Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 22
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Ápr. 16 2014, 14:09

//NRT: Patrick és Elisa 2014.03.23. – Előzmény a főutcán//

Újbóli találkozásunk Elisa-val barátságos hangnemben zajlik, és ennek szerintem nem csak én örülök, hanem a lány is. Csevegünk pár dologról az egyetemről is például, aztán felajánlom a leányzónak, hogy bármikor meghallgatom és segítek neki, ha arra van szüksége. Meglepettséget látok az arcán, de ezen nem csodálkozom. Újra fel kell építeni köztünk a kapcsolatot, de én nyitott vagyok arra, hogy akár újra barátok legyünk. Visszamosolygok rá, aztán rátérünk a famulus témára, és azzal, amit mondok Louis-ról, megnevettetem Elisa-t. Régen is szerettem, ha nevet, vagy mosolyog, minden lány szebb lesz attól, ha mosolyog, nincs ez másképp vele se.
- Hát, Ulix már csak ilyen, szerintem sosem lesz engedelmes, mindig szófogadó famulus, de hogy őszinte legyek, el se tudom képzelni, hogy csendben van, és nem kommentálja a dolgokat. – nevetem el magam, és tényleg úgy vagyok vele, hogy nem lenne az igazi a hóbagoly, ha non stop jól viselkedne. A következőkben rajtam lesz a sor, hogy meglepődjek, mert Elisa megkérdezi, hogy van-e kedvem meginni vele valamit. A döbbenet picit kiül az arcomra, ezzel akaratlanul is megijesztem a lányt, de beleegyezek, szívesen eltöltenék még vele egy kis időt.
- Bocsi, nem direkt volt, csak megleptél. – mosolygok rá bocsánatkérően. – Oké, akkor menjünk a klubba, úgyis mostanában nem voltam ott. – mondom, és el is indulunk egymás mellett lépkedve a Pokol szája felé. Engem aztán marhára nem zavar, hogy zacskó van nálam, majd azt szépen leteszem, nem zavartatom magam, és úgy néz ki, Elisa-t se zavarja. Menet közben megkérdezem, hogy találkozott-e már mással is rajtam kívül, és felnevetek, mikor válaszol.
- Hát, furcsa srácokból van jó pár itt a Mysterio-ban. – mondom jókedvűen, és nem fogok faggatózni, hogy miért volt fura, mit csináltak, nincs jogom számon kérni, ez az ő magánélete.
- Délelőtt elmentem futni, délután pihentem, most meg az állatkereskedésből jöttem, Louis-nak vettem kaját. Szóval semmi extra nem volt igazán a napomban. Na és te csináltál valami érdekeset? – válaszolok, majd kérdezek vissza, közben pedig már látom a klub bejáratát, már csak néhány lépés, és odaérünk.
- Nem, nem zavartál meg semmiben, nem volt tervem estére, szóval szívesen töltöm veled az időmet, nyugi. – mosolygok rá kedvesen, és mikor odaérünk a klubhoz, udvariasan kinyitom előtte az ajtót, aztán belépünk, és én egyből a pulthoz veszem az irányt, miközben a mellettem sétáló lány rengeteg elismerő pillantást kap a szórakozóhelyen tartózkodó hímnemű egyedektől, amit abszolút megértek, és egy kicsit a férfiúi büszkeségemet simogatja is, hogy Elisa velem jelent meg most itt, bár ugye nem egy párként, nincs kötelezettségünk egymás felé.
- Mit iszol? Meghívlak. – ajánlom fel, és nem fogadok el nemleges választ. Ha kért, én is rendelek magamnak egy nagy pohár boroskólát, aztán fizetek.
- Merre menjünk? Leülünk valahova, itt a pultnál üljünk le, vagy mi legyen? – kérdezem közelebb hajolva a lányhoz, mivel a klubban bömböl a zene. Nem a legalkalmasabb hely beszélgetni, de hátrébb vannak valamivel csendesebb asztalok, amik nem a hangszórók közelében vannak. A döntést így Elisa-ra hagyom, nekem igazából mindegy hova megyünk, nekem sosem a hely számított, hanem a társaság.
- A múltkor volt itt valami balhé úgy hallottam, a biztonságiak könnygázt kellett, hogy használjanak, hogy kiürítsék a helyet. – mesélem a lánynak amit hallottam. Én nem voltam itt, csak a városban járva hallottam a pletykákat. A könnygáz kellemetlen dolog, volt már benne részem New York-ban, szóval örülök, hogy nem buliztam itt aznap este.

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Ápr. 16 2014, 18:15

//NRT: Patrick és Elisa 2014.03.23.//

*Nem gondoltam volna, hogy pont ma futok össze Patrickkal, de ha már így történt, nem sietek el mellette, hanem odalépek hozzá, beszélgetni. Az elején kicsit féltem attól, hogy fog viselkedni velem, de szerencsére kedves és barátságos, mint mindig. Így hát kellemesen eltársalgunk néhány dologról és még a segítségét is felajánlja, ami meglep ugyan, de nagyon jól esik. Végül famulusaink is szóba kerülnek.*
- Igazad van és szeretem, hogy ilyen, azt hiszem, nagyon aggódnék, ha hosszabb ideig csendben lenne.*bólintok egyetértően. Megszoktam már, hogy Ulix ilyen és bár néha tényleg nagyon bosszantó, így is imádom őt.*
- Sejthettem volna, hirtelen ötlet volt.*mosolygok már teljesen nyugodtan, hiszen elfogadta a meghívásom. Addig a pillanatig, hogy feltettem a kérdést, semmi ilyet nem terveztem, hirtelen döntöttem úgy, hogy szívesen élvezném a társaságát még egy kicsit.
A válaszára bólintok és el is indulunk a klub felé. Láthatóan nem zavarja, hogy nem öltözött ki és egy szatyrot szorongat. Engem hát, miért érdekeljen? Nem divatbemutatóra készülünk, csak megiszunk valamit.*
- Valóban, rengeteg különös figura mászkál errefelé.*nevetek fel én is. Be kell látnom, hogy szokatlanabb lett volna, ha egy teljesen normális, átlagos alakkal futok össze.*
- Semmit, készülődtem.*válaszolok a kérdésre, miután végighallgattam az övét. Valószínűleg nem lepi meg, hogy majdnem egy napomba került, míg elkészültem.*
- Örülök.*mosolyodok el arra, hogy nem zavartam meg semmiben. Bár sejtem úgy sejtem, akkor nem jött volna velem, de jó hallani.
Közben a szórakozóhelyet is elérjük, s mivel Patrick maga elé enged az ajtónál, mosolyogva köszönetet mondok és belépek a zsúfolt, hangos helyiségbe. Bevárom a srácot is és vele együtt indulok a pult felé. Természetesen észreveszem az elismerő pillantásokat, de nem foglalkozok velük túlzottan, nem emiatt vagyok most itt.*
- Köszönöm, gint kérek.*mosolygok Patrick, majd a pultos felé. Szó nélkül fogadom el a meghívást, de úgy döntök, a következő kört majd én állom. Nem vagyunk már együtt, barátok között pedig ez így szokás.*
- Szerintem nézzünk szét hátul.*javaslom, s ha ő is egyetért, akkor lassan elindulok a boxok felé, ügyelve arra, hogy ne hagyjam a fiút hátra.*
- Ijesztő lehetett és úgy hallottam, a könnygáz kellemetlen dolog.*eddig még volt hozzá szerencsém és nem is tervezem, hogy valaha lesz. Ettől még persze érdekel, mi folyt itt legutóbb.*
- Tudod, mi történt? Te is itt voltál?*kérdezek rá kíváncsian. Közben sikerül találnunk egy üres asztalt, távolabb a táncolóktól és a hangszóróktól, így reményeim szerint itt nyugodtabban beszélgethetünk.*
- Jó lesz?*bökök is a hely felé, s ha Patricknak megfelel, akkor gyorsan be is csusszanok a fal melletti helyre.*
- Egészségünkre.*emelem meg poharam, miután a srác is elhelyezkedett, s ha hajlandó rá, akkor koccintok is vele, mielőtt belekortyolnék az italomba.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 17 2014, 00:01

Barátságosan csevegünk el Elisa-val, miután váratlanul összefutottunk Mystral főutcáján. Több témát érintünk, például a famulusokat, és jót mosolygok azon, ahogy kibeszéljük a lány baglyát, Ulixot, de úgyse hallja, amit nem tud, az nem fáj neki. Én nem adtam volna beszéd képességet a famulusomnak, Louis így is néha az agyamra megy, nemhogy még ha beszélne, de nem ítélkezem, ha valaki ezzel ruházta fel a famulusát, akkor egészségére. Na de ezen túllépünk, és jön egy kis meglepetés, Elisa invitál, hogy igyunk meg valamit, én pedig beleegyezek, úgysincs más dolgom, így ha mindent egyeztettünk, szépen el is indulunk a klub felé. Út közben jót nevetünk a fura figurákon, akikből van jópár a környéken, ebben egyetérthetünk, és a napunk is kitárgyalásra kerül.
- Tipikus, ti lányok fél napot tudtok készülődni pár óra bulizásért. – rázom a fejem jókedvűen. – Mondjuk meg kell hagyni, bármit is csináltok, nagyon értetek hozzá, mert a végeredmény mindig remek. – teszem hozzá, és ahogy már mondtam neki is, Elisa is kitett magáért. A szórakozóhely bejáratánál előreengedem a lányt, majd a pulthoz sétálunk, ahol én állom az első kört. Miután megvannak az italok, megkérdezem a lányt, hogy merre tovább, és mikor mondja, hogy nézzünk szét hátul, beleegyezően bólintok, és elindulunk a valamivel csendesebb rész felé. Itt sincs csönd, de a zene se dübörög annyira, amolyan háttérzaj. Amíg megtaláljuk a helyünket, mesélek Elisa-nak a pletykáról, amit hallottam, és tovább érdeklődik iránta.
- Hát igen, a könnygáz nagyon nem jó dolog… kívánom hogy sose legyen benne részed. Egyébként pár részeg suhanc összebalhézott, és szinte már tömegverekedés lett belőle. Alig tudták őket szétrángatni, könnygázt kellett bevetni, hogy oszoljon a tömeg. Én nem voltam itt, a városban hallottam, de nem bánom, hogy aznap este nem itt buliztam. – fejtem ki egy kicsit bővebben, de sokkal többet nem tudok az esetről mondani, elvégre nem voltam itt, csak szóbeszédekből értesültem róla. Sikerül találnunk egy megfelelő helyet, bólintok, hogy nekem jó, így le is ülünk, Elisa először, majd én is, félig mellé, félig vele szemben.
- Egészségünkre! Örülök, hogy összefutottunk. – mondom mosolyogva, majd koccintok a lánnyal, aztán belekortyolok a boroskólámba, és meg kell állapítanom, a pultos nagyon jól eltalálta az arányokat, pont úgy van bekeverve, ahogy szeretem.
- Egyébként egyedül indultál bulizni? Veszélyes sötétben egyedül mászkálni a lányoknak, bár így, hogy tudsz varázsolni, az valamennyire nagyobb biztonságot ad, mint ami a mugliknak van, de azért elég rizikós… - persze nem oktatni szeretném Elisa-t, távol álljon tőlem, egyszerűen csak féltem, nem szeretném, ha bármi történne vele. Amíg beszélgetünk, néha-néha iszom az előttem álló italból, sajnos gyorsan fogy, mert igen finom, de majd veszek még, ha kiürült a pohár.

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Ápr. 17 2014, 14:20

*Biztos voltam benne, hogy lesz valami megjegyzése az egész napos készülődésemre, s lám csak, tényleg nem bírta megállni. Bár, mivel igaza van, felnevetek, majd megrántom a vállam.*
- Ti pasik nem értetek ehhez.*vigyorgok rá legyintve, a bókra pedig elmosolyodok. Tudom, hogy jól nézek ki, eleget álltam a tükör előtt ahhoz, hogy megbizonyosodjak róla, de jó érzés, hogy ő is így gondolja.
Beszélgetés közben persze haladunk, így hamar el is érjük a klubot, ahol először a pulthoz sétálunk, begyűjteni italainkat, majd keresünk egy kicsit csöndesebb helyet magunknak.*
- Én se szeretném kipróbálni. Szóval nem voltál itt, örülök neki.*mosolygok Patrickra őszintén. Szerencséje volt, hogy aznap nem ide jött és így nem lett egy rossz élménnyel gazdagabb.
Időközben találunk egy szabad helyet is, ahova gyorsan be is csusszanok, mielőtt valaki más is szemet vetne rá.*
- Az érzés kölcsönös.*biccentek, a koccintás után pedig belekortyolok a keserű, mégis kellemes italba és elégedetten elmosolyodok.*
- Tudok vigyázni magamra.*ráncolom össze a homlokom kicsit, majd sóhajtok.* - Egyébként nem terveztem, hogy mászkálok a sötétben, innen rögtön a szobámba mentem volna, amint megunom.*nyugtatom meg azért. Hopponálni ugyan nem tudok, a teleport gyűrű viszont remek kis találmány, szerencsém van, hogy szert tettem rá.*
- Egy vámpírnál veszélyesebbel úgyse találkozhatok.*teszem még hozzá. Még régen, ha jól emlékszek, első évem elején futottam össze egyel, hozzá képest pedig, egy ember egyáltalán nem tűnik félelmetesnek. Ettől még persze óvatos vagyok, és nem mászkálok egyedül a sötétben, ha nem muszáj.*
- Hogy vannak a szüleid?*térek át hirtelen egy egészen más témára. Most jut eszembe, hogy alig tudok valamit arról az időről, mielőtt az iskolába érkezett volna. Néhány aprósággal persze tisztában vagyok, de soha nem mesélt róla úgy igazán. No, nem most fogok érdeklődni erről, de egyszer talán megteszem.*
- A mostani kört én állom. Ugyanazt?*pillantok kiürülni készülő pohara felé, s ha nem mondja azt, hogy nem iszik többet, felállok, átverekszem magam a tömegen, egészen a pultig. Ott kikérem az italunk, elhajtok egy kicsit se szimpatikus, fura külsejű férfit, majd már megyek is vissza Patrickhoz.*
- Tessék.*teszem le elé a poharat, miközben visszacsusszanok a helyemre és a srácra mosolygok.* - Ez a hely is hemzseg a fura alakoktól. Vagy csak én vonzom őket?*csóválom meg fejem, visszagondolva a korábbi fickóra, ki igen érdekes szöveggel igyekezett felszedni. Nyilván sikertelenül.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Ápr. 19 2014, 01:26

Jó hangulatú beszélgetés folyik közöttünk, amíg a klub felé tartunk, most épp a buli előtti készülődés van terítéken.
- Hát ezzel a kijelentéssel nem fogok vitatkozni. – nevetek fel és zárom le ezzel ezt a dolgot, de nincs csönd, téma témát követ, de immár a Pokol szája klubban, miután kikértük az első kör italt, és helyet foglaltunk a szórakozóhely hátsó szekciójában. Kortyolgatás közben rákérdezek arra, hogy egyedül akart-e menni bulizni, mert sötétben azért egyedül ha sétál, bármi megtörténhet.
- Persze, jó varázsló vagy, ehhez nem fér kétség, de a világban sajnos bármi megtörténhet… no de ne fessük az ördögöt a falra. – legyintek, és azért is merült fel bennem ez az egész egyedül mászkálós téma, mert az most nincs eszemben, hogy a lánynak van teleport gyűrűje, ami azért jócskán megkönnyíti az ember dolgát.
- Hát én még nem találkoztam vámpírral, pedig már jó pár éve itt vagyok. Te már igen? – kérdezem, és természetesen nem újdonság, hogy ólálkodik néhány vérszívó Mystralban és környékén, de eddig engem elkerültek, ami részben szerencsés, de ha igazán őszinte akarok lenni, már csak kíváncsiságból is összefutnék egyel, persze úgy, hogy a végén életben maradjak. Na de kellemesebb témában kapok kérdést, amire szívesen válaszolok.
- Jól vannak, köszönöm szépen. Valamelyik nap beszéltem velük, és mondták, hogy örökbe fogadtak egy kiskutyát, egy mopszot, szóval a közeljövőben tervezek hazautazni, hogy megismerkedjek az új családtaggal. Viszem Louis-t is, remélem nem eszi meg ebédre. – mesélek jókedvűen, és hogy őszinte legyek, egy kissé bűntudatom van, hogy az én családomban minden happy, nála meg tudom milyen zűrös a helyzet, vagyis az aktuális dolgokat nem tudom, elvégre rég beszéltünk, de anno mesélt róla. A poharam lassan teljesen kiürül, és Elisa-é is, és már állnék fel, hogy veszem a következőt, de a lány beelőz.
- Igen ugyanazt, de nem azért hívtalak meg az első körre, hogy a másodikat te fizeted majd… kicsit kínosan érzem magam, ha a lány fizet valamit… - mondom, és a tárcámból előkeresek annyi aprót, amennyi elegendő a második pohár boroskólára, és megpróbálom, hátha Elisa belemegy, hogy kifizessem, remélem igen, de ha nem, nem leszek erőszakos.
- Köszönöm! – mosolygok a lányra, mikor elém teszi a poharat kicsivel később.
- Hát egy szórakozóhelyen erre számítani kell, nem hiszem, hogy te vonzanád őket… - rázom meg a fejem, és kiiszom az utolsó kortyot még az előző italomból, aztán eszembe jut, hogy talán most is összefutott konkrétan valaki furával, így rákérdezek, legfeljebb nemleges választ kapok.
- Amúgy beszélgettél furcsa alakokkal míg a pultnál voltál? Vagy csak láttad, hogy van itt a klubban? – érdeklődöm, és amíg várom és hallgatom a feleletét, kicsit jobban rákoncentrálok a zenére, és rájövök, hogy tök jó, és megjön a bulizáshoz a kedvem.
- Nincs kedved majd táncolni? – kérdezem Elisa-t, és az se baj, ha nem, szívesen maradok itt beszélgetni még vele, de miért ne használnánk ki, hogy itt vagyunk a klubban, jó a zene, stb.

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szer. Ápr. 23 2014, 17:47

- Ennyi erővel neked ugyanúgy nem javasolt az éjszaka közepén egyedül mászkálni.*mutatok rá. Tény, hogy lányként valamivel nagyobb veszélyben vagyok, de nem vagyok félős típus és komolyan gondoltam azt is, hogy meg tudom védeni magam. Mindenesetre arra, hogy inkább ne feszegessük a témát, bólintok. Nem célom ugyanis kihívni a sorsot magam ellen.*
- Kétszer, még elsőben. Annyira nem volt vészes, de azért nem ismételném meg a találkozást.*nem hagyott mély nyomot, lelki sebeket és hasonlókat bennem a dolog, mégis, érthető okból, nem szeretnék újra összefutni egy vérszívóval. Még úgy se, hogy most azért már erősebb és picivel tapasztaltabb vagyok.*
- A mopszok aranyosak. Nem hiszem, hogy bántaná, Louis nem tűnt soha vérengzőnek.*mosolyodok el. Örülök neki, hogy Patrick családjában minden rendben van, bár hazudnék, ha azt állítanám, nem vagyok kicsit féltékeny rá.
Közben poharaink is kiürülnek, így fel is ajánlom, hogy újat hozok mindkettőnknek, amiket persze ki is fizetek.*
- Tudom, hogy nem ez volt a szándékod.*szögezem le gyorsan, az aprót látva viszont sóhajtok.* - Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, legyen így, bár szívesen álltam volna a te italod is.*mosolyog rá, de azért elveszem a pénzt, mert nem akarom kínos helyzetbe hozni a srácot. Aztán el is navigálom magam a pulthoz, s amint megkapom a rendelést, a poharakkal a kezemben, már igyekszik is vissza az asztalhoz.*
- Szívesen. Remélem is.*horkantok arra, hogy nem én vonzom a különös embereket, közben pedig vissza is csusszanok a helyemre, majd a ginembe kortyolok.*
- Igen, egyel. Nem volt már szomjas, szóval nem nagyon tudom, mit mondott, a gesztusai voltak elég beszédesek. Na, mindegy.*rántom is meg vállam. Az alak nem volt erőszakos, könnyen le lehetett koptatni és igazából jól esik az önbizalmamnak, ha kikezdenek velem.
Patrick következő kérdésére pár pillanatig nem felelek, na, nem azért, mert nem akarok, hanem mert hallgatom a zenét.*
- Igyuk meg ezeket, utána mehetünk.*válaszolok végül, felmutatva a poharam. Jó szám megy, a társaság is remek és szeretek táncolni, nincs semmi okom arra, hogy ne érezzem jól magam. Na meg eredetileg is bulizni indultam.*
- Addig mesélj kicsit az egyetemről.*mosolygok Patrickra. Tényleg kíváncsi vagyok, milyen és nem akarom csendben bámulni az asztalt, míg el nem fogynak italaink. De, mikor végül mindent megittunk, újra hallgatózni kezdek, hátha táncolásra alkalmas előadó játszik éppen.*
- Ez az egyik kedvenc számom.*szólalok meg hirtelen, s ha neki is tetszik a dal, akkor felpattanok.*
- Szabad egy táncra.*vigyorgok rá, felé nyújtva a kezem, amit ha elfogad, akkor fel is húzom és elindulok a táncparkett felé.*
- Csak azért, hogy ne veszítsük el egymást.*emelem fel kezem, mivel még mindig az övét szorongatom. Remélem, nem zavarja a dolog, ha viszont mégis, akkor azonnal elengedem.
Bárhogy is legyen, előbb-utóbb találunk egy nem túlzottan tömött helyet, ahol még mi is elférünk. Itt megtorpanok és szembefordulva vele, Patrickra mosolygok.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Szomb. Május 03 2014, 14:39

- Jó-jó, igazad van. – adom meg magam, és poénkodva emelem fel két kezemet, mintegy megadva magamat, arcomon vigyor ül. A következőkben feljön a szó a vámpírokra, és szemeim egy pillanatra elkerekednek, mikor hallom Elisa-tól, hogy ő már kétszer is találkozott vámpírral, mióta a Mysterio-ba jár.
- Hűha. Akkor szerencsésnek mondhatod magad, hogy életben vagy, nem? – kérdezem, és őszintén örülök, hogy nem történt semmi komolyabb baja. Ezek után más vizek felé evez a beszélgetés, mesélek egy kicsit a szüleimről, és arról, hogy örökbe fogadtak egy kiskutyát.
- Igen, szerintem is aranyosak. Nem lesz probléma szerintem se, csak nehogy féltékeny legyen, arra kell ügyelni. – helyesbítek, hogy így gondoltam a dolgot, nem arra értettem, hogy Louis ok nélkül bántaná a kölyköt. No de kissé bűntudatom van, amiért én a boldog családi hátteremről beszélek, ismerve az övét, így ez a téma is át lesz ugorva, nem akarom fájdítani a leányzó szívét. A poharainkból elfogy az ital, és Elisa elindul, hogy vegyen utánpótlást, és feltett szándéka, hogy kifizesse az enyémet is, de én kínosan érezném magam egy kicsit, ha a lány fizet, engem nem így neveltek, így megpróbálkozom, hátha elfogadja Elisa azt, hogy nyújtom felé a boroskólámra elég aprót, és „küldetésem” sikerrel is jár, aminek azért örülök, lelkiismeretem így nyugodtabb. Mikor visszaér, megemlíti, hogy találkozott egy fura alakkal, aki vélhetően fel akarta szedni, de nem sikerült neki, akkor nem ért volna vissza ilyen hamar a lány.
- Értem. – nagyon nem tudok mit hozzá szólni, inkább kortyolgatás közben hallgatom picit a zenét, majd előállok a táncolás ötletével, és mikor Elisa nem válaszol, átfut a fejemen, hogy hülye ötlet volt, de aztán mikor megszólal, rájövök, hogy feleslegesen aggódtam.
- Jól van, megbeszéltük. – mosolygok rá, és iszom pár korty boroskólát, közben pedig hallom kérését.
- Hát nem tudom, pontosan mire vagy kíváncsi, de mesélhetek. A tananyag veszélyesebb, nem kezdőknek való, de élvezem. Kint a campuson mindenkinek saját szobája van a saját szakházában, ami jó, mert ez nagyobb szabadságot ad, nem kell igazodni máshoz, mondjuk nekem azzal sem volt bajom, hogy osztozzak a srácokkal a Kobra hálóban. – mesélek pár dolgot, és ha szeretne még kérdezni az egyetemmel kapcsolatban, akkor nagyon szívesen válaszolok. Nem kell olyan nagyon sokat várni, hogy poharaink ismét üresek legyenek, és hirtelen Elisa megszólal, hogy ez az egyik kedvenc száma, és meg kell hagyni, tényleg nagyon jó zene szól épp. Feláll, és kezét nyújtja felém, mire én felnevetek.
- Ennek pont fordítva kellett volna lennie, nem? De persze, menjünk. – mondom, majd elfogadom a kezét, és felállok, hogy elindulhassunk a táncparkett felé. A leányzó magyarázkodni kezd a kézfogás miatt, de legyintek egyet.
- Nyugi, nem értem félre a dolgot. Nem járunk már, te is tisztában vagy vele, én is, szimplán a barátok is megfoghatják egymás kezét egy ilyen dologban, szóval relax. – mosolygok rá barátságosan, és el is navigálunk szépen egy nem túl zsúfolt helyre, és pár másodperc alatt benne lesz a bugi a lábamban, ha viccesen akarok fogalmazni, lényeg, hogy a lánnyal szemben állva táncolni kezdek. Nem táncolok túl közel hozzá, nehogy kényelmetlen legyen a helyzet, kicsit fura ez az egész, de elengedem magam. Nem régóta táncikálunk, mikor megjelenik egy srác, aki egy-két évvel idősebb lehet nálam, tipikus jóképű ficsúr, és megkérdezi Elisa-t, van-e kedve táncolni vele.
- Ha gondolod, nyugodtan elmehetsz. – ajánlom fel kedvesen, és innentől Elisa-n múlik, hogy a továbbiakban Mr. Jóképűvel táncol, vagy továbbra is az én társaságomat választja. Kíváncsi vagyok, hogy dönt, én nem fogok megsértődni, bármi lesz is a vége.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub