Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 15:05

Pokol szája club

Most, hogy már egy éve megnyitotta kapuit a Mysterio, Mystral városa is egyre inkább életre kelt, több ember költözött ide az elmúlt egy év alatt és ahogy az étterem is megnyílt, most egy szórakozóhely nyitotta ki kapuit. A város közepén található a Pokol szája nevű club, ahova a főutcáról térhet be minden kedves látogató. Ide nem engedik be a lezüllőt alakokat, tehát az alkoholistákat vagy koldusokat, ugyanis mindig egy nagydarab, kopasz biztonsági őr tartózkodik a bejáratnál, vigyázva a bent lévő emberekre. Ha bemész, akkor láthatsz egy ruhamegőrzőt, ezen kívül különböző boxokat, melyek fekete bőrből vannak kialakítva és eléggé elszigeteltek ahhoz, hogy bárki ráláthasson az ott tartózkodókra, illetve hallgassa a beszélgetéseiket. Étterem nincs, viszont pizzát és egyéb gyors ételeket árulnak, ezek elfogyasztásához viszont egy gyertyákkal megvilágított helyet találhat az éhes vendég. Itt nem bőr bútorok vannak, egyszerű cseresznyefából készített asztalok és székek, mégis kényelmes és hangulatos hely... és hogy mi van a box és az éttermi rész között? Egy hatalmas táncos placc, mely előtt egy színpad foglal helyet. Időnként zenészek léphetnek fel itt, hogy koncerteket adjanak, de az is előfordul, hogy DJ érkezik a városban, így hát minden féle zenét kedvelő megtalálhatja itt azt, amit keres. A club általában délután nyit és hajnalig fogadja a látogatóit és ami garantált: az a jó szórakozás és a nagy tömeg, sose üres, mindig találsz itt valakit, akivel szórakozhatsz egy jót.

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 22
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 20:10

* Szavaira elpirulok hisz én ritkán beszélek nyíltan a kapcsolatomról mi éppenséggel mostanság hanyatló sorba került a távolság miatt, de hát erre számítottam is. Zavartan a fülem mögé tűrök egy tincset miközben a földet mustrálgatom, nem vagyok én olyan.*
- Nem, én régóta tudok már lovagolni. Nem egy srác miatt járok oda.* azért ez nem a világ vége én is tudom így a hirtelen jött zavar úgy távozik ahogy jött. Ez a hely sok izgalmat rejt magába és sok titokzatosságot így hát nem is áll szándékomban lelőni a poént, titkolózásba kezdek a tornyok termeit illetően. Jackelyn igazán kíváncsi természet mit sejtettem így hát nem is hagyja annyiban, kérlelő szemekkel próbálja kiszedni belőlem a szavakat mikre elmosolyodom.*
- Ahj... na jó, de csak egyet!* emelem fel a mutatóujjam s röpke pillanatok alatt vetem sorra a helyeket kiválasztva belőlük egyet.* - Hm, ha az egyikbe bemész tuti nem úszod meg szárazon.* csillannak meg szemeim, ezzel sokat nem árultam el mégis mond valamicskét, na de ennél többet nem fog tudni kiszedni belőlem az biztos. Szóba kerülnek a bulizás által a bálok mikre szívesen járok el így a kérdésére is rögtön tudok válaszolni.*
- Szélnek... szépen összeválogattam az árnyalatokat, karfátyolt vettem fel s enyhén átlátszott a ruházatom itt ott. Szép kis ruha volt.* láthatja, hogy nem bohócnak meg leveli békának kell itt beöltözni hanem képviselni egy elemet mondjuk de persze ez csak az egyik bál volt, a kedvencem. Rövid úton döntünk közeli sorsunkról így veszünk egy hátra arcot s indulunk meg a klub felé mi talán egy jó ötlet is, hisz én nem nagyon szeretek késő este mászkálni.*
- Szerintem feltalálja magát... Nem szeretem ha itt a szigeten vagyunk de a park nincs olyan messze a klubtól így szerintem ellesz addig míg mi is.* erre hirtelen nem is gondoltam de most hogy mondja a lány rögtön kapcsolok s hát már el is készült az a nagy haditerv. Menet közben érdeklődöm felőle mégpedig arra lennék kíváncsi, hogy a mágia világában nőtt e fel de amint elnézem a reakcióját nagyon félreérthetett így ki is mentem magam.*
- Csak úgy.... nincs jelentősége számomra, csak kíváncsi vagyok arra, hogy itt találkoztál e először a mágiával. De amint hallom nem... És testvéreid vannak? Honnan jöttél?* azért haladunk ám menet közben így hamarosan kiérünk a főutcára hol még pár percet battyogunk a járdán majd elválunk Fortunától ki hamarosan el is tűnik a szemünk elől mi pedig már farkasszemet nézhetünk a nagydarab, kopasz kidobóval.*
- Itt lennénk.... de ez a fazon...* súgom oda a lánynak, bár nem, nem félek tőle csak koránt sem az ízlésemet képviseli s mivel lányok vagyunk így egyértelmű, hogy kitárgyalhatjuk a pasikat. Ha hallja ha nem, minden esetre eláll az utunkból és jó estét kívánva enged be minket.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 20:28

*Zavarára csak elvigyorodom, nem akartam, hogy ez történjen, de végülis nem is gondoltam volna, hogy mégis csak érzékeny pontra tapintok. Ezek szerint vagy szégyenlős, vagy nem is tudom...*
- Jól van, tudtam én, csak ugrattalak. *kacagok fel egy kicsit, hogy jelezzem, tényleg nincs miért aggódnia. Többet nem kérdezek a témáról pont az előbbi kis elpirulása miatt, ám máshol nem állhatom meg a kíváncsiságom, mégpedig a helyeknél, amit titkolni óhajtott, és tervem bejön, elárul valamit... de mit...*
- Vizes? Hm... de ez nem ér, legalább mondhattad volna hol keressem. *vigyorgok rá, s ezt elkönyvelem esti elmélkedésnek, amit majd az ágyamban végzek el, mert most több témát is ki kell vesézni. Szeretném megismerni a lányt. Amint hallom, minek öltözött, a szám is tátva marad kicsit.*
- Hú... ez kreatív. Biztos csinos lehettél. *mosolygom, s szívem szerint rákérdeznék, ki volt a párja, de inkább hanyagolom, mert nem akarok gondot, vagy zavart, s ezt is az elmélkedések mellé rakom. Hogy vajon én mi legyek... Elindulunk hát valami kevés gondolkodást igénylő hely felé, mikor is eszembe jut, hogy az állat vajon mit fog tenni, míg mi elvagyunk, ám a magyarázat csak félig nyugtat meg, ez látszik szemeimen is.*
- De nem lesz baja? Nem fogják bántani, vagy elvinni, mert olyan kis különleges... vagy nem támadják meg a kóbor kutyák? *pislogom a vombat felé, hangot is adva aggódásomnak. Idő közben persze haladunk, és kissé előhozza komolyabb énem is a kérdésével, de mikor megmagyarázza, csak megkönnyebbülten kifújom egy picit a levegőt, egy kis mosoly kíséretében.*
- Hm, szerintem mondtam már. Így mutatkoztam be. Jackelyn McKinney, McKinney-ből. *nevetek figyelve a reakcióját, mert erre bizony szoktak csodálkozni az emberek nem is kicsit, és már előre érzem a következő kérdést is, ami ezzel kapcsolatos lesz.*
- Nem, egyke gyerek vagyok. *rázom meg a fejem, de persze ki nem állhatnám, ha nem dobnám neki vissza a kérdést, így egy pillanatra sem befogva a számat, már folytatom is.* - És neked vannak? Honnan jöttél? *érdeklődöm meg hát én is, ha már megkaptam a kérdéseket, és nem érzem én ám ezt unalmasnak, mindig jó tudni, milyen nemzetiségű az ismerősöd. Tudnak az adott kultúráról érdekes dolgokat mesélni. Idő közben persze haladunk, és Joi szavait megmosolygom egy kicsit, de csak szolidan, hogy ne tűnjön fel az emberkének, akiről beszélünk, aztán már osonok is be mellette a klubba, ahol a várt hely fogad. Meleg, fényes, és hangos, na meg tömve van táncikáló, beszélgető, nevetgélő, és iszogató emberekkel.*
- Mit iszol? *kérdezem meg, miközben karon ragadom társamat, hogy odavigyem a pulthoz, ahol intek is a kiszolgálónak, hogy rendelnénk. Közben pénzt kotorászok elő a zsebeimből, melyből nincs ám olyan sok, de a jeles alkalmakkor mindig előveszem...*
- Mit iszol? Én egy martinit. *mondom, és ha elárulja őt mit kér, már le is adom a rendelést, ha pedig nem iszik, csak magamnak kérek. Nem szoktam ragaszkodni a fizetéshez, de ma én rángattam el őt ide, tehát nekem kell fizetni szerintem, így ha engedi, én is adom oda a pénzt. Amint kikaptuk a rendelést, szemmel már egy üres box után keresek, miközben kortyolok egy picit az enyémből, és hamarosan rá is lelek a kiszemelt helyre, és odamutatva, feléje veszem az irányt, hogy végül ledobjam magam.*
- Na? Mit gondolsz? *érdeklődöm a szemeibe nézve, kíváncsi vagyok a véleményére, hiszen elméletileg nem nagy bulizós... Nekem tetszik a hely, már most tudom, hogy fogok ide járni, és persze van behajtani valóm is, az egyik sráctól...*
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 20:53

* Hamar feloldódok a pillanatnyi zavar elpárolog és társalgunk tovább s bár szerettem volna titokban tartani egyes dolgokat a termeket illetően nem tudom homályban hagyni a leányzót így egy trükkös választ kap tőlem az egyik toronyban lévő különleges helyiséggel kapcsolatban. Bár sokat nem árultam el mégis sejthető hogy mi fog rá várni.*
- Dél felé menj.* kacsintok rá s ha kapcsol márpedig miért ne kapcsolna hisz nekem úgy tűnik igen rávezethető ez a lány, akkor tudja majd, hogy merre keresse.* - Na de többet tényleg nem mondok már...* helyette az egyik báli ruhámat mesélem el neki, épp azt ahol az elemek színeit s tulajdonságait kellett magunkra ölteni, ez volt az egyik kedvenc bálom. A klubot is célba vesszük de koránt sem néma csendben tesszük meg az odavezető utat így hát a vombat is szóba kerül mivel Jackie aggódik miatta s hát én is de nem annyira.*
- Megtudja ő magát védeni ha kell effelől semmi kétségem. Ha bajba kerül a képességeinek köszönhetően kereket tud oldani.* nem valami harcias tulajdonságokkal áldottam meg de azért arra ügyeltem hogy szükség esetén megtudja magát védeni. Nem jelent sokat számomra az ha valaki nem aranyvérű, nem ez alapján ítélkezem mivel szerintem ez ostobaság lenne, de hogy honnan jött azt még nem tudom, vagyis hát azt hittem, hogy nem tudom.*
- Áh szóval amerikai vagy. Tengeren túli.* ahogy mi Európaiak szoktuk mondani na de további kérdéseim is vannak ám, több tucatot tudnék feltenni neki de nem rohanok ezzel kapcsolatban sem fejvesztve így hát a családjával kezdem.*
- Nem volt uncsi? Ha van testvéred legalább tudsz kivel játszani vagy elfoglalni magad...beszélgetni...* én el sem tudom képzelni milyen lehet egykén felnőni mi nem is csoda hisz családunk igen népes.* - Horvátországból jöttem és három fivérem van... én vagyok a legkisebb.* az agyonkényeztetett leányka ugyan akkor ez mégsem látszik meg rajtam, legalábbis sosem tették ezt szóvá. Célunkhoz is megérkezünk s hát nem valami szimpatikus ez a kidobó de ez nem is fontos, beereszt minket mi pedig kart karba öltve igyekszünk a pult felé miközben az én fejem csak körbe körbe jár, így hát csak a második kérdésére felelem mi az itallal kapcsolatos.*
- Én is azt. Köszi.* az nem olyan erős és szeretem is a kis pálcikát amit adnak hozzá olyan kis cuki s közben én is kotorászok a zsebembe mivel oda dugtam egy kis pénzt hátha szükségem lesz rá de mivel látom, hogy fizet így hát nem veszem elő.*
- De a következőt én állom, ehhez ragaszkodom.* ejtek meg egy kisebb mosolyt majd követem őt egy üres box felé hova le is telepszem vele szembe. Újra körbenézek de ahogy a kérdés meghallom a lányra emelem tekintetem.*
- Nem rossz...igazából nem tudom, hogy ez jó e vagy sem mert én otthon a nyitott szórakozóhelyekre jártam a part mentén, a rendezvények és bálok pedig nem ilyen helyeken rendeződnek ugye. De így első benyomásra egész kellemes...és a zene sem taszító. Szerinted?* egész dallamos s látva a táncolókat egyre jobb kedvem kerekedik pedig eddig se volt rossz. Kortyolok egy picit az italból újra felidézve e ital ízvilágát majd letéve az asztalra a kis ujjam közt tartom.*
- Tudsz táncolni?* szegezem neki a kérdés s közben a kabátomból is kibújok mivel itt jó idő van.*
- Sokat jársz ilyen helyekre? Vagy otthon jártál?* tőlem ha minden igaz egy évvel fiatalabb de ez nem jelent semmit, mivel manapság korán kezdik a fiatalok az életet legyen szó bármiről is. Eddig ő kérdezett de mivel tényleg sok minden érdekelne vele kapcsolatban így hát zúdítom rá az újabb és újabb kérdéseimet miket remélem, hogy nem bán, bár eddig nem úgy jött le.*
- A pasikkal hogy állsz? Van valakid?* habár én erről nem nagyon szeretek így elsőre beszélni ez nem jelenti azt, hogy nem szívesen teszem fel ezt a kérdést, ha elzárkózik előle az sem baj, megértem csak próbálom feszegetni a határokat mit talán megért hisz ismerkedünk.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 21:08

*Szeretem a rávezetős dolgokat, bár így elsőre egy kicsit kevés információt adott meg hozzá, így tovább kérdezősködöm, de a játékba bele megyek, így csak bólintok egyet nagy vigyorral, hogy megértettem a célzást, és nem feszegetem tovább a dolgot. Közben a félelmem is elszáll a vombattal kapcsolatban, de minő meglepetés, mondta újabb kérdést vetett fel...*
- Képességek? *pillantok rá, mert ez nekem új, és hangomból hallhatja, hogy most tényleg elöntött nagyon a kíváncsiság, hiszen ez izgalmasnak hangzik. De végül mivel úgy érzem - és szerintem ő is -, hogy kellő képp összeismerkedtünk egy picit személyesebb kérdésre, szóba jönnek az egymást illető dolgok is.*
- Nem, sok barátom volt, folyton velük lógtam. Hiányoznak... *szontyolodom el egy kicsit, még a fejemet is lehajtom hozzá, de közben persze hallgatom a lány mondandóját is magáról, hiszen az is érdekel.*
- Horvátország? Nem sokat tudok Európáról, de azt hiszem, a ti nyelvetekben vannak a három mássalhangzók egymás után, ugye? *vigyorodom el egy picikét, mert szívesen meghallgatnék egy kér nyelvtörőt horvát módra... De közben meg is érkezünk a célhoz, így megteszem vele az első lépéseket, a bemenetelt és a rendelést.*
- Szavadon foglak! *kacsintok rá, és előre örülök, hogy lesz következő alkalom is, hiszen szimpatikus a lány. Amint kikaptuk az italokat, bőszen kortyolgatva meg is találjuk helyünket, ahol még a lényeg előtt, amit tervezek - tehát a tánc -, beszélgetésbe kezdünk. Komolyan hallgatom, hogy mit gondol, mert ha esetleg nem tetszene neki, hát akkor én szívesen elhagyom ám vele a helyet, de ahogy hallom, nincs gond.*
- Akkor jó. Nekem is tetszik, olyan kis hangulatos. Amúgy nem, nem szoktam sok ilyen helyre járni, inkább fesztiválokra, olyanokra mint te, de általában a barátaimmal lógtam. Házibulik. Sokkal jobbak, mivel mindenki ismerős. *fejtem is ki, hogy azért ne tessék discoba járó lánynak nézni engem, nem mozgok ám olyan otthonosan, nekem más a terepem kicsit. Ahogy nézem a táncolókat, jut eszembe, hogy kihagytam a választ egy kérdésre, bár a kifejtett magyarázattal, talán mégis megadtam úgy logikusan a helyeslő választ.*
- Amúgy tudok táncolni, legalábbis szerintem. Bár kicsit fura a stílusom... de igen, sok fajtát tudok. Te? *kérdezek vissza, hiszen ez fontos, mert ugye elvégre egy táncolósdi helyen vagyunk, és ha nem tud, meg sem kérdezem, hogy akar-e. Bár tanulni bármikor lehet... Végül ő hozza fel a pasi témát, és hát ezen meglepődöm, de ezt csal egy pillanatig árulja el szemem, s egy korty után már felelek is.*
- Szeretek pasizni. *rajzolok a második szónál macskakörmöket a levegőbe, mert nem szeretem annyira ezt a megnevezést.* - De semmi komolyat nem akarok, és nincs is párom. *arra inkább nem kérdezek rá, hogy van-e valakije, sőt, a témába sem akarok jobban bele menni, mert bár megtette az első lépést, azért nem szeretném, ha újra megismétlődne, hogy ribancnak néznek...*
- Megyünk ropni egyet? *pillantok rá mégis csak, hiszen ha előző kérdésemre nem volt a válasza, akkor talán taníthatnám egy kicsit. Bár ő tudja... hiszen elvégre itt táncolni szoktak az emberek.*
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 21:36

- Bizony. Majd megtanulod te is, hisz másodikba neked is lesz famulusod. Több képesség közül lehetett választani én altató hangot és hanghullámokat adtam neki. Végzetes támadást ezekkel nem lehet elérni, de megvédheti magát is és engem is. Egy kis széllökésről nem is beszélve.* magyarázom neki a dolgokat, a széllökéssel kissé visszafogtam magam de hát nem baj, nem kell mindent tudni. A család téma is szóba kerül s picit mesélek magamról, hogy honnan jöttem s hogy hány testvérem van így hát a honvágy is betüremkedik a beszélgetésünkbe.*
- Nekem is... ahhoz képest hogy otthon mennyi barátom volt, itt nem igazán tudtam eddig beilleszkedni.* húzom el ajkaim mi őszintén zavar, mivel igen csak társasági ember vagyok így hát olykor magányosnak érzem magam. Olykor... állandóan.*
- Lijepo da zadovolji stranice. Ami annyit takar, hogy örülök, hogy megismerhettelek.* pillantok rá kedvesen elmosolyodva, igen cifra egy nyelv de én így szeretem, nekem más nemzet hanghordozása tetszik kevésbé. Például a kínai... hát förtelem.
Megérkezünk a cluba is hol a pultnál a lány meghív egy italra mit a jövőben majd feltétlenül szeretnék viszonozni így egy széles mosoly a válaszom szavaira s már meg is indulunk egy box felé hol magáról a helyről véleményezünk.*
- Ühüm, értem... szerintem is jobb a kikapcsolódás egy ismerős terepen és sok sok ismerős között.* ezzel teljesen egyetértek vel így hát tovább kérdezgetem miközben az italomat is szép, lassan fogyasztom.*
- Hogy érted, hogy fura a stílusod? Lóg a nyelved közbe vagy hogy érted?* kérdezem széles mosoly közepedte de aztán már aprókat bólogatok is.*
- Igen tudok. Jó pár társastáncot elsajátítottam de a lötyögés is megy. Szerintem itt ezzel kéne majd próbálkozni.* pillantok a táncolók felé hol több stílus is érvényesül. Én ebben is szolid vagyok, nem igazán simogatom magam és nem is csavargatom az egyes testrészeimet de hát ez van, akinek nem tetszik az nem vesz rólam tudomást. Hogy ő miként áll a fiúkhoz arról most hallhatok mivel merészkedtem feltenni neki egy ezzel kapcsolatos kérdést. Válaszára elmosolyodom s kissé hunyorítva tudakolózom még.*
- Szóval flörtölgetsz... és meddig mész el? Nem kell válaszolnod ha nem akarsz. Csak kíváncsi vagyok.* azért azt tudja, hogy semmi sem kötelező, nem akarok úgy belemászni a magánéletébe hogy ő nem akarja.* - A flörtölgetést én is szeretem... megismerni a másikat, incselkedni... a kapcsolat is jó, csak hát az élet dolgai kifürkészhetetlenek.* na igen. azt hittem párommal örökre együtt leszünk hisz nagy volt a szerelem, tökéletes pár voltunk legalábbis ezt mondták. De a távolság az nagy Úr s bár reménykedtem abban, hogy kibírja három évig míg itt végzek már most tudom, hogy ez reménytelen. Picit el is szontyolódok erre a gondolatra de ez nem tart sokáig mivel a lány a táncparkettre invitál.*
- Aha, menjünk.* eszmélek fel s kortyolom ki az időközben szépen elszopogatott martinit így hát részemről az üres poharam és a kabátom hagyom hátra. Szépen elvegyülök a táncolók között bent a sűrűben s bár igyekszem nem súrlódni senki vállához ez néha nem igazán sikerül.*
- De rég táncoltam!* vagyis hát lötyögtem mert én ugyan mást nem teszek, picit lépek jobbra picit balra, testem is hullámosan mozog és kezeim is kavirnyálnak körülöttem szóval ez nekem tökéletes megfelel. Nem meghódítani akarok valakit hanem jól érezni magam így hát ennek fényében táncikálok Jackie-vel szemben, mivel ha más lenne a célom, azt bizony máshogy tenném hisz akármennyire meglepő is értek a pasik nyelvén.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 22:00

*Nem kis meglepetésemre sokkal izgalmasabb a dolog mint azt én elsőre gondoltam volna, így nagy szemeket meresztek a megjegyzésére, alig hiszek a fülemnek, és bizony tekintetem is olykor-olykor - azaz szinte másodpercenként kétszer -, levándorol a vombatra, méregetve, hogy vajon hol fedezhetek fel erről külső nyomot... de semmi nem látszik.*
- Azta... ez vagány! Alig várom már, hogy nekem is legyen. *csapom össze tenyeremet hirtelen, mint aki tényleg már a csontjaiban érzi az esemény közeledtét... ám ez koránt sincs így. Hallhatok felőle nem kis betűzsonglőrködést, mire jóízűen felkacagok és hüvelyk ujjam mutatom felfele, jelezve, hogy tetszett. A klubban még téma egy-két dolog, amiben szintén egyetértünk, így a tánc is, mire hatalmasat nevetek elképzelésén.*
- Nem, dehogy! Csak... hát majd meglátod. *mosolygom, és következőleg kérdésétől majd hanyatt vágom magam, hiszen erre nem számítottam.*
- Már... úgy érted... ja neeeem, nem, nem, nem. Nem megyek el az ágyig, azt tőlem senki ne kérje, de semmit ne is akarjanak rólam levenni! *emelem fel védekezően a kezem, hiszen ez így volt eddig is, és ezután sem fog változni. Már táncolnék egyet, így ezt meg is jegyzem, és hamarosan már a táncparketten kötünk ki. Ahogy mondtam, láthatja ám, hogy bizony mintha egy kis hastánc féleség is lenne a mozdulataimban, főleg a karok terén, másrészt pedig a megszokott lötyögés, de én is, mintha más világban járnék. Csupán élvezem a zenét, máshogy sem megyek oda, csak Joi-val táncolok, és cikinek sem érzem. Nem is érzem az idő múlását, mikor egy mozdulat közben órámra pillantok, és ijedten kapok szám elé.*
- Húú, de késő van. Nem gondolod, hogy menni kéne? *pillantok rá, és ha igen mond, úgy vele együtt megyek el az auláig, ha pedig nem, akkor egy integetést követően, már el is tűnök a tömegben, hogy visszafelé vegyem az irányt.*
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 26 2012, 22:13

* Egy famulus nem egy mezei állat s ezt most ki is fejtem neki bár csak három tulajdonságot hallhat azért vannak ennél ütősebbek is de én úgy gondoltam hogy hozzám és a kis kedvencemhez ezek passzoltak leginkább. A club felé tartva sok mindenről beszélgetünk és ez bent is folytatódik, így mivel egy táncolós helyiségben vagyunk így egyértelműen első körben ez is felmerül. Felveti, hogy fura a táncmódja mit egyenlőre nem igen tudok elképzelni így valami butaságot vetek fel mit mosolyogva hárít.*
- Hát... akkor már nagyon is kíváncsi vagyok.* kortyolok az italomból minek esélye sincs a fejembe szállni mivel lassan iszom, de azért természetesen érzem a testemet elöntő melegséget de nem többet. A pasi téma természetes két lány között bár én eleinte zárkózott vagyok ez ügyben úgy tűnik társam ezzel nincs így, talán mert nincs is takargatni valója. Ezért is bátorkodok feltenni egy személyesebb kérdést, nem hiszem hogy a válasza bármit is befolyásolna köztünk csak hát kíváncsi vagyok nah.*
- Hihi, jól van értem én...* nem is ragozom tovább a dolgot már így is örülhetek, hogy ezt megosztotta velem így hát mielőtt teljes letargiába esek kedvesemre gondolva felállok és a táncparkett felé igyekszem Jackelyn-el egyetemben. Nem viszem túlzásba, a lényeg hogy élvezzem ezt az egészet s közben persze leplezetlenül bámulom a lány furcsaságát ami a tánctudását illeti. Ügyesen játszadozik a hasával és a kezével egészen erotikus, szélesen mosolygok és megpróbálom őt utánozni de nem megy úgy ahogy neki, gondolom ez igen csak gyakorlás kérdése. Főleg hogy a kezem is összhangban mozogjon a hasam hullámzásával. Ki tudja mennyi ideje táncikálunk már mikor az Exortusos lány rápillant az órájára. Én is így teszek s bizony eléggé elszaladt az idő.*
- De. Kissé elhúzódott ez a nap. Menjünk.* bólintok, kellemesen kimelegedtem de azért a boxunkból felkapott kabimba belebújok, hogy ne fázzak meg, majd pedig a lánnyal egyetemben meg sem állok a Mysterioig hol az aulában elválnak útjaink mivel más-más tornyokba hajtjuk álomra a fejünket. Örülök, hogy megismerhettem, igazán szimpatikus egy lány így remélem, hogy nem kallódunk el ebben a hatalmas épületben egymás mellett hosszú hetekig.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 21:28

*Fejem csupán csak lassan előre hátra mozog, éppen észrevehetően a klubb gyors tempójú zenéjére, s tekintetemen is látszik hogy bizony nem ezen a világon vagyok most. A tegnapi éjjelem valami borzalmas volt, és magam is borzasztó voltam, reggel értem vissza, majd pár óra alvás után felkelve kora este úgy gondoltam ki kéne mozdulnom. Túl sokat agyalok és most is így van. Hiába dübörög a zene szinte a fülembe, csupán csak idegszállaim kis százaléka reagál rájuk, ahogy az se érdekel hogy kik vannak körülöttem. Óriási nagy barom voltam tegnap, mint általában mindig ha Daphnevel össze veszünk. Mindig elvetem a súlykot és olyat mondok ami megnehezíti mindkettőnk dolgát. Neki a lelkébe taposok, magamnak meg jó adagnyi bűntudatot adok, mintha valami mazoista lennék. Talán az is vagyok, pedig mennyivel jobb lett volna nyugodtan elrendezni ezt, akkor bizonyára Daphne se szenvedte volna meg, nem kellett volna olyat hallania tőlem, amit még én magam se gondoltam komolyan.... De mindegy is ami történt megtörtént, és hogy miképp lesz tovább? Egyenlőre fogalmam sincs és nem is akarok erre gondolni. A pultos éppen most hozza a harmadik kupica vodkát amit rendeltem, egyenlőre nem igazán érzem a hatását, pedig most jó lenne teljesen ellazulni, úgy mond eldobni az agyamat mint régen... Régen könnyebb volt minden, s bár most hiába nehezebb inkább járnám ezt a nehéz és göröngyös utat, ha az időt visszaforgatva megváltoztathatnám pár elhangzott szavamat. ERre azonban nincs esély, nem vagyok téridő mágus, így csak marad a bánat alkoholba való fullása.Fura, bár érzem a fájdalmat, de valamiért teljesen nyugodt vagyok, erre nem voltam képes tegnap.. A gondolatra csupán csak szomorú görcsbe rándul az arcom, majd szinte egy pillanat alatt húzom le az italt, majd lököm vissza hanyagul a pultosnak.*
-Még egyet...*mondom, de közben már fordul is el a fejem, s bár figyelmemet nem igazán köti le, de pár percig talán jó nézni ezt a nyüzsit, jobb mint a saját hülyeségemen agyalni, amin úgyse változtathatok.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 21

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 21:43

*Ami azt illeti, a tegnapi után nincs kedvem futni menni, inkább emberek között lennék, és mivel Gingert nem találtam a szobájában, ezért egyedül sétálok most be a Pokol szája klubba, amit kinéztem ma estére magamnak. Öltözékem nem a szokásos, mivel fehér sportcipőhöz terepszínű nadrág társul, és egy fekete póló, rajta vörös cirill betűkkel, hogy "ruszki". Kicsit megszomjaztam, de semmi kedvem a fogadóba menni, az olyan unalmas, itt legalább van zene, és talán ismerős arcba is akadok. Elég csak erre gondolnom, és már meg is pillantok valakit tőlem nem messze, akire nem számítottam pont itt, de azért egy nagy vigyorral oda sétálok, pont mikor kiadják neki a következő italt, és megcsap a vodka szag is. Furcsa... Nil nem iszik.*
- Nil... öhm, olyat inkabb nekem kene innom, nem? *vágok egy kissé értetlenkedő képet, majd már kérdés nélkül oda is ülök mellé. Nem hiszem, hogy zavarnám, de nem tűnik, túl jókedvűnek most, és talán evégett az ital, lehet ki szeretné beszélni, ha pedig nem, nos, akkor majd távozom.*
- Egy ugyan ilyet! *intek a csaposnak, hogy bizony nekem is adjon, ha már ide jöttem, hiszen ezért tévedtem le a klubba. Természetesen vodkát iszom, mi mást, hiszen orosz vagyok. Közben azért félszemmel rápillantok Nil-re is.*
- Valami baj van? Nem ismerlek nagyon, de ez nem megszokott töled. *kérdezek rá óvatosan a dologra, csak finoman tapogatózva, hátha ő nem akar róla beszélni. Persze lehet, hogy rosszul értelmezem, és semmi gondja nincs, csak kikészítették az idióta házi feladatok. Közben meg is érkezik az én italom, amit rögtön egy húzásra felhajtok, hiszen kis adagokban adogatják ezeket, nekem meg nem árt meg, de ha már ivás van a láthatáron, akkor csináljuk jól.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 22:07

*Nem igazán érdekel ami körülöttem folyik. Olyan mintha valami transzba lennék, érzésre talán arra hasonlít amikor lemegyek alfába. Senki és semmi nem érdekel, mintha egy fekete szobában ülnék, s csak félig meddig engedem be hallójárataimon a zenét, ami valamelyest lefoglalja az agyam. Ám nem eléggé, ahhoz hogy gonolataim ne Daphne és a tegnap történtek körül járjanak. Fájt amit mondott, úgy érzem nem tudom megadni ami kell neki, viszont az még jobban amit én mondtam. Megint engedtem a dühömnek és lám rossz vége lett... Azonban hallójárataimon ismerős hang fészkeli be magát az agyamba, ami nemsokára kapcsol is, hogy talán reagálni kéne valamit. Egy pillanattal később testem megremeg, de aztán csak lassú mozdulattal fordulok a hang irányába, majd mérem fel Tarkhot. Természetesen hallom amit mond, de egyenlőre nem tudok más tenni csak egy fura lágy, de egyben szomorú mosolyt is ejtek.*
-Hát, akkor betársulhatsz, szerintem jut bőven mindkettőnknek... Legalábbis még, amúgy is egyszer azt mondtad hogy egy oroszt nem lehet leinni, ma legalább bizonyíthatsz..*felelem egy apró vállrántással, teljesen nyugodt és kiegyensúlyozottan, de hangomon érződik mintha valahol teljesen máshol járna, mintha nem fogott fel volna még valamit. Keveset pihentem ma , és tegnap olyan történt ami eddig még soha. Teljesen elkattantam, még egy ilyen nem fordulhat elő, hiszen még most is érzem a "jótékony hatását" Csupán csak lehúzom a kupica vodkát, ugyan úgy félre tolva az üres poharat, majd miközben arcomon enyhe remegés fut végig az erős íztől ismét Tarkhra nézek.*
-Igazából tegnap még én se gondoltam hogy itt kötök ki... legalábbis tegnap reggel nem de hát vannak még csodák...*vágok egy kényszermosolyt, miközben már csak intek a pultosnak a következőért, azonban ahogy kikapom még nem húzom le.*
-Daphal.... Szóval köztem és közte vége...*arcomon látszik hogy valamit még akarok mondani ,de csupán csak arcizmaim remegnek meg, nem bírok mit mondani. Ez az egyszerű tény, vége legalábbis most így érzem, egy ilyen után mint tegnap csodálkoznék ha bármi jó is lenne.*
-Tegnap átjött beszélni velem, szünetet akart, én pedig ismét nem bírtam uralkodni magamon.. pedig próbáltam..*lehellem ki nagyon halkan, éppen csak alig halhatóan miközben elmerengve nézem a poharat s forgatom meg a szemeim előtt.*
-Soha ne láncolj magadhoz egy csajt Tarkh... bármennyire is oda vagy érte, annak csak rossz vége lesz.*nézek lassan fel a srác szemeimbe, nem tudom miért akarok éppen most tanácsokkal dobálózni amikor úgy érzem most omlott össze egy bástya az életemben, talán a pia az oka.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 22:26

*Természetesen ha már megtörténik amiben reménykedtem, és észre is veszek egy ismerős alakot, ráadásul nem is akárkit, akkor odasétálok hozzá, hát ha elüthetjük az időt barátilag. Már kezdek lemondani egy jó kis vodkázásról, amire szomjazom már egy ideje, mikor feltűnik, hogy bizony itt én vagyok az, akinek bele kéne húznia az ivászatba, ugyanis Nilen eléggé érződik az alkohol, mely számomra nem taszító, viszont a tempó amit diktál... Megállok hát mellette tétován szóra nyitva számat, és amint látom vagy az italtól, vagy valami mástól, de mintha kissé lassan reagálna, s miután észre vett, az után sem járna egészen itt.*
- Hat hogyne tarsulnek be! Gyözzön a jobbik! *fut át arcomon egy mosoly, de nem tudom ám olyan lelkesen mondani mint kéne, ahogy hallgatom is a további szavakat. Azért leteszem magam melléje, és kérek is egy pohárral a legjobból, miközben észlelem, hogy Nil-el valami rossz dolog történt.*
- Szoval valami rosszul sült el nagyon... *nem láttam még a srácot kibukva, de nem szép látvány, és valahol ijesztő, hogy egy olyan erősebb felsőbb éves, és nyugodtabb szellem mint Nil így ki tud bukni, akkor vajon én mit fogok majd produkálni, ha problémám lesz...*
- Na meselj! *mondom is, miközben megadom torkomnak a bemelegítő löketet, miután ki is adják a rendelésem, és figyelem most már teljesen a srácé, oda is fordulok feléje, fél kézzel rátámaszkodva a pluszra, másik kezemmel meg térdemet markolva. Felesleges a felszólítás, mert bele is kezd, és hát amit mond, attól ott kövülök meg helyben. Nil és Daph? A tökéletes pár? Az első gondolat ami átsuhan a fejemen, hogy vajon Lucius és Lilith lesz-e a következő, de valahogy annyira nem számítottam ilyenre, hogy hirtelen nem is tudok reagálni. Nil-ből kinézem, hogy kibukik amiatt, mert a napi emberölési adagjánál egy kicsit tovább ment, vagy valami... na de ez? Közben persze röviden vázolja mi történt, és a következő kérdés ami megfordul a fejemben, azonnal a srácnak szegeződik, talán egy kicsit gyorsan is.*
- Miert? *ennyi, ennyi a nagy kérdés, és tán nem a legjobb, vagy nincs is rá válasz, esetleg Nil nem tudja, attól még próbálok kérdezősködni, hátha segít neki a kibeszélés. Kezem lendül csak úgy mellékesen, hogy kérem a következőt, s míg arra várok, meghallgathatok ám egy örök értékű tanácsot a sentinelemtől.*
- Ez lett volna az ok? Hogy oda lancoltad? Szerintem csak szeretted öt, bar nem latok bele az eletetekbe. Biztos vege? Daphne... kicsit heves termeszet, lehet, hogy nem lesz gond. *vetem fel az ötletet, mert azért ez is egy eshetőség szerintem, bár talán felesleges is a próbálkozás. Nil úgyis jobban tudja. Megjön közbe a második töltés is, de még nem hajtom fel, egyéb tervem van vele.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 22:58

