Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A főfolyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 22
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Vas. Feb. 02 2014, 22:48

//NRT: Slash & Elton & Sid – 2014-01-29.//

Mire kezdenénk örülni, hogy milyen jól sikerültek az alkotások jön Sideris magiszter asszony és csúnyán keresztbe tesz nekünk. Számomra nem kis ijedelmet okoz, de azért nem adjuk fel Slash-sal csak lesz valahogy. Azonban a kitárt ajtó miatt kezdünk megfagyni, mire a grillcsirke aktivizálja is magát, de szegénynek nagyon rosszul alakul a sorsa, mert csak úgy kirepül és ahogy látom visszatérni se nagy tud. Kezdenek nagyon rosszul elsülni a dolgok, de szerencsére Slash nagy dumája még mindig nálunk vagy, bár kétlem, hogy egy ilyen fagyos szívet képes most meghódítani. Nem vagyok egy észlény ezt magam is tudom, ezért hagyom, hogy Slash had próbálkozzon. Magam is próbálok becsatlakozni, hogy ne csak egy álló cölöp legyek, de úgy tűnik teljesen feleslegesen jártatom a számat. Főleg a nő előbbi reakciói után, de rémisztő tud lenni, ha nem a démonológussal járna megkérdőjelezném, hogy nem lakik e benne valaki. A történetet még nem hallottam, de nem akarok hullával ismerkedni, talán még is jobban jártunk, hogy Ő talált ránk? Teljesen összezavar a nő fagyos auráját és minden ösztönöm azt súgja menekülj. Előbbi mozdulatával közelebb jött hozzánk, mint az kellemes lenne, így én akaratlanul is hátrálok pár lépést. Egyáltalán nem tetszik, ez nekem érzem, hogy ebből mi nagyon rosszul fogunk kimászni, főleg miután megjelennek a manók. Míg a nő elfordul a manókhoz addig én előre nyúlok Slashért, hogy másszon már kicsit hátrébb még a végén hódara lesz belőle. Miközben próbálnám hátrafele húzni a srácot, hogy mentsem a nőtől az megfordul és vészjóslóan felénk kezdi el emelni a kezét ekkor ugrik be egy hirtelen ötlet, Istenem csak működjön!
- Pi! – Ennyi hagyja el a számat és valószínűleg hajamban lapuló famulusom már is tudja a dolgát. Remélem, hogy teleportáló képességének most hasznát veszem és eltűnünk innen a fenébe, mielőtt fasírtot akarna belőlünk csinálni.

//Bocsi Sid, de ezt muszáj kipróbálni, nem szabad csak úgy feladni, főleg nem két ilyen kópénak, mint nekünk. Mi vagyunk a Mysterio Weasley ikrei (: //
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 24

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Vas. Feb. 02 2014, 23:14

//NRT: Elton, Slash és Sideris – 2014.01.29.//

Az a helyzet, hogy nagy szarban vagyunk a haverommal, és ezt gondolom ő is belátja. Nagyjából öt percen múlt, hogy ne bukjunk le, de sajnos Sideris túl korán bukkant fel, így megszívtuk. Kezdve azzal, hogy kitárja a hatalmas ajtót, amin csak úgy ömlik befele a hideg levegő. Próbálkozok azért azzal, hogy ne fagyjunk meg Eltonnal, de szegény famulusommal elbánik a magiszter.
- De a többi diáknak sem jó, ha ennyire kihűl a kastély! - Kezdem meg a magyarázkodásom, és direkt nem magamról beszélek, mert az őt most úgysem érdekelné. A graffitis ügyet is elkezdeném megmagyarázni, ha a cigi nem repülne ki a kezünkből, de ahogy ezt sikerül feldolgozni, le is darálom a mondandómat. Lehet, hogy kitalálhattam volna jobbat is, de most ennyire telt hirtelen. Viszont sejthettem volna, hogy ez kevés lesz, így tudnék még mondani pár dolgot, de csak olyanok jutnak eszembe, amivel magunk alatt vágnám a fát. A két srác sztorija csak tovább fokozza a parát bennünk, szóval valamit gyorsan tenni kellene a menekülés érdekében. Takarítani nem akarok, meg ezt nem is lehet leszedni, s ennek hangot is adok. Na de az, hogy két hétig nincs varázslat, az már durva.
- Ezt jól meg gondolta Miss? Szerintem szinte mi kerülünk a legtöbbet valamilyen gázba, tehát védtelenül hagyni minket elég rossz döntés...- Hozom fel a véleményem Sideris felé, majd Eltonhoz fordítom fejem egy pillanatra.
- Na mindegy, a nagymenők anélkül is nagymenők! - Súgom neki, majd mikor megragadja a karom, és kimondja a famulusa nevét, leesik, hogy végre használta az agyát is Dixon. Most valószínűleg egyre gondolunk, bárcsak sikerülne minket innen elteleportálni, ahonnan majd valahogy eljutnánk Los Angelesbe. Ott biztonságban lennénk, el lehetne vegyülni a nagy tömegekben.

//Sid, tessék kegyesnek lenni! :DD//
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Hétf. Feb. 03 2014, 00:16

Nem nagyon érti a nő, hogy ez a két diák mégis mit képzel magáról, de nincs mit tenni, büntetést von maguk után tettük, ezzel pedig ők is számolhattak volna. Mert ha nem is most, utólag úgyis kiderült volna, hogy ők teszik, tehát talán jobb, hogy még most rajta kapja őket a magiszter, aki nem is rest beszélgetésbe kezdeni velük, de a fiúk nem igazán hajlandóak rá, főleg Elton, aki alig szól valamit ehhez az egészhez. Slash még mentené a menthetőt, de szerintem ő is tökéletesen tisztában van azzal, hogy itt ők nem nyerhetnek, főleg, hogy ebbe az intézménybe járnak, lehetetlenség elkerülni Sideris haragját, és talán nem kéne még jobban felbőszíteni. A varázserejük tehát el lesz véve, méghozzá két egész héten át, amely ellen az exos még mindig nem szólal fel, ellentétben Slash-el. Ja és hát igen, hiába a távolodás, a nő egy pillanat alatt tehet róla, hogy meg se tudjanak mozdulni. Egy vérmágussal van dolguk, na meg, mentális erejével is megállja késztetheti őket, de a lényeg az, hogy az erejük eltűnik testükből és mivel a helyet se tudják elhagyni, mivel ez is a varázshoz tartozik – egészen addig, amíg ki nem takarítanak -, így hát hiába Elton próbálkozása. Lehet, hogy jó lenne, de a pók amúgy is csak egy embert tudna magával vinni, ezt tudhatná a fiú, hiszen a teremtésnél elvileg megtanították neki és nem is tudná túl messzire.
- Nagymenők… hogyne. Mindenesetre Mr. Dixon kreatívsága meglepett, és ahogy látom, a pók már nincs itt, de bizonyára hamar vissza fog majd térni Önhöz. De mégis mit hitt? Hová menekülhetne előlem? – főleg úgy, hogy a nő bármikor megtalálhatja, ezt tudják azok, akik egyetemen már tanultak nála. De csak egy fáradt sóhajra futja, ahogy a két fiút figyeli.
- Szeretném, hogyha kissé összeszednék magukat, mert még egy ilyet nem akarok meglátni! – pálcáját elővéve pedig a két fiú felé lendít, melynek hatására meglepő módon olyan lesz, mintha semmi se történt volna. A nő viszont nem hibázott és idő közben egy ismeretlen varázsige is elhagyta ajkát és a fiúk is enyhe remegést éreznek maximum, semmi többet. És hogy mi történik most? Amint a két hét lejárt, tehát visszanyerik a varázserejüket, testük formálódni kezd és mindkettő srác egy-egy majomhoz lesz hasonlatos. Testüket dús szőrzet fogja borítani, feneküknél farok nő és hangjuk is kissé magasabbá válik majd.
- Kaptak tőlem egy kis ajándékot. Majd ha visszatér az erejük, rájönnek, hogy mire. Most viszont lássanak neki a takarításnak, mert különben soha se fognak végezni és kitartást ebben a két hétben. – ez a reakció Slash szavaira. Igen, nem egyszerű mágia nélkül, de mindkét fiú élt már úgy, főleg Elton, aki nem is igazán akart felsőbb évfolyamba kerülni, szóval talán nem lesz ez olyan kemény büntetés nekik. Tehát a helyet majd akkor hagyhatják el, ha a falak teljesen tiszták lesznek és két hét múlva, amikor visszatér az erejük, megkezdődik majd az átváltozás, ami egy héten át fog tartani náluk. Nem olyan hosszú idő, de a fiúknak biztosan az lesz, főleg, hogy valószínűleg nem egy diáktársukkal fognak az idő alatt találkozni. A magiszternek nincs is több mondanivalója, még egy „További kellemes estét!” kíván, és ez után el is hoppanál, hogy a szobájába térve folytassa munkáját.

//Remélem, hogy nem bánjátok, hogy megjelentem, de így egy kicsit színesítettem a játékotokat. Smile Akkor 2 hétig nem tudnak a karik varázsolni, utána pedig plusz egy hétig egy majomhoz fognak hasonlítani, de tudnak beszélni, enni, varázsolni, mindent, csak a külsejük kissé átformálódik. Smile Jó játékot és szerintem a majmos dolgot is legalább 1x próbáljátok ki, csak a poén kedvéért. Köszöntem a játékot! //

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 22
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Ház: Exortus
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Szomb. Feb. 08 2014, 12:41

//NRT: Slash & Elton & Sid – 2014-01-29.//

Jókedvünket a Cruoris magiszterének gyorsan sikerül elrontani megjelenésével. A hideg futkos a hátamon ennek a nőnek a jelenlétében. Tök hátborzongató. Nem csoda, hogy együtt vannak Demmel, az az ember nem normális szerintem sok démoni hókusz-pókusz elvette az agyát. Ráadásul most a nőnek nincs jó kedve, úgyhogy tuti valami húsdarálóba végezzük. Egyáltalán nem értékeli a művészetünk. Ugyan nem vett órákat igénybe az elkészítésük, de azért egész pofásnak mutatnak itt az ajtónál. Hiába a sok duma főleg Slash részéről a büntetés ki lesz szabva. Engem különösebben nem hat meg, hogy nincs varázsolgatás, nem nagyon szoktam a mindennapjaimban használni. Másrészről, viszont a takarítást megpróbálnám megúszni pókincám teleportálós képességének köszönhetően, de minden hiába. Érzem ahogy eltűnik hajamból, de sajnos mi itt maradok. Francba! Háborodok fel magamban.
- Mondjuk a Karib szigetekre? – Csúszik ki a számon holott tudom, nem kéne. De most már teljesen mindegy, a mondat elhangzott és úgy tűnik minden próbálkozásunk ellenére le kell mosnunk a cuccot a falról. És mi lenne ha szavaznánk? Slash meg én az kettő, Sid egy, de ha megnézzük a többi magisztert is, akkor a hullagyalázó tuti a csaja mellé áll az már kettő-kettő, A főnőkben nem vagyok biztos, neki van stílusa meg humor érzéke, talán Lucius lenne elég nagy fiú, hogy mellénk álljon, de most már minden hiába. Kiszórták ránk az átkot, a vödrök is elővannak készítve úgyhogy a feladat adott, bele kell vetni magunkat az életbe.
- Mi? – Nézek értetlenül, de sejtem, hogy a nagyon értelmes kérdésemre nem fog válasz jönni. Fogalmam sincs mire gondolt a nő, de hát ő tudja. Megrándítom a vállam, majd nagy duzzogva a vödrök felé veszem az irányt, hogy neki lássak a melónak.
- Jól pórul jártunk tesó, mondtam, hogy ne itt fessünk. – Hangzik el egy kis szemre hányás, majd előveszem a kefét és a szert, amivel neki is állok eltűntetni falra alkotott koponyámat. Jó lenne, ha szólna valami nóta, de sajnos magnót nem tudok alkotni, ezért fütyülésbe kezdek, hátha Slash is hozzám csatlakozik így jobban meg a munka. Menet közben a nagy ajtó is becsukódik, úgyhogy szerencsére nem fogunk megfagyni.
- No én meguntam. – Dobok le mindent a kezemből, majd elheveredek a padlón. Nem hajt a tatár, úgy sem jutok ki innen amíg nem végzem, úgyhogy rá érek aludni. Persze, ha ez pajtinak nem tetszik és felrugdal a földről, akkor folytatom a munkát még nem végzünk.
- Mi lenne, ha egy hét múlva Sid néni ajtaját is kidekorálnák? Felfestjük Dem bácsi arcát, az tuti tetszeni fog neki. Persze semmi szín csak fekete, úgy tűnik az tetszik neki egyedül. – Pacskolom össze tenyereimet, majd nyújtózkodom is. A cuccokkal teli vödröt arrébb rúgom, lepacsizok Slash-sal, majd a festékkel teli dobozzal felsétálok a szobába és holnap délig alszom. Ez a sok uncsi meló totál lefárasztott.

//Én is köszönöm a játékot. Nagyon gonosz húzás majommá változtatni minket, de tény, hogy ezek a fiúkhoz a legtesthez állóbb büntetések.//
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Szomb. Feb. 08 2014, 15:16

Mentőötlet az mindig van az oroszlán karmai közül, csakhogy Sideris jelenesetben rosszabb, mint egy...vagy akár két oroszlán is. Elton teleportálós ötlete alapjában véve elég fasza lenne, csak hát nem sikerül. Miért is sikerülne? Túl egyszerű lenne..
- Ja, az jó hely! - Hangzik el tőlem is halkan az egyetértés a menekülési helyet illetően, de ez most sajnos csak szép álom marad. Ehelyett jön a nagyszerű büntetés, ami véleményem szerint túlzás, főleg egy feketemágus nevelde környékén, így meg is próbálok ellene felszólalni szokás szerint, de valahogy nem hatja meg a nőt. Így kénytelen leszek valamelyest visszafogott életet élni két hétig, legalábbis magamhoz képest visszafogottat. Mikor újra rendül a pálcája, csak nyelek egyet, várva a békává változtatást is ezek mellé, de nem történik semmi különös, így csak pislogok nagyokat hol Siderisre, hol Dixonra.
- Új festékek és egy effekt pedál jól jönnének.. - Dörmögöm magamban, így talán Sideris nem is hallja, de talán nem is baj, mert biztos vagyok benne, hogy nem ilyen ajándékot szánt nekünk. Végül magunkra maradunk, így lehet, hogy neki kéne esni a melónak, de hát a francnak sincs kedve hozzá.
- Hát haver, ilyen ez a popszakma, meg kell szenvedni a sikerért! És ez még csak a művészetünk kezdete! - Szólalok fel picit lelkesen a végére, mert a büntetést leszámítva jól éreztem magam meg minden, tehát benne lennék majd későbbi fújásokba is. A fütyülésbe én is beszállok, akárcsak a tisztításba nagy nehezen, de ahogy Dixonnak, nekem sem tart sokáig a lelkesedésem, már ha volt is egyáltalán.
- Ja, egyetértek, döglődjünk kicsit! Leülök a falnak dőlve, majd jöhet egy cigi is, ugyanis Sideris csak a kezemben lévőt nyúlta be. Úgy látszik, ő sem gondol mindenre, bármekkora nagy mágus is. Dixon ötletét hallva pedig elvetemült vigyor kerül képemre.
- Hogy te mekkora egy idióta vagy! De én is, mert tudod, hogy benne vagyok! - Röhögöm el magam, mert talán ő csak viccnek szánta, én tényleg képes lennék arra, hogy megcsináljam a dolgot. Viszont most egyelőre lazulás, meg takarítás, aztán ha végzünk, akkor talán megünnepelem ezt az egészet egy ivászattal, de az még kérdéses.

//Köszi a játékot, tetszett! Very Happy//
Victoria Parker
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : I'm speechless girl.
Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás : 2013. Nov. 19.
Üzenet : Én nem a számmal, nem a szememmel beszélek, hanem a lelkemmel. A némaság az én kincsem.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Szer. Feb. 26 2014, 23:37

[NRT Victoria és Ashi 02.26]

Hangtalanul lépkedek a márványos, ezüstösen csillogó padlón. Hideg van, és tanácstalan vagyok. Még csak néhány napja kerültem ide, de valahogy már most elfáradtam. A sok zaj, az emberek, a lányok...Idegesítenek. Az első napokban ezer szempár szegeződött rám, de most végre, itt ebbe az üres teremben, úgy érzem egyedül vagyok.
  Sötét van már, és nem hiszem hogy itt szabadna lennem, de egyszerűen évezem ezt a csendet. Bárcsak élhetnék ilyen néma világba! Leülök a hideg kőre, a térdemet átfogom, és próbálok elaludni. Ahogy becsukom a szemem, rögtön hangokat kezdek hallani. Lépések. Lassú, csendes halk lépések. Olyan mint ha szellemek lépkednének.
 Föl állok majd a mezítelen lábammal a lépcső mögé bújok. Félek tőlük. A többi diák barátságos,aranyos kis arcától. Egyedül akarok lenni. Végre látok valamit. Egy árnyékot,amit egy lány követ.
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 21

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Hétf. Márc. 03 2014, 23:23

//NRT: 2014.02. 26.-Victoria – Ashi//

*Lilithtel már vagy fél órája sétálgatok a kastélyban, de még mindig tanácstalanul császkálunk ide-oda. Tigriském azon van ,hogy mennyünk ki a szabadra, mert ott kevesebb az ember, nem mintha idebent tömeg lenne. Mivel nem elégé hiányos az öltözködésem. Értsd csak fekete farmer és pulcsi van rajtam. Na meg egy bikini papucs, ami által látszik a vérvörös körömlakk. Hajam túlontúl hosszúra nőt és ha ez nem lenne elég kócosan log összevissza. Hát igen lessem tagadhatom, hogy háromnegyed órája dobot ki az ágy.*
-Lilith, figyelj! Én így nem megyek sehova, egy tüdőgyulladást kapok, kettő még hülyébbnek néznének, ha így kimennénk.*mordulok vissza cicusomnak akit nem hagyja meg az érveim sőt inkább fellelkesedik.*
-Nade Ashííí! Gondolj bele, ha elkapsz valamilyen nyavalyát a gyógyító kigyógyít belőle és nem utolsó sorban Tequilával és Müzlivel ki is szolgálunk. Aztán meg nem tudnak még hülyébbnek nézni. Már bocsi.*vágja rá a nem túl hízelgő választ mitől én rögvest meg is sértődők, vagyis csak megjátszom és nem szólok már hozzá. Szeretne még mondani valamit, de jobbnak látja ha csöndben marad, így csak néha néha csap meg farkával. Ez így megy egészen a folyosó végéig mikor ugyanis előre szalad a lépcsőhöz és az oldalán kezd el szimatolni. Vagyis nem amit közelebb értek meglátom, hogy egy lányt néz. Sziszegve odasiettek hozzájuk.*
-Uh bocsánat, neveletlen a macska.*mondom, mind másiknak mind a famulusomnak.*-Remélem nem csinált semmit, gondot.
-Hogy én neveletlen?*háborodik fel Lilith és hátrál egy kicsit, miközben elátkoz engem.*
Victoria Parker
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : I'm speechless girl.
Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás : 2013. Nov. 19.
Üzenet : Én nem a számmal, nem a szememmel beszélek, hanem a lelkemmel. A némaság az én kincsem.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Szomb. Márc. 08 2014, 11:45

Nem lep meg hogy van familiárisa, viszont úgy érzem, a hatalmas tigris kiszagolt engem. Szeretnék még jobban elbújni de észre vesznek, így hát kénytelen vagyok föl állni. A lány beszél a "kis tigriséhez". Ez furcsa. De mondjuk itt minden furcsa. Különös.
A lány bocsánatot kér, de én csak megrázom a fejemet és csöndben állok. Közben alaposan megfigyelem, égő vörös haját, kerek szemét, kinézetét. Ahogy rajta végig nézek, önkéntelenül is arra gondolok, hogy én hogy nézek ki. A hajam szanaszét, és egy meleg zöld mintás pulcsi van rajtam, a lábamon nincs semmi. De gondoljanak azt amit akarnak, engem nem zavar...
Mint ha mi sem történt volna, gyorsan elszállok mellette, még egy utolsó pillantást veszek az állatkájára, és gyorsan a hideg fagyos kert felé veszem az irányt.
Na,jó ezt mégsem kellett volna. Lehet, hogy illetlen voltam. Hátra fordulok, és a lányra nézek. előveszem a kis jegyzetfüzetemet, majd ezt írom bele; "van kedved sétálni?" Oda megyek hozzá, megmutatom, és reménykedő arcot vágok. Mi van velem?
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 21

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Kedd Márc. 11 2014, 22:05

*Lilithtel elindulunk az mászkálni az iskolában, miután fölébredtem. Nem egyről a kettővel, hogy hova is mennyünk, így sikeresen kikötöttünk a folyósokon, ahol folytatjuk a vitát, hogy hova érdemes menni. Mikor a főfolyósan sétálunk már kezdem unni és rá hagyom a dolgot. Gondoljon azt amit akar. Már kicsit fáj a fejem a sok beszédtől, de legalább mindig tudok valakivel fecsegni bármiről. Ez azért jó, mert legalább nem az üres falnak dumálok és nem néznek hülyének a szobatársaim. Ahogy közelítünk az aula felé famulusom megindul és egészen a lécsőig szalad. Meglepődve pislogok egyet, majd gyorsabbra veszem a lépteimet. Mikor látom, hogy egy lányt szimatol. Odaszaladok és elkezdek szabadkozni, hogy még kicsit neveletlen a tigris, amit ki is kér magának. Gyilkos tekintettel nézek az említett barátomra, mikor elszalad mellettünk a lány majd vállat vonok. Éppen indulnék mikor visszafordul a másik és egy szöveget nyom az orrom alá.*
-Miért is ne?*mosolyodok el kedvesen majd laposan Lilithre pillanatok, hogy mit is csinál. Meglepőmódon épp a fejét mossa meg. Kis híján odaszólok neki, hogy ezt nem itt hanem fent kéne csinálni, de inkább csöndbe maradok és másikhoz fordulok.*
-Ha szabad meg tudnom mit csináltál a sarokban meddig Lilith meg nem zavart?*kérdezem meg mert nem szeretnék mind végig csöndben sétálni, de ha nem válaszol nem veszem zokon, mert mindenkinek meg van a maga magán élete amiben nem szeretnék belemászni*
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   Szomb. Márc. 15 2014, 12:48

//Victoria! Megkérnélek itt is, hogy legközelebb válaszoljon az üzeneteimre, mert nem díszből írom őket (főleg, hogy még olvasod is), illetve, ha az üzenetben módosítást kérek, azt is tedd meg. Most is én írtam az offot oda a hsz-ed fölé, pedig már az előző hsz-ednél is írtam és linkeltem a szabályzatot is, hogy hol találod, miért kell, miként használd, stb. és utaltam arra is, hogy nem lehet néma a karid továbbra se (de ezt az ET-nél elvileg már megbeszéltük) és a hideg, fagyos kert sincs sehol a suliban. Van belső kert és Seol szigete, a többit az üziben leírtam és az iskola leírásánál megtalálod! Tehát, ha máskor egy admin ír neked üzenetet és módosításra kér vagy bármi, csináld meg és válaszolj is az üzenetre, ez így működik!
Ezek figyelembevételével írd meg a következő hsz-ed, ahol már beszéltesd is a karid, mert csak cetlizve nem lehet játszani, Ashi dolgát nehezíted meg nem is kicsit, illetve ezt a jeges kert dolgot is felejtsd el, az offot pedig mindenképpen írd oda a hsz-ed elejére, ahogy Ashi-nál is látod! //

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   

A főfolyosó
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...