Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 22
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 16:41

*Megtudom a beszélgetésünk során, hogy van valamiféle Daphne a képben, és bár az azért jelent valamit, hogy Félix most velem van és nem vele, de azért rákérdezek, pontosan mi is a helyzet a lánnyal, és hallgatom mit mond. Elég vegyes lehet az ízlése a lányok terén, ha a külsőnkön kívül semmiben nem hasonlítok Daphne-val. Ha nem tudná elképzelni őt és magát egy étteremben, kíváncsi lennék, hogy inkább hol, de úgy döntök, nem érdemel ennyi szót az a lány. Mikor hallom, felesleges köröket futott Félix nála, joggal érzem úgy, hogy amolyan vigaszdíj vagyok, de mielőtt kicsit felháborodottan szólhatnék, ő újra megszólal, ezzel belém fojtva a szót, így a levegőt, amit vettem, azt most kifújom, és italomba belekortyolva hallgatom mit mond.*
- Kétségtelen, van valami benned, ami megfogott. *bólintok, és kiiszom az utolsó kortyokat a poharamból, majd leteszem az asztalra. Nem keresek hosszútávú kapcsolatot, elunnám egy idő után, de egyes srácokban, vagy épp lányokban, ha a helyzet úgy hozza, meg tud fogni valami, ami aztán lehet elmúlik. A következőkben talán meglepi a kérdésem, mi az aranyvérűsége felől érdeklődik, és bár láttam az arcán a véleményét, máshogy reagál, mint ahogy arra számítottam, így felveszem én is a játékosabb fonalat.*
- Hogy szerencséd van-e? Az majd kiderül... *kacsintok rá egy kis mosollyal, majd további játszadozást folytatunk, hol én vagyok a királynő.*
- Helyes válasz. Megkímélem az életed. *válaszolom főurasan, majd újra elmosolyodom. Általában nem szoktam ennyit mosolyra húzni a szám, de lám, tudok én normális is lenni, ha olyan a partnerem. Mivel Félix és én is befejeztük az ebédet, összekészülünk és átsétálunk a klubba, hol le is ülünk egy asztalhoz.*
- Megfordult a fejemben, hogy citromos csapvizet kéretek neked, de ma estére felmentelek bűneid alól, ihatsz amit akarsz! *válaszolom nagy kegyesen, majd idejön a pincér, és én felé fordulok.*
- Tiramisu likőrt kérnék, a legjobb márkából, megfelelő hőmérsékleten! *adom ki a srácnak, mit hozzon, majd Félixnek adom át a terepet, ő is kérjen valamit magának, és ha ez megtörténik, remélhetőleg hamarosan meg is érkezik a rendelésünk.*
- Egy nőnek nem illik leinnia magát a sárgaföldig. Egyébként nem szoktam sokszor inni, és akkor se sokat, szóval csak mértékkel. Undorítónak tartom, ha valaki öntudatlan állapotra issza magát. Az ember tudja már a saját határait. *mondom, és tényleg, nem szeretem az ilyeneket, kerülöm a részeges alakokat.*
- Persze ez nem azt jelenti, ne tudnék szórakozni, de megtalálom a kellemes elfoglaltságomat teljesen józanon is. *felelem, majd visszadobom neki a labdát, hisz ha kérdezte, talán neki volt már egy-két, esetleg több merész húzása.*
- Na és veled mi a helyzet? *kérdezem, és remélem, nem esik bele abba a halmazba, akiket nem bírok, akkor inkább hazudjon, persze csak úgy, hogy ne vegyem észre. Ilyesmi gondolatokkal várom a válaszát, miközben a pincérre tekintek, aki azóta még a pulthoz se ment vissza, hogy egyáltalán szóljon valakinek arról, mit kértünk...szörnyű, a pultnál ülők bezzeg egyből megkapják...Kicsit böki a csőrömet a dolog, így számolok magamban tízig, nem szeretnék jelenetet rendezni.*
- Találkoztál már vámpírral? *kérdezem, és kicsit lehalkítom a hangom, ne hallgatózzon a nép, miről is beszélünk itt ketten. Talán újat mondok most ezzel az elsős fiúnak, talán nem, de hahó, jó pár vámpír él a környéken.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 17:11

*Őszintén, de egyben kicsit körülírva válaszolok Naomi kérdésére, hogy mégis mi van köztem és Daph között, mert tudom, hogy végeredményben erre akart rákérdezni, de mégsem olyan nyíltan. Nem hiszem, hogy olyan sok mindent tudnék erről mondani, mert bár kétségtelen, hogy Daphoz más szálakon is kötődöm, ennek kivesézése nem jó téma, hely, idő, partner, hogy jobban megmagyarázzam én ezt. Ismerve magamat, és hogy a nők bizonyos százaléka vetélytársnak nézi, ha a kiszemelt áldozatnak több partnere van, rögtön lágyabb vizekre terelem a szót. Pontosabban kettőnkre és arra a csókra, mert ha az nem lett volna, most lehet nem lennénk itt.*
- És... ha nem vagyok túl indiszkrét, elárulja kegyed, hogy miért döntött úgy, elfogadja a meghívást és eljön velem egy kicsit szórakozni? Félretéve, hogy ez ugyanakkor egy megállapodás is ugyebár, amit én önnek tettem a szabászatban, hogy bizonyíthassam hűségemet és bátorságomat. Megküzdök én az oroszlánnal is, de felmászok a világ legmagasabb, leghidegebb és legzordabb hegyére is... *Már elfogyasztottuk az ételünket, távozásra is hajtottuk fejünket, én még pluszban meg is hajoltam, eközben mondom ezeket a szavakat, mert így sokkal nagyobb a hatása. Hamar elhagyjuk az éttermet, hogy a beszélgetést a clubban folytathassuk, kicsit kötetlenebbül. Ha úgy hozza a sor még akár meg is táncoltatom. Titkon kíváncsi vagyok, mennyit tud inni, vagy iszik-e egyáltalán annyit, hogy elveszítse a fejét és mondjuk ágyba bújjon velem. Hiába, de a nőknek a szájuk nagy, a tettekhez ritkán jutnak el.*
- Citromos csapvizet? Hogy micsoda? *Hirtelen zökkenek ki a színjátékból, megrökönyödve, de vigyorogva az elképzelésen.* - Hú, jobban teszem, ha figyelek rád, nem vagy semmi csaj! *Ingatom fejemet hitetlenkedve a dolgon. Ha már a pincér itt van és Naomi rendelt úgy döntök, kérek szirupot jól behűtve. A szirup ukrán, gyógynövényekből összetevődő, magas hőmérsékleten kezelt, ütös ital, melynek nagyon kellemes illata van, de annál édesebb. Nem szeretem az ilyeneket, de most jól fog esni.*
- Ennek igazán örülök, bár ezekután nem is értem miért kérdeztem én ilyet kegyedtől. *Már nem tudom hol tartunk a játékban, így egy középutat célzok meg e téren.* - Egyetlen egyszer! Nem többször, bár úgy hiszem akkor az volt a legjobb megoldás. Szeretek inni, mértékkel, a jó piának nem tudok nemet mondani, de egy kellemesen bódult állapot megteszi, hogy az éjszaka kellemesen teljen. *Válaszolok őszintén, ami teljes mértékben igaz. Én még egy férfinál se igazán hiszen, hogy szükséges az, hogy az egész éjszakát áthányja, csakmert sokat ivott. Naomi feszengése egyből szemet üt, hátra nézek vállam felett, látva hogy a pincér még a rendelésünkkel rohangál másik asztalokhoz.*
- Egy pillanat! *Fordulok vissza kedves mosollyal és már állok is fel a pincér felé, intve neki, hogy szeretnék vele pár szót váltani. Magas, termetes testem nem tudom elrejteni a ruha alá, ezért többen is utánam fordulnak, amint látják hogy nagyon céltudatosan indultam meg. Alig telik el fél perc, már fel is bukkanok újra, visszatérve partneremhez az asztalhoz.*
- Hol is tartottunk? *Éppen csak leülök, a pincér egyből meg is jelenik a tálcával, amin rajta van minden, amit rendeltünk, még több is. Sütemény és néhány szenvdics, hogy a beszélgetés és az italozás közben ne éhezzünk meg. Nem nagy dolgok, tényleg csak harapnivalóak, könnyed ételek. Bár most jöttünk az étteremből, az italhoz egészen jól passzol.*
- A ház vendégei és ha még valamiben a szolgálatukra lehetek csak jelezniük kell! Ma este önökért vagyok! *Illedelmesen meghajol, majd néhány méterrel odébb áll, kicsit várakozik és ha nincs más, távozik a pultok felé.*
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 22
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!

Rangok
Ház: Inflatus
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 17:50

*Ejtünk néhány szót Daphne-ról, a lányról, aki Félix elmondása szerint párszor már kosarat adott neki, de aztán túllépünk ezen, és másról kezdünk el beszélni, és elmosolyodom ahogy szinte már túlzásokba esik, de a szerepet kétségkívül jól játssza.*
- Valami azt súgta, nem járok veled rosszul, és a megérzéseim eddig nem hagytak cserben. *válaszolom, és magamban jól szórakozom, ahogy még meg is hajol, majd elhagyjuk az éttermet, de egymás társaságát még egy ideig nem fogjuk hanyagolni, hiszen irány a Pokol szája klub. Kíváncsi vagyok, mi sül ki még ebből az estéből, hiszen kicsit iszogatni is fogunk, természetesen én csak mértékkel. Egyébként én olyan vagyok, akinek nem csak a szája nagy, ha valamit eltervezek, vagy akarok, akkor azt meg is valósítom, szóval ha úgy érzem, ágyba akarok bújni Félixszel, hát megteszem, miért fosszam meg magamat az élménytől? Nem vagyok egy szende szűz kislány, de talán a fiú se gondolja ezt rólam. Természetesen ribanc se vagyok, ahogy az életben, úgy az ágyban is megválogatom a partnereimet.*
- És erre csak most jössz rá? *kérdezem elmosolyodva, és ezt arra mondom, hogy azt mondja, nem vagyok semmi. Ez egyértelmű volt, tudom játszani a szerepem, amiből Félix kicsit kiesik, de nem rovom fel ezt most neki. A következőkben csevegünk kicsit arról, ki mennyi alkoholt szokott fogyasztani, és én nem hazudok, szoktam iszogatni, de ritkán, és a határaimat ismerve, és bólogatok az ő válaszára is. Örülök, hogy nem egy olyannal van dolgom, aki minden héten szétcsapja magát valami buliban vagy éppen a kocsmában. Na de ez a téma ejtésre kerül, és engem kicsit zavar, hogy a pincér nem hozta máris a rendelésünket, de Félix figyelmes srác, így kiszúrja mi a bajom, anélkül, hogy mondanám, és feláll intézkedni, mivel plusz pontokat zsebel be nálam, így eléggé pozitív a mutatója a róla alkotott véleményemnek. Hamarosan visszatér, nyomában a pincérrel, ki igen csak nagylelkű, de hát meg is érdemeljük, ha már ennyire megváratott minket.*
- Nagyon jó meggyőzőképességed lehet, de ez jól is van így. *mosolyodom el, és elveszem a tiramisu likőrömet, és felemelem.*
- A ma estére! *mondom sejtelmes mosollyal, hisz szerintem egyikünk se tudja, mi lesz még itt. Hamarosan az ital a gyomrom felé indul meg, és a poharat visszateszem a tálcára. Nem eszek semmit, eléggé tele vagyok még, hisz nemrég ettem az étterembe, nassolni meg nem igazán szoktam, szóval készségesen meghagyom a sütiket és szendvicseket Félixnek.*
- Táncoljunk. *jelentem ki, nem kérdezem, hanem mondom, és fel is állok, és megfogom Félix kezét, hogy ő is álljon fel. Talán még korán van bulizni, kevesen is vannak még, de szól a zene, és Naomi Teigneux akkor szórakozik, amikor akar. Ellentmondást nem tűrök, Félixnek jönnie kell, de talán nem is lesz ellenére. Kevés az a fiú, aki nekem nemet tud mondani, főleg, ha ilyen csini ruhában vagyok, mint amit épp viselek. Ha minden jól megy, hamarosan a táncparkettre megyünk, és testem lassan felveszi a zene ritmusát. *
- Remélem tudsz táncolni, ne kelljen csalódnom benned! *hajolok oda a füléhez közel, és úgy mondom neki a szavakat, főleg azért, mert hangos a zene, és ordibálni nem szeretnék.*

//pici fagyi//
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 22:12

*Egy kis kikapcsolódásra vágyom, ugyanis ez a sok tanulás már kezd egyre inkább felemészteni, tehát ez az indokom is arra, hogy jelen pillanatban a klubba tartok. A hosszú főutcán sétálok végig, méghozzá fekete, magassarkú, térdig érő csizmámban, mely tiszta bőr és jó drága darab, illetve fekete miniszoknyámban. Felül nincs más, csak egy hajamhoz passzoló, vörös, rövid ujjú blúz, melynek felső két gombja ki van gombolva, így dekoltázsom is szépen látszik, ahogy annak lennie kell. Egy ezüst medál lóg a nyakamban, kezeimen pár kis ékszer, szürkés szemeim körül pedig kevéske, feketés-ezüstös smink található. Hajam, ahogy általában mindig, most is göndör fürtökben omlik le vállaimra, illetve hátamra is, tehát az összhatással valószínűleg senkinek se lesz gondja. Ahogy belépek, pár férfi szem már felém is tekintget, de én mintha észre se venném őket, úgy lépek a pulthoz, majd egy konyakot rendelve indulok meg az egyik box irányába, ahol lecsücsülök, egyik lábam átteszem a másikon és miközben a jégdarabokkal teli italt iszogatom, kíváncsian mérem fel a terepet. Táncolni akarok ma, vadászni, tehát úgy nézek körül, hogy találjak is valakit, mivel a szórakozás az mindig jó dolog. Bár egy ideig felhagytam ezzel, amikor volt kiért, de most miért ne élhetném tovább az életem? Tehát nem foglalkozom most azzal, hogy rossz kislánynak tűnhetek, élvezem az életet, így a zene ritmusára lassan dobolni kezdek szép combomon, úgy figyelgetve tovább a bent lévőket, na meg az új jövevényeket.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 21
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 22:27

*Lucius amellett döntött, hogy ma lenéz a clubba, mert már a fogadót unja, eddig többnyire ott ivott meg egy-egy ale-t jó brit módjára. Most valami többre vágyik, meg ajánlották is neki a helyet, így a napi rutin tevékenységek után, ami az edzés, tanulás, gyakorlás triászában merül ki, megmosdott, megvacsorált, majd eljött Mystralba, egyenest a clubba. Az egyik elegáns fekete ingét kapta magára, hozzá egy vörös nyakkendőt választott, fekete farmert vett ehhez és az egyik fekete bőrcipőjét. Pálcája a tőle megszokott módon az ingujjban van, ahonnan könnyen kezébe kerítheti. Kivételesen ezüst gyűrűjét is felhúzta, ami egy egyszerű karikagyűrű, benne felirattal : "Non omnis moriar". A gyűrűt jobb mutatóujján hordja. Bár többnyire egy mindenes táska ott lóg az oldalán, most mégis lemondott erről. Belépve megtapasztalja, hogy kicsit nagyobb a zajszennyezés, mint gondolta volna, de idővel majd megszokja... így inkább a pulthoz sétál és kikér egy gintonicot. A hazai italokról nem tud egykönnyen lemondani, meg azokat jobban is bírja a szervezete. Kezében italával fordít hátat a pultnak, hogy körbenézzen az úri közönség soraiban, akik jelenleg nem Rejtő Jenő fogalmai szerint táncolnak... Érthető módon a lányokat nézi első sorban, majd összeakad tekintete az egyik boxban üldögélő és szintén nézelődő vörös leányzóéval. Ez Luciusból egy széles mosolyt vált ki, de még filózik, hogy mit tegyen, mert nála idősebbnek érzi a másikat, meg a bátorság se jön mindig könnyen, arról nem is beszélve, hogy jelenleg valami értelmes mondatot próbál kitalálni, amit kinyöghetne.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 22:36

*Tekintetem lassan hordozom végig a bent lévőkön, de akiket látok... csupa nagyképű, illetve alkoholista emberke, a fiúk is úgy nyomulnak bizonyos ringyós kinézetű csajokra, hogy az valami undorító, így csak megcsóválom a fejemet, majd inkább a bejárat felé tekintgetek, kíváncsian várva, hogy ki lép be rajta. Amikor viszont egy kócos hajú, igen csak csinos srácot látok meg, máris elmosolyodom, úgy húzom ki magam. Rendel, tehát egy ideig nem láthatom tekintetét, de amikor megfordul... pillanatok kérdése és tekintetünk találkozik is, én pedig mint valami zavarba jövő kislány, úgy sütöm le pilláim, majd iszom is meg a whiskym maradékát. *
~ Egy próbát megér, talán jó társaság lesz. ~ *azért, mert 18 éves vagyok, még nem vagyok öreg és legalább a testem is pont jó, tehát már nem olyan kislányos az alkatom, mint az elsősöknek. Ahogy nézem a fiút, talán nálam fiatalabb lehet, de most 1-2 év aztán nem a világ vége, szóval felkelek, kecses léptekkel pedig a másik felé is lépegetek, kezemben az üres pohárral, amit a pulthoz rakok.*
- Teletöltenék kérem? *csendül is fel kellemes hangom, miközben pont Lucius mellett ácsorgom, majd tekintetem lassan a másik felé vándorol, elmosolyodom és végül úgy döntök, hogy talán kezdeményeznem kéne.*
- Szia. Te ide valósi vagy? *kérdezek is rá kíváncsian, ugyanis a suliban eddig még nem láttam a srácot, de ha oda járna, annak én csak örülnék. Türelmesen várakozok az italomra, miközben felé fordulok, majd ha a pincér végzett, már intek is fejemmel a boxom felé.*
- Nincs kedved csatlakozni? Persze ha mást vársz, megértem. *nem akarok én tolakodó lenni, annak az időnek vége, mert voltam én is olyan hülye, mint itt sok lány, de mára már kissé megjött az eszem úgy érzem. Szóval vagy Luciussal vagy nélküle, de megindulok az asztalom felé, hogy ismét helyet foglalhassak ott.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 22:51

*A mai nap Lucius megtöri rutinját és korábbi ajánlások alapján a clubba jön kicsit bulizni, már ha képes ilyesmire. A hangerő kicsit zavarja is, bár koncerteken, meg gitározáskor ilyen problémái nincsenek. A helyet is kicsit túl zsúfoltnak érzi, de a vasárnapi csatatér után... Mindazonáltal a pultnál nem rossz a helyzet, így egy itallal gazdagodva áll meg, hogy jobban körbenézzen s kis időn belül pillantást vált egy szép leányzóval. Az kicsit lesüti szemét, ami szimpatikus megnyilvánulás hősünk számára, majd épp elindulna a box felé, amikor a lány indul meg a pult irányába, így ő marad a helyén. Pont mellette áll meg a másik s kéri ki az italát. Miután rendelt, Lucius is szól.*
-És mehet a hölgy itala az én kontómra nyugodtan! *ezzel remélhetőleg jó irányba halad, már kevesebb dolga akad a megszólítás ürügyére.*
-Szervusz! Nem, a Mysterioba járok. És te? *szívesen hozzátenné, hogy "humilius", de most lemond erről, könnyen lehet, hogy a másik nem értené mit akar.*
-Engedd meg, hogy bemutatkozzam: Lucius Rufinus szolgálatodra! *most már teljesen a másik felé fordul, s egyenest a lány szemeibe néz.*
-Igazán megtisztelsz ajánlatoddal. Elfogadom, hiszen hogy is utasíthatnám vissza egy csodás hölgy kérését? *bólint rá s mosolyodik el. Nem állta meg, hogy valami apró bókot el ne süssön. És könnyen lehet, hogy lesz majd még, de az már sokkal direktebb. Ezt követően remélhetőleg meg is indulnak a mondott hely felé.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 23:08

*Nem tudom, hogy ki ez a fiú, de nagyon is tetszetősnek tűnik így ránézésre, tehát nem fogom hagyni csak úgy elmenni, mindenképpen szeretnék beszélgetést kezdeményezni vele és majd meglátjuk, hogy miképp alakul a dolog. Mivel ő csak a pultnál áll és felém néz, ezért megindulok felé és picit feltűnően, de mégis nagyjából feltűnésmentesen kerülök mellé a pultnál, majd kérem is meg a csapost, hogy töltse újra a poharamat. Ekkor szólal meg a srác és amikor hallom, hogy mit mond, aprót biccentek is felé.*
- Köszönöm. *igen, ennyi jár neki. Most viszont már felé is fordulok, hiszen ideje normálisan megkezdenünk az ismerkedésünket, így derül hát ki az is, hogy a Mysterioban tanul a másik. *
- Én is oda járok, méghozzá a Cruoris házba. Téged hova osztottak be? *kíváncsiskodom egy picikét, hiszen minden házból vannak ismerőseim, barátaim is, tehát igazából nem számít, puszta emberi érdeklődés az, amit most mutatok.*
- Lisa Renfield, de hívj csak Lis-nek, azt nem szeretem, ha Lisának hívnak. *kezem felé nyújtom, egy kézcsók reményében, de majd meglátjuk, hogy megrázza-e egyszerűen vagy azt teszi, amit szeretnék, esetleg semmit se reagál majd minderre. Viszont most, hogy már idáig jutottunk, elveszem a whiskym, majd az asztalomhoz invitálom, amit el is fogad, méghozzá egy kedves bók kíséretében.*
- Bizonyára nehezen, bár meglehet, hogy mindenkinek ezt mondod. *mosolyom kedves, most is és semmi bunkózás nincsen benne, egyszerűen nehéz engem teljesen elszédíteni, át szoktam én látni a férfiakon, de ettől függetlenül még mindig jól esnek a szavai. Leülök hát, ismét úgy, ahogy az előbb, majd felemelem poharam, hogy koccinthassak is a másikkal.*
- Az ismerkedésre! *majd meglátjuk, hogy milyen lesz a végkimenetel. Ha a poharak összezörrennek, pár kortyot iszom is az italomból, majd az asztalra téve tekintek bele a másik szemeibe.*
- És mi szél hozott a klubba? Magányosan iszogatni nem túl kellemes, bár tény, hogy már nem vagy egyedül. *tekintetem nem igazán veszem le a másikról, kíváncsian méregetem, ismerkedem arcával, de azért amikor félrenézek, akkor a táncoló tömeg felé tekintgetek. Ez talán célzás lenne? Meglehet... kérdés, hogy veszi-e a lapot és érdekli-e.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 23:41

*Hamarost akad társasága Luciusnak, így nem kell magányosan iszogatnia. A pultnál indul az ismerkedés, már csak azáltal is, hogy Lucius meghívja a lányt egy italra. Egymás felé fordulnak, hogy normális társas interakcióba kezdhessenek.*
-Én pedig Exortusos vagyok, még nem oly rég érkeztem. Ebből következik, hogy elsős vagyok. *mondja végig, hogy kimerítően válaszoljon, ha már ő is több információt adott.*
-Rendben kedves Lis. *bólint, ízlelgetve a nevet és meg is jegyzi, ezt segíti a név kimondása. A kacsót is elfogadja, de most úgy érzi, engednie kell a késztetésnek, hogy kezet csókoljon. Az ujjhegyekre lehel csókot, hogy hódolatát kifejezze, s ne legyen oly tolakodó, bár azért az illemnél kicsit hosszabbra s tán szenvedélyesebbre is sikerül ez, hogy mégse legyen oly sablonos az egész.*
-Ó egyáltalán nem, csak annak, aki megérdemli. *és igazat is mond, nem szokott oktalanul dobálózni a bókokkal. Közben a boxhoz mennek, ahol helyet is foglalnak, Lucius Lissel szemben ül le, egyik kezébe az italát fogva, másikat az asztalra téve. Koccintanak, persze csak óvatosan, hogy ne ömöljön ki az ital, majd kortyol a magáéból.*
-Hát kérlek, kicsit már untam a brit rutint, hogy a pubban ülök esténként pár korsó ale társaságában. *látja, hogy a másik a táncparkett felé néz, de egyelőre még az italát akarja fogyasztani, mert a mozgása így tisztán nem az igazi.*
-És te hogyhogy egyedül jöttél? Egy ilyen szép vörös hajú lányt bizony körüldonghatnak a fiúk. *mondja, közben folyamatosan tartja a szemkontaktust jó szokása szerint.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 23:54

*Nem szerettem volna ma estére egyedül maradni és nem tudni, hogy ki jön ide hozzám, tehát teszek róla, hogy olyan partnerem legyen, akivel szívesen töltöm az időmet, mert akárki kedvéért nem fogok itt eltölteni egy órát sem. Szóval már meg is indulok a pult felé, amikor kiszúrom magamnak a fiút és mivel rögtön meg is hív egy italra, a kölcsönös szimpátia már létre is jön.*
- Exortus... az jó ház és az, hogy elsős vagy, engem nem zavar. *direkt nem mondom el, hogy harmadikos volnék, nem akarom elijeszteni... az Exortus pedig kellemes emlékeket ébreszt bennem, hiszen Péter is oda jár, de már oly rég láttam, szerintem ismét eltűnt és talán vissza se jön. Mindegy, nem fogok miattam szomorkodni, ő már a múltam, aki segített változnom, pozitív irányba és talán kissé fel is nőnöm. A bemutatkozás is megtörténik, én pedig már kapom is a kézcsókot, melynek hatására elmosolyodom, majd végül fejemet is megbillentem.*
- Kedves vagy. *állapítom is meg és végül az asztalunkhoz is sietünk, ahol majd folytathatjuk tovább a társalgást is. Még nem tudom, hogy mit fog hozni ez a mai éjszaka, de kíváncsian várom. A koccintás megtörténik, majd miközben iszogatunk, már rá is kérdezek ittlétének okára, amikor egy számomra ismeretlen szót hallok.*
- Ale? Az meg micsoda? *kíváncsiskodom is rögtön, bár sejtem, hogy valamiféle italról lehet szó, de hogy pontosan miféléről, azt nem tudom, de megeshet, hogy szívesen megízlelném.*
- Tudod, nem igazán... vagy lehet, hogy vannak, akiknek tetszem, de azért elég válogatós vagyok ahhoz, hogy bárkivel leálljak akár csak beszélgetni is. *jegyzem is meg rögtön, mivel még csak az hiányzik, hogy azt higgye, bárkivel képes vagyok elcseverészni, mert bár ez nem a fogadó, a részegség itt is sokaknál garantált.*
- Egyébként meg nincs senkim, tehát gondoltam lejövök a klubba, iszogatom picit, táncolok és utána majd eldől, hogy lesz-e társaságom és mint látom, akadt is. *mutatok is ujjammal a velem szemben ülő fiú felé, majd ez után az italom lehúzva dőlök hátra. Hű, ez most jól esett, de csak nem fog máris a fejembe szállni, csúnya világ lenne. Ennyire elszoktam volna az alkoholtól?*
- Én egyébként pont azt hittem, hogy majd te vársz itt valakire. *na de lassan felkelek, szépen a fiú mellé lépek, majd lassan közelebb hajolva suttogok valamit.*
- Mit szólnál, ha rendelnénk egy üveggel valamiből és játszanánk egy picit? Igazság vagy merészség... ismered? *nem hajolok be oly nagyon, hogy túl sokat láthasson dekoltázsomból és hátam mögött pedig a szoknyámnál se látszik ki semmi, tehát figyelek a részletekre. Ez a kis felhívás pedig majd megmutatja, hogy vajon Lucius benne van-e a szórakozásokba vagy nincs, hiszen ha igen, akkor hosszú esténk lesz, mely remélhetőleg kellemesen fog telni, ugyanis kíváncsi vagyok a saját határomra is, hogy mennyit is tudok inni a nélkül, hogy részeg lennék vagy esetleg bajom lenne. Tehát nem mozdulok mellőle, úgy várom a reakcióját, meg azt is, hogy vajon mit inna, már ha benne van. Ha nincs, akkor pedig majd eldől, hogy mi lesz.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 00:24

*A magányosan induló szórakozás nem tart sokáig, mert a pultnál akad társasága Luciusnak egy csinos leányzó jóvoltából. Épp ezért a fiú nem is mulasztja el meghívni azt egy italra, majd be is mutatkoznak egymásnak. Először az kerül szóba, az iskolában ki hova tartozik.*
-Nekem is hasonlóan jó tapasztalataim vannak a Cruorissal. *és nem lódít, nem találkozott onnan se rossz emberekkel, sőt Félixel kifejezetten jól haverság van.*
-Akár csak te. *mondja arra, hogy kedvesnek tartják. Ez kölcsönös, mert nem minden lány hallgatná a hülye dumáját, vagy nem így reagálna rá, de Lis tényleg kedves. Majd koccintanak és jön is egy kérdés.*
-Az ale? Az egy sörfajta, nálunk odahaza az Egyesült Királyságban főznek ilyet, itt tradicionális. Igen sok fajtája van, van keserűbb, barna, világos, van elég erős, sőt édes ízvilágú is van, de van olyan is, mely a skót whiskey ízét idézi. *biccent Lis pohara felé. Pár fajtát már próbált, az otthoni pubok készlete igen gazdag.*
-Tehát én szerencsésnek érezhetem magam. Megnyugtatlak, annak is gondolom magam. Lehet én is felvehetném a Félix melléknevet... *mondja, magában jót mosolyogva. Nem akar kitérni, hogy miért én is jelenleg magától... viszont tényleg szerencsésnek érzi magát, valahogy nem is hsizi, hogy ilyen sikere van most.*
-Értelek. *mondja arra, hogy a lány miért van egyedül a lány. Ő pedig a gintonicot issza ki.*
-Hát ez most nem talált. Bár abban az értelemben igen, hogy egy lehetőségre vártam, amit meg is kaptam. *bólint, majd Lis közel hajol és suttog neki, ami kicsit meglepi, bár a háttérzaj miatt ez épp nem előnytelen, mert így jobban hallja a lányt.*
-Benne vagyok. Mit innál? Lehetőleg olyat válasszunk, amit egyformán bírunk, mert ha whiskey vagy gin lenne, akkor nagy előnnyel indulnék. *súg vissza, hogy a lány is hallja amit mond. És ha Lisa választ, akkor meg is szerzi az üveg italt.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 00:38

*Nem számít nekem, hogy ki milyen házba is jár, ugyanis mindkét ház diákjai közül volt már párom és kellemes tapasztalatom, akár csak kellemetlen. Nem érzem úgy, hogy az határozná meg az embert, amelyik házba kerül, szóval tőlem nem kap semmilyen elítélést sem, még csak kora miatt sem, ugyanis nem feszélyez, hogy fiatalabb, hogyha kellő komolysággal is tud rendelkezni, nem pedig egy kisgyerek, ez pedig elég hamar ki fog derülni. Visszakapom a kedvességet, melyre csak mosolygok és végül az asztalnál is kötünk ki, pont ott, ahol az előbb még egyedül ücsörögtem.*
- Hmm, érdekes sör lehet, egyszer lehet megkóstolnám pár fajtáját, biztosan különleges. *bólogatok is hozzá aprókat, ugyanis tényleg már most kíváncsi vagyok erre az italra. Bár nem szoktam sörözni, az ilyen különlegességek érdekelnek. A sör kitárgyalása után még beszélgetünk egy picit, méghozzá arról, hogy miért is vagyunk itt, majd végül kibököm ám azt is, hogy nem vagyok hajlandó bárkivel társalogni, Luciusnak viszont szerencséje van azzal, hogy ennyire jóképű, a többire pedig nemsokára fény derül.*
- Félix nevet? Miért? A Lucius szerintem szebb név. *mondom is el a véleményem, bár fogalmam sincs, hogy honnan jött most egy másik fiú név a képbe, de talán felvilágosít majd róla. De azért az jól esik, hogy szerencsésnek érzi magát, pedig még nem is tettem semmit, amiért így kellene éreznie. Inkább csak rátérek ő rá is, de továbbra is kellemes szavakkal felel nekem, így érzem egyre inkább, hogy valószínűleg szimpatikus lehetek neki, de majd eldől tényleg, nem bízom el magam még most, az is lehet, hogy negyed óra múlva itt fog hagyni, azzal, hogy sok vagyok neki. Egy kis játék is eszembe jut, így szépen felkelek, mellé sétálok és úgy hajolok előrébb, előállva egy érdekes ötlettel, ami talán mindkettőnk számára kedvezne, így nemsokára megtudom, hogy nem utasítja ám vissza.*
- A whiskyt pedig én is szeretem és nem érdekel az előny. Max ha kidőlök, akkor azért a fogadóba vigyél el, nem tölteném itt az estét. *vigyorodom el, tehát vállalom én a kockázatot, a fogadó meg amúgy sincs messze. A suliba mégse kérhetem, hogy vigyen vissza, főleg, mivel be se tud jutni az én házam klubhelyiségébe. Így ha neki ez megfelel, akkor már meg is fordulok, hogy a pulthoz lépve kérjek ki még egy poharat - mivel nekem ugye van -, és egy üveg Jack Danielst. Amint megkaptam ezeket, már vissza is libbenek a fiúhoz, az üveget kibontom, az üres poharat pedig leteszem elé és már töltök is mindkettőnknek.*
- Ihatunk a játék közben is akár, de akkor is, hogyha valamelyikünk nem felel vagy nem teszi meg azt, amit a másik akar. Szóval, igazságot vagy merészséget választod? Mert akkor kezdeném a kérdezést vagy éppen a bátorságpróbát. *kacsintok is rá, majd már le is csüccsenek vele szembe, tehát ahol voltam és végül egy kortyot azért iszom a finom italból.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 01:01

*Ma is sikerül kellemes női társaságra szert tennie, egy Cruorisos leányzó, Lis az aktuális beszélgetőpartner. Megtörténik a bemutatkozás s kisvártatva Lis eddigi asztalánál ücsörögnek. A sörökről folyik a társalgás, Lucius hazai sörfajtájáról.*
-Hát itt nem oly választékosak a sörök, de lehet szerezni, nem lehetetlen megoldani... ránézésre neked valami édes ízvilágú lenne jó. *fejti ki a véleményét. Ezt követően a névkérdés is szóba jön.*
-Köszönöm, én is szeretem a nevem. De a Lucius mellé... volt réges-rég egy római, akit Lucius Cornelius Sulla Felix-nek hívtak, pontosabban hívatta magát, mert elég szerencsés volt. És elég tehetséges hadvezér. Ő foglalta el először Rómát. Ja és mellesleg a cognomene eredetileg nem Sulla volt, hanem Rufinus... *ha Lis rákérdez a folytatásra, csak akkor folytatja, egyébként nem, mert nem az ő formája ez, hogy a származásáról beszéljen. De a társalgás folyik és a lány elő is áll az ötlettel, hogy játszanak, amibe Lucius bele is egyezik.*
-Megegyeztünk. *bólint, majd Lis hamarost vissza is tér az üveg Jack-el. Lucius az üvegre néz, majd kicsit megforgatja szemeit.*
-Azért akaratlanul is sikerült egyenlítened a mérlegen, a bourbon ősellenségem, így lesz az igazi! De állok elébe! *de ez nem szegi kedvét, bár élete első berúgásáért a bourbon a felelős, meg a skót italt jobbnak érzi a kukoricával kevert italhoz képest, amire a nagyapja csak annyit mondott, hogy a tyúkoknak való.*
-Akkor körönként igyunk, függetlenül a reagálástól, ha valaki nem cselekszik, akkor duplát iszik. És az igazságot választom. *magyarázza, s kezébe fogja a poharat, várva a kérdést.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 01:24

*Az italról egyelőre még nincsen semmiféle tudomásom se, ezért is kérdezek rá arra, hogy mi is az az ale. Amikor viszont hallom a rövidke történtet róla, meg is jön a kedvem a kóstolásához, tehát ha majd úgy alakul, bizonyára élni fogok a lehetőséggel.*
- A szükség szobájában bármire rá lehet találni vagy elutazni oda, ahol kapni lehet. Ott a teleport szoba, de én tudok már zsupszkulcsot is készíteni, szóval nincs akadály. *döntöm is meg a buksimat, de amikor hallom, hogy Lucius miféle sört tudna hozzám elképzelni, picit elgondolkodom.*
- Édes sör... fura lehet, de bizonyára megkóstolnám. Szeretem a különlegességeket.*mosolyodom is el kedvesen és ez után már a nevekre térünk ki, tehát a Luciusra és a Félixre is egyaránt, én pedig kíváncsian hallgatom a római történetet, két kezemet fel is téve az asztalra összekulcsolom azokat, fejem ráhajtom és a fiú szemeit fürkészem.*
- Szóval a te neved is onnan ered vagy esetleg az egész családod idáig nyúlik vissza? *emlékszem, hogy a bemutatkozásnál Rufinust mondott, éppen ezért is kíváncsiskodom, ugyanis akármilyen hihetetlen, értem, amiről beszél, tehát tovább kérdezősködhetem, egészen addig, amíg az italig nem jutunk, így nemsokára már egy Jack társaságában térek vissza a másikhoz, de ahogy az üveg az asztalra kerül, egy kis megjegyzést is hallok Luciustól.*
- Hmm, akkor jó kis esténk lesz. *kacsintok is rá huncutul elmosolyodva és végül meg is hallom a kitétet.*
- Hű, akkor kemény lesz. De rendben! Egs! *emelem is poharam, hogy az első kört megigyuk most és mivel kérdeznem kell valamit, ez idő alatt szépen ki is gondolom azt. Nem hiszem, hogy lenne barátnője, mert akkor nem ülne ilyen fesztelenül az én és a whisky társaságában, így miután lehúzom az adagot, picit kiráz a hideg, de azért jólesően sóhajtok fel.*
- Oké, akkor a kérdésem... Tetszik valaki a suliban és ha igen, ki az? *remélhetőleg elmegy ez egy kérdésnek, de a kíváncsiságom határtalan, szóval ha kell, kérdezek én részletekben, de akkor sokáig fogunk még inni... bár, amúgy is, de egyáltalán nem bánom. 3 whisky van még csak bennem, az nem olyan sok, legalábbis amíg táncikálni nem kezdünk.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 01:39

*A sör kérdés megvitatásra kerül s Lis kifejti, hogy kíváncsi lenne az ízére, épp ezért ajánlja fel Lucius, hogy lehetne szerezni.*
-Maximálisan igazad van. Én is így tartom fenn a whiskey utánpótlásom. Egy üveg mindig kell legyen a szobában, mert sose lehet tudni... *majd a fiú mondja, hogy melyik fajta ale illene szerinte a lányhoz.*
-A lányok általában az elég keserű ízvilágot nem szeretik, bár ha a kávét szereted, akkor a fekete sör, mondjuk a Guiness se állna messze az ízlésedtől. *magyarázza, mivel jó pár sörfajtát kóstolt már és nagyjából tudja miről beszél.*
-Hát a lényeg az, hogy az említett úriembernek volt egy bal kézről származó gyermeke, ami öt feleség mellett és rengeteg hadjárattal nem volt oly nehézkes... aki történetesen már biztos mágusnak született és a kellemetlen Itáliából, ahol forró volt a talaj, a brit szigetekre menekült. Így én is a Cornelia gens leszármazottja vagyok, bár már elég távolról, de a vér nem válik vízzé... Ezek után merészelem magam tiszta vérűnek nevezni, mivel őseim mind csak mágusokkal kötöttek házasságot és szerencsére a történelem, meg a család a szigeteken való vándorlása biztosított vérfrissítést. *magyarázza elmélyülten, mert úgy látszik a másikat érdekli a téma. Ezt követően jön a játék felkérés, amit Lucius el is fogad s kisvártatva mindketten már itallal a kezükben ücsörögnek.*
-Bizony... *majd iszik és várja a kérdést, ami hamarost jön is.*
-Hát kicsit elvontra sikerült... sok szép lány van, és van nem is egy, amelyik kifejezetten tetszik, persze ez a külsőre vonatkoztatva... ~a belső már más kérdés.~ *gondolja a válasz után és Lisre néz, hogy pontosítson-e, avagy jó ez így.*
-Te választasz. *mondja, mikor a válaszreakció megvolt és Luciuson a sor.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 01:47

*Elég sok megoldás van arra, hogy miképp hozzunk be italt a Mysterioba, hogy ne csak a Mystralban lévő kereskedőktől lehessen megvenni a dolgokat és ezeket most Lucius elé is tárok, hiszen kreatívságért nem kell máshoz fordulnom.*
- Ezek szerint a whisky egy olyan ital, amelyet mindketten szeretünk. *állapítom is meg egy biccentéssel, majd végül a söröket is kivesézzük, így hallom meg azt is, hogy miket is ajánl nekem.*
- Nem szoktam söröket inni, de ha gondolod, egyszer mutathatsz párat. Egyébként a kávét szeretem, de cukorral és tejjel, tehát nem feketén. *jegyzem is még meg, hátha ez is számít, bár fogalmam sincs, hogy milyen ízűek lehetnek ezek a sörök, de valamelyik bizonyára ízlene. Tehát ha Lucius szeretne majd még látni, itt egy lehetőség, hogy megmutassa azt, mennyire is ért a sörökhöz. Na de ahogy tovább beszélünk, rá is térünk, hogy bizony az ő családja már igen régi időkre nyúlik vissza és bizony tiszta vérűek is, akár csak én magam.*
- Érdekes a családod története. Én ennyire mélyen nem tudok a saját családomról beszélni. Luxemburban élek az apámmal és a testvéremmel, aki most itt tanul a suliban, velem. Scott Renfield-nek hívják és ő az ikertestvérem. Az édesanyám egyébként már nem él. *nem mondom el azt, hogy miért is jöttem ide, hogy mi a célom, hogy mennyire is hiányzik az anyám, csak egy picit sütöm le a szemeimet, de hamar terelem a témát, rátérek inkább a játékra, így az üveg whisky is ide kerül hozzánk, koccintunk, iszunk és már fel is teszem első kérdésemet.*
- Ezek szerint még senkit se ismersz igazán belsőleg... vagy senki se tetszik még a belsőjük alapján. *bólintok is rá, tehát megfelelt a válasza, többet valószínűleg nem szeretne nekem mondani.*
- Én a bátorságot választom, kíváncsi vagyok, mit találsz ki. *mosolyodom is el ismételten, majd töltök a két pohárba, hiszen ahogy mondta, minden körben egy pohár. Koccintásra emelem az enyémet, majd ez után le is húzom, de most már picit fancsali képet vágok ehhez az egészhez, lehet, hogy gyors lesz ez így, de nem baj, kemény maradok.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 02:06

-Nagyon úgy néz ki... *Mondja Lucius a whiskyről A sörtéma kivesézésre került, immár Lucius csak bólint, hogy érti, bár egy-két szót még hozzátesz.*
-Rendben, majd szavadon foglak. *és ehhez egy mosoly is dukál természetesen. Sort fog erre keríteni, ha nem ízlik majd a másiknak, akkor így járt, de az az ő renoméján nem fog rontani, úgy érzi. Ezt követően a családról esik szó, de csak véletlenszerűen kerül szóba.*
-Értem. Akkor van itt a suliban egy plusz támaszod, aki emlékeztethet az otthonodra. Az édesanyád miatt viszont fogadd őszinte részvétem. *teszi hozzá, nem túl vidám hangnemben. Érzi, hogy itt feszülnek dolgok a felszín alatt, de ez most nem ilyen beszélgetésre alkalmas idő és hely.*
-Eleddig javarészt a második. *bólint, mikor a játékon belül a kérdésre adott választ méltatja Lis.*
-Én is kíváncsi vagyok... *mondja a srác, mielőtt lehúzná a következő kört. A másodiknál jár, tehát ha nem bírja annyira, márpedig egy ital már van benne, akkor még vagy ötöt kibír, de akkor már órásmesterre issza magát. Az agya viszont zakatol, mit is találjon ki. Hát nincs könnyű dolga, annyi szent.*
-Kíváncsi lennék az előadásodban a drunken sailor című dalra, úgyhogy megkérlek, hogy énekeld el! *mosolyodik el a kissé abszurd kérésén, de jobb nem jutott az eszébe, ez meg valamennyire még vicces is. Ha Lis dönt akkor Lucius köre jön majd.*
-Én is a bátorságot választom. *mondja s csak a feladat kijelölése után issza meg a magáét.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 02:19

- Oké, várni fogom, hogy keress. A Déli toronyban, a Markazit hálóban lakom, ha esetleg baglyot küldenél. *eszem ágában sincs magam rátukmálni a srácra, de úgy illik, hogy akkor már a másik fél keressen, hiszen ő a férfi, meg amúgy is, én harmadikos vagyok, elég sok tanulnivalóm van. Mindenesetre szívesen elütném néha az időt ezzel a sráccal, már ha a mai esténk olyan kellemesen alakul. Viszont most, hogy mesél is magáról egy picikét, én is megteszem ugyanezt és végül rá is bólintok a mondandójára.*
- Igen, jó hogy itt van nekem, bár amióta barátnője van, eléggé elhanyagol. Nem a legjobb érzés, de nem tudok mit csinálni, őt legalább szeretik. *mosolyodom is el picit, főleg, mivel Scott tanársegéd is, tehát tényleg nincs túl sok ideje rám. Bánom mindezt, de szeretném, ha boldog lenne.*
- Egyébként köszönöm. *biccentek is felé a részvét nyílvántásra, de ezen a szomorú témán ideje tovább lépnünk, tehát jöhet az italozgatás, így hallom meg a feleletét is, majd pedig jöhet a bátorságpróbám is. Iszunk egyet és már hallom is, hogy mit kéne tennem, így nagyot lesek, majd fejem is megrázom picit.*
- Hűha... hát jól van, de akkor jól figyelj! *kacsintok is rá a másikra, majd szépen fel is kelek és bár hirtelen érzem az italt, nem támaszkodom meg és normálisan is tudok járni, így megyek oda a DJ-hez, aki keveri ma este a zenéket és mélyen a szemeibe nézve szuggerálom őt, tehát hogy biztosan megtegye, amit kérek.*
- Indítsd el a Drunken sailor című számot úgy, hogy énekelhessem is. Tehát kérnék egy mikrofont is! *tarom is felé a kezem, ő pedig készségesen megállítja az éppen játszó zenét és nem törődve az értetlenkedő táncolókkal, már ad is nekem egy mikrofont, én pedig az egyik üres asztalra lépek és ahogy megkezdődik a zene, szépen táncikálva énekelni is kezdek. Na nem gyönyörű, nőies hangon, hanem matrózosan, mintha ittam is volna, ami nem is esik annyira nehezemre. Eleinte furcsán néznek rám az emberek, de aztán többen csatlakoznak is és táncikálnak, tapsolgatnak, tehát azt hiszem, hogy egész kellemes hangulatot teremtek itt rövid időn belül és még csak le se néz senki. Miután végzek, kipirulva adom vissza a mikrofont, majd Lucius mellé csüccsenek most már be.*
- Na, megfelelt? *vigyorgok is rá jókedvűen, majd jöhet a következő kör is, tehát töltök a poharakba és ez után ismét koccintásra emelem, majd lehúzom és jöhet is a bátorság.*
- Hagyd, hogy kiszívjam a nyakad. *na, vajon ezt engedni fogja? Én addig nem csinálok semmit, amíg nem ad rá engedélyt, de ha megengedi, akkor közelebb hajolok hozzá, kezem vállára kerül, másik derekára és így szívom ki egy kis foltban a nyakát. Ha nem engedi meg, akkor pedig innia kell.*
- Ez után ismét merész lennék. *kacsintok is rá játékosan, hiszen kezd izgalmassá válni az éjszaka és ez a kis éneklés is jól esett.*

//A zene: http://www.youtube.com/watch?v=S3UebW-dGPY //
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 02:51

-Megegyeztünk m'lady! *bólint, hogy rendben van. Ő is úgy érzi, hogy a férfinak kell keresnie a nőt, de ő egyébként ilyen érdekes félkonezrvatív srác. Egyébként is jól érzi a magát a lánnyal és fogalma sincs, hogy mennyivel idősebb nála, de abban biztos, hogy vagy 1-2 év van köztük. Aztán mindketten beszélnek önmagukról, pontosabban a családjukról.*
-Ez teljesen érthető. De téged talán nem szeretnek?*mondja Lis közléseire, mivel így is érzi. Az emberek már csak ilyenek: felnőnek és a család tagjai a háttérbe szorulnak, mikor maga a saját útjára lép. Ugyanakkor a kérdése azt sugallja, hogy az utolsó mondat kicsit szöget ütött a fejében, hogy a lány milyen szeretetre is gondolhatott. Viszont jön Lucius kérésére a performance is, amit ő felállva tapsol végig és ha nem épp Lis énekelne, akkor egy rendkívül furcsa tánc-szerűséget is átélhetne. De így jobb, Lucius se csinál akkora hülyét magából, és Lis feldobja a hangulatot. Majd a lány visszatér.*
-Tuti volt, tisztára mintha otthon lettem volna! A pia segített beleélni magad, annyi szent. De jól feldobtad a helyet, lehet meg fognak keresni, hogy minden este csináld ezt.*és nevet is egy kicsit. Ő maga is iszik, majd a lány feladatot választ neki.*
-Részemről oké. *mondja s szenvedő alanya lesz a lánynak, bár ha ez a szenvedés, akkor a pokol nem is oly rossz hely. Az alkohol bódultsága is hozzáad a dologhoz, így lehet, hogy nem fut át az agyán, hogy a csaj simán lehetne mondjuk vámpír, ő meg önként lesz vacsora... de nem ez történik.*
-Ahogy gondolod vámpírlány... *kacsint rá, mert a nyakszívós akcióval kiérdemelte a jelzőt Luciustól, aki agyalni kezd, közben a következő körre való italát is lehúzza, magában visszaszámolva.*
~négy...~ *már érzi, egyre inkább, hogy a fejében is van anyag jócskán, de szerencséje, hogy töményen vacsorázott, sültet, így az is segít a gyomrában. Az agya is kicsit lassabban forog, de igyekszik kitalálni valamit. Bár van sütnivalója, az ilyesmiben kissé suta tud lenni.*
-Hm... gombolj ki egy gombot a blúzodon. *mondja hirtelen ötlettől vezérelve, ahogy kicsit lejjebb téved a szeme. Direkt mondott egy gombot és nem is meghatározva, hogy ne tűnjön valami kéjencnek, mert nem az. De azért hidegen se hagyják a másik bájai, sőt!*
-Szintén merek! *mondja, ha ez a feladat is megvolt s immár a visszaszámlálásban háromnál tartva.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 03:01

*Kíváncsi vagyok, hogy vajon felkeres-e majd vagy sem, idővel biztosan ki fog derülni, így inkább haladunk tovább a témákkal, szóba hozva a családot és ahogy érzékelem, a szavaim érdeklődést váltanak ki a másikból, így sóhajtok is fel picit, majd meg is vonom vékonyka vállaimat.*
- Nem tudom, nem mindig érzem azt. Például normális barátom nincs is, aki volt, az meg eltávolodott már tőlem. Valahogy szerencsétlennek érzem magam ilyen téren, vagy talán én bízom meg túl nehezen az emberekben, mivel ismerősből sok van és mint látod, fel is találom magam. *nem akarom, hogy sajnáljon vagy bármi, tehát eszem ágában sincs olyasmit mondani, ami ezt válthatná ki belőle. Na de ideje vidulni, így intézem is el a zenét, majd mivel én nekem kéne valamit itt produkálni, már az asztalra is megyek és csizmáim segítségével szépen megkopogtatom az asztalt, ahogy eléneklem ezt a számot, majd bár picit nehéz lejutni onnan, nem lesz gond, főleg, mert könnyedén le is segítenek, valószínűleg biztosra mennek, hogy ne törjem össze magam. Ahogy visszaérek a srác mellé, már hallom is a kis megjegyzését, így bököm oldalba ujjammal.*
- Még csak az kéne, hogy máskor is keressenek. Egyébként meg, nem ittam én olyan sokat. *oh dehogynem, már érzem eléggé, de milyen lenne már, ha beismerném? * - Egyébként otthon ti ilyeneket szoktatok csinálni? *kérdezek is rá ismét, majd jöhet az ital és végül a nyak szívása is, tehát ahogy Lucius közel enged magához, izgatottan, de végül puha ajkaimat a fiú nyakára tapasztom és egy nem túl nagy és nem is csúnya kis szívást ejtek rajta, amit magam igen csak élvezem és remélhetőleg ő belőle is kivált majd valamit mindez. Miután végzek a művemmel, csak végigcirógatom a helyét, mintha ez természetes lenne, majd az új becenevemen kuncogok fel.*
- Vámpírok vannak Seolon is, szóval még a végén bántani akarnak. Megvédenél? *pislogok rá szép, cica szemekkel, mintha védelemre volna szükségem, de ha sokat iszom, még elő is fordulhat. Na de ő jön, így kér is meg valamire, én pedig ismét huncutul elmosolyodom.*
- Csak egyet? *nyelvet öltök, tehát játékosság van ebben, nem vetkőzni akarok, de mivel eleget ittam már, így automatikusan a 3. gombot gombolom ki felülről, így most már melleim szép íve is láthatóvá válik, ahogy a vörös melltartó egy kis része is.*
- Megfelel Mr. Rufinus? *kérdezek is rá kíváncsian, majd jöhetek én magam is, de mit... mit kéne kérnem? Jaj, előbb az ital, hát persze. Nem vagyok rest ismét lehúzni azt, de most már érzem, hogy nem igazán esik jól, tehát szemeimet is becsukom egy picikét és cseppet a fiúnak is dőlök.*
- Uhh, kezd kemény lenni ez a játék. Nem is tudom, hogy mit kérjek... *kezdek bele tanácstalanul, feltekintve a másik szemeibe.*
- Táncolsz velem egyet? *pont egy lassabb szám megy, azon még talán el lehet botorkálni, így kérdezek is rá továbbra is édesen tekintgetve a másikra és csak akkor kelek fel, hogyha igen a válasza. Ha nem, akkor persze ücsörgünk tovább, de ha igen, akkor kezeimmel átölelem nyakát és picit hozzá is bújok, jobb most így, stabilan.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 03:37

*Egy jövőbeli találkozó is kezd körvonalakat ölteni, amikor Lis megadja Luciusnak az elérhetőségét, és a reményt is, hogy látják majd még egymást. Aztán a család és a barátok témája kerül szóba.*
-Nos igaz barátot találni nagyon nehéz, pláne ebben az iskolában. Azért nem egy életbiztosítás bárkiben feltétel nélkül megbízni, pláne nem, ahol fekete mágiával foglalatoskodó diákok vannak. De azért remélem, hogy majd azért akad olyan, aki méltó lehet majd e címre. *fejti ki a fiú az álláspontját, majd játszani kezdenek. Az ő kérésére remekbe szabott kis előadás kerekedik itt, mert Lis jól csinálja a dolgát. Ez abszolút megnyeri Luciust.*
-Hé! Én csak pozitív voltam! *de a szemei nevetnek, bár a bökésre kicsit művien húzódik össze. Nem mákvirág egyáltalán, stresszlabdának is jó lenne, mert elég sok ütést bír. Majd a lány kérdez és a fiú válaszol.*
-Hát van ilyesmire példa, elég alkohol után a nótázás kötelező, meg van egy koboldos dal is... még lehet, hogy hallani fogod... De egyébként van olyan, amikor az úri közönség táncol, de csak akkor ha a walesi emberek közé echte angolok keverednek és ez az íreknél is megesik, mármint ír-angol felállásban, hogy úritánc keretein belül verik egymást a falusi népek cipóra. A városiak kicsit másabbak mondjuk... *magyarázza, de nevet is kicsit saját poénjain. Ezt követően Lis lép akcióba és Lucius új élménnyel gazdagodik, mert nem marad érzéketlen a dolog iránt. A végén elereszt egy alkohollal fűszerezett bájvigyort is.*
-Már hogy a viharba ne! De nem csak a vámpíroktól... *ami jelen esetben szép baleset lenne, mert érdekes harc lenne az. Még sima fegyverrel menne is a dolog, de varázslattal már bajosan. Az alkohol nem tesz jót a koncentrációnak... A következő hozzászólására csak bólint, mikor faarccal issza a körét, belül meg tudomásul veszi, hogy még három, és először átmegy órásmesterbe, majd a pénztárgépes magánszámot is előadja, amikor kiadja a mai bevételt. Viszont a lány mozdulatait is nyomon követi, és kellően kigyönyörködi magát a látnivalóban.*
-Lelkem felvonító farkas,
Ha kebled dús teliholdja
Tejfehér kellemével hívja
Szemem esendő világát. *elég furcsa verssorokkal válaszol, de az alkohol megteszi itt is hatását, normális esetben ilyen sorokat még papírra se írna. Viszont jön a következő kör, amitől már a fú kicsit megrázkódik s Lis a vállának is dől, amit valamennyire érez is. Viszonozza a másik pillantásait.*
-Hát jó... *mondja s feláll, kicsit imbolyogva és a lányt is felsegíti. Kioldalognak a táncparkettre s a lassú dallamra kezdenek mozogni, vagy imbolyogni, nem is tudni melyik a jobb szó, de néhány pingvin lehet sárga lenne az irigységtől... Lis Lucius nyakát öleli át, míg a fiú a lány derekát tartja. Még nem teljesen részeg, csak erősen spicces, csak a világ mozog kicsit, meg a mozgás labilis, viszont azon igyekszik, hogy ne a másik lábára taposgáljon, még ilyen körülmények közt is. Kettő italra van az apokaliptikus delíriumtól, vagy esetleg háromra, ha még kitart.*

//Fagy//
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 23:13

//olvadunk//

*Kezd eldurvulni ez az éjszaka, ugyanis bár nagyon sok mindenről beszélünk, az italt se vetjük meg és egyre jobban fogy ez a whisky, mely bár isteni, most már kezd kirázni tőle a hideg és mintha minden hullámozna körülöttem, időnként pedig apró foltok is megjelennek a szemeim előtt, de talán nem lesz gond, nem fogom én most ezt Luciusnak mondani, még furán nézne rám ez miatt.*
- Volt, akiben megleltem, csak csalódtam az illetőben, így már nem nevezném barátomnak, tehát tényleg nehéz, de majd lesz talán más is. Ki tudja, talán ez a nap is egy barátság kezdete a számunkra. *utalok is rá, hogyha úgy alakulnak a dolgok, talán még jól ki fogunk jönni a jövőben, mindenképpen eldől majd ez. Csak kedvesen mosolygok hát a másikra, majd jöhet az én kis előadásom is, melyen mindenki jól szórakozik, még a partnerem is, de egy kis bökést azért megérdemel.*
- Még jó, hogy nem negatív. *vigyorodom is el játékosan és ez után már egy újabb történet veszi kezdetét, méghozzá az angol és ír mulatozásról, amit továbbra is figyelemmel követek, ugyanis szeretek új információkra szert tenni, így hát aprókat bólogatok is néha.*
- Érdekes lehet, biztos jó végignézni és részt is venni rajta. *bár én magamról nehezen tudom elképzelni, hogy ilyesmit csináljak, de az is tény, hogy a mostani kis éneklésemnek is az ital volt az oka, nem tettem volna ilyet csak úgy magamtól. Viszont a fiú nyakának kiszívása már jó mulatságnak ígérkezik és ez egyfajta próba is. Ha esetleg tetszem neki, akkor hagyni fogja, sőt, még élvezni is, ha pedig nem,akkor nem. Amikor engedi, akkor meg is teszem a feladatomat, így hagyva ott a jelemet is neki, majd folytatjuk tovább a játékos beszélgetést és magát a játékot is, így melleim is jobban láthatóak lesznek, én pedig a másikhoz is dőlök, nem is foglalkozva már azzal, hogyha jól megnézi dekoltázsom, eleget ittam ahhoz, hogy már ne zavarjon, de a kis vers, őszinte meglepettséggel pislogok fel a szép szemekbe.*
- Egy költő veszett el benned. De azért ne legeltesd túl sokáig itt a szemeidet. *nyúlok is melleimhez ösztönösen, ezzel tetézve is a dolgot, de ez után már táncra is invitálom, így kelünk hát fel az asztaltól, majd átölelve bújok oda hozzá, nem zavartatva magam. Nem vagyok egy ringyó, nem csinálok ilyet bárkivel, de az ital kellően ellazított és tetszik nekem ez a fiú, hát mi gond lehetne belőle? Jólesően táncolok vele, majd lassan fordulok meg, így hátsómat öléhez dugom picit, kezeimet felemelem, így nyúlok hátra, hogy nyakát is megcirógathassam, miközben fejemet is a másiknak döntöm.*
- Te is szédülsz? *kérdezem jókedvűen, de most, hogy táncolunk, nem olyan zavaró, de mégis, kellemes ez az érzés. Én se vagyok részeg, tehát még a jó állapot van, nem pedig az, amikor egymás haját kéne fognunk.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 23:41

*Az esti bulizás tényleg kilóg Lucius mostani szokványos életéből, így ez jóleső feszültséglevezetés, már ha lenne ilyesmi benne, bár vasárnap szert tett egy kis stresszre, de érthető, hiszen élete első csatája volt, és ez nem olyan sok emberről mondható el manapság, hogy ilyenben részt vett volna.*
-Csak az nem csalódik, aki nem is próbálkozik semmivel. Ez előbb-utóbb elkerülhetetlen, az nem mindegy, hogy a csalódást hogyan kezeljük... De igazad van, nem lehet tudni mit tartogat nekünk a jövő.*magyarázza, hogy kifejtse álláspontját. Nála amúgy is fontos a kontroll, ebben a kérdésben is előtérbe helyezi azt. Majd Lis előad Lucius kérésére, ami jól sül el.*
-Lehet rád negatívat mondani? *néz a másikra kiskutya szemekkel, mert ilyet is tud néha. Ezt követően a kocsma kultúra is szóba kerül.*
-Hát érdekes, ha elszabadul a pokol... részegen mindenki a világ legerősebb embere, meg a verekedés is úgy kezdődik, hogy "ő visszaütött!" Bár neked tényleg jobb szórakozás lenne nézni. Ez nem női mulatság, bármennyire harcias is lehetsz. *mondja, mert így érzi helyénvalónak. Nehogy már az asszonyt kelljen kocsmai verekedésben gyapálni! Hova fajulna ez a világ! Ez maradjon meg a kocsmabútorok dolga, akik minden napjuk ott töltik. Ezután a lány kiszívja Lucius nyakát, aki beleegyezik, hiszen Lis meglehetősen csábító és kellemes jelenség a fiú számára. Ezt a gombos feladat követi, ami Luciusra szintén hatással van, így egy-két sort rögtönöz, ami ittas állapotban nem mindig jó, így ez is elég suta.*
-Hát valahol mélyen, de bocsáss meg, ez nem volt méltó hozzád. Tudok én olyat, ami igen...
*Azzal bele is kezd egy versébe, amit nem oly rég írt, egy impresszionistább pillanatában. Most
találónak érzi és még a sorokra is emlékszik:*
"Karmazsin-veres hajad dús lángjai
Égnek az alkonyi óra tüzében,
Ragyogó rőten, mint jó velencei

Bor, feredőzve az égi fényben.
Mint kelő Hold, arcodnak vonásai
Rajzolódnak lágy, s finom ívekben
S halovány fényű fehér sugarai

Rám ragyognak a kezdődő éjben.
Lágy hangú szavaid madáréneke
Mindeneknek édes álmokat hoz,

S gyógyír szívem minden sebére.
Te magad vagy az alkony szépsége
S Te vagy, ki nekem szép álmot hoz,
Minden hölgyek ragyogó ékessége." *mikor befejezte, csak ül kicsit kukán., de nem sokáig, mert Lis táncolni hívja s kicsit meglódul vele a világ, de nem idegen számára a spicces állapot, így valamennyire kontrollálja magát. Táncolnak s ez most nem is problematikus, mert lassú szám megy. Lis viszont ilyen közel Luciushoz megérezheti, hogy markáns, mégsem bántó, megragadó illatú férfiparfümöt visel, Farenheit-et. Nem szeret ápolatlan büdös lenni, másokra ilyen benyomást tenni meg pláne nem, így most ez az illat keveredik az alkohollal. Előre tudta, hogy ezzel a tényezővel számolni kell, így választotta a markánsabb illatot, amit hétköznap nem visel.
Mikor Lis megfordul, az ő kezei a lány csípőjére tévednek, Lucius meg már nem tudja, hogy mikor fogja valaki felébreszteni révült álmából, de reméli nem hamar. Mert nem hiszi, hogy ez tényleg megtörténik, legalábbis elmereng rajta, ami jelen helyzetben nem meglepő. Mindazonáltal nagyon is élvezi a helyzetet.*
-Galilei is megmondta, hogy mégis mozog a Föld. Én meg most ezt bizonyítva érzem. *neveti el magát halkan. Még így is hülye dumával operál, sőt ittasan néha még fárasztóbb és furcsább, mint józanul. Addig jó, amíg nem kezd mondjuk a germán népcsoportokról előadást tartani...*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Júl. 25 2012, 23:57

*A jövő majd még eldől, hogy mit hoz a számunkra, de én pozitív vagyok és nem csak az ital miatt. Szimpatikus ez a srác és bár tény, hogy alkohol is van bennünk, mégis oly sok mindenről szót ejtettünk ma, amely egy egyszerű társalgáshoz is megfelelne. Csak elmosolyodom a kedves szavakon és végül már meg is történik az előadásom, ami után újabb bók fogad és az édes, kiskutya szemek.*
- Biztosan lehetne, mint mindenkire. Én se vagyok ám szent. *vigyorodom is el, de ajkamba harapok a szép szemek láttán, csábító, meg kell hagyni, de próbálok észnél maradni. Így hát inkább a másikat beszélgetem, ki mesél is nekem mindenféle érdekes kultúráról, tehát az italozással kapcsolatos bunyókról, mely felkelti ám érdeklődésem.*
- Ezért is maradnék csak a nézésnél, de az megérne egy misét. *nevetek is fel, de az események hamarosan felgyorsulnak, közelebb hoznak minket egymáshoz, így először nyakával ismerkedem, ő pedig dekoltázsommal, majd jöhetnek is a versek is. Az első igazán furcsa, de a második, ami ezek szerint már hozzám illik, valóban kellemesebb és nagyon is tetszik, főleg, mert szeretem a versekben a Hold szerepét, de a mondandó is pozitívan ér.*
- Ez a vers akkor lenne igazán szép, ha igaz volna, de még csak most látsz először, biztosan nem váltok ki belőled ennyi mindent. *tetszik tényleg, csak érzem, hogy ez nem teljesen igaz, de az biztos, hogy Lucius ilyesmivel könnyedén tud hódítani, mivel elég sok lány bukik a költőkre és magam is így érzek, tehát nem vagyok kívétel. Ideje viszont picit feldobni a hangulatunkat, így kelünk fel, majd kezdünk is bele a táncba, így érezhetem meg parfümjének illatát, ahogy ő is az enyémet, mely kellemesen édes, Versage. Tökéletesen illik hozzám, én pedig már egyre inkább elengedem magam, így fordulok meg, bújok is hozzá és egyre kellemesebben érzem magam, de félek, hogy eluralkodik majd rajtam valami és nem akarok negatív színben feltűnni előtte. Amikor viszont szóba hozom a szédülést, hallom az újabb megjegyzést, melyre halkan fel is nevetek, ez tetszett.*
- Ez jó volt és hát igen, nem semmi. *lassan megfordulok, ismét vele szembe, nem zavartatva magam, úgy nézek bele a szemeibe.*
- Mit szeretnél? Maradni itt, iszogatni és táncolgatni... esetleg visszamenni a suliba... vaaagy, Jack társaságában kimenni a vízpartra úszni egyet? *döntöm is meg picit a fejem, így várva kíváncsian a döntését. Nem fogok megsértődni, hogyha menni akar, de ha még velem szeretne mulatni, hát egyértelműen örülni fogok neki.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 26 2012, 00:25

*Sok dologról folyik társalgás, általános ismerkedési témák is szóba kerülnek s emellett még a két fiatal egy játékba is kezd. Így Lis előad egy dalt, majd mikor visszatér, erről is kialakul egy kis szurkálódós-bókolós beszélgetés.*
-Lehet nem vagy szent, de még őket is bűnbe vinnéd. *egy kisebb közhellyel él most Lucius, de illik ide, mint frappáns csattanó. Majd a kocsmákról is szó esik. A fiú kicsit beszél a kocsmai verekedésekről. Lis válaszára csak bólint, ehhez már nincs mit hozzáfűzni. A játék viszont folytatódik, így jutnak el a versekig, amelyek közül értelemszerűen a józan fejjel írt arat sikert.*
-Tudod ezt egy naplemente alapján írtam, a pillanatnyi benyomásaim alapján. Igaz, hogy a véletlen műve, hogy veled találkoztam, ugyanakkor a vers sorait bizony igaznak érzem rád. Javarészt külső tulajdonságokat taglal a vers, melyeket én teljesen igaznak érzek, így joggal mondhatod magadénak a verset s én neked ajánlom. *mondja Lucius, mert azért ilyenkor azt se árt tisztázni, hogy nem egy másik hölgyemény számára írt darabbal villog most. Viszont hogy ne üljön le a buli, táncolni mennek s lassúzni kezdenek. A fiú eddig is bódult volt, de a kellemes parfüm s a lány együtt végképp valami paradicsom-béli helyre repítik, Allah se ígérhetne neki most jobbat. Majd a szédülés is szóba kerül, ahol Lucius elereszt egy kisebb viccet. Ahogy a lány megfordul, ő is a szemébe néz, szerencsére csak kettőt lát abból és nem négyet még...*
-Én a vízpart mellett döntök. Ez már kezd kicsit túl zajos lenni, ha a suliba mennék vissza, akkor tuti rosszullét lenne a vége... A víz jót fog tenni. És a legfontosabb az, hogy tovább élvezhetem társaságod kedves Lis. *mondja Lucius s ha minden igaz, akkor az üveg alkohollal egyetemben távoznak, búcsút mondva a klubnak.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub
» Pokoltűz Klub