Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 6:42 pm

* Egy kis sétára vágytam délután, semmi másra, és ebben nem más volt a társam, mint famulusom. Lévén, hogy egyik képessége a teleportálás, a sziget pedig nem esik túl messze az iskolától, így evidens, hogy ezzel a módszerrel érkeztünk meg Seolra még órákkal ezelőtt. Egy jó kis kóválygás az erdőben, én kikapcsoltam, ő pedig tele tette bendőjét, most pedig immár Mystral főutcáján sétálunk felfelé, méghozzá a kikötő irányába. Vissza felé nincs sok kedvem a kényelmes megoldást választani, tehát inkább a révésszel fogjuk visszavitetni magunkat, és amúgy is félő, hogy ez a szárnyas dög, ennyire teli hassal eltévesztené a célt, s végül az óceán vizében landolnánk. El is mosolyodom gondolataimon, miközben egy kisebb reszketés fut végig testemen, azért kezd eléggé hideg lenni idekint, kabátom pedig most nem véd valami sokat, mivel pulcsi nincs alatta, csak egy póló. Pedig ahogy oda érünk a révhez, rá kell jöjjek arra, ácsorogni fogunk még egy kicsit itt, mivel a révész sehol, én pedig egyre jobban didergek. *
- Ogin, na most mit.. áh, te jó ég. * esik le azért az az aprócska tény, hogy én tulajdonképpen egy varázslótanonc vagyok, vagy mi a szösz, szóval tudok egyet, s mást.. * - Ahj, hogy én mennyire egy hülye vagyok.. Aestus. * húzom elő szavaim közepette pálcám a tartójából, melynek végét mellkasomnak szegezem, s rögtön alkalmazom is a testmelegítő varázslatot. A meleg azonnal átjárja minden porcikám, kellemesebb így azért, szóval jobb is lesz itt ácsorogni a dokkon. Lábaimon amúgy tornacipő, na meg egy fekete nadrágot viselek, felül ugye a kabát. Kék szemeim a messzeséget fürkészik, nem óhajtok társaságot magamnak mostanra, ha nem muszáj, elég Ogin is, csak érkezzen meg a révész, és már mehetünk is. *

//Srácok! Szeretnélek megkérni titeket, hogy Taki karihoz most ha nem gond, senki ne csapódjon, mert nekem, usernek el kell majd lépnem időnként a géptől, és nem akarnám, hogy iszonyat hosszúságú reagokat kelljen írnom másnak is, szal szeretnék most csak a mesére koncentrálni! Köszi mindenkinek, remélem megértitek, és nem lesz harag senkivel vagy ilyesmi! =)//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 6:49 pm

*Olyan fura erre a tél. Nem az igazi hóborította utcák, hóemberek, szánkók, nagykabátok. Semmiben sem hasonlít szülőföldem zord időjárásához, havához ez a szél fújta tál… sőt még a könyvekben leírt tél sem igaz csak talán annyi, hogy hideg van. Magával a hideggel nincs bajom, hisz Svédországban az átlag hőmérséklet 19°C, de az, hogy fúj a szél megállás nélkül nagyon-nagyon idegesít. Legszívesebben most is a kastély falain belül maradnék, de sajnos nem tehetem meg, ezért farmerba, bakancsba, hosszú ujjú felsőbe, egy vastag cipzáras pulcsiba, majd szürke szintén kapucnis kabátomba bújok miután a nyakamba tekertem kockás sálamat. A sapkákat nem szeretem, ezért fülmelegítőt használok és egy kesztyűt, majd Naginivel az oldalamon Bill Gorgan Vertigo nevű hajójára, hogy távozhassak a szigetről.
Sajnos a szél továbbra is fúj, amit továbbra is rühellek, ezért a hajó egy fedettebb pontjába várom, hogy a túl oldalt leszállhassak. Ahogy famulusomat figyelem őt különösebben nem zavarja az idő, bár a cica bundája alá is befúj a szél, ami rajta is észrevehető, hisz olyankor kelletlenül megrázza a fejét.*



A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-01-15, 7:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 6:54 pm

*Egy kis késő délutáni kiruccanásra szánjuk el magunkat Louis-al, mit Mystral-ba tervezek, így felveszem a fekete bőrkabátomat, mi alatt pulcsit viselek, lejjebb pedig bő szárú farmert és edzőcipőt. Famulusom az ajtó mellett ülve türelmesen várja, hogy elkészüljek, én pedig utolsó lépésként enyhén kócos tincseimre egy szürke sapkát húzok, mert azért annyira nincs meleg odakint, majd ezután kinyitom a szobaajtót, és kilépek, majd távozom az iskolából is, és a révésszel átutazom a faluba. Mikor átérünk, kiszállok, nyomomban a skót juhász is kiugrik, és elindul előre, mancsai kopognak a földön. Ráérősen elindulok én is utána, majd még mindig a révben megállok, és gondolkodok, hova is menjek, csak sétáljak, vagy beüljek valahová. Louis a víz mellett ül, szemével a széltől fodrozódó hullámokat nézi, de időnként felém pislog, hogy megvagyok-e még. Mivel jobb ötletem nincs, így bár le nem ülök, de a környezetemet nézem, és valami szikrára várok, ami ötletet adna, mit is csináljak.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 6:56 pm

*Tom nyugodt léptekkel battyog Mystral kikötőjében. Nem tudja miért jött, de az biztos, hogy már érezni akarta a tenger ismerősen sós illatát. Lassan lépked, kikerülve a dolgukra igyekvő embereket, miközben zsebre tett kézzel figyeli a közeledő és távolodó hajókat. Egyébként kopott farmert, bakancsot, felül pedig egy vastag, kapucnis zöld pulóvert és egy fekete, combig érő kabátot visel, ami nincs össze cipzárazva.
Ahogy sétál, úgy figyeli meg az embereket, s magában elmélkedik és próbálja kitalálni, hogy vajon hova mehetnek a hajók, mit pakolhatnak ki a révben, és miket vihetnek majd tovább. *
~ Fura népség, de jó ismét a tengert látni, bár elég hűvös van idekint.~ *néz körbe, miközben megáll egy ponton, s onnan figyel. Hajába és kabátjába belekap a hideg szél, de nem igazán fázik, ahhoz képest, hogy szingapúri srác, vagyis az egyenlítő környékéről származik. Mi mindent ér az angol hidegvér, mi?
Szóval megáll egy ponton az egyik hajótól nem messze és ott ácsorog, amíg vagy történik valami, vagy nem. Igazából nem nagyon zavartatja magát, ráér, nincs semmi dolga jelenleg. Max majd házit készíteni, de azt este is meg tudja csinálni, addig meg kiszellőzteti kis hősünk a fejét, biztos ami biztos alapon. Egyébként pálcája keze ügyében van, ismét rácsatolva bal alkarjára, hogyha kell, akkor hamar elő tudja kapni és használni. Veszélyes alakok szoktak jönni-menni a kikötőkben, akár akarja az ember, akár nem.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 6:57 pm

*Némi sétálásra és levegőzésre vágyik, így elhagyja a hálóját és vállán famulusával nekiindul a világnak. Nincs konkrét ötlete, hogy merre menjen, így egy darabig kóvályog a kastélyban, míg végül úgy dönt, hogy inkább kimegy a szabadba és ott folytatja a dolgot. Már egy ideje mászkál Mystralban, s mivel kezd későre járni az idő,s a szél is nagyon fúj, így fogja magát és elindul visszafelé. Nem siet sehova, kényelmesen lépked a rév felé. Egyébként fekete nadrágot, tornacipőt, meleg kabátot és sálat visel. haját szoros copfba fogja a tarkóján. Amikor odaér a révhez megáll, de mielőtt beszállna a csónakba Ulix megszólal.*
- Várj még egy kicsit.*szólal meg és szétnéz a környéken.*
- Mi a gond?*érdeklődik a lány, aki kezd igazán fázni, így a legszívesebben már a kastélyban lenne. De kíváncsi, hogy mi a gondja famulusának, így marad egy helyben és kíváncsian nézelődik ő is, hátha meglátja az érdeklődés tárgyát. Aztán csodálkozva veszi észre, hogy nincs egyedül, s a többiek között egy ismerőst is kiszúr.*
- Szia. Mi járatban erre? Rég találkoztunk már.*lép oda Patrickhoz, arcán nagyon vidám mosollyal. Végül is együtt járnak, szóval mért ne örülne a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:01 pm

*Miután a révész végleg eltűnik az óceánon a Mysterio irányában, a diákok csak akkor vehetik észre, hogy ma különös módon mennyire kihalt a kikötő. Fura egy helyzet hiszen még nincs túl késő se, viszont sehol egy teremtett lélek. Az ég egyébként egy kissé borús, és szeles azonban ha valaki fülel a messzeségből morajló hangokra lehet figyelmes. Nem is morajló, inkább valami elfojtott földön túli morgás, ami egyenlőre még halk, de szinte másodpercek alatt jól hallhatóvá válik. Pár pillanat múlva az egyik palló széttörik mellettük, alóla pedig tetemes mennyiségű víz csapódik a felszínre, kisebb robajt csapva, s vízből pedig egy jó két méter magas kopasz emberszerű lény tör ki. Ránézésre emberszabásúnak tűnik, ám tekintete égő vörösséggel páztázza a diákokat, és ha jól megfigyelik egy pár csontos démonszárny is elhelyezkedik a hátán, testét pedig különös már már rúnáknak látszó fekete tetoválások díszítik. A lény nem várat magára, szinte azonnal a diákoknak ront, keselyű hanghoz hasonló vijjogással, s fentről karmos kezeivel próbálva lecsapni rájuk, talán kéne tenni valamit annak érdekébe, hogy ne itt szeletelje fel a kis „közönséget”*

//Srácok megkérek mindenkit, hogy a gördülékenység érdekében azért 20 perc alatt próbáljuk meg megírni azt a hszt, szóval nem kell kisregényeket írni senkinek. Majd én is igyekszek hamar írni, hogy ne kelljen sokat várnotok //
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:11 pm

* Fura mód egy darabig csak mi vagyunk itt Oginnak, nem is figyeltem fel eddig erre a tényre.. csupán csak akkor körvonalazódik a dolog, mikor pár Mysterio-s emberkét pillanthatunk meg a közelünkben sertepertélni. Fogalmam sincs, milyen találkozó van itt most, de az biztos, hogy különös, hogy egyetlen mystrali lakost nem látok, vagy kereskedőt, vagy ilyesmit, pedig aztán tőlük rendes kis zsibvásár szokott itt lenni. Nem szándékszom hozzájuk csapódni, viszont valami érdekes morgó hang üti meg fülem, mely egyre inkább hangosodik. Ogin hirtelen pattan fel ültő helyéből mellettem a dokkon, s kezd fel és alá mászkálni, mintha érezne valamit, majd ez a hang mintha egyre közelebb és közelebb érne, végül pedig már én is hátrálni kezdek, előre vont pálcával.. s jó pár hátrafelé irányba tartó lépésem után széttörni látszik a dokk egy része, rögtön arra is fordulok, de közelebb menni semmi kedvem egyelőre. Fenéét kell nekem mindig ilyesmikbe csöppenni. Nem kis vízmennyiség az, ami feláramlik a ripityára tört pallón keresztül, s ami az így keletkezett lyukon kiemelkedik, na, az nem piskóta. Láttam már sok mindent itt, a Mysterioban, és meg is éltem nem egy dolgot, de ehhez foghatóval még én sem találkoztam, pedig jóformán veteránnak számítok a most itt lévők között. *
- Te meg mi a franc vagy? * teszem fel szinte némán a kérdést, miközben Ogin tudva dolgát röppen a levegőbe, s bár tisztes távban ettől a mamlasztól kezd körözésbe, s hangját hallatva próbálja kábítani. Nem tűnik démonnak, valami eszeveszett lény ez, szóval hátha kicsit tényleg kábul tőle a dögje, egy sárkánynál már bejött, pedig az nagyobb testű volt. Na de én se tétlenkedem, nagyjából mellkasa irányába mutatva pálcámmal mondom ki a rég használt igét: *
- Ego flammatum! * ezzel próbálkozom most, gyulladjon ki a szemétje.. de ha nem jönne össze, természetesen nem fogom ennyiben hagyni a dolgot, persze ehhez tudnom kell, hogy egyáltalán hatásos volt-e a dolog. Vagyunk itt többen is próbálkozzanak ők is, szóval ezt követően egy tűzburkot is létre hozok magam körül, egy vízszintes vonal magam előtt, egy körbe zárva: *
- Ignis velius! * jön ez is a mozdulat közben, s most már, ha minden igaz védett vagyok egy percen keresztül, tehát ez a lény se tud a közelembe jönni. Na de Ogin ténykedését is figyelem közben, remélhetőleg sikerrel jár majd.. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:14 pm

