Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Pokol szája klub

Go down 
+54
Fleur de Lorraine
Axel Knoxville
Galina Sergeevna Ivanova
Daemon Wexler
Ginger Rosenberg
Gareth Evans
Mikaela Johnson
Ian Branson
Freya Andersen
Lionel Dustsnow
Leopold Worchester
Kyle Brensley
Sophie Black
Nathaniel Cornwlade
Élias Adachi
Slash Daniels
Kimberly Fox
Electra Richter
Caleb Valerious
Marcus Mccannt
Lisbeth May
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Illya Imbecairwen
Zaine Warhurst
Athalie Rapace
Nestor Smirnov
Ashi Angel
Daryl Saether
Victoria
Scott Renfield
Hecate Lunadea
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Lisa Renfield
Völgyesi Félix
Naomi Teigneux
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Christiano Lugano
Azrael
Chloe Walsh
Thomas Gledhill
Daphne Alucard
Jessica Turner
Nymphadora Giovanni
Sairus Macrain
Dorian Deamer
Alexandra Alasein
Aristarkh Y. Zhukov
Nil Moriarty
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Sideris Valbraith
58 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Alexandra Alasein


Jelige : Honey
Hozzászólások száma : 344
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Belenus háló
Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-04-30, 1:15 am

*Ismerkedésük a jelek szerint magába foglalja a játékos flörtöt is. Ez pedg nem ritka jelenség, ha az ember fiatal, energikus, kiváncsi és egyedülálló. Bár saját maga kapcsolat állapotával tisztában van, azaz jelenleg nem élősködik rajta senki, bár ezt Dorianról nem biztos, hogy ugyanígy el lehet mondani, vagy lehet rá is illik a leírás, a lényeg, hogy Lex ezen az apró részleten nem gondolkozott még, de nem is igazán strapálja magát. Ami itt történik, az itt is marad.*
- Ezt megjegyeztem magamnak. *kacsint pajkosan még mindig tánc közben, a ks titokra célozva, melyet épp fellebbentett a srác. Tánc közben is jól eltudnak dumálgatni, a lépésekre szinte nem is figyelnek, minden magától jön.*
- Hát biztosra veheted, hogy megfogok harcolni ezért a rangért. *vigyorog, merthogy ő nem adja magát könnyen... de ez persze szituációtól függ. Tény, egészen egymásra hangolódtak, de az ember mi mást várhat el ha keresztezi e kettőt egy kis piával, zenével, civakodással. Elhatározza magában, hogy bátor lesz és nyitott a lehetőségekre. Elvégre nemrég még azt nyilatkozta, hogy ő az a bizonyos "alkalom". Ideje úgy is viselkedni.*
- Talán... *ismétli csupán sejtelmesen és nem ereszt a szemkontaktusból. Megállja a helyét, ugyanis nem egy szemérmes típus. Ez pedig csak beigazolódik a srác közeledése kapcsán. Nem hátrál meg, mint egy szende szűz, amíg lehet Dorian szemeibe néz és mosolyát lassan felfüggeszti így ajkai kicsit összehúzódva tökéletesen illeszkednek a fiúéval. Öröm és elégedettség szikrája képződik benne, hisz ez azért csak egyfajta sikerélménynek számít mindkettejük számára. Tenyereivel enyhe nyomást gyakorol a srác mellkasára, mintha kapaszkodna egy picit. Nem lovagolja azonban nagyon bele magát, ajkaik találkozása édes és izgalmas benyomást kelt benne. Amikor megszakad a kapcsolat egy mélyebb levegőt vesz, a zeneszámnak és táncuknak is vége, tulajdonképpen rákerült a cseresznyeszem a tortára. Látja, hogy Dorian mintha ki próbálna olvasni valamit belőle, persze, hogy érdekli a lány véleménye. Lex hagyja eltávolodni talán ő is tesz egy apró lépést hátra. A fiúnak ha sikerül, megannyi pozitívumot sikerülhet kisilabizálni a lány tekintetéből, ugyanis az nyugodt, sugárzó, de ugyanakkor huncut is.*
- Nekem is jól esett. *feleli őszintén. Mostmár talán kitisztult a feje is, de azért követi Doriant. Annak annyira nem örül, hogy a fiú fizeti ki a fogyasztását, de ezt még valamilyen úton-módon meghálálja neki.*
- A következő alkalmat én állom. *ennyit tesz az egészhez határozottan, de elégedett mosolya nem teszi teljesen hitelessé az elhatározást. Ezt valószínüleg egész reggelig nem fogja tudni levakarni az arcáról.*
- Egyetértek. Mozgalmas este volt. *bólint az ötletre. Mindezekután visszavonulni volna jó, hisz kijutott mára mindenből... Kell aludni rá egyet, raktározni az érzéseket, élményeket, emlékeket.*
- Figyelj, én sem vagyok földhöz ragadt. *feleli közben ő is a srácnak, hisz már haladnak kifelé. A köpenyét megszerzni útközben, magára is teríti.* - Szóval egyet értek. Jó volt. *mosolyog és belekapaszkodik a srácba. Elhagyják a klubot és úton visszafelé az iskolába a lány Doriant a festészetről faggatja. A klubhelyiségben még váltanak néhány szót, de végezetül látható, hogy elnyerték egymás tetszését. Hogy ezzel később mit kezdenek az talán a továbbiakban kiderül, de ahhoz előbb el kell váljanak egymástól, hogy visszatérhessenek hálótermeikbe, ahol külön-külön értékelhetik az estét és esetleges repetáról ábrándozhatnak. Vagy csak egy mély, édes álom kíséretében újraélhetik az egészet ahhoz, hogy másnap visszatérjenek pörgős, izgalmas diáklétükhöz, mely lehet, hogy még keresztezi egymást.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 7:23 pm

*Van néhány kérdésem, és úgy tűnik ezekre meg is kapom a válaszomat, bár az is tény hogy nem éppen olyan mint amire számítok hiszen eléggé kétélű a dolog, de végül csak vállat rántok rá.*
-Minő párfordulat ezek szerint akkor vehetem úgy hogy örülsz hogy találkoztál velem, valahogy én is így vagyok vele..*mondom el a véleményem ha már ő is őszínte volt, bár túl sokat ne gondoljon, nem álmodozok róla meg semmi, de a régi idők emlékére azért eszembe jut pár kellemes emlék is az állandó marakodások között. A sentineles kérdésre kissé elkomorul az arcom, és hanyagul meg is rántom a vállamat.*
-Tudod ha a családom nagy család volt, én se fogok kudarcot vallani mögöttük, na meg ellenszolgáltatásnak bőven elég ha pár szerencsétlent terrorizálhatok. Ismersz az mindig jól ment..*engedek meg végül egy fura mosolyt a lány felé, bár tény vele elég sokat terrorizáltuk egymást kölcsönsen, valahol még élveztem is a dolgot, nem volt egyhangúság, nem voltak szürke hétköznapok viszont cserébe nap mint nap fel volt cseszve az agyam. A következő szavakra csak mélyen, jólesően nevetek fel.*
-Nem is szeretném ha elvennéd a helyemet, amúgy a fantáziálás szabad dolog, nem tehetsz ellene semmit, tudod az én fantáziám csakis az enyém..*ejtek egy sejtelmes mosolyt felé jelezve hogy nem fogok csak úgy bólogatni hogy " persze Nymphadora úgy lesz ahogy akarod" én soha nem voltam ilyen és nem is leszek, még ha ilyen értéktelen témáról is van szó.*
-Ha ezt akarod akkor nem kérdezősködök, nem kell hogy érdekelj ha azt akarod......*vetem oda de közben fura mód figyelem a szemeit, ugyanis az az egyetlen olyan dolog az emberen ami sokmindent elárul, fájdalmat sértettséget bármit..*
-Tudod változnak az idők egyszer fent, egyszer lent... én most fent vagyok.*adok egyszerű magyarázatot, hiszen sokminden nem változott ugyan olyan vagyok mint régen. A famulust viszont megsértem aminek meg is lesz az eredménye, pedig én nem akartam sértegetni, ezt el is magyarázom és ahogy figyelem Nymphadora megérti ezt a szavai azonban kissé furán hatnak.*
-Meglehet, miért ha bókolnék elérnék vele bármit is? Amúgy nem mondtam hogy csak ahhoz értesz, ha egy évfolyamra járnánk még tartanék is tőled..*mondom egy ravasz mosollyal, végül aztán megkérem hogy nyugtassa le ezt a famulust mert így kimenni közveszélyes, továbbá nem akarok fiatalon meghalni.*
-Mehetünk akár oda is... ha akarod veszek valami üvegeset aztán kimehetünk a tóhoz hűsölni ha ahhoz van kedved, de akár maradhatunk is ott.*adok egy ötletet végül aztán ha minden jól megy meg is indulunk lefelé Mystraba ahol hamar megtaláljuk a klubbot hiszen párszor már fordultunk meg ott mindketten biztosan, s betérve azonnal a pult felé véve az irányt felé tekintek.*
-Nos mi legyen? Maradjunk és igyunk valamit, vagy vegyünk valamit és menjünk ki? És a fő kérdés mit? Már ha nem tartasz attól hogy véletlenül jobban leittasulsz a közelemben..*kérdezem fura mosollyal kezeimet össze fűzve magam előtt. Van nálam elég pénz szóval az most nem akadály.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 7:48 pm

- Én nem érzek semmiféle párfordulást se Sairus, én régen is örültem neked... csak nem alakultak mindig úgy a dolgok, ahogy kellett volna. *mosolyodom el lágyan, picit talán el is gondolkodva, hiszen jó sokszor futottunk össze, mentem már át hozzá az éjszaka közepén és el is vitt már magával Svédországba is, szóval úgy érzem, hogy a mi múltunkban azért elég sok minden történt és nincs okom most se arra, hogy ne örüljek a találkozásnak. A sentinelség is szóba jön, amivel szerintem büszkélkedni szeretne, de túl sok mindent nem vált ki belőlem, nem vagyok irígy.*
- Már nem ismerlek, de ha nem változtál, akkor sejtem, hogy mire gondolhatsz. *mosolyom picit kiszélesedik és hát igen, engem is annak idején terrorizált, még emlékszem az első találkozásainkra, érdekesek voltak, de mostanra már nem bánna el velem olyan egyszerűen szerintem.*
- És hát rendben, akkor fantáziálgass... de inkább ne velem. *teszem ezt még hozzá, csak a miheztartás végett. Amikor viszont felőlem szeretne érdeklődni, eleinte nem mondok semmit, de aztán érzékelem, hogy mégis érdekelné, hogy mi lehet velem, de nem, nem hiszem, hogy most jött el az a pillanat, amikor mesélnem kellene neki.*
- Eddig se érdekeltelek. Jó volt ez így és maradhat is. *bólintok is rá szavaira, majd végül a famulusom megsértése következtében egy átalakulás történik, így válik láthatóvá Vitto teljes alakja, mely érezhetően azért kelt némi félelmet Sairusban. Botor dolog lenne, hogyha nem tartana egy ilyen lénytől és sejtheti, hogy nem Lirhil jellemet kapott tőlem.*
- Most is félhetnél tőlem, bármikor el tudnék bánni veled... csak szólj, ha harcolni akarsz. *kacsintok is rá és direkt nem felelek a bókolós kérdésére, mivel a válasszal még én magam sem vagyok tisztában. Viszont jó lenne valahova elmenni, kicsit kimozdulni és egy jót beszélgetni, ezért is hozom fel az ötletet, így miután az agáma ismét megjelenik a vállamon, már meg is indulhatunk és menet közben el is gondolkodom azon, amit Sairus mond, hogy vajon hol is maradjunk.*
- Szerintem jó lesz csak a klub... *felelek, majd a pulthoz érve jöhet a lista, hogy mégis mit kellene inni, így szépen fel is könyökölök a pultra és úgy nézek hát a listára, de mint látom, Vitto erre nem vevő, így lemászik rólam, majd távozik a helyszínről. Nem nézek utána, nem kell aggódnom érte és egyedül se félek maradni Sairussal, így hát halkan hümmögök is picit.*
- Nem tartok semmitől... nem vagyok egy félős lány. *fordítom is felé a fejem, majd végül a Hubertus-os reklámra mutatok.* - Ebből egy üveggel, aztán meglátjuk a folytatást. Az egyik boxnál várlak. *és már ott is hagyom, így telepszem le egy nyugalmas sarokba és várom is, hogy Sairus meghozza a rendelést. *
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 8:09 pm

-Kíváncsi vagyok szerinted hogy kellett volna hogy alakuljanak? Voltak olyan idők amikor meg tudtalak volna ölni, voltak olyanok amikor éppen máson járt az eszem, talán pont az ellenkezőjén. Szokás mondani ha több időt adtunk volna más lenne a helyzet. De mint mondtad máshogy alakultak a dolgok.*felelem sötét mosollyal, végül mesélek kicsit a Sentineli élményeimről is, illetve hogy mit szeretek benne, a válasz nem lep meg, ehhez jól ismer, hiszen régen vele is volt nézeteltérésem.*
-Ebben az esetben nem változtam.. Ha akkor ismertél akkor most is ismersz, tudod van aki nem változik.*legalábbis nem annyit, velem pedig nem történtek olyan dolgok amitől változhatnék , nem volt semmi tragédia, nem lettem szerelmes, valahogy úgy érzem távol is áll tőlem bármi érzelem kimutatása a haragon, és gyűlöleten kívül. Talán csak a hűvös magabiztosság amit még képes vagyok magamból árasztani, de hogy valami pozitívat? Az már más kérdés.*
-Majd meglátom..*engedek meg egy mosolyt magamnak, végül aztán rákérdezek mi van vele, de úgy tűnik nem tisztel meg hosszadalmas válasszal, s a szavaira csak felsóhajtok.*
-Ha te így gondolod akkor rendben, akkor ezesetben ezután se fogsz érdekelni..*rántom meg a vállam, nem megbántás de ha ezt mondja akkor valószínűleg ebbe hisz nekem meg amúgy is nehéz lenne bevallani hogy ha esetleg több időnk lett volna talán érdekelne de mindegy is. A famulus minden esetre tényleg tekintélyt parancsoló és félelmetes egy lény, meg is lepődök rajta, viszont a válasz már kevésbé olyan meglepő, régebben is képes volt ilyesmivel felidegesíteni, most viszont csak felnevetek a szavakra.*
-Tudod nem szokásom félni tőled, raktalak már rendbe, ha ezen múlik megint megtehetem, bár félő hogy úgy végeznénk mint régen... *na igen az egoista részem, véletlenül se ismerném be hogy veszélyt jelent rám, ahogy én is rá, de talán ez az én esetembe normális, soha nem vallanám be senki iránt hogy tartanék tőle, még ha így is van. Végül megállapodunk a klubba ahol megérkezve hamar ki is derül hogy mit fogunk inni, és még Vitto-ka is elhagyja a helyszínt. Az üveget megfogva a boxhoz megyek, s két kupicába ki is töltöm a megfelelő szép nagy adagokat, s le is reagálom a pultnál mondott szavakat.*
-Azt elhiszem hogy nem tartasz, egy ideje felém már bizonyítottad bár, szerintem nem sokan mondhatják el rajtam kívül hogy láttak már a szemedbe félelmet *nézek rá sunyi ravasz pillantással végül felemelve a kupicát felé is nyújtom.*
-Akkor hát az Régi/új ismerettségre...*engedek meg még egy mosolyt s fel is hajtva a pohár tartalmát már töltöm is a következőt.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 8:37 pm

*A kérdése elgondolkodtat, fogalmam sincs, hogy mit kellene rá felelnem, hogy mi lenne az igaz.*
- Én döntöttem másképp, azért nem alakulhatott jobban a kapcsolatunk és én toltalak el. Te nem vetted észre? Nem tűnt fel, hogy Svédország után kerültelek? *nem, még nem bököm ki neki az igazságot, hogy Axel jött a képbe, egy régi szerelem, aki elhagyott és eltolt magától, aztán végülis kiderült, hogy kellek neki, én pedig csapot-papot ott hagytam, csak hogy végre vele lehessek. Kegyetlennek hangozhat most mindez, de tudom, hogy ellöktem őt magamtól, mivel én személy szerint éreztem a vonzódást, tudom, hogy valamilyen szinten viszonozva volt... Még beszélünk pár dologról, majd végül ismét én kerülök előtérbe és amikor hallom, hogy akkor ez után se fog velem foglalkozni, csak nyugodtan rábólintok a dologra.*
- Talán így lesz a legjobb. *igen, így érzem most, de hogy később mi lesz, azt nem tudhatom. Na de a famulusom egy kicsit megmutatja magát, és az én szavaim se maradnak ám hátra, bármikor képes lennék ismét kiállni a fiú ellen és talán most már le is tudnám őt győzni.*
- Szerintem most nem győznéd, miért vagy ilyen magabiztos? *kérdezek is rá rögtön, majd jut eszembe egy kérdés is.* - Csak nem az hiányzik, hogy ismét bánts? Nem is tudtam, hogy erre izgulsz. *igen, pimasz vagyok, de ez így is van jól... Viszont ettől függetlenül szívesen beszélgetnék még vele, tehát elhagyjuk a kastélyt és végül kettesben telepszünk le az egyik boxhoz, így jön a két pohár is, majd az egyiket magamhoz is veszem és úgy húzom el a számat a szavaira, miközben az italomat bámulom, elkerülve Sairus tekintetét.*
- Látom nagyon örülsz magadnak... *és végül lehúzom az italt, az nélkül, hogy koccintanék vele. Kezdem bánni, hogy ide jöttem, mivel érzem, hogy folyamatosan provokál. A hideg is végigfut a hátamon, de azért ismét felé nyújtom a poharam, töltse csak tele nekem is.*
- És a nőkkel hogy haladsz? Még mindig csak a bántalmazásig jutsz velük vagy esetleg tovább is? *teszem fel most én magam is a provokáló kérdést, mert nehogy azt higgye már, hogy ez csak neki megy.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 9:00 pm

*A szavakra csupán csak vállat rántok mintha nem érdekelne, de tekintetem most tőle kissé messzebbre vándorol nem igazán kívánkozok a szemébe nézni, bár hogy szomorúság lenne felfedezhető rajtam? Az bizony nem, tehát valamit nagyon jól csinálok.*
-Lehet van bennem egy őrült hajlam de hülye attól még nem vagyok szerinted olyan vak vagyok hogy nem tűnne fel? De szerintem már mindegy a te döntésed, hogy kit tolsz el, és kit húzol közelebb ahogy ennek az eredménye is ate dolgod, és különben is így legalább nem kell megfelelnem senkinek.*mondom az utolsó szavakat morogva, hogy bánt e? Talán de hogy ezt el is mondjam arra ne számítson, lehet ő őszínte, de ha rajtam nem veszi észre a dolgokat bizony hallani se fogja őket. A következő szavakra csak bólintok, nem igazán tudok rá mit mondani hiszen nem szeretek "Ha " dolgokban gondolkozni ahogy azt se tudom miképpen rosszabb vagy jobb a helyzet, végül aztán a lány famulusa megmutatja magát én pedig hallgatom a további szavakat amik egy esetleges harcról szólnak. Nymphadora megállapítása, illetve kérdése viszont széles mosolyt csal az arcomra.*
-Miért ne legyek magabiztos? Az már fél út a győzelemhez..*felelem mosolyogva, viszont a következő szavakra csupán csak komoly arccal nézhet farkasszemet a leányzó.*
-Hogy hiányzik e? Nos nem tudom, tudod találkoztam nálad kiállhatatlanabb fehérnéppel is, és hogy erre izgulok e? Meglehet és akkor mi van, szégyellnem kéne? Ezt már tudtad régebben és mégis voltunk közelebbi kapcsolatba tehát neked sincs ellenedre az ilyesmi, főleg hogy te is átestél pár "szenvedésen"..*válaszolom diplomatikusnak tűnő mosollyal, majd nemsokára már a klubban vagyunk a boxban s kezdjük az esti italozást. Megállapítása ismételten csak gonosz mosolyt csal arcomra s fejem kissé meg is billen jobbra-balra.*
-Igazándiból nem, mint mondtam az idők változnak és velük együtt mi is..*hajtom fel az italomat nem is gondolkozva a szavakon, végül jöhet a kérdés amire vállat rántok.*
-Hol így hol úgy... az a lány kívánságán múlik, ha kiharcolja hogy bántsam bántom ha nem nem. Volt már rá példa akár hiszed akár nem akivel úgy voltunk együtt mint két teljesen normális ember... Netán meglepne?*engedek meg egy hűvös mosolyt, miközben újabb kört töltök természetesen mindkét pohárba.*
-Ahhoz képest hogy nekem tabu kérdezni, te elég bátran kérdezel magánéleti dolgokról, de felőlem csinálhatjuk így is, és ha már szóba került nemrégen... Volt esetleg valami oka is hogy úgymond "eltoltál" régen? Netán egy daliás lovag, fehér lovon vagy más van a dolog mögött?*kérdezem, miközben arcomra fura érdeklődő mosoly ül ki. Ő is kérdez én is fogok maximum nem válaszol, bár hangomban nem volt gúny most ezt ő is kiérezhette.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 9:17 pm

*Elárulom azért Sairusnak, hogy a múltban én miattam történt mindez, amiért meg is gyűlölhetne, bármikor megteheti bátran, de mégis, valahol belül érzem, hogy bár fájni fog neki, mégsem fog utálni érte... miért is utálna, amikor nem is kedvel? Ez a két érzés oly szélsőséges szerintem. Amikor viszont megszólal, csendesen végig is hallgatom a mondandóját és kiérzek ám mögötte egy kis élt is, na meg mérget és haragot is, ezt hívják férfiúi önbecsülésnek, azt hiszem.*
- Örülök, hogy megérted. *bólintok rá és direkt nem veszem fel szavait, most nem vagyok vevő a veszekedésre. Ezért is van az, hogy elhívom magammal valamerre és bár ő hív meg egy italra, szerintem ez most nem számít, mindkettőnknek van miből fizetni, ezt tudjuk, régen azért már tisztáztuk. Így hát leülve a klubba folytatjuk a beszélgetésünket és végül a régi harcaink jutnak az eszünkbe, de amikor hallom, hogy találkozott már nálam rosszabbal is, nem tudom, hogy örülnöm kellene-e vagy sem.*
- De ezek szerint találtál már nálam tökéletesebb alanyt is, akkor meg nincs miről beszélnünk. Bizonyára vele jobban el szoktatok mulatni. *jegyzem is meg most már ridegen, mivel tudom, hogy nekünk mi szokott kialakulni néhány harcból, mert a vonzódás még ma se tűnt el és Axel eltűnése bizony rátett még egy lapáttal. Inkább iszom, jó most az úgy és közben érdeklődni is kezdek Sairus kapcsolatairól, de amikor hallom, hogy volt már normális viszonya is, csak aprókat bólogatok.*
- Nem lepne meg, te jó ember vagy. *mosolyodom is el picit és talán szavaim meglepőek lehetnek, mégis úgy érzem, hogy általában azzal gonosz, aki szintén olyan vele, de amikor szükségem volt rá, akkor nem bántott és nem is tolt el, hanem segített, ahogy tudott és bár nem mondom, nekem ez nagyon sokat jelentett és jelent mind a mai napig. *
- Jól sejted... Axel, egy cruos fiú volt az oka. Régen közel kerültem hozzá, de ő nem akart engem és eltolt, aztán eltűnt az életemből. Utánad megjelent és végül azt mondta, hogy engem akar. Összejöttünk, minden jó volt, de már régóta nem láttam... *húzom is le az italt, majd nézem is meg jobban a poharat. Igen, érzem, hogy nem kéne ilyen gyorsan inni, de nem érdekel, Axel oly nagyon bánt, hogy egyszerűen képtelen vagyok normálisan kezelni ezt a helyzetet.*
- Tudtam, hogy nem illünk egymáshoz, annyira mások vagyunk, de reménykedtem... nem kellett volna. *poharam ismét felé tolom, töltsön csak egy újabb adagot, végülis, inni jöttünk be és most már érzem, hogy jó ötlet volt mindez.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 9:42 pm

*Elmondja a dolgokat, és erre én magam is reagálok, bizony bár arcomon nem látszik azért hangomból és szavaimból ki lehet olvasni némi érzelmet hiszen fájt a dolog, maximum nem mutatom ki az ilyesmit. A szavaira azonban csak komor tekintettel felsóhajtok.*
-Tehetek mást? Nem vagyok az a harcos típus aki megharcolna bármiért is..*mondom miközben finoman megrántom a vállamat. Nemsokára már a klubban vagyunk ahol leülve folytatjuk a beszélgetést természetesen italokkal karöltve, s mesélek is pár dolgot. A válaszra azonban kissé elmosolyodok.*
-Hmm nocsak nem hittem volna hogy ilyen hangnemet válltanak ki a szavaim belőled, azt hittem nem jelentek már semmit? Amúgy attól függ mire tökéletesebb? Őt jelenleg jobban meg szeretném ölni ami meg a mulatást illeti szeretem az izgalmakat, de egy pszichopata mellett hogy is magyarázzam....*hagyok némi szünetet kissé komor tekintettel a másik szemébe nézve.*
-Nem éppen minden móka és kacagás..*értsen ezen azt amit akar engem nem érdekel, elvégre mint mondta ő tolt el, és mivel papíron együtt se voltunk nincs mit megbánnom. Megiszom az adagomat, viszont a szavakra kissé elkomolyodik a pillantásom, és egy halvány alig látható mosolyt is ejtek.*
-Nagyon nem ismersz még ha jó embernek titulálsz, főleg azok után amit veled tettem, ezt még én se merem kijelenteni magamról..*mondom, majd jöhet a következő téma, mivel én meséltem magamról most Nymphadora jön és el is mondja hogy bizony fiú van a dologban.*
-És gondolom ez bánt? Akkor kb az történt veled, mint anno majdnem egy éve ami velem te általad.*mondom , de mielőtt azt hinné hogy ismét egy beszólás akar lenni tekintetem valamelyest nyugodtabb lesz ahogy arcom is enyhül.*
-Sajnálom ha sz*rul alakultak a dolgok, komolyan..*teszem hozzá, és valahogy ezen szavak egész könnyen jönnek a provokatív oldalam ellenére is amit talán ma estére jó lenne félre tenni. Így töltök majd húzom le szinte azonnal a következő adagot.*
-Szerintem hogy illik vagy nem valaki valakihez nem ezen múlik, ennyi erővel hozzám senki nem illene.*töltök ismét neki majd magamnak is, bár kezdem érezni az italt, ez még koránt sem elég ahhoz hogy kidőljek.*
-Tudod félre ismertelek, azt hittem egy pasi elvesztése ennyire nem üt meg, márpedig látszatra megütött. CSak nem megszeretetted tényleg?*teszem fel a kézenfekvő kérdést amire ha akar válaszol ha akar nem, ez már az ő dolga.*
-Én is szerettem már valakit tudom milyen elveszteni, de gondolom ez most nem a legkevésbé számít neked.. Szóval terv? Leisszuk magunkat és aki bírja hazaviszi a másikat? *kérdezem kissé komolyabb arccal, nem tudok viccelni, valahogy nekem az nem megy még ha vicceset akarok mondani akkro sem.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-12, 10:07 pm

*Ha harcolni akart volna értem, akkor megtehette volna, de én magam is érzékeltem, hogy esze ágában sem volt, elvolt ő úgy magában. Talán ez is annak az oka, hogy nem érzem úgy, hogy bánnom kéne azt, ami történt, szóval csak tovább lépek ezen, de amikor mesél arról, hogy talált magának más szórakozást, bizony kissé mintha féltékeny lennék... *
- Nem is jelentesz! *jelentem is ki határozottan, de Sairus csiripel nekem tovább, így mesélve hát arról a bizonyos lányról is egy kicsikét még, tehát kiderülnek róla egyéb információk is.* - Nocsak, ezek szerint hasonlít rád. *nevetek fel halkan, szinte bájosan, miközben az arcát figyelem.*
- Tehát egy hozzád hasonló lánnyal már nem tudnál elbánni? *döntöm meg picit a fejem és angyali mosollyal teszem fel ezt a kérdést, hiszen ezek szerint egymásra találtak, én pedig a világért se akarnék ám közbeavatkozni, még akkor sem, hogyha mindig én szeretek győzni és mindent a magaménak tudni. *
- Egyébként pedig összességében vagy jó ember, nem az miatt, amit velem tettél. *magyarázom is meg neki a dolgokat és végül szóba is jön Axel, akiről azt hiszem, hogy most jött el az ideje, hogy beszéljek. Nem is fogom vissza magam, megosztom a gondolataimat Sairussal, de amikor hallom, hogy mit mond, csak elhúzom a számat. *
- Persze, hogy bánt... *először csak ennyit mondok, majd komoly szemekkel nézek a fiú szemeibe.* - Azért nem egészen, mivel mi jó ideje együtt voltunk, szerettük egymást, veled pedig se szerelem nem volt, se párkapcsolat. *ezt azért tényleg jobbnak látom még most tisztázni. *
- Nem kell sajnálni, így jártam. *vonom meg vállam, mintha nem számítana, majd egy újabb nagyobb korty ital és már érzem, hogy vissza is jönne, így inkább csak kifújom lassan a bent rekedt levegőt és próbálok lassítani.*
- Miért, szerinted én nem vagyok képes a szerelemre? *teszem fel a nagy kérdést, ugyanis fel nem tudom fogni, hogy mégis miért lepi meg annyira ez az egész... *
- Nem állna jól nekem, ha leinnám magam, tehát tartsuk meg a mértéket... már ha menni fog. *nézek is a poharamra, majd inkább hátra is dőlök, talán egy kis pihenés nem fog megártani nekem sem.*
- Nehéz ez az élet... *szólalok fel végül halk sóhajjal, majd tekintetemmel ismét Sairust keresem.* - Te be akarsz rúgni? *teszem fel még ezt a kérdést és hát a válaszból már minden kiderül... hogy miért is jött le ide és miért is akarja, hogy majd felvigyem a szobájába.*

//fagyunk//

Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 7:21 pm

//Olvad//

*Úgy tűnik szavaimat megcáfolja a leányzó, pedig az előbb meg mertem volna esküdni hogy azért valamicskét talán beindítottam ott, talán egy kis féltékenységet, vagy valamit de a szavait hallva ez koránt sincs így.*
-Hm.. pedig azt hittem esetleg féltékeny lehetsz..*mondom de elgondolkodó arcomon ott uralkodik a gonosz félmosoly, viccelhetek is, vagy mondhatom komolyan ilyen arcberendezéssel, hogy miképp gondolom azt már az ő képzeletére bízom, hisz már oly mindegy. Ahogy azonban mesélek, most én nem úszom meg csípkelődés nélkül s a szavakra kissé fel is cöccenek de azért egy ideges kis felnevetés még futja tőlem reagációként.*
-Ó ábrándozz csak, ahhoz korábban kell kelnie valakinek hogy engem lóvá tegyen, főleg hogy az illető hölgy még csak elsős és annyi titkot elárulok hogy egy klínikai eset bár valahol ez picit vonzó is..*mondom fejemet ide oda billentve mintha még magam se döntöttem volna el komolyan gondolom e amit mondtam. A jó emberezés azonban hiába akar dícséret lenni, én nem így érzem. Csupán csak kissé elhúzott szájjal morgom magam elé a választ.*
-Legalább te így látod, de engem még nem győztél meg róla. Mindegy is ami történt megtörtént bánni a múltat meg felesleges nemde?*kérdezem egy fura mosollyal az arcomon ami hamar tova tűnik, végül rátérünk az ő kapcsolatára is Axellel. Az utolsó szavaira csak felhorkanok*
- Khm... még szép hogy nem volt, azt se tudom hogy azt hogy kéne még életemben nem voltam igazán szerelmes, amikor meg lehettem volna elbaltáztam ennyi.. Amúgy nem is arra utaltam hogy mi köztünk mi volt csak a végkifejlettre..*rántom meg a vállamat bogozzon ki ebből azt amit akar, én úgy érzem elmondtam amit akartam, a következőre nem mondok semmit, de a kérdésre ami úgy mond válaszként jött az én szavaimra már igen.*
-Ilyet én nem mondtam soha, csak fura hogy éppen egy olyan sráccal, egyáltalán nem tűnik olyannak aki egy hűvös arisztokrata nekromanta lányhoz illene, szóval akkor hogy csavarta el a fejedet?*dőlök kényelmesen hátra miközben tovább iszogatom az italomat. Lehet nem éppen jó irányba kanyarítom a témát a lány részéről, nekem viszont tökéletesen megfelel, hiszen kielégíti a kíváncsiságomat, az italra azonban csak vállat rántok.*
-Ha azt akarod hogy menjen akkor menni is fog ha már kétségesen szólsz róla magad se vagy biztos benne hogy mit akarsz.*célzok az ivásra, és az utolsó szavaira, hogy "már ha menni fog".*
-Annyira nem nehéz, csak tudni kell túlélni, a kérdésedre felelve pedig nem tudom, nem szokásom tervezni, de abba biztos vagyok hogy itt ülve tutira egy húsz percen belül tajt ittasak leszünk ha nem mozgunk, nincs kedved kicsit táncolni?*intek fejemmel a táncparkett felé, nincs szavaimba semmi trükk, tényleg nem tervezek, egyszerűen csak ötletként jött.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 7:32 pm

*Én belül tudom, hogy jó felé kapisgál, de akkor se fogom megadni neki azt az örömet, hogy ezt én még be is ismerjem, szóval csak hagyom, had higgyen, amit csak szeretne, de arcom oly kifejezéstelen marad továbbra is, melyről semmit se fog tudni leolvasni. Inkább áttérünk ő rá, na meg arra a lányra, akit most említ nekem, így kíváncsian hallgatom hát, hogy mégis mit gondolhat róla.*
- Én is elsős voltam, amikor megismertél, tehát ez nem kifogás... *kezdek bele, de amikor arra tér rá, hogy vonzónak tartja, csak elmosolyodva hajolok picit közelebb hozzá.* - Ezek szerint lehet, hogy valaki közelebb fog kerülni hozzád a jövőben? *picit bánom, de nem, nem vagyok önző, Axel még végülis itt van valahol, meglehet, hogy látni fogom majd valamikor, így hát jobb lenne, hogyha Sairus is végre megérezné, hogy milyen is boldognak lenni. Mondjuk egy klinikai esettel nem biztos, hogy ez olyan jó ötlet, de szerintem tud magára vigyázni. Még beszélgetünk jó sok mindenről, majd végül Axel lesz a téma, akiről mesélek is egy picit, de nem túl sokat, meghagyva a mértéket, egészen addig, amíg kíváncsiskodni nem kezd, így zavartan forgatom a poharam kezeim között és végül iszom egy kortyot, majd Sairusra nézek.*
- Magam sem tudom... *kezdek is bele, majd vörös tincseimet kissé megigazítom, mintha azok most nem állnának oly szépen, mint kellene, majd megvonom vállaimat.* - Talán a makacsságával és az erőszakosságával... Úgy mindenestül szerettem belé, amilyen ő igazából. Pedig, vele se voltunk jóba, elég sokszor összekaptunk és tettlegességig is fajultak a dolgok, de mégis, valahogy vonz magához és ezért is hiányzik annyira. *ismerem is be és hát lehet, hogy szavaim bonyolultan hangoznak most a fiú számára, de mégsem tudok most mást mondani, csak azokat a szavakat, melyek elsőnek jönnek az ajkamra. Remélem viszont, hogy többet már nem próbál meg kérdezni, így az alkoholról folytatjuk tovább a beszélgetésünket, ezért is kérdezek vissza arra, hogy ő neki mik a céljai a mai estével.*
- Én nem ennék erre mérget. *szerintem ha lassítok az italozáson, akkor nem lesz gond. De amikor táncolni hív, csak picit összevonom szemöldököm, majd kényelmesen hátra is dőlök.*
- Eszemben sincs táncolni. Nyugodtan kérj fel valaki mást, nem fogom magamra venni. *és inkább iszom egy picit ismét. Tényleg nem akarok közel kerülni hozzá, az veszélyes lenne, így jobbnak látom, hogy a kiürült poharamat újra töltsem magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 7:51 pm

*A válaszra csupán csak oldalra billentem a fejemet, miközben szemeimet is behunyom mosolyogva egy pillanatra csupán, majd felnyitva a szemébe nézve nyugodt, hűvös hangon válaszolok.*
-Tudom, és el is láttam a bajodat.... De hogy picit növeljem az egódat neked eddig jobban ki sikerült cseszned velem mint neki, bár tény ő nem is járta még úgy meg mint te..*ami persze nem jelenti hogy nem is fogja, de azért mégis valamiféle dícséretként akarom jelezni Nymphadora felé, hiszen nem sokan mondhatják el magukról hogy sikerült velem kitolniuk, főleg úgy ahogy ő tette. A mosolyom egyébként töretlen ahogy a komor kifejezés is az arcomon, a következő szavakra azonban elgondolkozó arcot vágok egy pillanatig.*
-Ó az attól függ mit értesz "közelebb" nek a viselkedése és a külseje lehet vonzó, ahogy bizonyára van még pár ember itt, akikről ezt még elmondhatnám, de hogy megszeretni valakit és úgy közelebb engedni? Ne nézz már hülyének..*nevetek fel mély kissé rekedt hangon. Valóban nem fogok magamhoz senkit se közel engedni, nem fogok célpontot adni magamon, és hagyni hogy ellenem fordítsák azt amit megmutattam lehet ezért az örök magány jár , de vállalom. Végül rákérdezek Axelre akit nem ismerek, de tulajdon képpen annyira ez most nem is fontos, viszont az fura hogy Nymphadora ennyire nyíltan mesél, amit türelmesen természetesen végig is hallgatok*
-Ezek szerinte szereted a rossz fiúkat , pedig ránézésre nem tűnt annak, de így hogy körül írtad azt hiszem már értem, bár ez a meggyőződésem már régebb óta is megvolt. Azért gondolom a tetlegességes dolgok nem mentek el odáig mint nálunk igaz?*szélesedik itt ki a mosolyom, valószínűleg sejtheti miről beszélek, fura pedig nem akarok viszályt kelteni kettőnk között, de már úgy hozzá szoktam a csipkelődésekhez hogy szinte észre se veszem mit mondok.*
-Remélem majd találkoztok mihamarabb... A boldog életre..*húzom le ismételten az italomat, kissé talán irigylem a lányt amiért valamilyen szinten neki normális kapcsolata van, de ezt el nem mondanám ha a fene fenét eszik is. Az italozásos témára nem mondok semmit csupán csak várom a választ a táncra, igazából sok kedvem nekem sincs de valami elfoglaltság kellene , viszont úgy tűnik nem igazán kap az alkalomon amit nem is csodálok.*
-Nem nőzni akarok na meg bárdolatlanság lenne itt hagyni egy fiatal hölgyet tudod rosszat tenne a férfiúi jóhíremnek..*mondom kissé gunyoros mosollyal míg töltök ismét egy adagot magamnak is és a másiknak is, ha akarja majd megissza ha nem nem.*
-Ha azt hiszed bármi tervem lenne veled tévedsz... Nem igazán érdekel már se a múlt se a jövő..*mondom miután lehúztam a részemet, hiszen lehet félre érthető voltam pár szóban amit kekeckedésnek szántam, de nem akarom hogy azt higgye akarok tőle bármit is, pusztán némi beszélgetés kivételével.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 8:02 pm

*Nem esik jól, hogy mindig a régi dolgokat hozza fel, méghozzá azokat, amelyek nem vetnek túl jó fényt rám, de egyelőre még lenyelem ezt az egészet, még nem fogok felpattanni és elmenni innen, de ha így folytatja akkor annak nagyon nem lesz jó vége, már érzem... egész lényem megfeszül mindettől, így bár ő bizonyára pozitív dologként mondja - mint látom rajta -, de én tényleg nem úgy fogom fel... De oké, még türelmes vagyok, így terelem a témát a lány felé és próbálok pozitívat mondani, de hiába teszem mindezt, ő nem törődik most már ezzel, nem is érdekli azt hiszem.*
- És miért nem engedsz senkit se közelebb magadhoz? Abba még nem gondoltál bele, hogy esetleg pozitívan is elsülhet a vége? *teszem fel a számomra oly egyértelmű kérdést, mivel magam is féltem ettől, de mégis, Axel mellett boldog voltam és lehet, hogy azért hiányol, mert valami gondja van vagy haza kellett utaznia. Bizonyára van rá megfelelő magyarázat, talán nem kellene tartanom attól, hogy elhagy. Mesélek is róla egy picit, de Sairus megállapításának a végén bizony már felpattanok és két kezemmel az asztalra verek, úgy nézek dühösen a másik rideg tekintetébe.*
- Mi a fenéért hozod fel mindig a múltat, amikor majdnem megöltél? Örülök, hogy ilyen büszke vagy rá Sairus, de én már rég tovább léptem rajta, sőt, azt hittem, hogy esetleg jóban is vagyunk, de így, így nem vagyok kíváncsi rád, egyszerűen nem akarom mindig ezt hallani, minden második mondatodban! *akadok ki szerintem most már teljesen érthetően, így remeg bele picit a testem és nem érdekelnek az ez utáni jókívánságai, eléggé megbántott már ezzel, pedig én sokáig tűrtem, úgy érzem. Leülök, megiszom a maradék italomat is, de a táncra hívását egyértelműen elutasítom és fel is ciccegek a továbbiakra.*
- Jóhírednek... mintha annyira érdekelne téged. *csóválom meg a fejemet is, majd amikor a pohár kiürül és Sairus ismét valamiféle kapcsolatról beszél vagy akármi másról, bizony a poharat szépen felé is tolom és felkelek.*
- Elég volt, elmentem! Kössz az italt, de máskor nem hiszem, hogy el fogom fogadni. *és ennyi. Kimászok a boxból, majd szépen meg is indulok a táncolók között, hogy ezzel magára is hagyjam Sairust. Méghogy arra gondol, hogy esetleg terveket akarok én vele, meg hogy ilyesmiket mondjon, hogy jön Ő ehhez? *
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 8:28 pm

*A kérdés elég lokikusan jön amit talán még fel is fogok, s el is gondolkozhatnék rajta magam is, ha már nem tettem volna fel jóval ezelőtt a kérdést magamnak. Így aztán nem lesz nehéz rá felelni, amit egy vállrántás következtében meg is teszek.*
-De végül is gondoltam, de annyira nem olyan kecsegtető ez a dolog hogy megnyíljak bárki előtt. Ahhoz hogy mit érzek senkinek semmi köze nincs, és nem is engedem hogy legyen..*rántok vállat, valahogy tényleg így érzem, végülis így egyedül is elvagyok, szórakozhatok más emberekkel, ha úgy van fájdalmat is okozhatok megmutathatom hogy miként nézzenek rám, félelmet kelthetek, ha úgy vesszük ez mind csupa játék és kacagás a saját felfogásomban. A következő megszólalásomra viszont Nymphadora nem kicsit lesz ideges, viszont tekintetemmel még akkor is nyugodtan szemlélem amikor rácsap az asztalra. Nem tudnak érdekelni ezek a dühkitörések és hisztik, különben is magának köszönheti hogy vissza térten a múltra.*
-Ó nem én hoztam fel, emlékezz csak vissza mire is mondtam ezt? Arra hogy jött részedről a frappáns megszólalás hogy te is elsős voltál amikor megismertelek, szóval ki is tér vissza a múltra? Amúgy nem vagyok rá büszke, de nem is bánom ez történt kész*na ja lehet hogy ez már csak sima vissza szólás, de akkor had öntsünk még kicsit a tűzre, viszont ha ő nem jön táncolni én se fogok, látszik hogy velem van baja, ilyen után nehéz normális lenni bárkivel, bár eddig túl bunkók nem is voltunk egymással, legalábbis ő nem én jobban, de hát az meg én vagyok.*
-Ha hiszed ha nem érdekel, bár tény ez a része nem igazán.*vágok önelégült mosolyt, viszont a végső megszólalásom úgy tűnik teljesen felborzolja a kedélyeket, és a lány már menne is, ha én nem fognám meg a karját s erélyesen nem húznám vissza.*
-Neked meg végülis mi a frász bajod van? Ne játszd annyira a sértődöttet tudtommal nem mondtam semmi olyat most ami sértő lenne számodra vagy igen? Mi ez a megmozdulás ha nem ismernélek még azt mondanám hogy elmenekülsz előlem, azt hittem ez nem rád vall..*mondom kissé erélyesebben de hűvös hangon, úgy érzem ezt el kellett mondanom, nincs vele különösebb bajom de ő is tud furán viselkedni.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 8:39 pm

*Kíváncsi vagyok, hogy mégis miért nem hajlandó senkit se közel engedni magához, mivel a vége lehet annak jó is, nem pedig csupa fájdalom és negatívság. De ahogy beszélni kezd és azt mondja el, amire én magam is gondoltam, csak picit felsóhajtok és fejemet is megcsóválom.*
- Sairus, te félsz... félsz, hogy megégeted magad, pedig néha nem ártana kockáztatnod. *próbálkozom ismét egy kis tanáccsal, bár érzem, hogy ez úgyse lesz megfogadva, de ha esetleg mégis, akkor majd talán pozitívan jön ki ebből az egészből. Tényleg próbálok teljesen pozitív maradni hozzá, de a szavaival mégis kihoz a béketűrésemből, így csapok az asztalra, majd jelentem is ki, hogy mit gondolok, de a visszaszólása már oly gyengére sikerült.*
- Én azt csak úgy mondtam, mint egy közös, múlt béli dolgot, nem pedig úgy, hogy miként szégyenítettelek meg Téged! Érted már a különbséget? *kérdezek is vissza most már mogorván, majd nemsokára oly nagyon felgyorsulnak az események, hogy jobbnak látom távozni és már meg is indulnék a kijárat felé, amikor is alkaromon Sairus kezét érzem, ki már vissza is húz magától, én pedig a hirtelen megdöbbenéstől bele is zúdulok a fiú ölébe, úgy nézek rá most már egyre mérgesebben.*
- Mégis hogy képzeled? *teszem fel először én a kérdésemet, majd ki is pattanok az öléből, úgy csüccsenek le mellé, hogyha már fogja a karom, amelyet megpróbálok szépen ki is rántani az övéből. Csak ne fogdosson, már nem vagyunk olyan viszonyban.*
- Méghogy nem mondtál? Az előbb mondtam el, hogy mit mondtál, hogyha ennyire rövid az agyad, hogy nem jegyzed meg vagy hogy az információt nem tudod feldolgozni, az a te bajod. *fordítom is el a fejem, hiszen szerintem éppen elég okot adott rá, végig bunkózott velem, amióta csak itt vagyunk.*
- Egyékbént meg nincs kedvem harcolni, szóval inkább engedj el és had lépjek le, az lenne mindkettőnknek a legjobb. *jelentem is ki mérgesen, de hogyha esetleg nem ereszt, akkor bizony éles körmeimet szó szerint belevájom a combjába. Mellette ülök, tehát ez bizonyára lehetséges lesz és igyekszem fel is sérteni a bőrét, hogy megérezze azért, hogy egy igazi kis vadmacska van most mellette, akit jobb lenne szabadon ereszteni.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Pokol szája klub - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 8:58 pm

*A válasza cseppet sem pozitív. CSeppet sem, sőt mondhatni kicsit fel is idegesít vele, még hogy én félni? Ilyet feltételezni rólam, egyáltalán hogy mer nem is ismer engem. És a legrosszabb az egészbe hogy ennek ellenére lehet van némi igazság abba amit mond.*
-Ne akarj tanácsokat adni nem ismersz, és egyáltalán nem félek, vagy ha mégis neked mi érdeked lenne benne hogy ilyen pozitív tanácsokad adj?*kérdezek vissza és szememben látszik is egy kis düh. Láthatja hogy felidegesített a megszólalásával, talán épp azért mert igaza van. A következő pár percben azonban már vitázunk is hasonlóan mint a régi szép időkben, a téma pedig a múlt.*
-Ó mert ha arról nosztalgiáznék amikor még jobb volt a viszonyunk, arról a pár estéről netán a kiruccanásunkról, biztosan élvezetesebb hallgató közönségre találnék nem?*kérdezek vissza kicsit ingerülten, de azért megőrizve a nyugodt hangnemet, szerencsére már megtanultam uralkodni magamon és inkább épp ésszel gondolkozok. Azonban a lány nemsokára lépésre fogja a dolgot, legalábbis fogná ha én engedném neki, de ehelyett vissza rántom, és speciel most az se érdekel éppen hogy hol köt ki.*
-"Mégis hogy képzeled?"*utánzom kicsit természetesen mélyebb hangon minimális utánzással ami inkább a hangnemre utal.*
-Úgy képzelem hogy nem engedlek el ameddig értelmes választ nem adsz ennyi, túl vagyunk már a "Hogy képzeled" korszakon szerintem, nem ijesztesz meg.*mondom s hallva a további szavait csupán csak vadul nézek bele a szemébe, egy pillanatig azon gondolkozva hogy ha így folytatja nem tudom mit fogok csinálni.*
-Én meg arról nem tehetek, hogy mindent ennyire felveszel amit egyáltalán nem kéne, ha ennyire nem bírsz máskor tényleg ne gyere inkább sehová vagy ne szólíts le a folyosón, azért mert esetleg egyedül érzed magad és kell egy hülye társaságnak, és főleg ne adjál idióta tanácsokat hogy mit hogy kéne tennem amikor még te is hadilábon állsz evvel a témával.*vágom bele az arcába, a valószínűleg igen sértő és sok helyen jogtalan dolgokat, kissé talán vadul is, igaz most dühös vagyok, magam se tudom mitől, de karmolásra nem lesz szüksége, most én egnedem el, majd kissé feldúltan indulok meg a púlt felé kidobva a pénzt a pultosnak, végül ugyan ezzel az ütemmel pár embert felvállalva el is indulok a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Pokol szája klub - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-13, 9:13 pm

*Igaza van, nem kellene nekem semmiféle ötletet sem adni Sairusnak, de mégis, úgy érzem, hogy ennyi talán belefér, de nem, ő nem hálás érte, már miért is lenne az? Így csak nyugodtan nézek rá, hallgatva is hosszadalmas szavait.*
- Megváltoztam... Nem érdekem, hogy te boldog legyél, de az sem, hogy ne legyél az, egyszerűen csak azt mondom, amit én magam is átéltem. *én Axel óta más ember vagyok úgy érzem és ha én boldog tudtam lenni, akkor Sairus miért ne tudna? Én is engedtem, pedig nagyon sokat kellett agyalnom rajta és jelen pillanatban ismét kétségek között vagyok, de nem lesz gond, remélem, hogy nem. Viszont egy kis vita is hamarosan kialakul kettőnk között, ez sejthető volt, így hát össze is csapunk és amikor végül hallom, hogy a múltunkat említi, csak felnevetek kissé.*
- Ezek szerint nagyon hiányzik hogy megcsókolj mi? Mi a fenéért kellene emlegetni? Te tényleg nem vagy százas... *végül el is akarok húzni innen, csak minél messzebb ettől a félnótástól, de ahogy kezemet elkapja, úgy esek bele az ölébe, majd végül arrébb is csüccsenek és úgy hallgatom most már egyre inkább felfokozódó dühvel a mondandóját.*
- Az értelmes válasz kérlek annyi, hogy egyszerűen elegem van abból, hogy mindig azt hozod fel, hogy miként bántál el velem. Megfelelt? *nem kérek erre választ, bizonyára érteni fogja, de amikor próbál kioktatni, csak nyugodtan hallgatom végig, most már nem fogom hagyni, hogy még jobban felhúzzon.*
- Viszlát Sairus! *intek is utána, miután elereszt, mivel nem, nem fogok neki semmit se reagálni a szavaira. Azt csinálok, amit csak akarok, szóval majd én eldöntöm, hogy a jövőben is hogy lesz ez. Viszont mivel még csak most ment el, egy darabig még maradok, de úgy fél óra múlva én magam is távozom a klubból.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Pokol szája klub - Page 2 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 4:34 pm

*Egy picikét kóstolgatom a fiút, ezért is kérdezek most rá arra, hogy mégis mi történik majd akkor vele, hogyha mégis megbukik, tehát nem sikerül az év vége. de amikor meghallom a válaszát, őszintén meglepődöm, mert ennyire magabiztos emberrel nem sűrűn futok össze.*
- Ezek szerint nagyon biztos vagy a dolgodban... jó neked. *bólintok rá és végül hagyom is ezt a témát, hogy végül nemsokára szóba kerüljön az én kapcsolatom. Nem titok, hogy kivel vagyok együtt, ahogy az sem, hogy mi ketten testvérek vagyunk. Bár Tak szeret erről nem tudomást venni, most mindez nem számít, így hát nemsokára el is mesélem azt, hogy így akár a vér is tiszta marad, de amikor a betegségeket sorolja fel Nil, picit felemelem a kezem.*
- A mágia világában az ép elme és test százaléka sokkal több. Szerencsére nem vagyunk muglik, így sokkal több, mint 50% az esély arra, hogy nem lesz semmi baja sem a gyereknek. Ezek szerint mindent te sem tudsz. *mosolyodom is el, majd végül hallom is, hogy őt nem érdekli, hogy ki milyen vérű és a testvérével se kezdene, de hát ez ő. Én már megszoktam, hogy sok ember hasonlóan gondolkodik.*
- Én se vetem meg, nehogy azt hidd... Takodával egyszerűen így alakult. *felelem végül, nem kérdezve rá, hogy vajon miért is élt muglik között, mert most már kezdem sejteni, hogy az ő vére is tiszta, akár csak az enyém. Ezek után tudom meg, hogy milyen posztokat is tölt be az iskola életében és szépen le is stréberezem, de ő természetesen ellenkezik...*
- Áh, szóval ez amolyan családi dolog... és nem, nem mondanám, de én se félek attól, hogy elkaszálnának. *azért a magabiztosság nálam is jelen van ám. A cigaretta viszont nem tetszik, ezért is húzódom el a fiútól és mivel ehhez van kedve, hát ezt csinálja, nekem pedig semmi közöm hozzá. Ő tudja... Arwyn magunkra hagy minket és ha már tervezni kell a továbbiakat, hát felhívom a figyelmét arra, hogy akár meg is hívhatna valamire. Van nekem is pénzem, de mégis csak a fiúnak illik az ilyesmit felajánlania.*
- Hát igen, neked kéne tudnod és engem aztán nem zavar, nem mondtam, hogy mit fogok inni. *kacsintok is a fiúra, majd jön is a kérdés, amelyről szó volt eddig.* - Természetesen veled tartok, jó lesz a klub. *és már meg is indulunk Mystral városa felé, méghozzá a Pokol szája klub irányába, ahol azért már voltam párszor, csípem azt a helyet.*
- Nem te vagy az első, aki ezt mondja és én is láttam, hogy ő mennyire visszafogott tud lenni. Viszont ha közel enged magához, hidd el, elég laza ember. Én pedig ilyen vagyok... Tudod, külön nőttünk fel, még jó, hogy különbözünk. *nem is értem, hogy miért furcsálja most mindezt Nil. Na de ahogy a klubhoz érünk, már be is sétálok, majd az egyik asztalnál helyet is foglalok, nem érzem úgy, hogy most boxba kéne ülnünk.*
- Valami alkoholmenteset kérek, mondjuk egy kólát... *gondolkodom is el hangosan, mivel ilyen korán még nem akarok mást inni és amúgy se vagyok valami iszákos.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Pokol szája klub - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 4:54 pm

*Magabiztos vagyok, de csak azért mert ha valamit el akarok érni nem félek tenni érte, bár lehet a szavam nem száz százalékos, én mégis úgy érzem legyőzöm a problémákat.*
-Eléggé, hiszen anélkül semmit nem érne az egész nemde? Te is tudod az életben csak az akaratos emberek mennek valamire.*mondom egy kisebb mosollyal, majd azért hozzá teszek pár dolgot a következő témához, bár úgy tűnik sikeresen vissza dobja a lány is a lasztit.*
-Nem is mondtam hogy mindent tudó vagyok, igazából még sok dolgot nem tudok de azt hiszem van még rá időm bőven.*mondom zsebre dugott kézzel , nem hittem magamról soha hogy mindenható lennék vagy annyira okos, maximum abba ami érdekel.*
-Áh értem, pedig egy pillanatig volt olyan érzésem a szavaidat hallva hogy igen, de ezek szerint csak érvelni akarsz amellett miért is előnyös testvérrel ilyen kapcsolatba kerülni.*mondom nevetve, de nem gúnyosan csupán csak jókedvűen, a következő téma viszont valamivel komolyabb, legalábbis a folytatás.*
-Nevezhetjük annak is. Tudod neki köszönhetem hogy most itt vagyok, ő hívott ide, és ha úgy vesszük egyengeti is az utamat, pénzügyileg, tudással stb, szóval ha egymód van rá legalalább ez a három év alatt próbálok olyan hozzá állást biztosítani hogy azt mondja, miszerint megérte..*hogy adósnak hiszem magam? Nem vagyis nem teljesen, magam se tudom mitől változtam így meg, hogy elkezdtem felelősséget érezni, de így történt, az oroszlánkergetés azonban befejeződik, ideje új elfoglaltság után nézni, s a lánynak akad is egy ötlete, a szavain viszont mosolygok.*
-Trükkös.. amúgy meg engem se képzelj el alkoholistának.. Legalábbis most már nem vagyok az régebben közel áltam hozzá, de az teljesen más idő volt.*mondom, miközben megérkezünk a szórakozó helyre is, ahová betérve válaszolok is a szavakra.*
-Ez igaz, mondjuk nem hinném hogy mi közel engednénk egymást magunkhoz.. Vannak kapcsolatok amik mindig is ellenségesek lesznek, de hát nem szerethet mindenki mindenkit.. Ha nem öljük meg egymást az már jó..*mondom, miközben megtörténik a helyfoglalás, én pedig le is adom a rendelést.*
-Akkor ezek szerint egy Kóla lesz, és egy Sör... *mondom, majd várva ameddig kihozzák a lány fele nézek oldalra döntött fejjel.*
-Na és mi a véleményed a második évről? Nekem az egyik kedvencem volt, a harmadikba többet kell tanulni..*ami persze igaz is, nézve a tantárgyakat amik már jóval komolyabbnak mondhatóak.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Pokol szája klub - Page 2 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 5:12 pm

- Hmm, végülis, mondasz valamit. Én is akaratosa vagyok és ezzel értem el már elég sok mindent. *Tak se lenne azén kedvesem, hogyha nem próbálkoztam volna oly sokáig, kitartóan és szinte rá zúdítva a társaságomat, de örülök, hogy sikert értem el, nagyon is boldoggá tesz az az inflás fiú. Tovább beszélgetünk, így kerítünk elő minél több témát és amikor végül hallom, hogy azt hitte, engem zavar a vér, csak lágy mosoly jelenik meg az arcomon.*
- Csak érv volt. Nem vagyok az a begyöpösödött tiszta vérű és szerencsére a családom sem. *magyarázom még ezt a fiúnak is, majd ez után jön szóba a rokona is, akinek oly sokat szeretne bizonyítani. Úgy hiszem, hogy fontos lehet a számára és amikor hallom, hogy mennyi mindent is tett érte, csak aprókat bólogatok.*
- Így megértem, hogy ennyire meg szeretnél felelni neki, jó dolog is az ilyesmi. Én Taknak szeretnék, hogy büszke legyen rám. Ugye én másodikos vagyok, szóval nem vagyunk ugyanazon a szinten és néha szeretek lustulni is, de azért igyekszem. *mesélek egy picikét én magam is, hogyha már ő is megtette ezt és miután Arwyn úgy dönt, hogy magunkra hagy minket, szépen meghívatom magamat egy italra a fiúval.*
- Alkoholista lettél majdnem? Miért? Ennyire kemény volt régen az életed? *el se tudom képzelni, hogy nem volt minden aranyvérűnek olyan csodás élete, mint amilyen nekem adatott meg, így hát kíváncsian kérdezősködöm tovább. Ahogy viszont visszakanyarodunk Tak-ra, úgy sóhajtok fel picit, mivel továbbra se értem, hogy miért nem bírja ennyire a bátyámat.*
- Úgy látom, hogy neked jó is így. Na mindegy, lapozzunk! *nem akarok vitázni, tehát tényleg jobb lenne kerülni ezt a témát, mert érezhető, hogy nem egyezik a véleményünk. Be is térünk a szórakozóhelyre, ahol leadjuk a rendelést és hamar ki is hozzák nekünk az italokat, de csend se telepedik ránk szerencsére.*
- Hát, akadnak olyan tárgyak, amiket nem csípek, mint például a démonológia... de összességében jó, jobb, mint a tavalyi év volt, jobbak a tárgyak, több a gyakorlat is, bár azt hiányolom, hogy a magiszterek nem tanítanak minket. Tényleg, te mit tanítasz? *most jut csak eszembe, hogy említette, hogy tanársegéd, tehát ideje erre is rákérdeznem. Ahogy a kólám megkapom, már a fekete szívószálhoz is hajolok és úgy kezdek el iszogatni, de fél szemem a fiún van, tehát figyelek ám a válaszára.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Pokol szája klub - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 5:28 pm

-Na látod..*artikulálok hozzá a kezemmel is, hiszen az akaraton tényleg sok múlik, mondhatni az kell mindenhez a tettek utána már csak ráadás, a következő szavakra pedig csak kicsit elmosolyodok.*
-Szóval egy felvilágosodott aranyvérű család sarjával állok szemben.. Jó pár más család van akik megvetik őket, mondjuk szerintem hülyeség csak elvek miatt elítélni egy egész fajtát... Én általában azzal vagyok bunkó aki velem is az.*na meg időnként mással is, de ezt most nem teszem hozzá, nem mindig tudom kontrollálni az érzéseimet. A következőkre csak szaporán bólogatok.*
-Az-az. Jó és talán meg is éri a dolgot. A lustulás pedig az ember természetes velejárója, kivéve ha nem egy , ahogy te fogalmaznál " stréberrel" állunk szemben. Amúgy én is szeretek ha van rá alkalmam, de mostanában inkább tanulok.*mosolyodom el, végül az alkoholról mondok pár dolgot, miszerint nem vagyok alkoholista, régen voltam csak majdnem az, ez viszont további kérdéseket szül, ami már kezdi a kényes részekhez sodorni a témánkat, de ha már előjött, felelnem kéne valamit.*
-Vissza tekintve eléggé kemény, amikor benne voltam igazából nem ismertem olyan fogalmat hogy kemény, vagy könnyű nem volt viszonyítási alapom, de az igazság az hogy tizenhat éve korig jószerint az utcán nőttem fel, én is Kanadában.*mesélek el pár alap tudni valót, de az érzelgős részekbe nem megyek bele, a Takodás témára azonban csak legyintek.*
-Nem mondtam azt se hogy jó, azt se hogy rossz. Elég nagy ez az iskola ahhoz hogy elférjünk egymás mellett viszonylagos békességben, na meg most már Daphne se lehetne a sértődést tárgya hiszen nem vagyunk együtt.*ez csak úgy kicsúszott a számon, így rántom meg a vállamat, végül az órákhoz érve hallok pár információt arról hogy Jessie mit szeret illetve mit nem.*
-Ebben egyet értünk, a démonológiával én se vagyok túl közeli kapcsolatba csak érdekel a dolog...*elvégre bennem is van egy démon amit szeretnék ki ismerni idővel, és remélhetőleg teljesen is megfogom tanulni irányítani is. Na de kapok én is egy kérdést amire azonnal válaszolok is. *
-Én csak nemrégen kezdtem el ezt a bizniszt, ebbe az évbe, és elsős tantárgyat okítok, mégpedig Spirituális ismereteket. Van hozzá némi tapasztalatom, és képességem, szóval ez amolyan testhezállós tantárgy*húzok bele a sörömbe majd néhány korty után le is teszem az asztalra az üveget.*
-Na és? Hallottál a Seol sziget új rémeiről, a vámpírokról?*kérdezem egy kisebb mosollyal, én nem igazán félek tőlök, a lány akivel találkoztam normális volt, bár tény hogy fura volt a találkozás, de nem utáltam meg szóval, csak kíváncsi vagyok ő mennyire ismert vámpír körökben.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Pokol szája klub - Page 2 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 5:39 pm

*Ha már az aranyvérről beszélünk, akkor úgy érzem, hogy nem ártana elmondanom Nilnek, hogy azért az én családom nem úgy áll a dolgokhoz, mint a legtöbb tisztavérű család, pedig a miénk se kevesebb ám senkinél se, legalábbis én nem érzem úgy...*
- Mi is úgy vagyunk vele, hogy azt adjuk, amit kapunk... általában. De tény, hogy nem jó régimódinak lenni, sok rosszat szül. *bólintok is rá a dologra, majd végül a tanulást is megemlítjük és ezt tovább lépve már Nil magánéletébe vájkálok bele. Tudom, hogy nem kellene, elég egyértelmű, de mivel hajlandó válaszolni nekem, így nem is zavartatom magam, kíváncsian hallgatom azt, amit mesél és végül meglepetten pislogok is rá.*
- Te is kanadai vagy? *az előbb nem vágtam le, amikor ezt említette, de most már tudom a dolgokat.* - Nem hittem volna, hogy pont ismét egy kanadaiba botlok. *magyarázom is a fiúnak, próbálva nem igazán reagálni arra, hogy az utcán élt, pedig tudom, hogy valamit kellene.*
- És a lényeg, hogy most már az életed sínen van, ezek szerint neked a Mysterioba kerülés egyfajta lépcsőfok volt... De nem értem, hogy egy aranyvérű hogy élhet az utcán... *húzom is el a számat, mert ez tényleg további kérdéseket szül a számomra, de most már igyekszem visszafogni magam és nem dumálni erről többet. Tak kerül tehát szóba, majd egy női név is elhangzik, tehát már nincsenek együtt és valószínűleg azért is van olyan rossz kedve. Kész elme vagyok, hogy így összeraktam a kirakós darabjait, de most csak bólintok rá, nem kérdezek többet, majd max Tak-tól tudakolom meg, hogy ki is az a Daphne. A klubba érve megrendeljük az italokat, majd az iskola kerül előtérbe, amelyről már egyszerűbb beszélni, így talán senkihez se kerül közel számára kellemetlen téma.*
- Hmm, a spirit az tényleg érdekes, bár én nekem az se volt a kedvencem. Nem is tudom, hogy melyik tárgy tetszik a legjobban... talán a rítusmágia... *gondolkodom is el hangosan, tényleg iszonyú nehéz választanom. Hiába vagyok exos, az elemek uralása annyira egyszerű dolog, oly sokan imádják, hogy én tőlem picit eltávolodott. Ahogy ezen gondolkodom, már szépen fogy is az italom, ugyanis szomjas voltam, nem véletlen hoztam fel ezt az ötletet, hogy üljünk be valahova inni, de a vámpírok említése ismét észhez térít.*
- Vámpírok? Én aztán nem... mégis mit keresnek itt? Nem hittem volna, hogy egy varázslósuli közelébe mernek férkőzni. *vonom össze is szemöldököm, mert ez tényleg új információ, de a kalandvágy valahol belém férkőzik... mégis, vissza kell majd fognom magam.*
- De amúgy miért kérdezed? Csak nem akarsz mondani nekem valamit ezzel kapcsolatban? *kérdezek is rá továbbra is kíváncsian, mivel sikerült felkeltenie az érdeklődésemet.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Pokol szája klub - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 5:55 pm

*Elég sok téma átbeszélésre kerül, a család, illetve a hovatartozás is, na meg persze mesélek kicsit magamról, de csak annyira ami a felszínt súrolja. Jobban nem akarok bele menni a témába, nem vagyok az a túlságosan megnyílós alkat.*
-Hát látod kicsi a világ, bár soha nem vallottam magam kanadainak, csak egy srácnak aki éppen ott ragadt, bár tény hogy elég sok részét megismertem, és alaszkáig is eljutottam, de ez hosszú történet.*legyintek egyet, majd a következő dolgokra bólintok, tényleg sínen van az életem viszont még született egy kérdés, ami bár nem vicces de egy kesernyés mosolyt mégis szül az arcomon.*
-Nem minden aranyvérűnek élnek a szülei, ahogy a hozzátartozói se, és az egyetlen élő rokonomról egészen addig nem tudtam ameddig ide nem hívott a Mysterioba.. Így elmondva talán már nem is tűnik olyan nehéznek titok megfejtése nem?*döntöm oldalra a fejemet, miközben lassan kortyolgatni kezdem a sörömet. Szóba hozom még Daphne-t de szerencsére ez nem szül kérdést a lány részéről, amiért hálás is vagyok, hiszen az még túl új dolog nem igazán akaródzik mesélnem róla, csak feltépném azokat a sebeket, amik még valójában be se gyógyultak, így inkább a tantárgyakra áttérve folytatjuk a beszélgetést, s most már egy kissé kevésbé vérszegényebb mosoly is futja tőlem.*
-Nekem is csak egy bizonyos idő után vállt az érdeklődési körömmé, bár eleinte se volt vele bajom, de a túl elméleti tantárgyakhoz sose volt kompenzációm. Erre mondják hogy a gyakorlat érdekesebb mint az elmélet, ezzel valahogy én is így voltam, bár a Spirit kivétel.*rántom meg a vállamat, de hogy mi hozta meg a kedvemet hozzá, arról inkább már nem mesélek.*
-A rítusmágia érdekes, de nekem másodikban a vérmágia jobban bejött, tudod kevesebb duma csak erődemonstráció, ezzel nem azt mondom hogy a rítusmágia nem tetszene, igazából nincs olyan tantárgy amit utálnék*mondom, de nemsokára új téma kerül előtérbe a vámpírok.*
-Egy-egy darab talán nem is, de ahogy hallottam itt most egy egész csapat van, ki tudja mennyi ilyen vérszívó és hogy melyik milyen én már találkoztam egyel... Egész normális volt ahhoz képest ami, és nem nem akarok sokat mondani talán csak annyit amennyit minden Sentinel elmond, hogy légy figyelmes.*mondom komoly hangon miközben megiszom a maradék sörömet is.*
-De ahogy látom nem igazán ijesztett meg a dolog, csak nem felkeltettem némi érdeklődést?*dőlök hátra egy mosollyal az arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Pokol szája klub - Page 2 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 6:08 pm

- Hát igen, tényleg kicsi. *az előbb is rájöhettem volna, amikor Kanadát emlegettük, hogy ott élt, de nem jöttem rá... nem, nem vagyok buta szőke, de most egyszer én nem raktam össze a képet azonnal, hát ennyi bárkivel előfordulhat szerintem. Az viszont nagyon is érdekelne, hogy egy aranyvérű gyermek hogy kerülhet az utcára. Ezer egy kérdésem lenne ám ezzel kapcsolatban, de mivel nem olyan a kapcsolatom Nillel, hogy ezt megtehessem, így inkább hallgatok erről, nem mondok semmit, csak türelmesen figyelek.*
- Ez eléggé sajnálatos dolog... azért az aranyvérűek általában befolyásosak. Ha az én szüleim nem élnének, bizonyára rendezték volna a sorsomat, de ezek szerint te nem voltál ennyire szerencsés. De a lényeg, hogy most már minden rendben és itt teljes életet élhetsz, itt te számítasz, nem az, hogy honnan jöttél, hanem az, amit mutatsz. *próbálok is valami épkézláb dolgot mondani, ami talán segít ezen az egészen, mert nagyon is tudok normális is lenni, kedves és segítőkész, ideje ezt az énemet is megmutatnom, legalább egy picit. Az iskolás téma viszont jókor jön, így elrugaszkodunk a sok negatívumtól és a személyes témáktól is és valami olyasmiről társalgunk tovább, amely senkinek se fájdalmas.*
- A vérmágia nekem túl véres, túl rideg... a rituálék viszont pont hozzám passzolnak. Ezért is érdekel az ereklyetan, amit elvileg te már tanulsz, az milyen? *kérdezek is rá erre, remélve, hogy Nil legalább pár szót mesél majd arról a tantárgyról. Azért Tak-nak hála tudok a felsőbb évesek tantárgyairól, de túl sokat sajnos még nem. A vámpírokat is szóba hozzuk, azaz pontosabban Nil, az érdeklődésem pedig sikeresen fel lesz keltve.*
- Egész normális? Egy vámpír? Hát azt nem tudom, hogy csinálta. *húzom is el a számat, de aztán elmosolyodom, ahogy a sentinelségével jön, hogy figyelmeztetni szeretne.*
- De, egy picit érdekel, de majd meglátjuk, hogy megnézek-e magamnak még egyet. *az utolsó korty nekem is elfogy az italomból, így kitolom a széket, majd már fel is kelek.*
- Nos Nil, örülök, hogy megismertelek és köszönöm az italt is, de nekem most muszáj mennem, mert van még egy kis dolgom. Még biztosan találkozunk, szia! *mosolygok is rá, majd szépen meg is fordulok és egyedül fogom elhagyni a klubbot. És hogy hová megyek? Az maradjon csak az én titkom... nem kell mindenkinek, mindenről tudnia.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Pokol szája klub - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime2012-05-28, 6:18 pm

*Kanada egy közös pont, bár van egy olyan érzésem hogy mi ketten különbözően éltük meg a város ismeretét, de ez nem számít már csak a múlt, viszont ahogy észre veszem a lányt inkább az érdekli hogy élhettem az utcán. Nos a válasz egyszerű s el is mondom neki.*
-Nem ismerem a befolyásos aranyvérűeket, ahogy a szüleimről se tudok semmit, csak egy rokonom van, aki bár megkésve de segített.*mondom egy apró bólintással, ezzel jelezve hogy az én szüleim valószínűleg nem voltak annyira befolyásosak, főleg mivel nem is feketemágusok voltak, de ez már mindegy is, a dolgokra csak bólintok, remélem hogy itt tényleg sikeresen el tudok végezni mindent, hiszen valamilyen szinten már bizonyítottam hogy milyen erő rejlik bennem, és kitartás is, az órákra térve azonban kiderül hogy más az ízlésünk, s akad még egy kérdés is.*
-Azért a rituálék között is van egy-két olyan varázslat ami eléggé rideg, és az ereklyetan? Érdekes tantárgy tudod azt hiszem ha a rítusmágia bejön az is be fog, én elvagyok vele érdekel is valamilyen szinten hogy hogy vagyunk képesek tárgyakba mágiát zárni, néhány egész előnyös dolgot is ki lehet faragni abból ha értesz hozzá.*mondom egy félmosollyal, végül áttérünk a vámpírokra és úgy tűnik a szavaim mintha kissé kételyt kelltenének a másikban.*
-Szerintem ők is olyanok mint mi, vannak gonosz és vannak jó természetűek azt nem tudom miből van több mint mondtam nem túl régi az ismerettségem ezzel a fajjal... azért óvatosan velük..*teszem még hozzá, hiszen ahogy hallom ő is kíváncsi rájuk, persze éppen ezért nem árt az elővigyázatosság. Ahogy azonban telik az idő úgy jön el a búcsú pillanata is.*
-Nekem is, éppen az előbb említett ereklye tan lesz ma szóval lassan én is mentem volna. Amúgy úgyszint. Szia.*köszönök el a lánytól, én még egy fél óráig itt leszek talán iszok még egy sört, aztán felmenve a szobámba felkészülök az órára is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pokol szája klub - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pokol szája klub - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pokol szája klub
Vissza az elejére 
2 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: