Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Véres hajnal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 21
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 01:02

*A nyomozósdi ma mégse biztos, hogy menni fog, mert egy csuklyás srác bizony megzavarja Lucius magányát. A sétapálca tapizása nem tetszik Luciusnak, de a másik nagyon rámenős ilyen téren, meg ellopni nem fogja. De nem szereti, ha csak úgy a cuccaihoz nyúlnak, ezt a modortalanságot meg még inkább nem tolerálja. De némi hasznát is veheti a fiúnak.*
-Megnézheted. *vékaszol kurtán, majd egy apró mozdulatot tesz, mivel a fiú erősen és feszesen fogja a pálcát, így ő az alkarját csak kicsit meghúzza a másik csuklójától pár centit.*
~Na ettől majd roggyan az önbizalma!~ *ugyanis ez egy apró technika volt, mert a merev vassal a kezénél ezzel a pici mozdulattal el tudta érni, hogy pár fontos ideget elkapjon és ingerületbe hozzon, így a másik csillagokat láthat picit, de a mozdulat olyannyira nem volt követhető, hogy fel se tűnhetett. Ez rendesen kivitelezve, álló helyzetben azt is eléri egy férfinál is, hogy megroggyanjanak a térdei. Most már nézegetheti a pálcát.*
-Nekem nincs rangom, amivel ezt kiérdemelném. De rendben. Akkor nem leszel Enyves. De valahogy szólítanom kéne nem? *ő azért se mondja meg a nevét. Nem ő kezdeményezett. Neki nem lenne előítélete, de kiprovokálják nála a viselkedést. Viszont a sört és a rövidet elhozza.*
-Ugyan kérlek! Lejmolni nem bepróbálkozás? Szerintem meghívatni valakivel igenis az. Nem mondtam, hogy a pálcát akartad volna elemelni, vagy valami. Én a lejmolásra gondoltam. *magyarázza meg szépen, türelmesen. Hogy nem ismeri az ilyeneket? Ó, ez fel se merül benne. Nagyapja jóvoltából ismer ilyeneket. De ez más történet.*
-Whisky. A tied. *ismét tömör válasz. Ő elégedett most a sörével, más ital nem kell.*
-Egy kis békés sörözést csupán. *válaszol. Az emberek többsége ezért jött ide, hogy üldögéljen is kikapcsolódjon, meg sörözzön. Hogy baja eshet? A támadójának is, nem is kicsit.*
-És te egyébként a tarháláson kívül mivel foglalkozol? *kérdi, mert kíváncsi, hogy helyi, vagy Mysterios-e a srác.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 01:29

*Új vagyok, tehát egyértelműen ismerkedem a környezettel, ezért kerülök egy fogadóba, ahol felmérve a terepet indulok meg, hogy felhívjam magamra a figyelmet. Hamarosan már egy sétapálca után kapok, ám a tulajdonosának nem tetszik ez a mozdulat, tehát tulajdonát tartva keveredek vele vitába. Végül beleegyezik, s mikor elemelném kezemet, hirtelen érzek valamit, amitől megszédülök, tekintetem egy pillanatra elhomályosodik, fekete pontok úsznak szemem elé, de állva maradok. Fejemet megrázva űzöm el a hirtelen jött rohamot, s egy pillanat múlva tekintetem már a másikon.*
- Remélem semmi közöd ehhez. Mondjuk te tipikusan az az alkat vagy, aki hátulról támad, mert szemtől szembe veszítene. *billentem félre kicsit fejemet mikor leülök az asztalhoz, és szemem elé emelve pálcabotját vizsgálom azt meg. Nem tetszik. Olyan úrias, és tenni fogok róla, hogy ne zavarja a kilátást. Röviden, és határozottan felelek megnyilvánulásaira, figyelve mesterkélt viselkedését.*
- Zaine. *felelek csak ennyit, ám az ő nevére nem vagyok kíváncsi. Megmondja, ha akarja. Beszélgetésünk egyáltalán nem vidám, inkább kiélezett, szavaira pedig szemeim is elkerekednek, úgy tör belőlem ki a vidám, hitetlenkedő nevetés. Ezt komolyan gondolja? Nagy tévedés.*
- Ember, üvölt rólad, hogy nem vagy ide való. *kacagok továbbra is, majd a csuklyát lehúzva magamról nézek vele szembe egy ravasz mosollyal. Ellentmondásos a viselkedése, és szerintem nem is érti, hogy mennyire maga alatt vágja a fát.*
- Látom a modorosságban nagyon otthon vagy. Akkor had tanítsalak: itt szokás leülni valakihez italt kérni, hogy beszélgetés legyen belőle. Az egyszerű népeknél így megy. *mutatom fel egyik ujjamat, ezzel jelezve, hogy hányadik pontnál járunk. Nem tetszik a viselkedése, és ezt meg is fogom neki mondani, méghozzá olyan hangosan, hogy pár kéretlen arc is felénk fordul.*
- Kettő: a te fajtád bárokba, éttermekbe való. Ne próbálj meg úgy tenni, mintha ismernéd az itteni körülményeket, holott a stílus amit használsz, nem illik egy fogadóhoz. Lejmolni? Ez a szóhasználat nagyon erőltetett, remélem érzed, ordít róla, hogy felsőbbrendűnek hiszed magad. *csóválom meg a fejemet, ugyanis nem értem miért itt van. Egy bárban nyilván nem szúrnám ki, hiszen oda illik, de az itteniektől annyira elüt, hogy magának keresi a bajt, ha nem én, majd más beleköt.*
- Ez az öltözék, a viselkedés, a... sétapálca. Nem ide való. Tehát felteszem újra a kérdést: mit keresel itt? Remélem így érthető. Gondolom hallottad a mondást: ha Rómában vagy, tégy úgy, ahogy a rómaiak. Ez itt Róma. *sóhajtok fel, majd kissé lenyugodva tekintek el, s kérdezősködöm az italokról is. Whisky... nem tartok rá igényt, tehát egy fintor is átfut arcomon a gonosz mosollyal egyetemben, mikor meghallom további szavait.*
- Nem értelek. Tudod én egyszerű sört kértem, te hoztál nekem Whisky-t. Számomra úgy tűnik, hogyha ajándékokkal leped meg a másikat, akkor nem bölcs döntés számon kérni rajta óhaját. Ugyanis nem esik nehezedre teljesíteni. *vonom fel egyik szemöldökömet, elvégre nevetséges, hogy egy sör kérésével problémája akad, de inkább whisky-t rendel számomra. Őszintén irritál a másik.*
- Tudod mikor volnál felsőbbrendű? Ha nem bizonygatnád folyamatosan, és normálisan viszonyulnál a többiekhez. Akkor lennél jó, vagy jobb ember. Így csupán tartalom nélküli szépen becsomagolt átverés. *mosolyodom el, elvégre ha valóban olyan gazdag volna, ha valóban olyan értelmes volna, akkor nem viselkedne így, egyenlőként kezelne engem ezzel mutatva meg jóindulatát és értelmét. Ehhez ő úgy látszik kevés. Nem válaszolok kérdésére, ugyanis kiforgatná, saját célokra használná szavaimat, tehát figyelmen kívül hagyom.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 02:13

*Lucius egy új ismerőssel gazdagodik, egy számára pimasz ficsúr képében. Az illető nem átallja megfogni a tulajdonát kérdezés nélkül, ráadásul még modortalanabb lépésekre is elszánja magát.*
~Istenem! Mennyire más mint otthon!~ *s visszagondol a pubok baráti légkörére, az emberi közönségre, akik tudtak viselkedni is. És nem voltak ilyen bizalmaskodóak is pimaszok. De a srác megkapja az apró leckéjét. Nem palimadár ő, hogy csak úgy szórakozzanak vele. A másik azt hiheti, hogy legény a gáton. Ez ellen Luciusnak nincs kifogása, csak ne az ő kontójára bizonygassa ezt, mert abból nem lesznek szép dolgok.*
-Felőlem mondhatsz fegyvert és helyet. *mondja, szemében a bárhol, bármikor kifejezés ül. Ez a megfelelő válasz részéről, ha már provokálták. A másik önteltségének újabb bizonyítéka.*
-Lucius. *közli ő is a nevét. Ez így korrekt, ehhez ragaszkodik. Ha nincs forma, nincs keret, akkor káosz van és a káosz pusztulás.*
-De itt vagyok. Ez mégis valami nem? *lehet nem ide való, de eddig bizony megtűrték. Azért mégsem Port Szaidban vannak dokkmunkásokkal körülvéve. Lehet maga alatt vágja a fát, de nem célja, hogy kedves legyen, vagy elnyerje a másik szimpátiáját, vagy valami hasonló. Nem kért társaságot, mégis kapott.*
-Ó értem! Na most már nem fogom félreérteni az ilyetén gesztusokat! *mint akinek nagy kő esett le a szívéről és megtudta a lottó nyerőszámait, olyan. Persze csak játéka dolog.*
-Az én fajtám? Miért? Te mi vagy? De megnyugtatlak, nem próbálok úgy tenni. Az nem így nézne ki. Akkor most szép kedélyesen, tájszólást mímelve majomkodnék veled. Nem vágyom az elismerésedre, vagy tőled bármire. *ez egyenes beszéd részéről, de még nincs vége. Nem színlel, nem mesterkélt, egyszerűen kihozza belőle a másik ezt a viselkedést.*
-Csak tudnám milyen itteni körülményekről beszélsz! Lehet ahonnan jöttél, ott szegénység van, de ez nem a Cheap Side, vagy valami hasonló hely. De neked nem tartozom elszámolással. Idd meg a söröd, meg ha akarod a felest, és ennyi. *nem kezd el magyarázgatni, fölösleges, hiszen a másik eleve ellenszenvvel és negatívan nyitott, hogy is várhatna pozitív reakciót? Nem Jézus ő, hogy a másik orcáját is oda fordítsa. Tüntetőleg dől hátra a székén, lezártnak tekintve a társalgást. Várja, hogy mi lesz. Közben jobb tenyerében már ott érzi a pálca fáját, de a lefelé lógó kéz a zakó ujjával jól takar. Most a másikon múlik mi lesz. Lucius nem fog támadni, se távozni.*

//Fagyasztás//
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 19:12

* A tegnap éjjel egyszerűen csodálatos volt. Még most is bizseregnek a lábujjaim, ha csak eszembe jut néhány pajzán részlet, és automatikusan vigyor kerül szép pofimra. Ám napközben evidens, hogy nem is találkoztam ezzel a helyes sráccal, elvégre semmi közünk egymáshoz, szóval szépen eltelt ez a nap is, méghozzá némi gyakorlással, tanulással, és egy kis testmozgással, amit nem rég hagytam abba. Az uszodában nyomtam le néhány hosszt, így most kissé nedves, hullámos tincsekkel sétálok ki a révészhez, kinek csónakjába ülve hamarosan már Mystralban pattanhatok is ki. Kezdem megszokni ezt az utazási formát, jobb híján nincs más ötletem, s ahogyan kiérek a rév részről, máris a főutcára térek, méghozzá igen céltalanul. *
~ Az már biztos, hogy visszajövök este a klubba egy kicsit, de addig is mit csináljak? Vasárnap van, ilyenkor még a fű sem nő. ~ * jajjogok magamban, miközben némileg végig is mérem magam. Nem vagyok most túl csinos, sőt, mondhatni teljesen slamposnak érzem magam, mivel úgy is nézek ki: tornacipő, sötétkék farmer rövidnadrág, melynek alja mintha meg lenne szaggatva, felül pedig egy fehér póló, amin se csicsa, se kivágás.. csak egy sima póló ez. *
- Mintha az utcáról szalajtottak volna. * nyűglődöm picit, még arcomra sem tettem semmi sminket, tényleg csak az volt a cél, hogy kicsit kívül legyek a kastélyból, főleg azért, mivel annyit tanulok és gürcölök, és már annyira várom a másodikat.. de továbbra is csak szeptember van, én meg már strigulázom a napokat visszafelé. Nyűgös vagyok most, nem tagadom, de pálcám természetesen azért nálam van, s ahogy így sétálok előre, egy pillanatra elidőzik tekintetem a tanulók, de legfőképp a helyi lakosok tivornya helyén, a fogadón. Legutóbb tegnap este jártam itt, némi italért kuncsorogva, és talán most is kívánnék valamit.. de csak valami hideg, alkoholmenteset. Nem is rágom magam sokáig ezen, egyszerűen besétálok a füstös, bűzös helyre, hogy azonnal a csapos irányába induljak, s egy székre feltéve magam mosolyogjak rá kedvesen. *
- Három deci almalé, hidegen. Írd csak a számlámhoz. * szólalok meg negédes, nyájas hangomon, ő pedig máris kiszolgál engem. Ismer már, fizetni fogok, de nem most, többet is, mint kellene, hisz van miből. Bónuszként még egy szívószállal is megjutalmaz, én pedig itt, a bárpultnál iszogatom továbbra is a finomságot, amibe úgy érzékelem, némi alkohol is került mégis.. de semmi gond, finom ez így, jól is esik most. *
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 19:22

*A fogadó olyan amilyennek lenni szokott, mocskos és züllött egy hely, talán az lenne a fura, ha egynél kevesebb részeget látni erre felé, akik bizony már helyet váltottak maguknak szó szerint, mint valami kultikus bútorok egy szobában. Senki nem vesz annyira tudomást a lányról, a csapos viszont a jól megnézi magának, fura mód, miközben szemöldökét is összeráncolja, s egy apró képre néz amit aztán a zsebébe is tesz. Amikor azonban a lány oda ér és leadja a rendelést a férfi természetesen kitölti amit kér, de amikor átnyújtja a korsót kissé bizalmas tekintettel hajol át a pulton, és komoly tekintettel kezd el beszélni, még a hangját is lehalkítva.*
-Parancsoljon, és ha önt Chloenak hívják család nevén Chloe Walshnak akkor át kell adjak önnek valamit..*csúsztat át egy kulcsot a pulton majd folytatja amit elkezdett.*
-A négyes szoba, ha lehet róla szó feltűnésmentesen menjen. Egy fiatal férfi volt itt és azt akarta hogy ha véletlenül feltűnik, akkor feltétlen tegyem meg amit megtettem.. Aztán jöttek azok a sötét arcú gazfickók..*rántja meg végül a vállát kissé elgondolkodó tekintettel, mintha ő csak ennyit szeretett volna mondani. Fura lehet a lánynak, hogy egy ismeretlen bizony névről ismeri őt, és mit takarhat ez a szoba, amit a kulcs nyit? Bizonyára így kitalálni lehetetlen csak ha a dolog végére jár a lány.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 19:33

* A fogadó sosem volt igazán az én helyem, de most mégis úgy érzem, egy kis hűsítő ital nem ártana, ezért is küzdöm le mélységes undorom a bent rám váró dolgok iránt. Nem is kémlelek körbe igazán, csupán csak egy bárszékre ülök fel, hogy a rendelésem remélhetőleg hamarosan már előttem is álljon a pulton. Eleinte nem tűnik még fel az, hogy a csapos méregetni kezd, viszont mikor már nevemet ízlelgetve hajol közelebb hozzám, automatikusan összeráncolom szemöldökeimet. *
- Mintha átmosták volna az agyadat, úgy beszélsz. Persze, hogy én vagyok. * morrantom oda neki, tegező hangnemben, vele ellentétben én nem vagyok az udvariasság mintaképe jelenleg.. hiszen úgy emlékszem, tudja a nevem, persze az is lehet, álnévvel íratom azt a számlát, fogalmam sincs már.. minden esetre furcsa, és különös ez az egész számomra. Na de felém nyúló, pontosabban a pulton, felém csúszó kezére pillantok, amely alól egy kicsinyke kulcs is előkerül, vékony ujjaim pedig lassan érintik meg a tárgyat, hogy hosszú, vérvörös körmeimmel fel is emeljem, s tenyerembe zárhassam azt, kétkedve hallgatva szavait. *
- Sötét arcú gazfickók? De miről beszélsz, ki kért meg erre? Mondta a nevét? Álnevet? És az arcát láttad? * hajolok most már én is közelebb picivel, s hangom is suttogóra vált.. tudom, hogy anyáméknak voltak anno ügyleteik, és csak remélni tudom, nem az egyik ellenségük talált most meg. Szívem egyre hevesebben ver egyébként, meg kell vallanom, félek, nem érzem pozitívnak ezt az egész helyzetet. S ha kaptam némi magyarázatot, vagy ha nem, mindegy, almalevemről megfeledkezve mászom le a székről. Még egy kérdő, kissé félőt pillantás az, mit küldök a férfi irányába, majd szépen meg is indulok a lépcsők felé, amerre a szobák találhatóak, pálcámat sem eresztve természetesen. *
~ Négyes szoba.. négyes.. de ki lehet ez? ~ * forgatom a kis kulcsot továbbra is ujjaim között, persze közben figyelem a szobaszámokat is, a négyes pedig hamar elém kerül. Pár másodpercig tétován ácsorgom csak az ajtó előtt. Mi van, ha bemegyek és megölnek? Megerőszakolnak? Megkínoznak? Nem.. nekem erre nem biztos, hogy szükségem van, ám a pultos mégis oly komolynak tűnt, kezem pedig mintha önálló életre kelt volna, úgy nyikordul a kulcs a zárba, s már fordítom is el. Ha minden igaz, kis kattanás jelzi, az ajtó kinyílt, gondolom én, majd pedig be is nyitok oda.. ahol fogalmam sincs, mi fogad. *
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 19:46

-Nem éppen mosták át azt, egyszerűen csak lételemem a diszkréció..*húzza el a száját, hiszen nem véletlenül vette ilyen halkra a figurát, ki tudja kik ezek az alakok bent a kocsmában bárki lehet bármi, nem kéne sokat meghallaniuk abból amit beszélnek. A lány kérdésére azonban eleinte csak végig simít borostás arcán elgondolkodó arcot vágva, végül pedig megrázza a fejét.*
-Nem, nem mutatkozott be, de semmi különös nem volt rajta, nyugodt komoly arc, úgy harminc év körüli félhosszú barna haj..*rántja meg a vállát, ennél többet tényleg nem tud na de a sötét fickókról már annál inkább, így miután megízlelgette saját szavait megköszörüli a torkát és folytatja.*
-Khmm nem úgy mint azok a sötét fickók, az arcukra volt írva hogy nem éppen ma született angyalkák, a vezérüknek viszont itt..*húz végig arcának bal részén áthaladva a szem felett, is csak hogy vizuális legyen.*
-Volt egy hosszú karmolás... és ahogy láttam fél szemre vak is lehetett olyan sebe volt mint akit egy medve támadott meg, magam se tudom mit képzeljek róla, de eléggé sietős és követelőző volt... Neked nem szóltak semmi különösről rokonok vagy bárki?*kérdezi miközben egy cigit a szája sarkába is küld, majd int a lánynak amikor az a szoba felé veszi az irányt. A szoba természetesen azonnal nyílik a kulcs által bent azonban Chloe fura jelenségre lesz figyelmes. Egy kéken pulzáró kapura aminek fénye betelíti az egész szobát illetve még valamire ami az éjjeli szekrényen van jól láthatóan. Egy míves régies kulcsra..*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 19:57

* Érdekes beszélgetésbe keveredem most a jól ismert csapossal. Csak pislogok párat szavaira sürgetően, lehet, hogy tényleg nekem is óvatosabban kellene beszélnem, egész biztos nem véletlenül teszi ezt ő is, ami elég fura.. mióta itt vagyok, az óta nagyjából a fű sem nő, most meg hirtelen már azon kapom magam, valami idegen után kérdezősködöm, mert hogy itt ez a kulcs, és az a csekélyke információ, amit tőle hallok. *
- Nem ismerős még ennyiből. * rázom meg buksimat, de egyre jobban érdekel ez a dolog, hiába érzem veszélyesnek is a helyzetet, talán ki kellene derítenem, mi, vagy inkább ki áll emögött az egész mögött? De mivel sokat kérdeztem az imént, mohó tekintettel iszom szavait, miközben már a kulcsot is eltulajdonítom: nem más ez, mint egy sima szobakulcs, semmi extra. *
- Vezér? * ismétlem kérdőn ezt a szócskát, s bizony figyelem is ujja útját arcán keresztül, mely minden bizonnyal egy vágást, egy sebhelyet akar érzékeltetni. Egy ismertetőjel? Próbálok kutakodni agyamban, ismerek-e én ilyet, még pár pillanatra el is meredek a velem szemben lévő polcokon, amelyeken ácsorognak végig az üvegek, de csakis nemet tudok inteni buksimmal. *
- Nem, egyáltalán nem ismerős.. de ha nem jövök vissza huzamosabb időn belül, küldj valakit utánam. * kérem még meg erre, láthatóan neki sem tiszta ez az egész, és akkor én mit szóljak? Na de elég kíváncsi vagyok már így is, hiába érzem gyomromban azt a furcsa görcsöt, a félelem ízét pedig számban, hamar érem el a szobát, s nyitok is be, majd hirtelen kapom szemeim elé egyik kezem, hunyorgom is kicsit, ez a fény elég erős most így hirtelen.. *
- Mi a franc ez? * suttogom magam elé, próbálgatva szemeim nyitogatását, hogy azért lássak is valamit, s ha már szokják kékségeim a pulzáló, fényes kapu látványát, bentebb is sétálok, hogy előbb szájtátva mérjem fel a szobácska berendezését. Minden normális, kivéve az éjjeli szekrényt, amelyen egy kulcs hever. *
- Kulcsok.. remélem nem ti lesztek a vesztem ma. * csóválom meg buksim, s próbálok nyelni is egyet, de kiszáradt számmal és torkommal ez annyira nem bejövős.. felnyalábolom viszont a kulcsot a kis szekrényről, melyet egyelőre nem veszek jobban szemügyre, csupán csak kutatok tekintetemmel valami után, itt a szobában, amit nyithatna... talán kikerülhető a kapu, de mégsem, hisz az ajtó zárján kívül mást nem igen látok, így mély lélegzetvételekkel sétálok a pulzáló kapu elé. *
- Nyugi Chloe.. vissza viszed ezt oda, ahová kell, és szabad vagy. Gondolom én. * próbálom nyugtatni magam, miközben ha lehetséges, bele is sétálok a fénybe, át a kapun, vagy tudom is én.. csak történjen már valami, borzasztó ez a tudatlanság. *
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 20:20

-És mégis ki a fenét küldjek utánad,, vagy hogyan küldjek neki smst?*kiállt a lány után, aki valószínűleg már nem hallja ezt a kiáltást de mindegy is, egyedül kell kiállni magáért. A szobába beérve azonban az ajtó simán ki is nyílik a kulccsal és ezzel egyidőben szabad utat is enged a lány előtt. Így veheti észre a pulzárt, ami bizony egy kapu nem más, s csak arra vár hogy átlépjen rajta valaki. A lány azonban még egy kulcsot is észre vesz, talán éppen ez a szerencséje. A kulcs csak megvillan a kezében, illetve hideg érzést kelt, és még valami furcsát, amolyan Dejavu érzése lehet mintha már látta volna valahol, de semmi különös nem történik ezeken kívül. A kapun átlépve hideget érezhet, és nem kellemetlen inkább olyan mint egy kellemes téli séta, a szél belesüvít az arcába, végül pedig beér a fehérségbe, ami pár pillanat múlva el is tűnik, s kirajzolódik a hely ahova érkezett, ami nem más mint ahonnan elindult, a szoba, bár van némi furcsaság mintha a hely kissé átalakult volna, a falak picit lestrapáltabbak , illetve nagyon úgy tűnik hogy ezt a helyet nem igen használja semmi. A kapu bezárul mögötte, így aztán nem tudván mit tenni csak le tud menni vissza a fogadó halljába, ahol talán kiderülhet mi a fene történt itt. Amikor azonban leér fura dolog tárul a szeme elé, a csapos akit pár perce hagyott itt némileg őszebb, illetve a bent ülő vendégek is felcserélődtek, mondhatni ismeretlenek lengik be az egész kocsmát*

//A kövi hszem már máshova fog menni, de te még írj ide majd egyet Smile //
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 02 2012, 20:34

* Tényleg nem hallom már, amit a csapos utánam kiált, az a helyzet, hogy ennyit a diszkrécióról.. de végső soron mindegy is, a szoba most a lényeg, na meg a bent lévő fényes, pulzáló kapu. Kezd egyre érdekesebbé válni ez a helyzet, s ahogy még a kulcsot is megkaparintom, ténylegesen különös érzés fog el. Persze hidegnek tűnik, a villanást észre sem veszem igazából, de ami még furább, úgy érzem, mintha már találkoztam volna ezzel a kulccsal, vagy a helyzettel.. fene sem tudja, de erőteljes mindez néhány másodpercig. *
- Déja vu. De miért? Erre nem is emlékszem. * rázom meg buksim, majd némi körbe szaglászás következik idebent, hogy azután kíváncsisággal fűszerezett, cseppnyi félelemmel közelítsem meg a kaput. Könnyedén jutok át rajta, illetve be a fényáron, s az első pillanattól kezdve hideget érzékelek, de most már egész testemben. Cseppnyi borzongás szalad végig szép fehér bőrömön, libabőrös is leszek rendesen, komolyan úgy érzem magam kis időre, ezzel a fehérséggel magammal szemben, mintha valami jégverembe kerültem volna.. s ez lenne az én fényem, az alagút végén. Ahogy erre gondolok, mosolyra biggyednek ajkaim, még lépteimen is gyorsítok cseppet, hisz ki akarok kerülni ebből a hidegből, ez most a célom. A fehérség erősödik, majd szinte úgy érzem, már-már elnyelni akar, így szaporázom tovább lépteimet, s hirtelen ez a fényesség eltűnik, azonnal egy strapás szobácska berendezését láthatom, de természetesen szoknom kell a hirtelen jött sötétséget. *
- Logikus kérdés.. de hol vagyok? * pislogok körbe azonnal, s bár badarságnak tűnik, de úgy érzem, mintha semmit sem változott volna a helyszín, ugyanott vagyok, a négyes számú szobában, ahonnan elindultam, de valahogy mégis más.. amolyan lelakott és őskövület kinézete van. Tengelyem körül morcosan fordulnék vissza a kapuhoz, de annak már hűlt helye, így toppantva egyet tornacipős lábammal rontok ki azonnal dühösen a szobából, hogy lerohanva, vissza a fogadó részbe térjek azonnal a csaposhoz. *
- Örülök, hogy a bolondját járatod itt velem, de nagyon nem kéne... mi ez az egész felhajtás? * rontok máris oda hozzá, s állok meg előtte, az első pár másodpercben észre sem véve azt, mennyire megváltozott a férfi. Aztán őszes haját látva lassul lélegzetvételem, szinte el sem hiszem, amit látok, majd hirtelen lesek körbe, értetlenül kapva vissza a fejem felé. *
- Te.. te megöregedtél? * bököm ki az értelmetlennek hatható kérdést előszörre.. * - Miért vagyok itt? Ez most a jövő? Vagy valami másik dimenzió? És ez minek van nálam? Mi ez az egész? * csapom ki a míves kulcsot az asztalra, s láthatóan ezer meg egy kérdésem van, melyekre választ várok.. méghozzá igen türelmetlenül, s még pálcám hegye is megvillan a pult felett kicsivel. *
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Szept. 04 2012, 22:03

//Olvadunk Zaine - Lucius.//

*Kifejezetten érdekesnek tudható, néhol már tettlegességig fajuló éles társalgás veszi kezdetét. Hozzászoktam az ilyenekhez, nap mint nap találkozom hasonló jellemű emberekkel mint az általam megszólított srác, így megtanultam kezelni a helyzetet. Bizonyos tekintetben tombolnak bennem az érzelmes, másfelől pedig jól szórakozom, hiszen komédiába is illene a másik ódivatú viselkedése. Szavaira ismételten felkacagok hirtelen és röviden, vidámság csillan szememben, elvégre tényleg humorosnak tartom kijelentését.*
~ Ha tudnád hány száz éve elhagyták ezt a módszert... te aztán tényleg nem tartod a lépést a korral. ~ *mulatok tovább magamban, de végül két hatalmas öklöm az asztallapra kerül egymás mellé, ökölbe szorítva. Nyugodtan meredek a fiúra , és egy kicsit megdöngetem az asztalt, míg mosoly kihívó mosoly kúszik fel arcomra. Egészen biztos, hogy ha pálcát kéne használni, alulmaradnék, ugyanis nem értek a mágia űzéséhez, új számomra ez a világ, tehát egyértelműen fizikai erőmre támaszkodok, ami magasságomhoz és súlyomhoz képest megfelelően nagy. Arról a több éves tapasztalatról nem beszélve, amit az utcán töltöttem, a capoeira védelmében, s bár igaz, hogy többnyire tényleges harcokat manapság nem vívnak vele, tökéletesen mozgalmas, cseles, értelmesen felépített harcművészeti ág.*
- Fegyver? A két öklöd. Helyszín? Hm... egy iskolától távol eső hely, valahol a természetben. Esetleg a barlangok. *nézek rá felajánlva a lehetőséget, ám testtartásomból egyértelmű, hogy nyilván nem ma estére utalok, elvégre egyrészt a másik már rendelt magának italt, én pedig még teljesen tiszta vagyok, másrészt ehhez már késő van, nekem pedig hamarosan muszáj lesz tovább állnom. Neve közlésére nem reagálok, mintha meg sem hallanám, de természetesen megjegyzem, s csupán akkor horkanok fel, mikor kérdése érkezik.*
- Nem. Még mindig nem viselkedsz megfelelően, pedig egy ilyen helyen könnyen bajod eshet. *hordozom végig tekintetem most a környezetünkben ülő kétes kinézetű alakokon, egészen a csaposig, s szótlanságom jelzi, hogy kivételesen nem saját magamra gondolok. Van élet rajtam kívül is. Szavaira ismételten csak vállat rántok, nekem nem célom megnevelni őt, egyszerűen a véleményem mondom. Nem szeretném, ha bármi közöm is volna hozzá.*
- Lehet, hogy neked nem tűnik fel, de pontosan ezt csinálod. A tájszólás egyelőre nincs meg, de ki tudja mit tartogatsz még. *vágok vissza egy apró mosollyal, ám ez nem kedves gesztus részemről, inkább megvető. Még az állítása kedves része is helytálló, elvégre rendel nekem italt...* - Egyébként a te fajtád a gazdag gyerkőc. Az enyém az életrevaló. *teszem hozzá csak úgy mellékesen. Ebből kiindulva árulom el teljes véleményemet neki, s láthatóan nem tetszik az úrfinak, így csupán sörömet kezembe véve először megszagolva és megszemlélve kortyolok belőle, mialatt beszél.*
- Nem tűnt fel, hogy ez nem egy angol kocsma és bár? Ez egy fogadó, méghozzá Mystralban, és mint látod, nem a legjobb helyek között van, ami a minőségét és a vendégeit illeti. Szerinted milyen körülményekről beszélek? Ez nem teaház. *morgom, s pár nagyobb korttyal italom felét tüntetem el. A pohár csattan asztalunkon, én pedig számat megtörölve lesek ismételten oldalra, ugyanis a többi itt tartózkodót is figyelemmel kísérem, hiszen terveim vannak. Semmit nem érzékelek Lucius előkészületeiből ami a pálcát illeti, és ha ellenkezőleg is volna, akkor sem tudnám mire vélni, hiszen még nem borítottam rá az asztalt, addig pedig nincs joga támadni. Az ismét őt minősítené. Teljes nyugalommal dőlök hát hátra székemen ülve, majd tekintetem ismételten rátéved.*
- Te az iskolába jársz... *jelentem ki, elvégre ez is teljesen egyértelmű, hasonló korú, valószínűleg diák, az épület tömve van a gazdagokkal.* - Melyik évfolyamra és házba? *érdeklődöm tőle, ugyanis ezt jó volna tudni, elvégre ha saját házambéli, akkor könnyedén elérhető, hogy meglátogassuk a barlangokat. Szavaimban enyhe érdeklődés ül, ellenszenvem mit sem csillapodik, de hangnemem egyelőre társalgó.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Szept. 04 2012, 22:40

*A kihívás nem volt meglepő dolog, máguséknál létezik párbaj, de Lucius a mugli módit is szem előtt tartja.n Valószínűsíti, hogy a másik a testi erejét fogja előbbre tartani, csak rá kell nézni. Luciusról ez ránézésre nem mondható el. Csak ott van a probléma, hogy a látszat néha csal. De Zaine mozdulatokkal is igyekszik villantani ilyen téren, ez se kerüli el a srác figyelmét, aki folyton analizálja mások viselkedését.*
-Elfogadom, de a helyszínben lenne javaslatom. Én egy tisztást ajánlok, nem a barlangokat, mert ott könnyen lehet valami harmadik ellenféllel lenne dolgunk. *na meg a hely is előnytelen tud lenni, míg egy sima tisztáson egyenlő környezeti viszonyok között vannak. Ma nem is verekedne, nem azért, mert ivott, hanem mert mást tervez, amiről nem tudja be fog-e jönni.*
-Az ember sehol sincs teljes biztonságban. De nem lehet esetleg olyan, hogy okkal jöttem az általad említett circumstanciák ellenére ide?*nem akar senkinek megfelelni és egy pár magának való ember között nem is lényeg ez, aki meg komolyan tudna neki ártani, pont azt akarja izolálni.*
-Pontosan ezt mondom, nem fogom azt mímelni, hogy olyan vagyok, mint te, vagy bárki más, mert ez nem igaz. És nem lesz tájszólás, nyugi. *pedig igen jó színész őkelme, csak a jelmezei térnek el a színpaditól. Árnyaltabb és különösebb mind, de ahhoz jó, hogy ne ismerjék ki és ez fontos.*
-Ó értem... csak nehogy olyan legyen egyszer az élet számodra, mint a szarvasnak a reflektorfény, ha az úttestre téved. *mert van élet az "utcán" kívül is és az máshogy kemény. Az intrikák és egyéb ingoványos útvesztők mélyre ránthatnak, annyi szent. Majd a másik iszik, amit Lucius örömmel nyugtáz. Nem hiszi, hogy a sörben van a méreg, de most nem figyelte annyira a csapost, így bármi megeshet. Mindegy, tapasztalatai szerint huzamos időn belül jelentkezhet a gyomorgörcs a másikon, mert az első sörről már biztos, hogy tiszta volt.*
-Nem, nem teaház. De annyit megsúgok, hogy nem először járok itt. *a pálca a kezében van, de nem hinné, hogy ma használnia kell. A rendezésről már beszéltek, viszont ő koránt sem óvatlan, így a pálca marad. Viszont balja a sörért nyúl és iszik.*
-Igen és Exortusos vagyok, első évfolyam. *kielégítően válaszol. Valószínűleg az információ viszonzásra kerül. Mindenesetre türelmesen vár.*
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Szept. 04 2012, 23:01

*Kétség kívül szokatlan témákat érintünk, ahogyan a viselkedésünk sem általános egymással szemben, de két világ találkozásánál esetemben elkerülhetetlen az ütközés. Nem félek a másiktól, ezért is egyezem bele kihívásába, de ötletére egyszerűen megrázom a fejemet.*
- Nem megyünk a mélyére. Akkor a kitalálás volna a gond. Tökéletesen megfelel a barlang, már ha nem félsz... nincs ott semmi. *felelem neki, mely után tovább haladunk a beszélgetésben, és most egy kérdéssel állít elő, melyre felvonom a szemöldökömet. Amennyiben okkal van itt, akkor rosszul csinálja bármit is tesz...*
- Rosszul vegyülsz el. *közlöm vele s mikor ismételten megpróbál zavarba hozni az általa használt szavakkal, immár leplezetlenül ingerülten és fáradtan sóhajtok fel.*
- Van rá szép, egész, értelmes szavunk. Körülmények, nem cirkumstanciák. Tudod elég nehéz elhinnem, hogy ez te vagy. Ha ez te vagy, ha nem, megerősíted bennem a hitet, hogy mindenféle képpen többnek akarsz látszani a másiknál. *nézek rá kissé döbbenten, ugyanis elképesztőnek tartom, hogy a kora ellenére ilyen szavakat használ. Biztosan nem zseni: az nem így viselkedik, jóval megfontoltabb és okosabb. Arról nem beszélve, hogy zavaró, mintha hiába lenne tisztában a hétköznapi jelentésével, oda nem illően akarná beleerőszakolni mondatába az szó szokatlanabb változatát. Isten látja lelkem, hogy fogalmam sincs, ez miért jó neki...*
- Össze-vissza beszélsz. Nem vagy olyan mint mások? Hát akkor milyen vagy? Jobb vagy rosszabb? *rázom meg ismét a fejemet, elvégre nem érzem egyenes beszédnek. Mintha mindig az ellenkezőjét állítaná annak, amit az előbbi véleményében. Gúnyosan emelem tapsra kezeimet a hasonlatnál, párszor lustán összecsapva őket, de mogorva tekintetemből látszik, hogy nem kérek a féltéséből, sem a tanácsából.*
- Majd aggódom magamért én. *zárom le ennyivel a témát. Ha eddig életben maradtam olyan körülmények között, gyakorlatilag otthontalanul, akkor a mostani állapot sem jelenthet gondot. Inkább az ivás mellett döntök, s pár információt megtudhatok a másikról is közben.*
- Aham... akkor sűrűn fogunk találkozni. *jelentem ki, ezzel talán egyértelművé téve, hogy hasonlóan mint ő, én is az első évfolyamos Exortusosok közé tartozom. Nem szólal meg, de én sem fogom megtörni a csendet egy ideig, ám kíváncsi tekintetem ismételten felcsillan.*
- Hol is nőttél fel? Milyen családban nevelkedtél? Volt saját Télapótok? *szúrok oda kérdésben is neki, s egy fanyar mosoly kíséretében emelem ismételten poharamat számhoz, majd pedig pár nagy kortyot nyelve belőle csapom vissza az asztalra, jelen pillanatban alig hagyva valamit az aljában.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Szept. 04 2012, 23:26

*Úgy látszik Zaine nagyon ragaszkodik a barlanghoz, pedig a legelőnytelenebb helyek egyike több szempontból is. Ebbe Lucius nem megy bele.*
-Nem, nem akarok barlangban verekedni. Nem vagyok medve. *részéről ennyi. Ebből nem enged, hiszen itt kettőn áll a vásár. A másik örülhet, hogy választhatott a bunyó és a varázsló párbaj között. *
-Az elvegyülés koránt sem mindig cél. Főleg, ha valakinek a figyelmét fel akarod kelteni, illetve ilyesmi célod van. De ezt nem kell magyaráznom. *majd újabb olaj a tűzre egy kicsit idegen kifejezés.*
-Hogy te mit gondolsz, az a te dolgod és szíved joga. *és ennyivel le is zárta, mert nem kell a parttalan vita, a másik az első pillanatban ellenszenvet érzett iránta, ezzel is nyitott, innentől erre most nincs megoldás És a következő megállapítás is ebbe a kategóriába tartozik, de egy kis siker is, mert hősünk úgy érezheti, taktikájának megvolt a sikere most.*
-Nincs jobb meg rosszabb. Másabb van. Eltérő. Szerintem minden relatív. *rövid állítással magyaráz, majd jön a gúnyos taps, amit már fel se vesz őkelme. Ő szólt, innentől a másik dolga mit tesz, mindketten figyelmeztették egymást.*
-Nem is aggódom érted. *őszinte és záró felelet. Lehetnek még meglepetések és ha kiprovokálják egyszer, akkor lehet pont Lucius lesz ilyen kedves és ad egy-egy leckét.*
-Rendben kartárs. *vette a lapot, ezzel is a másik tudtára adja. Tehát Exosok mindketten. Tényleg jó kis jellem kavalkád van náluk.*
-Walesben, az északi részen. És abban természetesen igazad volt, hogy jómódú családban nevelkedtem és vannak nemesi őseim, de semmilyen címmel nem büszkélkedem. Télapónk nem, de magántanáraim voltak. *mindenre készségesen válaszol. Mástól is megtudhatja ezeket, így miért ne mondaná el? Tovább figyeli a másikat és meg kell állapítania, hogy nem jutott most eredményre. Majd máskor talán... de nem húzza az időt tovább, kiissza az italát, majd feláll és a botját megfogja. Közben a pálca már ismét az ujjban van, a másik nem is láthatta, hogy a kezében volt.*
-Nem mondom, hogy örültem, de még látjuk egymást. *biccent, majd távozik, de figyelve a környezetére, hogy minden rendben legyen. Lábát kicsit húzza, ez magyarázat a pálcára. Még rá is játszik, mert nem fáj az úgy de csalinak gondolta, ami most szintén kapás nélkül maradt.*
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Szept. 04 2012, 23:37

*Általában a természetem nyugodt, de ha elveimmel ütköző jelenséget találok, akkor kivetkőzőm magamból. Most is ez történik, ezért keveredünk szóváltásba egymással, és a megtörténő tettlegességen kívül tervezünk egy párbajt is, hiába a barátinak nem nevezhető sörözés.*
- Akkor mezei nyúl vagy, hogy mezőn? Nagyszerű a megállapításod... de ha gyáva vagy, hát legyen. *vonok vállat, rajtam aztán nem múlik. Legfeljebb ha ismételten találkozunk, akkor megpróbálom meggyőzni megint, ugyanis szeretném ezt a párbajt, főleg, hogy megadta megannyi fegyvernem közül a választást. Gondolkodott volna előbb.*
- Biztos... *hagyom rá, ugyanis nem érdekel mit keres itt, megmagyarázni sem hajlandó, tehát ne várja, hogy megértsem. Következő szavaira nem felelek, egyszerűen inkább az italhoz nyúlok, hogy azzal oltsam szomjam és perzselő dühöm.*
- Van jobb és rosszabb, majd megtanulod. A világban nem az általad gondolt felfogás működik. *rázom meg a fejemet, mert bár alapvetően egyetértenék ebben vele, sajnos nem ezt a világszemléletet támogatja a mi kis civilizációnk. Gúnyosan horkanok kijelentésére, nyilván nem komolyan értettem amit mondtam, s a beálló csöndben pár kérdésem akad, így bólogatok szavaira. Tudtam. Nincs hozzáfűzni valóm, tekintetemből minden kivehető, s mikor távozni készül, poharam felemelve gyorsan, kissé hátravetett fejjel gurítom le torkomon az utolsó kortyot, majd egy jólesőt sóhajtva csúsztatom vissza a másik elé, s felpattanva lököm ki a széket magam mögött, majd állok meg egy pillanatra.*
- Nos... nagyon örvendtem, legközelebb találkozunk az iskolában és a barlangban, de nekem jobb dolgom is van, mint itt ülni. Köszöntem a sört. *intek neki hanyagul, s hangomból kivehető az irónia, kivéve az utolsó mondatnál, ám egy gonosz mosoly kíséretében indulok meg, hogy elhagyjam a fogadót, elvégre a fizetség nem terhel, s a másikat figyelmen kívül hagyva gyors léptekkel tűnök el az éjszakában fejemre húzva csuklyámat. Gondolataim a beszélgetés körül forognak, ám pár perc múlva eredeti célomat ismét tervbe véve kószálok a sötét utcákon.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 22

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 21:53

*Nem értem, hogy mi bajuk lehet egymással a fiúknak, de bizonyára majd ki fog derülni, így hát tovább hallgatom a fiú szavait és egyre inkább meglepődöm ezen a hevességen.*
- Mert ő nem medve? *nevetek most már fel, képtelen vagyok túl komolyan venni ezt az egészet, annyira gyerekesnek tartom, de hát ők tudják. Inkább nem mondok most már ezzel kapcsolatban semmit, oldják akkor meg, aztán maximum én meg úgy csinálok, mint aki semmiről se tudott. Na de ahogy közelebb kerülünk egymáshoz, bizony finoman elutasítom Zaine közeledését, nem lehet ezt így, de amikor rákérdez a játékra, jól láthatóan rázom meg a fejem.*
- Nem, dehogy is! De még csak most látlak harmadszorra és nem is tudom, hogy mit vársz tőlem. Azért, mert vonzódok hozzád, nem fogok mindig engedni. *jelentem is ki picit morcosan, mert tényleg nem tudom, hogy mit vár máris tőlem, mert ha azt hitte, hogy ilyen könnyű lesz minden, akkor hatalmasat tévedett. *
- Nem rólad van itt szó Zaine, hanem arról, ami már velem történt a múltba, de erről nem akarok most beszélni... még nem. Ha eljön az ideje, mindent elmondok, ígérem. *remélem, hogy ennyi most már elég neki ahhoz, hogy ne kérdezzen mindenről engem, de azért még egy akad, ami teljesen ésszerű, így bólintok is határozottan.*
- Igen, fogok neked esélyt adni, de te neked meg kell értened, hogy nekem ez így nagyon gyors. *tényleg alig ismerjük még egymást, nem tud semmit se rólam és én se ő róla túl sokat és bár a vonzalom megvan, nekem ennyi nem elég. Mindenesetre ezt a beszélgetést félbeszakítja a párbajunk, amely nem sül el túl jól, hála annak, hogy Zaine nem ismeri az árnypajzsot, de szerencsére sikerül hamar meggyógyítanom őt és ez után már el is hagyhatjuk az erdőt, hogy valahova máshova induljunk, de az ötletével ismét sikerül felhoznia emléknek azt a bizonyos estét.*
- Hát végülis rendben van, de semmi sztriptíz. *szögezem le még most nevetve, tehát a kedvenc helyemre még kicsikét várni kell, de majd azt is megnézheti, bár szerintem nem lesz túl nagy újdonság a számára, a vízesést és a várkastélyt sokan mások is szeretik, bár utóbbi elég bizarr. Menet közben nem maradunk csendben, tovább beszélgetünk természetesen, így hallom meg az ötletét is, hogy esetleg tanársegéd is lehetnék.*
- Áh, nem, dehogy... annyira nem vagyok én jó, csak te érzed így. *mosolygok rá kedvesen, de azért elgondolkodtatnak szavai. Mégis, sentinel vagyok, félő, hogy alig maradna időm bármi másra is. Na de tovább haladva meg is érkezünk a Véres hajnal fogadóhoz is, ahova be is nyitok, majd nem törődve az ittas emberekkel már oda is lépek a pultoshoz.*
- Egy üveg konyakot és egy szobakulcsot kérnék! *a férfi rám tekint, majd biccent, így nemsokára meg is kapom a dolgokat és én fizetek is, hogy ne maradjon ez későbbre. A konyakos üveget megfogom, majd Zaine kezébe nyomom, én pedig most már a kulccsal a kezembe indulok el felfelé a lépcsőn, hogy ne itt, a cigaretta bűzben kelljen elfogyasztanunk az italt.*
- 10-es szoba... *mondom is ki menet közben, majd egészen a szobáig meg sem állok, amit kinyitok, majd miután mindketten bent vagyunk, magunkra is zárom az ajtót. Nem bízom én itt senkiben sem, szóval nem kéne, hogy bárki ránk nyisson vagy megtámadjon minket.*

Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 22:12

*Akaratlanul is elfecsegek minden egyes részletet, amit eddig titkoltam a lány elől. Szóba kerül Lucius neve, de még a párbaj helyszíne és kiváltó oka is, ám Vixi csupán felnevet, amit teljesen félreértek.*
- Ugye? Milyen felfogás már ez? Ha barlangban harcol akkor medve, ha meg mezőn akkor nyúl? Bár nyúlnak nyúl... gyáva nyúl. *morgolódom tovább, s hamarosan kettőnkre terelődik a szó. Nyilván nem érzem egyszerűen, szeretném megismerni, szeretnék vele több időt tölteni, és bár valóban visszafelé haladunk, ami a fokozatosságot illeti, de ettől még tisztázni szeretném a kapcsolatunkat, ami még oly friss.*
- Ez természetes, én sem akartalak csak úgy bármikor megcsókolni... de szerintem ha akarod, nem kell gátat szabni neki. *felelem, elvégre egyértelműen nem vártam el, hogy a karjaimba omoljon minden egyes alkalommal. Mikor találkoztunk, akkor sem érintettem, vagy csókoltam meg, vártam a pillanatra.*
- Áh... értem. Rendben. *bólintok komolyan, és elfogadom az érzéseit, gondolatait. Megértem, bizonyára történt vele valami, és ezért ilyen visszahúzódó néha, tehát válaszom is türelmes, nem irónikus. Tudok megértő lenni ha akarok. Persze többnyire nem akarok.*
- Értem. Akkor lassítunk. *biccentek neki határozottan. Párbajunk következik, melynek rossz vége lesz, ám orvosoljuk a problémát, így hamarosan továbbléphetünk az ötleteimhez, s Vixi el is fogadja az egyiket.*
- El is felejtettem. *kacagok fel, ez pedig őszintén így van, eszembe sem jutott volna megérni, kiment a fejemből ígérete, tehát csak bólintok egyet. Kérdésem azonban volna hozzá, s most megcsóválom fejem.*
- Bízz magadban egy kicsit szerintem. Nekem akkor is tetszett és jó volt, és ha hiszed ha nem, most magabiztosabb lettem. *jelentem ki határozottan. Percek múltán érkezünk meg a fogadóban, ahol már néznék egy asztalt, de úgy látom a lánynak más tervei vannak, tehát szinte megszeppenve követem, s már az italt kezembe fogva vizsgálom azt, míg felérünk a szobába, ahol bezárkózunk.*
- Ez gyors volt. Ennyire... rossz hírű ez a hely? *bökök az ajtó felé, míg az italt kezdem bontogatni, és két pohár után nézek a szobába. Bizonyára akad, elvégre fogadó, ahol italt is fel lehet vinni. Közben az ágyra ülve paskolom meg magam mellett a helyet, hogy a lány is ide üljön.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 22:25

*Amit mesél, azt lehet, hogy komolyan kellene vennem, de mégis képtelen vagyok rá, így kicsit fel is nevetek, mivel elég viccesen hangzik ez az egész, de a további szavakra most már nem tudok mit mondani.*
- Majd megbeszéltek egy normális helyszínt. Végül halat játszatok, aztán mentek úszni. *vigyorodom el továbbra is, de ez után már jöhet egy komolyabb téma is, amely most már velünk kapcsolatos. Úgy érzem, hogy Zaine túl sokat vár tőlem, úgy, hogy nem vagyok én képes még ezt megadni neki. Ahogy hallom, nem is akar mindig mindent, ami részben igaz, részben pedig... hát nem tudom, tényleg nem. Később majd elmondom neki a dolgokat, tényleg elmesélek én mindent, de még nem, mert nem akarom, hogy azért kerüljön, mert egy vámpír kedvese voltam, ugyanis az mégis csak kemény dolognak számít. Mivel láthatóan mindent megért, így nem is firtatjuk tovább ezt a dolgot, hanem jöhet a gyakorlás, majd ez után már el is hagyjuk az erdőt, hogy a fogadóban folytassuk a további beszélgetésünket.*
- Oh, tényleg? Akkor már nem is tartasz rá igényt? *kérdezek is vissza kíváncsian, majd végül a bíztató szavak következnek. Bízok én magamban, csak nem szeretném teljesen lekötni minden percemet, ennyi az egész.*
- Örülök neki, de én egyelőre meg vagyok elégedve a sentiségemmel. *felelek neki, majd ahogy az épület elé érünk, már be is sétálok a fogadóba, megveszem a kellő dolgokat és jöhet is felfelé az út, fel a lépcsőkön, majd pedig bezárkózunk és már a fiú felé is fordulok.*
- Eléggé... Szóval jobb vigyázni! *itt is bárki árthat nekünk, de én nem vagyok túl félős és ilyen szinten bízom is magamban, tehát nem kell aggódni. Poharak vannak az asztalon, szóval a fiú remélhetőleg talál majd, én a kulcsot a zárban hagyom és már le is csüccsenek a fiú mellé. Kibújok a cipőimből, majd fel is térdelek a puha ágyra, onnan pillantok a másik felé.*
- Tudod, azért is félek, mert eddig akiket megszerettem és akikkel együtt voltam, mind elhagytak, szó szerint tűntek el és szó nélkül léptek ki az életemből és ez a mai napig bánt. Olyan, mintha egy átok lenne, hogy aki fontossá válik a számomra, azt elveszítem. *sóhajtok is fel, így kezdek hát el neki mesélni mégis csak magamról, bár nem tudom, hogy ez most mennyire érdekli, de ő akart jobban megismerni és tudni az okokat.*

Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 22:39

*Némileg komoly amit mesélek, de mégis valahogy rejlik benne egy kis humor. Én mind a kettőt látom, tehát mikor Vixi megjegyzést tesz, egyáltalán nem sértődöm meg, inkább elmosolyodva vele nevetek.*
- Inkább nem... az furcsa volna. *nevetgélek tovább, elvégre az még egy téma, hogy két férfi egymás mellett úszik a medencében, amivel semmi baj nincs, de számomra az, hogy ellenségesen essünk egymásnak az vízben... az már bizarr. Gyorsan tisztázunk néhány alapvető kérdést kettőnkkel kapcsolatban, majd egy félresikerült gyakorlás után célunk a fogadó.*
- Dehogynem! *villan vigyorom a másikra, s ezek után bíztatni próbálom, ám mint hallom nem ezzel akad probléma. Jobban belegondolva, tényleg kevesebb ideje volna, és ez sem neki, sem nekem nem felelne meg. Na nem mintha olyan sokat találkoznánk...*
- Szóval nem akarsz kevesebb szabadidőt? Végülis érthető. *biccentek, bár én akkor is szívesen látnám a lányt tanársegédi posztban. Illene hozzá úgy gondolom. Még tanulhatnék is tőle, hiszen a második évfolyamosokat tanítaná valószínűleg. Mondjuk ahhoz nem kéne megbuknom. A fogadóba érve veszünk ki egy szobát némi itallal, s kijelentésén csöppet elgondolkodom, de végül bólintok. Valóban, ez nem egy nemesi hely. Amint találok két poharat leülve kezdem bontogatni az italt, s mialatt töltök Vixi nyelve megered, tehát pillantásom is néha feléje sodródik míg mesél.*
- Csak úgy eltűntek? Akkor vagy bunkók, vagy baj érte őket. Egy ilyen helyen nem lepne meg. Egyik sem. Nem... nincs rá mód, hogy megtudd esetleg mi van velük? Az talán segítene lezárni őket. *pislogok rá, próbálva tanácsot adni, vagy legalább a témát körüljárni. Közben az egyik poharat átnyújtom neki, majd beleiszom enyémbe, megkóstolgatva a számomra eddig ismeretlen italt. Én megálltam a sörnél és bornál, sosem ittam egyéb különlegességet.*
- Akkor gondolom félsz, hogy esetleg más is eltűnik. Esetleg én is eltűnök. Hát biztosíthatlak, hogy ez nem fog megtörténni. *kezdek neki mesélni komolyan. Általában nyílt és őszinte vagyok, de nem ennyire, tehát ha a lány enged, akkor én is.* - Ha akarnék sem tudnék, ugyanis nekem nincs hova mennem, csak azért van fedél a fejem fölött és meleg étel a gyomromban, mert ebbe az iskolába járok. Nincs sok barátom, sem ismerősöm, sem pénzem, sem egyéb tulajdonom, nehezen állnék talpra egyedül, és a küzdelmet ami ezzel jár, csak a legvégső esetben választanám, ha innen elüldöznének. Arról pedig te is tudnál. *zárom le röviden egy újabb korttyal. Meglátom mit szól hozzá a lány, de én lerúgom most cipőmet igen rendetlenül, és egyszerűen felfekszem az ágyra, kezemet feléje nyújtva. Abban talán semmi nincs, ha mellém fekszik, úgy is beszélgethetünk, mivel örülök, hogy megnyílik csöppet, tehát az alkalmat nem szalasztanám el.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 22:50

*Zaine sikeres rendbetétele után már meg is indulhatunk a fogadó fel, mely közben különféle témák merülnek fel. Ilyen először a sztriptíz, majd pedig a tanársegédség is, mely valahol tényleg vonzó a számomra, de akadnak negatív dolgok is, amelyek miatt nem vállalnám úgy hiszem.*
- Sok mindent szeretnék még csinálni és a tanárság az nem hozzám való, a szabadidőre pedig szükségem van. *felelek is neki egyszerűen, majd meg is érkezünk az említett helyre, ahol hamarosan egy üveg konyak társaságában már egy szobában is ücsörgünk, méghozzá édes kettesben, ahol remélhetőleg senki se fog megzavarni minket. Most, hogy így itt vagyunk, úgy érzem, hogy mesélhetnék egy kicsikét, így bele is kezdek, de a kérdéseket hallva csak még szomorúbb lesz csinos pofim.*
- Az egyik jóval később megkeresett és megmondta, hogy el akart felejteni és volt más is neki egy ideig... utána vissza akart szerezni, de elhiheted, hogy milyen rosszul érintett ez az egész, így nemet mondtam. *kezdek is el mesélni és most jön Noel... a vámpír, aki bizonyára direkt lépett le, ugyanis ő tud vigyázni magára, nem is kicsikét.*
- A másik pedig... szerintem egyszerűen rám unt, már nem talált bennem semmi vonzót és érdekeset, bizonyára mindent megkapott tőlem és így már nem kellettem, nem tudok más okot, hogy miért tűnhetett el, pedig nagyon szerettem. *hajtom is le kicsikét a fejem, de nem fogok most sírni, Zaine előtt nem szabadna, főleg nem úgy, hogy vonzódunk egymáshoz és én pedig egy exemről beszélek, de úgy érzem, hogy tudnia kell.*
- Én már csak ilyen szerencsétlen vagyok... az életem is így kezdődött és még voltak esetek, de hagyjuk, nem akarok többet mondani a bajaimról. *most hogy mondhatnám el, hogy egy incubus is megerőszakolt? Ez annyira durva, amennyire az emlék is, hogy egy szex-démon tett a magáévá. Próbálom kizárni az emlékeket, így csak elveszem a poharat, majd lassan iszok is belőle egy kortyot, de ez után lehúzom az egészet és csak az asztalra csúsztatom, úgy figyelek most már a fiúra is, ki szintén kezd megnyílni, így tudhatom meg, hogy neki nincs semmije se és valószínűleg senkije. A szívem is összeszorul, hogy milyen borzasztó életet élhetett, én pedig a magam bajaival voltam elfoglalva eddig.*
- Sajnálom. De ez a suli után biztosan találsz munkát és teljes életet élhetsz majd. Jó ez a hely, próbáld meg elfogadni. *bíztatom ismételten, tehát nem fogom lenézni ez miatt.* - Ha bármiben kell a segítségem, tudod, hogy megtalálsz. *mosolygok is rá, majd megfigyelem a cipőlevételes atrakcióját és ez után pedig lassan én is eldőlök mellette, tehát fejem a párnára kerül, miközben őt figyelgetem.*
- Miért tetszem neked? Annyi szép lány jár ebbe a suliba, választhatnál mást is. *kérdezek is rá kíváncsian, ugyanis ezt még mindig nem tudom felfogni, hogy lehet az, hogy egy ilyen srác nézett ki magának és hogy valakinek ismét tetszem. Annyira furcsa, de nagyon jól esik.*

Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 23:07

*Örülök a találkozásnak, ugyanis rengeteg témát átbeszélünk, ezáltal jobban megismerjük a másikat, és kicsit közelebb kerülünk egymáshoz. Érdekel a lány, minden ami ő, minden ami vele kapcsolatos, tehát beszélgetve indulunk meg a fogadóhoz, ahová megérkezve egy szobában nyílik meg nekem, némi ital társaságában.*
- Nemet mondtál, és itt maradt, vagy megint eltűnt? *kérdezek rá az elsőre. Igen, az exeiről beszél, de ez nem zavar, mert kíváncsi vagyok a történetére, arra, hogy mi akadályozza meg. Erről is tudnom kell. Leginkább a második férfin ütközöm meg, ezek szerint eddig csak ennyivel találkozott.*
- Hát... gondolj arra, hogy nem érdemelték meg, ha eltűntek. *kortyolok ismét italomba, mivel okosat nem tudok mondani. Nem sokszor gyakoroltam az együttérzést, kioktatni vagy vigasztalni nem szeretek, tehát a tőlem telhető legegyszerűbben és őszintébben válaszolok. Remélem nem okozok csalódást.*
- Nem erőltetem, de bármikor meghallgatlak. *biccentek neki, hogy érezze, nyugodtan elmondhatja, rám bízhatja a titkait. Úgy érzem, attól függetlenül, hogy vonzódunk egymáshoz, nekem egyelőre ő az, aki a leginkább közelebb áll hozzám, ha lehet így fogalmazni, barátomnak is szeretném. Mesélek magamról is, elvégre ezt is tudnia kell, hogy én mivel szolgálhatok számára, de amint hallom megérti, és nem vet meg érte. Megkönnyebbülök. Nem sok embertől kaptam hasonló reakciót.*
- Remélem. *mondok csak ennyit, ezzel kiürítve poharamat, és elterülve az ágyon, ahova követ a lány is, s egy érdekes kérdést tesz fel. Elmosolyodva szemlélem meg gondolkodóan szép arcát, már nyúlnék oda, hogy megsimogassam, de végül nem cselekszem. Neki túl gyors a tempó.*
- Nem sok emberrel találkoztam még. Tudod, nekem elég nehéz felkelteni az érdeklődésemet, ha egy-egy órára ki is szabadulok az általános hangulatomból, akkor is csak azért van, mert érdekes lehetőséget látok. *festem le, hogy miért is nehéz közel kerülni hozzám. Nem azért, mert ne lennék nyílt, hanem mert nem mindenki köti le a figyelmemet, nem minden éri meg a fáradtságot, én pedig nem változom.*
- Te voltál az első, akinek itt sikerült tartósan felkeltenie a figyelmemet, az első akivel találkoztam. Az arcod... sosem láttam még ilyen szépet életemben, néha azt hiszem, ezek nem is földi vonások, sokkal inkább mintha angyalé lenne. *pillantok szemeibe, mivel valóban gyönyörű lány, és ennyiből talán egyértelmű számára, hogy elismerem mások szépségét is, de tetszeni csak egy ember teszik egyelőre.*
- Nem ismerlek még, de mégis úgy érzem, tudsz vadóc és szende kislány is lenni. Van amiben egyezünk, ez pedig jó. *zárom tehát le a felsorolást egy kis mosollyal, de ha a lány megengedheti magának ezt a kérdést, akkor én is feltehetek egy hasonlót, amire kíváncsi vagyok, elvégre bár van sikerem a nőknél, azért mégis szokatlan a mostani helyzet.*
- Te miért engedtél nekem? *kérdezek hát rá, kíváncsian várva válaszát. Felkészülök rá, hogy egyáltalán nem lesz esetleg pozitív, vagy nem tudja megválaszolni, esetleg nem akarja, de ettől függetlenül várakozóan pislogok rá.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 23:20

*Magam sem tudom, hogy miért pont most kezdek el megnyílni Zaine előtt, de valamiért úgy érzem, hogy most kell neki mesélnem, így hát ezt meg is teszem, ő pedig idő közben érdeklődik is.*
- Egy ideig maradt, de mi már nem találkoztunk és már jó ideje nem láttam. *felelek is neki, majd pedig jöhet a következő megállapítása is, mire csak bólintok, mintha ilyen egyszerű lenne, pedig nagyon sok szenvedést kaptam a szeretetemért cserébe. Noel soha nem érdemelt meg engem, nem szabadna még mindig hiányolnom valahol mélyen, de az ember nehezen tud tovább lépni, legalábbis az én esetemben.*
- Köszönöm! *mosolygok is rá, örülök, hogy meghallgatna, hogyha szükségem lenne rá. Na de most ideje nekem hallgatni és neki mesélni, így árulja el azt, hogy milyen háttér is van mögötte, hogy miért is van itt és hogy ő miért nem fog eltűnni erről a helyről, mintha csak nekem akarna bizonyítani azzal, hogy nála nem kell ettől félnem. Jól esik, de még egyelőre nem tudok mit kezdeni vele, csak bíztatom azzal, hogy nem veszít semmit se azzal, hogyha itt marad és picit lehetne magabiztosabb is. Miután az ágyon elfekszünk, folytatjuk is a beszélgetésünket, én pedig egy érdekes kérdést teszek fel neki, de amikor hallom a szavait, bizony kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy egy romantikus én is lakozik valahol Zaine-ben.*
- Szerintem túlzol, de jól esik, amiket mondasz. *reagálom is le mindezt, de ez után nekem is kellene valamit mondanom, arról, hogy miért is engedtem...*
- Egyszerű a válaszom... mert te vagy az első, akit vonzónak találok Noel óta és aki megtetszett. Ez csak jelent valamit, nem? *kérdezek is rá és a kimondott névből sejtheti, hogy az előző páromat hogy is hívhatták. Elég sok fiú jár ide, nem vonzódtam már egy ideje másokhoz, szóval úgy hiszem, hogy tényleg tetszik nekem Zaine. Picit közelebb is merészkedem hozzá, majd ajkammal egy lágy puszit lehelek puha ajkaira.*
- Szeretnék felejteni és ismét boldog lenni, nem úgy, hogy kihasználnak, csak félek megbízni valakiben. *ismerem is be és bizonyára a kihasználós rész számára értelmetlen, pedig igazából nem, hiszen a véremet vette az a vámpír, méghozzá aranyvért, így egyértelmű, hogy kellettem neki, főleg, hogy tényleg mindent hagytam neki, amit csak akart, de ennek vége, tényleg szeretném, hogyha az életem normális lenne, pedig tudom, hogy még fiatal vagyok és rengeteg csalódás fog érni, ezt nem kerülhetem el.*

Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 23:36

*Hiába a sok tartalmas beszélgetés, még akad ami elmondana, én pedig türelmesen végighallgatom. Miért tudom őt megérteni, és mást nem? Néha én is úgy érzem, hogy kihasználnak engem, kérdés természetes, hogy joggal-e, de tény, hogy a lány durva csalódásokon ment keresztül. Egyértelműen nem lehetek érzéketlen.*
- Ne bánd, hogy nem láttad. Gondolom a másikat sem. Sikerülhet lezárni őket. Ez jobb, mintha úgy maradnál mellettük, hogy nem érdemelnek meg. *fejtem ki véleményemet csöndesen és egyszerűen ezzel kapcsolatban. Mesélek neki én is, ám utána kérdésére felelek, szavaira pedig felnevetek. Folyton ostobaságok jutnak az eszembe, talán kissé komolytalan vagyok.*
- Néztél már tükörbe? Én a helyedben nem mernék, mert félnék, hogy elcsábulok saját magamtól. *kacarászom, de utána hirtelen komolyodom el.* - Nem túlzok, én így látlak téged. *jelentem ki határozottan ismételten őt fürkészve. Külsőre nekem tehát tökéletes, és egyre inkább kezdem megkedvelni, de tény, hogy rengeteget kéne még ismerkednünk, ahhoz, hogy bármit kijelentsek. Én sem kötöm ki a jövőt, bármilyen végeredményre felkészültem, tisztában vagyok a lehetőségekkel, tehát inkább nem vizionálok semmit, csak sodródom az árral. Majd a sors eldönti, miképp lesz, hogy jó barátok leszünk-e, vagy annál több, esetleg valamiért egyik sem.*
- De, biztosan. Örülök. *mosolyodom el, elvégre ha a csalódás után egyelőre csak én keltettem fel a figyelmét, az valóban jelent valamit. Büszke vagyok magamra. Ekkor veszem észre közelítését, és természetesen nem akadályozom meg, csupán fogadom a kis puszit.*
- Ez érthető. Nem foglak most olyanokkal traktálni, hogy bennem biztosan megbízhatsz, majd megismersz és eldöntöd magadat. Önmagamat adom majd, ennyit ígérhetek neked. *mondom, és úgy érzem ez tisztességes. Nem próbálom meg átverni, sem kábítani, ő sem engem, és egyenlő esélyeket adunk egymásnak. A szeretetben én sosem tréfálkozom. Ahhoz túl keveset kaptam eddig.*
- Arra gondoltam... illetve, nem tudom, hogy szereted-e a tengerpartokat, vagy az esetleg már túl... unalmas? Tudod, meséltem neked, hogy Jamaicában születtem, homokos a tengerpartja és tiszta a vize... ott van pár ismerősöm, megmutathatnék ezt-azt, mondjuk, hogy hol nőttem fel, vagy a capoeirásokat. *puhatolózom egy csöppet, mert ötletem az van, hogy hova vihetném, mit mutathatnék meg neki, és ezzel engem is jobban megismerne, személyes volna. Persze tőle függ, vagyok elég kreatív, hogy pót tervet dolgozzak ki.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Szept. 15 2012, 23:51

*Tudom én is, hogy jól tettem azt, hogy lezártam azt a két fiút, hogy most már tovább akarok lépni, de mégis nehéz. Gabe után segített Noel megjelenése, minden, ami ő volt, nagyon szerettem és szeretem még most is, de nincs mit tenni, tényleg muszáj lassan tovább lépnem és ehhez most Zaine tud segíteni nekem. Nem akarom kihasználni a fiút, eszem ágában sincs, de mégsem merek még úgy viselkedni vele, mintha párként akarnék rá tekinteni, mert ez nincs így. Meg szeretném ismerni, szeretnék egy barátot és majd kialakul valami, ha kialakul, ha pedig nem, akkor nem. Viszont miután mindketten elfekszünk az ágyon, jöhet az őszinteség is, hogy vajon miért is tetszem én neki és hogy ő nekem miért, de az ő szavaira szerény választ adok, amely rám jellemző természetesen.*
- Jó tudom, hogy nem vagyok csúnya, de az egy dolog. *na mindegy, nem vitatkozom vele, mivel nem hiszem, hogy sok értelme lenne. Inkább csak megválaszolom neki én is a kérdést, majd ez után cseppet bátortalanul közelítek hozzá, most én puszilva meg ajkát és már egyre inkább vágyom rég nem érzett csókjára.*
- Nem is várok semmit. *mondom is még halkan, de most már nem távolodom el jobban tőle, szeretnék itt maradni, a közelében és úgy hallgatom csak a következőket, amelyeket Jamaicával kapcsolatban mesél.*
- Szeretem a tengerpartokat és ott még soha nem jártam... szóval szívesen megnézném a szülőföldedet, hogyha megmutatod nekem. De tudod, közeleg az év vége, szóval előre még nem tudom, hogy mikor lesz alkalmas, de örülnék, ha összehoznánk és köszönöm, hogy megtisztelsz ezzel. *pillantok is szemeibe, majd lassan felemelem a kezem és egy tincset simítok ki szeme elől, amelyen el is időzik tekintetem. Tetszik a haja, az egész arca, nem is értem magamat.*
- Nem csókolnál meg? *kérem most már halkan, tényleg nagyon-nagyon halkan, szinte félve mondva ki ezt a kérdést, mintha titok lenne. Nem is tudom, hogy miért nem én teszem meg, de érezni akarom a csókját, nem csak egy viszonzást, hanem azt, hogy ő csókol engem. Tudom, én mondtam azt, hogy nem lehet mindig, meg hogy ne siessünk, de én már csak ilyen vagyok, kiszámíthatatlan.*

Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Szept. 16 2012, 00:12

*Csak a véleményemet tudom elmondani, amit gondolok és érzek, s mivel vigasztalásra, oktató beszédre természetemből és múltamból fakadóan szinte képtelen vagyok, ezért magamat adva válaszolok, és próbálom megnyugtatni, megérteni őt, biztosítani türelmem felől. Korrekt.*
- Nem csak a szépséged tetszik. *mosolyodom el, elvégre nem szeretném, ha ezt hinné. Igenis, a kettősség is megfog benne, néha határozott, másszor ellentmondásosan határozatlan, egyszer vadmacska, máskor szende kislány, melankolikus vagy éppen vidám... Vixi változó, Vixi szeszélyes, és az ezzel járó izgalmakat szeretem. Amint pár érdekes témán átvergődünk magunkat, ami egyébként hasznos, mert ismételten közelebb léptünk egymáshoz, már fel is vetek egy ötletet, és mosolyogva fogadom beleegyezését.*
- Remek! Majd kereslek akkor, ha lesz időd, el is mehetünk. *vigyorgom vidáman, hiszen ez feldob. Eddig egyébként azért is nem kerestem, mert ötletem sem volt, de úgy érzem hasznos, ha olyan helyre megyünk, ami hozzám közel áll, megismerheti az egyik részemet, azonban mindeközben jól is szórakozhat. Nem untatnám. Spanyol, bírja a meleget. Ekkor azonban meglepő mozdulatot tesz, amit hagyok neki, s meg is csókolnám, de óva int kérése, azonban...*
~ Na szép, ezt imádom. Egyszer ezt akarja, másszor azt. Csak a végén bele ne fáradjak. ~ *gondolom magamban, s egyelőre tetszik a játék, de kérdés, hogy meddig tudnék a szeszélyekhez alkalmazkodni. Persze megeshet, hogy lenyugodna egy idő után a lány, elvégre most zavarodott, amit megértek. Nem adok választ, inkább egyszerűen közelebb csusszanok hozzá, végigsimítva egy ujjal lábán derekát fonom át fél kezemmel, hogy magamhoz húzzam, és csak utána hajolok közelebb. Nyilván teljesítem a kérését, bolond lennék, ha nem tenném, tehát elsőként apró puszikat adva ajkára indítok, és csak utána csókolom meg hosszan, és finoman, most nem durván.*
- Akkor ez számított legális csóknak? Gyakrabban kérhetnél ilyet. *suttogom halkan, amint ajkaink elválnak. Nem értem a lányt ilyen téren, de nem is akarom, egyszerűen elfogadom, hogy ilyen.*

//Fagy.//
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   

Véres hajnal fogadó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Fogadónegyed
» Melegforrás Fogadó
» Fogadások (2014)
» Telihold Fogadó
» Fogadások