*Mivel sikeresen elbambul, így először fel sem tűnik neki, hogy egyre jobban kiürül a kikötő, és egyre kevesebb ember veszi körül. Már nincs az a forgatag, ami pár perccel ezelőtt volt. Mivel tenger mellett nőtt fel, s egy pár perc múlva feltűnik neki az emberek hiánya, így elkezd fülelni, hogy most akkor mi is történhetett. Közben észreveszi, hogy még pár diák is ott maradt vele együtt. Fülel, s hallja, hogy a tenger egyre furcsábban morajlik. Vagyis inkább, mint ha valami kísérteties morgás vagy valami ahhoz hasonló lenne, amitől az embernek a hideg futkározik a hátán. Tom is így érez, s egyre furcsábbnak tartja, hogy sehol senki. Mire szólni tudna valakinek, hogy ez most akkor csak neki tűnt fel, hirtelen a mellettük lévő palló széttörik egy kisebb robajjal kísérve, s hideg és sós tenger vizet zúdítva az emberekre, egy két méter magas, emberszerű, démonszárnnyal a hátán, s karmos kezeivel kísérve egy fura lény magasodik ki a vízből, aki azonnal a többi diáktársára és vele együtt rá is, ráveti magát, valami idegesítően fura vijjogó hang kíséretében.*
- A francba! *egy igen szép káromkodás keretében gyorsan előrántja a pálcáját, s a legelső varázslatot kiálltja a lényre, hátha az beválik, meg legalább egy kis időre távol tartja tőlük.*
- Obstructo! *próba szerencse alapon, és nagyon reménykedik, hogy a fura kinézetű valamit legalább egy kis időre hátráltathatja. Hát igen, itt pont az a szívás, mivel nem másodikos, így nem is tud éppenséggel jobb varázslatokat. Nesze neked iskola.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:18 pm

*Mikor úgy érzi, hogy itt lenne az ideje befejezni a mai sétát elindul vissza a kastélyba, de a révésznél megállítja famulusa hangja, akit mintha nagyon érdekelne valami. Ő nem lát semmi érdekeset, egészen addig, míg ki nem szúrja barátját, akihez persze rögtön oda is lép. A többiekkel egyelőre nem igen foglalkozik. A kellemes találkozásnak viszont hamar vége szakad, mivel rossz érzés kelti hatalmába.*
- Valami nem stimmel.*szólal meg a madár, mire Elisa felé fordul és megrántja a vállát jelezve, hogy ő nem tudja, miről van szó. Aztán hamarosan megérti. Az eddigi kellemetlen morajlás erősödni kezd, míg az egyik palló kettétörik.*
- Mi a fene ez?*nyög fel kissé rémülten és közben hátrál pár lépést. De a különös jelenség csak fokozódik, mikor egy fura lény jelenik meg. Mintha ember lenne, a szárnyakat és a vörös szemeket leszámítva nem is lenne vele semmi gond.*
- Vigyázz, veszélyes.*szólal meg Ulix és elrúgja magát, majd felreppen a levegőbe. Egyelőre nem tudni, hogy támadni, vagy menekülni akar. A lény viszont egyértelműen támad, aminek hatására apró sikkantást vált ki a vörös leányzóból, mire a bagoly megpróbálja kikaparni a lény szemét. De csak óvatosan közelíti meg.*
- Protego!*próbálkozik némi védekezéssel, hátha segít a dolog rajta.*
- Sectumsempra!*mondja ki az első eszébe jutó átkot, pálcáját a lényre fogva. Közben pedig a többieket keresi a tekintetével, hiszen feltűnt ám neki, hogy nem egyedül volt a révnél.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:19 pm

*Nagini száll le elsőként a hajóról maga mögött hagyva engem, de még véletlenül sem szem elől tévesztve. Leszállva körbenézek a tájon, így tűnik fel, hogy szinte kihalt a város… olyan üres itt minden, pedig itt szokott nagy nyüzsi lenni, hisz befutnak és mennek a hajók új és új rakományt hozva magával, ami mindig felkelti az itt lakók érdeklődését, de most. Azért kószál erre még pár diák, de még így is nagy a kihaltság, amikor Nagini hirtelen megtorpan, és a fülét kezdi el mozgatni. Tudom, hogy valamit hall, amit én nem ezért közelebb lépek hozzá miközben fülemet kezdem el hegyezni. Különös hangokat hoz erre a szél, ami másodpercek alatt felerősödik. Ugyan még csak egy éve vagyok az iskola tanulója, de míg másodikba jártam, addig hallottam elég démon morgását, hogy tudjam, ez a lény nem e világi, ezért a combomra erősített ezüst színű pálcámat lecsatolom oldalamról, majd a móló fájának reccsenő hangjára veszek egy hatalmas fordulatot, aminek következménye képen szembetalálom magam egy két méter magas, kopasz vízi lénnyel, ami nem húzza sokáig az időt karmos kezével egyből felénk támad. Védekezésként egyből a tűzborok jut eszembe, bár nem tudom, hogy így a víz közelében mennyi értelme van, ezért inkább valahogy egyszerűen megpróbálok kitérni, elhajolni a támadások elől, majd minél hamarabb a földre lépni.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:20 pm

*Távolba révedésemet egy ismerős hang szakítja meg, mire odafordulok a leányzó felé, és elmosolyodom.*
- Sziasztok! *köszönök vissza neki, Ulixról se feledkezve meg, majd magamhoz vonom egy rövid időre, megcsókolom, végül válaszolok kérdésére, de közben Louis feláll onnan, ahol eddig ült, és idegesen szemlél körbe-körbe, mintha valami veszélyt érezne, de csak nem lesz semmi gáz.*
- Hát, Louis-al úgy döntöttünk, kiruccanunk Mystral-ba, de még nem döntöttem el merre menjünk, így egyelőre itt maradtunk. Ahogy látom, te viszont már indulsz vissza, legalábbis a falu felől jöttél ha minden igaz. *mondom, és örülök, hogy látom, már hiányzott az utóbbi napokban. Beszélgetni azonban nem nagyon marad időnk, mert hirtelen reccsenés hallatszik a padló felől, és a víz elkezd áramlani, majd egy csúfság is a felszínre bukkan, mire barna szemeim kikerekednek. Rettentő visszataszító egy lény, és Louis morgásából kiindulva neki se szimpi.*
- Louis! Hozz létre védelmi aurát! *szólok famulusomnak, ki teljesíti kérésemet, így elvileg védve vagyok a támadásoktól, ám famulusom még mindig védtelen, ám nem tudom, mit tehetnék. Agyalok az elsős anyagokon, hogy mit tanultunk, ami esetleg hasznos lehet a lény ellen, de semmi értelmes nem jut eszembe, de aztán valami csak eszembe ötlik.*
- Armorum! Armorum! Armorum! *mondom felemelt, összetapasztott kézzel, miközben egy nagy kardra gondolok, és ha megjelenik kezemben, akkor azt a szörny felé dobom, várva valami hatást, és közben körbenézek, hogy a többiekkel mi van, mert nem vagyok itt egyedül a révben, de legfőképp Elisa érdekel érthető okokból.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:30 pm

