Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Mystral kikötője - A rév

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Ariadne Keel
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 02:06

-Mitől vagy ebben annyira biztos, okoska?*teszi fel kissé cinikusan a kérdést, elvégre honnan tudja a másik, hogy nem csak nézelődni jött ide. Sehonnan. Szóval csak ne tessék belekötni, mert rossz lesz a vége az egésznek, amilyen hülye tud néha lenni. Megvonja a vállát, majd azért csak elindul kicsit odább sétálni. *
-Kötekedhetnéked van, vagy mi? Nem itt nőttem fel, de egyébként is a Mysterio errefelé az egyetlen feketemágus suli, szal puszta kizárásos alapon sem írathattak volna máshová az őseim.*húzza el a száját, oldalra pillantva olyan tekintettel, hogy ha gyilkolni lehetne, a fiú már nem élne rég.*
-Ria... vagy netán süket vagy? Bár egyébként meg vadbarmokhoz semmi kedvem, nyugodtan kussolhatsz is akár. *szól vissza, majd amikor megtudja a fiú nevét, ránt egyet a vállán. Odébb megy, majd meg is áll, és várja, hogy visszaérjen a révész, aztán mehessen a kastélyba, és valaki megmutassa, merre lakik. Egyelőre nem áll szándékában megszólalni, újra a kavicsrugdosást próbálja művészi szintre emelni, csak éppen a kavicsok célja nem a vízben csobbanni, hanem az első adandó alkalommal lábszáron találja az egyikkel a srácot.*
-Hoppá, bocsánat... nagyon fájt? *kérdezi enyhén cinikusan, grimaszt vágva hozzá, és még csak nem is néz a srácra, most a következő kavics a vízben csobban már.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 02:21

-Mondjuk onnan drága színeshajú felebarátom, hogy talán régebb óta járok ide mint te*vág vissza szinte nyugodt dallamos hangon, bizony nem könnyű felhúzni a fiút annyi már biztos*
-Igazából nincs, te kezdtél kukacoskodni, én csak folytatom, vagy arra számítasz hogy majd beszarok tőled?*fordul a leányzó felé mosolyogva, bizony ahhoz még be kéne tolnia pár gombócot a lánynak hogy Varg meg ijedjen tőle. ő nem az a fazon.*
-Persze hogyne Ari*ejti ki megint kicsit máshogy a mondatot bizony a srác nem sokat törődik a csajjal meg is fordul*-AMúgy mielőtt le vadbarmoznál ajánlom nézz tükörbe, ha nem tudod mi az ott előtted a stégen ha jól bedőlsz megtudod nézni a vizen is*mondja kicsit fejet rázva*~esküszöm ennek is fűrészpor van az agyába... Kár hogy nem srác, azoknak legalább meg lehet bocsáltani~*teszi hozzá kicsit komor hangulatba. Ekkora találja el a lábszárát egy kavics. Viszont a leányzó cinikus mosolyára ugyanolyan cinikus mosollyal suttog vissza, kicsit rekedtes hangon, miközben felhúzza a nadrágját, és nicsak Egy acélbetétes bakkancs méghozzá elég méretes*
-20 soros. Undercover bakancs. KAvics biztos kislány*feleli mosolyogva viszont most ő jön, egy kisebb lábtechnikával, ami hasonlatos a dekázáshoz a fociba, felhúz egy kisebb kavicsot majd ő is megpöcköli a lábával egyenesen a lány felé. Nem céloz de valahol ő is lábrészen támad*
Ariadne Keel
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 02:47

-És ahhoz fél éve kell idejárni, hogy rám nézel, és megállapítod, hogy eltévedtem? Érdekes, nekem úgy tűnt, hogy szétnéztem csupán. *válaszol vissza kissé flegmán, majd a következő kérdésre csak kissé megvonja a vállát.*
-Valami bűzlik Dániában... csak te nem érzed?*szól vissza, oda se nézve, nem bárja, hogy féljenek tőle, vagy ilyesmi, egyszerűen csak hagyják már békén, ha azt akarja, ehhez gondolatolvasónak se kell lenni, közli ő rendesen.*
-Elmondtam, hogy Riának hívnak. És attól még az vagy... valami bajod van velem netán? Nem én vagyok az, aki úgy néz ki, mint valami homokos. Már meg ne haragudj, de ki a fészkes fene festi a szemét azon a Gerardon és a többi nyavajgós kis izén kívül? *teszi fel a kérdést, ízlések és pofonok, de szerinte ez akkor is inkább lányokhoz illik, nem a fiúkhoz. A következő pillanatokban a kavicsrugdosással szórakozik, majd a bakancs láttán elsőre meglepettséget színlel, aztán elhúzza a száját, és vág egy fintort.*
-És most akkor meg kellene futamodnom, mert neked acélbetétes bakancsod van? Na cucc... *vonja meg a vállát, majd amikor őt is eltalálja egy kavics, akkor felmordul, de inkább nem szól vissza, csak makacsul összefonja mellkasán a két karját, és gondolatban melegebb éghajlatra száműzi a srácot, pereputtyostól. *
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 02:56

-Hát azt elég sokáig tetted, amúgy meg kb ugyan annyit láttál innen mint a másik helyről, szeirntem fogalmad nem volt mire vársz nade miért is lepődik meg ezen az ember*rántja meg a vállát ő bizony vidáman kezeli a dolgokat mosolyog másokon, ezzel is magát védi*
-Hűű ez is roppant félelmetes akart lenni nem? Vársz két percet majd megpróbálok valamit rászinészkedni is*mondja egy apró kissé fura mosollyal a leányzó felé*
-Hát attól még hívhatlak máshogy amúgy nem kértél szépen. Jaa amúgy nincs bajom veled leszámítva hogy a külsőd kissé tükrözi a benned rejlő óriási ~tahóságot~ káoszt*javítja ki magát azért valóságba , bár lehet nem lett volna semmi ha a másikat mondja*
-Amúgy meg nem én nézek ki úgy ezzel az idióta hajszínnel mint egy hormon zavaros tojás. nem úgy mint egyesek*bizony egyenes célozgatás volt a leányzó fele. Bizony ő nem fél , sőt még kedvét is leli benne hogy vissza hergelhet*
-Nem én mondtam...*mondja most már hátat fordítva a leányzónak, megint elvégre ő nem mondta hogy meg kell futamodnia, a következőre viszont kicsit már mosolyog. A lány nem tesz semmit*
-Na mi van a Punknak inába szállt a bátorsága? Eh akkor ti is csak a zenébe harciaskodtok, meg lázadoztok, való élet nuku, apa anya mindent megvesz neked is nemde?*apró fintor miközben megindul a csónakok felé*
Ariadne Keel
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 03:52

-Szerintem színészkedés nélkül is elég vadbarom vagy, szóval ne törd magad. *vonja meg a vállát, ennél tovább nem érdekli az egész. Zsebébe mélyeszti vissza a kezeit, és folyamatosan a víz felszínét bámulja, nem vesz tudomást arról úgy igazán, hogy a másik hogyan reagál.*
-Óh, most térdre ereszkedve kéne kérnem, hogy hívj Riának?*kérdezi oldalra pillantva, a káoszra inkább nem mond semmit, minek kell a másiknak tudni, mi van benne, az iszonyú nagy zavarodottságon, és a hozzá tartozó ürességérzeten kívül nem sok lappang most, de ez van. Majd talán változik, addig senki ne számítson sok jóra.*
-A szőke a természetes hajszínem, bocs. Netán zavar, hogy ilyennek születtem? *kérdezi kissé felháborodva, nem is idióta hajszín, és a családjában mindenkinek ilyen a haja, az egyetlen lila tincs meg, na az az , ami egyedi az egészben. És az nem is ronda, meg nem is túl fura, tessék leszállni róla. Hátat fordít ő is, elhúzva a száját, aztán csak akkor pillant fel, amikor már megérkezik a révész is.*
-Zavar valami? Egyébként egyikük sem él már, és egyébként se vettek volna meg nekem soha semmit. Még valami kérdésed van?*kérdezi hidegen most már, és inkább kimérten, ez most nagyon is fájt. Éppen a szüleit felhozni, akik elhagyták, egyszerűen orvul magára hagyták, és otthonban nőtt fel. A szülei mágusok voltak, utánuk maradt ennyi képessége, örökölte a génjeiben, és úgy került ide. Ennyire egyszerű az élet, és már az sincs, ahová visszamenni, tudja jól, hogy attól kezdve, hogy kilépett azon a kapun, már senkinek se számít, mi lesz vele, egyszerűen csak van, és teszi, amit akar, ha meg nem, akkor is annyi, senkinek nem számít mi lesz vele. Beszáll közben a csónakba, és most csak hallgat, ez volt az a bizonyos Achilles sarok neki,ami a legfájóbb. *
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 05 2010, 03:59

-Ó tőled ezt bóknak veszem*mondja még mindig nyugodt hangon, bizony úgy tűnik a másik elég kemény dió nade sebaj, csak azt kell túlélni ameddig elérik a kastélyt útána egy kiadós alvás kivisz minden problémát*
-Elég lett volna egy légyszi is bár ha így akarod nem utasítalak vissza*mondja kicsit komolyabban, bár nem várja el senkitől hogy térdre ereszkedjen csupán tartsanak egy kölcsönös tiszteletet. A srác is tud bunkó lenni, de csak azért mert a másik is az, aztán tesz egy megjegyzést a hajára, a következőre csak enyhén megrántja a vállát*
-Nem csupán gondoltam akkor már én is elkezdelek csesztetni a külsőd miatt, amúgy a vak is látja hogy szőke*teszi még hozzá, közben megérkezik a révész , és a srác is megindul, de pontosan a másik oldalra ül le*
-Engem aztán nem, csak nem bírom ha valaki annyira nagyra van magával, hogy azt hiszi nem lehet hozzá szólni*mondja kicsit egyhangúan, bizony most ő se szólal meg egészen addig ameddig el nem hagyják a szigetet és át nem mennek a suliba*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 24
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 13:25

* Erős szél löki be a kis bárkát a kikötő nyugati részébe, melyen ott üldögél Jasmine is, hogy kicsit szétnézhessen a városban. Hideg északi szélre ébredhettek, a meginduló tavasz pár nap alatt a búsba veszett s helyére ismét borongós, esős idő kúszott. Ez sem tántoríthatta el a lányt ama szándékától, hogy kicsit kimozduljon a kastélyból hosszabb időre s megmozgassa tagjait, ismerkedjen a közelben elterülő várossal. Egyszer el kell kezdeni. Amint kikötöttek feláll a labilis bárkában s kapaszkodva - Bill segítségével - szárazföldre lép. Nincs konkrét célja, még nem döntötte el merre is menjen így kicsit arrébb sétálva észrevesz egy padot s annak támlájára felül. Kezeit kabátja zsebébe dugva figyeli a hajók ringatózását a kikötőben s a sirályok rikoltós hangját hallgatja. A leányzón egy vastagabb farmer van s egy magas szárú tornacipő, melynek fűzői lazán vannak befűzve s a nadrág vége abban végződik, fehér rövid ám de meleg kabát, nyaka körül fekete sál van a kabáton kívül, haja a kabátban végződik kicsit buggyosan veszi körbe arcát. Úgy tervezi hogy pár percig még magába szívja a sós tengeri levegőt s elindul nagy nagy felfedezőútjára.*

Fagy
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 14:06

* Troy most eléggé boldog, főleg a tegnapi kis uszodás történet után. Jól esett neki egy kicsit szórakozni a vízben, na meg még Aysha-val is megbeszéltek pár dolgot. Most hihetetlenül boldog, de még maga se tudja mitől, most valahogy minden összejött és semmi rossz hír meg ilyenek. És még egy diákot is sikerült neki üdvözölnie, mert bizony kevesen jönnek az Exortusba. De azért örül, hogy elvégezhette a sentineli munkáját, így most egy kicsit sétálni van kedve. Azt tudja, hogy van egy kikötője az iskolának de még nem járt ott, így hát most oda is kilátogat csak, hogy tudja hogyan is néz ki, meg lehet, hogy csónakba száll és kicsit csónakázik. Még nem tudja mi lesz egyelőre csak annyit tud, hogy oda megy. Ahogy kinéz az ablakon, igen erős szél fúj, ezt lehet látni a fákon, így nem tud kimenni egy pulcsiban, mert azért lássuk be a kikötőnél még hidegebb van. Felveszi a kabátját most így tavasz kezdetén, ami jó meleg így nagyon a szél nem fogja zavarni. Neki is indul, hogy a célját elérje. Mikor kilép az iskola kapuin, megérzi a hideg északi szelet, de szerencsére a kabát tényleg melegen tartja, tehát semmi pánikra nincs oka. El is indul a kikötő felé, majd mikor elérkezik oda, vígan körbe néz. Tényleg tetszik neki, sőt innen jobban is lehet majd látni a naplementét, tehát muszáj lesz majd kilátogatnia az este folyamán, hogy lássa. Az valahogy mindig is megnyugtatja a fiút. De mielőtt ezen nagyon elmélázna, meglátja a padon az ismerős lányt. Jasmine az, már őt is régen nem látta, bár mostanában nem igazán mozdult ki a szobájából, mint azt említette is Aysha-nak a tegnapi nap folyamán. Odasétál hozzá, majd mosolyogva megszólal. *
- Szia. Mi szél hozott erre?
* Ez még poénnak is elmegy, hiszen tényleg nagyon fúj a szél, de most nem annak szánta, persze azt akarja megtudni, hogy mit csinál itt Jasmine. Persze ha titok és nem mondja el azt is megérti, de valahogy el kell kezdeni a beszélgetést, és reméli Troy, hogy örül neki a lány. *
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 14:27

* A szél mely arcát sem kíméli kis könnycseppeket buggyant ki szemeiből, amit szó nélkül törölget újra meg újra. Nincs valami happy kedve de azért nem sírdogál csupán nehezen viseli szemecskéje a szembefújó szelet. Jó pár percig ücsörög egyedül a padon, de nem bánja a magányt, néha neki is kell egy kis elgondolkozás, mely csak így volt megvalósítható. Hogy is nézne ki ha társaságban máshol járna? Elég hülyén, szerencsére ilyen ritkán vagy egyáltalán nem fordul elő, mindig is érdeklődve hallgatja beszédtársa mondókáját. Amint meregeti szemeit meglátja hogy ismét fordult egyet a bárka észre sem vette, hogy közben visszatért a kastélyhoz új utas reményében. Utas akadt is Troy személyében kinek érkezését figyelemmel követte addig míg hozzá nem ért.*
- Szia! * köszön lágy mosollyal, majd kuncogva bólogatni kezd.*
- Nem jársz messze az igazságtól. Valahogy belökött ide. De félre téve a viccet egy kis sétálós felfedezőútra indultam csak lecsüccsentem ide egy kicsit.* feleli a tengerre pillantva, mely habosan hullámzik az erőteljes széllökésektől.*
- És te? Úgy vélem jó kedved van...látszik az arcodon.* a lány persze hogy örül a fiú társaságának, régen találkoztak a belső kertben hol maga szerint jól elcsevegtek erről arról.*
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 14:38

* Hamarosan megérkezik Troy a kikötőbe, ahol már ott van Jasmine, de először nem is vette észre, csak amikor tényleg kijött a gondolkozásból. Aztán már oda is lépett hozzá, amikor meg volt már a köszönés, Troy egy elég jó kis kérdést rakott fel, mert tényleg főj a szél meg minden, na de mindegy is. Majd mikor végig hallgatja Jasmine-t, megszólal. *
- Értem, és hova indultál? Vagy azt még nem tudod?
* Kérdez vissza, mert tényleg érdekli és ha majd megtudja hova szeretne menni a lány, esetleg mehetnek együtt is, de ez attól függ, hogy zavarná-e a jelenléte. *
- Én csak úgy jöttem, gondoltam megnézem a kikötőt ha már van az iskolának, de lehet majd lemegyek Mystralba, vagy csak Seol-szigetére.
* Igaz még nem tudja, hogy hogyan tovább mivel, tényleg csak azért jött, hogy megnézze a kikötőt. A feltevésre, hogy jó kedve van... nos, igen van, mert tök jól sikerült a tegnapi napja. *
- Igen, jó kedvem van, de addig amíg el nem rontja valaki, de nyugi nem rád célzok.
* Mosolyog tovább, mert nem bántásnak mondja, mivel tényleg nem rá gondol. De még előtte áll a nap és lehet, hogy nem az egész napját fogják együtt tölteni, így kitudja, hogy kivel fog még találkozni. *
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 14:49

* Egy újabb kibuggyanó könnycsepp letörlése után megvonja a vállát és eltekint a város belseje felé.*
- Igazából nincs konkrét célom, eddig eljutottam de hogy hogyan tovább az még nem tudom...a városban nem jártam sokszor, így talán az is szóba jöhetne, nem árt tudni mi merre hány.* tekintete visszavándorol a srácra, tényleg fogalma sincs merre is vigyék lábai. Amint meghallja hogy kikötő szemlére jött bólint s körbenéz.*
- Ki gondolta volna hogy ennyi kereskedő hajó fordul meg itt...* pillant észak felé, kissé távolabb.*
- Itt még nyugisabb a helyzet de ott...arra nem vagyok kíváncsi.* fintorog egyet mert már érzi is a halak szagát mit nem kifejezetten csíp majd lepattan a padról.*
- Hát remélem nem én leszek az, majd igyekszem.* kuncog jókedvűen.*
- Ha nincs kifogásod ellene járhatnánk egyet....ha már így összeröffentünk s úgy is szeretsz sétálni talán szerény személyem ellen sincs kifogásod.* pillant fel rá nagy sötét szemeivel, ajka körül mosoly bújkál, régen találkoztak, sok minden történt azóta az elmúlt hetekben s a lány kíváncsi arra mi is történt a sráccal.*
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 15:04

* Mikor megtudja, hogy nem járt messze azzal, hogy mi szél fújta erre a lányt, feltesz neki egy kérdést, mert azért arra rájött, hogy nem itt akarja eltölteni a napját. Erre egy hasonló választ kap, mint amit ő is csinál. Nem tudja, ő sem, hogy hova tovább egyelőre ez volt a cél, hát most itt is van, de a folytatásról nem gondolkozott. Ahogy Jasmine se, mint megtudta. *
- Na igen, én voltam párszor a városban, mondjuk csak a fogadóban meg az utcán, de azért jó hely.
* Mondja jó kedvűen, majd Troy is elmondja, hogy csak kikötő nézésre jött, Jasmine megszólal, amire Troy maga is északra pillant, ahol ott van a csomó hajó. *
- Hát igen, és milyen jó lehet a tengert szelni.
* Bizony mindig is érdekelte a srácot a hajózás, csak soha nem juthatott el odáig, de ha ki kerül innen, akkor tuti, hogy egyszer kipróbálja a hajózást. Elég sok mindennek utána nézett még otthon, így nagyjából tisztában van a hajókkal. Arra, hogy itt nyugisabb a légkört csak elmosolyog rajta, de nem szól semmit. Bizony Jasmine meg is tudhatja, hogy jó napja van és azért ennyire vidám. Az, hogy majd igyekszik nem elrontani Jasmine szemeibe néz és megszólal. *
- Te soha nem tudod elrontani.
* Ölt nyelvet, majd arra, hogy járhatnak egyet, halványan elmosolyodik, főleg, hogy lelepleződött, hogy szeret sétálni. *
- Igen szeretek. Milyen jól ismersz már. Azt hiszem kéne változtatnom, hogy titokzatosabb legyek.
* Vicceli el az egészet, bár ha a lánynak, így is jó, hogy ennyire kiismeri a fiút, akkor jó. *
- Persze mehetünk. Merre szeretnél indulni?
* Csak azért is felteszi ezt a kérdést, mert tudja, hogy Jasmine még nem tudja merre tovább mivel mondta, de azért jó kedvűen szinte nevetve tette fel a kérdést. *
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 15:20

* A lány csak egyszer volt nem többször valahogy eleddig sosem érzett kedvet egy hosszabb időbe tellő kiruccanáshoz, ha igen akkor sem a város volt az úti célja.*
- A fogadóban én is s mivel a főutcán keresztül jutottam el odáig így azon is volt szerencsém végigbaktatni. De másutt még nem.* pedig sokan ajánlgatták neki hogy jöjjön el nézelődni, vásárolgatni ő egyiket sem szereti annyira. Arra hogy milyen jó lehet a tengert szelni visszapillant a megsokasodott hajók felé, volt ott kicsi s nagy is, rozogább s csilli-villibb is.*
- Szereted a hajókat? Utaztál már velük vagy csak makettekben ragasztgatni? * sorozza le a kérdéseivel miközben fel is áll hátha dűlőre jutnak a továbbiakat illetően, úgy tűnik kapott egy nyelvöltést is mire elvigyorodik.*
- Nem e? Nah majd meglátjuk! * vigyorog tovább, őszintén nincs kedve elrontani a srác hangulatát, de annyira még nem ismerik egymást sajnos, hogy ezt biztosra meg lehessen állapítani, Jas is bekattanhat egy szempillantás alatt.*
- Jól? Remélem egyszer igazán megismerhetlek, sokat nem tudok még rólad, de azt megjegyeztem hogy szeretsz sétálni s néha a lustaság győzedelmeskedik tanulás helyett.* böki mosolyogva oldalba a srácot, nah igen ha a lustaság fájna néha elég nagy hangzavar lenne a világban. Utána dűlőre jutnak a menést illetően mire gondolkodós képet vág, majd eszébe ötlött egy hely mit megszeretne nézni.*
- Miranda mondta hogy a park szép hely? Megnézzük azt? A betonhoz nincs sok kedvem s az félig meddig meg is felel eme kritériumnak persze csak ha benne vagy.* teszi hozzá hisz nem muszály arra menniük amerre ő akar, akár csatázhatnának is ez ügyben, Troyal még talán azt is élvezné.*
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Márc. 14 2010, 15:35

* Majd elmondja, hogy melyik részén volt Mystral-nak, bár ő a főutcát nem e célul járta be, hogy míg eljutnak a fogadóba. Külön is járkált az utcán, de ezt inkább nem teszi hozzá, úgy érzi ez most nem annyira fontos, hogy szót érdemeljen. Majd a téma elterelődik a hajókhoz. Bizony Troy szereti a hajókat, és legszívesebben már most kimenne a tengerre. *
- Igen szeretem őket, de még nem jutottam fel egyikre se utazás céljából. Leginkább csak rajzoltam róluk, de a makett az jó ötlet, majd csinálok egyet.
* Mosolyodik el az ötleten, mert ez még nem jutott az eszébe, majd szerez már dobozt és megcsinálja, vagy pedig fából, de ahhoz inkább barkács tudás kéne, és nem művészeti, így lehet, hogy a papírnál marad.
Majd kitérnek ahhoz a részhez, hogy Jasmine soha nem tudja elrontani a kedvét, igaz, hogy ezen kívül még csak egyszer találkoztak, de mindennek meg van a maga ideje. De áttérnek egy személyes részhez, hogy mi mindent is tud a fiúról. Ez igazán meglepi, mert nem hitte volna, hogy ennyire érdekes személy, hogy mindent megjegyeznek róla, amit elmond. Így csak halványan elmosolyodik, majd megszólal. *
- Ennyire érdekes személyiségnek tartasz, hogy mindent megjegyeztél rólam?
* Azért megkérdezi, hogy miért érdemelheti ezt, hogy ennyire megjegyezte a dolgokat, arra, hogy jobban meg akarja ismerni, csak bólogat, amiből az jöhet le, hogy beleegyezik ebbe. Majd mikor dűlőre jutnak abban, hogy hova menjenek Troy megszólal. *
- Rendben akkor menjünk oda.
* Megköszörüli egy kicsit a torkát, majd mélyebben, de még is lágyan megszólal. *
- Hölgyem.
* Mutat az egyik kezével az irányba, hogy Jasmine menjen előre, majd ha ez megtörténik csatlakozik a lány mellé. De persze azért is kell, hogy Jasmine induljon el előbb, mert Troy még nem volt a parkban, így valószínűleg a lány jobban tudja az utat arra, ha meg nem akkor meg csak kilyukadnak valahol. *
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Kedd Május 04 2010, 15:26

* Csinos lányka, még ha számára kissé furcsa is a viselkedése, így mikor az egy kis felfedező túrára indul a környéken csatlakozik hozzá. Nincsenek egy hullámhosszon ez pár perc alatt ki is derül, de nem azért mert a csajszi nem vágta be neki egyből derekát, hanem mert nyilvánvaló, ég és föld a két diák.
Menet közben az iskolát érintő furcsaságokról esik szó, mikről a srác többé kevésbé hitetlenkedve magyaráz a lánynak. Ezeket csak hallotta, sok pletykafészek ücsörög nap mint nap klubhelyiségükben, így tartani tudja a fonalat, hála nekik.*
- Van akinek újdonság...aranyvérű vagyok mégsem tapasztaltam otthonomban.* vonja meg a vállát, persze azt a lány nem tudja hogy nem akar mágus lenni és otthonában is minden mágiával ellátott helyet került, de sebaj. Egyszer majd kiderül. Szóba kerül az intelem is mit a ház feje intézett feléjük, persze erről is lemaradt de nem csapott neki nagy hangot.*
- Jahm ja biztosan. Fene se tudja mi folyik itt.* aranyvérű, tehát védve van na meg egyébként sem félős típus, főleg nem egy nőcskétől, talán majd egyszer összefut vele és akkor kiderül mitől és kitől is kéne tartania. A másik furcsaság ez a démonkirálynő dolog. Hát persze, hogy nem igazán áll rá a dologra és kételkedik. Reakciójára rápillant miközben folyamatosa szelik lefelé a lépcsőfokokat.*
- Hiszem ha látom...bár elég sok érdekes dolog történik és biztosan vannak kik látták vagy találkoztak vele, így lehet benne valami, de akkor is....Démonkirálynő riogatja az iskola diákjait és szabdalják szét őket. Azért ez egy kicsit gáz nem?* nem is csoda ebből a szempontból hogy mágiaügyisek lepték el az iskola falait, hisz úgy tűnik a magiszterek zavartalanul ülnek popójukon és nem szándékoznak jelenteni az illetékes hatóságoknak. Időközben leérnek az aulába is, hol kitárva a lány előtt az ajtót előre engedi. A napfény egy pillanat erejéig megvakítja de hamar visszanyeri látását majd elindulnak a révész felé, hisz céljuk nem más mint Seol szigete. *
- Nem látok benne semmi szépet. De ez csak magánvélemény.*vonja meg a vállát, az egész kócerájt utálja és az ittlétet szóval e téren is más véleményen vannak. Az öreg a bárkával szinte már vár rájuk miben helyet is foglalnak, persze közben érdeklődik a lány felől, csak nem némán töltik el délutánjuk hátralévő részét, s talán kicsit jobban meg is ismerhetik a másik világát.*
- Hollandia...jártam már ott. Jó kis hely.* és tényleg annak tartja, az egyetlen hely a világban hol nem tiltják a marihuána fogyasztását, na de erről okosan hallgat is. Nem fogja mindenkivel megosztani "baját". A bárja megindul, szélébe kapaszkodva tartja pillantását a lányon.*
- Az államokból küldtek ide. Kaliforniából történetesen.* nem is önszántából jött, de hát nem volt más választása. A kisebb hullámok hamar átjuttatják őket a túlpartra, hol kiszáll a csónakból és segít a lánynak is ha az elfogadja kezét.*
- Vízesés, erdő tó? Merre menjünk?* java részt az összes területet ismeri, de mivel csak kísérő a lányra bízza a döntést s annak fényében el is indul a megfelelő ösvényen.*
- Nem vonz...egyik sem.* feleli menet közben a lányra pillantva, talán meglepők szavai, mégis igazak.*
- Apám választotta ezt a helyet, beleszólásom sem volt a dologba, de ha lett volna el sem hagyom az Államokat. De muszáj itt lennem.* szűri fogai közt, anyagi jelentősége van a dolognak mitől nem kíván elesni, az idejövetele volt az egyik feltétel.*
- Szóval nekem nem happy az itt lét. De ki tudja neked talán bejön a sok sötét fazon a halálimádattukal.* jónak mondja hisz a lány is az inflaház tagja tehát ő sem lehet vele másképp.*
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Kedd Május 04 2010, 16:10

*Nem igazán fűz már több dolgot az itt történt dolgokhoz, hanem inkább csak elmondja a véleményét és ez után meghallgatja a srácét is, viszont a démonkirálynős story azért rendesen felkelti az érdeklődését. Már hogy ne keltené, amikor démonokról van szó?*
- Én szívesen találkoznék azzal a nővel. Kíváncsi vagyok, hogy milyen és hogy mekkora hatalma van. *mondja kissé elgondolkodva és lehet, hogy túl bátornak tűnik vagy esetleg hülyeségnek hangzik az ötlete, de ő akár veszélybe is kerülne azért, hogy még többet megtudjon azokról az érdekes lényekről és hogy betekintést nyerhessen világukba. Időközben kiérnek a kikötőbe és miután elmondja, hogy szerinte mennyire szép ez a hely, kissé meglepetten tekint sárga szemeivel a mellette sétáló fiúra.*
- Tényleg különbözőek vagyunk. *állapítja meg most már hangosan is a dolgot, hisz eddig csak gondolataiban fordult meg ez a dolog, de most már biztosra tudja. Na de beszállnak a ladikba, majd pár perc után azért sikeresen megérkeznek Mystral kikötőjébe is.*
- Igen, én is szeretem. *bólint Hollandia hallatán, majd amikor meghallja, hogy a fiút is úgy küldték ide, először csak elmosolyodik, viszont ahogy figyeli Ryan arcát látja, hogy a srác egy cseppet se örül annak, hogy most már ő is itt van. *
- Szerintem biztosan majd megbarátkozol a hellyel. Lehet, hogy nem a te stílusod, de idővel biztos megszokod. *próbál valami pozitív dolgot mondani Ryannak, bár tudja, hogy a srácot nem fogja meghatni a saját kis véleménye. Faith-nek tetszik a suli, pont olyan, mint amilyenre számított, így hát nem is csalódott, sőt, egyre jobban érzi, hogy itt sokra viheti majd.*
- Menjünk az erdőbe. Ha már szerinted az olyan félelmetes. *mosolyodik el nemsokára, amikor partot érnek, majd amikor Ryan felé nyújtja a kezét, kissé meglepődik, de belehelyezi vékony kacsóját, kissé megszorítja és engedi, hogy kisegítsék.*
- Köszönöm. Még a végén azt hiszem, hogy kész úriember vagy. *mosolya kiszélesedik, ahogy a fiúra tekint és ez után már meg is indulnak az erdő irányába.*
- Mondom, majd biztosan megszokod. *ismétli csak önmagát, majd ez után tovább hallja, hogy Ryan mennyire nem boldog itt és amikor a halálimádattal jön, ösztönösen mosolyodik el megint csak. Manapság egyre jobban megy ez neki.*
- Én is halálimádó vagyok. Szóval akkor lehet, hogy most rossz emberrel társalogsz, mert én se biztos, hogy hosszú távon szimpatikus leszek neked, még akkor se, hogy ha a külsőm megnyerő. *hangja még mindig dallamosan cseng és nemsokára már rá is térnek az erdőt ketté szelő ösvényre, amely kissé homályba borítja az utat, de akármilyen meglepő is, ezt is igen csak varázslatosnak tartja a lány.*
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 16256

Rangok
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Május 30 2010, 00:30

*Karjaiba veszi a lánykát, majd megindul vele lassan lefelé a hegyről, le, ahol már biztonságban vannak és ahonnan nem zuhanhatnak mélyebbre. Ahogy haladnak, a lányka ismét kettejükről kezd beszélni. Lucius beismeri, hogy szép lánynak tartja Lilithet, de mégis tiltott dolog az, amit a lány kér tőle, hisz ha valaki tudomást szerezne róla, hogy esetleg ő és egy diáklány túl közeli kapcsolatba került, akkor valószínűleg az a minimum, hogy kirúgják. Persze a lány szokás szerint megfelelő válasszal tud előrukkolni, így Lucius csak sóhajt egy kicsit. Ekkor kapja az újabb kérdést is.*
-Lilith... nézd. Ez nem ilyen egyszerű. *kezdi, majd mély levegőt vesz és folytatja.*
-Bevallom, ha én is a diákok táborát erősíteném, nem gondolkoznék, hogy elfogadjam-e az ajánlatod, mivel tényleg szép vagy és aranyos. *mondja, majd kicsit felnevet.*
-Pontosabban gondolom akkor én mennék utánad, mivel hát mégiscsak a fiú hajtson, nemde? *mosolya kiszélesedik és ismét kicsit felnevet, majd a mosoly alábbhagy és folytatja.*
-De most más a helyzet. Te 16 vagy, én 24. Ez még a kisebb probléma, de a nagyobb az, hogy egy ilyen kapcsolatban könnyen megütheti mindkét fél a bokáját. Engem szinte bizonyos, hogy kirúgnának, de ez előfordulhatna veled is. És gondolom a szüleid sem örülnének, ha ilyen okból nem tudnád befejezni a sulit. *magyarázza a férfi. Tény, hogy kedveli a lányt, mert itt tartózkodása óta valószínűleg Lilith volt vele a legkedvesebb és vonzó is meg minden... De akkor sem helyes. Jobb, ha a lány egy korban magához valót talál, abból nem lehet gond. Ahogy tovább haladnak, Lilith arról is kérdez, hogy meddig marad még Lucius, de nagyjából ugyanazt a választ tudja adni, mint korábban.*
-Igen, maradok. *biccent, majd a többihez is hozzászól.*
-A gond itt nem a maradással van. Hidd el, akkor már inkább önként maradnék mondjuk... egy kis pihenés gyanánt. Úgyis elég zsúfolt mostanság az életem... *kicsit eltért a tárgytól, így megrázza a fejét gyorsan és folytatja.*
-De a gond az, hogy azért kell maradni, mert valami gonosz dolog zajlik az iskolai élet hátterében. Nem tudjuk még pontosan mi az, de annyi biztos, hogy veszélyes. *ekkor Lucius belegondol, hogy milyen furcsa és véletlen, hogy ezt a lányt már ennyiszer megmentette... Valóban véletlen? És az, hogy pont Lilith rajong érte ennyire, az is véletlen lenne? Közben leérnek a hegyről, a hálálkodásra pedig csak biccent Lucius, majd továbbra is a lánnyal a kezében megindul az öreg révész felé. Valamivel lassabban, mint általában, de végighaladnak az ösvényen, majd el is érik a partot. Amikor a csónakhoz érnek, a férfi biccent a révésznek, majd Lilithre pillant.*
-Be tudsz szállni, ha segítek? *bizony betenni nehezebb lenne Lilithet, így jó lenne, ha erre a kis időre lábra tudna állni. Ha a lány bólint, akkor leengedi karjait, hogy be tudjon szállni a kékszemű a csónakba, de ha nem, akkor valahogy csak beszáll vele.*
-Kérem siessen, a lány nincs a legjobban. *szól a révésznek, aki ebből rájöhet arra is, miért tartotta a karjaiban a férfi Lilithet, így talán pletykák se kapnak szárnyra, majd meg is indulnak a másik sziget felé.*
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Május 30 2010, 00:41

*Még abba is belemegy, hogy ha kell, eltitkolja ezt az egészet és soha, senki se szerez róluk tudomást, de Lucius ismét elutasítja, de azért kedvesen teszi, mint mindig.*
- Jó lenne. Legalább valaki velem akarna lenni, de ahogy hallom, neked is elsősorban a testem tetszik. *halkan sóhajt egyet, ez az, ami nagyon zavarja, pedig ezzel a férfivel tényleg kedves, nagyonis, de hát nincs mit tenni, nagyon nem akaródzik Luciusnak engedi, pedig Lilith nagyon próbálkozik nála és látszik is rajta, hogy őszínte.*
- Nem rúgnának ki, ha kiderülne se. Corivan vagyok. *pillant a férfire és mivel Lucius is angol, remélhetőleg ismeri a nevet, hogy milyen nagy befolyással is rendelkezik a leányzó családja és így a lány is.*
- Ahogy engem se. Demien a családunk barátja. Eltusolnák az ügyet és csak rossz pletykának hinné mindenki... de akkor se tudná meg senki. Úgy szeretném, hogy ha adnál egy esélyt nekem, hidd el, mindent megtennék, amit szeretnél, jobb párod lennék, mint eddig bárki volt. *néz kérlelően a másikra, mert még mindig nem akarja feladni a reményt, hogy ők ketten egyszer együtt lehetnek. Most miért olyan nagy kérés az, amit kér? *
- És... ha egy csókot kérnék, minden következmény nélkül, azt se kaphatnék? *kérdi kissé kipirulva a másikat figyelve, még mielőtt a minisztérium is szóba jöhetne. De sajnos előbb-utóbb a téma változik és a lány bólint is.*
- Értem és remélem, hogy nem lesz gond. Bár ahogy láttam, hogy mit tudsz, neked tuti nem esik bajod. *el is mosolyodik, hiszen most már még jobban tetszik neki Lucius...egyszerűen tökéletesnek tarja, bár maga se érti, hogy miért rajong érte ennyire. A csónakhoz is megérkeznek idővel, a lányka pedig a földre tekint.*
- Persze, megoldom. *mondja, majd kissé megköszörüli a torkát.*
- Köszönöm Mr. Fenris. *teszi még hozzá, így a révész se mondhat semmi rosszat...ezzel is biztosítani akarja Luciust, hogy ő képes titokban tartani bármit. Nem bújik most hozzá a másikhoz, nem akarja tényleg bajba keverni. Ahogy viszont átérnek, azért két kezét felé nyújtja, mert a kiszállás már nehézkes lenne.*
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jún. 18 2010, 00:30

*A mai napjának a nagy részét Mystralban töltötte. Valahogy nem volt igazán kedve senkihez és semmihez se. Na jó, azért a féléves vizsgán vagy mi fenén ott volt és ahogy hozzá illik, tökéletesen teljesítette a feladatokat, amiket a két magiszter tervelt ki a számukra, de most ismét lejött ide, hogy megigyon egy korsó vajsört. Valahogy néha jól esik az embernek egy kis ital, főleg ilyen melegbe. Még egy kis rövid is lecsúszott mellé, de nem ártott meg neki, se semmi, csupán csak lazult egy picit a srác, úgy érzi, hogy megérdemli. Most már a kikötő felé tart, ahol még nincs ott a révész, tehát biztosan mást furikáz vagy még a Mysterio kikötőjében pihen, de talán hamarosan észreveszi, hogy egy diák vár rá. Addig is leül az egyik sziklára és úgy várja, hogy visszatérjen az öreg. Fekete hosszú nadrágot visel ma és hozzá egy szintén fekete színű, ujjatlan pólót, lábain pedig kedvelt sportcipője van, amelynek színe nem üt el a fiú többi viseletétől. Haja kócos, nyakában pedig a szokásos démonikus medál lóg. A gyűrű a zsebében, ahogy mindig, tehát más már nem kell. A pálca meg alap, hogy az övéhez van erősítve, nem olyan elvetemült, hogy az nélkül mászkáljon bárhová is.*

Joseph Mcdilen

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Iskolai Alkalmazott
Évfolyam: Révész

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jún. 18 2010, 00:42

*Az idő eléggé komor, mondhatni sötét felhők kúsznak a Mysterio és az egész óceán fölé. Nemsokára az első villám is keresztülhasítja az égboltot, és nagyiramban elkezd esni az eső. Nem is akármilyen. Jégeső kezd záporozni, nem kivételezve a fiúval se. A tenger hangos morajlásba kezd, és erősen hullámzik, de a parton a villámlások közepette egy ismerős alak bukkan fel és tart Nath felé indul meg fejét csóválva, majd egy kissé taknyos köpést ejt el egyenesen valamelyik pocsojába*
-Pfűűű.... édes fiam ez aztán a zivatar...*mondja miközben kiveszi a szájából , a fa karimáju pipáját, majd a srácra néz. Hangját, jó pár erős mennydörgés, és villámlás szakítja félbe. A férfi egy pár percig kissé fura pillantásokat vet az iskola épülete felé, ami most fényárban úszik*
-Fura.. ezen a vidéken nem szokott ilyen esős lenni az idő... talán időtlen ideje nem volt hacsak nem akkor amikor valamelyik ük, ük nagy apám dolgozott itt...*mondja elgondolkozva*
-Nem félsz hogy megfázol kölyök? *néz rá , de róla is csurog a víz, persze ő előre gondolkozott, hosszú tengerész zubbonyt visel*
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jún. 18 2010, 00:50

*Akármilyen furcsa is, de az öreg most sokat várat magára és idő közben úgy látszik, hogy a vihar is ide ért. A srác csak felsóhajt miközben fekete szemei az eget figyelik és nemsokára már jégeső kezd el rájuk zúdulni. Nem tesz semmit, hiszen még nem nagyok azok a jégdarabok, nem fogják agyon ütni a fiút vagy mifene. Ahogy viszont várakozik, megpillantja felé közeledni az ismerős, csuklyás alakot, így meg is indul felé.*
- Jó napot! *köszön neki illedelmesen, de többre már nem futja, mivel ő is az iskolát figyeli, majd pedig az eget és az óceánt. Tényleg borzasztó ez az idő, de hát nincs mit tenni, vissza kéne jutnia a suliba.*
- Az jó rég volt. *bólint a srác egyet és kissé furcsálja, hogy a férfi ősei is itt dolgoztak, na meg azt is, hogy pont egy olyan viharhoz hasonlítja a mostanit Mr. McDilen, mint amilyen akkor volt, amikor először állt az iskola.Ahogy viszont a kérdést hallja, kissé meglepődik, hogy érdeklődnek hogyléte felől, de meg is rázza okos buksiját.*
- Nem igazán. Nem szoktam megfázni. *hát igen, még mindig forró a bőre, tehát neki nem igazán kell félni az ilyesmitől, legalábbis úgy érzi. Szóval a csónak felé indul, majd a férfire tekint.*
- Ugye azért átvisz a sulihoz az idő ellenére? *kérdez is rá rögtön a lényegre, mert nem igazán akaródzik neki kivenni egy szobát a fogadóba ma estére. Szívesebben látná mondjuk Roset maga mellett az éjszaka, nem pedig a piszokkal és pókhálókkal teli szobát.*

Joseph Mcdilen

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Iskolai Alkalmazott
Évfolyam: Révész

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jún. 18 2010, 01:20

*Csak biccent a srácnak, majd a szavakra komolyan biccent, miközben bele bele szippant a pipába nem kevés füstöt kieresztve a szájából*
-Úgy ám... van már vagy... több száz éve. De az akkori históriákhoz képest a mostani körülmények már mondhatni olyanok mintha a mosogatólét, vízzel higították volna*mondja el a véleményét a maga kis faramuci módján , és mintha magába még dörmögne is hozzá pár sort*
-Mondjuk... akkoriban egészen máshogy nézett ki minden... A tornyokból is csak kettő volt, valamint a kikötői rész hosszabb volt úgy jó 100 méterrel... Legalábbis ha jól emlékszem néhai ősöm emlékeire*mondja elgondolkozva,úgy tűnik egész sok mindent tud az öreg révész, főleg a régi időkről*
-Az jó.. nem is jó a tüdő gyulladás, bár pálinka kúrával mindent meg lehet gyógyítani*mondja miközben újabbat köp maga mellé, bár ez nem igen látszik mert az eső még mindig szakad, de láthatólag a férfit nem érdekli. A srác kérdésére viszont kissé védekezően rázza meg a fejét*
-Nincs az az isten fiatal úr, a végén még zátonyra futunk, vagy felborul a csónak, aztán süthetjük az egészet... *lehet hogy ezzel rosszat mondott a fiúnak de hát nincs mit tenni.*
-Viszont...*teszi hozzá*-Ha akarja addig bemehetünk a Házamba, ameddig elül a vihar, aztán utána átviszem*mond egy ötletet, bár Nath hogy elfogadja e már más kérdés*

//fagy//
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Júl. 01 2010, 13:46

*Még mindig új diáknak számít az iskolában, de kezdi úgy érezni, hogy most már egyre jobban beilleszkedik a társasághoz. Nincsenek itt olyan negatív emberek, mint ahogy azt gondolta akkor, amikor megérkezett az iskolába. Szóval most már kezdi egész jól érezni magát, bár azért az otthoni barátai még mindig hiányoznak. Most amúgy éppen Mr. Mcdilen csónakjában ücsörög és az öreg révész már nagyban evez is át Seol szigetére, ahova meg is érkeznek, így a kikötőben Marcus egy "viszlát" mellett már ki is szál a ladikból és körbe is tekint. Ma egyébként egy fekete térdig érő nadrág van rajta, fekete sportcipővel és világosszürke, ujjatlan felsővel. Nincs túl sok izom a fiún, de még se nevezhető véznának. Ezen kívül magas és hajtincsei a vállát csapdossák. Ami furcsa lehet benne, az viszont az, hogy a barna tincsek között megbújnak kék színű, melírozott tincsei is, amelyek igen csak beleillenek a fiú küllemébe, na meg akinek nem tetszik, az így járt.*
Antionette La Sallio
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás : 2010. Mar. 27.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Júl. 01 2010, 13:59

*Apró szökkenésekkel érkezik meg a csónakhoz, hogy átúsztassa formás kis popóját a kikötőbe. Pár perccel később ki is pattan egy köszönömszépennel kísérve, és elindul....na ha nem akadna be a lába a földbe és nem esne orra. Gyorsan törökülésbe vágja magát, és elkezd nevetni. Mivel ugye a levegő sem örökre marad az ember tüdejében, abbahagyja a nevetést, és feláll hogy leporolja farmerét, és megigazítja világoskék pólóját. Körbekémlel, van-e tanúja előbbi kis esésének és megpillant egy emberkét. Gyorsan odaszalad, és megállva mellette elé hajol.*
-Sziiiaaaaa. Ugye nem baj ha veled tartok?
*Baj, nem baj, ő megy és kész. Jó persze, ha közlik vele, hogy nem szívesen látott személy, elmegy, keres magának mást, akire rácsimpaszkodhat, de egyébként marad. Előbányász a zsebéből egy szelet csokit, kibontja és Marcus felé tartja.*
-Kéérsz? Amúgy Ann vagyok. És te?
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Júl. 01 2010, 14:08

*Ahogy megérkezik a kikötőbe, szépen nézelődni is kezd, hiszen eddig ahányszor elhaladt itt, csak megindult a főutca felé és nem figyelte meg, hogy mi minden található itt. Egészen addig mozgolódik itt, amíg a révész ismét meg nem érkezik, egy vörös hajú leányzóval. A barna szemek meg is lesik a formás leányzót, majd amikor az hírtelen elvágódik a földön, ajka megrándul és már majdnem elneveti magát, hogy hogy lehet valaki ennyire ügyetlen, amikor végül odasétál hozzá, majd kezét felé nyújtja, hogy ha Ann szeretné, akkor akár fel is segítheti.*
- Öhm, megvagy? *kérdi most már vigyorogva, hiszen tovább nem sikerült elrejtenie jó kedvét a lány elől, na de ekkor már meg is hallja, hogy vele akarnak tartani. És hogy hova? Hát arról Marcusnak fogalma sincs, így jöhet a tarkó vakarás, majd végül a heves bólogatás.*
- Persze, hogy jöhetsz, de nincs kimondott úti célom ám. *mondja picit elgondolkodva, majd a csokira pillant és már nem is habozik tovább, szépen tör is magának egy kicsit.*
- Igen, köszi. *még nem harap bele, mivel a lány bemutatkozik, így kissé biccent is felé.*
- Marcus vagyok az Inflatus házból. *teszi még hozzá házát is, majd végül jóízűen beleharap az édességbe.*
- Hmm, nem rossz, nagyon finom. *mondja vigyorogva, majd hirtelen ötlettől vezérelve elkapja a leányzó vékonyka csuklóját és húzni kezdi a főutca felé.*
- Te jártál már itt? Tudod, én még elég új vagyok, de szívesen megismerném a helyet. Szóval ha gondolod, mutasd be nekem Mystralt. *áll meg hírtelen, a másikra pillantva, de valahogy nem szándékozik még elengedni Ann csuklóját.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   

Mystral kikötője - A rév
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kereskedelmi kikötő
» Kiképzőterepek
» Kikötőváros
» Kiképző terep
» Kiképzőterep