Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Antionette La Sallio
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Antionette La Sallio


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás : 2010. Mar. 27.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-01, 2:20 pm

*Hatalmas őzikeszemekkel pislant fel Marcusra, és mosolyogva fogadja el a kezét. Látja a vigyort, hát elkezd ő is vigyorogni, és csak bólint a kérdésre.*
-Nem baj, nekem sincs. Majd csak kikötünk valahol, nem?
*Huncut mosoly, és rákacsint a fiúra. Mikor tőr a csokiból, csak elmosolyodik, és elkezdi majszolni a csokiját. Mikor elkapják a csuklóját, kicsit megszeppen, de szalad Marcus után, továbbra is szorongatva a csokit, és nem zavartatja magát.*
-Hát az az igazság, tudod, hogy én se gyakran jártam ám itt. De tudod mit? Fedezzük fel együtt!
*Tapsol egyet, és mivel a csiklója még mindig nem szabad, elkezd szaladni valamerre. Csak az orra után megy, így hirtelen meg is torpan és körül is néz.*
-Jó, akkor én most azt hiszem eltévedtem. Úgyhogy te fogsz a vezető lenni.
*Apró mutatóujjával megböki Marcus mellkasát, és elkezd kacagni. Kicsit hiperaktív leányka, de ez van, mindig is ilyen volt.*
-Amúgy én is az Inflatusból jövök.
*Örül, hogy végre egy háztárssal is találkozik.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 12:01 am

*Amikor a fiú elengedi a kezét, akkor azért örül, hogy nem lesz sértődés az egészből, de Daph nem olyan lány, mint a többiek és erre majd idővel rá fog jönni Dominic is.*
- Jaja, szerintem is. *vigyorodik el most már ő is vidáman, majd megvárja a másikat, amíg az befut pénzért, de amikor ugrándozva tér vissza, csak pislog párat és bólogatni kezd.*
- Látom nagyon odavagy ezért a programért. Rád se ismerek morci. *böki meg picit a fiú oldalát, majd ez után szépen meg is indulnak lefelé, hogy átvágjanak a Cruorisosok klubhelyiségén. Hogy ha van ott valaki, akkor a sentinel leányzó csak biccent nekik, majd meg sem állnak egészen a kikötőig, ahol a révész segítségével már meg is érkeznek Mystral kikötőjébe.*
- Itt lennénk. *biccent még a révésznek köszönés képen, majd kimászik szépen a csónakból és körbetekint a zsibongó utcán.*
- Varázslóváros, mint említettem, tehát lehet varázsolni is, de csak mértékkel, mert vannak itt néha olyan fazonok is, akikkel nem szívesen kerülnél kettesbe egy sikátorba. *itt egy kicsit elhallgat, majd halkan sóhajt egyet és eszébe jut egy régi emlék is. Picit közelebb húzódik a fiúhoz és halkan súgja neki, de úgy, hogy Dominic hallja.*
- Egyik este egy barátommal erre sétáltunk és a nap végére láttunk egy gyilkosságot. Mi is alig úsztuk meg. *jut eszébe a régi emlék, majd sóhajt egy picit, hisz Tak is eszébe jut, na meg az a szörnyű lefejezés is.*
- Tehát csak óvatosan. *indul meg végül és remélhetőleg a másik se fog egy helyben állni, hanem vele tart. Nem akarja elrontani a napot és lehangolni a másikat, csak jobb, hogy ha megtud pár dolgot, hiszen az iskolában is történt már gyilkosság és halt meg diák is, na meg a minisztérium emberei se véletlenül vannak itt.*
Vissza az elejére Go down
Dominic Mildor
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dominic Mildor


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Mysterio Feketemágusképző Szakiskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 12:16 am

*Dominic Daphne oldalán átvág a Cruorisos klubhelységen, majd a lányt gyorsan követve meg sem állnak a révész kikötőjéig. Ott beszállnak a csónakba, és egyenesen Mystral irányába tartanak. Mikor partot érnek Dominictágra nyílt szemekkel néz körbe a városban. A város hatalmas, mindenhol apró üzletek, kis utcák, és a sok ember hangjától Dominic még a saját hangját sem hallja. Közben elindulnak a város utcáin, s Dominic Daphne történeteit hallgatja. Egy kicsit közelebb hajol a lányhoz, hisz a nagy hangzavartól alig hall valamit. Hallja, hogy régen majdnem bajba kerültek, mert láttak egy gyilkosságot, illetve, hogy óvatosságra inti a lány Dominicet. Majd a továbbiakban az egészből csak annyit hall, hogy lehet varázsolni nyílt terepen, valamilyen sikátorról beszél még. Dominic, hallva a sikátor szót, hirtelen tágra nyílt szemekkel bámult a lányra. Nem tudja mire vélni a lány szavait, s mivel nem is érti, mit mondd, teljesen félreérti a lányt. Az út előrehaladtával egy sikátor mellé érnek, ahol Dominic megáll. Megköszörüli a torkát, és halkan odaszól.*
-Daphne, nekem ez nem megy. Sikátor ide vagy oda, nekem nem menne. Nem tudom, te hogyan tudnád megtenni a barátoddal azt amit, de nekem se veled, sem mással nem menne nyílt terepen.
*Jelenti ki a fiú határozottan. Érezni szavain, hogy teljesen komolyan gondolja azt, amit mondott, de fogalma sincs arról, mennyire félreértette a lányt. Kapucniját a fejére húzza, és lehajtott fejjel várja a lány mondanivalóját.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 12:26 am

*Megérkeznek bizony a kikötőbe és ott a leányzó mesélni is kezd. Elég hosszan magyaráz, úgy tűnik, hogy megjött hozzá a kedve és most már egész normálisnak tartja a fiút is. Viszont amikor egy sikátor felé érnek és Dominic megköszörüli a torkát és elé is áll, a leányzó csak pislog párat és végighallgatja szavait, de idő közben szemei egyre jobban elkerekednek.*
- Te még is mi a fenét gondolsz rólam? Ez meg még is hogy jött neked? Azt mondtam, hogy majdnem meghaltam itt, az egyik sikátornál talált férfi miatt, akit a szemem láttára gyilkoltak meg. Még is hogy képzelhetsz rólam bármi... *akad itt meg, majd megrázza fejét és mivel itt már nincs hangzavar, Dominic minden szavát hallhatja. A lány most teljesen fel van háborodva, így meg is fordul, majd halkabban folytatja.*
- Ha így vélekedsz rólam, akkor menj a fenébe. *lehet, hogy nem hangosak a szavai, de annál érthetőbbek, így hát lassan meg is indul előre, el a fiútól, kezeit pedig zsebeibe sűllyeszti.*
~ Még is mi a fene üthetett belé? ~ *rázza meg picit buksiját és tovább folytatja útját, nem törődve a másikkal. Bizony megsértődött most, nem is picit.*
Vissza az elejére Go down
Dominic Mildor
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dominic Mildor


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Mysterio Feketemágusképző Szakiskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 12:39 am

*Dominic, hallva Daphne szavait, teljesen megvilágosodik.*
~Úristen, hogy lehettem ilyen vadbarom..~
*Gondolja magában, közben mindkét kezével a fejét fogja.*
-Nagyon sajnálom Daphne. Nem értettem színtisztán, hogy mit mondtál. Nem gondolkodtam. Nem kérdeztem vissza. Kérlek, ne haragudj. Ostoba voltam. Csak egyszerűen nem hallottam a teljes történetet, hogy mi történt itt, csak annyit, hogy sikátor.
*S próbálná megfogni a mérges lány kezét, de egyszerűen nem tudja, a lány mindkét kezét a zsebébe teszi, és elindul a kikötő felé.*
-Kérlek, mondd meg, mivel tehetem jóvá. Legyen akármi, én megteszem.
*Könyörög a lánynak, de érzi, hogy nem lesz ezt olyan könnyű helyrehozni, mint azt ő hiszi. Fogja magát, és leül a sikátor szélére, magához húzza a lábait, s fejét a térdébe veri.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 12:54 am

*Látja ám a másik arcán, hogy észreveszi magát és félreértette ezt az egész szituációt, de egyszerűen most nem tudja érdekelni, mivel haragszik rá, nem is picit és ennek minden jelét ki is mutatja. Elég indulatos ez a lány, tehát ha majd Dominic meg akarja ismerni, akkor ahhoz sok sikert neki.*
- Azért gondolkodhatnál. Azt hittem, hogy annyira már ismersz. Ha rád akarnék mászni vagy bármi, már a szobádban megtettem volna. *mondja kissé lenéző hangon és halkan ismét sóhajt, majd elindul, de pár lépés után megáll és azért végighallgatja azt, amit Dominic szeretne neki mondani. *
- Nem mondok semmit, majd rájössz és talán nem feltételezel rólam ilyen marhaságokat. *mondja rideg hangon, de amikor a srác leül, majd elkezdi sajnáltatni magát, legalábbis a lánynak ez jön le, csak sóhajt egyet és odalép hozzá, majd elkapja a karját és felfelé kezdi húzni.*
- Na ne csináld ezt velem. Itt nem maradsz egyedül, az is tuti. Gyere szépen, megyünk a fogadóba. Most jól jönne egy vajsör. *itt megáll és szúrós szemmel néz a fiúra.*
- Mielőtt félreérted, nem, nem vagyok alkoholista, egyszerűen melegem van, az meg jó hideg és még finom is. *magyarázza, majd elereszti a másikat és tovább sétál. Itt hagyhatná, de most egyszerűen nem fog ilyen bunkó lenni, mert nincs kedve hozzá. Elég volt a tegnapi összezörrenése Nillel, nem akar még egyet.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Dominic Mildor
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dominic Mildor


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Mysterio Feketemágusképző Szakiskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-13, 11:56 pm

//olvad//
*Mikor Dominic látja, hogy mit sem érnek szavai a lánynak, és a földön ülve várja, hogy mi következik. Egyszer csak hirtelen rántást érez a karján. A lány nem akarja otthagyni, magával hívja egy vajsörre megivására. Dominic sosem ivott vajsört, így nincs ellenére az ötlet, mégis szomorúnak érzi magát amiatt, ami történt. Amikor a lány a sörrel kapcsolatban megjegyzést tesz, Dominicnak egy kicsit rosszul esik a megjegyzés.*
-Képzeld el, nem értettem félre semmit. Attól, hogy egyszer félreértettem valamit önhibámon kívül, nem jelenti azt, hogy fel kell hozni a következő pillanatban.
*Jelenti ki Dominic magabiztosan. Nem érti, hogy miért ilyen ellenséges a lány. Bocsánatot kért tőle, megbánta, de a lány nem szűnik meg haragudni.*
-Ha ilyen hangulatban megyünk inni, nem nagyon van kedvem veled menni. Szerintem a vitát most fejezzük be, és normális emberek módjára menjünk tovább, vagy hagyjuk a francba, és menjünk vissza a suliba.
*Komolyodik meg a fiú. Érződik szavain, hogy ezt nem a falnak mondja, hanem teljesen komolyan gondolja. Szúrós tekintettel a lányra néz, annak ellenére, hogy tudja, hogy miatta kezdődött el a veszekedés, mégis, azt érzi, hogy a lány egy kicsit túlreagálja a dolgot.*
-Nos, akkor megyünk, vagy sem? Mert nincs kedvem a nyílt utcán bajba kerülni.
*S közben Dominic kissé visszavesz a hangjából, nem akar feltűnést kelteni, Emlékszik Daphne szavaira, nem akar bajba kerülni, hisz még elég tapasztalatlan a fiú. Reméli, hogy nem kerül bajba.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-14, 12:08 am

*A fiú végül felkel a földről, hála Daphne húzásának, de ahogy látja, most ő próbál meg kissé visszavágni és beszólogatni a lánykának, ami egy meglepő fordulat, így Daph csak áll és érdeklődve hallgatja végig a mondandóját, keresztbe is fűzve idő közben maga előtt kezeit.*
- Aha, szóval most próbálsz kemény lenni? Ha itt hagylak, elsírod magad, aztán majd lesz veled amit akarsz. Furcsa vagy tudod? Én csak segíteni akartam neked, na meg barátkozni, hogy ne legyél egyedül, de tudod mit? Innentől kezdve nem érdekel, hogy mit csinálsz. Menj vissza a suliba, én pedig megyek a magam dolgára, szia. *ezzel hátat is fordít a fiúnak és esze ágában sincs megállni. Kissé elege van ebből a viselkedésből. Látszik Dominic-en, hogy még nem ismeri Daphnet, mivel a lány ilyen, őt így kell elfogadni és akinek ez nem megy, az így jár. De aki elfogadja, az előtt tud normálisabb is lenni, de persze minden idők kérdése.*
~ A fene fog tovább foglalkozni vele és pátyolgatni. ~ *és már el is fordul egy sarkon és ki tudja, hogy hová is viszi tovább az útja. Annyi biztos, hogy egy jó ideig látni se akarja ezt a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Dominic Mildor
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dominic Mildor


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Mysterio Feketemágusképző Szakiskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-14, 12:19 am

*Dominic próbálja eltitkolni, hogy fáj neki, amit a lány mond, de kívülről semmi nem látszik az arcán.*
-Menj is, nem érdekel. Nem fogom elsírni magam, ne aggódj. Nem vagyok olyan nyámnyila, mint te azt hiszed. Boldogulok nélküled, nem kell aggódni. Furcsa vagyok? Akkor magadat minek nevezed? Lehet, hogy hülye voltam, de más rég kibeszélte volna magát a helyzetből, én meg itt bocsánatot kértem, ahelyett, hogy magyarázkodom. Beláttam, hogy hülye voltam.
*Dominic egyre dühösebben közelít Daph felé, majd megáll előtte és lágyabb hangnemben szólal meg.*
-Én is barátkozni akartam, és hidd el, nem mindenkinek nyílok meg ennyire, mint neked. Ha nem érdekellek.. ez van. Megszoktam már, hogy mindenki ezt teszi.
*Ránt vállat Dominic, majd elhaladva a lány mellett külön útjára indul.*
~Lesz még neked rám szükséged.. és hidd el. Nem fogok segíteni.~
*Gondolta magában Dominic, de tudta, hogy amit gondol az egyáltalán nem igaz.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-21, 2:37 am

-Még jó. Nem tuti dolog arra kelni hogy szinte nem érzed a józanságot, volt pár hónapom ami elég nehéz volt, na meg senki nem akadályozta*azt már nem mondja el hogy hol is volt, de majd talán egyszer, kevés emberbe bízik a srác, a következőkre csak finoman vállat ránt*
-Le lehet... de ez van mindig kéznél, néha szoktam boxolni, de egyedül az is uncsi, egyedül akkor nem cigizek ha Daphnevel vagyok, meg le is akarok szokni, nem csípi a cigit..*hopp a srác lehet nem ismeri a lányt, bár Nil nem tudja pontosan, lehet már talákoztak elég nagy a suli*
-Jó hogy így gondolod... családi kapcsolatok fontosak*mondja egy félmosollyal a megtörhetetlenségre, jó is lenne ha mindenkinél így lenne. Neki nem igazán volt normális gyerek kora, azokra az időkre nem is szeret vissza emlékezni*
-Persze érthető... Erre is mondtam hogy a családi kötelékek nem mennek szét egyhamar*mondja egy félmosollyal, de nem igazán tud többet mondani, eddig nem volt családja nem tudja milyen, így hitelesen se tud beszélni róla*
- Hát jó ahogy gondolod*mondja a sörre, nem fog erőszakoskodni, nem az a természet, nemsokára már a part fele sétállnak, és a szavakra csak Nil is bólogat*
-Élvezetes? Na ilyet is ritkán hallok. Bár, sörözős könyvmolyokkal nem igen találkoztam még szóval gondolom te nem vagy az*kicsit el is vigyorodik, miközben az üvegek koccannak, és a srác is bele iszik a sajátjába*
-Viszont*csupán csak ennyit mond. Mostanába nem igen sörözött , valahogy tényleg más a rövid után, persze nem negatív értelemben*
-Egész jól... legalábbis azt hiszem, eddig nem húztak meg semmiből, bár kitünő se vagyok de olyan nagyon szar se......... Madj fejlődök*mondja kis vállrántással. Hát igen a tanulás nem volt az erőssége, bár ahhoz képest eléggé össze szedte magát, a következőkre csak bólint*
-Igen... nem rossz a kilátás, bár eléggé fura hogy az iskola a vizen fekszik. Kíváncsi vagyok kinek volt a groteszk elképzelése hogy így legyen. Mit szólhatnak a tengeri betegek?

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-07-28, 4:36 pm

* Picit várat magára a sentinel leányzó, s külsőleg helyre is teszi magát, belül azért még nem teljesen, de majd azt isidővel. *
- Na, akkor szuper. * motyogja mosolyogva, persze követve a lányt, s figyelve a szavakat, hisz kíváncsi, mi is lesz a délutáni csajos program. *
- Mystral? Na, azt szeretem, csak ne a kastély felé menjünk, nem akarok újabb kalandot. * sóhajtás, bár gondolhatná, hogy Michelle nem szúr ki magával, s nem olyan, mint Rose, aki mint a lovak, szemellenzővel közlekedik kíváncsi nózija után. A révész ismét végzi dolgát, így hamar át is érnek a túlpartra, Rose most elég csendes, de na, talán ezegyszer el lehet nézni neki. Ügyel Spurira, hogy ne hagyja el a jószágot, de az idő közben befészkelte magát kapucnijába, onnan meg ki sem mászik egy ideig. *
- Hm. Nem tudom, de hogy őszinte legyek, egy kis csoki jólesne. * dörgöli meg édesség után korgó pociját, kiszállás közben figyelve Michelle ugrándozását. Erre azért megint mosolyognia kell, ez a lány egy bohóc, talán jó is, hogy vele hozta össze a sors ezen a szééép nyári napon. Csak követi a lányt, s figyel, mi is lesz most, s hogy netán sikerült-e eltalálnia első állomásukat. Inni nem akar, kastélyozni szintén nem. Édesség az jöhet, na meg esetleg még a játszótér, bár az ottani emlékek is elég.. gyomorforgatóak. *



//fagy//
Vissza az elejére Go down
Zeph Reaver
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Zeph Reaver


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás : 2010. Jul. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 2:00 am

- Ha nem lennél szimpi, nem szólítottalak volna le. *jegyzi meg magabiztos mosollyal. Azt is mosollyal nyugtázza, hogy a lány viszonylag sokat beszél. De mindenesetre többet mint amihez Zeph hozzá van szokva. Mégis, pont ez teszi olyan szimpivé, ahogy ő mondja.*
- Rendben, a rongálást hagyjuk. De például betörhetnénk az inflatus klubhelyiségébe, és kifesthetnénk női sminkkel annak a kis gyíknak az arcát... *nem fejezi be a gondolatmenetet, a Codyval való találkozás emlékére nem akarja megint felhúzni magát, és a lány egyébként sem tudhatja kiről beszél.* - Vagy a tanáriból ellophatnánk a félévi toxikológia teszt megoldását. *mondja, de már ő is mosolyog saját fantáziáján.*
- Ikertestvéred van? *kérdez vissza.* - Azt mondják pedig, varázslóknál ritka. *mondja, majd kis szünet után teszi hozzá:*
- Nekem az unokatesóm jár ide. Ő is annyi idős mint én. Persze nem olyan, mint egy testvér, elég ritkán láttuk egymást már ezelőtt is. *meséli, és unokatestvérére gondol, akivel furcsamód még alig futott össze. Hiába, ha egyszer nincs jó kapcsolat a családjaik közt... Közben leérnek az aulába, majd a kikötőbe, és hamarosan hajón közelednek a Seol szigethez, melynek ködös tája lassan bontakozik ki az éjszakai fények derengéséből.*
- Szerintem kezdjük a fogadóban. *javasolja, majd egy doboz cigit vesz elő. Ez egy olyan dolog az életében, aminek nem tud ellenállni.*
- Ugye nem gond, ha rágyújtok? *kérdezi meg csak úgy udvariasságból, de szinte meg se várja a választ, már füstölög is a cigi a kezében.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 2:17 am

*Csak egy apró mosollyal nyugtázza, hogy a másiknak nincs különösebben baja vele, tehát eddig pozitív a véleménye a lánykáról. Na de ez után elindulnak lefelé és közben beszélgetni kezdenek. Amikor viszont az Inflatus ház klubhelyisége kerül szóba, kissé meglepődik a lány.*
- Kire gondolsz? Én... én is ismerek egy inflás srácot, akit legszívesebben megölnék... de a kezem nyoma remélhetőleg jó ideig az arcán volt. *meséli a másiknak, majd el is mosolyodik az egészen, hiszen a srác járt rosszabbul, de ő is volt a bunkó.*
- Codynak hívják, nem tudom, hogy ismered-e. *veti fel a dolgot a fiúnak, majd ez után szóba jön a félévi teszt és a lányka picit nevetni kezd.*
- Ha érdekel, oda tudom adni. Tökéletes lett a vizsgám, mivel már elmúlt félév. *vigyorog továbbra is, bár lehet, hogy a házis részre gondol a fiú, nem tudni, de akkor most Lis tévedett, de az ilyesmi még a legjobbaknál is előfordul. Na de a testvére is szóba jön, így a leányzó a visszakérdezés hallatán csak bólogat párszor.*
- Bizony, ritka, de én örülök neki nagyon. Tudod, rá mindig számíthatok, bármikor, bármiben. Tehát tényleg remek a viszonyunk. Valószínűleg te is megismered majd, ő is Cruorises. *mesél picit szeretett testvéréről, majd ahogy szóba kerül az unokatesó, a leányzó is érdeklődni kezd.*
- Őt hogy hívják? Hátha ismerem. *kérdi kíváncsian, bár nem biztos, hiszen még nem ismer mindenkit ez a lányka, de igyekszik egyre több emberrel megbarátkozni. Idő közben már az aulát is elhagyják és a csónakban ücsörögnek. Ahogy viszont partot érnek, meghallja a fiú úti célját, így csak egy aprót bólint ismét.*
- Mehetünk. Egy ital jól esne. Na nem azért, mert sűrűn iszom, de most megkívántam. *magyarázza a fiúnak és szépen meg is indul mellette. Ekkor kerül elő a cigaretta, majd a kérdést hallva már válaszol is.*
- Csak nyugodtan. *és hogy ha minden jól megy, akkor bizony célirányosan indulnak el a főutca mentén és mivel csak Lis járt eddig itt, így hát ő vezet. *
- Akkor a Véres hajnal fogadóba megyünk. Fura neve van és sok unszimpatikus alak is van ott, de talán nem lesz gond. *ha meg igen, majd lelépnek vagy valami, tehát csak megoldják. Szóval hogy ha minden igaz, akkor be is fognak térni és talán addig a cigaretta is elfogy.*
- Te is vajsörre gondoltál egyébként vagy valami rövidet szeretnél inni? Nekem mindegy, én mindenben benne vagyok. *teszi fel útközben azért a kérdést, hogy tudja, mire is számítson és hogy vajon mennyire lesz görbe ez az éjszaka. Ha isznak, hát isznak, ha pedig nem, akkor pedig jöhet a kellemes séta, majd az ágyikó. Egy házba járnak, szóval még a toronyba is együtt mehetnek majd fel ez után, így a legjobb. Végre Lis olyan embert ismert meg, aki a saját házának a tagja.*
Vissza az elejére Go down
Zeph Reaver
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Zeph Reaver


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás : 2010. Jul. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 3:13 am

- Nem tudom hogy hívják. *mondja az inflatusos témánál.* - Mikor legutóbb találkoztunk, nem jutottunk el a bemutatkozásig. *gondol vissza a srác idegesítő szövegére, bár az arckifejezésének emléke miután ráküldött egy sóbálvány-átkot némileg kárpótolja.* - De nem lepődnék meg ha ez ugyanaz a srác lenne. *a Cody-s témából Zeph úgy érzi elég is ennyi, csak sóhajt egyet. Mikor Lisa a félévi tesztről kezd beszélni, Zeph kérdőn pillant rá, de aztán kapcsol.*
- Ja persze, ti már túl vagytok rajta. *mondja és mosolyog tévedésén.* - Tudod, később jöttem. *teszi hozzá magyarázatképpen.*
- Csak nem te is egy olyan Josh-féle éltanuló vagy? *kérdezi kicsit csipkelődve. Sose bírta igazán a strébereket, akik mindig mindenből jók voltak. De persze ennek egyszerű oka van. Zeph tipikus pasi, nehezen viseli ha valaki jobb nála bármiben is. Aztán a lány a testvéréről mond pár szót. A srác érdeklődve hallgatja, eszébe jut egyetlen tesója, huga, aki viszont gyakran túlságosan kislányos és idegesítő.*
- Hát igen, jó ha van egy ilyen személy az életedben. *jegyzi meg félig szórakozottan. Az ő életében nem sok ilyen van. Sőt egyáltalán nincs is. De belegondolva nincs is szüksége rájuk túlságosan.*
- Iantha Reaver. Hosszú fekete hajú lány. Legalábbis mikor legutóbb láttam így nézett ki. *mondja unokatesója nevét, mikor a lány rákérdez.* - Azt se tudom melyik házban van. *vonja össze szemöldökét ahogy gondolkodik. Ez komoly ábrázatot kölcsönöz neki, de nem sokáig. Zeph kényelmesen szívja a cigijét, majd fújja a füstöt kifelé. Örül, hogy a lányt nem zavarja, hogy bagózik, de azért a másik arcát fürkészi, hogy mennyire őszinte.*
- Véres hajnal. *ismétli a fogadó nevét.* - Szerintem jól hangzik. *az unszimpatikus alakok meg a balhé gondolatára elmosolyodik, még örülne is neki, ha valamibe belekeveredne. Eddig egyébként is megúszta az életében adódó legtöbb nehéz helyzetet. A lány eltalálta, nem a vajsör volt Zeph első gondolata ami a fogadóról eszébe jutott, a kérdésen kicsit elgondolkodik.*
- Maradjunk a vajsörnél. *mondja végül mosollyal arcán.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 12:10 am

//olvad//

*Miután szóba hozza Codyt, ő is rákérdez arra, hogy vajon Zeph kit nem bír ennyire, de ahogy hallja, a nevét nem tudja, de a megjegyzést hallva halványan elmosolyodik, majd bólint is.*
- Hát, meglehet. Na majd kiderítjük valahogy. *dönti kissé oldalra a fejét, majd szóba jön a félévi teszt is és ekkor hallja, hogy Zeph bizony később jött.*
- Igen, persze, tudom. *bólogat is hozzá, majd a Josh-féle megjegyzésre kissé elneveti magát.*
- Hát nem igazán nevezném magam éltanulónak, de nem volt nehéz a teszt. *magyarázza egyszerűen, hiszen tényleg könnyűnek találta a legtöbb tantárgyból, bár jelmágián megizzadt, azt be kell ismernie. Na de a testvérek is szóba jönnek most már, így a lány mesél picit Scottról, mire meghallja, hogy Zephnek is van ám itt ismerőse, méghozzá Iantha Reaver, akit nem ismer a lány, akármennyire is gondolkodik el a dolgon.*
- Nem tudom, hogy ki Ő. Még nem futottunk össze. *magyarázza homlokráncolva, de tényleg nem rémlik neki. E közben a cigaretta is fogyatkozik a fiúnál és haladnak is tovább, egyenesen a fogadó felé, melynek alsó része kocsmaként funkcionál és ahol a lányka már járt, bár nem túl hosszú időre.*
- Hát azért van ám ott pár rossz arc. *mondja fejét rázva, hiszen előfordulhat, hogy megnézik és a megjegyzéseket se szereti, de nincs mit tenni. Inkább az ital után érdeklődik a fiúnál és ahogy hallja, a sör elég lesz.*
- Aztán majd eldöntjük, hogy iszunk-e mást is. *teszi még hozzá a másik mondanivalója után, majd hogy ha minden igaz, idő közben megérkeznek a kocsmához is.*
- Csak utánad. Ilyen helyeken az erősebb nemé az elsőbbség. *hangja vidám és jókedvű még mindig, de tényleg nem óhajt előre menni, majd csak szépen Zeph után.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:38 pm

~ Egy séta, aztán leülök házit írni. ~ * jön az eltökélt gondolat az ágyán fetrengő leányzónak. Tanulna, vagyis olvas, na de ez ugye nem egy agypihentető tevékenység. Egy halk fújtatás, s haját is összetúrja, picit ki van merülve, de inkább agyilag, mint fizikailag, így tényleg ráfér a levegő. Összecsapja az ölében lévő könyvet, majd csak simán az ágyra hajítja, ezután pedig máris lepattan a földre, hogy egy rövid zuhannyal felfrissítse magát, majd felöltözhessen, s már indulhasson is egy röpke levegőzésre. Egy fekete, passzos farmert ölt magára, a lábikókra zokni, aztán egy fekete tornacipő. A felsőruházaton picit hezitál, végül egyik szürke blúza mellett dönt, mely rövid, húzott ujjú, és bizony szép dekoltázsa is van, ami finoman emeli ki a lányka domborulatait. Egy kis smink, csak a biztonság kedvéért, mert ha netán véletlenül összefutna valakivel, ne nézzen már ki borzalmasan. Haját kifésüli, s leengedve hagyja, így tincsei már-már háta közepét nyaldossák. Egy gyér mosoly, majd vicsorgás a tükörben, s már csak a pálca hiányzik. Ám azzal teljes lesz a kép, útnak is indul a sentinel mai mászkálására. Kint kezdi, méghozzá a kikötő felé indul. Ahogy kilép a kastély hűs falai közül, rögtön megcsapja a nyomasztó meleg, ám mit sem törődve ezzel folytatja útját töretlenül és megállíthatatlanul a kikötő felé. Imádja nézni a vizet, megnyugtatja a hullámok moraja, s a friss só-illat, ami a víz felől érkezik. Na, de mindezt nem itt fogja élvezni, hanem a túloldalon, hisz már be is pattan a révész csónakjába, aki szépen át is navigálja a kis csónakot a zavaros vízen. Ahogy kimászik Mystralban, le is csüccsen a stégre, mélyeket lélegezve a tiszta és üdítő levegőből. Pálcája ölében landol, ő pedig kezeit háta mögé téve támaszkodik tenyereire, arcát a fénylő Nap felé fordítva, szemek lehunyva, pici mosoly az arcon. Most minden olyan nyugis és tökéletes, remélhetőleg nem is lesz megzavarva a rövid pihenő. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:46 pm

*Újabb felfedezőút, újabb helyszín, és a változatosság kedvéért, most egyedül van a lány. Nincs valami túl sok kedve semmihez, és az idő változatossága is eléggé lelombozza. Eléggé melegen öltözik fel, egy hosszú felsőt vesz fel, egy hosszú farmernadrággal, és mellé egy laza kis sportcipőt. Nem akar túlságosan kiöltözni, hiszen csak sétálni akar egy kicsit, és felfedezni a tájat, és az eddig nem látott helyeket. Nincs kimondott célja, hagyja, hogy két rövidke lába irányítsa a célja felé, és lassacskán meg is jelenik egy kikötőben. Eléggé halk a vidék, nincsen semmi nagy hajóhad, semmi extrém, teljesen normális. A lány is így gondolja, ezért nyugodtan fogja magát, és kiül a móló szélére, majd a zsebeiből előkapja ipodját, és nekiáll zenét hallgatni. Éppen egyik kedvence szólal meg. John Mayer feldolgozásában a Free fallin’. Imádja azt a számot, mert teljesen lágy, és egy gitárral is el lehet játszani. Hátradől, teljesen elfekszik a mólón, miközben lehunyja szemeit, és hallgatja a dalt. Kissé el is álmosodik, és félig álomba szenderül, de egy kis neszre is felriad, hiába megy a zene. Hiszen a dallam halk, és Isnek meg remek a hallása.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:49 pm

[Rose]


*A mai nap nagy része tanulással telt, na meg pihenéssel is természetesen. A reggel és a délelőtt egy részét bizony áttanulta az exortusos sentinel fiú, de ez után elérkezett a pihenő ideje, így egy alvás után úgy döntött, hogy lesétál Mystral városába. Lehet, hogy már hat óra van, de ez nem zavarja meg abban Calebet, hogy ne érkezzen meg a szép kikötőbe. Nem igazán néz most körbe, hogy ki is lehet a környéken, így hát Rose-t se szúrja ki azon nyomban, de ahogy tesz pár lépést, bizony feltűnik neki a fekete hajzuhatag, na meg a vörös tincsek, így ajka mosolyra húzódik és már felé is veszi az irányt. Egyébként ma egy fekete térdig érő nadrágot visel, sötétszürke színű izompólóval, melyek szépen ki is emelik izmos testét, ahogy az anyag rátapad a ruhára. Lábain fekete sportcipő díszeleg, haja pedig úgy áll, ahogy szokott, tehát szépen be van ám állítva.*
- Üdv a szép hölgynek. *guggol le a lányka mögé, majd kíváncsian pillant annak szemeibe, melyek csukva vannak. Na de gond egy szál se, Caleb ajka lassan Rose homlokához ér és egy kis puszit is ad neki köszönés képen.*
- Hogy vagy manapság? Rég láttalak. *hiányzott is picit a társaság, hisz nincs még túl sok barátja, de mindig szívesen fut össze olyanokkal, akikkel megérti magát.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:57 pm

*A mai ismét egy igen kellemes nap, nincs kánikula, és megfagyni sem kell. A nap szépen süt, Cat jókedve pedig innentől garantált. El is határozza, hogy egy kis késő délutáni sétát fog megejeteni Seol szigetén. Előbb viszont még befejezte az utolsó pár oldalt az éppen olvasott könyvből. Már ki is pattan ágyából, s az eddig csak egy fehér franciával takart popsijára fel is húzza világoskék farmerét. Felülre mehet egy szép kis fehér top, melyből kilátszik a pocija és egy-két ezüst ékszer. A tükör előtt magára varázsol egy kis szürkés-feketés sminket a szemei köré, megfésülködik, majd egy szempillantás alatt már el is hagyja szobáját. Megindul a kis folyosón, le a csigalépcsőkön... aztán spuri vissza. Pálcája véletlenül az ágyon maradt, így azért még visszaszalad, aztán ismét megindul. A folyosókon nem fut össze senkivel, így egyedül, magában dúdorászva hagyja el az iskola épületét. Megáll a kapuban, majd nagyot szippant a friss levegőből. Lábain amúgy egy szintén fehér sportcipő van, most nem volt papucsos hangulatban. Körbepillant, majd már el is indul a révész felé, akinek köszön, majd beszáll a csónakba. Az öreg pár perc alatt átevez vele, miközben a lányka a vízzel játszik picit. Amikor ismét partot érnek, a lányka megköszöni a segítséget, kiszáll a csónakból, majd megindul kicsit előre. Csak nézelődik jobbra-balra, s egyszer csak hopp, egy Caleb. Arcán egy kis mosoly jelenik meg, majd észrevesz valakit a srác előtt. Mintha... igen, Rose az. A bajtársa. Így hát mosollyal az arcán közelíti meg ismerőseit, majd amikor odaér, már köszön is.*
-Halihó, sziasztok! *vidám, mint általában és mindkét diáktársára rámosolyog.*
-Mi jót csináltok? *kérdi, hisz ha valami érdekes programjuk van, és nem zavar, akkor szívesen csatlakozik a két ismerőshöz.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:57 pm

*Aysha ma elhatározta, hogy a mai délutánját Mystralban tölti. Egy egyszerű, fekete farmer van rajta, egy magas sarkú, szürke cipő valamint egy fekete-fehér egyszerű top. Nem épp kalandhoz öltözött, de persze Mystralban mi is érhetné? Benézett egy kis ruhaboltba, és persze az édességboltot sem hagyhatta ki, ahonnan most egy hatalmas nyalókával és egy csomag kókuszos tekerccsel sétál a kikötőhöz. Kíváncsi, hogy itt mi van, hiszen erre még nem járt. A lány törzshelye általában a park, a játszótér vagy a fogadó. De a Révnél még soha nem járt. Ahogy közelebb ér a helyhez, néhány diákot pillant meg. Ahogy még közelebb sétál, felismeri őket. Lassú léptekkel odasétál, hiszen újdonsült anyucija is ott van, és persze Rose is. Kíváncsi, hogy mit csinálnak errefelé.*
-Sziasztok! *kopog oda a lány és ahogy odaérkezik, megáll Is mellett és anyucijára néz.*
-Mizujs Anyu? Mi jót csináltok itt? *pillant Rose-ra is, habár nem tudja, hogy együtt vannak-e.*
Vissza az elejére Go down
Nana Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nana Black


Hozzászólások száma : 142
Csatlakozás : 2010. Jun. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 6:59 pm

*Ő maga is le les a kikötőbe, szüksége van a vízre, levegőre, egy kis nyugira. Ám ezt a harmadikat nem igazán kapja meg.*
~Mi a fenét keres itt hirtelen mindenki?~ *Tűnődik, és úgy dönt, inkább itt marad. Amikor legutóbb valami hasonló történt, igazán izgalmas kalandoknak nézett elébe. Akit ismer, annak integet és köszön, amúgy csak biccent mindenki felé, és várja, hogy mi lesz.*
~Ez elég különös...~*Gondolja, majd lazán csak zsebre vágja a kezeit. Aztán hirtelen a szél meglebbenti az egyik fának a lombkoronáját, amire hirtelen hátra kapja fejét, és egész testével odafordul, ám ettől a mozdulattól kiesik a zsebéből egy kupak. Az egyik szerencse kupakja. Leguggol, hogy fölvegye, miközben mérgelődik.*
~Ezt nem hiszem el...Mi történik már megint?~


A hozzászólást Nana Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-07, 7:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Mystral kikötője - A rév - Page 4 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 7:00 pm

//Nana, kérlek módosítsd a hsz-ed úgy, hogy 5 sor meglegyen, mert ez 3 sor és egy pici... Sideris voltam//
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 7:01 pm

*Hófehér köpenybe öltözött jelenés illan át a tájon. Afejét csuklya fedi al, arca nem látható. Mozgása közben köpenye megemelkedik, alatta vékony test sejlik fel, ami szintén hófehérben van. Alkata agáré, mozgása sebes akár egy gepárdé. Tömeget lát, hát lassít, majd megáll. Kicsit távolabb társaitól. Rég nem mozdult kia s zobájából. Számot vetett életével és magányra vágyott. Most kicsalta megérzése, mely szerint ma este neki itt ahelye. Hogy miért nem tudja, de egyenlőre közösködni nem aakr senkivel. Nem ekllenek az érdeklődések a fölös kérdések. Régen látott mindenkit, túl sok lenne neki ha a nyakába zúdúlnának. Bár nem hiszi, hogy igazság szerint kedvelnék vagy érdekelné őket ennyire. Arcát nemf edi fel. Még csak nem si köszön.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 7:01 pm

*Szép adag ember érkezett a kikötőhöz, mondhatni megint furcsán csak sokan. Az idő olyan mint eddig, normális középmeleg időjárás, ahogy az évszakhoz illik. Viszont különös dolog veszi kezdetét néhány pillanat múlva. A tenger vízfelszínéből fura ködszerű göz párolog az ég felé, ami először csak kicsit, majd végül teljesen meggátolja őket a látásban. Mondhatni éppen az orrokig látnak el, nemsokára az egész területet, hosszan fura sötét köd takarja be, és mintha az egésznek kénszaga lenne.Bár a diákok nem látják, de a víz fura csobbanásoakt hallat, mintha valaki bele ugrana, de ezután pár pillanatig teljes csend van. Végül valami csuszamlós és síkos tekeredik az egyik diák Rose lábára, és hirtelen erővel rántja be a vízbe, egyre beljebb és beljebb. Egyre furább dolgok történnek itt......*
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime2010-08-07, 7:07 pm

*Nyugodt pihenését lánya zavarja meg, de nem haragszik rá. Aysha kedvesen "lenéz" anyjára, aki épp félálomba merülget *
-Szia.
*Motyogja, majd feláll, és a lányra néz. Tekintete kedves, és nyugodalmas. Valahogy nem érzi magát ingerültnek csak mert felzavarták. Csak ezután veszi észre, hogy igencsak megnőtt a létszám percek, pillanatok alatt*
-Ööö... mi ez a tömeg?
*Kérdez és áll, mint a fa szent.*


//Sid, el kéne mennem apuékkal, mert nekem kéne bevásárolni, ne haragudjatok ki lehetne írni, vagy vmi, mert mégsem tudok lenni//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
4 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral főutcája
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: