Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 14:11

*Csak vállat rántok a fürdésre, hiszen más se tudta volna, na de ez mindegy is, inkább elejtek egy két dicséretet s bár a lány szavai alapján nem sok minden változott, azért mégis eléggé szemet szúró a dolog, de persze pozitív értelemben. Amikor a Siriusos témára érünk fejemet oldalra döntve mosolyodom el.*
-Azt hiszem a te esetedben igen. Talán így jelzett a belsőd hogy kész vagy elengedni, és túllépni a múlton. Egyszer mindenen túl kell lépni..*tűnik el a mosoly az arcomról, de attól még nyugodt marad, így miközben elkezdek öltözködni figyelem a mellém letelepedő lánykát, és a szavait persze, az ivásra azonban csak amolyan elgondolkodó grimaszt vágok.*
-Csak valami gyengét, azt hiszem nem akarok túl sokszor másnapos lenni, és van már mögöttem pár nap, de benne vagyok..*mondom nyugodt hangon, bár belül azt is tudom hogy amit mondok részint nem teljesen igaz, egyszerűen csak nem akarok megváltozni az ital hatására, lehet csak rontana a dolgon. Mielőtt azonban felkerelednénk elszólom magamat, bár nem akartam ezzel semmi rosszat mondani, így a válaszra csak megrántom a vállamat.*
-Kicsit túl merésznek tűnik, valószínűleg a tapasztalatlansága miatt, meg szeret beleszólni a dolgokba, amúgy nem is mondtam hogy több vagy nem több, a te életed.*mondom végül egy mosollyal, majd bólintok a szavakra miszerint megvan, ez azért jó hír még így is. Kifele azonban ismét rosszat találok mondani, így amikor látom a dühös arckifejezést, és hallom a szavakat, csupán csak elhúzott szájjal döntöm oldalra a fejemet, majd kezemet a vállára is teszem*
-Csak te láttad gáznak, ha érdekel még a véleményem előttem semmit nem süllyedtél. Tudom hogy normális esetben simán megtudtad volna csinálni, egyszerűen csak érdekelt hogy mi volt a baj, ha már én vittelek el a szobádig.. Tudod egyszerű kíváncsiság..*teszem még hozzá a maradék pár szót próbálva a legbarátságosabb hangnemben beszélgetni ami nem is nehéz bár tény még mindig többként tekitnek rá mint barátra, és nehéz is ezt vissza fogni.*
-Tökéletes lesz, meghívlak.*ajánlom fel ha már én vagyok a férfi, s ha minden igaz miután átmentünk a szigetre magunk mögött hagyva a sulit nemsokára a klub szokásos hangos világába csöppenünk, én pedig felé fordulok miközben megállunk a pultnál.*
-Nos maradjunk itt, vagy nézzünk valami nyugisabb helyet? Akkor egy sör lesz? Még választhatsz.*engedek meg felé egy ravasz mosolyt, miközben hátamat a pult szélének támasztva kezeimet össze fűzve várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 24
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 14:29

*A külsőm változtatása számomra sok mindent jelent. Túlléptem végre a testvérem halálán, új életet kezdtem és igen, Nilt is le akartam zárni, de hogy ez mennyire sikerült, még magam sem tudom, hiszen most is itt vagyok, nála, nem pedig másnál... és akármilyen furcsa is, az ő csókját éreztem utoljára... Szóval még magam sem tudom, hogy mit akarok, de nem is szeretnék túl sokat gondolkodni, inkább csak úszni akarok az árral és majd úgyis partot érek valahol.*
- Igen. *bólintok is rá egy aprót, majd végül szóba hozom azt is, hogy ihatnánk valamit és utána jöhet a többi hely is, de amikor hallom a válaszát, csak elhúzom picit a számat, de végül rábólintok a dologra.*
- Oké, akkor csak egy picit. Nem is berúgni akartam, szerintem annak nem lenne jó vége. *vagy túl jó is lenne, de utána fájdalmas. A fene tudja. Félix is szóba jön most és hát igen, Nil jól érzékeli, valóban túl merész az a fiú, nem is értem magam sem, hogy miért ilyen.*
- Talán majd idővel változik, mert ha nem, megégeti magát. Már verekedett is össze másokkal, szóval előbb-utóbb nagyon megjárja. *értek is egyet idő közben Nillel, majd már meg is fordulok, hogy az ajtón át távozzunk, amikor meghallom a kis megjegyzését és nem is tudok nem dühös lenni, így lépek hát oda, közvetlenül a fiú elé és mondom is el a véleményem, de ahogy nyugtatóan vállamra teszi a kezét, próbálok is lenyugodni...*
- Az, hogy még túl friss volt a szakítás és nem tudtam rendesen koncentrálni. *adom is meg a választ, majd el is távolodom tőle, talán így lesz a legjobb. Felhozom még a klubbot is és mivel Nil meg akar hívni, rábólintok a dologra, nem fogok ilyenen vele vitázni vagy ellenkezni, majd max én állom a következő kört. El is hagyjuk a Mysteriot, majd jó pár perc múlva már a kopasz kidobó mellett sétálunk be a jól ismert, félhomályos klubba.*
- Egy box szerintem jó lesz és inkább VBK-t kérek. 3 dl vörösborral és 2 dl kólával. *adom is ki a rendelést, majd szépen meg is indulok az egyik box felé, becsusszanok és úgy várom meg, hogy Nil kihozza a rendelt italt és ha ezt megteszi, akkor már el is veszem az enyémet.*
- Köszi! Egs! *kortyolok is bele, de csak miután összekoccintottuk az italainkat és jóízűen mosolyodom is el, hiszen finom. Érdekelne, hogy vajon volt-e azóta ő más lánnyal, de mégis, erre hogy kérdezhetnék rá? Így csak picit mocorgom a bőrülésen, majd lassan Nil felé emelem a tekintetem.*
- És hogy megy a tanítás? *egy tök más kérdést teszek fel, hiszen nincs közöm az ő magánéletéhez, így a helyes, hogyha nem is érdeklődöm arról.*

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 14:49

-Vagy ha akkor jó is lenne de később nem.*mondom tömören utalva rá, hogy sejtem ám hogy ő mire gondol, ahogy szerintem ő is sejti az én gondolataimat, de talán két év után ez is a normális két ember között. Félix is szóba kerül, de Daphne válaszára csak megrántom a vállamat.*
-Még jó hogy ezek szerint nem a kegyetlenebbekkel találkozott össze, rosszabbul is járhatott volna egy két balhénál.*mondom teljesen hétköznapi stílusba persze én is elég kegyetlen vagyok a magam módján, de egy ideje már nem engedtem előtérbe azt az énemet. Azt hiszem sikerült vissza szorítani még ha kicsit többet is iszok mostanában, legalább mással van lefoglalva az agyam. Végül aztán egy kicsike vitába is keveredünk aminek a végén a vállára is teszem a kezemet, hiszen nem leszúrni akartam, de ahogy hallom ezek szerint még ő se tette túl magát rajtam, ahogy én se rajta. Kicsit megremeg az arcom miközben tekintetem is egy árnyalattal szomorúbb lesz, de azért egy kis mosoly is megjelenik rajta.*
-Tudod, ha nem erősítené ez a démon mentálisan az erőmet, én se hinném hogy fényesebben bravúroztam volna nálad.*talán ennyi elég lesz, nem kell olyasmiről beszélni ami még nem gyógyult be teljesen egyikőnknél sem, de talán ezzel jelzem felé, hogy én is hasonlóan vagyok. Végül a klub lesz az uticél, ahova leérve át is vágunk a biztonsági szolgálatoson, s már a pult környékén leledzünk ahol hallom Daphne válaszát is a kérdésemre.*
-Hmm jó keverés, akkor pár pillanat és hozom.*mondom egy bólintással majd a pultos felé fordulva meg is teszem a rendelést, s nemsokára egyik kezembe egy nagyobb sörös korsóval indulok vissza, illetve a lány VBKjával, amit a kezemből pszichokinézissel elindítva egészen a másik szájáig lebegtetek várva hogy megfogja, arcomon még mindig ugyan azzal a ravasz mosollyal.*
-Parancsolj, és egészség... Az időre.*mondom komoly hangon, miközben a korsó az ő poharának koccan és én is iszok pár kortyot. Amikor azonban hallom a kérdést eleinte kissé furcsálkodva nézek rá, végül letörölve a habot a szám fölött természetesen diszkréten , válaszolok is.*
-Hmm egész jól, feltéve ha sikerül megtartanom, tegnap iszonyú mód rosszul voltam, de majd pótoljuk a srácokkal. Most valami különlegességet akarok nekik, szóval az óra pótlásakor majd kirándulunk egyet..*mondom teljesen csevegő hangnemben, miközben kezembe kissé elgondolkozóan forgatom a söröskorsót.*
-Tudod most ez vállt a fő elfoglaltságommá, amikor pedig nem ezt csinálom, akkor csiszolom a mentális képességeimet, vagy általában itt vagyok, vagy egyedül vagy esetleg ha össze futok azzal a faramuci nevű orosz kölyökkel Tarkhal..*mesélek kicsit arról miképpen is telnek a napjaim, bár nem kérdezte de azért mégis.*
-Azért történt pár dolog, megismertem egy egész normális vámpírt pár hete, meg a minap össze futottam egy csajjal.. Képzeld nem is tudtam hogy Takodának van egy huga aki egyben a párja is... Fura egy kapcsolat mi?*kérem ki a véleményét, inkább beszélek másról és kerülöm a minket érintő témákat, talán azért is mert szeretném ha ma élveznénk egymás társaságát. *
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 15:00

*Jól érzem én, ugyanarra gondolunk, de nem látom értelmét további szavaknak, csak így bólintok, majd túl is lépünk ezen a témán, így jön hát szóba Félix is. Fura egy srác, túl merész szerintem, pedig egyáltalán nem tud még annyi mindent, mint mi Nillel... Remélem azért, hogy nem úgy beszélt az ex-barátommal, ahogy nem kéne, mivel akkor a bosszú meg fogja találni. Lehet, hogy Nil változott, de belül ugyanolyan és én ezt is szerettem benne, bármilyen furcsa is.*
- Az biztos. *végül el is távolodunk ettől a témától és bár én távozni szeretnék, ez nem olyan egyszerű, hála Nil szavainak, így kis időre még a szobában maradunk. Szerencsére nem vitázunk, csak tisztázunk pár dolgot és amikor hallom, hogy őt is megviseli még mindig a dolog, hát... képtelen vagyok bármit is mondani, inkább távozunk a Marsból, majd meg is indulunk Mystral felé, hogy nemsokára már a Pokol szája klubban legyünk. A rendelésem is leadom és végül az egyik boxhoz is érek, ahol türelmesen várom meg, míg az ital felém közeledik és ahogy Niltől megkapom, már meg is fogom a poharat. Amióta az a démon benne van, oly sok mindent old meg a mentális energiával, irígylem ezért, én magam is szívesen lennék ilyen erős.*
- Köszi! *a poharak koccannak, majd már iszom is egy picit az italból. Finom, nagyon is jól esik, így hát miközben a pohár ürül, nyugodtan beszélgethetünk tovább is.*
- Kirándultok? Az biztosan jó lesz, csak azért az elméletről se feledkezz meg. *nevetek fel picit és végül tovább hallgatom a mesélését, így tudom meg azt is, hogy többször volt már itt, na meg Tarkh-ot is kedvelheti.*
- Én egyszer vagy talán kétszer, ha láttam azt a srácot. Számomra közömbös, de ezek szerint ti jóban vagytok... *csak úgy megjegyzem ezt, végülis Nil dolga, hogy kivel milyen kapcsolatot is ápol. Még mindig ő mesél, így jön szóba a vámpír is, melynek hallatán picit megdermedek.*
- Egy vámpírral? Mégis hogy mondhatod azt, hogy egész normális volt? Mind csak a vérünket akarják, remélem nem kezdesz el velük cimborálni. *húzom is el a számat, majd szóba jön Tak is, ki a hugával van együtt... Az egész oly nagyon meglep, hogy a poharat is leteszem az asztalra, micsoda információk.*
- Ezer éve nem láttam Takot és... ez most tényleg új volt. Róla nem hittem volna soha, hogy egy ilyen kapcsolatba belemenni. *el is fordítom a fejem, hiszen régen én annyira akartam őt, de hát amikor már ő is akart volna engem, Nil közbeszólt és jól is tette... *
- Tényleg fura, de ha nekik jó így. Tak biztosan tudja, hogy mit csinál. *de nem tartom jó ötletnek ezt az egészet, belül megvan ám erről a véleményem, mégsincs jogom beleszólni a kapcsolatába, a dolgaiba, így inkább iszom újból, jobb lesz az úgy.*
- És a nyárra tervezel valamit? Elmész nyaralni valakivel vagy valami hasonló? *bele is csempészem a kérdésembe azt, ami igazán érdekel, de így talán mégsem hangzik annyira hülyén ez az egész, így kíváncsian pillantok rá, miközben iszogatom is tovább.*

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 15:25

*Azt hiszem a legjobb tényleg az lesz ha nem mondunk semmit, hiszen már így is elkezdtük kapargatni a sebek felszínét, talán itt az ideje megálljt parancsolni. A félixes témán is hamar túllépve indulunk el a klubba ahová aztán egész hamar megérkezvén már az italrendelésen gondolkozunk s miután megszületik a terv meg is rendelem amit meg kell. A poharat már mentális energiával szállítom oda a lány elé várva hogy megfogja. Persze nem nagyzolok egyszerűen csak szeretem kihasználni a képességeimet, meg talán némi játékosságot is visz a dologba, meg kéne barátkoznom vele hogy mi már csak barátok vagyunk.*
-Bármikor.*Csupán ennyit mondok egy kisebb mosollyal, majd leülve felelek a kérdésére ami bár furán jött de szavaimból kiderül hogy eléggé nyíltan elmondom a gondolataimat, azonban a figyelmeztetésnél kicsit fel is nevetek.*
-Bele találtál a közepébe, még meg kell írjam a szóbeli vázlatokat.. Fura hogy ennél a tárgynál gyakorlatban minden olyan könnyű , de ha az elméleti részhez érek meg kell erőltessem magam hogy menjen, de hát majd csak menni fog valahogy. Te neked biztos jobban menne, kettőnk között te voltál az eszesebb.*mondom egy kisebb mosollyal , majd mesélek kicsit Tarkhról is, természetesen nem akarok semmit csak úgy csevegés képen.*
-Hát majd lehet megismered, egész jó fej srác, bár amikor megérkezett volt némi zavar benne, de azt hiszem sikeresen kikupáltam belőle...*dőlök hátra kezeimet össze fűzve egy diadal ittas mosollyal majd a korsómért nyúlva iszok is egy kortyot, majd jön szóba a vámpír is amire csak kissé morcosan megcsóválom a fejemet.*
-Daph-Daph nyugi, elég nagy fiú vagyok és azt hiszem elég jó emberismerő is, és úgy mondom hogy tényleg egész normális volt, de ha akarod fogalmazhatok úgy is hogy egész emberi, az hogy mind a vérünket akarja pedig ebben az esetben megbukni látszik, éhes volt és direkt nem akart inni belőlem.*rántom meg a vállamat hiszen ez így igaz, de azért az utolsó szavaira még megrázom a fejemet.*
-Nem kell ilyen miatt aggódnod, nem hinném hogy pajtásaim lesznek ezek a lények. Csak nem némi aggodalmat érzek a hangodban?*kérdezem kicsit cukkolva a másikat, persze csak játékosan, majd elmesélem a Takos esetet is , és úgy tűnik Daphne-t ugyanolyan meglepetésként érheti a dolog mint akkor engem.*
-Szerintem része volt benne a lánynak is, elég akaratos kis perszóna de nincs vele semmi baj.*rántom meg a vállamat, a következő kérdésre viszont felnevetek.*
-Hogy elmegyek az valószínű, de nem nevezném nyaralásnak, lehet vissza vonulok pár hétre Sideris birtokára. Van ott egy terem ami segít fejlődnöm, és erről eszembe jut hogy a drága nővérem még lóg nekem egy ígérettel is, szóval őt is fel kell keresnem. Tudod azt hiszem hogy egy ideig nem akarok hallani se ünneplésről se nyaralásról, főleg úgy hogy nem lehetek azzal akivel szeretnék... Fura mi? A legtöbb ember ilyenkor ide oda szaladgálna és próbálna felejteni , de nekem valahogy jól esik ez a köztes állapot talán mert azt hiszem hogy...*mondom nyugodt hangon miközben a lány szemeiről a korsómra terelem pillantásomat, de a szavakat, nem mondok végig.*
-Áh hagyjuk, a lényeg hogy inkább magamat fejlesztem, nyaralni lesz időm később is ha akarok, elvégre vége a három évnek, ezután már semmi nem lesz ilyen kötött..*iszok inkább egy kortyot, így is hagyva a mondandómat, és a be nem fejezett mondatot is.*
-Na és te? Ha már így finoman megérdeklődtük hogy van e valaki a láthatáron, hogy tervezed? Kiruccansz valamerre?*kérdezem miközben a maradék pár korty is elfogy a korsóból, s így már teljes figyelmemet Daphnenek szentelhetem.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 01 2012, 15:38

*Kíváncsi vagyok, hogy mégis hogy halad az elsősökkel és ahogy mesél, én nekem is megjön ám a kedvem a tanításhoz. *
- Szerinted én jó tanársegéd lennék? *kérdezek rá erre őszintén, hiszen jövőre még én is jelentkezhetnék valamire és őszintén érdekelne Nil véleménye. Egy kis megjegyzést is kap tőlem, tehát hogy az elméletet se kellene ám elfelejtenie, de amikor hallom, hogy azon is agyal, csak picit felnevetek.*
- Szerintem nem feltétlen, a spirit távol áll tőlem. Ebből te vagy a jobb. *mutatok is szépen a fiú mellkasára, hiszen démon nélkül is erősebb volt, így hát szuggerálhatott volna bármikor, ha akar, én nekem nem ez az erősségem. Az a helyzet, hogy magam sem tudom, hogy miben is vagyok igazán jó... mindenhez értek egy picit, de hogy a legjobban mihez? *
- Fogalmam sincs, hogy a továbbtanulást hogy is oldjam majd meg. *sóhajtok fel, mert nem tudom még, mit kéne majd válasszak, de idővel talán egyszerűbb lesz. Tarkh-ról is beszélünk egy picit, majd ez után jön a vámpíros téma is, amely szül ám némi aggodalmat bennem, fel se tudom fogni, hogy egy olyan srác, mint amilyen Nil, mégis hogy vélekedhet így egy vámpírról.*
- Fura, hogy nem akart inni belőled és az is, hogy emberinek gondolod... talán még nem régóta vámpír. *nem tudok logikusabb választ adni erre. De amikor hallom a további szavakat, mintha egy kis pír is megjelenne szép pofimon.* - Még szép, hogy aggódok miattad, ez egyértelmű. *nem is értem, hogy hihette azt, hogy közömbös nekem. Ő volt éveken át az az ember, aki mellettem állt, nem fogom csak úgy eldobni magamtól, azt lesheti. Tak is szóba jön, na meg a húga, akik elvileg együtt vannak. Elég sok nekem ez így, nem is értem Takot, de mint kiderül, az a lány is tehet ám róla.*
- Majd egyszer kiderül. *most már tudom, hogy beszélni akarok Takkal, mindenképpen fontos lenne, már csak ez miatt is, hogy megtudjam, mi is késztette erre... és hogy honnan ismeri az igazi húgát. Oly sok időt hagytunk ki az indiánnal, tényleg, most szinte már semmit se tudok róla és ez valahol rosszul érint. Na de most nem ő a lényeg, hanem Nil, így érdeklődök most a nyaralás felől is, hogy vajon megy-e valahova és ha igen, kivel...*
- Nem hinném, hogy jó ötlet lenne, ha mi mennénk el együtt. *hajtom le egy picit a fejem, majd inkább iszom is egy picit és így bólintok rá a továbbiakra.*
- Akkor szorosabbra fűzhetitek most a kapcsolatotokat Siderissel. Talán jó lesz ez így. *és ekkor kapom vissza a kérdést és derül is ki az, hogy bizony lebuktam. Hát... ciki, de Nil ezek szerint ismer eléggé, hogy átlásson rajtam.*
- Fogalmam sincs. Nincs semmi se tervbe. Az biztos, hogy haza akarok majd nézni, de mást még nem tudok, majd ahogy alakul. *vonok is vállat, igazán nem számít, hogy miképp lesz ez az egész. Inkább iszom még, így lassan már a pohár végén járok és dőlök is hátra picit, talán lassítani kéne.*
- És mit csináljunk majd a vízesésnél? Úszni szeretnél? *nem úgy öltöztem, de szerintem ez most nem számít, így fordulok felé és kíváncsian figyelem is a szemét, mivel jó lenne tudni, hogy vajon mit tervez. Ő mondta azt a helyet, egyik kedvenc helyünket, hát biztosan van ötlete...*

//fagyunk//

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 08 2012, 13:00

//Olvad//

*Fura most így beszélgetni, s bár párszor felreppen egy két kellemetlenebb rész próbálok inkább másra koncentrálni, amikor a tanításról kezdünk el, s kikéri a véleményemet egyszerűen csak megemelem a vállamat.*
-Elég akaratos és céltudatos vagy, szóval szerintem megvannak hozzá az adottságaid..*mondom a szemébe nézve, még mindig teljesen nyugodt hangon, de amikor a mellkasom felé mutat, csupán csak komoly tekintettel nézek le követve az ujját, majd vissza az arcára és kissé el is mosolyodom.*
-Mindketten tudjuk, hogy nem csak a saját képességeimnek köszönhetem.. Néha nehéz kordában tartani..*mondom vissza fogott hangon, és a mosoly el is tűnik az arcomról, viszont amikor a továbbtanulás kerül témába érdeklődővé válik az arckifejezésem, bár még mindig komolykás.*
-Hogy érted hogy nem tudod hogy old meg? Azt hittem ez elég egyszerű, szépen itt maradsz választasz egy ágazatot és továbbmész..*rántom meg a vállamat, hiszen nem tűnik túl nehéznek, bár az igazat megvallva még én is gondolkozok mi lesz később, a Tarkhos témán túlmenve nemsokára a vámpírokra térünk rá, s elmondom hogy én már találkoztam egyel. A fejtegetésre azonban most csak bólogatni tudok.*
-Szerintem is, igazából a véleményem az hogy meg akarja őrizni az emberségét. Bár kérdés hogy az idő miként hat az ilyen lényekre..*mondom de igazából ezen nem is gondolkozok tovább, inkább mondok néhány szót, és amint néztem sikerült némi hatást elérnem nála, amire csak egy ravaszabb mosollyal döntöm oldalra a fejem.*
-Nicsak... nem mostanában értem nálad el ilyesmit... Minden esetre köszi, de hangsúlyozom hogy eléggé tudok magamra vigyázni, szóval miattam nem kell aggódni..*mondom egy apró mosollyal, majd arcom ismét komolyabbá válik, miközben lassan iszogatom az italomat is. A továbbira csak bólintok, de amikor a nyaralásról szó esik, s hallom a válaszát csak komor arccal csóválom meg a fejemet.*
-Tudom, ezért se mondtam hogy gyere te velem, azt hiszem egy darabig ilyesmit nem is akarnék bevállalni..*lehet hogy ez most fájdalmasan érintheti, de nem azért mondtam hogy megsértsem, egyszerűen csak most valójában úgy érzem hogy nincs szükségem senkire, mert egyedül is vagyok, a Siderises dologra csak vállat rántok, nem válaszolok hiszen valahogy nem hinném , hogy annyira szorosra tudnánk mi azt fűzni, viszont a kérdésén hamar átlátok, hiszen ismerem már pár éve, s egy halvány mosollyal bólintok is a szavakra.*
-Akkor jó, még nálam se, lehet hogy a végén elmegyek remetének.*mondom , miközben kicsit fel is nevetek, de amikor hallom hogy hazamegy , csak lassan bólogatni kezdek.*
-Gondolom a szüleid örülnek majd neki hogy nélkülem látnak...*végülis emiatt kesergek a legjobban ők amúgy se érdekeltek, most meg már végképp nem, na de nem akarok veszekedést így hamar válaszolok is a következő kérdésre, bár még ötletem sincs mit akartam.*
-Talán, vagy csak sétálni, magam sem tudom, talán azért mondtam azt mert mindkettőnknek vannak szép emlékei onnan, de ha érdekel nincs semmi hátsó szándékom.*villantok meg egy fura mosolyt, majd körbe nézve vissza tekintek a lányra.*
-Persze ha inkább bent akarsz maradni a füstös táncoló tömeg között az sincs ellenemre, de talán mindkettőnk érdekében jobb lenne ha kiszabadulnánk innen... Ha már a közös emlékeknél vagyunk itt is csináltunk őrültségeket.*nézek a box fele, hiszen emlékszem hogy volt idő amikor egy kis absinthozás után miket akartunk csinálni.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Pént. Jún. 08 2012, 13:15

*Most, hogy így szóba hoztuk a tanárságot, egyértelműen eszembe van az is, hogy vajon én miképp tudnék teljesíteni tanársegédként és Nil véleményére lennék kíváncsi. De ahogy hallom, ő csak biztat, de semmi egyebet nem mond, azt se, hogy mire tudna elképzelni, pedig valami mást is vártam volna tőle. Inkább csak bólintok, nem mutatva meg neki, hogy mit is gondolok belül.*
- Akkor jövőre még eldöntöm, mi legyen... *felelek végül és ez után egy kis kedveskedéssel próbálkozom, de ő ismét félreérti és a démont nevezi meg, hogy csak azért jó.* - Szerintem az csak plusz volt. *az nélkül is ugyanúgy erős, én ezt tudom jól. Na de hogy mi lesz ez az év után, arról fogalmam sincs.*
- És ha nem maradok itt? *kérdezek is vissza, ugyanis érdekelne, hogy vajon örömmel fogadná-e vagy sem... Talán akkor simán el tudni felejteni, tudom én, hogy erre vágyna. A vámpír is szóba jön, majd ez után pirulok is bele, hiszen lebuktam, aggódok érte, de ez szerintem még jó sokáig így lesz, hacsak nem tesz érte, hogy változzak meg.*
- Pedig régen is tudtál zavarba hozni. *vonok vállat, mintha nem számítana most ez a kis pír csinos pofimon. Iszom egy kortyot és jöhet is a következő téma, ami már az utazás. Őszintén szólva reméltem, hogy esetleg elhívna magával, hogy ismét minden a régi legyen, de mint érzem, nem vissza akar hódítani, inkább elhatárolódni tőlem és élni az életét. Most már érzem, hogy jó döntés volt ez a szünet, neki se feltétlen rám van már szüksége.*
- Ahogy érzed. *vonom meg most már láthatóan idegesebben a vállam, mivel nem estek jól a szavai, de mégsem fogok vele vitázni, azok az idők már elmúltak, elég volt, hogy bántottuk egymást.*
- Nem tudják még, hogy szakítottunk, de bizonyára örülni fognak. Nem tudom, hogy miért nem szerettek még meg téged. *sóhajtok fel picit, de most legalább már mindenkinek könnyebb lesz így. Az italom el is fogyasztom, majd jöhet is a kérdés tőlem, hogy mit csináljunk majd a vízesésnél, mivel szép az idő, akár úszhatnánk is, ha úgy van, de már fene se tudja, hogy Nilnek mi tetszene és mi nem.*
- Te nehezítesz meg mindent. Nem akarsz velem sehova se jönni, mert nem vállalnád be, de most pedig az emlékeinket emlegeted folyamatosan. Nem értelek én téged. *kelek is fel, majd szépen az ajtó felé nézek.*
- Felőlem mehetünk, jó lesz egy kis séta. *de már előre érzem, hogy nem fog túl hosszúra nyúlni. Így ha jön Nil is, akkor együtt hagyjuk el a klubbot, hogy nemsokára már az ösvény felé haladjunk, hogy azon át a vízeséshez juthassunk. Viszont most nem én leszek az, aki megtöri a csendet, tehát kezeimet zsebeimbe dugom és lustán, előre meredve sétálok a földes úton, szóval ha Nil beszélgetni akar, hát tegye meg, kezdeményezzen. De tényleg fel se foghatom, hogy miért az emlékeket hozza fel, amikor tudja, hogy nem így kéne.*

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 21

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Jún. 17 2012, 23:51

//Toxicológia első házi feladat!//

*Idejét sem tudom, mikor néztem rendesen a pohár fenekére. Illenék már, tekintve a helyzetet, a félévi vizsgák közeledtét, a magánéleti problémáimat és az iskola, az élet súlyát. Legutóbb mikor kissé ittas voltam, Gingerrel nem alakult tökéletesen az esténk, így nem kockáztatnám ma, hogy ismét ilyen állapotban látogasson meg. Ezért célom most a Mystralban található Pokol szája klubb, hogy ott orvosoljam vodkamentes napjaim ivászati problémáit, mivel a szintén a másik szigeten található fogadó nincs ínyemre a sötét alakok miatt. Botorság is lenne gyalog közlekedni, hiszen ha az oda út még rendben is zajlana, visszafelé egészen biztosan akadályokba ütköznék az alkohol bódító hatása miatt. Gyűrűmet ujjamra húzva tehát már koncentrálok is a célra, így bukkanok fel rövid időn belül az éjszaka sötétjében a kiszemelt bárom melletti sikátorban, ahonnan laza léptekkel és zsebembe csúsztatott kézzel haladok el egy apró biccentés kíséretében a hatalmas biztonsági őr mellett, mielőtt belépnék a fényárban úszó, és zenében fürdő helyiségbe. Öltözékem alkalomhoz illő, egy fekete bőrcipő, illetve nadrág, amihez most vörös, rövid ujjú póló társul, és a kalap fejemen, valamint megszokott óra, gyűrű és nyaklánc kiegészítőim. Rövid pillantással mérem fel a belső teret, de sem táncolni, sem ismerkedni nincs szándékomban, csupán a hely biztonságosabb mivolta miatt választottam ezt úticélomul, nem pedig az itt adódó lehetőségek miatt. Határozottan haladok hát a pult felé, ahol maradni is óhajtok, így ülök le az egyik székre, két idősebb férfi közé, és intek a csaposnak, ki azonnal reagál is hívásomra.*
- Vodkat. *mondok csak ennyit, udvariaskodni felesleges, s amaz egy bólintással válaszolva húzza elő a pult alól az említett italt, és egy kispohárba kitöltve tolja elém rendelésem. Se szó, se beszéd egyetlen húzással végzek a folyadékkal, hogy utána hangos koppanással helyezzem vissza poharamat a pultra, ahol jómagam is támaszkodom. Míg ismét intek a csaposnak, hogy töltsön még, lévén, hogy italom figyelem, észre sem veszem, hogy a mellettem ülő férfi egy lapos pillantással finoman felém bök, mialatt a tőlem jobbra ülőre néz, aki egy leheletnyi biccentéssel reagál csupán.*
- Ejha, te aztán bírod az italt! Vodka…? Csak az oroszok képesek így beönteni magukba, netán te is közéjük való vagy? *szólít meg most a baloldali, mire oda is fordítom fejemet. Valóban… nem társalogni érkeztem, de gyenge pontomnak számít, ha valaki felismeri származásomat, és elismerő szavakkal illeti tények keretében. Éppen ezért ül ki arcomra érdeklődés az idegen felé, egy cseppnyi ellenszenv, vagy elutasítás nélkül, mit valószínűleg a másik is észrevesz, hiszen most elmosolyodik.*
- Da… latom jo megfigyelö vagy. *bólintok neki, mialatt egyszerűen nyúlok az italomért, hogy kissé felé emelve le is hajtsam következő poharamat tartalmával együtt, amit az idegen tekintetével is követ.*
- Én is bírom az italt… mit szólsz egy kis versenyhez? Én állom az egészet, azt is, amit eddig megittál, mert hátrányból indulsz. *szólal meg egy kecsegtető ajánlatot felhozva, mire láthatóan elgondolkodom, ám hamar döntésre is jutok. Félszemmel felmérem őt, latolgatva, hogy vajon igazat mond-e, van-e nála elég pénz, vagy csupán átverni próbál, de mivel italról van szó, nem riadhatok vissza, szégyenfolt lenne.*
- Hogyne! Gondolom az gyöz, aki többet iszik. *egyezem bele, mire az hevesen bólogatni kezd, és máris átnyújt egy kis pénzt a csaposnak, hogy rendezze eddigi számlámat, hiszen az fültanúja az eseményeknek, tehát nem is értetlenkedik, csupán elfogadja a fizetséget, majd elővéve még egy poharat, szó nélkül tölt mindkettőnknek. Mialatt mindezt figyelemmel kísérem, a férfi, aki beszélgetést kezdeményezett ismét bólint enyhén a tőlem jobbra ülőnek, aki szeme sarkából figyel minket, ám mivel én tökéletesen elfoglalt vagyok az itallal, nem tűnik fel az apró mozdulat. Amint készen áll mind két pohár, az enyémet felmarkolva emelem koccintásra, mit az idegen viszonoz, és mindketten ismét érezhetjük a vodka maró ízét torkunkban.*
- Ez akkor ogyin. Mit tudsz meg mondani az oroszokrol? *fordulok kihívóm felé, aki visszavigyorog, s míg ismét töltik az italokat, ujjával jelez, hogy hajoljak egy kicsit közelebb, mit egy csöppet kétkedve fogadok, de egy pillanat habozás után eleget teszek a kérésnek. Ekkor a másik ismeretlen, akit eddig fel sem fedeztem, most feltűnésmentesen poharam fölé nyúl, hogy egy kis fehér port szórjon bele, ami azonnal oldódni kezd színtelenül és szagtalanul.*
- Tudok roluk egy titkot, de mit nem bizonyitod be, hogy igazi orosz vagy, nem arulhatom el. Igyal! *közli fülembe mindeközben az, aki elvonja figyelmemet, mire én egy apró szemöldökráncolást eresztek meg, de aztán fejcsóválás közepette fogom meg ismét poharamat teljesen gyanútlanul, hiszen a tőlem jobbra helyet foglaló férfi ugyan úgy iszogat magában, ahogy eddig tette. Magasba lendül a két pohár, hogy tartalmuk csússzon le szánkba, s már kezdem érezni az alkoholt kismértékben, de mégis olyan karakteres íze van kedvenc italomnak, hogy a frissen felhajtott előző pohár utóíze még nyelvemen ragad, így előzve meg, hogy esetleg bármilyen ízbéli különbséget is felfedezni véljek az összetevőkben módosított és a kiöntött vodka között.*
- Meddig kell innom, hogy bebizonyitsam? *kérdezek rá most már vigyorogva, immár cseppet sem bánva a kis közjátékot, ami színesíti és izgalmasabbá teszi ivászatunkat, hiszen nagyobb a nyeremény is…*
- Már úgy sem fogod sokáig bírni. *feleli mosolyogva, de ebben a mosolyban ül valami titokzatos gonoszság is, melyet valahol távol a tudatomban, de érzékelek, ám túl homályosan ahhoz, hogy különösebb fontosságot tulajdonítsak neki.*
- Dehogynem! Mi is a nyeremenyem? *kérdezem most már fennhangon, kissé felháborodva előző kijelentésén, ám a harag csak színlelt, hiszen jól érzem magamat, ennyi megjátszás kell a hangulat fenntartásához.*
- A nyereményed maradjon titok, de biztosíthatlak, hogy megéri! *emeli poharát most ő, mit követek én is, hiszen idő közben megjön a következő kör. Érezhetően lassabban iszom ki most már az italt, de annál inkább fintorgok, hiszen ez már a sokadik húzás számomra, nem úgy, mint a másiknak, aki csillogó tekintettel figyel.*
- Mi is a neved? *kérdezem meg, hogy egy kis időt nyerjek a következő felhajtás előtt. Talán pontosan azért, mert régen nem gyakoroltam a vodkaivás művészetét, kissé elpuhultam, és ha így folytatom, könnyűszerrel söpörnek le a színpadról.*
- Hát a tied? *kérdez vissza pimaszul a másik, mire nyitnám a számat, de érezhetően kiver a víz, melegem támad, holott eddig egyáltalán nem küszködtem ilyen problémákkal. Kissé furcsállva nézek magam elé egy pillanatig, de aztán az ital hatásának tulajdonítom, hiszen a szesz megfűt, így törlöm meg gyöngyöző homlokom… ami szintén szokatlan, hiszen ennyire mégsem hathat a vodka. Hitetlenkedve rázom meg a fejem, és fordulok ismét vissza a másik felé, ki mosolytalanul nézi végig a jelenetet, ám mikor tekintetünk találkozik, ismét elmosolyodik.*
- A nevem… Aristarkh. *közlöm vele, hiszen ő kérdezett emlékeim szerint, amiket… meglepően nehéz előkutatni. Nem rég történt, de mégsem emlékszem teljesen tisztán, mintha ködfátyol lepné őket elmémen, melynek szürkeségén keresztül vizsgálhatom csak a megtörténteket. Szokatlan… ez is, hiszen ennyi idő alatt nem következik be emlékezet kiesés. Egyre megerőltetőbb az elmélkedés számomra, mintha gondolataim ernyedten esnének szét darabokra, és úgy ülnék fölöttük, mint aki nem tudja, melyik részecske hova is tartozott, így aztán képtelen összerakni őket. Tekintetem előre szegezem a pult mögött lévő esztétikát szolgáló tükörre, ahol saját arcmásommal találom magam szembe, de mégis, szemeimből kihuny a csillogás, fekete gombként sötétellenek, arcom pedig verítékben úszó fehér viaszhoz hasonlít, már-már szinte beteges. Lassan, de biztosan egyre több és több fekete pont táncol szemem előtt, itt-ott foltokba összeállva, így homályosítva el szemem világát. Hirtelen érzem magam rosszul, mint aki émelyeg és szédül, enyhe hányinger kíséretében, így a legkevésbé sem érdekel, hogy a leitatómon kívül senki észre sem veszi szenvedésemet, lévén, hogy mozdulatlanul ülök székemen magam elé meredve. Ujjaim lassan eresztik el a poharat akaratom ellenére, ami gyakorlatilag kigurul kezem közül, de még mielőtt leeshetne, titokzatos partnerem megfogja, miközben helyéről felállva közelebb lép hozzám, és megtámasztja vállamat, s finoman, óvatosan csúsztatja kezét zsebembe… amit én állapotomnak köszönhetően meg sem érzek. Már számon keresztül veszem a levegőt, úgy érzem az orron át való légzés egyszerűen nem elég, így próbálok meg fejem is az illető felé fordítani.*
- Jól vagy haver? *érdeklődik furcsán gúnyos hangnemben, amennyire kivenni képes vagyok, ugyanis mozdulatom ellen szervezetem heves tiltakozásba kezd. A pontok sokasága felerősödik, így már alig látok valamit, tüdőmet szinte összeszorítja a levegőhiány, végtagjaim pedig ólomnehezek, és irreálisan nagy erőfeszítésbe kerül bármily csekély mozdulat megfelelő kivitelezése. Egyre inkább nem hallom mi történik körülöttem, a maradék színek elúsznak, a világ érdektelenné válik, és elmémben csak én vagyok és a jelenlegi állapotom, a testem, mit aggasztóan tompán érzékelek csupán. A zene dübörgését szívem dörömbölése váltja fel, érzem, majd kiüti mellkasomat, míg keményen dolgozik, hogy életben tartson, és oly hevesen pumpálja a vért, hogy az dobhártyámnál minden mást elnyom. Ilyen állapotomban legkevesebb problémám lenne, hogy gyakorlatilag észre sem veszem, míg a rabló szépen végignézi zsebeimet, kihúzva belőlük pénzemet, s amint végez, egyszerűen megveregeti vállamat, mint aki búcsúzik, s elengedve engem hirtelen meglódulva furakodik át a tömegen, társával együtt, és tűnik el az emberek sokaságában, míg én elveszítve támaszomat, először lassan, majd tehetetlenségemből adódóan egyre gyorsabban zuhanok a föld felé. Egy sikítás amit hallok, fölöttem elmosódva érzékelem, hogy emberek körvonalai a színek folyama között néznek le rám, de megszólalni nem tudok. Érzem, hogy valaki felhúzni próbál, megtámasztani fejem, de köszönhetően a fekvő helyzetnek, agyamba több vér áramlik, és a kép kezd tisztulni, a hangok élesednek, de állapotom számottevően nem javul, csupán egy utolsó hajrával megmaradok eszméletemnél. Villámgyorsan beugrik, hogy nincs erőm kezelni a helyzetet, sem az utóhatásait, így állapotomat nézve az első ami beugrik a szobám, de agyam gyorsan teker egyet, és a gyengélkedő képet ötlik fel bennem, mire szememet is behunyva kezdek el utolsó erőmből koncentrálni, elképzelve magam előtt a helyet, az akarattal, hogy odajussak. Egy pillanat, és eltűnök a tömegből, már érzem, hogy a hideg kőfalakon belül terülök el a padlón. A tünetek ismét erősödnek, már nem látok, hallásom csak néhány másodpercig tart ki, míg közeledő léptek zaját vélem felfedezni, az utolsó pedig amit érzékelek, egy emberi kéz, ami megpróbál felhúzni. Innentől kezdve eszméletem vesztem, s néhány bájital beadása illetve jó pár ágyban töltött óra után nyerem csak vissza, hogy ismét egészségesen távozhassak. Ez talán egy életre szóló tanulság lesz számomra a szórakozóhelyekről, az idegenekről, és a felügyelet nélkül hagyott italokról.
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Jún. 26 2012, 22:58

*Látja, hogy a fiú elgondolkodott azon, amit mondott, hogy megbántotta az előző hozzászólásával. Így most egy nagyot sóhajt, és reagál a bocsánatkérésre.*
- Semmi gond, megszoktam már, hogy mindenki ostobának néz, csak mert nem szeretek annyira tanulni. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy új dolgokat megismerni, na az az életfilozófiám, viszont az hogy a könyvek fölött görnyedjek, nem nyerte el a tetszésem. *magyarázza meg a fiúnak, és akkor bocsánatkérés elfogadva. Előfordul az ilyen, és Tomot amúgy is nehéz megbántani, főleg ha jó kedve van. Így gyorsan végeznek a könyvtárban, s már Mystral utcáit róják, hogy akkor hova is menjenek tovább.*
- Ebben azt hiszem egyet értünk. *bólint a fiú magyarázatára, hogy miért nem akar kocsmába menni, és újra találkozni egy bizonyos vámpírral. Erről neki sincs túl jó véleménye, de ezt inkább most hagyjuk. Gyorsan megrázza fejét, hogy kiűzze a rossz emlékeket, majd inkább vigyorogva Mathisra pillant*
- Dehogy mondom, amúgy is, hogy mondanám, amikor nem is ismerem őket. Egyébként sem vagyok árulkodós fajta. Mindenkinek kijár a szórakozásból, bárhogy is töltse el azt. *néz a srácra komoly arccal, majd akkor meg is indulnak a Pokol szája klubhoz, közben pedig Tom részletezi, hogy vajon milyen is a hely. Meg persze bólogat arra, és hümmög, hogy a fiú Németországból jött.*
- Nem nézel ki németnek, de talán a precizitásod, és a tudás iránti vágyad elárul. *mosolyog egy jót a dolgon, majd akkor el is érnek a klubhoz. Gyorsan bejutnak, így már csak bent mondja el a fiúnak, amit szeretne.*
- Ha nem akarsz, nem muszáj. Nem akarlak semmire kényszeríteni. *szinte már kiabál a hangzavar miatt, de ekkor kiszúr egy megfelelő helyet, amolyan boxot, ahova be tudnak ülni. Közben a fiúnak megmutatja, hogy hova tudja beadni a könyveit, hogy azok nehogy megsérüljenek, aztán a bárpulthoz állnak, s Tom Mathisra pillant.*
- Mit szeretnél inni, enni? Most én fizetek, úgyhogy válassz kedvedre. *kiabálja Mathishoz közel hajolva, hogy az értse, mit mond. De azért fél szemmel a lányokat stíröli a pult mellett, hogy vajon ma milyen lesz a felhozatal.*

//És akkor most fagyunk.//
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 22:00

* Ha már ma van a szülinapom, nem fog semmi megállítani abban, hogy az otthonomtól távol ne ünnepeljem meg azt annak rendje és módja szerint, úgy hallottam, van egy igen nívós klub odalent, Mystralban. Érkezésemet követően, bármennyire is különösen sikerült az első emberrel való találkozásom, a nagyterembe vezetett első utam, és tettem pár kört a kastély falain belül, hogy megismerjem e remekmű belsejét is, ne tévedjek el, ha nem muszáj. Most viszont már a zuhanyzóból, szép kis páraköd kíséretében lépek ki, magam köré csavarom fekete törölközőm, mihelyst szárazra töröltem tökéletes idomokkal rendelkező testemet. Hajam felcsurizva fejem tetejére, amit le is engedek, s immár hullámos tincsek díszelegnek búbomon, ez a pára, tehát a víz ilyen hatással van rá. Nem teketóriázom sokat, szexi, fekete csipkés fehérnemű kerül alulra, melltartót természetesen nem szándékozom felvenni ruhám alá, mint már említettem, szórakozni akarok egyet az éjjel, nem pedig ártatlan kislányosdit játszani. Bár el kell mosolyodnom a gondolatra, de közben készülödni sem ártana. Hajam szépen kivasalom, és szokásos sminkemet is feldobom szép arcomra, szemeim köré feketeség kerül, ajkam pedig vörös rúzzsal dobom fel. Körmeim immár bordó színűek, kifestésükre is sort kerítettem délután, szép ujjamra is felkerülnek gyűrűim, csuklómra néhány karkötő, tehát ékszereknek sem vagyok híján, ez a lényeg. Pár puffantás még kellemesen fűszeres illatú parfümömből, s még azért némi pénzt, meg pálcámat is magamhoz veszem, ezeket egy kicsike fekete táskába rejtve, lábaimat pedig máris beledugom fekete magas sarkú gladiátor szandálomba, amelyben délután is érkeztem, és már indulok is a révész felé. Csak megéri majd jóba lenni az öreggel, tehát elkezdhetem beédesgetni magam nála, így amint leérek, ő persze helyben van, szóval át is visz készségesen, nyájas modoromnak köszönhetően a túlpartra. Lefelé menőben a nap, iszonyatosan kellemes az idő, én pedig egyszerűen csak becélzom a klubot, ahová természetesen a főutcán keresztül vezet az út. Pár perc csak, mire magas sarkúmban magabiztosan végig topogok a kacskaringós úton, így immár meg is láthatom a helyet, melyet keresek, füleimnek kellemes zene szűrődik ki az ajtón át. *
- Hello fiúk! * mosolygom magabiztosan, kissé talán kacéran is az ajtó két szélén álló őrökre, de átslisszolok közöttük, hogy belevethessem magam a tömegbe. Előbb a pulthoz térek természetesen, ahol rendelek is magamnak egy gyengébb koktélt, nem akarom azonnal kiütni magam, iszogatás közben pedig már nézem is a felhozatalt, nem titkolt szándékaim közé tartozik ténylegesen jól érezni magam az éjjel! *
Azrael
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 22:25

*Mogorva. Ez az egyetlen szó jellemzi hangulatomat jó pár hete, mióta Aideen egy pár kellemetlen szópárbaj illetve kemény tettlegességem után elviharzott a kastélyból. Azóta sem láttam, hiába kerestem egy idő után minden áldott este szokásos őrhelyemen állva a kikötőben. Ez azonban társul a csökkenő színvonalú szórakozással, illetve az ételminőség romlásával is, hiszen ideje volna már, hogy normális mágus aranyvéréhez jussak, ahogyan azt én érdemlem, és kívánom. Éppen ezért, ma, kivételesen nem a szokott irányba fordulok a főutcán végigsétálva ráérős lépteimmel, hanem egészen más célpontom van, amint anno Victoria ajánlott, s tanácsát követve egyszerű beolvadással próbálkozom. Sosem titkoltam, hogy az áldozatom közelébe szokásom férkőzni, kerüljön az bármibe, ám most úgy érzem, ez nehezebben menne mint máskor, egyrészt Aideen miatt, másrészt pedig pocsék kedvem lévén. Öltözékem viszont alkalomhoz illő, egy elegáns fekete bőrcipő és nadrág, mihez egy szintén fekete ing társul, könyékig feltűrt ujjakkal, illetve a ruhanemű felső két gombja nincs helyén, így enged látszatni egy csöppet izmos felsőtestemből, s bal csuklómon drága karóra csillog. Mogorva arckifejezéssel vonulok keresztül az őrök között, egyszerűen figyelmen kívül hagyva őket, hogy belépjek a zenétől bömbölő szórakozóhelyre, mit egy apró megtorpanással mérek rögtön körbe. Igazából hangulatomhoz cseppet sem illik a környezet, kiszámíthatatlanságom akár a vacsora menekülését is jelentheti, ámbár nem szabad kijönnöm a gyakorlatból, így néha napján muszáj itt vadásznom. Amint beljebb verekszem magam, a pulttól nem messze megállva mérem végig az emberek morajló tömegét, majd egy kis idő múltán szemem megakad egy alkalmasnak tűnő lányon, aki kellően fiatal ahhoz, hogy naiv legyen. Lezseren odasétálva támaszkodom meg a pulton fél kézzel, míg egy magabiztos mosolyt megeresztve keresem a másik tekintetét, kissé feléje fordulva.*
- Ilyen dekoltázzsal egyedül? Vakokkal van tele talán ez a hely? *szólítom meg kellemesen mély, koromhoz illő férfias hangon, ám szavaimmal ellentétben pillantásom csupán a másik szemébe mélyed, és az említett testrészt nem csodálja meg. Sejtelmem sincs, vajon milyen a leányzó hozzáállása, én viszont határozott szókimondóra veszem a formát, betippelve személyiségét.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 22:35

* Bulizni akarok, kikapcsolódni, és nem is akarom sokáig halogatni a kastély környékének megismerését, minden perc számít valamilyen szempontból, amit itt töltök. Nem is teketóriázom, amiatt sem, hogy semmi ismerősöm nincs erre egyelőre, csak Vixi, akit nyilván nem fogok szórakozni hívni, de gond egy szál se! Majd szerzek magamnak alkalmi barátokat, kalandokat, vagy olyanokat, akik szívesen cselekszik azt, amit én mondok.. és így tovább. A klub jeleni most célomat, le is tesztelném, milyen hely ez pontosan, s ahogy belépek, máris érezni kezdi testem a ritmust. Na nem, a tánc és egy kiszemelt vad becserkészése még várat magára, előbb felmérném a terepet, és nem is árt megadni az alaphangulatát az estének egy kis iszogatással. Koktélom nem túl erős, de azért feltolom magam egy magasabb bárszékre, így nézelődöm egyébként ténylegesen valaki után, az este egy tökéletes prédája után.. az ész mit sem számít, semmi komoly szándékom nincs, így csak a külsőt nézegetem, közben pedig fel sem tűnik, hogy valakinek én magam váltam ma esti játékszerévé. Addig nem is veszem észre az idősebb férfit, míg mellém nem szegődik, s nem néz meg magának, plusz szól is hozzám nem picit kihívó szavakkal, de természetes, hogy felkelti érdeklődésem mindaz, amit mond. Lassan fordítom felé arcom, a hangja csábítóan mély, ebből már érzékelem, hogy nem egy korombelivel van dolgom, végül pedig gyönyörű szemeim is megbizonyosodhatnak arról, amit agyam az imént elképzelt. *
- Úgy tűnik nem csak azokkal. Egyébként pedig jobb szeretek én magam választani! * közlöm vele egy kacér mosollyal, végig is tekintek rajta, tekintetem természetes, hogy egy pillanatra megakad a sokat sejtető ing két kósza gombjánál, mely a mellkast véli mutatni, de csak feltalálnak sárgás szemeibe az én kékségeim, majd gondolva egyet, az utolsó kortyot is kihörpintve poharamból állom tekintetét továbbra is. *
- Hívj meg egy italra. Ma van a szülinapom! * közlöm vele határozottan, ez azt jelenti, én választottam, sokkal érdekesebb így elnézve, mint bármelyik másik kisfiú ezen a helyen, persze én magam befolyásolni nem tudom döntéseiben, de egy idősebb férfi társasága ténylegesen vonzó és hízelgő számomra. *

A hozzászólást Chloe Walsh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02 2012, 22:55-kor.
Azrael
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 22:54

*Annak ellenére, hogy határozottan nem érzem formában magam, gyakorlási kötelezettségeim miatt most kivételesen Victoria tanácsára a szórakozóhely felé veszem az irányt, reménykedve egy-két mézédes kortyban, amit talán az arra járó aranyvérű varázslócsemeték biztosítanak számomra. Felöltve tehát ragadozó mivoltomat lépek a zenében úszó helyiségbe, míg tekintetem figyelmesen keresi a lehetséges áldozatokat, ámbár kis idő múltán is egyetlen lány kelti fel komolyabban a figyelmemet. Abszolút nem kinézet alapján választok, csupán első benyomásra hagyatkozok, és testbeszédéből ítélve fiatalosan naiv, kapható szinte bármire, s számomra ez a csábító. Ily módon lépek oda hozzá, hogy igen tolakodó, mégis határozott szavaimmal keltsem fel magamra a figyelmét. Pimasz kis féloldalas mosollyal vizslatom mozdulatlanul, ahogyan lassan fordítja felém a fejét, s immár válasz is érkezik részéről.*
- Akkor ebben rögtön egyezünk. Na és eljutottál a következő szintre, mint én, hogy a választottjaidat leteszteld? *érdeklődöm egy villanásnyi vigyorral, hiszen kicsit odaszúrok a másiknak, miközben természetesen észlelem, amint megnéz magának. Halkan nevetek csak fel csupán, ám egyáltalán nem bántóan, inkább egy kis érdekes játékkal a hangomban, ami esetleg magyarázatot követel.*
- Én olyannal nem büszkélkedhetem mint te, de mással igen. *bökök fejemmel dekoltázsa felé, miután szeme megakad a gombjaimon is, s szavai is megütik fülemet, melyre egy pillanatig mozdulatlan maradok, aztán hanyagul intek a pultosnak.*
- Mit iszol... név híján szépségem? *pillantok vissza irányába, s ha kér valamit, akkor azt rendelem, ellenkező esetben egyetlen martini szerepel majd a listámon, melyet azonnal felszolgál a pultos.*
- Isten éltessen! *tolom közelebb hozzá a poharat, ügyelve rá, hogy amint így teszek, kézfejünk egy pillanatra finoman érintkezzen, és ne többre. Ekkor ülök csak le a székre, hogy immár zavartalanul foglalatoskodhassam a másikkal.*
- Ugye nem azt szeretnéd mondani, hogy nincs kivel megünnepelned ezt a jeles alkalmat? *billentem félre a fejemet csöppet, végig a másik tekintetét keresve.* - Mert akkor segíthetek a bajbajutott hölgyön. *villantok ismét egy kacér mosolyt, majd egyszerűen felállva az asztaltól fordulok a tömeg felé, és nyújtom ki egyik kezemet a lány felé, ezzel magammal hívva a másikat egy kis táncra, ha engedi.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 23:09

* A préda önként sétál még csak ki sem vetett hálómba, ahogy tulajdonképpen én is az övébe, melyről mit sem tudok. Nekem ez csak egy kis szórakozás akar lenni, szavai pedig fel is keltik érdeklődésem, ahogyan vélhető kora is, s bár egy tisztességes lány már képen törölte volna.. sőt, ilyen ruhát sem öltött volna magára, de ki mondta, hogy én az vagyok? Reakciómból is hallható mindaz, amit képviselek, kérdésére pedig lassan, kimérten bólintok is. *
- Oké, futtathatjuk azt a tesztet! * egyezem bele titokzatosan, miközben azért be is nézem magamnak. Tetszik ez a stílus, tehát indítványozom is, sőt mi több, mintha hangom kissé parancsolóan szólna hozzá az italt tekintve, de ajkait irányomba egy újabb célzó megjegyzés hagyja el, ami azért egy picit már aggasztó. Oké, játék mindez, de határozottan idősebb és tapasztaltabb nálam, szóval lehet, hogy egy idő után nem is fogom én ezt élvezni annyira.. *
- Tizenhat vagyok, ribancnak azért ne nézz, köszi. És amúgy sem biztos, hogy érdekel, majd a teszt végén kiderül. * vonom fel egyik szemöldököm, azért tudja már, hogy meddig mehet el. Majd ha én azt mondom, hogy akarok bármit is, akkor rendben. A teszt nem arról szól, hogy csapjunk bele a lecsóba.. hanem arról, hogy szeretném ízlelgetni az áldozatom. Szeretném megismerni egy picit, de túl messzire nem biztos, hogy hajlandó volnék elmenni, hiába vonz annyira a helyzet. Kezdetnek ugye az ital, mire meg is vonom vállam, s a csapos felé tekintve rámutatok üres koktélos poharamra, ő pedig ebből már érti, ugyanezt kérem, mint az előbb, de most az úriember számlájára. Meg is kapom az italt, fel sem tűnik, hogy bőrünk egy pillanatra egymáshoz ér, az viszont igen, hogy ő maga nem iszik semmit. *
- Isten éltessen? Csak az ökör iszik magában, nemde? Te miért nem húzol le valami bódítót? * kezdek most egyik kezem középső ujjával körözni a pohár szélén, komolyan érdekel ez, addig, amíg előtte nincs pohár, nem iszom én sem, az úgy nem igazi köszöntés. * - Egyébként a nevem Chloe, kedves idegen. * döntöm most meg szép buksim, s nézek felé kékségeimmel, ekkor hallom kérdését is, mire határozott nemet intek fejemmel. *
- De, ezt mondom. És rendben, töltsd velem az estét, de várj.. előbb igyunk! * kapok karja után, hogy ne távolodjon el még, nem akarok táncolni, előbb menjen le a koktél. Nem fogok úgy ugrálni, ahogyan ő fütyül, elvégre ez az én napom, tehát ha már annyira itt akar maradni, neki kéne teljesíteni az én kívánságaimat! *
Azrael
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 02 2012, 23:27

*Amint a kiszemelt áldozat közelébe merészkedem, beszélgetésbe is elegyedünk, s egyenlőre belső zúgolódásom ellenére jól veszem az akadályokat, s hamarosan igen érdekes játékba keveredünk.*
- Győzzön a jobb. *kacsintok rá, majd tovább ízlelgetjük egymást, egészen addig, míg a lány saját magából kiindulva félre nem ért engem. Direkt a pillantása utána jegyeztem meg mondandómat, mikor is felmérte hiányosan gombolt öltözékemet, így egy kis mosolygós fejrázással nevetek fel.*
~ Ne nézzem ribancnak? Már megtörtént... ~ *villan át agyamon, ám tökéletesen betanult érdeklődő arcmimikámon ez nem látszik. Óh, hogy Aideen mennyire más! Pont ez izgat engem abban a lányban, valahol igaza volt legutóbb, sokat köszönhetek a mérgemnek, hiszen ha az nem volna, ki tudja mennyire hálóztam volna be... a folytonos elutasítás számomra játék, és egy olyan zárkózott, kimért és csodálatosan hideg, de egyben kellő képpen temperamentumos személyiség meghódítása győzelem. Ő... miket beszélek? Kissé talán túl sokat is gondolok rá...*
- Én csupán bájaid férfi megfelelőjére gondoltam. Hiszen tudod, egy korombélinek már sok minden nem újdonság, és bizonyos dolgokhoz megválogatja a partnereit. *szögezem le, hogy mondatomban nem lapult rossz szándék. Annak ellenére, hogy férfi vagyok, az évek során megtanultam elnyomni magamban az értelmetlen vágyat, és az én ízlésem mást követel, hiába csinos a lány, közel sincsen tervbe véve semmi komolyabb. Egy itallal próbálom vigasztalni, s úgy látszik el is fogadja, ám az ezzel járó zavaró kérdésre számítok, éppen ezért mosolyodom el lassan, és magabiztosan, furcsa csillogással szemeimben.*
- Ezzel szeretnél koccintani? Ugyan, én nem iszok ilyet, csak valami különlegesebbet. Az méltó egy 16. születésnapi koccintásra. Ha gondolod megkínállak később. *mondom sokat sejtető mosollyal, ezzel felvetve egy elcsalás lehetőségét is, s remélem, hogy semmi rosszat nem gondol, hiszen... téves volna. Más irányban gonoszkodom. Hiába próbálom elinteni azonban, ragaszkodik az elképzeléséhez, így lépek vissza mellé, ám csillogó szemeim miknek tekintetét fúrom a másik pillantásába, elárulhatják, hogy nem adom be a derekamat.*
- Idd meg nyugodtan, és ha elfogadod az ajánlatomat, akkor amit összehasonlítasz majd ezzel. *mutatok lesajnálóan az italra.* - Garantálom, hogy sokkal jobban fog neked ízleni. *nyomom meg a "neked" szót, nyilván nem megemlítve, hogy ez egyszerű marhaság a részemről, a saját vére senkinek sem csábító... csak nekem. Azonban egy kis kihívó mosoly is felkúszik számra, míg tekintetem a pohárról a másikra villan.*
- Vagy nem hiszed el, hogy kitalálom milyen is az ízlésed? *hívom képtelesen keringőre, ezzel ismét felizzítva egy kicsit a hangulatot remélhetőleg, hiszen ha próbák elé állít, az számomra nem akadály.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 03 2012, 00:06

* Elmosolyodom a kis kacsintásra, így hát a játék megkezdődik, de ahogy beszél hozzám.. szóval az a szitu, hogy én megtehetek bármit. Gondolhatok bárkiről bármit, de másnak viszont ez tilos. Nekem lehetnek vele szándékaim, neki nem lehetnek velem! Világ életemben erre tanítottak.. mindig tartsam kézben az irányítást. Arcomon bár nem vélhető felfedezni a megkönnyebbültség, de az tény, hogy jobban érzem magam, mikor is burkoltan kijelenti, úgy nem akar semmit. Én akarhatok, de ő ne erőszakoskodjon velem, ez a lényeg. Bár ki tudja, mi történik így is, elég sok ember van itt, talán valaki meghallaná, hogy sikoltozom és segítségért kiáltok.. áh, de nem szabad ilyesmiken gondolkoznom, így nem is reagálok neki semmit, csak egy vállrándítással konstatálom szavait, na meg egy hetykén hangzó kijelentéssel, mármint ha kimondanám, természetesen. *
~ Ha te azt tudnád, mit hagysz ki.. ~ * konstatálom magamban, de most inni szeretnék még, mielőtt táncolni hívna engem, és tőle is megkérdezem, miért nem csatlakozik ebben is, ha már itt van és nyüstöl? Szavai hallatán előbb vörös ajkaimhoz emelem poharam melyből iszom is pár kortyot, de szólnom kell szövegére, mihelyst italom vissza kerül a pultra. *
- Érdekes ember vagy te, mit ne mondjak. Túlságosan titokzatos, és amennyire felkeltetted az érdeklődésem, annyira kezdesz unalmassá válni. * még hogy később megkínál? Miről beszél ez egyáltalán? Én arról gagyogtam, ő igyon, ne pedig én.. hogy most mi van? Fogalmam sincsen, de egy próbát azért még teszek, tehát marasztalom, míg ki nem ürítem poharam, ő meg újból elő áll ezzel az érthetetlen szöveggel, mire kék szemeim csak felé villannak. Végeztem az itallal, meglepően gyorsan, szóval most én vagyok az, aki lemászik a székről, hogy útnak indítsa a menetet. *
- Kicsit unalmas, hogy leragadsz a titokzatos piádnál, és előre közlöm, ha be akarsz drogozni valamivel, rád küldöm a haverjaimat, és nagyon megkeserülöd. * nézek végig szemeibe keményen, mintha olyan nagyon lenne mire nagy számnak lennie, és hát mondjuk vannak kapcsolataim a családom révén ez tény, de most nemlegesen ingatom mégis fejem. *
- Egy próbát megér, de nem adok sok esélyt arra, hogy kitaláld! * nézek végig rajta ismét, most picit lenézően immár, valahogy tényleg unalmassá vált számomra, de akkor induljunk, táncoljunk, vagy bánom is én. Vagy egyszerűen itt hagyom, és belevetem magam a tömegbe, az is egy megoldás. *
Azrael
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 03 2012, 00:26

*Kisebb félreértéseket szül a mondatom, bár őszintén szólva, korabéli lány közelébe nem kellett férkőznöm, így újdonság ez számomra, azt első körben észlelem, hogy egy nehezebb esettel találom magam szemben. Sajnos, amennyire fölényeskedő, még nem tudja hova került, így csak egy sejtelmes mosollyal hagyom rá, had gondoljon amit szeretne, miután végigverekedjük magunkat egy sor, számomra értelmetlen dialóguson.*
- Ezt gyorsan orvosolhatjuk... *pillantok rá, ám mivel túlságosan ragaszkodik az ital témához - milyen meglepő... -, így sajnos kénytelen vagyok én is álló helyzetben toporogni a beszélgetés menetét illetőleg. Szavaira azonban ismét felkacagok, jól érzékelhető vidámsággal a hangomban, s fejemet is megcsóválom.*
- Nekem nincs ilyen eszközökre szükségem. *nyugtatom meg burkoltan, hogy ilyentől nem kell tartania... illetve valamilyen szinten drognak tekinthető mérgem is, bár ezt nem jegyzem meg neki. Itt nem az ő szórakoztatása a lényeg, hanem az enyém, így hagyom egy ideig folyni az ismerkedést, ám csak úgy mint ő, én is kezdek türelmetlenné válni, természetesen egészen más okból... Amint viszont pillantásunk találkozik, arcom hirtelen komolyodik el, s mikor elindulna, utána lépve kapom el kezét, magamhoz rántva, mintha csak egy tánclépés volna, ám a lány valószínűleg szilárd testemnek ütközik, mire állát is megragadom, hogy magam felé fordítsam arcát, viszont ez a mozdulat is úgy tűnhet kívülről, mintha finoman tenném, pedig Chloe az, aki legjobban tudja, hogy egyáltalán nincs így...*
- Most követsz engem, és nem teszel semmit, amivel magadra felhívnád mások figyelmét. *keresem a szemkontaktust, képességemnek hála egy egyszerű parancsot kiadva, és remélhetőleg egy kislány személyében nem akadok ellenfelemre. Hogy én unalmas? Nos, felpörgethetjük az események menetét, de nem biztos, hogy mindkettőnknek tetszeni fog... A lány azonban érintésemből, és parancsomból érezheti: valami olyanba nyúlt bele, amibe cseppet sem kellett volna, hiszen kezem jéghideg, ahogyan tekintetem is riasztóan villogóvá válik, ellenséges magatartásommal egyetemben. Végül elengedem, s amint mindezek megtörténnek, már a kijárat felé veszem az irányt, abban bízva, hogy a másik követ, míg hátra sem nézve szólalok meg,*
- Unalmas vagyok? Nos, meglátjuk mennyire leszek az... itt az ideje, hogy belekóstolj az én italomba. *villan a vigyor immár gonoszul részemről, s egyszerűen kisétálok a szórakozóhelyről, a sötét utcán továbbhaladva, egyenlőre céltalanul. Meglátjuk, hogy mihez is fogok folyamodni, ez a lánytól is függ...*

//Fagy.//
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 22

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 15:32

*Nagyot nyújtózva lépek ki a suliból a napsütésbe. Ez a nekem való idő. Mintha csak otthon lennék! Na jó, azért otthon szebb, meg kevésbé kihalt. Minden esetre nekem ebben a pillanatban támadt kedvem lemenni Mystralba a klubba. Asszem, ott még nem jártam, ami egyébként tök fura, mert szeretek mindent bejárni, még akkor is, ha már nem két napja leledzem itt. Így még furább. Inkább nem is agyalok ezen tovább, mert még a végén kiderül, hogy nem vagyok normális. Lebattyogok a révészig, aki nagy életkedvvel szállít át a másik oldalra. Hát... ha már ő ilyen bunkó, én nem leszek.*
-Kösz pajtás. *Intek neki és már le is lépek a kikötőből. Deszkás cipőt, farmert és feket izompólót húztam ma. Elhaladva a park mellett megfordul a fejemben, hogy kihívok inkább valakit vízipipázni, de aztán lemondok erről a remek tervről és tovább megyek a klub felé. Belépve a szórakozóhelyre szerzek magamnak egy VBK-t aztán csak lesem a tömeget, hogy vajon felbukkan e valami ismerős arc, vagy kreálnom kell magamnak egyet. Percek múltán végül nem nekem kell döntenem erről, mert végül két kiscsaj dönt úgy, hogy ismerős arcot csinál belőlem, így velük kezdek cseverészni.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 15:54

*Vasárnap van! Azaz showtime! Iszonyatos a hőség, de úgy döntöttem, hogy Jackelyn McKinney nem adja meg magát semmilyen időjárási tényezőnek, elvégre Texas-ban nőttem fel, néha igen komoly körülmények között, egy apró meleg a maga majd' negyven fokával nem árt meg... Erre a gondolatra lezseren legyintek is egyet magam elé, mint aki legyet hesseget, ám arckifejezésem is fölényes most, mintha csak bárki más monológját inteném le. Ágyamról felpattanva lépek oda ruhás zsákomhoz, melybe egy mozdulattal könyékig túrok, és a poén kedvéért hangos jajveszékeléssel és rándulással teszek úgy, mintha valami a zsákban a karomra éhezne... Kis kacajjal vetek véget bolondozásomnak, elvégre nem szeretném, ha a szobatársaim lükének néznének, így egy lapos pillantással mérem körbe a szobát, míg elkomolyodom, és pár ruhadarabot is kirántok. Őszintén szólva egy kis kikapcsolódásra vágyom, szórakozásra, így szerencsére nem kell tovább kutatnom megfelelő öltözet után, hiszen a kezemben tartott fekete rövidnadrág és zöld topp, melyeket magamra is húzok, s lábamra most fehér futócipő kerül, illetve kiegészítőként egy furcsa, általam készített szárnyas óra jobb csuklómra. Gyorsan a tükörbe pillantok, hogy megszemléljem smink nélkül is szép arcomat, illetve hátam mögé dobjam hosszú fekete tincseimet, majd pedig pálcám jöhet farzsebembe, s már ki is ugrándozom a szobámból, át a klubbhelyiségen és az egész iskolán csendesen dúdolva, hogy utána a révészt vizslassam egész végig meredten mosollyal az arcomon, amolyan piszkálódásképpen. Zsebre dugott kézzel haladok az utcán, körbe-körbe pillantva figyelve az embereket, s mivel mindig társasági lény voltam, ismerős arcokat keresek, ám hiába nézelődöm, se az utcán, se a kirakatokban nem látok senkit, s utóbbiaktól arcomat is elfordítom, hiszen nem szeretném látni azt a sok szép mütyürt, amit én nem vehetnék meg. Lépteim lassulnak, s jómagam a földet nézve merengésbe esek, mígnem séta közben ütközök neki valami nagynak és erősnek, majd felpillantva küldök édes mosolyt a biztonsági őr felé, ki gyilkos tekintettel mered rám.*
- Öhm, bocsika. *villantom a vigyort, és kissé zavartan, de vállát is megveregetem, mihez igen csak nyújtózkodnom kell.* - Csak teszteltem az... ellenállást és higgadtságot. *vágom ki magam, azzal bár az eredeti cél szerint levegőzni szeretnék, be is iszkolok a klubba, hogy gyorsan vegyüljek el átverekedve magam a tömegen. Azonnal a bárpultnál kötök ki, kissé ringatva magam a zene ritmusára, és mosolyogva intek a csaposnak, míg a pulton dobolok.*
- Szió! Egy jégkását kénék... *mondom is vidoran, ám mikor a másik döbbent szemekkel rázza fejét, az mosoly leolvad arcomról, és kissé elszontyolodom, míg felsóhajtok, és felmérem az italválasztékot.*
- Akkor egy... rövidet... ö... vodkát. *közlöm, mire az rövid időn belül ki is adja nekem, s már fel is kapom, hogy felhajtsam, mikor beleszagolva csapom inkább vissza helyére. Fintorgó képemmel süllyesztem zsebembe kezemet, hogy megmarkoljak valamit benne, s lassan előhúzva csillanjon meg tekintetem. Egy öngyújtó az... és mivel a filmekben meggyújtják az italokat, így én is odaközelítek kezemmel, hogy egy kattintással lobbantsam lángra a pohár tartalmát, majd vigyorral felkapva induljak el, éppen elhaladva két lány mellett, kik egy fiúval beszélgetnek, mikor megbotlom a szék lábában... Az égő ital pedig egyenesen az egyik kislány ruhájára esik, míg én a földön terülök el sziszegve, hogy utána lassan tápászkodjak fel, mialatt az áldozat ruhája is lángra kap, hogy sikoltgasson egy sort.*
- Jaj, ne haragudj! *kapok észbe hirtelen, és a felmosórongyot lekapva a pultról kezdem el püfölni a lányt, megpróbálva eloltatni a tüzet, ami elég kellemetlen, elvégre majdnem mindenki minket néz öt méteres körzetben, a lány barátnője akaratlan durvaságom miatt engem csapkod, én meg a sikongató és kapálózó társát. Segítség kéne...*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 16:07

*Viszonylag jól elvagyunk a csajokkal, amikor egy sötét folt fogja magát és felgyújtja a kis szöszit, akit amúgy mint már megtudtam, Rorynak hívnak. Én egy pillanatig meredten állok nézve a jelenetet, ahogy a három lány küzd egymás ellen, vagy egymásért, magam sem tudom. De a nevetés felszakad belőlem, amint a meglepetésvendégünk egy felmosóronggyal kezdi püfölni Roryt és ezzel sikeresen el is oltja a ruhája maradékát, ami egyébként sem volt túl sok. Nagyon küzdve a továbbra is feltörő nevetéssel végül szétválasztom a civakodó hölgyeket, bár kétségkívül élvezetes látvány egy catfight.*
-Naaa, lányok nyugi hé. Mindenki a vendégem egy körre. Szedjük a ráncokat vigyorba! *Békebíróként nem bizonyulok valami nagy ásznak, mert a két csaj csak tovább hisztizik, majd kiviharzik a klubból, így a megmaradt kis piromániás felé fordulok, már ha nem szaladt el ő is.*
-Na és te? Meghívhatlak? *Furán ismerős az arca, de őszintén szólva gőzöm sincs így hirtelen, hogy honnan, így megvárom, hogy kitalálja, hogy mit szeretne. Aztán végül leesik. Jelmágia óra! Ja igen, ő volt aki állandóan belecsipogott az órába.*
-Jól emlékszem, hogy találkoztunk már jelmágián? *Persze ki tudja, lehet, hogy neki se ugrik be így elsőre, de hát legalább én tudom már, hogy mysterio-s, úgyhogy most már a bemutatkozást is megejtem.*
-Chris vagyok. Chris Lugano. És ha megfogadsz egy baráti tanácsot, nem leszel tűzoltó. *Nyögöm be a nevem amolyan James Bondosan, habár a dolog nem szándékos, még egy megjegyzéssel is megtűzdelve. Vagy hát akár lehet tűzoltó is, de akkor én tuti nem fogom többet kihívni a tűzoltóságot, még akkor se, ha leég a házam. Majd keresek egy hasonlóan gyúlékony dobozt háznak inkább. Azt hiszem.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 16:23

*Őszintén szólva, amilyen jó szándékú tudok lenni - néha -, olyan kétbalkezes is vagyok, s bár ez nem feltétlen szerencsés egy mágusképzőben, én egyenlőre csak a jelmágia órát látogatom, és az éppen nem riasztó, ezért is történhet meg, hogy komolytalanul állok a témához. Természetesen van amiben iszonyatosan ügyes volnék, de mint hamarosan kiderül, az alkoholos ismerkedés nem az erősségem, így véletlen gyújtok fel valakit, s már meg is kezdődik a hármas csata. Szorgosan püfölöm a másikat, míg én is kapok, amik elől próbálok elhajolni, mialatt a harmadik kezem alatt szenved akaratlanul is, és a csapos, illetve mindenki körülöttem lefagyottan figyeli az eseményeket, kivéve egy valakit, kinek nevetése megcsapja fülemet. Oda is fordítom a fejemet, ám ennek a következménye, hogy látószögem elvesztése lévén nem a tűzre ütök, hanem szegény lány orrát találom el, ám még mielőtt az áldozat vészjósló tekintetéből ítélve igazi verekedés törne ki, a hahotázó srác szétválaszt minket, minek engedek is, hiszen nem szándékom az erőszak.*
- Jól van már, nem kell ennyire a szívetekre venni, mondtam, hogy bocsánat! Csak... felgyújtottalak, ez olyan nagy ügy? *kérdezem is kissé zavartan, némileg érezve szavaim nevetséges hatását, ám azok, kiknek szól rövid távon kiviharzanak a teremből, míg mindenki visszatér saját dolgához. Ekkor üti meg ismét fülemet az ismerős hang, s felé is fordulok, gyorsan rendezve fekete tincseimet fél kézzel, hajamba túrva.*
- Öhm, igen, jól esne, azt hiszem le kell hűtenem magam. *egyezem bele, majd oda is lépek a pulthoz, hogy telepedjek az egyik székre, várva a másikat is.* - Mit iszol? Nekem is jó lesz az, ha nem túl erős. *pillantok poharára, s bár nem vagyok jártas az italokban - elvégre mi másképp is szórakoztunk a barátaimmal anno -, azért sejtem, hogy mi lehet benne, éppen ezért bízom meg a másikban, bár kissé talán korán... Kérdésére elgondolkodóan vizsgálgatom arcvonásait egy pillanatnyi csenddel, míg fejemet is félre billentem aprót, majd lassan mosolyra húzva számat bólintok.*
- Igen, azt hiszem. Bár nem igazán figyeltem a többieket. *ismerem be, elvégre Alice az, akit az órákon megismertem, illetve Elijah, ki önmagában is lekötötte figyelmemet. A bemutatkozásra felkuncogok, de nem bántóan, csupán eszembe jut, hogy nekem is van egy érdekes bemutatkozási szokásom...*
- Én meg Jackelyn vagyok, Jackelyn McKinney, McKinney-ből, de hívj csak Jackie-nek. *felelem neki, ám mivel kezet nem nyújt, én sem teszem ezt, viszont rossz néven sem veszem, elvégre talán sokk hatással léptem be számára is.* - Egyébként nem tervezek az lenni, azt hiszem nem bírnám, de őszintén szólva, sejtelmem sincs, mi szeretnék lenni. *vonok vállat gondolkodva. Nekem elsősorban az számít, hogy meg tudjak majd élni a fizetésemből, és élvezzem amit csinálok, illetve ne is menjen rá az életem, ám mivel fiatal vagyok még, ezen tüzetesebben nem gondolkodtam soha.*
- Mondd csak... Chris, nincs még korán a disco-hoz? *pillantok rá, elvégre nálunk igazából este felé kezdtek az emberek ilyen helyek körébe járni, nem pedig kora délután. Nekem sem ez volt a célpontom...*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 16:36

*Nem tagadom, hogy nem bírom ki, hogy ne fakadjak harsogó hahotára, ahogy ezek csépelik egymást itt előttem, miközben azért reménykedem, hogy az a felmosó nem fog eltalálni. A két nőce nem igazán akar megnyugodni, pedig nekem általában tök jó ötleteim vannak. Ez is közéjük tartozik. Minden esetre csak a sulitársam marad ott, aki el is fogadja a felajánlott meghívást. A poharamra sandítok.*
-Vörösboros kólát. *Elkezdek a pultosnak integetni, s figyelembe véve a kis hölgy kérését még arra is megkérem, hogy ne keverje erősre. Isten ments, hogy még itten elpusztítsam a máját, vagy valami. Ha elkészül, odatolom elé, majd túlesünk a bemutatkozáson is, én pedig majd' a szívemre téve a kezemet fellélegzem. Még jó, hogy nem akar tűzoltó lenni, hanem olyan cipőben jár, mint én. Habár én még azt sem tudom, mihez van tehetségem. Szerintem semmihez a szocializálódáson kívül.*
-Üdv a klubban Jackie. *Igen, azt valahogy kiszúrtam, hogy leginkább Elijah érdekli, de nem tudtam eldönteni, hogy még az ovis hajhúzogatós módszereknél tart, vagy Elijah kikosarazta. De annyira azért nem érdekel a dolog, hogy megkérdezzem tőle. Ki tudja, lehet fájó pont. Kérdését hallva belekortyolok az italomba, majd elgondolkodva nézek rá.*
-Sosincs túl korán ahhoz, hogy az ember jól érezze magát. Nem szabadna ezt időhöz kötni. *Azt már nem tettem hozzá, hogy az unokatesómnak éjjel-nappali swingerklubja van. Az egyetlen Firenzében, amelyik nappal is elérhető. Gyanítom, ez nem az a részlete a családomnak, amire b árki is kíváncsi lenne. És ebbe én is beletartozom. Végül aztán kissé oldalba bököm a könyökömmel.*
-De te is itt vagy, nem? *Kissé elvigyorodom, majd felhajtom, ami a poharamban van. Néhány percig elgondolkodva figyelem a tánctéren nyüzsgőket, majd Jackire siklik a tekintetem. Valahogy kedvem támadt táncolni, de ő viszont nem tűnik annak a nagy tánci-tánci csajnak. De végülis egy próbát megér.*
-Van kedved denszelni? *Aztán majd ő eldönti. Ha nincs kedve, akkor azért nem fogom itt hagyni egyedül, mert végülis nem unatkozom, meg aztán ki tudja, milyen sötét alak támadhatja be.*
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 16:51

*Érdekes belépőkből sosincs híján, ám szerencsére komoly baja senkinek nem esik, ráadásul még ismerkedni is van szerencsém, így fogadom a fiú felajánlását, s kapok is az ital témán. Kóstoltam elég sokfajtát, de nem mondanám magam alkoholistának, sőt, nagy ivónak sem, inkább ritkán iszogatom és keveset. Valahogy nem tartom szépnek, sem esetemben kétbalkezességemnek köszönhetően szerencsésnek, ha egy lány részeg, vagy iszik.*
- Az jó lesz, köszönöm! *bólintok is, míg figyelem, ahogyan szám íze szerint kéri ki, s mikor elém tolja, fel is emelem poharamat, hogy elgondolkodó képet vágva várja egy kicsit, míg a koccintás szövegén gondolkodom, már ha a másik szándékozik velem összecsapni poharát.*
- Hát akkor, szerintem koccintsunk esetleg arra, hogy... senki nem égett el. *vonok vállat egy vigyorral, s hallgatom üdvözlését is, mire csak biccentek, elvégre ajkamhoz emelve a poharat vagy így, vagy úgy, de beleiszom jó pár kortyot, elvégre szomjas vagyok. Ez nem épp azt mutatja, hogy nem szeretek inni, de szerencsére marad az aljában valami, így koppan poharam a pulton.*
- Azért remélem sejted, hogy nem mindig ilyen belépőket tervezek, és nem is azért csináltam, hogy szóba elegyedjünk. Nem ismertelek fel rögtön. *jegyzem meg fecsegve, talán éppen ezzel gyanúba keverve magam, hogy gyanútlannak szeretnék tűnni. Ámbár tényleg véletlen volt... Egy kérdésem azért akad, így bólogatok szavaira is, és számítok a visszakérdezésre.*
- Van benne valami. *emelem ismét poharam számhoz, hogy egy kortyot lehajtsak.* - Mondjuk én máshol szoktam szórakozni, szeretek különlegességeket csinálni, csak nem mindig van lehetőségem. *mesélek egy csöppet, s természetesen kérdését sem hagyom figyelmen kívül, de még mielőtt válaszolnék, hátha fordítva támaszkodom a pultnak, hogy a tömeget figyeljem egy picit, s a mozdulat közben furcsa, szárnyas órám is megcsillan a villódzó fényekben.*
- Egyébként én nem ide terveztem jönni, csak elbambultam az utcán, nekimentem a biztonsági őrnek, és olyan csúnyán nézett, hogy azt gondoltam, ha nem tettetem, hogy vendég vagyok, elintéz. *felelem a másiknak egy kis nevetéssel, mikor megüti a fülemet egy kérdés is, és ajkamat lebiggyesztve figyelem a zene ütemét, de mivel számomra pont megfelelő, így bólogatok is aprókat a másiknak.*
- Persze, gyere. *ragadom kézen azonnal, mindenfajta lelkiismeret furdalás nélkül. Elvégre nincs párom, nem is szeretnék, Elijah-ot meghagyom Alice-nak, és a srác sem jelezte, hogy volna valakije. Amint a tömeg közepére érünk, el is kezdek mozogni, ringatni magam a zenére, és egy hastánchoz hasonlót előadni, szép kézmozdulatokkal, azonban ha figyelmes az ember, észreveheti, hogy nem eredeti hastánc, inkább egy furcsa táncfajta.*
- Hm, Lugano... honnan jöttél, számomra olyan furcsának hangzik ez a név... olyan európainak. Tudod, a nagy vizek mellett fekvő nem szláv országok. *pillantok rá, várva, hogy vajon érti-e, hogy nagyjából Portugáliából, Spanyolországból, Olaszországból származtatnám őt.*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 17:10

*Miután sikeresen beszerezzük Jackie italát, kissé nevetgélve emelem a poharam a tósztra, majd én is megemelem poharamat, s koccintok vele. Aztán beszélni kezd. Nem is keveset. Szórakoztató ez a lány, azt meg kell hagyni. Félrebillentett fejjel hallgatom, amit magyaráz olyan nagyon, majd komoly arccal bólintok. Őszintén? Egy szavát sem hiszem. Be kell valljam ilyen rosszul még sose hallottam valakit kimagyarázni magát, de ez egy lány esetében még aranyos. Nekem már cikibb lenne ilyesmivel próbálkozni. Azt már előre látom, hogy ma este nem kell sokat beszélnem, mert bármit kérdezek, kilométeres válaszokat kapok, de igazság szerint nem is nagyon bánom. Szeretem a nyitott embereket, de valljuk be, itt nehéz olyat találni. Persze azért akadnak. Példának okáért Wera a Váza Asszonyság.*
-Hát akkor mit szoktál csinálni? *Jó, oké, igazság szerint én se vagyok az a nagy diszkózós típus, de hát ha kedvem szottyan hozzá, akkor meg már miért ne? Az embernek ki kell használnia a kínálkozó alkalmakat, hogy jól érezze magát.*
-Elég tapló biztonsági lehet, ha megüt egy nála háromszor kisebb nőt. *Sose szerettem az ilyen embereket. Egy gyengébb ellenféllel könnyű elbánni, nehogy már ettől érezze magát nagynak. Meglepetésemre az invitálásomra igenlő választ kapok. No, fene se gondolta volna róla. Beverekszem magam a tömegbe Jackie-vel, majd én is mozogni kezdek a zenére, míg a leányzót figyelem.*
-Hastáncolsz? *Vonom fel a szemöldököm. Szeretem a hastáncot. Több okból is. Egyrészt amiért mindenki más is, jó az embernek a szemét legeltetni egy ügyes hastáncoson, főleg, ha szép is. Másrészt hihetetlen módon harmóniában vannak a saját testükkel. Olyannyira, amennyire más nem lenne képes, talán legfeljebb a shaolin szerzetesek, de ők már egy más kategória. És őket nem szeretném nézegetni se. A kérdésre kissé elmosolyodom. Nem lehetett nehéz kitalálni, elvégre elég egyértelmű nevek leledzenek Olaszországban.*
-Egyenesen Firenzéből suttyantam ide. *És milyen nagyon hiányzik... A jó kis öt perc alatt elolvadó fagyik, az utcák, a totál laza emberek. Szerencsére nem tartozom azok közé az emberek közé, akiknek gondot okoz a tánc és a beszélgetés párhuzamosan, de sajnálatos módon ezzel nem mindenki van így és alaposan fejbekólint egy toronymagas cingár srác.*
-Áúcs! *Kissé rosszallóan csóválom meg a fejem, de nem akarok a dolognak nagy feneket köríteni. Ellentétben az új hórihorgas barátommal aki nagyon is zokon veszi, hogy én észre mertem venni, hogy fejbe lettem vágva, s kapok mégegy maflást. Na jó! Ez már azért kicsit sok, hogy még ő van felháborodva, így gyomron térdelem, majd elég rendesen lefejelem. Néhány pillanatig kóvályog, én pedig örülök a kemény fejemnek, ami amúgy nekem is meglehetősen fáj a hősködésemet követően. Mielőtt azonban újra belém márthatná az öklét, valaki elkapja hátulról és lefogja. Azon kapom magam, hogy engem is, pedig én csak védtem magamat.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub
» Pokoltűz Klub