Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 29 2012, 17:53

*Már csak mosolygok a türelmes dolgokon, miközben szóba kerülnek a házak is, és az egyszer biztos hogy mi ketten nem ugyan abba járunk.*
-Akkor még te vagy a jobbik fajta, vannak olyanok akik első benyomás alapján ítélnek, velem is voltak már furák a kinézetem miatt.*rántom meg a vállamat, hiszen emlékszem még a konditermes esetre, ami fura volt de mostanra valahogy már rájöttem, és arra is hogy teszek magasról mások véleményére, az a fontos hogy én milyen vagyok, és hogy magammal legyek kibékülve.*
-Na akkor már kezdek félni..*nevetek fel a következőre, de azért úszni kezdek én is amikor megkezdődik a verseny, és bár pár pillanat kell hozzá, de mégis csak alulmaradok, legyen ennek az oka a figyelmetlenség, vagy akár az hogy tényleg lassabban úszok.*
-Miért? Amikor nem megy vérre a dolog, akkor nem olyan vészes, bár a tétes dolgoknál én se szeretek alulmaradni.*rántom meg a vállamat, de ezekszerint Alinox ebben maximalista, hát ez se baj legalábbis nekem nem tűnik negatív tulajdonságnak, legalább tudja mit akar elérni, és mindent megtesz annak érdekében. Na de a bikini felső is szökni kezd, amit bár sikeresen megment így nem mutatva semmit magából, de pár mondat erejéig azért témát ad nekünk.*
-Na jó, de a legtöbb fiú nem ilyen, szóval általános hiedelem hogy a lányok olyanok ami persze teljesen természetes is, főleg hogy rólunk meg az a hír terjed hogy mindig csak egy dolgon jár az eszünk..*mondom teljesen komoly hangon, de azért vissza fogottan mosolyogva közbe, végül aztán felmerül az én oldalamról egy ötlet is.*
-Engem aztán nem zavar, de ettől még megértem, a nők szeretnek jól kinézni, ezért is késnek el mindenhonnan.*mondom gonosz mosollyal miközben felmászva a medencéből lesöprök egy kevés vízmennyiséget magamról.*
-Aham mehetünk akár most is a negyed óra pedig megfelel.*bólintok, majd ezután én is elindulok az öltöző felé, ahol szerelésemet átvéve, nemsokára már abba a ruhában vagyok amiben bejöttem, és tökéletsen megfelel városi viseletként. A shortot az öltözőben hagyom, nem kár érte ha elvész na meg úgy tervezem vissza jövök érte, így várom meg a másikat aki kicsit talán tovább is készülget az átlagnál.*
-Én megmondtam.. Nők..*csóválom meg a fejemet egy félmosollyal, és ha minden igaz a révész segítségével nemsokára a városban vagyunk ahonnan csupán pár perc séta a klub. Oda betérve pedig a pult felé veszem az irányt...*
-Te mit szeretnél inni?*kérdezem teljesen természetes hangon, hiszen ha már én ajánlottam fel az ötletet állom is a rendelést, amúgy is elég sok pénzem van hála annak hogy milyen a származásom.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 23

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 29 2012, 18:18

*Dorian megtudhatja, hogy Alinox nem olyan, aki elsőre ítél, ő szeret informálódni, és csak utána véleményt alkotni, de tudja, hogy ezzel nem mindenki van így, ami talán jó is, tök unalmas lenne, ha mindenki egyforma tulajdonságokkal rendelkezne. Felvetődik egy úszóverseny ötlete, mi rövid egyeztetés után el is kezdődik, és bár Alinox nem igazán szokott úszni, de most mégis megveri évfolyamtársát.*
- A maximalizmusom az oka. Szeretek jó, ha nem a legjobb lenni a dolgokban. *mondja, de természetesen ezt a tulajdonságát nem viszi túlzásba, vagyis bár jó tanuló, de nem stréber, hisz ugyanúgy eljár szórakozni, mint bárki más. Egy kis incidens történik a bikini pánttal, de megoldódik, és még kicsit a nők és férfiak közti különbségről is szó esik.*
- Hát igen, mindkét nemről keringnek sztereotípiák, mikre példákat, és ellenpéldákat is lehet hozni. *mondja mosolyogva, majd igent mond a klubba való ellátogatásra, de előtte át kell öltöznie.*
- Én nem szoktam késni, csak néha, de akkor se sokat. *válaszolja, majd felnevet, nem veszi magára, és megfogadja magában, hogy igyekszik nem kicsúszni abból a megbeszélt negyed órából, azonban a készülődés picit elhúzódik, és még Shadow is feltartja, szóval pár perccel később toppan be az aulába, majd felnevet megjegyzésén.*
- Most ezt mondod, de sokkal szívesebben találkozol egy olyan lánnyal, aki ápolt, külsejű, és bár ez nézőpont kérdése, de szép is, mint egy olyannal, aki totál kócos, és gyűrött ruhában van... *mond mosolyogva egy okot arra, hogy miért szoktak késni a lányok egy-egy megbeszélt találkozóról, de nem akad fent ezen, had legyen egy jó napja, amiért igaza lett. Hamarosan átjutunk Mystral-ba, majd pedig belépünk a Pokol szája klubba.*
- Hm, legyen mondjuk vodka-narancs. *választ egy kis gondolkodás után. Ami azt illeti, ő is tudna fizetni, hisz neki is van pénze, de tapasztalta már, hogy ha egy srác fizetni akar, általában ettől az ötlettől eltéríthetetlen.*
- Sokat jársz a klubba? Vagy esetleg a fogadóba? *érdeklődöm kicsit afelől, hogy vajon merre, és mivel tölti szabadidejét Dorian.*

//fagy//

Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 31 2012, 22:59

*Nem szeretném elveszíteni Scott-ot, de ez, ami most van, nem maradhat így tovább, döntenie kell, hogy akar-e engem úgy, mint régen vagy már nem igazán. A szeretlek szó sokat jelentene, hogyha tényleg érezném, hogy törődik velem és hogy ugyanúgy akar, mint régen, de ezek az érzések mára már elhalványultak, nem érzem teljesnek őket. Amikor viszont a szakításra kérdez rá, hogy én szeretem-e még, beismerem, hogy igen, ez így van és ennek hallatán már egy erős ölelést is kapok, így kezeimmel átölelem a másik derekát, majd izmos mellkasához bújok. Jól esik most mindez, ahogy más is jól esne, de nem siettetek semmit, én se szeretném, tehát kiélvezem az ölelés pillanatát, majd felvetek egy ötletet is, mely szerint kimehetnénk Seolra, mászkálni egy kicsikét.*
- Rendben, akkor menjünk. *mosolyodom is el, majd végül megfordulok, hogy összeszedjem a cuccaimat, de amikor a fiú átölel, majd a fülembe suttog, testem megremeg ettől a gesztustól, szemeim is lehunyom és el is mosolyodom közben.*
- Jó ezt hallani. *suttogom én is halkan, de aztán már meg is indulunk, kis kezem pedig a fiú kezébe kerül, így kulcsolom ujjaimat a másikéra, majd haladunk is most már hármasban, lefelé az aulához, de a kérdésre csak elgondolkodó fejet vágok először.*
- Szerintem a klub most jó lesz, aztán majd valamikor elmehetnénk nyaralni is, mert hát az is elmaradt, pedig úgy rémlik, hogy terveztük. *egy szúrós pillantást még kap a másik, de többet nem mondok és nem is teszek, inkább a révészhez érve ülünk be mellé a csónakba, majd nemsokára már át is kerülünk Mystralba, ahol a Pokol szája nevű klubig meg sem állunk.*
- Mit igyunk? *kérdezem a pulthoz lépve, amire fel is könyökölök picit, de nem császkálom el a másik közeléből, csak időnként nézek körbe, kíváncsian, hogy vajon hányan vannak bent és hogy akad-e ismerős.*
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 31 2012, 23:21

*Nem tudja pontosan a fiú, hogy mi volt az eredeti célja ezzel a beszélgetéssel a lánynak, de egy biztos, rendesen sikerült ráijesztenie. Az is lehet, hogy eleve már szakítani akart vele a szépség, de lehet, hogy ez amolyan figyelmeztetés volt, egy figyelemfelhívás, hogy mi történhet, ha nem szán rá több időt a srác. Mindenesetre az azért kiderül, hogy még mindig szeretik egymást, amit jó hallani és tudni is, így szorosan magához is öleli a lányt Scott. Amikor pedig felmerül, hogy együtt töltsék el a mai este maradék részét, a fiú gondolkodás nélkül rábólint. Ő se gondolta másképp, ha már nem lett elküldve, akkor egyértelmű, hogy most nem lép le külön. Az este folytatását viszont máshol fogják eltölteni, nem ezen a folyosón, de mielőtt még elindulnának, Scott hátulról is átöleli még a lánykát, a fülébe suttogva újra, hogy mennyire szereti, s érzi ám, ahogy Hec beleremeg ebbe. Kézenfogva indulnak meg a folyosón, miközben a kis sivatagi róka is ott sétál mellettük. Mivel számtalan lehetőség a fiatalok előtt áll, hogy hová menjenek, így Scott rá is kérdez, hogy utazni akar-e a leányzó, vagy csak Seolra menne át, ő pedig az utóbbit választja, bár a helyszínválasztás kissé meglepi a fiút.*
-A klubba? Rendben. *bólint rá végül egy mosollyal. Meglepő, hogy az iménti komoly helyzet után éppen egy szórakozóhelyre vágyik a lány, de végülis neki nincs ellenére, szereti azt a klubot, hát miért is ne. Amikor viszont a nyaralás is szóba kerül, a srác kicsit behúzza a nyakát a szúrós pillantást látva.*
-Igen, persze hogy elmegyünk. Én se akartam kihagyni, csak elcsúsztam az idővel. De elmegyünk, méghozzá hosszabb időre, rendben? Akár egy hétre is magunk mögött hagyjuk az iskolát, oké? *pillant a szép arcra egy mosoly mellett. Nem csak ígérgetni akar, tényleg el fognak utazni, bár hogy hová, azt még nem tudja, de majd kitalálnak valamit. Közben elérik a révészt is, így a csónakba csüccsenve átmennek a másik szigetre, s bizony Hecate célirányosan megy a klub felé. Szerencsére az most sincs zárva, már miért is lenne, így gond nélkül be tudnak menni, s mivel ma koncert sincs, így legalább tömegnyomor sincs odabent, bár azért így is sokan vannak.*
-Nem is tudom. Érezzük jól magunkat. Két mojitot kérnék! *int a pultosnak a srác, miután a pulthoz értek, majd már elő is veszi a tárcáját, hogy kifizesse az italokat. Amíg a lányka nézelődik, lassan ki is szolgálják őket, így Scott végig is simít a szépség derekán, s átadja neki az egyik poharat.*
-Igyunk ránk, és arra, hogy még sokáig együtt leszünk. *mosolyodik el kedvesen, de még mielőtt felvenné a saját poharát és koccintana, inkább végigsimít a csinos pofin, s szemeit behunyva lágyan megcsókolja szerelmét. Nem siet el semmit, hosszan és szenvedélyesen csókol, hisz egy ideje nem csak nem találkoztak, de az ilyesmik is elmaradtak, hisz utóbbi elég nehéz az előbbi nélkül.*

//fagy//
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 21:55

*Egyre jobban latolgatom ezt a szabadságolás ötletet, de még nem vitt rá a lélek, egyrészt az iskolás dolgaim miatt mint az órák, másrészt pedig volt még más egyéb dolgom is, na meg gondolkoznom kéne hogy talán legalább egy embernek elmondjam hova is megyek, vagy max kettőnek. Lehet a végén inkább szó nélkül tűnök el, Sideris úgy is tudja hol vagyok, a többiek pedig nem a családom, tehát nem vagyok köteles nekik jelenteni minden lépésemről. A szobámba már amúgy is össze vannak pakolva a cuccaim, már csak arra kéne rászánnom magam, hogy elinduljak. Ehelyett viszont megint itt esz a fene, és egy pohár whiskey mellett, éppen a tömeget figyelem, de valahogy még ahhoz sincs kedvem hogy igyak, lehet kezdek ténylegesen kiöregedni ebből a kicsapongó életmódból, pedig most még bajom se származna belőle. ŰEgyébként öltözetem igencsak sötét. Egy fekete bőrnadrágot, illetve egy szintén fekete inget viselek, hajam össze kötve omlik a hátamra, arcom pedig egyszerre mutat, éber állapotot, és valami olyasmit mintha nem is teljesen e világon járnék, hiszen agyam elég sok mindenen kattog, pedig még csak nem is akarok gondolkozni. Minden esetre ha nem unom meg a légkört és a zenét, akkor talán még egy kicsit itt maradok, és talán ma eldöntöm hogy mi legyen.*
Victoria
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- auralátás

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 22:10

* Napok óta szinte ki sem mozdultam az átkozott vámpír kastélyból, csupán csak az etetőben kerestem magamnak áldozatokat, egyszerűen nem volt kedvem vadászni. Biztos a nyár teszi, utálom ezt az évszakot, míg ember voltam, akkor is rühelltem, és most sincs ez másként. De most már unalmas odabent, a sokadik könyvet hajítom a sarokba, rengeteget kiolvastam már, hasam pedig ha tudna, most minden bizonnyal kordulna egy nagyot.. éhes vagyok. Egy szál fehérnemű díszeleg most csak rajtam, kényelmesebb így idebent, úgysem nézi senki, de lassan elérek komódomig, ahonnan máris előkerül egy fekete rövid nadrág, s egy hozzá való, szintén fekete, csipkés pántú trikó. Lábaimat fekete magassarkúba bújtatom, más nem kerül testemre, hullámos hajam természetesen kiengedem, arcom pedig hófehér, mint mindig, vörös szemeim körül pedig egy kis smink is látható. Hiába nem látom magam egyetlen tükörben sem, mégis ügyesen pingálom magam, szóval most már így csinosban hagyom el a kastélyt, hogy kis idő elteltével Mystralba érve induljak vadászatra. Gyorsabban haladok annál, mint hogy szem megpillantana, így térek be az őrök nagy meglepetésére a klubba is. Őrjítő ez a féktelen szívdobogás, egyesek édes illata.. kész önsanyargatás ez a hely. Tekintetem körbehordozva a felhozatalon egyre inkább a csalódottság érzése tölt el, hisz nem akarok holmi tizenévesek mészárlásába kezdeni, még csak jó mókának sem mondanám, és hát egy ideje mást is igénylek, nem csak a durva és vad véget. Fontos az intellektus, végül pedig szép szemeim ki is szúrnak egy idősebbnek tűnő srácot a pultnál, miközben már befelé haladok, s mikor oda érek, picit még neki is ütközik karjának karom, elég közel vagyok hozzá, tehát képességemnek köszönhetően érzem is a határozatlanságot és némi gondterheltséget is vélek felfedezni aurájában. *
- Ne haragudj, kicsit nagy a tömeg. Csatlakozhatom? * szólítom máris meg, elnézést kérve a kis ütközésért, s ha abnormális színű szemeimbe tekint, melyeket sosem takarok el, kiokoskodhatja, hogy kivel van dolga, nem árulok zsákba macskát. * - Meghívhatlak még egy italra? Úgy érzem menni készülsz, nekem pedig jólesne a társaság. * döntöm oldalra fejemet is picikét, nem manipulálva őt egyáltalán. Bár rettenetesen éhes vagyok, uralom, amíg lehet. *
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 22:26

*Nem igazán érdekel kik vannak itt, ezért szemeimet bár körbe futtatom a társaságon, de arcomon nem látszik hogy látnék egyáltalán valaki ismerőst, vagy olyat akivel kedvem támadna szót váltani, inkább csak a saját gondolataimba vagyok elbújva valahol nagyon mélyen, miközben a poharat néhány percenként egyenletesen emelem fel, és érintem a számhoz, lehúzva a tartalmát. Egészen addig teljesen harmónikusan megy ez a dolog, ameddig nem érzem, hogy valakinek a karja hozzám ér, és nemsokára már hallom is az ismeretlen hangot, aki felé fordulva egy fiatal nőt vélek felfedezni. Nem ismerem az tuti, és biztos nem a suliba jár, annál azért valamivel idősebbnek tűnik, de nem is igazán fűzöm tovább a gondolataimat a kilétéről, hanem hallom a szavait, és erre felelek is.*
-Itt általában nagy a tömeg... Elvégre egy klub..*húzódik sötét mosolyra az ajkam, s bár a szám mosolyog, szememen továbbra is komolyság tükre látszik, tehát azért mégse vagyok az a boldog típusú ember, legalábbis jelen helyzetemben nem, hiszen sok dolog van ami bosszant, és legkevésbé a klub, vagy ennek a nőnek a társasága, így végül bólintok is egyet.*
-Szabad világban élünk, de köszi van nekem is pénzem, amúgy se szeretem ha egy nő meghív..*mondom komoly hangon felé, arcomon még mindig ugyan azzal a mosollyal, és bár az ital fogy, azért van még belőle, viszont amikor hallom amit mond arcizmaim egy pillanatra meg is rándulnak.*
~Frankó, kis gondolat olvasó, de honnan sejti?...~*mondom magamba, egy pillanatig tekintetemmel komolyan fürkészve a nőt, igazából gondolkozok hogy ki lehet, de bárhova is jutok úgy vagyok vele hogy nem aggódok semmitől.*
-Nem akartam elmenni, legalábbis még nem na és miért pont az én társaságom esne jól?*támasztom fél kezemet a pultnak, hazudva is egy kicsit, miközben fejemet rá is hajtom így oldalra döntve figyelem a másikat továbbra is silabizálós tekintettel.*
-Nil.. És téged hogy hívnak? Nem igazán láttalak még..*kezdek bele, hogy azért mondjak valami érdeklődőnek tűnőt is, és ne legyek elkönyvelve bunkónak, bár nem mintha érdekelne mások véleménye, de azért mégis próbálok normális maradni.*
Victoria
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- auralátás

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 22:48

* A klub most a célom, amely helyre ha jól emlékszem, felhívtam Azrael figyelmét is anno, jó vadászterület, nem egyszer sikerül már innen áldozatot kerítenem régebben is. Ám most nem igazán tetszik senki, nem tudom, valahogy nem fognak meg ezek a mai fiatalok, de csak sikerül észrevennem egy srácot, valószínűnek tartom, hogy a varázslók közé tartozik ő is, tehát meg is környékezem, méghozzá egy mondva csinált ütközéssel, majd pedig egy halovány bocsánatkéréssel. Arcvonásait megpillantva, s érzékelve rajta a változást mosolyogtató élmény, majd válaszát hallva fel is tornázom magam kecsesen a mellette lévő székre. *
- Igen, igazad van, én pedig tisztelettudó vagyok. * mosolygom felé továbbra is, majd szólok még hozzá pár szót, talán egy újabb kört helyettem is leguríthatna, s némi támpontot is adok neki ahhoz, hogy tippelgessen magában. Gondolataiban ugyan nem olvasom, de aurája annál árulkodóbb számomra, melyből érzem is a tétovaságot ismét, picit talán kíváncsi is, mi vagyok én, és miért mondok ilyeneket, de erre már csak következtetni tudok. Azért meglepő, hogy nem jön rá egyből, de ha ennyire nemtörődöm, akkor így járt. Reakciója persze korrekt, így bólintok is egyet. *
- Kár, pedig akár ihatnál is helyettem. * vonom meg vállam egy pillanatra eltekintve a pultos irányába, kinek innen szúrok ki nyakán egy szép kis kövér, duzzadó eret, majd egy berögzült gesztus, egy sóhaj következik, de vörös tekintetem továbbra sem szakad el a nyaktól, miközben persze hallom a fiú szavait és igyekszem is reagálni rájuk. *
- Az előbb még határozottan döntésképtelen voltál, legalábbis ezt éreztem. A társaságod pedig azért kell, mert jobb beszélgető partnernek tűnsz az aurád alapján itt bárkinél, más részről pedig irtózatosan éhes vagyok. * fordítom lassan felé szép arcom, őszintén megmondva neki az okokat, mikor pedig már nevét is hallom, csak biccentek egyet. *
- A nevem Victoria, és azt hiszem, az utóbbit megköszönheted. * nézek továbbra is szemeibe, most már mintha kissé mosolyognék is, de olyan furcsán, olyan kegyetlenül és sóvárgóan. Igen, talán valahol szeretném rávezetni arra, kivel is van most dolga, mélyen belül még éltet a félelem íze, bár nem tűnik olyan alaknak, és nem is fogok játszani az étellel, legalábbis nem fogom bírni sokáig. * - Viszont ha nem iszol mégsem többet, talán elmehetnénk egy nyugodtabb helyre. * nézek ismét szemeibe, bevetve uralmam is, elég volt a közönségből, s ha akarja, ha nem, a késztetés meglesz, tehát valószínűleg velem kell tartania idővel. *
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 23:14

*A klubba úgy tűnik ismételten társaságom akad, ami nem fura, hiszen ez egy társasági hely, de ezt a nőt, vagy lányt nem is tudom minek nevezzem inkább, de a lényeg, hogy még nem ismerem, a szavaira viszont csak egy sötét mosolyt ejtek.*
-Jó neked... Nem mindenki olyan erre felé, nem éppen a fehér lovagok földjén vagyunk..*a mosoly továbbra se olvad le az arcomról, egyszerűen felveszem a pókerarcot, miközben a gondolataimba mélyedve továbbra is azon agyalok ki lehet ez a nő. Van pár tippem de kéne még egy kis bizonyság. Amikor azonban a következőt hallom már kezd bevillani hogy kivel is állhatok szemben, ám nem érezhet rajtam félelmet, nem tudom talán az ital az oka, hogy bátrabb vagyok, talán a magasfokú egoizmusom de úgy érzem nagy fiú vagyok és tudok magamra vigyázni.*
-Köszi, de nem szeretek mások helyett inni... Miért nem iszol te is egy runddal?*villannak meg felé a szemeim, kissé gonoszul, és magabiztossággal felvértezve, igazából nincs bajom a vámpírokkal csak azt nem szeretem ha provokállnak. A jelekből viszont már biztos vagyko mi ő, figyelem hogy mit néz, az arcát a mimikáit. A válasz hízelgő és egy szélesebb mosolyra is késztet, miközben megiszom a maradék italomat, de egy intéssel már rendelem is a következőt.*
-Ó köszönöm.. Hízelgő, bár ha megkérdeztél volna nem kellett volna felmérned senkit, megmondtam volna hogy én vagyok a legjobb fej srác ebbe a kócerájba..*szélesedik ki a mosolyom, ám nemsokára egy pillanat alatt tűnik el, helyett viszont most csak a szemem mosolyog.*
-Azt hiszem tisztáznunk kell pár dolgot... Nincs bajom a vámpírokkal, igazából elég érdekes lények, és bizonyára van kurázsiuk is ha még nem írották ki őket vagyis bocs titeket a környékről. Én személy szerint nem akarok neked rosszat, de nem fogsz belőlem inni ha én nem akarom.. Remélem megértettél..*dőlök hátra még mindig magabiztos arccal a helyemen. Nem volt még konfrontációm ilyen lényekkel így hiába várhat félelmet nem kap. Ameddig nem vesztek valami ellen nem fogok tartani tőle, és elég jónak érzem magam hogy ha akarom megvédjem az életem.*
-Örvendek Victoria, és mit is?*teszem fel a kérdést miközben a poharat az ajkamhoz érintem, s tovább iszok. Ekkor azonban hallom a szavakat, melyekre testem szinte önmagától kezd el mozogni, nem vagyok gyenge mentálisan, de ez ellen nem lehet védekezni és igazából nem is akarok, így állva fel engedelmeskedve a parancsnak követni is kezdem őt..*
-Most jön a vigyük az áldozatot, oda ahova nem látják?*kérdezem még mindig derűs hangon miközben kifele sétálunk viszont amikor a nagydarab kidibóhoz érünk még csak tekintetemet se kell elfordítani sehonnan hiszen velünk szembe van, és én pedig már beszélni is kezdek bevetve a szuggesztiót.*
-Kapd el és törd el a nyakát ennek a nőnek.*emelem fel a kezemet Victoria fele, és ha minden jól megy csinálok egy kis bajt is ezzel, ugyanis ha a nő nem foglalkozik a kidobóval akkor baja lehet, ha viszont így tesz, nemsokára már a pálcámat érezheti a hátánál.*
-Tudok én is ilyet...Nem szeretem ha irányítani akarnak, szóval ha jóba akarunk lenni, még egyszer ne használd... Szóval hova is akartál menni?*kérdezem még mindig nyugodt hangon, bár kis izgalommal amit akár érezhet is. Azt hiszem nem lesz egy uncsi este. Érezheti egyébként azt is hogy nem fogok támadni, kicsit olyan lehet mintha játszani akarnék, fura pont egy vámpírral, lehet nagyon rácseszek ma , de lehet az is hogy nem elvégre nem én akarom "bántani" a másikat.*
Victoria
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- auralátás

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 05 2012, 23:41

* Csak egy felerősített műmosolyt kap a válaszra tőlem, én pedig helyet is foglalok mellette, de hát ha nem iszik.. nem tudok mit tenni, pedig tényleg jól esne egy kis emberi érzés, a bódultság érzése. Bár sejtem, van már benne így is bőven, így most nem fogok leállni vitázni vele, inkább csak szemeibe pillantva aranyosan reagálok, hangom viszont olyannyira más, mint ami pofimtól elvárható, hogy talán meg is lepheti ez a játékos határozottság. *
- Szerintem fogok. * szólok csak ennyit hozzá, majd ha már ennyire érdeklődik, el is regélem neki, miért pont őt választottam mára. Közben persze nem tudom megállni, hogy ne nézzem be azt a bizonyos pultost, na nem ám feltétlenül külsejét, mint inkább azt a csinos kis eret, mintha rám várna, mintha csak azt akarná, szinte követelné, hogy ízleljem meg, ami benne csordogál. Nil lazasága azért tetszetős, bár számomra, vagyis inkább velem szemben picit soknak tűnik. *
- Iiigen, de látod, nekem kérdeznem sem kell. * bökök vissza ennyit neki, hiszen tényleg felesleges szavakba öntenem azt, ami számomra amúgy is egyértelmű lehet, de hogy kicsit komolyabb képet kapjon, hogy bizony most az ő élete a tét, elárulok neki egy hadi titkot is, melyre már hót komoly arccal kezdi magyarázni a magáét. Szavaiban dac van és képesség sem kell ahhoz, hogy az egoját megérezzem.. *
- Nem gondolod, hogy bűzlesz az önteltségtől? * hajolok picit közelebb hozzá, bár elismerő mosolyom azért azt mutatja, tetszik már most a kialakult szituáció. Helyes, akkor ha élesben, szavak nélkül kell küzdenie az életéért, fog. Nem hinném, hogy ezt ki kellene fejtenem neki, ehelyett inkább bemutatkozunk egymásnak, de úgy érződik, nem figyel a kisfiú. *
- Azt, hogy még nem találkoztunk. * válaszolok kimérten, de már lassan kezdem ténylegesen rosszul érezni magam, egy napja nem ettem legalább, így hát nem feszegetve tovább a témát közlöm vele, követni fog, amerre megyek, így már pedig mint valami kezes bárány engedelmeskedik nekem, tehát felállva székemről hagyom el helyem, ő pedig utánam indul. Csak megcsóválom fejem a hallottakra, testem minden porcikája akarja már vérét, ám de ha még nem elég a meglepetésekből, hangját hallva perdülök meg rögtön felé, meglepett, de mégis kissé dühös tekintettel figyelem őt, majd már érzem is a vaskos karokat testemen, de jelenlétem most kéznél van.. azt akarom, hogy aki itt van, mindenki a klubban, féljen tőlem. Az őr kezei már fejemen vannak, de képességem kihat rá is, ahogyan Nilre is ki fog. Az őr szabadkozik immár, szinte már-már reszket ténylegesen a félelemtől, de kezei továbbra is véghez akarják vinni azt, amire kényszeríti Nil. De gyorsabb vagyok és erősebb, ujjaim rámarkolnak az engem szorító ujjakra, de olyan mértékben, hogy hallom, a csontok reccsennek, a férfi pedig felordít mögöttem. Most már, hogy nem fog, fel fordulva rúgom egész egyszerűen legnemesebb testrészénél teljes erőmből, mely rúgás is oly erős, erősebb, mint egy átlagemberé, hogy szinte azonnal összerogy előttem. A kis jelenet alatt a diák srác is hasonlót érezhet azért, a gyomra is görcsbe rándul tőlem.. retteg, fél, ijedt és ezt én magam okozom, és láthatom is, most, hogy újra felé fordultam a cseppnyi harcot követően. *
- Én meg nem szeretem, ha a vacsorám hátba támad. Nos, jól meggondoltad, hogy mennyire akarsz nagyban játszani velem? Nem volna szerencsés. * nézek rá nem picit dühösen, majd fejemmel intve neki egyet fordítok hátat ismét, s így pár lépés után már kint is vagyok a klub előtt, a főutcán, ahová remélhetőleg követni fog, képességem pedig alább hagy, nem akarom már, hogy tartson tőlem, csak enni akarok és kész. Ha pedig kihasználja ismét, hogy fellélegezhet, tehát hogy nem uralom elméjét.. meglátjuk, mennyire fogja élvezni az egyébként csendesre tervezett étkezést. *
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Aug. 06 2012, 00:15

*Öntelt vagyok meglehet, és még egoista is, ez az énem mindig is megvolt, úgy érzem eleget megéltem, még ha ez így nem is teljesen igaz, na meg ha hozzávesszük hogy bennem van ez a démon is, mégnagyobb a biztonság érzetem, amire az alkohol már csak rátesz.*
-Ez mondjuk igaz..*mondom még mindig mosolyogva arra hogy mégkérdeznie se kell, viszont amikor a következőket hallom tőle, a pókerarcon még szélesebb lesz a vigyor.*
-Ugyan már, csak egy dologtól bűzlök, az pedig a Whiskey, amit érzel csak egészséges önbizalom.*mondom a szemébe nézve, miközben el se nézek onnan, arcomon pedig még mindig érezhető az a határtalan magabiztosság amire az előbb úgy rákérdezett, arra hogy mit kell megköszönnöm csak vállat rántok, és oldalra döntöm érdeklődve a fejemet.*
-Miért? Nem tűnsz olyan rondának, akitől megijednék a sötétbe, sőt... De nem értem mit kéne ezen megköszönnöm? Nem vagy félelmetes egyáltalán..*rázom meg végül a fejemet, még ha érzek is feszültséget, most olyan jó bulinak tűnik felhúzni kicsit az agyát egy vámpírnak, egyfajta kihívásnak veszem, a mosoly pedig még mindig tart. Ezután viszont a nő olyasmit vet be, amihez hasonlót én is szeretek alkalmazni, és bizony tudom hogy ez már nem játék, mégis valahogy nem tudok még félni, maximum izgulni és egy kis idegesség, de bízok benne hogy helyén vannak a képességeim, így tudván hogy hiába állnék is ellen, nem is fárasztom le ezzel a mentális energiáimat hanem engedelmeskedve indulok meg utána egészen az ajtóig, ahol viszont az őrt felhasználva szuggesztióval meg is támadom. Látván a pillantást azonban egy szerény pillantással megrántom a vállamat.*
-Ne nézz így rám, neki gyenge az akarat ereje, legalább most tudod milyen amikor ilyesmit használnak ellened.*rántom meg a vállamat, tudom hogy ő ellene ez nem érne semmit, hiszen élőhalott, de másokat attól még felhasználhatok, hiszen én se akarok pórul járni, pedig tudom hogy egy vámpír nem játék szer tehát még rá is fázhatok a dologra ha nem vagyok okos. Azonban ez a hirtelen jövő félelem egyáltalán nem tetszik, egyik pillanatról a másikra érzem, szinte kiráz a hideg ahogy ránézek, és a gyomrom is görcsbe rándul, illetve érzem azt is hogy bal kezem alig észrevehetően remegni kezd.*
~Mi a fene van veled? Szedd össze magad mert a végén tényleg baj lesz~*próbálok önuralmat engedni magamra, ami maximum arcomon látszik de tekintetembe érezheti hogy bizony most félek, és tudom azt is hogy ez nem normális, a pálcámat le engedem de nem teszem el.*
-Nem mondom ez már teljesítmény, ha mással nem tudsz félelmet kelteni az emberben megváltoztatod az aurádat hogy féljenek tőled? Jó trükk kár hogy átlátszó..*morgom oda idegesen, de most nem is láthatja rajtam a mosolyt. Tudom hogy nem normális dolog hiszen az előbb még talán nevettem is volna, most viszont nincs hozzá kedvem.*
-A vacsorád csak magát védte, amúgy nem csak nekem nagy az erszényem ami az egoizmust illeti.. Amúgy meg sosem játszok kicsiben.*szólok vissza dacosan, majd kiérve a főutcára, azon kezdek el gondolkodni mit kéne tenni, ennyi játék elég volt, de konkrétan megölni se akarom, érdekel mi lesz a vége, na meg kihasználom hogy előttem van, végül döntök, és pálcámmal a feje fölé célzok majd lefele irányítva úgymond félbe is vágom s kimondom az igét.*
-Lux vorago.*mondom ki ezzel talán sikeresen létre is hozva körülötte a lángbörtönt, de ha ez össze jön megállok előtte, láthatólag még nincs kedvem elmenni, lehet megvárom azt a negyed órát is míg elmegy a hatása, és bár félek, de még mindig úgy érzem hogy tudok vigyázni magamra.*
-Így talán nyugodtabban tudunk beszélgetni, anélkül hogy holnap két ronda foglenyomat lenne a nyakamon.*kezdek bele, természetesen csak ha sikerül.*

//Fagy//
Daryl Saether
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás : 2012. Mar. 26.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Aug. 11 2012, 23:01

*Nem árt már egy kis csörgés, és hogy eltomompítsam az unalmamat, némi hangos zenével így a ma esti utam ide le a pokolszájába vezetett. Itt vagyok már egy ideje, és bár túlságosan aktív életet itt sem élek, tehát nem táncolok vagy ilyesmi, hanem csak egy félre eső asztalnál rövidezgetek. Nem érzem még annyira az ital hatását, bár azt igen, hogy valamennyire felszabadultabbnak érzem magamat, és nem kell sok ahhoz hogy kiröhögjem néhány ember hülye gépies táncolását. Végülis egész jó ez a hely, ha az ember nevetni akar még akkor is, ám tekintetem néha néha csak elkalandozik egyes tagokon, nem mintha ismerném őket, egyszerűen csak megfigyelem miket csinálnak, ez is jó időtöltés a számomra. Öltözetem egyébként teljesen átlagos, egy kék farmar van rajtam hozzá illő fekete pólóval, illetve egy a nadrághoz passzoló farmedzsekivel is, lábamon pedig egy könnyű sportcipő található. Arcom természetesen most is simára van borotválva, kivéve persze a szakállamat, amit már jó ideje növesztek, és nem most akarok megszabadulni tőle. Nem tudom még merre fog folytatódni az este, az biztos hogy egy darabig itt leszek, aztán lehet jól esne egy kis lehülés a tóban vagy a vízesésnél, de ez majd még kiderül a későbbiekben.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 20

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Aug. 11 2012, 23:29

*Unom már hogy csak a szobámba ülök és könyvet olvasok meg az állataimmal játszadozok. Nem tudom mit szeretnék ma csináld, de azt tudom hogy egyedül fogom vagyis hogy nem jönnek le a kis barátaim mivel már alszanak. Kikászálódok a fürdőben valahogy rendes kinézetet próbálok varázsolni magamnak. Ami lehetséges megteszek az ügy érdekében és sikerül elérnem hogy ne tűnjek zombinak. A szobában felveszek egy térdfarmert és egy vörös inget. A lábamra meg a szokásos nyári szandálom kerül. Szokásostól most eltérek egy kicsit mert egy fekete kagylós válltáskát veszek magamhoz. Így indulok meg az esti csavargásra.*
~Na okés elindultam, de hova akarok kilyukadni?~*teszem fel a kérdést mikor már Mystralban sétálgatok. Nézelődök körbe-körben nincs nagy hangulatom bulizni csak elszabadulni akarok a semmit tevéstől. Mikor elsétálok a Pokol szája klub előtt még nem törődők vele, meddig be nem nézek az ablakon. Akkor úgy vissza araszolok az ajtóhoz és belépek rajta. Gyorsan felpróbálom fogni mi folyik be hogy ép táncolnak az emberek vagy csak az asztalnál üldögélnek. Vállat vonok mondván hogy ez egy ideig meg felel és átvágok hátra megyek. Közben szerzek Cola-t hogy ne haljak szomjan az itt létem alatt. Leülök az egyik asztalhoz és felbontom az üdítőmet közben végig mérem a társaságot hogy ki van itt. Láttok egypár ismerőst is, de azok mind táncolnak, de a legtöbb embert nem ismerem. Mivel tudom hogy úgysem fogok táncolni és nem szeretnék egyedül tölteni az időmet meddig itt vagyok a legközelebbi emberhez lépek kit történetesen láttam már az iskolában és tudom hogy évfolyam társam.*
-Helló! Nem baj ha csatlakozok hozzád?*teszem fel a kérdést majd ha igent mond akkor leülök ha meg nemet akkor meg elhúzok.*
-Egyébként Ashi vagyok és ha jó az emlékezetem te is elsős vagy.*kérdezem meg tőle, bár ebben nem nagyon szoktam tévedni mivel elég jó a memóriám.*
Daryl Saether
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Aug. 11 2012, 23:46

*Nem igazán nézegetem kikbe botolhatok bele, vagy kik azok akiket ismerek, az arcmemóriám amúgy is csapni való, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy napon belül elfelejtném ha valaki berágja magát a tudatomba, csupán csak akiket látásból ismerek nem biztos hogy azonnal kapcsolok ha még egyszer össze futnánk. A hang ami viszont engem szólít meg kissé meglep, hiszen nincs sok ismerősöm és akik vannak azok se szólítanak le csak úgy, így aztán a hang felé fordulva veszek észre egy fiatal csajt is, akit jobban átfürkészve talán még ismerek is, elsős órákról. Pompás ezek szerint egy évfolyamtárssal van dolgom.*
-Hali, de nagyon nagy baj..*mondom, eleinte teljesen komolyan végül aztán fagyott arcomra mosoly húzódik ki, és intek is a velem szembe lévő szék felé.*
-Csak vicceltem nyugodtan pattanj le. Te is csak így egyedül vagy mi?*kérdezem miközben iszok egy kortyot az italomból, pontosabban megiszom a pohár tartalmát, és a kísérőnek használt sörbe is bele kóstolok, természetesen figyelve a szavaira amire nagyokat bólintok is.*
-De talált süllyedt, én is elsős vagyok, szóval évfolyam társak vagyunk, bár nem hinném hogy egy házból. Én Daryl vagyok, a Cruorisból.*mutatkozok be egy félmosollyal, miközben hátamat megtámasztva a székbe kissé hátra is dőlök továbbra is a másikat figyelve.*
-Nicsak, csak egy kóla és kész? Amúgy szeretsz ide járni?*kérdezem fejemet oldalra döntve, miközben kezeim is össze fűzöm magam előtt. Én úgy vagyok ezzel a hellyel, hogy néha jó néha nem , tehát teljesen a hangulatomtól függ a dolog, illetve hogy esetleg egyedül vagyok e, vagy társasággal, hiszen az utóbbival minden helyzetet lehet murissá fokozni.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 12 2012, 00:25

*Mivel nem tudok mit csinálni lemegyek a klubba, hol úgy színt nem tudok mit csinálni. Mivel már cola elkezd fogyni úgy gondolom ideje társaságot szerezni. Odamegyek a legközelebbi illetőhöz és meg is szólítom hogy leülhetek-e mellé. A válaszán kicsit meglepődők és már indulok is tovább mikor elmosolyodik. Csak egy mosoly húzódik a számra. *
-Sajna csak egyedül vagyok.*Vonom meg a vállamat. Bár ha jobban belegondolok akkor nem igazán sajnálom, mert legalább nem vagyok senkihez sem kötve. Közben tovább felismerem a srácot és meg is mondom neki.*
-Hát tény, hogy csak évfolyam társak vagyunk mivel én Inflatusos vagyok.* Ismét mosolyra húzódik a szám. Közben lobok a Colamból. Szerencsére még nem ment ki belőle a szénsav, mennek nagyon is örülök. A kérdésre csak vállat vonok és jobban meg nézem hogy mit is iszik.*
-Hehe... nekem az elégé betenne ha azt kéne innom amit te iszol... vagyis szeretem a Cola-t.*vakkarom meg a nyakam.*-Nem sokat voltam eddig itt, de nincs semmi komolya bajom a helyre. Te hogy állsz a hellyel?*kérdezek vissza és közben iszok a Colaból. Egy kicsit a tánctérre kerül a tekintetem. Megállapítom hogy régen táncoltam.*
-Szeretsz táncolni? *kérdezem meg a kézen fekvő kérdést. Közben a cola is elfogy és az asztalra teszem.*
Daryl Saether
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 12 2012, 00:47

*Miközben magányos italozgatásomat végzem, beszélgetőtársa is akadok, akit végül engedek is leülni az asztalhoz, ahol jelenleg ülök, illetve teszek is fel pár kérdést. A válaszra csak bólintok egyet, annyira nem lep meg, na nem a lány miatt, hanem mert amúgy is sokan vannak egyedül, nézzünk csak példának engem, hiszen én sem társasággal jöttem le ide.*
-Á értem, a Nekrósokhoz tartozol, pedig nem tűnsz annak egyáltalán. Csak pár vörös csajjal találkoztam azon a házon.*vigyorodom el, bár ha valami akkor a haj nem tényező abba ki milyen háza kerül, ezt csak amolyan humorként mondom, közben elfogy a rövidem és most már csak sört kortyolgatva követem a beszélgetésünket, ami tovább megy, egészen addig, hogy mit is iszik al ány, a szavaira azonban csak felnevetek.*
-Csak az első pár kör ami fura, utána a hangulat miatt úgy is megszokja az ember, vagy csak egyszerűen elkezd sz*rni rá*rántom meg most már csak mosolyogva a vállamat, majd a vissza pattanó labdára is felelek.*
-Elvagyok vele, de nem a kedvenc helyem, akkor már inkább olyan helyre megyek mint a fogadó vagy az étterem, vagy valami más kevésbé zsúfoltabb hely.*magyarázom el a miérteket. IGaz elvagyok ezzel a hellyel is, de nem szeretem a mai nap pedig csak a véletlennek köszönhető hogy még itt vagyok, vagy hogy egyáltalán benéztem, pedig nem vagyok egy otthon ülős fajta, szóval szeretem a bulikat.*
-Én? Erre a mosógép hullámra? Dehogy is, viszont nevetni lehet rajta ahogy a sok ütődött rázza a valagát, vagy éppen mást, szóval ha nevetni akarok ide mindig lejövök.*felelem mosolyogva, bár tény hogy bizonyára velem van a baj, én ezt a fajta stílust amit itt tolnak nem igazán kedvelem.*
-Na és? Hogy érzed meg leszel húzva év végén, vagy mész másodikba? Van valami ami érdekel onnan?*kérdezem természetesen merő kíváncsiságból amire vagy felel vagy nem, bár nem kérdeztem semmi privát dolgot tőle.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Aug. 12 2012, 01:27

*Találok egy társaságot, ami nem is nehéz. Elkezdek beszélgetni a sráccal és sok minden szóba is kerül. A házak is terítékre kerülnek és meg is kapom hogy nemigen nézek ki házam bellinek.*
-Nem te vagy az első aki ezt mondja... de ne a hajamról ítélj meg.*mondom neki és már magamban ismét elkönyvelek egy fiút ki nem néz Inflatus-osnak. Közben folyik a beszélgetés kicsit megállunk az italomnál. Válaszára csak rántok egyet a vállamon. Nemigazán iszok sokat szóval nem vitatkozok erről vele. Meg tudom hogy ő nem igen rajong a helyért egy az okokat is mit reálisnak tartok. *
-Nem erre a táncra értetem hanem úgy össz-vissz szeretsz-e táncolni?*javítom ki a kérdésemet majd a következő kérdésre kicsit elmosolyodok.*
-Hát ha minden igaz átmegyek. Nem áll annyira rosszul a szénám. Mi érdekel? A vérmágia, démonológia, pyromágia meg még úgy az összes, bár ezek az órák is jók. *mondom, de közben Elisa jut eszembe és a vérköd mi elég érdekesen sült el. Mivel a Colam kiürült elkezdek játszani az üveggel. *
-Na és neked van már kiszemelt órád és hogy megy az isi?*kérdezek vissza és közben észre veszem hogy ahogy múlik az idő annál többen jönnek be a terembe.*
-Na amúgy te gondolkoztál azon hogy milyen famulust szeretnél?*kérdezek rá mert én már gondolkoztam csak nemigazán jutottam dűlőre, így jónak láttok mást is megkérdezni.*
-Egyébként nincs kedved sétálni egy kicsit mert nekem már kezd egy kicsit elegem lenni a tömegből...*vettem fel az ötletet mivel már túl zsúfoltnak érzem a helyet. *

//fagy//
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 16:50

//Olvad//

*A maximalizmus jó, én is szeretek az lenni abban amit csinálok, bár tény nem mindig sikerül, de az akarat megvan, ez pedig már egy fontos szempont. Azért a szavakon kicsit mosolygok persze.*
-Mindig van egy jobb, legalábbis a farkastörvények szerint, de becsülendő az akarat is, sőt talán többet ér annál mint ami az ember.*nemtudom hogy ezt most jól fogalmaztam e meg, érthetően e vagy kuszán, de talán nem voltam annyira titokzatos evvel a kijelentéssel. Ezután a két nemet kezdjük kicsit elemezni, a szavak elgondolkodtatóak, bár tény hogy eddig a saját gondolataim és véleményem szerint gondolkodtam, de jó hallani ellenvéleményt is.*
-Meglehet, én annyi példával biztosan nem élnék, nem túl sok ismerősöm van itt, ami részben az én hibám is. Miért te melyik csoportba tartozol?*kérdezem egy kisebb vigyorral, majd ezután meg is beszéljük, hogy akár lemehetnénk a klubba. Úgy is arra felé akartam menni, már régen voltam lent, na meg társaságban kellemesebb elütni az időt, legalább én is ismerkedek. A találkozásnál én érek oda előbb, és mikor Alinox megérkezik meg is ejtek pár szót, a válaszokra azonban felnevetek.*
-Igazad van, az ápoltság fontos, de szerintem megvan azokban is a varázs akik kissé elhanyagoltabbak is, most nem azokra gondolok akik szakadtak büdösek meg mocskosak, hanem például egy egy viselet tök el tud árulni különböző jellemeket. Mondjuk téged nem is annak a kócos szakadt ruhás csajnak néznélek.*vigyorodok el, majd a révész segítségével nemsokára át is jutunk a városba, ahol a következő hely a klub lesz.*
-Akkor egy Vodkanarancs és egy Gin Tonic rendel..*intek egy mosollyal a pultos felé, majd ha kifizettem az árát, a lány felé nézve kissé elgondolkodok pár pillanatig s csak aztán válaszolok.*
-A fogadóba nem igazán, az valahogy nem olyan jó hely, unalmas és tele van lerobbant emberekkel, ez a hely jó, amúgy ide elég sokszor lejövök, valamikor csak egy ital erejéig, valamikor kissé tovább, néha el el szoktam nézegetni az embereket, tetszik ez a légkör amibe vannak, festői is lehetne, ha már élhetek ilyen kifejezéssel.*engedek meg egy mosolyt, bár furán hangozhat tőlem ez a kijelentés főleg erről a helyről, de nekem is lehetnek ilyen ízlés ficamaim.*
-De gondolom, te nálam többet lehetsz lent, biztos tele vagy ismerősökkel.. Szeretsz táncolni?*kérdezem csak úgy légből kapott kérdésként egy apró vállrántással.*

//Fagy//
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 18:48

//olvad//

*A maximalizmus kiváltja Dorianból a bölcset, és Alinox hallgatja mit mond, és egyetértően bólogat.*
- Igazad van. Ha nincsen akarat az értelem is kevés, ha nincs kitartás semmit nem ér az egész, mondta egyszer egy okos valaki. *válaszol, és lassan azért lezárják ezt a témát, és egy olyan kérdést kezdenek boncolgatni, ami szintén egyénfüggő, hogy ki mit gondol róla.*
- Majd megtudod. *feleli mosolyogva a sentinel. Nem akar előre képet festeni magáról, hogy milyen, ismerje meg mindenki, és utána ítélkezzen róla. Na de felvetődik, hogy menjenek a klubba, mi meg is történik, de a beszélgetés nem áll meg.*
- Van igazság benne, de én még mindig az ápoltabb külsőre szavazok. És örülök, hogy nem valami szakadt hippinek nézek ki. *nevet fel, és nemsokára már ülnek is be a Pokol szája klubba, és a rendelés is megtörténik, a poharak pedig egy-két percen belül már eléjük is lesz tolva. Alinox nem nevezné festőinek a klubot, de hát ízlések és pofonok, valaki egy szemeteskukától is ihletet kap, mindenki más.*
- Sok ismerősöm van, de a klubba nem járok le túl gyakran, a fogadóba meg még ritkábban, ha szórakozóhely, akkor inkább ez a hely, mint egy kocsma. *válaszol, majd belekortyol az italába, végül visszahelyezi az asztalra, és ekkor rájön, hogy az utolsó kérdésre elfelejtett felelni, szóval ezt most gyorsan bepótolja.*
- Szeretek, és azt mondják, nem is vagyok annyira béna, és nem nagyképűségből, de tényleg nem vagyok kétballábas. Na és te hogy vagy vele? Nincs kedved táncolni, ha már ez szóba jött? *érdeklődik Alinox, és amennyiben a válasz igen, úgy a táncparkettre vonul, ha nemleges a felelet, akkor pedig marad ülve, és kezével a combján üti a ritmust.*
- Mennyit szoktál inni? *kérdezi azt, ami most épp eszébe jut, és nem nézi alkoholistának a srácot egyáltalán, csak felvetődött benne, hogy ezt megkérdezi.*

Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 18:59

-Bölcs válasz..*mosolyodok el, és válaszolok a "majd megtudod-ra" amúgy is szeretem kiismerni az embereket, ezt is lehetne egyfajta művészetként képviseltetni, hiszen van akinek nincs hozzá érzéke, én úgy érzem nekem van. A külsőről is ejtünk pár szót, a válaszra viszont lazán mosolyogva vállat rántok.*
-Pedig abba is megvan a maga szabadság, nem véletlenül volt egész hippi korszak a világba. Nézd legalább nekik nem kellett amiatt aggódniuk ha lecsúszott egy bikini felső amúgy is meztelenül rohangáltak néha.*nevetek fel, hiszen ennyit azért tudok még a mugli történelemről, na meg ki tudja hogy a varázslóvilágba mi ment végbe ezekben az időkben, bizonyára valami lehet, mert a legtöbb ilyen korszak kihat egymásra. A klubba leérve tovább kezdünk el beszélgetni, és ha már megkérdezték tőlem, hogy gyakran járok e le, talán vissza üthetem a labdát, és ahogy hallom értelmes választ is kapok amire csak bólintok.*
-Külön kocsmázni én se szeretek. Inkább ha lehet egybe kötöm valami hasznos vagy értelmes dologgal, mert ugye nem ugyan az a kettő.*mosolyodom el éppen egy kicsit, majd miután eltűnik a mosoly kérdezek is valamit, mégpedig azt hogy szeret e táncolni a pozitív válaszra csak elmosolyodom, de a kérdésre viszont egy pillanatig meglepettség is játszik az arcomon, természetesen az előbbi mosoly körítésével.*
-Nem igazán szoktam sokszor de tudok, inkább az esélyek miatt nem teszem. De amúgy ha már itt tartunk úgy lett volna az illendő ha én kérlek fel téged, bár ahogy változik a világ, lehet a végén fordul a helyzet.*nevetek fel, de bólintok azért a kérdésre.*
-Amúgy meg boldogan.*mondom valamivel lágyabb mosollyal, miközben megiszom az italom felét. A kérdésre azonban picit billegtetni kezdem a fejemet, remélem azért nem vagyok holmi alkoholistának nézve, ugyanis bár szeretek, de csakis jó és minőségi italokat.*
-Igazából ez részlet kérdés. Nem igénylem az alkoholt ha erre vagy kíváncsi, van amikor hónapokig semmi de van amikor gyakrabban, de kizárólag olyan italokat, aminek megvan a maga úgymond történelme, ivási stílusa. Ilyenek a borok, pár rövid ital, a Whiskey de a legjobban az Absinthozás lelkes követője vagyok, természetesen csak az eredeti módszerrel való fogyasztásban. Tudod gyakran ad ihletet a kissé deliriumos állapot, hogy felszabadítsam a fantáziámat és levetkőzzem a gátlásaimat. Tudod valaki füvezik, én csak ennél maradtam*mondom ki kerek perec elárulva hogy festek is, hogy miket is szeretek, végül egy mosollyal azért felé nyújtom a kezem, ahogy az illik.*
-Szóval, akkor van kedved táncolni? Mielőtt nagyon leragadnánk az italozás témájánál..*kérdezem és ha benne van, akkor akár meg is indulhatunk a táncparkett felé, ahol reménykedem hogy nem valami idegbeteg gyorsaságú számot fognak berobbantani.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 19:22

*Érintenek olyan témákat a beszélgetésükben, amin mások akár vitákat is rendezhetnének, de Alinox és Dorian között erre nem kerül sor természetesen, csak mindketten megemlítik a maguk véleményét.*
- Amúgy igen, jó lehetett hippinek lenni, azt csinálhattak amit akartak, nem törődtek mással... jó életük volt nekik is. *egy rövid időre belegondol a leányzó, hogy milyen lenne, ha mondjuk az ő szülei is amolyan hippik lennének, és ilyen szellemben nevelték volna őt és testvérét... hát akkor most nagy valószínűséggel nem lenne itt egy feketemágus képzőben, de semmilyen varázslóképzőben se. Na de vissza a jelenbe, indulás a klubba.*
- A szabályok, még ha azok íratlanok is, arra valók, hogy néha megszegjék őket. *mosolyodik el, mikor hallja, hogy talán úgy lett volna illendő, ha nem Alinox kérdezi meg a fiút hogy táncolnak-e.* -Amúgy is, ez egy klub, nem egy bál. Ott én is elvárnám, hogy a fiú kérjen fel táncolni. *teszi még hozzá, és belegondol, mennyire szereti az ilyen nagy ruhákat, de nem igazán van alkalma ilyet viselni. A következőkben Alinox magáról az alkoholról és annak fogyasztásáról érdeklődik a srácnál, és elég bő lére eresztett választ kap, de ezt nem bánja, mert így ezzel könnyebben és gyorsabban meg tudja ismerni Dorian-t.*
- Nem is néztem volna ki belőled azt, hogy heti rendszerességgel lejárogatsz inni, szóval annyira nem leptél meg a válasszal, inkább csak megerősíettél, hogy jó volt a feltételezésem veled kapcsolatban. Amúgy én is ritkán szoktam inni, én jól tudom érezni magam anélkül is, szerintem szégyen, ha valakinek ital kell ahhoz, hogy el tudja engedni magát... *fejti ki a véleményét röviden, aztán Dorian is felveti, hogy menjenek táncolni, így megissza a poharában ami van, mert nem szeretné, ha valamit belecsempésznének, amíg ő nincs itt, ha visszajönnek, legfeljebb rendel még, de járt már úgy, hogy valamit tettek a poharába míg ő nem volt ott, és még egyszer nem szeretne kockáztatni.*
- Persze, táncoljunk. *mondja lelkesen, és most már ténylegesen lepattan a székről, és a táncolók közé sétál, de nem bele a nagy tömegbe, hanem oda, ahol van egy kis tér, majd a közepes tempójú zenére kezd el táncolni, teste hamar alkalmazkodik a hangfalakból dübörgő dallamhoz. Alig pár perce tartózkodik a táncparketten, amikor a következő pillanatban valaki nekiesik, ő pedig hanyatt vágódik a földre, kissé fejét is beveri.*
- Aú, figyelj már hogy közlekedsz! *kiált a szintén a földön hasaló fiatal srácra, aki csak mutogat valami nagyobb darab kopasz fickó felé, és közli, hogy őt is úgy lökték.*
- Ha problémátok van, de mások kárán intézzétek már el! *tápászkodik fel Alinox a földről, és leporolja magát, majd arrébb sétál kicsit.*
- Hihetetlen milyen figyelmetlen emberek vannak. *rázza meg a fejét rosszallóan, majd hogy elpárologjon dühe, újra táncba kezd.*

Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 19:43

-Na ja, bár akkor egy elég nagy háború kellős közepében voltak, emiatt is alakult ki az az élet stílus, Hát nem ismered a mottójukat?*kérdezem egy félmosollyal, majd annyiban hagyva a témát nemsokára már a klubban vagyunk, ahol meglepetésemre nem én kérem fel a másikat táncolni, hanem épen fordítva történik mindez.*
-Ebbe van valami, bár én más fajta szabályok átszegésére gondolok, a bálokat meg ne is említsd, míg felnőttem rengetegen volt kötelező a jelenlétem, annyira hogy az ilyen ünnepeket inkább messze elkerülöm.* mondom teljes beleéléssel, hiszen valóban nem voltam értük oda akkor se, és most se érthető okok miatt. Az alkoholos dolgokról viszont mesélek, hogy mennyit, mikor és miért is fogyasztok a válaszra pedig csak ide oda ingatom a fejemet.*
-Nocsak, és eddig mit feltételeztél rólam? Amúgy ahhoz hogy elengedjem magam nekem sincs szükségem rá, bár tény hogy az ember úgy bátrabb, s csinál némi hülyeséget is, de szerintem épen az visz előre mindenben ha nem csak ülök a hátsómon, hanem olyan dolgokkal próbálkozok bármilyen téren amit máshogy nem néznék jó ötletnek.*rántom meg egy mosollyal a vállamat, majd miután végig halgatom a lányt, már a táncparkett fele közeledünk, hiszen ha már megértem azt hogy engem kérjenek fel, nem akarom vissza utasítani . Ahogy azonban elkezdünk táncolni, megtörténik, a lökés is, amit érzékelve megpróbálom karommal elkapni a lányt a hátánál, ezzel megakadályozva az ütközést, de a mordulást hallva, én magam is beszólok az önkéntes lökdösődőnek.*
-Nézz már a lábad elé, nem bokszmeccsen vagy öcsi...*mordulok felé hideg pillantással, miközben odébb menve követem a lányt is egy kérdést intézve felé.*
-Minden rendben? Az a kis hülye rendesen beléd ment.. Ennyit arról hogy a Klubbok békés helyek..*mondom, majd folytatva a táncolást, a mosolyom egyre szélesebb lesz, végül kicsit nevetni is kezdek, de mielőtt a lány magára venné tisztázom is a dolgot.*
-Csak arra gondoltam, ahogy a srác rád nézett amikor leosztottad... Lehet vissza kéne szívnom hogy nem bánsz keményen az emberekkel.. Mondjuk megérdemelte..*mondom, miközben közelebb lépve hozzá egyik kezem lecsúszik a derekáig.*
-Gyakran kerülsz hasonló kellemetlen helyzetekbe?*kérdezem miközben fejemet oldalra döntve kíváncsian fürkészem a másikat.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 20:10

- Szeretkezz, ne háborúzz? *nevet fel Alinox, hisz ő ezt a mottót ismeri, és Dorian is erre gondolhatott, de ha nem, akkor egy dologgal okosabb lesz ma.*
- Szerintem jó dolog a bál, de talán ha az ember úgy nő fel, hogy szinte ráerőltetik, akkor tényleg nem lehet kellemes. *mondja megrántva a vállát, és akkor ezzel be is fejezi a bálról való beszélgetést, és az alkoholizálásra térnek rá.*
- Hogy mit? Ha elmondanám, nem hagyhatnálak életben. *mondja ravasz vigyorral Alinox, ezeket az információkat megtartja magának, de az tény, hogy szimpatikus neki a srác. Hamarosan táncolni kezdenek, de hamar meg lesz zavarva, mert Alinoxnak nekiütköznek, és majdnem elesik, de Dorian megfogja, így nem kerül a földre. Egy hálás mosolyt küld a fiúnak, majd azt, aki fellökte, egy kicsit lehordja. Mondana neki még sok egyéb szépet és jót, de inkább csak ott hagyja, és arrébb megy, és ott táncol tovább.-
- Persze, jól vagyok, köszi. Ha békés helyre vágyik az ember, a legjobb ha a szobája négy fala között marad. *nevet fel Alinox, majd megigazítja a haját, és folytatja a zene ritmusára való mozgást. Kicsit érdekesen néz a srácra, mikor az felnevet, de mikor megmagyarázza mi olyan mulatságos, ő is elmosolyodik.*
- Ok nélkül nem is bánok keményen az emberekkel, de ha szükség van rá, nem kell félteni. *jelenti ki határozottan, de azért szája szélében mosoly bujkál, hiszen most nem vérre menő dolog van, ez szimplán csak egy kijelentés. Hamarosan Dorian közelebb lép, és keze a lány derekára kerül, így úgy változtatja Alinox a mozgását, hogy alkalmazkodik a srác mozgásához, és ha már a helyzet így hozta, kezét ő évfolyamtársának vállára teszi, majd válaszol a kérdésre.*
- Annyira azért nem, előfordul az ilyen, de az ilyen helyzetektől lesz izgalmas az élet. Te szoktál balhés helyzetekbe kerülni? *érdeklődik picit oldalra fordítva a fejét, miközben egy pillanatra se hagyja abba a táncolást.*
- Egyébként tényleg jól táncolsz. *szólal meg kis idő után, és tényleg így gondolja. Sok fiú felvágásból azt mondja, hogy ő hű de jól tud táncolni, aztán percenként nyolcvanszor lép rá a másik lábára, de Dorian nem ilyen szerencsére.*

Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 20:38

-Azaz... Mert hogy az kellemesebb és baj még nem volt belőle.*nevetek fel hozzá téve pár szót, természetesen csak hülyülök, elvégre nem jár nekem mindig ilyesmin az eszem, a bálokra rátérve azonban már picit elkomolyodok hiszen nem a szívem csücske.*
-Az anyám bájital illetve méreg céhet vezetett, apám pedig a felsőbb körökben mozgott, szóval bőven kijutott a mindkettőjük által rendezett partyokból, nekem nem a szívem csücske, de hát az nem jelenti azt hogy rossz dolog lenne.*mesélek kicsit és mondom el a véleményemet, nemsokára azonban az ő véleményét kérdezem magamról, a válaszra viszont nekem is csak sunyi mosoly kúszik a képemre.*
-És honnan vennéd, hogy hagynám hogy megölj? Amúgy meg ennyire titkos? Amúgy szerintem te jó fej lány vagy.*kérdezem jókedvűen, majd mondom el a véleményem róla, persze nem fogom belőle kiszedni, ha nem akar, inkább el is indulunk táncolni, ahol már koránt sem lesz ilyen felhőtlen a jókedv, köszönhetően egy kissé szelesebb emberkének, aki nem nézte meg hogy hová lép. Szerencsére a mentőakció sikerrel jár, és nemsokára pár méterrel odébb táncolunk, talán nem is baj hogy nem csináltunk balhét, az nem lett volna jó ránk nézve, bár nem mintha megijednék pár "menő" arctól.*
-Meglehet, de ott nem igazán találkozhatsz társasággal, bár ha van beépített bárpultod, táncparketted és egy géped ami adagolja a zenét, akkor felmehetünk oda is kikapcsolódni, rajtam ne múljék, bááár te nem Inflatusos vagy.*mondom még mindig vigyorogva, kicsit játszva a szavakkal, hiszen csak hülyülök. A tánc persze folytatódik, és kicsit közelebb is lépek a másikhoz, kezemet a derekára téve. Nincs bajom a közeliséggel, nekem annyira nem érzékeny az intim szférám, ha a lánynak pedig az majd jelzi. Azért mondok még pár szót, miszerint mégse tűnik puhánynak a stílusa bár ezt így nem is jelentettem ki soha, tehát akár bóknak is veheti.*
-Hát most már látom, bár az oknélküliséget én se tudom megérteni.*teszem hozzá véleményként a kérdésre azonban csak sunyi mosolyt ejtek.*
-Most én mondom hogy ha elmondanám meg kéne öljelek.... De amúgy nem, mondjuk úgy ha van valami a balhé talál rám, én pedig lerendezem.*mondom még mindig mosolyogva, a dícséretre azonban csak szélesedik ez a mosoly.*
-Kösz, igyekszem figyelni a lábaidra de te sem panaszkodhatsz..*felelem mosolyogva egy percre a másik szemeit figyelve, majd folytatom a mozgást, néha néha vezetve a másikat, miközben a zene tipikusan lassúvá válik, én pedig úgy engedve el a másikat lépek kicsit hátrébb.*
-Azt hiszem az ilyen összebújós zenékhez még nem igazán ismerlek eléggé.. Ha akarod ihatunk valami alkoholmenteset , vagy amit szeretnél.*mondom természetesen derűs hangon, és ha a másik akarja akár vissza is térhetünk az ülőhelyünkhöz, persze azért megvárom még mit reagál, addig is nyugodtan állok várva arra mit mond.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Aug. 15 2012, 21:10

*Alinox is felnevet Doriannal együtt azon, amit a hippik mottójáról mond, és bár ő még nem tapasztalt ilyen téren egyáltalán, de a tény az tény.*
- Így már mindent értek. *veszi tudomásul a hallottakat a szüleiről meg a bálokról, de mivel ez a srácnak nem túl kedvelt téma, ezért ezt hanyagolják, és másról kezdenek beszélgetni.*
- Sehonnan, de mit ér az élet kockázat nélkül? *nevet fel, majd újra megszólal. *-Te is abszolút jófej vagy. *a szimpátia, mint kiderül kölcsönös, ami jó, Alinox szereti, ha gyarapodik azoknak a száma, akikkel jóban van. A következő percekben Dorian megmenti a lányt attól, hogy egy lökés következtében a földre kerüljön, mi jó, mert így nem kell koppannia, és hamarosan folytathatják is a táncolást.*
- Áhh minden álmom egy ilyen szoba... biztos a szobatársak is örülnének neki. *mosolyodik el, és belegondol, mi lenne, ha tényleg így nézne ki az Amarillisz háló. Közelebb kerülnek egymáshoz, már mint ami a táncparketten való helyezkedést illeti, de ahogy ez nem zavarja a fiút, úgy Alinoxot se, ő könnyen alkalmazkodik a különböző helyzetekhez, ez is teljesen oké. A balhékról kérdezi a sentinel a diáktársát, és felnevet a válaszán, majd nem sokkal később megdicséri tánctudását a másiknak.*
- Köszi. *mosolyodik el, majd egy ideig csendben maradnak, amúgy is hangos a zene, szóval inkább a táncra koncentrálnak, de egy idő után egy kicsit lassabb szám jön, így engedi el Alinox a másikat, és tesz egy lépést hátra.*
- Ooké. Az előbbi vodka-narancsom elég gyenge volt, szóval szerintem nem fog megártani még egy, de te ihatsz kólát is, ha gondolod. *válaszolja, majd visszamegy oda, ahol azelőtt ültek, hogy táncolni indultak volna, majd ha odaér, rendel, és hamarosan meg is kapja, és mivel melege lett a tánctól, így egyből bele is kortyol a hideg italba.*
- Ez már kicsit erősebb, de finom. *mondja ki hangosan is a véleményét a pohár tartalmáról, majd oldalra fordítja a fejét, és a táncoló emberkéket kezdi nézni, lesi, milyen alakok is vannak itt ma.*
- Van testvéred? *fordul vissza Dorianhoz, és teszi fel a kérdést, amit ha jól emlékszik, még nem tett fel, de ha igen, az fogható a néha őt cserbenhagyó memóriájára.*

//fagy//

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub
» Pokoltűz Klub