Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Mystral kikötője - A rév

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
SzerzőÜzenet
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Nov. 30 2012, 20:14

//NRT: Slash – Elton 2012-11-29//

*A minap mélyen a zsebembe nyúltam, és aggódva vettem észre, hogy kezdek leégni. Azóta gondolkodok, hogyan jussak pénzhez, az igaz, hogy itt megvan az ellátás, de szükségem van emellett Marlborora és whiskyre. Ha jól emlékszem, van a suli falain belül egy teleportkapu, de előtte körbe kell szimatolnom Mystralban, hátha letudok zavarni egy Los Angeles-Mystral drogbizniszt. De ehhez szükségem van egy társra is, de egyelőre fogalmam sincs, hogy ki lenne alkalmas erre a feladatra, olyan kellene, akiben megbízhatok. Erről azonban ráérek később gondolkodni, most információt kell szereznem, ezért a hideggel dacolva szakadt farmert és bőrdzsekit magamra véve elindulok Mystralba. Reményeim szerint találok pár embert, akinek szüksége van erre-arra, és abban is reménykedek, hogy nem fognak lekapcsolni. Általában képes vagyok felismerni, hogy kit kell kérdezgetni, de előtte megfigyelek néhány embert, akik furán viselkednek. Az iskola kikötőjén végigsétálva rágyújtok, remélem nem fogja bánni a révész, akit szerencsére helyben találok. Átcsónakázunk a szigetre, és amikor kiszállok, egy ismerős hang csapja meg a fülem, de hirtelen nem tudom eldönteni, hogy honnan jön, és ki lehet az. Körbenézek, és látok egy alakot, aki leül a rév szélére.*
~Dixon! Talán megoldva a fél probléma...~*Felismerem a srácot, akivel múltkor a padlástéren vizipipáztam. Ő talán ismeri a helyzetet Mystralban, és kitudja, lehet van kedve betársulni.*
-Dixon, csáoo!* Lépek oda mellé, és már nyújtom is a kezem, remélem nem szívbajos, mert elég hirtelen jelenek me
g.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 21
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Ház: Exortus
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Szomb. Dec. 01 2012, 18:12

*Ismét egy éjszaka, ismételten kell mára valami elfoglaltság. Általában nővel, alkohollal és droggal szoktam elkölteni az időt, de ma este kicsit elkap a merengős hangulat, így ahelyett, hogy egyből törzshelyemre baktatnék leülök a mólón. Rajtam kívül is szoktak este mászkálni, de egyáltalán nem zavar ha valaki erre jár és megbámul. Én szépen elvagyok a magam kis gondolataiban.
Nemsokára itt a december, ami számomra elég nyomasztó. Nemszeretem a telet, olyankor hideg van, minden kihal és sok mindent el kell pakolni. Nekem a motoromat, a halászoknak a hálókat, a lányoknak pedig a miniruhákat. Miniruhák nélkül az élet, pedig unalmas. A tél, viszont nem csak az elmúlásról hanem valaminek a jöveteléről is szól. Jelen helyzetben a suli végét és egyben az új év kezdetét, no meg az egyetemét, ami mostanában oly felkapott lett. Az egyetlen, amit szeretek ebben a hónapban az a karácsony. Ez ügyben tárgyalnom kell Yvonne-nal meg neki is ki kell találnom valami ajándékot, ám ezen nagy gondolataim közepette valaki megszólít.*
- Csá! Ezek szerint, akkor te is túlélted a padlásteres akciónkat. Kész szerencse. *Igazából nincsen túl sok kedvem beszélgetni vele, de ha már erre járt akkor nem fogom elzavarni. Meg amúgy is, mindig nyitni kell az új lehetőségek felé.*
- Mi járatban? Csak nem kicsapongsz? Felfedezted már a várost? *Kezdem el piszkálgatni a mólü fáját, majd a kitört szilánkokat a vízbe dobálni.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Dec. 07 2012, 01:06

*Eddig többé kevésbé vígan telnek itt a napok, de a pénzem fogytán van, ezért muszáj lesz üzletelni valamit. A gitáros cuccaimból nem szeretnék eladni inkább semmit, kitalálok valami mást, egy kevésbé legális dolgot. Egy kis kábszerüzlet mindig belefér ha van rá igény, nehézségek nélkül szerezhetek pénzt úgy két hónapra. Emellett van egy elintézetlen ügyem itt, erre is keresek megoldást Los Angelesben, csak azért, hogy megrázó legyen a bosszú. Viszont nem ez az elsődleges, hanem a célom most Mystral, hogy esetleges vevők után kutakodjak, elvégre éjszaka van és az ördög sosem alszik, este meg pláne. Az iskolát elhagyva rá is gyújtok, majd a mystrali kikötőbe érve egy ismerőst fedezek fel a stégen ülve. Dixon az, akivel túl vagyunk egy padlástéri szétcsúszáson, és eszembe jut, hogy lehetne a társam. Na majd meglátjuk, de ahogy hallom most nincs jó kedve, az óceánhoz szól, én pedig hozzá.*
-Hehh, naná. Nem az a szerencse, hogy a cuccot túléltem, tudod az rutin. Annál nagyobb szerencse, hogy a lefelé vezető utat is túléltem.*Kacagok fel, mert tényleg nem egyszerű dolog korán reggel még a cucctól kómázva lebicegni az ingatag lépcsőkön, gyenge fényviszonyok közepette.*
-Hát, nevezhetjük kicsapongásnak is. A várost nagyjából felfedeztem, most inkább az embereket akarom felfedezni benne. És te miért lógatod itt az orrod?* Látszik, hogy valami nincs rendjén vele, én pedig leülök tőle fél méterre, hátra könyökölve. Gondolom hozzám hasonlóan ő sem csipázza a tele
t.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 24
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Dec. 09 2012, 11:08

//NRT - Cat és Rose - 2012.11.18. --> az előzmény a Nyugati főtoronyban olvasható, a Sejtelmes folyosón!//

* Egész nap erre vártam már, hogy végre beszélgethessek kicsit nyugiban Cattel. Jóban vagyunk, történt már egy s más, ami megedzette a barátságunkat, és szerintem ennyi kikapcsolódás bőven ránk férhet, hogy kis időt együtt töltsünk. Örömmel tölt el tehát, hogy jön az üzenet, miszerint indulnom kellene, s a készülődés részemről úgy tűnik, hosszabb, mint kellett volna, amiért, mihelyst kiérek a klubhelyiségből, egy kiadós ölelést követően még bocsánatot is kérek a vöröstől, de szerencsémre még mindig olyan türelmes, és nyugis, mint volt. *
- Az biztos. És lesz is mit megbeszélni. * vonom fel szemöldökeimet, hiszen szeretném kikérni egy bizonyos dologban a véleményét, de egyelőre nem akarok a gondokkal foglalkozni, csak jól szeretném érezni magam. S hogy ezt nyomatékosítsam, máris afelől érdeklődöm, mit tervezett, s a buli hallatán a kis szórólapot, melyet meglenget orrom előtt, el is veszem kezéből, már ha hagyva lesz, hogy magam is megkukkolhassam azt a híres papírost. *
- Na, ez így egyben teljesen jól hangzik, szóval felőlem mehetünk is.. bár az ivást vegyük vissza, nem akarom kiütni magam. * szusszanok egy aprót, egy halvány mosoly kíséretében, hisz bár nem vagyok egy nagy ivó, olykor nekem is jól esik, de most, hogy inkább a tanulás a fontos, nem engedhetek meg magamnak egy másnapot. Na persze mindig az ilyen kezdetből vannak a legjobb bulik, a spontán dolgokból, én pedig nem is leszek semmi jónak elrontója, így hát indulásra is ösztönzöm a leányzót, zsebre téve a szórólapot figyelem, ahogyan öltözködik, s már mehetünk is. De megelőz abban, érdeklődjön felőlem, mire én csak egy halk nyelést produkálok, eddig még nincs is semmi gond. *
- Nagyjából minden rendben, szépen haladok az egyetem felé. De gondolom ezzel te sem vagy máshogy, szóval ajánlom, hogy a jövő évet is együtt kezdjük. * hagyom ki szándékosan a reakcióból Nath említését, ahogy ismerem barátnőmet, úgyis megérdeklődi konkrétabban is, amire kíváncsi, és hát nem is várat sokáig magára a dolog, miközben természetesen haladunk azért lefelé, a révész irányába. *
- Kedves, amit mondasz, de most.. nem tudom. Most valahogy nincs rendben semmi. * sóhajtok egy halkat, de ez még nem magyarázat, szóval valami konkrétabbat is össze kéne hoznom. * - Én komolyan, annyira próbálkozom, Cat. Igyekszem a legjobb társ lenni a számára, annyi mindent lenyelek neki mindig, megbízhat bennem, de mégsem érzem ezt. Sok mindent nem mond el, titkolózik.. aztán egyszer csak megfeledkezik magáról, és kibukik belőle, de láthatóan nem szándékosan. Mi baj van velem? Lehet, hogy nem is szeret, csak megszokásból van velem? Nem tudom. * rázom is meg buksimat szomorkásan, bár ez képtelenség, hiszen tudom, mik az érzései irányomba, de úgy igazából már az sem tudok lenni. Ha vége lesz, hát vége lesz. *
- Nem is vitatkoztunk, meg össze sem vesztünk, kivételesen. Csak elmondtam neki a véleményem, aztán leléptem tőle. Ez egy hete volt, és az óta nem beszéltünk. * fejezem is be mondókám már akkor, mikor a kikötőnél járunk, de a révész sehol, így csuklójára fogva önkényesen hunyom le szemeimet, s koncentrálok a Mystralban lévő kikötőre, ahová pár percnyi koncentrálás után, hoppanálva érkezünk meg. *
- Szóval ennyi, de nem akarok sokat beszélni róla.. bár az érdekelne, te mit tennél a helyemben. Aztán meg te mesélj, valami pozitívat, és ne is foglalkozzunk ezzel, csak érezzük jól magunkat! * kérem mosolyogva, őszinték szavaim, ismerhet ennyire. Nem fogom egész este magamat sajnálni, van most fontosabb dolgom is, ez pedig talán majd megoldódik idővel, mint mindig. *
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Hétf. Dec. 10 2012, 22:15

*Búsan nosztalgiázom a tengerparton. Nincs ínyemre az ittlét, ráadásul már hideg is van. Hülye vagyok, hogy hagytam magam rábeszélni az ellenkezőjére. Kellett nekem kidugni az orrom olaszból. Istenem… sose gondoltam volna, hogy ekkora honvággyal fogok küzdeni. Máskor a hajóutak alatt a pár heti távollét meg sem kottyan most meg… kivagyok már napok alatt, mondjuk tény, hogy a fedélzeten legalább voltak haverjaim, de itt.. még Yvonne-t se találom. Neki nagyon bejön ez a varázslósdi, szereti csinálni, de köszönöm megvagyok nélküle.
Merengős, világfájdalommal átitatott elképzelésemet egy ismerős hang párosul, amihez miután kellően fókuszáltam megtalálom az arcot is, ha már erre jött nem zavarom el, bár elbírtam volna viselni, ha egyedül maradok.*
- Áh, tapasztalat. Megszólalt az, aki már mindent átélt. A nagy Buddha, taníts mester! *Kezdem el ugratni. Egyáltalán nem veszem komolyan a gyereket, nem is kell, egy komolytalan bolyongó gondola vagyunk mind a ketten.*
- Az embereket akarod felfedezni benne vagy az emberekben akarsz felfedezni? *Emelem fel sokatmondóan a szemöldökömet, bár lehet pontosítani kellett volna, hogy a nőket. A buzikat képtelen vagyok elviselni, kerüljenek el jó messzire és akkor nem lesz balhé.*
- Csak merengek, semmi extra. *Nyújtózkodom, nem áll szándékomban többet mesélni, viszont jól esik, hogy sikerül kiropogtatni hátam. Menet közben kicsit jobban megfigyelem Slahst és gyanúsnak tűnik nekem.*
- Mintha most több csörgőd lenne… *Célzok itt a dobozok nyelére vagy mire, érdekes hobbi, de ha őt nem idegesíti, hogy valami húzza az oldalát, akkor engem nem érdekel.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Szer. Dec. 12 2012, 16:32

*Most, hogy kint vagyok a biztonságot jelentő parton, végre nem érzem annyira a víz hidegét is. Megigazítom magamon a bőrdzsekim, és véletlenül összefutok egy ismerőssel is aki nem más, mint Dixon.*
-Hehehe, mindent azért nem, de jó pár dolgon keresztül mentem. De miért van olyan érzésem, hogy nálad is hosszú lenne a lista?*Szerintem ő is legalább akkora bajkeverő mint én, úgyhogy lassan teszek is utalásokat a tervemre, amibe talán őt is bevonhatom.*
-Hogy is fogalmazzak..Az emberek fizetési hajlandóságát néhány érdekes dolog iránt. *Kíváncsi vagyok, megérti-e, hogy mire célzok. Ha igen, akkor talán rá is térek a lényegre és kifaggatom őt is, elvégre csak jobban ismeri itt az embereket, mint jómagam.*
-Szóval semmi extra, érdekes. De ha jól gondolom, szeretnéd egy kis extrával színesíteni a hideg napokat. *Fürkészem az arcát és a tekintetét, hogy mit reagál, közben előre dőlve lehúzom a cipzárt a dzsekimen és kiveszem a cigimet, és az öngyújtót. Fel is tűnik neki néhány dolog.*
-Mindig ennyi van, de lehet, hogy a múltkor nem láttad, mert mindketten be voltunk lassulva. *Emlékezek vissza arra a múltkori jó cuccra, ami a szétcsúszásig vezetett. *
-Egyébként ha már nincs nálam a gitár, akkor kell valami, ami adja a ritmust..*Magyarázom tovább, majd rágyújtok és őt is megkínálom.*
-Egy szálat? Nem gyenge..*Nem szeretem a gyenge cigit, és a gyenge piákat se. Ha már csinálok valamit, akkor az legyen hatásos. Ha eldöntötte, hogy elszív egyet vagy sem, elrakom a belső zsebbe és gyorsan fel is húzom a cipzárt, mert megfagyo
k.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Dec. 13 2012, 21:58

*Jobb itt kint ülni, mint a suli falain belül. Kellemesebb időtöltésnek vélem, mint a benti punnyadást, bár nagyon zavar, hogy ennyire farkasordító hideg van. Sosem bírtam igazán jól és attól, mert ide költöztem ez nem változott meg. Igazából attól, hogy ide jöttem egyedül a közérzetem változott meg. Továbbra sem rajongok a varázsvilágért, Yvonne-t még mindig ugyanúgy szeretem és parázok, hogy baja esik, csak rohadt nagy honvágyam lett, de ahogy ezt mondani szokták: egyéni szoc probléma.
Előbbi leírásokból és gondolataim eredetéből könnyen ki lehet találni, hogy ma nem vagyok egy társasági ember, sőt ami azt illeti az antiszoc magatartás van rajtam, de szegény embert még az ágis húzza… a kikötőben rám bukkan Slash. Ő legalább azok közé az emberek közé tartozik, akit szívesen látok, csak máskor.*
- Ebben biztos vagyok, de tuti lepipálnál engem. *Jegyzem meg, majd macsósan megforgatom a szemem, amihez sokat sejtető mosoly is társul.*
- Mondjuk attól függ miben. *Vigyorgok rá, majd V betűt formázva ujjaimból a szám elé teszem a kezem és sokat mondóan mozgatni kezdem a nyelvem. Minden bizonnyal hamar lefogja vágni, hogy mire is akarok kilyukadni.
Azonban ma nem csak én fogalmazok sejtelmesen. Érezhetően Slash akar tőlem valamit, amit először meg kell fejtenem.*
~Kurvákat biztos nem akar futtatni, úgyhogy drog… én meg a drogbiznisz, kizárt, nem terjesztek drogot, Y ki is nyírna.~ *Homlokom még mindig látszanak a ráncok, amik először elméjülnak, majd szépen fokozatosan elmúlnak, végül pedig Slash egy igen komoly arccal találhatja szemben magát.*
- Drogot akarsz terjeszteni? *Egyenlőre nem mondom ki elhatározásomat, hisz lehet, hogy ismételten félreértettem, más országból származunk és már többször is bizonyításra került, hogy más szlengben és argoban beszélünk.*
- Mostanában nem, jön a karácsony és az fontos a családomnak, tiszteletben tartom a szokásokat. *Vonom meg vállamat, igazából a család sosem szólt bele hogyan élem az életemet, ugyan nem helyeselték, de sose tiltottak semmit. Ez az egész ünnepes históriát én találtam ki magamnak, egyfajta paktum. Ők nem szólnak bele én meg néha nemet mondok a késztetésnek.*
- Áh értem. Kösz, de most nem. *Utasítom vissza közben a cigit. Ugyan erről nem mondtam le, most egyszerűen csak nem kérem. A gitár mániájához pedig nem tudok hozzászólni, engem nem vonzott sose a zene, mármint elhallgatom, de hogy én is játsszak. Az éneklés meg egyenesen kizárt. Az egyedüli amikor dalra fakadok, ha részeg vagyok vagy, ha hugikámat akarom idegesíteni.*
- Miért akarsz droggal kereskedni? *Teszem fel a nagy kérdést, ha nem csalt az elképzelésem.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Dec. 14 2012, 20:39

*A révnél összefutok Dixon haverommal, akit a múltkori padlástéri szétcsúszás óta nem láttam. Lógatja az orrát, lényegében meg tudom érteni, mert a tél engem is lehangol, de én nem hagyom magam és megpróbálom elfoglaltságot találni, legyen az legális vagy esetleg törvénybe ütköző. Köszönök neki aztán lehuppanok mellé, és pár szó esik a padlásos vizipipázásról is.*
-Kitudja..*Vonom meg a vállam, majd röhögni kezdek azon amit művel.* -Ez jó!*De nem akadok tovább fent ezen a témán, mert nem ezért jöttem Mystralba. Valójában nem is azért, hogy Dixonnal üssem el az időt, de amikor felmerült a társ gondolata, ő jutott először eszembe. Látom, hogy beindul a fantáziája, és a komoly arckifejezése engem inkább megnyugtat, mert nem kell tovább ecsetelnem a témát.*
-Úgy is mondhatjuk, de ne gondolj nagy méretű kereskedelemre. 1-2 hét alatt összeszednénk 1000-1500 dolcsit L.A.-Mystral vonalon.*Remélem sikerül meggyőznöm. Ilyen ügylethez nem szeretem a női társaságot, itt meg Dixonon kívül nem ismerek más srácot. Pontosabban igen, Zaine, de rá egy kis bosszú vár, nem pedig jövedelmező biznisz.*
-Szép dolog a karácsony, de engem nem foglalkoztat. Főleg azért, amit manapság művelnek a karácsonyból.*Ha rákérdez akkor kifejtem bővebben is, de önszántamból nem fogok most hosszas levezetéseket tartani. Közben rágyújtok, és megkínálom őt is, de nem kér. Ha nem hát nem, pedig ez sem rossz dohány..*
-Azért, mert le vagyok égve, és másképp nem tudok pénzhez jutni. Amúgy meg gondolj bele.. Kiruccannánk Los Angelesbe, mekkora király lenne..*Próbálom meghozni a kedvét, de igencsak fázok, a hideg miatt nem csak a számból távozó füst látszik, hanem a pára is.*
-Amúgy itt van a környéken a törzshelyed, jól mondom? Kéne inni valamit, mert kezdek ledermedni. Egyébként mondtam már, hogy Angelesben most nyár van? *Remélem ez a tény ösztönözni fogja valamennyire, mert nem szeretném egyedül lezavarni az egészet. Ő jobban ismeri Mystralt, talán tudna vevőket szerezni részesedés ellenébe
n.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Dec. 14 2012, 22:35

**Miközben gondolataimban merengek összeakadok egy ismerőssel, akivel kellemes kalandunk volt a padlástéren. Első pillantásra Slashről mindig ez fog eszembe jutni, vagy legalább egy darabig biztosan. Ezután elkezdünk taglalni a listák hosszát, majd pillanatnyi malackodás után jobb kedvre derítem Slasht. Ő viszont nem akar tovább hülyülni helyette komoly vizekre tereli a témát. Ugyan üzenetét alaposan burokba csomagolta, hogy rossz reakció esetén kitudja menteni magát a bajból. Egyfajta üzletet kínál fel, aminek alapja a drog, de nem kell kút főből kitalálnom az egészet hamarosan kifejti ötletét.*
- És meddig lenne elég neked az a pénz? Azt az 1-2 hetet újra és újra meg kéne ismételni. *Hallhatja hangomban, hogy egyáltalán nincs helyeslés benne. Az egy dolog, hogy vásárolom a drogot, de teljesen más dolog terjeszteni.*
- Hogyan akarod ezt csinálni? Mi lenne az én szerepem ebben az egészben? Egyáltalán miért pont én? *Teszem fel sorban a kérdéseket. Értem én, hogy sok marhaságra rá vehető vagyok, de azért ez még számomra is sok. Nincsen tiszta előéletem, nem játszom az ártatlant, de a drogterjesztő szerepe sosem illet rám igazán.
Menet közben, azonban cigivel is megleszek kínálva mivel azonban közel a karácsony így erre a pár hétre leteszek káros szenvedélyeimről, ami néha pozitívan érint, de vannak helyzetek, amikor igen kellemetlen a szitu.*
- Jha, én sem értékelem, hogy üzletet csináltak ebből az ünnepből is, de szerencsére nálunk vagy is a Ricci család biztosan hagyományosan ünnepli a karácsonyt. Ráadásul jó sokan is vagyunk, így bőven van kivel mit megünnepelni. *Hát igen, hatan vagyunk testvérek és van még két Ősöm, meg a házi állatok. Meg ilyenkor a halaimat is meglepem valami újdonsággal, akváriummal, új növényzettel, dekorációval ilyesmi. Elismerem, hogy egy-egy ilyen ünnep alkalmából nem is összeg folyik el a családi kasszából, de a kisebbek még kézzel alkotnak illetve a lányok szoktak még kreatívkodni.*
- Tudod nem mindenkinek a világ közepe LA. *Jegyzem meg flegmán, de tény, hogy én is szívesen kiruccannék főleg egy olyan emberrel, aki tudja merre érdemes menni és úgy tűnik Slash ilyen. Ugyan általa nem a legjobb és elitebb helyeken fordulnék meg, de nem is vágyom rá.*
- Nyár? Ez már tetszik! Miért nem ezzel kezdted? *Pillantok rá elégedetten, majd magam alá kapva lábamat felpattanok a mólóról és leporolom gatyámat.*
- Am, jól emlékszel tényleg erre van, de mivel már kifejtetted, hogy csóró vagy meghívlak. *Villantom rá felsőbbrendű vigyoromat, majd lefagyott ujjaimat a zsebembe süllyesztem, és kicsit feljebb húzom fekete bőrkabátom cipzárját.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Dec. 16 2012, 00:29

*A révnél Dixonnal futok össze, és pár szót váltva rá is térnék a lényegre, de először csak körülírva, vagy levágja, vagy nem. Valami dereng neki, de csak ki kell fejtenem. Figyelve az arcát, kissé meglepődik, de ezzel semmi gond nincs. Engem az érdekel, hogy belemenjen.*
-Hehh, attól függ, mennyi itt a whisky és a Marlboro. *Nevetem el magam egy kicsit, aztán komolyra fordítom a szót ismét.* -Amúgy jó ideig elég lenne...*Igazából ha nem jönne be neki, egyedül is tudnám folytatni, de a kezdéshez kellene egy társ mindenképp. Nem kihasználni akarom, de ha mégsem jönne be neki, akkor nem erőltethetem rá a maradást, elvégre nem veszélytelen üzletről lenne szó.*
-Gondolom vágod, hogy van az a teleport. Én még sosem láttam, de hallottam róla. Elugrunk Los Angelesbe, megkeresünk pár régi arcot, és elhozzuk a cuccot. Neked pedig vannak kapcsolataid Mystralban, gondolom én. Amúgy azért pont te, mert ide nem hozhatok akárkit Amerikából, és jelenleg te vagy az egyetlen arc itt, aki eszembe jut, mert valamiért úgy érzem megbízható vagy. *Fejtem ki a tervet, és igazából türelmetlen is vagyok egy picit, mert mihamarabb bele szeretnék csapni a lecsóba.*
-De ha túl veszélyesnek találod, akkor elég, ha vevőket találsz nekem, akkor eladom én. A nyereség pedig.. ötven-ötven. Ha lesz vevő, akkor 1-2 hét alatt tényleg meg van az említett 1000-1500 dollár, persze fejenként. *Ez azért szép pénz, nekem normál esetben elég lenne itt 2-3 hónapra is, de mivel tél van, ezért nem ártana pár melegebb gönc, de akkor is megélnék belőle egy darabig. Belegondolva, jön a szilveszter, és hozhatnék pár tüzijátékot is Amerikából, bár lehet hogy az itteni varázslók kisujjból kirázzák az égi szikrákat.*
-Egyet értek. És látod, ez az amiért irigyellek valamilyen szinten, a nagy család. *Nem csak az apám tűnt el, de azóta az egyébként is szűk rokonságot se láttam, és nem tudom eldönteni, hogy hiányoznak-e vagy sem. Kölyökként kevés dologra emlékszik az ember..*
-Mindenki ezt mondja, az elején. De aztán megjön a kedvük. *Játssza a komoly srácot, de az előző kérdéseiből megítélve talán van kedve hozzá. Ha egyáltalán nem lenne, akkor már el lennék utasítva. Azért tovább csábítgatom a nyárral, és mivel hideg is van, meg a révet is kezdem unni, ezért feldobom ötletként, hogy üljünk be a törzshelyére. *
-Tudod, kellett a drámai felvezetés.*Nevetem el magam, azt hiszem, nyert ügyem kezd lenni.. Jobban mondva, mostanra nyert ügyünk. Én is feltápászkodok, de elég nehéz, mert kissé le vagyok fagyva.*
-Rendben, kösz. *Nem szeretem meghívatni magam.. bár ez nem meghívatás, de akkor is. Azért annyi zsé még van nálam. Na majd a második kört én állom.* -Aztán ha felmelegedtünk, elmehetnénk körbenézni Mystralban. Mit szólsz? *Már most el akarom kezdeni az üzletet, karácsonyra pedig szeretném letudni. Az ünnepek alatt nem kell a balhé, sőt, olyankor még a gitáron is karácsonyi számokat játszok. Azért annyira nekem is megvan a karácsonyi hangula
t.*
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris

Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Hétf. Dec. 17 2012, 18:40

//NRT - Cat és Rose - 2012.11.18.//

*Egy kis időt ugyan várakoznia kell a vörösnek, hogy barátnője megérkezzen, de azért csak feltűnik a folyosón az Inflatusos leányzó is. Jó ideje nem beszélgettek már úgy igazán, így ez a 10 perc már nem jelentett problémát. Miután megölelgetik egymást, Rose biztosítja a másikat afelől, hogy nem fognak egyhamar kifogyni a témából, mire Cat csak mosolyogva bólogat. Viszont ha már annyi lehetőségük van, akkor nem csak a folyosón fognak társalogni, főleg, hogy Catnek tudomására jutott, hogy buli lesz a klubban. A szórólapot meg is mutatja barátnőjének, aki úgy tűnik, szívesen benne van a felvázolt programnak, bár némi kikötéssel. Szavaira kis mosoly mellett csak felvonja egyik szemöldökét a lány.*
-Úgy ismersz engem, mint egy nagy piást? Csak egy kis bulizás a cél, nem az ivászat. *biccent helyeslően, hogy ő sem szándékozik más segítségével visszatérni a kastélyba, tehát ettől nem kell tartania a másiknak. Mivel a program, s ezzel együtt a cél is megvan, a kis vörös gyorsan magára is kapja kabátját, majd már neki is indulnak az útnak. Út közben viszont Cat máris megkezdi a beszélgetést, hisz miért lennének csöndben addig is, amíg elérik a klubot? Az első kérdés teljesen természetes, már magától értődő így hosszú idő után. A válasz is hasonlóan egyértelmű, hisz Rose okos lány, eddig sem bukdácsolt, így nem is számít másra Cat, mint amit hall. A feltételezésre viszont felnevet.*
-Hidd el, még utolsó lehetőségnek se szerepel a terveim között a bukás. El se tudnám viselni. Szerencsére nem is áll fenn a veszélye, bár mindennel még én sem végeztem, de rajta vagyok az ügyön. *adja meg továbbra is mosolyogva a választ a másik lánynak, ezzel megnyugtatva, hogy bizony az egyetemet is együtt fogják kezdeni. Apropó egyetem.*
-Tényleg! Te már választottál magadnak szakot? Lehet, hogy nem is fogunk egy órán se találkozni? *pillant még a másik szemeibe, hisz ebbe csak most gondolt bele így hirtelen. Azért Nath sem marad ki a beszélgetésből, még ha első körben át is ugrotta őt Rose. Amit viszont róla mond a lány, azzal sikerül meglepni a vöröst.*
-Miért, mi a baj? *kérdi kissé aggodalmas arccal, majd csak hallgatja tovább a lány szavait, majd a végén csak megrázza a fejem.*
-Azt nem hinném. Biztos vagyok benne, hogy szeret téged, más opció nincs. *bíztatja kicsit a másikat kedvesen mosolyogva, ő viszont tovább mesél, de úgy tűnik, tényleg nem valami rózsás most a helyzet kettejüknél. Mielőtt azonban még Cat reagálhatna, Rose megfogja a csuklóját, majd az idő közben elért kikötőből elhoppanál a másik szigetre. Erre nem számított a Cruorisos lány, így csak nagyokat pislog, mikor barátnője tovább beszél.*
-Azért szólhatnál, mielőtt csak így hoppanálunk. Azt sem tudtam hirtelen mi van. *jegyzi meg úgy mellékesen, majd végül sóhajt egyet, s visszazökken az alap témához.*
-Fogalmam sincs, mi lehet vele. Tudod, bár jóban vagyunk, de én nem ismerem annyira őt. És ahogy tőled hallom, néha még te sem igazodsz ki rajta, szóval... túl érdemleges választ nem fogok tudni adni. *húzza el kicsit a száját, majd ismét vesz egy mély levegőt, és folytatja.*
-Bár az nem hangzik túl jól, hogy egy hete nem beszéltetek, de szerintem szeret téged. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek... A bizalmatlanságát viszont tényleg nem értem. Tuti, hogy én se tudnám csak úgy elviselni. *csóválja meg picit a fejét, majd egy halvány mosoly mellett megsimogatja Rose karját.*
-De te tuti meg fogod oldani, ahogy eddig is. Ismerlek már ennyire. *mosolya kicsit ki is szélesedik, majd lassan tovább indul a klub felé, remélhetőleg Rose-al az oldalán. Mivel azonban barátnője nem akar csak a kapcsolatáról beszélni, így hát témát is vált. Olyan túl nagy pozitív élmény nem jut eszébe, de egy kis meglepetés igen.*
-Amúgy te milyen nyakláncot kaptál Ambrustól? Az enyém ilyen... *mondja, majd feljebb húzza a kabát ujját, hogy kivillanjon csuklója, rajta a fehér gyöngysormedál.*
-Nem igazán passzol hozzám mint nyaklánc, olyan nagymamás, de így végülis egész jó. De nagyon meglepett ezzel... Semmi ilyesmire nem számítottam. *közben visszahúzza a kabát ujját, majd kezét a zsebébe mélyeszti. Na igen, Ambrusnak sikerült nagyon meglepnie, ami talán annak is köszönhető, hogy nem is annyira vele foglalkozott azon az estén, csak mentette az életét, de a fejében egy másik srác járt.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Dec. 23 2012, 15:42

*Eleinte nem örültem Slahs érkezésének, de ezen sikerült változtatnia most, viszont, hogy üzletelni akar, szintén nem bánnám ha eltűnne. Tisztában vagyok bele, hogy sok hülyeségre rávehető vagyok, nem vagyok egy szent lélek, priuszom is van, de egy drogkereskedelem, azért az már komoly.
Nem megyek bele egyből, igazából sehogy sem akarok belekeveredni, de tény, hogy Slash segítségére lehetnék. Meg ahogy hallom nem is akar annyira belemerülni, talán még segítek is neki.*
- Cseppet sem vagyok megbízható, úgyhogy ne raggattasd el magad. *Ezt a szót rám használni? Teljes ostobaság, bár most már legalább értem miért rám gondolt. Igazából ezt az egész üzletesdit a hátam közepére sem kívánom, nem akarok ilyennel foglalkozni, de ha már Slash a segítségemet kérte, akkor nem utasítom vissza.*
- Segítek neked, ha csak minimális közöm lesz a droghoz. Nem fogok tőled vásárolni, sem terjeszteni. Megmutatok pár arcot, akit felkereshetsz és ennyi. Max eljutatom az árut A-ból B-be, de nem üzletelek. Semmi pénzezés kimérés, remélem érthető voltam. *Nem leszek nagyon segítség, de ha ez így nem fekszik Slashnek, akkor nem segíthetek. Nem óhajtok betörni a drogpiacra, nem ez az én vágyam.*
- Legyen 80-20 a javadra. Nincs szükségem komolyabban a pénzre. *Fogadom el most már végleg az üzletet és hogy ez meg is legyen pecsételve felállok és a mancsomat nyújtom egy kézfogásra.*
- Irigyelheted is, a család nagyon fontos dolog. *Ezzel teljesen egyet értek, sz*r dolog ha az embernek nincs családja, ezért is érzem magam szerencsésnek, hogy engem ilyen nagyszerű emberek fogadtak örökbe, mint Ricciék.*
- Végre találtál egy kivételt. *Húzom ki magam büszkén, majd kezeimet zsebre vágom, mert kezdett fázni az ujjam. Slash ötlete, hogy vonuljunk el valamerre tetszik, legalább nem fagyunk meg. Természetesen felajánlom a meghívást, de amikor szóba hozza, hogy meg kell mutogatnom a várost inkább ötletet, váltok.*
- Akkor viszont ne üljünk be sehova. Van az utcán pár forralt boros árus. Ott veszünk valami melengetőt és menet közben megisszuk. *Újságolom el az új fejleményt, de nem nagyon foglalkozom a véleményével már is elindulok. Szerencsére a kikötőben is találunk egy ilyen árust, ahol tudunk vásárolni.*
- Adjon Isten! Kérünk két adag szíverősítőt szilvás ízesítésben, jómagam 5 dl forralt vöröset, természetesen alkoholosat. *Sorolom már is a rendelést. Slash-re pillantok, hogy Ő is válasszon valamit. Akad fehér, ízesített vörös, meg ezek alkoholmentes változata. Menetközben kézbe kapjuk a két pálinkát, amit már is koccintásra emelek.*
- Egészségedre! *Húzom le az italt, majd fizetek és a bort is elveszem.*
- Érzem, ahogy olvadok. *Tekerek pár szalvétát a pohár köré, hogy meg tudjam fogni, különben leégne az ujjam.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Kedd Dec. 25 2012, 03:22

*Amikor a megbízhatóságot emlegetem, eléggé tiltakozik, de szerintem nekem van igazam. Nem fogja elköpni a dolgot a saját érdekében sem, mivel rá is rossz fényt vetne az ügy.*
-Jóhogy nem veszel tőlem, Angelesből ingyen hozzuk, neked is ingyen van.*Vigyorodok el ismét, de megint hirtelen pókerarc uralja az arcom.* -Amúgy nem is adnék. Ilyet még én sem tolok, mert hihetetlenül önpusztító, nem csak egy partydrog. De ha az emberek kipróbálják, akkor nehezen tudnak leállni róla, ami nekünk csak jó. És persze, a piszkos munkát csak bízd rám, azt elrendezem. *A drog amit terjeszteni szeretnék tényleg nem gyenge. Rendkívül káros, de magához képest jó minőségű cucc. Ha jól helyezzük a teleportálást, akkor egy raktárból jó nagy zsákmányt szerezhetünk be ingyen.*
-Biztos? Nem kell több? Szeretem meghálálni a segítséget. *Tudom, hogy enyém a meló neccesebb része, de akkor is szeretném ha tisztességesen osztoznánk, ezért is emeltem fel a szemöldököm a 80-20 arány felvetésénél. De látszólag benne van a dologban, ezért gyorsan felpattanok én is, hogy kezet rázhassunk, mielőtt meggondolná magát. A családról nem kívánok többet beszélni, nálam ez a téma hamar kimerül, ezért csak bólintok egyet válaszul. Tervemet megosztva vele, jobbat talál ki, mint a fogadó, így hát odasétálunk egy bódéhoz, ahonnan rendelünk is.*
-Hmm ugyanazt, mint te. *Nem értek se a borokhoz, se a többi felsorakoztatott piához, ezért remélem, olyat rendelt ami tényleg jó. Koccintás után lehúzom a rövidet, amihez hasonlót még nem ittam. Szabályosan végigégeti a torkom.*
-Húú, mi ez? *Kérdezem egy elismerő grímasszal az arcomon, mert egyébként nem rossz pia, csak szokatlan a sok whisky után. Az erős ital után egy kis melengető bor következik, amit elégedetten szürcsölök egyrészt az üzlet miatt, másrészt pedig azért, mert nem fagyok meg.*
-Tudom miről beszélsz..Amúgy kösz a meghívást.*Emelem felé a poharam, majd nekivágunk Mystral utcáinak, hogy szerezzünk pár leendő vevőt
.*

//Kösz a játékot Very Happy//
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Dec. 27 2012, 02:21

*Nem tartom magam a legmegfelelőbb személynek, de ha Slash így gondolja, akkor maga alatt vágja a fát. Mindenesetre az ügyre eléggé húzom a számat. Nem akarok egy ilyen banda tagja lenni, de valami miatt még is igent mondok. Inkább nem gondolok bele miért döntöttem másképp, mint terveztem.
Á, nem foglalkozom vele, csak megfájdulna a fejem, minden esetre azért letisztázunk pár dolgot. Vagyis, én elmondom a feltételeimet, amiken Slash átrágja magát, majd a részleteket megbeszélve lezárjuk az üzletet. Az sem tetszik, hogy nem éppen egy jó minőségű cucc lesz terítéken. Értem én, hogy nem lehet mindenből a legjobbat, de feltétlenül muszáj szemetet enni? Még a végén tényleg felhergelem magam. Azonban az üzlet megkötetett.*
- Nem kell. *A hála meg bonyolult dolog, nem tartozik nekem senki sem, így azt gyorsan túl is ugrom, majd összeszedve magam és vért jutatva megfagyni készülő végtagjaimba felállok, hogy valami melegebb rész felé vonuljunk. Azonban a kinti sétának még koránt sincs vége, ezért elugrunk vörösborozni csak, hogy jobban élvezzük az életet.*
- Pálinka. *Vigyorodok el szélesen. Vicces, hogy nem ivott még, de nem teszem szóvá, biztos tudna Ő is újat mutatni nekem, például az abszint.*
- Látom tetszett. *Röhögök fel most már a grimasz láttán, majd fizetve és a borokat áttéve dobbantunk a helyszínről. A köszre csak mormogok, majd jóízűt csettintve nyelvemmel mutatom az utat. Egyelőre nem megyünk messzire ugyanis a rév közkedvelt hely a sötét arcoknak. Miközben beszélgetünk, mutatok egy csapatot, akiket gyorsan jellemzik is. Kitől szedték eddig a cuccot, kit érdemes meggyőzni satöbbi satöbbi, ahogy az lenni szokott.*

//Köszönöm a játékot! Csak sikerült rávenned.//
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Jan. 03 2013, 22:40

//NRT - Rebeka és Slash - 2012.12.22. - Előzmény Mercuryo Pálcaboltjában//

*Pár ittas lépést követően rábukkanok a betörőre, és ösztönszerűen elővett késemet a polc tetejére helyezem el, és ezt várom tőle is, de nem teljesül. Válaszára csak felszisszenek, és megrázom a fejem, majd visszadugom a késem az övembe, elvégre ott a helye, az oldalamon. Talán nemsokára a pálcám elfoglalja a helyét, de amíg többre megyek egy tőrrel, addig jó ez így. Közeledését már vigyorogva fogadom, közben végig őt fürkészi a tekintetem, hogy a veszélyesnek tűnő, hirtelen mozdulatokat megakadályozzam. Bár vagánynak próbál tűnni, az elején mégsem jön át a szándék a feltartott kezek láttán. Hamar kinyílik a csipája a kicsikének, lehet, hogy mégsem volt jó ötlet a jófej kezdés, ugyanis a nevemet kezdi el kritizálni, amire elég allergiás vagyok...*
-Hidd el nekem, jobb lenne, ha most kapnának el, mint korábban, egyedül..*Ha érti érti, ha nem nem, hogy mire célzok... Elég jól kitudom dumálni magam bizonyos helyzetekből, ez sem lenne nagy probléma. Magamat tuti kimenteném, és kis szerencsével a lányt is. Úgy tűnik, a neves dolog is visszaütött, mert az ő nevébe is bele lehet kötni, honnan kellene nekem tudnom, hogy ő magyar, most hallok először magyarról.*
-Rendben Morzsi! *Vigyorodom el hangosan, szép név a Rebeka, de ez a Morzsi viccesen hangzik, úgyhogy amíg Slashy maradok a számára, addig ő sem mossa le magáról a Morzsit. Kicsit oldani próbálom a hangulatot pár poénnal, de Morzsit nehéz lesz megtörni, csak a cigimet kapja ki a számból, és ballag tovább. Erre is teszek megjegyzést, de mint aki meg se hallja, csak kutat a polcok sötétje közt, és némi világosság érdekében rögtönözök egy fáklyát.*
-Dehogy fog, üres ez az utca.. Csak mi vagyunk ilyen trógerek, hogy erre járjunk, egy tolvaj, és egy gitáros volt utcagyerek. Nem rossz párosítás. *Döntöm oldalra a fejem, miközben a fáklyámmal hadonászok. *-A Jack Danielst szeretem..* Teszem hozzá, ha belátja, ha nem, jön nekem egy whiskyvel, amit meg fogok kapni, tudom én azt. Láthatóan ismét nem figyel, talán megvan, amiért idejött, sőt biztosra is megyek, amikor egy pálcát pillantok meg a kezében. Ezzel még semmi baj nincs, de amikor a gyorsan közeledő vízsugarat pillantom meg, fáklyámat a többi áru felé dobva ugrok fel a polcokra, mert nagyon nem szeretnék elázni ebben a hidegben. Sajnos nem úszom meg szárazon, az egyik cipőm teljesen, míg a másik részben beázott, úgyhogy dühösen pattanok le a hatalmas tócsába.*
-Légy átkozott..*Morgolódok magamban, mert a lány gyorsan eliszkolt. Ennyivel nem ússza meg, gyújtómat pattintgatva a kasszához sietek, felkapom a gitárom, majd kirohanok az utcára.*
~Megvagy! Slash elől nem könnyű elmenekülni!~ *Mondogatom magamban, és egészen a révig sikerül lekövetnem. Szerencsére jól tudok gitárral a vállamon futni, és mivel a csónak sem ért még be, ismét összehozott minket a sors. Zsákutcába került, így kénytelen meghallgatni engem.*
-Először is három whiskyvel jössz, egy jár alapból, a másik kettő pedig a két elázott lábamért.. Másodszor ne használd azt a fogpiszkálót, nincs szükséged most rá. Harmadszor meg, fogadok, hogy új vagy, és máris rabolsz? Nem szép dolog..*Oktatom ki lazább, de mégis bosszankodó hangnemben, és egy szerencséje van, hogy a gitáromat nem rabolta el. Akkor már valószínűleg nem élne. A lopás tényleg érdekes módja a pálcaszerzésnek, nem vall sok egyediségre, én inkább megrendeltem a saját, egyénre szabott pálcámat, bár az tény, hogy nekem is van pár törvényen kívüli üzletem, főleg ezekben a hetekben. Ismét a gyújtómmal játszadozva várom a válaszait, és rajta kívül a tengert is kémlelem, sehol nem látom még a révészt a csónakjával.*
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 20

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Vas. Jan. 06 2013, 15:45

//NRT - Rebeka és Slash - 2012.12.22.//

* Mit ad Isten, nem lehet itt már lopni sem békében, persze, hogy valakinek meg kell zavarnia az ember lányát egy ilyen legális cselekedetben. Oké, szerencsém, hogy nem valami rendőr féleség csatlakozik ki akciómhoz, de ha az lenne sem tennék úgy, ahogy kéri. Nem ugrálok úgy, ahogyan ő fütyül, s valahogy szavait sem tudom értékelni most. Mitől különb ő bárkinél? Így tehát nem, nem igazán értem, amiket mond, de mindegy is, csak fejem rázva a hallottakra kerülöm ki őt, megfosztva káros szenvedélyétől.. úgy két percig. Na meg arról is kifejtem véleményem, mennyire nem volna jó, ha itt és most kezdene gitározásba, végül pedig még nevemről is indul egy kis vita, miből én húzom a rövidebbet. *
- Nesze nekem. * dörrenem orrom alá a Morzsizás hallatán, de ez legyen most a legkisebb gondom, komolyan nem érdekel, de nem akarom, hogy tűz üssön itt ki, azért ez a sok pálca mégiscsak fából van, a tokjuk papír, meg a szekrények is minden bizonnyal éghetőek.. nem beszélve a zsebemben pihenő hasúkról. És azt sem hinném, hogy sülve olyan nagyon finom lennék, így kérem arra, picit fogjon vissza a feltűnősködésből, komolyan, eddig csak a baj van vele, és bizony bosszant is, nem picit, szóval nem hinném, hogy jár neki az az ital. *
- Én sem vagyok módi, úgyhogy ne haragudj, de nem feltétlenül rád fogom költeni azt, amit most megszereztem. * fújok vissza rá a polcok között való kuthászkodás idejével mérgesen, s mivel idő közben megtalálom a vélhetően megfelelő darabot, ideje kipróbálnom is. Őszintén sajnálhatja, hogy nem hallgatott rám az előbb, különben most valószínűleg nem állnék előtte, pálcámat ráfogva, melyből vízsugár garantálja a tűz elaluvását, s azt nem tudom, ő mennyit kap mindebből, mivel szinte azonnal futásnak eredve hagyom el a helyet, mihelyst minden cuccom kéznél van. Nem foglalkozva egyelőre a hideggel célzom be a kikötőt, vissza akarok jutni az iskolába, semmi más célom nincsen. De akkora mázlim se, hogy ne érjen utol, mert hogy bekövetkezik a dolog, én pedig így az egyik nagyobb, vélhetően üres hajó felé veszem az irányt, fel kéne jutnom a fedélzetre, mert ki tudja, milyen vadállat tud esetleg lenni, ha valaki elrontja a kedvét? Ám a gyerekesnek ható dorgálás inkább megmosolyogtat, mint további menekülésre késztet, s gonosz kis vigyorommal fordulok újra felé, hirtelen teremve előtte szúrva mellkasának pálcámat. *
- Erre a fogpiszkálóra gondoltál? Szerintem meg hagyj békén inkább, foglalkozz csak magaddal, semmi szükségem mások kioktató hangnemére. És ne várj így tőlem semmit.. én figyelmeztettelek, te nem hallgattál rám. * bököm is meg kicsit erősebben a pálca végével, de inkább elhúzódom tőle, s még pár másodpercig szemeibe nézek dühvel telve, majd inkább újra a nagy hajó felé fordulok, kell egy menedék, és szerintem a gazdája sincs sehol, a suliban meg úgysem hiányzom senkinek. *
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jan. 11 2013, 22:27

*Érdekes a csaj, nevén szólítva Morzsi, úgy gondoltam, hogy a mai napot megúszom valami varázslattal való találkozás nélkül, de hát a felém törő vízsugár nem erről árulkodik, úgyhogy próbálkozok tenni ellene, kisebb nagyobb sikerrel. Tettét eredménye két pár ázott cipő, és két fázós láb, és egy bosszankodó Slash. Az estének itt még nem vetek véget, az, hogy elmenekül, nem azt jelenti, hogy sikeresen meg is lóg előlem, ezért hamarosan utolérem, méghozzá a révnél, ahol előadom magam. Látszólag nem hatom meg, mert pálcája a mellkasomat böki, pontosabban a medálomat a kabátomon keresztül, de ő ezt nem látja.*
- Mikor jössz már rá végre, hogy én nem rosszat akarok neked? Hogy nem vagyok az ellenséged? Térj már észhez! *Tolom előre egy határozott mozdulattal a mellkasom, lepattintva a pálcáját a mellkasomról, de még mindig durcás, és a nagy hajóba veszi az irányt. Egy-két percig állok még itt, rágyújtok ismét egy cigire, most már nincs ki megfosszon ettől a szenvedélyemtől, majd fogom magam, és utánabattyogok a hajóra. Hangos lépteimet, és láncaim csörgését követően meg is érkezek a sötét hajótestbe, ahol a gyújtómat használom fényforrásként, és megkeresem a lányt. Ha megvan, leülök vele szembe, tőle pár méterre, majd szótlanul körbenézek a hajó belsejében nem törődve azzal, ha mond valamit. Az egyik polcon megpillantok valamit, ezért nyomban fel is pattanok, hogy megtekintsem.*
- Megteszi.. *Valami rumot találtam, és egy takarót, nem is tudom, melyiknek örülök most jobban, mondjuk úgy, hogy jó ez a kombó így. Visszatérek a helyemre, ledobom magam, megválok vizes cipőmtől, és bebugyolálom fagyos lábam a takaróval. Párszor meghúzom a rumot is, majd a lány felé pillantok, ami szót is követ.*
- Figyelj csak, itt van ez, ez mindent megold! *Lököm felé a padlózaton az üveget, hogy iszik-e vagy sem, az már az ő problémája.*
- Ja, és ha legközelebb is pénzhez szeretnél jutni, hozzám fordulj. Sokkal nagyobb bizniszeim vannak, mint a bolti rablás. És ne gondolj rosszra, nem vagyok futtató. *Vigyorodom el, de a szavaim komolyak, az pedig, hogy elfogadja-e, az csak rajta múlik a jövőben. Most viszont mélyeket szívok a cigimből, és élvezem a hajó ringatózását, na meg a rumot, ha visszakapom közben tőle. Na meg valamikor haza is kéne menni, mert holnap táncpróba, meg öltönyszerzés a karácsonyi bálra, nagyot kell alakítanom.*

//Köszi a játékot Cool ϟ //
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 20

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Jan. 11 2013, 23:00

* Leginkább már csak ott hagynám most őt, ázottan, vizesen a hidegben, de a révész persze ilyenkor nincs sehol, így keveredhetünk még egy jó adag szóváltásba. Csinos pofimat düh torzítja el, én komolyan nem akarok a hátamra egy ilyen ragadós púpot, mint amilyen ő maga, s bár szavain normális esetben elgondolkodnék, most nem úgy tűnik, mintha megtenném, vagy egyáltalán meg akarnám ezt tenni. *
- Akkor se kövess engem! * vágom vissza indulatból, de ahogy előre tolja magát, én picit hátra tántorodom, tényleg majd' kifordul kezemből a pálca is, ám azért annyira nem vagyok penye, hogy el is ejtsem, fogom azt rendesen. * - Ne kövess. * suttogom még felé, s szépen hátamat mutatom most már csak neki, hogy felmászhassak a hajóra, amit kiszemeltem magamnak, s ahol tényleg el fogom tölteni az egész éjszakát.. vagy legalábbis szándékozom. Nem vagyok egy félős kiscsaj, így fényt azért még teremtve újdonsült pálcám végén kezdem kutatni a fedélzetről lefelé vezető utat a hajótestbe. Nem is tart túl sokáig ez a művelet, végül pedig az egyik kis kabinba keresek menedéket magamnak, mely a rövidke folyosóról nyílik, s ahogy elfigyelem, sehol senki, tehát nem lesz baj, az biztos. Cuccaimat le is dobom a földre, hogy kicsit szétnézhessek idebent, ám a csörömpölésre csak oda fordulok újra az ajtó irányába.. de meg sem ijedek, tudom, hogy Slashy az. *
- Már megint te? Belém szerettél, vagy miért vagy ilyen rohadtul levakarhatatlan? * indulok felé bőszen, de inkább még félúton felé berekesztem a mozdulatsort, úgy tűnik, leginkább a kutakodás foglalja le figyelmét. * - Mit csinálsz? * értetlenkedek szavakkal is, de a pokrócból már logikusan tudok én is egyre s másra következtetni, ahogy a rumból is.. és lassan az is eljut agyamig, nem fogom tudni ma őt levakarni magamról, ez biztos. *
- Áh, szóval akkor taktikát kell váltanom.. könnyebben szabadulok, ha együttműködöm, ugye? * sóhajtok egy aprót, végig nézve a felém guruló üveg útját a padlón, melyet lazán állítok meg egyik, sarokból felemelt lábikóm cipőtalpával. Csak gyanakvóan nézek felé, szavai persze kecsegtetőek a számomra, vagy legalábbis figyelemre méltóak. Egy darabig mozdulatlanul hallgatom őt, a futtatásra pedig csak egy undorodó kis grimaszt kap, de végül elemelem lábam az üveg fölül, hogy helyet foglaljak én is vele szemközt, pálcám fényét megszüntetve azzal a bizonyos igével, tehát barna szemeim szokják a sötétet, így keresik az ázott alakot. *
- Milyen ajánlatod van a számomra? Csak tiszta üzletről lehet szó, semmi másról. * engedek egy picit, és minden bizonnyal választ is fogok kapni, s remélhetőleg meg is egyezünk valamiben. Ha nem tetszik, amiket mond, nem kell vele együtt működnöm, de talán egy esélyt megérdemelt most már, hisz tényleg nem akart eltűnni mellőlem, hiába csesztem ki vele, nem is kicsit. Szóval valószínűnek tartom, hogy az egész éjjelt itt fogjuk tölteni, s remélhetőleg senki nm talál ránk, nem lesz balhé ittlétünkből. *

//én is köszi Very Happy //
Claire Michelle Violance
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás : 2012. May. 06.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Csüt. Feb. 14 2013, 01:24

//NRT: Claire és Slash - 2013.01.21. (Előzmény a főfolyosón)//

*Ahogy hallom, nagy zenésznek tartja magát a srác, inkább amolyan művésznek, semmit zeneszakkörösnek. Számomra ehhez még bizonyítania kéne, hisz ez a kis plümmögés, amit az előbb játszott még egyáltalán nem volt művészi, sőt, túl sokat sem árult el a tudásáról, bár az is igaz, hogy azért nem kételkedek benne, hogy valóban tud gitározni. Amikor viszont szóba hozom a menedzsert, s megkapom rá a választ, csak mosolyogva csóválom meg picit a fejem.*
-Hát, sok sikert. Bár nem hiszem, hogy túl sok menedszer mászkálna Mystralban. *egyetlen mystrali emberkét sem ismerek, de valahogy mégsem hinném, hogy bármelyikük is ezzel foglalkozna. Annyira azért nem nagy ez a város. Ahogy viszont folytatjuk a beszélgetést, a nevünket is megosztjuk a másikkal, így jön szóba egy mindkettőnk által kedvelt whisky neve, mivel az eléggé hasonló Slash családnevéhez.*
-Persze, mert most először tényekről beszélünk. *vigyorgok rá vissza, mivel ha belegondol, az eddigi témák nem voltak túl komolyak, én pedig miért is mondanám, hogy mekkora gitárvirtuóz, ha azt sem tudom, mire képes a hangszerén? A Jack Daniel's viszont tényleg finom, ezen nincs mit vitatni. Az improvizálásra is rátérünk, ha már azt is olyan művészien igyekszik megfogalmazni Slash, a szavaira pedig csak egyetértően bólintok.*
-Na igen, az már biztos. *néha túlságosan is szereti tágítani a lehetőségeket, jobban, mint azt az ember akarná, de hát előfordul az ilyesmi. Szerencsére azért általában magamtól, s nem Jack bácsi hatására cselekszek, ha fogyasztok is az italából. Na de nem csak rólam beszélgetünk, s mivel én Mystralba készültem, így rá is kérdezek, hogy tud-e a srác valami jó helyet. És milyen jól is tettem, ugyanis eddig fogalmam sem volt róla, hogy egy lovarda is van a másik szigeten, pedig én nagyon is szeretek lovagolni. Rá is kérdezek hát, hogy merre lehet azt megtalálni, bár őszintén szólva jobban örülnék, ha ő maga mutatná meg, mintha egyedül kéne megkeresnem. Élvezem, hogy társaságra leltem, nem csak egyedül kell sétálnom, így semmi ellenvetésem, hogy velem tartson.*
-Aha, tökéletesen. *biccentek mosolyogva, majd előbb a révész, aztán ismét Slash felé pillantok, pár másodperc múlva pedig már ismét állok, hála a srácnak. Mielőtt elindulunk a part felé, még elárulom, hogy én Exortusos vagyok, az ő kérdéséből pedig már kiderült, hogy ő pedig Inflatusos, vagyis a klubhelyiségekben biztosan nem fogunk összefutni. Annyi baj legyen, az iskola egyéb részei mindenkinek ugyanúgy elérhetőek, szóval ez nem túl nagy érvágás. Ahogy viszont kilépek a sulin kívülre, a szél rögtön össze is kuszálja hosszú vörös hajam, s észre sem veszem, hogy nem csak én, hanem Slash is ezzel küzd, mivel egyenesen az ő arcába fújja a szél. Mindebből számomra csak annyi tűnik fel, hogy én a jobbomon keresem, miután megküzdöttem üstökömmel, ő pedig bal oldalt szólal meg.*
-Nagyjából? Ugye nem fogunk órákig bolyongani? *tekintek rá kérdőn, mert hát azért azt mégsem kéne. Ahhoz már elég késő van, sötét is, na meg őt sem ismerem, és bár eddig normálisnak tűnik, a bizalmamat ilyen könnyen nem lehet elnyerni. A szél viszont továbbra sem csitul, sőt, kezdem úgy érezni, hogy ebből ma még nagy vihar is lehet, így ismét felvetem, hogy ha messze van a lovarda, akkor talán jobb lenne másik helyre menni, főleg, ha ő is csak nagyjából tudja az utat. Amikor viszont meghallom a szavait, csak megforgatom picit szemeimet.*
-Én sem a lovardában gondoltam a megázást te nagyokos. Elég az oda vagy a visszaút is, nem gondolod? *csóválom meg picit fejem, hisz nem is értem, mi nem volt ebben egyértelmű. Nem csak az a lényeg, hogy eljussunk a lovardába, de a visszautat is meg kéne úszni bőrig ázás nélkül, de mivel hoppanálni nem tudunk, zsupszkulcsom nincs, és feltételezem, hogy Slashnek sincs, így ha elkezd esni, akkor erre mégis komoly esélyünk lesz. A csónak mellett megállok, amíg a többi diák kiszáll belőle, majd végül finoman belelépek, s rögtön helyet is foglalok, hogy Slash is jöhessen, de mikor ő beugrik, majdnem felborulunk, így egy kis sikkantással kapaszkodok meg a csónak szélében, majd pillantok fel rá.*
-Elment az eszed? Tudod milyen hideg lehet a víz? Egyedül csobbanj benne, ha ahhoz van kedved, én megvárlak a csónakban. *vágom a fejéhez, de közel sem hisztizve, hisz konkrétan semmi bajt nem csinált, azon kívül, hogy megijesztett kissé. Amikor viszont végre ő is leül, a révész el is löki a csónakot a parttól, így az újabb kérdésre már menet közben felelek.*
-Például a kviddicset, a repülést, a bulizást... szeretem, ha zajlik az élet. *jegyzem meg, s ha elég szemfüles, akkor észre is veheti a nyakamban lógó medált, ami beigazolja szavaimat.*
-Na és te? A gitározást és cigizést már tudom. Van más is a tarsolyodban ezeken kívül? *dobom vissza a kérdést, s mivel közben halad is a csónak, így végül megérkezünk Seolra, s mivel most Slash van a parthoz közelebb, így a szemeibe is pillantok.*
-Ésszel ugorj ki, mert ha beleesek a vízbe, esküszöm, hogy a gitároddal csaplak agyon. *vigyorgok rá, bár tényleg nem szeretnék jeges fürdőt venni. Ha kimászott, akkor én is kiugrok utána, de a hűs levegőtől hirtelen megrázkódok, így összébb fogom nyakamnál a kabátot.*
-Menjünk el a víz közeléből, itt meg kell fagyni. Te tudod az utat... remélem. *mutatok előre, lassan meg is indulva, mert azért én is jártam már a szigeten, nem teljesen ismeretlen, s nem ezen a pár méteren fog múlni, hogy jó irányba indulok-e el vagy sem.*
-Na és te mikor jöttél a suliba? Eddig még nem nagyon éreztem füstösnek az aulát. *szólok ismét hozzá, egy kis utalást téve rá, hogy talán új lehet, bár ami azt illeti, annyira én sem számítok őskövületnek a suliban.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Szomb. Feb. 16 2013, 14:05

//NRT: Claire és Slash - 2013.01.21.//

*Villantok azért egóból bőven, hisz nálam abból sosincs hiány, jó gitárosnak tartom magam, és ez nem csak az én véleményem, mert eddig senki sem mondta, hogy béna volnék. Na jó, az elején senki se profi, tehát én sem mesterként kezdtem, de több, mint öt év folyamatos pengetésnek azért látszik az eredménye. Menedzserre pedig ha még nem is, nemsokára szükségünk lehet.*
- Menedzsert majd kerítek Los Angelesből, azért jobban bízok az ottaniakban..*Kontrázok rá a válaszára, és számomra lezárt a téma, mert úgysem jutnánk előbbre. Inkább fényt derítünk egymás nevére, és hát inkább az enyém kerül előtérbe, mivel majdnem megegyezik a whisky márkával, de azért ez nem fair, hogy én csak a keresztnevét tudom, ezért kíváncsiságomnak hangot is adok.*
- Igazad van..Na és neked mi a teljes neved? Ne csak az enyém legyen a téma..*Először igazat adok neki, van valami abban, amit mond, aztán kitérek a nevére is, amit szerintem el fog nekem árulni, nincs egy névben semmi komoly, vagy titkolni való, kivéve, ha ő is Daniels lenne, és kiderülne, hogy van egy eltitkolt testvérem, de ez szinte lehetetlen. Szóba kerül a jó kis Jack hatása is, amiben ismét egyet értünk, na csak sikerül ez a kommunikáció. Szavaira csak elvigyorodom, eszembe jut néhány dolog, élmény, amit a whiskynek köszönhetek, de megbánást egyik miatt sem érzek. Bejátszom a kirándulási tanácsadót is, és mivel annyira nem vagyok egoista, hogy csak magamra gondoljak, ezért felajánlom a lovardát is, ahol szerintem csak ő fog lovagolni, meg ha lesz ott más is, mert én még életemben nem ültem lovon, és nem biztos, hogy össze szeretném törni magam.*
- Akkor induljunk! *Jelentem ki határozottan, miután Claire elfogadja az ötletet, és fel is segítem őt, aztán a következő pillanatban már az iskola kapuján kívül állunk, és mivel nem szeretem a hajszálak ízét, ezért átpártolok a másik oldalára, hogy a bal oldaláról hallgassam a felesleges aggodalmát.*
- Relax, már jártam ott. Mondjuk én általában vonzom a bajt, de reménykedjünk a legjobbakban! *Vigyorodom el a végére, hisz teszek még egy lapáttal az aggodalmára, de vigyorom érthető, hisz eddig minden bajból kikecmeregtem, ha nem úgy lenne, akkor most nem lennék itt. Az az egy biztos, hogy én nem fogom sunyi módon elrabolni egy sikátorban.. Viszont nem értem ezt a csajt, valamiért mindig aggódnia kell? Ha nem a cigi miatt, vagy azért, hogy eltévedünk, akkor az időjárással problémázok, hát borzasztó.*
- Hidd el nekem, nem fogunk elázni. Ha meg igen, akkor meg mi van? Kibírjuk, nem kell mindent túl komolyan venni. *Vonok vállat csak úgy lazán, mert én se szeretek elázni, de ha mégis megtörténne, az még nem a világvége. Az a világvége, ha a gitárom is beázik, na akkor azt hiszem drámáznék. Rövidesen már a csónakban ül, ahová én is beugrok, aminek az eredményét egy kis gonosz mosollyal fogadom.*
- Ha én beleugranék ebbe a vízbe, akkor engem várhatnál vissza..*Az oké, hogy nem tudok úszni, csak valahogy a felszínen maradni, de az meleg vízben van, és nem ilyen fagyos tengerben. De nem kell tovább folytatni a kapcsolatomat a vízzel, inkább ő érdekel, hogy mit is szeret csinálni, és végre elmondhatom, hogy akad dolog, amiben hasonlítunk.*
- Az jó.. A kviddicset nem igazán vágom, de repülni jó dolog, na meg bulizni is.. Én amúgy szeretek..hmm mit is, ja igen, koncertet adni, tudod, az valami isteni érzés, mivel eléggé szeretek a középpontban lenni. Na meg benne vagyok minden őrültségben, és ez a varázslós cucc is bejön. *Válaszolok én is, azt azért már nem mondom, hogy szeretem szédíteni a jó nőket is, mert bár Claire szép lány, de nekem ezen változtatni kell a jövőben. Közben Mystralban kötünk ki, és hát figyelmeztetése olaj a tűzre, ezért mikor áll fel, egy picit billentek a csónakon, de nem vészes, nem tudna kiborulni. Ha mindketten kiszállunk, akkor indulni is kéne, amit ő kezdeményez, én pedig tartom a lépést a lovarda felé.*
- Ja, én tudom.. asszem.*Válaszolok neki lazán, mintha nem lennék biztos a dolgomban, de ez nem így van, tudom én, hogy merre kell menni.*
- Mikor is...Novemberben! Te pedig vagy keveset jársz az aulába, vagy nem érzed annyira a füstöt...*Nem is értem, pedig elég sokat füstölgök a suliban, de lehet, hogy utánam érkezett csak meg. A főutcán kicsit szedem a lábam, remélem ő sem marad le, mert az üzlet miatt páran már felismernek, és ártana a rólam kialakított képnek, ha most ideállítana egy ürge, hogy van-e valami eladni valóm. Egy kis idő elteltével aztán megérkezünk a lovardába is, ahol én nem látok senkit rajtunk kívül.*
- Itt volnánk.. Ez a lovarda.*Mutatok körbe, miután az istálló felé veszem az irányt, ahol a lovak vannak.*
- Akkor gondolom te lovagolsz néhány kört. *Mert gondolom nem hiába választotta pont ezt a helyet, úgyhogy én majd nézem, ahogy majd teszi a köröket a lovaglópályán.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 22 2013, 12:50

//NRT: Mia és Daemon – 2013.03.22.//

*Ma valahogy sikerült korán felkelnem, bár semmi humorom se volt hozzá, a fejem is szét akar menni a tegnap esti piálás miatt, de nincs mit tenni, túl kell vészelni. Egy kis levegő viszont talán jól jönne, így le is lépek a Destrukciós szakházból és egyenesen a város felé indulok, ahol bár van egy kis nyüzsgés ilyenkor, mégis kíváncsi vagyok, hogy mit találhatok a révnél. Jó pár hajó szokott ide érkezni, különféle rakományokkal, talán valami nekem valót is hoztak, ideje kideríteni. A mai nap is hasonló stílusú ruhákat viselek, mint szoktam, tehát a fekete hosszú nadrág és pulóver alap, ahogy a bakancsok is lábaimon, illetve a szegecselt öv, a szegecselt bőr a nyakamon és kezeimen, illetve a láncok oldalaimon, melyek szinte pálcámat is eltakarják, de ha szükségem lesz rá, bármikor elő tudom kapni, megszoktam már ezt a fajta viseletet. Mivel jelen pillanatban süt a nap és nem is fázom – főleg így feketében -, ezért kabátot nem húztam magamra. Hajam felemás, mint mindig, tehát egyik oldalon hosszú, mellkasomig érnek a tincsek, másikon pedig fel van kissé állítva, de mégis egyfajta kisugárzást kölcsönös nekem. Lépteim gyorsak és nehezek, tehát hamar meg is érkezem a célomhoz, így gyújtok rá fekete cigarettámra, majd a vihargyújtót kattintgatva sétálok végig a mólón, figyelve meg a hajósokat, kik közül nem egy embereket hív fel a fedélzetre, hogy nézzenek csak körbe, hátha találnak valamit. Az egyik helyen csupa kacat van, régi holmik, így számat elhúzva sétálok tovább, ahogy a gyümölcsös mellett is. Bár elég sok féle egzotikus gyümölcs megtalálható itt, most mégse kívánok ilyesmit, inkább valami dohányra vágynék, remélem, hogy ilyen is akad ma itt, mindenesetre ráérek, tehát pöfékelve sétálok tovább, keresve a nekem való szállítmányt.*
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 22 2013, 13:34

//NRT - Mia és Daemon - 2013.03.22.//

* Kitapasztaltam már egy ideje, mivel lételemem a vásárolgatás, mikor hoznak új holmikat a kikötőbe: olyan ez a hely ilyenkor, mint valami piac, csak éppen az óceán jelenléte miatt kissé különleges a kereskedők érkezése, és az egész annyira, de annyira vonzó számomra. Minden egyes alkalommal rá kell jöjjek arra, mennyire különbözőek az emberek, és az igények is igen csak eltérőek, és az enyém is kissé másabb, mint a többi emberé: múltkor láttam itt csodaszép ruhadarabokat, nem volt túl átlagos egyik se, így most azok után kutatok ismét, ahelyett, hogy a szabót venném szemügyre a városka belsejében. Egy kedves fickó árulta őket a feleségével, és ahogy így járok a rakományok előtt, melyek része ki is van pakolva, és egy-egy rikácsoló eladó jelzi milyen portékára számíthatunk, ha őt választjuk, még a friss, déli gyümölcsökön is megakad tekintetem, így a szokásos gyermeteg izgalommal gyomromban, szinte vakon cikázom odáig. Egy jó adagot véve a változatos, különféle finomságokból, egy szatyrom máris akad, s ahogy fizetést követően elfordulok a férfitől, talán túl nagy a hév, amivel ezt teszem, egy tőlem magasabb valakibe ütközöm, főleg mert még löknek is rajtam egyet hátam mögül, én magam pedig nózim alatt szitkozódva kezdem kérni a sűrű elnézéseket a füstölgő alaktól. *
- Bocsánat.. ne haragudj, nem figyeltem. * kerülök remélhetőleg máris szembe vele, s bár fura a külseje, van egy sajátos stílusa, ami elég durva sötétséget sugároz magából, mégsem ütköznek ki rajtam a félelem jelei. * - Kárpótlásként megkínálhatlak egy kis finomsággal? Most vettem őket. * emelem fel azonnal a szatyrot mosolyogva, s húzom is szét füleinél, melyben ugye mindenféle gyümölcs helyet kapott most. *
- Amúgy nem láttál véletlenül egy köpcös fickót, meg a dundi feleségét? Egy nagyobb hajóval voltak itt múltkor, csomó ruhával.. de nem látom őket most semerre. * kérek máris segítséget még azért tőle lazán, talán nem fog elhajtani, zöld, feketével cseppet sminkelt szemeim pedig egy rövid időre elkalandoznak a kereskedők irányába, hogy aztán vissza is találjanak arcára.. már amennyiben nem hagyott még itt, vagy ilyesmi. Közben leengedett, szőke tincseimet igyekszem megzabolázni, kisöpörni arcomból, mert bár jó az idő, itt, a víz mellett mindig szeles, így a sötétkék sál is jó szolgálatot tesz nyakamban, valamint hozzá passzoló színű pólóm, s az efelett pihenő, derekamig érő, félig kicipzározott, fekete bőrkabát. Alul most egy combközépig érő farmerszoknyát viselek, formás lábaimat fekete harisnya takarja, fekete csizmám pedig csak bokámig ér, s inkább lapos talpú, mint magasabb. Jó érzés most egyedül itt lenni, őszintén, sem famulusom, sem pedig senki nem hiányzik most, magam vagyok, és rettenetesen élvezem a szabadságot. Bár, talán most intézkedtem afelől, ne legyek egyedül a továbbiakban, ugyanakkor ez még a jövő zenéje, elmászkálok én itt egymagam is. *
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 22 2013, 15:29

*Elég szívás, hogy sehol se találom a nekem való hajót, pedig biztos vagyok benne, hogy ismét hoztak ide azokból a különleges dohányokból, amiket úgy szeretek. A napom is jobb lenne tőle… mindenesetre a gyümölcsös mellett azért egy pillanatra megállok, hogy jobban körbe tudjak nézni, de ez a nyüzsgés az agyamra megy, alig látni valamit… mindenkit meg csak nem ölhetek meg azért, hogy szabad legyen az út, bele kell törődnöm ebbe. Viszont a nézelődésem még más is megzavarja, nem csak a tömeg, hanem egy szőke üstök is, akit csak mellkasomnál látok, majd hallom is a bocsánatkérését, így szemöldököm enyhén felvonom, miközben letekintek rá és mivel szépen nekem jött, bal kezem vállára is kerül egy pillanatra, bakancsos lábammal pedig hátrébb lépek, így tartva meg magunkat, mielőtt elesnénk.*
- Igen, azt látom, de máskor nem ártana a lábad elé nézned. Jobb ha tudod, hogy még egy ilyen és a vízben kötsz ki. *lököm is el magamtól balommal kissé, de nem túl durván, de mégis érezhetően, mert ez a közelség most nincs kedvemre. Tegnap már kiszórakoztam magam, és bár szőke… ami nagyon kedvemre való lenne, a fejfájás most mindent visz, így a figyelmem is eltereli a csinos pofiról.*
- Nem szoktam gyümölcsöt enni, de ha valamelyik jó a fejfájásra, akkor az jöhet. *jegyzem is meg vállat vonogatva, mert ha már ennyire ajánlgatja, hát miért ne fogadjam el? Bajom biztos nem lesz tőle… bár azt kétlem, hogy bármelyik jó lenne zakatoló fejemnek.*
- Hogy mi? Ezt a kérdést most komolyan nekem tetted fel? *rökönyödök is meg rajta, majd mosolyra húzódik szám és mivel a cigi a végén van, a csikket a földre dobom, majd lazán el is taposom, de közben tovább beszélek. * - Mond csak kislány, úgy nézek én ki, mint aki az ilyen hajókat figyelgeti? Az a probléma, hogy a dohányárust se látom, annyian vannak itt. *enyhe célzás, tehát ha ő tudna segíteni, akkor mondhatja, hogy merre induljak el. Lehetnék ismét tapló, ahogy szoktam, de egyelőre még tartom magam, most nincs kedvem balhézni, kiabálni, sikoltozást hallgatni, meg a könnyeket nézni, most jó nekem így… időnként én is vágyok egy kis normális társalgásra, annak idején is kellemes volt azzal a szőke lánnyal, aki úgy eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Hát jah, akad egy olyan részem is, aki azért tud normális is lenni, meglátjuk, hogy meddig élvezheti ennek a Daemonnek a társaságát a lány.*
- Amúgy hogy hívnak? *bukik ki belőlem a kérdés, mert most, hogy így jobban megnézem, szerintem eddig még nem láttam, bár tény, hogy amióta a Campusban lakom, kevésbé tűnnek fel az új Mysteriosok, ő pedig bizonyára oda jár, ahogy a legtöbb velünk egykorú ember is.*
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 22 2013, 16:18

//NRT - Mia és Daemon - 2013.03.22.//

* Jó szokásomhoz híven most is ugyanolyan figyelmetlen és szeleburdi vagyok, mint mindig, pláne hogy a hely, ahol épp járok, és annak varázsa még inkább segít elrugaszkodnom ebből a gonosz világból, lelkiekben és agyban is. Ennek eredményeként bár gazdagodom valamicske cuccal, és persze egy koccanással is sikerül felhívnom magamra a figyelmet, melynek eredményeként egy erős kezet érezhetek vállamon, no meg idegen tekintetet pofimon, hiába is fogadkozom ügyetlenségem miatt. *
- Jól van na, tényleg véletlen volt.. amúgy meg én is tudok ám nagyot lökni rajtad! * teszem helyre gondolatát aranyosan, kissé duzzogva is szavaira, hisz már látom is magam, amint repülök egy jókorát.. bár nem értem, azért ennyire nem voltam tolakodó, de mindegy. Furi a gyerek, vagy csak rossz napja van, ki tudja, de picit eltántorodom tőle, ahogy finoman eltaszít majd párat pislogva igyekszem napirendre térni felette, s próbálok a lehető legjobban kijönni a helyzetből, már amennyire tőlem telik. Éppen ezért teszek egy kedves gesztust irányába, a kínálásra tett reakciója viszont enyhe mosolygásra késztet, tehát bele is nyúlok a zacskóba, hogy egy szép piros, gömbölyű almát emeljek felé. *
- Betegség vagy másnap? Mert ha az utóbbi, nem biztos, hogy javít az állapotodon, de legalább elvonja felőle a figyelmed. * csacsogok felé aranyosan, s oda is adom neki a finomságot, már ha lesz oly nagylelkű és elfogadja azt tőlem. Elég szkeptikusnak tűnik arca, nem is igen köti le szerény személyem, egyelőre úgy látszik, viszont én mégsem távolodom még el egy darabig tőle: kihasználva a hirtelen kialakult helyzetet kíváncsiskodok kicsit. Arcán meglepettség tükröződik, mit nem igen tudok hová tenni, így kimeresztett szemekkel tekintek körbe cseppet, végül mégis a rám figyelő szempárt választom, válaszom elejét aranyosan nyújtva el. *
- Iiigeeeen.. ennyire hihetetlen? Ha épp veled kommunikálok, miért fordulnék ezzel máshoz? * nem értem én ezt, de tényleg, ellenben ő mintha most már mosolyogna, s ha végzett cigijével, melynek füstjét kezdem lassan megszokni egyébiránt, újfent hozzám intéz néhány keresetlen szót.. de álljunk meg, azért vannak bizonyos határok: ujjam emelem fel, így intve csendre őt most. *
- Először is, nem vagyok kislány. Másodszor pedig, ha annyira keresed a dohányt, nyilván igen, figyeled a kereskedőket.. és végül, épp ott vannak mögötted, az imént láttam. * dőlök ki kicsit oldalra, karja és válla környékén mutatva el az ellenkező irányba, és tekintve is picit arra, mivel ha hisz nekem, és követi az utat, amerre bökök, saját szemével is láthatja a készülő kis standot a hajó feljárójánál. *
- Mia vagyok.. Mia Andersen. És te? * kerül ismét felé pillantásom szórakozottan, láthatóan már a dohányosra koncentrálok, ha így felhívta a figyelmem. * - És milyet is akarsz venni? Szerintem igyekezz, gyűlik a tömeg. * bökök most már fejemmel is arra, mert mondjuk én ráérek, nekem olyasmikre nincsen szükségem, de ha ő ezért van itt, talán ideje lenne megvásárolnia amit szeretne, még mielőtt elkapkodnák az összes készletet. *
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Pént. Márc. 22 2013, 23:13

*Bár tökéletesen meglennék most magam is, mégse így hozza a sors, mivel egy kicsinyke lány ütközik belém… Miért pont velem kell ennek történnie? Nem vagyok én ennyire szociális alkat, hogy itt jófejkedjek az emberekkel, így el is kapom vállát, majd finoman a helyére is teszem, hogy jobb lenne, ha vigyázna, egy pillanat alatt képes lennék a vízbe hajítani, hogyha még egyszer előfordulna és ki se szedném onnan, akkor se, ha nem tud úszni. Ez van… ez vagyok én.*
- Oh, hogy te is tudsz? De kis kemények vagyunk. *nevetek is fel kissé ridegen, de azért ez tényleg vicces és ez a duzzogó arc, hát képtelen vagyok komolyan venni, így még fejemet is megcsóválom cseppet, miközben hátrébb is lököm kicsit magamtól, hogy azért szálljon már ki az intim zónámból, neki ott egyelőre semmi keresnivalója, de max találhatunk egy másik időpontot, amikor közel engedem majd magamhoz, ha úgy hozza a sors. A gyümölcsökre letekintve hallgatom ajánlatát és amikor egy piros almát nyújt felém, elhúzom kissé a számat is.*
- Másnap, de az almád szerintem most mégis kihagynám, tartsd csak meg. *utasítom is el, kezemet is cseppet megemelve, mivel ezt most nem kívánom, tényleg az övé lehet, inkább. Na de a kérdése őszintén meglep, nem is értem, hogy kérdezheti ezt meg tőlem, és ez a nagyon cukiság… kezd felállni a hátamon a szőr.*
- Mert nem éppen olyan srácnak tűnök szerintem ránézésre se, aki a ruhákat nézegetné. *morgom oda neki a választ, majd akkor már én is felteszem a nagy kérdésemet, hogy ő nem tudna-e nekem segíteni. Na persze nem ilyen kedvesen kérdezem ám, inkább utalok rá, de ujját látva el is hallgatok, tényleg képtelen vagyok most kezelni ezt a tüneményt.*
- Mögöttem? Valóban? *fordulok is meg szavai után és már ki is szúrom magamnak a hajót, amit az előbb észre se vettem. Hmm, furcsa, de legalább most már megvan.* - Kössz szöszi. *pillantok rá és végül a nevére is fény derül, tehát ideje lenne nekem is bemutatkoznom.*
- Daemon vagyok és igazad van, nem ártana sietnem. *biccentek is felé, tehát a kérdésére nem felelek, hanem már el is hoppanálok mellőle, és ha jól figyel, már láthatja is, hogy a dohányárus mellett ácsorgom, majd zsebembe nyúlva veszem ki egy adag pénzt, így kapok cserébe néhány dobozt, amelyek nadrágom zsebeibe kerülnek. Miután az üzlet megköttetett, kezet rázunk és csak ez után térek vissza a lányhoz, pontosan mögé hoppanálva, hogy kezeimet a lány derekára tehessem, majd válla fölött közelebb is hajolhassak hozzá.*
- Megtaláltam a te híres köpcös fickódat. Nézd csak! *lassan jobb kezemmel eleresztem a lányt és fejét kezdem el fordítani, de nem durván, hiszen nem akarom eltörni a nyakát és pontosan abba az irányba fordítom, ahol a dundi feleség is megtalálható.*
- Lásd, hogy ma milyen jó fej vagyok. *eresztem is el egy kisebb mosollyal, majd végül kezeimet össze is fűzöm magam előtt. Gondolom most menni fog, tehát én nem tartom vissza, csinál, amit csak szeretne, amúgy se tudom, hogy mivel tarthatnám fenn jelenleg a társalgást.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   

Mystral kikötője - A rév
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
28 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Kereskedelmi kikötő
» Kiképzőterepek
» Kikötőváros
» Kiképző terep
» Kiképzőterep