*A diákok felveszik a harcot, látván hogy ez a lény az életükre akar törni, s talán a gyors reagálásnak köszönhetően ez is menti meg az életüket. Takoda kérdésére csupán egy éles Vijjogás a válasz, a fiú támadása azonban valamilyen oknál fogva nem válltja ki a kellő hatást, a famulusa azonban annál inkább eredményes, hiszen ha a fiú figyeli láthatja hogy a lény lassul. Thomas varázslatára mintha meglökődne, Elisa támadása viszont betalál, bár csupán csak néhány vérző sebet okoz a lény mellkasán, Az Exortusos fiú varázslata nyomán vérezni is kezd a vállánál. A lény próbálja kirángatni a fegyvert, ami persze nem olyan könnyű, közben tomboló dühvel ordít rájuk, de láthatólag felhagyott a támadással. Fura pedig nem tűnik úgy mint aki halálos sebet kapott volna, de ahelyett hogy folytatná amit elkezdett a magasba emelkedve próbálja lerázni a másik famulusát, és a várostól keletre indul meg a levegőben. Ha a diákok figyelnek láthatják, hogy a tenger mellett egy magas sziklánál tűnik el, tőlük úgy fél óra járásra, ám ez a magas szikla jobban megnézve nem is annyira természeti képződmény. Olyan mintha egy épület lenne, illetve van itt még valami. Ha a lábuk elé néznek észre vehetnek néhány apróságot. Pontosabban gyűrűket, annyit ahányan vannak. A kérdés csupán az hogy a dolgokat mérlegelve most mit kívánnak tenni? Belevágnak egy újabb kalandba, vagy megfutamodnak? Ezt most ők dönthetik el.*

Mystral kikötője - A rév - Page 17 QEBFWEtvAwMHVg9FGAVR
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:40 pm

*Hála a csapatmunkának, még ha nem is együtt jöttek ide, sikerül a lényt egyfajta meghátrálásra ösztökélni, s ezzel együtt nem lesznek finom vacsora. Tom örül, hogy a többiek is itt vannak, egyedül nem tudna mit kezdeni, az is biztos. Körbepillant azért, hogy mindenki rendben van, majd visszafordul a lény felé, aki közben felröppen bőrszárnyaival a levegőbe, s próbálja az egyik diáktársa famulusát lerázva eljutni valami szikla tetejére kelet felé. Tom árgus szemekkel figyel, hogy vajon hová is mehet a lény, s miután jobban megfigyeli a sziklaszerűséget, feltűnik neki, hogy az nem is szikla, hanem inkább egy épületre hasonlít. De ilyen távolságból azért annyira nem biztos ebben, mivel nincs se sasszeme, se famulusa, aki tudná ezt bizonyítani az éles látásával. Miután ez a valami lelépett, Tom vesz egy mély levegőt, minek után elfelejtett azt is venni, úgy meglepődött ettől a valamitől. Majd gyorsan többiekre pillant, hogy ő velük mi a helyzet.*
- Ti megvagytok? *pillant rájuk kíváncsian, s már rendezte is vonásait. Tény és való, kissé megrémisztette ez a valami, de már minden oké, miután pálcája a keze ügyébe került, meg persze többiek támadásai. Ha válaszolnak többiek, akkor bólint, hogy oké, ha nem, akkor nem, de így is visszafordul arra, amerről a lény jött, s csak most fedezi fel, hogy valami csillogó izék maradtak ott. Ahogy közelebb lépked, majd leguggol, észreveszi, hogy ezek gyűrűk, de hogy hogyan kerültek oda, arról fogalma sincsen. Gyorsan megszámolja, mennyi van, s meg is lepődik, hogy pont annyi, ahányan vannak.*
- Hé, nézzétek, annyi gyűrű van itt, ahányan vagyunk. Szerintetek ezek mire valók? *fordul oda a többiekhez, miközben felvesz egyet a mólóról, s felhúzza az ujjára, már csak a kíváncsiság miatt. Hogy ebből mi fog kisülni, arról fogalma sincsen.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:45 pm

*A laza kis délutánnak ígérkező időtöltést először egy kellemes találkozás Elisa-val dobja fel, majd azonban egy csúf démonszerű lény teszi "érdekessé", ki támadóan viszonyul a révben levő diákokhoz. Szinte mindenki próbálkozik valamiféle varázslattal ellene, és szerencsére az én árnyfegyverem is betalál, és az együttes támadásokkal sikerül elérnünk azt, hogy a szörnyeteg felemelkedjen, és elsuhanjon valamerre. Szememmel követem útját, de közben furcsának is találom ezt az egészet. Ennyire puhány lenne ez a teremtmény, hogy megfutamodik néhány diáktól? Vagy ez valamiféle csapda? Nem tudom még, mindenesetre ahogy szemmel tartom a szörnyet, kiszúrom, hogy egy sziklára száll le, nem is olyan messze tőlünk. Vagy várjunk csak... mintha az valami épület lenne, de lehet, hogy csak az én fantáziám nagy. Mindenesetre bennem felébred a kíváncsiság, hogy vajon mi is van ott, és mi is volt ez a lény. A következő pillanatban valami a lábamnak dől, és ahogy lenézek, famulusomat látom meg, ki aggódó tekintettel néz rám.*
- Nyugi haver, nincs semmi gond. *simítok végig a skót juhász fején, és ekkor észreveszem a néhány gyűrűt a földön. Eszembe se jut nem megnézni, így odamegyek a hozzám legközelebb levőhöz, lehajolok érte, és felveszem, valamiféle hatást várva, mi vagy jön, vagy nem. Hamarosan kiderül úgyis, de azért körbenézek, hogy vajon mindenki egyben van-e, de remélhetőleg senki nem sérült meg.*
- Jó kérdés. *fordulok a megszólaló srác felé, ki a gyűrűkről kérdezett, és megvonom a vállam, hisz magam se tudom, mire jók.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:45 pm

*A vijjogó hang, amit a lény hallat, viszont egyre kellemetlenebb, de égő vörös tekintete sokkal rosszabbat sejtek. Testét végig rúnák borítják, ami valószínűleg megvédi és erősíti, de azért a diákság harcba szegül a lénnyel bár én még nem támadok. A lény egy famulussal a hátán egy magas kőtorony szerű építmény felé repül, ami elég messzinek tűnik innen kb fél óra járásra innen, de első sorban a többiek felé pillantok, hogy megnézzem minden renbben van-e, de ahogy hallom más is efelől érdeklődik ezért inkább arra a kérdésre válaszolok miközben tekintetem egy csillogó ékszeren akad meg.*
- Nálunk minden rendben. *Futtatom végig szemem cicámon, majd leguggolva a gyűrűt kezdem el figyelni, amin nekem nem tűnik fel így elsőre semmi.*
- Szerintem zsupszkulcs akar lenni... mást nem igazán tudok elképzelni, bár fogalmam sincs, hogy került ide, mert nem hiszem, hogy az előbbi izé szándékosan hagy maga mögött ilyen dolgokat. Jobb esetben még támadásra vagy védelemre használhatjuk. *Gondolkodom inkább hangosan, mintha tényleg Thomas-hoz szólnék, de legalább van valami ötlet. Két ujjammal megfogva a gyűrűt a tenyerembe veszem, de ha így sem történik semmi akkor jobb kezem gyűrűs ujjára húzom hátha úgy aktiválódik az ékszer.*



A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-01-15, 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:48 pm

* A hirtelen meglepetéstől kissé bár lassan reagálok, de Ogin, mintha tudná, mi a dolga máris próbálkozik a szörnynél, egyetlen itt most használható képességét bevetve méghozzá. Na de én is ezt teszem, csak én pyromágiát próbálok alkalmazni, és hogy őszinte legyek, kissé lelomboz az, amit látok: tehát a nagy semmi. *
~ Akkor mégis démoni lény lennél? ~ * teszem fel magamban a kérdést, mert ha ez az állat vagy inkább lény az lenne, még jó, hogy ezzel a varázslattal esélytelen vagyok, az pedig eszembe sem jut, hogy kijöttem a gyakorlatból, vagy ilyesmi, mivel nagyon is jól végeztem a másodikat. De látva a többiek harcát, visszább veszek, és bizony Ogin az, aki mégis meg tudja adni a kezdőrúgást a dögnek: láthatóan lassul a fajzat. Egy percig álló védőburkom létre hozása közben azért egy halvány mosolyt megejtek, ilyenkor bizonyosodik be az, hogy igen is hasznos a famulusom, és kicsit se puhány: önként ment harcba lényünk ellen. Ám ahogy kapja és kapja a támadásokat ez a furcsaság, egy árnyfegyver vet véget támadási kényszerének, s röppen a levegőbe, Ogin pedig utána iramodik ugyanígy, néha-néha vissza is tekint rám. *
- Hagyd Ogin, hagyd menni! * kiáltozom utána, de famulusom egy önfejű jellem lévén, képtelenség parancsolnom neki, még jó, hogy nem hallgat rám.. evidens tehát innentől, hogy jómagam is követni fogom őket, valami módot mindenképp találok erre, hiszen nem hagyhatom veszni az állatot! Bámészkodom tehát az irányba, amerre haladnak, mert hogy menni nem tudok semerre, vagy legalábbis erre még nem jártam, ám ekkor szúrom ki a távolban lévő nagyobb sziklatestet, melynek tetején egy épületszerűség is látható. *
- Nem igaz.. * csóválom meg fejem, míg végül csípőre tett kézzel kezdek mászkálni a romos kikötőben. *
~ Hogy a francba jutunk el odáig? * gondolkodom így magamban, fejem is lehajtom, egyszerűen tanácstalan vagyok, de a válasz éppen így érkezik el hozzám, kérdéseimre. Jó pár csillogó tárgyat pillantok meg lábaim alatt, a többiekkel egyetemben, s ahogy az egyik után nyúlok, csodálatomra egy kicsike gyűrű kerül kezeim közé. Több is van még, elég sok.. ahogy így számolgatom, talán annyi lehet, ahányan állunk itt, a kikötőben. Nem is kell ennél több nekem sem, még egy sanda pillantás a szikla felé, végül pedig a gyűrűt ujjamra húzom. Fogalmam sincs, szükség van-e erre, vagy hogy mi fog történni, de remélem mihamarabb megtudom, mert hogy ezek eddig nem voltak itt, szóval biztos lehet hozzá valami közük, mármint ahhoz a helyhez. *
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 7:48 pm

*Békés napjának igen hamar vége szakad, mikor a révnél különös jelenségeket tapasztal. Ez alatt persze nem a sráccal való találkozást, vagy a csókot érti, aminek nagyon is örül, hanem egész mást. Persze az még hagyján, hogy néhányukon kívül nincs senki a közelben, sőt a hullámzó hang is oké lenne. Na de a megjelenő szárnyas lény már más tészta. Az pedig, hogy még támad is, tökéletes elrontja eddigi nagyszerű hangulatát. Mindenesetre mégse várhatja tétlenül, hogy darabokra kaszabolják, így támadni kényszerül. Ez nem valószínű, hogy sikeres, de legalább próbálkozik, akárcsak famulusa.*
- Ulix!*kiált rá, mikor a madár túl közel kerül a szörnyhöz. S amikor a tollas felé fordul int neki, hogy menjen tőle távolabb, mielőtt még megsérülne. A bagoly szerencsére hallgat rá, s hamarosan ismét Elisa mellett van.*
- Nem sérültél meg?*kérdezi a második kör megtétele után. A lány csak megcsóválja a fejét, a famulus pedig elégedetten felhuhog. Ezalatt persze nem felejti el Patrickot sem, akit igyekszik a lehető legtöbbször szemmel tartani. Végül is aggódik érte, ami nem meglepő dolog. Úgy tűnik, hogy mindenki támad, ami mintha hatásos is lenne, hiszen a lény felszáll és elvonul. Figyeli, míg el nem tűnik, majd elgondolkozva fordul az ottmaradtakhoz.*
- Jól vagy?*kérdezi barátjától, majd újra arra pillantl, ahol a lény eltűnt. Legszívesebben sarkon fordulna és elvonulna valami nyugodt és békés helyre, de kíváncsisága nem hagyja nyugodni.*
- Eszedbe se jusson követni!*szólal meg a tollas, mikor észreveszi az árulkodó arckifejezést. A lány csak sóhajt egyet és úgy válaszol.*
- Mért ne? Kíváncsi vagyok, hogy mi lehetett ez. És, érdekel na.*fonja keresztbe a karját, bár egyedül azért nem akaródzik elindulni neki.* - Te is jössz?*néz Patrickra kérdőn. Majd amint megkapja a választ, bármi legyen is az, ő biztos, hogy megnézi, mi van ott a sziklánál. De mielőtt bármit is tenne, még egyszer alaposabban szemügyre veszi a helyet, ami leginkább egy épülethez hasonlít.*
- Gyűrűk.*szólal meg a bagoly hirtelen, mire ő is lepillant, s gyorsan megszámolva őket csodálkozva húzza össze a szemét, majd rövid gondolkozás után kezébe vesz egyet belőlük.*
- Szerintem nem kéne.*a madár nem tűnik túl lelkesnek, s lehet, hogy ő látja jól a helyzetet. Elisát viszont a kíváncsisága hajtja, így nem ér rá aggódni a dolgok miatt.*
- Talán a segítségével eljuthatunk a sziklához.*felel elgondolkozva az egyik srác kérdésére, miközben ujjai között forgatja a tárgyat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:00 pm

*Úgy tűnik a szemfülesebbek nemcsak hogy meglátják a gyűrűket, hanem fel is húzzák őket. Akik így tesznek megspórolnak egy jó nagy sétát, ugyanis hirtelen minden elsötétül, s egy villanásnyi idő múlva már a kapuban találhatják magukat. A többiek ebből csak annyit látnak, hogy barátaik teste felvillan majd eltűnik, s megint egy villanást pillanthatnak meg a fura torony környékén. Ebből talán már sejtheti az is aki nem húzta fel, hogy mit kéne tennie. Na de mit is látnak azok akik már a helyszínen vannak? Egy kaput, ami szinte azonnal meg is nyílik mihelyt a diákok megérkeznek, s beengedve őket már mindenki láthatja hogy egy sötét előcsarnokba érkeztek. Bent felismerhetetlenségig szétroncsolt, össze aszott faliképeket, szőnyegeket láthatnak. Talán valamikor egy kúria lehetett ez, mára azonban már csak hideg romhalmaz. Ám a különös dolgoknak még koránt sincs vége, ugyanis az ajtó hangos csattanással zárul be a nebulók mögött,s pár pillanatig fura szédülés lesz mindenkin urrá. Mint akik forognak, ezzel elhozva a teljes sötétséget, és minimális káoszt közéjük, talán nem ártana fényt csiholni, ha tájékozódni akarnának.Patric azonban fura hangokat hallhat, mely egyszerre messzi és távoli.*
~Itt vagyok…. közelebb, erre fel~*hangoznak a különös szinte már suttogó hangok a sötétben, mintha a fejében szólalnának meg. De ha a fiú körülnéz egy lépcsőt pillanthat meg bal oldalt ami az emeletre viszi őt. Takoda azonban egészen mást lát, egy fura árnyat, amint éppen besurran a tőle jobbra lévő ajtón, talán mintha hosszú fekete hajat is megpillantana, mielőtt nyikordulásokkal beljebb csukódik az ajtó. És hogy a többiek mit hallanak? Fura , szomorú hegedűszót, méghozzá előttük pontosan, aminek ha meg akarják találni a forrását, át kell menniük egy hatalmas tölgyfa ajtón, ami előttük impozál úgy 20 méterre.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:14 pm

* Famulusom a szörnyeteg nyomába ered, én magam pedig pár másodpercig kétségek között tépelődöm, vajon hogyan kéne utánuk iramodnom, ám a sok kis gyűrű megadja minderre a választ. Cseppnyi gondolkodás után húzom fel azt kezemre, és talán valahol vártam, hogy ez történjen: hirtelen szívódom föl a dokkról, s jelenek meg, egy villanás kíséretében ismét, most már az épület előtt. Gyorsan húzom le ujjamról ezt a szerkezetet, s zsebembe rejtem méghozzá, nem tudom, hogy vissza hogyan jutunk, szóval talán jobb lesz megtartani. Lehet, hogy önző vagyok, de famulusom nem igen látom semerre, s csak reménykedni tudok, hogy feladta a lény követését, és majd valamikor megkerül, ahogyan mindig is szokott, de nem várom be a többieket, pálcám előre tartva mérem fel közelebbről is az épületet, s a kaput, mely azonnal kitárulni látszik előttünk. Elég nagy a homály itt is, szóval segítve magamon elmotyogok egy 'Lumos'-t, így remélhetőleg mihamarabb válik láthatóvá az a hely előttem pálcám fénye által, ahová menni igyekszem. S bizony így van ez, el is kezdek befelé sétálni, bátran méghozzá, kicsit se félek attól, ami esetleg bent vár.. ahogy elnézhetem lassacskán, nincs is mitől tartanom, legalábbis egyelőre. Mindenfelé tiszta romhalmaz ez a hely, nem is érzem úgy, hogy előrébb lennék a látottakkal, viszont ismételten, a meglepetés erejével fog el valami hirtelen rosszullét, szédelgés, és mintha forogna testem, vagy nem is tudom.. lehet mindez csak elmém szüleménye, de valami förtelmes. *
- Ez.. ez nagyon nem esett jól.. * nyöszörgöm, miközben a közeli falnak támaszkodom, s pálcám fényével próbálom újból körbe kémlelni a helységet, s ahogy így küzdöm az utálatos hányinger ellen, s világítok mindenfelé, várva, hogy valami történjen, hát, történik is. Valami árnyszerűséget vélek felfedezni elsurranni befelé, az egyik ajtón keresztül, de lehet, hogy nem is árny, lehet, hogy élő ember, hiszen az a hajzuhatag túlságosan eredeti.. de újból csak cselekszem, eszem ágában nincs a többiekre várni: a csukott ajtóhoz ténfergek, mely nagyon is közel esik hozzám, s kezem máris a kilincsre téved, hogy benyithassak a helységbe. Két dolog nem forog most agyamban, amiknek pedig lehet, hogy muszáj lenne: eszemben sincs azon gondolkodni, milyen szörnyűségek várhatnak odabent, ahogyan az is evidens, mindenki azt látja, amit én. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:14 pm

*Tom figyeli a többieket, és van, aki felveszi a gyűrűt, van, aki nem. Majd két diák válaszol is a kérdésére és mire kettőt pisloghatna, hirtelen elsötétül előtte minden, majd ismét tisztán lát, s ekkor egy hatalmas kapu előtt találja magát egyik diáktársával, aki szintén felhúzta a gyűrűt az ujjára.*
- Huh… ez kész van. *nyugi ki csak úgy maga elé, miközben ha minden igaz, akkor a többiek is feltűnnek mellette, majd hirtelen az a hatalmas kapu feltárul előttük, s ha minden igaz, Tom legalábbis begyalogol a sötétségbe. Mondjuk lehet, hogy nem jó ötlet, de a kíváncsisága nagyobb annál, mint sem hogy itt megálljon. Ahogy belép a kinti fényben valamennyire kivehetőek a bent lévő dolgok. Összeaszott szőnyegek, képek, minden, ami egy kúriához kellhetett anno valamikor. Bár ő maga még egyben sem járt, de azért látott egy-két képet az ilyen házakról. Viszont ahogy nézelődik, hirtelen az utolsó ember mögött is hangos dörrenéssel becsapódik az ajtó, és teljes sötétség borul mindenkire. Ahogy megpróbál hozzászokni a sötétséghez, hirtelen szédülés fogja el, s kissé meg is tántorodik.*
~ Mi a franc… ~ *csak ennyit bír kinyögni magában, miközben megpróbál helyre jönni, de ez elég nehezen megy. Ekkor tudatosul benne, valahol a gondolatai mélyén, hogy teljes sötétség van, az orráig sem lát, s így ösztönösen pálcájával fényt csihol, hátha úgy a forgás is alábbhagy. *
- Lumos. *nyögi ki a szavakat, miközben egy kis pislákoló fény jelenik meg pálcája hegyén, s így végre nem kell a sötétben dülöngélnie. Ha minden igaz, így valamennyire a többieket is szemügyre veheti, de nem sok ideje marad gondolkodni, vagy kérdéseket feltenni, mert hirtelen egy igen furcsa, szomorú hegedűszót hall, s nem igazán tudja ezt mire vélni. Ha minden igaz, a szédülés elmúlt, ha nem akkor nem, de így is megpróbálja kivenni a hang forrását, s tőlük vagy húsz méterre egy ajtót pillant meg. Gyorsan ismét többiekre pillant, s reméli, minden oké van velük, majd int fejével az ajtó felé, hogy nem-e arra kéne menniük tovább, s tesz is egy pár lépést arra felé. Reméli, nem egyedül kell majd mennie tovább.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:16 pm

*A támadás szerencsére nem tart sokáig, a lény ugyanis néhány apróbb sérülés után odébb áll. Bár ez még gyanús is lehetne, végül is kicsit az esélye, hogy néhány diák ilyen rövid idő alatt elintézzen valami szörnyet. Bár akármennyire veszélyes is legyen ez a kaland Elisát igazán érdekli, hogy mi is volt ez tulajdonképpen, így nem is kérdés, hogy megnézi merre tűnt el a szárnyas fickó. A földön lévő gyűrűkre Ulix hívja fel a figyelmét, s rövid gondolkozás után a kezébe veszi az egyiket. Nem tudja, hogy mire valók, de remélhetőleg arra, hogy eljuttassák őket a szükséges helyre.*
- Nem kéne beleavatkoznunk.*próbálkozik még Ulix, bár már kezdi sejteni, hogy teljesen feleslegesen beszél. Majd gondol egyet és az ujjára húzza a gyűrűt, s mikor legközelebb feleszmél, már egy különös helyen van, famulusa nélkül. Szemben egy kaput lát, ami szinte azonnal kinyílik. Lassan halad felé, s mikor belép kissé felhúzza az orrát.*
- Nem túl kellemes hely.*jegyzi meg fintorogva. A bevágódó ajtó zajára megpördül, de mielőtt megfordulna megszédül kissé.*
- Mi a fene?*nyög fel a fejét megfogva. S mikor jobban érzi magát ismét körülnéz, de a sötétben az orráig se lát.*
- Lumos!*szólal meg, s ha minden jól sikerül, akkor az apró láng megjelenik a pálcája végén, némi világosságot adva nekik. Ahogy ezzel is megvan végre megfigyelheti, hogy lát, vagy hall e valami érdekeset. S nem sokkal később hegedűszóra lesz figyelmes.*
- Valaki nem játszik túl jól.*jegyzi meg, miközben elindul a furcsa hang forrása felé. Viszonylag gyorsan eléri az ajtót, amin nem lép be azonnal, hanem hallgatózik egy ideig. S mikor rájön, hogy a zene tényleg itt szól sóhajt egy aprót és ha minden oké, akkor belép a másik helyiségbe.*
- Hahó! Van itt valaki?*szólal meg, bár nem igazán bízik benne, hogy válaszolni is fognak. De már semmin se lepődne meg, néha fura dolgok történnek a suli környékén.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:16 pm

*Miután a lény meghátrált és elrepült, megszemlélem, hogy mindenki jól van-e, de legfőképp Elisa, hiszen a többieket nem is igazán ismerem.*
- Jól vagyok, neked se esett semmi bajod, igaz? *fordulok oda barátnőm felé, de talán az ijedtségen kívül neki sincs más gondja.*
- Természetesen engem is érdekel mi van az egész mögött. *bólintok halványan elmosolyodva Elisa kérdésére, és felveszem az egyik gyűrűt a földről, és ujjamra is húzom kis tétovázás után, főleg, mikor észreveszem, hogy az első ember, aki felhúzta, szimplán eltűnt, így evidens, hogy ha kíváncsi vagyok a folytatásra, nekem is ezt kell tennem. Nemsokára én is felbukkanok a nemrég még a révből figyelt épület kapujában. Lenézek lábam mellé, hogy vajon a famulusom is megjelenik-e, avagy sem. Mindenesetre a kapu kinyílik, én pedig előre szegezett pálcával elindulok befelé, valószínűleg a többiekkel egyetemben. A benti látvány nem épp bizalomgerjesztő, de hát mit is várhattam volna egy ilyen helytől. Épp csak az nincs kiírva rá, hogy belépés csak vakmerőknek. Kicsit megrezzenek, mikor a kapu hangos dörrenéssel becsapódik, és az se túl kellemet, ami utána következik, vagyis a forgó érzés a tök sötét előszoba szerűségben.*
- Lumos! *ejtem ki a számon, hogy valamennyit lássak is, mert konkrétan eddig az orromig se láttam. Hamarosan fura hangokat hallok, és körbenézek, hogy a többiek is hallják-e. Én mindenesetre kíváncsi vagyok, ki vagy mi is szólt hozzám, ami úgy tűnik csak a fejemben volt, így a nemrég kiszúrt lépcső felé veszem az irányt, és lassan, óvatosan, igyekezve mindenre felkészülve lépek rá az első fokra, majd a másodikra is. Lépteim alatt valószínűleg az ódon lépcsőfokok nyikorognak, de én folytatom utamat, mi talán túlságosan is vakmerő dolog, de kalandvágyam nem engedi, hogy visszaforduljak.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mystral kikötője - A rév - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:19 pm

*Nem tévedtem nagyot, mert az ujjamra húzott gyűrűpukkanás mellett a kastély mellé repít engem, Naginit és még pár diáktársamat, akiket megvárok, hogy ne nagyon szakadjon szét a csoport. Szerintem együtt kéne maradnunk. Úgy erősebben vagyunk és a démonnak, már ha ez az úgy is az lesz a célja, hogy szétszakítson minket, de amíg a többieket várom, addig legalább körülnézek miközben fülemet siralmas hegedő nóta cirógatja.
Elég sötét helyen vagyunk, ami a berendezés maradványaiból ítélve egykoron előcsarnok lehetett bár most inkább emlékeztet engem egy kripta bejáratára. Miután mindenki megérkezik, az ajtó hangosan bezárul mögöttünk és kitudja miért szédülés lesz rajtam úrrá, pedig eddig semmi bajom nem volt. Úgy érzem magam, mint aki felszállt egy körhintára, de nem csak ez a fura, hanem az, hogy most már teljesen a sötétség uralkodik a tájon, ezért pálcát ragadok, majd fényt csiholok valószínűleg pont úgy, ahogy a többiek. *
- Lumos. *Hallom meg ismét a hegedűszót, ami ugyan még mindig szomorú, de szerintem szép. Tudom most már, hogy az előttem tornyosuló tölgyfaajtó mögül szűrődik ki a hang, ezért ugyan bizalmatlanul, de elindulok az ajtó felé.*
- Figyelj Nagini! Érdekes dolgokra számíthatunk. Lehetőleg maradj mellettem, de vigyázz magadra. *Tudom, hogy természetéből fakadóan nem követ el ostobaságokat, de értem mindenre képes és nem akarom elveszteni famulusom. Bátrabban, mint a mólon közelebb lépek az ajtóhoz, amit kezemmel be is lökök szemmel és fülemmel nagyon figyelve nem ám valami nekem akar ugrani.*

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:32 pm

*Miután belépnek kezdődnek ám az igazi furcsaságok, hiszen a csapat tagjai más és más dolgokra lesznek figyelmesek. Patric úgy tűnik követi a fura hangokat, melyek felfelé vezetik, a lépcsőn, ami tovább egy fura folyosóra. Ám a többiek már nem tudják követni, ugyanis annyit láthatnak, hogy egy ajtó bevágódik utána. Ezt bizonyára a fiú is észre veszi ám ekkor még furább dolog történik. A folyosó hirtelen kezd el változni, mint valami fura idióta rémálomban, s addig nem is áll meg a formálódással míg egy szobává nem alakul. Nem akármilyen szobává, hanem a fiú gyermekkori szobájává, ám sokáig meglepődni nincs idő, hiszen nemsokára egy nyikordulást hallhat, és a mögötte lévő ajtóból, s két számára talán ismerős férfi lép be. A két apja... Takoda ugyan úgy jár mint Patric, csupán az alsóbb szinten. Belépve a szobába, olyan mintha egy füves mezőre érkezne, nem máshova mint a rezervátumba, ahol nevelkedett, s mintha indián dobhangot hallana. Vele szemben pedig nem más mint aki felnevelte őt,ám tekintete fura.. valahogy nem evilági. A többiek eközben úgy tűnik kinyitották a kaput, ami után, hirtelen hideg levegő csapja arcul őket, befelé pedig három folyosó található. Úgy tűnik az egész kezd hasonlítani egy elvarázsolt kastélyhoz. A folyosók felett három szimbólum található. Egy ami hópelyhet ábrázol, egy ami egy lángcsóvát, és egy ami a Vért… Ha a diákok megnézik a gyűrűjüket, rajtuk is fura karcolat található Thomasé éppen a hópehely, Elisaé a láng, míg Monáé a Vér… *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime2012-01-15, 8:42 pm

*Mivel a két lány már belépett az ajtón, így ő is követi őket, s hirtelen hideg szél csapja meg az arcát, s egész testét. Közben Patrick és Takoda eltűnik mellőlük, de ezt nem tudja mire vélni.*
~ Remélem, tudnak vigyázni magukra.~ *majd már inkább az előtte lévő feladatra gondol, s a két lányra pillant, akik a három folyosó előtt állnak. Tom pálcája fényének segítségével észreveszi, hogy három szimbólum van a folyosók felett. Hópehely, tűz, és vér látható a folyosók felett, mindegyik fölött egy-egy.*
- Szerintetek hova vezetnek? *pillant a két lányra érdeklődve, s reméli, azért választ is kap majd tőlük. És mivel a gyűrűt nem vette le, ráadásul pálcatartó kezén van, így a fényben észreveszi, hogy egy kis szimbólum van a gyűrűjén. Ahhoz hasonló, mint ami a folyosók felett is megtalálható. *
- Hát ez meg… Öm, lányok, nézzétek meg a gyűrűiteket, nektek is van rajt egy szimbólum? Vagy csak én jártam így… *pillant Mona és Elisa felé, s vár, hogy mit reagálnak erre. Közben megfigyelte, hogy az övé a hópehely szimbólumát kapta.
Közben ismét körbe pillant, majd ha válaszoltak a többiek, akkor közelebb megy a saját folyosó részéhez, s bepillant a pálca fényének segítségével, de nem igaszán lát semmit, csak a nagy sötétséget, meg ami még mögötte van.*
~ Elvarázsolt kúria, vagy kastély. Mint a gyerekmesékben… Ez érdekesnek ígérkezik.~ *gondolkodik magában, majd ha nincs semmi reakció, akkor ő elindul a saját folyosóján, és reménykedik, hogy ép bőrrel megússza ezt a kis kalandot. Adja ég, nincs kedve itt elhalálozni, vagy valami hasonlóan szép borzalmak közepette meghalni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
17 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral főutcája
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: