Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167118 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Pokol szája klub

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 23

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 27 2013, 19:48

*A családi téma mindig is kissé furcsa volt nálunk, mert annyira mások voltunk még egykor. Az ő szülei halottak, az enyémek élnek, még egyelőre nem tudom, hogy mi fog történni velünk, hogy miként jön majd ki a családommal, de bízom a legjobbakban és egy kicsikét azért ugratom is.*
- Nincs bajuk a mágiával, de vannak alkalmak, amikor jobb szeretik, ha normális emberként viselkedem. *felelek is a másiknak, de ez után már tovább lépünk a témán és inkább egymással kezdünk el foglalkozni, így kerülünk a táncparkettre, ahol szépen felforraljuk magunk körül a levegőt és nemsokára már egymás karjaiban esünk kissé egymásnak, de még nem víve túlzásba a dolgokat, azért a határt érzem és szerintem Tarkh is.*
- Szerintem nem fog ellenkezni se. *mosolyodom el, de természetesen Tarkh famulusát ő ismeri jobban és bár én is nagyon kedvelem, ez nem azt jelenti, hogy nekem bármit megtenne. Na de ez majd este eldől, a lényeg, hogy együtt maradjunk majd. Kissé eltávolodom a fiútól, hogy tovább évezhessem a zenét, de az ital hatásával most nem számolok, tehát ügyetlenül el is esek, kissé beütve formás fenekemet, ami majd később fog fájni, még szerencsére nem érzem. Ahogy a fiú felsegít, picit megtámaszkodom karjába, majd bólogatok is a kérdésre.*
- Persze, megvagyok, köszi, csak picikét szédülök. *mindenesetre a friss levegő jól hangzik, így engedem is, hogy kifelé vezessen a klubból és az előtt megállva dőlök neki az épület falának.*
- Igenis főnök, értettem. Amúgy is elég volt ennyi. *ismerem be és hát még gyúrhatok egy kis ideig arra, hogy úgy bírjam az italt, ahogy kedvesem. *
- Szerintem sétáljunk vissza a suliba, itt kint kissé hűvös van. *persze ő orosz és bizonyára nem fázik, de én érzem a hűvösebb levegőt. Tarkh-ba karolok és hogyha ő se ellenzi, akkor elindulunk a Mysterioba, hogy végülis beszéljünk azzal a gyönyörű medvével és kettesben maradhassunk az este további részében.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 22

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 27 2013, 19:57

*Sok ismeretlen téma van még számomra az életben, az egyik ilyen a lány családja, s bár szívem szerint, most azt mondanám, hogy ő így normális, ahogy van, tehát mágusként, tudom, hogy erre sértődés lenne a válasz vagy vita, mert talán nem is így érti a normális jelzőt. Erre én még mindig érzékeny vagyok, az egyedüli sárvérű, akit elfogadok, az maga Ginger, de az elveim nem változtak, csak némileg módosultak: aki bizonyít, azt közel engedem származástól függetlenül. Én biztosan nem lennék "normális" a családja kedvéért, mert én mágus vagyok, és... nem, normális sem tudnék lenni.*
- Mondjuk en nem olyan vilagban nevelkedtem, mint te... nem tudom, mi nalatok a normalis, furcsa a muglik vilaga. *gondolkodom hangosan, annak ellenére, hogy tanultam róluk, ismerem is őket valamennyire, nem jelenti azt, hogy képes lennék beilleszkedni. Azért próbálkozni lehet, azonban határt biztosan tartanék a mugli és a varázsló lét között, középutat választanék, és így mindenki jól jár. A tánc talán nem a legjobb ötlet ennyi ivás után, meg is történik a baj, mikor a hátsójára esik barátnőm, s szerencsére nincs nagy probléma, maximum a szobában majd utána nézek, hogy tudnék-e gyógyítani rajta bármit is. Vigyorogva figyelem, hogy érünk ki, s szavaira már bólogatok is, szerintem is ideje az iskolába térni vissza, mert bár én valóban nem érzékelem vészesnek a hideget, ő szerintem igen, hiába fűtheti az ital némileg.*
- Rendben, ennyi eleg is volt, ez pont jo este volt. Remelem elvezted. *mosolyodom el finoman, és ha lassan, az ő tempójában érünk vissza, akkor az este további részét együtt fogjuk tölteni, famulusom pedig sértődötten brummog majd valahol az erdőben, hogy haragját a szerencsétlen állatokon vezesse le.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 21:14

*Jó szokásomhoz híven ma sincs túl sok kedvem senki társaságához se, de ezzel ellentétben nem maradok Campus beli szobámban, hanem mégis egy kis szórakozás után nézve indulok meg a Mystralban lévő Pokol szája klub felé, ahol majd remélhetőleg feltalálom magam. Az utat lusta módon most is hoppanálva teszem meg, így néhány méterre az épület bejáratától jelenek meg, a magam szokásos feketeségében, tehát hosszú, fekete nadrág, acélbetétes bakancs, felül pedig egy rövid ujjú ing található rajtam. Övemről különféle láncok lógnak, kezeimen szegecselt karkötők találhatóak, de egyéb cucc nincs nálam – a pálcám kívételével, mely szinte már hozzám nőtt. Hajam felemás, mint mindig, nekem megfelel ugyanis ez a fajta séró, így haladok el a kopasz biztonsági mellett és betérve a dübörgő zenétől vibráló helyre nézem meg a hatalmas tömeget. Nem keresek ismerősöket, csak a pulthoz sétálok, majd egy üveg konyak és pohár kérése után fizetem is ki az számlát, hogy ez után egy üres boxhoz sétálhassak. Felbontom az üveget, majd már töltök is magamnak, az első korty után pedig jöhet a szokásos fekete cigaretta, melyből egy szálra rá is gyújtok, a dobozt pedig hanyagul az asztalra dobom. Kényelmesen hátradőlve pöfékelek, fogyasztom a konyakomat, és most először nézek csak körbe normálisan a klubba, keresve valami kedvemre való társaságot. Mit is csináljak ma? Használjak ki valakit? Vagy kínozzak meg? Esetleg okozzak galibát? Áh, ráérek még ezen agyalni… majd pár pohár után eldöntöm.*
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 21

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 21:47

*Nem nagyon jártam még szórakozó helyen, tele vagyok energiával, már az érkezésem előtt is rendkívül jó a kedvem. Fekete térdig érő csizma, fekete sortnadrág és arany színű top van rajtam. A nyakamban lóg néhány aranyozott bizsu, a hajam a szokásos módon szabadon hagyva. A pálcám valahol a csizma szárában, érzékelem a jelenlétét, de nem hinném, hogy szükség lesz rá. Szélesen rámosolygok a nagy kopasz biztonságira, aki szinte észre sem vesz, éppen egy párocskával van elfoglalva. Kivételesen nem foglalkozom a tömegfóbiámmal, izgatottan nézem az embereket, de egyenlőre nem megyek be közéjük. Körbejárom a helyet, véletlenül vagy szándékosan neki is megyek pár embernek, bár nem nagyon érdeklek senkit. A boxokat meg sem akarom közelíteni, de észre veszek valakit, akiről úgy gondoltam, hogy nem is fogom többet látni. Daemon... Sikerül fegyelmeznem magamat, hogy ne bámuljam már szájtátva, de mozdulni képtelen vagyok. Oda kellene mennem megkérdezni, hogy csatlakozhatnék-e. De mi van ha nemet mond? És mi van ha igent mond? Inkább meg sem kérdezem, elszáguldok a pulthoz, rendelek, fizetek és már repülök is vissza a boxhoz. Jól jel, hogy legalább nőt nem látok mellette, akkor pedig ha tetszik neki, ha nem, leülök hozzá. Ez néhány másodperc múlva ez meg is történik, ahogy lehuppanok és előszedem a legszebb mosolyomat (legalább is remélem, hogy a legszebb).*
- Nem zavarlak? *Leteszem az asztalra a kezemben tartott üveget, mely jól olvashatóan hirdeti kedvenc vodka márkámat: Stolichnaya.* - Bár úgyis tudod, hogy nem érdekel ha zavarlak. *Eljutottam arra a pontra, amikor úgy gondolom ,hogy nincs veszíteni valóm, legfeljebb elküld valamerre virágot szedni. Vagy valami hasonló.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 21:57

*Sajnálatos módon nem látok semmi érdekeset se a táncolók tömegében, csak néhány ringyót, akit nagyjából bármit megtesznek a pasiknak, én viszont az ilyeneket egyáltalán nem kedvelem, tehát hamar leveszem róluk a tekintetem, majd az utolsó slukkot is elszívva nyomom el a cigarettát a hamutartóba, hogy ez után kiüríthessem a poharam tartalmát. Éppen az utántöltéssel vagyok elfoglalva, amikor egy szőke leányzó kerül a képbe, ki szó nélkül dobja le magát mellé én pedig cseppet meglepetten járatom végig sötét szemeimet formás alakján, de azért nem feledkezem el a piámról se. Tehát sikerül teletölteni a poharat, az üveg visszakerül az asztalra, én pedig a rég nem látott leányzót szemeit fürkészem.*
- Szerintem, ha zavarnál se mennél el. Mondjuk unatkoztam, te pedig talán feldobhatod a kedvem. *döntöm meg fejemet is, majd tekintetem a vodkás üvegre vándorol és rögtön meg is világosodom. Hát persze, orosz, na ná, hogy a vodkát szereti, hogy erre eddig hogy nem jöttem rá?*
- Na és jó az a pia? Ugye megkínálsz belőle? *hajolok kissé közelebb a lányhoz, majd egy szőke tincset véve el válla környékéről kezdek el szórakozni vele, ujjam köré csavarni, ilyesmi.*
- Csak nem hiányoztam? Láthatóan nem gondolkodtál azon, hogy ide gyere hozzám, ismét egy kis szórakozásra vágysz? *kérdezek rá kíváncsian, de egyelőre nem hajolok hozzá közelebb, nem teszek semmit, csak lassan mérem végig ismételten. Tetszik ez a csizma, illetve a naci is, de akárhogy is nézzük, az egész lány kedvemre való. Talán még jól is elsülhet ez az éjszaka… *
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 22:16

*Ha előre tudtam volna, hogy kivel akadok össze itt, akkor biztosan nem vesztegetem az időmet arra, hogy másokkal foglalkozzam. Mit érdekelnek engem az egymáshoz dörgölőző, részegen dülöngélő, ostoba vicceken röhögő emberek, ha itt vár egy kényelmes kis ülőhely az egyik boxban...*
- Ez pontosan így van. *Na jó, ha nagyon zavarnám, akkor békén hagynám. Most éppen nem akarom feldühíteni, de ezt neki nem kell tudnia.* - Hogy lehet itt unatkozni? Tele a hely... jó nőkkel. *Kissé hiperaktív módon intek a tömeg felé. A nőket nem véletlenül említem: bár tetszik, hogy most egyedül van itt, de képtelen vagyok elhinni, hogy rajtam kívül ne tűnt volna fel senkinek.*
- Ez a pia, kérlek, a világ egyik legjobbja. Mondtam, hogy bemutatom neked a minőségi alkoholt, hát tessék. *Ennél nagyobb orosz sztereotípia talán nem is lehetnék. Felé tolom az üveget, de ekkor lehervad a mosolyom. Zavartan nézek vissza a pult felé.* - Ott hagytam a poharakat... *Persze, mert annyira rohantam ide, csoda, hogy az üveget felkaptam. Végül vállat vonok, és visszafordulok Daemon felé és csak ekkor veszem észre, hogy időközben az egyik hajtincsemmel kezd játszani. Sötét szemeibe nézek, és egy darabig meg sem szólalok, el vagyok foglalva a látvánnyal.*
- Talán hiányoztál. De miért kellett volna gondolkodnom azon, hozzád jöjjek? *Tudom ,hogy nincs odáig attól, hogy állandóan visszakérdezek, de most nem érdekel. Egyenlőre nem húzódom közelebb, nem érintem meg... igazság szerint fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Mihez kezdjek ezzel a fekete enigmával itt mellettem?*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 22:28

*A legjobb társaság talál rám, akiről nem is álmodtam, de ezt persze neki nem fogom az orrára kötni, még egoista módon, önelégült arckifejezést vágna és kihasználná mindezt. Szóval próbálok most is lazának tűnni és úgy viselkedni, ahogy eddig, de mégis, jól esik látni, hogy nem kerül el és hogy szívesen van velem, még akkor is, hogyha ilyen elviselhetetlen tudok lenni. *
- Na, látod? Kezdelek kiismerni, pedig most látlak csak másodszorra. *vigyorodom el most már jókedvűen és amikor unatkozásomra térek ki, kissé meglepődöm azon, hogy a jó csajokat hozza fel. Automatikusan tekintek én is a táncolók felé, majd vissza a kék szemű szépségre és kissé közelebb hajolva hozzá vizslatom arcát.*
- Nem szeretem a ribancokat és egyelőre csak egy jó nőt látok itt. De ha gondolod, lecserélhetlek és igazat adhatok neked azzal, hogy mással kezdek. *vonom meg vállaimat, majd ez után térek csak rá a vodkára, amellyel ide jött hozzám a lány. Érdekesen néz ki az üveg, ilyet még tuti, hogy nem ittam, de talán itt az ideje.*
- Nem kell pohár. Ha már megcsókoltalak, ihatunk egy üvegből is. *jegyzem is meg, majd magamhoz veszem a vodkát és annak üvegének lecsavarása után húzok le belőle egy adagot, majd visszaadom a lánynak az italát és ízlelgetni kezdem a különös piát.*
- Hát nem tudom, az én konyakom szerintem jobb. Kérsz? *tolom felé poharamat, így ő dönti el, hogy keveri-e az italokat, ezzel vállalva a lerészegedés kockázatát vagy inkább visszautasítja. Mindenesetre én nem szállok le róla, még haját is eltulajdonítom egy kis időre.*
- Talán azért, mert te is csak szórakoztál ott, a várromnál. *fejtem ki véleményem, majd ismét a táncolók felé pillantok.* - Te amúgy nem akarsz táncolni? Úgy öltöztél, mint aki bulizni akar… *kérdezek is rá, de ez nem felkérés, én nem fogom ott ropni vele, ez a zene nem az én stílusom, max lassúzni tudok, de annak meg nincs itt most az ideje. Ha visszakerül hozzám a poharam, akkor tovább kortyolgatom a saját italomat, majd kis idővel később újból érdeklődni kezdek.*
- Egyébként történt veled valami érdekes, amióta itt vagy? Esetleg akadt más pasi is, aki bejött? *tudakolózom mindenféle aggodalom nélkül, mert engem aztán nem zavar, hogyha a lány furán néz majd rám ez miatt. Még mindig nem hiszem el, hogy csak én velem viselkedett eddig úgy, ahogy azon az estén, biztosan mással is kikezdett már. Végülis, mindene megvan hozzá.*
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 23:08

*Teljesen megkönnyebbülök, hogy nem küld el melegebb éghajlatra mondván, hogy hagyjam őt békén cigifüstös kis magányában. De ezt nem mondom el neki? A végén még elbízná magát.*
- Nem nehéz engem kiismerni. *Jegyzem meg egy vállvonás kíséretében, mert ez valóban így van. Nem vagyok én rejtély annak, aki látni is hallani is képes. De azért nem akarom elrontani a kedvét, főleg mert végre úgy néz ki, hogy kicsit engedett abból a szigorú játékából, amit gondolom mindenkinek bemutat. Kihasználom az alkalmat, és a csajozás lehetőségét is felhozom neki. Tetszik a válasza, kinek ne tetszene, bár kicsit elbizonytalanodom, amikor a ribancokat említi. Végül is a múltkor elég durván rámásztam, és a mostani öltözékemben sem vagyok már annyira biztos, nem éppen jókislányos...*
- Képes lennél olyan nőkkel foglalkozni, akik be sem jönnek, csak hogy igazat adhass? *Direkt így reagálok a kijelentésére, nem mintha szeretném, hogy bárki mással foglalkozzon. Gyorsan az alkoholra terelődik a szó, jó oroszhoz méltóan az egész világgal szeretném megismertetni a jó vodka fogalmát. A csókkal kapcsolatos megjegyzésére természetesen elpirulok; utálom, hogy mindig így reagálok, miért nem vagyok képes elrejteni, ha zavarba hoznak? Kicsit sajnálom, hogy nem nagyon jön be neki a vodka, de ízlések és pofonok. Mosolyogva bólintok, amikor felajánlja, hogy megkóstoljam a konyakot. Iszom egy apró kortyot, aztán még egyet és visszaadom a poharat.*
- Azt hiszem mindketten megmaradunk a saját üvegünknél. *Nem rossz a konyak, de a Stoli jobb. Szinte biztos vagyok benne, hogy még vörösebb lesz az arcom, amikor az egyik hajtincsemmel kezd játszani.*
- Éppen azért nem kellett gondolkodnom most, mert a várnál jól szórakoztam. Te talán unatkoztál? *Beleiszom a vodkába, majd újra: sokszor mondták már nekem, hogy úgy iszom, mint egy férfi, de nem bánom. A vodka nem arra való, hogy az ember csak szopogassa. Daemon kérdésére a tömeg felé pillantok, majd elfintorodom és újra visszanézek rá.* - Nem tudok táncolni. Különben is, miért akarnék táncolni ha itt lehetek veled? *Alkohol hatására persze megszületik bennem a táncbajnok, de ahhoz nagyon sokat kell inni.*
- Nem történt semmi. Csak tanulni kellene. *Végül is, mi másra jó egy iskola? A pasis kérdésére először nem reagálok, csak nézek rá. Végül elmosolyodom, de nem gúnyosan.* - Nem foglalkozom vele, hogy bejönnének-e. Erre találtam már valakit. Egyébként miért érdekel? És ne mondd, hogy nem érdekel, ha nem így lenne, nem kérdeztél volna rá. *Szentül meg vagyok győződve az igazamról és szerintem nem is fog tudni meggyőzni az ellenkezőjéről.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Május 07 2013, 23:27

*Most nincs kedvem gonoszkodni vele, őszintén szólva örülök, hogy itt van és a múltkori után még mindig vágyik a társaságomra. Miért kellene őt eltolnom magamtól? Már túl sokszor játszottam el ezt, nem, most nem vágyom erre, így próbálok én is normálisan viselkedni, már amennyire ez lehetséges. Nem vagyok rest megállapítani a véleményemet az itteni felhozatalról, mivel tény és való, Galina az, aki a leginkább kedvemre való itt és igen, megfogott valami benne, reméltem, hogy újra láthatom és szerencsére ez most kölcsönös is. A kérdése hallatán viszont cseppet elkomolyodom, majd jól láthatóan bólintok is felé.*
- Persze! Még nem ismersz, de én elég sok mindenre képes vagyok. Na meg, azért, mert picit elmulatom valakivel az időt, nekem az még nem fáj, biztosan találnék kedvemre valót, ha jobban körülnéznék. *ismerem is be, de tény és való, hogyha fogadni kellene, én nem veszítenék. De szerintem Galina nem fogja megkockáztatni azt, hogy itt hagyjam és ez így is van jól, nekünk most egymással kell foglalkoznunk, nem pedig másokkal, nem azért van itt. A vodka viszont érdekelne, hogy milyen is az íze ennek a fajtának és mivel nincsen pohár, így az üvegből kényszerülök inni, ami számomra nem probléma, de nem vagyok rest felhozni neki a múltkori csókunkat is, mely jól látható pírfoltokat idéz elő csinos arcán.*
- Látom könnyű Téged zavarba hozni. Mit gondolsz, ma is megízlelhetem a csókod? *vonom fel néhányszor játékosan szemöldököm, majd idő közben én is megkínálom az exos lányt a konyakkal, amelybe bele is kóstol, de inkább rám hagyja az italomat, ahogy én is rá az övét. *
- Rég éreztem olyan jól magam, mint múltkor, veled, bár tény, hogy olykor rohadtul idegesítő tudsz lenni. Ha azt az éned levetkőznéd, még egész kellemes társaság lennél. *mondom én, aki bántottam is őt, de persze mindenki más a hibás, én pedig tökéletes vagyok, ehhez kétség sem fér. Viszont ha már itt van, rákérdezek a táncolására is, mert elég jó bőr ahhoz szerintem, hogy tudja mozgatni ezt a tökéletes testet, melyet időről-időre felmérek magamnak, de a válasza kissé kiábrándító.*
- Kár… pedig egyszer igazán sztriptízelhetnél nekem. *sóhajtok fel cseppet csalódottan, majd ez után kezdek el érdeklődni felőle, és őszintén érdekel a válasza, főleg a pasis kérdésre.*
- A tanulásban bármikor segíthetek, bár nem ígérem, hogy nem fogsz megsérülni. *ajánlom fel neki szolgálataimat és akármennyire is őrült vagyok, harcolni jól tudok. Na nem most, majd talán máskor, jelen pillanatban élvezni szeretném társaságát, főleg, ha már ilyen nyíltan elárulja magát, hogy bejövök neki. Biztos vagyok benne, hogy nem másra utal. *
- Na ná, hogy érdekel, mivel még mindig nem vagy közömbös a számomra. Tudod, azóta is meg szerettem volna ezt ismételni. *karolom át derekát, így húzva magamhoz kissé a lányt, majd ez után letámadom ajkát, ugyanúgy, ahogy azt a múltkor is tettem, másik kezem pedig tarkójára talál, így túrok bele a gyönyörű, szőke hajtincsekbe. Eleinte még egész lágy a csókom, de kezd idővel vadulni, akaratosabbá válni, mint aki birtokolni kívánja a másikat. De persze mindez csak akkor következik be, hogyha Galina se húzódik el tőlem, mert ha igen, akkor most még engedek neki.*
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Május 08 2013, 00:08

*Az ember lánya azt hinné, hogy az ilyen csajok jönnek be a fiúknak és persze próbálnának is rájuk hasonlítani. Én már rég rájöttem, hogy feleslegesen is akarnék szerepeket játszani, csak idiótának tűnnék tőlük. Magamat adom, és ha csak egy embernek is bejövök ezzel, az már bőven elég. Viszont Daemon válaszán kicsit felhúzom az orrom, mert miért is ne; karba tett kézzel, duzzogva dőlök a háttámlának és rá sem nézve válaszolok.*
- Olyat úgysem találnál, mint én. *Ilyen idegesítőt biztosan nem. Szóba kerül a csók téma is, persze feltűnik neki, hogy mennyire vörösödik a fejem; ez szerintem még egy vak bányásznak is feltűnne a legmélyebb, lámpa nélküli tárnában... A kérdésében látom a komolytalanságot is, de ennek ellenére nem válaszolok. Inkább csak gyorsan beleiszom a konyakba, majd a vodkába. Büszkén kihúzom magamat, amikor bevallja, hogy jól érezte magát velem, és az elégedettségemen az sem változtat, hogy közli, idegesítő vagyok. Tényleg azt gondolja, hogy én ezt nem tudom?*
- Miért akarnék én annyira jó társaság lenni? Úgy látom ,hogy neked így is jó vagyok. *Kissé merész vagyok, ilyet soha nem mertem volna kijelenteni ezelőtt senkinek sem. Talán ő van rám ilyen hatással. Vagy a vodka. Vagy ketten egyszerre. A táncról nagyon hamar sikerül elterelnem a szót, hiszen eszemben sincs ennyi ember előtt hülyét csinálni magamból a lehetetlen mozgásommal.*
- A sztriptíz nem tánc. *Bár akkor fogalmam sincs, hogy mi, a ruhák eldobálásán kívül. Aztán felfogom, hogy mit is mondott nekem. Lehetek ennél még vörösebb? Tiszta idióta vagyok, inkább a vodkás üvegre koncentrálok, iszom még egy kicsit. Nagyon is szeretném ha segítene a tanulásban, de nem akarok senkit megkérni erre: félek attól, hogy kiderül mennyire béna boszorkány vagyok. Bár segítség nélkül nem is nagyon fogok tanulni, de ezzel majd később foglalkozom.*
- Melletted a sérülésre bármikor számíthat az ember. *Jegyzem meg, de nem rosszindulatúan, még rá is villantok egy mosolyt. Arra, hogy beismeri, nem vagyok számára közömbös, körbe tudnám táncolni a helyiséget (a lehetetlen mozgásommal), de még válaszra se nagyon marad időm, hiszen magához húz és ismét megcsókol... Eszemben sincs ellökni magamtól, minek, ha mindketten ezt akarjuk? Nem számít, hogy mennyire szelíden vagy vadul csókol, ha ő csinálja, akkor nálam minden nyerő. Gondolataim egy pillanatra elkalandoznak, amikor eszembe jut, hogy a múltkor mit mondott a csók után. Hagyom még egy darabig, vagyis inkább kiélvezem a helyzetet, ki ne tenné, de néhány perc után elhúzódom tőle. Csak ekkor veszem észre, hogy kezeimmel úgy markolom a hasánál az ingét, mintha soha nem is akarnám elengedni. Végül is, nem is akarom.*
- Gondolom ez sem jelentett semmit. *Persze, Galina, rondíts bele ebbe a szép pillanatba. De képtelen vagyok szabadulni attól a megbántottságtól, amit a múltkori beszólása hagyott bennem.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Május 08 2013, 00:31

*Én is magamat adom, mindig is így tettem. Szerintem… képtelen lennék megjátszani magam, másnak kiadni, mint aki vagyok. Eddig csak egy embernek feleltem meg így, de ő is szó nélkül tűnt el az életemből, még mielőtt bármi is lett volna kettőnkkel, így már nem is reménykedem, nem is érdekel. Viszont ha próba elé akar állítani a lány, akkor megteheti, de ő fog koppanni a végén és igazából mindenre számítok, csak erre a reakcióra nem, annyira aranyos, szinte cuki, ahogy így duzzog és ezek a szavak… egyre jobban tetszik!*
- Abban én is biztos vagyok. *bólintok rá, majd nem sokkal később hozom szóba a csókot, amely még mindig élénken él emlékeimben és természetesen azóta senki mást nem csókoltam meg. Nem mintha ez kötelező lenne, de mégis miért tettem volna? Mondjuk az is tény és való, hogy nem hittem volna, hogy ismét összefutunk, hogy újból ilyen közel lesz hozzám és vágyni fog pont az én társaságomra. Most miért vagyok ennyire másabb? Ilyen normális? Nem szabad, hogy fogást találjon rajtam! *
- Hogy nekem így is elég jó? Most lehet, de ez nem jelenti azt, hogy mindig így lesz. *villantom rá tekintetem, mert sajnálatos módon ez a nagy igazság. Most nagyon is örülök neki, de lehet, hogy holnap már a hátam közepére se fogom kívánni. Az a baj, hogy nehezen kezdek el ragaszkodni bárkihez is, de talán idővel… ha ad időt és tényleg ennyire akar engem… vagy inkább a társaságomat. Már nem tudom, de az újabb ital kiürül a pohárból, amit nem vagyok rest újra tölteni és közben a táncolásról faggatni a másikat. Nem tud, de ettől függetlenül megnézném sztriptízelés közben, szavaira pedig halkan fel is nevetek.*
- Igazad van. Szóval sztiptízelni azt tudsz? *kérdezek is rá kíváncsian, hergelve kicsit a leányzót, és lelki szemeim előtt el is képzelem, ahogy láthatom kerek melleit és meztelenül egész testét. Még ajkam is megnyalom idő közben, de azért figyelek én rá, így visszakanyarodok beszélgetésünk témájához, a tanuláshoz, amelybe akár segíthetnék is neki, már ha akarja. Ha nem, akkor nem, ezt neki kell eldöntenie.*
- Ez így igaz. Ahogy érzékelem, te is kezdesz megismerni engem. *de tovább már nem húzom az időt, elkapom és magamhoz vonom. Amióta ide ült mellém, én azóta vágyom az újabb csókra és mivel nem lök el, viszonozza azt, amit adok neki, így mindent beleadok, hogy ő is ugyanúgy élvezze, ahogy én teszem és a tarkóját fogó kezem egy idő után combjára is letéved, amelyre finoman markolok rá, ismerkedve a puha bőrfelülettel. Sajnos megszakítja a csókot, elhúzódik tőlem, így csak szemeit figyelem és egy kaján vigyor lesz a válasz a szavaira.*
- Persze, hogy nem. Mit gondolsz, ne folytassuk ezt tovább a szobámban? A campusban minden egyetemistának külön szoba jár, senki se fog megzavarni minket. *teszem is fel a nagy kérdést, majd eleresztve a lány combját húzom le a következő kör piámat. Ő tudja, hogy mit vállal, de sejtheti, hogy az oroszlán barlangjába sétál be, ha igent mond. Persze én tudom, hogy azért, mert felhívom magamhoz, az nem feltétlenül jár szexel, de nem is elvetendő a dolog, ő viszont ezt nem tudja. Mindjárt kiderül, hogy mennyire bevállalós, na meg, hogy mennyire is adja könnyen magát. Még az is megeshet, hogy az említett sztriptízre is sort keríthetünk ma este. Jobb műsort el se képzelhetnék.*
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Május 08 2013, 01:07

*Eszemben sincs megadni neki a lehetőséget, hogy egy halom jó testű ,szép mosolyú nő közé mehessen. Nem mintha az engedélyem kellene neki, de legalább megkérdezte. Azt legalább elismeri, hogy egyedi gyártmány vagyok, bár azt nem tudom, hogy ezt mennyire negatív értelemben mondja. De nem is érdekel annyira. Számára valamiért kitűnök a tömegből és ez a lényeg. Ahogy a csókokra terelődik a szó én egyre többet kortyolok a vodkából. Nyilvánvaló, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában, nem hiszem, hogy ezen bármi változtathatna.*
- Ha úgy alakul, hogy egyszer nem leszek elég jó, akkor így jártam. *Próbálom mutatni a nemtörődöm énemet, holott eléggé zavar a tudat, hogy egy idő után nem fogom tudni felkelteni az érdeklődését. Nem tudom, hogy ilyen helyzetekben mit kellene mondani, ezért inkább nem ragozom tovább a dolgokat. Elkalandozunk a tánc irányába, azt hiszem elég hamar lelombozom minden érdeklődését, bár kérdése, mint mindig, most is van. Meg sem kellene lepődnöm, hogy ilyen nyíltan rákérdez dolgokra. A múltkor a durva szexre, most meg erre.*
- Fogalmam sincs. *Vallom be neki a sztriptízre vonatkozó ismereteim teljes hiányát. Abban mondjuk biztos vagyok, hogy a furcsa mozgásommal teljesen egyedi előadást tudnék összehozni. A gondolatsort folytatva persze eljutok a jelenethez, amikor Daemon szórakoztatására dobálom le a ruháimat... Na nem. Éppen hogy előtte nem akarok hülyét csinálni magamból. Nagyobbat legalább is. A tanulásra vonatkozó segítség felajánlását olyan sikeresen hárítom, mint egy sínpár a villámot, és örülök is neki, hogy nem erőlteti tovább a dolgot. Szívesen közölném vele, hogy nem csak kezdem megismerni, de átlátok rajta, ez viszont sajnos nem igaz. Soha senkivel nem éreztem még ilyen bizonytalanságot, azokat a dolgokat, melyeket biztosnak gondolok vele kapcsolatban, szintén csak én szeretném biztosnak tudni. De legalább nem vár választ, legalább is nem gondolom ,hogy csókolózás közben azt szeretné, hogy beszéljek. Hagyom magam elmerülni egy kicsit az érzésben, amikor pedig keze rátéved meztelen combomra minden maradék józanságomat elküldeném egy fél órás kávészünetre. De ez sajnos nem így működik. Ahogy elhúzódom tőle legszívesebben újra csak a szemeit nézném... na jó, inkább tovább smárolnék, utána jön a bambulás, de a kérdésemre érkező válaszától még ettől is elmegy a kedvem. Elengedem az ingét, és még jobban elhúzódom tőle, nem finomkodom, kicsit még lökök is a mellkasán, csak hogy ő is arrébb menjen.*
- Azt hiszem, pont ez tenne engem azzá a ribanccá, akit te nem bírsz. *Tudom én, hogy mit akar. Mi másért hívna el magához, szexet akar. Sejthettem volna. Nem mintha én nem akarnám. Dühösen magamhoz rántom a vodkát, és újra iszom. Nem kellene már, de ott egye a fene.*

//fagy//
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 11 2013, 20:42

//A játék átvált NRT-re: Daemon és Galina – 2013.05.07.//

*Eléggé egyértelmű, hogy Galina nem örülne neki, hogyha egy másik csaj társaságába kerülnék az este további részében és tény és való, én is meg vagyok most elégedve vele. Nem tudom, hogy ez meddig lesz így, de egyelőre ez a helyzet és szerintem csak ez számít. Nekem, legalábbis. Jellemző rám, hogy hamar megunok egyes dolgokat, majd meglátjuk, hogy mennyire lesz szerencséje a lánynak velem, már ha ő többet is szeretne puszta szórakozásnál, amelyet már most is megkaphat tőlem.*
- Hát igen, de ez a jó hozzáállás. *tiszta lapokkal játszom, tehát nem áltatom, közlöm a kőkemény, rideg tényeket, melyek sokakat elijesztenének, de mivel a csaj még mindig nem pattant meg mellőlem, ezért nagyon úgy tűnik, hogy megfelelnek neki a játékszabályaim. A tánc is szóba jön és arról pedig eszembe jut a sztriptízelés is, melynek szívesen szemtanúja lennék, de ehhez Galina is kéne, ki nagyon úgy tűnik, hogy sajnálatos módon nem jártas a témában.*
- Nem gáz, majd kipróbáljuk és pontozlak. Mit szólsz? *kacsintok rá szórakozottan, bár érzem, hogy ahhoz még néhány találkozásnak el kell jönnie, hogy ilyesmire rávehessem az orosz leányzót, de egyre jobban érzem, hogy menni fog ez. Most nincs kedvem bántani és gonoszkodni, inkább kiélvezném jelenlétét, így magamhoz vonva csókolom meg vadul, még lábát is megérintve idő közben, melyet el is húzok jó sokáig. Jó látni, hogy még mindig nem akar ellenkezni, hogy benne van a csókcsatákba, de természetesen tovább is mennék. Rég voltam már nővel, és bár nem ártana ismerkednünk is, az ráér később is, ezért vetek fel egy ötletet, mely szerint felmehetnénk a Campusban lévő szobámba, de jól érezhetően ez nincs kedvére és amikor ellök, hirtelen csattan a kezem csinos arcán.*
- Ne merészelj lökdösni! *fakadok ki dühösen és hirtelen elborult elmémmel nem tudok mit kezdeni, csak akkor esik le tettem és hogy talán ezt nem kellett volna, amikor pirospozsgás arcára tévednek sötét szemeim. Szerintem nem hajol el, hiszen ilyenkor ki számítana egy pofonra?*
- Látod mit váltasz ki belőlem? Pedig ma nem akartalak bántani… *simítok végig kézfejemmel a megütött területen – már ha hagyja -, és hangom is halkabb, mintha csak nyugtatgatni próbálnám. Nem jár jól velem, tudhatná… néha eldurran az agyam és nem tudok parancsolni annak, amit teszek. Szavai viszont igazak, de mégse tudnak érdekelni, csak az, hogy elutasított engem. Eleresztem hát és most töltök egy újabb adagot magam, amelyet le is húzok, majd rezzenéstelen arccal kezdem el a táncolókat bambulni és jól láthatóan most nem veszek tudomást a mellettem ülő szőkeségről.*
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Május 12 2013, 10:15

//NRT, Daemon - Galina, 2013.05.07.//

*Eszembe jut, hogy ő mit szólna, ha egy másik sráccal kezdenék foglalkozni. Nem mintha ilyen gyermeteg módszerhez folyamodnék, hogy féltékennyé tegyem. Nem hiszem, hogy túlzottan érdekelné, vállat vonna és keresne egy másik szőkét. Nem akar tőlem sokat, én pedig még mindig nem döntöttem el, hogy pontosan mit szeretnék. Nem akarom, hogy azt higgye én többet érzek, vagy többet várok, ezért is nem sértődöm meg, amikor közli, nem biztos, hogy mindig elég jó leszek neki. Szeretnék visszavágni azzal, hogy ez őrá is vonatkozik, nem tudhatja, hogy meddig lesz elég jó nekem, de végül inkább hallgatok. Nyilván tisztában van vele, és biztosan nem érdekli. Én pedig nem leszek elég ahhoz, hogy ezt másképp gondolja. Ha másról lenne szó, már rég hagytam volna az egész dolgot a feledés homályába merülni. A társaságában magától értetődően kerül elő a szexualitás, jelen esetben a sztriptíz, egy újabb téma, amivel kapcsolatban be kell ismernem, hogy semmi tapasztalatom nincs.*
- Jól van, de csak akkor, ha én is pontozhatlak valamiben. *Persze nem mondom meg neki, hogy miben, mert én biztosan nem fogok sztriptizelni. Vagyis létre sem jöhet a kis egyezségünk.* - Na és hány lányt pontoztál már? *Ezt nem csak azért kérdezem, mert nem szeretném, ha amatőr bíráló pontozná a mutatványomat (amit biztos, hogy nem csinálok meg), csak szeretnék többet tudni róla és mivel nincs nála egy komplett önéletrajz, amit átnyálazhatnék, ezért apránként kell információkhoz jutnom. Nem vagyok féltékeny, ostoba dolog lenne, mit számít, hogy kikkel volt együtt, ha most velem van? Főleg akkor nem számít, ha úgy csókol meg, ahogy most. Viszont amikor felveti, hogy akár a szobájában is folytathatnánk, automatikusan lököm el magamtól. Mi másért hívna, ha nem a szexért. De hiszen az előbb mondta, hogy nem bírja a könnyűvérű lányokat. De ezek szerint mégis csak annak gondol. Mondjuk nem sokat tettem azért, hogy ezt ne így lássa. De mielőtt még bármit válaszolhatnék, olyat tesz, amire most végképp számítok. Először csak a csattanást hallom, csak akkor fogom fel, hogy mi történt, amikor tudatosul bennem, hogy az én arcom fáj. Nem is kicsit. Annyira le vagyok döbbenve, hogy még a fejét sem üvöltöm le, sírni sem kezdek, csak szó nélkül, mozdulatlanul nézek rá. Persze, feldühítettem, de mivel? Nahát, érezzem magam megtisztelve, hogy ezt tudom kihozni belőle? Amikor végigsimít az arcomon elkapom a csuklóját és eltolom magamtól a kezét. Még mindig nem mondok semmit, képtelen vagyok eldönteni, hogy a mondandóm melyik részével is kezdjem. De úgy látom, hogy nem is lesz rá szükség, miután feltűnően úgy tesz, mintha itt sem lennék, talán úgy gondolja, hogy mára akkor befejeztük a közös kommunikációt? Most komolyan, nekem lenne meg minden jogom a duzzogásra. Ezek szerint ha nemet mondok, akkor megszűnök létezni? Rettentően felidegesít és éppen arra készülök, hogy kissé emelt hangom közöljem is vele, hogy mit gondolok erről az egészről, de egy ismeretlen ezt a pillanatot választja, hogy odapofátlankodjon a boxhoz. Nem lehet idősebb Daemonnál, nyilvánvalóan sokat ivott, hiszen a lábán is alig áll.*
- Hé, cicám, gyere pattanj fel innen, ne lógj már olyanokkal, akik gyenge lányokat vernek. *Amikor bejöttem fel sem tűntem senkinek, most meg megjelenik ez az idióta, mint lovag a fényes páncélban, hogy megmentse a hercegnőt a gonosz sárk… varázslótól? Gondolom, hogy nem véletlenül nézett pont akkor felénk, amikor nem kellett volna, nyilván sasolt már egy ideje. De ez kevésbé húzza fel az agyam, mint a rám aggatott jelzője. Az eddig magamba fojtott haragom kitör belőlem, hogy ezen a szerencsétlenen csattanjon. Alig ér a mondata végére, amikor én felugrom, felkapom a legközelebbi fegyvernek használható tárgyat, jelen esetben a vodkás üveget és az arcába csapok vele. Hallom, hogy reccsen a csont, valószínűleg az orra nem lesz többet olyan szép ívű, mint eddig. Az ismeretlen aléltan terül el a földön, én pedig a képébe üvölteném, hogy nem vagyok gyenge, de eszembe jut, hogy teljesen felesleges ájult emberekkel ordítozni. Több figyelmet nem szentelek neki, ránézek az üvegre, amit a nyakánál fogva szorongatok; sikerült kilocsolnom a maradék itóka nagy részét, de nem baj, nem akarok többet inni most. A közelben ácsorgó emberek most engem néznek, kissé értetlenül, nyilván megvan a véleményük. Megint gondolkodás nélkül cselekedtem, mégis miféle ember vagyok, hogy egy részeget leütök egy üveggel? Csak el kellett volna küldeni, vagy leszerelni egy egyszerű varázslattal… De legalább teljesen megnyugodtam. Viszont kétlem, hogy az iménti mutatványom ne tűnt volna fel valami biztonsági őrnek vagy hasonlónak, ezért ideje lenne gyorsan lelépnem, mielőtt páros lábbal rúgnak ki innen.*
- Jössz? *Nézek Daemonra, miközben visszateszem az üveget az asztalra. Szeretném, ha velem jönne, azok után is, hogy az arcom még mindig ég a pofonjától, de ha úgy dönt, hogy elege van belőlem, akkor nem fogok erőszakoskodni. Szeretnék minél előbb friss levegőre jutni, ezért elindulok a legközelebbi ajtó felé, amin remélem, hogy nem egyedül kell majd kilépnem.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 24
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 20:33

* Vagy túlhajtottam magam, vagy túlzottan ellustultam, franc se tudja, viszont most szükségem van egy kis kikapcsolódásra, tehát bár ritka eset, de a Pokol szájába látogatok el, igen, egyedül, aztán hátha arra jár valami ismerős alapon, minden bizonnyal le fog gurulni pár sör. Elég sok emberrel futottam már itt össze, van egy ismeretségi kör, szóval nem félek attól, hogy fél óra bambulást követően le kéne lépnem, tehát szórakozni fogok egyet a magam módján. Motorommal gurulok ki a Campus irányából, természetesen hacukám a szokásos, de attól, mert kissé szakadtan nézek ki, még büdös az nem vagyok.. se hajléktalan, tehát nem érzem szégyennek a kopott farmert, a hozzá passzoló tornacipővel, valamint a fekete pólóval. Ujjai passzosak most már rendesen, karom nőtt ismét egy egészséges adagot az utóbbi időben, mivel nos.. le kellett valahogy vezetnem fölösleges feszültségeimet, erre pedig tökéletes volt némi testedzés, és társai. Remélem Dorával is meg tudjuk hamarosan ejteni azt a pár nap nyugit, amit terveztünk, ám ma este magányos farkas leszek, vagy mi, nekem is jár ez, azt hiszem. Na szóval, a szórakozóhely előtt állítom le a motort, a kopasz kidobó pedig már vigyorogva méregeti a járgányt, mely ismét ép és egészséges. Kulcs zsebbe, frissen mosott haj össze-vissza lógva, és már megyek is felé. *
- Csá öregem.. lesz itt ma este valami hepaj? * kezelek máris az ismerőssel, s lazán, zsebre dugott kezeimmel állok meg előtte, hogy váltsunk pár szót. Igazából nem sietek, ez a tag meg nem egy rossz arc, ha úgy esik, ügyel a mocira, így nem sérelmezem, hogy ma estére ő az első társaságom, egyelőre még kint, a főutcán, na de aztán idővel minden bizonnyal bentebb is jutok, egy söröcskére legalább. S addig is, míg beszélgetünk, az érkezőket figyelem, hát nem is tudom.. ezek a mai csajok eléggé hányingerkeltő módon tudják kirittyenteni magukat. Tetszik ez még valakinek? *
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2013. Apr. 22.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 20:43

*Olyan unalmas itt. Nem hiszem el, hogy ide jöttem és egyszerűen nem tudok egy jót szórakozni. Ennél azért jobbra számítottam és méghogy durvák az órák? Számomra inkább játéknak mondanám, mintsem veszélyesnek vagy gusztustalannak. Nem is értem, hogy miért féltenek engem ennyire. Na de a minap hallottam, hogy van egy klub Mystralban, ahova le kellene néznem, így nincs más hátra, mint szépen kicsípni magam. Egy modellnek mindig jól kell kinéznie, én pedig nem vagyok rest ezt meg is tenni, mivel nagyon sokat adok a külsőmre, ezt bárki láthatja, aki csak felém néz. A mai alkalomra egy dögös, de mégsem túl sokat mutató, fehér színű ruhát választottam, ezüst színű, magas sarkú cipővel, mely tökéletesen kiemeli gyönyörű lábaimat. Bár enged azért láttatni a ruha, mégse átlátszó és nem is kurvás, mert akárki akármit is hisz, egyáltalán nem vagyok egy pasizós fajta csaj. Szerelmes se voltam még, nem is keresem rá az alkalmat, csak élni akarok és erősödni, ha már azért küldtek ide. Miután a ruha megvan, néhány ezüst kiegészítő kerül vékony, hófehér karjaimra és nyakamba, ez után pedig gyönyörű, barnás-vöröses hajammal kezdek el foglalatoskodni, amit be is állítok így kissé hullámosan omlik most már végig hátamon és előre vállaimon át. Szemeim köré szép, bordós smink kerül, ajkamnál pedig a piercinget kikerülve teszek fel egy kis átlátszó rúzst. Ez így elég lesz, tehát már csak a fekete színű táskám hiányzik, melybe a pálcám és a pénztárcám kerül és már itt se vagyok. Célirányosan sétálok a mondott irányba és amikor a Pokol szája klubot is észreveszem, csak biccentek a kopasznak, talán csak egy rövid pillanatra méltatva szőke beszélgetőtársát és már be is lépek az ismeretlen helyre. Rögtön látom, hogy jó helyre kerültem, így elmosolyodva indulok meg a pult felé, hogy egy vodkás koktélt rendeljek magamnak, különféle piros gyümölcsökkel, majd ez után a táncolók felé pillantgatok. Nem is tudom, vajon jó ötlet itt táncolni egyet? Nem ismerek senkit és bárkivel nem állok le riszálni, szóval egyelőre marad a nézelődés, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 20:53

* Hagyom, hagy alakuljon úgy ez az este, ahogy szeretne, persze bizonyos határokon belül maradva, nyilvánvalóan. Nem fogok még egy olyan nagy hülyeséget csinálni, mint amit pár hónappal ezelőtt tettem, teljesen értelmetlen és gyerekes húzás volt a részemről. Nem is ilyesmi céllal vagyok itt, kezdetnek inkább a kidobóval egyengetem kapcsolatomat, s ha meguntuk a dumálgatást, teljesen ráérek még bemenni. De ahogy hallom, koncert ma nem lesz, de valami fellépő talán jön, és persze nem az én fülemnek kedves zenékkel készül. Gond egy szál se, bár a sárga földig nem tervezem leinni magam, annyit muszáj lesz, hogy az agyam szimpla zajként fogja fel a tucctuccolást. Ám ahogy így dumálgatunk, a fehér ruhás kiscsajon is megakad a szemem, ugyanúgy nézem be, ahogy a többit, és bár meg kell hagyni, nem igen az esetem, hiába csinos pofija, na meg az egész teremtés, a kidobó srác mégis oda hajol hozzám, valami pozitív mocskot dobva fülembe, mire már csak vigyorgom egyet, na és pár mondatot követően ott is hagyom őt, hogy inkább bent szívjam tovább a levegőt. S mivel eddig másra nem igen tett efféle tetszős megjegyzést, a pulthoz gurulok én magam is, minő véletlen.. éppen mellé érkezve. Nyamm, hosszú lábak.. sajnos a gyengéim. *
- Szép estét a hölgynek.. áh, látom megemlőztél, pedig meghívtalak volna. * tekintek le italára, majd barnaságaimmal mosolyogva vissza pofijára, már ha egyáltalán észre vett, s ha ez így történt, talán még kintről emlékszik is rám. * - Vársz valakit? Mert akkor már itt sem vagyok. * mutatom közben ujjam a pultosnak, ki ebből érti, egy sört kérnék, egyelőre semmi mást, másik kezem hüvelykujjával pedig vállam felett bökve hátra irányítom azt az ajtó felé, vagy egyáltalán el mellőle. Ebből is érzékelheti, nem fogok rámászni, nem ezért jöttem, bár taktikának a fordított pszichológia nem éppen rossz, bejött már egy párszor.. de most csak egy nyugis estét szeretnék, semmit mást. *
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 21:04

*Kíváncsi vagyok, hogy milyenek az itteni emberek, mert Sairus alapján nem ítélkezhetek. Azt mondjuk egy picit se bánom, hogy nem találkoztam ismét azzal az egoista sentinellel, de ettől függetlenül mást megismernék. Szeretnék barátkozni, rajongókat szerezni, azt pedig valahol el kell kezdeni és talán a klub jó hely lesz erre a célra. Így érkezem hát meg, besétálva a kidobó mellett az épületbe, majd egy gyors körbetekintés után már a pulthoz is kerülök, ahol leadom a rendelésem és ez után kezdek csak el nézelődni, úgy igazán, felmérve a helyet, az embereket és a zenét is. Túl sokáig viszont nincs időm ezt folytatni, ugyanis egy szőke hajú srác kerül a képbe, akit már az előbb is láttam, de nem véletlenül nem fordítottam túl sok figyelmet rá. Szakadt ruhák, kidobóval való társalgás… túl sok jót nem ígér, de ettől függetlenül arcomra aranyos, gyönyörű mosoly kerül, ahogy zöld szemeimet a másikéba fúrom.*
- Neked is szép estét! Sajnálattal hallom, de talán a következő körben meghívhatsz, már ha áll még akkor az ajánlatod. *döntöm meg fejem, nem figyelve most más felé és bár belül már el is ítélem, hogy valószínűleg egy csóró lehet, mindez nem látszik rajtam. Mindenkivel próbálok kedves lenni, amíg elő nem hozzák igazi énemet. Most minek küldjem el szegényt? Had legyen egy jó napja, esélye úgy sincs nálam, ha olyan szándéka van. De milyen kis édes, még le is kopna, hogyha várnék valakit…*
- Még új vagyok errefelé és nincs is igazán ismerősöm, akire várnék. Tehát maradj csak nyugodtan. *egy ideig legalább elszórakoztathat, addig se vagyok egyedül. Kellemetlen is lenne, hogy egy magam fajta gyönyörűség egyedül ücsörögjön.*
- Egyébként Fleur vagyok, Fleur de Lorraine. Nagyon örvendek. *nyújtom felé vékony kezem, méghozzá teljesen normálisan, nem pedig kézcsókra, arra várva, hogy ő is bemutatkozzon nekem és csak ez után tekintek körbe, így szúrok ki egy üres asztalt is, amely csak ránk vár.*
- Nincs kedved leülni? Úgy kényelmesebb lenne beszélgetni. Mit szólsz? *még a válaszát se várom meg, felvéve poharamat indulok meg az üres asztal felé, hogyha oda érek, akkor helyet is foglaljak az egyik széken és a poharam az asztalra téve figyeljem meg, hogy vajon követ-e a fiú vagy sem. *
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 21:19

* Nos, talán a szórakozóhelyen több sikerem lesz, mint idekint, és egyelőre a spanolásból is bőségesen elég lesz, ideje bent szlalomoznom az emberek között, lehetőleg némi itallal egyetemben. S ha már így fel lett hívva a figyelmem a barnára, hát miért is ne szólítanám le? Nem igen vagyok egy betoji alak, mondjuk attól tartanom kéne, valami ismerős meglát vele, és beköp Dorának.. de ez legyen a legkevesebb. Nem érdekelnek a hülyék, meg is környékezem tehát a leányzót, kinek hirtelen válaszára mosolyom cseppet kiszélesedik, s bólintok is egyet. *
- Hát rendben, részemről nincs akadálya. Mit is iszol pontosan? Csak mert azok a piros úszkáló izék nem túl bizalomgerjesztőek. * jegyzem meg orrom felhúzva, igen csak jókedvűen, s ha közben az én rendelésem is megvan, azért még mielőtt kellemetlenné válna a helyzet, biztosra menve tudakolom meg további terveit. Nem igen tartok egy kis pofozkodástól, de ha nem akarja a társaságom, minek erőltessem rá magam? Na persze szavai marasztalóak, innentől pedig nyert ügyem van máris, vagy legalábbis részben mindenképpen. *
- Áh, akkor Mysterio, és elsős, ha jól tippelek. Ilyenkor érzem én vénnek magam.. * sóhajtok vigyorogva egy aprót, zöld tekintete után kutatva, s ahogy keze felém lendül, természetesen fogadom a kézfogást, mely a bemutatkozás szerves része, még nekem is. * - Axel Knoxville. És én is örülök. * biccentek felé, majd ha kezem ujjai ismét sörömet ölelik körbe, tekintetét követve állapodnak meg barnaságaim szintén annak az asztalnak a környékén, amelyet ő is tanácsol nekem. Szavak nélkül, egy biccentéssel reagálok csak, s persze még söröm árát kicsapom a pultra, majd elfelejtkeztem erről, így követem a fehér ruhás.. szépséget. Na jó, hátulról azért adja a kicsike, de áh, a rosszfiú maradjon csak bent, elég, ha a formás csülköket stírölöm, több nem kell. *
- Na és, hogy érzed itt magad? * szólok hozzá azt követően, hogy vele szemben foglalok helyet, na meg egy korty is legurul a hideg sörből gyomrom irányába. Majd ahogy az asztalra kerül a korsó, mutatóujjam emelem fel cseppet. * - Amúgy jó is, hogy most jöttél le, kint azt az infot kaptam, nagy buli lesz itt ma. Bár nem tudom, jártál-e már erre, de ha nem szerintem meg fogod szeretni. * adom le a közlést, de most már hagyom beszélni, elvégre kérdeztem valamit tőle, és nem véletlenül. *
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 21:31

*Jobb társaságra számítottam, mintsem egy ilyen szegény fiúéra, de az ő javára legyen szólva, legalább nem ronda és nem éget le a társaságával, ezért maradhat. Nem tudom még, hogy mennyi ideig fogok vele társalogni, de amíg nincs jobb, megfelel nekem. Aranyosan jelzem is felé, hogy nem zavar, tehát a mosolyomat már láthatja is és még egy italra is meghívhat, örüljön csak neki. Úgy tudom, hogy az erősebbik nem szeret ilyesmivel kedveskedni nekünk, nőknek.*
- Cranberry Kick koktélnak hívják, és áfonya darabok vannak benne. Nem kell tőle félned. Vagy te mindig csak sört iszol? *miért is teszem fel ezt a felesleges kérdést? Valószínűleg nem futja neki másra… de ha engem meg akar hívni, ne is álmodozzon arról, hogy sörözgetni fogok vele, az nem lenne hozzám méltó. Mindenesetre a tudtára adom, hogy nem várok senkit és azt is, hogy még új vagyok a környéken és mintha ennek még örülne is, a vigyor az arcán nekem mindenképpen ezt jelzi.*
- Miért, te talán egyetemista vagy? *Sairusból indulok ki, de meglehet, hogy tévedek, nem lenne ciki, de ahogy elnézem, tényleg idősebbnek tűnik nálam. Szeretem, ha a pasi idősebb, ez valahogy így is van jól. El se tudom képzelni, hogy egy velem egy idős, 16 éves sráccal miről beszélgetnék. Bemutatkozom a fiúnak, amit viszonoz is nekem és ez után döntök úgy, hogy nem ártana leülnünk egy asztalhoz. Természetesen követ, mint valami okos házi kutyus, én pedig mosolyogva ringatom meg finoman csípőmet is, nem hivalkodóan, de azért mégis úgy, hogy észrevegye szépségemet. Nézni lehet, azt bárkitől szívesen veszem, főleg, hogyha megdícsér ezzel a tettével. Elhelyezkedve az asztalnál érdeklődni kezd felőlem, én pedig csak megvonom kissé a vállaimat, miközben a poharamban lévő fekete szívószállal játszadozom hosszú, vékony ujjaimmal.*
- Nem tudom, nem igazán jól. Eddig nem tett valami jó benyomást rám a hely és az itteni diákok sem, de remélem, hogy ez változni fog. Hiányzik az otthonom és a kifutó is. *sóhajtok fel szomorúan, mert igen, ez is egy hatalmas probléma, hogy itt nem tudok igazán modellkedni úgy, ahogy szeretnék. Nem ismerik el igazán a szépségemet, nem bókolnak folyamatosan, szomorú így az élet.*
- Oh, szóval nagy buli lesz? És mit gondolsz, segítesz majd benne, hogy jól érezzem magam? *teszem is fel a nagy kérdést, majd ez után folytatom csak.* - Egyébként most először járok itt, tehát még nem ismerem az itteni bulikat. De gondolom te is társaságra vágytál, azért szólítottál meg. *egyelőre nem tűnik rossz fejnek, még egészen idomítható is, bizonyára jól ellennénk az este, tehát miért is küldjem el? Egy kicsit iszok az italomból, majd a táncolók felé pillantok, majd vissza a fiúra.*
- Jól táncolsz? *ezt azért nem ártana tudnom, mert akárkivel nem fogok itt táncikálni, de ha jó a mozgása, akkor egy próbát majd megér a dolog. Nem tervezek mást, és azt se, hogy hajnalig itt leszek, de egy ideig ellehetünk, ha ő is így gondolja. Legalább feldobja unalmas napjaimat.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 21:46

* Természetesen a vendégem lesz egy körre, de azért nem tetszésem is kinyilvánítom a dolog iránt, mármint amit iszik, nem az én asztalom. *
- Nem félek, te iszod amúgy is. Szóval azt kérsz, amit csak szeretnél. Én inkább a sörözős fajta vagyok, na meg a különleges italokat kedvelem, a koktélokat nem igazán. * gondolok itt például egy finom skót whisky-re, vagy ilyesmire, na meg van világszerte annyi finom ital. De most maradok a sörnél, így eszemnél is mindnenképpen, ám a tény, hogy milyen kis fiatalka, belül azért fáj.. mivel ha jobban belegondolok, a Rachellel való kikezdés is nem gyengén súrolta a pedofília határait, ez a lány pedig, akit mint kiderül, valami virágnak hívnak, még tőle is fiatalabb lehet. *
- Igen, egészen pontosan aurorvadász leszek, már ha érdekel az info. * ejtem még el ezt is, hisz nem kicsit vagyok büszke erre, épül az életem, elég szépen. Na meg amúgy is, az ismerkedésbe az is benne van, el kéne árulnom magamról néhány dolgot, amit minden bizonnyal nem itt, hanem kicsivel arrébb, egy kényelmes asztalnál fogok megtenni, vele egyetemben. Szép látvány azért, ezt nem tagadom, de ennyi, semmi több, hiába riszálja csípőjét is, nyilván nem véletlen teszi ezt ugyebár.. így hát egy sunyi mosoly kerül képemre, mely normálisba vált, mihelyst szembe kerülök vele, rögtön egy kérdést szegezve neki. Szavai kezdetben nem igen pozitívak, ami igen csak meglepő, s bár utolsó szavából következtetni vélek valamire, mégsem dobok hátast tőle. *
- Csak nem modellkedsz? * vágom le egyből, mert gondolom nem kutyákat mutogat valami kiállításon, vagy ilyesmi.. * - Mondjuk elég nyomott ez a hely, az tény, és nem is a legvidámabb, de ha beilleszkedsz, szerintem nem lesz gond. Van itt sok jóarc is, csak jó helyen kell keresni őket. * iszogatom tovább sörömet, miközben a buliról is szót ejtek, ami már mintha jobb kedvre derítené. Kérdésére viszont csak halvány mosollyal reagálok, barna szemeim pedig eközben fiatal pofiját fürkészik. *
- Igen, azért, egyértelműen. Nincs kedvem egyedül ücsörögni, ahhoz meg elég nagy az arcom, hogy ismerkedjek. És bár nem tervezek hajnalig maradni, a barátnőm minden bizonnyal ki is nyírna, de egy darabig még itt leszek, és terveztem is, hogy megtáncoltatlak. * kezdem korrekt módon, hiába nem tűnik eddig úgy, mintha rám akarna mászni, nem fogok hazudni senkinek. Egyszer estem a hallgatás hibájába, többször nem fogok. * - Hát, fogjuk rá. Ez nem igazán az én zeném, de egy próbát megér. * kacsintok rá aranyosan, majd pár újabb hörpintés után ismét felé szegezem tekintetem. *
- Na és ha annyira nem jön be ez a hely, miért vagy itt? * érdeklődöm tovább, nem fogok kukán itt ülni, táncolni pedig még ráérünk szerintem, nem hiszem, hogy sietne bárhová. *
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 22:11

*Nem tudom, hogy mi nem tetszik neki az italomon, amikor ez egy tökéletes és egyben nagyon finom kis koktél és remélhetőleg meg se fog ütni. Amíg nem iszok sokat, addig nem lesz gond és szerintem még soha nem voltam részeg. Nem lenne szép, ha ilyesmit tennék, egy nő tudja már tartani magát és én tudom, e felől nincs kétség.*
- A különleges italokat? Mikre gondolsz ez alatt? *érdeklődöm is tőle és ez most teljesen őszinte ám. Kíváncsi vagyok, hogy miket is ihat és még az is lehet, hogy a látszat csal. Ha azt kérek, amit akarok, akkor pénze is van azt megfizetni. Nocsak, még a végén kiderül, hogy tévedtem. Na nem mintha bánnám, én csak örülnék neki, ha nem egy csóró fiú lenne a társaságom, a jó kapcsolatok kiépítése pedig nekem is érdekem. Viszont ha már a kor szóba jön, illetve az itt tartózkodás ideje, így rá is kérdezek arra, hogy egyetemista-e, a válasza pedig már nem lep meg, csak az aurorvadász szakiránya.*
- Eddig egy embert ismerek, aki szintén egyetemista, ő pedig az orvvadász szakra jár. Ti ennyire szerettek gyilkolni? Vagy miért választottad te pont az aurorvadász szakirányt? *kérdezgetem tovább és most próbálom is megismerni, mert persze, hogy érdekel az info. Kezdi végre felkelteni az érdeklődésemet és most már a szép csillogás zöld szemeimben nem csak álca és megjátszás, hanem végre valódi is. Mert hát igen, tudok én normális is lenni. Az asztalnál ülve folytatjuk a beszélgetésünket és így kezdek el picit panaszkodni a helyről, amit valószínűleg több új diák is megtesz, nem csak én és el is kotyogom azt, hogy mi hiányzik, de Axel elég okos is ahhoz, hogy megértse, mire gondolok.*
- De, kiskorom óta modellkedem. Tudod, nagyon jó dolog, én imádom. *ragyog fel gyönyörű arcom, majd nemsokára már a helyről mesél nekem a srác, én pedig érdeklődve hallgatom azt, amit mesél és hát igen, meglehet, hogy igaza van.*
- Remélem, hogy így lesz, szeretném én is jól érezni magam. *ismerem be, mert számomra se öröm, hogy jelenleg még nincsen senki se, akire számíthatnék. Idővel ez alakulni fog, ebben biztos vagyok. Viszont ma bulizni is kell majd, így erről cseverészve tudom meg, hogy benne van a táncban, de csak mértékkel, mivel van barátnője is, ami számomra nem számít, mivel egyébként se akartam rá nyomulni és szerintem ezt ő is tudja. Semmi jelet se küldtem felé, azzal, hogy megringattam kicsit a csípőm, csak a külsőmre hívtam fel a figyelmét, modell szokásnak is lehet akár nevezni, de nem tettem semmit, ami másra utalhatna.*
- Jól teszed, a táncot nem akarom kihagyni és én is úgy gondoltam, hogy egy kicsit maradok, aztán időben visszatérek a Mysterioba. De azért a révig elkísérsz? Tudod, néhány rossz arcú alak szokott arrafelé megfordulni és nem szeretném, ha bajom lenne. *Sairussal is pont szerencsém volt, hogy velem volt, most pedig, ha már itt van Axel, megkérem, hogy az este végeztével a révészig jöjjön velem. Ezt a barátnője se értheti félre, egyszerűen vigyáz egy elsős lányra, ennyi az egész. *
- Hogy miért? A szüleim mondták, hogy ide kell jönnöm, szóval nem volt beleszólásom és választásom se. Ez a helyzet, tanulnom kell. De cserébe, amikor jól haladok a tanulmányaimmal, hazatérhetek és csinálhatom tovább a modellkedést. Valamit valamiért. *sóhajtok is fel és hát most értem el azt a kort, amikor ilyen intézménybe kell kerülnöm. Bár picit csalódott vagyok, hogy nem kaphattam külön szobát, de mostanra kezdek megbarátkozni a ténnyel. Még egy korty a finom itókából, majd elmosolyodva nézek bele a másik szemeibe.*
- Na és te miért nem a barátnőddel jöttél le bulizni? *nekem egyértelmű lenne, hogy egy pár ne külön menjen el ismerkedni és jól érezni magát, hanem együtt, szóval érdekes ez a dolog, ezért is faggatózom egy kicsit felőle. *
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 18 2013, 22:30

* Ha már alkohol, akkor adjuk meg a módját, én így gondolom. A különleges szóval vezetem be saját kedvenceimet, mely mintha megakasztaná a gondolatmenetben, s kap is a témán azonnal. *
- Nos, mivel sör, így az angoloké a kedvencem, csak sajnos ritkán járok arra. Aztán meg mondjuk egy jó féle skót whisky az, amivel le lehet venni a lábamról, esetleg rizspálinka, de pálinkából van néhány nagyon finom a magyaroknál is. Eperből, meg ilyesmikből. * villantom meg iq-m is cseppet, képben vagyok azért pár dologgal, és amúgy is szimpatikus eddig a leányzó, tehát pont ilyesmiket nem fogok titkolni előle, s ha már suli, akkor igen, egyetemista vagyok. Erre azért válasza kicsit furcsa, de mégis egy halk nevetés bukik ki belőlem szavai hallatán. *
- Tudod, az ölés elég relatív dolog, és nem is igazán tudom szeretni. Viszont az ok személyes, amiért ezt a szakot választottam, és elég nyomós is. De ki az az orvvadász? Vannak egy páran. Talán a békepipás haveromról beszélünk? * fejtem ki véleményem röviden, s terelek is magamról, majd az illetőre kérdezek, vele vajon milyen élménye lehetett a lánynak. S az asztalhoz érve tovább is halad a beszélgetés, így tudhatom meg róla azt, a kifutón bizony nagyon otthon van, amit alá is támaszt.. nem semmi azért. *
- Kis korod óta? Hát az durva, mivel most se lehetsz még túl idős. De le a kalappal. És mond csak, nem szippant be a szakma? Tudod, a siker, meg az a sok diéta, és a pénz.. nem túl embertelen és hajtós? * komolyan érdekel a véleménye, bár látszik rajta, nem csak szavaival adja tudtomra azt, mennyire szereti ezt, egész pofija felragyog, ahogy erről beszél. Csak akkor meg nem értem, ha esetleg még jó is benne, miért száműzték egy olyan helyre, ahol nem is igazán érzi otthon magát? Egy kis bátorítás és lélekápolgatás bele is fér tőlem erre, söröm fogyogatása közepette, majd bólintok is párat szavaimra, végül vigyorogva hajolok közelebb. *
- Pédául máris találkoztál egyel. * húzom ki végül magam, nem másra célozva, csak le fog esni neki, hogy magamra gondolok. Ahogy cseppet ő is magára, de ez teljesen jogos felvetés, hisz azért jöttünk mindketten, hogy jól érezzük magunkat, én pedig ki is fejtem kérdésére válaszomat, őszinte beszéddel, természetesen, és azt hiszem, a mozgás részben egyet is értünk. Kérése pedig nem hangzik bután egyáltalán, így kortyolás közben máris bólintok felé. *
- Hogyne, akár vissza a suliba is szívesen, úgyis arra készültem menni innen. Szóval egyértelmű, nehogy valami vámpírba fuss, vagy ilyesmi. * komolyodik el pár másodpercre helyes arcom minden vonása, melyek már csak a gondolatra is megkeményednek, s ilyenkor látszik, hogy hónapok alatt öregedtem szinte éveket az ocsmány vérszopók miatt. Viszont ez nem a legjobb téma, inkább felőle érdeklődöm tovább, ő pedig készségesen mesél is. *
- Ez ám az ultimátum, nem irigyellek. Rossz lehet korlátok között élni. * értek egyet vele, hiába nem volt ilyen konkrétan kimondva a dolog. * - De ahogy látom, azért a helyzethez képest jól viseled, nem? * gurítom le a maradék söröcskémet is, kérdésére pedig bólintásommal kezdem a válaszolgatást. *
- A kérdés jogos, de tudod, annyira nincs oda az ilyen helyekért, meg néha nem árt egyikünknek sem a kikapcsolódás, bár most tervezünk egy közös kiruccanást, remélem mihamarabb sor kerül rá. * beszélek tényleg szeretettel róla, sok mindent átértékeltem az utóbbi időben, így Fleur is láthatja, komolyan gondolom én ezt. Barnaságaim viszont pohara felé pillognak, majd a táncparkett irányába bökök fejemmel. *
- Na, hogy állsz? Egy kis tánc? Nem fogom hagyni, hogy rossz estéd legyen, ha már ilyen szerencsésen összefutottunk. * villantom mosolyom ismét irányába, őszinte szavaimmal szólva felé. S ha benne van, egyik kezem felé nyújtva kelek fel az asztaltól, s irányítom is őt a parkett felé, ahol már tömörülnek az emberek. Persze ez még válaszától függ, de most már bennem is bennem van a bugi. *

//most fagyunk, és innentől a játék átvált NRT-re!//
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Május 22 2013, 13:14

//NRT: Fleur és Axel – 2013.05.18.//

*Kíváncsi vagyok arra, hogy számára mely italok lehetnek különlegesek, ha már a koktélokat nem kedveli, ezért is teszem fel neki ezt a kérdést és Axel jól láthatóan készségesen felel. Addig még értem is, hogy miről beszél, amíg a whisky-ig eljut, de ez a pálinka téma.*
- Pálinka? Sose hallottam még róla, tehát nem is kóstoltam. *gondolkodom is el hangosan, szóval egyszer majd meg kellene ízlelni, talán igaza van és nem rossz. Ha különlegesség, akkor muszáj megtapasztalnom. Az italos téma után viszont visszakanyarodunk az iskolához, azon belül is az egyetemi szakokhoz, én pedig ismét kérdéseimmel bombázom szegény srácot. Még új vagyok itt, szeretnék teljesen képben lenni és mindenről tudni, nem pedig egy elveszett kislányt játszani, az valahogy nem én vagyok. *
- Oh, szóval személyes ok, amit gondolom nem akarsz megosztani velem. Kár, de rendben van, úgyse tudom kiszedni belőled. *sóhajtok fel szomorúan és bár bevethetném ismét a női bájakat, most valahogy nincs hozzá kedvem. Tehát ezt hanyagolva pislogok aprókat a kérdésre, majd lelki szemeim előtt meg is jelenik Sairus, aki békepipát szív el valakivel és kissé el is nevetem magam.*
- Nem, nem hiszem. Fogalmam sincs, hogy te kiről beszélsz, de én Sairus-ra gondoltam. Egyáltalán nem volt szimpatikus az a srác, borzasztó a modora és ahogy beszél egy hölggyel… cöhh. *emelem is fel nózimat dühösen, mert még mindig haragszom ám rá. De azért a haverja kissé felkelti az érdeklődésem, így néhány másodperc után felhagyok a gyerekességgel és ismét zöld szemeim a szöszi arcát kezdik el fürkészni.*
- De te kire gondoltál? *pislogok is aprókat és csak a válasza után mesélek neki a modellkedésről is. Szerintem elég csak rám nézni és meg lehet állapítani belőle, hogy nem vagyok egy hétköznapi lány, és talán ezt ő is tudja.*
- Igen, mindig is modell szerettem volna lenni és elértem ezt a célom. Egyébként nem mondom azt, hogy könnyű, áldozatokat kell hozni érte, de nekem megéri. Ezért is bánt, hogy most hanyagolnom kell egy ideig. De ha hazatérek, akkor visszacsöppenhetek abba is, szóval nem eltiltottak tőle, még mielőtt félreérted. *világosítom fel mosolyogva, szóval én semmi pénzért nem hagynám abba végleg azt, amit eddig csináltam. Jó vagyok benne, teljesen nekem való és megkapom érte a nekem járó tiszteletet is. Axel most már tényleg pozitívabb személynek tűnik, mint kezdetben, tehát kap tőlem egy esélyt, úgy vagyok vele, viszont szavaira kissé elmosolyodom most már.*
- Valaki milyen nagyra van magával. Inkább te érezhetnéd megtisztelve magad, hogy velem beszélsz. *mosolyom továbbra is arcomon marad, miközben a fiút nézegetem, de láthatja rajtam, hogy őszintén mondom azt, amit, nem pedig csak úgy, játékosan. Én ilyen vagyok, okom is van rá, ő pedig vagy elfogadja ezt vagy nem, ezzel nem tudok már mit kezdeni. Kiderül, hogy Axelnek akad párja is és, hogy éppen ezért nem akar sokáig majd itt maradni, ahogy én se, de ha már így összefutottunk, kapok az alkalmon, hogy elkísértessem magam a kikötőbe, egészen a révészig. Bár van egy alap tudásom, nem teljesen biztos, hogy képes lennék vele megvédeni magam, ezért jobb, hogyha valaki vigyáz tökéletes testem épségére.*
- Köszönöm, ez kedves tőled. *biccentek is felé, de a vámpíros dolog nem kerüli el figyelmemet.* - Vámpírba? Még nem találkoztam eggyel se, itt a környéken vannak? *kíváncsiskodom tőle, mert igazán érdekelne, hogy milyen lehet egy vámpír harapása. A könyvek azt mondták, hogy hatalmas élvezetekhez juttat, vajon ez igaz? Bár sejtem, hogy egy vámpírnak nem az minden álma, hogy nekem jót okozzon, de mégis, milyen jó világ lenne. Az ittlétemről is mondok pár dolgot Axelnek és bár nem akartam annyira ide jönni, mégse bánom igazán, hogy itt fogok tanulni. Híres ez az iskola, bizonyára nagy tudásra tehetek majd szert ennek segítségével.*
- Elfogadtam a döntésüket, mivel a szüleim mindig a legjobbat akarják nekem. Biztos vagyok benne, hogy okkal vagyok itt. *mesélem el neki még ezt, miközben az én koktélom is szépen fogyogat ám idő közben, de tovább kell kérdezgetnem, mert még mindig akad olyasmi, ami érdekelne és ez nem más, mint a barátnője. Hogy vajon miért nem vele van most itt?*
- Hmm, értem, hát ti tudjátok. Nekem azért picit furcsa, hogy más csaj társaságát kerested, na nem mintha én bánnám. *kacsintok rá aranyosan, igazán bájosan és csak ez után nézek le majdnem kiürült poharamra, amit hamar ki is kortyolok, ha már így rákérdezett a fiú.*
- Már el is fogyott, szóval persze, benne vagyok! *biccentek rá, majd kedves szavai után kezem kezébe kerül, így hagyom, hogy nyugodtan felsegítsen és őszintén szólva ez a minimum. Most már nincs más hátra, minthogy irány a parkett, ahol nem eresztem el, egyik kezemmel őt fogva mozgatom meg csípőmet a zene ritmusára, majd hamarosan már nem túl szexi, de mégis kellemes táncba kezdek, időnként forogva is egyet, már ha Axelnek sincs ellenére a pörgetés. Nem kerülök túl közel hozzá egyszer sem, megtartom a normális távolságot tőle, mivel tiszteletben tartom, hogy van valakije és egyébként se vagyok egy pasizós alkat. Barátom is úgy volt, hogy pár hétre szólt, de szerintem nekem soha, senki se fog megfelelni, senki se lesz elég tökéletes, tehát ezek a gondolatok messze elkerülnek. *
- Jól esik végre mozogni egy kicsit, olyan régen táncoltam már. *hajolok közelebb a másikhoz, hogy a hangos zenének hála hallja szavaimat, majd ez után távolodom el, picit el is eresztve őt, hogy újra megmozgassam meg. Természetesen feltűnik, hogy nem egy srácnak hívtam fel a figyelmét magamra – tudat alatt jelenleg -, így többen felém is pillantgatnak, de láthatóan egyelőre semmit se tesznek, mivel Axel idősebbnek tűnik és balhét pedig mintha nem akarnának. Nekem is feltűnik mindez, így vigyorogva kerülök ismét a szöszihez.*
- Jó pár ember figyelmét felkeltettük, ez olyan mulatságos. *kuncogok jókedvűen, majd a másik vállát megfogva lendülök a másik oldalra, majd ide-oda, ahogy azt a zene ritmusa megkívánja.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Május 22 2013, 22:58

//NRT - Fleur és Axel - 2013.05.18.//

* Az italos témán kapva el is kezdem sorolni személyes kedvenceimet, reakciójára viszont már csak egy amolyan na-majd-egyszer-teszek-róla-hogy nézést kerekítek irányába, melyhez nem igen szükségesek szavak, szerintem megérti így is a kisasszony. Ezt követően persze a suli, és a szakom lesz az adu-ász, így regélem el neki választásom miértjét, és bár nem bízom benne, mégis ingerenciám támad belül kiadni a dolgokat. *
- Szívesen megosztanám veled, de nem szeretek erről beszélni, plusz, a fordított pszichológia sem működik nálam a beletörődős szöveggel, és a szomorkodással. * kacsintok rá haveri jelleggel, ferdítve ugyan az igazságon, de mégis, heccelődhetek egy kicsit, nem? Na meg az indián gyereket is felhozom, róla tudom, hogy az orvvadászok szakházában tengeti életét, de ahogy hallom, Fleur még csak hírből sem ismeri a tagot, ellenben mást igen, akinek neve előttem tiszta, de komolyabban nem tudom hová tenni őt, és az újabb kérdésig inkább csak söröm iszogatom, aranyos ez a kis jelenet, de ennyi. *
- Én Takodára gyanakodtam, de ezek szerint nem, az elmondásod alapján sem, ez a viselkedés nem vall rá egyáltalán.. mármint a becses hölgyek irányába. * nyomatékosítom egy csepp hangsúllyal a hölgy szócskát, egy sunyi mosoly kíséretében, s még felé is mutatok ujjaimmal, igen, őrá, és társaira gondoltam, a csodálatos, de nem mindig gyengébbik nem képviselőire. Kezd azért kibújni a szög a zsákból, ez a hölgy dolog, na meg a modellkedés, hiába nem tűnt eddig túlzottan nagyképűnek a lány, vagy csak már nekem nem tűnik fel az ilyesmi? Megeshet, van jobb dolgom is annál, hogy világot akarjak váltani a felsőbbrendűekkel szemben, azt hiszem. De a téma érdekel, éppen ezért nem tágítok felőle, s míg megválaszolja érdeklődő kérdésem, tudomásul véve szavait bólogatok párat, végül pedig csak egy kérdés fogalmazódik meg bennem, újra csak jókedvűen. *
- És mondd csak, szerinted nekem lenne esélyem? * húzom ki magam eközben, s feszítem is be egyik karom, azon mutatva meg bicepszem, teli vigyorom helyes képemen pedig arcomat mutogatja komolytalanul. * - Viccelek, nem nekem való ez. Maradok a zenénél és a motorozásnál. * legyintek végül, hogy aztán söröm társaságát élvezhessem egy darabig, de csak míg fel nem hívom figyelmét arra, nem olyan szar hely ez, kapásból én se vagyok egy negatív valaki, ez a találkozás pedig talán még jót is fog tenni annak a bizonyos pozitív benyomásnak. Ám válasza, ahogy szövi a szavait, kissé kizökkent, s pár pislogás után, szám cseppet eltátva találom meg hangom. *
- Te pedig érezd óriási mázlinak, hogy túl tudok lépni a stílusodon, már ha azt vesszük, én normális vagyok veled és nem nézlek le egyáltalán. Nem mindenki lesz itt ilyen toleráns, csak szólok. * veheti ezt akár jó tanácsnak is, ez a tiszteletlenség, ha tovább megy, nekem sem lesz pálya, de majd meglátjuk, vigyáz-e a szájára a kicsike, vagy sem. Viszont most már kiderül az is, nem vagyok egyedül, valamint lefixáljuk a suliba való visszatérés közös módját is, nem fogom cserben hagyni. Csak lányból van, na meg elsős, kis tudatlan még, amit bizonyít is azzal, a vámpírok itteni létezéséről mit sem sejtett, legalábbis eddig. *
- Igen, méghozzá elég sokan. Nappal szerencsére nem keserítik az életünket, éjjel viszont szabadon mászkálnak, és ha hagyod, akár meg is kóstol akármelyikük. Csak ölniük nem szabad, és mi se cincálhatjuk őket, ez az egyezség. * vázolom röviden a szitut, amennyire képes vagyok, nyugodtan, de nem, egyszerűen nem tudom tagadni undorom és utálatom az alávaló dögök irányába. Jobb is, hogy visszakanyarodunk hozzá, én pedig tudomásul veszem azt, nem éli meg olyan rosszul a sorsát, mint ahogy előadja, de az ugye természetes, Dora nem itt léte még mindig téma. *
- Csak ismerkedem, abban pedig nincsen semmi rossz. Alapvetően nem így kezdtem volna, ha akarnék tőled valamit. * mosolygom aranyos kacsintására, miután pedig szépen elpusztítom maradék italom is, hogy arra a bizonyos táncra invitáljam a modell csajszit. Biccentek csupán irányába, és kezemmel segítem el egész a parkettig, ahol vele együtt, a zene ritmusára én magam is mozgásba kezdek: nem olyan hűde lazán, mint valami istenkirály csávó, de azért nem is úgy, mint valami robot az űrből, szóval amolyan tűrhető módon rázom magam, s foglalkozom vele is, reagálok az ő táncikálására. No meg azért barnaságaim picit be is nézik őt, mosolyogva pislogom a kislányos termetet és formákat.. szép, szép, de picike. *
- Jól csinálod pedig. Ritkán jársz bulizni? Modelléknél nem szokás? * hajolok én is oda, válaszként szavaira, természetesen megfelelő hangerővel szólva hozzá, majd hagyom is, hogy távolodjon, de végül tekintetem csak követi az övét, így picit oda hajolva hallgatózok, s nézek is szét végül a bámészkodók irányába. * - Hát, ha csajok bámulnának, azt mondanám, miattam.. de ha valamelyik idióta zavaróan megkörnyékez, ne aggódj, megoldjuk. * pörgetem most már én is őt, ki akarom engedni a fölös gőzt, és talán még jobba is lehetünk, bizonyos határokon nem túlmenve, természetesen. De ha már így figyelnek minket, tényleg bele adok én is anyait-apait, tudják azok a srácok, hogy miről maradtak le ma este, annak ellenére, hogy én sem fogok többet kapni belőle, ami tökéletesen jól is van így. *
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Vissza az elejére 
15 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next