Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Honolulu   I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Honolulu   I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Honolulu   I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Honolulu   I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Honolulu   I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Honolulu

Go down 
+4
Ashi Angel
Luka Dubois
Carolayn Natri
Lucius Benedict Fenris
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-05-06, 5:40 pm

Honolulu

Honolulu   Honolulu

Honolulu az Egyesült Államok 50. tagállamának, Hawaii államnak és egyben a Hawaii-szigeteknek a fővárosa. Oahu szigetén található. Hawaii az Egyesült Államok különálló állama, a polinéz szigetvilághoz tartozó kis szigetcsoport, főszigete Oahu, fővárosa Honolulu. Nagyváros, felhőkarcolók, szórakozás, fényűzés? Kedvelt célterülete az Ausztráloknak közelsége és a széljárás miatt, hisz ők a szörfözés szerelmesei, de a többi nemzetiség is megtalálja a maga szórakozását, hisz megannyi lehetőség és látnivaló közül válogathat az ember a nyüzsgő fővárosban.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 2:35 pm

*remek napra ébredek, boldogan. Ezért mindent megteszek hogy még szebb legyen. Elmegyek letusolni, felöltözni, majd fel is hívom Ashit telefonon, de nem veszi fel, ezért küldök egy sms-t.*
„Csumi Mancsos! Van kedved esetleg kiruccanni Hawaii-ra? Én biztos hogy megyek. Ha van kedved, akkor gyere utánam, mert én most indulok. Megveszem a szállodában a jegyeket, és találkozunk a szálloda ajtajánál. Én addigra már elintézek mindent. Pénzt nehozz mindent én állok. Remélem eljösz. Üdv: Carol”
*azzal már megyek is a teleport szobába és nem sokára már hawaii tenger parton sétálok hátizsákommal. Megtalálom a part mellett lévő hatalmas szállodát, ahova bementem és már ki is vettem egy kétszemélyes luxus lakosztályt. Felmegyek a liftben, s amikor megérkezek a legfelső emeletre, kinyílik az ajtó, én pedig bemegyek a lakásba. Csodálatos, hisz az ablak hatalmas és pont a tengerre néz. Lepakolok és át is öltözök gyorsan. Majd amikor végeztem, feltűzöm a hajam, és beletűzök egy liliomot. Amikor kész vagyok, szépen lemegyek s amíg meg nem érkezik Ashi odamegyek a büfféhez, és rendelek magamnak egy kókuszos italt, amit fél kókuszdióban szolgálják fel. *
-Na és mit keres itt egy ilyen csinos hölgy mint kegyed? *kérdezik a pultos fiú, aki éppen csinálja az italom.*
-Mint mindenki más: kikapcsolódást, bulit, fürdést….pasikat. *kacsintok a fiúra, majd ő oda adja az italomat, amibe belerakott még egy aranyos kis esernyőt. Elveszem és rá mosolygok.*
-Pá-pá cuki fiú! *intek kacéran majd kimegyek a hotel elé, és várom Ashit. Közben a hotel tulajdonosa nyakamba rak egy virágnyakláncot, amire én elmosolyodok, és megköszönöm. *
~hm… tökéletes minden. Remélem Ashi is eljön. *gondolkozok, majd gyönyörködök a tenger látványában*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 2:56 pm

*Nem szokásom korán kelni, s ezen ma se változtatok túlzottan, így már dél is elmúlik mire fekete tincseim kibukkannak sötét takarón alól és álmosan pislogok az órára, majd ugyanezzel a lendülettel fel is pattanok, mert hát elég szép késésben vagyok már most. Rekordsebességgel dübörgök a fürdőbe, ahol elvégzem reggeli szükségleteimet, majd kicsörtetek a szobába és pánikszerűen kezdek válogatni ruháim között.
Végül nem kifejezetten elegáns, de attól még tökéletes öltözék mellett döntök, hajamat beállítom, orromra napszemüveget illesztek, vállamra felkapom a táskám, s miután ellenőrzöm tárcám meglétét ki is lépek a hálóból. Határozott, gyors tempóban hagyom hátra a tornyot és egyenesen a teleport szobához lépdelek, ahol a megfelelő dobálózás és a hely, valamint a visszaérkezés időpontjának, ami egyébként ma este nyolc, kimondása után átlépek a képen és a napfényes Hawaiin találom magam.
Nem szórakozni jöttem, így a nézelődést mellőzve megindulok egyenesen előre. Néhányan megbámulnak, amiért enyhén túl vagyok öltözve, de egyelőre nem érdekel, ráérek azután sütkérezni, hogy minden feladatomat elvégeztem, bár rövid idő múlva rá kell jönnöm, hogy valóban kegyetlenül meleg van, ami persze remek dolog, hiszen rengeteg lányka jön velem szembe kifejezetten csinos és hiányos ruházatban. A többségük még rám is vigyorog, néhányuk kacsint is, ami szépen tovább emeli amúgy is szép méretekkel rendelkező önérzetemet, így roppant jó hangulatban érkezem a szálloda elé.*
- Üdvözlöm Mister akarom mondani Monsier Dubois, szabad a csomagját?*lép oda hozzám szinte azonnal a szálloda portása, amint meglát közeledni, de egyelőre nem érdekel, így csak intek neki, hogy nincs mit odaadnom és tekintetemet a nem olyan messze álló csinos leányzóra fordítom. Épp háttal áll nekem, így arcát nem látom, de annyi bizonyos, hogyha nem egy bányarém elölről, akkor szívesen megismerném.*
- Parancsoljon.*nyújtja felém a csokrot a férfi, anélkül, hogy egy szót is szólnék, mire egy apró biccentéssel megköszönöm, s miközben megjegyzem magamban, hogy magas borravalót érdemel, a leányzóhoz lépek.*
- Bonjour Mademoiselle! Meghívhatom egy italra esetleg?*kerülöm is meg, majd nyújtom felé a virágot, s csak ekkor figyelem meg alaposabban, majd mikor rájövök ki ő, enyhén meglepetten hátrálok egy lépést és zavartan megköszörülve torkomat, magam mellé eresztem kezem, benne a csokorral.*
- Carol, micsoda meglepetés. Nem hittem volna, hogy itt találkozunk. Hogy vagy mostanság?*érdeklődök tőle udvariasan, de azért látszik rajtam, hogy nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a váratlan helyzettel. Mert hát ki gondolta volna, hogy pont vele futok itt össze, s ami még kínosabb, hogy éppen azért vagyok itt, hogy valami remek meglepetést készítsek elő a lánynak, akivel tulajdonképpen megcsaltam. Na de jobb, ha ezt nem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 3:24 pm

*Ma egész nap járkálok a kastélyban és keresek egy csöndes zugot. Találok is egyet a bagolyház felé menet. Be is ülünk a kutyámmal. Elkezdem olvasni mikor érzem hogy rezeg a táskám. Persze csak a hívásra gondoltam ezért csak azt némítottam le. Ha épp üzenet érkezik akkor ugyan úgy rezeg. Egy grimasz társaságával elő keresem a telefonomat, majd figyelmesen nézem. "1nem fogadót hívás" Carol hívót nem is olyan régen. Na mindegy, de engem az üzenet jobban érdekkel majd visszahívom. Mikor elolvasom az üzenetet elmosolyodok és már is szorgalmasan jár az ujjaim.
"Szevasz, Carol. Hmm... Hawaii. Nem is rossz ötlet úgysincs semmi dolgom. Összeszedem magam és megyek is a hotelhez. Csáóh Ashi." Ütöm be a gombokat és már pattanok is. Ránézek a kutyámra, elgondolkozok majd rohanok is vele le a lécsőn. Gyorsan fel a nyugati toronyba ott összepakolok gyorsan és közben gondolkozok mi legyen a kutyussal. Nem szeretném elvinni, de nem is szeretném itt hagyni egyedül. Végül arra juttok hogy teszek neki tápot kétnapi adagot és majd el lesz itt úgy is szabadon tud járkálni és ö jobban is ismeri a kastély. Mikor evvel is végeztem elköszönök tőle és már rohanok is a telepórt szobába. Nem sokkal később már Hawaii parton sétálok. Egy piros bikini fölső és egy térdnadrág van rajtam. Most a sport cipőt lecseréltem tangapapucsra és így érzem a lábam alatt a homokot. Egy percre meg álok és körül nézek. Látom hogy nem mesze van egy hatalmas épület. Valószínűleg az lesz a hotel. Elindulok felé és közben gondolkozok hogy mindent eltettem-e. Nincs nagy kedvem semmit sem venni ezért még a szobában kétszer is átnéztem, de azért most is végig gondolom. Ahogy haladok a hotel egyre nagyobbnak tűnik. Úgy látszik okos döntés volt lazára venni a ruházatot, mert majd meg lehet sülni. Hallom a tenger hullámait a parkon és már tudom is hogy jó lesz ez a nap. Mikor már szinte teljesen a hotelhez érek két alakot kitudok venni kik épp társalognak. Ahogy közeledek fel is ismerem őket. Egyik Carol másik Luka. *
-Halli!*köszönök rájuk, majd odasétálok hozzájuk.*
-Na akkor mi a mai terv?*kérdezem mosolyogva és lehuppanok a hotel lépcsőjére.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 3:34 pm

*miután lepakoltam és átöltöztem, lemegyek a büfébe inni valamit, amíg Ashi meg nem érkezik. Oda sétálva a pulthoz és kérve egy kókuszos italt, beszélgetni kezdek a fiúval, aki félmeztelenül csinálja az italomat. Ám a beszélgetés folyamán megszólít egy roppant ismerős hang. Rá se nézek, mert épp a pultos fiú szemeiben gyönyörködök. *
-Köszönöm, de épp most készül az italom. *felelem. Ám amikor meghallom a nevem ránézek a fiúra aki megszólított. *
~Hát ez nem igaz! Ide jövök kikapcsolódni, mire itt van. Wááááh….fogadjunk hogy itt van a szőke rémség is.~ *dühöngök magamban, de arcomon nem ül ki, nem úgy mint a döbbenet. Szemöldököm felszalad a döbbenettől, és egy kicsit hátrébb is lépek. Ám sikerül lenyugodtom, és egy pár pillanat múlva, már vissza is könyökölök előző pozíciómba, majd egyenesen magam elé bámultam, hogy ne találkozzon a tekintetünk. *
-Kösz megvagyok…~de nem a te érdemed *gondolom magamban.* -és te illetve ti? *nézek ekkor rá. Megvárom a választ, majd megfogom a italom.*
-Ha megbocsátasz…..*kezdem a búcsúzkodást, ekkor meglátom Ashit akkor egyenesen felénk jött. *
-Szia! Csak hogy itt vagy. *köszönök Ashinak, és megölelem. Intek és már is egy csomaghordó fiú sétál oda hozzánk. A kezébe adom a lány cuccait, és elmondom hogy melyik szobába kell vinnie. *
-hmm…lazítunk egész nap. Megfelel? Amúgy még nem tudom. Lenézhetnénk a partra. Szörfözhetnénk egy kicsit…. Nézelődhetnénk egy kicsit. *kacsintok Ashira, mert bizonyára érti hogy mire gondolok nézelődés alatt.*
-Örülök hogy találkoztunk. Majd még biztosan össze futunk. Vagy esetleg van kedved velünk jönni a strandra? *kérdezem s a fiúra nézek*



A hozzászólást Carolayn Natri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-03, 4:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 4:14 pm

*Fene se gondolta, hogy remekül megtervezett és összerakott programom már az ébredés pillanatában dugába dől, na de ez még nem is akkora probléma, mondhatni remekül megoldom a gondot, így viszonylag időben vagyok még, mikor a teleport szobába érek, ahonnan egyenes út vezet Honoluluba. Nem nézelődni, vagy nyaralni érkeztem, legalábbis most nem, így határozott léptekkel indulok a szálloda felé, ahol már jó előre várnak. S ugyan lányok felszedése egyáltalán nincs benne a tervben, de az még nem fáj senkinek, ha meghívok egyet egy italra, így oda is lépek a pultnál álló leányzóhoz, csokorral a kezemben. Na de arra egyáltalán nem számítok, hogy volt barátnőm az illető, így meglepetten hátrálok pár lépést és a virágokat is visszahúzom.*
- Valami probléma van?*jön oda a portás, ki minden bizonnyal árgus szemekkel figyelte a jelenetet, s most épp szúrós pillantást küldözget az előttem álló leányzó felé.*
- Nincs semmi gond, nyugodtan menjen vissza a dolgára. Erre meg már nincs szükségem.*nyújtom át neki a virágot, majd intek is felé, hogy ideje lenne, ha elvonulna innen, mert semmi köze az egészhez.*
- Én is megvagyok.*biccentek felé, majd tekintetemet a pultosra szegezem.* - A szokásosat!*közlöm vele határozott, nemesi hangnemben, amit általában az ilyen csőcseléknél alkalmazok. A hatás pedig nem is várat magára sokáig, hiszen italom, remélhetőleg hibátlanul elkészítve, meg is érkezik elém. Csak egy biccentéssel köszönöm meg, az árat pedig úgyis a számlámhoz írják, így már csak annyi a dolgom, hogy kezembe vegyem a poharat és megfordulva a pultnak támaszkodjak.*
- Üdv.*mosolygok a megérkező másik leányzó felé is, s most legalább már azt is tudom, hogy nyaralni jöttek ide. Zavarni viszont nem akarok, így némán kortyolgatom italomat, bár fél füllel azért figyelek arra, amit a lány mond. Mindenesetre mikor végzek a koktéllal elrúgom magam a pulttól és oda is lépek hozzájuk, azzal a szándékkal, hogy elbúcsúzzak.*
- Komolyan kérdezed?*emelem meg szemöldököm kicsit, mikor hallom a kérdést, miszerint velük tartok-e. Végül lazán megrántom a vállam és sóhajtok is egy aprót. Nem tudom, hogy akarok-e valamit ettől a lánytól, de annyi bizonyos, hogy meg kéne tárgyalni a történteket, így végül rábólintok az ajánlatra.*
- Úgyis arrafelé tartok, szóval mért is ne. Először jártok itt?*kíváncsiskodok kicsit. Úgy vélem igen lesz a választ, ami viszont azt jelenti, hogy sejtelmük sincs róla, hogy miket érdemes kipróbálni és hol.*
- Hallom szörfözni akartok. Ha gondoljátok mutatok egy kölcsönzőt, ahol normális minőséget kaptok és senki nem ver át.*ajánlom fel a lehetőséget, hogy végigkalauzolom őket a helyen. Én jól ismerem a környéket, rengetegszer jártam már itt és több ismerősöm van errefelé, mint amennyit el tudnak képzelni, így nyilvánvaló, hogy pontosan tudom mi az amiért megéri fizetni és mi az, amit jobb, ha messze elkerül az ember.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 4:45 pm

*Caroltól kapok egy üzenetet, hogy ha akarok menjek én is le vele Hawaii-ra. Mikor meglátom majd kiugrok a bőrömből. Miközben felszaladok a lépcsőn, vigyáznom kell nehogy neki menjek valakinek.*
~Hawaii... Wáh... Hawaii pizza, szörf, helyes pasik, nincs ennél jobb hely. Ja és persze napozni is lehet.. nézelődni~*hasonló gondolatok közebette rakosgatom a cuccaim. Imádom a tenger partokat ezt mindenki tudja szinte aki ismer és már régen megbeszéltünk hogy el kéne odamenni. Mikor kész vagyok Tequilának adok enni és inni, majd elbúcsúzok tőle és már indulok is a teleport szobába. Kastélyban kicsit hűvös az öltözékem, de mikor már Hawaiin vagyok már tökéletes. Elindulok hát a parton és élvezem ahogy a forró homok a lábamhoz ér. Rég jártam tenger parton főleg ilyen jó időben. Jó kedvűen sétálok arra merre sejtem hogy Carol van. Szerencsére a közelben van egy hotel szerüség. Legalább is a mérete szerint hotel lehet vagy egy nagy iroda ház. Mázlimra ott találom Carolt Luka társaságával. Köszönök is nekik, hisz egyikkel sem vagyok haragban majd kinyújtóztatom a végtagjaimat és fel is teszek egy kérdést Carolnak. A válaszár felveszem rókamosolyomat. Természetesen értem a kérdést, amit lehet is látni rajtam.*
-Rendben. Akkor irány a part. Majd később a városba is be nézhetünk.* válaszolók Carolnak majd mikor hallom Luka kérdését végig nézek a tengeren és csak az után válaszolok neki.*
-Hawaiion most vagyok először, de már volt egypár tenger parton... Vagyis inkább sok mint egypár.*rántom meg a vállamat s mikor hallom, hogy megmutatná hol lehet jó deszkát kölcsönözni, nagyon meg örülök mert hát nem szeretnék egy vacakkal hullám lovagolni.*
-Az jó lenne ha megmutatnád*mosolygok. Közben elkezdem kémlelni az eget, ogy véletlenül se kapjunk ki esőt. Bár nagyon úgy néz ki hogy nem fogunk hísz vagy van itt 45° is, de én nagyon élvezem ezt az időt is.*
-Na és mit szólnátok ha majd ennénk Hawaii pizzát ? Meghívlak benneteket.* ajánlom fel, mert azért szeretem az ilyeneket kijátszani hogy pl. Párizsban párizsit enni...*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 5:02 pm

*Lukaval való találkozásunk igen csak meglep, de cseppet sem zavar. Habár már nem vagyok abban biztos hogy az hozzáállásom nem változott, de most szórakozni akarok, és nem depizni. Megérkezik Ashi is, és elkezdünk beszélgetni. Örömmel látom hogy Luka belegyezet abba hogy lejön a partra, hisz végülis ha leszámítjuk azt, hogy megcsalt akkor bátran mondhatom hogy a pasim. Bár nem tudom hogy milyen pasi az aki megcsalja a barátnőjét, de most nem ez a lényeg. Jól érzem magam, süt a nap, a hullámok mossák a partot, a zene szól az egész parton. *
-Én sem voltam még itt. *bízom magamat is Luka-ra, habár már voltam itt, nem is egyszer, de most inkább nem mennék ebbe bele, inkább hagyom hogy ő vezessen.*
-Még meg is köszönjük hogy ha megmutatod azt a helyet. De akkor te se maradsz ki az élvezetből. Neked is jönnöd kell a vízbe. *mondom mosolyogva. Megfogom a kókuszomat, és lehúzom a maradék kis italt belőle, majd vissza teszem a pultra és társaimra tekintek.*
-Részemről mehetünk. *vigyorgok. És ha elindulunk az ajtó felé akkor én oda állok Luka mellé.*
-És mi van Monaval? *változik komollyá a hangom, és halkra, mert nem szeretném hogy Ashi csodás napját tönkre tegyük ezzel. A hangomból semmilyen érzelmet nem tudhat kiolvasni, mert maximálisan érzésmentes. Egy egyszerű érdeklődő kérdés volt a részemről, amitől remélhetőleg nem fogja felkapni a vizet. Magam is meglepődök rajta hogy emlékszek a szőke nevére, hisz a legutóbbi találkozásunknál nem kicsit irritált, sőt talán mondhatom hogy sikerült meg is utáltatnia magát velem. *
-Jut eszembe, te hogy hogy itt vagy? Talán te is nyaralsz, mint mi? *kérdezem ezt már mosolyogva. *

Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 5:32 pm

*Egyáltalán nem számítok társaságra, semmifélére, olyanra pedig, amit végül sikerül összeszednem még ennyire se. Meglepő és kissé kellemetlen, hogy pont itt futok össze Carollal, főleg, hogy egyáltalán nem vagyok rá felkészülve. Mindenesetre ha már így alakult, akkor talán ki lehetne hozni az egészből a legjobbat, legalábbis ezt gondolom addig, míg Ashi nem csatlakozik hozzánk, így viszont inkább zavaró tényezőnek érzem magam, egészen addig, míg nem hangzik el a kérdés, amire végül pozitív választ adok, sőt felajánlom, hogy mutatok nekik valami jó szörfkölcsönző helyet.*
- Nem mondhatnám, hogy így készültem, de nem vitatkozok.*vigyorgok felé, mert van nálam fürdőruha, így igazából semmi nem akadályoz abban, hogy szórakozzak egy kicsit. Így hát intek is, hogy tőlem mehetünk, majd jól nevelt módjára el is indulok szépen, hogy minél hamarabb a partra vezethessem a lányokat.*
- Nem tudom, jól van gondolom.*nézek rá és próbálok kiolvasni valamit a szeméből. Pontosan tudom, hogy nincs oda a szőke szépségért, így nem is állok neki áradozni róla, bár egy kicsit zavar, hogy azóta nem sikerült összefutni vele, de hát egy iskolába járunk szóval előbb vagy utóbb mindenképp találkoznunk kell majd.*
- Nos igazából csak elintézni jöttem ezt-azt.*rántom meg vállam kicsit. Semmi kedvem veszekedni, tehát nem fogom elárulni valódi célomat, legfeljebb csak akkor, ha nagyon kíváncsi lenne rá, de remélhetőleg nem lesz az.
Végül ki is szúrom a keresett helyet, s már messziről integetek a félmeztelen fickók felé, kik a deszkák mellett állnak és a járókelők figyelmét próbálják felhívni magukra.*
- Á Dubois, rég láttunk. Szokás szerint felszedtél valakit?*érdeklődnek az árusok, amint a közelükbe érünk és jelentőségteljesen végig is mérik a két leányzót, majd oda is lépnek hozzájuk, hogy rendesebben is köszönhessenek nekik. Nem igazán érdekel, hogy mit csinálnak, így karba font kézzel, unott arcot vágva, de meglehetősen türelmesen várom ki, hogy végezzenek és újra rám figyeljenek végre.*
- Három szörf kéne, a részleteket rátok bízom.*intek feléjük, mikor tekintetem az ő kérdő pillantásukkal találkozik, ezután pedig nem kell mást tennem, mint kivárni hogy megérkezzen a sötétkék, rózsaszín és vörös szörf, amit ki is osztanak nekünk, majd szerencsét kívánva utunkra bocsátanak. Én megfogom a kék deszkát és indulok is a víz felé, persze csak azután, hogy megbizonyosodok róla, hogy a lányok is a nyomomban vannak.*
- Meddig maradtok?*érdeklődöm ezúttal mindkettőjüktől, mert hát nem akarom, hogy Ashi kirekesztve érezze magát.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 6:07 pm

*Lassan odaérek a hotelhez. Észre veszem, hogy Carol nincs egyedül, vele van Luka is. Odamegyek hozzájuk, s közben köszönök is nekik. Majd elkezdünk beszélgetni és el is indulunk a part felé. Én inkább hátul baktatok mögöttük és már bánom hogy Tequilát nem hoztam magammal. Figyelem az utat amerre megyünk a part felé. Elég jó időnk van, de azért lehet látni egypár kosza felhőt az égen. Elkezdem azokat nézegetni és hagyom hogy Luka és Carol elől társalogjanak. Sikeresen kinézek magamnak egy bárány felhőt mely egy sárkányt ábrázol rajta a lovasával, mellette meg az Avatárból kijött egy kék kis lényecske lehet látni. Majd egy hópelyhet és egy hintát is. Hallom a beszélgetést, de nem érdekkel. Mikor egy idegen hang is megszólal fel kelti az érdeklődésemet és végre előre nézek. Ekkor látom meg hogy már kint ott vagyunk a szörf kölcsönzőnél.*
-Üdv.*köszönök. Lehet hogy nem túl illedelmes, de most ilyen a hangulatom és csak ezt tudtam kicsikarni magamból. Kis beszélgetés után meg is kapjuk a deszkáinkat. És egy vörös deszkát kapok. Látom, hogy Carol is azt szeretné. Sóhajtok egyet, s hozzá egy grimaszt is vágok majd felajánlom neki egy ötletet.*
-Mit szólnál, hogy majd felváltva használnánk a két deszkát?*ha nem megy bele akkor övé lesz a rózsaszín mert én biztos hogy nem fogok rózsaszín szörf deszkával rohangál. Elindulunk a a víz felé, de mielőtt oda érnénk én meg állok leteszem a nadrágomat. S közben válaszolók Luka kérdésére.*
-Hát ezt most nem rajtam múlik, de lehet hogy én hamarább megyek vissza mert én csak egy napra kértem úgymond kimenőt és hát a kutyusnak is kell adni valami ételt.. És te meddig maradsz? *kérdezem miközben a nadrágommal küszködök. Mikor sikerült letennem, a papucsot is mellé teszem. Felnézek és reménykedem hogy itt vannak még a többiek. Ha igen akkor fel is teszek egy kérdést.*
-Amúgy ti mikor tanultatok megszörfözni?*kérdezem és a deszkának támaszkodok egy picit és ha indulnak a többiek én is megyek velük. Ha pedig egyedül vagyok megyek a vízben.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 6:21 pm

*meglepetten hallom, hogy nem tudja hogy mi van Monával, s nem titkolom örülök egy kicsit ennek. Lehet hogy nem mondott igazat de akkor is jól esett. És ami pedig a válaszát illeti, érezhető rajta hogy nem szeretne róla többet beszélni, ezért úgy gondolom, hogy nem is zaklatom tovább. Megyünk közben a kiszemelt cél felé, ahol igen csak helyes fiatalemberek köszöntenek minket. *
-Üdvözlöm szép hölgy, megtudhatom a nevét? *kérdezi az egyik fiú udvariasan. Felsőteste szépen kivolt gyúrva, hasán minden kockák látszódtak. Messzire tekintő kék szemitől majd elolvadtam. De ennek csak annyi jelét adtam hogy miközben megcsókolta a kezem, finoman ráharaptam az ajkamra.*
-Carol. A nevem Carolayn. *köszönök, majd ő is bemutatkozik. Lemennek és hoznak három deszkát, amiből az egyiket el veszi Luka. Ashi természetesen elveszi a vörös deszkát, így enyém a rózsaszín. Csontig hatoló szúróstekintettel vágom szét a testét millió részre, amitől ezek szerint meg is gondolja magát. Tetszik az ötlete, ezért rögtön bele is megyek.*
-Hmm….kísérteties vagy…. mintha már ismernél évtizedek óta. *nevetek, és elindulunk a víz felé. Ahogy megyünk „véletlen” hátba vágom azért egy kicsit Ashit a deszkámmal, de nem ütök egyáltalán nagyot, csak mintha pacsit adtam volna vele. Persze erre én elnevetem magam, mert olyanok vagyunk mint két birkózó kutya. Amíg ő átöltözik és is lekötöm magamról a strandkendőt, és levetem a papucsot.*
-Nem mész te sehova. Maradunk holnapig. A kutyádat pedig megeteti az én kutyám. Mint tudod rendőr kutya, megtanítottam neki hogy tudja adagolni a kajáját. Így a macskának is lesz kajája. Majd megkeresi egymást a két blöki. Tehát ne aggódj Ashi nem hal éhen. *nevetek* -és te Luka meddig maradsz? Elintézed a dolgaidat és mész is haza? *fordulok felé, majd Ashi kérdésére ismét rá*
-Engem 5-6 évesen tanítottak mag. És téged?* majd ha megkapom a választ, már megyünk is a víz felé. Belemegyek, és már pattanok is fel a deszkámra. Sikerül elkapnom egy gyönyörű szép hullámot, s így már hivatalosan is elkezdődött a szörfözésem.*

Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 6:52 pm

*Szinte látványosan ásítozok, ahogy látom egyik szörfárus ismerősöm flörtölési stratégiáját, véleményem szerint rég lejárt az egész módszer, na de ha működik, akkor ki vagyok én, hogy felvilágosítsam gáz, amit csinál. Márpedig úgy fest Carolnál bejön a dolog. Mindenesetre azért kiadom az utasításokat, majd el is veszem a kék szörföt, s miután megvárom, hogy a lányok kiveszekedjék magukat elindulok a víz felé. S mivel nem akarom, hogy kellemetlen hallgatás legyen a vége, megérdeklődöm meddig maradnak, majd figyelmesen meghallgatom a választ is.*
- Ma este megyek vissza. Szóval igen, elintézem a dolgom, pihenek egy kicsit és utána.*felelem ezúttal Carol felé fordulva, mert hát ő tette fel a kérdést, majd a következő hallatán a másik leányzóra pillantok és rövid gondolkozás utána neki is válaszolok.*
- Nem olyan régen, talán két éve.*dünnyögöm megvakarva államat egy kicsit. Tulajdonképpen nem tudom pontosan, de szerintem annyira nem is lényeges ez a dolog, így ejtem is a témát, persze csak azután, hogy Ashi válaszát is meghallgattam.*
- Egy pillanat hölgyeim, máris itt vagyok.*válok le tőlük egy fülkénél, hogy átöltözzek gyorsan, majd ruházatomat a partra teszem és le is terítem a törölközőmet. Nem félek attól, hogy ellopják, mindegyik darab bűbájjal van ellátva, tehát megjárja az, aki illetéktelenül nyúl hozzá. Tehát immáron átöltözve, sötétkék, a deszkához tökéletesen passzoló fürdőnadrágban pompázok és egy vigyorral jelzem, hogy mehetünk is. Persze csak akkor, ha megvártak, ha meg nem, akkor utánuk megyek.*
- Szóljatok, ha megéheztetek. Tudok egy remek éttermet és nincs is olyan messze. Meghívlak titeket.*kacsintok rájuk egy félmosollyal, mikor beérem őket, majd már rá is fekszek a szörfdeszkára, hogy befelé evezve kifogjak egy remek hullámot.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 7:34 pm

*Figyelem a felhőket majd a kölcsönzött is. Nem nagyon van kedvem most ehhez inkább csak a szörfözéshez van, de minden képen kell deszka. Anélkül kicsit nehézkes lenne a hullámokon fent maradni, de meg lehet oldani. Példának oka ott van a vízisízés, bár azoknak is deszka van a lábukra erősítve. Elvileg lehet anélkül is de az elégé fájdalmas lehet. Mikor ki kapjuk a deszkákat én egy vöröset kapok s látom hogy Carol nem igazán szeretné a rózsaszínt ezért felajánlok egy jó kis ötletet mibe bele is megy így már boldogan megyünk a víz felé. Mikor meglöki a hátamat visszanézek rá. Egy rosszalló mosoly társaságába majd combon lököm. Carol válaszára csak bólintok. Majd kiderül hogy Luka már este megy vissza a kastélyba. S mikor a kérdésemre kapok választ én is felelek.*
-Úgy egy éve tanultam meg rendesen, de már előtte is próbálkoztam vele.~De nem ilyen aktívan gyakoroltam akkor mit az elmúlt egy évben...~*mondom és elválnak egy rövid időre az útjaink. Vagyis csak addig meddig Luka átöltözik. Addig mi is le tesszük a cuccainkat. Bevárjuk a fiút és már megyünk is a habok felé. Közben válaszolók a kérdésére mit inkább szerintem Carolnak tett fel, mint nekem.*
-Én ahogy ismerem magam egy darabig nem leszek éhes, de azért köszi.* Mosolygok és már rá is fekszek a deszkámra. Karommal elkezdek gyorsan evezni és elégé jól be is megyek. Mikor már egy nagy hullám közelit felém csak az utolsó percben pattanok fel a deszkára. Majd a hullámom mikor Carolhoz elég közel ér elmosolyodok.*
-Na ezért meg érte eljönni.*mondom és elegánsan esek be a vízbe.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-03, 8:00 pm

*Ashi combon lökött, de egyáltalán nem fájt, látszott rajta hogy csak játszott, épp úgy mint ahogy én is. miután levetkőztünk, és megvártuk hogy Luka is átöltözzön (megkell említeni hogy eszméletlenül nézett ki), rögtön mentünk is a vízbe.*
-Részemről én nem vagyok éhes. De lehet hogy nem sokára majd igénybe vesszük kedvességed. *mosolygok. Látom hogy Ashi bele esett a vízbe, aminek látványától kegyetlenül elröhögtem magma, így én is a vízben landoltam. Tökéletes hőmérsékletű a víz, pont olyan ami színte kényszeríti az ember, arra hogy lelökjük Lukat a deszkáról. De most még nem teszem, mert nem tudom hogy hogyan reagálna.*
-Ashi, mi aztán jól megcsináltuk. De nem baj. Van még a napból. *azzal ismét felszállok a deszkámra, és folytatom a siklást. Kezdek belejönni ám ekkor történik meg az amit elakartam kerülni. Összeütközünk Lukaval, és végül a vízben landolok a magam részéről. Ám mivel felé estem, ezért nagy esélye van annak is hogy ő is beleesett a vízbe velem, de lehet hogy egy párcentivel arrébb állt, és pont elkerültem a testét. De minden esetre én a vízben landolok…..2.-ra….*
-Jézusom milyen béna vagyok. *nevetek a saját hülyeségemen. Rá nézek Ashira akinek úgy fest egyre jobban megy. Bár én megse szólhatok. Eszembe jut valami ami már régóta piszkálja a csőröm, de úgy gondolom nem ez lenne a megfelelő alkalom meg kérdezni a mellettem lévő fiútól hogy akkor még is mi a célja velem illetve Mona-val.*
-Úristen nézzétek milyen nagy hullám jön! *kiáltok fel, mert meglátok egy tényleg hatalmas hullámot. * -Muszáj lesz elkapnunk! *azzal már vissza is pattanok a deszkámra, és már megyek is a hullám felé.*
//fagy//

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-21, 11:04 pm

*Búcsút veszek macsekomtól, majd teljes figyelmemet Lukára szentelem, aki meghívott egy Hawaii nyaralásra. Eddig el sem akartam hinni, de most, hogy itt van, és átölel, már tudom, hogy tényleg elmegyünk.*
- Nem veszek fel. Először is, mert kényelmetlen. Az Én mellemet nem tuszkolom bele egy kemény csonthéjba, ami aztán feltöri. Kényelmetlen viselet és roppant előnytelen is, sőt akkor még ezt sem tudnád csinálni. *Ragadom meg kezét, majd mellemre rakom és megszorítóm.* Sőt elég nehezen levehető. Szóval kell még? Előbb táncolok nélküle, mint benne. *Nincs több érvem. Annyit vagyok még hajlandó engedni, hogy szobán belül felveszem, de azon kívül nem. Biztos nem fogom kókusz melltartóban rohangálni. Nincsen túl nagy mellem, ezért azt nem hiszem, hogy nem találnánk rá méretet, de én tuti nem veszek magamra egy gyümölcsöt.
A csípőmozgás bemutatón, pedig nem bírom megállni nevetés nélkül. Így, hogy átöleljük egymást, elég esetlenül sikerült, de tudom, hogy megy ez neki nagyon profi módon is. Volt már szerencsém látni.*
- Gondoltam, hogy kitaláltál valamit, de meg akartak lepni, meg így egyszerűbb is. *Nem akartam én ezzel felvágni, sőt az eszembe se jutott, hogy nem tudja mi az csak a biztonság kedvéért magyaráztam el a dolgokat. Nem akartam beletiporni Mr Dubois egójába.*
- Rendben csak bírj elviselni. *Kacsintok rá. Szerinte én nehezebb eset vagyok, mint Ő úgyhogy remélem teljesen fel van készülve lelkiekben.*
- Tudod mire jöttem rá? *Teszem két kezem mellkasra, majd szépen felfele indulva átölelem nyakát.*
- Ma még nem is kaptam puszit. Talán nem akarsz adni? *Pillantok fel ártatlanul. Természetesen nem akarom kierőszakolni, hisz lehet, hogy pont az a célja, hogy húzza az agyam ez csak így mellékesen jutott eszembe, bár tény, hogy nagyon jól esne egy csók. Egyetlen egy táskám van, de azt is elbitorolja Luka. Nem mintha zavarna, csak egy kicsit érdekes fest csillagos táskával a nyakában, aminek amúgy pillekönnyű súlya van. *
- Ahogy gondolod. Most te vagy a főnök. *Igazából nekem teljesen mindegy. Fürdőruha van rajtam, pálcám is nálam, és amíg az megvan, addig minden probléma megoldva. Átölelem derekát, majd megérintve a ládát már is hawaiin találom magunkat. *
- Azta ez.. gyönyörű. *Kerekednek el citrin tekinteteim. Tényleg nagyon szép ez a hely főleg ez a vizes lépcső. Imádom a vizet és most csak még jobban vonz. Nem is bírom megállni, hogy közelebb ne lopakodjak, és kezemet ne mártsam bele a hűs vízbe.*
- Ez kisebb? *Pillantok vissza a fiúra hüledezve. Megkapaszkodok Luka kezébe, majd folyamatosan nézelődve megyek utána. Szerencsére nincsenek sokan, így a tömeg nem fog zavarni, vagy is egészen addig azt hittem, amíg sipítozva meg nem jelent a portás. Szerencsére nem marad sokáig így ismét kettesben lehetünk. Luka egy pillanatra sem enged el, jól is teszi, hisz a nagy bámészkodás közepette biztos elvesznék, ahogy magamat ismerem ugyan is tájokozódási képességem nulla. *
- Fantasztikus. *Nézek ismét körbe a szobán, majd ragyogó szemekkel pillantok a fiúra, akire csillogó tekintettel rá is vetem maga.*
- Fantasztikus vagy. Ez a szoba lélegzetelállító. *Végig suhanok a szobán, ujjaimat végig húzom az ágy puha takaróján. Meg sem állok az erkélyig, ami egyenesen a partra visz.*
- Hát ez mesés. *Vigyorodok el szélesen, majd kitárt karokkal teszek egy kört az erkélyen.*
- Mit szólnál egy holdfényes fürdőhöz? *Pillantok a fiúra, majd a Holdra, ami éppen nincs az égen, mert újhold van.*
- Képzeld, ma van a nyári napforduló. Nem hagyhatjuk ki az éjszakai fürdőzést. Ilyenkor erős és intenzív energiák szabadulnak fel. Gyere, menjünk! *Futok be hozzá megragadva kezét, majd egy puszit nyomva arcára már is a part felé vonszolom.*


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-26, 11:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-21, 11:44 pm

- Meglehetősen jól bánsz az érvekkel. Akkor egyezzünk meg egy kókuszdió kinézetű fürdőruhában.*próbálok alkudozni kicsit, hogy legalább a látszatja meglegyen az egésznek, s ebbe remélhetőleg bele is egyezik. Ha viszont nem, akkor kénytelen lesz félmeztelenül rohangálni, na jó azért nem mások előtt, de a szobában mindenképp.
Mikor megriszálom a csípőmet ki leszek nevetve, így sértődött képet vágva nyújtom ki nyelvemet egy kicsit, na de nem tart sokáig a mesterkélt duzzogás, mivel hamarosan orrom elé tolja a zsupszkulcsot, mivel kényelmesen eljuthatunk a célhelyhez.*
- Ezt tényleg te csináltad?*csodálkozok egy picit, mikor felfogom szavai értelmét. Habár feleslegesen lepődök meg, hiszen felsőbb évfolyamba jár, mint én, így nem is csoda, hogy olyasmikre is képre, mikről én egyelőre csak álmodozhatok. Arra, hogy próbáljam elviselni csak elvigyorodok, erősen kétlem, hogy egy pillanatig is zavarna a jelenléte, így nem félek olyasmiktől, mint, hogy megunnám a vele való nyaralást.*
- Ne kímélj.*biccentem félre fejem és így várom, hogy elárulja pontosan mire is jött rá, majd a szavak hallatán felnevetek. Direkt nem üdvözöltem csókkal és úgy terveztem, hogy egy ideig nem is fogom, na de ha már kéri, akkor ki vagyok én, hogy megvonjam tőle, tehát szépen magamhoz húzom és először finoman végigsimítok ajkaimmal az övén és csak ezután csókolom meg. Bár érintésem ezúttal finom és óvatos, semmit nem akarok elsietni, tehát nem is mélyítem el az érintést, inkább elhúzódok, majd a kulcsot felhasználva eljuttatom magunkat a szálloda elé, persze csak azután, hogy magamhoz veszem a holmikat és igyekszek nem törődni azzal, hogy milyen furán nézhetek ki.
Vidáman figyelem, ahogy körbenéz és örülök annak, hogy elnyeri tetszését a hely, elég sok időmbe telt, mire kiválasztottam a megfelelő hotelt, így elég rosszul érintett volna, ha nem tetszene neki.*
- Igen, vannak ennél sokkal nagyobbak is. Például az.*mutatok egy kissé távolabb lévő hatalmas épület felé. Legutóbb ott szálltam meg, de az nem volt ennyire eldugott és csöndes, a tömeg pedig most minden bizonnyal mindkettőnket idegesítene, itt viszont ilyesmi miatt nem kell aggódnunk, azután pedig, hogy a portást is sikerül leráznom végképp nem szól hozzánk senki. Amíg a szoba felé haladunk egy pillanatra se engedem el a leányzót, s ugyan annak kicsi az esélye, hogy eltévedne, ha pedig mégis, valaki úgyis visszakísérné a szobába, de azért jobb megelőzni a bajt.*
- Örülök, hogy tetszik.*nevetek fel, mikor nyakamba ugrik, majd egy puszit nyomok ajkaira és csak utána engedem, hogy végigrobogjon a szobán. Kuncogva figyelem, ahogy kirobog az erkélyre és forgolódni kezd.*
- Azt, hogy már megyek is átöltözni.*mosolygok a leányzóra és el is tűnök a fürdőben, hogy öt perccel később sötétkék fürdőnadrágomban jelenjek meg. A nadrág szára nem túl rövid, de nem is hosszú, hanem pont tökéletes, ráadásul meglehetősen kényelmes is, így alakom tökéletességének tudatában lépek az ágyhoz, amire le is ereszkedek, hogy ott várjam meg, míg a leányzó befejezi a nézelődést.*
- Valóban? Nos menjünk, nézzük meg azokat az energiákat.*vigyorodok el és hagyom magam húzni egészen a partig. A környéken egyébként nincsenek lámpák, a földbe szúrt nagyobbacska fáklyák adják az egyetlen világosságot, ami remekül visszaadja a hely eredeti hangulatát. Nézelődés közben persze egy pillanatra se állok meg, hanem egy idő után átveszem a vezetést és immáron én húzom a leányzót a homokos parton át egészen bele a langyos vízbe.*
- Tudsz úszni?*fordulok felé megtorpanva egy kicsit. Na nem mintha egy pillanatra is egyedül szeretném hagyni, de azért ezt jó lenne tudni.*
- És mit szólsz a sétahajózáshoz?*jut eszembe hirtelen, hogy valami hasonlót is kigondoltam még legutóbb. Ez pedig egész jó program lenne holnap délelőttre és amúgy is olyan tájakat tudnánk megnézni vele, amit másképp nem láthatnánk.*
- Na gyere, menjünk egy kicsit beljebb.*fekszek fel a vízre ott, ahol már nagyjából lehet úszni egy kicsit, majd Mona kezét megfogva finoman magam után húzom egy idő után pedig magamhoz is ölelem és így lebegünk egy ideig. Pár perc múlva viszont elengedem, hogy tudjon úszni egy kicsit, ha szeretne.*

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 11:21 am

//Olvad//

- Megegyeztünk. *Legalább ezt sikerült elérnem. Luka most különösen makacs, de nem kell aggódnia nem, fogom hagyni magam. Minden esetre mind a ketten remekül elvagyunk látszik ez közös kis játékunkon is, de most már ideje indulni, ezért átadom neki a zsupszkulcsot, amin egy cseppet meglepődik. Kérdésére csak bólintok miszerint én csináltam a kulcsot. Különösebben nem meglepő, hiszen két évfolyam van köztünk, és ahogy látom, ez már neki is eszébe jutott. Viszont ha már ötleteknél tartunk én is felfedezek valami különlegességet méghozzá azt, hogy ma még nem kaptam csókot. Ugyan nem vagyok Luka barátnője, de azért még is hiányzik érintése. Szerencsére ezt nem vonja meg tőlem, bár inkább csak csókocskát kapok, mint csókot, ami nem felel meg igényimnek, de most ez van, biztos megint valami turpisságon töri a fejét.
No, de most már tényleg indulás van és egy gyönyörű helyre érkezünk. Sárga szemeim falják a látványt, mert ez a hely fantasztikus, aminek nem is vagyok rest hangot adni, de amikor Luka azt mondja, hogy ez még csak egy kisebb meglepetten pislogok a mutatott irányba.*
- Hűűűűűűha. *Esik le állam a gigantikus monstrumot látva. Elképesztő külföld. Igaz, hogy ez a hely hatalmas és van itt ember bőven én még is kettesben szeretnék maradni a fiúval, ami úgy tűnik össze is jön. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy bezárkózunk a szobába inkább csak azt, hogy ne szóljon hozzánk senki.
Kézen fogva sétálunk a szobába, ami szintén olyan csodálatos, mint maga a hotel. Gyönyörű panorámás szobánk van erkéllyel, amire gyorsan ki is szaladok, majd forgok rajta egyet. Ez után eszembe jut, hogy ma van a nyári napforduló, ezért egy holdfényes úszásra invitálom Lukát.*
- Rendben én, itt megvárlak, de nem lesz Holdunk. Újhold van. *Közlöm, vele gyorsan mielőtt eltűnne a fürdőbe, majd míg Ő oda bent öltözik, addig én leveszem a bakancsom és a nadrágom, majd a táskámba lépve előbányászom a papucsom és egy kis kendőt, amit csípőm köré kötök. Nem vagyok túl türelmes típus, így alig, hogy kilép a fürdőből felkapom a törölközőket, majd a part felé kezdem el húzni. Csak úgy süvítünk át a fáklyák között, amik az egyetlen fényforrásai az éjszakának. Egy pillanatra megtorpanok, hogy ledobjam magamról a papucsot, a törcsiket és a kendőt, de ezt is mind sietve kell megtennem, mert partnerem már húz is bele a vízbe. Először azt vártam, hogy kicsit hideg lesz, de nem. A víz tökéletes csak úgy, mint az a férfi, akivel eljöttem ide.*
- Ezt most komolyan kérdezted? Az én elemem a víz. *Vigyorgok rá szélesen.*
- Jó, de nem ma! *Kacagom ki, majd egy jó nagy adag vízzel le is fröcskölöm. Úgy is azt mondta, hogy ne kíméljem. Ezután beljebb sétálunk, majd Luka ölelésébe simulok, miközben a víz felszínén lebegünk. Amikor viszont elenged, kihasználom a helyzetet és egy kicsit távolabb úszva el is merülök. Ugyan sötét a víz nem látni sokat benne, de nem is az a lényeg. Élvezem, ahogy úszás közben a víz sodorja a hajamat és azt, ahogy tüdőm újra és újra oxigénnel telítődik, ahogy feljövök. A bölcs druidáknak igazuk volt vagy csak én vagyok ennyire babonás, de érzem, ahogy a vízen keresztül felszabadulnak az energiák és én azokat magamba szívom. Végül is, ha létezik varázserő és minden, ami a mesekönyvben meg van írva akkor pont ez nem lenne igaz? Végül mindegy is, mert a víz alatt visszaúszom Lukához, majd amikor elég közel kerültem hozzá feljövök a felszínre. Ugyan a Hold most nem világítja meg az éjszakát és a partról a fáklyák fénye sem olyan erős, hogy idáig elérjen, de a vándorok kísérői a csillagok még ragyognak, és addig nem vagyunk elveszve. Szemem is egyre jobban hozzászokik a sötéthez és így eme fényviszonyok meglételével csodálom pár pillanatig Lukát, akin a vízcseppek meg-megcsillannak, amikor végig folynak testén.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 11:53 am

*Elégedetten bólintok a belegyezésre. Ha már az nem jött össze, amit eredetileg szerettem volna, akkor ennyi engedmény még nekem is jár, legalábbis én így gondolom. A leányzó meg nem tudja, milyen szörnyen makacs tudok lenni, ha nagyon akarok valamit, szóval ettől már tényleg elég nehéz lesz eltántorítani, kivéve, ha valami sokkal jobbat kapok helyette.
A zsupszkulcs igaz, hogy meglep egy kicsit, de végül sikeresen rájövök, hogy feleslegesen csodálkozok, hiszen az évfolyambeli különbségek azért sokat számítanak, így nem csoda, hogy sok olyan dolog van amihez ő ért, én meg nem. S ugyan ez a gondolat elszomorít kicsit, milyen már, hogy ő az erősebb, de végül hamar túlesek ezen a csöppnyi kis sérelmen és inkább működésbe hozom a kulcsot, aminek segítségével hamarosan a szálloda előtt érünk földet. Mosolyogva, vidáman és némileg büszkén figyelem, ahogy nézelődik és meglepődik a látottakon, nem hittem volna, de rendkívül jó érzés, hogy új dolgot mutathatok meg neki, bár ennél a gondolatnál kicsit összeráncolom homlokom, mert kezdem nem érteni saját magamat.*
- Az újhold is remek lesz.*vigyorodok el, mielőtt finoman becsuknám magam mögött a fürdő ajtaját és nekikezdenék az átöltözésnek. Próbálok sietni, így csupán egyszer lesem meg magam a tükörben és igazítom meg hajam, majd már ki is lépek és papucsom keresésére indulok.*
- Várj, a pap...á mindegy.*legyintek végül, mivel szinte azonnal karon ragad és a víz felé rángat, amit egyáltalán nem bánok, tehát nem is nagyon siránkozok lábbelim után, úgyse lesz rá szükség. S ha már rohanunk, akkor nem várom meg, míg kényelmesen leveszi sajátját, hanem ezúttal én vontatom magam után, be a kellemesen meleg vízbe.*
- Elnézésedet kérem, kis hableány.*hajolok meg játékosan, arcomon levakarhatatlan vigyorral. Ha tud úszni az csak jó, így biztosan nem áll majd neki fuldokolni, legalábbis kisebb az esélye.*
- Ugyan szépségem, úgy nézek ki, mint aki most akar hajókázni? Hé!*emelem meg szemöldököm kicsit, majd nevetve felmorranok ahogy a víz arcomba és mellkasomra csapódik, majd, hogy nem legyen tartozásom szépen vissza is fröcskölöm, mielőtt ismételten beljebb haladnánk, ahol pedig elengedem és nyugodtan libegve a víz felszínén próbálom kitalálni, hogy éppen merre úszkálhat, de a víz túl sötét, így nem igazán látok semmit, tehát nincs más lehetőségem, türelmesen várakozok.*
- Pont, mint egy víziszörny.*kuncogok, mikor felbukkan előttem, ami egy pillanatra megijesztett, de ebből semmi sem látszódik rajtam.* - Egy nagyon is szexis víziszörny.*teszem hozzá, akaratlanul is megnyalva szám szélét, ahogy pillantásom végigfut azon részein, mik kint vannak a vízből.*
- Azt hiszem a normális üdvözlés elmaradt. Ideje lenne pótolni.*mormogom miközben kinyúlok felé és derekát átkarolva magamhoz húzom, majd lassan ajkaira hajolok, mikre először csak finom puszit adok, na de utána elegem lesz a játékból és végre normálisan is megcsókolom.*
- Így már mindjárt más.*motyogom, mielőtt kissé hátrébb húzódnék.* - Üdvözöllek Honoluluban.*tárom szét karjaimat vigyorogva, s így mutatok körbe a szigeten, jelképesen legalábbis.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 12:16 pm

*Az egyezség megköttetet, már csak a hasznot kell kiélvezni. Rövid beszélgetés után a kulcs segítségével elhagyjuk a suli területét, sőt mér az országét is, hogy Hawaiin kössünk ki. Nem jártam még sok helyen a világban, ezért ez az új felfedezés külön lenyűgöz. Egyszerűen gyönyörű és hatalmas. Ha akarnám, se tudnám leplezni örömemet és levakarni a vigyort a képemről. A szobát is pikk-pakk elfoglalom teljesen magaménak érezve a helyet, majd az erkélyen külön kis örömtáncot lejtek, amivel sikerül megmosolyogtatnom Lukát.
Az égre pillantok, amin nincsen meg a Hold, de egy sokkal érdekesebb felfedezést teszek, amit nyomban megosztom az inflás diákkal, sőt fürdeni hívom, hogy még jobban kihasználhassam a helyzetet. Míg Ő elvonul átöltözni addig én gyorsan, lekapkodom magamról a ruhát, hisz én készen állok a fürdéshez. Egy gyors végigmérés után Luka mellé pattanok, majd, mint egy ciklon sodrom magammal a víz felé szinte már szaladva. Hallom, hogy elhagyta a papucsát, de ez most cseppet sem zavar csak szaladok. Max, ha megvágja, a lábát kap rá egy gyógypuszit. A vízhez érve Luka átveszi az irányító szerepét nem hagyva engem levetkőzni csak így futtában, úgyhogy most nekem kell sietnem. Nem húzzuk, tovább az időt egyből a tengerbe vetjük magunkat, aminek vize igen kellemes.
Gyorsan megnyugtatom partnerem, hogy tudok úszni szóval a fulladásos baleset lehetősége arányosan csökkent azzal, hogy megzabál egy cápa.*
- Nem, úgy nézel ki, mint egy életre kelt álomkép. *Nevetek fülig érő szájjal, majd lefröcskölöm csak, hogy megbizonyosodjak róla, hogy nem délibáb, de ahogy látom, ez a francia fiúnak kevésbé tetszik, de ettől csak még jobban nevetnem kell. Rövid ideig egymás mellett kellemes ellubickolunk természetesen csak azután, hogy visszakaptam a víz áradatot, majd a már emlegetett sellőként tovaúszkálok, hogy élvezhessem egy kicsit a víz közelségét, de miután ezt meguntam visszatérek utazótársamhoz.*
- Ezen túl a nevem Nessie. *Jut eszembe a víziszörny említésére mire nevetve állok fel, amit a gaz csábító ki is használ végig mérve testemet. Szerencséje van, hogy sötét van, és nem látom különben kapott volna még egy adagfröcskölést az uraság. *
- Meggondoltad magad? És ha most én nem kérek? *Vonom, fel szemöldököm miközben szememben huncutság csillan. Természetesen az ölelő karoknak nem állok ellen, sőt még a puszit is engedem, de mielőtt komolyabban megcsókolna gyorsan félre fordítom a fejem, majd mutató ujjam puha ajkaira teszem.*
- Tényleg azt hitted, hogy ennyi várakoztatás után ilyen könnyen hagyom magam? *Nevetem ki Lukát, majd újra körbejáratom tekintetem a látó teren elzárva fejemben, hogy ez Honolulu bár most egy cseppet sem érdekel, hisz egy sokkal szebb és jobb dolog van a kezem között.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 12:48 pm

*Végre elérkezett az utazás pillanata, így nem is húzom sokáig az időt, hanem a zsupszkulcs segítségével eljuttatom magunkat Hawaiira, ahol kis szobanézés és Mona örömködése után a víz felé indulunk, hogy fürdőzzünk egy kicsit a nem létező holdfényben.*
- Jól látod.*kacsintok vigyorogva a bók hallatán és igyekszek elrejteni az arcomra kiülő vörösséget. Hozzá vagyok szokva az ilyesmikhez, tehát általában fel se veszem, de most annyira meglepett, hogy zavarba jöttem, amit remélhetőleg a leányzó nem vett észre, az egy csöppet kínos lenne. Az egész eseményről viszont szerencsésen elterelődik a figyelem a fröcskölésnek hála, ami azért annyira nem nyeri el tetszésemet, de a tiltakozással csak annyit érek el, hogy kiröhögnek. Így inkább visszaadom a víztömeget és utána indulok a mélyebb részek felé, persze Monával egyetemben, ki a megérkezés után elmerül a vízben és úszkál egy sort, mire végre valahára visszatér hozzám.*
- Illik hozzád. Nos örvendek a szerencsének Nessie.*nyújtom felé kezem vigyorogva. Amikor pedig kijjebb bukkan a vízből naná, hogy végigmérem, ostobaság lenne elszalasztani egy ilyen remek alkalmat, tehát bőségesen kihasználom a lehetőséget.*
- Olyan nincs, hogy nem kérsz.*ingatom fejem, miközben átölelem és magamhoz húzom. Meg se fordul a fejemben, hogy valóban tiltakozna, így nyugodtan adok apró puszit ajkaira, mi után megpróbálkozok egy rendes csókkal is, de csak az ujját sikerül eltalálnom. Enyhén szólva is meglepődök, ami most meg is látszódik rajtam, majd szemöldököm enyhén felhúzva nyalom meg kicsit az akadályt és csak ezután húzódok hátrébb, hogy szemébe tudjak nézni, de azért túl messze se legyek.*
- Reménykedtem benne.*bólogatok szaporán, s hogy kicsit eltereljem figyelmét, na meg, hogy köszöntsem nyaralásunk helyén körbemutatok, s amíg ő fejét forgatja igyekszek kitalálni milyen módszerrel kapjam meg, amit akarok. Muszáj lesz cselesnek lennem, aztán ha nem megy akkor könyörgök és sírok, úgy csak megsajnál. Erre a gondolatra viszont kissé megrázkódok, mert hát az ilyesmi még nekem is sok, tehát maradok a ravaszságnál.*
- Szóval nem kell az üdvözlésem? Hát jó, megyek köszöntök valaki mást.*rántom meg vállamat, mintha nem érdekelne a dolog és továbbra is egy helyben állva feltűnően nézelődni kezdek, mintha áldozatot keresnék magamnak.*
- Kár, hogy a sziget legszebbjére már ráleltem, szóval mit kell tennie egy férfinak, hogy megkapja az üdvözlését?*érdeklődök kíváncsian, miközben újra magamhoz húzom és nem engedem, hogy ellenkezni kezdjen, bár remélhetőleg nem is csinál ilyet.*
- Mit szólsz a csiklandozáshoz?*pislogok felé teljesen ártatlan képet vágva, majd először csak megcirógatom oldalát, na de utána igyekszek találni rajta egy csikis pontot, hogy értelme is legyen a fenyegetésnek.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 1:18 pm

*Szóval ez Hawaii egy kis része, ahova el lettem cipelve. Cseppet sem bánom, sőt örülök, hogy ilyen csodálatos helyre lettem elrepítve egy szintén csodálatos személlyel. Eddig nem bántam meg az utazást, bár még csak a java most jön vagy is inkább kezdődik egy éjszakai fürdőzés keretében. Először Lukával enyelgek egy kicsit, majd a vízben elszabadulva úszkálni kezdek. Nem sietek el semmit, hisz rá érek, ezért nyugodtan és lágyan búvárkodom ide-oda, majd vissza a fiúhoz. *
- Na, kösz. *Nyújtom ki rá nyelvemet mielőtt nevetésben törnék ki. Ezek után úgy tűnik, Luka végre megembereli magát és úgy dönt, méltón üdvözöl, ám ha eddig nem kellett neki a csókom, akkor ne higgye azt, hogy ezek után megtisztelve a karjaiba omlok majd, így játékosan, de elterelem a puszi útját.*
- Ez igaz. Most is kérek, csak nem hagyom, hogy adj. *Kezdek el kuncogni gonoszan. Nincs értelme titkolni, hogy kívánom Lukát és ezt egy percig sem tagadom, de elszállna a varázs, ha mindent azonnal megkapnék. Meg amúgy is jól esik egy kicsit húzni az agyát.*
- Csak nincs valami gond Mr. Dubois? *Gonoszkodom még egy kicsit meglepődött arcán, majd a finom kérésre elveszem ujjamat ajkairól, hogy egy röpke pillanatig végig pillantsak Honolulu szigetén, ami most már egy cseppet sem érdekel. Nem akarom rá fordítani figyelmem, amikor itt van velem Luka.
Amikor viszont meghallom, hogy mire készül, röpke pillanatig megsértődök, de rájövök, hogy akkor véget érne a játék és azt nem szeretném, ezért inkább megpróbálom megfogni saját játékával.*
- Szóval így állunk? Akkor ma mind a kettőnknek kicsúszott a keze közül a legjobb. Hmm…*Járatom hozzá hasonlóan körbe a tekintetem a partot kiszúrva egy párt.*
- Nézd, csak ott van két sötét paca. Kérdezzük meg benne vannak e egy párcserébe ma éjszakra.*Dorombolóm bele mondatomat a fülébe miközben két kezemmel átkulcsolom nyakát végül pontot téve a mondatra finoman, nagyon lágyan megcsókolom nyakát egy ponton, majd hirtelen eljövök onnan mintha mi sem történt volna.*
- Meg kell menteni a királylányt a vártoronyból. *Vigyorgok, rá szélesen miközben hagyom, hogy ismét karjaiba vonjon. Nincs értelme tiltakozni, na meg amúgy is akkor a legizgalmasabb a játék, ha csak azt az egy dolgot nem kapja, meg amire a legjobban vágyik.*
- Megpróbálhatod, de nem vagyok csikis. *Közlöm vele boldogan a számára elszomorító tényt és ez nem csak kamu, mert hiába keresi, azt a pontot nem talál semmit, de ameddig ő matat, addig én közelebb bújok hozzá ajkammal nyakát kényeztetve csókokkal néha lágyan megharapva egy-egy pontot.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 1:50 pm

*Egészen eddig húztam az üdvözlést, amit ugyan már régen meg akartam ejteni, de jó ötletnek tűnt húzni egy kicsit az időt. Viszont ahogy látom túlzottan sokáig vártam, mert most kénytelen leszek megküzdeni érte, holott biztos vagyok benne, hogy partnerem is legalább annyira vágyik rá, mint én. No de amint már mondtam igazán makacs tudok lenni, ha akarok, így nem adom fel.*
- Gond? Minden tökéletes, bár ennél sokkal jobb is lehetne, nem gondolod?*pillantok rá csillogó szemekkel, nem rejtve véka alá, hogy mi is az, ami most a fejemben kavarog. Bár egyelőre nincs benne túl sok értelem, hiszen jelenleg csupán bizonyos dolgokra gondolok. Látom rajta, hogy jelenleg kevéssé érdekli, hogy mi van körülöttünk, de míg úgy tesz, mint aki nézelődik én próbálok kitalálni valamit, hogy elérjem amit akarok.*
- Micsoda tragédia.*csóválom fejem, majd pillantását követve összehúzott szemmel figyelem a mutatott pontot, az ötletére pedig horkantok egy picit.*
- Na nem kisasszony, nem tudsz ilyen könnyen megszabadulni tőlem, szóval barátaink kénytelenek lesznek lemondani életük legjobb élményéről.*tiltakozom a párcsere ellen mosolyogva, ellenben a nyakcsók egyáltalán nincs ellenemre, így szélesedő vigyorral morranok fel, mikor hozzáér bőrömhöz, majd elégedetlenül lebiggyesztem ajkaimat, ahogy elhúzódik.*
- És a sárkánnyal is meg kell küzdenem?*biccentem oldalra fejem és mielőtt újra megszólalnék elgondolkozva mérem végig.* - Kíváncsi lennék te vajon a királylány, vagy a sárkány vagy-e inkább.*sóhajtok fel drámaian, miközben ismét magamhoz húzom és egyre közelebb hajolok hozzá. Végül csak megrántom a vállamat.*
- Nos bármelyik is legyél, a másikra nincs szükségem.*cirógatom végig oldalát, majd csikis pontot kezdek rajta keresni. S mivel nem hiszek neki, próbálkozok még egy ideig a csiklandozással, de nem érek el vele semmit, így elkeseredett képet vágva adom fel a dolgot.* - Á, ez így elég kellemetlen.*sóhajtok fel, de természetesen nem adom fel ennyivel és nyilván távolabb se húzódok, hiszen kifejezetten jó érzés ahogy nyakamat kényezteti, de bármennyire is élvezetes legyen én most akkor is a csókra hajtok.*
- Ne hidd, hogy nyertél. Nem tereled el a figyelmem.*mormogom, s kezeimmel finoman simogatni kezdem hátát, majd fenekén is végigsimítok, mi után áttérek derekára, s onnan szépen haladok visszafelé.*
- Szépségem, nem vagy éhes?*érdeklődök vigyorogva és nem a vacsorára gondolok természetesen. Ezután picit távolodva végigsimítok arcán, ajkain és hajába is beletúrok. Ezután puszit nyomok orrára és kezemmel újra visszatérek csípőjére, amin kis köröket írok le ujjaimmal, s újra megpróbálkozok a csókkal, ami remélhetőleg sikerül végre.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 2:30 pm

*Luka így járt és cseppet sem zavar morgása. Döntött, úgyhogy vállalja a következményeit. Meg még a nyaralás elején megkaptam az engedélyt, hogy nyugodtan engedjem magam szabadjára, úgyhogy most nem kímélem.*
- Ebben egyet értek. Lehet sokkal jobb, ezért nem tökéletes csak jó. *Kuncogok belepillantva a csillogó szemekbe, amik olyan számomra, mint egy nyitott könyv. Most mind a ketten nyílt lapokkal játszunk egyértelművé téve a másiknak, hogy mit akar. A másikat.
Folytatom a magam kis játékát a parton sétáló embereket fürkészve, hogy megnézzük kit is viszünk haza estére, ahogy az Luka előzőlegesen elképeltem, de úgy tűnik, még sem tetszik neki annyira az ötlet, mert morcosan felhorkan. Természetesen ez számomra nagyon hízelgő, ezért rövid, de hatásos nyak csókkal engesztelem, ki mielőtt tényleg komolyabban megsértődne. *
- Az attól függ milyen a sárkány. *Válaszolom, miközben Ő tekintetével végig fürkész engem. Mivel nem tudom, mire gondol, ezért csak türelmesen megvárom, míg kifejti gondolatmentét.*
- Szerintem mind a kettő én vagyok, csak meg vagyok átkozva és néha átváltozom. A tetoválásom pedig az átok jele. *Ha már neki kezdtünk valami tündérmese kialakításában, akkor legye kerek a történet.*
- Miaz, hogy nincs szükséged a másikra? *Háborodom fel azonnal.* - Én és Ő egyek vagyunk. Vagy mind a kettőt meghódítod és megszelídíted, vagy a sárkány megesz vacsorára. *Húzom magam közelebb hozzá, majd a vállába harapok. Természetesen nem úgy, hogy kiszedjek belőle egy darabot csak játékos fenyegetés képen.
Csikizéssel próbál lyukat törni pajzsomon, de nem megy sokra, mert nem vagyok csikis, ami plusz elégedettséggel tölt el, de hogy ne kenődjön, el végképp ismét nyakra hajolok úgy kényeztetve őt.*
- Ühüm, érzem. *Húzódok el egy picit nyakáról, majd kezemmel végig simítok felső testén, majd játékos ujjaim ágyékán is végig simítanak hirtelen. Kérdésére nem válaszolok csak csillogó íriszemet az övébe fúrom, majd körkörös mozdulataira szinte dorombolni kezdek, végül csak beadom derekam és elcsattan a várva várt csók.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 3:05 pm

*A szavakra már csak vigyorgok, tény és való, hogy ennél folytatódhat sokkal jobban az este, bár azt se mondanám, hogy most olyan hű de nagyon rosszul érezném magam. Persze azért nem titkolom túlzottan, hogy mit is szeretnék, így szokás szerint könnyedén kiolvashat mindent kék szemeimből, s mivel ő se rejti el mire vágyik, így én se vagyok hátrányban.
A párcserés ötlete viszont nem mondhatni, hogy kedvemre lenne, s ugyan nagyon remélem, hogy csak viccelődik, attól még nem bírom megállni, hogy fel ne horkanjak, ezzel mutatva ellenérzéseimet. A nyakcsók viszont bőven elegendő ahhoz, hogy nagy kegyesen megbocsássak neki a felvetés miatt.*
- Hmm, milyen is? Akaratos, makacs, vonzó.*felelem és úgy teszek, mint aki nagyon gondolkozik azon, hogy milyen jelzőket szedjen össze, holott pontosan tudom, hogy mivel lehetne legjobban jellemezni a leányzót.*
- Milyen szörnyű, akkor kell neked egy herceg, aki megtöri az átkot. De vajon merre találsz ilyet?*ingatom fejem, teljesen belemelegedve a mese kitalálásába. S mivel nem vagyok egy író alkat, így nem megy olyan remekül, na de azért próbálkozok.*
- Ó nagy sárkány, kíméld meg az életem. Nem vagyok finom, rágós és csontos vagyok. Na meg a hasadban nem mutatnék ilyen remekül.*vigyorogva bevágok egy tipikus magamutogatós pózt, majd megpróbálkozok egy kis csikizéssel, amivel végül csúfos kudarcon vallok, mivel Mona egyáltalán nem csikis, legalábbis ott nem, ahol próbálkoztam. A talpáig lemenni meg most nincs kedvem, legközelebb viszont azzal is megpróbálkozok.
Amikor elhúzódik morgolódok kicsit, amit egy halk sóhaj vált fel, mikor végigsimít bizonyos testrészemen. Egyelőre viszont nem érek rá elkalandozni, így kezemet csípőjére támasztom és aprócska köröket írok le rajta. S próbálkozásom végül siker koronázza, hiszen hagyja, hogy megcsókoljam, így először finoman csókolgatom ajkait, majd végül elmélyítem az érintést és egy hosszú, szenvedélyes csókban részesítem.*
- Bűn lett volna ezt kihagyni, nem igaz?*kacsintok a szőkeségre vidáman, egy picikét elhúzódva, hogy szép szemeibe tudjak pillantani, kezeimet pedig átfonom dereka körül és amennyire ez lehetséges, még egy kicsit közelebb húzom magamhoz.*
- Milyen terveid vannak még erre a remek kis estére, királynőm?*na nem mintha nem tudnám, de jó érzés hallani tőle, na meg amúgy is folytatni szándékozom kicsit az időhúzós játékomat, legalábbis addig, ameddig idegekkel bírom.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Honolulu   Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime2012-06-26, 3:36 pm

*Különösen jól alakul a fürdőzős este. Magunkhoz híven nincsen véka alá rejtve egyikünk érzelme sem így nyílt lapokkal játszunk, bár a játék csak ettől izgalmasabb lesz, mert hiába látod, milyen lapja van, nem tudod mikor és hogyan akarja kijátszani.*
- Nem így gondoltam. *Kacagok fel.* - Például öreg esetleg húsevő netalántán szelídíthető ugyan is, ha nincs ellenállás, akkor nincs mivel megküzdeni így a királylány is könnyebben a tied. *Kacsintok rá leegyszerűsítve a feladványt, de ha nem akarjuk pikk-pakk lerendezni a mesét, hogy az esetleges hallgatózók had izguljanak még egy kicsit csavart dobunk a történetbe méghozzá egy átkot.*
- Hm… lehet, hogy még is csak el kell kapni a párocskát a parton. *Nézek ismét huncutul rá, de hogy meg ne sértődjön, ismét a fülébe dorombolok egy hízelgő mondatot.*
- A rosszfiúkra bukom abból meg már találtam egyet és egyáltalán nem akarom, hogy elvigyen a herceg. *Ezek után játékosan a vállába harapok, hogy ne érezze azért magát tökéletes biztonságban, no meg kellett neki beszólnia nekem.*
- Rágós, csontos és hazudós vagy, de tény, hogy itt jobban nézel ki. *Kacagok közben pózán, ami meghozza, a kellő hatást ám a következő ostrom nem hozza meg a várva várt eredményt, de hogy ne vesszen, el a motiváció pár finom érintéssel tovább biztatom az én fő gonoszom, aki minden trükkjét bevetve csak felszökik a toronyba, hogy ott édes csókkal ébressze fel a hercegnőt.*
- Ebben egyet értek, de jobban jártál, mint a herceg, mert Ő csak a lányt vitte volna el te viszont a sárkányt is megnyerted. *Bizony-bizony ugyanis mély csókjával nem csak engem csalogat egyre közelebb magához, hanem bennem lappangó vágyamat is sikerült felkeltenie, ami, mint egy éhes ragadozó csap le most rá. Kicsit elrugaszkodom, majd könnyedén dereka köré kulcsolom lábam még közelebb húzva ezzel őt magamhoz, majd miután kényelmesen elfészkeltem magam egyik kezemmel a hátát kezdem el cirógatni.*
- Maximálisan az uralmam alá hajtani megmentőmet. *Tapadok ajkaira hevesen és feltüzelve, csókolva meg őt sokáig kiélvezve a pillanatot, majd csókom egyre lassul, végül álla vonalán elindulva finoman végig puszilgatom, füléig ahol fülcimpájával kezdek el játszani miközben kezem most már nem simogatja hanem finoman néha-néha végig karmolgatja hátát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Honolulu   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honolulu    Honolulu   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Honolulu
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Hawaii-
Ugrás: