Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Véres hajnal fogadó

Go down 
+41
Sharlotte Johanson
Nikolai
Mia Andersen
Kimberly Fox
Lisa Renfield
Slash Daniels
Christiano Lugano
Cornelia Brown
Havasi Zoárd
Victoria
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Vladislav Kerensky
Elton Ricci Dixon
Naomi Teigneux
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Takoda Turner
Chloe Walsh
Ezio Montedoro
Serafina Damiana
Jackelyn McKinney
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Mesélő
Mona Braxton
Bruno Stora
Thomas Gledhill
Azaria Daraghi
Demien.R.Cornwlade
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Patrick Davis
Ashi Angel
Nil Moriarty
Lycoris Ozera
Azrael
Aideen Garadex
Sideris Valbraith
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 10:28 pm

//olvadunk//


*Sajnálatos módon már semmiben sem vagyok biztos, de nem akarom hagyni, hogy ismét a félelem éltessen, nem szeretnék megint a múltban élni, abba, hogy milyen csodálatos is volt Noellel, mivel belül érzem, hogy többé nem lesz ilyen. Tehát tovább kell lépnem, adnom egy esélyt másnak is és jelen pillanatban ezen munkálkodom, hogy talán Zaine... Bár nem teljesen hozzám való srác, de ez még változhat, egy kicsit bíztatni kell és szerintem tud ő majd bizonyítani. Ahogy felhozza, hogy elmehetnék oda, ahol eddig ő élt, teljesen meglep a felajánlásával, de örülök is neki, így hát rá is bólintok, majd közelebb is csusszanok picikét hozzá, egészen addig, amíg ki nem bököm kérésemet, mely most egy csókban nyílvánulna meg. Meglepő kérés lehet mindez tőlem, de ahogy Zainet figyelem, lassan tudatosul bennem, hogy nem fog nemet mondani és hamarosan már egy apró cirógatás után magához is von, én pedig nem is ellenkezem, csak szép szemeimet hunyom le, hogy viszonozzam édes csókját, kezemmel is arcát simogatva ez idő közben. Lágy vagyok, most nem szeretnék semmit se elsietni, így élvezem ki ezt a pillanatot és el is húzom addig, amíg lehet, és csak miután elválnak ajkaink nyitom ki szemeimet.*
- Igen, ez annak számított. *mosolyodom is el kedvesen, majd lassan magunkra is húzom a takarót, miközben még közelebb fészkelem magam a fiú karjai között.*
- Félek tőled. *bukik ki belőlem ez a mondat, mely oly értelmetlen lehet, pedig lehet ám kódolni, de majd meglátjuk, hogy Zaine érti-e.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 10:40 pm

*Talán értem, hogy milyen érzelmek munkálkodnak a lányban, hiszen megpróbál nyitni felém, magyarázni, mesélni a múltjáról és gondolatiról. Értékelem, figyelek rá, és az emlékeimbe raktározás mellett elmélkedem el szavai jelentéséről. Nem ismerem még a lányt, tehát pontos következtetést nem mondhatok, csak véleményt nyilváníthatok az eddig ismert információkból. Félig-meddig értek a nőkhöz... de nem vagyok mondható csábítással foglalatoskodó férfinak, s mivel egyedi a világnézetem, és igen kevés bennem az együttérzés annak ellenére, hogy nyílt vagyok, és tudom, vannak tulajdonságaim, amik tetszenek a másik nemnek, mégis hátrányt is elkönyvelhetek magamnak. Nem szabad azonban túl sokat beszélni, tehát pihentetjük a témát, inkább fizikálisan is pihenéshez készülődünk, mikor meghallom halk kérését. Nyilván nem mondok ellent. Ha megtenném, kiszámíthatatlan lenne a reakciója, nem lennék férfi, ha pedig megteszem, akkor talán én használom ki? Nem... ennyire nem lehet bonyolult. Nem vagyok nő, hogy így gondolkodjam. Egyszerűen megcsókolom, és érzem, hogy szívesen és lágyan viszonozza, tehát én sem erőszakoskodom, s csupán akkor szólalok meg, mikor a hosszú csóknak vége.*
- Ha én kérek ilyet, akkor teljesíted? *csillan szemem egy pimasz mosollyal. Két kézzel karolom át, magamhoz húzva, ám egyik kezem haját kezdi el cirógatni, egészen addig, míg... Meglepő kijelentést tesz, mire kissé megdermedek, tekintetem kutatólag figyeli őt, de agyam gyorsan kapcsol, elvégre nem vagyok ostoba... itt más jelentést hordoz a szó. Nem fizikálisan, hiszen képes megvédeni magát.*
- Félsz tőlem... félsz, hogy csalódsz bennem? Félsz adni egy esélyt, mert... szerinted valami rossz történne? *kérdezek rá, hátha így érti. Én eképpen értelmezem, elvégre eddig erről beszélt, de ha nem, felvilágosít. A női logika rejtelmeiben nem szégyen elvérezni egy férfi számára. Tehát jobb kérdezni.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 10:50 pm

*Egy csók az, amelyre most oly nagyon vágyom. Szeretném megízlelni ismét az ajkát, szeretnék csókolózni, hosszan, önfeledten, kizárni minden mást és csakis Zainre koncentrálni és erre lehetőségem is nyílik, ugyanis a fiú nem utasít el. Egy lágy csók, amelyben összefonódunk, miközben oly közel maradok hozzá, szinte szíve dobbanását is halni vélem, mely megmosolyogtat és kezem is oda csúszik kis időre, az izmos mellkashoz, hogy azon cirógathassak végig párszor, míg el nem válunk.*
- Szeretnéd, ha teljesíteném? *kérdezek is vissza, folytatva picikét a játékot, tehát egyelőre nem adok neki teljes választ, csak tovább bújok, mint egy szeretetéhes, kicsi cica, mivel az is volnék és csak ez után bökök ki egy mondatot, mely jól láthatóan meglepi a másikat, én pedig csak a szemeibe nézek.*
- Félek, hogy túl közel kerülsz hozzám és igen, hogy rossz történhet. Egyre jobban tetszel nekem. *pirulok is bele, mivel az a baj, hogy elkezdtem engedni neki és félő, hogy nincs megállás, túlságosan is jól érzem magam vele. De nem, ez nem jelent még semmi komolyabbat, adok én időt magunknak bőven, de a lényeg, hogy amikor vele vagyok, valahogy ismét a régi Vixi van jelen.*
- Az élet olyan nehéz. *sóhajtok fel, majd fejem a párnára hajtom, így cirógatom tovább a másik oldalát és mellkasát, tehát ahol érem a fiút és most már láthatóan nem akarok eltávolodni.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 11:08 pm

*Nem ismerem ugyan teljesen, de szeretem Vixi kicsapongó énjét, hiszen a mai nap olyan keményen gyakorolt velem, most pedig szinte egybeolvadunk a csók közben, hozzám bújik, mesél, mint akinek szeretethiánya van. Elhiszem. Nekem is az van. Csak egészen más okból. Mindkettőnknek jó tehát, ha viszonozom a csókot, mit meg is teszek, majd ezek után kérdezek, s úgy látszik incselkedni van kedve. Kicsit közelebb hajolok, csillogó szemekkel döntöm homlokomat az övének, és egy mosoly is játszik ajkamon, mely csalafintán kihívó.*
- Nagyon. Mit kell érte tennem? *kérdezek tovább, bővítve a játékteret, mert talán nem kéne semmit sem teljesítenem érte, így izgalmasabb a játék. Szeretek küzdeni, és kérdésem természetesen távlatokban értetendő, nem feltétlen a ma estére. Úgy gondolom, hogy ő is, és én is vágyunk egymás csókjára, és ahogyan én, úgy ő is elérheti, hogy kívánatossá tegye magát. Erőszak nélkül. Egy férfi nem mindig kér. Érdekes felvetése azonban megszakítja a beszélgetés ezen részét, így próbálom meg kikutatni szavai értelmét, s amint hallom, nem járok messze az igazságtól.*
- Az emberek félnek túl közel engedni magukhoz bárkit. Néha muszáj. Megéri. Hiszen nekem is egyre jobban tetszel te tüzes szépség. *hajolok hirtelen füléhez, hogy belesuttogjam ezeket a szavakat. Nem szeretném, ha rosszul érezné magát, tehát próbálom felvidítani cirógatással, megölelni, hogy érezze a közelségemet, s amint érzékelem, ő sem óhajt távolodni.*
- Tedd könnyebbé. Szabd meg a saját szabályaid, ne az irányítson téged. Én is szabad lélek vagyok. Azt teszek amit akarok, ami jól esik. Ettől boldog vagyok. Már nem olyan nehéz az élet. *magyarázom meg neki egyszerű életfilozófiámat. Az élet szívás, tehát élvezzük ki azt, ami szép benne. Ennyi. Semmi több. Önző, kicsinyes és talán gyáva is, de működik. Meglátjuk mit szól ehhez a lány, aki idő közben homlokára is kap egy puszit.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 11:18 pm

*Örülök, hogy nem utasít vissza, nem is tudom, hogy mit tettem volna akkor, hogyha nemet mond. Bizonyára nagyon rosszul érintett volna, de szerencsére erre nem kerül sor, hanem egy csodálatos csókban forrunk össze, majd ez után folytatjuk is a megkezdett beszélgetésünket, Zaine pedig jól láthatóan teljesíteni szeretne azért, hogy megcsókoljon akkor, ha ő azt akarja. El is gondolkodom ezen, majd ujjam ajkára teszem, így simítok végig rajta.*
- Teljesíteni az évet, hogy januártól te is másodikos legyél. *nem tudom, hogy mire számított vagy mire nem, de ez egy számomra jó alkunak tűnik. Ha megbukna és ismét elsős lenne, az bizonyára zavarna engem, így pedig ki tudjuk küszöbölni mindezt és talán még hálás is lesz nekem ezért a jövőben. A simogatások viszont jól esnek, így élvezem is, ahogy kényeztet és térünk is ki félelmemre idő közben.*
- Tudom, hogy igazad van. *mondom is most már halkan, de amikor a fülembe súg, csak tovább mosolygok, miközben egy-egy puszi még kerül a fiú nyakára tőlem, de mást nem teszek, nem fogok én semmit se elsietni, még tényleg könnyen kaphatónak tartana, azt pedig el akarom kerülni.*
- De mi nagyon mások vagyunk, én nem tudok így hozzáállni a dolgokhoz, de legalább neked sikerül. *ismerem is be, majd végül a homlokomra kapott puszi után lassan megfordulok, fenekemet öléhez tolom és kezét áthúzom derekamon, hogy mint a kiflik, úgy feküdjünk most már egymáshoz, tehát én háttal neki.*
- Álmos vagyok, de szeretnék a közeledben maradni... *utalok rá, hogy ne távolodjon el, ha lehet és ha átölel, akkor ujjai köré kulcsolom saját ujjaimat, majd teljesen a fiúhoz bújva hunyom le szemeimet. *
- Jó éjt! *mondom még halkan, majd ha hagyja, akkor ez után el is fog nyomni az álom.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-09-21, 11:28 pm

*Szeretem az ilyen apró simításokkal és csókokkal vegyített beszélgetéseket. Mindig aranyosan izgalmasak, ez most sincs másképp, tehát ha a lány elkezdi, belemegyek a játékba, így kérve egy alkut. Szavaira egy pillanatra elgondolkodom, mivel meglep kérése, azt hittem teljesen más irányú lesz, viszont szemeim vidám csillanása elárulhatja Vixiliennek, hogy egyáltalán nem vagyok az ötlete ellen. A cél alapvetően a továbbjutás volna.*
- Rendben, megegyeztünk. *biccentek aprót, s már tovább is haladunk, egészen a lány félelmeihez, mit megpróbálok szavakkal, de fizikális nyugtatással is eloszlatni több-kevesebb sikerrel. Tudom, hogy marad benne kétely, de azt csak lassan oldhatom fel, idő kell hozzá. Egyelőre a legjobb amit tehetek, az... amit éppen teszek, ráadásul még jutalma is van, hiszen minél közelebb kerülök hozzá, annál szívesebben fogad.*
- Hát, ha több időt töltünk együtt, talán rád is ragad valami. Én nem stresszelek, próbáld meg kicsit elengedni magad. Ne görcsölj mindenen, majd lesz valahogy, csak arra kell koncentrálni, hogy bárhogy is lesz, te tovább mész majd az utadon. *érintem meg mutatóujjammal orrát egy pillanatra így nyomatékosítva szavaimat. Egyszerű véleményt mondok, a saját gondolataimat, és valaki esetleg teljesen másképp gondolná, ez azonban engem nem zavar. Nyilván a lánynak is hagyok választási lehetőséget. Helyezkedését figyelve engedek neki, és ölelem magamhoz, szavaira pedig csak halkan felnevetek, egy búcsú puszit nyomva arcára.*
- Rendben, vigyázom az álmod. Jó éjt! *fejezem én is be a beszélgetést, s én bár lassan alszom el, ugyanis a lányon gondolkodom, de végül engem is elnyom az álom, ellenben kérése szerint nem távolodom el tőle. Érdekes lesz a következő találkozás. Is.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 3:35 pm

*Ebéd után rögtön a fogadóba megyek, na nem mintha alkoholista lennék, vagy alkoholizálni akarnék, de ma szeretném bosszúmat végrehajtani Dixonon. Mivel kutattam a srác után - így tudtam meg többek közt a nevét is - , így azt is tudom, hogy igen csak szeret mulatni, inni, és a nőket sem veti meg. Öltözetem most nem a szokásos kirívó, hanem mondhatni elég hétköznapi, farmer, tornacipő, és egy egyszerű szürke póló, de hogy ne érezzem magam teljesen átlagosnak, egy drága fekete bőrkabát van rajtam, mi külsőre nem feltűnő, de én tudom, hogy egy vagyonba került. Hajam felgumizva, szemem körül light-os smink. Nem így szoktam kinézni, szinte zavar, hogy tudom, mennyire hétköznapi a kinézetem. Vállamon táska, miben ott utazik hermelinem, és benne van váltás ruha, cipő, smink, minden ami kelleni fog. Azért a fogadót választottam helyszínül, mert a klubhoz még korán van, ám egy kocsmába beülni mindig aktuális, így valószínű, hogy ezen a délutánon Dixon meg is fog itt jelenni. A fogadóban nem rendelek semmit, csak a hátsó asztalok egyikénél helyet foglalok, úgy, hogy aki bejön, az ne szúrjon ki, de én mindent lássak. A fiú nincs még itt, mikor megérkezem, így most még nyugodtan ülök, de már viszket a tenyerem a bosszúra. Természetesen a Rémálom kártya is nálam van, a táskám egyik zsebében el van rejtve, hogy ne legyen baja. A táskámat magam mellé teszem, és felemelek egy itallapot, mintha azt tanulmányoznám, de zöldes szemeim mindig az ajtóra tévednek, mikor az kinyílik. Jöhetne már Dixon, és ha megjön, remélhetőleg nem szúr ki, mert akkor B terv után kell néznem.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 3:51 pm

*A tegnap estét Chloe-val töltöttem. Nem most fordult elő először, úgyhogy ez annyira nem is meglepő, no de nem dicsekszem, helyette inkább ébredezem. Ma már egyszer felkeltem, de fürdés után ismét végig dőltem az ágyon és bealudtam. Sebaj, rá érek, úgy is csak éjszakára van programon. No meg nem ártana találkozni most már Rachellel.
Azonban ez a felkelés még sem megy olyan könnyen, mint gondoltam, ugyanis, hogy matrózosan fogalmazzak áll a zászló. Chloe vérbeli boszorka, ami miatt nagyon imádom, de jelen helyzetben a tenger fenekére száműzném Ős tehetségét. Naná, hogy ráadásul reggel lelépett.*
- A kutya fáját ezt orvosolni kell! *Ülök fel az ágyban beletúrva hajamba. Nyújtózkodás közben ásítok egyet, majd megvakarom arcomat, de ujjaim alatt serceg a borosta. Megcsodálom képemet a tükörbe és megállapítom, hogy még nem kell borotválkoznom. Kiropogtatom vállam, majd farmerba és egy trikóba bújok és úgy cammogok le az emeletről. Nem megyek messzire szokásos helyemet a lépcsőhöz legközelebbi asztalt foglalom el. A csinos kis pincérnő már is mellettem terem egy csábos mosoly és egy pohár jeges víz kíséretében. Míg kihozza szokásos kávémat, aminek rendelését már le se kell adnom, addig elcuppogok a pohár vízen és megigazítom nadrágomat, hogy kényelmesebb legyen számomra.. számára.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 4:15 pm

*Ma van a bosszú napja, és a bosszú édes lesz. Ebéd után rögtön a fogadó a cél, és már egy ideje itt ülök, az itallap mögül lesve az ajtót, mikor jön már be Dixon. Arra nem gondoltam, hogy már itt volt, csak épp az emeleti szobák valamelyikében, így lep meg, hogy pár asztallal odébb megpillantom őt.*
~Kezdődjék hát a móka!~ *gondolom magamban, majd a táskámat a vállamra véve feltűnésmentesen a női mosdóba lopakodom, hol aztán magamra zárom az ajtót, hogy senki se zavarjon. Hermelinemet kiengedem a táskámból, és felé fordulok.*
- Akkor ahogy megbeszéltük Elizabeth! *mondom a famulusnak, ki Metamorfózis képességét alkalmazva átváltoztat. Új külsőm is szép, bár én sosem varratnám tele a bőrömet tetoválással, de mivel Dixon szereti a tetoválásokat, ő magán is van sok, így az általam kreált álomnőjén is legyen. Fültágítóm is van, mi szerintem amúgy gusztustalan, de a cél érdekében mindent bevállaltam. Hajamat kibontom, mi most nem lila, hanem barna, és hullámos, a tincseket szexin elrendezem. Gyorsan, ám precízen sminkelem ki magam, kiemelem a zöld szemeimet, mik ugyanolyanok, mint eredetileg, de hát sok embernek van zöld szeme, így ez nem feltűnő. Táskámból kiveszem a váltás ruhát, mi egy fekete combközépig érő ruha, a lábamra pedig magassarkú kerül, mi fekete színű. Belenézek a tükörbe, hogy lássam a végeredményt, ami egy szexi, csábító külsejű leányzó képében jelenik meg. A tetoválás és a miniruha nem feltétlenül illik össze, de rajtam igen, kifejezetten vadító a külsőm. Visszapakolok a táskámba, hermelinem is bebújik, én pedig mielőtt visszahúznám a cipzárt, előveszem a rémálomkártyát, és a ruhámon belülre, egy rejtett zsebbe süllyesztem. Mikor mindezzel végeztem, befújom magam parfümmel, majd kisétálok a mosdóból, és leülök az egyik asztalhoz, amiről tökéletes ráláthatóság van Dixon asztalára, és fordítva. Keresztbe teszem hosszú lábaimat, és egy tincsemet csavargatva kezdem el az itallapot nézegetni, miközben néha kacér pillantásokat küldök a srác felé, aki biztos, hogy észrevett.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 4:39 pm

*Kellemesen végig szunyáltam eddig a nap folyamát és szerencsére ezután sem hajt a tatár semerre. Szép nyugisan elkészülök, bár van egy mereven álló okom, hogy miért is kéne sietnem, de ennek ellenére sem erőltetem meg magam. Bolhászkodva, nyújtózkodva, inakat robogtatva készülődőm össze, majd lecammogok szobámból, hogy lent elfogyasszam kávémat. A csinos kis pincérnő már rutinosan szolgál ki engem. Először pohár vizemet kezdem el kortyolgatni, hogy egy kis energia költözzön testembe. Miközben a poharamat várom a pincérnőt stírölöm, de nem kezdek ki vele igazán, még a végén berág, aztán kitudja mi kerül a kávémba, ami meg is érkezik. Villantok egy félmosolyt, majd a széken elterülve élvezem a fekete italt, ami mindjárt energiát kölcsönöz nekem.
Azonban a kávénál sokkal nagyobb energia fröccsben lesz részem, aminek köszönhetően nadrágomban még kisebb lesz a hely. Tőlem pár asztallal arrébb álmaim nője, az istenektől leszállt, Poszeidon lánya vadító fekete ruhában csüccsen le. Fehér bőrén tetoválás, tökéletes szája rúzzsal kiemelve, barna haja loknikban, fülében fültágító, formás, hibátlan, mese szép alakján a fekete ruci simul, minden pasit begerjesztve a közelében. Minden bizonnyal élvezi a felé áradó figyelmet és a pillantásokat.
Ádámcsutkám nagyot mozdult, ahogy őt újra és újra végig mérve nyelek egy hatalmasat. A széken egy kicsit helyezkedem, de már érzem, hogy el vagyok veszve. Szám a csodálattól kiszárad, ezért kortyolok egyet vizes poharamból, de majdnem félre nyelek, amikor a zöld tekintetek velem kacérkodnak. El sem hiszem, hogy ez a csinibaba engem nézett ki magának, de legalább egyértelművé válik számomra, hogy van ízlése. Összeszedem magam és szintén kacéran rákacsintok, már azon vagyok, hogy oda sétálok hozzá, de aztán a mozdulat közben fájdalmasan eszembe juttatja a nadrág feszessége, hogy én ugyan fel nem állok. Próbálom magamon eligazgatni a nadrágot, hogy még is jussak valamire, de amikor végig pillatok a hosszú combokon… végem. Egyszerűen ez a nő tökéletesen én meg elbénázom a helyzetet, mert nem bírok a farkammal… csodás.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 4:55 pm

*Dixon megérkezik, így induljon a szórakozás. A mosdóban átalakítom külsőmet, és remélhetőleg jól eltaláltam, milyen a srác álomnője, és sikeresen felöltöm azt a kinézetet. Igen csak szexi a látvány, mikor a tükörbe pillantok távozás előtt. Még egy kis illatfelhő, majd pedig egy Dixonhoz közeli asztalhoz ülök, és onnan vetek kacér pillantásokat felé. Nem áll tőlem annyira messze ez a kacérkodó stílus, és amúgy annyira nem is rossz srác Dixon, de eléggé megutáltatta velem magát a múltkor, ami pedig bosszút kíván. Élvezem, ahogy azt látom, hogy kényelmetlenül mocorog, és az se kerüli el figyelmes tekintetemet, hogy bizony nadrágját is igazgatja. Siker, tényleg eltaláltam, mi számára a nőideál. Rám kacsint, én pedig megnyalom a szám szélét érzékien, majd felállok, és táskámmal együtt odasétálok az ő asztalához, ám nem fecsérelhetek túl sok időt azzal, hogy beszélgetek, mert csak egy óráig ilyen a külsőm, így nem a vele szemben levő helyre ülök le, hanem az ölébe, és közben két karommal a mellkasán cirógatok végig.*
- Hello szépfiú. Betty vagyok, és unatkozom, nincs kedved játszani velem? *kérdezem szexin, miközben ujjammal végigsimítok arcán, és mellkasán. Megérzem dudorodó férfiasságát, és egy ártatlan mosoly kerül az arcomra.*
- Hm, fegyver van nálad, vagy ennyire örülsz nekem? *kérdezem mosolyogva, és lassan végighúzom nyelvemet az ajkaimon. Úgy érzem, nagyon fel fogom húzni a fiút, de ez nem baj, nagyobbat fog koppanni legalább. Na de most kíváncsian várom a reakcióját, és hogy kap-e az alkalmon.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 5:12 pm

*Alig, hogy helyet foglalok szokásos asztalomon és kezdem el fogyasztani italomat már is egy nagyon dögös istennő ereszkedik el a mellettem lévő asztalra. Ha akarnám se tudnám elfordítani tekintetem róla, de mivel olyan gyönyörű és tökéletes, ezért ez meg sem fordul a fejemben, helyette felemás szememmel figyelem hibátlan alakját. Sokak számára az ilyen nő minden bizonnyal nem vonzó, számomra viszont ilyen a tökéletes asszony. Sok álmatlan éjszakát fog még okozni nekem ez a csinibaba.
Sorsom végleg megpecsételődik, amikor velem kezd el kacérkodni. Érzem, ahogy egyre jobban szűkebb lesz a nadrágom, de ennek ellenére a kéjenc vigyor levakarhatatlan a képemről. Cseppet sem zavar, hogy most már pofátlanul bámulom alakját. Kacéran rákacsintok, mire rúzsos ajkain végig húzza nyelvecskéjét. Mondanom se kell, hogy ez milyen gondolatokat ébreszt bennem és ha most nem lenne bennem egy cseppnyi önuralom se – nem mintha annál több lenne – felnyögnék. Amikor feláll és egyenesen felém sétál még a levegőt is elfelejtek venni és csak akkor fújom ki, amikor az ölembe ül. Számomra hirtelen kínossá válik a helyzet, hisz minden bizonnyal megérezte ágaskodó szerszámomat, de inkább legyen büszke magára a csajszi, hogy már megjelenésével ilyen hatást ért el. A kérdése viszont elég határozott, mire még több gondolat szökik üres fejembe. Ujjainak simogatásának köszönhetően pedig remegés hullám fut végig testemen.*
- Természetesen neked szépségem. *Térek magamhoz, elvégre egy ilyen fantasztikus nő mellett nem lehet kisfiú. Hangomon határozottság és vágy, szememben pedig gondolataim csillognak kifele. Széles tenyerem combjára téved miközben másik kezemmel átölelem derekát.*
- Van egy szobám kibérelve az emeleten, ha megfelel. *Nyelek egyet ugyan is tekintetem a mellére vándorol. Legszívesebben most megmarkolnám, de helyette inkább elszakítom tekintetemet és az ismerős zöld szemekbe pillantok, amikben mintha bosszú csillogna, de pislogok egyet és már nem is látok semmit, csak a szépséget és az ígérkező szexet.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 5:35 pm

*Ma végrehajtom tervezett bosszúmat Dixon ellen. Csúnyán elbánt velem, és ezért meg kell lakolnia, de tökéletes bosszút eszeltem ki, minek első fázisa, vagyis egy másik külső felöltése meg is történik, és a második lépés, a fiú figyelmének felhívása is kipipálható. Úgy tűnik, nem tud felállni, és odajönni az asztalomhoz, így nekem kell tennem a cél érdekében. Fel is emelkedek, és néhány lépéssel odaérek hozzá, és ölébe ülök, hol egyből megérzem férfiasságát. Kacérkodok vele, miközben mellkasán simítok végig, és érzékelem rajta, hogy nagyon vissza kell fognia magát. Elvettem az eszét, és ez olyan jó érzés, szerintem még a szavakat is keresi, hogy mit mondjon. Kezei életre kelnek, egyiket a combomra teszi, másikat a derekamra, én pedig ismét megnyalom ajkaimat, mik roppant érzékiek.*
- Hm, tökéletes lesz. Mutasd az utat! *állok fel az öléből lassan, és kissé pucsítva, hogy melleim után a fenekemet is megbámulhassa. Ha ő is föláll a helyéről, a karjába karolok, és úgy indulok el a szobája felé. Természetesen nem lesz itt szex, mint ahogy azt Dixon gondolná, de még kicsit jászom a fiúval, hisz ő is szórakozott velem a múltkor, így megérdemli, és egyébként is, szeretem a kacér szeretőt játszani. Ha felértünk a szobába, bezárom mögöttünk az ajtót, majd az ágyához lépkedek, leteszem a táskámat, majd az ágyra ülök, és félig fekvő helyzetbe dőlök, és onnan vetek csábos pillantást a fiúra. Hogy tovább hergeljem, egyik kezemmel a nyakamtól elkezdem lehúzni ujjaimat, végig a melleimen, a hasamig, combomig, majd vissza, és picit ezzel feljebb húzódik a szoknyám alja, mi alapból nem túl hosszú, de most még föntebb van az alja. Várom, mit lép, és gondolkozok, melyik lehet majd egy megfelelő alkalom, hogy bevessem a Rémálom kártyát.*

//fagy Sad //
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 7:00 pm

//Hm… már is olvad//
*Hatalmasat koppan az állam, amikor megpillantom AZ istennőt. Csodás alak, merész kiállás, kacérság és még be is jövök neki. Kell ennél több? Elő jön belőlem a hiú kisfiú, aki élvezi, hogy egy ilyen gyönyörű nő kacérkodik vele. Nem minden nap esik meg az emberrel, hogy álmai asszonya leül a szemben levő asztalhoz, majd közelebb tipeg és az ölembe ülve fejti ki legnagyobb sóhaját, aminek én majd nem győzők eleget tenni.
Minden pólusom Bettyért sikít. Testem azonnal reagál minden mozdulatára. Nem tudom magamat maximálisan visszafogni, amit nadrágom állapota is mutat, dehogy más ne történjen meg igen csak vissza kell fognom magam. Egyetlen nagyon feszített húron játszik a leányzó tökéletesen súrolva a határokat. Kezeim formás alakjára téved miközben próbálok hangomba életerőt verni és visszaállítani gondolataim sorrendjét, hogy ne itt mindenki szeme láttára és az asztalon teperjem le.
Ajánlatára – magától jelentkezik!!! – felajánlom szobámat, azonban itt még nem dőlt el semmi, hiszen még fel is kell érni. Pucsítva áll fel, így gyönyörű kerek mellei után, feszes, gömbölyű fenekét is megcsodálhatom. Hatalmasat nyelek és éppen, hogy csak nem csapok a már említett tökéletességekre. Én is felállok, de egyik kezemet a zsebembe csapom, hogy kevésbé legyen feltűnő a lent zajló események, bár biztos vagyok benne, hogy a helyzetembe minden férfi így reagált volna, hisz egyszerűen ez a nő maga a csoda.
Büszkén, kihúzva magamat, előre nyomva mellkasomat sétálok kézen karolva vele végig a termen, majd fel a lépcsőn, több irigykedő pillantás kíséretében. Hát igen, most aztán lehet nézni. Kinyitom Betty előtt az ajtót, majd be is csukom, amíg Ő kényelmesen elhelyezkedik. Ráfordítom a zárat is, hogy nehogy megzavarjanak minket, de a kulcsot nem veszem ki a zárból, felesleges lenne. Megfordulva végig is pillantok a gyönyörű nőn, aki igen csábosan helyezkedett el. Hangosan felsóhajtok, most már tényleg nem bírom magamat sokáig visszafogni, pár pillanat választ csak el az állattól. Közelebb lépek hozzá, majd az ágyra térdelek, hogy kényelmesen kezdetét vegye a szórakozás. Bal kezem végig simít lábán, majd combján egészen formás fenekéig, amit finoman meg is markolok. Közben jobb kezemmel végig simítok karján, majd nyaka alá csúsztatva tenyeremet, hogy megcsókolhassam.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 7:23 pm

*Álomnő külső felvéve, Dixon elcsábítva, innentől ez már sima ügy lesz. Szerencsére nem vagyok egy szende szűz, így tudok mit kezdeni a srác dudorodó nadrágjával, és néhány női praktikával még inkább az ujjaim köré csavarom. Élvezem ezt, de nem szabad elfelejteni, ki ez a srác, mit tett velem, és én mire készülök, szóval nem hagyom, hogy elragadjon a hév, én bizony most színészkedem. Kijelenti, hogy van egy bérelt szobája, így bele is egyezem, hogy menjünk, majd pucsítva felállok, végül pedig irigykedő-bámészkodó tekintetek tengerében felsétálunk abba a bizonyos szobába. Azért le a kalappal az önuralma előtt, mert nem tepert már le itt az asztalnál, de fent elég valószínű, hogy nekem fog esni, nekem pedig igyekezni kell, hogy ne kapjon el az undor az érintéseitől. Kattan a zár a szobaajtón, én pedig csábosan az ágyon helyezkedem el, ott várva a fiú reakcióját, mi nem is marad el. Odajön fölém, és fenekembe markol, majd megcsókol. Eszembe jut, milyen volt, mikor legutóbbi találkozásunkkor ez történt, és majdnem ellököm magamtól, de nem teszem, helyette visszacsókolok. Biztos forrásokból tudom, hogy fantasztikusan csókolok, és ezt most Dixon is megtapasztalhatja, bár meg nem érdemli, de a cél érdekében erre szükség van. Kezem a mellkasát simogatja, majd egy határozott mozdulattal megfogom az anyagot, és eltépem, majd a foszlányokat eldobom. Ezek után a nadrágjának a gombjával és cipzárjával kezdek el bíbelődni, remélhetőleg észbe kap, és ledobja azt is magáról, és akkor már csak egy alsónadrág lesz rajta.*
- Hm, mennyi tetkó... szexi! *nyalom meg ajkaimat, majd hátát kezdem karmolászni.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 7:44 pm

*Ez a barna bombázó pillanatok alatt az ujjai köré csavart, de ennyire esztétikus külsővel nem is csoda, hogy ilyen könnyen megy. Belevaló a leányzó és ez csak úgy sugárzik belőle. Nagyon észnél kell lennem, hogy visszafogjam magam, pedig már legszívesebb más merre kalandoznék, de addig is agyam vetít elém csodás mozivásznat, miközben kezemben tartom a desszertet.
Szédületes nő ez a Betty és ezt, minden bizonyára Ő is tudja, mert szédületes testét tökéletesen használja céljai elérése érdekében. Eszem ágában sincs neki nemet mondani, sőt ami azt illeti még szobámat is felajánlom, hogy ne itt az asztalon kelljen letepernem.
Belépve az ajtón azonnal be is zárom megtéve a szükséges óvintézkedéseket, majd az ágyon elterülő dekoratív leányzóhoz sétálok és mellé ülve kezdem el csókolni ajkait, majd simogatni vonzó alakját. Kezd előbújni belőlem az állat nekem pedig igen szorosan kell fognom a láncokat, hogy te tépjem már most le róla a ruhákat. Akaraterőm a végét járja, amit a testemen végigfutó remegés hullám is jelez. Betty csókja egyenesen mámorító, ajkai tökéletesek csak úgy, mint Ő maga. Nem bírok magammal tovább, ezért fenekét markoló kezem azonnal lejjebb siklik, majd ujjaim a ruha szegélye alá csusszanva a lány derekára tolják az anyagot, miközben mohó ajkaim a nyakára tévednek. A ruha szakadása után felmordulok, nem nagyon akarja pazarolni az időt és ez tetszik nekem, viszont szeretem élvezni a dolgokat, ezért nem is ugrok neki a dolgoknak egyből, viszont a kutakodó kezeknek nem mondok nemet. Egy pillanatra felállok az ágyról, majd leveszem farmeromat, így már csak egy fekete boxerban állok Betty előtt. Megjegyzésére mosoly szökik az arcomra, bár kicsit furcsállom ide most ezt a kijelentést, hisz a tetoválások nagy részét már eddig is látta, de ahogy gondolja, most éppen nem érek rá a szövegeléssel foglalkozni.
Ismét mellé ülök, majd míg ő hátamat karmolássza, ami igen csak jól esik megmarkolom formás melleit, miközben másik kezem lába közé siklik. Elkezdem simogatni combja belső oldalát, majd hamarosan szám váltja fel kezemet, de közben kezemmel megpróbálom levenni Bettyről a ruhát, megszeretném most már csodálni attraktív alakját ruha nélkül is.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 8:15 pm

*Nem tart sokáig elcsábítani Dixont, hamarosan már a szobája felé tartunk az emeletre, hol én egyből az ágyra vetem magam, és a srác is hamarosan jön. Viszonzom a csókot, miben jó vagyok, és így, hogy nem erőszakosan csinálja, be kell látnom, hogy ő is érti a dolgát, de nem szabad elveszítenem a fejem, mert akkor a tervemnek annyi. Ő simogat engem, én pedig őt, ő feljebb tolja a szoknyám alját, én pedig a trikóját tépem le róla, és minél hamarabb meg akarnám őt szabadítani a nadrágjától. Nem tudom, mikor telik le az egy óra, az átváltozás után kb negyed óra volt míg elkészültem, kb 10 percet töltöttünk lent, szóval még van egy kis idő, de ilyen tevékenység során azért gyorsan tud repülni az idő, én pedig nem szeretném az utolsó pillanatokra hagyni a dolgokat. Dixon ledobja a farmerét, így már csak egy boxer van rajta, így most alkalmam van végignézni izmos testén, mi más esetben tetszene, de ez nem az a pillanat, mindenesetre a szerepemből nem esek ki. Mikor kezei és szája felfedezőútra indulnak, akaratlanul is egy sóhaj hagyja el ajkaimat, és önkéntelenül is a fiú hajába túrok. Eme tevékenysége közben a ruhámtól akar megszabadítani, miben segédkezek neki, mert így legalább könnyen ki tudom venni a ruha rejtett kis zsebéből a kártyát, mit fekete csipkemelltartómba rejtek. A bugyim is fekete csipke, tanga, alakom a fehérneműben is tökéletes. Egy ideig még élvezem, amit Dixon csinál, aztán viszont leállítom.*
- Én is szeretnék adni neked valamit, szóval helyezd magad kényelembe! *utasítom határozottan, ámde mégis csábosan, majd ha elfekszik az ágyon, ahogy kértem, akkor a nyakától lassan elkezdek lefelé haladni a kezemmel és néhány puszival, majd boxeréhez érve egyik kezemmel kissé lejjebb húzom azt, másik kezemmel pedig előveszem melltartómból a Rémálom kártyát, és ezt szépen be is rakom a fiú nadrágjába, majd visszahúzom rá a boxert. Ezek után ha minden igaz, megmerevedik, és kómába esik, belül pedig egy borzalmas rémálom veszi kezdetét. Ekkor elmosolyodom, és felállok az ágyról. Felveszem újra a szoknyát és a cipőt, a szobához tartozó fürdőszobában pedig rendbe hozom a sminkemet és a hajamat.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 8:53 pm

*A mai nap délutánja jobban indul, mint gondoltam. Nem elég, hogy kialszom magam egy jó pár éjszakai menet után, ami fantasztikus volt, nem, az én szerencsém ennél sokkal nagyobb. A világ leglenyűgözőbb, csodás, varázslatos, ellenállhatatlan nőjével van szerencsém befáradni a szobába és kedvére kényezteti nőt.
Ugyan igen nehéz uralkodnom magamon, de az ágyban nem kenyerem az erőszak, ezért ahelyett, hogy letámadnám emberi mivoltom foszlányaiba kapaszkodva csókolom meg a szép ajkakat, majd egyre lejjebb haladva, próbálva eljutni mindenhova, hogy ez a páratlan bűbájos nő az enyém legyen. A trikóm hamarosan reccsenve lekerül rólam, majd a farmer is, de nem akarok lemaradni Betty mögött, ezért miközben tovább kényeztetem leveszem róla a divatos, jól szabott ruhát. Szélesen elvigyorodok a sóhaj hallatán, mindig öröm hallani, ha a hölgyek élvezik a kényeztetést.*
- Csodaszép vagy. *Nyögök fel, ahogy megpillantom Betty tökéletes alakját a lélegzetelállító fehérneműben. Gyengém a csipke. Már éppen kezdeném félretolni a kis bugyid, hogy még jobban elmerülhessen a lány az élvezetek tengerébe, de mondatára felpillantok. Kicsit meglep, a lányok általában szeretik ha ők vannak a porondon és én jobban szeretek felül lenni, de ahogy gondolja, most az egyszer tehetek kivételt. Búcsúzás kép, adok egy puszit a nők érzékeny pontjára, majd elfekszem a lány mellett, ahogy kérte. Jól esik érintése, jólesően fel is nyögök, ám amikor várnék valami igazán felemelőt a lámpa leo és minden elsötétül, mintha kómába zuhannék, de a hatalmas feketeségből, hirtelen vonalak kezdenek el kirajzolódni
Egy tenger parton vagyok. Imádom a tengert és színeit, de ez a hely, egészen más. Biztos, hogy Olaszországban vagyok méghozzá szülővárosomban, de most minden olyan sötét és sejtető, semmi sem olyan, mint régen. Jó kedvem van, de mintha mindent valami misztikus fekete felhő borítana tragédiát sejtetve. Velem van testvérem Yvonne és nyaggat, hogy mennyünk be a vízbe. Ennek nincs is semmi akadálya, hisz remek úszó vagyok, csak úgy, mint családunk többi tagja.
Hátrapillantok a vállam felett, hogy megnézzem családom többi tagja nem akar e csatlakozni, amikor rémes látvány fogad. A háttér, ami eddig kékes, borongós színekben játszott, most hirtelen vörös és annak árnyalataiban szikrázik. A kontúrok kiélesedtek és a látvány a vért fagyasztotta belém.
Anyám elvágott torokkal fekszik a mólón kiterített pokrócon, amit a vér ragacsossá és vörössé varázsolt. Pablo arccal előre lóg a mólóról lefele, az Ő torka is át van vágva, vére kifolyik belőle egyenesen a mély, fekete tengerbe rubinvörös tócsát rajzolva az amúgy sötét vízre. Luciuán éppen egy alak van és inkább nem mondom el mit csinál, de a gyomrom felfordul tőle, de ha ez sem lenne elég másik kettő még elélvez a látványra. Szegény nővéremet és kivégzett családomat látva felfordul a gyomrom és hányni kezdek. Apát és két kisebb testvéremet nem látom. Visszafordulok, hogy elvigyem innen Yvonne-t, de mire megpördülök már Ő sincs sehol. Kétségbeesetten kezdem el kutatni, amikor megpillantom a tengerben csapkodó alakját.*
- Elton, segíts! *Kiállt felém, de én megmozdulni nem bírok. Küzdök, hogy segíthessek neki, de a lábam egyszerűen nem mozdul. A tenger közben egyre nagyobb hullámokat ver újra és újra átcsapva kedvenc testvérem felett. Küzdök, hogy kiszabadítsam magam láthatatlan bilincseimből magam, de egyre nehezebben megy és Yvonne egyre ritkábban jön a felszínre.
Gyötrelmesen felkiáltok, amikor már kb egy perce nem jött felszínre. Hirtelen a láncok eltűnnek én pedig hason vágódóm a homokba. Gyorsan felpattanok, hogy a tengerbe vessem magam, de a víz hirtelen megtelik medúzákkal. Rettegek a medúzáktól, ezért ijedtemben hátra szökkenek egyet, de valami az utamba kerül. Bellatrix és Ferdinánd holtestén esek keresztül. Testük kék-zöld és algás, olyanok, mint egy vízi hulla. Szájukból hirtelen rákok kezdenek el kimászni , amiknek olyan fejük van, mint apámnak.*
- Nem segítettél rajtunk. Nézd meg mit tettél! *Vádol engem mindennel én pedig könyökömmel próbálom magam eltolni a helyszínről. Nem lehet igaz, hogy még egy családom meghalt és nem tudtam ellene tenni semmit. A legrosszabb rémálmom vált valóra, de ha ez nem lenne elég, hirtelen mindegyikük szelleme megjelenik és körül vesz engem, különböző, ócsároló szitkokat kiabálnak nekem. *
- Végignézted, ahogy meghalunk és semmit nem tettél! Nem mentettél meg! *Kiabálják a különböző mondatokat miközben testemet ellepik a rákok és bőröm alá bújnak belülről felemésztve engem.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Véres hajnal fogadó - Page 7 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 9:15 pm

*Metamorfózis pipa, Dixon elcsábítása pipa, fel a szobájába pipa. Minden a terv szerint halad, és még egy kis kényeztetésben is részem lesz, mi jól esik, de nem szabad átadnom magam az érzésnek teljesen, de azért csak nőből vagyok. Egyre kevesebb ruha lesz rajta, és rajtam is már csak a szexi fehérneműm van, minek hála bezsebelhetek egy bókot. Elmosolyodom, majd még egy kis ideig hagyom, hogy ő kényeztessen, de aztán utasítom, hogy feküdjön el, most én jövök. Tovább folytatom a színjátékot, de aztán melltartóm rejtekéből előkerül a rémálom kártya, mi már el is foglalja helyét a fiú boxerében, így kómába esik, mire én elégedetten mosolyogva öltözök fel, és hozom rendbe magam. Miközben hajamat csinálom, észreveszem, hogy a tincseim újra lilák lesznek, és újra a régi leszek. Lám, letelt az egy óra, milyen jól tudtam időzíteni a dolgokat. Mikor a készülődéssel végzek, visszasétálok a szobába, ahol Dixon ugyanúgy fekszik az ágyon. Ez a rossz ebben a varázslatban, hogy kívülről nem látom a másik szenvedéseit, de mivel tudom, mi a kártya hatása, ezért nekem egyelőre ez elegendő elégtétel. Mivel eltelt már pár perc, így kiveszem boxeréből a káró dámát, mit elteszek a táskámba, honnan előmászik hófehér hermelinem, egyenesen a karomba. Magához tér, és ha minden igaz remegni fog, a víz leveri, egyfajta sokkos állapotba kerül, és én pedig odalépkedek mellé.*
- Lám-lám, ismét bebizonyosodott, hogy titeket fiúkat a farkatok vezérel, semmi más. Remélem szépeket álmodtál. *mosolygok gúnyosan a fiúra, ki összerakhatja a képet, mi is történt vele az előbb.*
- Édes a bosszú, most már tudod, hogy ne szórakozz velem! *mondom határozottan, majd ironikusan egy puszit dobok felé, majd magabiztosan kisétálok a szobából, egyenesen vissza az iskolába. Minden a terv szerint történt, Dixon most főhet a saját levében, de remélhetőleg tanul az esetből. Ha meg nem, akkor van még trükk a tarsolyomban.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-10-23, 9:31 pm

*Fantasztikusnak ígérkezik a mai nap, ezért annak eseményeit nem is húzzom sokáig és a gyönyörű Betty-t már is a szobámba terelem, hogy ott áttérhessünk a lényegre. Ugyan legszívesebben, mindent letépnék róla egy határozott mozdulattal, de nem akarok durva lenni, ilyen téren nem kenyerem az erőszak. Szépen sorban lekerülnek rólunk a ruhák, majd a lány kérésének engedve elfekszem az ágyon, hogy azt tegyen velem, amit szeretne, ám ekkor kómába vagy is inkább egyfajta rémálomba csöppenek.
Tengerparton vagyok és mindenhol családom legyilkolt hullái vannak. Yvonne legféltettebb hugicám pedig a vízbe ful szemeim láttára én pedig nem tudok tenni semmit, hiába próbálkozom. Aztán az egész kép egyre bizarrabb, újabb testek bukkannak fel, majd a vádoló szellemek, miközben engem elevenen elemészt a bűnbánat és a bőröm alá mászó rákok.
Aztán hirtelen mindent véget ér, de testemen és elmémen érzem, hogy még nem heverte ki a sokkot. Remeg, miközben lever a víz, szemem képtelen fókuszálni, pupillám keresi a megfelelő méretet, hogy lásson. Legszívesebben felordítanék, de össze van szorulva a torkom, gyomrom háborog legszívesebben kiadna magából mindent, de képtelen testem bármit cselekedni csak remeg miközben agyamban újra és újra felvillannak családom képei. Némán Yvonne nevét kezdem el suttogni. Legszívesebben felpattannék és rohannék, hogy megkeressem őt, de a testemet rázó remegéstől nem tudok megmozdulni.
A hangra hirtelen odakapom a szememet és kóválygó szemgolyóim megpróbálják kiélesíteni nekem a színes foltokból álló képet, de a furán visszhangzó hangot felismerem. Cseppet sem érdekel mit akar mondani, Yvonne jár a fejembe, de lassan azért felfogom, hogy ez csak egy rossz álom, illúzió, rohadt egy varázslat volt az egész és senkinek semmi baja. Megkönnyebbülök, de ekkor hatalmas harag lesz úrrá rajtam. Megpróbálok a lány után eredni, de testem cserbenhagy és csak tompán a földre esek miközben még mindig remegek a sokkos állapottól. Tudom, hogy nincs baja testvéremnek, de amint járni tudok megkeresem azt a sz*ros telefont és felhívom, ezt a nőt pedig jó messzire elkerülöm. R*hadjon meg a kis banya.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-11-12, 1:47 am

//NRT játék. Tarkh-Vlad 2012.11.02. Előzmény: Seol rejtelmes vízesése.//

*Találkozásunkat, egy kis poénnal koronázom, ami komoly sérüléshez is vezetne, ha valóban őt céloztam volna, azonban szavaira válaszként inkább úgy gondoltam jobb elferdíteni az igazságot, a válaszra és a nevetésre azonban csak egy sovány vissza fogott és sötét mosolyt ejtek.*
-Ki akarom tanulni minden csínját bínját, ahogy a többi elem irányításának is, az eddig tanultak alapján az elemista szak áll hozzám a legközelebb.*magyarázom el, ezzel el is árulva, hogy melyik szakon akarok tovább tanulni. Tényleg ez a tervem, hogy irányítani tudjam majd őket. Ezután azonban a sajátosságokról kezdünk el beszélgetni, a szavakra viszont csak enyhén megemelem a vállamat, tulajdonítok a hagyományoknak eleget, ahogy az ilyesmiknek is, de nem nevezném sorszerűnek a dolgot.*
-Vannak, de nem mindenkiben vannak meg, ezt hívják globális jellemnek. Az amerikaiakról is azt mondják mind idióták, de vannak köztük okosak, a megkülönböztetések miatt vagyunk ott ahol vagyunk, vehetnénk példának a feketemágiával élőket is, akiket úgy állítanak be, mint szívtelen, kegyetlen csecsemőgyilkos őrült barbárokat, és azok vagyunk?*kérdezem, miközben megvillan a szemem egy pillanatra, persze tudom hogy megvan bennem is néhány sajátosság ami orosz, de ezt én magam vettem fel, ennek neveltek nem pedig a születésem óta vagyok ilyen. A sentineli dolgoknál amikor sorolni kezdi a dolgokat, elismerően biccentek, bár arcomon egy kis gúnyos mosoly azért megjelenik, attól függetlenül hogy az elismerő pillantás még megvan.*
-Mit gondolsz mit jelent sentinelnek lenni, csak ennyit? Hatalmat ad a kezedbe?*kérdezem, ez inkább költői kérdés akar lenni, mintsem kérdez felelek játék, de kíváncsi vagyok rá a másik mit gondol, már csak azért is, mert így jobban megismerem a gondolkodását.*
-Ó az más csíny és bajkeresés nem ugyan az, bár remélem a múltkori kis ballépésedet nem neveznéd ártatlan csínynek..*teszem hozzá, mert azért az a lavina elég sok embert megölhetett volna, még ha apró csínyként is indul. Magamról is mesélek pár dolgot, nálam máshogy telik az élet, főleg a jövőmön gondolkozok, és a családi kötelességeknek próbálok eleget tenni, amiből árulok is el egy csipetnyi információt.*
-Apám Őr Gróf, a családom pedig már nemzedékek óta a jó és a rossz mezsgyéjén foglal helyet. Nem képviseljük se a fekete, se a világos mágiát, de ismerni akarjuk mint a jó, mint a rossz oldalt. Mi vagyunk a mérleg, aki tartja az egyensúlyt.... És hogy miért? Mert korom okán megérettem rá, ez nálunk hagyomány, és egy szóval se mondtam hogy nem állok rá készen.*villannak meg szemeim, arcomon pedig valamilyen fura komor büszkeség van, miközben egy pillanatra a távolba nézek. Nem az a bájgúnár féle büszkeség, aki csak a címre büszke valami egészen más, valami mélyebb dolog, végül a varázs elillan én pedig vissza nézek a srácra, hiszen éppen nekem mesél. Ilyenkor persze már úton vagyunk a fogadó fele.*
-Érdekes dolgok, sokaktól hallottam, hogy mikbe keverednek, de személy szerint nekem a három év alatt nem sok kalandba volt részem, érdekes amit elmondasz, nem tudom hogy irigykednem kéne vagy inkább örülni neki hogy kimaradok ilyesmikből.*nevetem el magamat komoly hangon, miközben megérkezve a fogadóba a pulthoz is sétálok.*
-2 vodkát..*mondom a pultos felé, jelezve hogy az első kört én állom , amikor pedig megkapjuk az italt meg is emelem felé a poharam.*
-Bugyem zdorovi..*hangzik tőlem az "egészségünkre" természetesen saját nyelvünkön melyet nem kell bemutatnom a srácra, s ha minden igaz ezután iszok is egy kortyot.*
-Nem igazán tűnsz olyannak, mint aki egyenlőre foglalkozna a jövőjével, vagy tévedek?*kérdezem komolyra váltva a szót, miközben le is teszem a hátsómat az egyik ülőhelyre , fél kézzel a bárpultra könyökölve, nem mozdulva el a pulttól.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-11-14, 12:11 am

//NRT játék. Tarkh-Vlad 2012.11.02.//

*Ahogyan találkozásunk kezdetekor felmerülő akciójából megtudhatom, valóban vérbeli Exortusos, elvégre a mágia amit űz - és amit mindig látok tőle -, házának tárgya, s ebben az irányban óhajt tovább is tanulni. Nem nézem le, de én mindig az árnymágiát fogom kedvelni, ettől függetlenül, mivel szimpatikus, és mivel valóban nagy dolognak tartom az elemek irányítását, szívből drukkolok neki.*
- Az latszik... *mondok csak ennyit egy mosollyal, s már tovább is haladunk, egy egészen más, hozzánk mégis közelebb álló témához. Szkeptikus vigyorral hallgatom végig szavait. Komolyan? Ez is olyan tömegeknek való zsebfilozófia... kivételek nyilván vannak, de nem mérvadóak. A megfigyelések pedig nem alaptalanok.*
- Öh... igen. Mert valoban letezik varazslat ugy tudom, amihez kell csecsemöaldozat. *komorul el tekintetem, hiszen Demien megemlítette már nekem, tehát ha tőle tudom, bizonyosan megfelelő az információ. Nem véletlen van olyan hírünk, amilyen. Nekem senki ne mondja, hogy egészséges dolog hullákkal játszani. Nem az.* - Mellesleg ez azert eleg altalanos nezet. Mindenhol van jo es rossz, szep es csunya, de tudod a sztereotipiak okkal alakulnak ki. Csak ugy nem talaljak ki... a nemetek precizek, az angolok illedelmesek, az olaszok forroverüek, a franciak nagykepüek, a svajciak ridegek, az amerikaiak butak... *folytatom tovább a felsorolást teljesen könnyedén. Valóban igaznak tartom általánosságban amit mondok...* - Mert tenyleg azok. Ezen nem fog valtoztatni egy-ket okos ember kivetele, ahogy azon sem, hogy Oroszorszagban öt szazalek fölött van az irastudatlanok aranya. Szerinted ök mit csinalnak, ha nem isznak, es ezert nem viselkednek, a mai elfogadott... orosz modon? *zárom le a véleményemet. Ekkor azonban újabb kérdés érkezik, mégpedig a felelősség és sentinelség kapcsolatán belül, engem viszont nem érdekel, hogy költői kérdés-e vagy sem, határozottan bólintok. Nyilvánvaló és egyértelmű a véleményem.*
- Da. Nyilvan hatalmat ad. Az pedig rajtad all, hogy hogyan hasznalod fel... segitesz-e vagy sem. *jelentem ki. Ha már felelősség, akkor természetesen biztos vagyok benne, hogy felemlegeti találkozásunkat, ezért mikor ez megtörténik, magamban megveregetem vállamat egy dícséret kíséretében, hogy milyen jók a megérzéseim, és végül legyintek egyet. Ebben nem fogunk egyetérteni. Történetére is csak bólogatok először. Nem mondhatom mégsem, hogy képtelenek helyet foglalni nem? Mit is mondanak az egy hátsóról meg a két lóról?*
- Akkor sok sikert. Biztos vagyok benne, hogy jol vegzed majd a munkad. *pillantok rá komolyan, s most őszintén hangoznak szavaim. Idő közben természetesen a fogadó felé is haladunk, de nem osztom véleményét a kalandokról. Az egész élet egy kaland, ha nincs kaland, nincs élet. Ennyire egyszerű.*
- En szeretem a bajt es veszelyt. *szögezem le megállapítás szintjén. Ekkor nyitunk is be nemsokára a fogadóba, s a pult felé véve az irányt, már hallom is, s mosollyal nyugtázom a megfelelő rendelést. Felemelem poharamat amint kikapom, majd biccentek neki, de én nem egy kortyot iszok, hanem amennyi lefér a torkon, s a maradékot csapom az asztalra vissza.*
- Nem is rossz. *vigyorodom el, mikor meghallom a következő szavakat is. Feléje is pillantok. Múltkor elhívtam inni, de nem jött, ha tudom hogy ez a téma is felkerül, talán fel sem hívom...*
- Tevedsz. Nagyon konkret es komoly tervem van, több lehetöseg is. Vagy apam helyet veszem at, vagy egyedül török a nagysagra, vagy kviddicsjatekos leszek. *mesélek röviden, hogy ne keltsek feltűnést. Persze talán fog kérdeni, de akkor ügyesen elterelem majd a témát, vagy okosan válaszolok.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-11-17, 3:09 pm


//NRT játék. Tarkh-Vlad 2012.11.02.//


*A példám úgy tűnik eléggé félre sikerül, hiszen Tarkh még ezt is képes kiforgatni, szavaira azonban csak legyintek kissé idegesen, ahogy látom, még mindig nem érti a kölyök a dolgot, hogy megfelelő bölcsesség, avagy ész híján azt viszont még nem tudom.*
-Megint csak általánosítasz, más az, hogy van, és más az, hogy mindenki az e. Én nem látom így, ennyi erővel az úgynevezett "jó" képviselőiről is elmondható ugyan ez. Nézz már jobban a dolgok mögé.*morgom picit komorabb hangon, lehet az én meglátásaim rosszak, de úgy érzem, logikusan gondolkozok, és amit látok azt hiszem, helyesen ítélem meg. A következő monológot csak fura, groteszk mosollyal hallgatom, a költői kérdésre pedig csak megrántom a vállamat.*
-Valószínűleg akkor ugyan olyan normálisan élnének, és elkerülnék, hogy idő előtt megdagadjon a májuk, nem fogom felmagasztalni egyik népet se, még a sajátomat sem.*szögezem le, hiszen nálam elsősorban az emberi tényező, ami számít nem más, csak amikor az adott ember megtesz. Az alapján ítélem meg, nem azért mert milyen nemzetiségű. A sentinelségről is váltunk pár szót útközben, és rá is kérdezek a felelősségre, amire mondhatni eléggé bölcs választ kapok, ezen bólogatok is párat, miközben néhány kavicsot megrugdosok, s kezeimet a zsebembe mélyesztem.*
-Részben igen, de mindenképpen alárendeled magadat a "közjó-nak". Erre mondják hogy a hatalom lényegében arra jó hogy szolgálj, vagy egy nagyobb hatalmat, vagy a saját érdekeidet, hogy ezt ki miképpen fogja fel az már más kérdés.*rántom meg a vállamat, miután elmondtam a saját gondolataimat, melyek lehet különösen hathatnak, de én így gondolkozok. A találkozásunkat is felemlítem, hiszen az minden volt csak nem felelősségteljes döntés, bár akkor talán még nem is volt Sentinel a srác, mindegy is nem témázok rajta többet, inkább témát váltunk, s elmondom mik várnak rám az elkövetkezendőkben.*
-Kösz, majd meglátjuk mi lesz, egyenlőre még van némi időm. Tudod a szüleim erre készítettek fel mióta az eszemet tudom, de még mindig nem tudom lenne elég tudásom, és bölcsességem, hogy azt mondjam készen állok rá.*mesélem el aggodalmamat, miközben a főutcára kitérve a veszély kerül terítékre. Félre értés ne essék, nem vagyok gyáva, de a felesleges veszély keresése nem az én kenyerem, ahogy hallom azonban ezzel Tarkh másképpen áll.*
-Én csak akkor keresem, ha szükséges, és valamilyen célt szolgál.*rántok vállat, miközben megérkezünk a fogadóba, én pedig a pultnál elfoglalva a helyemet, rendelek is, majd nemsokára meg is isszuk az első rundot. Ezután viszont kijelentem, hogy szerintem nincs igazán terve, mert hát eléggé forrófejű kölyöknek tűnik, keresi a veszélyt, ebből azt vettem le, hogy nincs mit vesztenie, a válasz azonban meglep.*
-Nocsak, nem igazán tűntél olyannak.. Ezek szerint akkor több lehetőség is a rendelkezésedre áll, bár a kviddics itt eléggé kakukktolyásnak tűnik. Ahogy hallom vagy a sport, vagy a hatalom a cél, bár a családod nevén elmorfondírozva ezen nem is csodálkozok.*árulok el pár dolgot, hiszen egy országban élünk, és a híresebb családokat én magam is ismertem, még ha személyesen nem is, de apám révén hírből mindenképpen.*


Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-11-19, 8:19 pm

//NRT játék. Tarkh-Vlad 2012.11.02.//

*Egyáltalán nem egyezik a véleményünk, de ez nem zavar engem. Az oroszok ilyenek. Veszekednek, kalandoznak, őrültek, de mégis szeretek egymást, testvériségben élnek, mert én minden oroszt a testvéremnek tekintek. Ezért sem hat meg ingerlékenysége, csupán egy vigyort szül arcomra.*
- A van, nalam azt jelenti, hogy a nagy többseg. Ugysem fogunk egyeterteni. *vonom meg a vállam, s ezzel remélhetőleg lezárjuk ezt a témát. Szegény Vlad, valahogy olyan naiv, de nem tudom ezért elítélni... mintha jó is lenne egy kicsit. Érdekes személyiség egy ilyen iskolában. Mint persze megtudom, ez a családjának köszönhető.*
- Nem is kertem ilyet. *mondom arra, hogy nem fogja felmagasztalni a saját népét. Én sem ezért mondtam, szóval szerintem valóban nem értjük egymást. Inkább csak bólogatok a következő szavaira, mert egyetértek vele többnyire, tehát nem érdemes vitába szálni. Hamarosan kiderül, hogy mi is lesz a feladata, mit őszintén remélem, hogy el tud majd végezni, ám ő ennél nem derűlátóbb...*
- Figyelj, ha becsületesen megteszed amire tanitottak, akkor nem lehet gond. Odafigyeltel rajuk, nem? Ott vannak ha kellenek, segitenek. Több önbizalmat elvtars! *csapok az asztalra, elvégre aki ide jár, az már eleve nagyobb hatalommal rendelkezik, tehát nincs mitől félnie. Bezzeg nekem nem adatik meg, hogy még mindig segítsenek a szüleim. Csupán felhajtom az italom maradékát, majd megkocogtatom a poharamat is, mire tölt ismét a csapos.*
- Ez mar nekem megy. *jelzem Vlad-nak, hogy nyilván kifizetem azt, amire nem fog engem meghívni. Ekkor kerülök hamarosan én szóba, és osztom meg terveimet vele, amiből jól vonja le a következtetést, bár elég érdekesen. Nem reagálok a kviddicses megjegyzésére, csupán biccentek, inkább a mondat másik fele érdekel.*
- Mit tudsz a csaladomról? *teszem fel neki a kérdést, s míg a választ hallgatom illetve várom, kitöltik az italt, abba pedig ismét belekortyolok. Nem árt meg, de hamarosan ha így folytatom, a gátlások is kezdenek majd oldódni.*
- Van baratnöd? *bököm ki hirtelen, mert erre azért kíváncsi vagyok. Talán olyasmi mint ő, szívesen ismernék meg ilyen jó lelkű diákot az iskolából. Talán orosz... bár megeshet, hogy nincs is neki. Kezd hatni az alkohol némileg...*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Véres hajnal fogadó - Page 7 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime2012-11-24, 7:17 pm

//NRT játék. Tarkh-Vlad 2012.11.02.//

-Szerintem sem.*mondom bele egyezően egy vállrántással arra, hogy nem fogunk egyet érteni, éppen ez az, amiben egyetértünk, de mindegy is, nem akarok egész nap ilyen semmiségekről "vitázni", a következő szavaira csak oldalra döntöm a fejem.*
-Nem, de mégis büszke vagy arra, ami vagy, ez viszont jó. *Engedek meg egy fura, kissé titokzatos mosolyt az arcomon, fura az eddigi szavaimhoz képest, ez a dicséret még hihetőnek, és őszintének is hangozhat. Nincs is okom hazudni, tehát rá bízom, hogy érti a szavaimat. A következőre viszont már felnevetek. Talán szavaim úgy tűnnek, nincs önbizalmam, de erről szó sincsen, csupán csak válaszút előtt állok, mint ahogy egyszer mindenki, és nem a legegyszerűbb.*
-Nem az önbizalommal van a baj. Csak nem tudom, még mit akarok.*mondom, mikor már elcsendesült a nevetésem, és meg is iszom az italomat egy húzásra, majd jöhet a következő kör. Egy darabig még mehet ez az iram, maximum majd később lassítok, nincs kedvem berúgni, én nem vagyok olyan.*
-Apám elvárná, hogy idővel kövessem őt, ahogy azelőtt ő is ezt tette az ő apjánál, ő pedig az övénél, és így tovább már hosszú évszázadok óta. Ez egyfajta kötelesség nálunk, mint mondtam mi vagyunk a mérleg, csak még saját magammal állok hadilábon.*fűzök hozzá némi magyarázatot, hogy a másik értse miről is van szó. A következő szavaira bólintok, majd nemsokára szóba hozom őt, és a családját. Elég sok mindent megtudok róla, hogy mit is szeretne, miben gondolkodik a jövőben, elég őszintének tűnik számomra, ami pozitív adottság. Gondoltam, hogy a családjára rá fog kérdezni, így egy nyugodt vállrántás keretében válaszolok is, miközben megemelve a poharamat iszok pár kortyot.*
-Túl sok mindent nem, csupán csak annyit, amennyit megtudhat egy ember, ha kíváncsi és néha a vodkázgatáson kívül nyomozni is tud, illetve amennyit apám révén kiderítettem. Nagy Orosz maffiózó család, Szín tiszta aranyvér, két testvéred volt, mindketten meghaltak a szüleiddel együtt, amikor kivégezték őket. Gyaníthatóan pár nagyobb rivális család fogott össze a tietek ellen. Egy szó, mint száz, ha úgy vesszük önkéntes száműzetésben vagy itt.*mondom, egy fura mosollyal, figyelve az arcát, hogy mit szól ahhoz, amit mondtam. Nagy titkokat nem tudok, csupán csak azt, amit lehet tudni a hírekből, hiszen anno elég nagy port kavart a dolog, na meg apám elbeszéléséből pár dolgot.*
-Tudod a múltkori találkakor, egy picit felkeltetted az érdeklődésemet, gondoltam utánad nézek.*teszem még hozzá egy picit szúrósabb pillantással, végül egy mosollyal megiszom a maradék italomat is.*
-De nyugi nem akarok neked semmi rosszat. Amúgy nincs barátnőm, és nem is akarok. Tudod veszélyes ha valakit megszeretsz, amilyen körökbe én mozgok, nem elég a rang, de fel kell vállalnia azt is, hogy akár megölhetik, ezt pedig nem akarom olyannak akit szeretek...*rántom meg picit egykedvűen a vállamat, miközben a másik fele nézek.*
-Na és te? Gondlom neked mások az életfelfogásaid..*kérdezek vissza, ha már ő megkérdezhette, gondoltam tőlem sem túl privát a téma.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres hajnal fogadó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres hajnal fogadó
Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: