Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Pokol szája klub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Vas. Júl. 08 2012, 17:28

*Mindig is szerettem sokat beszélni, őszintén szólva magamról is tudom, hogy rengeteget fecsegek, de sosem zavart, ha ezért lenéznek az emberek. Ilyenkor mindig csöndben maradok, és megérzik, milyen mikor egy nő hallgat. Éppen ezért nem is zavartatom magam, akkor sem, ha tisztában vagyok vele, mennyire nem kedvelik a fiúk a sok beszédet.*
- Hm, ide-oda lógni a haverokkal, ha megláttunk egy-egy hirdetést valami furcsaságról. Rég... nem csináltam már ilyet, tudod hiányoznak. *hajtom le csöppet a fejemet, elvégre valóban így van, régen nem láttam őket, és nem is beszéltem velük. Féltek tőlem, mikor megtudták mi vagyok, és csak páran tartották ezt lazának... nem tudom, hogy a kis csapat merre járhat, ahogyan a megmaradt barátaim sem.*
- Igen, de nem ütött meg szerencsére. Bár végülis a verekedés a dolga. *hümmögök fel mint egy filozófus, ám beszélgetésünket a felkérés zavarja meg, mire természetesen igent mondok, elvégre kedvelem a táncot, csak legyen valaki olyan merész, hogy elhív... Elő is adom magam, a természetes stílusomban, s látom ám, hogy szemet szúr a másiknak.*
- Majdnem, ezt inkább én találtam ki, de hasonló hozzá. *felelem mosolyogva, mígnem megállásra kényszerít egy kis incidens, s lefagyva figyelem a jelenetet, egészen addig, míg a két srácot le nem fogják. Számomra a verekedés nem új, de Chris valahogy remekelt most számomra, elvégre ezt egyáltalán nem nézném ki belőle. Azonban újdonsült táncpartneremet csak ne akarja senki fogdosni, ezért farzsebemből elő is rántom a pálcámat.*
- Elengedni! Pálca van nálam és nem félek használni! *harsogom a zúgolódó tömegbe, ám a felszólításra nem reagál egyik sem, csupán lenéző tekintettel pillantanak rám.* - Tudjátok, ezzel ki is lehet szúrni valaki szemét! *csattanok fel háborgóan, ám csak nem hallgatnak rám. Férfiak... sosem tudják, hogy az alacsony emberek igazából agresszívak, csak várnak a pillanatra, hogy levezethessék valakin.*
- Stupor! *szegezem pálcámat a Chris-et tartó egyénre, ki a varázslatra elengedi a fiút, hiszen használ az ige, s gondolkodás nélkül rohanok oda, hogy kézen kapjam, és húzzam kifelé a tömegből, egyenesen a kijárat felé.*
- Tiplizzünk innen! *szólok neki hátra, s pálcámat is eltüntetem farzsebemben, míg a kijáratnál lassítok lépteinken, hogy kifelé természetesen távozzam, elslisszolva a biztonságiak mellett, remélhetőleg Chris-el az oldalamon. Amint megtettünk pár métert eltávolodva, el is engedem a kezét, hogy megszemléljem.*
- Nem esett bajod? *kérdezem aggódva, elvégre a másik srác igen kötekedőnek tűnt, ráadásul egy verekedést normál esetben mind két fél megszenved.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 22

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 22:13

*Az események elég szépen felgyorsultak és kezdem elveszíteni a fonalat. Már semmit se értek... sem Noelt, sem magamat, sem azt, hogy mit kerestem én Azrael társaságában, hogy miért engedtem, hogy a véremet vegye. Annyira... szétcsúszik a lábam alól a talaj, hogy képtelen vagyok megállni és jelen pillanatban talán ezért is ücsörgöm egyedül, egy üveg konyak társaságában a klubban. Öltözetem amúgy nem túl kihívó, de mégis szép, tehát egy világoskék színű farmernadrágot viselek, lábaimon fekete magassarkú van, felül pedig egy szintén fekete színű kis top, mely kiemeli vékony, kecses testemet. Hosszú lábaim keresztbe vannak téve, hajam kibontva, barna szemeim körül pedig feketés smink található. A pálcám a derekamnál egy tőr társaságában, de semmi más... *
~ Nem tudom, hogy mit csináljak. ~ *kezem a pohár felé nyúl, mely most már üres és másik pedig az üveg irányába, így töltök magamnak egy újabb adagot. Egyelőre még nem érzem nagyon az italt, de tudom, hogyha felkelnék, rögtön elfogna a szédülés, azt pedig nem szeretném. Felsóhajtok kissé, úgy nézek a semmibe, majd a táncoló tömeg irányába, végül ajkamhoz emelem a poharat, így kortyolok belőle párat és teszem is vissza, hogy ez után ismét az édes semmittevésnek éljek.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 23
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 22:24

*Egy kiadós spirituális ismeretek óra, meg egy séta után sikeresen lejut Mystralba, és azon belül a Pokol szája klubba. Ahogy órán volt, úgy jött le most ide, hogy szórakozzon egy jót. Kopott farmer, bakancs, felül pedig egy fehér póló, zöld felirattal. Fekete haja mint mindig, most is kócosan de ápoltan pihen a feje tetején, bár már kissé hosszú, így enyhén a szemébe lóg, de ez még inkább jóképűvé teszi. Ráadásul egy kis borosta is látható arcán. Bal alkarjára csatolva pihen pálcája a tokban, nyakán keresztbe átvetve pihen a válltáskája, amiben a mai óra anyagát tartja. Ahogy belép a klubba, egyből megcsapja a zene és az a furcsa illat, ami csak az ilyen klubokat jellemzi. Zsebre tett kézzel lép oda a pulthoz, majd rendel magának egy üveg sört, amit kifizet, majd a pult mellett megállva áll neki iszogatni az édes nedűt. Ahogy körbehordozza smaragd szemeit, úgy akad meg tekintete egy számára nagyon is ismerős lányon, akit már rég látott. Azonnal felötlik benne amit anno még Tarkh mondott, hogy a lány vámpírokkal kezd, akárcsak Aideen, így egy kissé tartózkodva ugyan, de odasétál a lány elé, egyik kezében egy üveg sör, másik pedig farmerja zsebében pihen.*
- Rég láttalak, látom alkoholba fojtod bánatod. *pillant furcsa szemekkel Vixire, bár az is igaz, hogy végignéz rajta, már amennyire az ülő helyzet és az asztal engedi, s elismeréssel nyugtázza, hogy a hölgyemény semmit nem változott, még most is elragadó és csinos.*
- Leülhetek? *kérdi, de meg sem várja a választ, azonnal helyet foglal, elterpeszkedik a boxban, ha ott ül Vixi, majd úgy figyel a jányzóra, hogy mit reagál erre.*

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 22:32

*Nem igazán figyelek arra, hogy kik az újonnan érkezettek a klubba, így csak nyugodtan ücsörgöm, lábamat picit a zene ütemére mozgatva, egészen addig, amíg meg nem érzem, hogy valaki figyel és már felém is indul. Eleinte furcsán nézek az illetőre, de hamar rájövök ám, hogy ki van itt, egy régi ismerős, akit oly nagyon megkedveltem. Szép, barna szemeim felragyognak, ahogy a smaragd szempárral találnak, majd mosolyogva nézek is fel rá.*
- Szia! *köszöntöm is kedvesen, de amikor hallom a szavait, csak halkan sóhajtok fel, az üveget is arrébb tolva cseppet magamtól.*
- Mindig megszívom a pasikkal... Ennyire rossz lennék, hogy mindegyik elhagy? *teszem fel a költői kérdést, de mégis valahol belül, örülnék, hogyha választ kaphatnék a kérdésemre. Tom férfiből van és nagykorú is már, bizonyára tud majd valami válasszal szolgálni.*
- Na de mindegy, hagyjuk is! Te hogy vagy? *legyintek is egyet, majd már érdeklődöm is tőle és amikor mellém szeretne ülni, egyértelműen biccentek, hogy foglaljon csak helyet és hogyha mellettem foglal helyet, picit beljebb is csúszom, hogy elférjen.*
- Kérsz egy kicsit? Finom konyak... *nyújtom is felé a poharamat, amely még félig tele van, tehát nyugodtan megihatja, az üvegben mellette így is bőven akad még másik is. De mégsem azt fogom odaadni neki és újabb poharat se akarok még kérni, tehát ha szeretne, az enyémből ihat, talán nem okoz majd ez problémát a számára.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 22:41

*Először észreveszi Vixit, s akkor felé is tart, majd helyet is foglal a lány mellett, aki a kedvéért még beljebb is húzódik, hogy elférjen. A kérdésre meg csak elmosolyodik, s fejét ingatva válaszol.*
- Nem hiszem, inkább csak rossz pasikat fogsz ki. *von vállat, hisz ő most a vámpírra gondol, akiről Tarkh mesélt, így érthető, hogy az a véleménye, hogy a lány rossz embert, azaz vámpírt választott. Bár a vámpírok között ki az, aki jó lenne? Aztán már át is térnek más témára, így a sört iszogatva Tom válaszol is.*
- Semmi különös. Most jövök óráról, és kicsit elfáradtam, így elhatároztam, hogy részegre iszom magam egy hölgy társaságában. Benne vagy? *pillant különös tekintettel Vixire, majd inkább ismét kortyol egyet az italából, s haja takarásából figyeli, hogy erre mit reagál a hölgyemény.*
- Konyak? Kösz. *majd akkor elveszi a poharat, miután letette a sörös üveget az asztalra, s belekortyol az italba. Kicsit ízlelgeti a szájában, majd lenyeli pár pillanat múlva, s visszaadja a poharat Vixinek.* - Finom, bár nem szeretem a konyakot. És mi történt, mesélj. Látom, nem vagy túl jó passzban. *mosolyog a lányra, de szinte éhes tekintetével fel tudná falni, így mikor észreveszi magát, gyorsan elkapja a fejét, és inkább a sörös üvegre összpontosít, de mikor ez nem mehet így tovább, inkább int egy pincérnek ha van, és kér egy üveg vodkát, ami azért jóval erősebb, mint a sör. Be akar rúgni. Ha meg nincs pincér, akkor a csajszi válasza után gyorsan felkel, és vesz magának a pultnál, majd azzal tér vissza a helyére.*

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 22:52

*Nem értem én ezt az egészet, amibe keveredtem, de most, hogy Tom is itt van, egyértelműen megpróbálom a segítségét is kérni, de a felelet, amit kapok, már egyáltalán nem tetszik.*
- Mégis honnan tudod, hogy milyen pasikat fogok ki? Egyiket se ismered, tőlem pedig meg se kérdezted, hogy milyen volt a párom... *vonom össze a szemöldökömet is, mivel így, látatlanba ne ítéljen el senkit. Noel nekem még mindig fontos, szeretem őt, akár csak Gabe-et is valahol belül, tehát annyira nem lehettek rosszak, ha képes voltam megszeretni mindkettőt, még akkor is, hogyha fájdalmat okoztak nekem. Na de hagyom is most ezt, inkább tőle érdeklődöm és amikor hallom, hogy inni akar, a söre felé bökök.*
- Sör általi részegre ivás? Na, olyanról se hallottam még. *vigyorodom is el, de aztán végül rátérek az engem érintő kérdésre is.* - Egyébként nem hiszem, hogyha sokat innék, akkor szép látványt nyújtanék és nem tudom, hogy mikor mit tennék. Nem biztos, hogy jó ötlet... *pislogok is aprókat tanácstalanul, tehát még nem tudom, hogy mit kéne tennem vagy mit sem, de ez a kis laza konyakozás most jól esik. Bár Tom nem szereti, mégis elfogadja tőlem az italt és már hallom is, hogy tovább szeretne érdeklődni.*
- A páromat már másfél hónapja nem láttam, nem tudom, hogy mi van vele... szerintem már rég elhagyott. Én nem tudom, hogy miért van ez mindig így, de nem tudom feldolgozni. *pislogok is rá ártatlanul, majd végül lábamat leveszem a másikról és most már csak nyugodtan ücsörgöm, a konyakomat szürcsölgetve, de ekkor jön meg a vodka is, melyet kíváncsian méregetek.*
- Te tényleg komolyan mondtad a berúgást... de miért? Talán neked is valami bánatod van? Esetleg egy lány? *kérdezősködöm én is, hiszen Tomról fura mód nem tudom, hogy ki tetszik neki, van-e valakije, de talán itt az ideje, hogy kiderüljön.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 23:13

*Vixi reakciójára csak ismét megcsóválja a fejét. Nem akarta ő megbántani a lányt, de úgy tűnik, nem megy a fogalmazás a mai napon.*
- Már ne haragudj, de a tekintetedből és a kisugárzásodból látom, hogy dűhít, hogy megbántottak. Mert biztos, hogy megbántottak. Meg amúgy is, jó csaj vagy, így biztos, hogy nem benned van a hiba. *pillant komolyan a lányra, miközben megissza a sörét, majd akkor megkapja a konyakat, amit megkóstol, de ez nem az ő stílusa. Anno az anyjával iszogattak ilyet régen, de most már nem.*
- A sör csak bevezető, utána jöhetnek a keményebb alkoholok. *válaszol, s visszaadja a poharat a lánynak, majd akkor rendel vodkát is, amit nekilát iszogatni.* - Nem azt mondtam, hogy hányásig idd magad, én se akarok arra a szintre jutni. Max te becsiccsentesz, én meg berúgom, legalább addig se egyedül fogok inni. *mosolyog Vixire, miközben akkor a vodkát iszogatja szépen, s a lányt is megkínálja vele. Közben figyelmesen végighallgatja a jányzót, hogy milyen volt a régi pasija, amire Tom csak egy nagyot sóhajt, majd a vodkás üveget Vixi elé tolja, aztán hátradől, s két kezét összefonja a tarkóján.*
- Látod? Erről beszéltem. Ne érdemled meg, hogy így bánjanak veled, a legtöbb pasi mégis ilyen. És megmondtam, nem benned van a hiba. Ezt sürgősen felejtsd el! *hajol közel a lányhoz, miután lerakta kezeit, s élesen Vixi szemeibe pillant. A lány láthatja smaragd szemein, hogy komolyan gondolja, amit mond, s reméli, ez végre észhez téríti.*
- Naná, nem csak a szám nagy... *teszi még hozzá, miután visszül eredeti helyére, s iszik a vodkából egy nagy húzót. Aztán a jányra pillant, s csak megvonja vállát.* - Hát mondhatjuk így is. Leginkább amiatt, hogy az én fejemet is átejtették a palánkon, ráadásul egy vámpír miatt, aki még a földbe is gyepált, csak mert mertem megvédeni a nőjét. De már mindegy, úgyhogy inkább alkoholba folytom a bánatom, és kussolok. *ismét egy vállrándítás, s megint iszik a vodkából, ami így nagyon hamar el fog fogyni. Már kezdi is érezni a hatását, mivel éhgyomorra iszik mindent. A kép késik, meg kicsit forog a világ, de nincs gond. Ez még úgy is eltart egy ideig, míg teljesen a fejébe száll a pia.*

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 23:29

*Nem tudom, hogy Tom mégis miből következtet arra, hogy rossz fiúkkal kezdek, de amikor tovább beszél, már hallom is, hogy ő ezek szerint nem tart egy rossz lánynak, mely mosolyt csal arcomra, úgy döntöm meg picikét a fejem is.*
- Nocsak, te szerinted jó csaj vagyok? És mióta? *kérdezek is rá kíváncsian, hiszen én úgy tudtam, hogy régen is barátok voltunk, bár tény, hogy kimaradt egy idő, de én bíztam Tomban, kedveltem őt, tehát most se állok negatívan hozzá. Arra viszont nem is gondoltam soha, hogy esetleg ő észrevenne engem, mint nőt.*
- Egyébként lehet, hogy igazad van, de én már csak az ilyen pasikat szeretem, akik bántanak. *sóhajtok fel szomorúan, majd jön is a konyak kínálás, mely bár Tomnak nem kell, nekem annál inkább jól esik. A berúgása viszont újdonság a számomra, így én ehhez nem szívesen csatlakoznék.*
- Ne akarj sok piát belém önteni... Bár benned bízom, de akkor is. *pislogok is rá, annyira furcsán veszi ki magát a helyzet, hogy ennyire rá akar venni az italozásra, amit egyébként már magamtól is művelek, de nah. * - Egy kicsit max. *bólintok végül rá és ez után meg is ered a nyelvem, így árulom el azt is, hogy mi történt pontosan, tehát hogy el lettem hagyva, mert hát másra nem tudok gondolni.*
- Jó-jó, igyekszem kiverni a fejemből. Csak az a baj, hogyha ezek a fiúk visszatérnek az életembe, engem hibáztatnak, mindig én vagyok a rossz, aki mindent elront. *tényleg ez fáj a legjobban, hogy nem ismerik be a hibájukat és én még el is hiszem, hogy tényleg velem nem stimmel valami. A vodka is megérkezik idő közben, amit nemsokára már elém is lesz tolva, így emelem fel, majd pár kortyot iszom is belőle. Szájhúzás következik, aztán vissza is tolom a másikhoz.*
- Egy vámpír miatt? Akkor talán olyan lányt kéne keresned, aki szabad... Egyébként a vámpírok nem mind rosszak, de Noel is ölne értem, hogyha valaki bepróbálkozna nálam... Bár most nem tudom, hogy merre jár, de... érted. *neki nem lehet ellent mondani, ő nála az van, amit ő akar és hogyha egy másik srác próbálna meg velem kezdeni... Így se tudom, hogy mi lesz akkor, ha rájön arra, hogy Azrael ivott a véremből. Bár, ha továbbra se látom, akkor tényleg igaz lesz az, hogy vehetem akár szakításnak is ezt az egészet, még mindig csak én várok és vagyok ily naív.*
- Egyébként te is jó srác vagy Tom, biztosan találsz majd magadhoz passzoló lányt, aki értékel úgy, ahogy vagy. *kedveskedek is neki picit, kezem pedig kezére hullik, így szorítom meg kézfejét, majd eresztem is el egy baráti simítás után. A poharam viszont üres, tehát ideje teletölteni, majd egy újabb kör iszogatásba kezdeni. Azt hiszem, hogy nekem is hat már, de nem baj, egy picit még szabad.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 23:43

*Figyeli Vixit, ahogy szavaira reagál, s csak elmosolyodik.*
- Amióta ismerlek. Azt nem mondom, hogy egy angyal vagy, mert van vér a pucádban, csak azt, hogy te ennél sokkal jobbat érdemelsz. *úgy tűnik kezd hatni az ital, mert egyre többet beszél és bókol, de hát ő már csak ilyen. Van, hogy ezt hozza ki belőle az ital, most ráadásul kissé rossz passzban van, bármennyire is jók voltak az elmúlt napok. Azért még mindig ott a szálka benne, hogy ennyire átverték a fejét.*
- Van ez így... *von vállat Vixi kijelentésére, miszerint ő azokat a pasikat szereti, akik bántják. Ő nem tud ezzel mit kezdeni, alapból nem lenne durva egy nővel, bár az is igaz, amit akar, azt meg is szerzi magának, bármi áron. Kissé furcsa személyiség, az tuti.* - Dehogy, nem akarok. Legalább kettőnk közül valaki józan marad, vagy legalábbis félig. *ez kissé hülye mondat volt a részéről, de ha minden igaz, a lány úgy is megérti, hisz okos ő. Közben iszogatja tovább a vodkát, de lassan kezd elfogyni, ami nem jó hír Tomnak. Közben Vixi elmondja, hogy amikor ezek a palik visszatérnek az életébe, mindig ő lesz a hibás, mindig őt hibáztatják, amin Tom nagyon is bedühödik, és egy hatalmasat csap az asztalra.*
- A szentségit! El se hiszem, hogy vannak még ekkora barmok, akik inkább egy nőt hibáztatnak a saját hülyeségeik miatt, hogy rohadnának meg! *mérgelődik, s hangja is bemélyül, vibrál körülötte a levegő, de pár mély sóhaj után inkább lenyugszik, s behunyja szemét.* - Elnézést, ezt nem kellett volna. *teszi még hozzá, majd a vámpíros dologra felhorkan.*
- Nem én akartam, a lánnyal még azelőtt találkoztam, hogy kiderült, egy vámpír a szeretője. De kész röhej az egész, ráadásul ott hagyott a sz*rban a vámpírral, míg az laposra vert! Bah... miért is töröm magam, mindig azokat a csajokat fogom ki, akiknek már van valakilyük, ráadásul olyan valaki, akivel nem tudok mit kezdeni. Kezd elegem lenni a második helyből! *ismét mérgelődik, ismét vibrál körülötte a levegő, majd inkább lehúzza a vodka maradékát, és újabbat rendel, amit azonnal hoznak is. Kezd a fejébe szállni az ital, de ha már ilyen mérges, legalább legyen mivel levezetni. Arról már nem is tesz említést, hogy utálja az érzést, hogy Vixi is gy vámpírral enyegel.*
- Kösz, de azt hiszem, erről lekéstem. Bármennyire jó vagyok, egy nekem tetsző csajnál mindig csak második leszek, vagy amolyan lelki szemetes. Ne értsd félre. *teszi még hozzá, s kissé el is mosolyodik a kézsimogatáson, amit viszonoz, majd inkább a vodkát üveg fenekére néz. Abban talál lel vaami választ, hogy miért van mindig ez.* - Szingapúrban is mindig ez volt.Ha volt egy jó nő, szeretőnek jó voltam, de semmi egyéb... *motyogja csak úgy maga elé, már azt sem figyeli, mik csúsznak ki a száján, pedig nem szokott ilyen lenni. Csak maga elé mered, s az üveggel játszik.*

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Hétf. Júl. 16 2012, 23:52

*Meglepnek Tom szavai, hogy ilyeneket mond nekem, így hát nagyokat is pislogok arra, hogy mindig is jó csajnak tartott. Jól esik, csak az a gond, hogy nem igazán tudok mit kezdeni a kapott információval, nem tudom hogyan lenne jó lereagálni.*
- Hát köszönöm, Tom! *biccentek is felé, suta reakció, de több, mint a semmi és most tényleg ez alakult ki. Inkább megered a nyelvem, majd már mesélni is kezdek, így osztva meg elég sok információt a fiúval, olyanokat is, amelyek talán nem érdeklik, de ahogy az asztalra csap, hirtelen remegek meg én is, erre azért nem számítottam.*
- Izé, minden rendben? Olyan agresszív vagy ma, eddig... eddig nem voltál ilyen. *kérdezek is rá cseppet félénk hangon és nem azért, mert tartanék tőle vagy bármi, csak egyszerűen nem ismerek rá a fiúra. Inkább csak picit megcsóválom a fejem és lágyan el is mosolyodom a bocsánatkérés hallatán.* - Nem gond. *előfordul az ilyesmi. Inkább rá terelem a dolgokat, hogy meséljen ő is egy picit, de mint hallom, ez a téma se lesz túl kellemes, egyszerűen nem megy nekünk semmi pozitív se.*
- Sajnálom, hogy így alakult, te se ezt érdemelnéd. De sajnos az élet nem túl egyszerű, de talán lesz ennél jobb is, miért ne lenne? *bíztatom is picikét, majd kezem is az övére teszem, így szorítva meg egy cseppet, de végül a további szavak, mintha utalások lennének és talán... talán rá kellene kérdeznem, hogy mégis pontosan mire gondol, mit érez?*
- Tom, te... te ugye tőlem soha nem akartál semmit se? *én tudom, hogy sokat lelkizek neki, de nem gondoltam volna arra, hogy esetleg mást is érezhet vagy tényleg úgy tetszem neki, mint egy nő. Az egy dolog, hogy szépnek tart, a kettő nem ugyanaz.*
- Mert én soha nem akarnálak megbántani. *mondom is halkan, majd lehúzom a maradék italt és inkább lassan felkelek, majd kezeimet a másik felé nyújtom.*
- Gyere, inkább táncoljunk egyet és vidámkodjunk! Elég volt ezekből a témákból, szerintem mindkettőnknek. *döntöm is meg a fejemet, de csípőm lassan járni kezd a zene ritmusára, az italt is hirtelen érzem meg a felkelésnek hála, de csak mosolygok a másikra és úgy várom, hogy jöjjön ő is.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 17 2012, 00:06

- Ne haragudj, azt hiszem sokat ittam. *pillant bocsánatkérően a lányra miután sikerült akkorát csapnia az asztalra, amivel sikerült felkeltenie a pultos figyelmét. Úgyhogy inkább úgy dönt, a aradék italt lehúzza és nyugodtan marad, de ez nem sokáig marad így. Leginkább az a baj, hogy egyre frusztráltabb és nem tudja min levezetni, így most ezek az érzések ilyen formában törnek fel belőle. Alapból is hangulatember, nem is kicsit, de az alkohol hatására még inkább az lett.*
- Remélem, mert már unom, hogy ez van. *sóhajt egy nagyot, s hátra dönti a fejét. Forog vele a világ, de hát két üveg vodka meg egy sör után mit vár az ember, viszont mikor megérzi Vixi kezét, csak gyengén elmosolyodik. Nincs túl jó passzban, de mikor észreveszi a lány óvatos nézését, majd meghallja a kérdést, csak felnevet. Ami elég keserűre sikerül.*
- Őszintén? De, de rájöttem, hogy nálad sem vagyok nyerő. De ne aggódj, ettől még a barátomnak tartalak, már ha te is annak tartasz még. *pillant szomorú tekintettel a lányra, majd egy nagyot sóhajt, és a táncolók felé pillant, s vágyakozva nézi őket, ahogy egymásnak feszül a testük, a zene ritmusát követik, nincsenek szabályok, múlt, jelen vagy jövő.*
- Tudom... *csak ennyit reagál a megbántásoso dologra. Igazából minden nő ezt mondja neki, akivel kikezdett, de Vixin érzi, hogy ő komolyan is gondolja azt, amit mondott. aztán meglepődve tapasztalja, hogy a lány felkelt, s kezét nyújtja felé. Először nem érti, hogy mit akar, aztán mikor kellemes hangján elmondja, hogy inkább táncoljanak, Tom elmosolyodik, amolyan őszintén végre, majd megfogja Vixi kezét, s odakíséri a táncparkettre, a többiekhez. Átkarolja a lányt, ha engedi, magához húzza a derekánál fogva, igen közel, de nem tesz egyebet, csak a zene ritmusára mozog Vixivel együtt. Az ital a fejébe szállt, így forog a világ, de most ez sem érdekli, csak a lányra és a zenére összpontosít, most csak ez a kettő létezik a fejében.*
- Köszönöm, hogy támogatsz. *súgja a lány fülébe, miután közel hajolt hozzá, majd megöleli gyengéden, aztán ha minden oké táncolnak tovább. A ritmus magával ragadja, és az sem utolsó,hogy jó táncos, de most csak a lány karcsú alakjára összpontosít, ahogy testüük egyszerre mozog, összhangban a zenére, összhangban a többiekkel. Villodzó fények, hangos zene, alkholol, nők. Leginkább ez hiányzott most neki, hogy valaki legyen vele.*

Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 17 2012, 00:21

*Csak lassan rázom meg a fejem, ezzel utalva arra, hogy egyáltalán nem bánom mindezt, hogy most így viselkedik, hiszen megértem, nem akarja, hogy nekem rossz legyen. Viszont valamit szeretnék tudni, hogy vajon velem kapcsolatban mi a véleménye és bár belül tudom a választ, mégis tőle szeretném tudni.*
- Igen, őszintén. *bólintok is rá, majd nézek is bele a smaragd szemekbe, így hallom meg, hogy tudja, hogy mi a helyzet és hogy igen, én őt tényleg nem választanám, de talán azért nem, mert nincs más barátom, aki lenne nekem és nem rontanám el mindezt.*
- Ne haragudj, de szeretném, ha a barátságod megmaradna, mert igen, annak tartalak. *mosolyodom is el kedvesen, majd kezem is a fiúéra téved egy pici időre. Végül lassan felkelek és kezeimet a másik felé nyújtom. Bár érzem az italt, mégis tudom, hogy nem lesz gond, nem fogunk kidőlni és nem lesznek hatalmas problémák, legalábbis nagyon remélem. Tom is követ, kezem az övébe kerül, majd már a táncparketten is vagyunk, hol érzem a húzást, így testem az övéhez ér, kezeimmel pedig vállait ölelem át, majd édesen el is mosolyodom.*
- Érezzük jól magunkat! *mosolyodom is el, majd élvezem is a zene ritmusát, csípőm kileng, kezeim pedig időnként megmozdulnak a másiknál, ahogy lábaimmal is haladok ám, de amikor hallom a kedves köszönetet, fejemet csak Tom mellkasára hajtom.*
- Ugyan, ez csak természetes! *mondom is neki kedvesen, majd élvezve az ölelő kezeket maradok ott, hozzá is bújva, lassítva a táncon, mivel már rég nem arra figyelek, jól esik nekem is most ez, az ölelés, hogy itt van, velem, meghallgatott és segített. Igen, nagyon hálás vagyok érte.*
- Most már jobban vagy? Mert ha szédülsz, leülhetünk ám. *emelem is fel a fejem, így keresve a másik szemeit, próbálva kiolvasni belőlük, hogy miképp is érzi magát, de még mindig nem megyek sehova, remélem, hogy nem gond, de most oly jó így.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 17 2012, 00:33

*Örül, hogy a lány megérti, és nem ítéli el elsőre, mint a legtöbb ember. Na jó, vannak kivételek, lásd Tarkh. Ahogy Vixi megkéri, mondja el, mit érez vele kapcsolatban, majd megkapja a megerősítést, hogy mondhatja, el is mondja, hogy neki igen is tetszik a lány, szívesen összejött volna vele, de tudja, hogy nincs nála esélye. Ennyire már ismeri saját magát és a legtöbb nőnél felismeri, ha ez a helyzet.*
- Ennek örülök. *mosolyodik el a lány válaszra, és örül, hogy nem rontott el semmit még így sem, ezzel a szép beismerő vallomással. Legalább ez kijött belőle, így valahogy jobban is érzi magát.Örül, hogy Vixivel megoszthatja ezt, még ha kissé talán furcsa is a helyzet.Aztán két kezük összeér, és a lány hívja Tomot, hogy menjenek táncolni. Felkel, majd Vixit a parkettra kíséri, ahol magáhozhúzza a lányt, aki átkarolja a vállait, majd így bújva egymáshoz belekezdenek a táncba, ami mindkettejüket lázba hozza. Tom egy hálás ölelést nyújt a lánynak, ami szintúgy viszonzásra lel, s úgy érzi, végre megnyugodhat. Az a felgyülemlett frusztráció, ami eddig benne tombolt, mintha most tova szállna, s csak a zene és Vixi maradna, semmi más. Ahogy a lány a mellkasára hajtja a fejét, egy nagyot sóhajt, majd még jobban magához húzza, s a karjaiba zárja, mint aki soha nem akarja elengedni.*
- Nincs semmi gond. Bírom az alkoholt. *vigyorog a lányra most már őszinte örömmel, miközben annak gyönyörű barna szemeibe pillant. Táncolnak, de már egy lassabb ritmusban, ami mindkettejüknek megfelel, egy lágy belső dallamra, így összeölelkezve. Vixi nem akarja elengedni őt, és ő sem a lányt. Odahajol hozzá, majd egy lágy csókot lehet annak homlokára, aztán ismét magához húzza, és táncolnak tovább.*
- Azt hiszem, legközelebb is ejthetnénk egy ilyen estét. *mondja a fülébe, miközben így ölelik egymást. Vixi észreveheti, hogy Tomnak is kellett már ez az ölelés, ez a beszélgetés, és úgy minden. Mondjuk ki kerek perec, szeretet hiánya van, ráadásul egy nőtöl. Sajnos ő már csak ilyen, de ha a lány így is elfogadja, akkor ennek örül a legjobban.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 17 2012, 01:07

*Tudom, valahol belül talán mindig is tudtam, hogy Tom-nak többet jelenthetek, de mindig olyankor lett volna mellettem, amikor már másé voltam. Most viszont, szabad lehetnék, hiszen Noelt oly rég nem láttam már, de még mindig várok rá és nem tudom, hogy Tommal mi, hogy is alakulna. Na de még nem megyünk sehova se egy ideig, egyikünk se, tehát a jövőben még bármi lehet, de most még elzárkóznék ezektől a dolgoktól. Inkább felkelek, táncra invitálom és miután már a parketten vagyunk, egymáshoz bújva élvezzük ki mindezt, mely oly jól esik nekem is, bár ez a húzás, hogy ennyire ölel, cseppet zavarba hoz, be kell ismernem, de mégsem távolodom el, valahogy belül vágyom erre a közelségre.*
~ Nekem is tetszene? ~ *kérdezem magamtól, de nem nem tudok felelni, ekkor viszont jön a lágy puszi a homlokomra, mely után szemeim is lehunyom kis időre és végül ismét a másikat ölelem, tényleg nagyon jó most ez így.*
- Szívesen, nekem is jól esne. Időnként tényleg össze kéne futni ismét, mint régen. *a szám véget ér, nekem pedig úgy érzem, hogy elég volt az ital, így ha Tomnak sincs ellenvetése, az asztalunk felé is indulok, ahol nem ülök le, csak a másikra tekintek.*
- Nem megyünk vissza a kastélyba? Elfáradtam... *kérdezek is rá kedvesen, majd ha Tom benne van, akkor az auláig együtt fogunk menni, hol még egy ölelést kap tőlem és ez után el is távolodom tőle, hogy a szobámba dőljek le aludni egyet. Kellemes éjszaka volt, úgy érzem, hogy megérte és tényleg szeretnék a barátja maradni, annyira... kedvelem.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 17 2012, 01:15

*Lehet, hogy először nem jól alakult az éjszaka, de ez hamar megváltozott, mint Vixi, mind Tom számára. Végre kiadta magából a feszültséget, végre eljutott arra a szintre, hosz őszintén megtud bízni valakiben, amit már nagyon régen érzett, főleg egy nő iránt. Őt nem zavarja ez a közelség, sőt örül, hogy végre magához engedhet valakit mind testileg-lelkileg. Számára ez fontos, és az még inkább lényeges, hogy mindezt Vixivel oszthatja meg. Tény és való, mindig akkor találkoztak, amikor a lánynak volt valakije. igaz, most nincs senki, de nincs veszteni valójuk sem, ha most nem jönnek össze. Van még idő, amit együtt tölthetnek, és barátként megismerhetik egymást, aztán ha minden jól alakul, talán lehet belőle valami. De addig is, ha máshogy nem is, de lélekben támogatják egymást, és ez a fontos.*
- Akkor ezt meg is beszéltük. *mosolyodik el a lány válaszára, majd táncolnak még tovább egy ideig így összeölelkezve. aztán a szám véget ér, és Tom Vixit követve visszasétálnak az asztalukhoz.*
- Menjünk. *bólint, majd ha Vixi engedi, akkor a kezét fogva visszakíséri a lányt a kastélyba, egészen az auláig, ahol megölelik egymást, majd mindketten mennek a saját hálójukba, hogy kipihenjék ezt a napot, éjszakát. Tomnak ráadásul még józanodnia is kellene, de nem sokat törődik ezzel, úgy ahogy van, fáradtan bedől az ágyba hason fekve és ruhástól elalszik. Kiütötte magát mára, így ez nem is csoda. De gondolatai végén még Vixit látja maga előtt, és egy mosollyal az arcán merül mély álomba.*
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 21:41

//olvadunk Tommal//

* A könyvtárban egy kissé talán nyersen fogalmazom meg a véleményem, de szerencsére hamar tisztázzuk a helyzetet, és Tom sem túl sértődős fajta, nekem meg talán nem ártana néhány ismerős, vagy akár haver is, szóval hajlok ötletére, már ami a szórakozást illeti. Éppen ezért történik úgy minden, ahogyan ő szeretné, hamarosan már Mystral főutcáján igyekszünk a klub felé, eközben persze szóba kerülnek a vámpírok is. *
- Ahogy mondod. * bólintok így rá a dologra, ezen nincs mit magyarázni, majd pedig már aggodalmasan hozom szóba a drága édesapám és édesanyám, kiknek nagyon nem kéne tudniuk kisfiuk kicsapongónak tetsző életéről. Persze ez csak amolyan szófordulat, amit mondok Tomnak, de azért megmosolyogtat válasza, ahogyan az is, miért is hiszi el, hogy német vagyok, hát, ez már nevetősebb. *
- Szóval precíz vagyok, ciki. A tudás pedig, és a tanulás az anyámék kényszere, amolyan családi örökség. Minden nagyjából öt-hatodik generációban születik egy túl okos gyerek nálunk, a muglik zseninek hívják az ilyet. * sandítok oldalra, elárulva terhem, tehát ha vág az esze, rájöhet, én magam vagyok az aktuális, de azért persze, igaza van. * - Igen, szórakozni is fogok, megtaníthatsz a lazulásra. * nevetek fel azért még kissé furán, nem tudom, akarok lazulni, meg engedni, de még fura ez az egész. a táncra is rákérdezek azért, s bólogatok csak szavaira, valamint nagyon hegyeznem kell a fülem, mert idő közben már be is tértünk erre a bizonyos Pokol szájába, s ahogy szétnézek.. mindenfelé csinosabbnál csinosabb lányok, akik csak úgy kelletik magukat. Egy apró nyeléssel konstatálom a látottakat, cuccaimat oda viszem és teszem, ahová Tom mutatja, így már csak pálcám van nálam, attól nem válok meg, valamint egy adag pénz ugye zsebemben, de én csak el vagyok teljesen alélva ebben a bűnbarlangban.. *
- Mindegy, csak erős legyen és sok. Azt hiszem ehhez a helyhez.. hangulat kell. * nézek körbe, továbbra is kikerekedett szemekkel, ami lehet, hogy vicces, de Tom érzékelheti, nem voltam még ilyen helyen. Remélem tehát valami erős rövidet rendel, felőlem akár két kört is, és ha ez megvan, fel is emelem a poharam, koccintásra emelve. *
- Arra, hogy ma megtanítasz csajozni.. haver! * merészkedek máris ilyet mondani, talán így menni fog a beilleszkedés, szóval ha a kocc meg volt, le is húzom a rövidet, mely kissé marja torkom és gyomrom, de nem baj. Ezt követően csak várom a hatást és Tomot, mit fogunk most tenni, addig meg nézem a felhozatalt.. már ki is szúrtam magamnak egy szöszkét. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 21:56

*Hála égnek, a könyvtáras dolgon túl vannak, és végre elindultak a Pokol szája klubhoz, de azért a beszélgetést sem hagyják abba. Tom nem sértődős fajta, maximum ha nagyon szar napja van, de az meg ritkán szokott lenni, amióta a suliban van. Közben akkor ő kifejti véleményét, miszerint a fiú szülei tőle nem tudnak meg semmit, és látja, hogy ezzel sikerült megmosolyogtatnia Mathist.*
- Szerintem egyáltalán nem ciki. Sőt, kifejezetten jól jártál a zseni titulussal. *pillant a srácra mosolyogva, és ez nem egy gúnyos mosoly. És igen, leesett neki ebből, hogy a fiú amolyan zseni féle. A szórakozásról meg annyit, hogy abban nem szokott tévedni, és ha minden jól megy, akkor Mathis végre kikapcsolja zsuperinteligens agyát,és végre mulat egy jót. Legalább ma este. Közben beérnek a klubba, egy kis sorban állás után már bent is vannak, s Tom miután segített letetettni a srác könyveit, gyorsan a pulthoz sietnek, hogy rendeljenek italokat. Azzal együtt jó szórakozni. Figyeli, ahogy Mathis körbepillant, a meglepődött arcot, amin jót nevet, majd a kérést, hogy valami erős italt rendeljen.*
- Rendben. Akkor legyen két üveg vodka, két üveg sör, no meg egy kis pálinka. *mondja mind ezt a csaposnak, aki azonnal teljesíti a kérést. Gyorsan kiteszi a fiúk felé az italokat, Tom fizet, majd a kikerekedett szemű Mathissal akkor koccintanak egyet.* - Arra, hogy ma megtanítalak csajozni, haver. *összekoccintják az italaikat, majd akkor az első kör vodka meg is volna. Tom felnyalábolja az üvegeket, majd az egyik boxhoz tereli a fiút, ahova beül, majd int a srácnak, hogy ő is üljön le, aztán kitölti a második kör vodkát is.*
- Ahogy látom, már ki is néztél magadnak egy lányt. De csak óvatosan, nagyon harapósak tudnak lenni. *kacsint Mathisra, miközben iszogatja a vodkát. Ő maga jól bírja az italt, de lehet, hogy a fiúnak már ez is sok lesz. Na majd kiderül, aztán ha eléggé ellazult, akkor végre segíthet neki, hogy jól érezze magát.* - Na akkor, kezdjük az elején. Milye típusú lány jön be? *kérdi, miközben kortyolgat a vodkából, s figyeli a táncparketten vonagló csajokat, s ő is gyorsan keres magának egyet, akivel majd jól elszrakozhat.*

Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 22:12

* Nos, már tudja a kis titkom, amit amúgy nem igen árulok el senkinek, nem szeretek kérkedni azzal, hogy az agyam szivacs, sőt, attól picit több. De hamarosan már bent vagyunk, tehát nem lesz túl sok időm, és hangom sem arra, hogy beszéljek vele tovább erről, hisz nem ezért vagyunk itt, hanem kikapcsolódás végett ugyebár, s ha már megszabadultam cuccaimtól, akkor jöhet is az ital. Annyira természetes most ez, de belül, a gyomromban mégis ott a félsz, ami azért nem fog egyhamar távozni belőlem, tehát a pultnál már rá is bízom a döntést Tomra, rendel, amit szeretne. Én eközben csak elfigyelem a helyet, memorizálom azt, amit látok. Minden kis csücsköt, minden arcot megnézek, irdatlan sebességgel, azt, ahogyan az emberek rázzák a zenére, s agyamig is kezd eljutni a ritmus, talán képes leszek felvenni én magam is, de ahhoz előbb még inni kell. *
- Hű, ennyit? Az igen. Ezt mindet most? * fordulok már akkor felé, mikor ki lesz elénk pakolva minden, én a pálinkát veszem magam elé, amit még sosem ittam, szóval bele is szagolok a pohárba, majd tósztot is mondok, mire a srác rábólint, szóval uzsgyi, máris a gyomromban a cucc. Fura, mintha bizsergetné idővel szám szélét is, és persze azért én is megfogok néhány dolgot, segítek Tomnak, míg ő egy boxba irányít, hagyom tehát, hogy ismét vezessen. Le is ülök én is, Tom pedig már tölt, de tekintetem továbbra is a szöszin pihen, kerek domborulatok, méghozzá nem is olyan picikék, szóval szép formás leányzóról van szó. Nem túl gebe, de mégis szép, szóval van mit fogni rajta, de nem a túlzás kategória. *
- Harapósak? Ezt hogy érted? * húzom le közben a következő kört, mire már picit megrázom fejem is, s pár pillanatig összeszorítom a szemeimet, de aztán elmúlik az érzés, tehát semmi gond, dolgozzon az alkohol, dolgozzon. Tom kérdésére viszont tekintetem újra a szőke lány felé irányul, kinek a barátnője is megérkezett idő közben, egy alacsonyabb, csinos kis barna. *
- A szőke csaj aranyosnak tűnik. Ne legyen túl vékony, az szerintem már nem szép. Legyen hosszú haja, és mosolyogjon, legyen pozitív a kisugárzása. * nézek újra Tom szemeibe, majd ekkor ér el ám a felismerés, én most komolyan kimondtam ezeket? Még engem is meglep, amit láthat is arcomon, nekem ilyeneket sosem szabadott. * - De talán jobb lesz, ha csak innen nézem, te hogyan csinálod. * sütöm le szemeimet, dolgozik már a pia, jöhetne a következő is, így automatikusan a vodka után nyúlok kezemmel tétován, majd most én töltöm ki a következő kört. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 22:35

*Nincs idejük sokat beszélni odakint, mert hamar bekerülnek a klubba, így a hangos zene miatt nem hallják egymást olyan jól. Odalépnek a pulthoz, Tom rendel is, majd tósztot mondanak, s végül felnyalábólják a kért italokat, és leülnek az egyik boxba, ahonnan jó rálátás nyílik a táncparkettre.*
- Azért nem most mind, ne aggódj. Csak szép lassan. *pillant a fiúra vigyorogva, miután helyet foglaltak a boxban, mindketten választanak maguknak italokat, kinek milyen kell, és azt iszigatják. Tom figyeli, ahogy Mathis megnézi az egyik szöszi leányzót, s látva a fiú arckifejezését rájön, hogy ő eddig még tényleg nem szórakozott, és ezek szerint még nővel sem volt együtt. Egye-fene, itt az ideje elkezdeni, persze szép finoman és lassan, nehogy megijedjen a srác, meg persze nem akarja, hogy rosszul érezze magát. Nem azért jöttek, hogy egy rossz emlék legyen a vége.*
- Hát... mindegyiknek van egyfajta stílusa, kinek mihez van kedve, és hogy is mondjam. Némelyik kifejezetten harapós. A szó átvitt és rendes értelmében is. *néz Mathisra vigyorogva, miközben megissza a fél vodkát, s most az egy üveg sörért nyúl, hogy azt fogyassza be. Kezdi érezni a vodka hatását, kicsit késik a kép, de nem vészes. Alapból bírja az italt, így ez nem jelent gondot. Kényelmesen hátradől a box "fotelján", kicsit beletúr amúgy is kócos hajába, majd figyeli, ahogy a srác elmeséli, hogy neki a szőke jön be, meg persze úgy az ideálját is. Ahogy a fiú a szemeibe pillant, észreveszi, hogy soha nem szokott ilyen őszinte, szókimondó lenni a srác, s ez őt magát is megdöbbentette. Tom ezen csak mosolygni tud, úgy tűnik kezd hatni az ital.*
- Dehogy nézed. Figyelj, ez már egy nagyon jó kezdet volt, hogy elmondtad, milyen stílusú nő tetszik neked. *néz komoly tekintettel Mathisra, miközben egyik kezében a sörös üveget tartva egy vörös hajú, teltkarcsú, igen szegényes ruhát viselő, ám annál tüzesebb nőre mutat.* - Látod azt a lányt? Na, nekem például az ehhez hasonló hölgyek tetszenek. Legyen tüzes, álljon ki a saját véleménye mellett, legyen szép és okos. És nem utlsó sorban legyen jó az ágyban. *pillant komoly arccal a fiúra, miután elfogadja tőle a következő kör italt.*
- Tudod, nekem az a hitvallásom, hogy amíg fiatal vagy, élvezd ki az életet. Mert amikor majd családot alapítasz, már ővelük kell foglalkoznod, teljes odaadással, és akkor már nem fog beleférni a bulik, haverok, meg a nők. *na most ez lehet egy kicsit szentbeszéd lett, de szeretné megértetni a fiúval, hogy amíg fiatal, addig élvezze ki, érezze jól magát, hogy majd amikor családot alapít, sok tapasztalattal lépjen be egy komoly kapcsolatba, ne csak gyerekfejjel tegye ezt.* - Ha akarod, még várhatunk egy kicsit, de utána irány a parkett. Persze még nem tánc lesz, hanem helyzetfelmérés. *hát ez meg még furábban hangozhat, de ő valami ehhez hasonlóval szokott nekiindulni. Sajnos az a helyzet, hogy neki ez ösztönből jön, és Mathisban ezt az ösztönt kéne előcsalogatni, ami igen nehéz feladatnak bizonyul. Legalább is így elsőre, aztán ki tudja, mit tesz majd az ital a fiúval. Az biztos, hogy miután a kért alkoholt elfogyasztják, és még nincs rosszul a srác, nem engedi, hogy többet igyon, mert attól menekülnek a nők.*

Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 22:56

* Jó sok alkoholt veszünk magunkhoz, egyszer éreztem még csak ennek a hatását, talán majd el is regélem Tomnak, ha már eljutok a matt kategóriáig ennyi piától, szóval kicsit meg is könnyebbülök megszólalására, majd már segítve őt követem is egy boxig, ahol kényelembe helyezhetjük magunkat. Komolyan, mintha egy tv-showban lennénk, kezdem úgy érezni magam. Mivel viszont van mit tanulnom a gyengébbik nemről, szüleim legnagyobb örömére, élni akarok, és itt az ideje, így természetesen hirtelen tanítómesteremmé lépett elő Tom felé koncentrálom csak figyelmem. A harapósságot ki is fejti, mire célzott ezzel, és mikor a rendes értelmet mondja, kissé elvigyorodom. *
- Szóval a foga a húsomban. És akkor ez nekem elvileg jó? * értetlenkedek tovább vigyorogva, el sem tudom képzelni, hogy valaki csak úgy harapdáljon, de hát normális ez, azt véve alapul, hogy most töltöttem csak pár hete a tizenhetet, gyakorlatilag burokban nőttem fel, és az anyámon, valamint a nevelőnőmön kívül egy lány sem volt a közelemben. Na jó, a jövendőbelim igen, de ő kicsit sem tetszik, nem szép és nem is szimpatikus, amolyan muszáj dolog, tehát nem számít. Nem engedhettem el magam soha, most viszont vallok Tomnak, le is írom, ki a számomra nagyjából tökéletes, és hát vannak még belső tulajdonságok, amiket fontosnak tartok, de ezekre annyira nem térek ki, nem hinném, hogy egy szórakozóhelyen fogom megtalálni életem szerelmét, és le is teszek arról, hogy gyakorlatba ültessem a tudást. Rögtön lebeszél erről, s mivel már a második kör rövid is bennem van, hozzá hasonlóan a söröm kezdem iszogatni, s mikor meglátom azt a lányt, hát igen, igaza kell adnom neki, de tekintetem csak a vörös hajon akad meg. *
- Ginger. Az a lány.. az az elsős lány. Ismered? Ő például.. bejön. * tartok kis szünetet a "bejön" szócska előtt, nekem ezzel ismerkednem kell még, de azonnal folytatom is tovább, mielőtt még válaszolhatna. * - Olyan nagyon aranyos és kedves. És tetszik, hogy kicsit vadóc, meg hogy talpra esett és határozott. És, nagyon okos.. és gyönyörű. * magyarázom leginkább egy kába félmosollyal a sörömnek, mint Tomnak, talán túlságosan sokat is árultam el neki most ezzel, de még magamat is meglepem, hisz nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszik nekem az a lány, és hogy ez az az érzés, amit eddig sosem ismertem. Merek nyílt lenni vele, nem szégyen ez, és alá is támasztja szavaimat a következő mondókájával, amire már szemeibe tekintve figyelek. Jegyzek is elmémbe minden egyes szót, kortyolva közben a sört, na meg bólogatva aprókat. *
- Teljesen igazad van, de nekem az már eleve elrendeltetett. Akkor tényleg most kell próbálkoznom, amíg van lehetőség, nincs mese. * döntöm hátam cseppet a box támlájának, s nyújtózkodom is egyet, majd már kellemes zsibogást érezve lábamban intek nemet fejemmel, teljesen tettre készen dőlve előre, vissza az asztalra. *
- Ne várjunk, menjünk most. Most, vagy soha! Helyzetet akarok felmérni! A szőke helyzetét. Hátha harapós kedvében van. * emelem söröm vigyorogva koccintásra, bánom is én, hogy már megvolt az előbb, de most lazulok, próbálom elengedni a gyomorgörcsöt, szóval le is csapom az asztalra az italt, és már két kezemmel rátámaszkodva állok is fel. * - Mehetünk? * kérdem még a sráctól, egy utolsó korty, és én tényleg indulok. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 23:11

*Ez nagyon jó, ilyen még Tommal sem volt, hogy ő oktat valakit arra, hogy hogyan is kell nőt fogni. Ez tényleg egy tv-showba illő jelenet lehetne. Látja, hogy Mathis mennyire figyel, és ezen kicsit meg is lepődik, de örül, hogy ennyire tettrekész a srác, és végre kicsit kirúg a hámból addíg, amíg még megteheti.*
- Már ha szereted, hogy harapdálnak. Persze csak normális keretek között. *néz Mathisra, miközben akkor iszogatnak tovább, és lassan el is fogyott az első üveg vodka, így a sör következik. Közben figyelmesen hallgatja, hogy a fiúnak ki is tetszik, milyen kaliberű nők jönnek be neki. Ő maga előre dől, rátámaszkodik az asztalra, úgy issza a sörét. Viszont mikor Ginger lesz a téma, Tom sikeresen kiköpi a sört, persze nem a fiúra, hanem oldalra, és enyhén köhögve és kicsit elvörösödve pillant fel.*
- Húha... hát azt nem mondanám, hogy mindig kedves, de tény és való, szeretni való egy lány. És igen, ismerem. A barátom barátnője. *néz meglepetten Mathisra, miután sikerült kiköhögnie magát, meg persze rendbe szednie. Hát ezt sem hallotta még, az is egyszer biztos. De hát ha valakinek Ginger jön be, isten uccse, őt nem zavarja. Maximum Tarkh-ot. Erre a gondolatra olyan vigyoroghatnékja támad, hogy az már kész. Arra meg, hogy neki eleve elrendeltetett, hogy kit vesz el, csak egy felhúzott szemöldök a válasz.*
- Ez komoly? Már megbocsáss, megvannak bolondulva az aranyvérűek vagy mi a tosz? *hát ez igen idétlen lett, de szimplán nem tudja felfogni, hogy miért mániájuk ez az aranyvérűeknek, hogy kit, mikor, hol, merre vesznek el.* - Jesszus... *csak ennyit bír még hozzá nyögni, aztán inkább Mathisra koncentrál, aki már kel is fel, és indulni akar a táncparkettre, azon belül is a szép lányok becserkészésére.*
- Naná! De aztán nehogy nekem eldőlj az alkoholtól. *vigyorog a fiúra, miközben felkel, gyorsan megissza a sör maradékát, majd akkor a parketthez sétálnak, s azonnalk a szőke cicamica közelébe. Ahogy Tom észreveszi, egyből feltűnt a két lánynak a jelenlétük, bár kicsit fél, hogy Mathis mit fog művelni, de azért igyekszik őt támogatni. A barna hajú lánnyal ő maga nem foglalkozik, inkább a tüzes vöröst keresi pillantásával, aki már meg is lel.* - Na, akkor hajrá haver! Csak természetesen, és nyugodtan. Addig én elcsalom a barátnőjét, hogy ne sündörögjön körülöttetek. Érezd, hogy mit kell tenned, vezessenek az ösztöneid. *ha minden jól megy, akkor a fiú hamar belejön a dologba, pláne egy adag alkohol után. Tom gyorsan a két lányhoz lép, majd magával húzza a barna hajút, el a párocskától, hogy ne legyen útban, s táncba bonyolódik bele a zene ritmusára. De azért a közelben marad, ha Mathisnak erősítés kell.*
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 23:33

* Ez a harapdálás kicsit vicces számomra, és olyan nagyon elképzelhetetlen, tehát Tom válaszára vigyorogva tátogok valami olyasmit, hogy "Nem t'om, még nem próbáltam!", amihez kezeimet is felemelem, vállaimmal egyetemben, majd már az ideálokról kezdünk beszélni, és én is színt vallok természetesen, ahogyan ő is. Jelenlegi választottjáról, vagyis annak hajszínéről jut eszembe egy leányzó, akit egyébként a barátomnak tudhatok, nem is tudnék komolyabban közeledni hozzá, hisz van valakije.. mire Tom reakciója elég érdekes, csak figyelgetem és teóriázgatok, vajon mi zajlik most le benne. Gondolom valami nézeteltérésük akadt, de nekem inkább azon akad meg a fülem, amit utána mond. *
- Igen, Aristarkh, az orosz. Szóval ti ilyen jóban vagytok? Nekem úgy semmi extra a srác, és összességében annyira nem is szimpatikus. Te jobb arc vagy! * jelentem ki kategorikusan és halálosan komoly fejjel, így gondolom, és hát lehet lesznek ennek következményei, de ez van. Inkább csak próbálok a továbbiakban elvonatkoztatni Gingertől, annyira szép az a teremtés, és múltkor, mikor a kastélyban voltunk.. nem tudom magam sem, hogy akkor és ott mennyire gondoltam komolyan, amit elvicceltünk, de aztán meg már tényleg aggódtam is érte.. na de mindegy is, nem szabad rá gondolnom, tilos. Tényleg arra összpontosítok innentől, hogy minél jobban érezzem magam, itt és most, aminek hangot is adok, majd kissé kíváncsian figyelgetem a szavakat, amiket felém intéz. *
- Vagy mi a tosz? Jó sok mindenről maradtam le. Ez valami szleng? Amúgy igen, nálunk, a nemesi családoknál még így szokás, tudod, a hagyományok fennmaradnak, ha őrzik őket.. ha őrzik. * nyomatékosítom az utolsó szavaimat, én nem akarom, hogy rajtam kísérletezzenek, az már egyszer biztos. De nem is akarok több szót fecsérelni erre, mármint nyomorúságos jövőmre. Persze ott a pénz, meg a biztos alapok, és a jövőm gyakorlatilag meg van oldva, de ez a része, az "én" része.. olyan nincs, hogy "én vagyok", meg "én leszek", magammal nem szabad törődnöm. Most viszont akarok, irányzom is Tomot a táncoló tömeg felé, s ahogy érzékelem az én söröm is elfogyott már. *
- Dehogy dőlök.. két feles és egy mi ez? Sör? Sör. Nem, ez nem durva. Ebben nagyon kevés az alkoholtartalom, átlag 2,5-5% között mozog. Na jó a felesek durvábbak, de én meg egész nap ettem. Felszívja. * vonom meg vállam, s lám, elő is tört belőlem a zsenike, jellemzően egy mások számára teljesen felesleges számadatot voltam most hivatott közölni a hallgatósággal, aki jelen esetben háztársam. Követem azért, zsebre dugott kézzel méghozzá, még biccentek párat szavaira, majd mintha full laza lennék, őt figyelve, mármint Tomot nézem meg magamnak mozgását, s próbálok úgy járni, meg ringatni testem a zenére, de ez így eléggé robot. Csak ártatlanul keveredem oda a szöszi mellé, illetve mögé, kicsit lötyögve, és inkább szanaszét nézelődve, majd ő hirtelen kerül elém, s fonja körül vékony karjait nyakamon, én pedig megszeppenve, kimeresztve szemeimet tekintek rá.. ez a hirtelen közelség azért fura. Na de ő csak mosolyog kedvesen, még beszél is hozzám, én pedig válaszolok, szóval próbálom felvenni a ritmust, majd egyre inkább bele is jövök, szóval Tomra sandítva egy óvatlan pillanatban egy nagy vigyort eresztek felé. Fura a helyzet, női test hozzám büntetlenül ilyen közel sosem volt még, ez nem titok, tehát pofátlan módon, és mert már az alkohol is dolgozik, nem csak benézem őt, de meg is simogatom néhol egyszer-kétszer, csak úgy ismerkedve.. na nem mintha bánná, de azért remélem harapni nem fog. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Csüt. Júl. 19 2012, 23:53

*Komolyan, egyre szinpatikusabb neki ez a zseni gyerek. Még ha buborékban is élt, érti a humort, okos, és emelett még jókedéjű is, pedig nem lehetne az, akinek eltervezik a jövőjét. Arra meg csak felnevet, hogy Mathis nem tudja milyen az, amikor egy nő egy férfit harapdál.*
- Igen, a szobatársam. Oh, hát ezt így még nem mondták, de köszönöm. *ez most meglepte. Mármint hogy a fiú őt jobb arcnak tartja, mint Tarkh-ot. Mondjuk tény és való, az orosznak van egy fajta stílusa, amit ha felvesz az ember, akkor jól ki tud jönni vele. Csak replikázni kell neki, meg legyőzni vodkaivásban, és nyert ügye van az embernek.*
- Mondhatjuk. A mi a fészkes fenének vagy mi a francnak a rövid verziója, ha úgy tetszik. *magyarázza el vigyorogva, majd az ősi mizériák kerülnek elő, amit Tom nem igen ért, de figyelmesen hallgatja végig a fiút.* - Szerintem az ilyenek nélkül könnyebben fenn tudnak maradni a hagyományok, bár ezt nem igazán értem még most se. *néz maga elé kissé elgodolkodva, de ha jól vette ki Mathis szavaiből, ő nem akarja ezt a hagyományt követni, amit Tom meg is tud érteni. A frász akarna elvenni egy buta, pénzéhes libát. De ahogy érzi, inkább terelik ezt a témát, most nem is ez a fontos.*
- Rendben, de én szóltam. *teszi még hozzá röhögve, mire akkor felkerekednek, s máris becserkészik a szőkét meg a barnát. Gyorsan eltereli a barnát Mathis és a szöszi közeléből, persze nem megy túl messze, majd miután elkezdett táncolni a lánnyal, fél szemmel a fira pillant, hogy mi a helyzet. És lám, nem kell benne csalódnia, csak összekapta magát és sikerült felszedni a szöszit. Na jó, persze ez azon is múlott, hogy a lánynak is tetszen Mathis. De bevállt a terv, s mikor a szöszi nem figyel, a fiú egy akkora telibe vigyort ereszt meg, amin Tomnak röhögnie kell. Int neki, hogy csak így tovább, lazuljon el, élvezze a zenét és az ifjú hölgyeményt. Tom gyorsan arrébb tereli a barna hajú lányt, jó messzire a többiektől,majd egy másik pasinak passzolja le. Az gyorsan magához kapja a kiscsajt, mire az már megy is vele, és így szájhősünk végre megszabadul tőle. Gyorsan átfutja szemével a tömeget, majd ismét megtalálja a vöröst. Odalépked hozzá, mögé áll, majd a zene ritmusára magához rántja. Az nem ellenkezik, miután megnézte magának Tomot, majd hogy Mathis ne érezze magát egyedül, odatáncikál a lánnyal a közelébe. Néha egy-két pillantást vet a másik párocskára, hogy minden rendben van, majd a vörössel az asztalukhoz megy, ahova behúzza maga mellé, és egy kicsit elmerülnek egymás megízlelésében az alkoholok társaságában.*

//Na, akkor most egy kis fagyi-magyi! Úgy is meleg van... XD//
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!

Rangok
Ház: Inflatus
TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 15:17

//olvadunk Félixel az étteremből//

*Jól elbeszélgetek Félixszel az étteremben, jó pár téma előkerül, többek között valamilyen Daphne, aki előfordulhat, hogy féltékenységi jelenetet rendezne, ha betoppanna. Határozottan jelentem ki, hogy nem félek tőle, nem tartok én senkitől, bárkivel szembeszállok, ha a sors úgy hozza.*
- Ugyan, minden srác vágya egy lánypárbaj nézése, valld be. *mosolyodom el, és szavaiból azt szűröm ki, hogy Daphne harmadikos lehet. Viszont ennek kapcsán fejembe kúszik egy kérdés, amit fel is teszek Félixnek.*
- Ha ott van Daphne, miért velem ülsz itt az étteremben? *nem tudom, milyen kapcsolat van közte és a lány között, de úgy gondolom, logikus a kérdés. Az a másik talán exbarátnő, vagy valaki aki rá van kattanva, de lehet, hogy mostani csaja, nem tudhatom, de talán ez hamarosan kiderül számomra. A következőkben szó esik arról, melyikünk mi szeretne lenni, ha majd felnő, és én természetesen híres szeretnék lenni, és ezt meg is osztom vele, és amit mond, azon csak mosolygok, nem mondok rá semmit, hisz egyértelmű, hogy ilyen aljanép munkát, mint a felszolgáló, még csak meg se gondolnék. Viszont az általa felsorolt foglalkozások miatt felmerül bennem a kérdés, hogy vajon egy sárvérűvel van-e dolgom, de erre a kérdésemre szerencsére a nekem tetsző választ kapom.*
- Igen. Számomra fontos, hogy akire szánok az időmből, az megfelelő vérrel rendelkezzen. *válaszolom, és talán ő nem ért egyet ezzel a felfogással, de számomra igen is fontos a származás, de hát nincs min aggódnia, ő aranyvérű, így nem hagyom itt. A tányéromról eltűnik lassan az étel, és italomat is kortyolgatom, miközben pedig cukkolom kicsit a fiút, hogy rossz a csajozási technikája.*
- Hm, kegyes leszek hozzád, és most az egyszer elnézem neked ezt a botlást, de száműzlek, ha ez még egyszer előfordul. *mondom, mintha királynő lennék, majd elmosolyodom. Nem kell félteni a srácot, ha egy váratlanabb szituációba kerül, nem esik kétségbe, hanem magabiztosan válaszol vissza, és ez tetszik. Innen szedelőzködni kezdünk, és elégedettséggel tölt el, hogy Félix előre gondolkodott és rendezte a számlát, így amint felálltunk, már indulhatunk is. Félixbe karolok, így sétálunk át a Pokol szája clubba, hová bemegyek, és leülök az egyik asztalhoz, mert bár még nincs este, a pultnál a székek tele vannak.*
- Na, mit iszunk? *pislogok rá ártatlanul, miközben az agyamat hozzászoktatom a ritmusosan lüktető zenéhez, ami a clubban szól.*
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   Kedd Júl. 24 2012, 16:01

*Bár maradtunk volna bármelyik másik témánál, mint hogy most Daphot vesézgessük. Valahol, mélyen él bennem a kíváncsiság most is, hogy mi történne, ha tényleg összetalálkozna a két lány, de fejemet csóválom feltevésére miszerint; nem áhitatozom azért, hogy láthassak egy női párbajt. Kezemben a pohár pezsgővel vigyorodom el.*
- Valahogy gondoltam, hogy ez a krédés fog jönni. Hogy a kettőre egyben válaszolhassak. Egészen más srác vagyok, mint amilyennek magamat mutatom egyes helyzetekben és természetesen más az is, hogy azokat a dolgokat, amiket magam teremtek, lásd például ezt... hogy itt ketten vagyunk. Daph és benned aligha találok közöset, maximum a csinosságotok, mert igen, mindketten gyönyörű termtések vagytok, de Daphal egy étteremben nem tudom magam elképzelni, nem úgy mint veled. Nem tudom mi vagy mi lenne köztünk vele, bevallom.. próbálkoztam, de elhajtott többszörösen is. Akkor nem szenvedek! *Megemelem kicsit a poharamat, majd iszok belőle pár kortyot, de egyből folytatom is, ujjamat ingatva.* - Ez nem azt jelenti, hogy pótlék vagy! A csók a szabászatban nem csak engem varázsolt el úgyhiszem! *Cinkos mosolyra húzom számat, kacsintva hozzá kedvesen. Igen, megfogott Naomi természete, amit hirtelen le is rombol egy kérdés, amire bár úgyhiszem jól felelek, korántsem kapok megfelelő választ.*
- Akkor ezekszerint szerencsém van? *Kérdezek rá játékosan, elterelve gondolataimat arról, hogy kemény megkülönböztetés van a származások között Naomi fejében. Ez engem különösebben nem érdekel, ezért sem ejtek róla több szót. Én is elfogyasztom az ételt és az ital maradékát mielőtt indulnánk, közben újabb témát tudunk le, amin hatalmasat nevetek.*
- Kegyed nagyon célratörő és kegyelmes, ezt hálásan köszönöm, de úgy érzem kevés leszek egy ilyen királynő mai estélyének fényében. Azért, megpróbálok mindent, hogy elégedett legyen velem! *Nah azért palotapincsi formába nem megyek le, miután felálltam meghajolok előtte, nem túl mélyen, épp annyira hogy elismerjem, aztán jön is a pincér, kinek megköszönve mindent távozunk. Nem megyünk messzire, épp csak a közeli clubba térek be ma esti partneremmel. Elfoglaljuk a megfelelő, Naomi által kiválasztott helyet.*
- Úgy hiszem, illőbb lenne kegyedtől kérdeznek és majd eldöntöm ezután, megérdemlek-e valami fennséges italt, vagy maradnom kell az olcsó löttyöknél! *Fordulok felé, kicsit rákönyökölve az asztalra, persze előtte jelzek az egyik pincérnek, hogy rendelnénk, ne várakoztasson bennünket.*
- Melyik volt a legdurvább eseted egy randevún? Úgy értem..ittad már le magad teljesen? Érdekelne mennyire vagy merész! *Hajt egy egyfajta kíváncsiság, érdeklődés, hogy milyen lánnyal van dolog. Azt már tudom, hogy mennyire fontosak neki bizonyos dolgok, de azt nem, mennyire tudja elengedni magát.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Pokol szája klub   

Pokol szája klub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Aokaze Atsushi
» Pokoltűz Klub Belső Kör
» Pokoltűz Klub
» Pokoltűz Klub