Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Véres hajnal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 21

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 21:59

*Luciusos beszélgetés után valahogy jól esne egy kis felvidító, így kötök hát ki a fogadóban, egy sör mellett. A sráccal valahogy mindig olyan lehangoló dolgokról beszélgetünk, remek dolog vele filozofálni az életről, a rejtelmeiről, meg minden egyéb dologról, de nem olyan, mint amilyen mondjuk Scottal volt, vagy esetleg Tarkh-al, vagy Brunoval. De most inkább a füzetemet nézem, de ahogy hallom az ajtó nyitódást, felpillantok. El is felejtettem, hogy a fogadóban üldögélek egy korsó sör mellett, amiből még alig ittam, így húzom meg, csak hogy fogyjon. Aztán pillantok az új jövevény felé, egy hosszú hajú srác az új vendég. Grimaszolok egyet, hiszen ez nem szokatlan Mystral-ban, sőt a Mysterio-ban sem, így csak visszafordulok a füzetféle, el is felejtkezve a fiúról. De aztán valaki megszólít, így hagyom abba a nézelődést egy mély sóhaj közepette. A kérdésre csak szétnézek, hátha tudnék ajánlani neki egy szabad asztalt, de láthatólag nem azért csücsülne ide, mert tetszem neki. Szerencsére.*
-Nos, persze. Miért ne?*Mondom neki, majd újra visszasüppedek a leskelődésbe. Még egyet lapozok, de kezd egyre zavaróbb lenni ez a néma csend, így felpillantok, és elkezdem fixírozni. Remélem nem veszi észre, de ahogy egyre tovább nézem, egy emlék jut eszembe, méghozzá nem is olyan régi.*
-Hej, nem te vagy az a srác óráról?*Jut eszembe a misztikus lények ismeretén történt kis "beszélgetésünk", de most azért kicsit bővebben is társaloghatunk, nyilván nem zavarná.*
-Serafina vagyok.*Nyújtom ki a kezemet egy barátságos mosoly kíséretében, majd ha elfogadja, vissza is húzom, hogy ujjaimat a korsó fogantyúja köré fonva megemeljem azt.*
Vissza az elejére Go down
Ezio Montedoro
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Az igazságot vérrel írják
Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2012. Jul. 27.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 22:11

*Betérek a fogadóba, megveszem a sörömet és hely után nézelődöm. Meg is látok egy lány mellett egy üresen álló széket, ami valahogy hívogat, hogy üljek le rá. Meg is kérdem, hogy szabad-e a hely és szerencsére engedélyt kapok a helyfoglalásra. Leülök és kortyolok egy nagyot a sörömből. Néha rápillantok a lányra, mert olyan ismerős valahonnan, csak nem tudom honnan, de egy kis gondolkodás után eszembe jut, hogy ő az a lány misztikus lények ismerete óráról. Hogy is hívják? Serafina? Igen, ez a neve. De megszólítsam, vagy inkább hagyjam, hogy a jegyzeteit böngéssze? Ám kizökkent valami az elmélkedésemből, még pedig a lány felém intézett szavai. Ezek szerint ő is emlékszik rám, és be is mutatkozik, majd a kezét nyújtja felém, amit persze barátságosan viszonzok.*
- Igen tudom, emlékszem rád. *Mondom neki kicsit töprengő tekintettel.* - Én Ezio vagyok. Ezio Montedoro. *Mutatkozom be szintén és egy mosolyt is küldök felé, majd utána ismét kínos csönd következik. Hát most mit mondjak neki? Szemem a jegyzetfüzetére vándorol és próbálom kilesni, hogy mit is nézeget. Talán firkál valamit... Biztosan ügyesen rajzolhat, de legjobb lesz kideríteni.*
- És... mi jót nézegetsz? A rajzaid? *Kérdem tőle kíváncsian, majd kezembe veszem a sörömet és kortyolok belőle még egyet. Ha ez így folytatódik kénytelen leszek rendelni még egyet. Remélem megosztja velem, hogy mit rejtenek azok a fehér lapok, amikbe szinte már beletemeti arcát.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 22:21

*Most hogy itt vagyok, legszívesebben nem lennék itt, hanem jó pár kilométerrel odébb, Olaszországban. Ezt most idézik vissza a rajzok, amiket már egy ideje böngészek, hiszen ezt használom már jó pár éve. Ott van az első pálinkás üvegem is, amit lerajzoltam. Egy szomorkás kis mosolyt küldök a lassan sárguló papírok felé, majd ismét a fiúra nézek, mire felismerem, hogy ez bizony az órás srác. Bemutatkozom neki, bár a jelek szerint már tudja a nevemet, de hogy honnan, azt nem tudom. Ahogy visszacsüccsenek a székemre, a kontyom meginog, és ha nem tartaná ott három csat, nyilván már a vállamra is omlott volna a hosszú fekete hajam, de most inkább a fiúra nézek, nem pedig a hajam miatt aggódom. Dobok neki még egy mosolyt, csak hogy valamivel kitöltsem a szünetet. De aztán megkérdezi, hogy mik azok, és mivel nem akarom, hogy lássa első komolyabb művemet, a pálinkás üveget, inkább odébb lapozok párat, így most a tavaly nyáron lerajzolt szivárvány vízeséshez érek, és fel is mutatom, hogy jelezzem, mik azok.*
-Igen, egy pár rajz. Tudod, szeretek így vázlatokat csinálni, természetesen csak grafittal, vagy nagy ritkán szénnel.*Mondom neki élettel telien, ezt csinálja velem a rajzolás, feltölt energiával. Még egyet kortyolok a sörömből, de aztán ismét felpillantok, miközben lenyalom a habot a számról.*
-És te mióta vagy itt? Még egy órán sem láttalak, szóval nyilván elég új lehetsz.*Kérdezősködök elsős társam felől, mint egy öregdiák, hiszen lassan már annak kellene lennem, de nem fog még egyhamar megtörténni ez, már előre látom.*
-Hogy tetszik a Mysterio?*Még egy kérdést megkockáztatok, mielőtt még egyet kortyolnék az italomból.*
Ezio Montedoro
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 22:32

Elég finom sört adnak itt, bár már ittam jobbat, de ez most megfelel. Serafinával kezet rázok és továbbra is beül a csend. Nézegetem a rajzait és meg is kérdezem mik azok. A kérdés hallatán lapoz párat, gondolom éppen egy olyan képet nézegetett, amit nem akar megosztani másokkal, így hát egy olyat mutat nekem, aminek valószínű semmilyen érzelmi alapja nincsen. Azt bárki fia nézegetheti... Amint elém tolja a művekkel teli füzetet egy nagyon szép képpel találom magamat szemben. Egy szivárványvízesést mutat, de nagyon ügyesen és stílusosan van lerajzolva ez a kis vázlat.*
- Fú, nagyon szép. Ügyesen rajzolsz. *Mondom neki és mosolygok is mellé, mert nagy tehetségnek tűnik, biztos jól esnek neki az elismerő szavak. Hisz ez velem is így van... kiakadok, ha kritizálják a főztömet.*
-Lassan egy hete lesz, hogy itt vagyok, még elég új fiú vagyok. A Cruoris a házam, hát neked?De ami azt illeti, már láthattál órán, csak nem emlékszel. Én emlékszem rád... *Az utolsó mondatot szinte már csak a saját füleim hallhatták, olyan halkra sikerült.* -Az iskola nagyon tetszik bár nagyon hiányzik az otthonom. Rómából jöttem, nagyon szép hely. Te honnan jöttél? *Faggatózom kíváncsian, közben pedig iszom tovább a sörömet, hogy kitöltsem valamivel a néha felbukkanó csendet.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 22:43

*Nem gondoltam volna, hogy pont itt akadok iskolás társaságra, bár már nem egyszer megesett, hogy elég jó kis beszélgetés kialakult az itt töltött időből. Itt kérdezte meg Scott, hogy mennék e vele. Na az vicces szituáció volt, így most haloványan el is mosolyodom az emléken. Már rég nem beszéltünk, pontosabban azóta, hogy visszajött az otthonából. De most inkább a fiúra figyelek, aki a rajzaimról kérdez, mire megmutatok neki egyet, de természetesen nem a páleszos üveget.*
-Köszi. És te szoktál rajzolni, vagy szerelmes vagy valami hobbiba?*Kérdezem kíváncsian, miközben ki is ürül a korsóm, de még várok egy picit, mielőtt a következőért elindulnék, így folytatjuk a társalgást a megszokott mederben, egy lightos kis ismerkedéssel.*
-Én exos vagyok. De persze hogy láttalak és emlékszem is, hiszen ezzel kezdődött a beszélgetésünk, hogy megkérdeztem, hogy te vagy e a srác az óráról. Emlékszel? Vagy nem bírod a sört tizenhat éves létedre?*Viccelődöm vele kedvesen, nem akarom ám én megbántani, nem olyan családból jöttem én, de most visszaveszem a füzetet, és becsukom, majd fel is állok az asztaltól és eltrappolok egy pohárka borért. Na ezt már jobban szeretem, és most, hogy társaságom is van, élvezettel fogom elszopogatni ezt a két decinyit.*
-Oo Róma szép hely, párszor már jártam ott. Én elég messze lakok, Salernoban. Biztos nem hallottál még róla, mert elég kicsi, de nagyon finom halak kaphatók arra.*Magyarázom neki a származásomat, biztos tudja, hogy Salerno is olasz terület, ha nem majd felvilágosítom max, de nem tűnik egy buta fiúnak.*
Ezio Montedoro
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 01 2012, 22:58

*Kezd kiürülni a poharam, lassan újra kellene tölteni. Nagyon csodásakat rajzol Serafina, eléggé tetszenek a művek. Aztán beszélgetünk tovább, ő is emlékszik rám, még viccelődik is, hogy nem bírom a sört, hiszen az előbb azzal kezdte, hogy emlékszik rám. Mi van ebbe a sörbe, inkább rendelek valami mást. Bírom a sört, de nem az ilyet... *
-Hát nem valami nagy hobbi, de egy dologhoz értek, az a főzés. *Fejtem ki neki az álláspontomat a hobbival kapcsolatban. Sajnos ő sem Cruoris-os, alig találkoztam eddig házam béli diákokkal, de egye fene, nem baj ha másokat is megismerek. Hiszen most ez az iskola és a benne élők az új családom. Most feláll és elmegy a pulthoz, majd egy pohárka borral tér vissza és az arckifejezéséből ítélve ennek már jobban örül, mint a sörnek. Egy kis hazai íz jólesne... kitudja árulnak e itt olasz bort. Felállok és elcaplatok a pultig, ahol valami kis olasz finomságot követelek és nagy szerencsémre kapok is. Úgy látszik itt minden van. Visszasétálok az üveggel, majd leülök és megkínálom a lányt az én borommal.*
- Inkább ezt idd. Ez olasz... gondolom neked is hiányzik az otthonod. *Nyújtom felé a borospalackot, ha gondolja majd tölt magának.* -Nem tudom hol van ez a Salerno. Északon?Vagy a csizma sarkában? *Próbálok kicsit viccelődni, bár ez elég gyenge volt. Inkább csak mosolygok tovább és iszogatom a boromat.*
- Te mióta vagy itt? Van kedvenc helyed? *Érdeklődöm, hátha egy olyan helyet mond, ami nekem is elnyeri a tetszésemet. Szeretnék egy olyan részt itt a szigeten, vagy az iskolában, ahol néha önmagam lehetek. Kortyolok a boromból, s közben figyelem, ahogy Serafina mesél nekem.*

//Fagyunk//
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 22:03

* A mentőakció sikeres, én pedig kérdésére csak szemem forgatva reagálok, bár a kelletlenségnek jelét sem mutatom. *
- De lehet, komolyan rossz volt. Frusztráló. * rázom is meg buksim, ez kivételesen őszinte, de hát nem hagyhatom csak úgy itt, mert egyrészt hogy nézne már az ki, másrészt pedig bizonyos ösztöneim azt súgnák, ideje egy kis bujálkodásnak. Fiatal vagyok, friss husi, és sokan elítélik viselkedésem.. de kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Nevem is megosztom hát vele, és annak rendje, s módja szerint érdeklődöm meg az övét, amit meg is tudok, szerencséjére. *
- Tom.. Thomas. Én maradok a Thomasnál, ha mindenki más a Tomot választja. Nem szeretek egy lenni a sok sablonos közül. * ízlelgetem nevét, végül vonom is meg vállam pimaszul, nem a kedvenc nevem, de a srácnak jól áll, na meg amúgy sem ez a lényeg, hanem inkább az, amivel előhozakodom kis színjátékom közepette: na nehogy már egyedül kelljen töltenem az estét, ha szórakoztathatna ő is? *
- Jó válasz. * mérem végig kihívóan, mikor pedig már fel is kel ülő helyzetből, egy mély, halk, alig észrevehető sóhaj szakad ki belőlem. A magas pasik a gyengéim, s bár látom tekintete elsiklik más irányba, én is arra pislogok, miközben hallom kérdését is, de egy jobb ötlet jut eszembe. *
- Ez csak így spontán elég snassz.. menjünk a fogadóba, de emelem a tétet egy szobával. * kapom el csuklóját pár pillanatra, s tekintetemből is láthatja, elég direkt módon közlöm, amit szeretnék. Jó srácnak tűnik, azért nálam is van egy mérce, ugyanakkor azt is érezheti, irányítani is szeretek, és őszintén, nem érdekel, ha neki ez nem tetszik.. bár eddig nem negatívak a visszajelzések. Menet közben kérdését hallva már beszólnék, de egy sikkantással konstatálom csak a piszkálódását.. helyén való, tetszik. *
- De hülye vagy! Amúgy meg nem is vagyok egyedül, hacsak te nem akarsz felfalni. És meg is tudom védeni magam! * nyúlok felé a levegőben kezeimmel, mint mikor a cica karmolásba kezd, de aztán egy nevetésbe fullad az egész, hisz meg is érkezünk a fogadóba, ahol már ismét hozzá fordulok. * - Mi lenne, ha te rendelnél valami jó erőset, én pedig odafent várnálak? * húzom is közelebb magamhoz tarkójánál fogva. Szavaimat fülébe suttogom, csak ő hallhatja mindezt, s érezheti remélhetőleg hátborzogató leheletem. Egy pillanattal később viszont már hátat fordítok neki, popóm rázva veszek a tömegbe, egy szobakulcsot kérve a csapostól, hogy aztán fel is slisszoljak, résnyire hagyva nyitva az ajtót, én pedig egész egyszerűen elhajítom magam az ágyon. *
- Micsoda koszfészek.. na de mindegy, ez is megteszi. * rugóztatom picit még az ágyat is, s saruimat lerúgva lábikóimról várakozom a srácra. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 23
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 22:18

- Ahogy jónak látod. *vonja meg vállát, miközben figyeli az előtte álló lányzót, s tekintetével szinte felfalja. Nem tehet róla, Chloe jó nő, bárki bármit mond. Viszont hallja ám azt a kis sóhajt, amikor felkel, s miután a lány egy szobával emeli a tétet, Tom smaragd szemei veszélyt sejtetnek. Persze nem olyat, amiben bárkinek bármi baja eshet, inkább olyat, mikor a vadász megtalálja a prédát, s már csak el kell kapnia. A kis csukló elkapás nem hagyja hidegen, s érti ő, hogy a lány mit szeretne. Rámosolyog, majd akkor már mennek is a fogadóba. Más részről őt nem igen zavarja, ha irányítja egy nő, legalábbis az ilyen jó nők. Szóval benne van a játékban. Közben sikerül egy kis sikolyt kicsalnia a hölgyeményből, s látja, hogy ezzel jó úton halad, így egy pajzán mosolyt villant csak, mikor Chloe amolyan macska támadós módon reagál.*
- Ne félj attól, fel is foglak. *lép közel a lányhoz, majd belemorog annak nyakába, aztán már arrébb is táncol, s közben elérik a fogadót.* - Megbeszéltük. *mordul egyet, mikor a lány közel húzza magához, majd figyeli, ahogy ringó csípővel a kiszemelt vad távozik az emeletre. Gyorsan a pultoshoz lép, kér egy üveg vodkát és egy üveg pálinkát, majd miután mindkét italt kifizette, felsiet a lányhoz az emeletre. Óvatosan lépked, akár egy vadász, aki a préda után megy, majd észreveszi a résnyire hagyott ajtót, s azt kinyitva lép be.
Gyorsan bezárja maga mögött az ajtót, majd annak nekidőlve, a két itallal a kezében végigméri a lányt, ahogy az ágyon elterül, s már jobbnál jobb gondolatok kergetik egymást a fejében, hogy mit fog tenni vele. Chloe érezheti a változást az aurájában, valahogy sokkal vadabb lett, szenvedélyesebb, a tekintetében is látszik, hogy valami megváltozott. Közelebb lépked az ágyhoz, majd lehuppan rá, s az üvegeket maga mellé teszi a földre. A célszemélyhez fordul, majd egy furcsa pillantással elkapja annak karját, s az ölébe rántja magával szemben. Persze nem tesz semmi ostobaságot, s csak finoman tartja. Eddig meg volt a kezdeményezés, most Chloe jön.* - Na, mit szeretnél? Felfaljalak itt és most, vagy előbb igyunk, és aztán kényeztesselek? *mosolyodik el huncutul, s megvárja, mit reagál erre a lány. Nem akar túl gyorsan haladni, lehet, hogy Chloenak nem tetszene, így inkább megvárja a következő lépést, s ezzel együtt a lányt az ölében tartja.*

Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 22:41

* Túllépve az órán, és a név dolgain is, útnak is indulunk a jelenlegi célunk felé, amely nem más, mint a fogadó. Érdekes estének nézünk elébe, úgy hiszem, nem gondoltam, hogy ekkora fogásom lesz ugyanis. De hogy legyen némi izgalom és értelem is a mocskos, koszos és borgőzös emberekkel teli hely meglátogatásában, még jó, hogy kiemelem, egy szobát is szeretnék, ne kerülgessük annyit a forró kását, essünk túl rajta. Laza vagyok ilyen téren, az első alkalom óta csakis arra hajtok, minél több patkányt használjak ki, ahogyan anno velem is tette egy szemét. Most is ezt teszem, belemegyek a játékba, s bár tudom, mi lesz a vége, fordulatok persze mindig jöhetnek, még valahol élvezem is, hogy ha csak egy kis időre is, de valaki újra törődik velem. Beleborzongok a közelségébe, alig bírok magammal, egyszerűen azt érzem, itt helyben le tudnám róla tépni a ruhát, de nem.. le kell higgadni, ha már az összes tartásom elveszett, kaparjam össze azt a hajszálnyit, ami ott hever a parkettán, két faelem közé becsúszva. *
- Nem is vártam más választ. * szólok csak ennyit még, immár odabent a fogadóban, miután vázoltam neki az elkövetkezőket. Jó tudni, hogy minden úgy alakul, ahogyan én szeretném, ritka eset, ha átengedem az irányítást.. olyankor nem érzem biztonságban magam, azért sem térek el az alapvető dolgoktól szinte soha. Így esik tehát, hogy a szobakulcsot én magam szerzem meg, s ez a hely annyira nem kedvemre való, valamiért mégis maradok, maradnom kell. Kell az a strigula. Nem is kell sokáig várakoznom, ám mikor megjelenik Tom az ajtóban, szemeim cseppet kikerekednek, amint meglátom a két üveget. *
- Igaz erőset kértem, de nem sokat.. nem akarsz leitatni, ugye? * támaszkodom fel könyökeimre, miközben őt figyelem, ám pillanatokkal később, olyannyira gyorsan történik minden, hogy hagyva a húzásnak kerülök az ölébe. De amit most látok rajta, az állatias ösztönök, amik mindig mindent elrontanak, ami elveszi az ember kedvét a jó szextől. Nem gond.. majd meglátjuk. *
- Inkább csak lazulj el. Ezt pedig vedd le.. * bújok nyakához buksimmal, pár puszit hintve nyakára, miközben pulcsija alját fogom, s ha póló is van alatta, szépen felfelé kezdem húzni, ha pedig hagyja, le is veszek róla mindent, a földre hajítva a cuccokat. * - És most dőlj el.. azt akarom, hogy ez legyen életed legjobb éjszakája! * simítok végig felsőtestén, végig szemeibe nézve, de kezeim megállapodnak a nadrág tetejénél, s bár ajkaim súrolják az övét, egyelőre csak húzom, nem csókolom meg. Inkább szépen kimászom öléből, hogy az egyik üveg után nyúlva figyeljem, amint eldől.. aztán pedig cselekszem, jöhet a meglepetés. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 23:05

*Túllépve mindenen sikerül eljutniuk a fogadóba, s ezzel együtt az egyik hálószobába is, amit kivettek. Tom két üveggel tér vissza, s miután bezárta maga mögött az ajtót, mosolyogva válaszol.*
- Nem, dehogy. Úgy gondoltam, jobb, ha két félét hozok, hogy tudj választani. *teszi még hozzá, s már érezhető is a megváltozott aura, az állatias ösztön, tekintetével szinte levetkőzteti Chloet, de kézzel nem ér hozzá, csak miután lehuppan az ágyra, s az ölébe húzza a lányt, aki úgy tűnik, nem tiltakozik. Az ellazulással nem lesz gond, miután a lány a nyakát puszilgatja, egy elismerő sóhaj tör fel a torkából, s akkor Chloenak engedelmeskedve, leveszik róla a pulóvert és a pólót, viszont a pálca marad a karjára csatolt tokban. Kíváncsi, mégis vággyal teli tekintettel figyeli a lány minden mozdulatát, s ő maga is cirógatni kezdi a jányzó hátát, haját. Kedvesen bánik vele, nem agresszívan, bármennyire is ezt akarná tenni, még sem teszi. Soha nem volt durva egyetlen nővel sem, és nem is akar az lenni. És már el is dől közben az ágyon, pont úgy, ahogy a lány akarja. Érzi annak ajkait az övén, de ez még nem csók, tudja, hogy a lány játszik vele. Ettől kissé rossz érzése támad, eszébe jut egy két ilyen alkalom, amikor mondjuk úgy, át lett dobva a palánkon, de nem sok ideje marad ezen gondolkodni. Azért nem teljesen bódult el, már hozzá van szokva az ilyenekhez, s fel van készülve minden eshetőségre. Legalábbis majdnem mindenre. Így figyeli, ahogy a lány kimászik az öléből, s látja, hogy az, az üveg után nyúl. Azonnal felpattan, s elkapja Chloe kezét.*
- Nana… nem akarok üveggel találkozni. Tedd le, kérlek. *pillant most komoly arccal a másikra, miközben fogja annak kezét, amiben az üveg van. Nem szorítja, csak fogja. Nem fogja bántani a lányt, ez azért érezhető a viselkedésén, de nem is fogja hagyni, hogy valaki leüsse. Már ha tényleg erre készült a hölgyemény. Ha nem, akkor elrontotta ezt az estét, de azért na. Nem szeretne félájultan egy ilyen fogadóban ébredni.*

Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 23:22

* A fogadóba érve ki-ki megy a maga dolgára, hogy aztán már mással nem, csak egymással foglalkozva vethessük bele magunkat az estébe. A hely nem épp a legszebb, és azért várom már mind a piát, mind pedig azt, aki hozza, de picit soknak ítélem, amit nem vagyok rest meg is jegyezni neki. *
- Rendben, reméltem is. Halál fia vagy, ha azon agyalsz. * próbálom komoly hangon mondani mindezt, de ugyanakkor kívánom is őt, az egész helyzetet, tehát komolytalanra sikerül határozottságom, persze, hogy elvigyorodom a mondat végén. Ettől függetlenül azt is érzékelem, látom teste rezdülésein, hogy pontosan az a véglet áll most előttem, és kerül hozzám egyre közelebb és közelebb, amely annyira taszít, és amiért így döntöttem, hogy ezt az életmódot választom. Kihasználni minden egyes alakot, nekem ehhez már tehetségem van. Ölébe von, igen hevesen, mely belül továbbra is csak felhúz, feltüzel, én pedig bele is kezdek a kis kényeztetésbe, s vissza is veszem azonnal az irányítást, így sokkal komfortosabb. *
- Micsoda kezes bárány lett valaki hirtelen. * kuncogok egy aprót, mely már csak megjátszás, de olyan ügyesen adom, hogy esélytelen, rájönne a turpisságra, amit fejemben forgatok.. vagyis nem, még nem. Megszabadítva pólójától játszadozom vele picit, puszikat adok és kapok, és bizony ajkaim is vészes közelségbe kerülnek az övéhez, melyeket szívem szerint reggelig tépnék és csókolnék, de inkább eltávolodva nézem, ahogy elhelyezkedik, az egyik üveg pedig kezembe kerül. Már tépem is le a zárjegyet a kupakról, és csavarnám is le a tetejét, ám amit most művel, egyenesen ledermeszt, picit még meg is ijedek, majd értetlenül meredek az engem fogó kezére. *
- Egy kortyot akartam inni belőle, aztán pedig.. * hajolok közel ismét hozzá, szabad kezem ujjaival végigcirógatva helyes arcát, de végül nyakánál áll meg kezem, így nézek kékségeimmel szemeibe, csalódottan. * - Aztán.. hogy ezután mit szerettem volna, az úgy tűnik, titok marad. És mivel elvetted a kedvem az egésztől, így szeretném, ha elengednél. * nézek immár némán szemeibe, alakult fejemben egy ötlet, hogy felhúzom, aztán szépen hoppon hagyom, legalábbis ez körvonalazódik, mióta érzem ezeket az undorító állatias ösztönöket, de most, hogy maga alatt vágta a fejszét, nekem jobb is.. csakis nyertesen jöhetek ki ebből a szituból, csak okosan kell taktikázni. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 23:33

*Sikerül feljutnia az italokkal, s már meg is nyugtatja a lányt, hogy nem akarja leitatni, attól nem kell félnie. Ekkor kezdődik el az ő kis macska-egér játékuk, élvezi ahogy Chloe kényezteti, érzi annak ajkait a bőrén, s ezeket mind viszonozza. Szíve szerint azonnal az ágyra teperné és egész este csak kényeztetné, de visszafogja magát, s inkább türelmes lesz. Amolyan engedelmes szerető.
De ahogy a lány az egyik üveg felé nyúl, megszólal a fejében a vészcsengő, s azonnal felülve elkapja Chloe kezét. Nem szorítja meg, csak fogja, s mint kiderült, félreértette a dolgot, de sajnos ahhoz már túl sok mindenen van túl, hogy ne így reagáljon. Mivel egyébként sem ismeri a lányt, így azt hiszem érthető volt a reakció erre az egészre. Egyébként is egy fekete mágus képzőben van az ember, és soha nem tudhatja, épp mi leselkedik rá. De ebben az esetben tévedett. Elengedi a lány karját, majd felkel és visszaveszi a pólót meg a pulóvert.*
- Ne haragudj. Nem miattad van, amolyan ösztön az egész. *pillant kissé csalódottan a lányra, miközben egy nagyot sóhajt, majd nyújtózkodik egyet, aztán feltűri két karján a pulóvert könyékig.*
- Azért kárpótolhatlak valamivel? *kérdi érdeklődve, de kissé mintha távolság tartó lenne. Ez nem a lány miatt van, inkább maga a helyzet miatt. Nem akarta megbántani, vagy elvenni a kedvét, de tényleg nem szereti ezeket a helyzeteket, mikor úgy érzi, hogy tehetetlen. Főleg egy nővel szemben, és ez most nem a nagy macsó dolog miatt van, inkább önmaga miatt. Túl sokszor volt már átverve. Így most leül az ágyra, elveszi a másik üveget, majd kibontja, s húz belőle egy jó nagyot.* - Mielőtt megijednél, nem fogok hamar berúgni, meg nem is szándékoztam. *teszi még hozzá, nem is tudja miért, talán azért, hogy megértesse a hölggyel, hogy nem az a tipikus macsó gyerek, aki elvesz mindent és otthagyja a másikat. Régen talán ilyen volt, de mióta vele is megtették ezt, azóta nem csinál ilyet. *

Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 20 2012, 23:57

* Egy darabig minden teljesen jól alakul, én magam is élvezem a helyzetet, ám az első hiba az, hogy úgy viselkedik, mintha egy tárgy lennék csal, vagy legalábbis ezt sugallja, és nem.. velem így nem viselkedhet senki, aztán meg a kis akciója az üveggel. Elég paranoiás lehet a srác, nem mondom, de hogy még egy nőtől is megijed? Pálcám sincsen, csak a tíz körmöm, és annyira rég nem vagyok még itt ahhoz, hogy ténylegesen, érdemileg támadhatnám mágiával, főleg, mert idősebbnek is tűnik nálam. *
- Ösztön? Ösztönből hiszed azt, hogy le akarlak ütni? Csak azt ne mond, úgy nézek ki, mint egy nekrofil. * horkanok fel, mert hát egy eszméletlen ember már majdnem a halott kategória, olyannal pajzánkodni meg.. fujj, undorító. Még el is fintorodom, nózim körül ráncok jelennek meg, úgy húzom felfelé, s ha elereszt, le is teszem vissza az üveget a földre, majd saruim után kutatva húzom fel előbb egyiket, majd másikat is vissza kicsiny lábaimra. Képszakadás. Groteszk jelenet... a világ legszánalmasabb jelenete. Egy pillanatra megáll körülöttem a világ, de csak erőt veszek magamon, hogy szemeibe nézve, egy sóhajjal kezdjek értetlenkedésbe. *
- Hogy kárpótolhatsz-e? Ott ülsz felöltözve, és úgy nézel rám, mint egy megszeppent és csalódott kisfiú, holott tíz perce már akár az utcán is meglehettem volna. Kösz, de most nem kell a kárpótlásod. * hárítok azonnal, kicsit bosszantó most mindez, amit elkezdett, vigye is véghez, fejezze be, tegyen rá pontot. Ha macsót kezdett játszani, játssza végig, így a korrekt. Csak állok az ágy mellett, s nézem, mit művel, fejemre tapasztva kezeimet fordítok neki hátat, s sietek az ajtóig, ahonnan azért még kap néhány értetlen pillantást. *
- Ezt magaddal beszéld meg.. nem fogok pszichológust játszani, bocs. Az nekem nem megy. * rázom meg fejem, s bár valahol kedves lennék, és érdeklődnék, de ebben nem akarok én lenni a nadrág, köszönöm. Nem értem ezt a hirtelen váltást, és nem is akarom megérteni, jelenleg nem, tehát még egy "további jó szórakozást egyedül" után ki is sétálok a szobából, hogy sietősen hagyhassam el a fogadót. Természetesen vissza is indulok a kastélyba, hogy a balul elsült este után ágyba zuhanjak.. ennek sem volt sok értelme, pedig igen csak reménytelinek indult az egész. *
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Aug. 21 2012, 00:05

*Na igen, ő már csak ilyen szerencsétlen, mint ahogy ez most kiderült. Úgy tűnik, ez mégsem az ő napja, az egyszer biztos. Csak hallgatja a lányt, de nem mond semmit, csak egy nagyot sóhajt. Egy kicsit nehéz lenne ezt az egész helyzetet megmagyarázni, meg egyébként is, Chloe nem a barátja, szóval nem fog neki állni magyarázkodni. Egyébként tényleg groteszk egy jelenet ez, még Tom se tudja igazán, hogy mi a fenét tegyen. Hát ezt most nagyon elk****rta, az egyszer biztos. Elnézést a csúnya kifejezés miatt. Csak figyeli, hogy a lány visszaveszi a saruit, majd a szóáradatot, atán csak nézi, ahogy elmegy a szobából.*
~ Hát haver, ezt nagyon benézted! A fene vinné azt a hülye paranoiát!~ *mordul fel, miközben a falhoz vágja az üveget, majd mérgesen felkel az ágyról, kisiet a szobából otthagyva az italokat, aztán kifizeti a szobát ha ez nem történt volna meg, majd visszatér a kastélyba. Most muszáj lesz egy kicsit egyedül lennie, ez neki túl sok volt így mára. Mikor visszatér a hálóba, egy hideg zuhany után elterül az ágyon, s az estén rágódva gondolkodik, s így is merül egy nyugtalan álomba. Ez nem az ö napja volt, és úgy tűnik, csak még rosszabb lesz, ha nem kezd el ideiben változtatni a dolgokon, a dolgain, saját magán. Ehhez pedig sok erőre és kitartásra lesz szüksége, amit nem tudja, honnan fog elővenni. De addig is marad az álom, amibe most elmerült, aztán majd lesz ami lesz.*

Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus

Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 24
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 27 2012, 23:07

//Káoszmágia - 2. házi//

* Nem vagyok egy nagy ivó, és a tömeget sem igazán kedvelem, továbbra sem vagyok megbarátkozva különösképp az emberekkel, ugyanakkor így késő este első utam mégis a fogadóba vezet. Érdekes, azt vettem észre ugyanis, zajban újabban jobban fog az agyam, tehát egy könyvvel, benne elrejtve néhány papírlappal, valamint övemre csatolva pálcámmal, nem túl kirívó, mondhatni szokásos öltözékemben érkezem az említett hely elé. Ogin segített átjutnom ide, ám ő most mégis külön utakon jár tőlem, egyedül térek be így most az alkohol szagú, nem kevésbé visszataszító helyre. És hogy miért pontosan ide hozott a szél? Egy boksz a sarokban még szabad, úgy nézem, nagy asztal áll ott, tökéletes lesz nekem az a hely a tanuláshoz, de még mielőtt leülnék, a pulthoz érkezem először. *
- Egy üveg konyakot. * adom is le a rendelést, s míg kapom a poharat az üveggel, a fizetséget szépen le is teszem az asztalra. Egy biccentéssel köszönöm meg a pultos gyorsaságát, máris hátat fordítok neki, hogy a még mindig szabad bokszot foglaljam le magamnak. Helyet foglalva pakolom körbe magam a tanulni valókkal, házik, és egyebek, valamint némi olvasni való, s az első feles konyak csak amolyan szájhúzós ízű még, vacsorával teli gyomromat meg sem marja cseppet sem, így még mielőtt belevágnék, jöhet is a következő. Nagyjából félórája lehetek már bent, nyalogatva konyakomat, melyet kezdek érezni, érdekes, mennyire vicces gondolatokat szül agyamban a nekromancia sötét tudománya, tehát jó adag is fogyott már belőle, és még csak fel sem tűnt, mikor is az egyik szemben ülő alak morran egyet, felém mutogatva, s mintha egy másik is kiáltozásba kezdene, méghozzá engem célozva be. Fogalmam sincs, mi üthetett beléjük, de egyre nyilvánvalóbbá válik számomra az, hogy engem szemeltek ki valamiért. *
- Na most meg mi van, emberek? Hát már itt sem lehet nyugta senkinek? Miért is fogsz rám pálcát, te ott!? * kötök is beléjük én magam is azonnal, a pár decinyi ital már dolgozik bennem, s amúgy sem kedveskedő stílusom most talán még rosszabb, mint egyébként szokott lenni. Pálcám előkapva övemtől lendítem a legközelebbi alak felé, ki nagyon mámoros lehet már, s mintha azt sem érzékelné, mit csinál, vagy miért, egyszerűen csak teszi, ami ösztönből jön neki, de most lassabb vagyok, így átka eltalál: pólóm szépen felszakad, ezzel felsőtestemen is lesz egy jó kis vágás, mire csak felszisszenek, az alkohol bennem érzéketlenebbé tesz. De komolyan, mi az, ami miatt ezt teszik? *
~ Túl sokan vannak.. ~ * állapítom meg a szinte már-már kézzelfogható tényt, s hiába is akarnék valamiféle pajzsot létre hozni magam körül, esélytelen. Vagy itt halok a tűzben, vagy semmi, hisz a légburokhoz szükséges a szabad levegő, az meg itt nincs, kamikaze akcióba meg nem fogom bevetni magam a tömegbe. *
- Tömeg? Tömeges bódultság? * rökönyödöm meg azon, ami eszembe jut, de kezem máris cselekszik, mellkasomnak irányítva pálcám kezdem magamban mormolni az igét: * ~ Es infrunitus.. es infrunitus.. es infrunitus.. ~ * mondogatom magamban kitartóan a szavakat, de csak addig teszem mindezt, míg nem érzékelem a hatást is. A tömeg csak jön és próbál sarokba szorítani, én pedig, koncentrációmnak köszönhetően sikeresen meglepem őket: testemből párologni látszik némi feketés ködszerű valami. *
- Néd’ mán’, ez elég itt e! * diagnosztizálja máris az egyik félre szépen a jelen helyzetet, s mivel elég közel áll hozzám, a gomolygó füst, mely testemből árad őt is a elsők között éri el. Beszippantva azt jó pár másodperc, egész pontosan tíz telik el, amit folyamatosan számolok vissza magamban, addig, míg meg nem történik a csoda: az első sorban lévők leeresztik pálcájukat, kóvályogva, bódult, bágyadt arckifejezéssel kutatnak némi ülőhely után. Többeknek nehézséget okoz mindez, egész egyszerűen megtántorodva akadnak bele részegség érzetével saját lábukba, s buknak is fel, vagy dőlnek el egyszerűen , feladva a támadást ellenem pálcájukkal. *
- Így mindjárt más.. mi a fene ütött itt mindenkibe? * teszem fel ezt a kérdést már úgy, hogy teljesen józan fejjel vagyok képes gondolkodni, mivel azzal, hogy őket bebódítottam, belőlem kiáramlott az alkohol hatása. Eszem ágában nincs megszűntetni most ezt, csak nézem értetlenül, s próbálom begyógyítani egyre dühösebben magnetizációval sebemet, de egyesek még próbálkoznak némi pálcázással, kiket én azonnal likvidálok: *
- Fatum orbium! Fatum orbium! * körrajzolás, bökés és igehasználat természetesen, többször, már irányba egymás után. Fogalmam sincs, mi történhetett itt és most, de elég volt az itt tartózkodásból, efelől semmi kétség. Ténylegesen józanul szedegetem össze lassan cuccaimat az asztalról, olykor-olykor még egy-egy árnygömböt röpítve a felkelők irányába, de ahogy elnézem, egyesek már be is aludtam az alkoholmámortól, amit éreznek most. Továbbra is értetlenül állok a történtek előtt, s ha már mindenem megvan, szlalomban kezdem kerülgetni a tömeget, kik közül, mikor már a kijáratnál tartok, háttal nekik, természetesen, egy újabb átoknak köszöngetően csapódom egész testemmel a falnak, méghozzá szemből. Orrom reccsen, én pedig a földre roskadok, s már érzékelem, amint a friss, meleg vérem csöpög orromból, pár csepp számba is jut belőle. *
- Te rohadék. * támaszkodom egyik tenyeremre, hallva hátam mögül a vontatott nevetést, másik kezemmel eközben fájós orromat fogva, s bármennyire is fáj, szorítom kissé, amúgy is szakadt póló aljával itatom fel onnan a vért. Az ideg most már ténylegesen gyűlik bennem, s bár kissé szédelgem ettől a csapódástól, gondolkodás nélkül fordulok meg támadóm felé, rászegezve pálcám, hidegvérrel ejtve ki a halálos átkot: *
- Avada kedavra. * hangzik ellentmondást nem tűrő hangomon a két halálosztó szócska. S akire céloztam, a zöld fény eléri, teste elernyed, egész egyszerűen eltávozik az élők sorából.. * - Hagyjatok békén! * dörrenek rá egy ordítással a tömegre, s jobb híján majdnem négykézláb hagyom el a fogadót, hogy valahogyan visszajuthassak a suliba, rendbe szedni magam. *
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 21:22

*Levelünk jött otthonról, olyan, ami Eltont is érinti, de nincs a szobájában, de hát miért is lenne, hisz este van, ilyenkor bulizik. Fontosnak tartom a levél tartalmát, szóval hiába zuhanyoztam már le, amit a szobában terjengő kókusz illat is bizonyít, meg kell keresnem, legalábbis megpróbálni. Egy vékony, hosszú farmert veszek fel, hisz este hűvös van, balerinacipőt és fekete nyakpántos topot húzok mellé, miből kilátszik napokban készített tetoválásom. Nagyon tetszik, bár még szoknom kell, hogy van egy minta a hátamon. Ebben az öltözetben hagyom el a szobámat, és megyek át Mystral-ba. Pálcám elérhető közelségben van övemre szerelt pálcatartómban, és ide-oda nézelődök, hisz ki tudja milyen alakok mászkálnak errefelé éjszakánként.*
~Ha Elton lennék, hol lennék?~ *teszem fel magamban a kérdést, mit rögtön meg is tudok válaszolni. A fogadóban vagy a klubban lesz. Egyik sem az én stílusom, de meg akarom találni a bátyámat, szóval ennyi áldozatot meg kell hoznom. A fogadót esélyesebbnek tartom, szóval oda megyek először. Belépés előtt veszek egy mély levegőt, kicsit tartok attól, ami bent vár, iszákos emberek tömegére számítok, és hát nem járok messze az igazságtól. Belépve körbenézek, de első körben nem találom meg Eltont, de talán csak fent van az egyik szobában, vagy hamarosan megérkezik, így egy távoli sarokba leülök, ahol kevésbé vagyok kitéve perverz tekinteteknek, és néha nyakamat nyújtogatva keresem a testvéremet. Elég büdös van, alkohol és cigaretta szag, és ez csavarja az orrom. Nem sokáig maradok, ha hamarosan nem jön meg Elton, átmegyek a klubba és ott is megnézem.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 21:29

*Még mindig nem találom a helyem. Vajon valaha képes leszek megszokni ezt a gyötrelmes létet? Ilyen jellegű negatív gondolatokkal sétálok végig a hosszú utcán, nem is figyelve a járókelőket, szinte beleolvadva az éjszakába, de sajnálatos módon a vér szagát nem tudom eltűntetni a levegőből. Könnyen megsérülhet bárki, de nem akarom bántani az embereket, még mindig nem és ha már vadásznom kell, akkor az áldozatomat az emberiség aljából választom ki, talán így némileg hasznosítani tudom vámpír létemet, bár a boszorkányságot semmi pénzért nem adtam volna oda. Utam tehát nem máshova vezet, mint a fogadóba, ahol hamar körbe is nézek, majd a másodpercek tört része alatt veheti észre Yvonne, hogy már nem egyedül ül, hanem a mellette lévő széken én foglalok helyet. Aranyos lánynak tűnik, oly ártatlan, mint amilyen egykor én lehettem, ezért is választottam őt... nem áldozatnak, pusztán társaságnak, amelyre szükségem van és amit a többi vámpírtól nem kaphatok meg.*
- Szomorú rájönni, hogy milyen lassan múlik az idő és még csak egy kellemes bort se ihatok meg. *szólalok meg, előre meredve, de lassan fejemet a lány felé fordítom, így borostyán tekintetemmel is találkozhat. Egyébként ruházatom hozzám méltó, tehát egy fekete szoknyát viselek, fekete felsővel és csizmával, illetve még egy köpeny van rajtam, kezeimen pedig könyökig érő, selyemből készült kesztyű található. Barna hajam most ki van bontva, így omlik vállaimra, na meg bele a csuklya belsejébe, szóval elég sötét alaknak tűnhetek, de hogy mit váltok ki a másikból, azt neki kell tudnia.*
- Mit keresel egy ilyen helyen? Nem tűnsz ide valónak. *nézek is körbe a kocsmában, majd két kövér, részeg disznón állapodik meg tekintetem, így értheti talán a lány is a célzást, hogy észrevettem, neki itt semmi keresnivalója és személy szerint úgy érzem, nem is biztonságos számára ez a hely.*
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 21:55

*Egy Genovából érkezett levél miatt kelek útnak a Mystral-i éjszakába, hogy megtaláljam Eltont. Első utam a fogadóba vezet, ami nem épp az én stílusom, én sosem szoktam inni, nincsenek káros szenvedélyeim, ám bátyám elképzelhető, hogy itt van, így nincs más választásom. Körbenézek, de nem találom, szóval leülök egy asztalhoz, elhessegetem a pincért, mikor jön, nem kérek semmit, bár utólag rájövök, megkérdezhettem volna, hogy látta-e Eltont, vagy ahogy az emberek többsége hívja, Dixont. Eléggé bámészkodok, így kicsit összerezzenek a hangra, ami a velem szemben levő helyről szólal meg, de aztán bemérem a lányt, és nem tűnik elsőre veszélyesnek, bár öltözete sötét, ez nem jelent semmit.*
- Ezt hogy érted? *kérdezek vissza enyhén félrefordított fejjel, mert nem tudok róla, hogy vámpírok lennének a környéken, hisz nem vagyok itt túl régóta, és nem jutottak el hozzám ilyen információk.*
~Én is ezt kérdezem magamtól...~ *gondolom a kérdésére, de nem ezt válaszolom. Tudom, hogy nem vagyok ide való, nem is érzem magam annak, és nem is fogok túl gyakran ide járni, azt már látom.*
- Keresek valakit, azt reméltem itt lesz, de hát nem. *vonom meg a vállam, majd elfordítom tekintetem a másik borostyán szemeiről, és újra körbenézek, hátha megjelent a tesóm, de még nem, szóval visszafordulok a másik felé.*
- És te mi járatban vagy erre? Nem tűnsz egy rossz alkoholistának, mint az itt levők 95%-a... *jegyzem meg, és remélem nem veszi sértésnek, nem annak szántam, de őszinte szoktam lenni, és ez most sincs máshogy.*
- Egyébként hogy hívnak? Én Yvonne vagyok. *mutatkozom be, ha már így hozta a sors, hogy egy asztalnál ülünk a Véres hajnal fogadóban.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 22:11

*Még nem tudom, hogy ki lesz a mai áldozatom, ideje körbenéznem, felmérnem a terepet és ha már kiszúrtam magamnak ezt a lányt, akkor talán egy kicsit tudnék vele beszélgetni is. Nem tudom még, hogy mit várhatok tőle, nem tudom megnézni az auráját, hogy milyen a természete, de egész életemben jó emberismerő voltam. Mindig a távolból néztem és figyeltem, tehát már emberi voltomban is tisztán láttam a dolgokat, csak Demetriust nem szabadott volna követnem, ő okozta ezt a gyötrelmet, hogy most már én is az éjszaka teremtményévé váltam. Tehát a lányhoz suhanok és amikor észrevesz, mintha nem is lepődne meg, ez mosolyt csal az arcomra, milyen kis naív, ennyire nem kéne ilyennek lennie, tényleg könnyen baja eshet és igen, valahol felkelti az érdeklődésemet, hogy egy ilyen tiszta szívűnek tűnő lány vére milyen ízű lehet.*
~ Nem szabad, nem ihatsz belőle.~ *ő nem tűnik gonosznak, olyannak, aki megérdemelné, mégis. A nyaki ütőérre kerül tekintetem, elidőzik ott, miközben automatikusan mondom ki a szavakat és a visszakérdezésnél csak fejemet döntöm meg picikét és elmosolyodva rázom meg azt.*
- Nem fontos, majd idővel rájössz. *felelek egyszerűen és mivel képes vagyok olvasni az emberek gondolatában, így hallom ám, hogy mit mond, tehát nem akar itt lenni, így meglehet, hogy fél is egy kicsikét, amit kihasználhatnék. Micsoda gondolatok... mióta akarok én ártani bárkinek is?*
- Akkor megvárom veled, úgyis ráérek. *nem tudom, hogy érdekli-e a dolog vagy menni akar már, de talán nem fogja elutasítani még a társaságomat. A kérdést viszont visszakapom, így fogom meg picit hasamat is.*
- Éhes vagyok. *sóhajtok fel és bár azt hihetné, hogy ételre - bár nem nézek ki szegénynek -, én nem erre gondolok. Lassan felemelem a fejem, körbenézek, majd ismét a lány nyakára kerül tekintetem, annyira finomnak tűnik és olyan rég ittam már emberi vért. A bemutatkozást hallva viszont csak biccentek, alakul a beszélgetés, csak ne akarnám annyira megharapni.*
- Én Shalmira vagyok! Egyébként megtudhatom, hogy kit vársz? Mert ha esetleg máshol van, akkor segíthetek megkeresni is, ráérek. *tudom, hogy szavaim ellent mondanak éhségemnek, de nyár van, még akad kint pár árus, akik ételeket árulnak, szóval tudnék ott is venni, ha képes lennék megemészteni az ételt. A lány viszont érezheti, hogy tőlem nem kell tartania, sőt, furcsa bizalmat kezd el érezni irántam, mintha már ezer éve ismerne, tehát a jelenlétem erejével hatok arra, hogy pozitív személyként nézzen rám és ne aggódjon egy pillanatra se. Nem szeretném, ha meginogna vagy elmenekülne, nem akarom bántani, de talán egy kis vért nem fog sajnálni tőlem, cserébe pár kellemes óráért, amelyet a mérgem adna neki. Igen, most már tudom, akármennyire is másra akartam vadászni, ma este ő lesz a zsákmányom.*
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 22:47

*Meg akarom találni Eltont, így keveredek a fogadóba, mi annyira nem az én terepem, hogy az elmondhatatlan, de azért elidőzök kicsit, hátha megjelenik az a nőcsábász. Időközben társaságom akad, ki cseppet titokzatos első megnyilvánulásával kapcsolatban, talán nem kéne bízni benne, de egyébként se vagyok az olyan fajta, aki hamar megnyílik mások előtt, így csak megvonom a vállam arra amit mond. Elmondom, hogy várok valakit, mire ő úgy dönt, marad, ami engem igazából nem zavar, de nem tudom, mit mondhatnék neki, de kijelenti, hogy éhes, mire én ránézek barna szemeimmel.*
- És mi akadályoz meg abban, hogy egyél? *kérdezem mit sem sejtve arról, mire is éhezik a lány, aki igazából alig pár évvel tűnik idősebbnek, mint én. Furán kezdem érezni magam, mikor kiszúrom, hogy engem néz, így kiengedett hosszú hajamat előre húzom, így nyakamat eltakarom, és kerülöm a hosszabb szemkontaktust vele, de mikor bemutatkozunk, akkor persze ránézek.*
~Elmondjam neki? Hátha esetleg ismeri Eltont, és tudja hol lehet... de talán nem kéne megbízni benne...~ *ezen töröm a fejem, de ekkor úgy érzem, megbízhatok Shalmirában, szóval ráemelem újra a tekintetemet.*
- A bátyámat, Eltont, ismertebb nevén Dixont keresem, egy levelünk jött otthonról, és őt is érinti, szóval emiatt kéne megtalálnom, de van egy olyan érzésem, hogy ha meg is találnám, már nem lenne túl józan. *kicsit meglepődök magamon, hogy ennyi mindent elárulok, nem szoktam én nyílt lenni ennyire, és hát szinte kijelentettem, hogy a bátyám alkoholista, vagyis hát így lehetett értelmezni, ami nem rám vall, nem szoktam bemocskolni a testvéremet.*
- Van egy olyan érzésem, hogy már nem fog idejöni, talán a klubban lesz, vagy nem tudom, lehet fent van az egyik szobában valami lánnyal. *vonom meg a vállam és a plafonra emelem a tekintetemet, mintha röntgenlátásom lenne, és megnézhetném, Elton odafent van-e, de a kissé repedt mennyezeten és a lámpán kívül semmit nem látok. Ja de, egy pókháló van a sarokban, amin egy pók lesi áldozatait.*
- Van ötleted, hogy egy nőcsábász a fogadón és a klubbon kívül hol szedheti még "áldozatait"? *kérem ki a véleményét, és most már nem aggódok amiatt, hogy túl fura a helyzet, úgy gondolom, Shalmira egész szimpatikus lány.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Aug. 29 2012, 23:08

*A beszélgetésünk megkezdődik és egyelőre még nem tudom megállapítani, hogy jó döntés volt-e ide jönnöm a lányhoz, de mivel szimpatikusnak tűnik, talán még jóba is lehetünk. Mondjuk, ha ennyire érdekel vérének íze, akkor mindez nem lesz túl valószínű, hiába, vámpír vagyok és képtelen vagyok megálljt parancsolni időnként az ösztöneimnek. Egyébként jól sejti, tényleg csak pár évvel lehetek idősebb nála, tehát teljesen normálisnak mondható, hogy a sok tapló helyett pont az ő asztalánál ülök.*
- Saját magam, de nem kell aggódnod, nemsokára majd eszem. *mosolyodom is el kissé, majd mivel érzem a kételyt benne és látom is hajának mozgását, így egyértelműen hatok is rá egy kicsit a képességemmel, melyet már oly régóta próbálgatok és mostanra már szinte tökéletesen működik, kívéve a gondolatolvasás, amelyet még nem tudok teljesen befolyásolni, de talán nem lesz vele gondom pár hét múlva, csak jobban kell koncentrálnom, ahhoz viszont több vér kellene, mi már nem oly egyszerű az én esetemben.*
- Oh értem, hát akkor nem lesz túl egyszerű dolgod. De te nem tűnsz olyannak, aki szereti az italt, pedig úgy tudtam, hogy a testvérek valamennyire hasonlítanak egymásra. *morfondírozom hangosan, most tényleg úgy beszélgetve vele, akár csak egy ember, de aztán tovább hallgatom mesélését és picit el is húzom a számat arra, hogy esetleg egy lánnyal lehet. Én még soha nem voltam együtt férfival, nem vagyok olyan lány, és esélyem se volt, hiszen hamar lettem vámpír. Viszont mivel az én véleményemre kíváncsi és kapóra is jöhet nekem mindez, csak szemeibe nézek és már elő is állok az ötletemmel.*
- Szerintem menjünk ki a főutcára, hátha meglátjuk valahol mászkálni, még fiatal az éjszaka. *kelek is fel, ezzel jelezve, hogy én már eldöntöttem és nagyon remélem, hogy nem kell erőszakkal kivinnem innen a másikat. Nem szeretném bántani, tényleg nem, de itt mégse haraphatom meg, most túl sokan vannak hozzá, tehát ha Yvonne jön, akkor együtt hagyjuk el a fogadót, hogy a főutcára kiérve sétálhassunk, mintha azt a bizonyos Eltont keresnénk.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 01 2012, 23:33

*Bár Luciusnak nem voltak minden alkalommal jó tapasztalatai, most mégis a fogadóba jött iszogatni. A megoldás is megvan a mérgezés problémára, így nem tart annyira a dolgoktól, sőt azért is jött, hogy megfigyelje, igaz-e a feltevése. Épp ezért igyekszik kicsit bágyatag, egykedvű lenni, ezt tettetni, közben pillái alól figyeli a csapost, hogy mit ügyködik. Direkt csapolt sört kért, így nem is fordíthatnak neki hátat. A gyanú így is fenn áll persze, a pohár lehet akár előre preparált, de ennek kicsi a valószínűsége. Persze erre is figyelni kell, de nem az első italnál fordul elő az ilyesmi, ennyire nem ejtettek fejre senkit. A harmadik pohárnál esedékesebb, amikor már lankadna sokkal az érzékelése. De az még odébb van. Minden esetre megkapja a sört, fizet, s az asztalához battyog. Megszimatolja az italt, majd kortyol és ízlelgeti az italt, hosszasan.*
~Semmi probléma~ *ezt követően bátrabban iszik, de még mindig figyel környezetére. Egyébként ő maga egy fekete hosszú ujjúban van, felette egy barna kordbársony zakó, sötétkék farmer és fekete bőrcipő. Van egy sétapálcája is az asztalnak támasztva: feketére lakkozott fa, egyszerű fém gombbal. A pálca egy pengét rejt. Lucius egyébként picit húzza a lábát, mert cseppet megbicsaklott korábban a bokája.*
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 01 2012, 23:46

*Itt semmit nem jelent, de kezdődik a szeptember, ami az én mugli agyamnak még a tanévkezdést jelzi, ezért az utolsó napokban hangulatom alacsonyra esik, és inkább szórakozással, pihenéssel töltöm időmet. Most sincsen másképp, mivel az este a kedvenc napszakom a dél után, így Mystral-ban kóválygok most, s tekintetemet hamarosan egy érdekes, de egyértelmű célt szolgáló épület vonja magára. Egy pillanatra megtorpanok míg felmérem, majd iramosabb léptekkel, határozottan közelítem meg, s amint a kezem kilincsre téved, óvatosan benyitok, hogy fejemet dugjam be először, majd belépve nézzek körül. Ruházatom illik a környezethez, ide nem a drága népek járnak főként ahogyan a Pokol szájába, tehát szakadt fehér tornacipőm, fekete sok zsebes nadrágom, illetve szintén fekete kapucnis pulóverem, minek csuklyája fejembe hajtva, nem kel feltűnést. Zsebembe csúsztatott kezeim közül az egyik pálcámat markolja, ezen kívül csupán egy kés van nálam övemre csatolva, pénz és kiegészítő ékszerek nem találhatóak nálam. Utam először kissé tétován, de a kocsmároshoz vezet, ám figyelmemet hamarosan elvonja az asztalnál ülők egyike, méghozzá egy hasonló korú egyén, mint amilyen én vagyok, de nem kifejezetten személye, sokkal inkább sétapálcája, s meggondolva magam egy sötét mosollyal, halkan mögé sétálva - amihez értek -, egy hirtelen mozdulattal kapom kezembe, majd lezseren a közeli széket kipenderítve az egyik asztaltól ülök le rá támlával szemben. Testem most a másik felé fordul, ahogy a szék támlája is, tehát igen érdekes módot választok a letelepedésre, ám mind a két kezem a támla előtt vízszintesen fogja a sétapálcát, míg felmérem társaságomat.*
~ Úri fiú... nocsak... ~ *gondolkodom el, s csuklyám sötétjében nehezen láthatja arcomat, de egy darabját igen, ahol szájam szeglete gonoszul rándul meg. Nem szeretem a gazdagokat. Nekem semmim nincs, nekik mindenük meg van, engem semmibe vesznek, rájuk felnéznek. Talán... kihasználhatnám a helyzetet.*
- Óh... Üdv néked nemesbáró! *villantok egy vigyort, figyelgetve reakcióit. Egyébként az asztal túlfelén ülök, tehát bőven van időm megmozdulásra, ha bármit is tervezne. Azonban nem célom az erőszak... egyelőre.*
- Mondd csak, miért nem hívsz meg engem egy sörre? Van miből. *feltételezem, hangnemem pedig kihívóan érdeklődő, de inkább irigy, mintsem támadó. Meglátjuk, hogyan alakul az este, a döntésén sok múlhat.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 00:10

*Lucius egy kis békésnek álcázott iszogatást kezd, hogy kiderítse, ki az, aki a fogadóban nem lelkesedik érte és néha egy kis méreggel kibabrál vele, már ha így van. De ennek most kéne kiderülnie. A csapos értelem szerűen az első gyanúsított, arcra olyan ember, aki pénzért elvállal ilyen-olyan melót. Az első itallal nincs is probléma, mint ez várható. De a későbbieket meg fogja szondázni, van nála a zakó belső zsebében tej fiolákban. Azt kicsapja a méreg, ez ősi angol módszer. Az újonnan belépőt is megnézi magának, mint mindenkit, de csak pillái alól. Nem is lehet látni, hogy bámul, jó ebben. Sőt, mivel a jövevény számára figyelemfelkeltő, hisz fiatal arcot lát villanni a csuklya alatt, meg az övön kés van, követi is szemével mozdulatait. Jobbja a sört markolja, míg balja az asztal szélén, a pálca felett. A zakó két ujja kicsit ki van preparálva: a jobban a pálca lapul, a balban meglepetés stiletto. Egy kicsi mozdulat segítségével a rögzítőket meglazítja, így elő tudja csúsztatni, ha kell, egyenest a tenyereibe az eszközöket. Kicsit paranoiás na. A fejét is lehajtja, ám ez arra szolgál, hogy perifériából lássa a mögötte settenkedőt. Lehet az akármennyire óvatos és halk, ha egyszer már kiszúrták. Így a pálcát se tudja elvenni, mert amint rajta a srác mancsa, a csuklójának máris egy alkar feszül, az szorítja lejjebb.*
-Én nem tenném. *mondja Lucius csendesen. A másik érezheti, hogy az alkar acél kemény, na nem a csont miatt, mert a tőr izmos gerince is ott lapul. Vékony, de vastag, háromszögű penge, tű szerű heggyel, de ez nem látszik, mert még a zakó ujjában van, és ha a másik nem csinál butaságot, ott is marad. Viszont leülni hagyja a srácot, közben pedig kortyol egyet.*
-Na jó Enyves... hívj Bárónak, de akkor te Enyves leszel. És kapsz egy italt. *csendesen, nyugodtan beszél, de rutinos kocsmázós stílusban oszt beceneveket, mint valami kikötői alak. Szemtelen a másik, de Lucius gyorsan megérti, hogy hasznára lehet. Így megfogva a sétapálcát a pulthoz megy. Ki is kér egy sört, meg egy rövidet is, egy whiskey formájában, olyan scotch-ot, amilyet ő szokott inni. Majd a másik elé teszi.*
-Ez a tied, mert bátor voltál és bepróbálkoztál. *mondja magyarázatként. Még picit szánja is a másikat megjelenése miatt. Ez is benne van a pakliban.*
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 00:35

*Utam az egyik fogadóba vezet, ahova be is térek, s felmérve környezetemet szemelem ki mai áldozatomat. Egy pillanatnyi gondolkodás után veszem irányomat feléje, s nem látva, hogy ő észreveszem ragadom meg sétapálcáját, ám ő nem adja könnyen. Hallgatok, ahogyan a sötét csuklya mögül nézek rá. Csak három fajta módot tudok, amivel sérülést okozhatnék neki, mivel taktikailag rosszabb helyzetben van, bár igaz, hogy én nem tudok a meglepetéseiről, ám természetes, hogy képes vagyok támadni, és megvédeni magam... különben már nem élnék.*
- Talán nem lehet megnézni? Mitől olyan értékes, hogy a kis nemes így védi? *kérdezem halkan, kíváncsian, mégis támadólag. Persze, tipikus felsőbbrendű hozzáállás... sose szerettem a nagyzoló tárgyakat, ezért kizárt, hogy elvinném, arról nem beszélve, hány szemtanú lenne. Talán az ajtóig sem jutnék. Nem engedek azonban, egyszerűen tartom tovább a sétapálcát, s bár izmaim pattanásig feszülnek, egyelőre sem pálcámért, sem késemért nem nyúlok, és nem is támadok. Addig nem fogok mozdulni, míg oda nem adja. Amennyiben ez nem történik meg, úgy állva fűzöm a szavakat, ha pedig kezemre adja, akkor leülve.*
- Nem leszek Enyves. Ne osztogass neveket, mert én sem tettem. A tied rangmegnevezés. Van különbség. *jelentem ki neki komoran, hangom pedig hideg ürességgel cseng. Sért a megszólalása, s most már a sör sem vigasztal, végleg nemesi ellenségnek tekintem, illetve felfuvalkodott gazdagnak. Az ilyet nem szeretem, de ő az első, akivel találkozom. Ha még áll az ajánlat, és az ismeretlen elindul, akkor várakozom az italra, szavaira viszont csak felhorkanok, mikor visszaérkezik.*
- Nem próbálkoztam be. Látom, nem ismered a világomat. *morgom neki, tekintetem pedig elvándorol róla, hogy felmérjem a többieket is, akik a helyiségben találhatóak, tehát megfigyelek. Ez több időt vesz igénybe, az italhoz pedig nem nyúlok addig hozzá, ám egy idő múlva a folyadékot is felmérem.*
- Mi ez? *bökök a rövid felé, kezembe véve szagolom meg, s letéve az asztalra elsőként a sörhöz nyúlok. Nem véletlen kértem sört, ugyanis az egyszerűsége miatt szeretem. Minden más számomra felvágás, megfizethetetlen, a legtöbbet nemes italt életemben nem kóstoltam.*
- Mit keres egy magadfajta ezen a helyen? *teszem fel a kérdést ismét felmérve őt, ám most csupán érdeklődő a hangnemem. Az ilyeneknek ott a bár, vagy az étterem. Itt komoly baja eshet. Akár ma.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   

Véres hajnal fogadó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Fogadónegyed
» Melegforrás Fogadó
» Fogadások (2014)
» Telihold Fogadó
» Fogadások