*A megszólalásra csak egy apró fáradt mosoly futja, csupán csak lehúzom az italomat, igazából fenéket érdekli a verseny, egyszerűen ki akarom ütni magam, legalább annyira hogy 24 óráig ne kelljen rágódnom semmin, se Dapnen se az életemetn se azon mit cseszett el ki. Tarkh viszont valamennyire vissza ránt a valóságba, eddig se voltam vele bunkó most se leszek, na meg hiába mély a téma, azt hiszem ebben az állapotban nyílt könyv vagyok. Fura mód még mindig nyugodt vagyok, tárgyilagosan gondolkozok, de valahol mégis olyan ez az egész mintha egy rossz álom lenne, amiből nem tudok felébredni. Nemsokára rákérdez mi történt, s az először elhangzó szavakra csak lassan bólintok. Kinek mi a nagyon szörnyű dolog, lehet neki nem, de én úgy érzem elvesztettem az egyetlen fontos embert akit szeretek, talán tényleg így is van? Így kellett elválnunk? Hiába nem akarok rá gondolni nem tudok, főleg hogy már Tarkh is itt van, s nincs agyam tagadni, így aztán elmondom a dolgokat bár láthatja rajtam, hogy nem igazán vagyok képbe, mintha tényleg nem tudnék magamról, ám ez nem az ital miatt van. Még nem.*
-Tegnap este feljött időt kérni... Azt mondta hogy keveset élt ami igaz is, és részben én vagyok a hibás, túlságosan komolynak vettem a kapcsolatot, túlságosan végesnek, és ez baj... Ezzel ha nem is mondja szerintem megfolytottam..*hunyom le egy pillanatig a szemeimet, majd húzom le egyből az italt, de már rendelve is a következőt folytatom. Bár mármegittam 5-6 kupicával még nem érzem hogy ütne, talán azért mert mindez negyed óra alatt csúszott le így hangom is, bár néha megimbolyog megőrzi a nyugodt ritmikus hangzását.*
-Különben mi a fenének kívánt volna meg mást?*teszem fel magam elé halkan a kérdést, nem is figyelve rá hogy Tarkh hallja e de végül csak megrázom a fejemet.*
-Az az igazság hogy sokat jelent nekem, egy életet... és én is neki, de vannak pasik akik meg tudják fogni ha érted... Nem igazából nem tehet róla hogy, nehéz élete volt én pedig tulajdonként bántam vele, és lehet hogy te jónak ismersz de én nem vagyok jó ember... egy cseppet sem.*zavarosak lehetnek számára a szavaim, hiszen én se tudom melyik szó lesz a következő ami kijön a számon de egy biztos. BÁr Daphne hibás, én is ugyan annyira, elvégre a második évünkre, sok megpróbáltatás után se jutottam el odáig, hogy nyugodtan válljak el valakitől akit szeretek, és hogy még most is megbántom. A miértre talán már feleltem ezzel, de a következő kérdésre csak lassan bólintok miközben a számhoz emelem a kupicát.*
-Igen... Mert leláncoltam magamhoz, és mert második évünkre elértem hogy fél tőlem, és mert bár már volt hogy megcsalt, de te el se tudod képzelni hogy én milyen félelmetes és őrült dolgokra vagyok képes.... Rettenetesen szeretem, és nem akarom elengedni, de ennek véget kell vetni, csak egymást marcangoljuk...Egy szemét rohadék vagyok, hogy nem engedtem el akkor amikor kellett volna, vagy talán könnyítettem volna meg ezt az egészet..*nézek magam elé, miközben szemem néha néha megrebben, nem most még nem tudom mi lesz, majd holnap kitalálok új célokat , és megpróbálok racionálisan gondolkozni, de most kell hogy kisüssem azt a bizonyos biztosítékot.*
-Van pár dolog amit nem tudsz rólam, ezért te nem értheted a mi kapcsolatunk lényegét..*kezdek bele , miközben most már lassan iszom az italt, érezni akarom hogy mar, hogy elönti a meleg a torkom.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Ápr. 27 2012, 23:29

*Szórakozni jöttem le, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar egy szerelmi drámába csöppenek bele, ráadásul a mindig nyugodt és racionális Nil társaságában, aki szinte számomra a tökéletes párost alkotta Daphne-val együtt. Így eleinte csak hebegek-habogok, és rendelem az italokat, miközben átérzem ám mit érezhet, hiszen én is szerelmes vagyok, ráadásul láttam mennyire szereti Daphne-t.*
- Tudod Nil, amit most mondani fogok, az egy tavoli szemlelö velemenye, aki nem latott a dolgok möge. Daphne... eleg szabad szellem, legalabbis szerintem, bár nem mondhatni, hogy jól ismertem, vagy bárki mást ebben az iskolában. Megeshet, hogy ami neki fojtogatasnak szamit, az masnak a normalis szeretetet. Szerintem ez mindenkinek valtozo, bar teny, hogy ahhoz kell igazodni, akit szeretsz. *ezzel szerintem semmit nem mondtam, amivel bárkinek is a javára döntöttem volna, főleg úgy, hogy bár hajlamos vagyok Nil oldalára húzni, hiszen őt ismerem jobban, és sokszor segített, attól még Daphne álláspontját nem hallottam. Ekkor viszont megüti fülem a halk suttogás, és kissé felkacagok szárazan.*
- Tudod nalunk hogy van? Ugy, hogy ha egy nö el akar menni, elengedjük. Ha el akar menni mas ferfi miatt, elengedjük és megöljük a himet. *vonok vállat, hiszen ez tényleg így van nálunk. Ahogy más nőjére sem nézünk rá. Némán hallgatom a következőket, közben lehúzva amit rendeltem, és persze megpróbálom ám számolni azt is, hogy vajon mennyinél járhat Nil... ám mikor kissé mintha leülepedne a társalgás, megszólalok.*
- Nem vagy jo ember, es nem tudok rolad dolgokat? Nezd Nil, nem fogok a mult alapjan itelni, nekem az szamit, ahogy nekem bemutatkoztal. Persze megjegyzem amit mondasz, de attol meg nem hiszem, hogy mas kepet fogsz kepezni a fejemben. Eddig sem neztelek szentnek. *intek még egy körért a csaposnak közben, és bizony furdalja a kíváncsiság is az oldalamat ezzel kapcsolatban, így mikor kikapom, Nil felé fordulok ismét, hogy belekortyolva mérlegeljem a helyzetemet.*
- Nem akarod elmondani? *nem, kezdem érezni a vodka hatását, és ilyenkor már kevésbé vagyok diplomatikus, tehát a finoman fogalmazás is nehezebben megy. Ekkor jut eszembe egy újabb kérdés, miközben fejemet is lehajtom picit.*
- Es mi lesz most? *én nem vagyok szakértő, ilyen helyzetbe sem kerültem még, lévén, hogy el voltam zárva apám birtokára, és szakításon még nem vagyok túl, így csak elképzelni tudom a dolgokat. Remélem helyesen.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 28 2012, 00:18

*Csak bólintok, de már kezd minden össze kuszálódni a fejemben, tudom milyen Daphne de azt is tudom hogy én milyen vagyok önző lenne tőlem, ha csak őt hibáztatnám, hiszen van rá oka hogy nem vagyok neki elég, és bizonyára belőlem hiányzik valami... Vagy bennem talált valamit ami miatt inkább más mellett keresné a boldogságot.*
-Lehet, de az is tény hogy mindegy hogy ő milyen, az is mindegy hogy én milyen vagyok, ezt a sz*rt mindketten kiástuk, és már jó régen hajítottuk el az első rögöt...*fura hasonlat de most nem tellik többre, egyszerűen nem vagyok ura a tudatomnak, de ami a legborzasztóbb, nem is érdekel. Üresnek érzem magamat, szeretnék felejteni, de belül érzem hogy azt nem bírnám ki.. Tarkh szavai bár eljutnak a hallójárataimba, s fel is fogom a szavakat, de csak később felelek rá, meglepő nyugodtsággal, de szomorú hangon is, amin most már érezhető az ital egy cseppet.*
-Lehet... és ha hiszed ha nem régebben én is ezt gondoltam, megöltem volna bárkit aki a közelébe kerül, nem akartam még a kockázatát se hogy esetleg másban többet talál mint bennem, mert féltem... sőt ami a legrosszabb most is..*mosolyom még mindig tart, bár inkább görcsös szájmozdulatnak nevezném, így csóválom meg a fejemet.*
-De nem érek vele semmit ha bosszút akarok állni a srácon, Nem tehet róla hogy tetszik neki Daphne... Ő gyönyörű lány, és a legjobb ember akit ismertem.. Nem fogok több hadjáratot indítani, azzal csak Daphnenek okoznék fájdalmat*mondom cseppet elmosolyodva, majd ezt a mosoly ismételten görcs rázza meg, ugyanis a következő adag ital is lefele indul. A fiú azonban nem érti milyen vagyok, mert nem ismer, szavai bár jólesnek ez most arcomon semmit nem jelent, hiszen tudom belül hogy milyen vagyok. Őrült, és veszélyes.. Veszélyes önmagamra, veszélyes másokra. *
-Nem, nem vagyok, még most is azon gondolkozom hogy megkínzom, megölöm, eltűntetem a föld színéről és....*harapok rá a szám szélére ahonnan aztán fel is serken a vér, majd megrázom a fejem.*
-Ami bennem van veszélyes... A gondolataimról tudom hogy őrültek, hiszen ki vagyok én hogy megszabjam bárki mit is tegyen? Ez már K*va közel áll ahhoz hogy istent játszak, hogy félelembe kerítsek másokat, és én ettől undorodom, undorodom ettől az érzéstől, de belegondolni is rossz , mi lesz ha mással lesz boldog..*mondom, majd jöhet az újabb kupica, ha már TArkh rendelt, s most talán ismételten egy nyugodt mosoly jelenik meg az arcomon, azt hiszem tényleg mesélni fogok, bár lehet holnap ezt megbánom...*
-Daphnevel mi régen, pontosan egy nagyon nehéz időszakában jöttünk össze. A testvére meghallt, a gyász amit érzett gondolom akkor volt a legerősebb, ő maga is meg akart halni.... Egy sráccal volt egészen addig, az a srác mentette, de úgy tudom nem sokáig... Aztán jöttem én, és bár rosszul indult a kapcsolatunk, nagyon megszerettem, tudod már a jópáradik találkozásnál láttam benne valamit, ami már akkor olyan dolgokat váltott ki belőlem amik furák votlak. AZt hisezm akkor éreztem először szeretetet. Ez persze tovább fokozódott míg össze nem jöttünk, de azt hiszem túl hamar , vagy túl korán történt. Nem hagytunk magunknak elég időt, DAphne ideje a testvére halálának feldolgozásával tellt, semmi ideje nem volt élni , bulizni vagy bármi... Miután pedig össze jöttünk már lehetősége se nagyon volt csak velem... Tudod én soha nem akartam hogy eddig elfajuljon ez az egész..*miközben beszélek mindvégig mosolygok, de mikor a szavak végére érek, egy pillanatra lehunyom a szememet s arcom szomorúbbá is válik.*
-De túlságosan megszerettem, annyira hogy semmiképpen nem tudtam elengedni, pedig párszor volt már hasonló bajunk... Tudod nekem még most is ő jelenti az értelmet amit a mysterio előtt nem éreztem... Ha ő nincs meglehet még most se lennének álmaim se céljaim, nem ismerném milyen az igazi szeretet, Hogy van olyan akiért képes lennék feláldozni érte az életemet, akire mindig vigyázni szeretnék... akit egyszer elveszek..*suttogom magam elé az utolsó szavakat, végül aztán a pohart megemelve ki iszom a maradék italt s a fiúra nézek.*
-Szép álmok... De bármennyire is ezt szeretném az ehhez vezető utamat én magam rontottam el... Te nem tudod de van bennem valami, valami rossz, egy démon ami veszélyes.. Megnöveli az erőmet, ezért vagyok érzékeny a mentális energiákra, ezt nem mondtam el nektek... Ez egyszerre átok és adomány mert erős vagyok, de a düh amin keresztül elér engem.... NÉha úgy érzem túl nagyra nő bennem, és ez már veszélyes Daphnere, a srácra, és rám nézve.. Én.. én bántottam őt, esküszöm hogy nem tudtam hogy akkor ő volt az de egyszer megkínoztam Daphne-t, ami egészen máig a rémálmaimba kísért, soha nem bocsáltom meg magamnak amit tettem, és amivé válltam akkor... Most már érted miért mondtam hogy nem ismersz?*nézek a srác szemébe komor tekintettel, picit meg is imbolyogva a széken a kérdésre pedig csak megrázom a fejemet.*
-Még nemtudom.. Most atomra akarom inni magamat, holnap pedig... holnap még nem tudom, gondolkozok, és próbálok valami olyat tenni ami végre nem hiba... Lehet jó lenne egy kis kikapcsolódás, talán hazautazok Sideris birtokára...*mondom ki önkéntelenül is felfedve hogy bizony Sideris rokona vagyok, ez most természetesen jött ki az ajkaimon mintha nem is titkolnám.*
-Na és ti? Veletek minden rendben? Mármint te meg Ginger?*kérdezek rá, bár tudom hogy nem fogok ettől nem Daphnere gondolni de legalább a látszat legyen meg.*

//Fagy//
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 28 2012, 19:07

//Olvadunk.//

*Nem gondoltam volna, hogy valaha én fogom vigasztalni Nil-t, főleg nem ilyen témában. Talán nem vagyok a legjobb választás, nem ismertem őket, az emberek közé is csak majdnem fél éve járok, és szakításon sem vagyok túl még. De Nil nekem sokat segített, ezért megpróbálok együtt érezni vele, és támogatni egy kicsit itallal és beszéddel is.*
- Persze, nem is mondtam, hogy kifejezetten valamelyikötök lenne a hibas. Csak azt, hogy ne egyedül magad okold. Biztos mind ketten benne voltatok, nem tudom, nem latom a multat. *helyeslek egy picit a szavaira, s meg is jegyzem, amit tudok ezzel kapcsolatban, mégpedig hogy nálunk ilyenkor mit szoktak csinálni. Ez nem utalás, csupán ennyit tudok nyújtani tanácsként saját kútfőből, hiszen otthon tényleg így működtek a dolgok, és ez egy feketemágus képző, szerintem ez a gondolat nem áll távol senkitől sem.*
- Nem tehet rola Nil? Az ember fia nem probalja meg elcsabitani a foglalt nöket. Nalunk az ilyet büntetik. Mint mondtam, ha a nö magatol megy es szeret bele, es a ferfi ezt viszonozza, akkor hal meg. Ha a ferfi csabitja el, es ugy megy a nö, akkor is a ferfi hal meg. *csóválom meg kicsit a fejemet, hogy szerintem attól még, hogy nem akar fájdalmat okozni, nem lehet bizonyos dolgokat tétlenül nézni. Hiszen ilyen alapon bárkinek bármit meg lehetne engedni... De ezek után a szavai egy kis értetlenséget hagynak maguk után.*
- Ki akarsz megkinozni? A sracot vagy Daphne-t? *szerintem nem volt túl egyértelmű, és félek sejteni, de valószínűleg a második verzió él. Viszont ahogy tovább beszél, úgy hallgatok el, némán kortyolgatva az italomat, és figyelek is rá, hogy mit mond. A végére csak felsóhajtok, és befordulok a pult felé, kezeim közé véve a poharat, és egy darabig azt vizsgálgatva játszom vele.*
- Nezd Nil. Itt senki nem szent. En sem azert jöttem ide, mert az akarok lenni, igy nincs problema azzal, ha ilyen vagy. Tudod szerintem... szerintem nincs jo es helyes, szent es gonosz. Különbözö nezetek vannak, amik nem egyeznek, de attol meg, hogy barmelyik ne lenne helyes vagy hibas legalabb egy kis szazalekban... *talán kissé kusza amit mondok, főleg ennyi ital után, de próbálom megfogalmazni a gondolataimat, amivel megnyugtathatom a srácot.* - Nos, ilyen ertelemben pedig nem itelhetö el, hogy maskepp gondolkodunk, es ugy cselekszünk ahogy jonak latjuk. Ez feketemagus kepzö. Nem vagy rossz ember. Maskepp gondolkodsz. *teszem is le a poharat egy kis koppanással, majd elgondolkodólag simítok végig államon, míg másik kezemmel, amivel a poharat fogom, intek egy ujjal, hogy kérek még egy kört.*
- Ez megtörtent, maximum megprobalhatod javitani. Nem itelkezem, es nem keresek okokat, te se tedd, csak jobban fajna. Ne nezd a multat. Mar ez is annak a resze. Vagy lepj tovabb, vagy tedd jelenne. Javitsd ki. Ahogy akarod. *zárom is le a gondolataimat, mire megérkezik még egy kör, s mivel a szám kiszáradt a sok beszédben, le is hajtom, hiszen szükség van most egy kis szíverősítőre. Ekkor hallom meg terveit és kérdését úgyszintén.*
- Mi jol megvagyunk. Persze nekünk is vannak gondjaink, de atleptük öket. *nem szeretnék erről beszélni, ezt nekem kell megoldani nem másnak, hiszen elég személyes jellegű... érdekes is lenne, ha beavatnám Nil-t.*
- De akkor, igyunk. Tedd le azt a poharat, kell a francnak. Tul kicsi. *és már rá is mutatok két üveg orig vodkára - persze nem a legnagyobb kiszerelésből -, s a csapos veszi a lapot, kitolja elénk, talán mert bízik egy kis borravalóban. Felemelem a sajátomat, és kicsit Nil felé fordulok koccintásra.*
- Koccintsunk... az ivasra! *ennyi jut eszembe, és ha engedi, akkor üvegem nyakát oda is ütöm kicsit az övéhez, majd meghúzom az italt. Nem kortyolok sokat, bár láttam már honfitársat, aki egybe húzta le az egész üveget egyszerre, azt hiszem, utána mehetnék az orvosiba... azt meg nem akarom.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 28 2012, 19:36

*A szavakra csak bólintok, tudom én is hogy nem csak én vagyok a hibás, ahogy azt is hogy nem csak Daphne, ezt már elrontottuk csak kérdés mikor, vajon ez az egy alkalom az oka minden feszültségnek? Nem tudom de nem is akarok gondolni rá.*
-Egyszerűbb magamat okolni, legalább nem tehetek kárt másba, amúgy meg tudom hogy kettőn áll a vásár... De tudod Tarkh azt nagyon becsülöm abba a csajba, hogy kíméletlenül őszínte...*nézek kissé fájdalmas és vöröslő arccal a fiúra, nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel, tényleg így érzem, ezért hálás lehetek hiszen bár így jobban fáj de legbelül tudom hogy jobb mintha a hátam mögött kavarna más alakokkal. Tarkh bár tudom hogy segíteni akar, de az is biztos hogy a véleményünk nem egyezik, jó abban igen hogy valószínűleg a fiú se hibátlan, s bár én azt mondtam nem az, mégis őt okolom a dolgok végett, de azért ez a felfogás mégsem az igazi amit hallok, legalábbis az én elképzeléseimbe, ezt még részegen is így gondolom, így csóválom meg a fejemet, és válaszolok kissé akadozva a szavakra. *
-Neee..nem Tarkh nem akarlak megsérteni, de a ti országotokban még mindig diktatórikus gondolkodás van, lehet én is most legszívesebben megölném, de ehhez nincs jogom... Ember nem ölhetek meg azért valakit mert egyszerűen szemet vetett valakire aki nekem is fontos, főleg ha Daphne is adott felé jelet, hogy szeretne tőle bármit is, sokáig másképpen gondoltam, de most már látom hogy nem tulajdon, főleg hogy nem esküdött nekem örök hűséget se... Ha persze megerőszakolta volna más lenne a helyzet de nem ez volt....*döntöm le az italt kissé megimbolyogva. Persze akkor más lenne, lehet akkor a végbeleinél akasztanám fel egy fára, de valahol belül tudom hogy ez a srác nem olyan, így bár hiába vagyok dühös, tudom hogy nem mindenről a srác tehet. Daphne gyönyörű teremtés, nem csoda hogy észre veszik, és ő szereti is ha észre veszik ez van, szerintem a legtöbb nő ilyen... Pár percig csak beszélek , beszélek kissé talán össze mosódva is, így érthető ha szavaim cseppet érthetetlenek lesznek.*
-Hogy mi? Egyiket sem, régebben talán úgy gondolkodtam mint te, Takoda, Ryen mindegyiket meg akartam ölni, és ez megijesztette Daphne-t érted? Ennek az érzésnek nem szabadna felszínre törnie*nézek rá, mint akinek valami nagy titkot magyaráznék el, de ahogy látom többen is skubiznak minket, így tekintetem hirtelen válik dühötté, s az egyik üveg felemelkedve a mögöttünk lévő asztalon ér földet széttörve, és pár srácot lefröcskölve sörrel.*
-Ti meg mi a francot bámultok?*kiálltok hátra mordulva, úgy látszik egy csenevész csoport bámult, mert egyik se mert vissza szólni... Mindegy folytatnom kéne a mondandómat.*
-Egyszer régen, megkínoztam Daphne-t de esküszöm hogy azt nem akartam. Azt se tudtam hogy ő, a mesterem a volt mesterem átvert, azt akarta hogy minden jó kilegyen belőlem írtva, és ha hiszed ha nem kiírtott jó párat... kivéve ezt, de azóta is kísért..*magyarázom el kissé tagoltan, egyrészt hogy én se veszítsem el a gondolataim fonalát, másrészt hogy Tarkh is megértse. A szavak persze amik a jó és rosszról jönenk elérik a tudatomat, de nem hiszem hogy felelnem kéne, elhiszem hogy vígasztalni akar, de ma este maximum annyit segíthet, hogy ő is seggrészegre issza magát, és végig hallgat többet nem.*
-Csak nem olyan könnyű a múlt nélkül élni, nekem ő jelentette a múltamat, a jelenemet és a jövőmet, és a múltam fontos ha a jövőmre akarok koncentrálni... nehéz lesz, de az egyetlen javítási lehetőség az lesz ha szabadon engedem, talán talál olyat akivel boldog lehet.... Azt hiszem azzal már végérvényesen betettem nála hogy azt mondtam, hogy ha már nem bírom tovább törölje ki magát a tudatomból... Tényleg egyszerűbb lenne, de ha ilyet kérnék az nem én lennék... az túl könnyű..*hunyom le a szemem, miközben a maradékát is megiszom kikért italomnak, mennyinél tartok 7-8? Magam se számolom, viszont szabadulni akarok ettől a témától így kérdezek rá az ő kapcsolaukra, és ahogy hallom többé kevésbé azért jól megy.*
-Az aranyvérűség? Ha az akkor sz**d le a dolgot, szeresd azért amilyen, amikor dumáltunk régen pár szót jó lánynak tűnt, és okos is ahogy órán észre vettem, a vér itt semmit se jelent... Lefeküdtél már vele?*nem tudom tényleg ez lehet e a baj, most csak próbálok találgatni remélve hogy nem voltam túlságosan pofátlan, minden esetre az üvegezésre viszont már bólintok tényleg egyszerűbb..*
-Hát akkor egészség..*koccintok vele majd nyelve néhány kortyot, kissé felköhögve teszem le az italt, majd a srác fele nézek.*
-Azt hiszem most kimegyek hányok egyet...*elég sz*rul nézhetek ki, bár hangomon érezhető az alkohol, de korántsem úgy mint aki matt részeg. Belül azért már más a helyzet, így csusszanok le a székemről, majd ide oda dülöngélve nem érdekelve hogy néhány embert fellökök indulok meg a Wc felé ahol hamar túl is teszem magam a dolgokon, nem emlékszek sok mindenre azt hiszem kezdek abba az állapotba kerülni ami már a szalagszakadáshoz vezet, így a mosdó fölé hajolva próbálom bevizezni az arcomat, majd a tükörbe nézve igazítva el hajamat nézek bele, saját vérvörös szemeimbe.*
-Hogy a p***ába süllyedtél le ilyen mélyre ember?*mormogom magam elé, mint valami eszelős, tudom hogy erőt kéne vennem magamon, és racionálisan gondolkozni de nehéz. Viszont tényleg nem ajjasdohatok le én egy Moriarty vagyok, sőt mi több Valbraith vér is van bennem, mi a fenét szólna ahhoz Sideris ha ezt tudná, gyengének látna. A gondolatok még mélyebbre másznak a fejembe így lökve ki az ajtót lépek vissza a pulthoz, de már cask rátámaszkodok.*
-Szerintem sétáljunk kicsit... elég jó kint a levegő persze az üvegeket vihetjük..*mondom kissé meg meg dölve a srác felé, várva azért a válaszát.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 28 2012, 19:57

*A legtöbb dologban egyetértünk, de azért van olyan, amiben nem, viszont hiába magyarázza, csak ismételten megrázom a fejemet, hogy nem azért formálok ilyen véleményt, mert diktatórikus lenne a rendszer. Teljesen más oka van.*
- Nem, Nil, ez elvi kerdes. Erkölcsi. Mar nincs diktatorikus rendszer az orszagomban, csak maffiacsalad... *hupsz, kicsúszott a számon valami, aminek nem kellett volna. Egy pillanatig magam elé meredek, hogy most mi lesz, de aztán vállat vonok, és újabb korty következik. Nem tudok mérlegelni.* - Szoval, az en csaladom maffiacsalad volt, es ott mashogy mennek a dolgok. Ha kinezel valakit, de az mar foglalt, akkor foglalt. Megtalata akit keresett. Ha nem, ne legyen foglalt. Nalunk az ilyet szigoruan veszik. *és tényleg, a legalapabb szabályok között szerepel a nő és a család tisztelete. A továbbiakban viszont csak némán hallgatom amiket mond, meg tudom érteni, és most hátba veregetném, de mégsem teszem, gyerekes lenne. Inkább csak megértő szemekkel nézek rá, és bólogatok, többre most úgy sem vagyok képes, még a mások elleni kirohanását is úgy nézem, mintha moziznék. Nem zavar. Egészen addig, míg Gingerhez nem érünk, és úgy ahogy van, felborítom a poharat zavaromban az őszinte kérdésre.*
- Mi? Nem. Marmint, nem, es nem. Nem az aranyver a gond, azon mar reg tulleptünk, hanem a szex. En... mig be voltam zarva a birtokra, barkit megkaptam. Rövid idö alatt. De Gingert szeretem, nem akarom olyan rövid idö alatt megkapni, mint azokat a szajhakat. Ez nagy dolog, ö meg fiatal, talan varnia kene... vagy nem is tudom. Csak szeretnem, ha jo lenne neki. Nem akarom, hogy ugy erezze, ezek utan muszaj volna maradnia, akkor is, ha kiszeret belölem, vagy nem is tudom... *motyogok a pultot nézve össze-vissza, és dőlnek belőlem a szavak. Nem akartam elárulni, de hát ez van... ha kétszer mondják már nem olyan taszító mint elsőre. Azért, hogy jobban fel tudjam dolgozni a problémát, és ne integessek három percenként, kikérek két üveget, amivel koccintunk is, s míg Nil elmegy a mosdóba, amit én csak egy megértő bólintással konstatálok, rendezem a számlát. Visszaérve végigmérem, és nincs jó színben, de azért az ötlete elég érthető.*
- Menjünk. *mondom, és lassan felállok, hozva az üvegemet is, és odatolva Nil elé a sajátját. Megszédülök, és mozogni kezd a világ, én pedig próbálom megállítani, így maradok egyhelyben egy kicsit, mígnem ha összeszedtem magam valamennyire, el is indulok majdnem annyira imbolyogva mint Nil, kifelé az ajtón. Kiérve megcsap a friss levegő, s bizony meg kell támaszkodnom a falban, hogy ne essek el.*
- Na... merre? *elég ilyen röviden kommunikálni, s mivel így még nincs kedvem visszamenni a kastélyba, s mivel a főutcára érünk, innen bármi elérhető.* - Van ott... park. *közlöm, tétován becélozva az irányt, és ha a srácnak is megfelel, akkor elindulok arra, ha pedig nem, várom az ötleteit, hogy merre nézzünk el.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 28 2012, 20:25

*HÁt igen most lehet meg kéne lepődnöm a hallottakon, de arcom meg se rezdül kb úgy nézek vissza rá mint aki már ismerné a srácot évek óta, bár valószínűleg az alkohol miatt van hogy még fel se dolgozta az agyam a dolgokat, de amúgy se ítélném el érte, bár a nézeteink ettől még eltérnek.*
-Tarkh fiam én még nem hallottam olyan maffiacsaládról, ahol olyan magasra hágott volna a demokrácia.. Bár nem is ismerek sok maffiózót..*nézek vissza a srácra, Daph szüleit nevezhetnénk annak de mégse azok, attól mert feketemágusok és gazdagok még nem maffiózók. Ezen cseppet el is merengek, de szomorúan veszem észre, hogy megint csak a szeretett leányzó körül forognak a gondolataim, így inkább tovább folytatom a beszélgetést.*
-Áh... HÁt nálatok lehet, de itt nem legalábbis én már nem. Igazából én azt szeretném ha boldog lenne, és ha ehhez szabadság kell neki, meg hogy más fiúkkal is találkozgasson, vagy bulizzon nem vehetem el tőle, úgyis már elég sok szaron keresztül ment, lehet majd beújítok valakit én is, még nem tudom...*rántom meg a vállamat, bár most a csajozás izgat legkevésbé, itt is megannyi megfordul de szinte rájuk se nézek, mind eltörpül Daphne mellett.*
~BÁr igaz ha lenne is valakim azt soha nem szeretném úgy, mint őt , legalábbis most nem. Ahhoz hogy elmúljon az érzés és feledésbe merüljön a múlt rengeteg idő kell......~*konyulnak lefelé ajkaim miközben az itókázás is folyok tovább így kérdezek rá inkább Tarkh bajára, és ki is derül hogy bizony a sex a ludas probléma.*
-Höh.. mert te annyira idősebb vagy, úgy tudom egyidősek vagytok..*ejtek egy kisebb mosolyt, valahogy jobb másról beszélni , s bár fájnak a saját dolgaim, el akarom hessegetni, legalább ma ne gondolkozzak ezen, holnaptól úgy is fogok, főleg józanul.*
-Szerintem ha azt szeretné tedd boldoggá. Ha azt akarod hogy tökéletes legyen? Csak te tudod megteremteni rá a környezetet, az időt és az alkalmat, ez rajtad múlik.*mondom miközbe most már üvegből iszunk de azt hiszem a "szürkeróka lábak" kísértésébe estem, és ha nem akarom itt kidobni a taccsot el kéne jutnom a mosdóig.*
-Egyet tanácsolok... ne csezd el mert itt látod a következményét..*mutatok magamra, fura groteszk mosollyal. VAn bennem némi önutálat, de addig a legjobb míg magamat gyűlölöm, addig csak saját magamba tehetek kárt. Pár percig elvagyok a mosdóba, bár lehet van az negyed óra is az idő úgy össze mosódott, viszont nemsokára vissza térve Tarkhoz azt hiszem bár józanabb kevésbé, viszont összeszedettebbek a gondolataim, így úgy gondolom ideje lenne angolosan távozni. Persze szédülök de valahogy nem érdekel kit lökök fel, kiérve érzem a hideg levegőt mely most oly jól esik, amit nehéz elmondani. Csupán csak húzva párat az üvegbe a srác felé frodulok én magam is megtámaszkodva. *
-Nemtudom tegyünk egy kört a parkba azt hiszem igazad van... Legszívesebben itt helybe eldőlnék..*mondom de azért elkezdem vonszolni magam az említett hely irányába ahova megérkezvén le is telepszek az egyik padra.*
-Nem kellett volna így taccsra tenni magamat..*felelem szédülve miközben kikaparva a belső zsebemből egy doboz cigit rá is gyújtok nemsokára majd csak magam előtt kezdem bámulni a kifújt füstöt.*
-Tudod az ember azt hiszi a pia mindent megold... régebben én is ebbe a hitbe éltem, de... Igazából csak nehezít. Így elgondokodva valamivel nyugodtabb vagyok, talán tényleg elutazok Siderishez ha már a nővérem jó lenne pár nap távol ettől az egésztől, ahol kicsit össze szedem magam..*tényleg jó lenne egy hely amit otthonnak hívhatnék és eddig nem adatott meg. Gondolataim már nem olyan dühödtek csak pihenni akarok, valahogy beletörődtem a dolgokba, viszont mielőtt nagyon elkalandoznék egy apró nyugodt félmosollyal a srácra nézek. *
-Amúgy nem is mondtad hogy Maffia családba tartozol..*nézek felé kissé érdeklődően, bár lehet hogy nem akar beszélni róla, de nem is akarom kihúzni belőle a szavakat, majd beszél ha akar.*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Honey
Hozzászólások száma : 344
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Ápr. 29 2012, 20:24

//Olvad - Dorian//

*Mondhatni kellemesen telik az este, beszélgetéssel és italozással üti el az időt a két inflás diák. Bár ma találkoztak először, jobban mondva tegnap hisz valószínüleg éjfél is elmúlt már, egész türhető viszony kezdett el kibontakozni közöttük. Ez pedig Lex nehézkes természetéhez képest dícséretes eredmény. Ideje is bevallania magának, akármennyire kemény és megközelíthetetlen csajnak állítja elő magát, akiről a nagyközönségnek szent meggyőződése, hogy életében még egy könnycseppet sem morzsolt el, nos hát, hogy számára is jelent valamit egy vidám beszélgetés, egy-két megértő szó, akár játékos csipkelődés. Hasonló önismereti kérdések és megjegyzések merülnek fel benne a boxban zajló beszélgetés közben, így arra a következtetésre sikerül jutnia, hogy nem fog ezzel sem magának, valószínüleg sem az univerzumnak ártani, ha egy kicsit elengedi magát és félreteszi vasálarcát. A guiness jelentését tehát nem ezen az estén fogja megtudni, ezt csupán egy beletörődő szemforgatással veszi tudomásul. Talán egy mugli kéziszótárból kikeresi egy unalmas délután. Szintén nem akar kiváncsiskodni amikor a képzelet és a fantázia szabadon eresztéséről beszél a fiú, bár magában felteszi a kérdést, hogy milyen kivételes esetekre is gondolhatott a fiú? Talán egy szép napon erre is kap választ. Lehet, hogy még hamarabb, mint a "guiness" pontos meghatározására...*
- Válaszolok erre szépen sorban... *viszonozza Dorian mosolyát, és pohara tartalmát lötyögtetve felel a fiú összetett kérdésre, a gondolatolvasás témával kapcsolatban.*
- Cseppet sem látszol gonosznak, talán a megfelelő kfejezés az... ártalmatlan volna, az én jelenlegi szemszögömből. *íncselkedik a fiúval és egy játékos vigyor kíséretében kortyol egyet a kesernyés nedűből. Ennek is célja a piszkálás volt, amolyan ébresszük fel a jámbor kissárkányt stílű.*
- Eleget láttál azt hiszem ma belőlem, legalább a gondolataimat kíméld meg. *nem letorkolásként értelmezendő ez a kicsiny kérés, csupán a téma hangulatához hűen inkább kérlelő és önmegadó. Halkan fel is nevet a végén. Igen, az a kibővített pohárköszöntő nem sült el a legjobban, ezt a lány csakis silány szociális kompetenciáinak tudja elkönyvelni. De megpróbálta azért kimagyarázni.*
- Hát ha már itt tartunk, pár órás ismerettség után kiváncsi lennék milyen bensőséges kapcsolat tudna kialakulni két ember között. *vonja fel a szemöldökét és jó nagyot húz az italából, ezzel ki is ürítve a poharat. Magában tudja erre a választ, de ha ezt most megosztaná Doriannal, valószínüleg kiderülne, hogy az ő fantáziája talán a legmocskosabb egész Mystralban. A táncra való felkérés bizony meglepetésként érte, ez úgy látszik sikeresen ki is ütközött szép arcán. A fiú kommentárja hallatán azonban összevont szemöldökkel, kicsit élesen válaszol.*
- Ha azt hiszed egy táncot akartam kicsikarni belőled, *csettint kettőt* - ébresztő, nem vagyok az a kétségbeesett fruska akinek ez minden vágya. *minden bizonnyal ez egészen ércesre sikeredett, és talán Doriant is arra késztetheti, hogy kétszer is meggondolja magát akar-e még időt tölteni egy ilyen lány társaságában aki ha kell tőröket köp ki a szájából szavak helyett. Megjegyzendő, hogy az alkohol, bár mennyiségileg nem számot tevő - a lány számára mégis bőven elegendő - is talán egy kicsit felvágta a nyelvét. Ha a fiú mégis úgy dönt bevezeti Lexet a tömegbe egy táncra, akkor a lány is feltápászkodik. Nyúz egyet blúzán, de az természetesen ugyanolyan szakattan lóg rajta és megfogja Dorian kezét. Kicsit hülyén érzi magát, talán az elébb nem kellett volna úgy ráförmedjen a srácra, de ezt mostmár nem tudja meg nem történtté tenni. Azért valamilyen szinten sértette önérzetét az a súlyos vád - ami igazából csak egy mókás kérdés volt - hogy nem szokták őt felkérni. Ez most mégis megtörtént, és ez alkalommal nem hol mi illuminált fazon aki csak arra hajaz, hogy egy adott ponton jól megkapaszkpodhasson a fenekében. Sok minden kavarog a fejében amikoris Dorian ismét egy idegen szót dob fel.*
- Fredroster mi...? *elsőre hallásra természetesen hülyeségként rögzül a fejében, de inkább nem megy ebbe bele. A fiú mellé szegődik, még mindig fogja a kezét, de nem néz rá inkább a tömeget pásztázza. Úgy tűnik tényleg egy lassú zeneszám veszi át az uralmat a Pokol szájában, így a jelenlevők igyekeznek is ehhez fölzárkózni. Lex aprót sóhajt, nem először hallja ezt a dallamot. Dorianra szegezi szemeit és az ütemet követve először pár lépessel távolodik a fiútól, ahhoz, hogy karjaik kifeszüljenek és szinte kevesen múljon, hogy el is engedjék egymás kezét, majd pedig lassú léptek kíséretében vele szemben kerüljön vissza, néhány centiméternyi távolságot fenntartva. Innen a fiúra bízza a többit, annyit tud még tenni, hogy az előbbi kitöréséért bocsánatkérő pillantásokat küld a srác felé.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Ápr. 29 2012, 20:56

*Egész jól eldumálunk, ami valahogy nem is baj, hiányzott az életemből az ilyesmi bár nem mintha eddig olyan antiszociális lettem volna, de hát van hogy én nem értek meg embereket, van hogy fordítva, talán most máshogy lesz, közben elhangzik tőlem a Guinees rekordok könyve is, de nem adok magyarázatot, inkább meghagyom LExnek a lehetőséget, hogy majd utána nézzen a dolognak ha szükségét érzi. Szavaira azonban csak bólogatok, mikor azonban a gonoszság jön témába oldalra billentem a fejemet.*
-Talán a gonoszságba igazad is van de az ártatlanságban? Mondjuk úgy hogy nem ismersz még eléggé..*felelek egy apró ravasz félmosollyal, miközben azért fogyasztgatom az italomat is, a leányzó szavai azonban nevetést váltanak ki belőlem, a gondolatolvasástól nem kell tartania.*
-Azt hiszem a gondolataid biztonságban vannak, legalábbis egyenlrőe. Tudod gondolatot olvasni még nem tanultam, de még ki tudja mit hozhat a jövő..*kacsintok még mindig félmosollyal az ajkaimon, majd jöhet a rögtönzött pohárköszöntő is, ami azért félre érthető volt, na persze az más kérdés, hogy én direkt fordítottam így ki a dolgokat. Na igen a lány szavai azonban elgondolkodtatóak, és bár férfiúi fantáziával vagyok ellátva, azt hiszem valamelyest diplomatikusabb választ kéne adnom.*
-Azt ez a skála ritka tág, ugyanis függ mind a két szembeülő féltől, mint a körülményektől, na meg attól is hogy a két fél mit vár a másiktól, szóval ismerkedni akar e, barátkozni, kikapcsolódni, együtt inni, és még sorolhatnám..*felelem még mindig pókerarccal, s mosollyal remélve hogy sikerült elég kusza választ adnom, hagyva neki időt, hogy arra gondoljon amire éppen szeretne. A táncfelkérés utáni kommentárom úgy tűnik viszont némi mérget kelltett fel a másikban, és meg is kapom érte a megfelelő vissza szólást, viszont nem vagyok egy elveszett bárány, s mint mondtam még ő se ismer. Nem baj elvégre már az is egy kaland hogy megismerjünk egy másik embert.*
-Azt hiszem én nem is mondtam egy szóval sem hogy az lennél, nem kéne többet feltételezni arról ami a szavakban, vagy kérdésekben rejlik mint ami valójában elhangzott.*szólom le, bár hangom nem emelkedik, viszont valamelyest komorabb lesz s kissé előre is hajolok hozzá az asztalon tekintetemet az övébe fúrva. Nem leszólás csupán őszíntén elmondom amit érzek, nem hinném hogy egy kis játékos megszólalásért ezt érdemlem. Minden esetre azért elindulunk a táncparkett felé, viszont vele ellentétben én komoly tekintettel őt figyelem,való igaz keltett némi feszültséget bennem a leszólás de próbálok nem hülyeséget csinálni.*
-Nem Fredroster hanem Fredaster..*mondom visszafogottan kijavítva, na de mindegy is a tánc elkezdődik, s bár eleinte én is csak éppen hogy fogom a kezét, nem akadályozom meg hogy eltávolodjon, ugyanis most kissé elbizonytalanodtam a dolgokat illetően. Minden esetre a tánc elkezdődött szerencsére igen lassú és szépnek mondható szám, amire könnyen rá tudok én is hangolódni, s valamelyest már az én tekintetem is enyhül ahogy figyelem a távolodó lányt. Mikor azonban vissza jön közelebb lépve hozzá, kevés kell hogy felsőtestünk egymáshoz ne érjen, de látszólag ez engem nem zavar. Tekintettemmel a másikét figyelem, és ahogy látom már ő is megbánhatta amit mondott. Kezeim közben lassan a derekára tévednek, persze ügyelve rá hogy lejjebb, se feljebb ne tévedjenek el, s így vezetem tovább lassan a lányt.*
-Gyakran vannak ilyen dühkitöréseid? Csak hogy tudjam következőre mire számítsak?*kérdezem egy apró félmosollyal, jelezve hogy már nem haragszok csupán meglepett, na meg szavaimból kiderülhet hogy ettől még nem határoztam el hogy kerülném őt.*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Ápr. 29 2012, 21:53

*Dorian ravasz félmosolya és sejtelmes szavait követve ő maga is megenged magának egy vigyorfélét.*
- Afelől nincs kétség. De azért remélem az idő ezt is majd orvosolja... *ő is el van látva bőven titokzatos megjegyzésekkel és pillantásokkal, ezt most a fiú is tapasztalhatja. Bár erre már az est folyamán többször is rájöhetett.*
- Ettől az iskolától valahogy el is várom, hogy harmadéveseit hamarosan kiképezze a legkörmönfontabb gondolatolvasási módszerek használatára. *felel így, és látva a srác kacsintását ő maga is elmosolyodik. Ebben csak azt sajnálja, hogy ő még csupán elsős - igaz lehetne második is - így sok mindennel le van maradva. Persze, ha ügyes lesz akkor ő is évfolyamot léphet, akár harmadévessé válhat. De a lényeg az, ha valaki gondolatolvasást fog tanulni, az valószínüleg előbb Dorian lesz, így akkor jó lesz ha Lex felvértezi magát egy-két ellenbűbájjal a kínos pillanatok elkerülése végett. De szerencsére ez egyelőre megmarad a fantázia mezején.*
- Te mit akarsz, Dorian? *teszi fel a nagy és ártatlan kérdést a srác komplex és kétértelmű válaszát követve. Nehezen lehet ezt a lányt csapdába ejteni, ugyanis nagyon igyekvően és hatékonyan képes kitérni és visszavágni. Nagy, kiváncsi szemeket mereszt hát a fiúra, kiváncsian várva annak válaszát. Egy pillanatra megfordul a fejében, ha ugyanezt kérdezné tőle, mit is felelhetne? Elhessegeti a gondolatot, erre elég lesz majd akkor agyalni, ha netalán bekövetkezik.
A soron levő jelenet azért rondít egy keveset az estéjükön. Merev tekintettel fogadja a fiú replikázását, figyelve minden egyes szóra és állva a pillantást.* ~Nem, nem akarok ebbe jobban belemenni. Azért legtöbbször vannak mögöttes jelentések és ha a szavakat a maguk nyers valójában vennénk... Hm, talán ezt az egészet meg kellett volna tartanom magamnak. Ezekszerint aki itt ül előttem valóban egy korrekt ember volna? Vagy csak nagyon agyafúrt.~ *Tárgyal odabent, de azt tagadni nem tudja, de nem is hajlandó, hogy számára nem hangzott akkor a legszívmelengetőbben azon bizonyos megjegyzések. Nem tud már gyakorlatilag semmit semi felelni, hisz eljutnak addig a pontig, hogy még ezek ellenére egy közös táncot kísérelnek meg. A kijavítás hallatán csak látványosan megvonja a vállát és ennyit fűz hozzá.*
- Tőlem aztán lehet a guiness szinonímája is. *ezt inkább halkabban mondja, nem akar ezekután kötekedni, egyszerűen idegenek számára ezek a kifejezések, nevek. De nem ez a legnagyobb akadály számára az adott szituácóban. Valahogy érzi magán a másik tekintetét, legtöbben tudjuk milyen érzés ez, mintha a bőrön egy nyomás képződne, mintha valami a bensőnkbe akarna hatolni, szinte szúr. Próbálja ezt figyelmen kívül hagyni, de tudja, hogy hamarosan táncolniuk kell, mégis érzi azt a feszültséget közöttük, ami megnehezíti lépéseiket. Elszánja végül magát, hogy lép és ezzel együtt azt is elhatározza, hogy amint megkapja a lehetőséget, helyrehozza butaságát.* ~Alig ismerjük egymást. Talán barátok lehetünk... Vagy csak jó viszonyt ápoló háztársak, mindegy. De azért mégsem így kéne viselkednem.~ *Néz immár Dorian szemeibe és közben érzi a derekára simuló kezeket. A dallam is lassan átjárja. Karjait átfonja a fiú tarkójánál, a mozdulat közben - ami sznte reflexszerűen jött - enyhén beletúr a srác hajába, és csak azon kapja már magát, hogy ujjai között puha hajat érez, szívében pedig megbánást. Enged a vezetésnek, szépen felveszi a ritmust, talán sikerül is összehozni azt a táncot.*
- Hazudnék, ha azt mondanám ilyesmi tízévente fordul csak elő. *örömmel látja, hogy a srác már nem neheztel annyira rá, így azért ő is felel, bár lesütött szemekkel és úgy tűnik elég őszintén. Lehet más lány mentegetőzne, hogy ez csak az alkohol műve volt, vagy csak pillanatnyi női hiszti, a lány természetében azonban megvan ez a harcos, versengő, létfenntartásáért küzdő szellem. Nem tud ellene mit tenni, de kicsit szelidíteni rajta azért lehet tudna.*
- Bocsi. *ezt a kicsiny szót komolyan is gondolja, aztán ironikusan felnevet.* - Talán kevesebb pofázásra, és a csettintgetést is elhagyom. *mondja lágy hangon és bár nem mondja, de szemei csillogásán látszik, hogy örül ennek a kis mini békülésszerűségnek.*
- Nem vertél át. Tényleg értesz a lassúzáshoz. *jegyzi meg elismerően egy rövid szünet után, és nem azért, hogy még az előbbi miatt nyalni szeretne, ez csupán egy valós észrevétel. Talán mostmár az a kis űr is eltűnik közöttük, így ruhájuk, és értelemszerűen testük is összeér. Lex mosolya fokozatosan elillan, helyében csak tiszta tekintete marad amint fürkészi a másikat, átadja magát a pillanatnak.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Ápr. 29 2012, 22:32

-Talán így is lesz..*felelem egy sejtelmes félmosollyal, a kiképzésre, de többet nem mondok, még magam sem tudom milyen varázslatok várnak ránk a jövőben, de igazából most nem is a suliról akarok beszélgetni, amikor azonban elkezdjük boncolgatni a kapcsolat féléket, elég tág választ adok. Talán nem akarok előre menni még, hiszen tényleg nem ismerjük egymást, bár azt meg kell vallanom hogy csinos lány, de úgytűnik ő nem hagyja ennyiben a dolgot.Kérdésére azonban nem felelek azonnal, csupán végig simítok az államon, jól megrágva a szavakat.*
-Talán még magam sem döntöttem el. Nem szeretek agyalni az ilyesmin, inkább csak úszok az árral, és ha valamire alkalom van akkor megpróbálom észre venni, te mit szeretnél?...*adom meg a helyesnek ítélt választ, hiszen még nem ismerem Lexet, talán a legegyszerűbb az lenne ha ezen a tényen segítenék, aminek már neki is áltunk közösen ugyebár. A következő pillanatokban azonban egy kis szócsata alakul ki,hiszen nem értek egyet az ellenem felhozott dolgokkal, és bizony nem érdekel megvédem magamat, hiszen tényleg nem bántani akartam szavaimmal, egyszerűen csak rákérdeztem, hiszen nem volt benne semmi rossz szerintem. Minden esetre remélem nem itt hagyjuk abba a dolgot, mert bár volt már nézet eltérésem lányokkal ott általában ezután mindenki ment a maga útjára, vagy úgymond fagyos maradt az este, a visszaszólásra azonban csak megrántom a vállamat. Úgy néz ki Lexel azonban más a helyzet ugyanis nemsokára megindulunk a táncparkett felé, ahol azért lassan de biztosan el is kezdünk táncolni. Jó is ez a lassú szám, nem is tudnék gyorsa, mert nem vagyok az az ideggörcsös rángatózó egyén aki ide oda dobálja magát valami rozsdás centrifuga hangra hasonlító elektromos borzadályra, ez a szám viszont kellemesnek mondható, sőt. Ahogy azonban távolodunk, majd ismét közeledünk észre veszem a tekintetében hogy már elszállt a harci szellem, és ennek kiváltképp örülök is. Szerencsére már megtanultam hogy egy hibából nem szabad ítélni, hisz van nekem is belőle dögivel, így karolva át a derekát kezdem el vezetni a zene lassú dallamára, miközben tekintetemet a másikéba fúrum. Ahogy azonban a hajamba túrnak egy kisebb éppen csak észre vehető mosollyal előre hajtom fejemet, a hajam és a fejemnek azon része eléggé kényes terület, viszont nem negatívan értendően, csupán csak egy pillanatra fut végig rajtam kellemesen a hideg, aminek hatására ismételten elmosolyodom így téve fel a kérdésem amire válaszol is Lex. Nem mondok rá semmit eleinte csupán csak közelebb hajolva fejemmel a füléhez pár percig tovább vezetem, s csak aztán szólalok meg mosolyogva.*
- Szerintem mindenkivel megeshet. AZ ember könnyen félre érthető..*felelem, hiszen nem akarom tovább szíttani a tüzet, és persze mindenki hibázhat, a szavaira azonban már én is halkan felnevetek.*
-Spongyát rá, és lehetséges, vagy megpróbálhatok én is kevésbé többértelmű lenni, de bevallom nem vagyok ilyen szinten egy könnyű eset..*ami való igaz, hiszen nem szeretem ha tejesen kiismernek, talán ez egyfajta szabadságvágy, talán valami belső elzárkózás magam sem tudom, de ilyen vagyok, ezt kell szeretni, a táncolás azonban tovább folyik, most már érzem ahogy a másik teste hozzám simul, én pedig nem is ellenzem, régóta éreztem már a másik nem közelségét, és valahogy nyugtató is, így egybe ez az egész, talán ez a jó a táncba. Természetesen az irányításról sem felejtkezek meg, viszont a szavai megmosolyogtatnak.*
-Hát, ilyesmiben nem viccelek, főleg ha már a másik fajtához tényleg nem értek, valamihez kell...*felelem, miközben kissé előre hajolva azt érezheti a másik, hogy lassan meg is döntöm őt hátra. Nem úgy mint a tangónál, azért jóval kisebb ez a döntés, de mégis érezhető. Kezem közben lassan felkúszik a hátára, míg a derekán lévővel erősebben húzom magamhoz, s mivel én is dőlök vele így fejem is közelebb kerül az övéhez.*
-Nem gondoltam volna, hogy ma itt kötök ki, főleg azt nem hogy veled.. De egyáltalán nem bántam meg..*mosolyodok, el, egy pillanatra meg is tartva őt ebbe a pózba, majd csak lassan húzva vissza*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Ápr. 29 2012, 23:33

*Tulajdoníthatjuk a körülményeknek, a jó zenének, egy-két pohárkának vagy a csillagok állásának, tény marad, hogy kedveli Doriant. Igaz, nem töltöttek eddig túl sok időt együtt - ellenkezőleg, először ütik el együtt az időt - de ennek ellenére jól kijönnek. Ezen pedig nincs semmi kivetni való, tudván azt, hogy a mai fiatalok fele ennyi idő alatt már sokkal messzebbre is képesek eljutni.
Bízik benne, hogy a visszakérdezés megteszi a hatását és egy kicsit zavarba tudja hozni a srácot, de az ismét frappánsnak bizonyult és kivágja magát a szituációból, sőt még megpróbálja a lány felé fordítani azt. Cinkos pillantásokkal méregeti a fiút, már ha ő ilyen találóan válaszolt, úgy érzi neki is elő kell rukkolni valami csattanóval. Rövid gondolkodás után be is dobja az egyszerűen hangzó, mégis megannyi jelentést hordozható mondatot.*
- Én szeretnék az alkalom lenni. *hangzik egy kicsit kihívoan és ravaszan és úgy gondolja ezzel megütötte a Dorian által szabott szintet, de majd csak ezután dől el mi lesz erre a fiú reakciója, már ha méltatja is valamire.
A lány számára ez az este több szempontból is különösen alakul. Olyan, mintha egy fényes alagútban sétálna, eltér mindattól, amiről hétköznapjai szólnak. A csúcspontot pedig a megbánás jelenti. Hisz a fenébe is, ő is ember lény, még ha egy nehezebb eset megvannak a maga igényei és törekvései. Talán megvannak azok a szituációk amikor egy kiállhatatlan vipera, de reggeltől estig ez a szerep is unalmassá vagy inkább kimerítővé válik és előkúszik az elnyomatásból egy szeretetre éhes kis macska.*
- Lehetséges gyengepont? *nincs ő sem fából és mivel ilyen közel vannak most egymáshoz még jobban észlelni képes táncpartnere rezdüléseit, ezáltal a véletlen hajcirógatásra adott reakció sem kerüli el a figyelmét, így már csak a kiváncsiságért is rákérdez.*
- Én nem vagyok ugyan az a félreértős típus. Inkább egy kicsit hirtelen. Vagy egy kicsit nagyon? *az utóbbi maradjon csupán egy költői kérdés. Eddig Dorian szemeibe nézett, állhatatosan, de ahogy a fiú a füléhez hajolt persze megszakadt a pillantás. Viszont a kölcsönös vallomások kapcsán újra felvehették a szemkontaktust.*
- Egyikünk nehezebb eset, mint a másik... Szép kis párosítás. *jegyzi meg egy fanyar mosolyfélével. Azért örülni tud annak, hogy ezt a nézeteltérést sikerült rendezni, viszonylag könnyen. Hisz megtehette volna, hogy megnehezíti a helyzetet, ez lett volna talán a legegyszerűbb dolog a világon, egy lumosnál is banálisabb. De rá kell jönnie, hogy bizonyos makacsságok és butaságok feladásával az izzó vitát könnyen le tudja váltani egy másabb, kellemesebb érzés. Ez pedig jelen esetben csak fokozódni tud a tánccal. Megjegyzését követően a fiú szavaira azonban nincs alkalma felelni, ugyanis inkább a mozdulatok veszik át a szót. Ideális összhangban vannak, az enyhe hátra döntésnek enged, hisz ez is a rituálé része. Homokszőke haja hátrasiklik vállairól, és bár karjai még mindig a fiú nyaka köré vannak fonódva, valahogy pillantásával is belé kapaszkodik. Ha Dorian a hajára érzékeny, a lánynak is akadnak amolyan borzongós pontjai, egy a sok közül a háta, pontosabban minden egyes kis rész a gerince mentén. Egy kicsit megrezzen, de inkább a libabőr az ami erősebben kiüt ilyenkor rajta. Szerencsére ez nem annyira látványos. Amikor pedig a fiú végképp nagyon közel kerül hozzá, egy mosoly az ő arcán is kibontakozik.*
- Furcsa dolgok történhetnek az emberrel, ha benéz egy antikvitásba... Furcsák. *ezzel csak azt jelzi, hogy ő is egyet ért a sráccal. Érdekesen kezdődött az este, végül találkoztak és itt kötöttek ki. Furcsa. Ez zengi be végig az agyát, szinte tompán, már-már fájdalmasan hasít bele ahogy közben fokozatosan elmélyed a rá meredő szempárra. A hátra döntést pedig a lassú kiegyenesedés követi, melyhez ő is igazodik és ezáltal amint fejét is felemeli, orruk összeér. A lány látszólag élvezi a helyzetet, halkan felnevet, majd csak egy mély levegőt vesz. Dorian érezheti az alkohol és egy érdekesen édes illat keveredését a lány lélgezetvétele kapcsán. Már nincs sok a számból, hamarosan elhangzanak az utolsó dallamok is, Lex tudatában ennek kezeit a fiú tarkóháról lassan lehúzza a kulcs csontján át a mellkasáig és végül ott marasztalja azokat. Függ a másik tekintetétől, szemei kékje hívogatóan fénylik. Nincsenek elvárásai, magában már elkönyvelte az egészet egy igen kellemes estének, de tudja, hogy hamarosan vége lesz, és ha már eddig így alakultak a dolgok, talán annak is meg kéne adni a módját.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Ápr. 30 2012, 00:29

*Úgy tűnik a válaszomra elég egyenes válasz érkezik, mondhatom ritkán találkozok ilyesmivel, kissé talán fura is a dolog, így eleinte csak mosolygok rajta.*
-Csak meg ne bánd..*felelem még mindig egy félmosollyal, hiszen bár most együtt vagyunk és jól is szórakozunk, ő még nem ismer engem, nem ismeri a rigojáimat, a mentalitásomat, ami egyébként mivel művészlélek vagyok talán bonyolultabb is mint az átlagembereké. A veszekedés persze így is elérkezik, mint általában mindenkivel akivel össze kerülök, de most különös módon félre tudjuk tenni a nézeteltérést, aminél mostnem is akarok gondolni arra mi volt a kiváltó ok, talán az én szavaim talán az övé oly mindegy. A táncot elkezdve azonban beszélgetni kezdünk, a kérdésére eleinte csak enyhén oldalra döntöm a fejemet, miközben gondolkozok egy pillanatig a válaszon is.*
-Nevezhető annak is, de mindenkinek megvannak a gyenge pontjai.. A kérdés csupán az ki ismeri fel ezeket és miképpen bánik ezzel a "titokka".*mosolyodok el szavaim végén, miközben tovább folytatódik a tánc, ami megvallom egyre kellemesebb lesz, a szavakra eleinte gondolkozok hogy mondjak e valamit, de aztán úgy gondolom néhány szó pontosan elég ide.*
-Eddig én se hittem magamról hogy az lennék..*felelem de ma mégis félre lettem értve, mondjuk én már nem gondolkozok rajta, a költői kérdésre pedig nem óhajtok felelni, ezt neki kell tudnia, hiszen ő ismeri saját magát. A fanyar szavakra azonban csak felnevetek, párat bólintva is rá.*
-Magamról tudtam hogy nehéz eset vagyok, de azt hiszem ebben az esetben úgy tűnik ráakadtam a méltó ellenfelemre*vigyorodom el, persze ez nem beszólás akar lenni részemről csupán amolyan játékos megszólalás, semmi több. Azonban a továbbiakban inkább a táncnak adjuk át magunkat mintsem a szavaknak, s így kerülünk egyre közelebb. A döntésnél már magam húzom közelebb a másikat, s bár nem vallanám be fennhangon de felkeltett bennem némi érdeklődést, viszont ismerve magamat nem akarok hülyeséget elkövetni, bár talán ő sem vár többet ettől az estétől mint egy kellemes szórakozást, ami nekem se lenne egyébként ellenemre. A vissza húzásnál érzem ahogy az orrunk összeér, s meg is mosolyogtat a jelenet, de tekintetemmel még mindig a másikat szemeit figyelem.*
-Talán nem csak ott történnek furcsa dolgok...*felelem egy kisebb mosollyal, persze érzem az alkoholos lehelletet, ami nem is zavar hiszen egyáltalán nem tömény amit érzek, s ugyan az áramlik belőlem is. Viszont ez most annyira nem is fontos, a tekintet viszont annál inkább... Már tánc közbe elgondolkoztam azon mennyire mehetnék tovább ennél a lánynál de még mindig nem döntöttem el, most viszont fejem önkéntelenül is előrébb nyúlik végig a másik nyaka mentén, mígnem finoman ajkaim közé zárom a leányzó alsó ajkát, s kezeimmel kissé talán simító mozdulatokat téve karolom át a derekát, így vezetve tovább Lexet kissé megízlelve az ajkait, viszont amint véget ér a szám, csupán pár pillanatig mozgok majd testem egyre lassulva végül megáll, s én magam is eltávolodok tőle, majd egy félmosollyal figyelve a szemeit próbálom kisilabizálni hogy ez az aprócska tett most tetszett e neki vagy sem. Nekem igen, s bár lehet tovább is mennék, de nem tudom hogy csak szórakozni akar e vagy sem, ha igen talán könnyebben döntenék, mivel én magam nem akarom elkötelezni magam, de hát az már az én bajom.*
-Köszi szépen a táncot...Kellemes volt*nézek a szemeibe egy félmosollyal, s ha lesétálunk a helyünkre ki is fizetem a cehet, elvégre én hívtam meg a leányzót, így illik, ezután viszont felé fordulok.*
-Szerintem lehet az lenne a legjobb ha vissza mennénk a suliba, talán ránk férne egy kis pihi*felelem kicsit csendesebben, hiszen belülről lázasan jár az agyam, hiszen biztosan megkérdőjelezi magában ezt a furcsa viselkedést tőlem, így kifele valami magyarázatot kéne azért adnom.*
-Nem akartam olyasmit csinálni amivel esetleg később bunkónak titulálhatnál, tudod mondtam eléggé szabad jellem vagyok, de örülök ennek az estének, jó volt így..*mondom útközben remélve hogy ezzel kifjezem hogy tetszett a dolog meg minden, csak hogy miért nem mentem esetleg tovább, hogy ez hogy esik majd neki még nem tudom de remélem nem egy ellenséggel többet szereztem. Ha minden jól megy együtt megyünk vissza a suliba, ahol majd a klubhelyiségben válnak el útjaink, hiszen mindenki megy a maga szobájába.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub