Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-07-28, 7:55 pm

- Igen, lehet, hogy igazad van. * sóhajtok fel kicsit sem meglepetten kijelentésén, melyen ő láthatóan jót mulat, de én mégis úgy érzem, kettőnk poénos megszólalása közül az enyém kevésbé volt elszomorító a másikunkra nézve. Igen, egy cseppnyi szomorúság mintha költözne barna szemeimbe, ami persze lehet, hogy nem fog neki feltűnni, de nem csak oda, hanem szívembe is belép egy jó adag keserűség, mely leginkább az én dolgom, tehát ha észre is veszi, hogy valami nem oké, nem hinném, hogy megosztanám vele a régebben történteket. A következőket már próbálom ismét poénosan felfogni, oké, csatát vesztetten emelem fel kezeimet, teljességgel megadva magam. *
- Nem is fogok próbálkozni, ne aggódj. * hagyom annyiban a dolgot, s fordulok is meg inkább, remélhetőleg nyerve ezzel pár hosszú másodpercet magamnak, csupán csak hogy eltehessem jó mélyre a feltörni kívánó emlékeimet. De nem jön be a dolog, s nem is akarok tőle megszabadulni, megállok inkább, s csak bevárom a kis vadócot, ki mégis csatlakozik hozzám, hogy a révész szolgálatainkba állhasson egész a városig, ahol a mólón egy meglehetősen vicces dolog történik a kis bohó csajszival. Magam elé engedem, mint valami úri fiú, de másodpercekkel később, mikor már remek reflexeimnek köszönhetően a karjaimban tartom őt, hiszen csak nem hagyhatom, hogy puffanjon egy nagyot, így hirtelen kapom el a bukdácsoló lányt vigyorgok zavart képét bámulva. *
- Akkor most ki is akar kire nyomulni, vadócka? Ismerd be, hogy szándékos volt. * vigyorgok szép pofijához egész közel hajolva, mely közelségből még csinosabbak vonásai. Csak így tartom kis ideig, nem mutatva semmi hajlandóságot arra, hogy elengedjem, nem nekem ciki a szitu, tehát ha bele esett, szó szerint, akkor másszon is ki belőle. *
- Esetleg maradsz még, vagy visszatérhetünk az eredeti tervhez? * kérdem kaján mosolyommal is cukkolva őt: előre látom, hogy felháborodás lesz ebből is, legalábbis semmi kedves vagy csipkelődő szóra nem számítok. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-07-28, 8:05 pm

*Eddig ő se volt túl kedves, tehát én miért is lennék az vele? Viszont ez a tekintet picit meglep... miért szomorodna el attól, hogy nem akarok tőle semmit? Még csak most találkoztunk és bizonyára nem loptam be magam a szívébe, akkor meg mi ez az egész? Pislogok is párat és most már úgy érzem, hogy muszáj rákérdeznem a dologra.*
- Valami gond van? *pislogok utána, de ő hamar elfordul, majd meg is indul, én pedig követem őt úgy, ahogy nem is olyan régen Takodát. Még a végén engem mondanak rámenősnek, pedig eszem ágában sincs ilyesmi, na de a csónakhoz simán megérkezünk, amely út hamar el is telik, így szállnék ki először én magam, de hála ennek a fránya cipőnek, mely rohadt jól néz ki, de egy picit sem megbízható, pillanatok múlva kötök ki Axel karjai között, úgy pislogva fel a szép szemekbe és láthatóan el is pirulok kissé.*
- Nem, még csak az kéne, hogy szándékos legyen. Csak beakadt a cipőm sarka. *pillantok le rá, de oly közel van, hogy hirtelen nem is tudom mit kéne lépni, így tekintek el másfelé tőle, mivel érezhetően nem akar annyira hamar elereszteni, mint ahogy azt én szeretném.*
- Hát ha már így kérded, akkor nem maradok. *nézek mégis csak a barna szemekbe, majd nyelvet öltök és ki is mászok a kezei közül, így figyelve most már jobban, hogy hova lépek, tehát ha minden igaz, akkor végül sikerül a mólóra keverdnem, talán most már épségben is.*
- Akkor hát merre? *fordulok felé, most már semmi zavartsággal, hiszen az előző kis véletlen fura volt, de ciki is, úgyhogy inkább meg sem említem a továbbiakban.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-13, 11:14 pm


//Spirit 5. órai házi//


*Este van már és ideje visszatérni az iskolába, ezért elköszönök Luke-tól és a kikötőbe indulok, ahonnan el tudok jutni az iskolába. Nem mondanám, hogy közel van a kúriához, de hát ez van menni, kell. Sétálás közben az éjszaka zajait hallgatom, amikor a kikötőben ismerős hangra leszek figyelmes. Egy fiatal férfire, kinek hangszíne inkább még kisfiús. Arccal oda fordulok és egy pillanatra meg is állok, hogy meg tudjam nézni a lámpa alatt álló alakot. Még a vonások is ismerősek, de nem ugrik be elsőre, csak amikor találkozik tekintetünk. Clark az, aki miatt Bruno a börtönbe került. Hangulatomon eluralkodik a harag és legszívesebben rávetetném magam, hogy addig püföljem, amíg a vonásai látszanak és nem lesz egy merő lila gömb a feje, de én higgadtabb vagyok, mint Bruno ezért csak hátat fordítotok neki, majd elindulok, de amint nem rá figyelek, utánam fütyül. Eszem ágában sincs reagálni, ezért tovább megyek, de ismét csak utánam szól.*
- Hé, szőke ciklon tudom, hogy te vagy az. Bruno még mindig börtöntöltelékeset játszik? *Ekkora korcsot sem hordott még föld a hátán. Egyszerűen nem bírok tovább hátat fordítani ennek a görények, ezért veszek egy hátra arcot és egyenesen felé sétálok, amit ő csak egy mosollyal jutalmaz.*
- Hello Clark. *Keverek le neki lendületből egy fülest. Látszólag nem számított rá nekem meg kétségem sincs a felől, hogy most megverem. Beszélgető partnere egy nagy melák ember, egyből elkapja a karom, de a beképzelt pojáca egyből leinti. Az előbbi mozdulattól egy kicsit veszítek lendületemből, de akkor sem úszhatja meg.*
- Utolsó mocskos dög vagy. Még a galandféregnél is alattomosabb és gusztustalanabb vagy. *Ragadom meg torkánál Clarkot, de most már ő is résen van, ezért ő is megszorítja az enyémet, majd tekintetét az enyémbe mélyeszti.*
- Bírom a tüzes csajokat, most pedig adj csókot! *Parancsolja meg a férfi, mire a kezem szorítása lazul és ahelyett, hogy most megfojtanám, eleresztem, és tenyeremet végig húzom nyakán egészen a mellkasáig, ahol megragadom a nyakkendőjét és magamhoz vonom, hogy megcsókoljam. Hiába a heves gyűlölet és undor még is megcsókolom. A csók hosszúra sikerül, és Clark láthatóan és hallhatóan élvezi. A szemkontaktust nem megszakítva a fiú elenged, és a pólómat kezdi el felfelé húzni, minek normális esetben ellenállnék, de most valami miatt nem teszem. Hagyom, hogy a felsőmet áthúzza a nyakamon, közben pedig végig sötétkék íriszébe nézek.
A nadrágomat gombolná ki, mikor hirtelen észe kapok, hogy mit művelek, meglendítem a lábam, és tökön rúgom Clark-ot.*
- Rohadj meg ott ahol vagy! *mondom a golyóit szorongató srácnak, majd felkapom a pólómat a földről, és úgy ahogy vagyok, szaladok a révész csónakjába, majd mikor beülök, a révész elindul, és én megkönnyebbülten lélegzek fel. Felsőmet felveszem, hiszen annyira jó idő nincs, hogy melltartóban ücsörögjek, meg hát amúgy is… az egy dolog, hogy nem vagyok szégyenlős, de ettől még nem mutogatom magam. Miközben siklik a ladik, gondolkodok, mi is történhetett az előbb. Hiszen én undorodok attól az alaktól, majdnem mégis hagytam, hogy lefeküdjön velem. Töröm a fejem, és egyszer csak megvilágosodok.*
~ Hát persze, biztos a szuggesztiót használta rajtam. Végig a szemébe néztem. Kell nekem fölösleges órákat töltenem a köröm festéssel, amikor gyakorolhatnék is.~ *csapok a homlokomra a felismerés után. De vajon akkor miért tudtam mégis eljönni?*
~ Megszakadt volna a vágy hevében egy pillanatra a szuggesztió? Mi más lehetett az indok? *gondolkodok, de nem töröm sokáig magam rajta, mikor visszaérek a suliba, a szobámba sétálok, ami a Keleti főtoronyban található.*

Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-14, 5:12 pm

*Csak érdeklődve figyelem, ahogy egy másik kanálért nyúl és picit meglepődök azon, amikor hallom, hogy ez nem ő, hiszen egyértelműen nem értem, hogy mire is gondol, de aztán jön a mutogatás és csak lágyan elmosolyodom mindezen.*
- Szerintem pedig te vagy! *jelentem ki határozottan, röpke fél napi ismerettség után, na de végül megízlelem a finomságot, mely után azért mégis csak saját étkemre térek rá és ahogy végzünk mindketten az ebédünkkel, már a mai programról beszélgetünk, így hallom ám, hogy ő a hágóra menne, de az nem lenne jelen pillanatban nekem való.*
- Ha gondolod, átöltözhetek gyorsan és öt perc múlva találkozunk az aulában. Bár... félek, hogy eltűnnél addigra, hogy megszabadulj tőlem. *vigyorodom el, de ő dönti el, hogy él-e ezzel a lehetőséggel, hogy akkor menjünk fel a hágóra vagy pedig mégsem. Mindenesetre egy kis szóváltás még megtörténik kettőnk között, de semmi komoly és már fel is kelek, hogy ez után itassam meg vele azt a bizonyos csodaszert, amit a doktor néni javasolt neki.*
- Jaj, még csak az kéne! Ne is mondj ilyeneket. *nevetek fel, hiszen én aztán nem akarok az anyámra hasonlítani, aki az ő anyja is. Lehet, hogy furcsálja, de hát na, én nekem kijöttek most ezek a szavak és végülis más anyja se akarnék lenni, tehát talán nem is lesz fennakadva ezen. *
- Hát akkor máskor vigyázz magadra! *pillantok rá és már az ajtó felé is lépkedek, szépen ki is nyitva azt, majd kisétálok rajta, így tekintek körbe a jelenleg üres aulán, majd pár másodpercnyi bámészkodás után már a révész felé is indulok - ha pedig mégis öltözésre sarkallt, akkor pedig a keleti torony felé - és ha minden igaz, jó pár perc múlva már Seol szigetén találjuk magunkat, méghozzá a mystrali kikötőben.*
- És most merre menjünk kékszemű? *vigyorgok rá, hiszen feltűntek ám azok a szemek és nem is vagyok rest kiemelni őket. Számomra az fontosabb, mint ezek az izomtömegek rajta... és szerintem még ez a normális, hiszen a testvérem, mégse mászhatnék úgy rá, mint bármely más csaj, csúnya lenne.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-14, 5:23 pm

* Nem igazán értek egyet vele, bár gondolkodás jelei láthatók arcomon, belül mélyen lehet, hogy ez vagyok, de kifelé nem, még csak az kéne, hogy ismét közel engedjek valakit, aztán meg majd balul sül el az egész. Az étkek viszont hamar elfogynak, és a beszélgetés is egész kellemes, s persze hogy nem leszállva rólam ötletel a továbbiakat illetően. *
- Nem tűnnék el, de majd inkább legközelebb. Ilyen melegben nem is olyan jó felmászni oda. * jelentem ki határozottan, többször tettem már én meg azt az utat, és bizony nem túl kellemes ilyen időben, főleg, hogy a tetejére érve kimelegszik az ember, de ott már hűvös van.. áh, majd máskor. A gyógyszerről sincs kedve leszállni, úgy látszik, s gondoskodását morogva jegyzem meg, reakciója viszont igen csak meglep. *
- Azt sem tudod, ő milyen és hogy én mennyire vagyok elviselhető. * vonom fel szemöldököm, nem értem most ezt, s bár aki felnevelt, nem a vér szerinti szülőm, de én mégis annak tartom, és pont. Menekvés nincs, úgy tűnik, és jobb is hamar túl lenni ezen, el is pusztítom hamar némi megjegyzéssel a gyógyitalt, így máris indulhatunk, s bizony az a süti se tart sokáig, mely leginkább csak a rossz szájíz miatt fér még belém. A révész sincs túl messze, és ilyen tempóban Mystral sem távolság, ahol kérdésére a fűutca felé mutatok, arra vezet utunk. *
- Arra. Az út végén nagyjából már el is érjük az erdőt, onnan pedig szabad az út mindenfelé. * sóhajtok fel, remélem nem fog az agyamra menni a kicsike. *
- Na és miért is érdekellek pontosan? Tudod, nem igazán hiszem, hogy rám akarsz nyomulni, de mégse bírsz lemászni rólam, ami elég fura. * bukik ki belőlem a kérdés, közben haladunk is szépen az erdő felé, de ezt muszáj volt feltennem, mivel pasiból vagyok, viszont hülye nem, tehát érzem, hogy ki mikor mit szeretne, de ezt még jobb letisztázni az elején. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-14, 5:32 pm

*Felajánlom akkor már, hogyha úgy gondolja, átöltözöm és mehetünk arra, amerre Tak szeretné, de ahogy érzékelem, ő neki most mégis csak jó a sima sétálás, tehát kezeim picit széttárom, felőlem aztán...*
- Akkor marad a sétálgatás. *jegyzem meg szavakban is, majd ha minden igaz, nemsokára azért végzünk az ebéddel is és ez után a gyógyitalt is átadom neki, és legnagyobb örömömre le is leszek anyázva. Hát még csak az hiányzik, hogy olyan legyek, mint ő.*
- Meglehet, de attól még nem lennék az anyád, főleg mivel fiatalabb vagyok nálad. *másodikos és famulusa is van, tehát egyértelmű a dolog, akár csak az, hogy ő a bátyám... Viszont tovább nem agyalok mindezen, inkább megindulunk az aulához, majd pedig a révészhez, ki igen csak készségesen visz át minket a mystrali kikötőbe, hol kipattanok a csónakból, majd Takító oldalán kezdek el érdeklődni, hogy merre is kéne mennünk.*
- Áhhá, értem. Én tegnap jártam erre, de csak a klubba futottam be, máshová nem. *magyarázom feltekintve rá, de amikor meghallom a kérdését, csak megállok és szépen elé is sétálok, úgy pillantva fel rá, egyenesen nézve bele kék szemeibe.*
- Miért nem hiszed? Talán már le kellett volna kapnalak vagy megerőszakolni vagy mi? *teszem fel a nagy kérdést, majd közelebb lépek hozzá és kezeim pedig átfűzöm a nyaka környékén, így simulva testemmel az övéhez. Ismét játszom, mivel úgy hiszem, hogy nem tenne meg olyat, hogy lekapjon vagy bármi, legalábbis az eddigi ismerettségünk után ezt nem hiszem, így húzódom még jobban hozzá.*
- Szóval, térjünk rá máris a tárgyra? *kérdezem most már halkan, szinte súgva elé a szavakat, így hagyva csak pár milimétert az ajkaink között, de figyelek ám, hogy még véletlenül se cuppanjunk össze, mert az azért csúnya lenne. Ez a kis színjáték viszont most fontos, nem akarom, hogy lebukjak, még nem... majd ha úgy érzem, itt az ideje elmondani neki mindent, akkor megteszem, de még nem jött el az az idő.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 6:31 pm

* Kellemes idő van odakint, így hát ez a szöszi srác sem fog bent senyvedni a hűs kastélyban, inkább a meleget választja. Ebéd után szundikált egy nagyot, de ebből elég, nem lustulhat el ennyire, szóval miután szobájának ablakából kihajolva vizsgálta meg a kinti időjárást, pár göncöt fel is kapott magára, egy kis pénz zsebébe, na meg a pálca se hátrány, ha vele van. Motorozásra pont tökéletes ez a hőmérséklet, de ahhoz szépen át kell csónakáznia Mystralba, hisz ott a csodajárgány. Talán egy órát tengődött a szabadban, s most cseppet megizzadva, pár piros folttal arcán ücsörög a mystrali kikötő dokkjának szélén, ahol már a sziklákat nyaldossák a sós hullámok. Fekete pólója és cipője mellette hever, belegyömöszölve egy pár zokni, mögötte pedig motorja van letámasztva. Haja kissé nedves a hűs tengervíztől, ahogy világosbarna, nagyjából térdig érő nadrágján is van néhány vízfolt. Pont szemből tűz rá a nap, s bár lehet, hogy pár hajónak épp útban van, de olyan jól esik neki napoztatni kicsit hasát, na meg pihenni is egy jót. Nem a legkigyúrtabb srác ő, de azért mégis néz ki valahogy, de hát ahogy egyetlen megbízható forrása állítja, ő így a tökéletes. *
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 6:45 pm

*A szabadtéri piknikezés után Serafinával visszament a suliba, hol tanult egy-két órát, majd mikor a fülén is a tananyag jött ki, elhatározta, hogy újra átruccan Mystralba. Így is tett, már a suli folyosóján lépdel. Ugyanaz a szerelés van rajta mint délelőtt, vagyis egy térdig érő citromsárga nyári ruha, és fehér szandi. Külsején annyit változtatott, hogy a melegre való tekintettel haját egy fekete banáncsattal feltűzte.
Miközben a révész fuvarozza a faluba, jól esik neki a menetszél, szabadon kószáló tincseit bele-bele fújja az arcába, de ez most nem zavarja. Mélyen beszippantja a sós levegőt, ami még mindig valamiféle megnyugvással tölti el. Út közben azon gondolkodik, mit is csináljon, de úgy van vele, hogy majd ott kitalálja.
Hamarosan már át is ér a kikötőbe, hol megköszöni a fuvart, majd kilép a csónakból. Kiszállva mintha egy ismerős arcot szúrna ki a víz mellől. Egy srác az, akit mintha a legutóbbi árnymágia órán már látott volna. Alinox úgy van vele, hogy nem árt, ha még több iskolatársát megismeri, ezért odasétál hozzá, és leül mellé.*
- Szia, Alinox vagyok. Remélem jó az arcmemóriám, és téged láttalak múltkor az egyik órán. Ha nem, akkor most jól beégtem egy idegen előtt, de néha ilyet is kell. *szólítja meg, majd elmosolyodik. Tényleg bízik a memóriájában, hogy nem csapja be.*
- Jaj milyen pofátlan vagyok. Meg se kérdeztem, zavarok? *teszi hozzá gyorsan, de bízik benne, hogy nem küldik el melegebb éghajlatra.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 6:55 pm

* Lába a hideg vízben félig, szóval csak azokat lógázza és semmi mást nem csinál, na jó, azért néha fej hátra dönt, szem lecsuk, kis relax még igazán bele fér, legalábbis addig, amíg valami hajós nem rugdossa innen arrébb. Most is ez van, szóval egy kis agykikapcs, így ha csak némán ülne le mellé a leányzó, minden bizonnyal ha véletlen észre venné, a vízben végezné, de így, hogy még meg is lesz szólítva, egyáltalán nincs semmilyen ijedtség, inkább meglepettség, mivel Alinoxot, aki neki is dereng valahonnét, hisz most már tudja, hogy így hívják, nagy beszélőkével áldották meg odafönt. *
- Szia. Valószínűleg igazad van, mert te is ismerős vagy nekem. Én Axel vagyok. * nyújtja felé mosolyogva kezét a szőke srác, persze csak miután lecsüccsent a leányzó, ki igencsak szemre való, na de épp itt az ideje, hogy megtanulja visszafogni magát, így nem is foglalkozik úgy különösebben azokkal a rövidke nyári ruha alól kivillanó szép combokkal. *
- Hát, ha téged sem zavar, hogy egy órát motoroztam és nem biztos, hogy rózsaillatom van, akkor nem, nem zavarsz. * vigyorodik el, na persze büdösnek épp nem büdös, de na, tényleg nem lehet valami friss az illata. *
- Na és te mi járatban erre? * fordítja felé fejét mosolyogva, majd két kezét háta mögé téve támaszkodik le a fa szerkezetre, s hajol kicsit közelebb a lányka füléhez: * - Mert hogy én már kiadtam a titkom. * súgja oda neki, fejével bökve hátra a szép moci felé, mely csak úgy csillog ebben a napsütésben. *
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 7:12 pm

*Ma szinte az egész napot kint tölti Mystral-ban, hiszen az ebédet is piknikként töltötte a parkban, és most is a faluba igyekszik. A kikötőben viszont kiszúr magának egy ismerős fiút, akihez oda is megy, és lecsüccsen mellé, és nem rest megszólítani se.*
- Akkor örülök a találkozásnak. *mosolyog továbbra is, és elfogadja a felé nyújtott kezet. Nem zavarja a fiút, hogy leült mellé, minek örül, így legalább nincs egyedül.*
- Nem zavar, hidd el, van ennél sokkal rosszabb. *nevet fel a lányka, de tényleg úgy gondolja, hogy nem vészes a srác, nem bűzlik, mint egy borz. Mikor Axel afelől érdeklődik, hogy mit csinál itt, csak megvonja a vállát.*
- Nem terveztem semmit, gondoltam majd itt feltalálom magam. Ki akartam szellőztetni a fejem, mert az elmúlt pár órát a könyv fölött töltöttem. *meséli a lány, ki ettől talán strébernek tűnik majd, bár nem az, egyszerűen fontosnak tartja a tanulást.
Mikor a szőke fiú felhívja a motorjára a figyelmet, Alinox hátra is fordul, és megszemléli.*
- Szép járgány. Én nem nagyon értek a motorokhoz, de ami szép azt tudom értékelni. *mondja, de igazából nem szégyelli, hogy nem tud sokat az autókról és motorokról, az főleg a fiúk hobbija. *
- A motorozáson kívül mit szeretsz csinálni? *érdeklődik kedvesen, miközben egy kósza tincset tűr a füle mögé, mi kiszabadult a kontyból, és a szemét takarta el vele. Reméli, hogy Axel nem egy ilyen motorbolond, kinek nincs is más elfoglaltsága, mint az említett jármű tisztítgatása, tuningolása és a többi. De ha igen, az se nagy baj, csak lehet hamarabb kifogynának a beszélgetőtémákból.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 7:24 pm

* Bólogat a lányka szavaira, miszerint ő is örül, amúgy is eléggé társasági lény, ritkán jön csak rá az, hogy esetleg jobb egyedül. És ahogy hallja, továbbra is akad társasága, nem űzi el Alinoxot esetleges az esetleges kellemetlen szagokkal, miket csak és kizárólag hobbija okozhat. *
- Szóval akkor még nem csípi az orrod, ez jó. * válaszolja derűsen, de hogy ne haljon meg a beszélgetés azonnal, érdeklődik a barna csajszi felől is kicsit, mert ugye nem mindenki lehet ilyen megszállott motoros akár, mint ő. A könyv szó hallatára viszont csak vág egy fintort és fejét is megrázza picit, mintha citromba harapott volna. *
- Ne is emlegesd a tanulni valót. Előre tartok a vizsgáktól. Hiába van jó agyam, ha egyszerűen kedvem nincs hozzá, hogy neki üljek az egésznek. * kocogtatja is meg fejét, és meg is csóválja, hát a tanulást nem neki találták ki, ettől függetlenül eddig nagyon jó eredményei voltak, tehát most sem lesz ez másként, remélhetőleg. Ami ehelyett inkább leköti, az nem más, mint a háta mögött lévő szépség, na meg egy másik is, egy vörös démon, aki most már csak az övé, de hát őt jelen pillanatban nem tudja mutogatni. *
- Hát, ő nem csak szép, egyenesen gyönyörű! Még egy ilyen csodát sehol nem találsz. Na és a hangja, hmmm. * kezdene bele az áradozásba, kicsit bele is éli magát, de persze észbe kap, úgyhogy egy mély sóhajjal és egy vigyorral tér a válaszadásra. *
- A motorozáson kívül? Olyan nincs, hogy a motorozáson kívül. * vigyorog tovább, na de persze van itt ám pár dolog. * - Síelni kifejezetten szeretek, meg ezek az extrém sportok inkább közel állnak hozzám, mint mondjuk órák hosszat a kondiban izzadni. De ha nincs más, az is jöhet. * vonogatja vállait, s dobja is vissza a labdát azonnal. *
- Na és te? Mert a könyveket nyalogatni egész nap nem túl egészséges. * fintorog egy újabbat, ez van, nem neki találták ki ezt a fajta időtöltést, amit tanulásnak neveznek. *
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 7:40 pm

*Új ismerősre tesz szert Axel személyében, minek örül, így még egy évfolyamtársát megismerheti.*
- Nem, de elég őszintének tartom magam ahhoz, hogy megmondjam, ha mégis. *nevet fel. Emiatt a tulajdonsága miatt régen megkapta, hogy bunkó, de inkább mondjuk a szemébe az embernek, ha bajunk van vele, mint hogy a háta mögött terjesszünk róla pletykákat és hasonlókat. Legalábbis Alinox így van vele.*
- Igen, én is tartok kicsit a vizsgáktól. Megtanulom az anyagot, nem arról van szó, csak előfordult már, hogy szimplán leblokkoltam a vizsgáztatók előtt. *na igen, az nem volt túl kellemes élmény, de ez már a múlt. A tanulós témát hamar ejtik, nem is jó sokat beszélni róla.*
- Jaj akkor bocsánat, ha megsértettem a lelkét. *mondja mosolyogva, és a motorra céloz, mire ezek szerint nem a megfelelő jelzőt használta. Mikor a további hobbijáról faggatja a fiút, akkor egy kicsit megijed, hogy csak motorozásból áll az élete, de szerencsére azért mást is szeret csinálni a szőke srác.*
- Síelni én is szeretek, sokat jártunk a szüleimmel és a tesómmal. *emlékszik vissza azokra az időkre. Kanadában többször volt lehetőségük menni, ilyenkor szülei mindig szabadságot vettek ki.*
- Az extrém dolgokkal nekem sincs bajom, bár túl sok mindent még nem volt lehetőségem kipróbálni, de majd talán egyszer. *mondja el feltett szándékát a leányzó, majd a saját hobbiját is megosztja Axellel.*
- Nem szoktam egész nap tanulni, csak néha az se árt. Amúgy elég sok mindent szeretek csinálni, nyitott vagyok az új dolgokra. Szeretek új emberekkel megismerkedni, kalandos helyzetekbe kerülni, és zongorázni is szeretek. Valamint a beszélgetés és a nevetés is mindennapi tevékenységeimhez tartozik. *feleli, de erre valószínűleg a másik is rájött, hogy nem egy félénk, szófukar lánykával találkozott.*
- Nincs kedved megenni egy sütit, vagy egy fagyit? *veti fel az ötletet Alinox, mert megkívánta az édeset.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 7:51 pm

- Ez igen dicséretes dolog a mai világban. * bólogat a lány szavaira, az őszinteséget illetően persze. Ám de nem áll itt meg a csacsogás, Alinoxból sem harapófogóval kell kihúzni a szavakat, azért ez is valami. *
- Hát igen. Bár én nem is tudom, nem igazán vagyok lámpalázas, inkább csak hogy is mondjam. Nem biztos, hogy tudok viselkedni az adott helyzetben, bár távol álljon tőlem a tiszteletlenség. * ettől jobban nem tudja megfogalmazni, milyen is ő, de hát árnymágián is felröhögött ugyebár, amit aztán nem magyarázott meg, hogy miért is történt, mondjuk abból sem lett semmi gáz, hála a csini ts-nek. A motor is szóba kerül azért, hát hogyne, ilyen mániákus még egy nincs, mint Axel, s végül is normális, hogy becézgeti világba a kicsikét, csak nehogy féltékeny legyen rá kedvese, szóval elkezdhetné visszafogni magát. Legyint is Alinox szavaira, semmi sértődés nem lesz ebből, de tereli is a témát, amihez már a barna leányzónak is van mit hozzá fűznie. *
- Pedig van már tuti dolog. Például a vadvízi evezés. Na, az tök állat, mikor már levegőt sem kapsz az adrenalintól, a hülye, aki kormányoz meg csak bevág a vízbe és mehetsz, amerre látsz. * magyarázza vigyorogva élve bele magát, láthatóan volt már ilyen élménye, és tetszett is neki a dolog. Ahogy viszont szóba kerül a zongora, villanykörte gyullad Axel feje felett: *
- Uh.. a dobolásról majdnem megfeledkeztem. Imádok dobolni. * mosolyog oda neki egyet, a fagyi és süti hallatán szemei azonnal felcsillannak, s máris bólogatni kezd. *
- Kérem az úti célt, és máris ott vagyunk, hölgyem. * pattan fel gyorsan ülő helyzetből, kezét nyújtva segítségként a lány felé. Na de fel is kéne öltöznie, szóval ha ez is megvan, s Alinoxnak jó úgy, akkor motorra fel, és irány a finomságokhoz. *
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-08-16, 8:06 pm

- Igen, én is úgy gondolom *bólint az őszinteségről szóló véleményében, de cseppet sincs ettől még elszállva magától, hogy őszinte. Esik pár szó a vizsgákról is, és Axel sincs odáig meg vissza a közelgő időpont miatt.*
- Értem mire gondolsz. *bólogat a szavakra, majd ezek után szó esik a motorról is, majd a hobbikra terelődik a szó.*
- Na igen, az az egyik, amit mindenáron ki szeretnék próbálni. Na meg a bungee jumping. Az se lehet egy utolsó élmény. Gondolom ha így beszélsz róla, te már biztos részt vettél vadvízi evezésen. Milyen extrém sportokat próbáltál még ki? *kérdezi kíváncsian a lány, majd mikor a saját hobbijairól beszél, Axel-nek eszébe jut még valami.*
- Akkor tőled se áll távol a zene, ennek örülök. *mondja mosolyogva, majd felveti az ötletét annak, hogy mi lenne, ha ennének valami finomságot. A fiú kapva kap az alkalmon, és a következő pillanatban már talpon is van. Lovagiasan felsegíti Alinox-ot, majd felöltözik, hiszen néhány ruhadarab hiányzik róla.*
- Irány az Édességek vihara. *közli jókedvűen a lány, majd felül Axel mögé a motorra. Na igen, most nem szerencsés, hogy szoknya van rajta, de ügyesen megoldja, hogy senki ne lásson meg semmi olyat, amit nem kéne. Mikor elhelyezkedtek, a motor beindul.*
- Tényleg jó hangja van. *jegyzi meg a lányka, közben pedig már közelítenek az említett bolt felé.


//fagyii//
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-11, 6:45 pm

*Nem tudom biztosra, hogy zavarom-e vagy sem, de a lényeg az, hogy azért utalok rá, hogy még elmehetek, ha neki úgy jó, de a válasza pozitív lesz rám nézve, tehát nem küld el sehová se, így mosolyodom el kedvesen.*
- Oké, akkor szívesen leszek a mai társaságod, ráérek én is, úgy sincs más dolgom. *mondom kedvesen és ahogy hallom, neki sincs túl sok ismerőse még itt, tehát akkor talán ő se fog elrohanni innen és egy ideig el tudunk társalogni majd egymással. Na de valamiért mégis megakad a beszélgetésünk, így hallgatunk el mindketten, egészen addig, amíg Chris a tőrömet ki nem szúrja és ahogy hallom szavait, csak kissé felnevetek.*
- Nem, nem viccelek. És lehet, hogy boszi vagyok, de attól még rajongok a fegyverekért és remek kard és tőr vívó vagyok. Tehát van pálcám is, de szeretek fegyverekkel is harcolni, olykor hasznosabb, mint a pálca. *mesélgetek egy picit, majd ahogy az öreg megérkezünk, mindketten be is csüccsenünk mellé a csónakba, majd már hallom is, hogy Chris bár régóta jár a suliba, mégis általában egyedül van, így sóhajtok hát egy aprót, majd ez után hirtelen csapok rá a combjára.*
- Akkor ma egész nap nem szállok le rólad jó? És ha jó fejnek talállak, máskor is összefuthatunk dumcsizni kicsit. Mit szólsz? *kérdezek rá jókedvűen, hiszen ha belegondolok, nekem bár vannak ismerőseim, még sincs senki, akivel komolyabban ki tudnék mozdulni vagy tudnék beszélgetni egy jót, tehát ilyen szinten egy csónakban evezünk... Na meg most egy csónakban is vagyunk, ha már itt tartunk.*
- Amúgy nem bővelkedem... Volt egy srác, akivel többet találkoztam, de nem alakult jól az se, szóval inkább kerülöm és szerintem ő se akar látni, de jó ez így. *vonom meg vállamat, hiszen Doriánt még mindig nem tudom hová tenni és nem is pont Chris-el fogom ezt megbeszélni.*
- Tehát nagyjából úgy állok, ahogy te, ez van. *még azért van vissza az útból, így hát a nevemről is faggatni kezdenek, amire csak cseppet megdöntöm oldalra a fejemet.*
- Az édesapám adta. Ő találta ki, tehát nincs még egy ilyen név a világon, ha minden igaz, bár vannak véletlenek. Egyébként pedig spanyol vagyok. *mesélek picit én is, majd ahogy a kikötőhöz érünk, ki is pattanok a csónakból, majd ha Chris is követ, csak körbenézek.*
- Nincs kedved enni valamilyen gyümölcsöt? Itt a kikötőkben mindig megy a cserekereskedelem, ehetnénk egy kis mangót vagy valami exotikusat. *nézek körbe szépen, hiszen most megkívántam.*
- Vagy vehetnénk pár gyümölcsöt és lemehetnénk utána a vízeséshez úszni egyet, ha benne vagy és akár vajsört is beszerezhetnénk. *hirtelen vázolok fel egy tervet, de hogy ehhez a srác mit fog szólni, azt már nem tudom. Lehet, hogy túl soknak fog találni, a fene tudja, de én elhatároztam magam, hogy megismerem, tehát rajta leszek az ügyön, mert amit én egyszer kitervelek, azt végre is hajtom.*
Vissza az elejére Go down
Christian LeNoire
Diák Exortus
Diák Exortus
Christian LeNoire


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2010. Dec. 27.
Tartózkodási hely : Skorpió háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-11, 7:23 pm

*Mint azt megbeszélték, ismeretlenség ide vagy oda, a mai nap egy részét együtt fogják tölteni, bár hogy egészen pontosan mit és hol fognak csinálni, a még a jövő zenéje. Egyelőre Chris már annak örül, hogy nem kell megint egyedül unatkoznia. Egy kis csend után Vixi tőrjére terelődik a szó, amiről kiderül, hogy nem csak díszként vagy valamelyik tantárgy kellékeként van most a lánynál, hanem önvédelmi eszközként, szóval ha kell, akkor ő használja is. Meg is lepi ezzel rendesen a fiút, amit látva a kis barna nevetgélni kezd, majd szépen ki is fejti, hogy áll a fegyverekkel, sőt, még a pálcájára is kitér, ha már Chris felhozta.*
-Nem semmi. Akkor már tudom, ki mellé kell állni, ha valami mágiasemleges helyre kerülünk. *egy mosolyt is megereszt szavai mellé, s persze mindezek mellé azt is megjegyzi magában, hogy jobb nem felidegesíteni ezt a lányt, mert annak rossz vége lehet. Na nem mintha ő az a felhergelős, idegesítő típus lenne, legalábbis saját maga szerint nem az, szóval talán nem lesz ilyesmi gondjuk. Közben a révész is megérkezik, így a két exos diák is beszáll mellé, a beszélgetést pedig a csónakban folytatják tovább. Vixi kérdése után Chris kezd kicsit mesélni magáról, arról, mióta van itt, s azt is elárulja, hogy ettől függetlenül nem bővelkedik ismerősökben. Az ezután érkező csapás a combjára igencsak meglepi a srácot, így értetlenül pislog a lányra. Teljesen más Vixi, mint Hecate, ez már biztos, de talán a mai nap majd megszokja Chris, hogy más reakciókat várjon ettől a lánytól, mint a másiktól. A szavai viszont jól esnek, s bíztatóak is, szóval bólogat is párat a srác.*
-Jól hangzik. Remélem jól sül el a nap. *feleli továbbra is mosolyogva, majd most rajta a sor, hogy érdeklődjön kicsit. Valamiért úgy érzi, ennek a lánynak biztosan több ismerőse van már, mint neki, de ahogy hallja, most mellényúlt.*
-Oh, az nem jó. Én kb egy lánnyal vagyok még itt jóban, de vele is csak nagyon ritkán futok össze, leginkább csak órákon. *ismét picit többet árult el magáról, ahogy azt Vixi is tette, hisz végülis így lehet megismerkedni. Ismerősök számát tekintve tehát nem bővelkednek a fiatalok, de talán lesz ez majd másképp is. A lányka neve viszont felkelti Chris érdeklődését, még ha az imént nem is kérdezett rá, de most ezt pótolja. A válasz viszont ismét meglepi, úgy tűnik, alapjaiban véve igencsak meglepő leányzóról van szó, így kissé elkerekedett szemmel kérdez vissza a srác.*
-Édesapád találta ki? De... akkor hogyan... vagyis mikor van akkor így a névnapod? *kérdi, a spanyolságot viszont csak megjegyzi, arra most nem kell kitérni. Na de a csónak lassan partot ér, így már ki is pattan a két diák, s Vixi szólal meg elsőként, de szavaival nevetésre sarkallja Christ.*
-Exotikus? Jó kis szóvicc. Amúgy benne vagyok, ehetünk valamit. *fűzi hozzá még mindig mosolyogva, miközben ő is körbetekint, de a lány már folytatja is az ötletelést.*
-Látom a céltalan bolyongás a partig tartott. *vigyorodik el ismét, majd kissé vállat von.*
-Nekem igazából bármelyik megfelel. Vagy akár együtt az összes. Szóval... gyümölcsök, vajsör, majd aztán a vízesés? Megfelel? *kérdez rá, majd ha Vixi rábólint, már meg is indul a parton az árusok felé, hogy valami finomat szerezzenek be.*
-Párbajszakkörön voltál már amúgy? Szerintem az neked való lenne. Valamikor mostanában megint lesz, ha jól tudom. *ugrik be hirtelen a srácnak egy újabb téma, s talán még újdonságot is tud ezzel mondani a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Mystral kikötője - A rév - Page 15 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-11, 7:37 pm

*Ha már így érdeklődik a srác, akkor nem vagyok ám rest mesélni neki egy picit magamról, a fegyverekről, a pálcámról, tehát mindenről, hogy teljes képet kaphasson rólam. Mosolyogva mondom ám mindezt, tehát nem kell valami gyilkosnak gondolni, azért, mert szeretem a harcot mágia nélkül is, de amikor hallom a reakciót, csak halkan felnevetek, igazán vicces ez a fiú.*
- Ezek szerint te békésebb jellem vagy, aki nem igazán szeret harcolni? *kérdezek rá erre, hiszen fogalmam sincs, hogy most akkor miként is kéne a fiúhoz állnom, hiszen nem ad egyszerre túl sok információt magáról, de majd ha úgy alakul, akkor talán sikerül megismernem. Nem sietek el semmit, hisz ráérünk, így lendülünk bele egyre inkább, de ahogy a csónakban ülve meghallom szomorú szavait, a combjára csapok egyet vígan, majd már ki is jelentem, hogy ma akkor bizony nem fog megszabadulni tőlem.*
- Ne reméld, mert én tudom, hogy jól fog. *kacsintok még rá teljes magabiztossággal, majd amikor meghallom, hogy ő egy lánnyal van jóba, de ritkán futnak össze, rögtön kíváncsiskodni kezdek ám.*
- Csak nem tetszik neked az a lány? *teszem fel a nagy kérdést, hiszen talán nem titok és ahogy ismerem a pasikat, azok mindig kinéznek maguknak valakit, bár lehet, hogy hatalmasat tévedek. Na de a nevem is említésre kerül, így mesélek hát róla, majd amikor hallom a visszakérdezést, csak határozottan bólogatok.*
- Bizony, hogy Ő. *nevetgélek ismét, de a nevetésem hamar abba marad, ahogy a névnapra kerül a szó.* - Hát, tudod... nálunk azt nem szokás megünnepelni, tehát nincs névnapom soha. *vonok vállat, láthatóan nem igazán törődöm ezzel, hiszen így éltem le 16 évet, miért most hiányozna? Inkább csak örök jókedvvel lépek ki a csónakból, majd mondom is el a nagy tervemet, de egy kis bakit elkövetek, így pirulok el rögtön, ahogy téves kiejtésemet szóviccként értelmezi.*
- Rosszul mondtam, szóval... én szúrtam el, nem vicc volt. *ismerem be, mert hát ez lenne az igazság. Egy rögtönzött kis tervet is előhozok hamar és amikor hallom most már vigyorgó szavait, csak mosolygok tovább.*
- Ezek szerint igen. És rendben, akkor szépen sorban, de az úszást se felejtsd el a vízesésnél. *teszem még hozzá és nemsokára már az egyik öreg nénihez is lépek, akitől veszek is pár fürt szőlőt, mangót, narancsot, citromot és mandarint is, majd ha Chris is akar valamit, akkor azt is tesz az öreg nő a szatyorba és én már fizetek is, így lépkedünk tovább ha minden igaz.*
- Szerintem vajsört is árulnak itt... Azt te állod. *jelentem ki, na nem mintha szegény lennék, csak sejtem, hogy ő is szeretne majd fizetni valamit, vagy ha mégse, akkor hát állom én.*
- Nyugodtan vegyél négy üveggel, mert a kettő-kettő sose árt. Ebbe úgy sincs sok alkohol és ha nem bánod... *nézek rá szépen, kezeimet is összekulcsolva kissé, majd ha a vásárlásunk teljes lesz és megindulhatunk a vízesés irányába, akkor már Chris tovább érdeklődik felőlem, én pedig csak lassan megcsóválom a fejemet.*
- Nem, még nem voltam. Tudod, júliusban jöttem és nem tudom, hogy mennyi esélyem lenne, egy vereséget pedig nagyon rosszul viselnék. *gondolok itt vissza Victorra, arra a vámpírra, aki megharapott és kezem ösztönösen simít végig az érintett felületen, mely már teljesen begyógyult, tehát nyoma sincs a harapásnak.*
- Miért, téged érdekel az ilyesmi? *nem néztem volna ki belőle, ezért is kérdezem most mindezt, kíváncsian figyelve tovább, miközben már meg is hallom a víz hangját.*
- Szeretem ezt a helyet, egyik kedvencem. *mesélgetem még ezt is, de mást már nem mondok, csak a zacsival szemezgetek, mert már nagyon megkóstolnám a gyümölcsöket.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-24, 10:50 pm

*Gondosan megigazítom a fejhallgatómat, amiből most éppen a Skillet egyik száma bömböl, majd végig nézek magamon. Hát igen, nem éppen randihoz öltöztem. Egyszerű térdnadrágommal és hosszú ujjú, kapucnis felső van rajtam: eléggé futós szerelés. A kapucnit a fejembe húzom most, hogy védjen az erős szél ellen, de még így is összekoccannak a fogaim, ahogy közeledek a révészhez. Kicsit oldalra döntött fejjel állapítom meg, hogy nincs a helyén az öreg, de mivel én vele szeretek hajókázni, így csak letelepszem a pallók szélére, és próbálom lecsillapítani heves szívverésemet. Egy gúnyos grimasszal nézek az éjszakai égboltra, majd ha minden jól megy, ledőlök az enyhén nedves fára, amik mellett hajók ringatóznak. Az égen rengeteg csillag van, ennek örülök, hiszen ez azt jelenti, hogy az ég tiszta, és semmi gondja sincsen, nincsenek felhők, amik beárnyékolnák a boldogságát. Még egy grimaszt megeresztek, hiszen nem egy sétagaloppra jöttem ki ma este, és igen, ki is futottam magamból mindent, szóval most már teljesen nyugodt lelkiismerettel fogok a hátam mögé tekinteni, mintha mi sem történt volna.*
-Hogy az a...*Dörrenek fel hangosan, és fel is ülök, így átkarolva vacogó fogakkal a térdeimet.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-24, 11:06 pm

*Ma sem hagyhatom ki az edzést, sajnálatos módon, ha kiesik egy-két edzés, akkor az egész rendszer felborul, és nehéz visszaállnom ugyanarra a tempóra. Miután elküldöm a levelem a Bagolyházban, aztán trécselek egy kicsit a nemrég megismert Larissával, a konditerembe megyek, hogy gyúrjak egy kicsit. Megcsinálom az edzéstervet, aztán a szobámba megyek, hogy egy kis tisztálkodás után ledőljek pihenni. A gond csak az, hogy egyáltalán nem vagyok fáradt, se álmos. Talán benézhetnék Mystral-ba, esetleg a kocsmába inni egyet, vagy a discoba kicsit kitombolni magam. Helyeslem a saját ötletem, ezért felkapom a délutáni rucimat, plusz egy pulcsit grátiszba, hátha hideg lesz, és caplatok is kifelé a kastélyból, egyenesen a révész felé. Hamar odaérek, és pont elcsípem az öreget, aki talán indulna is, és nagy lendülettel beugrom a csónakba, aminek nem örül semmiképp. Hátradőlök, megtámaszkodva a szélén, míg ő gondoskodik róla, hogy átérjünk. A szokásos időtartamban telik az út, végül megpillantom a túloldalon elhelyezkedő kikötőt. Odaérve elmormolom egy köszönömöt, és kiugrok a csónakból, melynek következtében majdnem felborul. Csak félénken intek neki egyet, aztán elindulok, de utamat állja valami, vagyis inkább valaki. Hamar felismerem az illetőt -persze mért ne ismerném-, odasétálok elé, leguggolok és átkarolom a lábát.*
- Iiiigen, szeressük együtt a térded! *nézek közelről a szemeibe, aztán elmosolyodom, és egy üdvözlégy csókot hagyok az ajkain.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-24, 11:24 pm

*A futás után kicsit kimerülten bár, de annál nagyobb örömmel tapasztalom, hogy dühöm szinte teljesen elmúlt, csak a csendes belenyugvás maradt. Így hanyatlok hátra, bámulva a csillagok milliárdjait, majd egy kis idő után, felkelek, átkarolva a térdemet. Halk lépteket hallok a hátam mögül, de nem veszem a fáradtságot, hogy hátra nézzek. Ha támadni akarna, már rég megtette volna, de ahogy közelebb ér az illető, meghallom a halk szuszogást is, ami valószínűleg az ismeretlenhez tartozik. Kicsit megmerevedik a vállam: habár nem sok ideje ismerem, ez a jellegzetes szuszogás megmaradt az emlékezeteimben, mivel mellette aludtam, és fél éjjel ezt a hangot hallgattam. Így meg sem lepődök, mikor a pulcsiba bújtatott karok átölelik a lábamat, és megajándékozom a mai első mosolyommal. Hát igen, ennek a fiúnak mindig sikerül egy-két db vigyort az arcomra varázsolni. A csók rövid, de annál melegebb, és nekem mintha elfújták volna egész heti aggodalmamat.*
-És még mit szeretünk?*Kérdezem játékosan, és visszahúzom a fejét a számhoz, majd ott is tartom egy pár másodpercig, aztán a kezéhez téved a kezem. Nem tudom, hogy miért, szerintem amolyan reflex szerűségként, de ha nagyon akarja, akkor elengedem, aztán át karolom a lábamat ismét. De ha nem húzódik el, akkor hagyom ujjaimat az övé köré csavarodni, így nézek a hajók felé.*
-Rég nem láttalak. Merre jártál?*Hát igen, némiképp vádló a hangom, mint Jézusnak akkor, amikor Pilátus elítélte. De csak kíváncsian vizslatom végig, és ha lehet, így a hold fényben, még jobban néz ki, mint legutóbb láttam.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-24, 11:35 pm

*Nagyon érdekel, hogy vajon hogy hívhatják a révészt? Véleményem szerint valami érdekes, misztikus neve van, el nem tudnám képzelni, hogy esetleg Bobby-nak hívják. Az valahogy nem passzolna az egész feketemágusos képbe. Mindenesetre jól űzi az evezős ipart, vajon kap érte fizetést? Még egy dolog, amit felírhatok a "Mire vagyok kíváncsi" listámra. Ahogy közeledek a látszólag élettelen test felé, egyre inkább az a sejtésem, hogy be van ájulva. Mikor viszont odaérek, ez az álláspontom megváltozik, nagyon is sok életjelet érzékelek rajta. Leguggolok, ezt egy öleléssel kombinálom. Jó végre egy olyan ember közelében lenni, akit legalább ismerek, sőt!*
- Engem. *emelgetem a szemöldökömet. Micsoda Humor Herold vagyok ma. Mindenesetre nem ellenkezem, sőt, talán még egy kicsi hevességet is beleviszek a csókba. Jól esik az érintése, szívesen kulcsolom össze kezeimet az övével, rég nem találkoztunk, és meg kell hagyni, nagyon hiányzott. Még jó, hogy elindultam ma Mystral-ba.*
- Rengeteg kalandban volt részem. Például voltam az iskolában. Ez még mind semmi, a nagyteremben ebédeltem és vacsoráztam. Bármily hihetetlen, a fürdőszobában tisztálkodtam. És most jön a tetőpont: a hálókörletben aludtam. *mesélem úgy, mintha féktelen izgalmakkal teli történet lenne.*
- Ergo semmi érdemlegeset nem csináltam. Viszont ma rászántam magam, és írtam egy levelet az ősöknek. *mesélem el talán az egyetlen fontosabb dolgot, amit elkövettem.*
- Na és neked hogy telt ez az időszak? Csak ne halljak még egy férfi nevet. *kacsintok.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-24, 11:47 pm

*Gondolataimba merülve bámulok fel a csillagokra, aztán függőleges testhelyzetemben immáron az árbocokat fixírozom. Elképzelem, ahogy szegény Sparrow kapitány egy ilyenen illegeti a hátsóját. Hát igen, ott lennék vele szívesen. Na de visszatérve a valóságba, éppen mellém toppan az ifjú Scott Reid, ezzel is feldobva elmúlt egy hetemet. Na igen, ez felért egy-két kilogramm boldogság hormonnal. De rövid úton birtokba veszem a száját, csak egy nyögéssel jelzem, hogy igen, többek között őt is szeretjük. A csókocska végén, nyitott szemekkel, azért belenézek a zöld szemekbe.*
-Uh. Te, én ezt nem gondoltam volna. Hálókörletben alszol? Uhh...*Borzongok meg látványosan, de közben boldogan veszem észre , hogy nem húzza el a kezeit. Hát igen, kicsit előre szaladtam az időben. De most már mindegy, így csak mosolygok a srácra.*
-Hiányoznak?*Csak ennyit kérdezek a levél témára, hiszen az túl személyes lenne, ha megtudakolnám: "és elmondtad a szüleidnek, hogy hamarosan nagyszülők lesznek?" De egyszer be kell vallanom neki, tovább már nem húzhatom, így csak lezseren, félvállról válaszolok a kérdésére.*
-Hát, ami azt illeti, elővettem az elsőáldozásos pénzemet, és a baba katalógusban elkezdtem nézegetni a bölcsőket.*Csak hogy demonstráljam a dolgok lényegét, óvatosan a hasamra rakom a szabad kezemet, egy apró mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-25, 12:01 am

*A csónakban még kezeimmel mérlegelem a ma esti programokat, ivás legyen, vagy party? Valószínűleg Mr. Révész totál idiótának néz, de kit érdekel, az ő dolga csak annyi, hogy elvigyen A-ból B-be. Meg is érkezem, kiugrom a csónakból, mintha csak Pókember lennék, és egy perc múlva már Serafinát karolom elégedett arckifejezéssel.*
- Tudom, hogy durva, de ne aggódj, túlélem. Szerencsére van egy lakótársam, aki olyan ritkán jelenik meg, mint a fehér holló. *nyugtatgatom játszadozva. A kérdésén egy pillanatra elmerengek, de a válasz persze egyértelmű.*
- Persze. Annak ellenére, hogy talán nem number 1 szülők, azért mégiscsak a szüleim. Meg hát ugye a húgom.. *bólintok végül határozottan mosolyogva, majd az ő hogyléte felől érdeklődöm.*
- Bölcsőket? *ráncolom össze a szemöldökömet, majd mikor a hasára rakja a kezét, se kép, se hang, leesik, hogy miről is van szó. Most akár egy kívülálló simán nézhet hullának, meg sem moccanok, csak a szemem kerekedik el. Percekig csak bámulom a hasát, aztán nagyon lassan bólintok egyet.*
- Hmm. *csak hümmögni tudok egyet, aztán elgrimaszolom magam, mikor elgondolkozom, hogy megtörténhet-e ez, és egy "hogyan" tekintet jelenik meg az arcomon. De hát, védekeztünk, és csak egyszer..*
- Kérlek mond, hogy a nagynénikédnek gyereke lesz, te pedig azért fogod a hasad, mert gyomorrontásod van. *hát ezt a hírt nem vártam mára, ez mindent megváltoztat a továbbiakban.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-25, 12:13 am

-De rossz lehet neked. Én a múltkor összeismerkedtem a hálótársammal. Egész klassz fej csaj. Bár kicsit.. fura..*Gondolok itt a pasis részre, mikor is Jessie bevallott nekem egy-két dolgot, de most inkább nem teregetem ki a szennyesét, még gondolatban sem. Így csak elismerően nézek rá, de aztán kíváncsiságba csap át ez az érzelem.*
-Van egy húgod? Nem is tudtam. Mesélj róla.*Nézek rá félre döntött fejjel, várva hátha kapok egy kis élmény beszámolót a családi állapotáról.*
-Tudod, nekem nem volt, nincs és nem is lesz testvérem, így mesélj nekem kérlek.*Most már a szemeim is csillognak, úgy várok valami érzelmes sztorit róluk. De lehet, hogy túl tolakodó voltam, de most elzárom ezt a csapot magamban, így figyelve, hátha kinyitja a száját és megmukkan. De közben egyre hidegebb lesz, így bújok hozzá mind közelebb. A kapucnit még mélyebbre húzom az arcomba, de aztán rájövök, hogy még tartozom egy vallomással. Az arckifejezése láttán lehajtom a fejemet, hogy ne lássa a rángatózó száj szegletemet. Hangos szipákolást hallatok, amit a bűntudatnak is nézhet, de igazából ez a nevetés visszafojtásának jele.*
-Sa-sajnálom.*Dadogom, majd felemelem a fejemet, hogy a szemébe nézhessek. Mivel az enyém már könnyes a visszafojtott nevetéstől, így alig látom, de még mindig fel-feltűnik előttem a döbbent arca.*
-Most mi lesz?*Tör ki belőlem a kérdés, és ha minden jól megy, most már a szám sem rángatózik, de a szemem még mindig könnyes.*
~Bravó Serafina, ez egy tízpontos alakítás.~*Dicsérem meg magamat, majd kíváncsi vagyok, hogy hogy reagál.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime2011-09-25, 12:28 am

*Na, ezt jó hallani, végre nem egy újabb férfi egyeddel ismerkedett össze, hanem egy lakótárssal. Már elegem volt a nevekből.*
- Igen, van. Talán mondhatok róla egy-két dolgot. *gyorsan végiggondolom a mondanivalómat, aztán megértően bólintok, visszaemlékezve arra, hogy hogyan lett, illetve nem lett testvére.*
- Tehát a húgom neve Sarah. Tíz éves voltam, mikor született, azaz... hat éves most. *még jó, hogy matekból jó vagyok.* - Az elején úgy gondoltam, hogy egy fiútestvér jobban jött volna, akkor megtaníthattam volna egy-két pasis dologra, amiket már tapasztaltam. De végül is örülök, hogy húgom lett. Talán később adhat tippeket a csajokkal kapcsolatban. Már kiskorában is elég eleven leányzó volt, és mindmáig az is. Szőkésbarna haja van és kék szeme. Imádja az állatokat, főleg a lovakat. Persze anyámék tanítják a jómodorra, meg az illemre, sokszor szidták is, hogy nem úgy csinál valamit, ahogy kéne, ekkor jöttem én, a felmentő lázadó, általában megvédtem, hogy minek kell mindenáron ragaszkodni a tökéletességre, és így nem vele vesztek össze, hanem velem. Elég jó a kapcsolatunk, ahhoz képest, hogy még csak hat éves. *foglalom össze röviden a sztorit, némely részletnél egy mosoly is megjelenik az arcomon. A következő hír Serafinától azonban sokkol. Mi a francról beszél? Elhűlt arccal bámulok rá. Gyerekünk lesz?! Te Jézus Úristen! Nem, ez nem történhet meg, védekeztünk, ráadásul csak egyszer feküdtünk le egymással, és különben is, ilyenkor még nem lehet biztosra venni. De ilyenekkel csak nem viccel.*
- Kinyírom. *vonom meg a vállam, aztán megrázom a fejem és az ajkamba harapok. De meg kell hagyni, még most is vicces voltam.*
- És honnan tudod biztosra? Nem jött meg? Rosszul vagy? Csináltál tesztet? *bombázom a kérdéseimmel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
15 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral főutcája
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: