Végül köszönt ő is, majd felém fordulva ajándékoz meg egy kedves mosollyal, amit egy picit én is viszonzok, bár nem annyira életszerűen, mint ahogy azt ő teszi.*
- Nem túl sok... azaz de, történtek dolgok, így nem igazán volt kedvem semmihez se, most pedig csak mászkáltam és itt kötöttem ki. Zavarlak? *kérdezek is vissza, de azért lassan mégis csak megemberelem magam, közelebb lépek hozzá, felnézek szép szemeibe, majd mellé kerülve megtámaszkodom a párkányban én is.*
- És te veled? Történt valami érdekes mostanában? És mit tervezel a nyárra? *általában mindenkinek vannak tervei és ahogy Werát ismerem, szinte biztos vagyok benne, hogy el fog menni egyet szórakozni valahova, nyaral is, tehát egy igazi életet él, olyat, amilyenre én nem igazán vagyok képes. Még nehéz ez a beszélgetés a számomra, de próbálok nem negatív lenni, hanem érdeklődő, valami olyasmi, ami talán kedves lehet a számára, mivel a negatív Raidenből már túl sokat kapott.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 10:50 pm

* Egy darabig egyedül leledzem idefent, ám valakinek idővel mégis sikerül rám hoznia a frászt, persze csak szolidan. Nem ugrándozhatok én sem, túl veszélyes lenne, mert oké, hogy adrenalin, ha magamtól ugrom, mert ugye meg is tettem a minap, amit nem picit élveztem, de azért ha löknek, úgy nem igazán poén. Erről viszont szó sincs, csupán csak egy rég nem látott ismerős keveredik most pontosan ide, ahol én is vagyok, s bár kétkedve, de felé fordulok, a biztonságos zóna irányába, és kissé nekem is furcsa ez a találkozás, ám én amolyan csacsogó feszültségoldó vagyok, tehát rajtam most sem fog múlni, hogy meddig is tart ez a beszélgetés. Mosolyán szaglik már messziről, hogy valami van azért amögött, ami picit sem pozitív, de azért jó hallani a hangját, örülök, hogy válaszol kérdésemre is, mely reakció természetesen kíváncsiságot ébreszt bennem. *
- Megkérdezhetem, mi történt? Persze ha nem akarod, nem kell elmesélni, plusz, ha zavarnál, már rég itt hagytalak volna, efelől ne legyenek kétségeid. Meg amúgy is, kezd sötétedni, én pedig már kész vagyok. * biztosítom a dolog felől, miközben el is rakom anélkül a lapot, hogy megmutatnám, ha érdekli, úgyis megkaparintja, és hát őszintén, nagyon érdekel, mi van vele, szeretném hallgatni, szeretném, ha mesélne, de erőltetni, sőt, erőlködni nem fogok. Követem útját a párkányig, ahol azonnal vissza dobja labdám, kérdéseivel pedig őszinte mosolyt csal az arcomra. *
- Hát, ha egy nagyon magas szikláról való leugrás érdekesnek számít, akkor igen. Egyébként semmi különös, élem az életem. Sokat gyakorlok, fejlődöm és ennyi, a héten meg megyek haza az öcsihez, szülinapozás lesz. Nyáron pedig nem tudom, gondolom órák lesznek, tehát nem kéne nagyon sokat kihagyni, és őszintén, pénzem nem lesz egy igazi nyaralásra, szóval szerintem csak haza megyek, mint általában. * foglalom össze röviden a múltat, jelent, és jövőt, s lehet, hogy meglepő, de hangomban egy cseppnyi szomorúság sincs amiatt, mert nem tehetek meg bizonyos dolgokat, amiket mások zsebből kiráznak azonnal. Köszönöm, nekem így tökéletes, hiszek abban, hogy egyszer lesz jobb is. Na de most hozzá közelebbi könyökömmel kissé megbököm karját, szép pofimra pedig egy aprócska, halvány mosoly kerül. *
- De neked biztosan érdekesebb lesz a nyarad, mint nekem, vagy tévedek? Nem rendeztek ilyenkor bálokat, meg ilyen-olyan puccos, nemesi ünnepélyeket? Nyáron végső soron mindenki jobban ráér. * próbálok magyarázatot is adni a dologra, bár fogalmam sincs, hogy megy ez, de még fejem is kicsit oldalra billentem, úgy figyelgetem vonásait, s várok válaszára türelmesen. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 11:03 pm

*Ha már így észreveszem ezt a rég nem látott ismerős leányzót, egyértelműen nem fogok csak úgy eltűnni, pedig bizonyára megtehetném, ugyanis nem érzem úgy, hogy észrevenne. Megszólítom, nem hallja, így hát kezem kerül vékony vállára és amikor végül felém fordul, már meg is kezdődhet a beszélgetésünk. Nincs túl sok mondanivalóm, nem is tudom, hogy érdekli-e igazán vagy csak kedvességből kérdezi, de én csak vállat rántok és tőlem szokatlan módon törnek elő belőlem a szavak, ugyanis belül jól esne valakivel megbeszélnem mindezt. Monában bíztam régen és most is, hiszen kedvelem azt a szőke teremtést, de Werának nem adtam esélyt, pedig próbált nyitni felém, talán itt az ideje.*
- Megtudtam a drága bátyámtól, hogy az apám meghalt és a nagybátyám nem szólt nekem, így a temetésén se tudtam ott lenni. Tudod, ez hosszú történet, de én kiskoromba otthagytam a családomat és a nagybátyámhoz költöztem... *sóhajtok fel cseppet, mivel nagyon is bánt a dolog, de nem akarom, hogy rólam beszélgessünk, így mellé lépek, majd felőle érdeklődöm, hátha jobb lesz az, amit mondani fog és a saját problémám felől eltereli a figyelmemet.*
- Minek ugrottál te le egy szikláról? És nem lett bajod? *mintha némi aggodalom is csengne hangomban, úgy pislogok rá, majd végül bólintok is egy aprót arra, hogy a héten hazamegy.*
- Nem is tudtam, hogy van testvéred. Hova valósi is vagy? *mennyi mindent nem tudok még róla, most kezd csak leesni, és tényleg, nem is érdeklődtem felőle. Na de majd most, talán picit jobban fog menni ez az egész.*
- Ha vígasztal, nekem lenne rá pénzem, mégse megyek sehova... nem vonz a dolog és egyedül amúgy se valami jó. *mosolyodom el picikét, de eszem ágában sincs elhívni, mivel nem tudom, hogy miképp állunk egymáshoz és nem szeretném, hogyha félreértené a dolgokat, tehát ezt kihagyom most. Jön a könyök bökés, így ismét a szemeibe nézek, majd lágyan elmosolyodva csóválom meg a fejemet is.*
- Bizonyára lesznek bálok, de szerinted én azokat annyira szeretem? A nagybátyámra amúgy se vagyok most igazán kíváncsi, tehát nem tudom, hogy milyen is lesz a nyaram, lehet, hogy itt leszek végig. *mondom is el neki az igazat, de magamban belül gondolkodom ám, hogy ez így mégsincs rendjén, talán valamin változtatnom kellene. Felcsüccsenek én is mellé most már a párkányra, kezeimmel pedig megtámasztom magam, úgy nézek el az éjszakába.*
- Őszintén szólva azon gondolkodom, hogy mi legyen ez után... Ez az utolsó évünk és nem tudom, hogy maradni kellene-e. Te maradsz, Wera? *fordítom is felé a fejem, őszintén érdekelne, hogy ő miképp dönt majd erről, hiszen ha mindenki megy, akkor én minek maradjak? Megtanultam már most sok mindent, talán ideje lenne hasznosítanom és kilépni a tanulópad mögül.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 11:25 pm

* A kezdeti apró ijedtség hamar tovaszáll, Raidentől pont nem kell tartanom, legalábbis nem hinném, hogy ki akarna nyírni, így hát döcögősen, de beszélgetésbe elegyedem vele, és persze ismét eljutunk egy túlontúl személyes kérdésig, amelyre szinte előre sejtem a rizsát, hogy á, hagyjuk, inkább ne.. de éppen a szöges ellentéte történik, tényleg megosztja velem az életének egy darabját. Furcsa ez a helyzet, eddig sosem mondott semmit úgy magáról, ám amiket most közöl, nem picit súlyos tények mind a múltra, mind pedig a jelenre és a jövőre nézve. *
- Sajnálom apukád. * szólok csak ennyit, valahol át tudom érezni veszteségét, én sem otthon nevelkedtem, sőt.. * - Egyébként én ráérek. * célzom arra, ha szeretné, akár mesélhet is, de továbbra sem kényszer semmi, tehát hagyom is, hogy rám terelje a szót, nem fogok erőszakoskodni, hogy deee, mégis mondja és mondja a dolgait. Én jövök most, reakciója pedig ismét meglep, kezdem úgy érezni, kerekedik neki egy piros pont. *
- Te aggódsz értem? * vonom fel szemöldököm egy kisebb mosoly kíséretében, na de fejem megrázva pislogok el arrébb, és fordítom is el fejem kicsit, így válaszolok, ne lássa, hogy annyira mosolyognom kell. * - Találkoztam egy elsős sráccal, aki egyszer csak közölte, hogy valami hülyeséget akar csinálni. Hát, besegítettem neki, iszonyú király volt. Egyszer ki kéne próbálnod. * nézek újra rá, de ő csak tovább kérdez, harapva az infokra. *
- Pedig van egy öcsém, aki igazából nem a vérszerinti tesóm. Ééés ausztrál vagyok, szóval innen jöttem a szomszédból. * mutatok ki az ablakon hátam mögé, és ha már a nyárról kérdez, vázolom azt, amit én tudhatok a sajátomról, és vigasztalni sem kell engem, viszont az úri murik érdekelnének, melyre közönyösen felel, részben érthető okokból. *
- Hát, inkább megszoktad, gondolom. Azért kíváncsi lennék egy olyanra, de ha meg itt leszel, nézd a jó oldalát. Legalább idegesíthetlek néha. * nyújtom rá nyelvem aranyosan, kissé kezdek kinyílni megint, és ahogy elnézem, ő maga is, legalábbis egyre közelebb araszol, sőt mi több, már mellettem is ül, hűűha. *
- Te beverted a fejed? * bukik ki belőlem a kérdés, mire kikerekednek szemeim, s azonnal számra csapom kezem, ez igazán ügyes.. némi pír is felsejlik pofimon, rá sem nézek inkább, kérdését hallva csak lesütött szemmel, párat köhécselve válaszolok. *
- Nincs hová mennem. Ha elhagyom az iskolát, mehetek az utcára, maximum rajzolok, de egy idő után az sem kell az embereknek. Egyébként pedig pont belőled nem nézem ki, hogy lelépjen innen, csak úgy. * nézek most már felé, még mindig kissé piroskás arccal, hát ezt ügyesen összehoztam. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-25, 11:52 pm

*Azt hiszem, hogy eljött az ideje annak, hogy megnyíljak, legalább egy kicsit Werának, ezért is mondom el neki azt, ami történt, hogyha már így rákérdezett. Mint látom, sikeresen meg is lepem az információval, így mosolyodom el cseppet, majd amikor hallom, hogy sajnálja, csak megrázom picit a fejem.*
- Nem kell... Csak az a rossz, hogy nem túl jól váltunk el és nem tudtuk megbeszélni és még a sírjánál se jártam... Azt se tudom, hogy hol van eltemetve, de a bátyámat se akarom megkérdezni, utálom őt. *szorítom össze kezeimet is, szinte már körmeim is húsomba mélyednek, de nem érdekel, ez most kell, egy minimális fájdalom, hogy magamhoz térjek.*
- Köszi, de azt hiszem, hogy egyelőre nem szeretnék most túl sokat beszélni erről, hiszen még alig ismerjük egymást. *az nem számít semmit, hogy sokszor találkoztunk már, de az ismerkedés - miattam -, nem igazán jött még össze, de idővel alakulni fog, bízom benne. Viszont terelni kezdem a témát, így hát Wera felől érdeklődöm és amikor hallom, hogy mit csinált, már rá is kérdezek a dologra, de picit megütközöm az aggódós kérdésnél.*
- Öhm, izé... egy picit talán. Miért, talán gond? *pislogok is párat, de nemsokára már hallom is, hogy valamit csinált egy elsős sráccal, ami nagyon jó volt, de hogy mit? Nem, nem fogok erre most rákérdezni, így aprót bólintok, mintha érteném a szavait és végül nemsokára már tovább érdeklődöm, így tudom meg, hogy ausztrál, na meg hogy van egy tesója is.*
- Ausztráliában még soha nem jártam, pedig nagyon szép hely... képekről. *fűzöm hozzá az utolsó szót, majd végül a hazai bálok kerülnek szóba.* - Ne legyél, nem valami izgalmasak és ott elvárják, hogy csak aranyvérűek jelenjenek meg és azok úgy is viselkedjenek. Szerintem te nem éreznéd jól magad. *és most őszinte vagyok, bár lehet, hogy nem kellene, de szerintem megérdemli, hogy ne hazudjak neki. Felülök végül mellé, hiszen itt jó a levegő és mivel a társaság is, nem szándékozom máshová menni.*
- Hogy mi? Már miért vertem volna be? *kezét szája elé emeli, mely oly aranyos, így nyúlok oda és húzom el onnan a kezét, majd nézek bele a szemeibe is.* - Hé, mi a bajod? Én eddig is ilyen voltam, akkor meg? *na jó, nem teljesen, de azért szerintem semmi extra nincs abba, hogy mellé ültem. Eleresztem azért, majd tovább támaszkodom, így térünk ki az iskola utáni időkre.*
- Szerintem nem kéne az utcára menned, biztosan találnál munkát ekkora tudással, amit itt kaptál. Kérdezd meg a magisztereket... na meg, vannak itt barátaid, akik segítenének. *egy kis ösztönzés kell csak a lánynak, mert tényleg nem hiszem, hogy pont ő nem találna magának helyet a világban. * - Miért ne léphetnék le innen? Egyértelműen fontos a tanulás a számomra, de még nem tudom, hogy mit is akarok kezdeni magammal. Szerinted mire lennék jó? *őszintén érdekelne, hogy mit nézne ki belőlem, mert én nem tudom, hogy pontosan mivel érnék el valamit az életben, hogy mibe kéne belefognom, mert vagyon az van mögöttem, de az mégse minden.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-26, 12:12 am

* Hallgatom a szomorú történetet, és bár tényleg nem tudom, mi történt, de sajnálom, hiába ellenkezik, és mondja tovább a dolgokat, plusz információkkal körítve. Teste szinte befeszül az idegtől, gondolom testvére említésére, már csak rágondolnia is elég ezek szerint, annyira nem szívlelhetik egymást.. egy aprót nyelek csak, nem tudok erre mit mondani, ez teljességgel az ő dolga, a következőkre pedig bólintok egyet. *
- Rendben, ahogy akarod. * nem, nem veszem magamra, hogy nem állunk túl közel, hisz én próbálkoztam, ő volt az, aki folyamatosan eltolt, és ezt mindketten tudjuk, ennyi a történet. De ez a kis aggódás komolyan mosolyra fakaszt, és még meg is rökönyödik azon, hogy megjegyeztem. *
- Dehogy gond, sőt, épp ellenkezőleg. Csak furcsa, mert hogy is mondjam.. szokatlan. * keresem a megfelelő szót, és talán ez lesz az, s ha már aggódik, akkor azt is tudja, miért. Reakciója viszont nem az igazi, bólint, az rendben van, de hogy semmit nem fűz hozzá. Talán félreértett? *
- Mármint úgy értem az ugrással segítettem be neki, érted. Végső soron elég nagy hülyeség, jó kis adrenalinbomba. * bólogatok is hozzá párat, így vörös tincseim fel-le bukdácsolnak vállaimról, s azt követően is ez történik, mikor jegyzi, mennyire szép helyen is élek. *
- Hát igen, tényleg gyönyörű, bár tudod a képek csak a pozitív és vonzó dolgokat mutatják, mást nem igazán. * sóhajtok egy aprót, szinte észrevétlenül, a bálos témára pedig már csak bólintok egyet, eddig nem úgy tűnt, mintha meg akarna bántani, és amúgy sem írt le a vérem alapján, ha jól emlékszem, szóval hiszek neki. Na de mikor mellettem köt ki, egy olyan kérdés szalad ki ajkaimon, melybe én magam pirulok bele, de kezem után nyúl, így elérve, hogy idő előtt tekintsek rá, nem kevés pirossággal képemen. *
- Aha, persze. Most kedves vagy, ezért. És ez is szokatlan. * hadarom gyorsan, majd már el is húzom kacsóm, s reménykedem a gyors témaváltásban, ami meg is történik. A jövőről kezdünk beszélgetni, és bár szavai jól esnek, de én dacolok, ez vagyok, és kész. *
- Talán túlságosan is lebecsülöm magam, azt hiszem. * vonom meg vállaim, mert amúgy igaza van, de hogy én mit nézek ki belőle.. hát ha ő nem tudja, akkor én vajon honnan tudhatnám? * - Arra, hogy mozogj egy kicsit velem, mert idegémberedem azonnal! Egyébként pedig okos vagy, szeretsz tanulni.. szerintem folytasd, aztán meglátod, talán több lesz úgy a lehetőség. * ugrom is le kezdetben tématerelő szavakkal a párkányról, s popóm rázva, nadrágom igazgatva indulok meg a lépcsők irányába. *
- Na jössz, vagy maradsz a baglyokkal? * pillantok hátra féloldalasan, a lépcsők tetején megállva, tényleg mozgolódnom kell valamit, így hát amennyiben velem tart, bevárom, és együtt indulhatunk meg lefelé. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-26, 12:38 am

*Nem szeretnék jelen pillanatban bővebb információkat megosztani Werával, ugyanis még nem ismerem annyira és még mindig nem döntöttem el, hogy mennyire is vagyok hajlandó közel engedni őt magamhoz. Olyan furcsán állok hozzá, talán van bennem egy kis félsz is? Nem tudom, hogy mit akarhat tőlem, hogy miért próbál ennyire a közelembe kerülni. Lehet, hogy ő egyszerűen csak ilyen, de velem még senki se viselkedett eddig így. Na de idővel talán megtanulom majd kezelni, egyszerűen nem szabadna ennyire ellöknöm magamtól és most éppen ezen vagyok, hogy visszább fogjam magam és ne legyek egy tapló, mert alapjába véve se vagyok az.*
- Nagyon rossz véleménnyel vagy rólam, mi? *kérdezek is rá, hiszen ha szokatlannak gondolja a viselkedésemet, akkor bizonyára ez így van, én pedig szeretném azért tudni, hogy mire számítsak. Ez után mesél picit az ugrásról, amit még mindig nem értek tisztán, de azért mosolyogva bólogatok is.*
- De honnan ugrottatok és hova? Ezt még mindig nem mondtad el. *ha már ennyire visszatér a témához, akkor rá is kérdezek erre, majd folyik tovább a téma, így jön szóba Ausztrália is, ahonnan Wera származik. Igazából nem hittem volna, hogy ilyen közelről érkezett.*
- Persze, ez igaz. *bólintok is rá, majd végül az otthoni dolgokról is mesélek neki, így csüccsenek fel mellé, megtámaszkodom, majd már látom is, hogy már megint furcsa, így nyúlok is kezéért és ez a pír.*
- Aranyos vagy, amikor elpirulsz. Csak tudnám, hogy miért váltom ki ezt belőled és mivel? Nincs bennem semmi, ami tetszhetne. *most talán nem kellene ennyire szókimondónak lennem, de mégis az vagyok, így jégkék szemeim is a zöld szempárt figyelgetik.* - És látod, éppen ez az, még csak kedvesnek se tartasz. *csóválom meg fejem, de kezemmel eleresztem őt és engedem is, hogy elterelje a témát, tehát hogy magával ráncigáljon, így szállok le a párkányról, majd nyújtózom egyet és lustán utána is lépkedem.*
- És mégis hova szeretnél menni, ilyen későn? *kérdezek is rá kíváncsian, majd felnevetek.* - Még a végén azt hiszem, hogy el akarsz rabolni. *de azért nem állok ám meg, haladok mellette, arra, amerre Wera szeretne menni.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Bagolyház    - Page 4 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-26, 12:56 am

* Érdekes azért ez a család téma, én pedig kíváncsi vagyok, de ha nem, hát nem, akkor tovább lépünk és kész. Ha akar, majd úgyis mesél, most viszont éppen már azon vagyok leragadva, hogy az egy dolog, hogy egy mogorva, duzzogó szava sincs hozzám, sőt, nem beszélve az aggodalomról, mely tisztán hallatszik hangján, és még alá is támasztja szavaival. Kérdése némileg helyt álló, vagy legalábbis logikus, de én határozottan tekintek szemeibe, továbbra is azzal a kedves mosollyal arcomon. *
- Én inkább úgy fogalmaznék, szerintem eddig csak rossz passzban kaptalak el. Vagy legalábbis szeretném ezt hinni, mert most komolyan, egy szavam sem lehet. * emelem magam elé teli kezeimet védekezőleg, de tényleg, rendes srác ez, tudtam én, csak hát kitartónak kell lenni, nálam meg nincs hiány ebből. Az ugrás persze némi magyarázatra szorul, így hát ha már ennyire érdeklődik, és nem szabadulunk a témától, megkapja az egész sztorit. *
- Otthon van egy partszakasz, Victoria államban, egy sziklás rész, ahol azoknak a magassága nagyjából negyven méter lehet, ha nem több. Persze körülötte ott a mély tenger, és hát uh.. csodaszép. Onnan ugrottam le vele. Nem igazán veszélyes egyébként, tényleg jó mély a víz, és ha ügyesen érkezel bele, akkor még csak fájni sem fáj az ugrás se. * magyarázom nagy hévvel, iszonyatosan durván jó élmény ez az egész, ezt követően viszont magam húzom csőbe, ő pedig olyan dolgokat mond, amelyek újfent furcsák tőle hallva, tehát eleinte csak pislogok párat, majd még jó, hogy csacsogásba kezdek. *
- Számomra még mindig érdekes vagy, pontosan azért, mert nem adod magad könnyen, mert nehezen nyílsz. Én pedig szeretem a kihívásokat, legyen az bármilyen jellegű, talán gond? * nézek rá értetlenül, mert hát az tény, hogy nem picit tetszik, de ha már baráti szintre eljutunk, akkor is összetehetem a két kezem. * - Egyébként pedig nem tudom, figyeltél-e, de épp azt mondtam, hogy az vagy. * bököm meg óvatosan halántékát, viszont úgy érzem, hiperaktívkodni van még egy adag energiám, tehát mozognom kell, de szó szerint. Meg is invitálom, még egyelőre nem tudom, mire, amit ő is megérdeklődik, a nevetése, és az elrablás ténye viszont engem is vigyorgásra késztet, és bizony arra, hogy a mai nap folyamán, oly sok idő elteltével ismét alaposan benézzem magamnak, mert ha már nyílt lapokkal játszunk, most mit kéne titkolnom? *
- Végül is, nem mondasz hülyeséget, lennének ötleteim. * teszek rá egy lapáttal, majd hívogatóan biccentek fejemmel, hogy kövessen. * - Amúgy meg nézz hülyének, de úsznék egyet. * pislogok oldalra, miközben lefelé tartunk a toronyból, nekem az lesz a célom, az uszi, mert kintre már nem megyek, az egészen biztos. *
- Mit szólsz egy késő esti pancsoláshoz? * érdeklődöm felőle, bár nem csodálkoznék, ha megfutamodna itt helyben, de már ez is nagy szó, hogy normálisan kommunikáltunk, huzamosabb időn keresztül. *

//és akkor beköszönt a jégkorszak egy adag citromfagyival//
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Bagolyház    - Page 4 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-06-26, 10:47 pm

//olvadunk//


*Úgy érzem, hogy lenne mit javítanom a kapcsolatunkon, hiszen elég szépen eltoltam magamtól Werát, bár okom is volt rá. Nekem túl sok volt az a nyomulás és lazaság, amit ő képvisel, valahogy jeleznem kellett felé, hogy vegyen vissza, bár azt se akartam, hogy teljesen eltűnjön és ne kerüljön a közelembe, mivel sajnos ez történt, de most itt van és én is, tehát valamicskét mégis csak tudok tenni az ügy érdekében. Ahogy hallom, nincs veszve még semmi, mivel pozitívan áll a dolgokhoz szerencsére.*
- Örülök, hogy most megfelel a társaságom. *döntöm meg picikét a fejemet is, majd végül érdeklődni is kezdek a lány után, így hallom, hogy valahonnan ugrott ő és egy elsős fiú, de hogy honnan, arról gőzöm sincs, ezért is kérdezősködöm tovább és végre csak kiböki a választ.*
- Oh, így már értem, bár azért azt nehezen hiszem, hogy mágia nélkül 40 méter zuhanás után nem ütötted meg magad. Mindenesetre bizonyára nagyon szép az a hely. *egyszer én is megnézném, de nem mondok ilyet, még utalásnak venné, az pedig illetlenség lenne tőlem, szóval csak mosolyogva figyelek rá, egészen addig, amíg zavarba nem ejtem és végül kiderül, hogy bizony érdekesnek tart, pont azért, aki vagyok.*
- Nem, dehogy gond, kedves tőled, csak nem tudom, hogy megéri-e. *mondom cseppet elkomolyodva és végül már le is mászom a párkányról, hogy a kis hiperaktív leányzó után indulhassak. Nem igazán tudom, hogy mit szeretne, hogy hova akar elrángatni, de benne vagyok most, bármiben.*
- Miféle ötletek? *kérdezek is rá kíváncsian, de aztán bólintok is az úszásra, így érem be, majd már el is kezdünk lefelé haladni a toronyból, én pedig lágyan megfogom egy pillanatra alkarját.*
- Menjünk a tóhoz vagy a vízeséshez, rég jártam már ott és elég jó idő van ahhoz, hogy kint ússzunk. Mit szólsz? *ha beleegyezik, akkor együtt fogjuk elhagyni a kastélyt, méghozzá a révész segítségével, hogy nemsokára már Seol szigetén legyünk. Nincs rajtam úszónadrág, ez viszont még nem tudatosul bennem, majd csak lesz valahogy.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 8:16 pm

* Nem túl hosszú ideje annak, hogy megérkeztem ide, a Mysterioba, s bár a tájékozódással még akadnak problémáim, nagyjából két órányi bolyongást követően, cseppet kipirult pofival, és nem picit duzzogó arckifejezéssel csak feljutok végre a Bagolyházba. *
- Már azt hittem so.. * nyekk. Kedves hangom azért ingerülten szól, jelenleg leginkább a hűs levegőnek, az éledező baglyoknak, na meg első sorban saját magamnak, de még mielőtt sikerülne végig mondanom a lényegtelen szavakat, sötétkék vászon topánkás lábamat nem emelem oly magasra, hogy a legfelső lépcsőfokot is vegyem, mint akadályt, így lábujjaimmal sikeresen beleakadva a fok tetejébe mutatok most be egy tökéletesen csodálatos térdre, majdnem hasra esést. Kezemből kipottyan a levél, melyet ott szorongatok, elröppen befelé a szél segítségével a baglyok irányába, én pedig ösztönösen tenyereimet előre tartva tompítom gyorsan az esést, térdem persze még így is nagyot koppan a hűs padlózaton. * - Jellemző.. * nyöszörgöm popómra tolva magam, kicsikét kifordulva a hassal a földre pózból, s bár inkább vagyok egy törékeny virágszál, mint valami terminátor, két apró szipogást hallatva küzdöm le szégyenem. *
~ Biztos nem látta senki.. annyira szerencsétlen vagyok. ~ * tekintek is szét szép szemeimmel előbb fel, a baglyok irányába, majd le a lépcsőn, s térdeimet megdörzsölve, tenyereimet pedig leporolva, ahogy fenekemen is a sötét farmernadrágot kelek fel helyemről, hogy előbb a levelet összeszedve válasszak majd ki egy baglyot, amely majd elviszi azt az én édes szüleimnek. És hogy mit láthat az, ki most végig néz rajtam? Szőke hajam meg-megcsillan a telihold ide sütő fényében, fehér, mintás pólóm az esés következtében picit koszos, ahogyan térdeimen is látszik némi folt.. pálca pedig nincsen nálam, nem érzem még azt a felelősséget, ami az életemet illeti.. biztonságban érzem magam, csak úgy, mint otthon. *
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 8:45 pm

*Nyújtózok egy utolsót a kanapén és már indulok is kifelé a titkos szobából. Pálcás kezemet kifelé és befelé fordítgatom és közben dünnyögök magamban, az álmommal kapcsolatosan. Az álmom nem volt valami kellemes, mivel kis híján kihalt halt a családom vagyis csak én éltem, túl egy nagy tűzet. A legszörnyűbb az hogy a testvérem is odaveszett. Végig gondolom még egyszer az álmomat majd kilépek az ajtón. Nincs túlzásba a világítás, de nem is sajnálom mivel így sokkal jobban érzem magam, meg legalább nem zavarja a nem létező erős fény a szememet. Sóhajtva indulok lefelé a lépcsőn.*
-Felnézhették, rég voltam fent, de kinek küldenék levelet, hisz a szüleim úgy tudják, hogy meghaltam vagy csak viccelt volna. *gondolkozok magamban, majd megfordulok és felfelé veszem az irány. Lassan sétálok felfelé a lépcsőn, majd be is sétálok a bagolyházba. Meglepetten látom, hogy nem csak én vagyok ma itt.*
-Szia. *Köszönök a szöszinek majd elkezdek sétálni a madarak közt és közben dörzsölgetem a szemeimet. Ha jobban meg figyel akkor észre veheti, hogy fekete hosszú ujjú pólóm van rajta, melyen egy fehér macska fej vörös szemekkel mered rá, a nadrágom csak egy sima farmer. Cipőm csak egy egyszerű sport cipő. Végig nézek az „uhusorokon” majd. A vörös fürtjeimet elpróbálom fújni a szem elől mely nem jön össze. Dühösen elsöpröm szemem elől.*
-Ha szabad tudom kinek küldesz levelet, Vagyis uh... ez bunkós kérdés volt bocsi.*sóhajtok egyet majd lekorhasztom a fejemet, melytől a hajam ismét a szeme előtt teremt.*
-Ashi vagyok egyébként.*mutatkozok be és kezet nyújtok a lány felé kihez idő közben közelebb léptem. *
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 9:00 pm

* Egyértelmű, hogy figyelmetlenségemből adódóan máris szerzek magamra pár újabb kék és zöld foltot, de amíg nem mások előtt sikerül ilyesformán műsoroznom, gond vélhetően egy szál se. Persze ez még nem azt jelenti, hogy magam felé irányuló, gyerekes dühöngésem azonnal képes vagyok leküzdeni, tehát a levél is bánja a földről való felvételt egy kisebb elszakítással, majd ahogy a baglyok felé tekintek, hát őszintén, fogalmam sincs, hogyan nyúljak hozzájuk. Szeretem az állatokat, de mindig úgy félek, hogy talán túlságosan megszorítom, vagy nem fog tetszeni neki a simogatás, esetleg megcsíp vagy megharap.. félősen indul hát útnak apró kezem az egyik barnás példány irányába, eddig voltam csak nagy legény, azt hiszem. De a megszólító hangot hallva hirtelen rezzenek össze, s rántom is vissza kacsóm, mintha rosszat csináltam volna, úgy kapom magam mögé azonnal, és villan is tekintetem, na meg pofim a leányzó vélhető tartózkodási helye irányába. *
- Szia! * pillogok felé zavartan pár másodpercig, és követem is őt tekintetemmel, szinte meg sem mozdulva. Olyan nagyon otthonosan mozog itt, talán nekem is menni fog mindez egyszer, és még a pólója is annyira jó, erre pedig automatikusan el kell mosolyodnom: máris az én saját kis világom kerekedik felől józan eszem felett. *
- Bár nem képtelenség, de tetszik a pólód. * jegyzem meg titokzatos mosollyal, láttam én már albínó cicát, azokat is csak addig csípem, míg egészen aprócskák, kérdése hallatán viszont már épp eszembe jut a pislogás is, na meg a levegővétel. * - Nem az egyáltalán, a szüleimnek próbálok, de nem vagyunk barátok a baglyokkal. * feltételezek máris jóindulatot szavai mögött, így egyértelműen őszintén válaszolok kérdésére, majd pedig zöldes tekintetem újfent a barna bagolyra meredne.. ha még ott volna az állat előttm. *
- Tényleg nem csípnek.. Mia Andersen. Nagyon örülök, Ashi! * fogadom el kezét is, egy kedves mosolyt még kap felőlem, majd ha vissza húztam kezem, egy újabb állat után nézek. * - Segítenél? * kérlelő hangon szólok hozzá, nem fogok boldogulni ezekkel a tollas jószágokkal, már előre látom. *
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 9:32 pm

*Egy kiadós alvás után indulok vissza a nyugati torony felé, de eszembe jut, hogy milyen rég voltam már fent a baglyoknál, így úgy gondolom, hogy nem árt egy kis séta felfelé. Miközben felfelé baktatok azon gondolkozok, vajon mért nem kaptam meg még a választ a szüleimtől, de aztán el kell szomorítanom magamat, hogy valószínűleg azért mert azt hiszik, hogy meg haltam vagy nem is érdeklődnek felőlem csak addig meddig meg nem haltam elméletileg.*
~Nekem ez a történet akkor is sántít? Minisztériumi embereknek mi köze van ehhez az iskolához? Csak nem, ugye nem?~*Sóhajtok majd belépek a szobába hol a tollasok vannak. Valamiért meglepődök, hogy itt van egy lány, de úgy jobban belegondolva el is mosolyodok a hülyeségemen, hisz ez a helyet napi szinten látogatják meg a diákok. Köszönés után elkezdek a madarakat nézni. A megjegyzés után elmosolyodok és úgy nézek újból a lányra.*
-Köszi. Kitalálhatod milyen állatot is szeretek.*vigyorgok rá majd ismét a postagalambok után kezdek elnézelődni és azon töprengek milyen rég voltam itt. Mikor már kinézelődtem magamat, ismét a lány felé fordulok és majd felteszek egy illetlen kérdést ami miatt rögvest bocsánatot is kérek. Kicsit felvidít, hogy nem haragszik és közlékeny velem szemben. *
-Nem bántanak ne félj, be vannak szelídítve bár lehet, hogy jobb lenne ha nem lennének... De ez a csak madárkérdés vagyis bagoly.*pislogok egy élesen huhogó bagoly felé kiskutya szemeimmel. Közben a lányhoz is lépek és be is mutatkozok.*
-Én is örvendek Mia! Persze, de nem küldtem túl sok levelet vagyis csak egyre emlékszek.*nevetek, de azért a pálcámat a zsebembe dugom és elkezdem nézegetni a baglyokat. Egy füles baglyon megakad a szemem és elvigyorgok. A madár észre veszi, hogy őt nézem és elfordul. *
-Jó lesz az a madárka?*kérdezem és ha igen akkor intek a lánynak, hogy kövesen majd ha odaérünk akkor ki tartom a kezemet.*
-Na madárka gyere csak ide.*Nem igen akar megmozdulni, így inkább csak nyújtózkodok egyet és leveszem a huhogós jóságot, mely elkezd huhogni a kezemben és csapkodni akar. Ráültetem a kezemre majd elkezdem simogatni. A madár dühön egy kicsit, de lenyugszik. Gondolkozok egyet majd oda sétálok egy tálhoz melyből madár étket adok a bagolyba. A madár már nem is dühös rám és már kétséges is.*
-Adjál te is neki és akkor biztos nem fog meg csípni. Egyébként hányadikos vagy?*teszem fela kérdés és meg cirógatom a madarat.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 9:59 pm

* Nem sokáig vagyok egyedül, s tulajdonképpen már el is feledtem szinte az előző kis esésemet, annyira mindennapos ez, de egy hűsebb szellőtől megborzong vékonyka testem, mely majd a kialakult pírt is le fogja húzni pofimról. Ám célzata van annak, amiért most itt vagyok, egy repülő levélhordót kellene becserkésznem, méghozzá záros időn belül: még a mai este folyamán el kellene jutnia ennek a levélnek hazáig, s bár viszonyunk nem igen kedvező ezekkel az állatokkal, hamarosan már a mentősereg is megérkezik a szeles helységbe, méghozzá egy vörös leányzó személyében. Elsőnek kicsit megijeszt a hirtelen társaság, de végül csak sikerül rajta találnom valami szimpatikusat, valami aranyosat, s kisugárzása is igen pozitív, tehát evidens, hogy leállok vele beszélgetni.. na nem mintha tudnám a különbséget jó és rossz között, de majd idővel talán felnövök, és minden rendben lesz. *
- A cicák! És csak a vörös szeműek? Bár igaz, különleges mind. * csacsogok máris kedvesen erről az állatfajról, majd már egy másikon, tehát a baglyokon jár az eszem, mert hát nem igen akar nekem össze jönni most az, amit elterveztem így az estére. Otthon is vannak baglyok, de ezek most ismeretlenek, ezért is van az, hogy kicsit tartok ettől az egésztől, ám a leányzó nyugtató szavai tényleg elérik a kívánt hatást, hiszek neki, s ha meg is csíp egy? Na bumm. Majd elmúlik a harci sérülés. *
- Rendes tőled, hogy így nyugtatsz, majd csak megszokom őket. * mosolyodom el kissé bohókásan, tényleg kedves velem már most, s ahogy így elbeszélgetünk, már azon kaphatom magam, hogy segítségét kérve igyekszem rendbe szedni magam, legfőképpen belsőmet, nem kellene mindentől ennyire tartanom, főleg nem egy ártalmatlannak tűnő tollkupactól, akik közül egy újat Ashi már ki is szúrt nekem. *
- Persze. Csak ne egyen meg. Mert egy másik világban, ha én pici lennék, mint egy egér, ő pedig óriási, mint egy titán, egészen biztos én volnék a reggelije. * magyarázom aggályaimat a vörösnek, kacagva egy egészen hallhatatlanul picinykét a ténykedésére, míg végül én magam is veszek egy falatnyi jutalmat a tálból, s nagyot nyelve próbálkozom odaadni az állatnak azt. *
- Elsős.. nem rég érkeztem. * válaszolom irtózatos koncentrációk közepette, mert hát már a madár felé libben kezem, ő pedig hirtelen nyúl csőrével a falatért. Sikkantva kacagom el magam, amint kirántja mohón a finomságot onnan, s bár pici szívdobogást érzékelek, mégis egy újabb falat után nyúlok, hogy azt is odaadhassam neki. Tényleg nem olyan nehéz ez, csak szokni kell az ismeretlent. Olyan ez, mint a sötétség. Ha már tudod, mit rejt, a barátoddá válik. *
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 10:32 pm

-Hát igen a macska az egyik kedvencem, bár az albínókat is csipem, csak egy kicsit nagy árat fizet a szép külsőért. Vagyis ez lehet csak, hogy én gondolom így.*Mondom és már el is kezdünk beszélgetni a postagalamb helyettesítőkről. Elmosolyodok mikor mondja, hogy rendes vagyok amiért segítek.*
-Áh ez semmiség, az egyik régi tanárom azt monda, hogy annyit vár el törünk mint mi tőle vagyis soha sem árt a segítség mert akkor biztos hogy visszakapom, vagy ha nem akkor megoldom egyedül.*vonnom meg a vállamat. Elkezdünk beszélgetni és kikötünk ott, hogy kéne egy kis segítség a lánynak. A segítséget persze megadom és ki is nézek egy szép baglyot, mely valamiért nem akar most elszállni a helyéről. Ha akar ha nem leveszem a helyéről a puhatollabdát és a kezemre ültetem és hogy megnyugtassam adok neki enni. Mondom Maynak is, hogy adjon ő is neki. Mikor elmondja a félelmeit kicsit meglepődök, de csak legyintek egyet.*
-Áh csak akkor leszek egér ha a macskát utálod.*jegyzem megnevetve majd figyelem a lány reakcióját, az etetéssel kapcsolatosan.*
-Ügyes vagy, na látod megy ez már csak a levelet kéne a lábára kötni és egy úti célt mondani neki. Igaz bajtás?*kérdezem a madáról és elkezdem a nyakát simogatni. Mikor meghallom, hogy elsős elmosolyodok egy kicsit.*
-Na akkor te is új vagy. Vagyis én már nem vagyok olyan új, de még mindig elsős, de terveim szerint csak egy darabig most már. Te hogy érzed utol fogod magad érni a magadat tanulással vagy már utol is mérted? Vagyis a lényeg az, hogy szeretnél évfolyamot lépni?*kérdezem meg a kicsit felpörögve a lánytól, remélem nem ijed meg a sok választól. Megdörzsölöm a nyakamat majd ismét elsöpröm a hajamat. Nézem a szöszit, hogy reagál. Ha nem ijed el tőlem akkor ismét egy kérdés szegezek hozzá.*
-Na és melyik házba kerültél? Bocsi kicsit ilyenkor tudok pörögni ami nem mindenkinek tetszik.*kérek bocsánatot, amiért túl sokat kérdezek tőle és talán túlságosan is közvetlenül.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-09-29, 10:47 pm

* Ráhibáztam erre a cica témára, ugyanakkor nem is lehetek túlságosan büszke magamra, nem volt nehéz kitalálni a látottak alapján legalábbis. Mosolyogva bólogatok szavaira, nekem az albínók kissé ijesztőek, már ami az állatokat illeti, ám ezzel szemben az embereket a természet egy különös csodájának tartom. Fura. Ám a segítség is jól jön most, Ashi pedig igen csak türelmesen vállalja a feladatot, miszerint egy baglyot kéne nekem szerezni, aki majd a levelemet cipeli haza, a messzi Norvégia földjére. *
- Igen, én is megoldottam volna, de azért jobb, hogy jöttél. * szégyellem picit össze magam, nem vagyok én egy nyámnyila kislány, valahol viszont még gyerek, aki most bújt csak elő anyuci szoknyája alól és apuci békés és szerető, ölelő karjaiból, tehát jól esik a törődés, és hogy nem egyedül kell megbirkóznom bizonyos dolgokkal, kezdve mindjárt a gonosz bagoly esetével. Annyira nem borzasztóak, csak én látom egy darabig túlságosan tragikusan, de ezt is hárítja a leányzó, legnagyobb meglepetésemre. Végre valaki, aki nem köt bele abba, amit képviselek, aki én vagyok! Csodálatos! *
- Magam sem tudom, hogyan is állok az állatokkal. Szeretem őket, de néha ijesztőek tudnak lenni. * rázom meg szöszke tincseimet, zöld szemeim pedig ha már feladatom van, egyértelműen az állat irányába tekintenek, és hát meg is teszem az első lépést, ami tőlem telik: merészen nyúlok az állat irányába, és etetem is meg. Na jó, eleinte annyira nem akaródzik ezt megtenni, de végül mégis sikerül, aztán pedig már egészen élvezem a helyzetet. *
- Igen, a továbbiakkal tisztában vagyok, de azért még fogd egy picit, kérlek. * teszem is már azt, ami még szükséges most, szóval rá is kötözöm a levelet a lábikójára, majd még egy falat jutalom és az úticél is elhangzik. * - Vidd el anyáéknak, Norvégiába! * veszem ki óvatosan Ashi kezei közül, s hátat fordítva a leányzónak sétálok a madárkával az egyik ablakhoz, mely a kinti óceánra néz. A bagoly ügyesen röppen ki belőle, én pedig mosolyogva fordulok vissza Ashihoz. *
- Akkor évfolyamtársak vagyunk, és maradunk is? Mert hát kellene, én szeretnék, de majd meglátjuk, mennyire vonja el a környezet a figyelmem a lényegi dolgokról.. sajnos túlságosan szétszórt vagyok, és a figyelmem is lankad egy idő után. * pirulok is bele, s bár senki nem vár el tőlem semmit, hogy tökéletes legyen a tanulmányi eredményem, a szüleim is csodálatos emberek, én olykor mégis átadom magam a lufinak, amelyben elmém él, s ez negatív kimenetelű is lehet. *
- Semmi gond, csak nyugodtan. Az Inflatusba kerültem, a halálosztókhoz. Különös.. pedig elég távol áll tőlem.. sosem éreztem, vagy láttam közelről a halált. És te? * tekintek ki kicsit az ablakon is, mely mellett még mindig ott állok, tényleg különös ez, de végül tekintetem vissza talál a lány arcára, válaszát várom, egyértelműen. *

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-10-18, 8:56 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18//

*Minden pénzt megérne, ha látnám most utolsó, és egyben legjobb barátom arcát, mikor egy bagoly repül eléje levelet ejtve kezei közé. Sajnálatos módon nem lehetek ott, de mivel jó a képzelőerőm, ezért ezt hívom majd segítségül elalvás előtt. Miért? Mert azért lépkedek lassan fel most a bagolyház lépcsőin, hogy életem második kézzel írott, és bagoly által kézbesített levelét küldjem majd el, már amennyiben sikerrel járok, hiszen nem vagyok beavatott a baglyok elfogásában és az utasítás kiadásában, tehát a bukásra minden esély megvan, kezdve a madarak szervezett támadásától az erőlködés által az ablakon való kizuhanásig. Hangulatom most nyugodtabb, de kíváncsi, lámpalázas a nagy madaras feladat miatt. Öltözékem egyszerű fehér tornacipőből, hozzá tartozó szakadt kék farmernadrágból, melyen látszik, hogy nem divatszaggatás, illetve fehér atlétából, vékony sállal a nyakamban. Hűvös van, kezemben a levéllel karba is teszem kezemet mire felérek, és mogorva tekintetemmel mérem körbe a helyiséget. Megdöbbentő a madarak sokasága, főleg a mocsok, így el is húzom számat, s az ablakhoz közelebb lépve nézek rajta ki, az alattam morajló feketeségben lévő tengerre. Bár a küzdelemért jövök fel, mégis gondolataimba merülök, ahogy otthonom jut eszembe, barátaim, a múltam, Vixi, és a jövőm. Érdekesen fog alakulni, remélhetőleg egyszer visszatérek, egyszer viszem valamire, hiszen itt megadatik nekem a tudás, amit felhasználhatok, és talán képes leszek bosszút is állni azokon akik utcára dobtak vagy ott próbálták meg ellehetetleníteni az életemet. Természetesen kérdéses, hogy a múltam hogyan határoz meg engem, a jelenem pedig a jövőmet, de legfőképpen Vixilien a fontos, hiszen vele a közeljövőben kell találkozni, ezért is a levél, ami ezt fogja előkészíteni. A barátomnak írok ugyanis, hogy pár helyre próbáljon nekünk belépőt intézni, vagy esetleg egy szállást, érdekességeket szerezni. Szeretném minél élvezetesebbé tenni a nyaralást, ennek pedig a levél a kulcsa.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-10-18, 9:31 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18.//

*Már messziről süt róla, hogy ennél boldogabb nem is lehetne, hiszen vigyorogva és halkan dúdolva lépdel a kacskaringós lépcsőn felfelé, hogy minél hamarabb elérje a bagolyházat. Tulajdonképpen a rövidke üzenetet famulusával is elvitethetné, de a lusta madár határozottan visszautasította a kérést, majd a több órás könyörgés hatására se tört meg, így a lány kénytelen megtenni egy véleménye szerint teljesen felesleges utat. Mindenesetre ez a kis kitérő se tudja letörni kedvét, így folytatja a reggel elkezdett dúdolást és ostoba vigyorgást.
A délutánját egyébként a szigeten töltötte, hogy beszerezzen néhány hasznos holmit az iskolához, így meleg öltözéket visel, mi szűk fekete nadrágból, a szárára ráhúzott csizmából és szürke pulcsiból áll. Nyaka körül közepesen vastag, fekete-fehér kockás sál, vörös haját pedig laza kontyba kötve hordja.*
- Igyekezz Vörös, nem akarom ebben a disznóólban tölteni a napomat. Eh, mit bámulsz rondaság?*először gazdája felé fordul, abban a pillanatban, hogy a lány kinyitja az ajtót és belép a bagolyházba, majd kissé arrébb lépve, de továbbra is a vállán ücsörögve ripakodik rá az egyik félig kopasz, szürke madárra, aki válaszként csak huhog valamit sértődötten és hátat fordít a kettősnek.*
- Tudom, tudom ne problémázz.*ingatja a fejét, kezét felemelve magához hív egy kisebb fekete postást, majd a lábára helyezi a levelet és lassan az ablak felé lépked, amint pedig a címet is tudatja vele még végigsimít kerek fején és utána már útnak is indítja. S csak most, hogy már nincs több dolga pillant körbe és veszi észre az ismeretlen fiút, de mielőtt megszólalna Ulix szokásához híven közbedumál.*
- Micsoda neveletlen nőszemély vagy, még csak nem is köszönsz.*mormogja és mintha a fejét is rázná kicsit, bár ezt nehéz lenne megmondani, hiszen elég jól elrejtőzik a kontyból kibukkanó vörös tincsek között.*
- Bocsi, nem vettelek észre, elkalandoztam. Egyébként Elisa vagyok, örvendek.*fordul a srác felé, majd közelebb lépdelve kezet nyújt neki. Arcán pedig szokás szerint egy egészen kicsit távolságtartó, de ettől függetlenül kifejezetten barátságos és vidám mosoly ül. Biztos benne, hogy nem látta még a másikat, de elég régen járt már erre, így könnyen megeshet, hogy a srác itt van már egy ideje, így a kellemetlen helyzetet elkerülendő egyelőre nem kérdez semmit, csak várja, hogy Zaine is bemutatkozzon.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-10-18, 9:45 pm

/NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18//

*Célom most a bagolyház, hiszen levelem kézbesítése létfontosságú a jövőmmel kapcsolatban, ami Vixilient érinti. Remélhetőleg a tartalma meggyőzi majd barátomat, és szól pár szót az érdekünkben, de mivel a legjobb barátom, ezért valószínű, ám mégis finom kételkedéssel lépkedek fel lenge öltözetemben a lépcsőkön, hogy a koszban szétnézve essek gondolkodóba magamat illetőleg. Jó pár gondolat száguld át fejemen, komorabb és vidámabb, ám hamarosan léptek zaja üti meg fülemet, melyre kíváncsian fordítom a bejárat felé fejemet, s már be is lép az engem egyelőre nem észrevevő lány, ám a hang ami megszólal erősen érdekes hozzá, főleg mikor már ő beszél, mozog a szája is, teljesen más hangon.*
~ Hm... ez valami titok lehet. Itt nem meglepő, bár észre sem vett. Jellemző. ~ *mérgelődöm magamban, hiszen ez az egyik, amit nagyon nem szeretek, hogy általában észre sem vesznek, s ilyenkor rögtön megsértődöm, mikor még semmit sem követett el a másik... akkori tudása szerint, viszont én nem szeretek szürke kisegér lenni, én teret akarok, figyelmet és ennek érdekében érdekes belépőim szoktak lenni, ami most nyilván elmarad, hiszen nem én érkezem meg később. Szememet összehúzva figyelem ahogyan a madarat magához inti, és rárakja a levelet, s csak ezért nem szólok még, mert a folyamat engem is érdekel és érint. Mikor azonban vége, pont akkor szólal meg a lány, mikor nyitnám a számat, így némileg belém fojtja a beszédet, tehát elhallgatva nézek, de válasza nem hat meg.*
- Engem sosem szoktak észrevenni... *felelem neki végül, mogorván felmérve őt, ám ekkor jut eszembe a hang, amire rá fogok kérdezni, de mivel a másik bemutatkozik, így nekem is illik, s kezet is nyújt, tehát pár pillanat múlva elfogadom, és megrázom az övét férfiasan, ám mégsem roppantom össze a kezét.*
- Zaine. *mondok csak ennyit egy villanásnyi gonosz mosollyal, ami a kézfogás utóhatása, mivel a lányt büntettem figyelmetlensége miatt. Nem hagyok azonban időt a nézelődésre, innen közelről megszemlélve Elisa tincseit fedezem fel a vállán lévő baglyot, és bökök oda fejemmel.*
- Ő beszélt? *kérdem, mivel ilyen jelenséggel már találkoztam, így ez lehet a magyarázata, ami nem különösen érdekfeszítő innentől kezdve, de jobb biztosat tudni. Kemény volna, ha két lélek lakozna diáktársamban... A levél még mindig kezemben, de egyelőre nem adom még fel, hátha alakul valami, vagy segítséget is kérhetek burkoltan.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-10-20, 5:23 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18.//

*Mivel Ulix még ahhoz is lusta, hogy egy rövidke utat megtegyen gazdája levelével, így a lány kénytelen felvonszolni magát a bagolyházba, hogy egy hivatásossal vitesse el levelét. Kedvét viszont még ez a felesleges kitérő, sőt famulusa hisztizése se tudja elrontani, így továbbra is dúdolva halad végig a kacskaringós lépcsősoron és lép a madarak közé. Nem számít rá, hogy ilyenkor bárki mással összefuthat itt, így körbenézés nélkül egyenesen a baglyok közé lépked, majd magához hívja az egyik kisebb példányt, lábára helyezi az üzenetet és egy fejsimi után útjára bocsátja.
A körbenézést pedig csak ezután ejti meg, s kicsit ugyan meglepődik, hogy nincs egyedül, de attól még jól nevelten egyből közelebb lép és mosolyogva köszön az ismeretlen srácnak, aki láthatóan nem igen díjazza a tényt, hogy a leányzó nem vette észre azonnal.*
- Tényleg sajnálom, nem hittem volna, hogy ilyenkor más is jár erre. Bár rám szólhattál volna mikor megjöttem.*rántja meg a vállát kicsit. Ez persze nem azt jelenti, hogy a fiút tartja hibásnak a dologért, egyszerűen csak megemlíti, hogy ő a helyében biztosan ráköszönt volna az érkezőre. Mindenesetre mosolya kicsit szélesedik mikor a másik elfogadja a kézfogást, s nem tűnik el az arcáról, annak ellenére se, hogy a szükségesnél kicsit erősebben szorítják meg kacsóját.*
- Persze, hogy én, mégis mit hittél? Fura a csaj, de azért nincs több személyisége.*szólal meg a madár a kérdés hallatán és kicsit előrébb hajolva alaposan megszemléli a srácot. Emiatt viszont nem figyel oda gazdájára, aki a beszólás hallatán finoman fejbe vágja a madarat.*
- Csönd legyen!*morran rá, majd ismételten Zaine felé fordul.* - Ő Ulix,a famulusom. Ne is figyelj oda rá.*legyint egyet és nagyon reméli, hogy a másik megfogadja tanácsát és madara minden beszólását elereszti a füle mellett.*
- Elsős vagy?*teszi fel végül a kérdést, amin egész eddig merengett. Egyébként majdnem biztos benne, hogy igaza van, hiszen elég régóta jár már ide ahhoz, hogy felismerje évfolyamtársait és az idősebbeket is.* - Mostanában érkeztél?*folytatja a kíváncsiskodást. Habár megeshet, hogy a srác már hónapok óta itt van, bár az azért még nem olyan hosszú idő. S míg a választ várja kissé végigméri a srácot, na nem mintha bármit is akarna tőle, egyszerűen csak megpróbálja kitalálni, hogy vajon milyen ember lehet. Ennek köszönhetően viszont kiszúrja a levelet a kezében, s ugyan azt nem tudja, hogy most kapta vagy elküldeni szándékozik, de azért felajánlja segítségét hát szükség van rá.*
- Fel akarod adni?*bök az iromány felé kérdőn, majd ha igen a válasz, akkor folytatja a mondókáját.* - Ha gondolod, akkor segíthetek.*mosolyog rá végül. Na nem mintha a másikon bármiféle tanácstalanság látszódna, de megeshet, hogy muglik közül érkezett és nem tudja miként használja ezt a fajta módszert, s mivel Elisa remekül ért hozzá, így természetes, hogy segíteni akar.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-10-21, 7:24 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18.//

*Levéllel kezemben tartózkodom a bagolyházban, egyelőre némán állva a kiküldési feladat előtt, mivel gondolataim terelik el figyelmemet, mit az írásom ébreszt. Ismeretlen érkezik viszont, így a beszélgetésre fejemet is irányba fordítom, hogy végigmérjem az érkezőt, és egy kérdést fogalmazzak meg magamban, majd megvárjam, míg feladja a levelet, mivel én segítségre szorulok, de talán képes leszek ellesni tőle pár trükköt ezzel kapcsolatban, hiszen nem zavarom meg, így feladhatja levelét. Ezek után vesz csak észre engem, amit nem díjazok személyiségemből kiindulva, ám mivel készségesen bemutatkozik, így én is viszonozom ezt egy kézfogással.*
- Nem akartalak zavarni. *mondok csak ennyit felvetésére, elvégre valóban ez történt, nem dacból nem szóltam rá. Kérdezősködök azonban a hang felől is, s hamarosan a madarat észrevéve tudom meg annak csőréből a választ, mire elnevetem magam. Van humorérzéke, sajátos.*
- Ah, lefogadom tudnál mesélni. *nézek a bagolyra, s figyelem ahogyan gazdája megfegyelmezi. Nem vagyok állatvédő sem, de szerintem nem érdemli meg, persze nem szándékozom erkölcsi lovagot játszani, mert nem vagyok az, de kedvelem a famulust. Már most.*
- Mindig bántalmazod az állatokat? *kíváncsiskodom finoman, nem sértően, elvégre nem okozott komoly fájdalmat a madárnak valószínűleg. Azonban nem csak én vagyok érdeklődő, hanem a másik is, s kérdésére egyszerűen bólintok, nem kell túl sokat magyarázni, sem rögtön kiadni magam viszonylagos őszinteségem ellenére sem.*
- Igen. *erősítem meg feltételezését az érkezésemmel kapcsolatban, s ebből talán rájöhet, hogy egyáltalán nem vagyok bőbeszédű ilyen téren. Szeretem, ha rólam érdeklődnek, de ez mégis csak sok kérdés egyszerre. Azonban észre veszi kezemben a lány is levelemet, s most viszont hálás vagyok érdeklődéséért.*
- Megköszönném. *fut végig arcomon egy gyors mosoly, s át is nyújtom neki a levelet, hogy ő mutassa be annak elküldési módját, így szemmel tartom majd mozdulatait. Talán nem kéne csöndben maradnom, és ha már én megosztottam bizonyos információkat, akkor esetleg a másiknak is kéne.*
- Te is mesélhetnél magadról... *jegyzem meg rápillantva, elvégre nem kérdezek semmi személyeset, nem látom indokát, hogy megtagadja kérésemet. Esetleg ismerkedhetünk, bár elég hideg van idefenn, jobb lenne máshol folytatni a beszélgetést, ha megéri.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime2012-11-15, 6:17 pm

//NRT: Zaine - Elisa 2012.10.18.//

*Elég késő van már, így meg se fordul a fejében olyasmi, hogy esetleg másnak is levelezhetnéke van. Emiatt pedig anélkül lép a bagolyházba, hogy különösebben felmérné a terepet, na meg amúgy is madarával van elfoglalva, kinek be nem áll a szája, így figyelmét tökéletesen elkerüli a már régebb óta ott tartózkodó srác. Azután viszont, hogy feladja saját levelét mégis csak körbepillant, így észre is veszi a másikat.*
- Nem zavartál volna.*rántja meg a vállát mosolyogva, de ennél többet nem fűz a "mért nem szóltál" témához, most már úgyis mindegy.*
- Hát igen, csupa gond és probléma, de ha alszik akkor egész aranyos.*feleli a madár elgondolkozva, s úgy dönt kedveli az ifjút, így miután sértődötten gazdája fülébe harap felreppen és néhány kört repül a srác feje fölött, majd lelök egy kisebb postást az egyik rúdról és roppant elégedetten elhelyezkedik.*
- Nem nevezném bántalmazásnak, meg amúgy is visszakapom. De a kérdésedre válaszolva a normális állatokat nem bántom.*rántja meg a vállát. Ulix néha megérdemli, na meg amúgy se tartja hagyományos házikedvencnek, sokkal inkább olyan, mint egy jópofa, de hosszú távon idegesítő nagybácsi.
Miután pedig az is kiderül, hogy Zaine nem olyan régen érkezett, s láthatóan tanácstalanul szorongat egy levelet felteszi a nagy kérdést, miszerint segíthet-e feladni az irományt. Amikor pedig megkapja a feleletet elmosolyodik és hátat fordít a fiúnak, de mielőtt még bármit is tenne int neki, hogy jöjjön közelebb. A levelet viszont nem veszi át, csak megingatja a fejét, mikor a fiú felé nyújtja.*
- Majd te rákötözöd. Akkor, először is válassz ki egy szimpatikus madarat, javaslom, hogy ne azokból válogass*mutat a hátrébb ülő nagyobb példányok felé.* - Inkább közepes méretűt keress. Például az ott jónak tűnik.*biccent egy feketés madár felé, majd szótlanul előre nyújtja karját, miközben pillantását le se veszi a választott állatról, aki amint felfogja, hogy neki szól a hívás felreppen, majd kecsesen a lány karjára ereszkedik és türelmesen előre nyújtja egyik lábát.*
- Most már rákötheted a levelet, ha pedig megvagy vele, áruld el neki a címet.*itt elhallgat és kivárja, míg a fiú megteszi, amit mondott és csak ezután lép az ablakhoz és engedi útjára a tollas postást.* - Végül csak kidobod és már viszi is.*visszamegy a sráchoz és egy zsepit előszedve alaposan letisztítja kezeit, mik picit feketék lettek hála a madaraknak.*
- Egyébként én általában ugyanazt a bagolyt használom, így már hívni se nagyon kell, tudja, hogy őt fogom küldeni. Persze nem kötelező ugyanezt csinálnod, de így kényelmesebb.*oszt meg egy kis apróságot a másikkal. Nem olyan nagy titok ez, meg hát logikus is, hogy azt a tollast használja, amelyik annyiszor bevált már.*
- Elisaveta Varlock vagyok, másodikos, inflás.*oszt meg néhány alap információt a sráccal, kezdve a teljes nevével, mert hát nem árt ha a másik tudja, na nem mintha túlzottan ismert lenne, de amennyiben a másik jártas az angol varázslócsaládokban, tudni fogja, hogy egy aranyvérűvel van dolga.*
- Egy ideje már ide járok, szóval, ha bármi érdekel a sulival kapcsolatban, nyugodtan kérdezz.*kacsint vigyorogva. Azért a több mint egy év elég sok, így egészen biztos benne, hogy ha nem túl kacifántos az esetleg felmerülő kérdés vagy probléma, akkor tud rá válaszolni.* - Nincs kedved beugrani a nagyterembe vagy a konyhába? Megéheztem.*emeli meg szemöldökét és kérdőn pillant a fiúra. A sok séta és mászkálás meghozta az étvágyát, így mindenképpen menni fog, de azért reménykedik benne, hogy nem kell egyedül táplálkoznia.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bagolyház    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: